بازدید 25270
هزار و ششصد و پنجاهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: کارتخوان‌های فروشگاهی۲ هزار و ۳۵۰ تریلیون تومان پول جابجا کردند/مادر شاکر پس از محکومیت قائدی/ادعای جدید کریمی قدوسی/واکنش رییس پلیس به درخواست وزیر آموزش و پرورش/علت ممانعت صداوسیما از مجری گری بنیامین در تلویزیون و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۹۷۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱ 08 May 2019
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
ضرباتی که از داخل به مواضع اصلاح گرایانه زده می‌شود، شدیدتر از ضربات خارجی است

مجلسی در گفتگو با «آزادی» با اشاره به اینکه «ما تهدید‌های طرف مقابل را جدی نگرفته و متقابلا تهدید‌هایی مثل بستن تنگه هرمز و ... می‌کنیم» گفت: «امیدوارم جامعه جهانی این تهدید‌ها را جدی نگیرد و ایران در ورطه جنگ نیفتد. نباید فراموش کرد که در این دنبا جنگ‌های بسیاری به خاطر مسائل کوچک‌تر از این نیز رخ داده است».وی تاکید کرد: «وظیفه مقامات ایرانی است که جلو وارد آمدن زیان به ایران را بگیرند. زیان‌هایی اعم از عدم فروش نفت، جلوگیری از صادرات، محاصره دریایی و هوایی و ... که ضربات سنگینی به ایران وارد خواهد کرد. باید توجه داشت که در صورت وقوع درگیری نظامی نیز جنگ زمینی و تن‌به‌تن که برخی دل بسته‌اند تا با فداکاری نیروی انسانی مقابل آن بایستند، رخ نخواهد داد. الان دنیای جنگ از راه دور است.» مجلسی در پاسخ به این پرسش که آیا مهلت ۶۰ روزه ایران نمی‌تواند زمینه انجام مذاکره و رسیدن به نتایج مثبت را فراهم کند؟ گفت: «امیدی ندارم، زیرا ضرباتی که از داخل به مواضع اصلاح گرایا نه زده می‌شود، شدیدتر از ضربات خارجی است. مثل همان که سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به اظهارات ظریف درباره تبادل زندانی گفت که او اختیاری برای مبادله زندانیان نداشته است. تا وقتی که اعتبار مسئولان و دیپلمات‌ها اینطور خنثی می‌شود نمی‌توان امیدی به این مهلت‌ها داشت».
 
راه اندازی «گشت رضویون» با همکاری پلیس و بسیج

سردار حسین اشتری» روز چهارشنبه در حاشیه همایش تجلیل از اساتید و هیات علمی دانشگاه انتظامی امین افزود: هم اکنون تفاهمنامه همکاری بین نیروی انتظامی با سازمان بسیج در زمینه تعامل و همکاری هرچه بیشتر در خصوص راه اندازی گشت رضویون به امضا رسیده است. وی ادامه داد: ارتقا امنیت مردم از مهمترین اهداف راه اندازی این گشت است، با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده، گشت رضویون یا همان «گشت‌های امنیت محله محور» پس از راه اندازی و شروع رسمی فعالیت خود قطعا نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت که مردم می‌توانند شاهد آن باشند. سردار اشتری گفت: هم اکنون برای راه اندازی گشت رضویون با مسئولان استان‌های مختلف کشور هماهنگی‌های لازم انجام گرفته که رضایت مردم از پلیس خدمت گذار بهترین سرمایه ناجا در زمینه ارائه هرچه بیشتر خدمات است.
 
کارتخوان‌های فروشگاهی۲ هزار و ۳۵۰ تریلیون تومان پول جابجا کردند

سال گذشته کمترین مبلغ جابجا شده توسط دستگاه کارتخوان فروشگاهی متعلق به فروردین ماه با رقمی بالغ بر ۱۲۸ هزار میلیارد تومان و بیشترین رقم متعلق به اسفندماه با ثبت مبلغ ۱۹۷ هزار میلیارد تومان است. این گردش مالی عظیم تنها روی موثرترین ابزار پرداخت الکترونیک کشور به ثبت رسیده که انحصار آن تنها در اختیار ۱۲ شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت قرارداشته و به ازای هر یک تراکنش کارمزدی مشخص دریافت می‌کنند.
 
دختر روحانی شهید: شایعه‌پراکنان را حلال نمی‌کنیم

دختر روحانی همدانی می‌گوید: پدرم زندگی ساده‌ای داشت. شهادت پدرم برای ما افتخار است، اما آن‌هایی که در فضای مجازی به ما تهمت می‌زنند را حلال نمی‌کنم. این حرف‌ها و جهاد نکاح که گفته‌اند همه‌اش دروغ است و ما کسانی که این حرف‌ها را زدند حلالشان نمی‌کنیم… ما از خون شهیدمان نمی‌گذریم
 
پیام محدود کردن همکاری ایران در برجام چه بود؟

علیرضا رحیمی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت:خروج از برجام توسط ⁧ ایران⁩ گزینه مطلوب آمریکایی‌ها و گروه B. است. برخی تندرو‌ها نیز از داخل فشار برای خروج دارند. محدود کردن همکاری‌های ایران پیام روشنی دارد، آمریکا و اروپا به اجرای تعهدات خود برگردند و شرکای ⁧ برجام ⁩ برای حفظ آن هزینه کنند. قلدری آمریکا نمی‌تواند فشار برای ⁧ مذاکرات ⁩ باشد.
 
نظر رهبری ۲۳ سال پیش درباره انتقاد‌ها به سریال «امام علی»

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به صورت مستمر روزانه‌های خود را می‌نوشتند که این روزانه‌ها حالا به صورت کتاب منتشر شده است. خاطرات و رویداد‌هایی که تنها متمرکز بر سیاست نیست و در آن‌ها می‌توان نمونه‌های فرهنگی و هنری هم دید. یکی از این موارد که در کتاب خاطرات مربوط به سال ۷۵ منتشر شده، خاطره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از حضورش در دفتر رهبری برای ملاقات با اعضای مجلس خبرگان در روز پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۷۵ است. طبق نوشته او در این دیدار برخی از اعضای مجلس خبرگان به سریال «امام علی» به کارگردانی داوود میرباقری انتقاد داشتند که رهبر معظم انقلاب هم اشکالات این سریال را پذیرفتند.
 
