بازدید ۳۶۹۷۹
سه هزار و صد و هشتاد و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: توصیه‌های مدیر مسئول روزنامه اطلاعات به حامیان «تیم ملی» / عامل آتش‌ زدن درِ خانه امام جمعه یزد دستگیر شد / هشدار جمهوری اسلامی به مسئولان؛ حق مردم نیست در فلاکت دست‌وپا بزنند / انسیه خزعلی: ورزش بانوان در دولت سیزدهم ۱۰۰ درصد رشد داشته است ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۵۰۸۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰ 17 November 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

توصیه‌های مدیر مسئول روزنامه اطلاعات به حامیان «تیم ملی»

سید عباس صالحی، مدیر مسئول روزنامه اطلاعات نوشت:جام جهانی فوتبال را فرصتی برای ارتقای نام کشور قرار دهیم موضوعات حاشیه ای را به متن نیاوریم و با آن فشار عصبی به بازیکنان وارد نکنیم و حمیت ملی را در حمایت از نمایندگان ورزشی کشور نشان دهیم؛ ۸۵ میلیون یکصدا حامی تیم ملی فوتبال ایران باشیم.

مدیر عامل پتروشیمی شیراز بازداشت شد

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: مدیرعامل پتروشیمی شیراز و دو تن از معاونین این مجموعه، شب گذشته بازداشت شدند.حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی با بیان اینکه این اقدام در راستای اجرای نیابت قضایی دادسرای کارکان دولت انجام شد، گفت: مدیرعامل پتروشیمی شیراز و دو تن از معاونین این مجموعه شب گذشته با هماهنگی قضایی در دادسرای انقلاب شیراز بازداشت و به تهران منتقل شدند. اتهام این افراد تبانی در معاملات دولتی و اختلاس است.

روزنامه جوان: مولوی عبدالحمید از کدام تهدید و ارعاب سخن می‌گوید؟

امام جمعه اهل سنت زاهدان روز گذشته در توئیتی نوشت: «انتظار از هیات اعزامی رهبری دیدن واقعیت‌ها، محکومیت جنایت جمعه خونین زاهدان، دلجویی از خانواده‌های شهدا و آسیب دیدگان این حادثه و احقاق حق بود، نه تهدید و ارعاب مظلوم.»

روزنامه جوان نوشت: توئیت او در صفحه رسمی اینستاگرامش نیز منتشر شد. خیلی زود هم بی‌بی‌سی فارسی و رادیو فردا و امثال این‌ها آن را با تأکید بر ارعاب از سوی نماینده رهبری منتشر کردند.اما در سفر حجت الاسلام حاج علی اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه به استان سیستان و بلوچستان که در جایگاه ریاست هیئت اعزامی رهبری به استان بود، همه آنچه عبدالحمید اسماعیل‌زهی مدعی انجام نشدن آن است، انجام شد. هم از مردم دلجویی ـ اما تأکید بر مجازات مقصران و پیگیری حوادث اخیر استان شد ـ و هم اعلام شد که کشته‌های بی گناه این حوادث، طبق نظر رهبری شهید محسوب خواهند شد، هم ۱۰۰ نفر از اغتشاشگران مورد عفو رهبری قرار گرفتند و آزاد شدند، هم در دیدارهای متعدد، هم صحبت‌های همه طرف‌های ماجرا شنیده شد. پیش از این هم که تغییرات در فرماندهی انتظامی استان انجام گرفته بود.پس عبدالحمید از کدام تهدید و ارعاب سخن می‌گوید و مدعی کدام دلجویی شده است؟! آنچه در این سفر انجام نشد، باج دادن به زیاده‌خواهانی بود که با سخنرانی‌های سیاسی و تحریک آمیز خود آرامش را از استان سلب کرده‌اند. آنچه انجام شد و عبدالحمید نامش را ارعاب و تهدید مظلوم گذاشته، هشدار و تذکر شدیداللحن بابت تحریک مردم در مسیری خلاف واقع است.اصل ماجرا این است که در سفر هیات اعزامی رهبری به سیستان و بلوچستان، حساب مردم از حساب تحریک‌کنندگان جدا و با هر یک رفتار متفاوتی انجام شد. با مردم رحماء و با تحریک‌کنندگان و برهم زنندگان آرامش استان، اشداء؛ این امور است که برخی را عصبانی کرده است، وگرنه هم از مردم دلجویی و هم حرف‌شان زده شد.

عامل آتش‌زدن درِ خانه امام جمعه یزد دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری عامل آتش زدن درِ خانه امام جمعه شهر یزد در کمتر از ۲۴ ساعت توسط ماموران پلیس استان خبر داد.به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی بهدانی فرد اظهار داشت: این فرد چهارشنبه شب با اقدامات فنی و اطلاعاتی توسط ماموران پلیس شناسایی و در یک عملیات ضربتی در یکی از محلات شهر یزد دستگیر شد.وی ادامه داد: تحقیقات از این فرد ادامه دارد و اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد.فرد دستگیر شده بامداد روز چهارشنبه، اقدام به آتش زدن درب خانه آیت الله محمد رضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد کرده بود.

دو هفته گذشت، تهران همچنان بی‌استاندار ماند

از دهم آبان که محسن منصوری، استاندار سابق تهران به نهاد ریاست جمهوری رفت، پایتخت استاندار ندارد. در این 15 روز که تهران از آلودگی هوا هم رنج برده جلسه کمیته اضطراری آلودگی هوا تشکیل شده اما نتایجی از این جلسه به شورا نرسیده است.همین موضوع دلیلی شد تا یکی از اعضای شورا از هیات دولت درخواست کند تا تکلیف استاندار تهران مشخص شود.

