بازدید 42328

روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند / درخواست محقق داماد از آیت الله جوادی آملی/نماینده اصولگرا: امیدوارم یک آیت‌الله خلخالی دیگر بیاید

رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:قاضی‌پور: چند خانه دارم اما در مجلس می‌خوابم/ارتباط تعدادی از اخلالگران بازار ارز با سرویس‌ اطلاعات امارات/ماجرای باج خواهی یک نماینده از وزیر کار و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۲۳۰۶۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷ 06 August 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

حداد عادل بستری شد

در پی کسالت غلامعلی حداد عادل و بستری شدنش در یکی از بیمارستان‌های تهران، مشاور و مسئول دفتر وی اظهار داشت: به لطف خداوند متعال و دعای دوستداران ایشان، کسالت پیش آمده برطرف و جای نگرانی نیست. ان‌شاءالله باگذراندن دوران نقاهت، مشکل خاصی وجود نخواهد داشت.

حبیبی: روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند

دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به نامه حسن روحانی به رئیس مجلس در پی سؤال نمایندگان از رئیس جمهور گفت: من نصیحتی به آقای روحانی داشتم که کار زشتی که آقای احمدی نژاد کردند را نکنند؛ تکرار بگم بگم ها برای مردم کار درستی نیست.

درخواست محقق داماد از آیت الله جوادی آملی

اینستاگرام آیت الله دکتر محقق داماد بخشی از سخنرانی وی را در همایش عقلانیت وحیانى و همچنین صحبت‌های محقق داماد خطاب به آیت الله جوادى آملی را به شرح زیر منتشر کرده‌است:

بعد از نهضت ترجمه که فلسفه یونان وارد جامعه اسلامی شد برخورد حکیمان اسلامی با آورده‌های غربی این‌گونه بود که نه آنها را جذب مطلق کردند و نه دفع مطلق، بلکه آنها را هضم کردند. «هضم کردن» به این معناست که آنچه مفید و مثمر است گرفته شود و آنچه زائد است دفع شود. حکیمان مسلمان که انس با وحی داشتند با آورده‌های یونانی اینگونه برخورد کردند و با این دفع و جذب رشد کردند.

این کم لطفی است که در رساله‌های عرفانی ابن سینا تردید کنند و بگویند تحولی در وجود ابن سینا پدید آمد که مقامات‌العارفین اشارات را نوشت. فارابی و ابن سینا فیلسوفان مسلمان هستند. ایشان معتقد به وحی هستند و بر این باورند که عقل و وحی با هم سازگاری دارد. قدم به قدم در تاریخ فلسفه این قضیه متبلور و روشن می‌شود. این جریان ادامه داشت تا اینکه ملاصدرا راه نویی را تاسیس کرد. صدرا فلک را سقف شکافت و حکمتی به نام حکمت متعالیه بنیان گذاشت. به تعبیر آیت‌الله جوادی آملی حکمت متعالیه مبتنی بر سه پایه عقل و وحی و عرفان است. بنابراین عقلانیت وحیانی نکته‌ای است که از آغازین روزهای فلسفه مقابل ماست. این اندیشه در میان شیعه بیشتر متبلور شده است. ما عدلیه هستیم، نه معتزله و نه اشاعره. عدلیه نه فقط بر این باور است که خداوند عادل است بلکه عدالت به عنوان نظریه‌ای عمومی در تشیع حاکم است و شریعت مطابق عدالت عقلانی است.

در این جلسه نامی از آیت‌الله جوادی آملی برده شد. در تاریخ اندیشه اسلامی کسانی که جامع منقول و معقول باشند زیاد نیستند. یکی از این چهره‌ها آخوند خراسانی است که نزد حاجی سبزواری فلسفه خوانده بود. بنده مدیون آیت‌الله جوادی آملی هستم و سالهاست از حضورشان استفاده می‌کنم. ایشان شاگرد پدرم بودند و و از چیزهایى که از درس ایشان مانده تقریرات آیت‌الله جوادی آملی است. بنده سرسپرده ایشان هستم و دستشان را می‌بوسم. ایشان انصافا از نوادر عصر ماست که جامع منقول و معقول است.