مادر شاکر پس از محکومیت قائدی

مادر احمدرضا شاکر:دادگاه، مهدی را به یک سال حبس تعزیری، ۳۶۰ میلیون تومان بابت دیه به ما و دختری که در خودرو حضور داشت و از ناحیه دنده آسیب دید، محکوم کرد. همچنین قائدی باید ۲۰۰ ساعت کار خدماتی شامل آموزش رایگان به بچه‌های بی‌بضاعت در آکادمی فوتبال انجام دهد. قائدی می‌تواند حکم حبس خود را با سه میلیون تومان بخرد، اما برای من نه دیه گرفتن مهم بود نه چیز دیگری، فقط می‌خواستیم حقیقت اثبات شود، اینکه او خودش پشت فرمان بوده و گواهینامه نداشت. او چند شاهد آورده بود و قصه‌ها تعریف کرد که پشت فرمان نبوده، اما امروز مشخص شد که خودش راننده بوده است/ تسنیم

ادعای جدید کریمی قدوسی

 جواد کریمی قدوسی نماینده اصولگرای مشهد در مجلس در توئیتی نوشت: حضرت آیت الله صادق لاریجانی، ریاست محترم مجمع تشخیص مصلحت، شنیده شده حضرتعالی قسمتی از مجموعه تشریفات قوه قضاییه را که برای مهمانان خارجی تجهیز شده، جهت سکونت در تهران انتخاب کرده اید. قرار بر سکونت جنابعالی در منزل مهیاشده برای مرحوم آیت الله هاشمی شاهرودی بود. او در تکمیل سخنانش نوشت: با توجه به جایگاه باارزش جنابعالی در نظام، انتظار مردم ایران این است که زی طلبگی و ساده زیستی همواره مورد توجه مقامات عالیرتبه باشد.
 
واکنش هوک به خروج احتمالی ایران از برجام
 
نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران با تکرار ادعا‌های ضدایرانی، از سیاست‌های خصمانه کشورش در برابر تهران دفاع کرد.«برایان هوک» در گفت‌وگوی اختصاصی با «صدای آمریکا» مواضع ضد ایرانی خود را تکرار و از اقدامات اخیر مقامات این کشور دفاع کرد.وی درباره اعزام ناوگروه به ایران و اینکه آیا این اقدام بخشی از فشار حداکثری علیه فعالیت‌های هسته‌ای ایران است، گفت: «کاخ‌سفید با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد که به دلیل هشدار‌ها و نشانه‌هایی که دریافت کرده‌ایم. ایالات متحده هر اقدامی را که لازم باشد انجام خواهد داد و هر حمله به منافع و یا هم پیمانان آمریکا با واکنشی سریع و قاطع مواجه خواهد شد. ما انتظار این را داشتیم و می‌دانستیم که رویه معمول جمهوری اسلامی ایران این است که وقتی خودشان را از لحاظ دیپلماتیک و اقتصادی دچار انزوای بیشتر ببینند، سعی می‌کنند جهان را به وحشت بیاندازند. اساسا نوع نگاه رژیم ایران چنین است. به باور ما همین موضوع در بسیاری از موارد کشور‌های زیادی را به وحشت انداخته است. به دنبال شکست داعش، پامپئو گفته است که امروز ایران چشمگیرترین تهدید برای ثبات خاورمیانه است و ما فکر می‌کنیم که برای مقابله با این تهدید، سیاست خارجی درستی را در پیش گرفته‌ایم. این شامل فشار شدید اقتصادی، انزوای سیاسی و آمادگی برای انجام هرگونه اقدامات لازم جهت محافظت از منافع آمریکاست.»

واکنش رییس پلیس به درخواست وزیر آموزش و پرورش

سردار اشتری گفت: ما آمادگی هرگونه کمک به نهاد‌های مختلف را داریم، اما وزارت آموزش و پرورش خود نهاد حراست و بازرسی دارد و باید از ظرفیت‌های خود برای شناسایی منبع انتشار کلیپ‌های نامتعارف از مدارس استفاده کند. در صورت درخواست، پلیس برای شناسایی و برخورد با انتشار دهندگان کلیپ‌های نامتعارف در مدارس از هیچ کمکی کوتاهی نخواهیم کرد.

دستور رئیس جمهور برای تنظیم بازار

واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: رئیس‌جمهور امروز به برخی وزرا و از جمله وزیر صمت دستور داد نسبت به تنظیم بازار اقدام کنند. درباره احتمال کوپنی شدن کالا‌های اساسی، وقتی که قرار است گزینه‌ها بررسی شود با توجه به شرایطی که داریم طبیعی است که همه آن‌ها را مورد توجه قرار می‌دهیم، اما مهم است که کدام گزینه انتخاب می‌شود که هنوز تصمیم گیری نهایی انجام نشده است. / فارس

واکنش دلار به سخنان رییس جمهور/ یورو ۱۶۶۹۰ تومان

پس از سخنان رییس جمهور و اعلام مهلت شصت روزه ایران، نرخ دلار در صرافی‌ها افزایشی در حدود ۲۶۰ تومان را نسبت به متوسط قیمت دلار در روز گذشته تجربه کرد. هر دلار صرافی‌ها تنها با ۱۰ تومان کمتر از ۱۵ هزار تومان، بر تابلو قیمت خورده است. نرخ خرید دلار در صرافی‌ها نیز ۱۴ هزار و ۷۹۰ تومان اعلام شد. بر اساس این گزارش نرخ فروش یورو در صرافی‌ها ۱۶ هزار و ۸۹۰ و نرخ خرید اسکناس یورو ازمردم ۱۶ هزار و ۶۹۰ تومان است.

علت ممانعت صداوسیما از مجری گری بنیامین در تلویزیون

برنامه «ماه ماه» با اجرای بنیامین بهادری که قرار بود در آخرین ساعت قبل از افطار از شبکه سه سیما روی آنتن برود، پخش نشد و برنامه «محرمانه خانوادگی» جایگزین آن شد. روی آنتن رفتن بنیامین بهادری، خواننده پاپ به عنوان مجری برنامه تلویزیونی با مخالفت معاون سیما مواجه شده و مجوز پخش این برنامه در لحظات آخر صادر نشده است. نداشتن تجربه اجرای تلویزیونی و متناسب نبودن نفس حضور یک خواننده و سلبریتی در قامت مجری ویژه برنامه افطار از جمله دلایل مخالفت مرتضی میرباقری معاون سیما با اجرای این برنامه بوده است. / فارس

ذوب‌آهن به دنبال تغییر میزبانی کربلا
پس از اتفاقاتی که در پایان بازی تیم های ذوب آهن و الزورا به وجود آمد سعید آذری با نامه ای به هیات مدیره باشگاه خواهان تعیین تکلیف باشگاه برای النصر عربستان شد. دیدار شب گذشته دو تیم ایرانی و عراقی آنقدر حاشیه های عجیب و غریب داشت که حالا مدیران ذوب برای تغییر میزبانی در بازی برگشت برابر النصر عربستان به فکر بیفتند. در این باره باید گفت سعید آذری که به عنوان مدیرعامل باشگاه با اعضای تیم راهی کربلا شده بود صبح امروز نامه ای برای هیات مدیره باشگاه ذوب آهن تنظیم کرد و فرستاد که در آن اشاره شده بود با توجه به معرفی ورزشگاه کربلا برای دیدار برابر نماینده عربستانی، اگر نیمی از اتفاقاتی که شب گذشته افتاد در آن دیدار بیفتد قطعا امنیت تیم مهمان یعنی النصر عربستان را زیر سوال می برد و این می تواند برای نماینده ایران به شدت گران تمام شود.