پلیس: خبر سقوط فرمانداری بوکان گزافه‌گویی‌ است

فرمانده انتظامی بوکان با تاکید بر اینکه ترفند کشته سازی توسط رسانه های دشمنان و معاندین با هدف تحریک پذیری و جریحه دار کردن افکار عمومی یک واقعیت انکارناپذیر است، گفت: متاسفانه امروز در شهرستان بوکان برخی‌ فریب تبلیغات و موج سواری دشمنان معلوم الحال کشور را خورده و اقداماتی کردند که خوشایند هیچ کس نبود.سرهنگ حیدری افزود: قطعا اعلام کشته شدن اشخاص و یا سقوط فرمانداری در شهرستان بوکان حاکی از گزافه گویی‌ها و دروغ پراکنی رسانه‌های ضد انقلاب و معاندین است و مردم شریف شهرستان بوکان نباید فریب خورده و تحت تاثیر این رسانه‌ها قرار گیرند.فرمانده انتظامی بوکان، تصریح کرد: در پی وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل آقای "محمد حسن زاده" در یکی از محلات شهرستان بوکان، بنا به حساسیت موضوع تمامی متهمان شناسایی و یکی از آنها نیز دستگیر شده و رسیدگی سریع به آن در دستور کار ویژه و رصد اطلاعاتی پلیس استان قرار گرفته است که پس از تکمیل پرونده، جزئیات آن به اطلاع عموم شهروندان عزیز قرار خواهد گرفت.

هشدار جمهوری اسلامی به مسئولان؛ حق مردم نیست در فلاکت دست‌وپا بزنند

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: فقر، تنگدستی، بیکاری، گرانی، مشکلات اجتماعی و خانوادگی ناشی از فشارهای اقتصادی و تداوم ظالمانه تحریم‌ها، مردم را به اعتراض واداشته است. مردم معتقدند حق آنها نیست که با این همه ثروت عمومی و اجتماعی، در این فلاکت دست و پا بزنند.بدون آنکه نیاز به توضیح و تشریح باشد، همگان این واقعیت را لمس می‌کنند که کشور دچار بحران اقتصادی مزمن است؛ هرچند برخی مسئولان و جریانات حاکم سعی در کتمان آن داشته و دارند. فقر، تنگدستی، بیکاری، گرانی، مشکلات اجتماعی و خانوادگی ناشی از فشارهای اقتصادی و تداوم ظالمانه تحریم‌ها، مردم را به اعتراض واداشته است.مردم معتقدند حق آنها نیست که با این همه ثروت عمومی و اجتماعی، در این فلاکت دست و پا بزنند و لذا وظیفه مسئولان می‌دانند که به سرعت، مشکلات اقتصادی را حل کنند.

انسیه خزعلی: ورزش بانوان در دولت سیزدهم ۱۰۰ درصد رشد داشته است

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: آمارهای کسب عناوین و افتخارات نشان می‌دهد ورزش بانوان در دولت سیزدهم نسبت به دوره قبل ۱۰۰ درصد رشد داشته است.به گزارش معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، انسیه خزعلی در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران با اشاره به ضرورت حضور بانوان در عرصه ورزش ملی و بین‌المللی اظهار داشت: همچنین تعداد مدال آوران ۲ برابر شده که این جای بسی خوشحالی است و بهترین سند برای شکوفایی بانوان ورزشی در دولت سیزدهم به شمار می‌رود.وی با اشاره به تجلیل از ۳۰۰ مدال آور در مراسم افزود: در این نشست ورزشکاران نیاز و خواسته های خود را صریح و بدون واسطه با رئیس جمهور مطرح کردند؛ بعضی از ورزشکاران در قالب سخنرانی و بعضی حضوری و برخی دیگر با دادن نامه، دغدغه‌های خود را در زمینه ورزش حرفه‌ای بانوان با رئیس جمهور مطرح کردند.


واکنش محسن رضایی به حوادث ایذه و اصفهان

محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس‌جمهور در واکنش به حادثه تروریستی در ایذه و اصفهان در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:۱. در ایذه و اصفهان بار دیگر چهره خبیث آمریکا و اروپا با دست کثیف منافقین نمایان شد و نشان داد که ادعای آن‌ها در حمایت از مردم ایران دروغی بزرگ است و در پی به راه انداختن حمام خون در کشور برای انتقام از شکست‌های پی درپی‌ شان در برابر ایران هستند.۲‌. شهادت این عزیزان را به مردم قهرمان، غیور و همیشه در صحنه ایذه و اصفهان تسلیت عرض می‌کنم؛ با اطمینان می‌گویم عاملین این اقدامات کور، به اشد مجازات خواهند رسید و حامیان آن‌ها پاسخ پشیمان‌کننده‌ای خواهند گرفت.

امیرعبداللهیان: ایران، لیبی و سودان نیست

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (پنجشنبه) ۲۶ آبان در توئیتر نوشت: سرویس‌های امنیتی، رژیم جعلی اسرائیل و برخی سیاسیون غربی که برای جنگ داخلی، ویرانی و تجزیه ایران نقشه‌ها کشیده‌اند، بدانند که ایران، لیبی و سودان نیست.رئیس دستگاه دیپلماسی عنوان کرد: امروز دشمنان، تمامیت ایران و هویت ایرانی را هدف قرار داده اند. وی تصریح کرد: بصیرت مردم، دشمن را مایوس کرده است.

شورای حکام درباره قطعنامه ضدایرانی رای گیری می‌کند

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین در پیامی اعلام کرد، بحث درباره موضوع برنامه هسته‌ای ایران در جلسه شورای حکام ادامه دارد. میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین در صفحه توییترش نوشت: شورای حکام به بحث درباره مسائل مربوط به ایران ادامه می‌دهد. شورای حکام درباره قطعنامه «توافق پادمانی ان‌پی‌تی با جمهوری اسلامی ایران» اقدام می‌کند. هیچ اتفاق نظری درباره متن این قطعنامه وجود ندارد. رای‌گیری حتمی است.نشست فصلی شورای حکام روز گذشته با قرائت بیانیه رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی آغاز شد.