آیت‌الله جوادی آملی در جامعه‌ای زیست می‌کند که با فقه اداره می‌شود. در قانون اساسی ده عنوان پست کلیدی به فقیهان سپرده شده است. بنده خطاب به آیت‌الله جوادی آملی می‌گویم شما که مدعی عقلانیت وحیانی هستید مسئولیت زیادی بر عهده شماست. اگر می‌دانید امروز در جامعه با چه مشکلاتی روبه رو هستیم چرا اظهار نظر نمی‌فرمایید؟ ایشان در کتاب حقوق بشر می‌نویسد کرامت بشری فقط یک امر هستی‌گونه نیست که در درون بشر به ودیعت گذاشته شده باشد بلکه قطعا باید این هستی را در بایستی‌ها لحاظ کرد.

قاضی‌پور: چند خانه دارم اما در مجلس می‌خوابم

نادر قاضی پور در پاسخ به مطالبی که درباره اموالش در فضای مجازی مطرح شده، گفت: خانواده ما یک باغچه دارد که اکثر درختانش گردو است. زمین کشاورزی هم دارم گندم کاشته بودم و درو کردم. زمستان هم محصول دیگری خواهم کاشت. قبل از نمایندگی مجلس در خیابان نظام آباد تهران یک خانه دو طبقه و یک تک واحدی 70 متری داشتم. خانه دو طبقه را فروختم ولی یک واحد را نگه داشتم. مجلس می خوابم برای آنکه بیشتر خدمت کنم. اگر بروم خانه و برگردم یک ساعت رفت و یک ساعت برگشت زمان می برد اما این 2 ساعت را در مجلس می مانم. مشهد یک آپارتمان دارم. من و بچه هایم، برادر و خواهرم در سفر مشهد به آن خانه می رویم و هتل اتاق نمی گیریم. از قدیم الایام وضع مالی ما خوب بود. ابزار فروشی داشتیم برای این در تهران خانه داشتیم چون وقتی به تهران می آمدیم در منزل خودمان باشیم. قبل از آنکه کارمند بشوم ابزار فروشی را بستم. هرچه ملک در آذربایجان شرقی و تهران داشتم همه را به ارومیه بردم./نامه‌نیوز

نماینده اصولگرا: امیدوارم یک آیت‌الله خلخالی دیگر بیاید

محمدعلی پورمختار، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: امیدوارم یک آیت‌الله خلخالی دیگر در قوه قضاییه بیاید هر چند دشمنان نسبت به ایشان حقد و کینه دارند اما کار اصلی را مرحوم خلخالی کرد. هنگامی که در عرصه موادمخدر ورود کرد بساط موادمخدر برچیده شد.

مطهری: روحانی شجاعت گفتن موانع را ندارد

حسن روحانی رئیس جمهوری روز گذشته در نامه‌ای به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد : در فرصت مقرر برای پاسخ به سؤال نمایندگان به مجلس خواهم آمد و این سؤال می‌تواند فرصت خوبی باشد تا برخی حقایق را برای مردم عزیز کشورم بازگو کنم که آنها صاحب واقعی کشور هستند. علی مطهری در گفت وگو با ایرنا در این باره اظهار داشت: اگر موانع پیش روی دولت به بهانه مصلحت کشور پنهان بماند، هدف های دولت محقق نخواهد شد. بیان حقایق باعث فشار افکار عمومی برای رفع موانع خواهد شد. وی تاکید کرد: اگر آقای روحانی همه حقایق را در مجلس مطرح کند، حضور وی مفید خواهد بود. البته من این شجاعت را در ایشان نمی‌بینم که همه موانع را بگویند، باز به بهانه مصالح کشور بخشی از آنها را مکتوم نگاه می‌دارند.

