بازدید 62633
دو هزار و هفتاد و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: واکنش ظریف به شایعه فروش جزیره کیش / کدخدایی: رهبری منشور همکاری قوای سه‌گانه را ترسیم کردند و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۹۰۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳ 12 July 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
رئیس سازمان تبلیغات با اشاره به شیوع کرونا: روضه تعطیل بردار نیست

حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی به بیان اهمیت جایگاه و احترام به ستایشگران پرداخت و عنوان کرد: وظیفه ما این است که خادم پیرغلامان سیدالشهداء علیه‌السلام باشیم. قمی تصریح کرد: مداحان و ذاکران اهل بیت علیهم السلام مبلغان دین اسلام هستند و پرچم، وظیفه روایت جهاد و شهادت بر دوش این قشر شریف است و آنان می‌توانند این جهاد و شهادت را با زیباترین روش تبیین کنند. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در ادامه به اهمیت برپایی مراسم روضه اشاره و تأکید کرد: روضه‌های سیدالشهداء گره‌های اقتصادی و سیاسی را باز می‌کند؛ همچنین با فرهنگ می‌توان مشکلات بزرگ را حل کرد، اما به شرطی که به‌طور صحیح در مسیر و مدار قرار گیرد و به اهل آن سپرده شود و باید به این موضوع باور داشت که گره‌های اقتصادی هم با باز شدن گره‌های فرهنگی باز می‌شود.
 
وی در ادامه گفت: در خصوص برگزاری مراسم محرم و صفر، ما به مسئولان امر گفته‌ایم که همه تضمین‌ها و راهکار‌های بهداشتی را بر عهده می‌گیریم، آنچه اهمیت دارد این است که با توجه به شرایط ویژه امسال و شیوع بیماری کرونا به برکت همین مجالس روضه؛ خیر بیشتری نصیب مستضعفین می‌شود و به نیازمندان و اقشار کم درآمد، به واسطه مواسات هیئات مذهبی در زمینه معیشتی و بهداشتی توجه بیشتری خواهد شد بنابراین روضه سیدالشهداء علیه السلام تعطیل بردار نیست و امسال با رونق و شکوه بیشتر از سال‌های قبل برگزار می‌شود.
 
محسنی اژه‌ای: پخش اخبار دادگاه‌ها نباید گزینشی باشد

محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه با تأکید بر اینکه ما برای برگزاری دادگاه‌های علنی یک جا‌هایی محدودیت مکانی داریم، بعضی از سالن‌ها کوچک است، اظهار کرد: عقیده من این است که باید دادگاه‌ها را از اول تا آخرش آن قدر که مغایر با قانون اساسی نیست پخش کنیم، گزینشی پخش نکنیم، نظر شخصی من است اگر دادگاه‌ها علنی منتشر شود، حتی آنجا که خلاف قانون است اکثرش منتشر شود، از اول تا آخر چه زنده و چه غیر زنده پخش شود، حتما به نفع قاضی و دستگاه قضاست، چون قاضی هم خودش را اصلاح می‌کند و کارش را بهتر انجام می‌دهد، حتی جنبه بازدارندگی دارد و چه بسا گاهی هم به نفع متهم است.
 
کودکانی که قربانی سوداگری در شبکه‌های اجتماعی می‌شوند

در دنیای مدرن، علاوه بر کودکانی که اغلب آن‌ها را کنار خیابان‌ها و با لباس‌های مندرس و سر روی کثیف می‌بینیم، شاهد کودکان کاری با لباس‌های پر زرق و برق هستیم که نه سر چهارراه می‌ایستند و نه دست نیاز به سمت کسی دراز می‌کنند. رایج‌ترین شکل این کار پر زرق و برقی که البته پشت پرده سیاهی دارد، کودکانی هستند که این روز‌ها در فضای اینستاگرام دست مایه تبلیغات کالا‌های مختلفی شده‌اند. کودک توسط والدین به بهانه‌های مختلف وارد فضای اینستاگرام می‌شود، توسط مخاطبان پذیرفته می‌شود و بعد از گذشت مدت زمانی والدین با پیشنهاد‌های مختلف برای تبلیغات پوشاک و کالا‌های تخصصی کودک و یا حتی خوراکی و کالا‌هایی که هیچ ارتباطی با دنیای کودکان ندارند روبرو می‌شود. بسیاری از فعالان حقوق کودکان بر این باورند که طبق پیمان‌نامه جهانی حقوق کودک، والدین نباید از آن‌ها به عنوان ابزار تبلیغی استفاده کنند و این کار آن‌ها نوعی کودک آزاری روانی محسوب می‌شود. /ایرنا

قمی: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم‌ محرم را تضمین می‌کنیم

رئیس سازمان تبلیغات گفت: ️در خصوص برگزاری مراسم محرم و صفر، به مسئولان امر گفته‌ایم که همه تضمین‌ها و راهکار‌های بهداشتی را بر عهده می‌گیریم. آنچه اهمیت دارد این است که به برکت همین مجالس، خیر بیشتری نصیب مستضعفین می‌شود. روضه سیدالشهداء تعطیل بردار نیست و امسال با رونق و شکوه بیشتر برگزار می‌شود. /فارس

حذف سهمیه بنزین از کارت سوخت در صورت عدم استفاده در زمان اعلام شده

از ابتدای طرح سهمیه‌بندی بنزین امکان ذخیره بنزین در کارت‌های هوشمند سوخت مالکان خودرو‌های شخصی و موتورسیکلت به مدت ۶ ماه تعیین شده بود که بر این اساس سه ماه دیگر افزایش و در مجموع به ۹ ماه تغییر یافت. درحال حاضر کارت سوخت ظرفیت ذخیره ۵۴۰ لیتر بنزین را دارد و بر اساس شرایط فعلی اگر فرد تا پایان ماه نهم یعنی تیرماه این میزان سهمیه را حتی یک لیتر استفاده نکند، سهمیه مرداد ماه به آن فرد تعلق نمی‌گیرد. در حال حاضر تصمیم‌گیری برای تمدید یا عدم تمدید سقف ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت در جریان است و باید منتظر نتیجه قطعی ماند. /صداوسیما

کنایه معنادار ره‌پیک به زمزمه‌های دیدار احمدی نژاد با اعضای شورای نگهبان

عضو حقوقدان و رییس پژوهشکده شورای نگهبان ادعای برخی رسانه‌ها درباره دیدار و رایرنی یکی از فعالان سیاسی با شورای نگهبان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را رد کرد و گفت: نه چنین چیزی نبوده است؛ مگر این که کسی توی ذهنش می‌خواهد نامزد شود آمده دیدار کرده بعد رفته گفته من دیدار داشتم. /ایرنا

مخالفت مدیرمسئول روزنامه اصولگرا با طرح استیضاح رئیس جمهور

مدیر مسئول روزنامه جوان در توئیتی نوشت: ️استیضاح رئیس جمهور گرچه حق قانونی مجلس است، باید تضمین کننده بهبود امور شود. طبق قانون اساسی با عزل وی معاون اول ۵۰ روز باید کشور را اداره و انتخابات برگزار کند. ۳ ماه پروسه انتخابات و ۳ ماه استقرار دولت طول می‌کشد. طبق روال عادی ۱۰ ماه دیگر انتخابات برگزار می‌شود. تفاوت یک ماه هم نمی‌شود.

ابهام بر سر استعفای عارف

داوود محمدی دبیرکل انجمن اسلامی معلمان درباره مطرح شدن اسامی افراد مختلف از جمله عبدالله نوری برای ریاست شورای‌عالی سیاستگذاری، گفت: در جریان اصلاح‌طلبی شخصیت‌های بزرگی هستند که توانمندی برعهده گرفتن ریاست شورا را دارند و اسم هرکدام از آن‌ها توسط افراد مختلفی مطرح می‌شود. اما نکته مهم این است که با توجه به اینکه ریاست شورا توسط اعضای شورا انتخاب می‌شود، در ابتدا باید درخصوص استعفای آقای عارف تصمیم‌گیری شود و سپس اگر قرار باشد که فرد جدیدی انتخاب شود، آن وقت اسامی افراد مختلف مطرح می‌شود. ️در هر سه دوره تشکیل شورای عالی، آقای عارف از سوی اعضای شورا به عنوان رییس انتخاب شد لذا طبیعی است که مساله استعفای ایشان باید در شورا مطرح، بررسی و درخصوص آن‌ها تصمیم‌گیری شود. /ایلنا

جلسه‌های عزاداری محرم باید برگزار شود

محمد تقی رهبر امام جمعه اصفهان گفت: در اینکه ویروس کرونا سلامت مردم را به طور جدی به خطر انداخته است هیچ شکی نیست، اما این را هم نباید در نظر داشت که ایرانی‌ها در قدیم‌الایام زیر تازیانه‌ها هم عزاداری برای امام حسین را فراموش نکردند و بمب و موشک‌های جنگ هم باعث نشد مساجد و تکیه‌ها در ماه محرم خالی بمانند. دست‌اندرکاران باید از همین امروز با وضعیت موجود، شرایط را برای عزاداری عاشقان سیدالشهدا مهیا کنند. صدای عاشورا تحت هیچ شرایطی نباید خاموش شود و مردم باید برای همیشه و در هر موقعیتی که باشند پیام امام حسین و واقعه کربلا را تبلیغ کنند و از یاد نبرند. /اعتمادآنلاین
 
پیش‌بینی فیاض از رئیس جمهور ۱۴۰۰

پژوهشگر جامعه‌شناسی و دانشیار گروه مردم‌شناسی دانشگاه تهران با بیان اینکه من فکر می‌کنم این مجلس زمینه روی کار آمدن رییس‌جمهوری توتالیتر در انتخابات ۱۴۰۰ است، گفت: یعنی ما در انتخابات ۱۴۰۰ شاهد روی کار آمدن رییس‌جمهوری تمامیت‌خواه‌تر از احمدی‌نژاد خواهیم بود که البته تفکرش علمی‌تر از احمدی‌نژاد خواهد بود.
 
واکنش الیاس حضرتی به قرارداد جنجالی

حضرتی نوشت:به عنوان کسی که سال‌ها سیاست‌ورزی کرده و از وضعیت اقتصادی کشور آگاهی دارم باید بگویم که نفس انعقاد قرارداد استراتژیک و بلندمدت با چین به عنوان کشوری که بیش از ۱۵ درصد اقتصاد جهان را در دست دارد، نشان‌دهنده هوشمندی و زیرکی قوه عاقله حاکمیت است. چرا؟ به این دلیل ساده که اداره کشور نیاز به پول دارد.
 
گاف جدید هیات رئیسه

طبق آیین‌نامه داخلی مجلس طرح‌های دوفوریتی پیش از آنکه فوریتشان مطرح شود باید گزارش‌های آن طرح در اختیار نمایندگان قرار بگیرد؛ موضوعی که در مورد دوفوریت طرح مالیات بر خانه‌های خالی اتفاق افتاد و انتقاد محمدحسین فرهنگی، سخنگوی مجلس را هم به دنبال داشت. فرهنگی در جریان بررسی دو فوریت طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی در تذکری، خطاب به قاضی‌زاده گفت: گزارش‌ها باید قبل از اینکه فوریت شان مطرح شود در اختیار نمایندگان قرار بگیرد، اما در این مورد نسخه مکتوب و مجازی آن در اختیار نمایندگان به منظور بررسی بیشتر قرار نگرفته است.او با بیان اینکه آیین نامه داخلی مجلس در خصوص نحوه انتشار گزارش‌ها و دسترسی نمایندگان اجرا نشده است، گفت: از هیات رئیسه محترم درخواست می‌کنم این طرح را به تعویق بیندازند تا نمایندگان محتوای این گزارش را مطالعه و بررسی کنند.

سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت با وارد دانستن این تذکر، گفت: با توجه به اینکه این موضوع در دستور جلسه قرار داشته، اما محتوای آن در سامانه نبوده این تذکر وارد است چرا که موظفیم براساس آیین نامه یک ساعت قبل از بررسی گزارش آن را در اختیار نمایندگان قرار دهیم؛ بنابراین با توجه به اهمیت طرح اخذ مالیات از خانه‌های خالی بررسی این طرح به زمان دیگری موکول می‌شود تا ضمن رعایت قانون نمایندگان نیز ابعاد آن را مورد بررسی قرار دهند.
 
ضرغامی: آملی‌لاریجانی نمی‌تواند بگوید فساد طبری به من ربطی ندارد

عزت‌الله ضرغامی، رئیس اسبق صداوسیما با اشاره به پرونده اکبر طبری گفت: اگر هر قدرتی بدون نظارت فسادآفرین است حتما مدیران دستگاه قضا بیشتر به این نظارت نیازمندند. اگر شما این نظارت را هم به خودشان دادید از دل آن آقای طبری درمی‌آید. آیا طبری یکی است؟ آیا طبری استثناست؟ حتما اینطور نیست. واقعا جای تشکر دارد از رئیس جدید دستگاه قضا، که در این حوزه دارند جدیت می‌کنند، مردم هم دلگرم شدند و جایگاه دستگاه قضایی هم خیلی بالا رفته است. رئیس وقت قوه نمی‎تواند بگوید یک مدیر فساد کرده و به من ربطی ندارد.اینکه الان رئیس قوه قضاییه وقت بگوید حالا این یک مدیر بوده که فساد کرده و به من ربطی ندارد، شاید در مواردی تا حدی قابل پذیرش باشد، اما در این مصداق خاص، این سخن قابل قبول نیست. آن فرد از طرف رئیس قوه به همه دستور می‌داده، اعمال نفوذ می‌کرده، فساد مالی هم پیدا کرده است. این حرف‌ها باید کجا گفته شود؟ در همین فضای مجازی.
 
کدخدایی: رهبری منشور همکاری قوای سه‌گانه را ترسیم کردند

سخنگوی شورای نگهبان نوشت: رهبری در دیدار با نمایندگان، منشور حل مشکلات کشور از طریق همکاری قوای سه گانه را ترسیم کردند. «عباسعلی کدخدایی» عصر یکشنبه در حساب توییتری خود نوشت: رهبری در دیدار با نمایندگان، منشور حل مشکلات کشور از طریق همکاری قوای سه گانه را ترسیم کردند. وی افزود: سه عنصر پرهیز از حاشیه سازی، معیشت مردم و اصلاح روند قانونگذاری به همراه همدلی و هماهنگی مقامات، مولفه‌های اصلی نقشه راه آینده کشور است که از مجلسی قوی، انقلابی و جوان برمی‌آید.
 
واکنش ظریف به شایعه فروش جزیره کیش

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزیر امور خارجه شایعاتی، چون فروش جزیره کیش در سند همکاری ایران با چین را ناشی از غرض ورزی دشمنان توسعه روابط ایران و چین دانست. ابوالفضل عمویی در گفتگو با مهر در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اظهار داشت: در این جلسه وزیر امور خارجه و معاونانش به ارائه آخرین اخبار و تحلیل‌ها درباره قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی و توافق جامع همکاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین پرداختند.وی درباره اظهارات وزیر امور خارجه پیرامون روند تدوین پیش نویس توافق همکاری ۲۵ ساله با چین گفت: ظریف در این باره گفت که روابط جمهوری اسلامی ایران با چین یک روابط راهبردی بر اساس منافع مشترک و احترام متقابل است. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: طبق گفته وزیر امور خارجه، روند تدوین این سند با سفر آقای شی جین پینگ به تهران در سال ۱۳۹۴ آغاز شد و دو کشور در آن سفر تصمیم گرفتند تا نقشه راه بلندمدت را طراحی کنند و طرفین هنوز در حال مذاکره روی این سند هستند. عمویی بیان کرد: وزیر امور خارجه در تشریح ابعاد این سند، بر لحاظ شدن منافع ملی در تدوین این سند تأکید کرد و شایعاتی، چون فروش جزیره کیش و فروش نفت ارزان را رد کرد و آن را ناشی از غرض ورزی دشمنان توسعه روابط ایران و چین دانست.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۸
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۹۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بالاخره ضرغامی یه حرف به درد بخوری زد
پاسخ ها
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جناب آملی لاریجانی دوران تصدی ششدانگ حواسشان به این بود مبادا واژه ای از واژگان رییس جمهور روحانی را بی پاسخ بگذارند حتی اگر مخاطب ایشان نباشد...دیگر فرصتی باقی نمی ماند برای نظارت زیردستان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
این بگیر بگیر های گردن کلفت ها در زمان املی لاریجانی شروع شد و تا قبلش تا این حد وجود نداشت
علی
| United Kingdom |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
این لاریجانیا همشون خوبن علی الخصوص محمد جوادشون وعلی شون واملی شونو وداداششون
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
به نظر شما وقتی اصل دین در زمانی که احساس ضرر برای
انسان متصور است از انسان رفع می شود چگونه فرعیاتی مثل روضه بایستی حتما برگزار گردد.؟ این آقا نماز جمعه اصفهان می گویید از قدیم الیام انجام می شود .
عبدالهی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ممنون آقای ضرغامی که حرف دل مردم را زدید. من ده بار
مطالبی قریب به این مضمون را نوشتم و تابناک فرمود: غیرقابل انتشار!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دوشنبه ۲۳ تیر ساعت ۱۱:۴۲
دلار(اسکناس) ۲۳۱۰۰
دلار(حواله) ۲۳۴۰۰
سکه ۱۰۷۵۰۰۰۰
علی برکت الله !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
روضه تعطیل بردار نیست؟

روضه خوان عزیز الان وقت اطلاع رسانی در مورد سلامتی جامعه است به این رسالت بپرداز
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
داستان ملخ و مورچه را که حتما شنیده اید. اخر داستان مورچه گفت وقتی که جیک جیک مستونت بود فکر زمستونت نبود؟ اقای احمدی نژاد زمان فراخ دستی و دلارهای فراوان نفتی باید برای اینروزهای سختی زیر ساخت ایجاد میکرد تا وابستگی ما به نفت از بین برود. هلند بیش از درامد ما از فروش نفت از فروش "گل" درامد دارد.ترکیه از "لباس". اسپانیا از "صیفی جات "گلخانه ای.دانمارک از" لبنیات".برزیل از پرورش "گاو" و..‌‌
در این سالها ثابت شد که ما هرگز خودروساز نخواهیم شد و استعداد و هوش کافی برای ان موجود نیست و اکثر تعمیرکاران ایرانی از تعمیر ماشینهای خارجی بروز عاجزند. در عوض ما میتوانستیم در چیزی که استعداد داریم سرمایه گذاری کنیم بعنوان مثال "کفش". ما میتوانستیم در سرمایه گذاری در این صنعت با بروز کردن کارخانجات و پرداخت یارانه و معافیت از مالیات تولید و صادرات کفش، نام کفش ایرانی را در دنیا پر اوازه کنیم طوری که هر کس برای خرید کفش به فروشگاه مراجعه کرد اول بدنبال جنس ایرانی ان باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جسارتا اینجا رو هم قبلا رزو کردند...یکی از صادر کنندگان بزرگ کفش به امریکا در حال حاضر ویتنام است
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
افرين
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
ما هم می تونیم در صادرات محصولات کشاورزی و گلخانه ای به پانزده کشور اول بشیم اگه دولت حمایت کنه نه اینکه بجای تشویق دنبال ارز خیار و گوجه باشه یعنی باید هم از کشاورز و هم از صادر کننده حمایت کنه نه اینکه سنگ اندازی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
قسمت خودرو رو اصلا قبول ندارم چون خودم تو یه شرکت های خودرو سازیم . مشکل خودرو سازی اینه که دلال به خودروسازی راه پیدا کرده چون هیچی اونجا سرجاش نیست و بحث سود یکسری آدمه .مطمئن باش مهندسای آلمانی هم اینجا باشن همین ۴۰۵ رو تولید میکنیم . به نظرم اگر تو کل ادارات ایران به جایی برسیم که سود و منفعت برای کسی باشه که کارایی داشته باشه و مقام و دلالی پول نیاره تولیدمون خیلی بالا میره و با کیفیت میشه
عباس
| Germany |
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
متاسفانه مشخص هست که هیچ آگاهی ای در مورد زیر ساخت ها و توانی که در بخش صنعت وجود داره ندارید، فکر میکنید ایران خودرو چیزی از لحاظ امکانات و توان تخصصی کمتر از ولکس واگن دارد؟ بلکه زیرساخت بسیار قوی ای هم دارد، دولتی بودن و فساد سیستمی در بخش صنعت باعث این هدر رفت هست نه هوش و استعداد، آدم رو کلافه میکنید با این حرفهای بی بنیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
یاد ملانصرالدین افتادم ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
حتما تاره به آیینه تگاه کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
به نظرم اینا شبا هم احمدی نژاد میاد تو خوابشون بابا سفره هست حالا بخورید نترسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
عارف اصلا اصلاح طلب نیست . اگر اصلاح طلب بود حداقل یک سخنرانی مثل مطهری و خانم سلحشوری در بیان و حمایت از رای دهندگان در مجلس انجام میداد . ایشان از افراد تحمیلی به اصلاحات هست . یعنی بخاطر رد صلاحیت های اصلاح طلبان این افراد بصورت ناخواسته وارد جریان اصلاحات میشوند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
مانند ورشکسته ها خودش هم ورشکسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
یاینکه توی دوران مسئولیتت کاری نتونی بکنی و وقتی رقبای میاند سر کار فقط بلد باشی انتقاد کنی میشه نهایت کمال تفکر شما؟مطهری و سلحشوری و عارف توی یک مجلس بودند و با هم گند زدند
دوست
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اتفاقا عارف اصلح طلب واقعی بود اماهل درگیری خودمطرح کن نبودمانیاز به افرادی در هردوجناح مثل آقای عرف داریم تاعقلانیت حاکم شود
ناشناس
| United States |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
فقط کارش تولید ژن خوب بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
رهبری امروز با حمایت قاطع خود از روحانی به همه بحث های سوال و استیضاح پایان دادند نماینده های مجلس هم بهتر است سکوت کنند
پاسخ ها
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جوگیر" ی که رهبری فرمود پاسخی بجا بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
پس عدم کارایی دولت چی می شود ؟
ناشناس
| United States |
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کم کم نمایندگان جدید خواهند فهمید که جایگاهشان کجاست
اینکه امضا برای استیضاح ریس جمهور جمع کنید نشان از بی مسولیتی و درک غلط از اوضاع کشور است
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اقای ضرغامی شجاعت نداشتی. تشکر از جناب رییسی را که همه میتوانند انجام بدهند.شجاعت و ازادگی انجاست که از نماینده مغضوب اقای محمود صادقی که نخستین بار به اینگونه مسایل اشاره کرد و خواهان نظارت بیشتر روی مسائل ان قوه شد،تا مرز بازداشت شبانه پیش رفت و هنوز بخاطر همان سخنان پله های دادگاه را میرود و میاید،، از او هم تشکر کنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خال مه رویان سیاه و فلفل دانه سیاه...چه ربطی به صادقی و ادعاهای مزخرفش داشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
صادقی اگر راست میگفت به وظیفه اصلی خودش در مقام رییس کمیسیون شفافیت مجلس درست عمل میکرد و طرح شفافیت آرای نمایندگان‌ را به تصویب مجلس میرسوند
آزادگی و شجاعت این است که اونقدر کارامدباشه که اگر در مورد یک طرح در مجلس نظر مثبت یا منفی داره نظرش را با شفافیت کامل اعلام کنه نه اینکه کامل رایی که میده با چیزی که میگه متضاد هم باشند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
در جواب ناشناس 22:24 شما شعر این کجا و ان کجا رو بخون ...می خواستم بگم خیلی هم ربط داشت...
ارتشی بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اقایان قمی ورهبر که دواتیشه درمورد عزاداری محرم حرف میزنید اگر متولیان حرم حضرت معصومه س وامام هشتم میگذاشتند قرنطینه شود کرونا درهمان قم درنطفه خفه میشد ویااینقدر درکشور شیوع پیدا نمیکرد وهمچنین اینقدر به کسب وکارودانش وتفریح واقتصاد کشور صدمه وارد نمیشد اقایان قمی ورهبر امام جمعه اصفهان مردم ما دلشان با معصومین ع هست واین شکی نیست که ارزودارند درعزای صاحب ماه محرم به مویه بپردازند ولی شماها چطوری وبا چه ساروکاری میگویید ما پروتکل بهداشتی را درایام محرم تضمین میکنیم؟مگر شدنی هست؟ حرفی بزنید منطقی وبار ضد دینی دربرنداشته باشد وقتی یک هیئتی برای دسته روی بیرون میاید صدها مردم وزن خردوبزرگ پبروجوان درخیابانها به نظاره دسته روی وامی ایستند شماها چطوری میخواهید به این همه مردم ماسک و.... وپروتکل بهداشتی را رعایت کنید؟ اقایان حجج الاسلام قمی ورهبر چرا دین را درمقابل سلامتی مردم قرارمیدهید بخدا دین اول به سلامت مردم فکر میکند ومعصومین ع راضی نیستند وراضی نمیشوند بخاطر عزاداری تعدای ازملت به کرونا مبتلا شوند دین برای مردم هست درضمن نمیدانم واقعا شرم اور هست بمباران وموشکباران 8سال دفاع مقدس را با بیماری مرگبار کرونا یکی میدانید وحتی موشکباران را مخربتر تلقی میکنید عزیزان موشک هرشب هرساعت وهرروز نبود موشک به اقتصاد وتحصیل ودرمان کل کشور درگیر نمیکرد الان کرونا حتی درروستاها هم سرایت کرده وبه مردم ودرامد مردم روستاییان هم ضرررسانده است اونوقت شماها میگویید درزمان جنگ ما زیر بمباران بودیم مردم عزداری رارها نکردند ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
ساعت خواب
شیوع از شهرهای شمال بوده و در قم فقط زودتر شناسایی شده قربان
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اگر شروع از شمال بود اولين مرگها هم در شمال اتفاق مي افتاد نه در قم ضمنا" در شمال طلبه چيني نداريم
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
دقیقا...اقایان چه اسراری دارید که بهران کرونا را ناخواسته دامن بزنید .کاش با کادر خسته ودرمانده بهداشت ودرمان مشورت کنید کاش. هرکاری را به عهده خبره ومتخصص بگذارید باور کنید امام حسین راضی به گرفتاری عاشقانش نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
وقتی مرگ زودتر اتفاق بیفتد یعنی اول در ان منطقه زودتر شیوع پیدا کرده!!!
این سخنان دانشمند و پزشک این دوست ما است!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
امام رضا از بخت بد ما در بسته اند خاطر جمع باش کسی رو راه نمیدن فقط رستوران های طرقبه بازه شلوغ بسمالله
ناشناس
| United States |
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
حج را هم تعطیل کردند تا چه رسد
آنچه مهم است سلامت مردم است
امکان اجرای هیچ پروتکلی در عزا داریها وجود ندارد
آریو
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
به نظر شما اقایان قمی ورهبر هم در این مجالس شرکت می کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
کشور به خاطر پول زیادی است که این وضع نابسامان را طی می کند
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
پول زاد ولی بی ارزش
محمد
| United States |
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مرجع اینکه محرم برگزار بشه وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا است نه رئیس سازمان تبلیغات.روضه را هم میشه انلاین کرد.مصائبی که بر کشور از سوئ مدیریت وجود داره کمتر از مصائب کربلا نیست باید گفت واقعا کل یوم عاشورا کل ارض کربل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اقای قمی واقای رهبر امام حمعه اصفهان چه اصراردارید ؟ باشه شمامحرم رابه عزاداری بپردازید حتما دراین ایام کرونا درامد شماها کم شده است دین ومعصومین ع الویت الوشان سلامتی ملت هست ولی تندرویان وتفکرات افراطی باهمین لحن وبرخورد مردم را بی دین کردید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
طبق روایات که امده زمانی حضرت موعود ظهور می کند که نگذارند مردم به کعبه مشرف بشوند
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
بله شایعه فروش کیش وجود دارد که طبیعتا دروغین بوده و محلی از اعراب ندارد اما شایعات راستینی وجود دارد که چین در قبال عدم پرداخت بدهی هایش در چند کشور افریقایی بنادری از انها را مصادره کرده که در قرار داد باید حتما دقت شود تا چنین اتفاقی برای جزایر و بنادر کشور ما نیفتد.در واقع چینیها نوعی قرار داد با ما ننویسند که با زمین خوردن ما و عدم توانایی ما در پرداخت بتوانند منفعت بیشتری ببرند.چون در انصورت خود چینیها تعمدا کاری خواهند کرد تا ما زمین بخوریم و بتوانند منابع جدیدی برای تغذیه جمعیتی حدود بیست برابر ایران پیدا کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جوک کمتر بگو
هیچ کشوری نمی تواند به خاطر بدهی کشور دیگر خاک ان کشور را مصادره کند و اگر هم هست دلایل دیگری دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
پیش بینی فیاض از روی کار آمدن دولت توتالیتر در ۱۴۰۰. دلیلش این هست که اصولگرایان با رد صلاحیت حزب اصلاحات هم در مجلس و هم در دولت و از آنطرف با کنترل قدرت رای اکثریت مردم کلا اصلاح طلبان را ناکارمد و بی اثر کردند . لذا از اول انقلاب یادم هست همه جناح های تندرو دنبال توتالیتر بودند یعنی سیاست . قدرت تک حزبی و ثروت دست یک حزب باشد . اکثر اصلاح طلبان هم بخاطر فشار سیاسی مردم هویت یافتند و از آنطرف چون اصولگرایان از اول انقلاب انتخابات مهندسی شده را همیشه دنبال میکردند از ترس اینکه مردم‌پای صندوق رای نیایند جبهه اصلاحات را تلویحا و بصورت نمادین ولی بی تاثیر قبول کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
یعنی واقعاً نماینده ها هم باورشان شده که دولت (کیش) را به چینی ها بخشیده؟!! یعنی اینقدر اینها ساده اند؟! بعد از مردم چه توقعی دارند؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
موقعی که ۴۰۰میلیارد دلار سرمایه وارد کشوری شود قطعا شاخص های اقتصادی آن کشور بسیار بهبود می یابند.حالا اگر بعد از توافق شاهد بهبود شاخص های اقتصادی باشیم که قطعا قرارداد بر اساس منافع ملی بوده ولی اگر هم تورم بالا و روند کاهش ارزش پول ملی ادامه یابد حتما قرارداد یکطرفه بسود چین بوده.در عمل مشخص خواهد شد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
عزیزم به قول دوستان در زمان احمدی نژاد 800 میلیارد دلار در 8 سال درامد داشت که با کم کردن هزینه ها 100 الی 300 میلیارد دلار سود خاصی بوده و در زمان روحانی که 500 میلیارد دلار درامد ارزی کشور داشت
ان وقت چرا وضع این جوری است؟ اگر توانستی جوابش را پیدا کنی یک حرکت رو به جلو رفتی
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
22:34
مزاح می فرمایید!!!! دوره محمودخان نفت بشکه ای 145 دلار و دوره روحانی را که همگان شاهدیم ...فرمایش شما حکم لطیفه سال 99 را دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
مزاح جان
یک سال کمتر نفت 120 دلار بود و بقیه سال ها بین 70 الی 80 دلار
حالا شما چرا اصل قضیه را فراموش کردی و رفتی دنبال حاشیه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دوستانی که از چین دفاع میکنن
چین برای ساخت یک کارخانه در جنوب ایران به ارزش 600 میلیون دلار , 1.2 میلیارد دلار از پولهای بلوکه شده ایران رو برداشت کرد و وقتی وارد اون کارخونه میشیدید از آبدارچی تا راننده کامیون و نظافت چی هم چینی بودند, یه پارت کارگرانی که برگشتند چین نزدیک 700 نفر بودند در حالی که اون منطقه با بحران بیکاری مواجه بود و هر روز بخاطر بیکاری کارگران جلوی اداره کار تجمع میکردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
من میگما ؟ فرزندان اصولگرایان خصوصا ان بخش روحانی این جناح . فرزندانشان با انها چگونه زندگی میکنند که بزرگترین گناه چنین تعریف کردند که با گوش دادن چند آهنگ شاد و با دو تا بشکن دست کلا ایمان تعطبل میشود ولی دگر امور غیر اخلاقی مثل ددوغ و غیبت و .. تعریف و طرفداری ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
من با چند تاشون برخورد دارم معمولا از اونور بوم افتادن بطوریکه برای بچه های من دوست ناباب محسوب میشن !!!! .انسان نسبت به چیزی که منع میشه حریص میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و اقای رهبر که از هم اکنون در فکر عزاداری ایام محرم هستید یادتان باشد که ابا عبدالله الحسین در همه ادوار مربوط به شیعه است . چه شما بخواهید سینه چاک برگزاری دهه محرم باشید یا مخالف ان . ملت حسینی در سوگ امام حسین خواهد بود . ولی نه انطور که شما امام حسین را مصادره کرده و میکنید بلکه انطور که زیبنده ملت شیعه است عزا داری میکنند . حال اگر ملت یکسال در خانه خود به یاد اباعبدالله گریه کنند در شان و منزلت حسینی هیچ گونه خدشه ای وارد نخواهد شد چطور که در طول 1400 سال در خفا نیز بر حسین عزاداری شده . لذا همچون کسانی که اصرار بر باز شدن حرمین داشتند و باز شد و تبعات انرا دیدند و الان سکوت اختیار کردند حداقل این برای شما تجربه ای باشد که فردا روزی بعد از اوج کرونا مجبور به سکوت نشوید . لطفا اجازه بدهید کارشناسان بهداشت در حیطه خود عمل کنند و اگر صلاح دانستند عزاداری را ازاد میکنند و اگر صلاح عمومی ندیدند تجمع را منتفی تلقی کنند و بدانید که همین کارشناسان بهداشت اگر بیشتر شما حسینی نباشند کمتر از شما نیستند . 7
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
عالی بود.منظورتون علم الهدی دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
از مردم خواستید و درخواست کاملا درستی هم بوده که سفر نرید برای مهار کرونا. حالا این چه منطقی است که بنزین ذخیره را دارید چک می کنید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
اشکالی ندارد روضه را تعطیل نکنید فقط وقتی کرونا گرفتید و گرفتند مزاحم کادر درمان نشوید.
کوروش . نه اصلاح طلب نه اصولگرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
جناح اصولگرا خیلی باید شکر گذار یک جناح ساختگی مثل اصلاح طلبان باشند و بابت وجود جناح اصلاحات که بنفع اصولگرایان کار میکنند . یعنی هر وقت دوست دارند انها را در قدرت سهیم میکنند و هر وقت دوست نداشتند حتی اگر مردم بخواهند از قدرت کنار میزنند . مشکلات را به گردن انها میندازند . هر جا کار خراب شد از اصلاح طلبان میخواهند انجا را اصلاح کنند . از مشاوره و فکر انها در تمامی حوزه ها مشاوره میگیرند ولی در زمان اجرا و مصوبات تبلیغات به نفع اصولگرایان تمام میشود . اصلاح طلبان حتی اگر ۸۰ درصد رای مردم را داشته باشند چون سیاست گداری را با نطارت ها سخت و ایدولوزیک کانالیزه میکنند رای اکثریت هیچ تاثیری ندارد وووووووو با این تفاسیر کوتاه من دیگر در هیچ انتخاباتی شرکت نمیکنم . چون حزب باید واقعی باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
فردی را دستگیر کردند که چگونه با اینکه دیوارهای این باغ بلند و نگهبان داشت به باع دستبرد زدی . در جواب گفت طوفان مرا از خیابان به باغ پرتاب کرد . سوال شد پیاز در دستت چکار میکنه . گفت وقتی در باع به اینطرف و انطرف بخاطر طوفان پرتاب میشدم مجبور شدم بوته پیاز را با دست بگیرم ولی از ریشه درامد بود و سوال شد ریسه و دسته پیاز سر بالکان خانه ات چکار میکنه و در جواب گفت . من هم در فکر همین و حل همین مسله بودم که نگهبانان شما مرا دستگیر کردند و شما سر رسیدید . در عصر جدید به دلایل سیاسی خیلی افرادی که تخصص لازم ندارند و سواد سیاسی ندارند متاسفانه باد و طوفان انها را به باغ میوه پرتاب کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
ادعا میشود اقای طبری نزدیک ۱۵ سال گرفتار فساد مالی بوده است. از رییس قوه که بگذریم ٬ ایا معاونین قوه هم از کارهای ایشان بی اطلاع بودند٬ اگر ادعا شود بی اطلاع بودند ٬ عذر بدتر از گناه است
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دوست عزیز خودت رو اذیت نکن گیریم کسی بخواد پاسخ صحیحی به جنابعالی بدهد، بنظرتون تابناک انعکاس میده.نه چون اون هم باید نون بخوره فساد فراگیر یعنی اینکه حقیقت پنهون بمونه و این رو صاحبان قدرت و ثروت بخوبی میدونندو رسانه هایی مثل تابناک هم مجبورند تابع سیاست ها باشند .
مهدوی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
طبری یک بابک زنجانی بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
رفاقت و وفاداری را هم باید از اینها یاد گرفت !!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روصه بگیرید و غذا هم بدهید و چای بخورید ......اما داداش . عمو . استگان در مسجد عمومی هست حتی حبه قند حتی سینی مشترک هست . حتی روی موکت و فرش مسجد اگر فردی نشسته قبلا ممکن هست ترشحات بینی و دهانش روی فرش و موکت پخش باشد . غذای یک بار مصرف حتی میگروفون مداح و روحانی اشتراکی هست . زنجیرها و الات سنج و طبل مشترک هستند . جا کفشی را چکار میکنی ؟ چرا اینقدر اصرار میکنید ؟ یعنی معلومات پزشکی را چرا به سخره میگیرید ؟ مگر تلویزیون و اینترنت ندارید ؟ چرا مراسم خود را از مراسم سال های قبل در رسانه ملی انجام نمیدهید .؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کرونا را بی خیال ، روضه را بجسب !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بزرگترین مشکل ما همین اینترنت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
روضه ضد کرونا هست؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
ملت بیایید یه پولی جمع کنیم به این آقایون بدیم دست از سر ما و امام حسین بردارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
روضه به حال خودمون باید بخونیم ، هیچکس فعلا بدبخت تر و وامانده تر از مردم نبست که به حالش باید گریست!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
ههه من صد هزار میدم
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مگه الان داریم چکار میکنیم؟
مهدوی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سالهاست که هم از ملت و هم از دولت پول میگیرند، ولی در فکر توسعه کارشان هستند و نه تعطیلی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
طرف شغلش اینه یک سال حقوق میگیره واسه یه ماه ...بیکار میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
همتی رو تا این اندازه ندیده بودم ؟؟ دیگه چرندیات شما به درد بازار نمیخوره ، دلار ۵۰ هزار تومان همه رو به انش خواهد کشید فقط دو ماه صبر کنید ببینید چه بر سرنوشت کشور میاد همانطور که دیگه بورس و مسکن از کنترل همه خارج شده بزوری تمام بازارها طغیان میکنند .مگه اینکه مسیولین لجاحت خانماسوز رک کنار بگذارن .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دلار و مملکتو و بدبختی را ول کن ، روضه را بجسب ، تعطیل بردار نیست و باید خوانده بشه ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
خیز دلار به کانال ۲۳ هزار تومان در سایه بی تدبیری دولت و رییس بانک مرکزی ؟؟؟؟ اقای روحانی شما بازی دلار رو تموم کن ؟ دلار رو نفس کشیدن مردم ناثیر داره چرا درک نمیکنید ، این بورس نیست که بخای بفرستی فضا نوردی ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مثل شخصی هست که سه ملیون پس انداز داره و بیکار شده بجای تنظیم مخارج می‌ره یکدست مبل می خره و پول تمام و دست گدایی بدست می گیره الان دولت هم دلارهای دولتی رو داد به نزدیکانش و بجای کالای اساسی غذای سگ و گربه وارد کردن و یا برداشتن بردن خارج حالا دنبال ارز پیاز و گوجه افتاده و دست در جیب مردم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
اقای صرغامی چه عجب نوبت صدا و سیمای شما هم میرسد سر به سر کسی نذار
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
سلام
اقاي رهبرو قمي چنين حرفهايي نمي زند شايد كسان ديگير ياين حرف ها را زده باشد بهر حال دانش انها در خصوص رعايت مواردي كه به انسان ضرر وارد ميكند بهتر از ما اگاه هستند كه اسلام هم انرا توصيه نمي كند . لذا دين اسلام انقدر ريشه ايي عميق دارد كه نياز به عزاداري ما هم ندارد .
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
منطق نیست همین
مجلس بی اثر
|
United States
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
این‌مجلس هیچکاره است و ‌‌نمیتواند به وظایف قانونی اش عمل کند . !
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
به خودتون زحمت ندین، چون رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مشکلات مملکت همش کشکه ، روضه را بجسب ! واجبه ! والا روضه به حال خودمون باید بخونیم ، هیچکس فعلا بدبخت تر و وامانده تر از مردم نبست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
مملکت شده کلاف سر در گم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
آقایان که می گوئید روضه تعطیل بردار نیست. عملکرد نادرست برخیباعث رویگردانی مردم از دین شده است
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
چرا توجلسه دادگاهها نماینده دادستان وکیل ها را تهدید میکند . آیا اینکار قانونی است.
بی صدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
نکته ای که آقای صادقی می گفت فساد آفرینی تمرکز حساب های قوه نزد یک نفر بود اگر همان مجلس قانون وضع می کرد که تمرکز نباشد و واریزی ها به حساب عمومی به نام قوه صادر شود مثل خزانه کسی مخالفتی نداشت در مجموع بخش بزرگی از فساد کشور عدم ورود مجلس به حوزه های به عنوان خط قرمز است مجلس باید مستقل باشد و قوانین را چه کسی خوشش بیاید و جه بدش وضع کند و آنگاه اگر مثلا با منافع ملی ناسازگار بود از بالا وتو شود
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
کرونا به تمام کسب و کارها لطمه زده است.... متاسفانه دولت و بانک مرکزی، روضه خوانی را جزو مشاغل آسیب دیده از کرونا لحاظ نکرده اند تا یارانه حمایتی بگیرند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
رئیس سازمان تبلیغات با اشاره به شیوع کرونا: روضه تعطیل بردار نیست!!!!!!!!!!!!!!!
جالبه درعوض کنکور سراسری مدام عقب می افته و تعطیل بردارهست!!!!!!!!
یک شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بسمه تعالی
این آقای رسولی به صورت اتفاقی داماد کسسسی نیست؟؟؟؟؟پ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
قمی: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم‌های محرم را تضمین می‌کنیم
آتش به اختیاری هم حدی دارد حاج آقا !
حرف ایشان ترویج بی قانونی و هرج و مرج است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
قطعا اعمال مالیات و سایر قوانین سخت بر خانه های خالی که نمونه این قوانین را در کشور انگلستان چند روزیست صدا و سیما پخش می کند قطعا اثر گذار است اگر منفعت طلبان مانع کار نشوند و در سایه مانع قوانین شوند.
هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دین اسلام همواره بر حفظ سلامت جسمی و روحی انسان تاکیدات فراوان دارد و در کلام همه ائمه معصومین تاکید شده است . امام حسین (ع) که جانم فدایش به هیچ وجه راضی بر این امر نیست که جان مردم به خطر افتد.چرا که شب عاشورا هم ثابت کرد .در تاریکی شب اجازه فرمود انهایی که نمی خواهند بمانند و ترس از جان و ...دارندقافله را ترک کنند..از طرفی این امر مربوط به شخص یا گروه خاصی نیست زیرا اگر خدای نکرده در یکی از این مراسمات اتفاقی با ماهیت کرونا بیفتد نه تنها خدمتی به امام حسین نشده بلکه ضربه بر اعتقادات عده ای خواهد خورد.و بوق کرنا و نقل محافل و رسانه های معاند و بدخواه و جریان های داخلی و خارجی خواهد شد.با توجه به تعطیلی مراکز مختلف فرهنگی ، علمی ، آموزشی و غیره برپایی محافل که خود هم اموزشی و هم علمی و هم فرهنگی و .... میباشد قطعا حساسیت زا خواهد شد . پس تدبیر لازم است تا خدای نکرده مباحث سیاسی و جناحی در این امر پیش نیاید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
رئیس تبلیغات اسلامی
گره مشکلات اقتصادی با پیشرفت فرهنگی انجام شدنی است
و باید به اهلش سپرده شود.
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
صدای مردم که در جلسات کرونا گرفتند خاموش می شودتا صدای عاشورا خاموش نشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
بورس نورچشمی دیگر به هیچ محرک منفی جواب نمیدهد ومردم طماع مثل ادمهای مسخ شده بی اعتنا به ادامه تحریمهاوتهدیدات همچنان برای خرید سهام شرکت های عمدتا ورشکسته هجوم میبرند
با این روند فقط یک چیز بورس را از ریشه نابود خواهدکرد و ان جنگ است !!!
مرادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
دکتر روحانی / دولت ماندنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
تضمین آقای قمی و رهبر چه می تواند باشد ؟چرا به صراحت نمی گویند ؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
طرح ترافیک 99 سها رضانژاد انفجار بیروت عید غدیر آمونیوم نیترات پوکر پرسپولیس