لاریجانی: اصلاح امور کشور نیازمند آرامش و ثبات است

علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی حادثه تروریستی ایذه را تسلیت گفت و در پیامی بمناسبت حادثه تروریستی ایذه، نوشت هر اقدامی که فضای آرامش را از کشور بگیرد، باعث سوءاستفاده بغض آلود بیگانگان می‌شود.در پیام لاریجانی‌ آمده است: حوادث تاسف‌آور این روزها در برخی شهرها به‌ خصوص ایذه بار دیگر نشان داد که این‌گونه جنایات در شرایطی رخ می‌دهند که زمینه‌های بهم ریختگی امنیتی در کشور به‌وجود آید. جوانان عزیز توجه فرمایند که امروز اقداماتی که فضای آرامش را از کشور بگیرد، با هر زمینه‌ای که انجام شود، موجب سوءاستفاده بغض آلود بیگانگان و زیان آن نصیب ایران و ایرانیان می‌شود. خیرخواهی و آینده نگری برای اصلاح امور کشور به آرامش و ثبات نیاز دارد.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن: اگر نرخ ارز بگذارد، قیمت خودرو پایین می‌آید

طاهری، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: چهار سال خودرو وارد کشور نشده و قیمت خودروهای خارجی در کشور گران است. پس از ورود هم چون محدودیت برای واردات داریم، باز تقاضا بیشتر از عرضه خواهد شد. آنچه در آیین نامه دولت نوشته تا حد زیادی مشکلات را برطرف می کند. اولا وارد کنندگان خودروها را باید در بورس عرضه کنند. ثانیا با توجه به میزان قیمت خودرو که مشخص است و کلیه امور گمرکی و سود معقولی که ۱۵ درصد است، اگر مازاد بر این سود بخواهند بفروشند، این مبلغ به دولت برمی گردد. بنابراین واردکننده انگیزه گران‌فروشی ندارد و به حداقل قیمت، راضی می‌شود که بفروشد. این مبلغ به کل مردم و زنجیره خودرو برمی‌گردد. در نهایت انگیزه فروش قطره‌چکانی و عرضه محدود به بازار عرضه از بین می‌رود. طاهری افزود: پیش بینی از روند قیمت‌ها کاهشی است. اگر قیمت ارز و بحث های روانی نباشد، پیش بینی ما برای قیمت خودرو به دلیل افزایش تولید کاهشی است.

خاندوزی: اثبات کردیم که تحریم نمی‌تواند ایران را منزوی کند

وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در جمع فعالان اقتصادی ایران در مجارستان گفت: تجربه یک سال اخیر نشان داده که تحریم، نمی‌تواند جلوی رشد و توسعه تجارت ایران را بگیرد. سال گذشته کمتر از نصف سطح فعلی نفت صادر می‌کردیم و حجم تجارت خارجی ایران زیر ۱۰۰ میلیارد دلار بود که تا پایان سال جاری قطعاً بالاتر خواهد رفت. خاندوزی اضافه کرد: در یک سال اخیر اثبات کردیم که تحریم و فشارهای دشمن نمی‌تواند ایران را محصور و منزوی کند، هرچند هزینه‌هایی به ما تحمیل کرده است.

مردم به‌جای خروج پول از بورس، سهام خود را حفظ کنند

علی رضایی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مورد ده حمایت فوری از بازار سرمایه و بیمه شدن سهامداران افزود: دولت در قالب یک حمایت مالی برای سرمایه‌گذاران واقعی ـ که بالغ بر ۹۶ درصد سرمایه هستند ـ ۲۰ درصد سود را تضمین کرده است. وی با ارزیابی این اقدام در مورد حمایت از بازار سرمایه بیان داشت: سرمایه سرمایه‌گذاران واقعی تا سقف ۲۰ درصد سود دریافت می‌کند که باعث جمع‌آوری نقدینگی و کمک به تولید کشور می شود. اقدام شورای عالی بورس و دولت جهت بیمه دارایی‌ها و پرتفوی سهامداران خرد، تصمیم هوشمندانه و بجاست که باعث بهبود وضعیت کشور و بازار می‌شود و منابع دولتی هم با خرید دارایی‌ها از هدر رفت مصون می‌ماند. وی با اشاره به این بسته حمایتی گفت: مردم اطلاعی از حق مالکیت ندارند و شاید به فکر فروش سهام و سرمایه‌گذاری در بانک‌ها یا سهام ثابت هستند؛ اما پیام بیمه سبد سهام به سهامداران این است که به‌جای خروج پول از بازار، سهام خود را حفظ کنند تا علاوه بر حفظ اصل سرمایه، سود تضمینی حداقل ۲۰ درصد داشته باشند.

پزشکان کمتر از کارمندان مالیات پرداخت کردند

مدیرکل دفتر ریاست و امور بین الملل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: پارسال پزشکان میانگین ۱۸ میلیون تومان مالیات پرداخت کردند. این در حالی است که هر کارمند در سال به طور میانگین ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان مالیات به دولت پرداخت می‌کند. میرزایی افزود: در سال ۱۳۹۹ مجموع مالیات اخذ شده از صنوف و مشاغل در کشور ۱۷ هزار میلیارد تومان بود که این مبلغ در اقتصاد کشور رقم ناچیزی است.

نگرانی پوتین از وضعیت بازار خودروی روسیه

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه از دولت روسیه خواست تا قیمت‌های خودرو را کنترل کند، زیرا یکی از مدیران صنعت گفت که تحریم‌های غرب می‌تواند فروش سالانه را برای اولین‌بار از زمان آغاز رکوردها به زیر یک میلیون کاهش دهد. بر اساس گزارش رویترز، پوتین در صحبت با مقامات ارشد، اذعان کرد که وضعیت مناسب نیست و از دولت خواست به مقرون‌به‌صرفه‌تر کردن خودروها توجه کند که نشان می‌دهد، قیمت‌ها ناعادلانه افزایش می‌یابد. وی افزود: توجه شما را به لزوم کنترل دائمی قیمت‌ها جلب می‌کنم تا تحت این دشواری‌هایی که همه ما از آن از جمله لجستیکی آگاه هستیم، هیچ‌کس از خودروها سوء استفاده نکند و یا قیمت‌های غیرمنطقی را افزایش ندهد.