فرمانده سپاه امام رضا: در جمع معترضان بودم تا سوءاستفاده‌ نشود

هفته گذشته همزمان با تجمع اندک مردمی در میدان شهدای مشهد سردار نظری؛ فرمانده سپاه امام رضا(ع) در میان آنان حضور پیدا کرد و این اقدام فرمانده سپاه امام رضا(ع) با بازخوردهایی همراه بود. سردار یعقوبعلی نظری؛ فرمانده سپاه امام رضا(ع) در این زمینه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: با توجه به ارزیابی که داشتیم و تجمعی که دست به دست میان گروه‌‌های اجتماعی شد؛ دو اقدام صورت گرفت که نخست اطلاع رسانی کنیم که این تجمع یک تجمع غیرقانونی است و احتمال استفاده ضدانقلاب وجود دارد و گسترده نیز این اطلاع رسانی صورت گرفت. وی افزود: مراقب بودیم که اگر احیانا تجمعی صورت بگیرد عوامل ضدانقلاب سوء استفاده نکنند. در بدو ورود ما به میدان شهدا شاهد بودم که حدود 40 تا 50 نفر حاضر بودند و بلافاصله در جمع حاضر شدم تا صحبت‌ها و مشکلات را بشنوم. فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد: با این حضور خواستیم عنوان کنیم که هم اینکه ما نیز از خود آنها(مردم) هستیم؛ ما از مردم هستیم و وظیفه داریم که همراهی و همدردی کنیم. سردار نظری خاطرنشان کرد: این اجتماعات ممکن است مورد سوءاستفاده قرار گیرد و در آنجا نیز در بین مردم مشکلات و دردها را شنیدیم و مردم نیز خیلی نیز بزرگواری کردند و احترام گذاشتند و بعد هم نظر داشتند که مکان‌هایی باشد تا مسئولان حضور داشته باشند و با اندک توجیه و اقداماتی که برادران ما در نیروی انتظامی داشتند موضوع حل شد.

حمله کیهان به لیلا حاتمی با ادبیاتی عجیب

روزنامه کیهان در عباراتی نامتعارف به جای نام بردن از لیلا حاتمی با عبارت "دختر زری خوشکام" از او نام برد و نوشت: دختر زری خوشکام بازیگر فیلم فارسی نیز که گفت‌وگویش با رسانه‌های بیگانه در دی‌ماه 96، به دلیل تلاش ناکامش در انگلیسی حرف زدن با تمسخر کاربران روبرو شده بود، از نبود آزادی حرف زد و نگفت اگر آزادی نیست چرا باید به عنوان یک دوستدار اجنبی، آزادانه در ایران زندگی کند! مماشات نهادهای امنیتی با کسانی که خود در ردیف مرفهین بی‌درد به شمار می‌آیند و فارغ از درد و رنج اقشار محروم و مستضعف تنها به فکر خودنمایی در هر شرایطی هستند، جای تامل دارد!

تمدید قرار بازداشت عابر بانک فوتبال ایران

شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار بازداشت یکی از بدهکاران کلان بانکی را که به عابر بانک فوتبال ایران معروف است، تمدید کرد. این متهم در حال حاضر دو پرونده مطرح رسیدگی در شعبه بازپرسی دادسرای پولی و بانکی دارد./ ایرنا

روحانی شجاعتش را ندارد که همه موانع را بگوید

علی مطهری گفت: «اگر روحانی همه حقایق را مطرح کند، حضورش در مجلس مفید است. البته من این شجاعت را در ایشان نمی‌بینم که همه موانع را بگویند؛ باز به بهانه مصالح کشور بخشی از آنها را پنهان نگاه می‌دارد. در کشور هیچ‌وقت نبوده که مشکل نداشته‌باشیم و آرامش کامل داشته باشیم؛ پس نمی‌توان به زمان طرح سؤال ایراد گرفت. در سؤال از رئیس‌جمهور در مجلس هشتم که من پرچم‌دار آن بودم و به سختی انجام شد همین ایرادهای ناوارد را می‌گرفتند»- ایرنا

