بازدید 43980
هزار و دویست و سی‌ و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛

استوری قابل تأمل اینستاگرام رهبر انقلاب/زاکانی: کاش مصاحبه ملک‌مطیعی از صداوسیما پخش می‌شد/موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها به شورای عالی امنیت ملی رفت/رهبر انقلاب از مسئولان کشور قطع امید کرده‎اند؟

رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:مخالفت اعتماد ملی با استعفای کروبی و منتجب نیا/دانشجوی بازداشت شده حکم بازداشتش را منتشر کرد/فروش اصلی اغذیه‌فروشان فلافل است چون ارزان و شکم‌پرکن است/ورود کمیسیون اصل ۹۰ به حادثه مدرسه پسرانه غرب تهران و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۰۴۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۰ 01 June 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

استوری قابل تأمل اینستاگرام رهبر انقلاب

صفحه اینستاگرام رهبر انقلاب به مناسبت ولادت امام حسن (ع) بخشی از بیانات رهبری را پیرامون صلح آن امام همام را منتشر کرد. رهبر انقلاب: امام حسن (علیه السلام) دید در جنگ نظامی شکست او قطعی است ، ترجیح داد که فعلا جنگ را به یک صورتی قطع کند، فعلا دشمن را تا همین جایی که آمده است متوقف بکند، خود را و زبدگان جبهه‌ی حق و ایمان را حفظ بکند و تدارک یک حمله‌ی وسیعی را ببیند که آن حمله، قدر مسلم، مرامی و فکری است واحتمالا نظامی هم باشد. امام مجتبی(علیه السلام) کاری را انتخاب کرد که دراز مدت است، و فایده‌ی آن آجل است_یعنی دور است_ که اغلب حتی دوستان نزدیک امام حسن( عله السلام) هم نفهمیدند امام چه کرد.

مخالفت اعتماد ملی با استعفای کروبی و منتجب نیا

رئیس شورای اجرایی حزب اعتماد ملی از مخالفت به اتفاق آرای اعضا با استعفای حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی دبیرکل حزب و حجت الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام این حزب خبر داد. الیاس حضرتی رئیس شورای اجرایی حزب اعتماد ملی با اشاره به بررسی استعفای منتجب‌نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی اظهار کرد: بعد از صحبت و مذاکرات مختلف به اتفاق آرا با استعفای منتجب‌نیا مخالفت شد. عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی تصریح کرد: منتجب‌نیا بعد از مخالفت با استعفایش همچنان در سمت قائم مقامی این حزب به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

فراکسیون امیدی‌ها به زنان رأی ندادند

پروانه سلحشوری نوشت: برای سمت کارپردازی هم من و دیگر همکاران امیدیِ کاندیدا، رأی لازم را نياوردیم. بالاتری رأی برای كارپردازی ۹۶رأی بود از تعداد اعضا فراکسیون امید کمتر و این نشان می‌داد، متأسفانه اعضای فراکسیون امید تشکیلاتی عمل نکردند. سال اول مجلس، با رای‌گيري خانم‌ها جلودارزاده و مافی حضور پيدا كردند و نشد. سال دوم فقط خانم اولادقباد را معرفی كرديم که با بدعهدی ساير فراكسيون‌ها نشد. اين بار فراکسیون امید مستقل شركت كرد باز هم نشد و امسال خود امیدی‌ها به خانم‌ها رأی ندادند. دقيقا همان طور كه روحانی گفت می‌خواستيم ولی نشد.

دادگستری تهران دستگیری یک فعال دانشجویی در اعتصاب کامیون‌داران را تکذیب کرد

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: ادعای بازداشت فردی به عنوان فعال دانشجویی در حاشیه تجمعات کامیون‌داران صحت ندارد. غلامحسین اسماعیلی فرد خاصی که اخیرا به عنوان فعال دانشجویی نام برده شده بود که در حاشیه یکی از تجمعات کامیون‌داران حضور پیدا کرده و ادعای بازداشت وی شده بود، بازداشت این فرد صحت ندارد، اما اینکه آیا در جای دیگری توسط ضابطین با توجه به اینکه آنها می‌توانند در صورتی که جرمی در مرئی و منظر مأمورین اتفاق بیفتد، در 24 ساعت اولیه نسبت به بازداشت اقدام کنند و بعد موضوع را به مراجع قضایی منعکس کنند؛ تاکنون به شخص بنده در این ارتباط موضوع خاصی منعکس نشده است. در روزهای اخیر اخباری مبنی بر بازداشت فردی به عنوان فعال دانشجویی در حاشیه اعتراض کامیون‌داران منتشر شد که این فرد با حضور در این تجمعات بازداشت شده است.

دانشجوی بازداشت شده حکم بازداشتش را منتشر کرد

محمدجواد معتمدنژاد، دبیر تشکل دانشجویان عدالتخواه که همین چند روز پیش در محضر رهبر انقلاب هم سخنرانی کرده بود در توئیترش از حضور در جمع کامیونداران معترض و بازداشت خودش خبر داد. کمی بعد از این خبر رئیس کل دادگستری استان تهران این خبر را تکذیب کرد (خبر بالا). حالا معتمدنژاد در حساب توئیترش حکم بازداشتش را منتشر کرد. او در حساب توئیترش نوشت: «ضمن ابراز تاسف بابت اظهارات #کذب و غیر مسئولانه رئیس دادگستری تهران، تصویر #قرار_التزام ۵۰ میلیونی که برایم صادر شده رو جهت تنویر افکار عمومی منتشر می کنم.»

بسته

زاکانی: کاش مصاحبه ملک‌مطیعی از صداوسیما پخش می‌شد

علیرضا زاکانی، نماینده اصولگرای مجلس نهم نوشت: ناصر ملک مطیعی از دنیا رفت. ای کاش مصاحبه مرحوم ملک مطیعی از صداوسیما پخش می شد تا اینگونه قضاوت عجولانه نمی کردیم. بنده مصاحبه ملک‌مطیعی را دیدم؛ او از انقلاب اسلامی به عظمت یاد کرد، رزمندگان دفاع مقدس را بارها قهرمان واقعی نامید و یکی از آرزوهای بربادرفته خود را عدم حضور در جبهه دانست، با انتقاد از سینمای قبل‌ازانقلاب، پیرامون سینمای بعدازانقلاب به بزرگی یاد کرد و ملت ایران را مکرر ستود. مرحوم ملک مطیعی حتی بعد از عدم پخش مصاحبه از صداوسیما هم حاضر نشد همراه رسانه های بیگانه لجن پراکنی کند. حالا که آن مرحوم به دیار باقی شتافته و باید از سرنوشت سیاه گذشته او عبرت و پند گیریم و با اوصاف ذکر شده برای ایشان غفران الهی را درخواست کنیم چرا اینگونه قضاوت می کنیم؟ و سخن اخر…
در مواجهه با مسأله مرحوم ملک مطیعی خوب عمل نشد. به هر حال باید به مسئولان صدا و سیما خرده گرفت و ارزش امکان بزرگی به نام رسانه ملی را به آنان گوشزد کرد تا اینگونه فرصت ها و عبرت آموزی هایی را به باد ندهند.

فروش اصلی اغذیه‌فروشان فلافل است چون ارزان و شکم‌پرکن است

رئیس اتحادیه اغذیه فروشان مواد غذایی گفت: امروز فروش اصلی اغذیه‌فروشان و ساندویچی‌ها، فلافل است زیرا قیمت آن ارزان است. اسد الله احمدی شهریور در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص وضعیت اعضای این اتحادیه گفت: ما نیز مانند تمامی 135 صنف فعال در تهران دچار رکود هستیم و اینکه چون حوزه فعالیت ما غذایی است پس کمترین رکود را داشته‌ایم، درست نیست. امروز مردم به دنبال یک غذای شکم‌پرکن هستند نه غذای دارای پروتئین. رئیس اتحادیه اغذیه فروشان مواد غذایی ادامه داد: در چند سال اخیر به وضوح قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و از طرف دیگر قیمت مواد اولیه نیز افزایش داشته است. احمدی تاکید کرد: امروز فروش اصلی اغذیه‌فروشان و ساندویچی‌ها، فلافل است زیرا قیمت آن ارزان است. امروز مردم به دنبال یک غذای شکم‌پرکن هستند نه دارای پروتئین یا سایر مواد غذایی دیگر.

آشنا با کنایه تفاوت مشاور و مباشر را برشمرد

حسام‌الدین آشنا در حساب توئیترش نوشت: تفاوت مشاور با مباشر در لحظات سخت تصمیم سازی مشخص می شود. او دقایقی بعد در توئیتی دیگر نوشت: مشاور فرد مستقلی است که نظر خود را به تصمیم گیر منتقل می کند. مباشر آلت فعل است نه صاحب رأی. او ولایتی بر خود ندارد؛ گوش به فرمانی است که آن چه را جانان پسندد، می پسندد و آنچه ارباب ازل گفت بگو، می گوید. حاکمان هم مشاور می خواهند و هم مباشر؛ فقط نباید جای این دو را عوض کنند.

توقیف شناسنامه خانواده مشایی صحت دارد؟

ارگان محمود احمدی نژاد ادعا کرد نیروهای قضایی با مراجعه مجدد به منزل اسفندیار رحیم مشایی،شناسنامه خانواده وی را ضبط کردند. دولت بهار نوشت: ساعت ۲۳ شب گذشته (پنجشنبه شب)، عده ای از دادستانی به منزل اسفندیار رحیم مشایی مراجعه کردند و شناسنامه اعضای خانواده را با خود بردند. مشایی روز ۲۶ اسفند ماه گذشته دو روز پس از آنکه حکم دادگاه حمید بقایی را در برابر سفارت انگلیس در تهران به آتش کشید بازداشت شد.

رهبر انقلاب از مسئولان کشور قطع امید کرده‎اند

پرویز سروری گفت: جریاناتی مانند سازمان مجاهدین خلق و افردای مانند تاجزاده از ابتدا نیز انقلابی نبودند بلکه انقلابی‎نما بودند و به همین دلیل در برهه‌ای از زمان دچار افراط و اکنون دچار تفریط شده‌اند. دبیر کل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی درباره بیانات اخیر مقام معظم رهبری در نفی غرب گرایی و لیبرالیسم و تأکیدایشان بر لزوم انقلابی بودن در کشور اظهار کرد: امروز عمده مشکل ما این است که مسئولان گوشی برای شنیدن ندارند و تنها زبانی برای گفتن دارند ،اگر همه مسئولان قوا شیوه مقام معظم رهبری را اتخاذ کنند و در نشست های بدون سانسور اجازه دهند که جامعه و مردم مشکلات خود را بی پرده بیان کنند بسیاری از آفت ها رفع خواهد شد. وی افزود: به نظر میرسد که رهبر انقلاب تا حدودی از مسئولان کشور قطع امید کرده اند و به همین دلیل مباحثی مانند آتش به اختیار و لشکر جوانان مومن و انقلابی را با جوانان مطرح می کنند و به شکلی بر بسیاری از مطالبات آنها صحه میگذارند لذا این امر بیانگر آن است که امروز متاسفانه واگرایی از آرمانهای انقلاب شکل گرفته است و رهبری برای آن که این آرمان های پر ارزش به جایگاه خود بازگردد و به عنوان ارزش های مسلم انقلاب همچنان مطرح باشد از جوانان می خواهند که آنها مطالبه گر این آرمانها باشند و به صورت لشگرهای مومن و انقلابی در این راستا عمل کنند و بدیهی است که این امر هشدار جسارت مطرح می شود. وی ادامه داد: امروز بسیاری از دستگاه های نظام در جایگاه خود عمل نمی کنند و به شکلی به واگرایی ارزش ها دچار شده اند و چشم به چشم اندازی غیر از انقلاب اسلامی دوخته اند،لذا ظرفیت های مومن و انقلابی کشور باید مطالبه گر و شفاف در عرصه حضور پیدا کنند و اجازه ندهند آرمانهای انقلاب از مسیر خود خارج شود.

کسانی که برای جمهوری اسلامی نسخه ذلت می‌پیچند یا خائن‌اند یا جاهل

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در جلسه تدبر در قرآن پیرامون گفت: وزیر امور خارجه آمریکا به خودش جرأت می‌دهد صراحتا برای ملت‌ها دستور بدهد و برایشان تصمیم بگیرد. طاغوت بزرگتر از این؟ اینها «ارباب متفرقون» هستند. اگر از بعد سیاسی به آیه نگاه کنیم دقیقا برای امروز ماست. دعوای اصلی از اول انقلاب تا امروز همین بحث هاست. یک عده می‌گویند این ارباب‌ها اگر چه ظالم‌اند، ولی باید با آنها کنار بیاییم. محمدیان گفت: نکته این جاست که اگر به خدا تکیه کنیم می‌توان در مقابل اینها ایستاد. کسانی که برای جمهوری اسلامی نسخه ذلت می‌پیچند، نمی‌گوییم همه خائن اند، ولی لااقل جاهل هستند. نمی‌فهمند چه نسخه‌ای می‌پیچند. وی با بیان اینکه تا ما بردگی صد در صدمان را امضا نکنیم دشمنان از ما دست برنخواهند داشت، افزود: اینها کینه دارند و تا ریشه این ملت را نکنند دست برنخواهند داشت. رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار داشت: البته کسانی که این نسخه‌ها را می‌پیچند انسان‌های کوچکی هستند. ما مردم خیلی بزرگ و با شرافتی داریم و آنها هیچ وقت زیر بار این نسخه‌ها نخواهند رفت. /فارس

دین‌پرستی آفت بزرگی است

سید حسن خمینی یادگار امام با اشاره به شعر سعدی که «بنی آدم اعضای یک پیکرند. . . » تأکید کرد: برای مسلمانان، یهودیان، آشوریان، ارمنی‌ها و یا بقیه ادیانی که کم و بیش در کشور ما هستند این قاعده اصلی علم اخلاق شناخته می شود و میراث همه مکاتب بشری است که آنچه برای خودمان می‌پسندیم برای دیگران هم بپسندیم و آنچه که برای خودمان نمی‌پسندیم برای دیگران هم نپسندیم. وی ادامه داد: یکی از بزرگترین آفاتی که در این میان پیدا می‌شود کسانی هستند که به جای دینداری، دین پرستی می کنند؛ افراط، آدم‌کشی و ظلم، دین ندارد و هیچ‌کس هم نباید نسبت به ظلم چشمش را ببندد. همان مقدار ظلم از یک مسلمان بد است که از یک یهودی بد است. یادگار امام (ره) افزود: ظلم دین ندارد؛ آزار و اذیت مردم آیین ندارد. همه باید آن را محکوم کنیم و سعی کنیم از بین برود؛ حداقل این است که در دل خودمان نسبت به ظلم انزجار داشته باشیم. وی با بیان اینکه جامعه انسانی با همه بدی‌ها از قبل بهتر شده، تصریح کرد: سال‌های پشت سر جامعه انسانی زیبا نیست. اگر پیامبران را جدا کنیم جامعه انسانی چیزی جز کشتار نیست؛ این پیامبران بودند که دنیا را نرمتر و مهربان‌تر کردند و البته به نام آنها ظلم‌هایی شده است. /جماران

سهم شهرداری ها از مالیات به خطر افتاد

پروانه مافی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس، با بیان این که سهم شهرداری ها در لایحه مالیات بر ارزش افزوده در خطر است مطرح کرد: باید به صورت هوشمندانه مسیری پیدا کنیم تا شهرداری ها نیز در جلسه بررسی طرح در مجلس حضور داشته باشند و از سهم خود دفاع کنند. ادامه داد: متأسفانه در دولت اراده جدی در این زمینه وجود ندارد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم از طریق شورای عالی استان ها به عنوان مسیر جایگزین دولت، این طرح را پیگیری کنیم. رئیس کمیسیون رسیدگی به درآمدهای پایدار شهرداری ‌ها با بیان اینکه از جهتی به دولت نیز باید حق داد عنوان کرد: دولت عقیده دارد مجلس آن را پاسخگو کرده است و باید در هر زمینه ای پاسخگو باشد؛ بنابراین، دولت اعتقاد دارد مجلس اگر اختیاری را واگذار می کند باید پاسخگو بودن را نیز واگذار کند. مافی با اعلام آمادگی برای برگزاری جلسه مشترک مجلس با اعضای شورای عالی استان ها اظهار کرد: ما باید مشکلاتی که دولت مطرح می کند را بر طرف کنیم و بتوانیم به نتیجه مشترک برسیم. به هرحال گرچه دولت اراده ای برای این کار ندارد اما ما باید امیدوار باشیم و پیش برویم. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده نیز عنوان کرد: اگر طرح موجود در مجلس تصویب شود کار برای شهرداری ها سخت می شود. باید به صورت هوشمندانه مسیری پیدا کنیم تا شهرداری ها نیز در جلسه بررسی طرح در مجلس حضور داشته باشند و از سهم خود دفاع کنند. در طرح موجود لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در مجلس سهم شهرداری ها در خطر است. در صورت نبود نمایندگان شورا و شهرداری در مجلس برای دفاع از سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده، تصویب این طرح می تواند بر لایحه درآمدهای پایدار نیز تاثیر گذار باشد و آن را تحت تاثیر قرار دهد. این لایحه در کمیسیون بررسی شد و با 23 ماده تکمیل شده است. مواردی نیز وجود دارد که باید ادغام شود و همچنین الحاقاتی نیز پیشنهاد شده که بعد از بررسی به طرح الحاق می شود. /فام نیوز

ورود کمیسیون اصل ۹۰ به حادثه مدرسه پسرانه غرب تهران

بهرام پارسایی ضمن ابراز تأسف عمیق از حادثه پیش آمده، اظهار کرد: حادثه اخیر در مدرسه پسرانه غرب تهران باعث جریحه دار شدن افکار عمومی شده و کمیسیون اصل ۹۰ به دنبال پیگیری و شفاف شدن این اتفاق است. مجلس در هفته آینده تعطیل است ولی به دلیل اهمیت موضوع از هیأت رئیسه کمیسیون درخواست جلسه فوق العاده کردم که این جلسه احتمالا فردا شنبه تشکیل خواهد شد. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، افزود: وقوع چنین وقایعی در هرمکانی تاسف‌آور است، اما وقوع آن در مدرسه که امن‌ترین جایی است که خانواده ها فرزندان خود را به آنجا می‌فرستند غیر قابل پذیرش است. البته موضوع در قوه قضاییه در حال پیگیری است و قاعدتا طبق قانون أشد مجازات برای متهم در نظر گرفته می‌شود اما با توجه به قصور وزارت آموزش و پرورش در زمینه نظارت بر مدارس، کمیسیون اصل نود به این پرونده ورود می‌کند و موضوع را پیگیری می‌کند. /ایسنا

موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها به شورای عالی امنیت ملی رفت

طیبه سیاوشی گفت: ما به دنبال صحبت‌هایی که داشتیم و تقاضاهایی که مطرح کرده بودیم و دستگاه‌های دیگری هم روی آن نظر داده بودند، جلسه‌ای رسمی در اسفند 96 در کمیسیون فرهنگی مجلس تشکیل دادیم که از دستگاه‌های مختلف مثل وزارت کشور، وزارت امور خارجه، نیروی انتظامی، دو معاونت زنان و معاونت فرهنگی وزارت ورزش و دو دستگاه پژوهشی و تحقیقاتی که وابسته به مجلس هستند عوت کردیم. در این جلسه در مورد اینکه ورود زنان به ورزشگاه‌ها اشکال شرعی و فقهی دارد یا اشکال قانونی، بحث شد. یعنی سؤالات ما این بود که آیا این مسأله اشکال قانونی دارد یا اشکال شرعی؟ از آنجا که موسسه تحقیقات اسلامی هم حضور داشت، در آخر به این جمع‌بندی رسیدیم که در صورت رعایت ضوابطی که برای ورود و خروج هست و در صورتی که امکان و تسهیلات لازم برقرار باشد، مشکلی برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها وجود ندارد و به این نتیجه رسیدیم که اگر مسائل و مشکلات جانبی مثل ورود و خروج رعایت شود، مشکل شرعی وجود نخواهد داشت. ما در این جلسه بعد از بحث دربار مسأله شرعی این موضوع درباره مسائل قانونی بحث کردیم و تاکید کردیم که هیچ قانونی برای منع حضور زنان د رورزشگاه‌ها نداریم. درواقع همه دستگاه‌های حاضر هم عنوان کردند هیچ قانونی برای اینکه زنان وارد ورزشگاه‌ها نشوند، نوشته نشده است. منتها بحث اینجا است که بعضی‌ها معتقدند با ورود زنان به ورزشگاه‌ها احتمال مفسده وجود دارد. نیروی انتظامی هم دراین جلسه دقیقا به همین دلیل استناد می‌کرد. منتها ما بحث را به اینجا کشاندیم که فارغ از احتمالات بیان کنید که چه منعی وجود دارد که زنان نمی‌توانند وارد ورزشگاه ها شوند. نماینده نیروی انتظامی هم اشاره کرد که یکسری زیرساخت‌ها لازم است که ما نداریم. این نماینده مجلس که به حل و فصل موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها امیدوار است از موافقت وزرای کشور و ورزش در یک جلسه شورای عالی امنیت ملی با موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها می‌گوید و معتقد است حسن روحانی هم به عنوان رئیس این شورا همانطور که در سخنرانی چند روز پیشش هم اعلام کرد با این موضوع موافقت کامل دارد. / اعتمادآنلاین

اتمام حجت دادستانی با شرکت های هواپیمایی

جلسه دادستان تهران با رئیس سازمان هواپیمایی کشور، مدیر کل شرکت فرودگاه های کشور، مدیر عامل شرکت های هواپیمایی و تعدادی از معاونان دادستان تهران درباره بررسی علل تأخیر پروازها در روز به ریاست دادستان تهران برگزار شد. جعفری دولت آبادی با اشاره به فلسفه تشکیل جلسه و علت ورود دادستانی به این موضوع اظهارداشت: به موجب ماده ٢٢ قانون آیین دادرسی کیفری یکی از وظایف دادستان حفظ حقوق عمومی است و دادستان را مکلف کرده که برای حفظ حقوق عامه اقامه دعوی کند. دادستان تهران یکی از مصادیق مهم حقوق عامه را وضعی دانست که امروزه در برخی فرودگاه ها رخ می دهد وافزود: در اصل ۱۵۶ قانون اساسی بر دو وظیفه پیشگیری از وقوع جرم و احیای حقوق عامه تصریح شده است. وی با بیان اینکه یکی از مصادیق تضییع حقوق مردم سرگردانی ناشی از تأخیرهای بی مورد، ‌فروش بلیت هواپیما با قیمت های متفاوت، عدم پاسخگویی و رفتار نامناسب با مسافرین برخی فرودگاه ها است، به مفاد گزارش های معاونان دادستان تهران در مورد تأخیر پروازها و به برخی علل آن استناد کرد. / پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران

 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۸
در انتظار بررسی: ۴۸
انتشار یافته: ۱۰۶
کل گفتمان اصلاح طلبی خلاصه شده در کنسرت ، ورود زنان به ورزشگاه و ممنوع الکاری وثوقی و...
همین بی توجهی به مطالبات اصلی مردم باعث شده این جریان علیرغم حمایت سیاسی و رسانه ای خارجی ، در بین مردم فراگیر نیست..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
همينها سنگ بناي خيلي چيزهاي ديگه ميشه پس عليرغم ظاهرشون خيلي مهم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
روحیه معامله آرمانهای ادعایی برای چند پست واقعیت آنها را بیشتر معرفی کرده است
مانند الان و تکرار روحانی با آن کارنامه
آزادی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
به نظر شما جریان انحصارگر در بین مردم فراگیره!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
جواد حقیقتی تلخ را گفت پس مثبت دادم
کارگر معدن زمستان یورت
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
شاید روزی به افراد سالم و صادقی چون زاکانی اعتماد کنم ولی همراهی مجدد با اصلاح طلبان هرگز
ناشناس
| Germany |
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
آقای زاکانی بعد از مردگ سهراب نوش دارو.
چرا تا زنده بود این حرفها را نزدی تا با دلخوش از این دنیا بره.؟
مرحوم ملک مطیعی حتی در فیلمهاش هم نقش
مردانگی را بهش می دادند چونکه در وجودش بود.
اما غم و رنجی از دست زمانه و نامردیهایی که در حقش شده بود را میشد در چهره اش دید.
اگه شما راست می گین و صداقت در گفتار دارید به آنهایی که در قید حیاط هستن فرصت بدهید و دستگیری کنید.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اخه مشکل اینه جناح اصولگرا مشکلات اقتصادی اصلاح طلبان رو داره ولی مزایای اجتماعیشونو نداره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
همین مسایلی که به نظر شما کوچکند پایه و اساس آزادی و حقوق شهروندی هستند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اتفاقا در همان دورانی هم که زنان برای حق رای می جنگیدند مطممئنا افرادی مثل شما بودند که با این طرز تفکرها مانع تراشی می کردند، حق گرفتنی است و من حتی اگر هیچ وقت به استادیوم پا نگذارم برای مطالبه این حق، از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد.
بچه محل
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
دوست گرامی، اگر به نتایج انتخابات چند سال گذشته یه نگاه می انداختید متوجه می شدید که در اکثر آنها علیرغم حذف نمایندگان اصلی جریان اصلاح عرصه انتخابات، باز هم جریان اصلاح طلبی با رای قاطع مردم برنده اصلی آن شده است. پس لطفا از مردم مایع نگذارید و صرفا نظر خود را اعلام کنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
کل گفتمان اصولگرایی در چی خلاصه شده جواد اقا
ممنوع کردن همه چیز حتی دلخوشیهای کوچک مردم و توصیه به خوردن اشکنه و روزی یک وعده غذا به مردم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
حرفی از اصولگرایی نزنید تابناک چاپ نمیکنه الا کامنت منو دودر کرد
توصیه به کامنت گزاران محترم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
دولت کم آورده و مثل بازاری ورشکسته به در و دیوار میزنه
بخاطر همین همه لیلی به لالاش میزارن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اتفاقا برای همین هایی که لیست کردی هم اصلاح طلبان کاری نکردند!! اساسا کاری نکردند در این بیست سال
در ایران:
درامد یک پزشک ۳۰۰ میلیون >> درامد یک کارگر ۱ میلیون
در امریکا:
درامد یک پزشک متخصص ۱۵۰۰۰ دلار > درامد یک کارگر ۳۵۰۰ دلار
دلیل : سپردن تمام امورات پزشکان به خودشان و در نتیجه ایجاد انحصار و کم نگه داشتن پزشک در کشور. فراموش نشود تعداد پزشکان ایران به نسبت جمعیت نصف اکثر کشورهای همسایه است و حتی از کشور تاجیکستان که مهندسان ما برایشان جاده و تونل و سد میسازند هم کمتر است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
کلا وزارت بهداشت یا همون وزارت پزشکان چیزی داره به اسم کارانه که خارج از فیش حقوقی پرداخت میشه و باعث میشه کل درامد یه پرستار تا حدود ۱۰ میلیون برسه و یه پزشک عمومی هم تا ۲۵ میلیون و یه جراح هم تا پانصد میلیون.
ناشناس
| Germany |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
من یک پزشکم. این درآمد ۳۰۰میلیونی کجاست که شما میگی؟حرف بی پایه و اساس
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
عقط پزشکان نیستن که چنین درامدهایی دارن. وکلا و دفترخانه داران و واردکنندگان خودرو هم انحصار ایجاد کردن و درامدهای بسیار کهکشانی دارن.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
وزارت دارایی که حقوق کارمندانشو ۵۰ درصد اضافه کرده اگه توان داره پزشکان رو مجبور کنه دستگاه کارتخوان در مطب نصب کنن تا مالیاتشونو ازشون بگیره. الان گداها هم دستگاه کارتخوان دارن اونوقت پزشکان مثل دوران کشف فلز فقط پول نقد قبول میکنن.
محسن
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
شما هم برید درس بخونید پزشک بشید و حقوق سیصد میلیونی بگیرید . شما حق انتخاب دارید . دوست من توی ۲۸ سالگی کنکور داد و پزشکی خوند الان هم تخصص چشم میخونه . واقعا اگر سیصد میلیون هم درآمد داشته باشه در آینده نوش جونش. چون اراده کرده. نه مثل شما که هر شب نشستی از حقوق پزشکان میگی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
جناب محسن خان ما درس خوندیم و از پزشکان هم بالاتریم. از نظر من یه مهندس مکانیک از پزشکان سرتره هم از نظر ضریب هوشی و هم دانش کلی ولی چه کنیم که به مدد طرح تحول جیب پزشکان و وزیر بهداشتی که خودش پزشکه الان دور دوره پزشکان شده و حسابی میتازونن. یه مهندس مکانیک از دانشگاه معتبر یه شغل با حقوق ۲ میلیونی هم گیرش نمیاد ولی یه پزشک دانشگاه آزادی به مجرد فارغالتحصیلی درامدی چندین برابر استاد تمام دانشگاه های معتبر خواهد داشت‌.
ناشناس
| Germany |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
آقای محسن!! اگر همه می رفتند پزشک .
بشوند برای آنها که دیگر نوبت نمی رسید آنها بخاطر این توانستند پزشک شوند که دیگران کار دیگری را انتخاب کردند. رفتند خیابان را جارو کنند تا او بتواند درس بخواند، رفتند راننده شدند تا او بتواند به کلاس درس برسد، رفتند ...
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
دوست عزیز شما این امارو از کجا اوردی ؟؟؟درامد پزشکان تو امریکا حدود 4000 تا 6000 دلاره
سید
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
ببینید بحث این نیست که مثلا یه پزشک چرا اینقدر درامد داره پس منم برم پزشک بشم این یک نگاه سطحی هستش در نگاه کلان سیستم سلامت و پزشکان کشور در حال بلعیدن سرمایه های کشور هستند و این به فرد ربط نداره سیاست سلامت ما ایراد دارد یک نگاهی به کشور های پیشرفته غربی و شرقی بیاندازید فقط کشور های جهان اول شدند که صنعت در انها رشد کرده نه بیمارستانها صنعت ضامن پیشرفت یک کشور حتی پیشرفت سلامت کشورها هست
آقاي زاكاني،
سياست فرار به جلو شما و همفكرانتون نخ نما شده و ديگه اثربخش نيست.
اگر سختگيريهاي بيمورد شما و همفكرانتون در حقوق پذيرفته شده ملت،جاري نشه شادي به ملت ايران برخواهد گشت
پاسخ ها
نوروزی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
ما به روحانی رای دادیم و او کابینه را با نوبخت و طیب نیا و نعمت زاده و سیف و آخوندی وووو چید
آیا زاکانی و سایر منتقدانش به روحانی مشورت دادند برای این انتصابات مهلک؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
زاکانی انصافا آدم خوبیه. چرا هر کسی که در جناح مقابل باشه رو به یک چشم می بینید. از ایشون چه بدی دیدید؟ لطفا یکیش رو نام ببرید.
پزشکان که از مالیات بر ارزش افزوده به اندازه یک درصد سهم دارن. یک درصد هم بدین به شهرداریها تا خانم نماینده تهران هم ناراحت نباشن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
ایران بهشت پزشکان
ناشناس
| United States of America |
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
بهشت تون مال خودتون من اگر بتونم میرم از اینجا، کل اطلاعاتتون غلطه در هر کشوری برم درامدم حد اقل 20 برابر ایرانه، طرح تحول پزشکا را از ایران فراری داد شما میگید پول دارشون کرد، کی 30 تومن درامدشه اگر تونستی نام ببر، یک زمانی بود گذشت الان بالای 16 میلیون 35 درصد مالیات داره و 70 درصدشم بیمارستان و بیمه بر میداره و از 30 درصد باقیمانده هم 35 درصد مالیات میگیرند، باید بالای میلیارد کار کنی در ماه که 300 به خودت بدهند
آقاي زاكاني
"سرنوشت سياه و گذشته او" اينها عبارتي است كه نه تنها به هنرمند بزرگي چون ملك مطيعي نمياد بلكه زيبنده كساني است كه تحمل ديدن افكار بزرگ و انسانهاي بزرگ رو ندارند.
از كوزه برون همان تراود كه در اوست.
با سلام
جای تاسف داره که کشوری که از منابع غنی برای صادرات و پول سازی برخورداره با فلافل مردم شکمشون را پر میکنند متاسفانه مسئولینی که در کشور حکم رانی میکنند درکی ار اقتصاد پویا ندارند خدا میگه از تو حرکت از من برکت حالا ما نشستین که به لطف یکی دیگه مشکلاتمون حل بشه اوضاع اقتصادی خوب نیست اگر مسئولین ما نشستند با کشورهای غربی وارد جنگ بشند و حالا خوشبینانه پیروز هم بشند ولی در خیال واهی هستند چون غرب داره با اقتصاد بد ایران مسئولین را به جنگ تمام عیار روبرو میکنه با این تفاوت که اونا پیروز این جنگ هستند بدون شک پس باید کاری کرد از اقتصاد دانان خارج از کشور کمک بگیرید از داخل استفاده نکنید چون اونا ثابت کردند که توانایی این کار را ندارند نذارید از این دیر تر بشه قدر این مردم نجیب را بدانید .به انتخابشون احترام بگذارید و تمام تلاش برای ایرانی آباد را انجام بدید ۴۰ سالگی انقلاب یعنی ساعت چهار الان نه دیر شده نه خیلی زوده میشه کاری کرد
پاسخ ها
احمدرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
آفرین علی آقا
آفرین به این روحیه آفرین به این امیدواری آفرین به این نگاهت وآفرین به دلسوزیت برای مملکتت.
ولی با ی قسمت از حرفات موافق نیستم،اونجا که گفتی اقتصاد دانای داخلی نشون دادن توانایی ندارن،به نظر من اصلا کسی از اونا مشورتی نگرفته و اگر هم گرفته به اون عمل نکرده،هر دولتی سر کار اومده فقط از جمع محدود اقتصاددانایی که توی حلقه محدود سیاسی خودشون بوده استفاده کرده و فرصتی به بقیه نداده علتش هم فقط بحثای سیاسی و جناحی مسوولین بوده.
ولی این حرف من هم به معنی استفاده نکردن از ظرفیتهایی که در بیرون کشور وجود داره نیست
از طرف دیگه به نظر من آمریکا و غرب به غیر از جنگ اقتصادی درحال حاضر یک جنگ رسانه ای هم دارن با ایران انجام میدن که ممکنه از جنگ اقتصادی هم خطرناکتر باشه‌
رهبر انقلاب فکر میکنم نقشه راه آینده رو تبیین کردن، من فکر میکنم انتخاب این بخش از زندگی امام حسن و این تحلیل رهبری بدون دلیل نیست و رهبری در موضوع برجام صحبت از نرمش قهرمانانه و تبعیت از روش امام حسن علیه السلام داشتن که این مطلب ادامه اون نرمش قهرمانانه بعد از برجام هست....یعنی اماده شدن برای یک تهاجم وسیع به قلب دشمن
تو دانشجو چه ربطی به کامیون دار داشتی که رفتی در صف ان ها؟
ملت جو گیر یعنی این
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۱
فکر کرده یک سخنرانی کرده حالا براش فرش قرمز پهن میکنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اینکه منتشر کرده قول به حضور در صورت احضارشدنش است نه حکم بازداشتی اش که!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اینها مزدور اسراییل هستند
محسن
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
آیا یک دانشجو نمیتونه کامیوندار باشه؟
آیا پدر یک دانشجو نمیتونه کامیوندار باشه؟
آیا برادر یک دانشجو نمیتونه کامیوندار باشه؟
آیا دوست یک دانشجو نمیتونه کامیوندار باشه؟
آیا هم وطن یک دانشجو نمیتونه کامیوندار باشه؟
چرا کسی که در حصر نیست از کسی که در حصره دفاع میکنه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اول انقلاب یادتونه ؟ من دانشحوم وتو کارگر اونم راننده نداشتیم.همه در همه مسائل باهم بودند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
عدالت خواهی باید در تمام مسایل خودش را نشان دهد .در غیر این صورت اسمش عدالتخواهی نیست. همه ما وظیفه داریم از حقوق یکدیگر دفاع کنیم.درود بر این دانشجوی عزیز
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
همه نمیتونن سیب زمینی باشن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
چون تو مملکت افرادی مانند شما که در مواجهه با اتفاقات روزمره از کلمه "به من چه، به تو چه" استفاده میکنند، زیاد است ،
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
من هم از فردا بیام در یک صنفی که دارد اعتراض می کند به انها ملحق شوم و بگویم حق من را در این صنف بدهید
!!!!!!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
سه چهارم مردم پاریس برای حمایت از کامیون داران به خیابان امدند. اینجا یک نفر امده همون یه نفرو رو بازداشت کردن، بقیه مردم تعجب میکنن چرا رفته!
تابی جان وقت بخیر امشب در بسته خبری نه حرفی از دکتر محمود هست نه از برجام . دوم توضیحات در مورد دانشجوی دستگیر شده را دوبار خواندم مفهوم نشد قضیه چی هست بهرحال صحت دارد یا نه
کاربر محترم جواد !اصلاح طلبی خلاصه شده در ورود زنان به ورزشگاه و کنسرت و آزادی بیان و اندیشه و آزاد کردن اقتصاد . آزادی شهروندی و ابراز عقیده ووو پس شما چی دارید ؟ تفکر شما در امور سیاسی و اقتصادی و روابط خارجی در زمینه های دیگر که از اول انقلاب وجود داشته و هنوز هم اجرا میشود اتفاقا باید در همین سایت باید فضای ایجاد شود که کاربران و مردمی که این سایت را مطالعه میکنند تفاوت این دو تفکر را پیدا کنند مگر نمیگویید میزان رای مردم هست شما فکر کنید مردم به همین یک شعار آزادی و حقوق شهروندی رای دادند شما چرا ناراحت هستید ؟ احترام به رای مردم چی میشود بهرحال هنوز من از اول انقلاب تا حالا ثر انتخابات بودم جریان مقابل اصلاحات هنوز نمیداند که رای مردم ملاک هست یا چیز دیگر تکلیف را نمیدانند چون میگویند مردم صلاح خود را نمیدانندو در انتخاب اشتباه میکنند . ببخشید از سر اجبار اشتباه میندازند چون مردم حزب ندارند
پاسخ ها
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
مردم از رعب و وحشتی که ایجاد کردید فریب شما رو خوردن. وقتی گفتین رقیب در پیاده رو ها دیوار میکشد و لغو 5 -6 کنسرت رو پبش کشیدین و فرمودید که دلر به بالای 5000 هزار خواهد رفت سایه جنگ بر میگردد البته همه اینها با همراهی سلبریتی ها در گوش مرددم خوانده شد و مردم هم به حزب شما رای داد همون طور که به لیست امید رای داد و این همه افتضاح به بار اومد شما مدعی هستین که حزب رقیب خوب نیست حالا که خودتون سکان قدرت رو گرفتین عیارتون مشخص شد. همیشه مدعی بودین که حرب شما اگر بیاد ایران حراسی به ایران دوستی تبدیل میشه .. در ضمن شما مدعی اقتصاد ازاد هستین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
نظر کاملا درستی تست.درود بر شما
از سایت محترم تابناک تقاضا دارم برای یکبار هم که شده وجه اشتراک و اختلاف دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا را در مسایل داخلی و خارجی . فرهنگی . اقتصادی ووو بررسی کنند واقعا هنوز بسیاری از کاربران فکر میکنند که هیچ اختلافی در اداره کشور بین ایندو گروه وجود ندارد بلکه با کمی شعارهای و بدون پشتوانه وقت مردم گرفته شده است در حقیقت تمام کارهای که انجام میگیرد از چهل سال قبل تا حالا انجام میشود و چه تا پنجاه سال بعد هیچ فرقی در با گذشته ندارد یعنی اگر قرار باشد که کنسرت اجرا نشود در حقیقت از اول انقلاب جز اندیشه و تفکر انقلاب بوده است پس این درگیری و اختلافات برای چیست ؟ انتخابات برای چیست وقتی فرم کار و غالب آن قابل تغییر نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
کلا چند تا کنسرت لغو شده
آمار پخش و عدم پخش ببین بعد حرف بزن کلا 10 تا کنسرت نبووده که بی دلیل اجرا نشده باشه.
در امریکا:
درامد یک پزشک متخصص ۱۵۰۰۰ دلار > درامد یک کارگر ۳۵۰۰ دلار
در کشور ما:
درآمد فوق لیسانس در نیروهای مسلح با سابقه؟ 2900000 تومان! درآمد فوق لیسانس در شرکت گاز با سابقه؟ 9000000 اگر دین ندارید آزادمرد باشید و اگر کار بلد نیستید کنار بکشید. امروزه در تمامی سازمانها افراد با سابقه قریب به 40 سال همچنان به میز مدیریتی چسبیده اند
پاسخ ها
پزشک
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
در امریکا کار و فعالیت
در ایران عقده و حسودی به کار دیگران
فک کنم جام زهر رو دارن آماده میکنن هرچند دیگه جام نیست ،پارچِ زهره ...اجالتا فردا دلار زیر ۶ تومنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
جانا سخن از زبان همه گفتي
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
جام زهر را آماده می کنند برای مزدوران وطن فروش بی غیرت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
هر جا برخی به خطر میوفتن با یک بهانه ای کوتاه کوتاه میان بیچاره مردم که فقط هزینه میدن
متقاضي عزل علي عسكري هستيم
پاسخ ها
مرتضی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
گفتیم مخالف لاریجانی هستیم رفت ضرغامی اومد . گفتیم مخالف ضرغامی هستیم رفت عسکی اومد . فک میکنی مخالفت ما تاثیر دارد ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
گیریم که عزل شد چه فرقی می کند ؟ مهم تفکر افراطی
که بر صدا و سیما حاکم است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
چه تفکر افراطی؟! سیما که کلا دولتی شده با علی عسکری
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
یکی این طرف اعتراض میکند و یکبار هم ان طرف اعتراض میکنند
تقصیری هم ندارید چون یکی بیشتر رسانه نیست
کلا به کجا داریم میریم به چی باید برسیم هدفمون چیه دنبال چ هستیم اظهار نظر برای چی بدیم وقتی ارزش نداره ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
همین نظرات که به نظر مسیولان بی ارزش است روزی خود را در خیابان ها نشان خواهد داد.
به آقای حسن خمینی بگوئید "ارمنی" دین نیست نام ملیت یک گروه و کشور مسیحی است.
فکر نمی کنم اینهمه محبوبیت با وجود چهل سال ممنوع الکاری سرنوشت سیاهی باشد .
از استقبال پرشور دکتر محبوب قلبها در تبریز چیزی نمیذاری تابناک جان
حالا اگر بر علیه دکتر بود سریع خبر میذاشتی
اصلاحات مشکلات کشور را در مقاصد خودشون و مسائل جزیی و اقلیتی می دانند و در طول چهل سال گذشته همواره مسئولیت داشته اند.
با اینحال همواره مشکلات کشور را به گردن دیگران و یا نداشتن قدرت عمل مطرح می کنند. اگر چنین است چرا کنار نمی روند؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اتفاقا در دوران اصلاحات بیشترین رشد اقتصادی و نظم در بازار را داشتیم. مدیریت اصلحطلبان در کل قابل قبول است
اینقدر مذاکره با آمریکا ممنوع و آمریکا شیطان است و اینا تهش شد همین؟؟؟یعنی الان میخوایم دوباره مذاکره کنیم؟؟ حتی اگه بخوایم وقت هم بحریم وقت خریده شده به سود ما نیست. . .
اقای سروری تاجزاده هر که باشد ۴۰ سال سالم زندگی کرد بطوری که کوچکترین موردی از او نتونستید پیدا کنید
بعداز مرگ سهراب نوش دارو.؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
دیگه نوش دارو هم به درد نمیخوره ، تا نوش دارو برسه و ما مشکلاتمون حل بشه عمر گذشته و رفته . لعنت به این زندگی
تابناک جان جریان اینکه زیر هر خبری یکی میاد بحث پزشکان باز میکنه چیه و مطلب هم تکراری هر شب زیر خبرای گوناگون میاد، به نظر کار خودتونه
سیرت ائمه استفاده از منطق و دوری از هوای نفس بود، کاری که نشد که بشود،
برخی غربگراها کشور رو به باد فنا خواهند داد. البته عده ای خواهان همین هستند تا به خواسته های خودشون برسن.
همش وعده شنیدیم...
خدا خودت به سرتوشت این ملت مظلوم رحم کن ، حضرات تحریم ها هیچ تاثیری برایشان نداره ، سرمایه دارها که تمام سرمایه هاشون رو تبدیل به دلارو سکه و مسکن کردند و تمام بدبختی مونده برای قشر متوسط به پایین که دارند زیر فشار اقتصادی له میشند ، تابنک عزیز منتشر کن تا حضرات بفهمند این مردم چه میکشند ، احمدی نژاد هم از سر مستی دوباره شروع به ایرانکردی کرده ؟؟! مرد حسابی تمام این بدبختی ملت بخاطر ندانم کاری توست حالا تو شدی منجی مردم ؟! باز چهار نفر دور و برت میبینی جو گیر شدی ؟!
"به این نتیجه رسیدیم که اگر مسائل و مشکلات جانبی مثل ورود و خروج رعایت شود، مشکل شرعی وجود نخواهد داشت. ما در این جلسه بعد از بحث دربار مسئله شرعی این موضوع درباره مسائل قانونی بحث کردیم و تاکید کردیم که هیچ قانونی برای منع حضور زنان د رورزشگاه‌ها نداریم. "

ما هم به اين نتيجه رسيديم در صورت تصويب شوراي عالي امنيت ملي مبني بر حضور زنان در ورزشگاهها ، آيت الله علم الهدي مصوبه را در خراسان بزرگ وتو خواهد كرد
پدر من هم پزشک هستند، حقوقشون حدود سه میلیون، همیشه با صرفه جویی زندگی کردیم.
کاش زودتر جریان صلح امام حسین را واکاوی و بررسی میفرمودید نه الآن که کارد به استخوان مردم رسیده !!!!
بازم احساس خطر شد
تو هیچ جا دنیا جز ایران به پزشک آنقدر بها نمی دهند . پزشک ها ایرانی در کشورهای پیشرفته راننده تاکسی شده اند و دوباره برگشتن تو ایران و درآمدهای میلیون نصیب شان بشود . وقتی حق شکایت از پزشک صفر است و پزشک هر کاری دلش می خواهد انجام می دهد .
ورود زنان به ورزشگاهها در حال حاضر اجرا شود بهتر است چون این موضوع به نظر من یک مطالبه اجتماعی است نباید با جلوگیری از مطالبان اجتماعی این مطالبات را سیاسی کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
فکر نکنم کسی مخالف باشد فقط شرایط بد ورزشگاه مانع می شود.................
جناب زاکانی پس از مردن سهراب !!!!
ایکاش این حرف ها را قبلا به همفکرت رئیس صدا و سیما می زدی
بی درایتی و بی مدیریتی در عدم پخش یک برنامه تلوزیونی یک لشکر آدم را بدبین کرد و کلی سوژه داخلی و خارجی ساخت
به دشمن خارجی نیاز نیست
رفتن زنان به ورزشگاه زیربنای چه جیزی است؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
حقوق شهروندي
حضور زنان در ورزشگاه یک مطالبه اجتماعی است اما به نظر می رسد که اینگونه مطالبات باعث انحراف افکار عمومی از مطالبات مهمتر مانند برخورد با فساد گسترده اداری واختلاسگران عزیز که به راحتی از کشور خارج می شوند گردیده است
با سلام
جای تاسف داره که کشوری که از منابع غنی برای صادرات و پول سازی برخورداره با فلافل مردم شکمشون را پر میکنند متاسفانه مسئولینی که در کشور حکم رانی میکنند درکی ار اقتصاد پویا ندارند خدا میگه از تو حرکت از من برکت حالا ما نشستین که به لطف یکی دیگه مشکلاتمون حل بشه اوضاع اقتصادی خوب نیست اگر مسئولین ما نشستند با کشورهای غربی وارد جنگ بشند و حالا خوشبینانه پیروز هم بشند ولی در خیال واهی هستند چون غرب داره با اقتصاد بد ایران مسئولین را به جنگ تمام عیار روبرو میکنه با این تفاوت که اونا پیروز این جنگ هستند بدون شک پس باید کاری کرد از اقتصاد دانان خارج از کشور کمک بگیرید از داخل استفاده نکنید چون اونا ثابت کردند که توانایی این کار را ندارند نذارید از این دیر تر بشه قدر این مردم نجیب را بدانید .به انتخابشون احترام بگذارید و تمام تلاش برای ایرانی آباد را انجام بدید ۴۰ سالگی انقلاب یعنی ساعت چهار الان نه دیر شده نه خیلی زوده میشه کاری کرد

از جنگ خبری نیست چرا دل به کار نمیدی!؟! داستان جنگ برای همیشه تمام شد .
بالا سرتو دقیق تر نگاه کن!

استوری قابل تأمل اینستاگرام رهبر انقلاب

صفحه اینستاگرام رهبر انقلاب به مناسبت ولادت امام حسن (ع) بخشی از بیانات رهبری را پیرامون صلح آن امام همام را منتشر کرد."رهبر انقلاب: امام حسن(علیه السلام) دید که در جنگ نظامی شکست او قطعی است ، ترجیح داد که فعلا جنگ را به یک صورتی قطع کند، فعلا دشمن را تا همین جایی که آمده است متوقف بکند، خود را و زبدگان جبهه‌ی حق و ایمان را حفظ بکند و تدارک یک حمله‌ی وسیعی را ببیند که آن حمله ، قدر مسلم ، مرامی و فکری است واحتمالا نظامی هم باشد.امام مجتبی(علیه السلام) کاری را انتخاب کرد که دراز مدت است، و فایده‌ی آن آجل است_یعنی دور است_ که اغلب حتی دوستان نزدیک امام حسن( عله السلام) هم نفهمیدند امام چه کرد."
سلام جناب زاکانی نوش دارویی بهر سهراب اوردی بی وفا این زودتر میخواستی حالا چرا
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
برای دیده شدن و شنیده شدن حرفهاش!!!!!
مردم ازمسولین قطع امید کرده اند
حداقل مردها تا زمان گرفتن حق ورود زنان به ورزشگاها . از رفتن به استادیوم ها خود داری کنند قطعا تاثیر خودش را خواهد گذاشت. مرد و مردانه از حقوق زنان با نرفتن به ورزشگاهها دفاع کنیم
گذشته ملک مطیعی سیاه است یا گذشته برخی که مردم عبرت بگیرند؟!!!!!!!!!
حالا استوری یعنی چه؟ فارسیه؟
فقط دو کشور پیشرفته جهان -۱ عربستان سعودی ۲-ایران حجاب اجباری است . ولی قانونی بودن ربا در این کشورهای اسلامی اصلا مشکلی ندارد.
دیگه هیچ تکذیبیه ای رو از مسولین نمیپذیرم
آقای زاکانی اشکال شما و دوستانتان این است که واقعا فکر میکنید که بنده مخلص خداوند هستید وبقیه گمراه اند این اطمینان را از کجا آورده اید که برای ملک مطیعی طلب مغفرت می کنید
ترسم که صرفه ای نبرد روز رستخیز
نان حلال شیخ آب حرام ما
کمی بعد از این خبر رییس کل دادگستری استان تهران این خبر را تکذیب کرد

توي ايران هر خبري رو كه حضرات تكذيب ميكنن مطمين باشيد راست هستش
با صلح امام حسن ع صددرصد موافقم . در این برهه نیاز کشور است.
این خود شیفتگی است آقای زاکانی از کجا معلوم که شما بیشتر از ناصر ملکمطیعی به خدا نزدیکتری
لازم نكرده كميسيون اصل نود وارد اين نانش آموزان اين مدرسه بره بهتره اول كميسيون در باره طوسي .......
بازی چند چند میشه؟؟
درود بر احمدی نژاد و یارانش ..........
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی