بازدید 56524
دو هزار و دویست و هفتاد و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»

شکستن سنگ قبر دو جانباخته حادثه هواپیمای اوکراین / آزادی ۴ کارگر بازداشتی هفت تپه آزاد / پورمحمدی: شکست ترامپ از امداد‌های الهی است/ محمدجواد حق‌شناس: مجلس هنوز به پختگی و متانت مطلوب نرسیده

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: ترامپ: شمارش آرا را متوقف کنید / ابتلای ۳۰ درصد پرستاران به کرونا / اهانت یک باشگاه‌دار به اهل بیت (ع) در اینستاگرام؛ متهم بازداشت شد و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۱۳۳۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱ 05 November 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ترامپ : شمارش آرا را متوقف کنید
دونالد ترامپ در توئیتی عجیب نوشت: شمارش آرا را متوقف کنید.

شکستن سنگ قبر دو جانباخته حادثه هواپیمای اوکراین /آزادی 4 کارگر بازداشتی هفت تپه آزاد/ پورمحمدی: شکست ترامپ از امدادهای الهی است/ محمدجواد حق‌شناس: مجلس هنوز به پختگی و متانت مطلوب نرسیده/

ابتلای ۳۰ درصد پرستاران به کرونا
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بالغ بر ۳۰ درصد از پرستاران به ویروس کرونا مبتلا شده اند. پاکمهر در جلسه ستاد کرونا که ۱۵ آبان ماه در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه وضعیت شیوع ویروس کرونا به هیچ وجه مناسب نیست، اظهار کرد: در حال حاضر فشار زیادی روی کادر درمان است، آمار متوفیان نیز در حال افزایش است و تعداد متوفیان ناشی از کرونا طی این روز همانند آن است که سه هواپیما روزانه سقوط می کند. وی افزود: شیوع ویروس کرونا از مناطق شهری به روستاها گسترش یافته و به نظر بنده پاشنه آشیل کنترل شیوع این ویروس، آگاه سازی مردم است.

پاکمهر تاکید کرد: اگر می خواهیم موفق شویم، بدون آگاه سازی و همراهی مردم راه به جایی نخواهیم برد. وی با تاکید بر اینکه تاکنون راه درمان مشخصی برای درمان ویروس کرونا مشخص نشده است، ادامه داد: یک ریزفاکتور مهم برای مرگ و میر کرونا، سن بالا و داشتن بیماری زمینه ای است. نماینده مردم بجنورد، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم و مانه و سملقان با تصریح بر اینکه بنابراین باید زنجیره انتقال را بشکینم، بیان کرد: پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا خیلی سخت نیست و با در خانه ماندن، سفر نرفتن و دورهمی نگرفتن می توان از ابتلا به آن جلوگیری کرد. وی خاطرنشان کرد: از ۱۱۰ هزار پرستار ۳۲ هزار نفر یعنی ۳۲ درصد به بالا از این تعداد به ویروس کرونا مبتلا شده اند. به گفته پاکمهر ۲۵ تا ۲۶ هزار نفر از این تعداد بهبود یافته و به محل کار برگشته و بیش از شش هزار نفر هنوز نتوانسته اند به محل کار بازگردند.

آزادی ۴ کارگر بازداشتی هفت تپه آزاد
دادستان عمومی و انقلاب شوش گفت: چهار کارگر بازداشتی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، عصر امروز چهارشنبه آزاد شدند. مصطفی نظری در گفت و گو با ایرنا افزود: این کارگران پنجشنبه هفته گذشته به اتهام خلال در نظم شرکت نیشکر هفت تپه تحت تعقیب قرار گرفتند. وی افزود: این کارگران پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین به دلیل ناتوانی در تامین وثیقه راهی زندان شدند. دادستان عمومی و انقلاب شوش اظهار داشت: این چهار کارگر عصر امروز با قرار وثیقه آزاد شدند. کارگران شرکت هفت تپه در روزهای اخیر اعتراضاتی در محوطه شرکت نسبت به بازداشت همکاران خود داشتند.