اگر «FATF» تصویب نشود وضعیت نامناسبی پیش می‌آید

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هفته گذشته یکی از کارشناسان آمریکایی و طراحان تحریم علیه ایران عنوان کرده که ترامپ نمی‌تواند اهداف تحریمی خود علیه ایران را پیاده کند، زیرا اگر نفت ایران تحریم شود، قیمت جهانی این محصول استراتژیک افزایش می‌یابد و با همان صادرات نفت کم، کمبود درآمد ایران جبران می‌شود. هدف تحریم‌های آمریکا نظام بانکی کشور است و دولت سعی کرده پیوستن ایران به FATF را در حالت تعلیق نگه دارد و عنوان کرده که ۴ لایحه در مرحله اجرایی شدن است، اما اگر این لوایح تصویب نشود، ایران در لیست سیاه قرار می‌گیرد و وضعیتی نامناسب ایجاد می‌شود و فعالیت بانکی خارج از سوئیفت را نیز نمی‌تواند انجام دهد.

ارتباط تعدادی از اخلالگران بازار ارز با سرویس‌ اطلاعات امارات

شعبانی، معاون عملیات قرارگاه ثارالله گفت: ۱۳نفر از دستگیرشدگان ناآرامی‌های اخیر بازار با سرویس اطلاعات امارات در ارتباط بودند. این افراد مأمور بودند هرچه می‌توانند دلار بخرند و‌ در سلیمانیه عراق تحویل دهند. ۲ تن سکه قرار بود از کشور خارج شود که بسیاری از این محموله‌ها از کشور خارج نشد./ فارس

مردم به دلداری روحانی نیاز ندارند

عباس عبدي، تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: در شرایط فعلی مردم به این نیاز ندارند که فردی در برابر آن‌ها بنشیند و با آن‌ها صحبت کند و به آن‌ها دلداری و امید بدهد. نه تنها که فکر می‌کنم این گونه سخن گفتن نتیجه‌ای به همراه نداشته باشد، بلکه معتقدم این‌گونه سخن گفتن با مردم اثراتی ‌منفی در پی خواهد داشت. اعتراضات اخیر در مقایسه با اعتراضات دی‌ماه، سازمان یافته‌تر و با مقدمات بیشتری رخ داده باشد. بنابراین ترکیبی از نارضایتی ‌های مردم و برنامه ریزی‌هایی است که توسط گروه‌های سیاسی از خارج طراحی و اجرا می‌شود./ايسنا

انتقاد یک روزنامه از ائمه جمعه کم سواد، سالخورده و تفرقه افکن

روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی نوشت: نماز جمعه 12 مرداد، در تعدادی از شهرهای بزرگ به صورت هماهنگ صحنه تاختن به دولت و شخص رئیس‌جمهور به بهانه مشکلات اقتصادی این روزها بود. به دولت انتقاد زیادی وارد است که همگی به عدم تصفیه بدنه خود از عوامل باقیمانده از دولت‌های نهم و دهم در مناصب کلیدی، کوتاهی در برخورد با اخلالگران و کوتاهی بیشتر در افشای دست‌های پشت پرده‌ای که این وضعیت را به وجود آورده‌اند مربوط می‌شوند. دولت اگر این سه مورد را علاج کند، مشکلات حل خواهند شد. در این میان، سؤال مهم این است که آن دسته از ائمه جمعه که از منبر خطبه جمعه به دولت می‌تازند آیا از واقعیت‌ها بی‌خبرند یا کاری به واقعیت‌ها ندارند و هدفشان این است که به هر بهانه که شده دولت را بکوبند؟ منبر خطبه جمعه پایگاه روشنگری و ایجاد وحدت است، نه اغواگری و جهل پراکنی و ایجاد تفرقه. در موارد قابل ملاحظه‌ای نیز افرادی برای امامت جمعه در نظر گرفته شده‌اند که دارای علم حوزوی کافی، تحلیل صحیح از جامعه و اطلاعات عمومی مورد نیاز نیستند. بعضی دیگر از ائمه جمعه نیز به دلیل بالا بودن سن، قدرت کافی برای بررسی همه جانبه مسائل و احاطه بر موضوعات ندارند و در نتیجه نمی‌توانند از عهده رسالت بزرگ امامت جمعه برآیند.

ماجرای باج خواهی یک نماینده از وزیر کار

ترکان، مشاور ارشد روحانی گفت: می‌دانم که یکی از نمایندگان از آقای ربیعی خواسته که باید مبلغی را به من بدهید تا در منطقه خود هزینه کنم! آقای ربیعی این مبلغ را نداده و در پاسخ به او گفته که من این مبلغ را به بهزیستی آن منطقه می‌دهم ولی به تو نخواهم داد، آن فرد امروز جزو استیضاح‌کنندگان علی ربیعی شده است. اسم و رسم و مشخصات آن فرد امروز مشخص است. به آقای ربیعی گفتم که در مجلس پشت میکروفون این مسائل را بگو ولی ایشان حیا می‌کند./پانا

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۰
در انتظار بررسی: ۵۶
انتشار یافته: ۶۷
بگم بگم میکفت ما باور نمیکردیم

میگفتیم دروغه

اما الان دیگه همه فهمیدن حرفاش درست بوده


جوری شده که مفسیدن حتی بعد از رسوایی بازم سرشون بالاتر میگیرن

انگار ن انگار
آقای روحانی قدر این مردم را ندانستید و مشکلات را بیشتر کردید پس از خشم شان بترسید
اقای مطهری بخش بزرگ از اداره کشور دست دولت است و جدای از ان وظیفه مجلس قانون گذاری برای همین دولت و اگر وضع مملکت اینجوری است به خاطر عدم درست اجرا کردن وظایف شما مجلسیان و دولتیان است
و لطفا ادرس غلط ندهید و خودتان را مبرا نکنید
روحانی احمدی نژادتر از احمدی نژاد هست. خدا بخیر بگذرونه
فکر کنم کیهان ۲۴ ساعت در حال تماشای ماهواره وفیلمفارسی و کنسرت خوانندگان لس انجلسیست که اطلاعات خیلی خوبی در اینباره دارد.
پاسخ ها
کامبیز
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
بد هم نگفته ، اینها همش این کشور و اون کشورهستند ، بیشتر از همه هم ناراضین چه جور آزادی اینها میخوان من نمیدونم ما کارگر جماعتیم که آزادی نداریم و باید سه شیف کارکنیم که نمیریم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
همجا باید مواظب دشمن بود شما عیشش را میبرید و ما
جانش را میدهیم
از مشکلات نمی گویند میگن چرا از مشکلات نمی گویند و وقتی هم می گویند ادعا دارند سیاه نمایی میکنند و تخریب
از اسمت که روزنامه که جمهوری اسلامی هم است خجالت بکشید
امیدوارم یک آیت‌الله خلخالی دیگر در قوه قضاییه بیاید این بار برای مبارزه با مفسدین اقتصادی
حبیبی: روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند
مثلا دست های پنهان کثیفی که مملکت را به این روز دراوردند معرفی نکند ازچه چیز میترسید اگر حساب پاکی دارید
رویدادهای یکی دو هفته اخیر، آشکارا ثابت میکند که جمله (تحریمها برای کشور فرصت است) برخی دلواپسان، به راستی جمله درستی است! آیا اگر تحریمهای شدید ترامپ نبود، این حجم فساد و ناکارآمدی و بیکفایتی و ضعف که بر فضای اقتصادی کشور حاکم است، دیده میشد؟ آیا عزم جدی برای مبارزه با فساد به وجود می آمد؟
بازیگرها کیلویی چند؟
فقط ژست میگیرند ولی نگاهشون به غرب است و الگو سازی برای ملت
"بگم بگم"!!!!!
آقا از طرفی می خواهید راست و حسینی حرف بزند لز طرفی هم میگویید اگر موانعی ایجاد کردند،سکوت کند و نگوید!!!!
بکدام سازتان روحانی گوش کند ؟؟؟؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
این رئیس جمهور تا حالا چیزی نداشته و با این حرفها میخواهد بگوید تمامی آن توسط انسانهای دبگر اتفاق افتاده نه ایشان
فقط یک بیمار روانی دچار عقده های روحی فراوان می تواند به هر کس که تفکری شبیه. وی ندارد،اینطور انگ بزند و چنین ادبیاتی بکار برد آنهم نه یکبار و دوبار بلکه به طور مداوم: " دختر زری خوشکام و....."
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
چطوری روانی، تازه از آمریکا اومدی
نکند شما هم فرزند زری خوشکام هستیو جلز ولزداری میکنی
یعنی کیهان تمام زورشو زد هیجی از لیلا حاتمی گیر نیاورد بهش نسبت بده .من نمیشناسمش ولی الان فهمیدم دختر خوبیه
اینکه با لفاظی نوشتی "حمله کیهان به لیلا حاتمی" دقیقا منظورت تایید اظهارات دختر زری خوشکام و همسنگری با اون بود یا عقده گشایی از کیهان؟؟!!!
تا کی قراراست اظهارات مخالف نظرتان را با الفاظ "حمله" و... منکوب کنید و اظهارات موهن خودتان را "حق نقد و آزادی بیان" بنامید؟!
خیلی برای سیاست زدگی تان متاسفم
خدا رحمت کد خلخالی رو منم همینو میگم
چرا این بی حیا ها را بی ابرو نمی کنند؟
پور مختار............این ارزو بر دلت بماند انشالله.........
کار روحانی زشته ولی کار احمدی نژاد درسته چون دست افرادی مثل لاریحانی رو رو می کرد
یکی صواب کنه در این روزی نامه کیهان را گل بگیرد
کیهانی های خود مقدس پندار لیلی حاتمی دختر کارگردانی بزرگ و مادری دلسوز و فداکار هست مادری که میتوانست سالهای زیادی در فیلمها نقش اول داشته باشد ولی بعد از ازدواج و مادر شدن به میل خود سینما را کنار گذاشت خیلی دوست دارم در روز حساب جوابهای شما را در باره توهین ها و تهمت ها بشنوم
روحانی در مصاحبه تلویزیونی اعتراف کرد: سال۹۲ نگذاشتیم دلار زیر۳۰۰۰ بیاید!؟؟

این‌ یعنی چی؟؟؟
ديگران أموال ملت را چپاول كردن،حكومت برنامه اى بازدارنده
نداشت،فردى دليل و شجاع بنام ليلا حاتمى از پايمال شدن
حقوق مردم گفت،نفوذى مافياى قدرت در كيهان برنتافت
اقای پور مختار اصلا نگران نباشی چون ماشاالله به شکلهای مختلف خلخالی داریم
حدود چهل سال هست که کیهان به هر کس که مطابق میلش نبوده تهمت های ناروا نسبت داده و به خصمانه ترین شکل توهین کرده است فقط میگویم اقایان بترسید از روزی که صبر خداوند هم تمام شودو چرخ عدالت الهی به حرکت دراید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
کیهان برای خدا هم مدرک و سند دارد و افشاگری خواهد کرد
خلخالی روحت شاد.
من در فضای واقعی از مردم عادی جز تعریف و تمجید و یادش به خیر از خلخالی نشنیدم. اما در فضای مجازی دایم به او فحاشی می کنند!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶
فضای واقعی فقط پایگاه بسیج و مسجد محل نیست
هرچند از دست دولت ذله شدیم اما این دیگه خیلی عجیبه هر کسی از راه میرسه برای رئیس جمهور تعیین تکلیف میکنه!
کیهان هرروز بازشت ترین وبی ادبانه ترین کلمات به یه نفر گیر میده حیف کاغذ.
آقای مطهری با افکار عمومی بازی نکنید بعنوان نماینده مجلس در راستای ایفای نقش نمایندگی بگید کدام اقدام را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشت مردم انجام دادید؟
ایا قانونی نیست که جلوی باج خواهی و زیاده خواهی بعضی نمایندگان را بگیرد چون اگر اینگونه باشد نمایندگان مناطق محروم که کم توقع هستند وتابع قانون می باشند سر خورده می شوند
چه خوب همه بچه ها از اول اول یعنی از اون قدیم قدیما وضع مالی همشون خوب بوده .
تابناک عزیز تیترهات جو حامعه را به هم میریزه
حرف های شعاری و احساسی
وقتی مسئولین استان بوشهر برای عدم موفقیت دولت روحانی تلاش میکنند، قرارگاه خاتم پروژه هایی مثل پروژه آبرسانی شهرستان جم در استان بوشهر را برای اینکه در دولت آقای روحانی افتتاح نشود، زمین میگذارند حتی اگر مردم این منطقه در این روزهای بی آبی با سختی بسیاری روبرو شوند، آن وقت چه توقعی از دولت میتوان کرد؟
مسئله مواد مخدر کاملا برچیده شد؟؟ تعریفت از بر چیده شدن چیه گلم ؟
رئیس جمهور واقعا قدم رنجه میکنن به جلسه مجلس میرون..من از طرف ملت ایران عذرخواهی میکنم که به وظایفمان به خوبی عمل نکردیم
محمدعلی پورمختار،
این بنده خدا این همه معتاد رو نمیبینه؟؟؟؟
بابا از کیهان و تیمش بیشتر از این نمی توان انتظار داشت.
حالا شما چرا ناراحت شدید.صبر کنید تا مجلس خودش در مورد سوال از رئیس جمهور تصمیم بگیرد.شاید این جملات کارگر شوند و مجلس جا بزند
احمدی نژاد مردی از کره دیگر بود....
اقای روحانی لطفا در مورد موضوعی که اطلاع ندارید حزف نزنید شما برید قیمت سهمهایی را که از اولین روز شروع کاریت در پست ریاست جمهوریت را با الان در بورس مقایسه کنید با توجه به دلار 10 تومنی و این همه تورم
کجا برادرم از دولتهای نهم و دهم در دولت روحانی باقیمانده است تا ابدارچی هم عوض شده و اگر یک در هزاری هم بوده بخاطر خوش خدمتی طرف بوده و موجب ابقایش شده است . دولت تدبیر در بی تدبیری و بی برنامگی خالص هستند
عجب!!! تابناک مقاله کیهان میشه حمله!!! بعد مقاله روزنامه جمهوری اسلامی میشه انتقاد!!! امان از دست شما خبرنگاران که خوب بلدین با کلمات بازی کنین امیدوارم روز قیامت هم بتونین با کلمات بازی کنین!!! یا نکنه فکر کردین جوابگو این کلمات نیستین!!!