ماکسیم سوکولوف، مدیرعامل شرکت آوتوواز روسیه اظهار کرد که فروش خودرو در سال جاری تاکنون بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته و ممکن است در نهایت کمتر از یک چهارم میزان یک دهه قبل باشد. بخشی از کاهش امسال به دلیل خروج خودروسازان خارجی مانند رنو و مرسدس بنز و سقوط تقاضا به دلیل درگیری در اوکراین است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۴
در انتظار بررسی: ۳۹
انتشار یافته: ۱۳۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
خانم خرعلی از گل پسرت بگو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
روزنامه جوان هم یه چیزیه مثل کیهان، خیلی جدی نگیرینش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
خانم خزعلی امار پسرت را برای فروش فیلتر شکن چیه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
افزایش 100 درصدی بی حیایی و سقوط خانواده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
به نظر من محسن رضایی دیگه باید بازنشسته بشه یک تحول بزرگ در مسؤولین بد نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
انسیه خزعلی گفتی بابت پسرت شکایت می کنی چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
این خاندوزی حالش خوب نیست.دلار به 37 رسید و فقر و فلاکت داره از کشور بالا میره و این بابا قصه تعریف میکنه!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
خزعلی کار و کاسبی خوبه ؟ فیلتر شکن چند؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
خزعلی باید رییس بشه معاونت براش کمه
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
کلا پزشکان و گروه پزشکی به هر بهانه حتی در رسانه ملی از زیر بار پرداخت مالیات طفره میروند شاید ناظران ممیزی بایستی خودشان ممیزی و انتخاب مجدد شوند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
کلا ایران به دو بخش تقسیم شده.ایرانن مسئولین که همه چیز در ان گل و بلبل است و کمبودی ندارند و ایران مردم که سرشار از فقر و فلاکت است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
وجود استاندار هیچ دردی را دوا نمیکند و اصولا بودن یا نبودن استاندار فرقی نمیکند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
برای سلامتی مولوی ؛ اجماعا صلوات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
پزشكان كمتر از كارمندان ماليات پرداخت كردند !
--------------
بي خود نبوده كه از قديم و نديم گفته اند : « هر چه سنگه براي پاي لنگه " !!
حالا از ضرب المثل كه بگذريم ، اين كه پزشكان كمتر از كارمندان ماليات بدهند ، اين از زرنگي پزشكان است يا از تنبلي مسئولان مالياتي ؟ ... بله ؟ ... از افتخارات دايي جان ما اين است كه سي سال كارمندي دولت كرده ، اما بحمد الله و المنه حتي يك ريال بدهي مالياتي ندارد ! ... حساب مالياتي دايي جان صافِ صاف ، عينهو كف دستش ! ... دايي معتقد است اين افتخار بزرگي است !! ... و از منبع بسيار موثقي شنيدم كه گفت : در يكي ويا برخي از ممالك غربي ، دو چيز از محالات است : ١ - از دست عزراييل قسر در رفتن ! ٢- فرار از پرداخت ماليات !! ... جالبه ... نه ؟!
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
آره تحریمها روو شما‌مسولین‌اثر نداشته خداروشکر فقط مردم له شدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
همه چیز تقصیر پروفسور دوگین است آنقدر نشست و در گوش مسئولین ما خواند که آنها را خام کرد پروفسور دوگین معتقد است جنگ جهانی سوم در راه است و شما بیایید در کنار روسیه تا آسیب نبینید بعضی مسئولین ساده لوح ما هم باور کردند در بین روس ها آدم های عجیبی از نظر تفکر پیدا میشوند مثل راسپوتین و همین دوگین همانطور که راسپوتین تزار را بدبخت کرد این یکی هم پوتین را به دردسر جنگ با اوکراین انداخت!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
از علم الهدا و حداد عادل و حسین شریعتمداری هم مالیات میگیرید یا نه ؟!
ناشناس
|
Finland
|
۱۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
آقای خاندوزی توضیح بدهد کدام وعده هایش را عملی کرده ؟
قیمت دلار .سکه .مواد غذائی . خدمات .ماشین کدام؟؟؟ احتمالا بورس؟؟؟
باهر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
تهران نه استاندار دارد و نه هیچ وقت استاندارد داشته است در هیچ موردی و این درد مزمن این کلان شهر بی صاحب است.
سنیک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
فقر کفر است
تاریخ ایذه را بخوانیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
تهران ۲ هفته است که استاندار نداره .
چه مشکلی پیش اومده توی این مدت برای تهران و مردمش ؟!
اونموقعب که تهران استاندار داشت چه گلی به سر این شهر و مردمش زده بود ؟!
هان ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
سریعتر رفراندوم برگذار کنید و ببینید خواست مردم چیه
مهدیم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
خاندوزی . : ثابت کردیم تحریمها نتیجه نداشته !!!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
جوان: مولوی عبدالحمید از کدام تهدید و ارعاب سخن می‌گوید؟
سردبیر نسبتا محترم جوان از آنجائیکه جوان هستید خام شما نمی فهمید از کدام تهدید و ارعاب صحبت کرده اد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
کاش سردمداران روزنامه جمهوری اسلامی ‌از نوشته های عوامانه دست بردارند وعلل مشکلات اقتصادی در کشور را علمی بررسی کنند و راهکار عملی با جزئیات جهت آن ارائه دهند نه نوشته ای که هر کس با خواندنش به یاد انتقادات نوع مسافرین تاکسی که معمولا ده بیست دقیقه در کنار هم نشسته اند التته از کجا معلوم که نویسندگان این نشریه همان مسافرین تاکسي باشند
سید اسماعیل سبحانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
اقای عضو کمیسیون صنایع مجلس گفته مردم سهام خود را حفظ کنند اما نگفته به چه قیمتی ، در سال 99 با تاکید مسئولان افراد زیادی سرمایه خود را به بورس وارد کردند ولی انچه به سرشان امد را باید در تاریخ بنویسند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
در جنگ رسمی هستیم از تحریم تا تروریسم.
لذا ما هم باید لیست بلند و بالایی از افراد شرکت‌های آمریکایی اسرائیلی و غربی را تحریم ضد تروریسم کنیم
و اعلام کنیم هر فرد و شرکتی که با آنها کار کند را حامی تروریسم میدانیم و به آن‌ از ظرف مختلف ضربه می‌زنیم.
موشک جواب موشک!
چیزی را از دست نمی دهیم بلکه آنها عقب نشینی میکنند
و جرات هیچ غلطی هم ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
قیمت جهانی تیگو ۸ پرو یک سوم قیمت ایران است.آقای رییسی بازار خودرو و مسکن و اشتغال و امنیت و تحریم و ... که درست نشد ،مجلس هم که با دولت همسو است ،آیا فکر نمیکنید کارنامه شما هیچ نمره قابل قبولی ندارد؟؟؟؟چرا در عربستان که قدرت خرید بالایی دارند دولت از جیب مردمش در خرید خودرو برداشت نمیکند؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
زرنگتر از همه عادل فردوسی پور بود که اومد دو تا نهار هم با دانشجویان دانشگاه شریف خورد بلکه این دم جام جهانی ببرنش قطر ولی خوب زرنگی اصلاح طلبانه این بار جواب نداد و دوباره برگشت تو لونه اش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
❤ رفراندوم ❤
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
فقر، تنگدستی، بیکاری، گرانی، مشکلات اجتماعی و خانوادگی ناشی از فشارهای اقتصادی و تداوم ظالمانه تحریم‌ها، مردم را به اعتراض واداشته است

مهمتر از همه موارد فوق فساد گسترده و تبعیض و رانت و تبانی بیشتر مردم را ناراضی کرده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
سلام
من یک کازگر با سابقه ۲۳ سال در یک شرکت صنعتی هستم در سال ۱۴۰۱ تا کنون حدود ۳۲ میلیون میانگین ۴ میلیون در ماه مالیات از فیش حقوقیم کسر شده با توجه به مطلب ذکر شده در رابطه با مالیات فکر می کنم توازن و عدالت در دریافت مالیات وجود ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
تحلیل های سیاسی آبکی، نمی خوای تابناک از کارشناسان خبره علوم اجتماعی دعوت کنی؟
ناشناس
|
Australia
|
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
محسن رضایی ظاهرا همچنان در دنیای خود سیر می کند ، اخوی یکم بیا تو مردم ببینیم چه خبره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
این دولت در اکثر جاها نیروهای نظامی و تندرو رو حاکم کرده است بهتره از آدمهای میانه رو استفاده کند
برا مثال لایه های بعد وزیر ورزش در وزارت ورزش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
مشکلات و مسایل کشور تماماً ناشی از تعارض منافع ملی با باورهای ایدئولوژی است.
در واقع منافع ملی در تمام عرصه ها فدای ایدئولوژی شده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
لاریجانی !
باور بفرمائید اصلاح بخشی از امور کشور با پایان دادن به دوران تصاحب قدرت اشخاصی امثال شما و حداد و قالیباف میسر خواهد شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
روزنامه جوان طوری از پخش توئیت مولوی عبدالحمید از بی یی سی نوشته انگار نمیدونه عصر عصر ارتباطات هست و بی بی سی هم یک خبر گزاری کارکشته وبزرگ که دائم در جستجوی خبر های جدید !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
وزیر کار و آموزش پرورش نداشتیم چی شد مگه حالا استاندار هم کلا نباشه هیچ اتفاقی نمیفته تو این اوضاع
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
روزنامه جوان : هر موقع نیروی های نظامی شلیک کننده به مردم را معرفی کردید و به اتهام تجاوز و قتل نفس محاکمه و در اسرع وقت مثل محکومین بقول خودتان اغتشاشگر حکم شرعی و قانونی صادر و اجرا کردید آنوقت هرکس حرفی زد حق با شماست نه الان
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
آقای خاندوزی

...مدام دارید از اوضاع خوب اقتصادی میگید..چرا مسولان بالاتر را گمراه می کنید...ما هر روز از کار شما نا امیدتر میشیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
از کارمند بدبخت۳۰ تومن از پزشک۱۸ تومن گرفتید
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
یکی از این عوامل بدبینی مردم همین زنه اس خزعلی غرب نشین ک بچهاش بزرگ شده غرب هستن جای تاسفه هنوز موتده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
انسیه خزعلی کار افرین نمونه البته فقط برای گل پسر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
حرفهای دری وری و نخ نما کی مالیات میده کی نمیده ، این چرندیات را تمام کنید دست دولت توی جیب ملت است !!! مخابرات یک شبه 1000% ابونمان تلفن را زیاد کرد ، چرا چیزی نمیگوید !!!!!!!!!!
االل
|
United States of America
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
لاریجانی ها....چند ۴۰ سال دیگه نیاز دارید تا کشور را اصلاح کنید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
آقای خاندوزی ما الان منزوی هستیم. و بیش از 54 درصد واردات کشور تنها از سه کشور است!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
تحریم که از اثرات سیاستهای نادرست سیاسی و اقتصادی کشور است سفره مردم را بشدت کوچک کرده و آنچه برای کشور خطرناک تر از تحریم است، مدیران نالایق آن است!
مصطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
خانم خزعلی کسب مدال توسط ورزشکاران را با باد کردن بادکنک عوضی گرفته اند برای کسب مدال احتیاج به سالها زحمت و تمرین دارد دیگران زحمت کشیده اند شما پز می دهید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
جناب خاندوزی وقتی از 35 کشور عضو شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، تنها دو کشور با صدور قطعتامه علیه ایرات مخالفند، اگر این انزوا نیست پس چیست؟؟!!!!!!
شهروند
|
France
|
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
خانم خزعلی آنچه رشد 100 صد درصد داشته استفاده از وی پی ان به لطف پسر دانش بنیان شماست
پسرک فضول
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
یعنی رسما جناب خاندوزی دروغ میگویند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
«تهران دو هفته بدون استاندار مانده!!»، حالا یک سوال، آیا تهرانی که استاندار ندارد با تهرانی که استاندار داشت، شرایطش فرقی کرده است؟ عملا هیچ تفاوتی در نحوه مدیریت شهر دیده نمی شود. پس نتیجتا، وجود یا عدم وجود برخی مدیران هیچ فرقی در شرایط شهری نمی کند، با این تفاوت که بعضاً حضورشان برای شهر هزینه را هم هست، پس همان بهتر که نباشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
آقای خاندوزی مردم ثابت کردند.... تحمل کردند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
سلام سبزوار محسن رضایی باز صحبت کردند ایشان کجاست الان حاج محسن مسولیت و مقام هم داره راستی یا نه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
از اینکه جناب رئیس جمهور خودش را نسبت به مشکلات معیشتی و اقتصادی به خواب زده متعجب باید بود و چون خود را به خواب زده را نمی شود بیدار کرد خدا به خیر گرداند!!!!
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
اگر قیمت ارز بگذارد اصلا گرانی نداریم .خوبی عمو ج ک میگی
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
آمریکا منافقین اسرائیل و مشرکان صدر اسلام مقصرین اصلی هستند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
مرده شور این رتبه بندی رو ببره که اختلاف حق رتبه بندی نیروی با ۲۸ سال سابقه و رتبه ۵ با نیروی با دوسال سابقه به یک میلیون نمیرسه ؟؟ این دولت براش قند و قورت یکی هست زیاد خودتون رو برای بی این نظام آموزش سراسر افتضاح که هیچ ارزشی به سابقه و توانایی تدریس نمیده به زحمت نیندازید ولله قسم جوانی ام تو مناطق به فنا رفت حالا هیچ فرقی با نیروی نازه کار نیست ؟؟ آقای وزیر بیش از ۶۰۰ هزار نیرو معترض این بی عدالتی هستند و درخواست رسیدگی دارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
ایران بهشت پزشکان و دلالان و بازاریان و جهنم کشاورزان و بهیاران و معلمان
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مدیرکل امورمالیاتی گفتند که پزشکان کمترازکارمندان مالیات داده اند ایشان گویاخبرندارند که پزشکان پردرآمد وفوق تخصص های معروف وماهر براساس آمارسازمان نظام پزشکی یا بخارج مهاجرت کرده ویامسن ترهامطبهاراتعطیل کرده اند حتی پزشکان متخصص ماهر بدون فوق تخصص هم تندوتند توسط کشورهای همسایه که وضع بهتری ازما دارند جذب میشوند بطوریکه شنیدیم سارمان نظام پزشکی اعلام کرده اگرچنین وضعی ادامه یابد بایدبیماران سخت علاج تا چندی دیگرجهت درمان توسط پزشکان ایرانی برجسته بکشورهای همسایه مسافرت کنندجای تعجب است که هم کمبودداروی داریم وهم پزشک باسوادوماهر وآیا شماتوقع داری از پزشکانی که بخارج مهاجرت کرده ویاکارپزشکی رارهاکرده اند مالیات بگیرید
حافظ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
روزنامه جمهوری اسلامی در دولت فشل روحانی مرده بود حالا سر از قبر در آورده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
درموردحفط سهام در بورس من ۳ سال پیش ۱۵۰میلیون سهام مختلف خریدم والان ۳ سال هست بهشون دست نزدم.از۱۵۰ میلیون سرمایه گذاری شده ۵۰ میلیون .!!!حالا کی خسارتم میده!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
هشدار روزنامه جمهوري اسلامي به مسئولان : حق مردم نيست در فلاكت دست و پا بزنند !!
------------------
-- ميگم آقا احسان اين جمله معروف « دكارت » جمله عجيبيه ! ... واقعاً عجيب ! كه دكارت ميگه :
« دو چيز است كه اعجاب انسان بر مي انگيزد ، يكي آسمان پرستاره كه بالاي سر ما قرار دارد ،و ديگري
وجدان و ضميري كه در درون ما قرار دارد » ! ... به نظر شما اين جمله خودش جمله عجيبي نيست أقا احسان ؟ ...آيا شما هم مثل جناب دكارت از آسمان پرستاره و وجدان وضمير دروني دچار اعجاب نمي شويد ؟ ... بفرما ... دوگوشم با شماست ! ... مستفيض مي شويم !
-- أقا محسن ، همين قدر بدان كه اگر دو چيز دكارت فيلسوف را به اعجاب مي انداخت ، بنده را سه چيز به اعجاب مي اندازد ! ... هم آسمان پرستاره ... هم وجدان و ضمير دروني ما و سومين اعجاب اين كه : هميشه اين مورد موجب تعجب و اعجاب و بهت و حيراني بنده بود كه چگونه مسئولان دولتي ملتفت نيستند كه با اين وضعيت اقتصادي ، با ٦ و ٧ و ٩ و ١٠ ميليون كه هيچ ، بلكه با ١٤ و ١٥ و ١٦ ميليون تومان در آمد ، يك خانواده نمي تواند به مدت يك ماه به زندگي معمولي خود ادامه دهد ! ... حالا كار به در آمد ٦ و ٥/٥ ميليوني هم نداريم كه حقوق برخي خانواده هاست !! ... آقا محسن قبول داري كه ؟ ... اعجاب سومي را عرض مي كنم !
-- بعله ! ... دربست ! اعجاب سومي هم مثل دوتا اعجاب دكارت قبول دارم ! فرمايشت عين صوابه !!
به عنوان مثال ، يك دونه دندان عقل كشيدن ، با عكس از دندان و دارو ميشه بالاي ٦٠٠/٠٠٠ تومان ! ... خب مسلمه كه اين خودش باعث اعجابه ... بلكه اعجب العجايب !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
روز به روز اعتراضات نزدیک می‌شوند و خیلی از اشتباهات در آن دخیل است....

از شعارها و جفنگیات بچه‌گانه انتخاباتی گرفته تا...
از نا عدالتی‌ها
از بی ارزشی خاک وطن برای فرزندان مدیران که خود نشانه عدم امید به آینده توسط خود مدیران هست....
از افزایش حقوق‌هایی که فریبکارانه هست و کمتر کسی هم واقعیات را میگوید و همین موجب عصبی شدن قشر ضعیف و متوسط شده و عصبی از گفتار درمانی مسئولین که امروزه مردم فریبکاری می‌دونن
از تبلیغات پنهان در فیلمها و ... برای ارزش گذاری بی حجابی ....
از ... و ...و
و در نهایت از اصلاحات بحق در نظام اقتصادی و مالیاتی که به علت به تاخیر افتادن چندین دهه‌ای این اصلاحات، در بد برهه‌ای و خیلی فوری در حال اجراست بدون اینکه اذهان مردم تطبیق پیدا کند، که البته شاید اجباری بوده...‌‌به طوری که مردم می‌گویند برایمان کیسه دوخته شده!....

خلاصه اینها مانند عقده‌ای بر سر دلهای مردم عادی جمع شده و جدای مسائل قبیله‌ای و قومیتی و مذهبی، روح همه را دارد زجر میدهد....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آقای روزنامه جمهوری اسلامی که هشت سال روحانی ساکت بودید و الان در آتش فتنه می دمید
حد اقل به اغتشاش گران بگویید چارتا شعار اقتصادی هم بدهند.
آرزوی اینان مرگ شماست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
از خانم محترم خزعلی سوال شود ورزش بانوان به کنار، تکلیف شرکت دنش بنیان پسر نخبه با ژن خوب شما در کشور نادوست و نابرادز کانادا چه شد. دانش ایشان در کانادا بنیان گرفت یا هنوز در مراحل ابتدایی است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آقای خاندوزی خواهشا شما اصلا حرفی نزنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
سلام بنظر من وزیر ورزش باید از مخالفان بخواهد از امروز تا پایان بازیهای ایران هیچ راهپیمایی برگزار نشود و همه یکسره تیم ملی را تشویق کنیم چون انگلیس ترسیده و با دامن زدن به آن میخواهد روحیه تیم ایران را خراب کند
ناشناس
|
Romania
|
۰۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
لاریجانی جان، ۴۳ سال زمان داشتید
سیدمحسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
بهترین برکناری وزیرر کشور است
خوش بین
|
United States of America
|
۰۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
منکه هیچ کامنتی ندارم. همه چی خوبه. خیلی هم خوبه. ظاهرا برای همه خوبه چون هیچ کامنتی دیده نمیشه. خدا را شکر. مسولین هم که از صبح تا شب به فکر مردم و رفع مشکلات هستند. خدا حفظشان کند. خسته نباشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
پوتین جان قیمت خودرو نگرانی نداره از رییسی ما یاد بگیر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
جناب عبدللهی شما که ادعا میکنی تحریم نمیتواند اختصاد مارا خدشه دار کند ونفت هم ١٠٠ملیارد دلار فروختین پس گرانی را هم خودتون رغم میزنید پپس چرا اینهمه ملت تو این گرانی دستو پا میزنن پولهایی که بابت فروش نفت دریافت میکنین را بین ملت تقسیم کنین تا ملت هم راصی باشند نه اینگه معلوم نیست اینهمه سرمایه به کجا میرود وملت به کلیه فروسی و خود فروشی افتادن روی حرف خودتون باشید ملترا گول نزنید که مقصر تحریم است
سیدمحسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
حالا با استاندار فرقی داشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
جمهوری اسلامی! ما تو ایران زندگی میکنیم و چیزی که مردم را به اعتراض واداشته اون چیزی نیست که شما نوشتی اعتراض برای برداشته شدن روسری بودو هست
وگرنه این چبزایی که ردیف کردی تو دوره ریاست جمهوری محبوبتون هم بودو الان نوجوانها و جوانهایی که صبح تا شب پای ماهواره و تو اینترنتن و خط که هیچی حتی پول میگیرن اغتشاش میکنن اگرنه اونایی که تحت فشار اقتصادی هستن وقت و هزینه ماهواره و اینترنت ندارن و دنبال آزادی روابط نیستن پی نون شبشون هستنز
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اولا بسیاری از پزشکان کارمند نیز هستند و در سیستم بهداشتی درمانی مشغول کارند و مالیات کلان نیز می‌دهند. ثانیا کسبه و طلافروش ها و تجار آهن و کارکنان املاک و بساز و بفروش‌ها و رشوه‌گیرها و رانت بگیرها چطور؟ آنها چقدر مالیات پرداخت کرده‌اند؟ آیا برجسته کردن مساله مالیات پزشکان نوعی انحراف افکار عمومی نیست؟ خود تابناک چقدر مالیات پرداخت کرده است؟
محسن
|
Belgium
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
حالا اگر استاندار داشت چه اتفاقی می افتاد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
دارایی هاو سرمایه های خدادادی این کشور باید توسط خود مردم بین همه ایرانی ها به طور یکسان و عادلانه توزیع شود
Fghj
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
استاندار لازم نیست حتی سرپرست استانداری هم لازم نیست اصلا اگر یکماه دولت هم نباشه چه اتفاقی می‌افتد.؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
هیچ استانی نیاز به استاندار ندارد .
در تهران چه اتفاقی افتاد توی این ۲ هفته که استاندار نداشت ؟
چه اتفاقی ؟

همه رو برکنارررکنید تا برن عرق بریزن و پول دربیارن و به بیت المال خسارت نزنن
پاسخ ها
هادی1
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
ناشناس محترم فعلا معاون استانداری هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
عبدالحمید فقط گفت رفراندوم برگذار کنید . همین
پاسخ ها
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
بیخود ی افاضه کرده است
هادی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مگر سیستان و بلوچستان مال مردم سیستان و بلوچستان است که رفراندوم برگذارکنند مال کل مردم ایرانه
زینال کلباسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
سریعا پزشکان را دستگیر و همه را از دم اعدام و سپس دادگاهی کنید
و کارمندان را فقط تیرباران کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
امثال حداد عادل و قالیباف و شمخانی از قطار قدرت پیاده شوند تا بخش کوچکی از مطالبات به حق مردم برآورده شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
جلیلی و پایدارچی ها را فراموش کردی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
جناب سازنده واژه گان : کش لقمه ( پیتزا )

و دراز آویز زینتی ( به جای کراوات )

که با خوردن حلیم و چای شیرین به جنگ عزراییل هم

خواهد رفت

و
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
بهتراست درهمه حوزه ها مسئولین تشریف ببرند و بدون مسئول بمانیم اینطوری برای مملکت بهتراست.
بازنشسته دلواپس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
جناب خاندوزی در سفر مجارستان مدعی توسعه تجارت در

سال گذشته و رسیدن به درامد بیش از صد میلیارد دلار شد!!

ولی توضیح ندادند ، که این افزایش درآمد، بخاطر آزاد

گذاشتن موقتی صادرات نفت ما و ورود دلار آن از طرف

آمریکا ، و با هدف نشان دادن حسن نیت آمریکا برای تشویق

در توافق برجام بوده است !!؟؟؟

لذا حالکه برجام به مدد تیم ۴۰ نفره باقری ملغی گردیده‌است

و پرونده ما که در شورای حکام دیروز تصویب و به شورای امنیت ارسال میگردد

و تشدید تحریم های جهانی و فعال کردن سیستم ماشه و

بردن مجدد کشور ذیل بند ۷ منشور ملل حتمی است

را در انزمان دولت رییسی ، و شخص اندوزی وزیر اقتصاد ،

چگونه توجیه و تفسیر و با تبعات خطرناک آن مقابله خواهند کرد ؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
هم مردم و هم روزنامه جوان میدونن که اون هیأت چه پیغامی برای زاهدان برده بود
ناشناس
|
Japan
|
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
"خاندوزی: اثبات کردیم که تحریم نمی‌تواند ایران را منزوی کند"
وزیر بهداشت: تحریم های ناجوانمردانه باعث شده کشور های دوست به مواد اولیه تولید شربت سینه و آنتی بیوتیک ندهند"
خلاصه چیکار کنیم؟ دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آنچان تیتر زدید" دو هفته گذشت تهران هنوز بی استاندار ماند" که آدم فکر می کنه کاخ سفید بدون رئیس جمهور شده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
من خیال کردم رفته مو بکاره
بهنام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
تابناک جان بعد از ۵ سال فقط یک سوال ... چرا من نباید اینساگرام یا تویتر داشته باشم؟ بعد از گذشتن از سن ۵۰ سال الان همه فیلترشکن دارند . اخلاقی نمی‌دانم استفاده کنم. ایمیل گذاشتم اگه کار کنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
برای خود مسولان همه چیز آزاد است

از توئیتر و فیس بوکش و اینستاگرام و واتس آپ و و سیگنال و توتیوپ و ووووووو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
انتخابات برگذار کنید تا مردم خواسته شون رو بیان کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
ملاک باید رای مردم باشد
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
به حرف بچه که نباید گوش داد اول یاد بگیر درست بدون گدخدا فکر کنی بعد حرف بزن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
رفراندوم برگزار کنید لطفا)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
خداوند مردم ایران را حفظ کند و شر دشمن را به خودش بازگرداند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اگر ما میخوایم خشونت کمتر بشه راهش اینه که از یک طرف معترضان رو آروم کنیم و از طرف دیگه از مسئولان بخوایم اصلاحات واقعی انجام بدن. اصلاحات هم این نیست که اصلاح طلبان رو به قدرت برسونیم و بعد هیچ کاری نکنن. اصلاحات مثلا آزادی حجاب و کاهش محدودیتهاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
معترضان را که داریم آروم میکنیم . چند صد تایی اروم شدند بقیه را روی چشم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اعتراضات مردمی وارد مرحله جدیدی شده است .
ضروری است صدا و خواسته مردم هر چه سریعتر شنیده شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
منصفانه بگم صحبت های آقای علی اکبری تهدید آمیز بود . چرا اشکالات خودتون رو نمی بینید ؟؟؟؟؟ چون در قدرتید همه باید حرف های شما رو بپذیرند ؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
اونی که از دیوار سفارتخونه بره بالا برای مردم کاری نمیکنه و بود و نبودش فرقی نمیکنه . فقط هزینه به بار میاره برای مردم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
کامنت ها را منتشر کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
حق مردم رو بدید و این قائله رو کم کنید. فکر کردید مردم بچه هستند که بخواهید شیره سرشان بمالید. هیچ جوابی به درخواست مردم برای تجمعات آزاد و رفراندوم داده نشده.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
همین نحوه نوشتن اسم امام جمعه زاهدان به صورت نام و نام خانوادگی خالی "عبدالحمید اسماعیل‌زهی" نشان از روابط بسیار خوب فی مابین داره ! کدوم امام جمعه یا روحانی دیگه ای رو میشناسید که بدون لقب نام برده شه ؟ به سادگی می تونستن بنویسن مولوی عبدالحمید...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
حقیقتا آقای مولوی عبدالحمید انسان مومن و با تقوایی است. قبل از این ها هم برای علمای اهل سنت بواسطه یکرنگی و تقوایشان احترام ویژه قائل بوده و هستم.در هیچ شرایطی از مردم فاصله و زاویه نمیگیرند و مردم هم چون شمع بر گردشان هستند...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
ملاک انتخاب استاندار نباید بالا رفتن از دیوار سفارتخانه باشد
پاسخ ها
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۵:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
گرفتن سفارتخانه جاسوسی امریکا یک افتخار بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
نظام دموکراتیک میدونی یعنی چی ، یعنی تمام کسانیکه با اومدن دولت گشت ارشاد فرستادن بیرون و چنین شر بزرگی به پا کردن مواخذه و از کار برکنار و ازشون خسارت بگیرن
ولی خوب همیشه خودی ها مصونیت داشتن و سمبل کاری میشده و نتیجش الان جامعه است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
طلاب که از پزشکان هم کمتر مالیات میدهند
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
نه سربازی میرن و نه مالیات میدن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
طلاب اصلا مالیات نمیدهند تازه از پول مالیات مردم هم میگیرند
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۵:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
دروغ که حناق نیست ، درامد انچنانی بعضی از پزشکان را با شهریه طلاب مقایسه میکنی معلومه یا بیسوادی یا مغرض
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
آخه نامرد
طلاب یک هزارم پزشکان درآمد دارند تا مالیات بدهند.
اون هایی که شغلی دیگر دارند و درآمد دارند همه مالیات بر درآمد را می دهند. مانند طلبه های معلم و کارمند
محسن
| Belgium |
۱۸:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
هنوز نمی دانی که طلاب خودش مالیات بگیر است؟؟؟؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
کاری ندارد مهرداد بذرپاش را استاندار تهران هم بکنند دیگه ادم دیکری که وجود ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مردم پول‌هایشان را در بورس بصورت سهام نگهدارن تا دولت بخورد .چند سال باید مردم از بورس بدبخت بشن.ماشالا رو که نیست.....
پاسخ ها
ناشناس
| Syrian Arab Republic |
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
مگه مجبوری پول تو توی بورس بزاری ؟ بردار برو بیخودی هم جو زده نشو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
سریع فوری انقلابی برای اعتراضات و تجمع مردم مکان + کیک و ساندیس + اتوبوس رفت و برگشت در نظر گرفته شود .
مردم احساس آرامش کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
حسین شریعتمداری را استاندار کنید.
باغچقی بجنوردی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
استاندارد بذارید
سعید
|
Germany
|
۱۵:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
با اینکه مطمئنم که نظر رو نشر نمی‌دید ولی می خواستم بدونم که محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهوره یا معاون امنیتی ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
چقدر کینه نسبت به غیرخودی ها دارید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
کسی در باره انسیه خزغلی نظری نداره؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
فقط انسیه خزعلی
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
به نظرم مهران رجبی گزینه ای مناسب برای استانداری تهران هست !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
ضرر من از بورس چه می شود؟ 20 درصد کجاست؟.؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
تابناک انسیه خزعلی خط قرمز شماست؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
ریسی هم که نباشه هیچ کاری بر زمین نمی ماند
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
شهرستان خوی مصوبه مولدسازی حکومت پهلوی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب دهه فجر
وب گردی