بازدید 71252
دو هزار و یازدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»

افشاگری وزیر مستعفی روحانی درباره علت برکناری وزیر صمت / جلالی زاده: به اعتقاد بسیاری خاتمی باز هم گفتاردرمانی کرد / گفت‌وشنود عجیب بر سر ردصلاحیت آقای نماینده / پیش‌بینی یک اصولگرا درباره ریاست مجلس

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: اظهارات جالب توجه میرسلیم درباره رئیس مجلس / انتخابات هیات رئیسه شورای عالی استان‌ها باطل شد / نامه انتقادی تولیت آستان قدس به صداوسیما: من آیت‌الله نیستم / گلایه محمد هاشمی از تعدد احزاب در ایران / و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۷۸۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۴ 12 May 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
نمایندگان مجلس: مسابقه با ورزشکاران اسرئیلی رسما ممنوع شود

محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تسنیم، از تدوین طرح ۲ فوریتی مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت منطقه‌ای و بین المللی خبر داد. وی با بیان اینکه طرح مذکور حدود ۳۵ امضای اولیه داشت، گفت: پس از مطرح شدن طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت منطقه‌ای و بین المللی در جلسه علنی همه نمایندگان حاضر در جلسه علنی با ۲ فوریت آن موافقت کردند. نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس تصریح کرد: طرح اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت منطقه‌ای و بین المللی برای بررسی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به عنوان کمیسیون تخصصی ارجاع شد تا پس از ارزیابی، گزارش آن را جهت بررسی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس کنند.
 
در بخشی از این طرح آمده است: برگزاری هر گونه مسابقه یا رقابت ورزشی اعم از رسمی یا تدارکاتی میان ورزشکاران و تیم‌های ورزشی ایران با حریفان رژیم صهیونیستی ممنوع است. هر یک از فدراسیون‌ها در رشته ورزشی مربوطه موظفند با بهره‌مندی از تمام ظرفیت‌های داخلی و بین‌المللی و برقراری ارتباط اصولی با مجامع بین‌المللی ورزشی، تعهدات و اقدامات مقتضی را جهت ممانعت از اعمال هرگونه مجازات و محرومیت‌های ورزشی بین‌المللی علیه ورزشکاران مستنکف از مواجهه با حریفان رژیم صهیونیستی اتخاذ نموده و با پیش‌بینی تخصیص منابع لازم، به تشویق و حمایت از آن‌ها بپردازد. دستورالعمل این ماده توسط وزارت ورزش و جوانان با همکاری وزارت امور خارجه و سازمان برنامه و بودجه تهیه می شود و به تصویب هیات وزیران می‌رسد.

گزارش تفحص مجلس: قاچاق کالا دو برابر میزان اعلام شده!

گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تحقیق و تفحص از بررسی سیاست‌های دولت در مقابله با قاچاق و دلایل ناکارآمدی آن در دولت‌های مختلف امروز (سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۹۹) در صحن علنی مجلس قرائت شد. متن گزارش تفحص از بررسی سیاست‌های دولت در مقابله با قاچاق و دلایل ناکارآمدی آن در دولت‌های مختلف بعد از گذشت بیش از ۲ سال در صحن مجلس قرائت شد. در بخشی از این گزارش آمده است: به رغم ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، میزان قاچاق کالا در سال‌های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ هیأت تحقیق و تفحص براساس بررسی‌های کارشناسی به نتایج متفاوتی در این حوزه دست یافته است. هیأت با تکیه بر متخصصین مشاور خود به نقد و بررسی ستاد برخاسته و در ادامه در جهت راستی‌آزمایی دقیق‌تر، پیاده‌سازی روش آماری دیگری را در ادبیات بین‌المللی شناخته شده مورد نظر قرار داده است که نتیجه آن میزان ۲۱.۵ تا ۲۵.۵ میلیارد دلار را برای قاچاق نشان می‌دهد. این در حالی است که آمار اعلامی در سال ۹۵ حدود ۱۲.۵ و در سال ۹۶ حدود ۱۳.۱ میلیارد دلار بوده است. این اختلاف فاحش، سؤالات و شبهات متعددی را در خصوص شیوه برآورد میزان قاچاق مطرح می‌سازد. خصوصا با توجه به این که تغییر محسوسی در رفع آسیب‌های اقتصادی متاثر از قاچاق مشاهده نمی‌شود.

کدخدایی: غیر از اظهارنظر، چیز‌های دیگری هم در پرونده علی مطهری بود

عباسعلی کدخدایی در گفتگو با شرق اعلام کرده که علاوه بر اظهارنظر‌های علی مطهری مسائل دیگری هم در پرونده او بوده که موجب رد صلاحیت او شده است. او در پاسخ به این که آیا مطهری تنها به دلیل اظهارنظرهایش رد صلاحیت شده گفت: اصلا نطق در مجلس ملاک ما نبوده است؛ مسائلی خارج از مجلس داشتند و موارد دیگری نیز در پرونده ایشان هست.

کنایه محمود صادقی به کیهان

محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس در حساب کاربری خود در توئیتر به مطلب روزنامه کیهان واکنش نشان داد. او نوشت: روزی نیست که کیهان نسبت به من ادای دین نکند. وقتی صدای دندان قروچه‌ی کیهان را می‌شنوم مطمئن می‌شوم که جای درستی ایستاده‌ام.

جلالی زاده: به اعتقاد بسیاری خاتمی باز هم گفتاردرمانی کرد

جلال جلالی‌زاده، نماینده پیشین مجلس در گفتگو با آزادی در واکنش به اظهارات اخیر سیدمحمد خاتمی درباره به خشونت کشیده شدن نارضایتی مردم و ناگزیر شدن حاکمیت به استفاده از خشونت نیز گفت: «آقای خاتمی در سخنان خود به نکات مهمی اشاره کرد که برخی از آن حمایت کردند و برخی هم گفتند که او همیشه گفتار درمانی می‌کند و جرات نمی‌کند که نکات اساسی را بیان کنند. آنچه مشخص است، این ما در ایران به قدر کافی تجربه‌ کرده‌ایم و بعد از چهل سال که از انقلاب گذشته باید بدانیم که هر راهپیمایی و تظارات به معنی انهدام و براندازی نیست. هم مردم و هم نیرو‌های نظامی و امنیتی و هم نیرو‌های سیاسی باید توجیه شوند که مردم میت وانند در خیابان، دانشگاه و ... جمع شده و خواستار حقوق خود باشند. به نظر من این تنگ‌نظری‌ها توهین به ملت است».
 
گفت‌وشنود عجیب بر سر ردصلاحیت آقای نماینده

یک نماینده اصلاح طلب روایتی جالب از گفت و شنود بر سر پرونده ردصلاحیتش را بیان کرده است. در جلسه علنی روز گذشته، قاسم میرزایی نیکو نماینده اصلاح طلب که در طول این چهارسال نطق‌های جنجالی کم نداشت، در بخشی از آخرین نطق خود به ماجرای ردصلاحیتش اشاره و روایتی جالب از جلسه مربوط به این اتفاق را روایت کرد.
او گفت: و اما داستان رد صلاحیت! این یک داستان نیست؛ واقعیت زندگی من است "گفتم: اسم شما
گفت: فلانی!
ورق می زد و تند تند می گفت.
گفتم: بازجویی یا جواب بدهم؟!
گفت: در مراسم سالگرد طالقانی از نهضت آزادی دفاع کردی! (منظورش همان آیت الله طالقانی بود که من انقلاب را با او و دکتر شریعتی، حزب را با شهید بهشتی، دین را با شهید مطهری، قرآن را با المیزان علامه طباطبایی، ولایت فقیه را با آیت الله منتظری و انقلاب را با حضرت روح الله شناختم).
گفتم: اهالی انقلاب به قیمت جسم و جانشان، تمام عمرشان، قبل و بعد از انقلاب زندان کشیده و چشیده اند! مگر می توانیم تاریخ را تحریف کنیم؟ مگر حق داریم هست را نیست کنیم؟! تاریخ دفترچه ی سیاه مشقمان نیست که با مداد بنویسیم پاک کنیم یا آن صفحه را بکنیم و پاره کنیم! تاریخ، تفکر انسان هاست! تاریخ، حافظه ی یک نسل است!
گفت: گفته ای فسادِ نهادینه! ما فساد نهادینه نداریم!
گفتم؛ این همه یقه سفیدِ دست به جیب و متهم که کشفشان از افتخارات قوه ی قضاست! این ها نهاد نیستند؟! راست می گویی! آب را گل نکنیم! مردم هم نمی گویند! اما می بینند!
گفت: به مردمِ مقاوم، گفتی غارنشین!
گفتم: معنی دوران شعب چیست؟! عربی من ضعیف است یا شما؟!
گفت: چرا وقتی روضه خواندی گفتی کربلا یعنی آب!؟ چیزی مانده بود بگویم؟ از کدام سیاره آمده بود؟ مسلمان بود؟! شیعه بود؟ سر سفره ی امام حسین سینه زده بود؟ "

عبدی: به شکل فاجعه‌باری در حال عقبگرد هستیم

عباس عبدی گفت: مشکل اصلی این است که این جامعه مسیر طبیعی ندارد. نه در آزادی بیان، نه در نقد، نه در رسانه و نه در هیچ کجای دیگر مسیر طبیعی ندارد و ما داریم به شکل فاجعه باری عقب گرد می کنیم. عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح طلب در بخشی از گفت و گو با خبرآنلاین، در پاسخ به این که چطور مردم و خاصه نسل جدید از اصولگرا و اصلاح طلب عبور می کنند، صداوسیما کنار زده می شود و یکباره کسی مثل تتلو رکورد میلیونی لایو را می زند، گفت: در مورد تتلو باید بگویم که شما در کل کشورهای دنیا این تیپ آدم را سراغ دارید؟ من ندارم! این فقط می تواند در ایران به وجود آید چون یک نظام بسته فرهنگی درست کرده اند که ته آن تتلو می شود. اگر شما فضای فرهنگی را باز کنید خود این جامعه در برابر او واکنش نشان می دهد. چرا الان در برابر او واکنش نشان نمی دهند؟ وی افزود: اصلا نگران چند میلیون لایو تتلو نباید بود. مثلا شما یک فیلم ایکس منتشر کنید، چقدر دیده می شود؟ اصلا اتفاق خاصی برای جامعه نمی افتد. ما باید آنجاهایی که عمق دارد را حفظ کنیم. مثلا زمانی که مطالب من خواننده زیادی پیدا می کند، خودم شک می کنم که نکند در جایی اشکالی داشته ام که خواننده ها زیاد شده اند. عباس عبدی گفت: شما الان یک یادداشت بنویسید که کسی در آن دو حرف بی ادبی بزند، عین بمب می ترکد و هزاران نفر فوری آن را می خوانند اما یادداشتی بنویسید و حرفه ای فلسفی و علمی در آن بنویسید خیلی کم خوانده می شود، بنابراین اصلا نگران آن تعداد بازدیدکننده لایو تتلو نباشید.

گلایه محمد هاشمی از تعدد احزاب در ایران

عضو موسس حزب کارگزاران گفت: نظام جمهوری اسلامی صد درصد مشوق فعالیت حزبی و افزایش نقش احزاب در کشور است، با این حال تحزب و فعالیت حزب به معنای واقعی در کشور وجود ندارد. محمد هاشمی رفسنجانی درباره نسبت جمهوری اسلامی با فعالیت حزبی گفت: تکثر احزاب موجود در کشور به خودی خود بیانگر وجود آزادی و امکانات لازم برای فعالیت احزاب در کشور است. وی افزود: معمولاً کشور‌هایی که به صورت حزبی اداره می‌شوند، دو تا سه حزب عمده دارند که در رقابت با یکدیگر هستند و رقابتی قدرت را در نظر می‌گیرند، در حالی که در کشور ما چند صد حزب رسمی وجود دارد. با سیصد یا چهارصد حزب که نمی‌شود کشور را اداره کرد؛ بنابراین این حد از تکثر خود مخل کار حزبی است. وی همچنین گفت: البته این چند صد حزب در ایران در قالب دو یا سه جناح عمده تبلور یافته‌اند که به اصلاح طلب، اصولگرا و بین این‌ها یعنی اعتدالگرا تقسیم می‌شوند. در این جناح‌ها کادر برای اداره کشور وجود دارد؛ یعنی زمانی که رئیس جمهور اصلاح‌طلب روی کار می‌آید مدیران او عموماً از همین تفکر هستند و زمانی که رئیس جمهور اصولگرا یا اعتدالگرا باشد هم ماجرا به همین ترتیب است. در واقع به نظر من جناح‌ها در ایران تقریباً کار حزب در کشور‌های با نظام حزبی را انجام می‌دهند.

رحیمی: گزارش علت حادثه ناوچه کنارک ارائه شود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امیدوارم ستاد کل نیرو‌های مسلح هرچه سریع‌تر گزارش علت حادثه اصابت موشک با ناوچه کنارک را به اطلاع مردم و حادثه دیدگان برساند. علیرضا رحیمی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز (سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی امیدوارم ستاد کل نیرو‌های مسلح هرچه سریع‌تر گزارش علت حادثه ناوچه کنارک را به اطلاع مردم و حادثه دیدگان برساند و مانند هواپیمای اکراینی مشمول زمان نشود.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس دولت اصلاحات، گفت: از مواضع او در مورد لزوم روی آوردن به همبستگی و آشتی ملی تشکر می‌کنم.وی ادامه داد: تذکر من به نمایندگان است، دیروز ۱۰ نفر از نمایندگان برای سوال از وزیر امور خارجه درخواست داده بودند و وزیر خارجه و معاونان ایشان نیز در جلسه کمیسیون حاضر شدند، اما متاسفانه حتی یک نفر از سوال‌کنندگان در جلسه حاضر نبودند و این در شأن مجلس و نهاد نظارت نیست.

پیشنهاد تاسیس کمیسیون کرونا در مجلس آینده

نایب رئیس کمیسیون آموزش تأکید کرد: در مجلس یازدهم کمیسیون مستقلی برای ویروس کرونا تشکیل شود.قاسم احمدی لاشکی، نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خطاب به منتخبان مجلس یازدهم گفت: ۵۰ درصد از مردم در این دوره از انتخابات پای صندوق‌های رأی نیامدند و این موضوع یعنی تلاش کنیم اعتماد آسیب‌دیده مردم احیا شود. مبادا انتخابات هیات رئیسه مجلس جدید، موجبات شکاف و اختلاف بین‌تان شود و باز هم مردم مایوس شوند. او خطاب به دولت و مجلس آینده گفت: ویروس کرونا آسیب‌های جدی به کشور و دنیا وارد کرد که مهم‌ترین آن آسیب‌های اقتصادی بود، بنابراین باید دوران پسا کرونا را دریابیم. به همین منظور انتظار می‌رود که کمیسیون مستقلی در مجلس جدید در ارتباط با این موضوع در مجلس آینده تشکیل شود.
 
پیش‌بینی یک اصولگرا درباره ریاست مجلس

محمدصادق کوشکی گفت: اگر طیف‌های متنوع اکثریت بر سر اینکه چه کسی رئیس شود به اجماع برسند، انتخاب نفر اول بهارستان سریع و بدون سروصدای خاصی انجام خواهد گرفت؛ اما اگر آن‌ها نتوانند به تصمیمی مشترک دست یابند، مساله پیچیده و احتمالاً پرحرف و حدیث خواهد شد. محمدصادق کوشکی، تحلیلگر مسائل سیاسی، گفت: صورت‌بندی رقابت برای کسب کرسی ریاست مجلس یازدهم بحثی پیچیده است؛ یعنی اگر نیرو‌های سیاسی مفید مجلس یازدهم، چه آن‌هایی که درون طیف اکثریت‌اند و چه مجلسی‌هایی که اقلیت هستند، اگر صورت‌بندی شوند، متوجه خواهیم شد انتخاب رئیس مجلس یازدهم انتخابی ساده نیست. اساساً صورت مساله از اینکه آقای «الف» یا آقای «ب» رئیس شود، فراتر است.این استاد دانشگاه در ادامه سخنانش گفت: در واقع طیف‌بندی‌های جناح اکثریت مجلس متنوع است و همچنین اقلیت مجلس هم می‌تواند تاثیرگذار باشد. پس به نظر می‌رسد دسته‌های زیادی در مجلس یازدهم فعال خواهند بود و بالطبع کاندیدا‌های ریاست مجلس بیش از ۲ نفر خواهند بود. پس درست نیست که از الآن برنده نهایی را مشخص کنیم. او همچنین توضیح داد: اگر طیف‌های متنوع اکثریت بر سر اینکه چه کسی رئیس شود به اجماع برسند، انتخاب نفر اول بهارستان سریع و بدون سروصدای خاصی انجام خواهد گرفت؛ اما اگر آن‌ها نتوانند به تصمیمی مشترک دست یابند، مساله پیچیده و احتمالاً پرحرف و حدیث خواهد شد. پس باید گفت، موضوع انتخاب رئیس مجلس یازدهم، برخلاف آنچه برخی عقیده دارند، اصلاً ساده نیست.کوشکی ادامه داد: با اینکه رقابت در بین اکثریت جدی خواهد بود، رقابت چندان عمیقی نیست. البته، چون ما با یک جبهه اکثریت روبه‌رو هستیم و صورت‌بندی و جناح‌بندی‌های زیادی درون آن فعال‌اند، رقابت را نباید رقابتی تعارفی تلقی کنیم.
 
نامه انتقادی تولیت آستان قدس به صداوسیما: من آیت‌الله نیستم

تولیت آستان قدس رضوی در نامه‌ای به مدیرکل صدا و سیما از به کاربردن عنوان «آیت‌الله» برای او انتقاد کرد.حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی، تولیت آستان مقدس رضوی علیه السلام در نامه‌ای به مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نوشت: جناب آقای نصرپور. مدیر کل محترم صدا و سیمای استان خراسان رضوی. سلام علیکم ورحمت الله. چندروزقبل دربرنامه چهلمین روز وفات مرحوم آیت الله سید جعفر کریمی. ویژه برنامه‌ای پخش شد که مصاحبه‌ای با این جانب درآن بود و در زیرنویس برنامه عنوان آیت‌الله برای این جانب بکار رفته بود که جدا تعجب کردم؛ لذا از جناب عالی مؤکداً می‌خواهم از این واژه بزرگ که بنده لایق آن نیستم استفاده نشود. این تعارف نیست حقیقت است و حتما رعایت شود. سپاسگزارم.
 
نماینده امضای استیضاح را پس گرفت؛ آقای وزیر آپارتمان بخشید!

سخنگوی شورای نگهبان گفت: یکی از نمایندگان در قبال پس‌ گرفتن استیضاح، آپارتمانی را با قیمت غیرکارشناسی به ثمن بخس از وزیر مربوطه گرفته بود اول تکذیب می‌کرد. وقتی اسناد را نشان دادیم، گفتیم به هر حال شما در قبال پس گرفتن استیضاح این آپارتمان را گرفته‌اید.عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در بخشی از گفتگو با روزنامه شرق، درخصوص رد صلاحیت یکی از نمایندگان به دلیل دریافت یک دستگاه آپارتمان اظهار کرد: یکی از همین نمایندگان در قبال پس‌ گرفتن استیضاح، آپارتمانی را با قیمت غیرکارشناسی به ثمن بخس از وزیر مربوطه گرفته بود. خب این رانت بود. اول تکذیب می‌کرد. وقتی اسناد را نشان دادیم، گفتیم به هر حال شما در قبال پس گرفتن استیضاح این آپارتمان را گرفته‌اید. ایشان چه چیزی را می‌خواهد تکذیب کند. قطعا اگر ایشان به دادگاه برود، دادگاه برایش حکم صادر نمی‌کند که چرا در قبال پس گرفتن امضا از استیضاح آپارتمان را گرفته و دادگاه رأیی نمی‌تواند بدهد. آیا ما باید منتظر رأی دادگاه باشیم؟ خیر. حالا پشت تریبون مجلس هم سروصدا می‌کنند که چرا حقوق‌دان نظر داد یا مهندسی شد. ما به شما این مطالب را گفته‌ایم. حتی آن‌هایی که مسائل اخلاقی داشتند همه موارد و اسناد را برایشان گفتیم که از طریق مراجع قانونی به ما رسیده بود. باز پشت تریبون اعتراض می‌کنند و زبان ما بسته است. در این چند حوزه، به همه نمایندگانی که صلاحیتشان تأیید نشده عرض می‌کنم که مدارک پرونده ما مدارک متقنی است و تلاش شده به همه گفته شود. ممکن است برخی شدت و ضعف داشته باشند و برخی تکذیب کنند، اما نهایتا همه این‌ها در شورا مطرح شده است.
 
افشاگری وزیر مستعفی روحانی درباره علت برکناری وزیر صمت

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به برکناری وزیر صمت از سوی رئیس جمهور واکنش نشان داد. علی جنتی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی، در توئیتی نوشت: اقدام رئیس جمهور در برکناری وزیر صمت اگرچه اقدامی بجا، ولی دیرهنگام بود. بی کفایتی و ضعف مدیریت در اداره دستگاه گسترده‌ای که برآمده از ادغام چهار وزارتخانه مهم است و تلاش بی وقفه وزیر در لابی و معامله گری با نمایندگان مجلس بر خلاف منافع ملی وسیاست‌های دولت ازجمله دلایل این برکناری است.
 
بیست منتخب مجلس یازدهم برای فراکسیون شهید دیالمه هم قسم شدند

مالک شریعتی منتخب مردم تهران در صفحه شخصی خود در توییتر از اعلام موجودیت فراکسیون شهید دیالمه خبر داد.او در صفحه شخصی خود نوشت: انشاءالله با استفاده از تجربه خوب نمایندگان آزاده ای، چون دکتر امیرآبادی که از مجلس ضعیف دهم به مجلس یازدهم آمده اند، بتوانیم مطالبات برحق مردم را دنبال کنیم.به ایشان پیشنهاد دادم "پس از آغاز به کار مجلس"، فراکسیون شهید دیالمه را با استفاده از ظرفیت جوانان در گام دوم انقلاب با اهداف محوری ذیل تاسیس کنیم:

۱. ایجاد شفافیت حداکثری در همه ارکان کشور

۲. مبارزه با فقر، فساد و تبعیض

۳. تقویت نظارت مردمی نسبت به مسئولان

۴. همکاری با سمن‌های فعال در حوزه شفافیت و فسادستیزی

و ...

تاکنون حدود بیست منتخب مجلس یازدهم برای فراکسیون شهید دیالمه هم قسم شده اند.
 
انتخابات هیات رئیسه شورای عالی استان‌ها باطل شد

بر اساس تخلفات صورت گرفته در انتخابات هیات رئیسه شورای عالی استان ها، هیات حل اختلاف مرکزی شورا‌ها با بررسی‌های چند ماهه رای به باطل بودن این انتخابات و برگزاری مجدد انتخابات در روز‌های آینده خبرداد.در جلسه هیات حل اختلاف مرکزی شورا‌ها بر اساس مستندات و گزارش‌های ارائه شده رأی به باطل بودن انتخابات هیأت رئیسیه شورای عالی استان‌ها داده شد و مقرر شد انتخابات به زودی مجدد برگزار شود.شورای عالی استان‌ها بزرگ‌ترین نهاد شورایی در کشور است که متشکل از ۸۵ نماینده شهر و روستاست که بر اساس قانون می‌توانند مانند دولت لایحه به مجلس برای قانون‌گذاری ارسال کنند. در ۲۱ آذر سال ۹۸ انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها در مجلس قدیم برگزار شد که این انتخابات حواشی داشت.در هنگام برگزاری انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها سه نفر از نمایندگان جدید شورای عالی استان‌ها در استان خوزستان حضور نداشتند و از آن‌ها دعوتی به عمل نیامده بود و یک نماینده نیز علیرغم سلب عضویت شدن در جلسه رأی‌گیری حضور داشت.وزارت کشور هم از شورای عالی استان‌ها درخواست کرده بود برای حضور نمایندگان خوزستان در انتخابات، انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها را با تعویق برگزار کند که الویری توجهی به این موضوع نداشت و انتخابات را برگزار کرد و بلافاصله چند تن از اعضای شورای عالی استان‌ها و همین طور وزارت کشور به برگزاری این انتخابات ایراد گرفتند و نهایتاً در جلسه هیات حل اختلاف مرکزی شورا‌ها مصوب شد که انتخابات هیأت رئیسه شورای عالی استان‌ها هر چه سریع‌تر باید برگزار شود.
 
اظهارات جالب توجه میرسلیم درباره رئیس مجلس

منتخب تهران در مجلس یازدهم گفت: نامزد ریاست مجلس نباید هدفش ریاست جمهوری باشد و نخواهد مجلس را سکو قرار دهد، زیرا اصلاً بالاتر از مجلس نداریم و این تفکر اشتباهی است.مصطفی میرسلیم منتخب تهران در مجلس یازدهم در جمع اعضای شورای مرکزی جامعه جوانان متحد اسلامی با بیان اینکه بین آنچه ما در ذهنمان از ریاست مجلس است با واقعیت تفاوت وجود دارد، اظهار کرد: ما در مجلس، رئیس نداریم بلکه سخنگو داریم، تلقی این که مجلس هم مثل وزارتخانه و ریاست جمهوری است، اشتباه است، چون آنجا مدیریت عمودی و سلسله مراتبی حاکم است و آثار و تبعات خود را دارد، ولی در مجلس اینگونه نیست و ذاتاً هیچ فرقی بین نماینده تهران و نماینده یک شهرستان کوچک وجود ندارد و هرکدام یک رای دارند.وی افزود: بنابراین نماینده از حوزه انتخابی، انتخاب می‌شود، ولی وقتی وارد مجلس می‌شود نماینده کل کشور به حساب می‌آید و مسئولیتش هم عام است. این مجموعه باید مدیریت شود و آن مدیریت هم فردی نیست و نمی‌تواند فردی باشد و قطعاً مدیریتی جمعی بر مجلس حاکم است.منتخب تهران در مجلس یازدهم با بیان اینکه شاخص‌های سه‌گانه پیشنهادی جامعه جوانان متحد اسلامی برای رئیس مجلس، شرط لازم است، تصریح کرد: نامزد ریاست مجلس نباید هدفش ریاست جمهوری باشد و نخواهد مجلس را سکو قرار دهد، زیرا اصلاً بالاتر از مجلس نداریم و این تفکر اشتباهی است بین برخی نمایندگان که مجلس را سکو قرار می‌دهند تا به جایگاه دیگر برسند.
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۵۳
قارنعلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
نه نه نه ببین منا نه باریکلا داش علی جنتی نه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
فارسی حرف بزن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مشخص شد گرانی خودروعلت برکناری وزیر نبوده
دل روحانی برای مردم نسوخته
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
خخخ خوبه برای انتخاب نماینده مجلس مملکت نپرسیده کفن چندتا جیب داره
ناشناس
| France |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
یک حلقه نامزدی4 گرم وخوردی
40000000چهل میلیون ریال
ذوالقرنین
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
قارنعلی جون مهریه خاله من 60 تا یک تومنی بود امروز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟1کیلولوبیاقرمز چند
حامد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
قصارترین چمله ی عمرم:
محمود صادقی، روزی نیست که کیهان نسبت به من ادای دین نکند. وقتی صدای دندان قروچه‌ی کیهان را می‌شنوم مطمئن می‌شوم که جای درستی ایستاده‌ام.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
مساله برکناری وزیر اصلاخودرونبود ولی روحانی ازاین موضوع استفاده کردتابگه مابه فکرمردم هستیم !!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
به صفحه اول روزنامه ها دقت کنید
تقریبا هیچکدام به جهش چشمگیر قیمت سکه و ارز و سقوط بورس نورچشمی طی روزهای اخیر کوچکترین اشاره ای نکرده اند کلا اینجور مواقع شتردیدی ندیدی !
حالا همین جراید اگر یک درصد از قیمت سکه وارز کاسته شود یا بورس چندواحد رشد کند گوش کائنات راکرمیکنند
به این نوع برخوردهای دوگانه بااخبار وتحلیل جهت داروسفارشی وقایع میگویند « پروپاگاندا» !!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
روحانی اصلا مرد کار اجرایی نبوده و نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
الان
اصلاح طلبان : رای دادید پس ساکت باشید انتخاب خودتون بوده
اصولگرایان: نتیجه انتخاب اشتباه خودتون بوده پس ساکت باشید خودتون رای غلط دادید

از 1400 به بعد
اصلاح طلبها: رای ندادید به ما پس ساکت باشید و حقتونه وقتی ناز کردید و رای ندادید همینه بدتر هم میشه
اصولگراها: کسانی که در انتخابات رای ندادن ساکت باشند وحق انتقاد از دولت و مجلس ما را ندارند

در انتخابات های 1404 به بعد:
اصلاح طلبان: در 1398 و 1400 انتخاب اشتباهی داشتید بیایید گام اول را برداریم به ما رای دهید لیست اماده است
اصولگرایان: رای حرام ندهید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
افرین .دور تسلسل و باطلی که سالها تکرار شده و خواهد شد ونکته اینه که در همه کشورها همینطوره یه
دوره اصلاح طلب یه دوره اصولگرا .یه دوره دمکرات یه دوره جمهوری خواه
ایرانی
| United States of America |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اگه با رأی دادن قرار بود کشور درست بشه، الآن ایران باید سوئیس میشد
ناشناس
| France |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
لوبیا قرمز900 گرم 350000ریال
ناشناس
| Germany |
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
فروش عمده اصولگرایی.اصلاح طلبی.به قیمت روز
اصلاح طلبی کیلویی 2 ریال
اصولگرایی هر کیلو مرغوب 2 ریال
پایداری و مستقل هر کیلو 1 ریال
ناشناس
| Germany |
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
ایول
ناشناس
| Norway |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
اصلاح طلب و اصولگرا دو لبه یک قیچی برای بریدن بال آرزوهای این ملت هستند
مردم
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
انصافا درست گفتی واقعا انتخابات بی ارزش شده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
دیگر نه به اینها رای می دهیم نه به آنها - یک اعتراض مدنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
یک قوطی معمولی تن ماهی
۱۷۵۰۰ تومان
آلزایمر سیاسی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
از بزرگترین مشکلات سیاسی مملکت اینه که این دو حزب نمیزارند رقیب سوم و یا چهارم وارد رقابت باهاشون بشه!!!
چونکه میدونند در صورت گزینه های بهتر مردم دیگر به 1 و 2 رای نمیدهند.
پس برای آقایون و آقازاده ها بهتره گزینه دیگری برای رقابت نباشه!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
این دقیقه نود تو مجلس همشون قاطی کردن یه عده که انتخاب نشدن خود زنی میکنند بقیه هم مملکت وابروی کشور ا.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
400گرم رطب
195000ریال
ناشناس
| United States of America |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
میزان رای مردم هست تا اینجا درست . ولی با کدام‌میزان با کدام احزاب . با کدام قدرت مردم . با کدام راهکار مردم بخواهند رای که دادند پیگیری کنند . نمایندگان فعلی مجلس در شرایطی برنده انتخابات بودند که کشور دچار بحران‌نبود یعنی اکثریت مردم دنبال احقاق مطلبات سیاسی و دمکراسی بودند . کدخدایی میگوید اینها را ولش کن بچسب به غذا و دارو و درمان و دولت و وزرا . . اشتباه مربوط به دولت و ملت و مجلس هست . واقعا ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
راست میگی به نسبه کرونایی هاش بیشتر بود
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اقای کدخدایی ! اینکه گفتید مصداق بارز ارتشا است و اگر قوه قضاییه بابت این مسائل رسیدگی نکند و وارد نشود پس کلا فلسفه وجود ان چیست؟ چنین فردی حکمش رد مال و انفصال از خدمات دولتی و زندان میباشد.اکنون شما دارید علاوه بر قوه مقننه قوه قضائیه را نیز زیر سوال می برید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
سر سیلندر پژو 405
با واشر
22000000ریال
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
آقای کدخدایی هنوز نیاز به خرید سر سیلندر پژو پیدا نکرده است، وگرنه از این حرفها نمی زد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
یکی به این آقای مالک شریعتی بگوید اگر مردم از شما انتظار داشتند در انتخابات شرکت می کردند، ضمنا مجلس دهم با آن مشارکت آن شد، شما که از الان وضعتان مشخص هست.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
گوشت گوسفند با استخوان ودنبه
یک کیلو 1100000ریال
ایران
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
نمایندگان یازدهم فقط انتقاد میکردن ومیکنن ار دهم شما که با مشارکت حداقلی در اومدین چی دارین بگین یلکه این مملکت و مقام معظم رهبری نجات بده ‌..رهبر فقط سید علیّ
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
درآمدتون نمیگید گوشت میگید .
ماهی ۴میلیون تومن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
چرا باید از رد صلاحیت مطهری و امثال او ناراحت باشم
من چقدر بی عرضه ام که بنشینم تا یکی مثل مطهری از من دفاع کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
بشین تا کریمی قدوسی از تو دفاع کند
ناشناس
| France |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
برنج ایرانی آوازه
طارم شمال
ده کیلو
3000000ریال
کفعمی
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اشتباهی مثبت دادم اونم 13تاحساب شد شب قدری العفو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
بدبخت تو منتظر کریمی قدوسی هستی
نه مطهری برای ما مردم مهم است نه قدوسی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
23:49
بدبخت خودت هستی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
گزارش حادثه کنارک چندان هم سخت نیست
حوادث دریایی اصولا چندان پیچیده نیستند
به احتمال زیاد کنارک هدف فرضی را به منطقه مانور می آورد و خودش از منطقه دور میشود ناخدا به گمان اینکه در منطقه امن قرار گرفته در فاصله 16 مایلی موتور خاموش توقف میکند جماران سیبل را هدف میگیرد اما موشک هدف بزرگتر یعنی کنارک را منهدم میکند ترکیبی از نبرد واقعی و مانور
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شلوار مردانه کتان دوخت داخلی
2500000ریال
ناشناس
| United States of America |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
ببین دوست عزیز . هیچ‌کجای دنیا شناورهای سبک و نیم سبک را با تجهیزلت موشکی پیشرفته و سنگین مجهز نمیکنند .....دلیل این مسایل علمی و فیزیک هم هست . یعنی وقتی شناورهای سپاه سبک انتخاب شدند در رد و نشانه گیری دچار اشکالاتی در اوایل بودند چون دریا و خلیج فارس همیشه متلاطم بود لذا براورد و نطریه کارشناسان این بود که برای پرتاب ادوات جنگی و موشک روی این عرشه ها با فصای محدود مشکلاتی هم دارد لدا روی گزینه جدیدی بنام قفل کردن و هدایت شنوند روی اوردند و به نطر میرید که این ادوات نطامی دچار اشکلاتی هم باشد ...باید رفع شود .
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
چرا همچین اشتباهاتی در خصوص نیروهای بیگانه پیش نمیاد و همش خودیها رو هدف قرار میدن؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
موشک مربوطه از تکنولوژی قدیمی ۴۰ سال پیش استفاده میکند
و نقطه ضعفهای زیادی دارد
و متاسفانه روسیه و چین سلاح های از رده خارج خودشان را به ما می فروشند
و آموزش های لازم را هم نداده
و خود ماهم در آنها دیت میبریم و بر روی شناورهای
غیر استاندارد نصب میکنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مملکت کلا داره به قهقرا میرود
سیاسی
اقتصادی
فرهنگی
مدیریتی
فساد
فقط این خبر که نماینده ای امضا خود برای استیضاح وزیر را در برابر یک آپارتمان پس گرفت معلوم میکند در چه دوه ای از تاریخ ایران زندگی میکنیم آیندگان به ما میخندند و بر ما میگیریند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
منظورش قاضی زاده بود که دیشب تابی صحبتهایش را درج کرد

چقدر هم این نماینده ادعا داشت طی این چند سال ولی در عمل فقط گلابی خوردنش را دیدیم وانگ زدنش به ظریف
ناشناس
| Germany |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
برای همین ،پست و نمایندگی و خرید رای نماینده و فروش رای بازار پر رونقی است!
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
عوضش داعش نیمده سرتو ببره کیف کن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
همیشه همین بوده ولی الان به لطف ارتباطات خیلی سریع به گوش همه میرسه.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
پس شما فکر کردید که این نماینده ها برای گرفتن حقوق مردم و کشور به مجلس می روند ؟
واقعا که اشتباه میکنید
چطور ممکن است نماینده ای حداقل ۲ میلیارد تومان خرج تبلیغاتش کند
و در ۴ سال فقط ۵۰۰ میلیون تومان حقوق بگیرد ؟
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مجلسی که حاصل مشارکت بالای ۶۰ درصدی مردم بود ضعیف و مجلسی با مشارکت زیر ۳۰ درصد قوی است!. عجب اعتماد به سقفی دارن بعضیا.تن لرزه میگیرم وقتی این حرفها رو میشنوم خدا اخر و عاقبت ما رو بخیر کنه با این مجلس کم توان و پر مدعای جدید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
چه پیشرفتی کردی که از عدد25 درصد رسیدین به 30 درصد همین طور ادامه بده تا به 42 درصد برسید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
خوب بگن آقای جنتی رییس مجلس را انتخاب کند و اقای کدخدایی به اطلاع مردم برساند
ناشناس
| France |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
لوبیا سفید 900 گرم
327000ریال
رضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۶
کلا مجلس دهم و یازدهم دارای نمایندگان ضعیفی هستند نمی توان انتظار چندانی از این مجلس ها داشت.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
جناب خاتمی اکنون کاره ای نیست و راه حل هم ندارد ،چون راه حل در چهار چوب فعلی راه حل نیست ،ولی نگران کشور و مردم است ، این حد اقل را سعی کنیم بفهمیم!
پاسخ ها
نسل سوخته
| United States of America |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
خاتمی باعث بیست سال امید نابجای مردم شد و باید به علت این فرصت سوزی از ملت عذر خواهی بکنه.
ناشناس
| France |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مایع ظرفشویی پریل 3750گرم
383500ریال
ناشناس
| United States of America |
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
چرا میگی راه حل نداره . راه حل علمی و تجربه دنیا هم داره . دمکراسی در حوزه سیاسی و اقتصاد خصوصی در رشد اقتصادی و بیکاری ...
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
درود بر 22.14
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
فضاحت های دولت تدبیر و امید نیاز به افشاگری نداره

خودمان داریم همه چیز را می بینیم.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
کتاب مجموعه داستان های مصور جنگ ستار گان
35 صفحه
195000 ریال
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
جامعه وقتی امروز دلالیزه بشه فردا پرولتریزه میشه
امروز دلال ها میبرند فردا کارگران و فرودستان معترض میشوند
مثل سال 97 که سال دلال ها بود
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
کره 50 گرمی رامک
23000ریال
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
جناب اقای هاشمی....حزب تعریف خود را دارد.مرامنامه واساسنامه دارد .رسانه گفتاری ونوشتاری مخصوص خود را رادارد. دفاتر وشعبات حزب اگر نه در همه کشور حداقل در شهر های بزرگ فعال است (نه اینکه موقع فقطانتخابات فعال.باشد)رهبران حزب در کنگره های دوره ای بطور ازاد ودمکراتیک توسط هواداران انتخاب میشوند.وخلاصه احزاب در کنار دانشگاه ها وموسسات عالی وسیله اموزش وکسب تجربه مدیران نیز هستند..حالا احزابی که میفرمایید چقدر از این امکانات برخوردارند؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
سس فلفلی تند 60 گرمی
55100ریال
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
منظور هاشمی از حزب همان طرفداران در لباس های متفاوت با دیدگاه متشابه است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
خدایا خودت زیر بغل اینهایی که افتادند رو بگیر
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
زر ماکارون700 گرم
54500ریال
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
نماینده کبودر اهنگ بهتره یه ابی به دست وصورتت بزنی حالت جابیاد.ان سبو بشکست وان پیمانه ریخت.حداقل تواین زمینه مسابقه ندادن با ورزشکاران اسراییل مجبورتون میکنن کوتاه بیایین.بازم تکرار میکنم مجبورتون میکنن.ورزش ایران رو تعلیق کردن میفهمی دنیا ازین بازی شما خسته شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
وقتی نمایندگان از ابتدایی ترین مسایل ورزشی در عرصه بین المللی خبر ندارند می شود اینگونه تصمیم های احساسی
ناشناس
| France |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
قند شکسته 4 کیلوی
420000 ریال
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
دراین واپسین روزهای مجلس نمایندگان بحای چاره اندیشی درموردمسائل مهم کشوراومدن اسرائیل را تحریم میکنندمگرمابااسرائیل رابطه داریم که بخاهندتحریم کنندواقعاوقت مجلس را الکی تلف میکنند
مرتضی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
سلام ؛ امشب به احتمالی شب قدر است ! برای هم و برای هم دعا کنیم ! هدایت بطلبیم! سلامتی راخواستارشویم ! و عاقبت بخیر!!!
بسم الله الرحمن الرحیم
اناانزلناه فی لیله القدر ؛ وماادریک مالیله القدر؛
لیله القدر خیر من الف شهر؛ تنزل الملائکه والروح فیها باذن ربهم من کل امر؛ سلام هی حتی مطلع الفجر .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
حال داری ها !!@؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اگر کشور دیگری بود وزیری که اپاتمان به نمایندهای بدهد را رسوا میکردن ومحاکمه چرا اسم وزیر را نمگویید دادستان کجایی فساد افشا میشود توسط فرد معتمد شما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اقایی کدخادایی چرا اسم وزیر رشوه دهنده اپاتمان را اعلام نمکنید
پاسخ ها
اسدی-یک بازنشسته
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
حرف رایگان زدن آسان است!!!!یه وزیری به یه نماینده ایی !!!!ء
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
بخدا قسم این نمایند ها رد شده یک قدم برای مردم حوزه انتخابیشون برنداشتن می توانید به سابقه نمایندکی اینها نکا ه کنید جز جنجال ودرکیر هیچی نداشتن
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
ایضا رد نشده ها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اونوقت به نظر شما نخبگان سیاسی مملکت که عصاره مردم در قوه مقننه هستید این دخالت سیاست در ورزش که شما همیشه بر علیه ان مثل قضیه ملایی شعر می دهید نیست؟اگر اسمش سیاسی کردن ورزش نیست پس دخالت سیاست در ورزش کدام است؟ ایا ورزشکاران و اهالی ورزش با نظر شما موافقند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
رییس دفتر روحانی چیزی کمتر از رییس دفتر احمدی‌نژاد کم ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
چرا در ایران آدم هایی که وضعشون خوبه اکثرا خلافکارند؟
دور و بری های خودم رو میبینم
یه نفر جوونیه که سه تا ماشین داره ولی خرید و فروش مواد میکنه
یه نفر ماشین و خونه و درآمد خوب داره ولی دنبال ............
یه نفر پیمانکار ساختمون ولی همیشه حق کارگرا رو میخوره و با هم دعوا دارن

ولی آدمایی که وضعشون خوب نیست خیلی بدبختند بیچاره ها مثل مارموبک آروم میان و میرن
چرا آدم پولدار خوب خیلی کم داریم دیگه خوباشون گدا و خسیس هستند
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
در طول این سالها کسی که سالم زندگی کرد بد بخت شد
نماینده سابق
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
آقای کدخدائی چارتا مرداگه تومجلس دهم بودن اولیش خانم سلحشوری بود دومیش هم دکترصادقی که رد کردین سومیش هم آقای مطهری که ردصلاحیت شد چارمیش پزشکیان که با خط قرمزهای شما کاری نداشت اما درمورد مطهری مثل کسانی حرف میزنید که درموقع خواستگاری درجواب سوال کننده میگویند انشا.... که خوب است این انشا.....ازصدتن غیبت وتهمت بدتره نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اگر نمایندگان مجلس چهار سال قبل اینقدر فعال بودند ، وضعیت آنها اکنون اینگونه نبود ؟ این داد ‌و هوارها خیلی دیر شده ؟ اکثر نمایندگان به جرم خیانت به رای مردم باید محاکمه شوند ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
نمیشه اینهایی که برای تبلیغ کاشت مو انتخاب می کنند سرهای قشنگتری انتخاب کنند؟ میگردن زشت ترین سرها رو پیدا میکنند والله آدم کچل قشنگ زیاده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
جلالی زاده دیگه کی هست که نظرش برای ما مهم باشه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
یه حسی بهم میگه روحانی تا دو سه هفته آینده استعفا میدهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
خدا از دهنت بشنوه
ناصر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۶
استعفا و عذر خواهی از مردم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
ایا غلی مطهری به خز کدخدا کج نگاه مرپپکرده ؟ اقای کدخدایی برای فرار از واقعیات به تهمیت و افتراط رو اورده ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اکر دین ندارید ازاده مرد باشید
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
روز به روز بر زباله گردها افزوده میشود
مجلس طرح دو فوریتی میدهد برای مسابقه ندادن با اسراییل
آقای لاریجانی رییس جمهور که شد باید منتظر چه برنامه هایی باشیم
مهران
|
Japan
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
با سلام
آقای علی مطهری مدتیست که خود را بعلت رد صلاحیتشان در انتخابات مجلس، مرتب به در و دیوار میزنه. آقای مطهری، شما که روی پسر نوح را سفید کردید. از حمایت سران فتنه گرفته تا چوب گذارشتن لای چرخ دولت آقای محمود احمدی نژاد. از بکار بردن سخنان رکیک در مجلس تا تهدید تهدید مردم به تو گونی کردن آنها. شما به نام اصولگرا در مجلس وارد شدید و در جایگاه اصلاح طلبها نشستید.
و آقای محمود صادقی، جایی که شما ایستاده اید، دست بسینه روبری پرچم آمریکا می باشد.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
بعد از تهدید آمریکا علیه نیروهای ایران این اتفاق افتاد ممکن است که آمریکا موشک را بسمت شناور ایرانی هدایت کرده باشد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
به نظر ملت هم بهتره که اشخاصی که فرزندانشان وعضوی از اعضای خانواده شان تابعیت کشور دیگه دارن هم باید محاکمه بشن
اسدی-یک بازنشسته
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
"نماینده امضای استیضاح را پس گرفت؛ آقای وزیر آپارتمان بخشید!"
پس چرا نماینده را دستگیر ومحاکمه نکردند ؟ چرا اسمش را اعلام نکردند ؟چرا از مجلس بیرونش نکردند ؟ وهزاران چرا دیگر........فساد به این گستردگی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
نادر قاضی پور نماینده مثلا مکتبی که شبها در مجلس می خوابید
و اکثرا می گفتند نماینده یعنی ایشان که منظم ترین است !؟
تحویل بگیرید
خوب ترین آنها این شد و وای به بدترین هاشون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اگه کسی برای پس گرفتن استیضاح آپارتمان گرفته باید رد صلاحیت بشه، اگر کسی فساد مالی داشته باید رد صلاحیت بشه محافظه کاری برای چیست، باید نامشان اعلام شودو به فسادشان رسیدگی شود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
کدخدایی: غیر از اظهارنظر، چیز‌های دیگری هم در پرونده علی مطهری بود) بازم اتهامات مبهم بدون مدرک بازهم بگم بگم دست بردارید همه نمایندگان رد صلاحیت شده پشت تریبون فریاد زدند اتهامات را علنی اعلام کنید چرا این کار را نمی کنید ! آیا غیر از این است که انوقت مجبورید در دادگاه مدرک ارائه دهید !! فلان وزیر به فلان نماینده آپارتمان داد ؟! ایا الان تمامی وزرا و نمایندگان را در متهم نکردید ؟ اگر مطمئنید چرا اسم نمی اورید ؟هر وقت گیر می افتید شروع به کلی گویی و مبهم حرف زدن می کنید .قطعا و مطمئنا شما مسئول اصلی اغلب مشکلات این مملکت بخاطر سلیقه ای گزینش کردن افراد هستید که نتیجه ان نخبه کشی و نخبه گریزی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شورای نگهبان بره دادگاه؟ شورای نگهبان خودش مفسر قانون اساسی است چطوری به دادگاه بره
Mahdi
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
دکتر جان ، سوالی داشتم، چرا خود نماینده رد صلاحیت شده، علت رد صلاحیترو اعلام نمیکنم؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
جناب کدخدایی واقعا شما به پل صراط اعتقاد دارید ؟
آزادمرد شجاع ، باشید و شجاعانه لیست خلافهای همه خلافکاران را به رسانه ها بدهید
کارشناس 2
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شفافیت و شورای نگهبان راه حل مشترک داره:
هر کاندیدا که ثبت نام می کنه یک فرم امضا می کنه که دلایل رد صلاحیت اعلام عمومی خواهد شد.
هر کس خلافکاره از ترس آبروش ثبت نام نمی کنه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اولا اگر گفتهای قاسم میرزایی نکو درست باشه
وای بر این شورای نگهبان
دوما چه شخص و اشخاصی باید بر عملکرد شورای نگهبان نظارت کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
اگه تا چند ماه قبل 100 میلیون داشتید الان فقط 30 میلیون دارید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
کلا 30 تا نظره 10 تاش رو من نوشتم 10 تاش هم قیمت نخود و لوبیاست
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
در خصوص مکتوبه اقای صادقی باید گفت شاید هم بر عکس.
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
خیلی جالبه!!
تو قانون این سایت نوشته که نظرات بی ارتباط با موضع منتشر نمیشه
از اتاق فکر آلبانی یکی را از فرانسه مامور نوشتن آمار کالاها در اینجا می کنن و همه را هم تابناک می‌ذاره. اون وقت تازه بهش معترض میشن که تابناک سانسور می کنه
پاسخ ها
فرزاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
آمار كالاها اگر غلطه بگو! دلواپس اينم هستي!!؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
من امروز رفتم تره بار یه تعداد مواد غذایی ضروری مثال حبوبات و رب گوجه و ماکارانی و تخم مرغ و روغن و پنیر هر کدام یکی خریدم 150 هزار تومان پول دادم
البته گوشت و مرغ نخریدم چون پولم نرسید
برای میوه ی تنها بچه ام هم خیار خریدم
مگه باید توی آلبانی باشم که قیمت را بدونم
اصلا این آلبانی آلبانی چیه که شماها در جواب مخالفان تکرار می کنید
یعنی امکان نداره کسی با شماها مخالف باشه و در ایران زندگی کنه
شما ساندیس خورها مملکت را ارث پدر خود می دانید
کاسه داغتر ازآش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
بهترین خبری که تو این چندوقت شنیدم...امیدوارم ودعا میکنم زودتر کل ورزش تعلیق بشه!!!
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
تابی عدس کیلو ۱۲هزار حالا شده ۲۵۰۰۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
آقای کد خدایی واقعا شما حقوق دان شورای نگهبان هستید؟
عهد بوقی بندری
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
آقایان جنتی ودوتایزدیا و شریعتمداری اگه چندسال دیگه بازنشسته نشن تقریبا همه چیز به عهد بوق برمیگرده
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
وکیل مجلسی که بخاطر ارفاق غیر قانونی به یک وزیر ، یک آپارتمان متعلق به بیت المال را بدون رعایت مقررات قانونی ذیربط از وزیر میگیرد و به مالکیت خود و یا یکی از نزدیکانش در میاورد و همچنین وزیری که به همان دلائل ، ان آپارتمان متعلق به بیت المال را با همان دلائل غیر قانونی و خارج از مقررات قانونی ، نهایتا در مالکیت ان وکیل و یا نزدیکانش قرار میدهد
دقیقا یک جرم کاملا کیفری مرتکب شده اند که جزای انها تنها نمیتواند رد صلاحیت صرف باشد!!
از طرفی شورای نگهبان هم از نظر قانون قضا، مرجع صالحه جهت تشخیص و به قطعیت رساندن وقوع چنین جرمی نیست
پیشنهاد من اینست که در چنین مواردی :
شورای نگهبان میبایست تا فورا و قبل از هر گونه اخذ تصمیمی در مورد رد صلاحیت متهم ،،پرونده را به انضمام مدارک تخلفات ذیربط و همچنین با ذکر لزوم فوریت در رسیدگی و البته ، بطور محرمانه، به قوه قضائیه احاله نماید
متعاقبا اگر طرفین اتهام با احکام قطعی دادگاههای صالحه ذیربط محکوم گردیدند که انوقت احکام میتواند علنی شود :
انگاه بدیهیست که کوچکترین تنبیه انان، صرفا عدم احراز صلاحیت و یا مواردی از این قبیل خواهد بود
و اگر انشا الله تبرئه هم شدند،،موضوع باید همچنان محرمانه باقی بماند و مسلما در چنین شرائطی ، حتی به احراز صلاحیت انهاهم نباید هیچ لطمه ای وارد شود و خدای نکرده اگر در این پروسه آبروئی هم از آنها که نهایتا تبرئه هم شده اند رفته باشد!! البته باید بنحوی درست از انان دلجوئی مشهود هم بشود که درمقیاس پشتوانه ابروئی متعلق به خودشان ،همچنان باقی بمانند.
اشکال حال حاضر اینست :
که احتمالا ، شورای نگهبان :
هم مامور جمع اوری مدارک است
هم باز پرس است
هم دادستان است
هم قاضی است
و هم ، مامور اجرا.!!!!
که اگر خدای نکرده چنین باشد!!!!
حتما باید تا قوانین ذیربط ،مورد بازنگری دقیق و عادلانه قرار داده شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مگه شورای نگهبان مدعی العمومه؟
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شش عضو شورای نگهبان تایید صلاحیت خود را از طرف شورای نگهبان میگیرند ولی اعضای شورای نگهبان صلاحیت همان نمایندگان را رد میکنند . دوم اینکه نمایندگان مجلس که رد صلاحیت میشوند میتوانند قانون تصویب کنند و دوباره با سد شورای نگهبان برخورد میکنند .
پاسخ ها
باهوش
| United States of America |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
اینا همه نشانه هوش زیاد کسانیست که قانون‌نوشته اند و فرمون دستشونه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
سانسور هم دیگه حدی داره.شورای نگهبان از مجلس تاییدیه می گیرد نه از خودش
پارکابی
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
شمارو به این شب عزیز یادتونه به اقصی نقاط عالم مرگ بر ویامشت محکم صادرمیکردیم یادتونه شیخ رفسنجانی تونماز جمعه میگفت سران مرتجع ویا همین علامه جنتی پس ازمرگ سلطان عربستان تونماز جمعه تبریک گفتند خوب این دیپلماسی همراه با عزت وحکمت ومصلحت اکنون به بار نشسته بشینیم حالشوببریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
دیپلماسی تیم روحانی به ثمر نشسته گلابی برجام هست بکن بخور
ناشناس
| United States of America |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
ما اگر روزی بشه و شرایط سخت بشه حاضریم یک وعده غذا بخوریم . ماهی یکبار گوشت بخوریم . چی میشه . دنیا به اخر نمیرسه . گوشت چیز خوبی نیست !
ناشناس
|
United States of America
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۳
مجلس که قانون گذاری نمیکند بلکه قانون گداری به دستگاهای بالاتر از مجلس مربوط هست . بنابراین وقتی مجلس کشور را مجبور میکنند که یا به خودت گیر بده یا به دولت . یعنی نظر مطهری درست هست که وقتی مجلس اختیاراتش محدود و محصور یا در رد صلاحیت یا در تصویب قوانین با شورای نگهبان همیشه درگیری دارد اینجا دیگر نباید مجلس را مورد انتقاد قرار داد بلکه یقه شورای نگهبان را باید گرفت .‌
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
بیایید آب را گل نکنیم . تاریخ را نمیشود تحریف کرد . مردم میلینتد و میفهمند که چه چیزی دروغ هست خصوصا تاریخ معاصر ایران .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
نماینده یه شهر ۵۰ هزارنفری میخواد برای ۸۰ میلیون ایرانی تصمیم بگیره بابا جمع کن این همه درایت رو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
نماینده یه شهر ۵۰ هزارنفری میخواد برای ۸۰ میلیون ایرانی تصمیم بگیره بابا جمع کن این همه درایت رو
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
در پاییز سال ۶۴ من خاطره ای از منطقه یکم دریایی دارم که از بین چند قایق سبک یعنی تاسوعا و عاشورا و والفجر که در کارخانه شهید جولایی تولید میشدند به بندرعباس برای تست برده شد و قرار بود بین جزیره قشم تا کنارک تا هرمز امتحان شوند و تجهیزات نظامی روی قایق ها برروی قسمت خالی از سکنه جزیره ارزیابی شوند بعد از شلیک وقتی موج از زیر قایق ها رد میشد موشک شلیک شده به فاصله ۵ متری داخل اب سقوط کرد و سومی و چهارمی به ترتیب در فواصل دورتر سقوط کردند ویکی به داخل جزیره کنارک شلیک شد من در انجا به فرماندهی عرض کردم که این روش و هزینه ها اشتباه هست برای اینکه اصلا ارزش حتی تست کردم هم ندارد . چون همیشه قایق ها بر روی اب در حال تکان خوردن هستند . به نطرم امروز هم که حدود سه دهه میگذرد فکر نمیکنم تسلیحات روی این قایق های نیمه سنگین هم ارتقا یافته باشند یعنی یک جای کار اشکال دارد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
بورس بازان عزیز نگران نباشید این افت ناچیز امروز کاملا تصنعی بود ، این یک استراحت برای حمله به شاخص ۲ میلیونی ؟؟ روحانی و همتی تا کشور رو نابود نکنند ول کن نیستند ؟؟ چرا برای جلوگیری از افزایش نرخ ارز یه عده رو وارد چاه میکنید ؟؟ شاخص تصنعی از هر چیز خطرناک تر است ؟؟ شاخص ۶۷۵ هزار واحد حباب داره ؟؟ چرا واقعیت رو به مردم نمیگین ، روزی سهام یک میلیونی عدالت رو به مردم داددید شاخص ۲۷ هزار واحد بود حالا که به گفته خودتون ۱۵ میلیون شده شاخص باید اگه ۱۵ برابر هم بشه حدود ۳۸۰ هزار باشه حالا فهمیدید که واقعیت چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
به محض اینکه «نمایندگان مجلس: مسابقه با ورزشکاران اسرئیلی رسما ممنوع شود» را تصویب کنند، تمام فدراسیونهای بین المللی و المپیک جهانی مارا تحریم کرده و حتی اجازه برگزاری مسابقات داخلی را هم نمی دهند. این نمایندگان مجلس را باید قاب بگیریم. به امید روزی که حتی یک ایرانی اجازه خروج از ایران نداشته باشد. یک تلاش دیگر تا رسیدن به این هدف مانده . بجنبید لطفا
ناشناس
|
United States of America
|
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
تنش داخلی و خارجی باعث خسارت روحی و روانی و اقتصادی زیادی به مردم خصوصا افراد اسیب پدیر وارد کرده . ایدولوزی اصولگرایان هم دنیای ما را خراب کرده هم اخرت مارا . نه به علم اهمیت میدن نه به نظر مردم .....
متحیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
کنایه محمود صادقی به کیهان
محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس در حساب کاربری خود در توئیتر به مطلب روزنامه کیهان واکنش نشان داد. او نوشت: روزی نیست که کیهان نسبت به من ادای دین نکند. وقتی صدای دندان قروچه‌ی کیهان را می‌شنوم مطمئن می‌شوم که جای درستی ایستاده‌ام.
نظر:
اگر مسئولان گینس بدانند حتما" این جملات آقای مجمودصادقی را بعنوان نیشدارترین جملات تاریخ ثبت مینمایند
firooz
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
تعجب مي كنم !!! اين آقايان كه توان اداره يك خانواده 4 نفره را ندارند چگونه اسم خود را مدير مي گذارند.
يادش بخير قديما بعضي عناوين عزت و احترام خاصي داشتند.
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
پس از ترکیه، آلمان نیز ادعای ظریف مبنی بر فرستادن کیت کرونا را رد کرد
شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲ می ۲۰۲۰

العربیه :به‌دنبال ادعای محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران مبنی بر ارسال کیت آزمایشگاهی کرونا برای ترکیه و آلمان، برلین سه‌شنبه 12 مه 2020 دریافت چنین کمکی از ایران را رد کرد.

وزارت اقتصاد و وزارت خارجه آلمان، دریافت چنین محموله‌ای از سوی جمهوری اسلامی را رد کردند.

منابع در وزارت‌ خارجه آلمان به خبرگزاری «دویچه‌وله» گفتند: «دولت آلمان از ورود کیتهای تست کرونا ساخت رژیم ایران خبر ندارد.»

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، روز جمعه گذشته در توئیتی گفته بود که کشورش 40000 کیت ایرانی تشخیص پیشرفته کرونا را به آلمان، ترکیه و سایر کشورها ارسال کرده است.

از سوی دیگر، منابع دیپلماتیک ترکیه با بیان اینکه تجهیزات تشخیصی کروناویروس را از ایران دریافت نکرده‌اند، اظهارنظر ظریف، در این باره را تکذیب کردند.

بر اساس گزارش خبرگزاری آناتولی عربی، منابع دیپلماتیک آنکارا، ادعاهای ایران مبنی بر ارسال تجهیزات تشخیصی ویروس کرونا به ترکیه را تکذیب کردند. منابع دیپلماتیک ترکیه در این باره به خبرگزاری آناتولی گفتند که ترکیه هیچگونه تجهیزات تشخیصی ارسال شده از ایران دریافت نکرده است و اطلاعات منتشر شده در این رابطه درست نیست.
من
|
United States of America
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
مجلس بی‌خاصیتی که با دستور کار میکنه و نمایندگانش با ۱۰۰۰۰ تا رای اومدن تو و از فردای ورود دنبال کارچاق کنی و رانت خواهند بود، چه فرقی میکنه کدومشون رئیس بشه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
البته آقای مروی حال کرده است.اما میخواد بگه من دوست ندارم .فهمیدیم دکتر !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
آقاي رحماني نتيجه عملكرد صدارت شما افزايش لجام گسيخته قيمت خودور ،فولاد ، تعطيلي خيلي از كار خانه و..و بدبختي مردم بوده پس فرقي نمي كنه روحاني به چه دليلي شما را بركنار كرده مهم نيست جنابعالي در كل صلاحيت اين جايگاه رو نداشتيد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
ما سهامداران ایران گرسنه هستیم...کرونا تحریم و نابودی ایرانیان گرسنه
کریم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
افشاگری وزیر مستعفی روحانی درباره علت برکناری وزیر صمت:
آقای رحمانی مستعفی است یا برکنار شده، تیتر " افشا گری وزیر مستعفی روحانی درباره علت برکناری وزیر صمت!! استعفا با برکنار تفاوت زیادی دارد ولی چند نکته در این ماجرا وجود دارد:
- چراغ سبز مجلس برای طرح حذف چهار صفر ریال؛
- شاید بر کناری وزیر صمت به دلیل رد رایزنی با نمایندگان آذری در مورد طرح دولت برای وزارت بازرگانی؛
آنچه مهم است این است که چرا مجلس که آخرین نفسهایش را میکشد و نسبت به مجلس آیند تغییرات زیادی دارد "چرا این لوایح مهم و کلید که مدتهاست بلا تکلیف بودن، برای تصویبآنها این همه عجله است. آیا ارتباطی در وعده استخدام بعضی از نمایندگان که موفق به راه یاب به مجلس 11 نشدند، در وزاتخانه ها با این تعجیل وجود دارد!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
کاش علی مطهری رسما از شورای نگهبان درخواست کنند که هر پرونده ای در داخل یا خارج مچلس دارد را علنی و به اطلاع عموم مردم برساند . البته هر گونه اتهامی محتمل است از جاسوسی گرفته تا مسایل ...
مرتضی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
با سلام،
گفته آقای کدخدایی، سخنگوی شورای مثلا نگهبان را اینطور بخوانیم: "آقای مطهری (نه تنها) مسائلی خارج از مجلس داشتند (بلکه) موارد دیگری نیز در پرونده ایشان هست"
آخه چقدر شفاف سازی و رفع ابهام؟ در تعجبم با این همه اتهام چرا علی مطهری را اعدام نکردند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
یعنی الان مشکل اصلی مملکت ما که باید طرح دوفوریتی برایش داده شود مسابقه دادن با اسراییلی هاست ؟ وای به حال مردم کرونازده و اقتصاد در گل نشسته با این نمایندگان !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
یعنی الان مشکل اصلی مملکت ما که باید طرح دوفوریتی برایش داده شود مسابقه دادن با اسراییلی هاست ؟ وای به حال مردم کرونازده و اقتصاد در گل نشسته با این نمایندگان !!
ناشناس
|
United States of America
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
چند ماهی صبر کنید واقعیت ملی جدید را خواهید دید
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
نماینده امضای استیضاح را پس گرفت؛ آقای وزیر آپارتمان بخشید!

خب دادگاه نباید بتواند چنین نماینده ای را محکوم نماید ؟خلا قانونی؟؟ خب قانون بنویسید ...باید کاری کرد برای آینده
پرویز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
کاش داعش سرم رامیبریدولی شرمنده خانواده نمیشدم
امنیت کیلویی چند
امنیت برای یک عده شکم سیر خوب است
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
شکر گرفتم 900 گرمی روی بسته بندی چاپ شده (تنظیم بازاری کیلویی 4000 تومان) ولی با من 8000 تومان حساب کرده به کجا باید پناه ببریم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
ای کاش آقای کدخدایی به شما اجازه می دادند تا بصورت مستند و آشکارا این موارد اتهامی را پخش می کردید تا مردم خود تصمیم بگیرند و عده ای اینقدر مظلوم نمایی نکنند.نبایستی همه چیز در زمان قیامت مشخص شود.
رمضان شعبانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
خرمای ماه مبارک را توزیع نکرد و رفت رحمانی می خواست خودروی ماه رمضان را توضیح کنه ، ول کن بابا خرما از کره گی دم نداشت ، بیچاره گی هم آلمی دارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
اكثر اينايي كه اينجا نظر ميدن از تو آلباني به سيستم وصل ميشن .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
کدخدایی: غیر از اظهارنظر، چیز‌های دیگری هم در پرونده علی مطهری بود :
آیا شورای نگهبان خلافهای احتمالی نمایندگان را بعنوان حق اسکوت نگه میدارد تا در زمان عدم فرمان بری علیه آنها استفاده کند ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۴
این نمایندگان واقعا سردرگم شده اند کسی نیست به اینها بگه اینو ورزشکاران عزیز خودشون متوجهند وبا اخلاص اسراییلی ها را خوار میکنند این چه قانونگذاریه اگه حرفی ندارید استراحت کنید چرا بیشتر طرحها را گذاشته اید چند روز آخر مجلس شاید طرحهای چند روز عصبانیت از رد صلاحیت به اندازه چهار سال باشد
جاوید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۵
بنظرم کنار گذاشتن وزیر صمت در مجموع کاری خوب و در جهت اصلاح بوده ، گر چه انتقاد های زیادی بر عملکردهای آقای رییس جمهور مخصوصا" درسالهای اخیر ، وارد است .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # دعای روز هفتم رمضان # مبطلات روزه
آخرین اخبار
وب گردی