بازدید 23680
سه هزار و سیصد و پنجاه و ششمین بسته ویژه خبری «تابناک»

هشتگ جنجالی حمید رسایی علیه ترانه علیدوستی / علی آقامحمدی: ۱۹ میلیون ایرانی از امکانات اولیه زندگی محروم هستند/ عضو کمیسیون آموزش مجلس: روش برگزاری کنکور را به قبل از سال ۱۳۵۰ برگردانیم / ضرغامی: صداوسیما به جای برخی سخنرانی‌های بی حاصل، برنامه‌های شادی آفرین پخش کند / دومین بانک بزرگ روسیه در راه تهران

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: پاسخ ایران به اتهامات جمهوری آذربایجان/ آیت‌الله نوری همدانی: جهل، فقر و ظلم عامل سقوط و انحطاط جامعه است/ دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی: با افزایش ٢٩ درصدی قیمت بلیت مخالفیم/ نایب رئیس کمیسیون بودجه مجلس: شرکت‌های دولتی، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام محصولاتشان را با دلار تلگرامی میفروشند و... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۷۵۷۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۶ 18 May 2023

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

هشتگ جنجالی حمید رسایی علیه ترانه علیدوستی
حمید رسایی، نماینده پیشین مجلس و عضو جبهه پایداری با هشتگ «ترانه علیدوستی را اعدام کنید» به شدت از این بازیگر سینما به خاطر حمایت از سه متهم حوادث خانه اصفهان انتقاد کرد. رسایی در کانال تلگرامی خود نوشت: حمایت مزدورانی مثل ترانه علیدوستی از جنایتکاران وحشی مثل سه نفری که در اصفهان جنایت کرده‌اند با برنامه و طراحی هماهنگ شده با دشمنان ملت ایران برای حرکت‌های آینده است. این بخش کوچک و منتشر نشده از شرارت و جنایات صالح میرهاشمی و دوستانش از جلادان اصلی #خانه_اصفهان و قاتل یک مامور پلیس و دو نیروی مردمی است که محکوم به اعدام شده‌اند. والا هیچ عقل سلیمی از چنین حیواناتی حمایت نمی‌کند. برنامه آینده آن‌ها دخالت سازمان‌های بین‌المللی همسو با جنایتکاران در امور داخلی ملت ایران است. مجازات در ملأ عام کمترین عقوبت برای جنایتکاران محسوب می‌شود. همچنین باید اعدام حامیان جنایات که با برنامه درخواست مداخله بیگانگان در امور کشور دارند را از قوه قضاییه مطالبه کنیم. عذرخواهی بابت انتشار سانسور شده تصاویر، توهین، اعمال وقیحانه و الفاظ رکیک و بی شرمانه
#ترانه_علیدوستی_را_اعدام_کنید.

علی آقامحمدی: ۱۹ میلیون ایرانی از امکانات اولیه زندگی محروم هستند
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بر اساس برآورد‌های صورت گرفته در حال حاضر ۱۹ میلیون ایرانی از امکانات اولیه زندگی محروم هستند. آقامحمدی با بیان اینکه دوهزار و ۲۰ محله و ۱۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از جمعیت در سراسر ایران وجود دارد که از امکانات اولیه زندگی مانند مسکن، اشتغال، تحصیلات تا ۱۲ سال، سلامت، خوراک و پوشاک محروم هستند، ابراز داشت: در این شرایط چطور می‌توان گفت مسلمانانی وجود دارند که شهرسازی اسلامی را در دستور کار دارند.

پاسخ ایران به اتهامات جمهوری آذربایجان
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن رد اتهامات زنجیره‌ای اخیر سرویس امنیتی و دادستانی جمهوری آذربایجان نسبت به کشورمان، گفت: متاسفانه چندی است که دولت جمهوری آذربایجان شهروندان خود را به اتهام و ادعای واهی ارتباط با نهاد‌های ایرانی دستگیر و بازداشت می‌کند. ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه با رد ادعای هر گونه ارتباط رسمی و غیررسمی این اشخاص با جمهوری اسلامی ایران، یادآور شد: ارتباطات مردمی شهروندان دو کشور قلبی، عاطفی، تاریخی، دینی و حتی خویشاوندی است و دولت آذربایجان نباید این پیوند‌های عمیق تاریخی شهروندان خود را امنیتی سازی کرده و آن را به همسایگان نسبت دهد. کنعانی خاطرنشان کرد: برخورد با شهروندان خاطی و قانون شکن حق طبیعی همه حکومت هاست، اما بازداشت و زندانی کردن بسیاری از شهروندان با ادعای ارتباط با ایران مسموع نبوده و غیر قابل پذیرش است.

آیت‌الله نوری همدانی: جهل، فقر و ظلم عامل سقوط و انحطاط جامعه است
 آیت‌الله نوری همدانی، وی در دیدار پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با تقدیر و برجسته خواندن اقدامات این بنیاد در محرومیت‌زدایی و فعالیت‌های عام‌المنفعه و رسیدگی به وضعیت معیشتی ایتام و محرومان افزود: شما در طول سنوات انقلاب اسلامی در هر سمت و مسئولیتی که قرار گرفتید به فضل الهی به نحو احسن موفق بوده‌اید. آیت الله نوری همدانی گفت: از نظر اسلام جهل، فقر و ظلم عامل سقوط و انحطاط جامعه است. در نظام اسلامی باید عدالت حاکم شده و تبعیض و ظلم ریشه کن شود. آگاهی و دانش سبب ریشه کن شدن جهل می‌شود و باید فقر جای خود را به رفاه بدهد. باید در قدم اول فقر را از این مملکت ریشه‌کن کرد که نیاز به سعی و تلاش همه مسئولان دارد.

امام جمعه قم: نگاهمان به افرادی که خود را از نعمت حجاب محروم کرده‌اند بدبینانه نیست
سیدمحمد سعیدی امام جمعه قم با بیان اینکه نگاهمان به افرادی که خود را از نعمت حجاب محروم کرده‌اند بدبینانه نیست، گفت: نگاه ما نگاه امیرالمؤمنین (ع) و مالک اشتر است که با همه قشرهای جامعه چه دیندار و چه غیر دیندار برخورد خوب داشتند، ولی این سخن، به معنی این نیست که اگر کسی از خط قرمز‌ها عبور کند با او برخورد قانونی نشود. 

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی: با افزایش ٢٩ درصدی قیمت بلیت مخالفیم
مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: بدون نظرخواهی از فعالان صنعت و بدون کار کارشناسی نرخ ٢٩ درصدی را برای افزایش قیمت بلیت انتخاب کردند، در حالی که این میزان افزایش قیمت، هیچ مشکلی از صنعت را حل نمی‌کند. مقصود اسعدی سامانی درباره افزایش ٢٩ درصدی بلیت هواپیما اظهار داشت: به شدت مخالف این مقدار افزایش بلیت هواپیما هستیم و با ٢٩ درصد افزایش قیمت، مشکلی از صنعت هوانوردی حل نمی‌شود. وی با بیان اینکه از امروز قیمت بلیت هواپیما ٢٩ درصد افزایش پیدا می‌کند، ادامه داد: بدون حضور ذی‌نفعان صنعت در این باره تصمیم گرفته شد و نمی‌دانیم با کدام حساب و کتاب و چه فرمولی به نرخ ٢٩ درصد افزایش قیمت رسیدند.

نایب رئیس کمیسیون بودجه مجلس: شرکت‌های دولتی، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام محصولاتشان را با دلار تلگرامی می فروشند
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: شرکت‌هایی که محصولاتشان را با دلار تلگرامی میفروشند، متعلق به دولت، بنیاد مستضعفان و ستاد اجرای فرمان امام هستند. محسن زنگنه، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار کرد: علت گرانی خودرو این است که فولادی‌ها و پتروشیمی‌ها محصولاتشان را ۹۰۰ درصد گران‌تر و با دلار تلگرامی به خودروسازان می فروشند، نمی شود بگوییم خودرو فقط ۲۰ درصد گران شود.

 عضو کمیسیون آموزش مجلس: روش برگزاری کنکور را به قبل از سال ۱۳۵۰ برگردانیم
احمدحسین فلاحی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: لازم است روش کنکور را به قبل از سال ۵۰ برگردانیم؛ در سال ۴۸ سوالات کنکور تستی نبود بلکه تشریحی بود. ما باید این نوع کنکور را احیا کنیم. در این روش سرآمدان دانش آموزی و استعداد‌های برتر نیز در قالب سوالات تشریحی بهتر شناسایی می‌شوند.

ضرغامی: صداوسیما به جای برخی سخنرانی‌های بی حاصل، برنامه‌های شادی آفرین پخش کند
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از پارک آبی "تل خسرو" یاسوج گفت: مردم ما امروز نیاز به شادمانی دارند و صدا و سیما بجای برخی سخنرانی‌های بی حاصل، برنامه‌های شادی آفرینی پخش کند.

حداد عادل: آنچه از فضای موجود استشمام می‌شود آن است که این نوبت، انتخاباتی رقابتی در پیش است
حدادعادل، رییس شورای ائتلاف با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس افزود: رهبر انقلاب چهار رکن برای برگزاری انتخابات مطرح کردند که امنیت، سلامت، رقابت‌پذیری و مشارکت را در برمی‌گیرد؛ بنابراین، باید مشخص باشد جایگاه شورای ائتلاف در این منظومه کجاست. وی با بیان این‌که «امنیت انتخابات امری حاکمیتی و سلامت برگزاری انتخابات بر عهده مسئولان است»، افزود: اطمینان داریم نیرو‌های حزب‌الله در رأی خیانت نمی‌کنند؛ درباره رقابت نیز آنچه از فضای موجود استشمام می‌شود آن است که این نوبت، انتخاباتی رقابتی در پیش است؛ البته سال ۹۸ نیز رقابت بود و اصلاح‌طلبان آمدند، اما رأی نداشتند. جمع‌بندی‌ها نشان می‌دهد امسال آرایش انتخاباتی تغییر خواهد کرد.

رئیسی: هیچ‌گاه عربستان را دشمن خود تلقی نکرده‌ایم
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در دیدار نخست وزیر پاکستان همچنین با اشاره به اراده دولت جمهوری اسلامی برای حل اختلافات منطقه‌ای میان کشور‌های اسلامی، به توافق ایران با عربستان اشاره کرد و گفت: ما هیچ گاه عربستان را دشمن خود تلقی نکرده‌ایم، بلکه مبتنی بر سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران رژیم صهیونیستی را دشمن مشترک جهان اسلام می‌دانیم.

دومین بانک بزرگ روسیه در راه تهران
«محسن کریمی» معاون بین‌الملل بانک مرکزی از فعالیت دو بانک ایرانی برای تاسیس نمایندگی و شعبه در روسیه خبر داد و گفت: بانک VTB دومین بانک بزرگ روسیه است که بیشترین شعبه خارجی در میان بانک‌های روسیه را داراست و در حال افتتاح دفتر نمایندگی در تهران هستند. این بانک از ماه‌ها قبل به دنبال افزایش تعاملات بانکی با بانک‌های ایرانی بود که بر همین اساس ما از بانک مرکزی روسیه خواسته بودیم تا یک بانک را به عنوان بانک عامل همکاری بین بانک‌های مرکزی دو کشور معرفی کنند. کریمی تصریح کرد: حجم فعالیت‌ها در حال افزایش بود تا اینکه چند ماه قبل به بانک مرکزی روسیه پیشنهاد دادیم در راستای توسعه روابط فی‌مابین نسبت به تاسیس دفتر نمایندگی در ایران و سپس شعبه بانکی در ایران اقدام کنند. معاون بین الملل بانک مرکزی گفت: این موضوع برای روس‌ها هم جذاب بود و بعد از انجام بررسی‌های لازم درخواست خود را به بانک مرکزی ایران دادند. طبق روال بررسی‌ها صورت گرفت و خوشبختانه در روزهای گذشته هم تاییدات لازم برای تاسیس دفتر نمایندگی این بانک در تهران صادر شد که در حال افتتاح در ایران است.

افزایش ۲۹ درصدی نرخ بلیت هواپیما از امروز اعمال شد
معاون سازمان هواپیمایی کشوری درخصوص افزایش ۲۹ درصدی بلیت هواپیما به مهر گفت: دیشب افزایش ۲۹ درصدی از سوی انجمن اعلام شد و ستاد تنظیم‌بازار نیز آن را تأیید کرد و از امروز عملیاتی شد. وی در ادامه درخصوص چالش‌های تعطیلی ایرلاین‌ها گفت: همیشه چالش‌هایی بوده است، با توجه به اینکه ایرلاین‌ها افزایش ۱۰۰ درصدی را پیشنهاد داده بودند که ۲۰ درصد آن موافقت و اجرایی شد، امیدواریم با این‌ افزایش چالش‌های عرضه و فروش به تعادل برسد.

دستور رئیس جمهوری درباره بررسی آنی قیمت خرید تضمینی گندم
مهر: بیش از یک ماه است که قیمت خرید تضمینی گندم محل مناقشه شده است. در حالی که رئیس شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی و سرپرست وزارت جهاد کشاورزی قیمت جدید گندم را هر کیلو ۱۵ هزار تومان اعلام و ابلاغ کرد نماینده گندم کاران این عدد را ۱۷ هزار تومان دانست. از این رو اتاق اصناف کشاورزی ایران طی نامه‌ای به رئیس جمهوری خواستار رسیدگی به موضوع شدند. همچنین بنیاد ملی گندم کاران نیز در اعتراض به قیمت جدید گندم طی نامه‌ای سرگشاده موضوع را به رهبر معظم انقلاب اعلام وصول کردند. سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری در جلسه صبح چهارشنبه هیأت دولت از وزارت جهاد کشاورزی خواست به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که گندم‌کاران با آرامش و اطمینان خاطر نسبت به دریافت حقوق خود، محصولات‌شان را تحویل مراکز تعیین‌شده بدهند. در ادامه رئیس دفتر رئیس جمهوری طی نامه‌ای درباره «درخواست بازنگری قیمت خرید تضمینی گندم در شورای قیمت گذاری» خواستار بررسی مجدد و آنی موضوع شد.

آماری عجیب آب خانه های خالی مسکن مهر پردیس 
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره آمار واحدهای خالی در مساکن مهر پردیس گفت: سرشماری دقیق مساکن مهر خالی از سکنه در حال انجام است اما به طور قطع بیش از ده هزار واحد مسکن مهر خالی در پردیس وجود دارد. وی تاکید کرد: عمده این واحدها در مالکیت مخاطب هدف و قشرهای کم درآمد نیست و گفته می‌شود این واحدهای خالی در اختیار یکسری از دلال‌هاست که این افراد مساکن مهر پردیس را احتکار کردند و امروز با ارقام بسیار سنگین این واحدها را به فروش گذاشته‌اند. وی افزود: هر چند آمار دقیقی به دست نیامده، گفته می‌شود بیش از صد واحد از مسکن مهر پردیس تحت مالکیت این نفر است و چندین فرد مالک چند ده واحد مسکن مهر پردیس هستند.

مدیرعامل شرکت ملی گاز: ۸ میلیارد یورو از عراق طلبکاریم
چگینی مدیر عامل شرکت ملی درباره صادرات گاز به عراق بیان داشت: قرارداد صادرات گاز به بغداد رو به اتمام است، مذاکراتی با طرف عراقی داشتیم. این کشور درخواست تمدید قرارداد را داشت. ما نیز موافقت کردیم تا ۵ سال قرارداد را تمدید کنیم. وی با بیان اینکه مباحث‌ دریافت هزینه های صادرات گاز به این کشور در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: درخواست دادیم که تمهیدات لازم برای پرداخت گازبها را داشته باشند. وی ادامه داد: قرارداد بصره هم سال آینده به پایان می رسد. مدیر عامل شرکت ملی گاز تاکید کرد: ما به طرف عراقی اعلام کردیم پول گاز را بموقع و هر جایی مدنظر ماست، دریافت کنیم. اکنون عراق گازبهای خود را در بانک TBI واریز می کند، ما برای جابجایی مشکل داریم، به طرف عراقی گوشزد کردیم شرایطی فراهم شود، به هر حسابی مورد نظر ماست واریز کنند. چگینی رقم مطالبات گازی از عراق را ۸ میلیارد یورو اعلام کرد. /ایلنا 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۰
در انتظار بررسی: ۶۷
انتشار یافته: ۱۵۸
هشتگ جنجالی حمید رسایی علیه ترانه علیدوستی

با حمید رسایی برای تشویش اذهان عمومی و ارعاب برخورد قضایی شود .
البته ایشان هم احتمالاً مصونیت دارند .
تابناک منتشر کن لطفا
پاسخ ها
نعمت
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
لطفا قبل از اعدام شدن از سرعت خود بکاهید و با دنده سنگین برانید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
ایوالله رسایی با این هشتک به منفی هم نگاه نکن کار خودتوبکن همونجور که با قاسم خانی کردی
رسايي حيا كن ، زندگي رو رها كن !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
سه معترض اصفهانی ، امروز اعدام شدند .
نفسم به زور بالا میاد !؟
چه بنویسم که از نظر آقایان قابل انتشار و گفتن باشد .
حمید رسایی ، شهروند ایرانی - آمریکایی چگونه به ریش مردم و قانون می خندد و از جایگاهی که به او داده شده است ، به دیگران حمله می کند و برای قوه قضائیه تعیین تکلیف می کند .
مسئولین سکوت نکنند و برخورد نمایند .
سانسور نکنید لطفا
جناب ضرغامی
شما در حوزه مدیریت خودتان فاجعه هایی در بناهای تاریخی در حال رُخ دادن است ، به آنها رسیدگی کنید .
تخریب بافت تاریخی شیراز
تخریب بارو دوره هخامنشی
ترمیم کاشی کاری گنبد مسجد امام اصفهان
حداد عادل: آنچه از فضای موجود استشمام می‌شود آن است که این نوبت، انتخاباتی رقابتی در پیش است

تا برگزاری رفراندوم ، رای بی رای
پاسخ ها
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
حرفهای حدادعادل را جدی نگیرید یه چیزی میگه دیگه!!!م
علی آقامحمدی: ۱۹ میلیون ایرانی از امکانات اولیه زندگی محروم هستند) قربونت یک کمک معرفتی به رسایی بکن بدجوری کمبود داره
رئیسی: هیچ‌گاه عربستان را دشمن خود تلقی نکرده‌ایم
پس تسخیر سفارت عربستان و عواقب اقتصادی و سیاسی آن را چه کسی پاسخگو است ؟؟؟
اگر راست می گویید با عوامل حمله به سفارت عربستان برخورد قضایی کنید !!!!
دومین بانک بزرگ روسیه در راه تهران) خدا وکیلی هر چی درمونده و تحریمیه سر از ایران در میاره !!!!
آقای کنعاتی لطفا در امور داخلی آذربایجان دخالت نکنی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
این آذربایجان هست که واسه دیده شدن و مهم انگاشتنش داره مسخره بازی در میاره. عملا شده بازیچه . اسرائیل و ترکیه
اقای حمید رسایی در نبود امثال شما دنیا خیلی قشنگتره!!
حدادخان تاریخ این چند دهه ثابت کرده که مشام شما و جمع بندی هایتان هیچوقت با واقعیات جامعه همخوانی نداشته است.
19 میلیون از امکانات زندگی محرومن بعد بعضیا به فکر افزایش جمعیت ان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
به بچه سه ساله هر چه توضیح بدی در اخر میگه بستنی میخوام
ترانه علیدوستی واسه گل به خودی زدنات مرسی
حمید رسایی این حرفهارا میزنه خودشو مطرح کنه .دیگه خبر نداره تره هم براش خورد نمی کنند
اقای اقامحمدی ماها که چیزی نگفتیم.این شماها هستید که همیشه دم از مسلمانی میزنید.
هشتگ جنجالی حمید رسایی علیه ترانه علیدوستی
اولا مملکت بزرگ دارد قانون دارد
دوما جناب رسایی با گفته شما هر اتفاقی برای خانم علیدوستی بیفته شما آمر قتل ایشان هستید
سوما امیدوارم در آینده نزدیک منکر گفته خود نشوید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
دوست عزیز ایشان نام کوچکشان را عوض کرده و شده اند. جلاد رسائی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
اگه مملکت قانون داشت که امثال رسایی زبان درازی نمیکردند
عضو کمیسیون آموزش مجلس: روش برگزاری کنکور را به قبل از سال ۱۳۵۰ برگردانیم
حقآبه سال ۱۳۵۱
کنکور برگرده به سال ۱۳۵۰
ئ
امام جمعه قم: نگاهمان به افرادی که خود را از نعمت حجاب محروم کرده‌اند بدبینانه نیست) حرفایی میزنید !!! نگاه به نامحرم که نباید کرد !!! مهم نوع مواجه حاکمیت با انهاست که انهم اشکال داره و نتیجه معکوس داره
آیت‌الله نوری همدانی: جهل، فقر و ظلم عامل سقوط و انحطاط جامعه است) کو گوشی شنوایی که باید این حرف را بشنود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
حاج آقا بعد از بازخورد منفی مردم در مورد حجاب که فرموده بودند ، این را هم فرمودند که خالی از عریضه نباشند .
رسایی... کرده در مورد نظر دیگران چنین چیزی بیان می کنه
ساعت خواب جناب حداد . دوره این بازیها سالهاست تمام شده حتا خودتان با خودتان هم نمی توانید رقابت کنید
هشتگ رسایی دقیقا بالای خبر دهشتناک فقر مطلق ۱۹ میلیون ایرانی خود گواه واقعیت جامعه است و کمی اندیشه لازم است تا دشمن واقعی مشخص شود
یک میلیون داوطلب و سوالات تشریحی؟
فازتون چیه؟؟
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس : اما به طور قطع بیش از 10 هزار واحد مسکن مهر خالی در پردیس وجود دارد) ادرس غلط ندهید تا بحال که میگفتید روحانی مسکن مهر را ول کرده بود !!!! ضمنا ده هزار مسکن خالی مشکل چهل هزار نفر را حل می کنه نه چند میلیون نفر و این فاصله از تهران و محل کار علی الخصوص برای قشر ضعیف بسیار زیاده بنابراین رو به فروش اوردند گرانی هم که بیداد می کنه!!!احتمالا پولش را هم زدند به جراحات وحشتناک زندگی
گفتین که عراق پول رو داده
عجب دوستان شما سفارت را اتش زدند، آل سعود شد ال یهود،. و همدست در خون شهید سلیمانی و... انوقت می‌گویید به عربستان سعودی به چشم دشمن نگاه نکردید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
گاو شیرده . ال سقوط
وقتی ادم کم میاره یا نمیتونه جواب مخالفشو را با منطق بده ، کار به فحش و ناسزا و دشنام و تهدید و دعوا و.... میکشه ولی درخواست اعدام مخالف نوبر ، که اینم دیدیم ، بجای تهدید اعدام این و اون ، برید فکری برای ۱۹ میلیون نفری که از کمترین امکانات رفاهی برخوردارن و در واقع غرق در زیر خط فقر هستن بیفتید ، شکمتان سیره
جناب حداد عادل انتخابات امسال همانند سال 98 و به گونه ای خواهد بود که بصورت تضمینی رای خواهید آورد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
نمایندگان حداقلی حداقل
این روزها برای تایید صلاحیت ظاهرا بهترین را حمله به امثال ترانه علیدوستی است اما کور خوانده اید . مردم خوب می دانند چه کنند .
آقای رسایی بیایید پیش از صدور حکم اعدام خانم علیدوستی، خودتان را و او را به قضاوت رای مردم بگذارید.
برای مثال پرسیده شود که کدام یک از شما در میان ارزش و احترام دارید؟
یا بپرسید وجود کدام یک برای مردم سودمند بوده است؟
بخاطر تحریم حتی از عراق هم نمی توانیم مطالباتمان را بگیریم!!! چرا عراق را مثل کره جنوبی تحریم نمی کنید؟؟؟؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
عزیزم عراق بدهی ها را پرداخت می کند منتهی دیر به دیر
رئیسی: هیچ‌گاه عربستان را دشمن خود تلقی نکرده‌ایم ..... فراموش نکرده ایم که بدترین تاسزاها در سرود سلام فرمانده نصیب آل سعود می شد!!!!!
لعنت بر چین و روسیه دوستان
آقای آقا محمدی !
از طلا شدن پشیمان گشته ایم
مرحمت فرموده ما را مس کنید.
آقای حداد انتخابات حسابی رقابتی خواهد بود البته بین خودی ها و خالص سازی شده ها.
حميد رسايي : ترانه عليدوستي را اعدام كنيد !!
--------
-- حالا چرا اعدام ؟
-- احتمالاً جناب رسايي گفته ، حال كه عده اي هر روز جملات قصار گونه مي گويند ، و پياز داغ سخنان شان را
مدام بيشتر مي كنند ، و حال كه برخي مي خواهند در گفتن هر نوع جملات قصاري از ديگران عقب نيفتند ، چرا ما جمله قصار نگوييم ! ...چرا پياز داغ سخنان مان را زياد نكنيم !
-- ببخشيد برادر ! آخرين جمله قصار كه شما از كسي شنيده اي چه بوده ؟
-- عرض مي كنم ! .. همين ديروز .. بنده خدايي گفته بود فيلمي كه رنج زندگي را نشان ندهد مستهجن است !!
-- عجب ... عجب ! ... مستهجن ؟ ... توبه ! ... استغفر الله !
-- بعله اخوي ! ... درست شنيدي !
چرا عراق بدهی خود بابت گاز به ایران پرداخت نمی کند!؟!؟ نکن این بدهی هم غرامت جنگ نمی خواهد پرداخت کند!! البته بعید نیست مسولین کشور از جیب خلیفه می بخشند ؟!؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
بعضي وقتها بايد باج بدهي به دشمن چون زورت نمي رسد حق يك ميليون شهيد و معلول جنگ را بگيري.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
دقیقا ، همه منابع ایران در حال فدا شدن برای ماندن مسئولین ناکارآمد می‌شود.
جناب رسایی
وقتی کلامتون نفوذ نداره مجبورید با اعدام و خشونت نظرتون رو پیاده کنید.
حداقل لباس پیامبر صلح و رحمت رو از تن تان بیرون بیاورید تا این خشونت تان به اسم اسلام نوشته نشه.
جناب ضرغامی! دقیقا مثل زمان خودت
خجالتی این روزها نایاب شده
اگر کشتن اینقدر آسان است،چرا رسایی اعدام نشود!!! نهایتاً به قول خودش دلار ۵۰۰۰ تومان می شود!!!
سلام و درود بر اقای ضرغامی وزیر میراث فرهنگی که دنبال شادی مردم هستند. اقای وزیر محترم مگر میشود مردم با شکم گرسنه شاد باشند؟!؟! با این وضعیت اقتصادی اسفبار مگر میشود مردم شاد باشند؟!؟!
مقایسه ی نقش امثال رسایی با خانم علی دوست در کشور با مردم،! مردم ایشون رو شناختند که دیگه جایگاهی نداره!
اقای رسایی وقت وقتش چه خدمتی به خلق کرد که حالا به لطف شبکه های مجازی دنبال راهی هست تا فراموش نشه تا شاید مجدد به مجلس راه پیدا کنه! .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
رسایی دو تابعیتی است و در صورت تایید صلاحیت ، خِلاف قانون انجام شده است .
بی حیایی را جمع نکنید نسل های بعد را باید در روابط خیانتی جمع کنید همانند آن سال هایی که زن را استخدام می کردید در کار مردان نامحرم و اختلاط کردید الان باید در طلاق و حجاب جمع کنید
اینکه خارجی هامیگوینددرکشورماآزادی نیست پیداست هیچ ازکشورعزیزمانمیدانندوکتره ای صحبت میکنند چون ماشاهدیم که اینقدرآزادی داربم که نماینده پیشین مجلس علناً دستور اعدام میدهد نماینده ایکه نه حفوق میداندونه ازقضاوت اطلاعی دلرد واقعا چنین ‌ آزادی کجای دنیاهست مگردرکشورما که‌هرکه‌دلش بخواهد باآبروی کسی بازی کندمیکند کسی هم کاری بکارش ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
اگر قوه قضائیه برخورد نکند ، بیش از پیش نشان دهنده
مصونیت برخی چهره ها است و ایشان فراقانونی هستند
این نماینده هنوز سرش نمی شود که به قیمت دلارمحاسبه می شود مواد اولیه با کارخانه ساز با این که در داخل هم تولید می شود ولی قانونی هست؟ به جای حرف های مسخره قانون را عوص کن یا در آمد ها را از ریالی آزاد کن
فقر همیشه بوده و چیز تازه ای نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
آمار افراد زیر خط فقر به این اندازه نبوده
با این همه ثروت طبیعی و انسانی ، وضعیت اسف بار اقتصادی نشان از بی کفایتی مسئولین دارد .
اینکه مشارکت بیشتر خواهد شد شکی وجود ندارد
به رسائی بگوئید اگر در عمرش فقط یک کار مفید حتی یک قدم کوچک برای آبادانی این کشور انجام داده است به اطلاع مردم برساند .
آقای رسایی شما چکاره هستی که حکم تعدام صادر می کنی ؟ حد خود را بشناس که دل ملت از دست امثال شما غرق خون است .
آقای رئیسی پس چه کسی شعار مرگ بر آل سعود می داد ؟ چه در نماز جمعه و چه در صدا و سیما و .....
با سلام
یه وقتایی سخنان رسایی رو می شنوم رو عقلش شک می کنم. خدا رو شکر ایشون نعوذبالله جای خدا نیست.
تصور کنید چه جانیانی سالها عنوان نمایندگی مجلس را یدک می کشیدند. تو چه کاره ای که حکم اعدام می دهی؟!
خوش بحال رسایی ... نه دغدغه اجاره خونه داره .. نه قسط و نه هزینه زندگی ... کاش منم دغدغم مثل تو بود ...
اگه امثال رسایی که به هزار فساد متهم هستن اعدام شده بودن الان کشور گلستان بود
رسایی حق ندارد از طرف مردم شریف ایران حرف بزند
بهتر است دیدگاه خود را اصلاح ودر مورد عملکرد خودش
در پیشگاه ملت نجیب ایران عذر خواهی نماید
یک روحانی که دین و رحمت را تبلیغ میکنه چطور براحتی حکم اعدام صادر میکنه . اصلا طرف گیریم صد درصد با ما مخالفه و هم عقیده نیست. شما چکاره ای؟
اقای رسائی چاه نکن بهر کسی اول خودت دوم کسی
کسی که خودش مشکل داره و برخی موضوعات پیرامونش مطرح و احتیاج به بررسی قضائی و حسابرسی دارد برای کسی نقشه قتل و اعدام و دار نمی کشه .
خود شما نزدیکترین فرد برای این جور مسائل و در اولویت هستی داداش
حمید رسایی با این افکار و رفتار و گفتار و کردار امثال شما،بزرگترین صدمه را به دین و ایمان مردم زدید که دیگر قابل ترمیم نیست.
ببین کشور عزیزمون دست چه کسانی افتاده که تنها چیزی که براشون اهمیت نداره ایران و ایرانی است.مطالعه هر شب این صفحه کاملا گواه این مطلب است.
ترانه علیدوستی منو یاد آقای دوربین میندازه!
بزرگترین بانک ورشکسته؟؟
جناب رسایی مدتهاست حنای شما پیش ملت رنگی نداره ، بشدت فاقد اهمیت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
کدام جناب. نام ایشان شده جلاد رسائی
ترانه علیدوستی اسطوره سینمای ایران .
پاسخ ها
ناشناس
| Norway |
۱۱:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
جو نگبر بابا، حالا حرف رسایی غلط بوده اما ترانه علیدوستی حتی بلد نیست قیافشو‌از یک حالت تکراری تو فیلمها خارج کنه کل نقشها و حرکاتش تکرار در تکرار
کاش عکس رسایی با تتلو رو هم قرار می دادین برای درک بهتر شخصیت.
یک عده خوب یاد گرفتن مفت بخورن بخوابن حرفهای جنجالی بزنن خودشونو مطرح کنن
آفای کنعانی وقتی در فیلمهای امنیتی که در تلویزیون پخش میشوند برای خود نمایی آدمهای امنیتی با دمپایی به آذربایجان ویا ترکیه میروند انگار که میروند آشپز خانه خود مانند گاندو یا سر جوخه و غیره .آنها هم رصد می کنند
پیش از آغاز عرایضم باید یک نکته را جهت تنویر افکار میلیاردها طرفدار عزیزم اعلام دارم و آنهم اینکه امام جمعه محترم قم به بنده لطف داشتند و نام بنده را در سخنان خود با ملت آزاده ایران ایراد فرمودند وگفتند: نگاهمان به افرادی که خود را از نعمت حجاب محروم کرده‌اند بدبینانه نیست.
البته بنده نعمت اعدامیان هستم و نعمت حجاب یکی از اقوام درجه هشت ما هست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۵:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
خخخخخ
نعمت حجاب
حدادعادل
البته سال ۹۸ هم رقابت بود و اصلاح طلبان آمدند و....
خودشون باورشون شده سال ۹۸ انتخابات رقابتی بوده و نماینده های واقعی مردم وارد رقابت شدن
جناب رسایی چون اختلاس نمیکنه رشوه نمیگیره مفسد نیست حکم اعدامش صادر کردی؟
لطفا حکم اعدام من رو هم صادر کن چون جسارتا با خانم علیدوستی هم نظر هستم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
میلیونها نفر در ایران هم نظر خانم علیدوستی هستند
تا این نهادهای بانک داری وشرکت داری میکنند .تورم و بیکاری وبدبختی و همه چیز هست
حمید رسایی زندگی بدون شماها زیباتر است
جناب حداد عادل بینی شما مشکل داره چون با این وضعی که همفکران شما درست کردن همون چن نفری هم که انتخابات گذشته آمدن دیگه روی رای دادن ندارن.
بیشتر از ۱۹ میلیون.همین جنوبی هایی که اب خوردن ندارن چند میلیونن
حمید رسایی رو همفکرانش هم قبول ندارند!
رسایی شکر زیادی میل فرمودن
عضو تشخيص مصلحت نظام : ١٩ ميليون ايراني از امكانات اوليه زندگي محروم هستند !!
------------------
خواجه حافظ شيرازي :
كمر كوه كم است از كمر مور اينجا
نا اميد از در رحمت مشو اي باده پرست » !! .
------------------
--- حبيب آقا سلام ! ... ميگم حبيب آقا بد نباشه ...خداي نخواسته كمرت درد مي كند ؟ ... قبلًا كه اين جوري نديده بودم ! انگاري كمرتان عيب و علتي پيدا كرده ؟ ... مگه نه ؟
حبيب آقا بازنشسته وزارت تعليم و تربيت ، مي ايستد ، نفسي تازه مي كند ، جواب سلامم را مي دهد و مي گويد :
-- « كمر كوه كم است از كمر مور اينجا »
حبيب آقا سرفه اي مي كند و بعد از اين كه سينه اش را صاف مي كند مي گويد :
-- جعفر آقا در زير اين فشار اقتصادي و معيشتي كه حقوق بگيران و مخصوصاً ما بازنشستگان و به تعبير مسئولان ما « فر هيختگان " !! كه بر ما تحميل مي شود ، كمر كوه هم كه داشته باشي ،چون كمر موري بيشتر نيست ! ... حتي از كمرمور هم كمتر است !... همچون كمر آدم عليل و مريض و از كار افتاده اي چون من » !
حبيب آقا سپس پلاستيكي كه در دست دارد باز مي كند ، به دو سه قلم جنسي كه داخل آن است اشاره مي كند و
مي گويد :
-- دويست هزار تومن ! ... كي باور ميكنه ... مگه من چي خريده ام ؟ ... هيچي !! ... مگه ننه بچه ها باور ميكنه كه دويست هزار تومان پول زبان بسته ام رفته ؟ ... حالا چي دارم ؟ ... هيچي ! ... كجا بوده ام ؟ ... هيچ جا !!... مگه در ماه چه قدر حقوق مي گيرم ؟ مگه من روز تا شب پول چاپ مي كنم ؟ ... مگه حبيب بانك داره ؟ ! اين حقوق كه هر ماه دولت ميذاره كف دست من هزينه پنج روز زندگي بيشتر نيست ! . ديگه بايد ٢٥ روز بعدش باد هوا بخورم ! ... هي ي ي ي ي ي جعفر خان ! ما با اين چشم هاي كوچك مان چه چيز هاي بزرگي داريم مي بينيم !
-- اما حبيب آقا ! مصرع دوم شعر را فراموش نكن كه حافظ ميگه : « نا اميد از در رحمت مشو اي باده پرست »
منظورم حبيب آقا « نا اميد از دررحمت مشو » هست و گرنه شما و باده پرستي ؟ ... استغفر الله ! ... شما تا آنجا كه ياد مي دهم از جمله مؤمنين واقعي هستيد و مرحوم ابوي تان از مردان خوب روزگار بود و مرحومه والده تان عابده صالحه دوران ! ... رحمت الله عليهم !
حبيب آقا خميازه شل و ول ميكشه و مي گويد :
-- خدا رفتگان شما هم بيامرزه ! از در رحمت خدا نوميد نيستيم جعفر آقا ! ... همه اميد مان بخداست ... همين اميدواري به خدا هست كه اميداوريم ! ... خدا رحمت كنه اموات شما مرحومه والده هميشه مي گفت : « هر چه مي خواهيد از اوسا كريم بخواهيد ، خدا هيچ كس را محتاج خلق و ما خلق نكنه حتي به اندازه پر كاهي » !!
قديمي ها حرف هاي خوبي مي زدند جعفر خان ... مزاحم نشوم ... بروم كه دير شد ... شما كاري نداري جعفر جان ؟ ....... از ديدنت خوشحال شدم ..... واي كمرم !... وااااااي !
دو نکته را بیان میکنم
حضرت آیت الله دکتر رییسی درست فرمودند ما هیچ گاه به دلیل اینکه امت واحد رسول الله هستیم با عربستان اختلاف نداشتیم البته عربستان سالها گاو شیرده و چهار پای خوبی برای آمریکای جهان خوار بود ولی هم اکنون سرش به سنگ خورده و فهمید مسیر انقلاب نورانی ما به رهبری و مدیریت حضرت آقا درست بوده و در مقابل رهبر و کشور ما سر تعظیم فرود آورده و تمکین می‌کند کاری که باید قبل تر ها میکرد
نکته بعد در مورد اینکه 19 میلیون ایرانی از امکانات بی بهره اند دشمنی و خصومت از سر تا پای این جمله و این نماینده مجلس می ریزد شما به سفرهای آخر ر هفته به شمال نگاه کنید مردم از کجا دارن که مسافرت میروند یا احاره های چند ده میلیونی یا مایحتاج ... چون سطح درآمد ها بالاست منتها مردم ما ببخشید عادت دارند به غر زدن و نق زدن ، بالاخره مشکلات هست در قلب اروپا و آمریکا هم تورم و مشکلات و.... هست این‌جا هم اندک مشکلاتی داریم که به همت دکتر رییسی و تیم خدوم و مومن و ولایی اشان همه در حال حل شدن است و و تا پایان دولت کلیه مشکلات ریشه کن و رو سیاهی به آمریکا و اسراییل و دشمنان می ماند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
حضرت آيت الله دكتر رئيسي ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
اونهایی که میرن شمال از این 19 میلیونی ها نیستند داداش ، ثانیا عربستان سرش به سنگ نخوره وروابطش با آمریکا حتی ضعیف تر هم نشده وهمین ارتباط با ایران رو هم با چراغ سبز اوناس که داره انجام میده ثالثا همت دکتر رئیسی وولائی ها را تو دوسال گذشته دیدیم به جز افزایش تورم وفقر چیز دیگه های توش نبود
نصر
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
حاج حسین آقا سلام
آقای آیت الله دکتر رئیسی با 6 کلاس نمی تواند کشور داری کند کشور اقتصاددان می خواهد واز اقتصاد چیزی نمی داند , کشور سیاستمداری می خواهد هاشمی رفسنجانی
ایرانی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
دمت گرم حاجی روح عبید زاکانی را شاد نمودی با این نثر طنز و طعنه آمیز
لاوروف و مشاور زمستان سخت تیم سیاست خارجی ایران دقیقا مانند هم هستند! با زمستان سخت می خواستند المان و اروپا و امریکا را به التماس بیاندازند تا حسابی امتیاز بگیرند. حالا که خبری نبود و زمستان سخت تبدیل به تابستان سخت برای خودشان شده می گویند بیایید ملاقات و تفاهم و توافق کنیم! سنگ
پا رو سفید شد.
رسایی حق داره. وقتی خواننده سلام فرمانده چند تا محافظ شخصی از بودجه مردم و کشور داره ببینید رسایی و شریعتمداری و... چند تا دارند . ولی رسایی از هم لباسهای خود در سطح شهرها و روستاهای ایران بپرسد که این صحبتهای فله ای و کیلویی او چه زندگی امنی! برای انها درست کرده که ترحیج می دهند یا از خانه بیرون نیایند و یا ناشناس باشند .بلکه از هم لباسیها و همکارهای خود شرم کند.
هشتك حميد رسايي : ترانه عليدوستي را اعدام كنيد !!!
--------------
--- حالا چرا گفته اعدامش كنيد ؟ ... يعني به همين سادگي ؟!
--- بله ! بهمين سادگي دستور اعدام داده !! ... خدا عالمه .. ميگم كه شايد ،...احتمالاً يك علت هم اين بوده كه نام خانم عليدوستي « ترانه » است و از نظر آن جناب ترانه هم حرام است ! به هر حال پيشنهاد جناب رسايي خيلي خيلي نارساست !! ...
چرا خود حمید رسایی را به جرم تهدید و ارعاب و تشویش اذهان عمومی محاکمه و اعدام نمی کنید؟
19 میلیون نفر از مردم امکانات ندارند؟! عوضش برخی برای بچه های دلبند خود دبیرستان و مدرسه نمونه تاسیس می کنند و....این به اون در . بلاخره اینها قبل زندگی نمی کردند که. دستی پول اجاره قرض می کردند ولی الان در خانه های چند صد میلیاردی زعفرانیه از تدبیر صحبت می کنند یا می گویند انموقع وابسته بودیم ولی الان نوه از کره جنوبی در امریکا داریم و....
19 میلیون نفر از مردم امکانات ندارند؟! عوضش برخی برای بچه های دلبند خود دبیرستان و مدرسه نمونه تاسیس می کنند و....این به اون در . بلاخره اینها قبل زندگی نمی کردند که. دستی پول اجاره قرض می کردند ولی الان در خانه های چند صد میلیاردی زعفرانیه از تدبیر صحبت می کنند یا می گویند انموقع وابسته بودیم ولی الان....
این نکته در نوع خود بسیار جالب و قابل توجه است که ایران مدعی است که جمهوری آذربایجان شهروندان خود را به جرم واهی بازداشت میکند !! یک لحظه تصور کنید که اگر قضیه برعکس بود و الهام علی اف چنین موردی را به ایران نسبت میداد، چه غوغایی بپا میشد
رسایی کیه ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
یکی از کسانی که اویزون بودجه و جیب مردم هستند و برای یه وقتایی که شلوغ بازی لازمه میارنش وسط!!
حالا چی شده که ضرغامی طرفدار پخش برنامه های شادی آور شده؟ قیافه خودش به این حرفا میخوره؟
هر وقت کره جنوبی طلب ایران را داد، عراق هم بدهکاری بابت خرید گاز را تقدیم شما خواهد کرد
آقای دکتر رییسی !! اگر عربستان را دشمن فرض نکرده بودید، پس آنهمه شعار علیه حکام سعودی و حمله به سفارتشان برای چه بود؟
جناب ضرغامی درست می فرمایند بنده که طی ۴۰ سال گذشته از بینندگان پر و پا قرص سخنرانی های صدا و سیما بوده ام اکنون با دیدن تعدادی سخنران که بعضا جدید هم هستند حس خوبی ندارم و دلچسب نیست و واقعا نمی توانم گوش کنم بسیاری از این سخنرانی ها که در طول روز و شب پخش می شوند بی حاصل و بیهوده است واقعا بیننده و شنونده ای ندارد.
اقای حداد عادل معنی فارسی استشمام را میشود لطف بفرمایید
مَردِه و حرفش. نامردی اگه اعدام نکنی.
کانال تلگرامی ؟ این آقا اگر برای،قانون ارزش قائل است است چرا کانال تلگرامی دارد؟ مگر تلگرام‌فیلتر نیست ؟ لابد حاج آقا از فیلتر شکن هم استفاده می کند که آن هم‌غیر قانونی و خلاف است . ایشان چرا خلاف ها و قانون شکنی های خودشان را نمی بینند ؟ واقعا برای دادن یک پیام ساده باید قانون را از دو جا شکست ؟ اصلا این حاج آقا چرا پیام خود را در پیام رسان های داخلی نداده ؟؟؟؟
مسکن باید از حالت تجاری خارج و با سوداگران آن به شدت برخورد گردد و مالیات سنگین برای دارندگان 2 خانه بیشتر باید صورت گیرد
غرب گداها روی چیزهای حاشیه سفر به روسیه زوم کردن برای تخریب اما در عمل دارد چه اتفاقات مهمی می افتد برای کشور
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
قراردادهای نظامی با روسیه که نون برای سفره مردم نمی شود

اگر خط ریلی را میفرمایید ، تا این گوساله گاو شود دل صاحبش آب شود
اگر بانک‌های روسی را میفرمایید ، بانک تحریم شده جهانی فقط به درد مبادله با روسیه میخوره و بس
به مردم راست و حسینی بگید با دلارهای نفتی،گازی،پتروشیمی، برق وووو چه میکنید،چرا زندگی را بر مردم زهر کرده اید،گفتید دنیا و آخرتتان را آباد میکنیم اما خسرالدنیا والاخره شدیم.
اقای رسائی بهتر است سکوت کنند چرا روحانیت در برابر ظلم خودروسازان موضع نمیگیرند مرگ انسانها توسط ارابه های مرگ چه حکمی دارد ؟ مردم مواضع مسئولین را بخوبی تحلیل میکنند
اگه به اعدام کردن باشه اولین کسی که باید اعدام بشه امثال رسایی هست که میلیون ها ایرانی رو به زیر خط فقر بردن، افسوس که قانون به نفع این جماعت نوشته شده و از عدالت فقط واژه آن یدک کشیده میشه
هر کسی با پایداری
جیب پایدار
مخالف است اعدام کنید.
ایا در ذهن آقای رسائی به جز بگیر و ببند و بکش چیز دیگری هست ایا ایشان نیاز ندارد که به یک روانشناس یا روانپزشک مراجعه کند. حضور ایشان در جامعه می تواند خیلی مشکل ساز شود
واقعا پاکی , صداقت , حلال لقمه ای و دلسوزی برای کشور در چشمان و صورت آقای رسائی قابل مشاهده است .
جناب حداد کسی که خودش را به خواب می زند نمی توان بیدار کرد!
رسایی باید اعدام شود نه علیدوستی به خاطر اظهار نظر
اردوغان به اندازه کل شرکت کنندگان ایران در انتخابات اخیر رای آورد ولی با کمال افتخار تن به دموکراسی داد
انتخابات اخیر رو مقایسه کن با انتخابات اخیر ترکیه
واقعا هیچ وقت عربستان را دشمن خود تلقی نکرده ایم !!!!!!!!!
حافظه ما مردم ضعیف شده یا جناب رئیسی ؟!!
آقای فلاحی که عضو کمیسیون هستند اطلاع ندارند که در کنکورهای اوایل دهه شصت هم در مرحله دوم ( حداقل در رشته های فنی ) کنکور بصورت تشریحی برگزار شده ؟
جناب رئیسی هیچ عقل سلیمی هم از شما حمایت نمی کند اما زیادی در امور مملکتی دخالت می کنی !!
قبل از سال ۱۳۵۰ کامپیوتری که بتواند پاسخ نامه کنکور را بخواند نبود و تعداد شرکت کننده ها هم بسیار کمتر بود
رسایی این همه نفرت رو از کجا اورده و از به هم زدن اوضاع کشور چی به دست میاره ؟
جناب حداد اون دامادت که از خانواده شهدای آمریکا بود کاندید میشه؟ فکر کنم از 100 نفر رای دهتده 150 رای بیرون بیاد
آقای سعیدی واقعا این انقلاب و خودت رو با معیارهای امیرالمومنین (ع) و مالک اشتر مقایسه میکنی؟ شماها فرسنگ ها با این بزرگان فاصله دارید.شما بدترین گناه که دروغ هست رو در جامعه رواج دادین و با وعده کوخ نشین از کاخ نشین بهتر است شروع به ثروت اندوزی کردید؟هر وقت بخواهید جامعه گناهتان را فراموش کند بحث حجاب رو مطرح میکنید که پوششی برای حواشی زندگیتان باشد.خدایا از شر شیطان به تو پناه میبریم و بس.
هیچگاه عربستان را دشمن خود نپنداشتیم.
فقط تاسف
سوال از همه مسئولان :آیا شیوه عمل شما در موضوعات مختلف و برخورد با ولی نعمتانتان مورد پذیرش و مقبول امام زمان هست؟و اگر ایشان ظهور کنند اصلا حاضرند شما را به حضور بپذیرند؟
از قدیم گفته اند ندانستن عیب نبست نپرسیدن عیب است.ففط خواستم بپرسم.همین
ی چون رسایی وباندشان کشور رو به چنین وضعیت خطرناکی کشیدند
تهدید به قتل مجازات زندان دارد اما چون از اردوگاه «خودی ها» است اشکالی ندارد
آیت‌الله نوری همدانی، وی در دیدار پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با تقدیر و برجسته خواندن اقدامات این بنیاد در محرومیت‌زدایی و فعالیت‌های عام‌المنفعه و رسیدگی به وضعیت معیشتی ایتام و محرومان افزود
فرزند جناب آقای مخبر چندین پست و مقام و شرکت دارند
لذا لطفا در خصوص رییس بنیاد و فرزندان نیز دقت داسته باشید
علی آقامحمدی: ۱۹ میلیون ایرانی از امکانات اولیه زندگی محروم هستند
باور کنید مقصر اصلی حکومت پهلوی است .
هشتگ جنجالی حمید رسایی علیه ترانه علیدوستی.
عقده دیده شدن
دیده شدن به هر قیمتی
دستور رئیس جمهوری درباره بررسی آنی قیمت خرید تضمینی گندم.
عادلانه ترین قیمت خرید تضمینی اینطور بدست میاد که دولت قیمت ریالی همه امکانات ارزون و رایگانی رو که در اختیار کشاورز میزاره رو محاسبه کنه مثلا محاسبه کنه که چند هزار میلیارد تومان در سال داره به کشاورز یارانه سوخت و برق و آب و .. میده چقدر داره وام ارزان میده چقدر داره خسارت میده همه اینا رو جمع کنه و مالیات بر عایدی کشاورز رو هم حساب کنه ببینه که به ازای یک تن گندم چقدر میشه مبلغ بست آمده، بیت المالی هست که به ازای تولید محصول به کشاورز میده از اون طرف قیمت جهانی گندم رو ببینه چقدره. اختلاف قیمت یک تن گندم بین المللی با پرداختی های دولت به ازای یک تن گندم میشه قیمت عادلانه خرید گندم و یا هر محصول دیگه
آقای چگینی برادران عراقی را با ما اشتباه نگرفتید چون قبص گاز ما ۴۰ برابر شده .فکر کنم عراقی هابه شما بدهکارند نه ما. لطفا قبض گاز را به آدرس آنها ارسال کنید نه به منزل ایرانیها. اگر هم میخواهید از جیب ما در بیاورید حداقل بیان دارید بعد از وصول مطالباتشان از برادران گرامی عراقی آنرا به ما برگردانید
حالا رسایی با خودش میگه چه شکری خوردم .
رسائی و امثالهم هم خودشان می دانند که در بین مردم ایران جائی ندارند و مردم متدین و فرهیخته ما از امثال رسائی بیزارند و رسائی ناچار است لفظ فرسائی کند تا اظهار وجود نماید. ولی خانم متشخصی مثل ترانه علیدوستی از خانواده ای اصیل و با فرهنگ و آزموده است و مطمئنا" توجه ای به لفاظی های افراد مثل رسائی نمی کنند.
مشکل اصلی این مملکت همین رسایی ها و ازغندی ها و عباسی ها و حداد عادل ها و. غیره هستند که معلوم نیست اصلا تو این مملکت چکاره هستند. ولی ن د. مورد همه جیز حکم صادر می‌کنند.
آقایی که می خواهد سئوالات کنکور را مانند 50 سال پیش تشریحی کند آیا توجه دارد تعداد داوطلبان در اواخر دهه 40 بسیار اندک بوده، هر دانشگاهی برای خودش امتحان برگزار می کرده. الان با این همه داوطلب تصحیح اوراق چقدر طول می کشد؟ وقتی تصحیح اوراق توسط افراد انجام شود، همیشه امکان سلیقه ورزی و حتی اشتباه وجود دارد. الان که تصحیح اوراق ماشینی است، هر چند وقت یکبار صحبت از تقلب در مراحل مختلف برگزاری کنکور است، اگر تشریحی شود، اونوقت باب رشوه دهی به تصحیح کنندگان هم باز خواهد شد والی آخر.... در پایان واقعا انسان می ماند کم هوش ترین و پرت ترین افراد در جامعه چرا باید هدایت امور جامعه را در عرصه های مختلف در دست داشته باشند؟
با این فرمون رسایی بیش 50 میلیون باید اعدام بشن
حداد به همین خیال باش. با این وضع و اوضاعی که شما در پیش گرفتین. امسال احتمالا نماینده با دوهزار رای باید راهی بهرستان بشه.

آقای رئیسی. شما هفت هشت سال قبل گفتین اولین شرطی که ما بخواییم در مکه نماز بخونییم نابودی آل سعود است.
کدوم یکی رو باور کنیم؟
اقای رئیسی از شما انتظاری نیست به کارتون ادامه بدهید و نفس خودنون رو از حب دنیا سیراب کنید خداوند در کمین است
به نظر شما نظرات مردم در سایت های خبری و مثبت منفی هایی که میگیره رو میشه به عنوان یک رفراندوم و یا نظرسنجی محدود حساب کرد؟!
جالب هست نظرات یک‌سویه علیه رسایی منتشر می کنید ولی نظری که گفته شد با آن خانم اینقدر مماشات شد گستاخ شده و برای ایران........ منتشر نمی کنید
این رسایی دو تابعیی آمریکایی حرف مفت زیاد میزنه
ابرام‌ ‌ رییسی‌ کشور را به فنا‌ میده !

جلوی‌ همچون‌ رسایی‌ را بگیرید

امثال‌ حداد‌ را بها‌ ندید
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # قیام 15 خرداد # ناهید کیانی
آخرین اخبار
وب گردی