دقیقن حق با شماست بگم بگم و تهدید درست نیست. اگر چیزی برای گفتن هست باید بدون کوچکترین کوتاهی و بدون تذکر قبلی و گرفتن و دادن امتیاز به مردم گفته شود نه مثل سالهای گذشته به خاطر منافع و کسب امتیاز بیشتر و لابی بازی های پشت پرده از مردم پنهان شود. متاسفانه اعتمادی به مسوولین وجود نداره و این بازخورد رفتار خود مسوولینه البته این مختص این سالهای اخیر نیست از گذشته هم همین منوال بوده است.
خوب حالا که آقای روحانی شجاعت بیان حقایق را ندارد یعنی یک نفر آدم شجاع تو کشور نیست این حقایق را بگوید حتما باید روحانی بیان کند؟
میگم این آقای حبیبی چرا از بگم بگم می ترسد؟ نه نمی گوید ...
پورمختار جان!!! خوب داریم میبینیم که بساط مواد مخدر برچیده شده و اصن خبری از مواد مخدر تو ایران نیست ...
روحانی بگم بگم نکنه، نگم نگم نکنه، پس چیکار کنه ؟ آخه چرا مسئولین کشور با ایشون همکاری نمیکنن؟ چرا چوب لای چرخش میذارن؟ من خودم شخصا مسئولیت پروژهای عمرانی در استان بوشهر هستم، متاسفانه بیشتر مسئولین استان بوشهر دوست ندارند برای دولت آقای روحانی کار کنند، پروژه ها رو خوابانده اند تا در دولت دیگری احتمالا به امید دولتی اصولگرا هستند، بطور مثال پروژه آبرسانی جم را با وجود اینکه اعتبار مناسبی داره در این وضعیت بحرانی در این منطقه نیمه متوقف داشته اند، واقعا عجیبه که این مسئولین با چه معیاری انتخاب میشن!!!
اتفاقاً بگم بگم بهترین کاره تا فساد گران مشخص بشند و به اشد مجازات برسند با این نگم نگم هری کاری دلشون خواست می کنند
تا دانشمندانی مثل پورمختار داریم از هیچی نباید بپرسیم
چقدر کینه ی آن بزرگ مرد قلبتان را بیمار کرده ؟! زنده باد احمدی نژاد ، جاوید باد ایران
حبیبی: روحانی بگم‌بگم‌های احمدی‌نژاد را تکرار نکند....اگر احمدي نژاد بگم بگم را براي بقاي خود استفاده مي كرد ولي روحاني مي تواند بگويد و براي بقاي مملكت آدم هاي قلدر را سر جاي خود بنشاند قبل از اينكه مردم عصباني شوند
این روزنامه جز تخریب کار دیگه ای نداره .
نه تنها دیشب توسط روحانی بلکه تاکنون چندین بار توسط دیگر مسئولین عنوان شده که تعداد اندکی افراد آمدند اعتراضاتی کردند و رفتند !
این توهین به شعور مردم است . اینها همان رای دهندگان شما هستند . تعداد نفرات چه اهمیت دارد ؟‌ حرفی که مردم میگویند مهم است . اصلا آقای روحانی فکر کند یک نفر بوده . اگر همان یک نفر حرف حق میزند نباید تحقیرش کرد .
آقای روحانی بسه دیگه
روحانی همان احمدی نژاد و احمدی نژاد هم همان خاتمی اینها همه یکی هستند فقط نقشهاشون را متفاوت بازی میکنند.
آقای حبیبی دست مریزار---واقعادرست می گی -توسیه ماهم به آقای روحانی اینه که دست تموم دزدهاراروکنن وبیان تومجلس بگن -
جناب اقای مطهری شما که جسارت گفتن بقول خودتان واقعیت ها را دارید شما بفرماید بگوید ما شنونده هستیم
آقای حبیبی شما نگران چی هستی؟ بگم بگم خوب نیست ولی گفتن خیلی خوبه که روحانی تواناییش نداره. همونطپرکه محکودنداشت
ادبیات کیهان عجیب نیست واسه . نویسنده هاش در اندازه ادب و تربیتشون می تونن بنویسن و‌خوب اصلا عجیب هم نبود. تاثیری هم در شناخت ما از خانم خوش کام و حاتمی نداشت
جناب آقاي پور مختار فراموش كرديد گه در تمام استانها اين همه مردم را اعدام ميكردند به خاطر مواد مخدر ميبينيد بعد از 40 سال مصرفكنند و فروشنده و توضيح كننده بيشتر شده نتيجه ميگيريم كه زور و اعدام جواب نميده
باسلام.حاجی صدتا خلخالیهم زورش به این مفسدان نمیرسد.قیافه انهارا ببین . یک ادم عادی که فکر اختلاس (همان دزدی سابق)ورانت .احتکاررا نمیکند
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم