بازدید 72976
هزار و هشتصد و چهل و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛

جزئیات جدید از بازداشت پسر آخوندی/ ابتکار: دولت هیچ گاه مخالف جریان آزاد اطلاعات نبود/تحلیل زیباکلام از حوادث اخیر/سران قوا مشروح مذاکرات مربوط به افزایش قیمت بنزین را منتشر کنند

رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: حمله به منزل نماینده سابق، ولی فقیه در استان کرمان/ انتقاد بادامچیان از بیانیه اصلاح‌طلبان درباره آشوب‌ها / پورمختار: شاجا که با زور نمی‌تواند بین اصولگرایان وحدت ایجاد کند و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۳۹۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴ 24 November 2019

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.


رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

هفت دانشجو در بین مشمولان عفو اخیر

جزییاتی از عفو اخیر تعدادی از محکومان به شرح زیر به دست آمده است: عفو شدگان عموما مشمول عفو کامل و برخی تخفیف قابل توجه داشته‌اند. برخی از محکومین به حبس ابد بودند که عفو شده‌اند. برخی هم حبس‌های طولانی مدت مثلا بالای ۳۰ سال داشتند که مورد عفو قرار گرفته‌اند. از بین‌ ۳۲ محکوم امنیتی که غلامحسین اسماعیلی  سخنگوی قوه قضاییه  گفتند، ۷ نفر دانشجو بوده‌اند. فرشته طوسی فارغ‌التحصیل علوم اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی، پدرام پذیره دانشجوی مطالعات فرهنگی دانشگاه تهران، علی مظفری دانشجوی علوم اجتماعی دانشگاه تهران، هادی کیانی فارغ‌التحصیل جغرافیای دانشگاه تهران شامل عفو کامل شدند. همچنین ادامه حبس محسن حق شناس دانشجوی دانشگاه تهران و روح الله مردانی دانشجوی ادبیات فارسی دانشگاه تهران شامل عفو شد.


جزئیات جدید از بازداشت پسر آخوندی

تازگی خبر بازداشت پسر یکی از وزرای سابق دولت‌های یازدهم و دوازدهم منتشر شده است. اطلاعات جدیدی درباره این پرونده روشن شده است. بر اساس گزارش ها مهدی آخوندی به همراه شهرام اجتهادی به اتهام کارچاق‌کنی و تخلفات مالی بازداشت شده‌اند. بر این اساس، شهرام اجتهادی که با مهدی آخوندی و یکی دیگر از مسئولان ارشد دولتی نیز نسبت فامیلی دارد مدت‌ها به عنوان مشاور وزیر سابق و دست راست وی فعالیت می‌کرده است./فارس


حمله به منزل نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمان

پسر آیت الله جعفری از حمله شخصی ناشناس به منزل نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمان خبر داد. سید هادی جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص حمله به منزل امام جمعه سابق کرمان گفت: در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه روز سه شنبه هفته گذشته، یک فرد ناشناس که هنوز هویت آن مشخص نشده است، از غفلت مامورین حفاظتی منزل آیت الله جعفری استفاده و با شکستن درب حیاط منزل «سیدیحیی جعفری» (نماینده سابق ولی فقیه در استان کرمان) وارد منزل ایشان می‌شود. وی با بیان این مطلب که این فرد سه عدد از پنجره‌های منزل آیت الله جعفری را می‌شکند، ادامه داد: این فرد ناشناس زمانی که قصد حمله به داخل منزل آیت الله را داشت، با مامورین حفاظتی درگیر و با رسیدن نیروهای کمکی، فرد ضارب دستگیر می‌شود. پسر آیت الله جعفری اظهار کرد: ظاهرا گفته می‌شود که فرد حالت روانی داشته و اکنون در بیمارستان بستری است، اما هم اکنون پرونده توسط نیروهای امنیتی در دست بررسی است.


ابتکار: دولت هیچ گاه مخالف جریان آزاد اطلاعات نبود

معصومه ابتکار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه زنان و خانواده ایرنا با تأکید بر این که قانون اساسی حق اعتراض را مغتنم می شمارد و در قوانین هم برای حق انتقاد و اعتراض جایگاه پیش بینی شده است، افزود: یکی از الزامات آزادی بیان و حقوق شهروندی همین حق اعتراض است و دولت یازدهم و دوازدهم بر خلاف تبلیغات سوء و فضاسازی هایی که علیه دولت می شود، تلاش کرده است تا فضای نقد در جامعه فراهم شود. وی ادامه داد: در تحقق این امر، ابزار مختلفی برای حمایت از رسانه ها و جریان آزاد اطلاعات فراهم شده است. اگر چند روز هم اینترنت مشکل پیدا کرد بر اساس شرایط خاص کشور بود و دولت در این شرایط خاص، تنها تصمیم گیر نیست.

ابتکار تأکید کرد: واقعیت این است که دولت هیچ گاه مخالف جریان آزاد اطلاعات نبوده و همواره برای هموار شدن مسیر شفافیت و بیان مطالبات مردمی عزمی راسخ داشته است. معاون رئیس جمهوری با اشاره به این که این نوع اعتراض ها در ادوار مختلف وجود داشته است، یادآور شد: شاهدیم همزمان در چندین کشور اعتراضات خیابانی میلیونی اتفاق می افتد و ایران تنها کشور دنیا نیست که هر از گاهی مشکلات این چنینی را به خود می بیند.

تحلیل زیبا کلام از حوادث اخیر

صادق زیباکلام در گفت وگو با «آزادی» گفت: «نکته این است که هر وقت فرصتی ایجاد شود، نارضایتی‌ها خودنمایی خواهد کرد. وی با تأکید بر اینکه «تا یک زمان و مقطعی می توان نارضایتی‌ها را پنهان نگاه داشت» گفت:‌ پس از آن شاهد افزایش خشونت خواهیم بود. در 88 ماه به هیچ وجه شاهد بروز خشونت نبودیم یا دست‌کم میزان خشونت آن سال اصلا قابل مقایسه با دی ماه 96 و آبان 98 نبود و این آدم را به فکر فرو می‌برد. باید پرسید که اگر مجددا نارضایتی‌ها فرصت بروز پیدا کنند آیا خشونت از این هم بیشتر می‌شود؟»


انتقاد بادامچیان از بیانیه اصلاح‌طلبان درباره آشوب‌ها

اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در نشست دبیران حزب با بیان اینکه خدا را شکر گفته و از رهبر معظم بخاطر درایت در مدیریت جریان بنزین سپاسگزاریم، گفت: «رهبر شجاع و هوشمندمان توطئه طراحی‌شده دشمنان ایران و اسلام را در اغتشاش‌های به‌ظاهر اعتراضی با تدبیر خنثی فرموده و صف اشرار مورد حمایت آمریکا و صهیونیست‌ها را از اعتراض‌کنندگان جدا کردند. همچنین برای نیروهای انتظامی در جمع کردن اشرار اغتشاش‌گر زمینه آماده شد و توطئه‌هایی که ماه‌هاست در لبنان و عراق ادامه دارد، در ایران ظرف دو سه روز پایان یافت. خطاب به مسئولان و دولت هم فرمودند که با تدابیر ویژه، گرانی‌های بلاجهت را که ممکن است در اثر اجرای غلط منطقی کردن قیمت سوخت پدید آید مراقبت کنند.» او با اشاره به فتنه عوامل آمریکا و صهیونیسم و انگلیس به بهانه افزایش قیمت بنزین گفت: «خساراتی که به مردم و اماکن دولتی و غیر دولتی در این دو سه روزه وارد آمده، بر اثر دخالت بیگانگان است و دولت می‌تواند در سازمان ملل و مجامع بین المللی این امر را گزارش و محکوم کند.» بادامچیان با اشاره به بیانیه ۷۷ نفر از اصلاح طلبان در رابطه با آشوب طلبان تصریح کرد: «جناح اصلاح‌طلب تکلیف خود را با این عناصر برای ملت روشن کند؛ اینها بجای محکومیت اغتشاشگران و تبرّی از این اقدامات، به‌طور دوپهلو از آنها حمایت تلویحی کرده‌ و بدتر آن‌که در بیانیه خواسته‌اند دولت با عادی‌سازی روابط خارجی تحریم‌ها را جمع کند.»


جامعه مدرسین: پیام‌رسان‌های خارجی بستری مناسب برای دروغ‌گویی و شایعه‌پراکنی هستند

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای با اشاره به حوادث اخیر کشور و تقدیر از مواضع حکیمانه رهبر معظم انقلاب و تشکر از ملت رشید ایران اعلام کرد: نظام اسلامی با قدرت و قاطعیت با آشوبگران و متجاوزان به حریم امنیت برخورد می‌کند. در بخشی از این بیانیه آمده است: آشوب اخیر به‌ گونه‌ای انکارناپذیر نشان داد پیام‌رسان‌های خارجی و برخی شبکه‌های اجتماعی داخلی در فضای مجازی بستری مناسب برای دروغ‌گویی و شایعه‌پراکنی برای تهییج عناصر ناآگاه است. اکنون تهدید امنیت سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و از همه مهم‌تر امنیت اخلاقی جامعه به‌وسیله پیام‌رسان‌های خارجی کاملا آشکار و عیان شده است. جامعه مدرسین در این بیانیه آورده‌ است: بنابراین لازم است دستگاه‌های مربوط، شبکه ملی اطلاعات را ایجاد کنند تا با جایگزین‌شدن آن زمینه‌های نفوذ و تهاجم دشمن از میان برود. تساهل در تقویت زیرساخت‌های لازم برای این امر به هر بهانه‌ای توجیه‌ناپذیر است.

پورمختار:‌ شاجا که با زور نمی‌تواند بین اصولگرایان وحدت ایجاد کند

محمدعلی پورمختار، نماینده اصولگرای دوره نهم و دهم مجلس شوراس اسلامی در گفت‌وگو با خبرآنلاین ضمن اینکه یادآور می‌شود ایجاد وحدت بین نیروهای اصولگرا با زور و اجبار ممکن نیست و ممکن است برخی به شورای وحدت رضایت ندهند، نگاه برخی از طیف‌ها برای محدود کردن دایره خودی‌ها و جذب حداقلی به جای جذب حداکثری را از عوامل بروز اختلاف در این جریان می داند.  او در پاسخ به این که «به نظر می رسد اختلاف اصولگرایان در شهرهایی مثل قم و مشهد که اتفاقا از پایگاه های مهم رای اصولگرایان هستند جدی است، احتمال ارائه چند لیست در این شهرها را پیش بینی می کنید؟» گفت: تلاش می‌کنیم تا وحدت را در شهرهایی مثل قم و مشهد بین نیروهای اصولگرا ایجاد کنیم. البته ما که نمی‌توانیم جریان‌ها و افراد را به زور به وحدت راضی کنیم. اگر برخی بخواهند لیست جداگانه بدهند ایرادی ندارد و در نهایت مردم باید انتخاب کنند.

طرح استیضاح وزیر نفت کلید خورد

احمد امیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس و عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت است. گفتنی است، علت استیضاح زنگنه «حذف کارت سوخت» و «عدم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها» عنوان شده است. استیضاح کنندگان وزیر نفت عدم اجرای موارد مذکور در دوران مدیریت زنگنه را عامل افزایش قاچاق بنزین ذکر کرده‌اند. /اعتمادآنلاین

رئیسی در نامه‌ای اعلام کرد، قبل از اقناع عمومی طرح بنزینی را اجرا نکنید

محمدجواد ابطحی، نماینده مردم خمینی‌شهر با اشاره به جزئیات جلسه سران قوا درباره سهمیه بندی بنزین گفت: «بنده از منابع موثق اطلاع دارم که آیت‌الله رئیسی زیر صورت جلسه سران قوا مبنی بر افزایش قیمت و تعیین میزان بنزین را مشروط امضا کرده است.» به گفته ابطحی، رئیس قوه قضائیه در صورت جلسه سران قوا نوشته است: «به شرط تمهید مقدمات لازم»، یعنی وی با این سازوکار مخالف بوده است. /مهر

سبد حمایت معیشتی دولت به چه کسانی تعلق گرفت؟

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: در طرح حمایت معیشتی دولت مقرر شد افرادی که یارانه می‌گیرند و جزو سه دهک بالای درآمدی نیستند سبد حمایت معیشتی دریافت کنند و در مرحله بعد برای افراد جامانده از دریافت یارانه نقدی و کسانی که پیش از این انصراف خود را از دریافت یارانه نقدی اعلام کرده بودند، اما در حال حاضر خواهان دریافت حمایت معیشتی هستند، واریز شود. قرار شده است برای جاماندگان و حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی، آزمون وسع اجرا و شرایط آن‌ها بررسی شود و در صورت تأیید جزو لیست دریافت سید حمایت معیشتی قرار گیرند. /ایرنا

اصولگرایان به لیست مشترک نمی‌رسند

بیژن نوباوه عضو جبهه پایداری گفت: در اصولگرایی اگر یکسری افرادی که هیچ نقش مثبتی در مجلس نداشتند و اساسا فعال نبودند بخواهند دوباره بیایند؛ اصلا به درد جامعه ما نمی خورند. بسیاری از این افراد وسط لحاف می‌خوابند که هم این وری باشند و هم آن وری. اصولگرایی زمانی موفق است که افراد زبده، انقلابی و کاریزماتیک را مورد حمایت قرار دهد تا آن‌ها برای حفظ منافع مردم تمام تلاش خود را به کار گیرند. /نامه نیوز

سردار فدوی: هدف گذاری من داشتن ۲۵ نوه است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خانواده‌های بسیج سپاه حداقل باید ۵ فرزند داشته باشند، من ۵ فرزند بیشتر ندارم که اگر بیشتر داشتم توصیه می‌کردم شما هم فرزندان بیشتری داشته باشید. دلیل اینکه من ۵ فرزند بیشتر ندارم این است که قند همسر من در دوران بارداری فرزند پنجم بالا رفت و برای فرزند ششم احتمال خطر جانی برای همسرم وجود داشت. اگر این خطر نبود من تاکنون ۱۰ فرزند هم داشتم. دختر کوچک من که متولد سال ۷۱ است ۴ بچه دارد. فرزندان زیر ۲۰ سال ازدواج کردند و در زمان دانشجویی همه بچه دار شدند. من الان ۱۳ نوه دارم و هدف گذاری ما هم ۲۵ نوه است. آخرین نوه‌ام را که خدمت رهبری بردم ایشان گفتند تعداد نوه‌هایت بیشتر شود. فرزند آوری یک واجب محسوب می‌شود و اگر این واجب انجام نشود خداوند از ما سؤال می‌کند. /ایسنا

قیمت‌ها افزایش یافته، دولت از خواب بیدار شود

نادر قاضی پور در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز خطاب به رئیس مجلس بیان کرد: شما تاکید کرده بودید که به دنبال افزایش قیمت بنزین نباید قیمت کالا‌های مصرفی کارگران و مستضعفان جامعه افزایش یابد. دولت باید از خواب بیدار شود. ️رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده مردم ارومیه در مجلس تاکید کرد که کمیسیون‌های تخصصی مربوطه در رابطه با نظارت بر قیمت کالا‌ها جلسه تشکیل داده و فردا نیز مجلس با حضور مسئولان دولتی در این زمینه جلسه‌ای خواهد داشت. /ایسنا

روزی که قرار بود سردار سلیمانی به همراه نصرالله ترور شود

تایمز اسراییل در اول اکتبر سال جاری به نقل از سردار سلیمانی نوشت: هواپیما‌های جاسوسی اسراییل، طی جنگ ۳۳ روزه دایم، بر فراز منطقه ضاحیه در بیروت، که مقر حزب الله به حساب می‌آید، در حال پرواز بودند. یک شب، دیروقت بود که عماد مغنیه احساس کرد که باید سید حسن نصرالله را از اتاق عملیات خارج و به جایی دیگر انتقال دهیم. از این جهت، نصرالله را به ساختمان دیگری منتقل کردیم و به فاصله کوتاهی پس از آن، جنگنده‌های اسراییل نزدیک آن محل را بمباران کردند. احساس ما این بود که ساختمان قبلی و ساختمان فعلی که نصرالله را به آنجا آورده بودیم، باید زیر نظر طرف ثالثی باشد که به جنگنده‌های اسراییل علامت می‌دهد. از این جهت، تصمیم به خروج از ساختمان دوم نیز گرفتیم. در این گیر و دار، خودروی مغنیه هم توسط پهپاد‌ها شناسایی شد و در اینجا بود که وارد گاراژی شدیم تا با عوض کردن خودرو، رد گم کنیم.

پیشنهاد لغو معافیت مالیاتی هنرمندان روی میز دولت

پیش‌نویس اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم که در روز‌های گذشته منتشر شده، در یکی از اصلاحات پیشنهادی، همه معافیت‌های مالیاتی را که تا پیش از این شامل فعالیت‌های فرهنگی و هنری می‌شد، حذف کرده است. اگرچه این پیش‌نویس هنوز تا تصویب به صورت قانون و ابلاغ به این سازمان، مسیری طولانی در پیش دارد و باید از خان‌های مختلفی، چون وزارت اقتصاد، هیأت دولت، مجلس و احتمالاً کمیسیون اقتصادی آن و در نهایت شورای نگهبان بگذرد، اما به هر حال قدم اولیه برای گرفتن مالیات از هنرمندان برداشته شده است. /خراسان

سران قوا مشروح مذاکرات مربوط به افزایش قیمت بنزین را منتشر کنند

محمود صادقی، نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس در صفحه رسمی توییتر خود نوشت: با توجه به اظهارات ضد و نقیض بعضی از سران قوا درباره مصوبه افزایش قیمت بنزین و نظر به اصل شفافیت حداکثری که رهبری به استناد سیره‌ی امام علی (ع) آن را حق مردم دانستند، دبیرخانه شورای هماهنگی سران قوا مشروح مذاکرات جلسات مربوط به این مصوبه را منتشر کند. /ایسنا
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶۹
در انتظار بررسی: ۳۴
انتشار یافته: ۲۹۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
قسم میخورم یارانه معیشتی برای ۶۰ میلیون نفر واریز نشده
حتی پنجاه میلیون نفر هم نیستند
دولت از الان داره با پولهای بیت المال چکار میکنه
از هر ده نفری که می پرسیم ۹ تاشون میگن پولی بحسابشان واریز نشده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
معلم ها با 6 ماه تعطیلی در سال و روزی سه ساعت کار ماهی 4 میلیون حقوق میگیرن و با طرح رتبه بندی 700 هزار تومن هم به حقوقشون اضافه میشه. وزارت بهداشت هم که به کارمندان و پزشکاش کارانه میده. علی برکت ا... . پس بقیه کارمندان دولت نامحرمن که کارانه و رتبه بندی و این چیزا رو ندارن؟
خان محمدعلی آقا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
من یه پرسپولیسی دوآتیشه و از خود بازیکنان الآنِ پرسپولیس هم پرسپولیسی ترم اما معتقدم که برانکو فقط بدرد پرسپولیس میخورد تا تیم های ایرانی را یکی پس از دیگری از پیش رو بردارد ولی در لیگ قهرمانان آسیا با پرسپولیس کاری از دستش برنمی آید با تیم ملی هم که همگی باید گاو و گوسفند نذر کنیم تا بصورت ناپلئونی نهایتاً به جام جهانی صعود کنیم!
محمد مایلی کهن، یحیی گل محمدی و یا امیر قلعه نویی بهترین گزینه ها بودند امـــّـــــــــــــا کـــــــــو گـــــــــــــوش شــــــــــــــــــنـــــــــــــوا
ضمناً حواسمون سر جاشه که تعداد به زندان افتادن زیردستان روحانی خیلی وقته که از تعداد زیردستان احمدی نژاد جلو زده ها!!!
امان از دست قدرت
امان از دست ثروت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بقیه کارمندان شرکت های دولتی وخصولتی ومخصوصا بانک ها فیش حقوقی محرمانه
دارند.نوش جونشون..هزار ویک جور مزایا دارند از وام 30 ساله مسکن تا حق لباس و حق تحصیل فرزند.اما 5 سال 5 هزار بار در صدا وسیما .در روزنامه ها ودر همه ی سایت های خبری اعلام می کنند رتبه بندی اجرا می شود.خوب با اجرای رتبه بندی هم مشکلی حل نمی شود وهنوزهم حقوق آبدارچی بعضی از بانک ها وشرکت ها وسازمان های دولتی چند برابر یک معلم است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بقیه کارمندان هم ماهی ۱۷۵ ساعت اضافه کار نکرده هر ساعتی هم ۸۰۰۰ تومان حالا خودت حسلب کن کی سود می‌کنه علی برکت الله ؟؟،
خان محمدعلی آقا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
۱-در اکثر کشورهای جهان دانش آموزان به مدرسه نمیروند و مدرسه ها تعطیل است
۲-بسیاری از کشورها تعطیلی مدارسشان از ایران بیشتر و بازده شان بیشتر است
۳-در ایران پزشک سالاری و در اروپا، آمریکا، کانادا و استرالیا معلم سالاری حکمفرماست
۴-اگر روزهای پنجشنبه توسط آموزش و پرورش دولت احمدی نژاد همانند بسیاری از اداره جات مثل مخابرات تعطیل شد بجاش ساعت های کاری روز پنجشنبه در روزهای شنبه تا چهارشنبه تقسیم شد
۵-اگر آموزش و پرورش توانست خلاف عرف بین الملل هر دوازده ماه سال دانش آموزان را به مدرسه بکشاند معلمان نیز وظیفه شان دانسته و خواهند آمد
۶-در ایران بدلیل حقوق و مزایا و بیمه بسیار ناچیز معلمان، همه شان چند شغله اند
۷-یکی از مهمترین و در عین حال وحشتناکترین مشکل پیش روی آموزش و پرورش ایران عدم تمایل دانش آموختگان و فارغ التحصیلان برای ورود به این شغل انبیاست و بدلیل ورودی کم و درنتیجه استخدام کم، مدیران و معاونان هم در حال تدریس در کلاسهایند
۸-همه مان شنیدیم که چوب معلم گل است و هر کس نخورده خل است! پس انتقام نگیریم!
۹-نه این دولت به معلمان حقوق بالایی میدهد و نه هیچ مبلغ قابل توجهی به حقوقشان اضافه میکند و نه آبی از آن برای معلمان گرم میشود
۱۰-اگر اعتراض اولیای دانش آموزان سراسر کشور نبود، دولت در ابتدای به حکومت رسیدنش روزهای پنجشنبه را با وجود تقسیم ساعاتش در روزهای دیگر هفته، به روزهای کاری مدارس افزوده بود
۱۱-اکثر تنبیه های بدنی ای که امروزه توسط معلمان رخ میدهد ناشی از لبریز شدن صبرشان و مشغول بودن فکرشان است و اولیا حتی یک روز هم نمیتوانند با بچه های بیش فعال یا بی ادبشان در خانه سَر کنند و زود آنها را به مدرسه می فرستند تا کمی نفس راحت بکشند و حس آرامش و آسایش را تجربه کنند درصورتیکه شغل معلم سَر کردن با این افراد است
۱۲-معلمی طبق آمار، بالاترین شغلی در ایران است که فرد پس از بیست و پنج سال خود را باز خرید کرده و عطایش را به لقایش میبخشد!!!
خان محمدعلی آقا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ما که هر کی رو میبینیم میگن یارانه واسشون واریز نشده لابد ما آنقدر مرفه و لاکچری نشین بودیم و خودمان نمیدانستیم و آن بیست میلیونی که یارانه نخواهند گرفت همه شان همسایه های ما هستند!!!
خان محمدعلی آقا
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
در فصل گرم سال به مدرسه نمیروند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کدوم کارانه ۱۴ ماهه کارانه نگرفتیم با مدرک تخصص ماهی ۲و نیم گرفتم و ۱۱ شب شیفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آره والا برای دوستانم که حساب بانکی خوبی دارند و خانه دارند واریز شده برای من مستاجر بدون هیچ پس اندازی یارانه معیشتی واریز نشده
ایرانیِ گیلانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
فی الواقع تصمیم گرانی بنزین از بعداز ماجرای سخنرانی روحانی در یزد گرفته شد و جلسه سران و امضای رئیسی و لاریجانی زیر این تصمیم از پیش گرفته سده، صوری و نمایشی بود
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ناشناس 1901، باز دیوار کوتاه فرهنگیان رو بالا رفتی ،
مطمئن باش امثال شما هر چقدر مایل به خرد شدن و له شدن فرهنگیان باشید ، لطمه بیشتری به جامعه و خود زده اید
یک فرهنگی زاده
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
باتشکر از جناب خان محمد علی آقا و از او ممنونیم که حداقل از دولت بیشتر به فکرمان بود و جوابی منطقی و زیبا به ناشناس ۲۱:۴۹ داد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خان محمد علی آغا نفرمودید چگونه لنگ در لیگ با برانکو قهرمان میشد روت نشدعزیز دل
بهار
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
نود درصد کارمندان دولت در یه سطح تو کل کشور واسه دولت کار میکنن، اونوقت یکی شرکت نفتی میشه با ماهی خدات من حقوق یکی کارمندمحیط زیست میشه با ماهی دو تومن، حالا هر دو مورد با مدرک کارشناسی تو بایگانی، نمیدونم شرکت نفت بایگانیش نفت و گاز بایگانی میکنه که کارش سخت تر از بقیه جاهاس.... ینی عدالت تو کار و حقوق مزایا موج میزنه...
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
پنجاه میلیون؟؟؟شک نکن حتی به ۲۰ میلیون نفر هم یارانه معیشتی واریز نشده...ضرب المثل های مردان گذشته همگی سنجیده و معقول هستند...نمونه بارزش ``مشت نمونه خروار است``..امروز تقریبا از ۵۰ نفر در مورد واریز یارانه سوال کردم..فقط برای یه نفر ازون جمع ۵۰ نفری یارانه واریز شده بود...جالبش اینجاست که افراد بسیار فقیرتر و ضعیفتر ازون یه نفر در جمع ۵۰ نفره حضور دارن که به اونا واریز نشده!!هرکسی یه نگاه به اطرافش بکنه میبینه که به ۲ یا ۳ درصد اطرافیانش یارانه واریز شده،
ناشناس
| Germany |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خودت را برای سوریه ای شدن آمده کن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ببین به قشر مظلوم و له شده فرهنگی چه هجمه ها ی که وارد نمی کنند.حتی فرزندان معلمان خجالت می کشند شغل پدر یا مادر فرهنگی خود را بر زبان آورند.
مهران
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
پسر آخوندی پسر ابتکار پسر هاشمی رفسنجانی و وووو سایر آقازاده ها باعث و بانی بدبختی مردم و این وضعیت فلاکت بار کشور هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ناشناس 21:49 معلمها رو اگر طلا هم بگیرند کم است اوموقت اگر نظام آموزشی به معلمها خوب میرسید و بودجه کافی داشت و خوب آموزش میداد شاهد این همه ناهنجاری نبودیم وتو همچین مطلبی نمینوشتی البته من معلم نیستم اما این کلام معصوم را فراموش نکن که فرموده اند
هر کس کلمه ای به من بیاموزد مرا بنده خود نموده است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تابناک جان فکر کنم مسئول کامنت هاحداقل تا ساعت ۱۲ خواب هست چون از۱۲ شب که کرکره ها را پائین میکشه تا ساعت یک بعد‌از ظهر درهیچ یک از مقالات خبری از نظر خواننده های تابناک نیست
علیرضا
| Netherlands |
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
من کارگر حقوق قانون کار میگیرم. متاهلم. شرکتی هم که توش کار میکنم فقط حقوق میده و بیمه تامین اجتماعی. نه سنوات دارم نه عیدی آخر سال و مزایا. دنبال شغل دوم برای زنده موندن. اون وقت برای من واریز نشده این یارانه معیشتی دولت!!! به خدا هممون رو سرکار گذاشتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
در ژاپن معلمان در نبود دانش آموزان هم معلمان مجبور هستند سر کار بروند و مطالعه نمایند.در آمریکا و کانادا هم خبری از معلم سالاری نیست.بلکه وکیل سالاری پزشک سالاری و حسابرس مستقل سالاری هست.اینکه الان دوستان علیه شما موضع می گیرند،عکس العمل طبیعی ایشان هست به انتشار فیش های حقوقی دیگر کارمندان توسط معلمان،که بدون اشاره به شرایط کاری،خطرات کاری و یا ساعات کاری دیگران منتشر می شد.در پایان حاضر هستم،با حقوق معلمی بگیرم به شرطی که شرایط محل کارم و ساعات کارم معلمی گردد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
وقتی مرور گر پارسی جو جستجو میکنم فقط سایت های خبری و اب وهوا و بازارو ....را باز میکند ولی وقتی هر مطلبی را جستجو میکنی ابتدا چند سایت باز نمایش دهده میشود ولی هر سایتی را خواستی باز کنی امکان‌پذیر نیست . دوم اینکه هر مطلبی را درخواست کنی ویکی پدیا وجود دارد اما باز نمیشود . منطورم این هست اگر سرور ویکیپدیا در اینترنت ملی باشد و اگر تغییراتی کرده باشد چی میشود صاحب اصلی سایت معترض نخواهد بود . چرا ویکیپدیا در سامانه ملی ورود کرده . در صورتی هیچکدام باز نمیشوند . این چه جور اینترنت ملی هست .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کی میگه بهترین شغل ایران پزشکیه؟ بهترین شغل معلمیه. نصف سال تعطیلی بقیش هم بین التعطیلین و گرد و خاک و بارندگی و اینا تعطیله. پنجشنبه ها هم که تعطیله. روزای عادی هم سه چهار ساعت کاره. از 8 تا 12. وسطش هم زنگ تفریحه. ماهی 5 تومن هم حقوق میگیرن. حالا درسته ماهی 25 میلیون پزشک عمومی رو نمیگیرن ولی همین 5 تومن هم بابت این میزان کار خیلیه.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کاریکاتوری از یک موتور جستجو است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
من اگه حقوق های چند
میلیاردی در ماه دریافت میکردم مثل باکتری تولید مثل میکردم. خوش بحال مسئولان که هیچ دغدغه ندارین.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
من معلم نییتم اما اگر میدونستی معلمها چه مسولیت اجتماعی بزرگی برعهده دارن ساعت کاریشونو با مشاغل دیگه مقایسه نمیکردی
محمد
| - |
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
و قطعا آموزش و پرورش این مملکت مشکل داره که آدم کوته فکری مثل تو درباره نقش معلم در جامعه اینطور فکر میکنه؛ جناب جهان سومی، یک معلم در اوقاتی که کلاس نیست هم باید مطالعه کنه، سوال طرح کنه، برگه صحیح کنه و در تایم کلاس هم کلاس های سی و چند نفری رو کنترل و آموزش بده که بی گمان امثال تو پنچ دقیقه هم نمیتونن تحمل کنن. کل تایم کلاس، ساعت مفیده و من از شما میپرسم که ساعت کار مفید کارمندای
دیگه تو ایران چقده؟نقش و تاثیر اونها در آینده ی افراد چقدره؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
هروقت تونستی با 40 تا بچه شیطون که نصفشون حتی لیاقت درس خوندن رو ندارن همین 4-5 ساعت رو سروکله بزنی میفهمی که معلمی سختترین کار دنیاست
هرچی حقوق بهشون بدن حقشونه
دارن انسان تربیت میکنن
اگه حقوق معلمهای زمان ما درست بود مطمئنا الان راندمان کاری ما تو ادارات دولتی 4-5درصد نبود و مطمئنا مثل ژاپن و المان بالاترین راندمان کاری رو داشتیم
احمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
لطفا حرف مفت نزنيد من معلم هستم با كارشناسي ارشد و متاهل ١٨٠٠٠٠٠ ميگيرم هيچ معلمى ٥ تومن نميگيره تو ايران
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بعد از رسانه میلی، اینترنت میلی هم اومد
ali
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تو بزن جایزه شو هم بگیر...
تازه کلاس خصوصیاشون بماند که بچه ها رو به زور و ترس نمره وادار به کلاس خصوصی جلسه ۲۰۰ تومن میکنن
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اگر بخواهیم درسی از حوادث اینروزها بگیریم اینکه عامل ایجاد اعتراضات وجود نارضایتی است و افزایش بهای کالایی مثل بنزین بهانه و جرقه ای برای شروع ان است.با این حساب اگر امروز بنزین را به اتهام دخالت در فتنه و اغتشاش"حصر"نمیکنیم به طریق اولی خوبست موسوی و کروبی را که انها هم مثل افزایش قیمت بنزین "معلول" و "بهانه" مردم برای ابراز نارضایتی بودند و نه "علت"از حصر خارج کنند.گمان میکنم هر چند بسیار دیر و کم فایده است اما کاملا هم بیفایده نخواهد بود.
پاسخ ها
محمدرضا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اولا حقوق 5میلیونیو اگه شوما دیدید برای معلما ما هم دیدیم دوما یک روز بشین تو خونت به بچه ات درس بده ببینم دست اخر میزنیش وکتابم پرت میکنی یا نه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
از آقای رییسی انتظار نداشتیم دوباره فریب اصلاحطلبان را بخورد
اون از تتلو اینم از بنزین
حمایت آقای رییسی از طرح فضاحتبار بنزینی حسن روحانی مردم را دلسرد کرد
پاسخ ها
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
خيلي ساده اي
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اگه به رئیسی بود بنزین رو میکرد 10 تومن
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
هر وقت تکلیف پرونده مسکن نجومی تهران و تکلیف موسسه فرهنگی آقازاده قالیباف رو مشخص کردند و توضیح دادند چرا بردار خانم ایشون با صاحب اسنپ شریک بودند اونوقت منم ایمان میارم ،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اقای زیبا کلام چشمات را باز کن و یا حداقل یک چند روزی برو درب مجلس یا فرمانداری و استانداری های شهرها بنشین و اعتراضات را ببین و بعد حرف بزن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بادامچیان گفت . اصلاح طلبان که ۷۷ نفر هستند و در طی نامه ای از معترضین حمایت کردند صف خود را از افرادی که با حمایت امریکا و اسرایبل اشوب و اختشاش بپا گردند جدا کنند
باقی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
سعدی فرمود:

بدین پنج روزه اقامت مناز/ به اندیشه تدبیر رفتن بساز

که را دانی از خسروان عجم/ ز عهد فریدون و ضحاک و جم

که بر تخت و ملکش نیامد زوال؟/ نماند به جز ملک ایزد تعال

که را جاودان ماندن امید ماند/ چو کس را نبینی که جاوید ماند؟

که را سیم و زر ماند و گنج و مال/ پس از وی به چندی شود پایمال

وز آن کس که خیری بماند روان/ دمادم رسد رحمتش بر روان

بزرگی کز او نام نیکو نماند/ توان گفت با اهل دل کاو نماند

الا تا درخت کرم پروری/ گر امیدواری کز او بر خوری

کرم کن که فردا که دیوان نهند/ منازل به مقدار احسان دهند

یکی را که سعی قدم پیشتر/ به درگاه حق، منزلت بیشتر

یکی باز پس خائن و شرمسار/ بترسد همی مرد ناکرده کار

بهل تا به دندان گزد پشت دست/ تنوری چنین گرم و نانی نبست

بدانی گه غله برداشتن/ که سستی بود تخم ناکاشتن
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
داداش اینها که نوشتی برای من و توست اینجا چپ و راست یا خودشون با بچه هاشون دو دستی چسبیدن به دنیا؟!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
سعدی نفرمود هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد؟؟؟
باقی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
با درود و احترام به ناشناس عزیز
البته هر نکته مکانی دارد ولی این نابسامانی که می بینید حاصل عدم توجه و یا فراموشی پند بزرگانی چون سعدی شیرین سخن و فردوسی بزرگ است.
به هر حال امید دارم کسانی که باید (به خصوص دولت مردان) پندی گیرند و بس.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اگر ما می دانیم این صدای اعتراضات گرسنگان بود . فردی که گرسنه است در اعتراضات را فرصتی برای کسب چیزی ولو اندک می داند . نه خارجی ها بودند و نه بیگانگان . این فریاد بیکاران و گرسنگان بود که کسی نمی خواهد بشنود .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
صدای گرسنگان با جمعیت ۲۰۰ نفری!!!
گرسنگان با اشوب گر و مزدوران کاری ندارن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اونايي كه سوزوندن،غارت كردن،با قمه و چماق به قتل رسوندن،جاده ها رو بستن،به منزل و ماشين مردم آسيب رسوندن ووو گرسنه بودن؟خودتونو به خواب زديد يا واقعا خوابيد؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
جالبه دوتا منفی خورده 52تا مثبت دوتا پاسخ هم منتشر شده جفتش مخالفه دقیق مثل صدا و سیما میلی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اره مانند فبلا که با مثبت و منفی ان را به کل جامعه تسری می دادین ولی با نظر سنجی که امد بیرون اتفاقا شماها رفتید گوشه رینگ و جز اقلیت ملت
با شما بودم میلی جان!!!!!
مهران
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
نظر سنجی اعلام شده رو بزار ب حساب کسایی که در رای گیری شرکت می کنن. تازگی صدا سیما داره نظر خواهی می کنه ... اون رو ببین که شرکت می کنن یا نه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تنها راه اینه به معترضان حق اعتراض بدید تا معلوم بشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
از خانم ابتکار انتظار داریم در موضوع جریان آزاد اطلاعات پیشقدم شوند و بفرمایند پسرشان چند سال دیگه فارغ التحصیل میشوند و از آمریکا به ایران باز میگردند ؟؟

اصلا اگر برخی از دیوار سفارت سودان بالا میرفتند آیا فرزندانشان در دانشگاههای سودان تحصیل علم و دانش میکردند ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
شک نکنید آتش سوزی ها ؛ کار مردم نبود و مردم اصلا هیچ وقت همچین کاری نمی کنند و این نقشه از پیش چیده شده بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
۲۲:۲۰
حالا کی گفته کار مردم عادی بوده؟
منوچهر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آیا فیلتر بودن توییتر و فسیبوک و... برای مردم، ولی برای مسئولین همین سایت های فیلترینگ آزاد باشد از مصادیق جریان آزاد اطلاعات است؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دولت فعلی چه فرقی با دولت بنی صدر داره ؟؟؟
هردو در ایجاد رنج و سختی و مشکلات برای مردم از بدنامان تاریخ سیاسی ایران هستند .
پاسخ ها
آلزایمر سیاسی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
نمیدونم چند سالته اما کافیه یه فلش بک به دوره ریاست جمهوری بنی صدر بزنی تا ببینی که چه سنگ اندازیهایی جلوی پاش انداختند!!! و نزاشتند کارش رو ادامه بده!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آقاي فلش بك از احتمالا آلباني،رئيس جمهور و فرمانده كل قواي شما با در اختيار داشتن تمام نيروهاي نظامي و تمام اختيارات تمام نقاط مرزي كشورو تقديم دشمن كرد و تنها خواسته و التماسش تسليم دربرابر دشمن اشغالگر بود،كمي تفكر بدور از تعصب لطفا
ملازمانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اینکه اینها علاوه بر اعتراض مطالبات دیگری هم داشتند شکی نیست اما یه سوال این روزا بدجور ذهنم رو درگیر کرده . گران شدن بنزین طبق اظهارات دولتمردان کاملا محرمانه انجام شد و برای ملت از اصل غافلگیری استفاده کردن . اما چطور خارجی ها و داخلی های همسو از این سطح از آمادگی برای عملیات خرابکاری و هرج ومرج های پس از اعلام خبر گرانی برخوردار بودن ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آقای ناشناس 22:21 شما بر اساس شنیده ها و تبلیغاتی بعدا برعلیه بنی صدر گفتند اظهار نظر میکنی . البته اشتباهاتی داشت ولی اینطورها هم نبود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
و همچنین دولت احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
به خاطر همین بود که افراد اموزش دیده در ان سال۹۶ و امسال امدن وسط کار و سریع جمع شد چون مردم می فهمند و صفشون را جدا می کنند
مانند سال ۸۸ که اول جمعیت میلیونی امدن و بعد از یکی دوماه جمعیت ان ها کمتر و کمتر شد و مردم فهمیدن چه خبر است
پاسخ ها
بینوا
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اقا کجا پول میدن از این کامنتا بزاری؟ درامدش خوبه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
شما همچنان بخواب
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بهترین خبری که امشب خوندم همین دستگیری پسر آخوندی بود که مشخصه آه مظلومان جامعه دامانشون رو بالاخره گرفته.... رئیسی مچکریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ولی به نظر من اگر کسی باید به جرم کار چاق کنی دستگیر بشه اون نمایندگان مجلس هستند که دائما در حال کار چاق کنی و باج گیری از دولت و بخش خصوصی هستند
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
زمستان سرد است لاکن تابستان گرم است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
امیدوارم فرزندان مقاقماتی که سوء استفاده می کنند، اعدام شوند. زندان فایده ای ندارد
پاسخ ها
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چه فايده كه خيلي هايشان يا در خارج زندگي مي كنند و يا آنقدر صاحب قدرت هستند كه كسي زورش نه بهشون مي رسه نه مي خواهند كه برسه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اقای زیبا کلام همین مردم هم بر خلاف رژیم گذشته می ایند و پشت نظام می ایستند و علیه این اشوب گران اعتراض می کنند و این تکرار شده هم در سال ۷۸ و هم ۸۸ و ۹۶ و ۹۸
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
البته با اتوبوس از تمام شهرها و روستاها در مراکز استان ها
علیرضا
| Netherlands |
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
مشت نمونه خروارو میدونی یعنی چی؟ یعنی نسبت منفی به مثبت های شما. یعنی درصد کسایی که میرن راهپیمایی حمایتی یعنی کمتر از 8 درصد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
۱۲:۳۵
وقتی دانش چیزی رو نداریم زود قضاوت نکنیم
آلزایمر سیاسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
فلسفه بوجود آمدن اصلاح طلبان:
هیجانی کردن انتخابات!!!
ادای روشنفکرها رو درآوردن ( البته به غیر از تعداد خیلی محدود که خوب هستن)
و بالا بردن میزان مشارکت (بالای 70٪) بین نسل جدید (زیر 30 سال) که از سابقه اول انقلاب نامزدها خبری نداشتند!!!
فقط همین !!! هموطن کافیه نگاهی به میزان مشارکت نسل اولی ها انقلاب بندازید میبینید که در اکثر انتخابات میزان مشارکت حدود 50٪ میباشد!!!
متاسفانه نسل جدید با دارا بودن سواد تحصیلی بالا و با وجود رسانه های گوناگون از تاریخ معاصر زیاد اطلاعاتی نداره و یا اصلا دوست نداره که نگاهی به سالهای 1358 - 1359 و 1360 بندازند!!!!
در آخر اینکه هموطن گول بازی سیاسی دو جناح رو نخورید به ولله قسم همش بخاطر اون صندلی هست!!!!
تابناک میدونم آخرش من به باد میرم اما حداقل چاپش کن!!!
پاسخ ها
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
كدام هفتاد درصد ، يا ساده اي يا خودت رو زدي به سادگي
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
عجب گیر کرده ایم زیر آلاکلنگ بنزین و دلار.60 میلیون از 80 میلیون ایرانی مستحق تشخیص داده شدند.سال 89 این عدد 30 میلیون بود.
پاسخ ها
علیرضا
| Netherlands |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
به خدا برای من کارگر متاهل واریز نکردن. برم به کی بگم؟ تو خرج خودم موندم
احمد از سبزوار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
به به..مسکن مهر طرح مزخرفی بود...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اختشاش گران که کشته شدند مثل مشرکین فتح مکه بود که با کمک امدادهای غیبی ظرف سه روز جمع شد . فتنه گران را نباید رحم‌کرد
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
فعلا برو املاتو درست کن که حداقل ارزش جواب گرفتن داشته باشی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تو هنوز ياد نگرفتي بنويسي اغتشاش ؟
سعید از مشهد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
واقعا ناراحتی علی و ناشناس از مشکل املا بود؟؟؟؟ منفی دهندگان از چی ناراحتند؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تو که بلدی امدادهای غیبی را درست بنویسی چرا اغتشاشگران را غلط نوشتی عزیزم؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
هواشناسی شان خوب نبود
علیرضا
| Netherlands |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
نسبت منفی به مثبت 1 به 20
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دوستان فوری فوری اطلاع رسانی کنید راهپیمایی خودجوش مردم انقلابی
وعده دیدار ما دوشنبه 10 صبح در میادین اصلی شهر ها همه حضور پیدا میکنیم و شرارتهای اخیر رو محکوم میکنیم و از مواضع اصولی مقام عظمی ولایت حمایت میکنیم.
عده ای در حال کارشکنی هستند که از حضور مردم جلوگیری بکنند
به هر طریقی که میتونید اطلاع رسانی کنید. تلفن پیامک دیوارنویسی یا پخش اطلاعیه . دوستان و خانواده خودتون مطلع کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
مگه مجوز دادن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بیش از 20 تا شبکه تلویزیون صدا و سیما به صورت 24 ساعته و لاینقطع دارن تبلیغات و زیرنویس این راهپیمایی رو پخش میکنن... دیگه نیازی به ارسال پیامک یا پخش اطلاعیه نیست.. پیامک و اطلاعیه برا مردم بدبخته که نه رسانه ای تو ایران دارن، نه روزنامه ای، نه حزبی... اینترنتشون هم دیگه یاد گرفتن تا کسی جیکش در بیاد سراسری قطع میکنن.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بدو جا نمونی از ساندیس
ناشناس
| United States of America |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
یا للعجب .
بدجور توی نقشت فرو رفتیا. انگار خودتم باورت شده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
این راهپیمایی محوز نمی خواد که.حتی اگر شهر تعطیل.راه بندون.ترافیک و....بشه.حتی اگر هر روز برپابشه.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
مجوز برای کاری که دشمن شکن باشد و همگرایی در کشور نه نمی خواهذ
در ضمن راه بندان از وقتی که اطلاعیه قبلی داده می شود و حدودا یکی دوساعت است اسمش مراحمت نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
برای اینکه همه مطلع شوند شما سفارش دو قبضه کنید تا اینترنت را هرچه زودتر وصل کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
خود جوش رو خوب اومدی
فرزاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ناشناس 23:52 !
"مجوز برای کاری که دشمن شکن باشد و همگرایی در کشور نه نمی خواهذ" اين دقيقا كجاي قانون امده!؟؟؟؟
"ر ضمن راه بندان از وقتی که اطلاعیه قبلی داده می شود و حدودا یکی دوساعت است اسمش مراحمت نیست " با اين تعريفت از مزاحجمت كلا ادبيات فارسي را نابود كرديا دلواپسكم!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
راهپیمایی خودجوش!!!!! که بیش از 20 تا شبکه تلویزیون صدا و سیما به صورت 24 ساعته دارن تبلیغات و زیرنویس این راهپیمایی رو پخش میکنن..
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اگه به جای ساندیس سرد شیرکاکائو گرم می دن تا من هم بیام. آخه تو این سرما ساندیس حال نمی ده
ناشناس
| Russian Federation |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
خود جوش مگه اطلاعیه می خواهد ؟؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چرا به خودت میگی دشمن شکن.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ناشناس 22.27 دم شما گرم.
مبینا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
مثل اینکه خوابیا! ساعتش عوض شده، ساعت 14:30 قراره جمع شیم.
علیرضا
| Netherlands |
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
خداشاهده دیشب نشد یه لحظه تلویزیون رو بزنم در حال تبلیغ راهپیمایی نباشه. هم زیر نویس هم مصور.
یعنی با این حجم تبلیغات باید کل مردم ایران بیان ولی عحیبه که نسبت منفی به مثبت نظر شما 1 به 20 هست!!! واقعا چرا؟!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اتوبوس هم از تمام شهر ها و شهرک ها و روستاهای شعاع صد و پنجاه کیلومتری آماده است
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ابتکار: دولت هیچگاه مخالف جریان آزاد اطلاعات نبود....
میخندیم و رد میشیم
خوبه حالا یه هفتس اینترنت قطع بوده وگرنه اون موقع چیا که نمیگفتید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اینترنت رو دولت قطع نکرد
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اقای بادامچیان دبیر کل یک حزب خیلی خیلی کم طرفدار!!! دوست واقعی عیبهایت را روبرویت میگوید و رفیق دروغین مقابلت از تو تعریف میکند و عیبهایت را پشت سرت میگوید!!شما کدام یکی هستی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آقای بادامچیان فقط مجیز بلد است بگوید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
سلام بر بادمچیان و میر سلیم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
غرضی رو جا انداختی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
یکی از بدترین معایب فضای مجازی افشای اختلاسهای چند ده هزار میلیاردی نورچشمی ها و فساد رو به گسترش و کاخهای باشکوه اقازاده ها و دختر خانمهااست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
فضای مجازی که همش عیب نیست برای کسب اطلاعات هم هست میخواستم در مورد یک بیمارستان و پزشکان جراح انجا برای یک جراحی فوری اطلاعاتی کسب کنم ولی موفق نشدم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آقای فدوی گفتند که حداقل ۵ فرزند برای افرادی در جامعه واجب هست که بخاطر و دلایلی فرزنداوری کنند . ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
گفتن بسیجی ها زیاد بشن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
زياد ميشن به كوري چشم دشمن،نسل آينده از آن بسيجي هاست
ناشناس
| Canada |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
فقط بسیجیان جان برکف بقیه اشتباه می کنند بچه دار بشوند!
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
جناب ناشناس 22:23 خیلی از این معترضایی که میبینی فرزندان انقلابیون دو اتیشه هستند زیاد امیدوار نباش که فرزندان بسیجیان همراه با اونها باشن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
خیلی از جوانان حتی امکان ازدواج ندارند و ارزوی ازدواج و داشتن فرزند را باید به گور ببرند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
دیگه فرزند آوری هم لاکچری شد. مسئولین مرفه بالاشهرنشین بی درد 5 تا 5 تا می آورند مای بیچاره در ازدواجمون موندیم....
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
عزیزم دختر سردار تامین هست نه دغدغه جهیزیه داره نه دغدغه اشتغال نه دغدغه خواستگار
کسی که زمان دانشجویی ازدواج میکنه و‌الان چهارتا بچه داره تامین هست و خیالش راحت

خود دوستان بسیجی و‌سپاهی اغلب یا مجردن یا اگر
ازدواج کردند یکی نهایت دوتا بچه دارند چون زندگی خرج دارند تو‌خرج همینام موندن ضمن اینکه بچه بیارن با کدام آینده؟
مهندس
| United States of America |
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
من هم اگه حقوق و مزایایی مثل اتومبیل و خانه سازمانی ایشون رو داشتم حتماً 6تا بچه می آوردم.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آخر و عاقبت خواباندن مسکن مهر، اغلب صاحبان شان طبقه ضعیف بودند که خدا انتقام شان را گرفت،پسر آخوندی،دختر آقای نعمت زاده و... همه از وزرای یک جناح چرا?
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
طبری کجاست
رعیت کجاست
نوحه خوان ها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
حقوق شهروندی . حق اعتراض . دمکراسی . اینترنت . ازادی احزاب . آزادی بیان و قلم . اقتصاد خصوصی . تجارت آزاد .
پاسخ ها
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اينهايي كه گفتي يعني چه ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اینا که گفتی یکیشون رو هم نداریم
خويي
|
United States of America
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
زنده باشي تابناك بعد از چند رور بلاخره دوباره سايت شما را نگاه كردم از خوشحالي پر دراوردم لااقل صداي مردم خوب ايران هستيد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چرا؟؟؟ تابناک که بسته نبود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اگر اقتصاد را خصوصی نمیکنید پس به همان روش ۵۰ سال پیش برگردانید که حداقل دولتی بماند نه شبه دولتی که پاسخگو هم‌نیستند . چون امروز از قول سیاستمداری گفته شد که دوباره اقتصاد را خصوصی و به سبک نطامی و جهادی اداره شود
پاسخ ها
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بدبخت شديم رفت ، مگه تا حالا چكار مي كردند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ابتکار !
هیچ وقت مخالف نبوده اما هیچ وقت هم اجرا نکرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
حرفهای خوبی برای مردم میزنه ، کارهای خوبی هم برای خودش میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
زیبا کلم!
هم 88 هم 96 و هم 98 از مرحله پرت بوده ای!
و گرنه می فهمیدی چرا تنها تظاهراتی که منجر به اغتشاش نشد ٬ راهپیمایی 88 که شمال-جنوبی به دعوت میر حسین از مسیر خیابان فردوسی عبور شد
يونس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بابا اين اينترنت رو وصل كنيد
ب خدا دولت قبلي با همه مشكلاتش بيشتر ب مردم اهميت ميداد
غلط كردم اقاي روحاني كه به شما راي دادم
شما قرار بود فيلتر نكنيد الان كلا بستيد اينترنت رو
اين چ وضعشه؟
پاسخ ها
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چرا فكر مي كنيد دروغ گفته ، دروغ نگفته ، كفته بود فيلترش نمي كنيم نگفته بود كه قطعش نمي كنيم
محمود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
من کار دولتی دارم که گاها مردم نسبت به برخی قوانین اعتراض میکنند یک نفر بخدا واگذار میکند / یک نفر سکوت میکند / یک نفر به بازرسی زنگ میزند ویک نفر هم داد و فریاد و درگیری وووو ........... حالا گیرم که دولت ومجلس جایی را هم برای اعتراض در نظر گرفتند مهم تاثیر اعتراض است اگر هفتاد میلیون نفر به یک مطلب اعتراض کنند آیا در تغییر آن مورد اعتراضی موثر است ؟ مطلب مهم این است ؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
من در دور اول انتخابات اصلا رای ندادم ولی در دور دوم به روحانی رای دادم . رای من برای توسعه سیاسی و افزایش رفاه اجتماعی برای همه مردم ایران بود یعنی حتی برای استانهای محروم برای همه ایرانی که شناسنامه ایرانی دارد . اما در شرایط فعلی بهترین راه حل این هست که واقعا استعفا کنند . دلیل سیاسی دارد . یعنی برای احترام به رای دهندگان بهترین راه حل و جلوگیری از خسارت بیشتر مالی و جانی بمردم فقط استعفای مسالمت امیز و بدون تنش هست . وقتی شعارهای کسی که وعده انتخابات داده حتی یک درصد هم تحقق پیدا نمیکند و جناح مقابل اصلاح و اعتدال با چند تا تشر به مجلس و دولت مطالبات مردم در موقع انتخابات به حاشیه رانده میشود بهترین راه حل استعفا قبل از به بن بست رسیدن هست .برای منافع ملی نیاز هست که گاهی افراد از خود گذشتگی کنند تا مردم اینقدر خسارت جناح بازی نشوند . این اخلافات دودش به چشم مردم رفته . . بیاییم به دمکراسی احترام و عزت کنیم . بخدا باورکنید کشورهای دیگر که اینقدر همیشه در نوک پیکان حمله و انتقاد دمکراسی غربیها مسولان کشور هستند واقعا انها گاهی کل مجلس و دولت را تعطیل میکنند و از نو و دوباره رای گیری میگیرند . بخاطر ملت یا اصلاحات سیاسی و اقتصادی را انجام دهیید یا انتخابات زود رس و زود هنگام را انجام دهیید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
داداش خیلی توقع داری
اگر بلد بودیم این شکلی فکر کنیم الان جهان سوم نبودیم !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خیلی جالبه خانم ابتکار مدافع حقوق و قانون و آزادی هستند
پیمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اینا چی میگن برای خودشون . ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دولت که فقط شعار ازادی اعتراض رو میده.
بیایید اعتراض را الکترونیکی کنید اگر با مردم صادق هستید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
این استاد زیبا جون از مردم چیزی نفهمید باز هم نخواهد فهمید
شین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آفرین به آقای زیباکلام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
میگم فیلم جلسه سران سه قوه رو جهت قیمت گذاری بنزین راپخش کنید تا مردم بجای اینهمه تکذیب خودشون به اصل واقعیت پی ببرن
پاسخ ها
بهنام د
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آخه عزيزم اينهمه دولت تو 4 سال گذشته دروغ گفته و تمام مردم ميدونن
باز هم شك داري؟حجب.... يه هفته قبل نگفت امسال طرحي براي افزايش قيمت بنزين نداريم؟
سالها دروغ به بهانه بنزين تركيد. مشكل چيزهاي ديگري بود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
چرا فقط وزارت بهداشت کارانه به کارمنداش میده؟ مگه نظام پرداخت وزارت بهداشت متفاوت از سایر ادارات دولتیه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کارانه یرشون رو بخوره بهیارم با حکم ۳و نیم هر کی میخاد بیاد ۶شب بجام شب کاری همونو بدم بهش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
از اين دسته اساتيدي كه بازداشت مي شوند و عموما به جايي هم وصل هستند از اينا خيلي خيلي زياد داريم
كه يا دستمان به آنها نمي رسد و يا براي سوپاپ شدن ناراحتي مردم يه حركتي انجام و بازداشتي اتفاق ميوفته و شخص متهم بعد از مدتي به آغوش گرم خانواده و سپرده هاي بانكي بر مي گردد

راستي از شبنم نعمت زاده چه خبر؟!؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
البته خانم ابتكار عنوان نكردند كه چه نوع اطلاعات آزادي

حتما اون دسته اطلاعات كه باب ميل امثال شماست اسمس ميشه جريان آزاد اطلاعات

اما زبونم لال كسي از ايشون بپرسه پسرتون توي آمريكا چي ميكنه سريعا شما سانسور و بايكوت و احتمالا اغتشاشگر ميشي
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
نماینده سابق ولی فقیه مگه بعد از بازنشستگي محافظ داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كاش پدر منم داشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آخه بنده خدا کدام انتخابات کدام مجلس مجلس باشه یا نباشه چه فرقی داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
رای بی رای
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اینم از کسی که طرح خانه دار کردن میلیون ها نفر در ایران را مذخرف خواند و البته آن رفتار زشت را باخبرنگار خانم کرد...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بعضي از اين آدما كلا توي باغ نيستن كه مشكلات داره كمر مردمو ميشكنه فقط به فكر انتخابات و راي گيري از ملتن
عمو جون راي بي راي اينو توي گوشت فرو كن آي اصلاح طلب و اصول گرا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تابناک جان ،
خواهشا اسم زیبا کلام را نیارید. این فرد معلوم نیست کدام طرفیه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
جامعه مدرسین اگر خیلی نگران است جلوی تولید ماشینهای بی کیفیت جلوگیری کنند که سالانه بیش از 120هزار نفر کشته نشوند و این همه هوا را الوده نکند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
با اون شبکه ملیتون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آخوندی )) جالبه الان شده معترض )
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اصلاح طلبان ثبات فکری و راهبردی ندارند.
خودشان هم نمی دانند در قضایا چکار باید بکنند.
تئوری التماس برای رفع تحریم و اعتماد به غرب هم شکست خورده است اما آنان راه حل داخلی برای رفع مشکلات ندارند.
به هیچکس به ویژه خودشان برای رفع مشکلات اقتصادی اعتمادی ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
زیبا کلام اولین فردی بود که علیه امریکا مقاله زد مارا با امریکا دشمن کرد همین جریان اصلاح طلب دوباره دارن ایران با قدرت بعدی یعنی چین دشمن میکنن خدایا گیر افتادیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
گاهی واجب هست بعصی از اقشار جامعه ۵ تا فرزند بالاتر داشته باشند . آنوقت براب فرزند بیشتر نیاز به وام و تعدد زوجات نیاز هست . زنان امروز کمتر زایمان میکنند تکلیف چیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اونی که فکر پوشک.شیر خشک ووووو هزاران قلم کالای نیاز واسه بچه باشه هرگز ازدواج نمیکنه چه برسه به 5 تا...تربیت و اموزش این همه بچه چطوری صورت میگیره؟برای هر فرزند باید دو میلیون حقوق بگیری بازم کم میاری..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
لطفا مسولین برای مدتی اظهار نظر نفرمایند
جم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
افزایش قیمت بنزین برای مردم فلک زده چوب دو سر باخت است، چرا که در مقابل افزایش قیمت حاملهای سوخت، قیمت تمامی اجناس افزایش خواهد یافت از همین آلان هم مسئولان عبارت تا اطلاع ثانوی رو به کار میبرند. مبلغ یارانه سوخت هم به حداکثر شش میلیون نفر واریز شده نه شصت میلیون، از انقلاب چی میخواستیم چی شد!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اگر بیماری قند نبود تا حالا ده تا فرزند بیشتر میداشتم . من همین سه تا فرزند بیکار را هم ایکاش بدنیا نمیاوردم و خودم هم ایکاش در این عصر بدنیا نمیامدم از روزی که بدنیا امدم همیشه خبر خوشحالی وجود نداشت همیشه کشور در غم بود . فرزند بدنیا بیاورم بعد بخاطر گرانی بنزین و بیکاری فردای دیگر در خیابان کشته شد چگونه این داغ را تحمل کنم . هان ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بايد مج دست اينگونه اقازاده ها را قطع كرد كه عبرت ديگران شوند تا ساير اشغالها اينگونه رفتار نكنند. اصلا خود اخوندي چه توان علمي و مديريتي داشت كه اينگونه پست حساس بهشون داده بودند ايشان اصلا يك جمله بلد نبود درست صحبت كند چه رسد به مديريت؟؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اوووه گوسفند که ندزدیده بابا فوقش هفتصد هشتصد میلیارد پول عرق جبین گرفته
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
عزیزم برا این آقایون مشکلی نیست هم پولشو دارن هم کارشونو ،نوه هاشون هم از بدو تولد کارشون بالاسرشونه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
به به!!!!چه خبرهای مهمی!!!؟؟؟؟؟
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
عجب بسته خبری بی محتوایی... از این به بعد برای تهیهی‌ی بسته‌های خبری باید برید کف خیابون‌... خبرهای اصلی رو زبون مردمه!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
با اینکه کسانی که خشونت ایجاد کردند افراد عادی بودند مخالفیم. تفاوت این حکومت با رژیم سابق اینه که نقاط قوت زیاده داره و اگر کسی هم اعتراض داره راضی به سقوط این نظام نیست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
این ره که تو می روی به ترکستان است.
سلطان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خانم ابتکار پسرت تو آمریکا کم و کسری ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خدمت جامعه مدرسین قم
اگر پیام رسان های خارجی بستر دروغ پراکنی است
چرا شما با داشتن فعالیت دربهترین ساعت های صدا و سیما ، داشتن سایت های اینترنتی متعدد،کانال های ماهوره ای ،رورنامه طوری روشنگری نمیفرمایید که مردم گول نخورند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راه حل بستن اینترنت و گوش وچشم مردم نیست
بنده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خانم ابتکار اینترنت تازه وصل شده
بعد مخالف گردش آزاد اطلاعات نیستید
پس ننه جونم بود اینترنت رو قطع کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اینجا شهریار ای دی اس ال ما که هنوز هم وصل نشده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
سایت شما چرا حرف های زیباکلام را پوشش میدهد....از خدا بترسید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اینجور که تو بازخواست میکنی انگار دوست داری از شما بترسن
چرا از حرفزدن انقدر میترسید شما که ادعای منطقی بودنتون گوش فلک رو پر کرده؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
22:37
حرفت درسته مخاطب 21:33 و مانند او نباید جلوی حرف زدن کسی رو بگیرن ولی در مورد بخش آخر حرفت باید گفت همفکرانت هم همین ادعا رو با شدت بیشتر دارن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
واللا رای مردم به روحانی نتیجه‌ی شانتاژ همین زیباکلام و رفقاش بود
شهرام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
جامعه مدرسین اگه نظر ندن سنگین تر هستن
گل پامچال
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
كل اين مطالب حجو است و واقعا بايد تاسف خورد
كه شما به عنوان مطالب را نشر ميدهيد.
متاسفم براي كم سوادي همه شماها
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
آیت ا... رئیسی بدجور در دلمان جا کردی. خدا قدرتت را بیشتر کند.
این تیم سرمایه اعضا نظام مهندسی را ستا 92 غارت کرده اند. لطفا تا بازپسگیری حقوق اعضا نظام مهندسی تهران ادامه دهید. ما در مبارزه با فساد سرباز شما هستیم و هر چه بگویی در این راه انجام خواهیم داد.
عباس آخوندی را محاکمه کنید. خیلی چیزها دارد که اعتراف کند.
خداوند حافظتان باشد در راهی که پبش گرفته اید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بی اعتماد ترین مسئولان کشور رو داریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بازداشت آخوندی خبر بسیار خوبی بود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
همه اینها بازیه . من وتو سرکاریم.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اشتباهی منفی دادم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خدا وکیلی کسی که حقوقش ۴۰میلیون بود یارانه سوخت دادند ولی به آدم بیکار ندادند .از هر کسی می پرسم میگه نگرفتم یا دولت دروغ میگه یا مردم
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
چرا فقط دور و بری وزرای روحانی دستگیر می شوند مثلا داماد شریعتمداری، دختر نعمتی و پسر آخوندی و برادر جهانگیری یعنی خود اینها تخلفی نداشتند که فقط نزدیکانشان دستگیر می شوند‌.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
نه دیگه اونا بیخبر و پاکدست بودن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اخ علی جان یک کلام ختم کلام گفتی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ما که از هر کی پرسیدیم کسی مبلغ حمایتی رو دریافت نکرده .حاضرم قسم بخورم ۶۰ میلیون که هیچی نصف اینم این مبلغ و نگرفتن.چرا دولت می گه هیچ اس ام اس و پیامی نمی یاد.معلومه که دروغه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خدا را بر آن مسئول بخشایش است که خلق از عدالتش در آسایش است (با پوزش از شاعر مربوطه)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کسی نمیدونه چرا لیاخوف مجلس را در سال ۱۲۸۵ به توپ بست .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
رهبر مهربان متشکریم
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دانشجو مثل تب میمونه و نشانه میزان سلامت, شجاعت, ارزو, بلندپروازی, توقعات و ... یه ملته و کسی حق برخورد با او رو نداره و اگه اشتباه هم کرده باید توجیه بشه تا با تجربه تر سوپاپ اطمینان کشور و ملت باشه نه اینکه بازداشت و محکوم بشه و بعدا بعلت شرمساری مسولان مشمول عفو بشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
سددم بر بادمجان بم که افت نداره
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ما هم دریافت نکردیم ،
در ضمن امشب مجدد نت بین الملل و تلگرام قطع شده ،،،
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
فک کنم این بار استکبار و دشمن!! به این آقای ناشناس 1901 مأموریت داده هی بر علیه فرهنگیان مطلب بنویسه و اغتشاش درست کنه ،
معلوم نیست خودش چکارست و چه گلی به مملکت میزنه ، اما مطمئن هستم نون به نرخ روز خور هست و اهل سواد و مکتب نیست !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خانم.ابتکار به عمل کار براید به سخنرانی نیست!!
محسن ،پ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
کاش سایتی ؛ شبکه ای یک جایی از کسانی که وجهی برای آنها واریزنشده ثبت نام می کرد با شماره ملی ، تا معلوم می شد کشور ایران لابد 120 میلیون جمعیت دارد!! چون از هرکه می پرسی می گوید چیزی واریز نشده معلوم نیست 60 میلیون ادعا شده کجا تشریف دارند؟
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
تاالان به هیچ کس یارانه اضافه بر45500تومن هیچ ندادن و هرگز نمیدهند من که نه یارانه میگیرم نه کارت سوخت دادن چون خودرو اروندی است بندر ازاد تنها سهم یارانه ام سه جوان فارغ تحصیل دانشگاه دولتی بیکار و یک دست و کتف از دست داده در نورد حق علیه باطل ودیگر هیچ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اینترنت همراه در مشهد امروز مدت کوتاهی وصل و سپس مجددا قطع شد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بدرک
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
مسولین محترم سایت وزین تابناک ، شما را بخدایی که خالق جهان هستب میباشد ، و حیات و ممات همهٔ‌موجودات در ید قدرت اوست سوگند میدهم به من که یک بازنشسته با ۶۹ سال عمر و حقوق ماهانه ۲/۷ میلیون تومان ،و داشتن یک واحد آپارتمان ۸۴ متری با بیست سال ساخت و یک خودرو رانای تولید سال ۹۳ و داشتن دو داماد ،و دو نوه ،بعنوان بزرگ خانواده ، جزٔ افراد پر درآمد ،و سه دهک بالای جامعه هستم ؟ که از سال ۹۵ یارانهٔ‌مرا قطع نموده اند ،و پاسخی به اعتراض من نمیدهند ،و اکنون هم یارانهٔ‌ بنزین که تحت عنوان کمک هزینهٔ معیشتی به من تعلق نمیگیرد ،،‌ آیا واقعا من جزٔ سه دهک ثروتمند جامعه هستم ناگفته نماند که از صبح امروز صدها بار با کد دستوری ستاره ۶۳۶۹ مربع تماس گرفته اما هربار اعلام نامعتبر MMI روی صفحهٔ گوشی دیده میشود ؟ من ، مشکل شکستگی دو مهرهٔ کمر و انسداد سه مویی رگ خون رسانی به بخشی از مغز ،و فلج روده ای دارم ، که باعث ناتوانی جسمی من شده است ، و بغیر از چند دندان پوسیده در دهن چیزی نماده که توان مالی کشیدن دندانهای پوسیده را ندارم که بتوانم دندان مصنوعی هم تهیه نمایم ؟ این همه دردل من است که سی سال بعنوان مهندس از ۵۶/۱/۵ تا ۸۷/۱/۶ در سازمان مسکن و شهرسازی کرمانشاه خدمت نموده ام و همهٔ‌مشکلات انقلاب و جنگ هشت سالهٔ تحمیلی و سختیهای دوران بازسازی ،و دوران اصلاحات ،و تحریمهای کاغذ پاره ای را تحمل کرده ام ؟،، بی صبرانه منتظر جواب شما هستم ؟،،،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
منفی دادم به علت اینکه برای پول دو کیلو میوه التماس می کنی در حالیکه رفاه و آسایش حق ملت است.
سینا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
خدا رو شکر شکر شکر
بالاخره پسر آخوندی رو گرفتن
چقدر خوشحال شدم
وقتی تو این وضعیت بد اقتصادی هر بار مشکلی پیدا میکردم فقط یاد آخوندی و بچه هاش می افتادم
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
داداش یاد بچه های شهردار اسبق تهران هم بیفتی بد نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
۰۹:۳۸
اگه مدارک داری برو ارائه بده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اینترنت رو بصورت تمام و کمال آزاد کنید، نرخ بنزین رو ب وضعیت سابق برگردونید. وعده هایی رو که گفته بودین عمل کنید. خ ابتکار بچه هاشو می‌فرسته بهمان جا بهتره برای همیشه سکوت اختیار کنه و و و
سینا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
معصومه ابتکار اول در مورد خودت جریان آزاد اطلاعات رو اجرا کن
تو جزء کسانی بودی که از تولید بنزین در داخل کشور انتقاد میکردی که باعث آلودگی هواست بعد از روی کار آمدن دولت شوهرت شروع کرده به بنزین وارد کردن و تولید داخل رو بستی به بهانه آلودگی هوا چرا آلودگی هوا قطع نشد!
رحیم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
جالبه مجلس 2 بار آخوندی رو استضاح کرد سر کارچاق کنی بچه هاش بعد یهوی!! رای شون آخر استیضاح تغییر کرد رای به موندن آخوندی دادن الان که سند و مدرکش هم رو شده و پسرشو بازداشت کردن یکی بره اون نماینده های مجلسو هم بازداشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
دنياي مجازي دروغ ميگه ؟
حميد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بله اقاي فدوي براي مسئولان ده بيست فرزند واجب است و براي عده كثيري ازدواج ارزو شده ...
بالاخره يه عده بايد فعاليت كنن كه جمعيت كشور پير نشه
ياد اون پيرمرده افتادم كه به حجتي گفت خودتون ميدونيد با مملكتتون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
سردار فرزند آوری لطفا مسئولان فیش حقوقی خود و اعضا دزجه یک و میزان گردش مالی بانک هایشان و بن کارت اا و سکه های هدیه و کلیه مزایا دریافتی خود را در طول سال مستند کنند و ارائه دهند تا مردم یاد بگیرن با ماهی ۱۸۰۰ حقوق قانون کار ۵ فرطند بیاورند و همه را دانشجو کننید و زیر ۲۰ سال خرج و مخارج ازدواج را مهیا و انها را به خانه بخت بفرستن .
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
فیش فعلی ملاک نیست باید به مردم بگن سال ۵۷ چی داشتن الان چی دارند .
مهسا
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اگه هر مسئولی 5 تا فرزند داشته باشه و از هر کدوم 5 تای دیگه زاده بشه خیلی طول نمی کشه که کل مملکت پر میشه از آقازاده! ما هم می شیم شهروندان درجه پنج و به این آقازاده ها خدمت خواهیم کرد!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
معلم ها اگر هم وضع شان خوب نباشد ولی نسبت به میزان کار و ساعت کاری و غیره وضع متوسط خوبی دارند. ولی شاکی ترین قشر همین معلم ها هستند!!!
یک معلم بجای اینکه به فکر کشور باشد فقط به فکر جیب خودش و حق و حقوق معلم هاست. انگار بقیه مردم وضعشان گل و بلبل است یا بقیه شغل ها ضروری نیستند!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
معلمی از هر شغلی مهم هست از پزشکی و وکالت ومهندسی ...توسعه افتصادی به توسعه اموزش بستگز داره..از المان و ژاپن و انگلیس نگاه کنید
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
برای من که درآمد و سرمایه چندانی ندارم با ۵ سر عائله واریز نشده که هیچ ، در کمال تعجب برای مادر پیرم که به جز حقوق مستمری تأمین اجتماعی ، هیچ درآمد یا خانه و مایملک دیگری ندارد و با همان حقوق ، به سختی زندگی و مخارج بیماری دیابت و سایر هزینه هایش را تأمین می‌کند و با هر معیاری حساب کنیم جزو قشر ضعیف جامعه است نیز واریز نشده. پس این ۶۰ میلیون نفر چه کسانی هستند؟ مطمئنم که در این باره دروغ گفته شده است. ضمناً مادرم که سیمکارت به نام خودش ندارد حتی نمی‌تواند اعتراض کند!! خواهش میکنم شما رسانه ها صدای مردم را به گوش مسئولین برسانید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
جناب فدوی منم از زمین وزمان برام می رسید ودغدغه شغل آینده اونها رو نداشتم 20تا بچه می اوردم
پاسخ ها
علیرضا
| Netherlands |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
من 3 ساله ازدواج کردم و خیلی دلمون بچه میخواد ولی درامدمون بیشتر از 2 نفر رو جواب نمیده. بسته معیشتی هم بهمون ندادن. با حقوق قانون کار تو این وضعیت میشه بچه بزرگ کرد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
اینترنت را وصل کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
وصل نکنید جوون مادرتون وصل نکنید...بیخبر باشیم خیلی بهتره
علی جعفرپناه
|
Poland
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
بابت دانشجوهای آزاد شده، اگر تبرئه شدن یا تخلفشون سبک و قابل بخشش بوده، دیگه چرا اسم و فامیل و مشخصات کامل رو میزنین و آبروشون رو می‌برین. اول حبس ابد بعدش عفو و آزادی کامل؟ اینکه اگر‌از آقایون و مسئولین بودن میم خ و نون الف‌و سین خ و جیم ز میشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
مگه دزد بیت المال بودند که آبرویشان برود؟ فرزندان عزیز و روشنفکر اند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
9:59
از کجا فهمیدی روشنفکرن؟
اصغر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
چرا اونطرفیا را بازداشت نمیکنند اونطرفیا همشون پاک دست هستن؟؟ راستی از دکل گمشده چه خبر؟؟ بابک زنجانی چه شد؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
در مورد زنجانی توضیحات رو گوش دادی؟ در مورد دکل گمشده هم بهتره بدونی دو هزار میلیارد تومن از اموال متهم اون توقیف شده در حالی که ارزش دکل 87 میلیون دلاره
قصید
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تو نون خور آخوندی بودی یا نعمت زاده!؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
ناشناس 23:18 اره معلمهای تو ام در حق شعور و تربیت تو کوتاهی کردن اینجاشو قبول دارم
اصغر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
یالله. یالله اینترنت میخایم یالله. خدایا مارا از دست این مسئولان بیکفایت محافطت بفرما. اخه چه اشتباهی کردیم ایران زندگی میکنیم. اون زمان که عهدنامه ترکمانچای را بستن. کاش خودمارو هم میدادن میرفتیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اینجانب سرپرست خانوار چهارنفری از وزارت رفاه شکایت دارم که چرا یارانه اعضای خانواده بنده را از مهر ماه 94 قطع نموده اند و پس از چند بار اعتراض بنده به صورت حضوری و غیر حضوری ، اعلام نموده اند که چون اینجانب در تهران دارای آپارتمان می باشم یارانه خانوار را قطع کرده اند . آیا اینجانب که معلم بازنشسته هستم و دارایی من همین یک آپارتمان می باشد پس از سی سال معلمی دارایی زیادی محسوب می شود و جزء ثروتمندان محسوب می شوم ؟ در ضمن قبل از انتخابات پیامکی از ستاد هدفمند کردن یارانه ها ارسال شد که یارانه شما به اشتباه قطع شده و وصل خواهد شد اما تاکنون هیچ خبری نشده است . آیا این انصاف است ؟ آیا این عدالت است ؟ خواهشمندم پیگیری و رسیدگی نمایید.
حسین ۱۱
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
جناب فدوی برای شما ۲۵ نوه که چیزی نیست.امااونایی رو هم ببین که بدلیل بیکاری ومشکلات اقتصادی اصلاً به مرحله ازدواج هم نمیرسند.کم نداریم پیر دختر وپیر پسر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
من یه پسر مجردم ولی هر کاری میکنم بچه دار نمیشم.
معلم مدرسه دولتی منطقه محروم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ناشناس21:49 ازخدابترسید، معلم ها اکثراحقوق زیردومیلیون تومن درماه دارند، من باقریب21سال سابقه درآموزش وپرورش دریافتی دومیلیون وچهارصدهزارتومن دارم، هیچ وامی هم تاحالانگرفته ام، درضمن برای طرح رتبه بندی که هنوزاجرایی نشده چرا ازغصه و حسادت منفجرشده اید؟!!!!! و اینکه درنهایت مدعی تنها سه ساعت کار ما معلم هادرروزشده اید، یعنی شما سه زنگ مدرسه راسه ساعت می دانید؟!!!!!!! خودشماکه توان تحمل حتی یک ساعت فرزندان جوان گستاخت رانداری، معلمی راکه قریب 7ساعت درروز با بیش ازچهل دانش آموزگستاخ وتنبل و پرتوقع مدارس دولتی، سروکاردارد را مفتخورمی دانی؟!!!!!!! شغل شماچیست که خودت راپرکارترازمعلمهامی دانی؟!!!!!!!!!!!
یه شهروند زیادی معمولی وفاقدهرگونه یارانه
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
جناب رئیس جمهوره عاشق سینه چاک رفراندوم بودن، چرای هویی قیمت بنزین رادرتضادبتمنافع اکثرمردم، به سقف چسبوندن؟!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
خانواده کارمندی هستیم که سالها با صرفه جویی فراوان و تحمل اقساط وام، توانسته ایم خانه و ماشینی داشته باشیم، به دلیل داشتن همینها لابد، از پرداخت یارانه و کمک هزینه معیشتی خط خورده ایم، در یکی از استانهای محروم جنوبی با فاصله زیاد از مرکز، و مراکز تفریحی و با سیستم حمل و نقل عمومی افتضاح زندگی میکنیم. فاصله مان تا محل کارمان بسیار طولانی هست و به ما پرداخت حقوق منظم صورت نمیگیرد، تازه یک روز در هفته یعنی پنج شنبه هم نسبت به پایتخت بیشتر باید سرکارمان حاضر شویم، نمیدانید که تا چه اندازه احساس بی عدالتی داریم.
سعید از مشهد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
یه خبر جزئی درباره دستگیری پسر آخوندی رو تیتر زدی حزئیات دستگیری؟؟؟؟؟؟
سینا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
به صورت مشروط امضا نمی کرد. الان هم میتونه شکایت کنه اگه ناراضی هست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
امضا به صورت مشروط دیگر چه صیغه ای است؟ رئیسی صورت جلسه سران قوا را امضا کرده است و امضای انجام شده به معنای موافقت اوست. اینکه باب شود هر مدیری نامه ای را امضا کرد کنار امضایش حاشیه نویسی کند اصلا خوب نیست. اگر او قائل به انجام تمهیداتی بوده است باید تلاش می کرد که این تمهیدات در صورتجلسه ذکر شوند و اگر ذکر نمی شدند آنرا امضا نمی کرد. ولی اینکه صورتجلسه را امضا کند و با طرح موافقت کند ولی کنار امضایش پاراف و حاشیه نویسی کند کار درستی نیست. به هر حال اینکه مقامی در این سطح امضا کند و کنار امضایش شرط و شروط بنویسد کار خوبی نیست و اگر این کار در میان مدیران دیگر مثل مدیران بخشهای مختلف بانکها و مدیران مالی دولت و سایر نهادها و ... باب شود آنگاه امضاهایی صورت خواهد گرفت که برای زیردستان به امضا تفسیر خواهد شد و در نزد نهادهای نظارتی و قضایی، صاحبان امضا به حاشیه نویسی امضا استناد خواهند کرد و اینکه شرط امضای آنها محقق نشده است. در صورتی که در سیستم اداری و مالی چنین چیزی تعریف نشده است و کارمندهای رده پایینتر با مشاهده و تأیید امضا، موظف به ارائه خدمات به مشتری و ارباب رجوع می شوند.
منوچهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آقای صادقی عزیز، انشاالله که سران قوا واقعیت ها را بصورت شفاف منتشر خواهند کرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ما دیگه با این همه گفتار حرفی بری گفتن نداریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
هنوز اینترنت گوشی ها قطع هست و کسی پاسخگوی این ضرر و زیان نیست!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
رفتن بسوی دمکراسی در جامعه ما راهی بس طولانی است مجلس و دولت زاویه دار با ارکان قدرت نتیجه اش تحلیل جامعه است
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
دولت مطمئنا به هیچ عنوان مخالف گردش آزاد اطلاعات نیست پس ما مردم متحجر باعث قطع اینترنت هستیم
اصفهان نت ندارد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
همچنان نه وای فای و نه اینترنت موبایل در اصفهان اتصال ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آقایان گوجه فرنگی ۱۴۰۰۰تومان خیار ۸۰۰۰تومان و و و آنهم پایین شهر چرا دروغ میگویید که قیمت مایحتاج مردم تقییری نخواهد کرد منظور شما کدام مردمه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
مسخره است چه سبدی چه معیشتی
بنده ماشین ندارم و به بنده تعلق نگرفت
فکر کنم برای یک درصد واریز کردن متاسفانه شده مثل سهمیه کنکور
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
سلام دوستان لطفا بیخیال شوید و خواهشا فقط وفقط برای ظهور آقا و مولا و مقتدا و صاحب زمان و ولی نعمتمان حضرت ولیعصر(عج) خیلی خیلی دعا کنید تا خداوند منان فرج ایشان را برساند . انشاالله - التماس دعا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
سلام به همه دوستان . بنده قسم نمیخورم ولی یقین دارم این آقایایون دولتی سبد معیشتی رو به نصف این عدد ۶۰ میلیون نفری که میگن رو هم ندادن ، آخه چرا از هرکی می پرسی بهش ندادن و بعدش شده ۶۰ میلیون نفر ؟؟؟؟؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بنام خدا
با عرض سلام
1-من که از چند نفر از همکاران ویارانه بگیران سوال کردم کمک هزینه معیشت برای ایشان واریز نشده است.
2-به نظر من شعاری که دولت بابت نظارت بازار می دهد کذب است چرا که فرض بر این که فقط بنزین 1500 تومانی لحاظ شود مگه می شه این افزایش قیمت بنزین را تاکسی ها- وانت بارها و... از جیب بپردازند طبیعی که باید برای جبران مقدار کرایه ها بالا بره واین خود بخود باعث افزایش قیمت در بازار خواهد شد.
3-سهمیه 60 لیتر بنزی برای خودروها خیلی کم می باشد
4-دولت توانایی کنترل قاچاق بنزین وسوختهای دیگر را نداره ودر نتیجه بدترین راه حل را انتخاب کرد.باز هم از فشار به مردم
5-اگه مجلس جلوی افزایش پله کانی قیمت بنزین را در دو سه سال گذشته نمی گرفت امسال این اتفاق نمی افتاد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
نماینده سابق ولی فقیه در کرمان هنوز هم محافظ دارد؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
کی می خواین اینترنت دو وصل کنید. حساب اینو نمی کنید که خیلی ها دارن متن های تخصصی می خونن به زبان اصلی و وقتی بعضی از مفاهیم و تعبیرها رو نمی فهمن باید به منابع معتبری مثل ویکی پدیا برای توضیح مراجعه کنن؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
کدوم ۶۰ میلیون؟ به مرده ها یارانه دادن؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
تابناک یکبار جرات و شجاعت به خرج بده اسامی و نسبت رانت خوران و مفسدان اقتصادی و اختلاسگران عظمیم شان را با سلسله مراتب انتشار بده. اینکه پسر این وزیر و ان وزیر آن استاندار جز این دسته هستند را مردم مردم با خبرند. اینکه پدران و بستگان اینها به چه کسانی وصل هستند که وزیر شدند استاندار شدن فرماندار شدند و ..
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ابتکار: دولت هیچگاه مخالف جریان آزاد اطلاعات نبود . کذبی برای همه دنیا
لعیا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ما داریم خفه میشیم، زیر بار گرانی و نبود شغل، همسرم راننده آژانس بود الان دیگه درآمد نداره، مستاجر، بچه کوچیک....


شاید هیشکی باور نکنه، اما دوساله ما برای خودمون هیییییییچ لباس و کفشی نخریدیم، هیییچ

دو بار نوروز اومده و سال نو

چندین ماهه گوشت قرمز نخوردیم، هیچ مسافرتی نرفتیم، ما بدبختیم،
ما زندگی نمی کنیم، باور کنید فقط زنده ایم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اپراتورها باید ضرر زیانمان را بدهند...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
سرکار خانم ابتکار اعتراض حق مردمه و راین به حرف نیست باید عمل کنید و تا به این حق برسند...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ای مجلسیان اگر شما ها توانایی داشتید و نماینده مردم بودید هیچوقت اجازه نمیدادید بنزین به این صورت عمل شود و حالا میخواهید با استیضاح وزیران چه چیزی را ثابت کنید احمدی نژاد خوب گفتند که شماها در راس نیستید و نخواهید بود چون ناکارامد هستید. . من این حرفهارا میزنم که اخیرادر پاسخگویی به سوالات شما نمایندگان محترم از جانب وزیری که شخصیت دارد متوجه بی اعتنایی و به محلی شماها گردیم که به شما اصلا نماینده نمیشود گفت واقعا بنده به عنوان یک فرد ایرانی شرمنده رای خودم هستم که به ادمهای مثل شماها رای دادم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اون پدر بايد هم همچين پسري داشته باشه!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آقای آخوندی بهمراه فامیلهاشون یک باند عظیم هستند که سالهاست تو تمام ادارات و بانکها و حتی بانکهای خصوصی پستهای مهم مدیریتی مثل مدیریت منابع انسانی و کارگزینی رو بدست گرفتند و حتی فامیلهای دورشون و همه همشریانشون رو پخش کردن توی ادارات دولتی و بانکهای خصوصی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
وقتی این شش سال دولت تدبیر و امید را مرور می کنم دقیقا یاد دولت عدالت و بهار می افتم ضربدر ده به توان ده
صاحبجی کومار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
باز معلم رو به مسلخ کشیدن در کامنت ها :)

آمار بگیرید چند درصد معلم ها شغل دوم دارن... و این سوال رو از خودتون بپرسین چرا؟ و چنین معلمی بازدهی مناسب خواهد داشت؟ اگه داشت که اوضاع فرهنگی مملکت این نمیشد.
شرکت نفتیا شش ماه خونن شش ماه سر کار.. حقوقا بالای بیست تومن . کسی هم یادی نمیکنه ازشون.. انگار اون نفت مال بابای وزارت نفتیاست... گیر دادن به معلم سه چار میلیون حقوقی... که سه ماه میگن تعطیله... خبر ندارن امتحانات تابستونی آقازاده های تنبلشون همیشه به راهه.. کارمندا و کارگرا در طول سال تعطیلی کم دارن؟
خب من یه پیشنهادی دارم با اینحال:
تابستونا از معلم ها کار بکشیم نذاریم مرفه زندگی لاکچری رو سپری کنن.. ساختمون دولتی نیمه کاره ای جایی این عزیزان رو بکار بکشید.. تعارف نکنید....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بابا این نت همراه لعنتیو وصل کنید چه مسخره بازیه سر مردم در آوردین.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
نماینده سابق ولی فقیه در کرمان هنوز هم محافظ دارند!!!!!! خب ببینید چقدر هزینه باید صرف حفاظت شود
احمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
لطفاً در مورد واریزی 60 میلیون نفر به صورت مستند پیگیری نمایید قرائن و شواهد نشان می دهد آمار اغلام شده با واقعیت فاصله فاحش دارد. من کارمند دولت با حکم حقوقی 3،400،000 تومان و با احتساب کسورات قانونی دریافتی خالص بنده 1،800،000 تومان در ماه می باشد.مستاجر هستم و فاقد منزل مسکونی و دارای خودرو شخصی پراید،یارانه می گیرم و لی پول بنزین به حسابم واریز نشده است.برای پدر بنده نیز با حقوق 1،800،000 تومان و با وضعیت مستاجری پرداخت نگردیده است. همچنین آبدارچی اداره ما با حقوق 2 میلیون تومان، به حسابش واریز نشده و لی کارمند مسئولی که فیش حقوقی آن بالای پنج میلیون تومان می باشد دریافت کرده است تقریباً 80 درصد کسانی که در ساختمان اداری ما مشغول به کار هستند یارانه بنزین به حسابشان واریز نشده است
مهندس سید علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
آخوندی چه بلاهایی که سر نظام مهندسی نیآورد، حقوق بسیاری از مهندسان ضایع شد.
طرحهایی در جهت منافع شرکتهای بزرگ
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چقدر دروغ میشنوید و چقدر همیشه و همیشه باز هم دروغها رو باور میکنید..اندکی تفکر..اندکی مراجعه به حافظه تاریخی و گذشته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
حاضرم قسم بخورم دولت به 60 میلیون نفر یارانه بنزین نداده چون از هرکس پرسیدیم میگن به ما ندادن کی میتونه ثابت کنه چون امکان ثابت کردنش وجود نداره لذا دولت خیلی راحت دروغ میگه میگن از اینجا تا دورترین کهکشان میلیونها سال نوری فاصله است هرکی قبول نداره متر کنه
آشنا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
با 124 تماس بگیرید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
یدو سوال:
1- اصلاح طلبها دقیقا می خوان چی رو اصلاح کنن؟
2- اصول گراها دقیقا به کدوم اصول پایبندند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
فقط یک نکته، هر روز حدود ساعت 3 - 4 بعد از ظهر اگر با هلی شات از میدان انقلاب فیلم بگیرید از شدت شلوغی انگار راهپیمایی هست، اما اعلام شد بعلت شدت استقبال مردم از راهپیمایی دفاع از امنیت و آرامش کشور بجای صبح در میدان امام حسین بعد از ظهر در میدان انقلاب برگزار میگردد، آیا بهتر نبود برای جلوگیری از ترافیک و برای راحتی بیشتر شرکت کنندگان در راهپیمایی و برای جلوگیری از هرگونه شاعبه در فضای بازتر و خلوت تری راه پیمایی انجام میشد ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
چرا برای راهپیمایی خودیها همه خیابانها قفل و ترافیک شود مشکلی نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
بحث معافیت مالیاتی باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرد چرا باید برخی نهادها و سازمانها مالیات ندهند و حسابرسی هم نشوند؟ چرا باید بخش قابل توجهی از اقتصاد کشور در انحصار یک نفر باشد؟ چرا مردم همه فشارها را تحمل کنند؟ این همه سازمان عریض و طویل خصوصی و تبلیغاتی چه درد از ملت دوا کرده است؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
در یاب دمی که نعمتت هست بدست
این دولت و ملک می شود دست بدست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
والا چطور سردارها پنج تا پنج تا بچه و بیست و پنج تا نوه دارن درحالیکه بچه‌های مردم حتی توان مالی برای ازدواج ندارن چه برسه به بچه دار شدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
محمدجواد ابطحی، نماینده مردم خمینی‌شهر ، دنبال پست و مقان در آینده ایی که این حرفها رو میزنی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
اینترنت رو وصل کنید. واقعا از خوبی و صبوری و متانت مردم دارید سواستفاده می کنید یک هفته هست دارید میگید به زودی به زودی.میگید دست ما نیست.نمیدونیم.اتفاقا خوب می دونید.دارید با ما بازی می کنید.خدایا میبینی ما رو؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
و اینترنت همچنان قطع است. کاملا بیکار شدم رفت و سرمایه ام هم از بین رفت. باید دوباره برم از خانواده تقاضای پول توجیبی بکنم. خیلی ممنون!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
جناب سردار فدوی عزیز خدا شما رو بر نظام و انقلاب و کشور حفظ کند ما هم اگر باریکه حقوقی و درامدی مثل شما داشتیم بدمان نمی آمد از فرزند زیاد داشتن
علیرضا
|
Netherlands
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
سردار فدوی عزیز من اگر در دوران دانشجویی ازدواج میکردم و بچه دار میشدم بدون شک اون موقع من و همسر و بچمون از گشنگی میمردیم.
فرزندان شما حتما پشتوانه مالی کافی و دارمد زیاد در دوران دانشجویی داشتند چون مردم عادی همچین امکانی ندارند

من 3 ساله ازدواج کردم و بخدا هم من و همسرم واقعا بچه دوست داریم ولی الان تو خرچ 2 نفر هم موندیم چه برسه به بچه. حقوق قانون کار میگیرم و بسته معیشتی هم بهم تعلق نگرفته. با کدام پول و کدام امید بچه دار بشیم آخه؟!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
فرزند آوری یک واجب محسوب می‌شود و اگر این واجب انجام نشود خداوند از ما سؤال می‌کند.
کجا
چطور
کی
بهروز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
قابل توجه سردار فدوی هزینه زندگی آموزش ودرمان رو در نظر گرفتند جناب سردار شما تو این مملکت زندگی می کنید هزینه رو نمی بینید همینجوری که نمیشه مردم بچه بیاورند بگویم خدا بزرگ است خدا روزی میدهد اول بستر رو آماده کنیم بعد نظر بدهیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
سلام بنده کارگرم سه تا فرزند دانشجو دارم مستجر هم هستم هنوز پولی به حسابم نیامده
حسینی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
لطفاًدرمورد بانوان وچرا مدیریت وپستهای بالاتر به بانوان کمتر پبشنهاد میشه درصورتی که بانوان خیلی منسجم تر وسالم در کارخود هستند به نظربنده خانمها بهترین گزینه برای پستهای اداری و مملکتی هستند
رویا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
دولت برای هموار شدن مسیر شفافیت و بیان مطالبات مردمی عزمی راسخ داشته است!!!!!!!!!!!!!!!!! نمونه اش اعلام افزایش قیمت بنزین و سکوت پس از آن و الان هم انداختن تقصیر به گردن دیگران!
نمونه های دیگر هم پنهان نگه داشتن توافقات بین المللی
فقر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
باز هم دعوای زرگری و قصه آشنا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
همان شعار دهه 70 (فرزند کمتر زندگی بهتر) امروزه جور دیگری است (حمایت معیشتی تا5نفر) یعنی فرزند چهارم به بعد ایرانی نیستند. وعملا با این تورم وگرانی جلوی فرزند آوری را گرفتند و کشور ایران در جند سال آینده کشوری خواهد بود پیر
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # احمد سمیعی گیلانی # دعای روز سوم رمضان
وب گردی