واکنش پورمختار با بازداشت مرضیه امیری: خبرنگار نباید هر خبری را منتشر کند
پورمختار در گفت‌وگو با ایرناپلاس ضمن اظهار بی‌اطلاعی از موضوع بازداشت‌ها در تجمع روز کارگر گفت: کمیسیون قضایی و حقوقی به این موضوع وارد نشده و در کمیسیون مطرح نشده است. وی همچنین تأکید کرد: کسی که تخلف می‌کند، وظیفه نهاد‌های امنیتی است که با او برخورد کند. پورمختار درباره اینکه محل نگهداری برخی بازداشتی‌ها، از جمله خبرنگار روزنامه شرق همچنان نامعلوم است، می‌گوید: هرچند که برای من معلوم نیست که محل نگهداری ایشان مشخص است یا نه، ولی قانون اجازه می‌دهد متهم بعد از ۴۸ ساعت با خانواده‌اش تماس بگیرد و محل نگهداری‌اش را اعلام کند. او درباره اینکه گفته می‌شود خبرنگار روزنامه شرق اساسا در تجمع حضور نداشته و صرفا بعد از تجمع، پیگیر سرنوشت بازداشتی‌ها بوده، گفت: برخی در تجمعات نیستند، اما محرک‌اند، مسائل را رسانه‌ای می‌کنند و در اختیار ضدانقلاب و دشمن قرار می‌دهند. این‌ها ایجاد تشویش می‌کند. این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره رسالت خبرنگاری گفت: خبرنگار حق ندارد هر چیزی را منتقل کند. ضمن اینکه من اصلاً ایشان را نمی‌شناسم و نمی‌دانم به چه دلیل بازداشته شده است.

الشعبی: ایران مورد تعرض قرار گیرد اعلان جنگ می‌کنیم
رئیس اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق با اشاره با حمایت های جمهوری اسلامی ایران از عراق در جنگ با داعش گفت که اگر ایران از سوی هر طرفی مورد تعرض قرار گیرد اعلان جنگ می‌کنیم. جبار المعموری، رئیس اتحادیه علمای اسلام در استان دیالی عراق و از فرماندهان حشد الشعبی در گفت وگو با پایگاه خبری بغداد الیوم گفت: تمام اقشار عراقی موضع جمهوری اسلامی ایران در زمان جنگ با داعش را فراموش نخواهند کرد زیرا در زمانی که دیگر کشورها ما را تنها گذاشتند ایران با سلاح و نیروهای مستشاری از ما حمایت کرد.وی افزود: اگر تهران از سوی هر طرفی مورد تعرض قرار گیر اتحادیه علمای اسلام اعلان جنگ عمومی خواهد داد و فرزندانمان را برای دفاع از ایران خواهیم فرستاد. منطقه خاورمیانه روز به روز به یک سونامی خطرناک نزدیک می‌شود که رژیم صهیونیستی بر آن نظارت دارد.

استاندار معزول گلستان، مشاور شهردار تهران شد!
طي حكمي از سوي حناچي، مناف هاشمي استاندار سابق گلستان مشاور شهردار تهران شد! مناف هاشمي كه در جريان بحران سيل اخير گلستان، محل كار خود را ترك و راهي خارج از كشور شده بود و بعد از جنجال فراوان، به ايران بازگشت و توسط جهانگيري بركنار شده بود، قرار بود رييس سازمان مالياتي شود كه اعتراض افكارعمومي، مانع اين اتفاق شد، اما او حالا به شهرداري بازگشته و مشاور حناچي شده است. اين درحاليست كه برخي رسانه ها نيز خبر داده اند كه نام سید مناف هاشمی در فهرست دریافت‌کنندگان املاک نجومی، که توسط شهرداری تهران واگذار شده، دیده می‌شود./انتخاب

کواکبیان: از رهبری برای «جمهوریت سوم» درخواست می‌کنیم
یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از تهیه نامهای به رهبر معظم انقلاب، برای درخواست بازنگری در قانون اساسی خبر داد. مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس به ایرناپلاس گفت: ما در حال آماده‌سازی طرحی تحت عنوان جمهوریت سوم هستیم که همان درخواست بازنگری در قانون اساسی از رهبری است. کواکبیان در ادامه افزود: این طرح قرار است در قالب نامهای برای رهبری فرستاده شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۹
در انتظار بررسی: ۵۵
انتشار یافته: ۳۲۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
روزنامه ها و کانال های اصلاح طلب و حامیان خارجی شون ، منتقدان به کلیپ مدرسه رو مسخره می کنند با عنوان متحجر و مخالف شادی مردم ..
چرا این ها موقع توزیع ۱۸ میلیارد رانت و دریافت حقوق های نجومی ، بین اقوام و دوستان هم حزبی خودشون ، نگران افسردگی مردم نبودند؟!
من با اصولگرایان موافق نیستم ، اما باید مردم را اگاه کرد تا جریان اشرافی اصلاح طلب نتونه با حربه مشوق جنسیتی و بزن و برقص ، و ترساندن مردم از بقیه ، به صورت هیجانی از مردم برای ژن های خوب ابتکار و امثالهم «تکرار» بگیره..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
جمع کن این ادبیات سراسر عقده و کینه رو ؟ خودت میدونی اصلاح طلبان نقش شتر مرغ رو دارند ،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
تو واقعا مخت معیوبه...هر شب ساعتها منتظر میمونی که بتوانی کامنت اول را بگذاری با اراجیف همیشگیت....
ناشناس
| France |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
هر چی عزت قریبا ۲۰ درصدی هم که دارید از همین اصلاح طلبان هست چون اصلاح طلبان باعث شدند که ان روحیه و اخلاق خشن شما را تلطیف سیاسی کنند .
ناشناس
| France |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
هر شب هزیان‌میگی مجبورم جوابت را بدهم . اصلاح طلب خواست مردم هست یعنی شانزده میلیون رای ندادها و ۲۴ میلیون رای دادها بشدت دنبال اصلاحات ساختاری سیاسی و اقتصادی هستند . این افرادی که نام میبری برای مردم فرقی نمیکند که چه کسی هست هر کس حرف مردم را میزند رای داد . مطالبه ۸۰ میلیون ایرانی این نیست که بعد از چهل سال هنوز در فکر این هستند که با چند جبهه جنگ کنند که فلان مطلوم وطیفه ما هست مطلوم تر از مردم ایران کجا پیدا میکنی سری به استانهای اطراف کشور بزن بعد به مطلومیت پی میبری اصلاح طلبی کی گفته که مربوط به روحانی هست وفلان هنرمند هست مردم میخواهند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
داداش تا حالا هر چی اختلاسگر بوده نقش حزب اصولگراها را داشته مفهوم پنبه ها را در از گوشیت بیرون بیار
ناشناس
| France |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
همین الان تو سایت ها خواندم‌که آمریکا تحریم‌های دیگری شامل فولاد و المینوم و وو به فهرست تحریم ها اضافه کرد کسی بیشتر نمیتونه توصییح بده این دیگه چه تحریمی هست و چقدر تاثیر داره ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
اصلاح طلبی رو با اصلاح طلبان یکی نکن. اصلاح طلبها یه مشت مدعی هستتد. از نظراتشون کاملا محسوسه
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
اگه تا امروز کشور به سرنوشت سوریه و عراق دچار نشده فقط بخاطر اینه که اصلاح طلبان اجاره ندادن ،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
اصلاح طلبی بد نیست متاسفانه کسایی خودشونو به اصلاح طلب ها چسبوندن و فقط از این جریان ب نفع خودشون استفاده میکنن .و در کل دوره این دو ب اصطلاح حزب تموم شد دادش من ک دیگه از این ب بعد رأی سفید میدم.زمانی ک چند ده میلیون رأی سفید شد همه حساب کار دستشون میاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خدا پدر احمدی نژاد را بیامرزد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
کامنت گذار اصلی؛ استفاده از اصطلاح بزن و برقص دریافتم که قطعا جزء هسته اصلی اصولگرایان نیستیدمنهم جزء هیچکدام از جریانات چپ و راست کشور نیستم. اما معنی بزن و برقص را هم نمیدانم. لطفا بنده را در صورت امکان توجیه بفرمایید معنی یا وجه تسمیه این لفظ چیست؟.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
تابناک رو دوست دارم چون همه نظرا رو نشر میده
ناشناس
| France |
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
کاربر محترم آیا کلیپی را تا حالا دیدی که در یک صحرای پر از عفلزار دو تا گوزن با هم سرشاخ شدند و یا در حال بازی هستند ولی شیری اهسته آهسته به انها نزدیک میشود ؟ تا حالا ندیدی دیگه جنگ و دعوای حزبی را کنار بذار طرف با تمام انکانات اول به جنگ اقتصادی امده و حالا هم در جنگ واقعی هست کمی تفکر و تعقل کن . راه حل چیست . اینکه به رقص و شلدی حساسیت داشته باشی ولی در کنار محله زندگیت فقیر باشه نه مردم بفکرش باشند نه مدیران . تمامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلبریتی بی سواد ، ورزشگاه کربلا رو ساخت ایران دونسته..
در حالی که این ورزشگاه توسط شرکت ترکیه ای در سال ۲۰۱۳ ساخته شد و جشن مفصلی هم با حضور اولیور کان برگزار شد و لوگوی شرکت هم در سر در ان حک شده..
چرا این سلبریتی ها به مفت فروشی گاز به ترکیه ، که دسپخت سیاسیون همراه اینهاست ، حساس نیستند؟ فقط عراق و سوریه بدند؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سواد رسانه ای که نداشته باشی و دنبال رو رسانه های مسموم باشی هر چیزی را باور می کنی
مصداق این افراد است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
من ماندم وقتی احترام هایی که به ایرانی ها می گذارند را پر رنگ نمی کنند ولی تا یک درگیری درست می شود ان را چنان دست به دست می کنند که انگار
........
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
تازه اینقدر عده ای بی یواد هستند فکر می کنند این ساختن ها مجانی است
ناشناس
| France |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ترکیه ها فقط ساخته اند بابت ساخت پول گرفته اند
ناشناس
| Turkey |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اتفاقا یکی از زیرکانه ترین قراردادهای ایران همین قرارداد فروش گاز به ترکیه بود. به طوری که خود ترکیه هم بارها به غیرمنصفانه بودن این قرارداد اعتراض کرد. ایران گاز را یه گرانترین قیمت به ترکیه می فروخت. حتی در مقطعی ترکیه به دنبال فسخ این قرارداد بود ولی برایش عواقب مالی به همراه داشت.
چرا فکر می کنیم همه به دنبال سواستفاده از کشورمان هستند؟
iilia
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
حالا غیر ورزشگاه کارای زیادی اونجا کردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
احترام و علاقه عراقی ها در هشت سال جنگ و حدود سیصد هزار شهید معلومه
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
سواد رسانه ای یعنی گوش دادن به صدا و سیما
m87
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
ای کاش ایران ساخته بود...پولشو ایران داده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
هنوز نمی دونی خود مسئولان بازار ارز را ازاد گذاشته اندتا بالا برود؟
من شرط می بیندم تا چند روز دیگر بعد این سخنرانی اقای روحانی ، همتی دست به کار می شود و بازار را می کشاند پایین
فقط نگاه کن
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گران بودن ارز تنها راه جلو گیری از واردات و تشویق صادرات بود . و چند دلیل دیگر هم داشت که مسافرت های خارجی کمتر شد . کمبود بودجه دولت جبران شد . بخش توریسم برادران عراقی یک ماه دیگر هجوم خواهند اورد . مشهد میزبان خوبی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خود وزیر اموزش و پرورش مشکل است که باید برخورد شود باهاش و نه با کسانی که از یک مکان عمومی فیلم گرفتن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
جیمی کارتر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یک دموکرات کثیف که با کمک صهیونیست ها و انگلیس خبیث یکی از دلایل اصلی مشکلات امروزه ایران هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
هویدا
پاسخ ها
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خدا رحمت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
جا به جایی عید فطر امسال
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
حلا ماه سه روزه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
علی اکبر ناطق نوری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اصولگرایی صادق و مخلص و منطقی
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
فرقی ندارند
ناشناس
|
Romania
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
من امروز به یکی از صرافی های تهران در خیابان فردوسی مراجعه کردم، برای فروش مقداری دلار، صرافی خریداری کرد ولی هیچ فاکتوری به من نداد، و در مقابل پول رو به صورت نقدی پرداخت کرد. من اسم صرافی رو نمیارم چون ممکنه منتشر نشه، ولی خواستار این هستم که بانک مرکزی نظارت رو روی صرافی ها مخصوصا در قلب پایتخت بیشتر کنه. چون احساس کردم وقتی از من خرید، در سامانه سنا ثبت نکرد، و ممکنه احتکار کنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
امیدوارم انسان های باوجدانی مثل شما گزارش این تخلفات رو به دستگاههای نظارتی مانند تعزیرات، بازرسی بانک مرکزی و ... ارائه کنن و در صورت امکان مستندات این نخلف رو برای انتشار در اختیار خبرگزاری های معتبر قرار بدن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
تو رفتی فروختی اون هم خریده اسمشاسم مغازه هم صرافیه وظیفه اش خرید و فروشه ارزه در ضمن صرافی وهر مغاز های موقع فروش فاکتور میده نه موقع خرید فاکتور رو شما باید صادر کنی اگه یکم منطقی باشیم و درست فکر کنیم بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
محمد باسط درازهی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
تازه طعم قدرت چشیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خاوری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خسرالاخره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مارمولک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
قاشقچی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بن سلمان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یزید زمانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
فرزند روزگار خود نه عقب مانده ای متحجر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
مثبت اشتباه بود
شر به تمام معنا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نتانیاهو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
عمرو عاص زمانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مسیحیت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دین الهی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دین مهربانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یهود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
قوم لجوج
ناشناس
|
Sweden
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یه فکری هم برای این دله دزدی ها بکنید با این قیمتا دیگه نمیشه گوشی خرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
زرتشت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یکی از ادیان الهی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پیامبر ایرانیان و دین باستانی ایران
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
پیام آور وحی خداوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
فائزه
پاسخ ها
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
رنگ باخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خاطره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گشت رضویون؟؟؟ به کار اصلیتون که تامین امنیت و رفاه مردم و جلوگیری و برخورد با قاچاقچیان و دزدان و خفت بگیران و اختلاسگران میپردازید؟همه این گشت ها همیشه در برخورد با مردم عادی بوده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ملکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
انگلیس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
روباه مکاری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مجلس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پوپولیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اشتباه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پشیمانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
13 سال ثبات قیمت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
به قیمت چپاول سایر کشورها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اکنون در پیشگاه خداوند مهربان شاد و خرم است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خدا رحمتش کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
برادران لاریجانی
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
تابناک با نوشتن این اسامی در چند روز اخیر وزن سایتت را پایین آور دهای.اگر می خواهی در باره این مسایل نظر سنجی کنی مانند یک نشریه وزین یک فرم نظر سنجی بگذار این روش واقعا در شان یک نشریه نسبتا مقبول نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بنیاد مستضعفان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خوب وقتی هماهنگ نکند قطعا اختیاری ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کمیته امداد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کمکش در حد روزی گنجشک
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
راه برون رفت از وضعیت فعلی و جلوگیری از نابودی مردم و صنعت و زیر بناها...گفتمان است.
این کمتربن هزینه برای ملت و کشور ایران است. تا دیر نشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
احمد علم الهدی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نسخه اشکنه
ناشناس
| France |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خودش میگوید من سیاستمدار هستم ولی علوم سیاسی را نخوانده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
چه دنیای عجیبی واقعا چند تا دختر بچه در مدرسه دست زده اند و آواز خوانده اند وزیر آموزش و پرورش از نیروی انتظامی خواسته است مانع آنها شود موضوع آنقدر عجیب بوده است که فرمانده نیروی انتظامی گفته مگر آموزش و پرورش حراست ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اول برو شعر ان ترانه رو ببین اگر خانواده داری رو سیاه خواهید شد
دومش هم اینکه اگر دست زدن بود که مشکلی نداشت وقتی.....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شما خوابید یا خودتون را به خواب زده اید دیدید که چه آهنک مبتذل جنسی برای این بچه ها گذاشته اند؟ روشنفکربازی هم حدی داره به خدا؟ تو رژیم شاه هم این کارها تو مدرسه نمیشد
ناشناس
| France |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دمشان گرم اهنگ شاد و قشنگی را خواندن خیلی باهال بود . هیجان داشت و انرژی به دانش اموزان میداد از گریه که بهتر بود
ناشناس
| United States |
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
چقدر بی ادبین نظرتونو با توهینو فوشه, خوب کسی باهاتون حال نمیکنه
هرکی با شما موافق نیست بی خانوادست ؟
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
از ترانه سوسن خانم که زشت تر نیست که بچه های همین آقایان در طول اردوهایشان در ماشین می خوانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پاپا نوئل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
حاجی فیروز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شادی کودکان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بیخوابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گرسنگی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گاه نعمت گاه نقمت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بی کفایتی مسئولان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کابوس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دشمن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مسئولیت است و همین خوشی هایش ساده زیستی کیلویی چند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نعیمه اشراقی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
غلامعلی حداد عادل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
فارسی مملو. از واژه های عربی
ناشناس
| France |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
از زبان پارسی فقط حروف اصافه و بعصی از فعل ها زنده مانده مانند خوردن و دیدن .. از . در . به بقیه همه عربی هست همین اسم ایشان سرتاسر عربی هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
هزار شغله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
رییس فرهنگستان فارسی که تمام اسمش عربی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
البته اگه عربی از زبان فارسی حذف بشه ، چیزی باقی نخواهد ماند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
شما که ایمقدر اادعاتون می ود و می گویبد عربی شده چرا از ورود کلمات لاتین جلوگیری نمی کنید
اگر سطح سوادتون بالا است!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
علی فروغی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
از دماغ فیل افتاده
m87
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
میلیون ها منفی
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
به جای راه اندازی گشت به فکرمعیشت مردم باشید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
معیشت مردم در ردیف دهم قرار دارد
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
به فکرند دیگه.هیچ کس اعتراض نکند هم خودش نوعی فکر است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ساشا سبحانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
پر از عقده خودنمایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
تا کی میشود ماهواره ها را از پشت بام ها انداخت و دختران را به خاطر چند تار مو بازداشت کرد؟ 41 سال از انقلاب گذشت. اگر این گشت ها می توانست چیزی را تغییر دهد الان دختران ایرانی همه با چادر سیاه می گشتند و مردم فقط به اخبار صدا و سیما گوش می دادند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
قانون درستی نداریم وگرنه همه چیز درست می بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ایجاد گشتهای اینچنینی ، بی قانونی ها را از طرف مجریان ناآشنا به قوانین بیشتر و به نارضایتیها دامن خواهد زد ضمنا سوالی که پیش می آورد اینست که ؛مگر نیروی انتظامی نداریم و مگر نیروی انتظامی طبق قانون جمهوری اسلامی حافظ امنیت فرهنگی ،اجتماعی و اقتصادی کشور نیست .چرا باید مجموعه ای را که معمولا بصورت داوطلب و بدور از آگاهیهای لازم در این زمینه ها هستند به این امور اضافه شوند.به نظر می آید فقط بخاطر اینکه بگویند کاری انجام داده اند برای خودشان شریک قائل میشوند تا با دخالت دادن دیگران ،جلوی انتقاد به خودشان را بگیرند و مدافعانی نیز دست و پا کرده باشند.یعنی بیشتر شبیه یار کشیست تا چیز دیگر.
آنچه مسلم است اینکه مردم بهره ای از این طرحها نمیبرند و فقط باید هزینه آنرا متقبل شوند.مگر در یک کشور چند جور نیرو باید مجری قوانین انتظامی شهری باشند ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
نیروی اماده باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سرخه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دیکتاتوری پزشکان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مظلومیت معلمان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ما از بیکار و کارگر در ایران مظلوم تر نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کارکنان شرکت نفت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نماینده مجلس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کارکنان اشرافی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
حقوق های نجومی
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
قوانین کشور باید اصلاح شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اعضای هیات علمی دانشگاه ها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مخلوطی از باسواد و بی سوادو رابه مند و ضابطه مند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اشرافیت خفته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مافیایی مدرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
لواسان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
ویلاهای انچنانی نو کیسه ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شمیرانات
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
روزگاری باغستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ولنجک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نماز جمعه
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شرکت برای استخدام بد نیست ولی بعد از استخدام نه کسی شرکت نمیکنند . دلیلش این هست که چون عبادی و سیاسی هست ۹۰ درصد سخنان سیاسی هست . اخلاق که سیاسی نمیشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
تجریش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نیاوران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
روی خط زلزله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کاخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
علی شمخانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ِمخلص بی هیاهو
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
یک روز نظامی یک روز غیر نظامی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ماست فروش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مگه مملکت پلیس نداره که گشت های مختلف تشکیل می دن ؟؟
این موضوع فقط باعث سلیقه ای شدن برخورد با مردم می شه
یه قانون باشه که اکثریت مردم راغب به رعایت آن باشند و یک پلیس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
احمد متوسلیان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یگانه مرد روزگار

مرد روزهای سخت


فرمانده خط مقدم و نه پشت جبهه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
معصومه ابتکار
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
صادر کننده ژن خوب به مرکز استکبار
ناشناس
| Germany |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
وای بر اشغال کنندگان سفرت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
مرگ بر امریکا ولی زندگی در امریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
جمشید آرین اصل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مبتکر و مخترع ایرانی و یک دلسوز واقعی برای وطن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
باراک اوباما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
رییس جمهوری عاقلتر از اخلافش
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بی عرضه ترین رییس جمهور امریکا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مرد شایسته ی جهان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نیلوفر انقلابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سفارت نوردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نیمی از کشور در گیر سیل است
تهاجمی ترین ناوگان امریکا به سمت ایران حرکت کرده و کشور در شرف جنگ
فقر دامن اکثر مردم را گرفته
فساد گستره بخش مهمی از ساختار کشور را درگیر کرده و .... در چنین شرایطی مشکل بخشی قابل توجهی از مدیران رقص چند دختر بچه ناشناس است
ارتباط مدیران کشور با واقعیت به کلی قطع شده است . مگر امام زمان به داد مردم برسد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
معمر غذافی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
" قذافی"
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کیم جونگ اون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خودشیفته
ناشناس
| France |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بدون کارنامه سیاسی شده رهبر یک کشور . مثلا میخواهد عدالت را برای مردم اجرا کند . کدام‌عدالت . تمام‌مکاتب هنوز در تعریف واژه عدالت مانده اند
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
دیکتاتوری دست نشانده پین و روسیه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خود و خانواده و عده کمی از اطرافیانش در رفاه کامل و بقیه ملت برای زنده ماندن در حال علف خواری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
در زمان پدربزرگش مردم کره برای ازادی و برابری انقلاب کردند و حالا سلطنت موروثی دارند و علف برای خوردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نلسون ماندلا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یک فرشته بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
آزادیخواه بزرگ
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
مفسر بزرگ عشق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
یک بازیگر بزرگ سیاسی و یک وطن پرست که میدانست کی باید صحنه را ترک کند روحش شاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
کاش مثل او داشتیم
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ماندن در برجام و خروج از برجام تغییری در سناریو دشمن نمی دهد.آنها تصمیم کبری را گرفته اند.ایران خواهان جنگ نیست ولی مجبور به جنگیدن دوباره می شود.در این صورت جنگی به شکل کلاسیک شبیه عراق آمریکا نتیجه اش مشخص است.ایران باید شکل جنگ را به سمتی و سوی ببرد که دشمن آسیب پذیر ترین نقطه و در آنجاغافلگیر شود.تنها در این صورت است که موازنه برقرار و طرف مقابل سر عقل خواهد آمد.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
امروز اقای صالحی گفت ما طرف سه روز به اتم بالای ۲۰ درصد خواهیم رسید . سوال این هست آیا ترامپ برای ۲۰۲۵ درست حدس زده بود ؟ آیا دروغ گفته بود ؟ آلان‌تکلیف ادهان عمومی جهان چی هست یعنی بسمت تولید بمب اتم‌میرویم ؟ بعد از ان چی میشه .جنگ‌اقتصادی بسمت جنگ واقعی خواهد رفت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
چه مشکلی داره ما هم بمب داشته باشیم؟ما که وحشی تر از اروپایی هایی که جنگ جهانی راه انداختن که نیستیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
دیگر جنگ زمینی و جنگ چهل سال پیش نیست امریکا از هر سلاحی بهترین و پیشرفته ترینش را خودش دارد
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پاسخ شلیک اول . دوم وسوم دشمن را ندهید.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
وظایف گشت رضویون چه می باشد؟ اگر قرار است همانند گشت ارشاد عمل کنند بدانید که با مشکل شدید مواجه خواهید شد.اما اگر درخصوص مواردی مثل سرقت عمل کنند مفید خواهد بود...
درضمن اشکالات به سریال امام علی ع چه بود؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گشت ارشاد مثل سالهای ۱۳۶۲ یادم هست در کوچه و خیابانهای محلات ایران بودند هر لحظه که رد میشدی میگفت کجا میری وقتی بر میگشتی میگفت از کجا میایی . بعد به موی سر و لباس برلنداز میکردند در صورتی تا چند ماه قبل خودشان مشکلات دیگری داشتند اما با یک چرخش سیاسی سریع تعییر ایدولوژیک میدادند تا به مراتبی در حوزه ادارات برسند .
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
حکومت نظامی در سایه را به طور علنی می خواهند به نمایش بگذارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بی بی سی
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اخبار ایران در دوران انقلاب و سخنان انقلابیون را پخش میکرد چون بابت ملی شدن صنعت نفت با ایران وقت مشکل داشت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گدایی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نداشتن کرامت نفس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ملت ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شرافت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کمیاب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
کو ؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اولا.فرمانده محترم نیروی انتظامی وظیفه شما تشکیل گشت مبارزه با غارت واختلاس وزمین خواری باید باشد مابقی معضلات چندان نقشی در ویرانی کشور ندارد راه درست را انتخاب کنید..دوما روحانیون وپیشوایان دینی باید بالباس مندرس وامام گونه در خانه های اجاره ای انهم پائین وحاشیه شهرها رندگی کنند تا حل المسائل سوالات دینی قاطبه بیسواد وکم سواد جامعه باشند بالا نشینان شهر ها بعلت سواد ودانش کافی نیازی به ارشاد ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
مثبت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دلار جهانگیری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
والستریت برای کنترل بورس و بازرهای مالیش از ایران درخواست کرده در ازای تحویل جهانگیری تمام تحریم ها رو حذف کنه
ناشناس
| France |
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
از اسامی که استفاده میکنی مشخص هست که گروه تفکر ازغدی هستی . از ازغدی خبر نداری .‌چند تا از اصولگراها هم بنویس تا نطرات را ببینی . اگر چه فرقی بین انها نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کلید روحانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
در هر قفلی میشکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گمشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کربلای 4
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شهدای غواص
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
عزیزان بی ادعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دزد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
لقمه حرام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خائن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خووروساز،محتکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
وطن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
،آرامش ،عشق
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
پاره تن خسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خسته و هاج و واج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بازیکن استقلال و دوستانش با ماشین مشغول خوشگذاراندن بودند تا اینجاش خوبه کسی هم از خانواده جلوی بچه ها رو نگرفته که سوار ماشین با راننده بدون گواهی نامه نشوند مشکل پیش اومد تصادف کردند !! حالا بریم سراغ شکایت و دیه !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ستاد استهلال
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
می بینند ولی نمی بینند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
الان اکثر ماکز علمی حهان که رصد خانه دارند و یا به ماهواره دسترسی دارن تمام حرکات ماه رو میتونن پیش بینی دقیق انجام بدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
80 میلیون ایرانی شیعه داریم حرفشان قبول نیست حتما باید 300 نفر ماه را ببیند تا قبول شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
آستان قدس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
آستانی پُرو پیمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شرکت نفت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بهشت در جهنم ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
قانون پایستگی مسئول
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
واژه " پایستگی" را از کدام فرهنگ لغت درآوردی
بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
اشتباهی مثبت دادم
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
منظورش دایمی بودن مسیولان شبیه قانون بقای انرژی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اونچنان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خنده زشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
رونق اقتصادی
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
شعار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
صف
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دستاورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
عادت مزمن
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
بزرکترین دستاورد مسولین برای مردم عادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
عنبر نسارا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سوسک سرگین غلتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بی هدف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سرگردان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
تاریکی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
حماقت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
آرامش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
جان تراولتا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مارلون براندو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پدر خوانده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ویتو کورلئونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پابلو اسکوبار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
نیچه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سرنوشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
والدین احمق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
آیت الله ناصر مکارم شیرازی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان گوشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان دخانیات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان خودرو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان واردات تجهیزات پزشکی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان دارو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان گوشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان موز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان برنج
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان میوه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان حبوبات
ناشناس
|
-
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
جهاد نکاح هم بلای جان ما شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان خرما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان پوشک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
سلطان پوشاک
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یه سوال اگه به جای روحانی همدانی یک نفر غیر معمم کشته شده بود باز هم شهید بود؟!
پاسخ ها
یک بازنشسته
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دوست عزیز حسینقلی خانی که میگن یعنی همین !!!!!یعنی هر کی هر کاری که دوست داره انجام میده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
دليل كشته شدنش اگر شبيه اون روحاني شهيد بود بله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
همزمان دو نفر دیگه هم بطور مشکوک کشته شدند ولی اصلا مهم نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
واقعا اگر یکی از اهداف گشت ها برخورد با معتادانی که برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند و برخورد با قمه کش ها و خرده فروشان مواد مخدر باشد چه ایرادی دارد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
ایرادش اینه که شبه نظامی هستند و هیچ کس مسیول عواقب کار های آنها نخواهد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
اگر انسان بیخوابی داشته باشد لاکن باید بخواید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
لاکن احتیاط واجب آن است نخوابد
یک بازنشسته
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
هزاران لایک هم کم است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خ خ خ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مجلسی که مجلس نباشد مجلس نیست
پاسخ ها
میلیمتر
| United States |
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
مجلس باید مجلس باشد مجلسی که مجلس نباشد مجلس نیست مثل دانشگاه
سعی کنید نقل قولهای اینچنینی که استراتژیک هستند رو بدون دخل و تصرف برگردان کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خیلی خسته و نا امیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یاد دیالوگ محمدرضا فروتن تو فیلم دموکراسی تو روز روشن افتادم
ایران سرزمین عجایب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
باید کارت خوان های فروشگاهی را به اداره مالیات متصل کرد تا مقداری شفافیت ایجاد شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مشکل آقای کریمی قدوسی، فقط،دیده شدن است! حالابهربهانه ای که باشد،مهم نیست،
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ماشه و درز اطلاعات بخاطر بعضیها
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گشت رضویون همون گشت ارشاده منتهی در سطح گسترده برای ارعاب مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
جناب همتی روزی ۳۰۰ تومان داره دلار بالا میره فکر نمیکنی شیب بیش از حد ملایم شده
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گشت رضویون دقیقا همون چیزی که نیاز داشتیم بابت همه چی ممنون!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
دو طرف هر کوچه هر محل دوتا مامور بذارید مثل دهه ۶۰ که مردم را سیم و جیم کنند حتی بپرسند اصولگرایی یا میانه رو و اصولگرا . اگر اصولگرایی باید شمایل و شکل لباست مثل خودشان نباشه گیر میکنی از فرق سر تا نوک پا برانداز میشی برگشتیم به دهه ۶۰ مبارک هست انشالاه این پولها نمیخواهید برای مدرسه کپری خرج کنید . انقلاب برای از بین بردن کپر نشینی نبود ؟
ناشناس
| Sweden |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
دقیقا منظورشان همین است نمی دانند دیگر دهه شصت سپری شده و مردم از طرق مدرنتر تبادل افکار می کنند.
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
پوتین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
شکار فرصت ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
روسیه به جز مسکو و 1 یا 2 شهر دیگه شبیه ده کوره

کومونیسم در هر جا پا گذاشت مثل موریانه همه چیز را با خود نابود کرد
ناشناس
| France |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
بند پوتین یادم رفت بخرم خوب شد یاد آوری کردی
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کریمی قدوسی چی گفته . منظورش چیست .من‌متوجه نشدم چی گفته ؟
پاسخ ها
یک بازنشسته
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گفته لاریجانی رفته توعبدل آباد زندگی میکنه واز این جهت دلش سوخته وگفته اگر به خودت رحم نمیکنی به خانوده ات رحم کن !!!! آخه همه مسولین ما ساده زیستند بنده خداها
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خوب کاری کردن که بنیامین را رد کردند
اخه با کدام منطق ؟ کدام اندیشه ؟ کدام سلیقه ؟ کدام توهم ؟ یک خواننده پاپ را مجری برنامه ماه رمضان کاندید کرده اید؟
سلیقتون صفر !!!!
ناشناس
|
France
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خروج از برجام یعنی تشکیل اجماع جهانی در مورد تحریم اقتصادی ایران.البته امید است اینبار روس ها قطعنامه ها را وتو کنند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
به کی دل بستی روس‌ها آخرش از پشت خنجر می زنند
ناشناس
|
France
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خودروسازان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
کلاشان
ناشناس
|
France
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
یزدی
ناشناس
|
France
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
مکارم شیرازی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
همه چیز حرام جز موضوعاتی که هم سن های ایشون دوست دارن !
ناشناس
|
France
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
حسین شریعتمداری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
خود. مومن پندار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
موش آزمایشگاهی تواین مملکت. چهار سال میرن دنباله برام. دوباره چهار سال تحریم میشیم. دائم شل کن سفت کن. بابا تمومش کنید دیگه. مگه روسیه وچین با آمریکا مشکل سیاسی ندارن. ولی باز از لحاظ اقتصادی رابطه دارن. آمریکا ستیزی شده بلای جون مردم. اینجا صبح تا شب بگید مرگ بر آمریکا ولی رابطه اقتصادی هم داشته باشید
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
گشت از یک طرف ترامپ از طرف دیگه، بیچاره مردم وسط قیچی تیز گرفتار شده اند. خدایا خودت کمک کن
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
خخخخخ گرانی هم‌هست شادی هم نداریم . یعنی در شادی هم جرام و حلال داریم
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
فقط مونده حشد اشعبی رو بیارند
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۸
ودر آخر سلطان غم وبدبختی"ملت بدبخت"
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
یک گشتی هم برای جاهای مثل فروش زمین های کشاورزی بگدارند که تمام‌مزارع کشاورزی تبدیل به ویلا و آپارتمان شدند . بهرحال الان در استانهای که زمین های حاصلخیز دترند مردم بخاطر فقر مالی در حال فروش زمین های کشاورزی شدند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
وای بر کسانی که منتظر تحربم بیشتر ایران هستند و به امید گران شدن دلارهای که خریدن حاضرند هموطنان انها در داخل در مشقت زندگی کنند و در داخل عمله استکبار و ناجوانمردانی هستتد که دنبال آشفتگی بازار هستند ،
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
به خدا قسم اگه مذاکره بد بود امام حسن برای نجات شیعیان تن به صلح نمیداد ، یا حتی امام حسین قبل از شروع جنگ بیش از صد مذاکره مستقیم و غیر مستقیم داشت و وقتی دید فایده نداره جنگ رو انتخاب کرد ، تمام هست و نیسترو خرج هسته ای کردن بس نیست ، کشور کی میخاد روی آرامش و ثبات رو ببینه ؟! من که به غیر از ۸ سال روخاتمی یادم نیست مردم احساس آرامش داشته باشن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
یعنی بعد از این هر بسیجی قدرت یک پلیس را خواهد داشت. البته بدون جوابگوئی ومسئولیت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
این که شهید نیست چون روحانی است فورا" عنوان شهید برایش انتخاب کردید ایشان مقتول است . حالا به هر دلیلی کینه شخصی بوده یا تبلیغ جهاد نکاح کرده هم محله ای او بهش تیراندازی کرد و کشتش . ما از خانواده شهدای جنگ تحمیلی هستیم قرار نیست هر کس داخل کشور به این طریق کشته بشود او هم شهید محسوب شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
ایشان مقتول است . حالا به هر دلیلی کینه شخصی بوده یا تبلیغ جهاد نکاح کرده هم محله ای او بهش تیراندازی کرد و کشتش . ما از خانواده شهدای جنگ تحمیلی هستیم قرار نیست هر کس داخل کشور به این طریق کشته بشود او هم شهید محسوب شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
ان زمانی که این سریال را پخش کردند همه ذوق کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
برای کنترل بیشتر؛ فقر در جامعه را دریابید که موجب بروز انواع فساد و آلودگی اخلاقی و فیزیکی می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
سردار اشتری گفت: هم اکنون برای راه اندازی گشت رضویون ............. ...که رضایت مردم از پلیس خدمت گذار بهترین سرمایه ناجا در زمینه ارائه هرچه بیشتر خدمات است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
کاش عمدا" قاتل روحانی همدانی را نمیکشتند تا دلیل قتل را اعلام میکرد .
ناشناس
|
Sweden
|
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
برای نشریه شما متاسفم زیرا نشریه ای است که تا حدی مورد اقبال مردم است .ولی چند روز است به صورت دیوانه واری شروع به بکار بردن تعدادی اسامی مسلسل وار کرده اید که از وزن نشریه تان می کاهد .اگر قصد دارید نظر مردم را بدانید یک فرم نظر سنجی در نشریه قرار دهید .اگر چه بدون نظر سنجی هم نظر اکثریت مرم در مورد این افراد منفی است.
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
برای سایت تابناک وعده ای که فضای بازی که برای ابراز عقیده ایجاد شده.تابناک عزیز چطور به فردی اجازه می دهید بیش از پنجاه بار کامنت تک کلمه ای بفرست وخود هم برای آنها کامنتهای بی معنی بگذارد؛ آنوقت کامنت های زیادی هستند که در صف انتظار نشر از قافله بازمی مانند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
چه می کنید داخل ناراضی بیرون ناراضی
حداقل کارتان در این شرایط نا احت کننده این است که مردم را ازار ندهید
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
گشت رضویون یا گشت محدودیون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
اینهمه ستاد و.......... درست کردین برای برخورد با مردم خسته نشدید برای یکدفعه هم که شده ببینین ملت واقعا چی میخواد
نااشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
جمهوریت سوم دیگر جای مماشات نیست یا حکومت اسلامی مثل امام علی یا جمهوری اسلامی صرف سایر کشورها دوگانگی در مدیریت وظایف کاملا مشخص نیست وهمکاری با طیف مخالف صورت نمیگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
امروز هم رضویون فاطمیون
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ونزوئلا نماز عید فطر عید فطر فطریه غیزانیه نفت ونزوئلا صدیقه کیانفر