شکستن سنگ قبر دو جانباخته حادثه هواپیمای اوکراین
سنگ قبر سیاوش غفوری‌آذر و سارا ممانی، دو نفر از جان‌باختگان سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط افراد ناشناس تخریب شده است. در این ویدیو می‌بینیم که کتیبه بالای سنگ قبر این زوج که عکس مراسم ازدواج آنها بود از بالای قبر کنده و حذف شده است.

پورمحمدی: شکست ترامپ از امدادهای الهی است
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: با ساماندهی کار تشکیلاتی و ایجاد ارتباط منسجم، همه اضلاع و جریان‌های همسو با نیروهای انقلابی و ولایی و ارزشی را تجمیع می‌کنیم. حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در نشست هم‌اندیشی جامعه روحانیت مبارز با احزاب و تشکل‌های انقلابی با بیان این‌که «انتخابات آمریکا، فروپاشی سیاسی و حیثیتی را برای بزرگترین دشمن ما رقم زد»، گفت: از این‌که دشمنان ما با تحقیر صحنه را ترک می‌کنند، خوشحالیم و این را از امدادهای الهی می‌دانیم اما تاکید می‌کنیم که مساله ما و ریشه مشکلات ما درونی است و سیاست‌های بعضاً داخلی و مشکلات مدیریتی در کشور موجب بسیاری از کمبودها و چالش‌های اقتصادی و اجتماعی شده است. وی با اشاره هدف برگزاری نشست‌های مشترک با احزاب و جریان‌های اصولگرا، افزود: ما می‌خواهیم با ساماندهی کار تشکیلاتی و ایجاد ارتباط منسجم و تعریف‌شده، همه اضلاع و جریان‌های همسو با نیروهای انقلابی و ولایی و ارزشی را تجمیع کنیم.

فرمانده کل سپاه: مرزهای بین‌المللی تغییرناپذیرند
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم برای برخورد قاطع و بموقع با هر نوع تهدید و یا تعرض مرزی اندیشیده شده است. سلامی بیان کرد: با سپاس و قدردانی از مجاهدت‌ها و آمادگی‌ رزمندگان اسلام و مرزداران غیور و غیرتمند برای دفاع از مرز‌ها، مرزهای بین‌المللی تغییرناپذیرند. وی با اشاره به اینکه ملت بزرگوار ایران اسلامی با تحمل سختی‌ها، خواهان عزت‌اند، تصریح کرد: امروز محکم و استوار در مقابل تهدیدها و توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ایم.

اهانت یک باشگاه‌دار به اهل بیت (ع) در اینستاگرام؛ متهم بازداشت شد
دادگستری خراسان رضوی اعلام کرد: با دستور دادستان عمومی و انقلاب مشهد، فرد توهین کننده به ساحت مقدس خاندان عصمت و طهارت (ع) دستگیر شد. این فرد که در فضای مجازی، اقدام به توهین به ساحت مقدس خاندان عصمت و طهارت و مقدسات دینی کرده بود توسط ضابطان دستگاه قضایی دستگیر شد. بر اساس این گزارش، پرونده ویژه‌ای در این زمینه در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد تشکیل و تحقیقات از این فرد آغاز شده است. شب گذشته، یکی از باشگاه‌داران و مربیان رشته بدنسازی و پرورش اندام در مشهد در صفحه اینستاگرامی خود در واکنش به تعطیلی مجدد باشگاه‌های ورزشی که به خاطر کرونا انجام شده است، مطلبی توهین‌آمیز نسبت به مقدسات اسلامی منتشر کرده بود.

روحانی: سختی این سه سال در تاریخ ایران بی سابقه بود
رییس‌جمهور گفت: سختی که در این سه سال به دولت و مردم وارد شد را در تاریخ سراغ ندارم. همیشه تحت فشار بودیم ولی این جنگ اقتصادی بود. در دوره کرونا تحریم‌ها را بیشتر کردند. اینکه در انتخابات آمریکا چه کسی برنده شود مهم نیست؛ دولت بعدی آمریکا برابر ملت ایران تسلیم خواهد شد.

محمدجواد حق‌شناس: مجلس هنوز به پختگی و متانت مطلوب نرسیده
محمدجواد حق‌شناس با انتقاد از رویه بررسی طرح‌ها در مجلس یازدهم شورای اسلامی، تاکید کرد: روندی که تاکنون در مجلس طی شده، چنین تصوری را ایجاد می‌کند که دوستان در همین مدت کوتاه شش ماهه، کمی پرشتاب پیش می‌روند و بعضا دیده می‌شود که تصمیمات آنان بیشتر برگرفته از احساسات و سلایق آنان است تا اینکه بخواهد برگرفته از شرایط واقعی روز کشور باشد. این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس می‌بایست در طرح چنین موضوعاتی که تاثیرگذاری فراگیری بر کشور در عرصه داخلی و خارجی دارد، محتاطانه و دقیق رفتار و تصمیم‌گیری کنند، گفت: رفتار مجلس در همین مدت کوتاه چنین نشان داده که هنوز مجلس به پختگی لازم و متانت مطلوب نرسیده است که این می‌تواند آسیب‌هایی را به همراه داشته باشد؛ بنابراین، نیاز است که برای بهبود سطح کیفی مجلس، نمایندگان بیشتر از نظر کارشناسان و خبرگان در تصمیم‌گیری‌ها استفاده کنند. این فعال رسانه‌ای افزود: نقش چهره‌های برجسته و کارشناس در مجلس می‌تواند به این رویه کمک کند تا در ادامه مجلس تصمیمات هوشمندانه و دقیقی در موضوعات مختلف اتخاذ کند تا در نهایت منافع و مصالح ملی تامین شود.

تور تابستان ۱۴۰۳
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۰
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۱۰۶
هشت ماه آقای روحانی رو در حالت ایستاده ندیده ام
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
حسن پاشو بایست یه ملت نگرانتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
اینقدر براتون مهم است که انتخابات آمریکا را از تیتر
اول ول نمی کنید آن هم بعد از چند روز؟
حتی بسته خبری را همیشه اول می گذاشتید به دومی می گذارید؟
خجالت بکشید
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
فقط روحانی؟؟؟
ناشناس
| Canada |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
از خصوصیات مردم ما همیشه زدن ضعیف‌بوده، مثلا مرده ای که دستش بخ هیچ جا بند نیس، سنگ قبرشو میشکنن یا خراب میکنن
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
انشاءالله امداد الهی یقه بعضی که بدلیل تخلفات سنگین در زمان وزارت کشور منجمله در خرید اتوبوسهای شهرداری توسط دکتراحمدی نژاد عزل شدند و بعد علیهش شانتاژ کردند را هم‌ روزی میگیرد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
باسقوط دلار سقوط بورس نورچشمی هم شدت بیشتری خواهد یافت پیش بسوی کانال ۵۰۰ هزار واحدی (:
لعنت بر چینی های آدمخوار کمونیست .
که با انتشار ویروس کرونا
بشریت را قربانی اهداف پلید اقتصادی خود کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
حالا چرا کمونیست رو هم بهش اضافه کردی؟ اونا اگه به قول شما آدمخوار بودن که همیشه بودن ولی کمونیسم هفتاد هشتاد سالی نیست که وارد چین شده ربطش رو به کمونیسم نفهمیدیم خلاصه مگه اینکه روحیه دلالی و ضد کارگریت مخصوصا بعد از شکست ترامپ حسابی به هم ریخته
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
شما سفیر چینی یا نوکر چین که دفاع میکنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
کی از چین دفاع کرد من میگم ربط ویروس کرونا به کمونیسم رو نمیفهمم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
منشا اولیه از اسپانیا امده
ناشناس
| Germany |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
ناشناس ۲۳:۳۵:
آنکس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابدالدهر بماند
بیت بعدی رو هم خودت برو بخون!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
همه دنیا میدانند از چین تمامیت خواه امده و ساخته شده در ازمایشگاه است جنابعالی میفرمائید از اسپانیا امده چکاره چینی ها هستی که سنگشان را به سینه میزنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
مرگ بر چین که مورد تنفر ملت ایران هستند
آق بایدن به موت قسم خیلی مردی!
شکست ترامپ اگه محقق بشه امداد الهی نیست فرصته برای اینکه به خود بیایید و بجای ایجاد مشکل برای مردم مشکلات کشور رو ریشه کن کنید نه اینکه فقط حرف بزنید و دنبال سواستفاده باشید که ایرانی آباد داشته باشیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
خانم محترم برای صدبار حافظه تاریخی ات را یک کمی به کار بیاتداز
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
ا‌مدن مجمود و حسن هم امداد غیبی بود برای نابودی اقتصاد و اخلاق ایران
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
یکی می گه اناخابات آمریکا روی سیاست های ما تاثیر نداره یکی می گه پیروزی بایدن امداد الهی بود بلاخره دم خروس رو باور کنبم یا قسم حضرت عباس رو؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
21:53 از ممیزی های تابناکی که فهمیدی این نظر مربوط به یک خانم است؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
ترامپ صد در صد شکست میخورد چون این آدم جنگ راه بنداز نیست!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
مرگ بر ترامپ تروریست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
ناشناس٢١:٥٣ از كجا فهميدي ايشون خانمه، كجا نوشته كه خانمه؟ عجب
کار مملکت با مدیریت آقایان وخانم های  رانتخوار و ویژه خوار آقازاده پرور
بعد از 40 سال به کجا کشید که سبزی فروش محله هم امروز بسته بود و منتظر ببینه ترامپ انتخاب می شه یا بایدن!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
وقتی کد خدا پرستان در مملکت کاره بشوند مشخص است که کشور را در دو قطبی سازی این انتخابات نگه می دارند و رسانه ها هم دنبال رو
ولی دم خودمون گرم اگر بایدن انتخاب بشود با سیاست و نظامی رئیس جمهور آمریکا را عوض می کنیم
مشارکت در انتخابات امریکا بالای 75 درصد
مشارکت در انتصابات مجلس ایران 5 درصد
با وجود ساندیس خورهای فربه
رای دادن بی فایده وحتی فاجعه است.
مانند انتخاب روحانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
ساندیس خور آمریکایی مگه هنوز می دهند که در پوستت نمی گنجی بعد چند دوره انتخابات با مشارکت کم تازه می خواهید نسخه سال 88 را برای خودتان پیاده کنید هر چند به آمار 85 درصد آن موقع ما نرسیدین حتی انتخابات 42 درصدی انتخابات مجلس را هم نمی توانید ببینید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
خب رای نمی دادی
مهران
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
اوه اوه چه بع این ساندیس خور برخورد . اون هشتاد و پنج درست فکر کردیم بین بد و بدتر ه الان فهمیدیم انتخابات ما انتخاب بین وبا ، سرطان ، ام اس و دیاری ممتده . فهمیدی ناشناس ایرانی که از بالا تمام نطریاتت رو گذاشتن؟ منفی مثبت ها رو بببن این میزان ه ش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
هنوز عده ای دنبال مثبت و منفی هستند!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
ی بار با وجود بانوان خواهان ورزشگاه شد 40 میلیون ک کاری کردید برای هفتاد پشتمون و نسلمون باهم بسه.. سر جدتون دیگه رای ندید و بزارید همون دو درصد رای بدن و شمام حرصتو بخور ک کاری ازت برنمیاد
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
ناشناس ۲۱:۵۹
هنوز دو ساعت از پایان انتخابات نگذشته بود رئیستون با 63 درصد اعلام کرد برنده انتخابات هست! اون هم در انتخاباتی که همه آرا دستی شمرده میشن!
البته بحث کردن با امثال شما فایده ای نداره!
سست تر از این سخن پور محمدی پیدا نمی کنید
اولا هنوز نتیجه مشخص نیست ممکن است ترامپ دو باره هم رای بیاورد پانیا دوره قبل که ترامپ رای آورد خدا بر ایران غضب کرده بود؟! حناب دبیر کل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
شانس ترامپ نیم درصد هم نیست
مرتضي
| Germany |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
اين نتيجه دموكراسي در يك محيط سالم است
ناشناس
| Canada |
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
!!امداد الهیی که برای ما فرق نمی کنه
آی ی ی ی شیشه به دستان لعنتی

ما را ببخشید
که عقلمان در شکممان است
ما را ببخشید شیشه به دستان
ما را ببخشید
ویلا نداریم
دلار و طلا نداریم
ماشین شاسی بلند نداریم
به تعبیر شما عقل نداریم
ما را ببخشید
که هدفمان در زندگی
خریدن سیب زمینی و پیاز و گوجه فرنگی است فقط
ما را عفو کنید ای دانشمندان ای فلاسفه
ما را عفو کنید ای از خدا با خبران
ببخشید
که ترامپ رای نیاورده تا خون ما را بیشتر در شیشه کنید
گرچه عالیجنابان
اگر هم رای می آورد ما خونی برای اینکه شما در شیشه کنید دیگر نداشتیم
عفومان کنید
بگذارید کمی بیشتر
سیب زمینی
پیاز و گوجه فرنگی بخوریم
و خونسازی کنیم
تا شما شیشه می آورید
ما خونسازی میکنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
جهت اطلاع ماشین شاسی بلند زودتر چپ میکنه
با یقه بسته و ریش و لبخند و توئیت بازی وشعارهای معیشت محور اقتصاد و معیشت درست نمی شه.با تعامل با جهان ست که روابط تجاری  شکل می گیردو اقتصاد درست می شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
با دنیا تعامل میکنیم حتی الانش منتهی شما تعامل را در دنیای آمریکایی بینید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
دنیای تو که باهاش در تعاملی فقط عراق و سوریه است
ناشناس
| Germany |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
دنیای شما چین هست وبس!
ناشناس
| Canada |
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
دنیای شما بقدری کوچک شده که غیر از خودتان کسی درونش جا نمی شود
کسی که سنگ قبر آن دو غزیز را شکسته اند و خانواده های داعدار آنها را رنجانیده اند چه نوع جانورانی هستند ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
اونا داعشیان ایران هستند همان افراطیون همان کسانیکه درجنگ صفین با اقا علی ع بودند ولی برحضرت علی ع بودند اینها همان محرم را بخاطر نذری خوردنش وزیرالم رفتن ودید به ناموس مردم زدند هستند واینها داعش ایران هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
کسانیکه با عکس زن روی قبر تحریک میشود چه بسا دراین خیابونهای ایران وقتی بی خحاب را میبینند قطعا دامن خفت گیری پهن میکنند اینها همان دسته ازافراد ولی بظاهر تدین افراطی دراصل تفکر داعشی دارند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
به اجداد خودت که حرمت تصویر و سخن گفتن با نامحرم را رعایت می کردن را نگه دار
هومن
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
کسی که این کار سخیف رو انجام داده لعنت و الهی خودش توی یک حادثه به درک واصل بشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
احتمالا (که تحقیقا) طرفداران قاتلین دوستانمون بودند.
ناشناس
| Canada |
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
حالا این بیماران روانی چرا اینقدر در قبرستانها پرسه می زنند ؟؟؟ بیشتر مراقب اجساد باشید
ناشناس
| Netherlands |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
چرا بجای کلمه شهید از جان باخته استفاده میکنید
یارو عطسه می کنه اقتصاد نداشته ما بالا و پایین میشه

بعد دم از استقلال می زنیم و می گیم انتخابات اونا هیچ تاثیری روی ما نداره؟
واقعا نداره؟

رو ایران که چه عرض کنم رو جهان هم تاثیر داره ، اندکی صداقت بد نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
آدرس اشتباهی به تو دادن چون بانک مرکزی ایران یک عطسه بکند نرخ ها را بالا و پایین می کند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
حالا خوبه ما عطسه کردیم ترامپ دارد کاسه و کوزه اش را جمع می کند و می رود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
ناشناس 22:03
شماها که با یه عطسه می تونید ترامپ را کله پا کنید چرا زودتر عطسه نکردین ؟؟
چرا یه عطسه نمی کنید ما از دست این همه دزد و بی کفایت و رانتخوار داخلی نجات پیدا کنیم ؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
مشکل عطسه برای اقتصاد این است که سیاسیون با شرطی کردن اقتصاد و گفتمان آن به ملت مردم را گول می زنند و به خاطر همین درجا می زنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
ناشناس 23:25 این بی کفایت ها رو شما اوردید تا 1400 هم بیخ ریش مان. گفتید اگه رییسی بیاد دلار میشه 5000 تومن یادتونه؟
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
یارو وسط کامنت یادش رفت چطوری شروعش کرده
به اجداد خودت که حرمت تصویر و سخن گفتن با نامحرم را رعایت می کردن را نگه دار
مریض روانی شکستن سنگ قبر دو مظلوم چه چیزی به تو میده؟ شرف بهت میده؟ پول بهت میده؟ آخرت بهت میده؟
پاسخ ها
سید
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
ببخشید من اشتباهی منفی دادم
واقعا شرم آوره یک مشت آدم عقده ای بدبخت عقب مونده
بعد از شریعت مداری ، مجلسیان هم پرونده مذاکره با امریکا رو بستند و جناب قالیباف اب پاکی رو ریخت ، البته بیراه هم نمیگه مگه ۵۷۰ میلیارد دلار حاصل از برجام چه گلی بر سر ملت زد ایا تونست یک ماه نرخ دلار رو تثبیت کنه ؟؟ البته هنوز که نه داره و نه به باره که ناز میکنید فعلا که این انتخابات بدجوری دارن فتیله ترامپ رو به هر روشی میبندن ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
آخرین نفسهات رو بکش دلال دلار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
مدیونی اگه فکر کنی حتی یه دلار دارم ، ملت دلارشون کجا بود به نون شبشون و قسطشون موندن
مهران
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
تابناک چرا نطریات این ساندس خور رو می زاری که به همه توهین کنه!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
اون کسایی که منتظرن بایدن رای بیاره و دنیا برای ایرانیا گلستان بشه با ترامپ های فراون داخلی چیکار میخوان کنن.بهرحال این دو نفر مثل هم خواهند بود و فرقی برای مردم طبقه پایین نمیکنه
لابد حجاب نداشته تحریک شدن.
دلار بایدنی ۲۷ هزار
دلار ترامپی ۳۴ هزار
بورس ترامپی شاخص دو میلیون و دویست
بورس بایدنی ۸۷۰هزار
عجب اقتصاد بیماری داریم ، معلومه هر چه سرمون امده خودمون سرمون اوردیم ؟؟!! کشور با کمبود مرغ ، تخم مرغ ، روغن ، انسولین و پراید ۱۰۰ میلیونی مواجه شده و ملت همیشه در صف فکر و ذکر شون ترامپ و بایدن شده ،
این انتخابات امریکا اخر و عاقبت نداره ؟؟! به هر روشی دارن ترامپ رو سلاخی میکنند ، او مثل یک مار زخمی شده که در صورت شکست در سال ۲۰۲۴برای نابودی جهان وارد صحنه خواهد شد ؟؟
اقای روحانی مگر تاریخ ایران منحصر به 7 سال ونیم ریاست جمهوری شماست.که میگویید سختی این سه سال در تاریخ ایران بی سابقه بود.....نیازی رفتن به اعماق تاریخ نیست در قحطی ناشی از اشغال کشور در جنگ جهانی اول بین 5 تا 10 میلیون ایرانی از فقر وگرسنگی جان دادند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
در اون فحطی هم حاج بازاری ها قاتل ملتند که گندم و آرد و حبوبات را به انگلیس و روسیه می فروختند تا جیب خود را پر کنند.
"در این ویدیو می‌بینیم که کتیبه بالای سنگ قبر این زوج که عکس مراسم ازدواج آنها بود از بالای قبر کنده و حذف شده است."
آق خانم ويدئو كجا رفت بس؟
نمیدونم این امریکایی که رو به افول هست چطور ۷۵ درصد ملتش تو این کرونا میاین رای میدن ما تو یه شهر ۷میلیونی کرج نماینده ۲۷هزاری میفرستیم ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
مقایسه ات غلطه
پول نمی گیرید که بگید قضای الهی چیه و چی نیست؟ اونا ننه منم بلده، پول میگیرید برنامه ریزی کنید.
چرا کار به جایی کشیده که انتخابات آمریکا تا این حد برای ملت مهم شده؟
مسئولین محترم،خدا بارها در قرآن دعوت به فکر کردن کرده...نمی خواهید فکر کنید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
خوب این به خاطر اقدام همون مسئولینه دیگه برای اینکه چند سال قبل برجام رو امضا کردن و اون موقع حزب دموکرات در آمریکا سر کار بود مردم هم که راضی بودن از برجام حالا که دوباره دموکراتا دارن پیروز میشن مردم انتخابات آمریکا براشون مهم شده برای مسئولین هم مهمه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
نه مغزی ور کار نیست که فکر کنه!!
ناشناس
| Romania |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
مگه فکر هم می کنند؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
قبل برجام یادت نیست همان حزب بود
میگم همگی جمع بشیم بریم خدمت هر کسی که ریس جمهور امریکا شد و قسم بدیم که یک سال وفقط یک سال همه تحریم ها بردارن و با این مسولین کار نداشته باشند بعد ببینم مشکلات را گردن کی میندازند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
مسلمه گردن آمریکای بوقلمون خوار
بجای تکیه بر کدخدا به خدا توکل کنید ، در امریکا حدود ۷۰ درصد یهودیان که بزرگترین سرمایه داران امریکا هستتد طرف بایدن رو گرفتند پس امریکا و اسراییل پیوند ناگسستنی دارن ولی شک نکید وعده الهی مبنی بر نابودی اسراییل حتمی است .مقدمه ظهور فراهم شده .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
خدا خودش وعده نابودی اسرائیل را داده و خودش هم هر وقت مناسب بدونه این کار را می کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۵
تا مقدمه نویسی شما تموم بشه کشورهای پیشرفته این دنیا رو ترک کردن رفتن ساکن ماه و مریخ شدن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
برو بابا حات خوشه ! من تو دهات زندگی میکنم و همه چی دست کدخداست که اسمشو گذاشتن دهیار !!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
حالا نابود بشه که چه بشه بود و نبودش به حال ملت ایران فرقی نمی کند فکر نان باش که خربزه آب است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
همین امروز اسراییل از بین بره چه اتفاقی برای ما میافته؟ اقتصا د ما درست میسه؟ مشکل ما حل میشه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۶
لطفا ادرس و منبع قرآنی وعده خداوند در مورد نابودی اسرائیل رو بیان بفرمائید
اقای همتی سامانه نیما و سنای شما صدای پای بایدن رو نشنید و بر خلاف بازار دلار رو هزار تومان گرون کرد ؟؟ لطفا حداقل همگام با ملت حرکتدکنید ارز کالاهای دپو شده در گمرگ را لطفا بدهید ملت در مضیقه هستند روغن و نهادهای دامی داره گوشت رو به عرش اعلا میفرسته،
طلای جهانی پرواز کرد برای فتح قله ۲۰۰۰
بیت کوین ۱۶۰۰۰
اقتصاد امریکا احساس خطر کرد ؟؟
به این جوجه رنگیایی که تا از تخم بیرون میان جیک جیک میکنن ترامپ با بایدن چه فرقی میکنه باید گفت برای طبقه محروم جامعه فرق میکنه اونا مسئله شون سیاست نیست حتی اقتصاد هم نیست حتی زندگی هم نیست بلکه زنده موندنه سعی نکن به ما درس سیاست بدی ما در مکتب جامعه سیاست رو یاد گرفتیم
ی سلامی عرض کنم ب ترامپ قمارباز و طرفدارای درحال سکته اش ک با دلار و سکه دارن بالا پایین میشن.. اینبار تو قمار طلا و دلار باختید.. بیمارستان سکته ای ها بسازید بجای کرونایی ها..
شکست ترامپ امداد غیبی بود !؟ یعنی این امداد الهی شامل حال بایدن شده !؟ خب پس از این به بعد حق ندارید شعار مرگ و مرده باد, رو نثار بایدن کنید ,چون شامل الطاف خفیه الهی شده.
لعنت بر هرچی دلال طلا و دلاره.... روشنفکر نماها کجان.. باخت براشون سخته چون دلال و مفت خورن.. بایدن برد و دلال هام برن بجهنم.. کاسبان تحریم هم برن پیش ترامپ تو سونا...
(شکستن سنگ قبر دو جانباخته حادثه هواپیمای اوکراین)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بااین حساب پیروزی بایدن پیروزی حق برباطل میشه.امریکا چه ترامپ چه بایدن فرقی ندارد .
نه آقای پورمحدی
شکست ترامپ به خاطر دموکراسیِ امریکاییه.
کدوم‌وعده الهی بر نابودی اسراییل هست چرا نادرست میگید
درتأئیدفرمایش آقای حق شناس بایدعرض شود بسیارسفربایدتاپخته شودخامی ؛ تعدادی ازاین بزرگان مجلس رامیدان جنگ نه با کجی هاوکاستی هابلکه با موکلین زبان بسته خود تصورفرمده اندوباتصویب قوانینی که عاقبت بخیری ندارد و زیادپسندیده نیست بطورمثال درموردکوپنی کردن ارزاق و نیز سهمیه بنزین خانوار بدون خودرووشارژ کارت مردم باپولهای بدون پشتوانه وبسیاری دیگر ازاین قبیل بسیارسفربایدتاپخته شودخامی وای ایکاش پخته نشده کاری نکندکه هرگزنشودجبران کرد
چند سال طول می کشه که نماینده ها بپزند ؟
تا اون موقع چیزی از مردم می مونه ؟
مجلس قوی و یک دست هم فقط یه شعار بود برای اینکه مردم را به پای صندوق رای بیارند .
همه این افراد سالهای زیاد درپست های مختلف بودند و اگه قرار بود پخته بشوند تا حالا شده بودند .
اگر شکست ترامپ از امدادهای الهی است
پس پیروزی اش در سال 2016 عذاب الهی بود.
دست بردارید از این ...
يه روز میگوید انتخابات آمریکا برایمان مهم نیست يه روز میگوید شکست ترامپ امداد الهی هست
چرا حقیقت را کتمان میکنید و چشمتان را بر روی واقعییت میبندید ؟! تا کنون اینهمه سنگ قبر تخریب شده کار کی میتونه باشه . از نظر مردم نه تنها این افراد ناشناس نیستن بلکه کاملا هم شناخته شده و شناسنامه دار هستند.
نمیدانم آقای پور محمدی این صحبت ها رو پیش خودشون گفته یا اینکه مخاطب اون ملت ایرانه،لطفا دین رو بیشتر از این خراب نکنید ،نکنه فکر کردید هر جا که به نفع ما بوده امداد غیبی بوده ،پس اون همه جا که بدبخت شدیم خدا با ما ما کاری نداشته،بهتره یه کم عقلانی فکر کنیم،در جهان خلقت هیچ چیزی و اتفاقی بدون تدبیر و اسباب و علل نبوده چون این قانون خداوند باریتعالی است ،پس بهتره برای پیبرد اهدافتون از خدا مایه نزارید
آقا این چه املایی هست که استفاده میشه والا من ۴۰ساله تو ایران زندگی میکنم ندیدم کسی اینجوری صحبت کنه ،کلا فارسی رو ریختید به هم تو سایتتون
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری