بازدید 61961
سه هزار و صد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»

رئیسی: تا یک قدمی ساخت هواپیمای مسافربری رسیده‌ایم/معاون دادستان: برخی از ورود گردشگران خارجی به ایران می‌ترسیدند/واکنش صداوسیما به دریافت پول از فولاد مبارکه/افشاگری یک نماینده از مجوز‌های ویژه سازمان غذا و دارو به یک شرکت دارویی

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند پاسخ وزیر کشور درباره لغو کنسرت‌ها: موارد لغو بسیار ناچیز است / کسی که می‌خواهد در ایران زندگی کند، باید فرهنگ ایرانی عفاف و حجاب را رعایت کند / ارتباط علی لاریجانی با پرونده «زیتون» قم رد شد / تنها امید تولیدکنندگان تخم مرغ این است که هوا رو به خنکی برود و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۳۶۵۴۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸ 22 August 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

رئیسی: تا یک قدمی ساخت هواپیمای مسافربری رسیده‌ایم
رئیس جمهور با اشاره به «تأثیرگذاری، دقت بالا و هوشمندسازی» به عنوان سه ویژگی بسیار مهم محصولات تولیدشده در صنعت دفاعی کشور، خطاب به دست‌اندرکاران این صنعت، اظهار داشت: شما با ابتکار و خلاقیت خود برای کشور تولید قدرت کرده‌اید تا جایی که مقامات نظامی دنیا نیز به پیشرفت‌های اقتدارآفرین صنعت دفاعی ایران معترفند. رئیسی نوآوری‌ها در زمینه ساخت انواع پرنده‌ها در صنایع دفاعی را بسیار افتخارآمیز دانست و با اشاره به بازدید خود از صنایع هواپیماسازی ایران در اصفهان تصریح کرد: دانشمندان و نخبگان ما در این وزارتخانه تا یک قدمی ساخت هواپیمای مسافربری رسیده‌اند و از آنها خواسته‌ام که این مسیر را تا حصول نتیجه با قدرت و قوت ادامه دهند.

دبیر شورای عالی فضای مجازی: رفع فیلتر تلگرام فعلا در دستور کار نیست
ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت فیلترینگ پیام‌رسان‌ تلگرام اظهار کرد: محدودسازی و فیلتر یک درمان مقطعی و مسکن است. وی گفت: تلگرام از برخی خواسته‌های جمهوری اسلامی سرپیچی کرده و در مواردی نقش اپوزیسیون حاضر می‌شد. دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه رفع فیلتر تلگرام فعلا در دستور کار فضای مجازی نیست، عنوان کرد: کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه که متشکل از هفت دستگاه است، اگر نیاز باشد باید موضوع رفع فیلتر تلگرام در این جلسه مطرح شود و کارگروه تصمیم نهایی را خواهد گرفت. فیروزآبادی با اینکه در شبکه‌ ملی اطلاعات موفقیت‌ها و ناکامی‌هایی داشته‌ایم، ادامه داد: تاکنون در حوزه پیام‌رسان‌های داخلی ناموفق بوده‌ایم.

معاون دادستان: برخی از ورود گردشگران خارجی به ایران می‌ترسیدند
معاون قضایی دادستان کل کشور با اشاره به نگاه‌های اشتباهی که به گردشگران خارجی وجود داشته است، گفت:‌ برخی‌ از ورود گردشگر خارجی ترس داشتند، درحالی‌که گردشگرانی که به ایران می‌آیند دنبال مسائل غیراخلاقی نیستند. سعید عمرانی در دومین روز از همایش معاونان میراث‌فرهنگی، که دوشنبه ۳۱ مردادماه در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد، اظهار کرد: به‌عنوان یک مقام قضایی که استقلال سیاسی دارم باید بگویم که در توجه به این وزارتخانه کم‌کاری شده و به آن به‌عنوان یک وزارتخانه معمولی و عادی نگاه شده است، درحالی که وزارت میراث‌فرهنگی یک وزارتخانه معمولی نیست، بلکه در حوزه‌های مختلف حتی سیاسی و امنیتی تاثیرگذار است.

این مقام قضایی در ادامه به موضوع سفر گردشگران خارجی به ایران پرداخت و گفت: یک نگاه اشتباه در گذشته وجود داشت که برخی‌ از ورود گردشگر ترس داشتند و بهانه‌هایی می‌آوردند که شاید ورود گردشگر تاثیرات منفی در حوزه فرهنگ ما داشته باشد، در حالی‌که اعتقاد دارم گردشگرانی که به ایران می‌آیند دنبال مسائل غیراخلاقی نیستند، بلکه گردشگران فرهنگی هستند که قبل از ورود به ایران مطالعه دارند، هدف‌گذاری می‌کنند و برای بازدید از آثار تاریخی ارزشمند ایران که در دنیا بی‌نظیر است، به کشورمان سفر می‌کنند.

دانشگاه علوم پزشکی بابل: جواب آزمایش مورد مشکوک به آبله میمونی منفی شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل، با اعلام منفی بودن نتیجه تست فرد مشکوک به آبله میمونی اظهار کرد: جواب آزمایش فرد مشکوک به آبله میمونی در بابل توسط گروه مدیریت بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوانات وزارت بهداشت، منفی اعلام شد.

میرسلیم: واردات خودرو توسط خودروسازان داخلی ایرادی ندارد
سید مصطفی میرسلیم در مورد آخرین وضعیت تدوین آیین نامه اجرایی واردات خودرو اظهار کرد: این آیین‌نامه باید با مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام موافق باشد و پس از تدوین در دولت بر اساس اصل ۸۵ قانون اساسی، به اطلاع رئیس مجلس شورای اسلامی برسد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: دولت باید در این آیین‌نامه اجرایی بیاورد که واردات برای خودروهایی انجام بگیرد که مورد نیاز عامه مردم است و نه خودروهای تشریفاتی. میرسلیم افزود: همچنین واردات باید توسط کسانی صورت بگیرد که در کشور نمایندگی داشته باشند تا بتوانند خدمات پس از فروش را انجام دهند و مردم دچار مشکل نشوند. وی با بیان اینکه واردات خودرو توسط خودروسازان داخلی نیز ایرادی ندارد، گفت: این کار به ذات فسادزا نیست، ولی دولت باید مدیریت و نظارت کند تا در این امر فسادی رخ ندهد.

واکنش صداوسیما به دریافت پول از فولاد مبارکه
در پی انتشار گزارش تحقیق و تفحص کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره تخلفات شرکت فولاد مبارکه اصفهان، اداره کل روابط عمومی صداوسیما در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: صداوسیما ضمن اعلام شفاف جزئیات این قراردادها و مبالغ حاصله، معتقد است در انعکاس گزارش کمیسیون صنایع و معادن، نام این سازمان بدون بررسی دقیق و کارشناسی برده شده است.

سردار کارگر، معاون اسبق نیروی انتظامی: باید دست پلیس را هم بوسید که با بی حجابی ها برخورد کرد
معاون اسبق اجتماعی نیروی انتظامی گفت: به نظر من، باید دست پلیس را هم بوسید که از آبروی خودش گذشت و آمد در خیابان‌ها با بی‌حجابی‌ها برخورد کرد. وظیفه پلیس، برخورد با جرم و هنجارشکنی است و اگر پلیس، مقتدر نباشد، ناامنی بیشتر می‌شود. سردار کارگر گفت: گشت ارشاد خیلی به کشور خدمت کرد. در اواخر دولت آقای خاتمی دستورالعمل عفاف و حجاب در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید که طبق این دستورالعمل ۲۷ دستگاه در آن مسئول هستند. منتها از آن ۲۷ دستگاه، ۲۵ دستگاه که کار ایجابی باید می‌کردند، فعالیتی انجام ندادند و تنها دو دستگاه سلبی یعنی نیروی انتظامی و قوه قضاییه وارد شدند.


افشاگری یک نماینده از مجوزهای ویژه سازمان غذا و دارو به یک شرکت دارویی
حسین بامیری نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور در توییتی نوشت: شرکت دارویی که رییس هیات مدیره آن، مدیر ارشد سازمان غذا و داروست، از زمان انتصاب وی در سال گذشته،۷ بار مجوز افزایش قیمت دریافت کرده است! با چنین تعارض منافع آشکاری چگونه مسئولیت اجرای طرح دارویار که با سلامت میلیون‌ها ایرانی سرو کار دارد به این سازمان واگذار شده است؟

پاسخ وزیر کشور درباره لغو کنسرت‌ها: موارد لغو بسیار ناچیز است
احمد وحیدی وزیر کشور درباره لغو برخی کنسرت‌های موسیقی گفت:اگر در حین برگزاری مشکلی وجود داشته باشد که آثار اجتماعی یا آثار سوء به همراه داشته باشد، همکاران ما بناچار دخالت می‌کنند. اساس بر این است که وقتی دستگاه‌های رسمی مجوزی را صادر کردند، همکاران ما دخالت نکنند و رویداد‌ها و برنامه‌های از پیش تعیین شده برگزار شود و به هم نخورد. /ایرنا

دزدی هم شغل است، هم تفریح!
روزنامه همشهری در گزارشی در باره سارقان نوشت:خلأ‌های قانونی باعث آسودگی خاطر مجرمان شده؛ تعداد زندانیان بالاست و براساس قانون به جز جرایم سنگین، قتل و سرقت مسلحانه، بقیه مجرمان می‌توانند با وثیقه آزاد شوند؛ به همین دلیل یک دزد خیالش راحت است که چند روز پس از دستگیری، آزاد می‌شود. زندان برای این افراد شغل و تفریح شده؛ چراکه تغذیه و محل خوابشان رایگان است و در زندان هم بیکار نمی‌مانند.

کسی که می‌خواهد در ایران زندگی کند، باید فرهنگ ایرانی عفاف و حجاب را رعایت کند
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه:آیا بعد از پیروزی انقلاب چادر را اجباری کردیم؟ خیر. بدحجابی و بی حجابی از همان سال ۵۷ به بعد وجود داشته است. در سال ۵۸ که خانم‌های بی حجاب مقابل دادگستری آمدند و علیه حجاب تظاهرات کردند و کسی با آن‌ها برخورد نکرده امروز چه کار می‌کنند؟ آیا با خانمی که روسری نمی‌گذارد و خلاف قانون رفتار می‌کند با او برخورد شده است؟ خیر. امروز اعتراض همه طرفداران حجاب و متدینین این است که چرا با بدحجابان برخورد نمی‌شود. اکثر زنانی که امروز به آن‌ها بدحجاب گفته می‌شود، افرادی نیستند که اگر مردی بخواهد به آن‌ها دست بزند با آن مرد مقابله نکنند. برعکس اگر کسی نگاه سوء به آن‌ها داشته باشد چشم او را درمی‌آورند. شاید خودش ۷۰ قلم آرایش کرده و بیرون آمده و می‌خواهد چیزی به او نگوییم. کسی که می‌خواهد در ایران زندگی کند، باید فرهنگ ایرانی عفاف و حجاب را داشته باشد. /ایلنا

فساد داریم، اما سیستم فاسد نیست!
مهدی فضائلی در توئیتر نوشت: فساد در سیستم داریم؟ بله، فرایند فسادزا در برخی سیستم‌ها داریم؟ بله، فساد شبکه‌ای داریم؟ بله و باید با همه این‌ها مبارزه کرد، ولی فساد سیستمی نداریم؛ این‌ها با هم متفاوتند!

بورل: پاسخ ایران به پیشنهاد اروپا درباره توافق هسته‌ای بسیار منطقی است
بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا:پس از ارائه پیشنهاد خود، پاسخ ایران را دریافت کردیم که به نظر من منطقی بود. این موضوع به ایالات متحده مخابره شد که هنوز پاسخی نداده است. ما منتظر پاسخ آن هستیم و امیدوارم که این پاسخ به ما اجازه دهد مذاکرات را کامل کنیم. من به آن امیدوارم، اما نمی‌توانم به شما اطمینان دهم.

پلیس «موریانه دیوار» را بیرون کشید!
مردی که مانند «موریانه» در سایت دیوار لانه کرده و با ادعای نفوذ در سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی میلیارد‌ها تومان از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، با تلاش نیرو‌های کلانتری سپاد مشهد دستگیر شد. یکی از شاکیان درباره ماجرا گفت: در یکی از شرکت‌های خصوصی مشغول به کار بودم که متهم مذکور برای نصب دوربین‌های مدار بسته به شرکت آمد و در حین گفتگو ادعا کرد برادرش مدیر بانک... در تهران است و می‌تواند مبلغ هنگفتی وام جانبازی بگیرد! من هم طمع کردم و تقاضای دریافت وام میلیاردی دادم، اما او از من خواست چند میلیون تومان به حسابش واریز کنم و چک و سفته‌ها را امضا شده به او تحویل بدهم، اما او دروغ گفته بود و بعد از واریز پول‌ها متواری شد. /خراسان

ارتباط علی لاریجانی با پرونده «زیتون» قم رد شد
احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس: آقای ط. موسس موسسه خریدار پیشم آمد و اسناد زیتون را ارائه کرد. من در این اسناد چیزی به نام آقای لاریجانی ندیدم؛ درست است که آقای لاریجانی رقیب ما در قم بوده، اما انصاف و دینداری و آزادگی را هم باید رعایت کنیم و حقیقت را بگوییم. در پرونده زیتون اسناد و فاکتور‌هایی به نام این روزنامه کثیرالانتشار جمع کرده بودند که اصل و جعلی آن را دیدم و از این روزنامه شکایت و محکوم شد البته که مسئولان این روزنامه می‌گوید اطلاعی از این موضوع ندارند. / ایسنا

کدام صادرکننده فرش می‌تواند خودرو وارد کند؟
عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران می‌گوید، اجرای طرح اعلام‌شده برای واردات خودرو در ازای صادرات فرش با اعداد اعلامی بسیار سخت یا غیرممکن خواهد بود. سیدرضی حاجی آقامیری در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: سابقه واردات در ازای صادرات فرش بسیار طولانی‌تر از امروز و دیروز است و اولین تجربه آن به سال‌های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی باز می‌گردد. در آن دوره نیز اعلام شد که در ازای صادرات فرش ایرانی می‌توان کالا‌هایی وارد کرد و همین موضوع باعث شد که شرکت‌هایی مانند ایران‌خودرو به این عرصه وارد شوند. وی با بیان این‌که اجرای این سیاست آسیبی جدی به صنعت فرش ایران ـ چه در داخل و چه در خارج از کشور وارد کرد ـ توضیح داد: با توجه به این‌که برای شرکت‌ها واردات کالا سود قابل‌توجهی داشت، از این رو حاضر بودند که صادرات فرش را به هر قیمتی انجام دهند، به این ترتیب ما با روندی مواجه شدیم که فرش ایرانی را با قیمت پایین‌تر از نرخ منطقی در بازار‌های خارجی به فروش می‌رساندند و این موضوع به بازار فرش ایران آسیبی جدی وارد کرد.

اشخاصی که وام‌ارزی از بانک‌ها گرفتند، همه را سرکار می‌گذارند
ابوالحسنی قائم مقام بانک مرکزی گفت: نرخ نکول بانک‌ها در حال حاضر ۸.۵ درصد است و یکی از دلایل مهم آن، این است که اشخاصی که وام‌ارزی از بانک‌ها گرفتند، تسهیلات را هنوز پس نداده‌اند و حکومت و بانک‌ها و همه را سرکار می‌گذارند و برخی هم حامی آن‌ها خواهند بود. باید این مسائل را حل کرد، وگرنه فشار می‌آورند که قرارداد‌های مانایی متوقف شود. ابوالحسنی تاکید کرد: تلاش می‌کنیم در سیاست‌های بانک مرکزی تا حد ممکن ارز را تثبیت کنیم که نوسانات وجود نداشته باشد. اگر چند نرخی بودن ارز و نوسانات نباشد، این مسائل ایجاد نخواهد شد که وام گیرنده‌ها تسهیلات اخذ شده را بازپرداخت نکنند. در صورت تثبیت سیاست ارزی فعالان اقتصادی قدرت برنامه ریزی خواهند داشت و با ریسک بالایی روبرو نخواهند بود.

تنها امید تولیدکنندگان تخم مرغ این است که هوا رو به خنکی برود
ناصر نبی پور رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران درباره آخرین وضعیت صادرات تخم مرغ از کشور گفت: صادرات بسیار جزئی به کشور افغانستان داریم که میزانش آنچنان محدود است به طوری که نمی‌توان نام صادرات بر آن نهاد و می‌توان گفت که صادرات عملاً متوقف شده است. وی دلیل این مساله را قیمت بالای تخم مرغ در داخل کشور دانست و افزود: قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ ترکیه‌ای در سلیمانیه عراق ۳۲ هزار تومان و این در حالی است که در داخل ایران قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ در همین حدود است. این فعال بخش خصوصی اضافه کرد: دولت ترکیه به هر کیلوگرم صادرات ۱۸ درصد سوبسید می‌دهد. وی میانگین قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری را رقمی بین ۳۱ تا ۳۲ هزار تومان اعلام و اضافه کرد: تولید تخم مرغ بسیار زیاد است و در عین حال مردم قدرت خرید این کالا را ندارند. این فعال بخش خصوصی با بیان اینکه تولیدکنندگان در زیان شدید هستند، گفت: تنها امید تولیدکنندگان این است که هوا رو به خنکی برود و مصرف تخم مرغ در کشور افزایش یابد. به گفته وی، در حال حاضر قیمت تمام شده تولید هر کیلوگرم تخم مرغ، رقمی بین ۴۴ تا ۴۵ هزار تومان است.

رئیس کل گمرک: کارکنان گمرک در بدترین شرایط خدمت می‌کنند
مقدسی در خصوص اقدامات گمرک در خصوص وضعیت معیشتی کارکنان گمرک گفت: کارکنان گمرک در بدترین شرایط با محدودیت زیادی در مرز‌ها خدمت می‌کنند و بعضا در دو شیفت کار می‌کنند و باید زحمت همکاران گمرک جبران شود و پیگیری مستمر می‌کنیم و انتظار است تا دریافتی همکاران گمرک در بحث حقوق و مزایا متناسب با سازمان‌های همجوار شود.

عرضه دو خودرو ایرانی در نمایشگاه مسکو
سیدرضا فاطمی امین که با هدف شرکت در نمایشگاه خودرو روسیه و امضای تفاهم‌نامه‌های اقتصادی با این کشور به روسیه سفر کرده است، گفت: در سال‌های گذشته روابط ایران و روسیه رو به رشد بوده و در یک سال گذشته این رشد مشهود‌تر است و وارد فاز‌های جدید تری شده است. فاطمی‌امین با اشاره به آغاز صادرات توربین‌های گازی و محصولات فناورانه به روسیه، از احتمال امضای تفاهم نامه‌های اقتصادی در روسیه خبر داد و گفت: در این سفر چندین موضوع پیگیری خواهد شد، که مهمترین محور‌های آن، آغاز همکاری مشترک در حوزه صنایع کشتی‌سازی، صنعت هوایی و صنایع خودرویی است. وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین به حضور ۵۰ شرکت ایرانی برای در نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو روسیه اشاره کرد و افزود: با برنامه ریزی‌های انجام شده در ماه‌های اخیر تلاش شد تا شرکت‌های ایرانی و روسی که در این حوزه فعال هستند، همکاری‌های مشترکی را آغاز کنند. وزیر صمت به ثبات تولید در صنعت خودرو ایران اشاره کرد و گفت: با رفع مشکلات سال‌های قبل، تولید خودرو به ثبات لازم رسیده و در نمایشگاه روسیه نیز دو مدل خودرو ایرانی «تارا» و «شاهین» عرضه می‌شود.

افزایش ۲۰ درصدی قیمت مواد اولیه شوینده‌ها در بورس کالا
یک فعال صنعت شوینده‌ها از افزایش ۲۰ درصدی قیمت مواد اولیه شوینده‌ها در بورس کالا از ابتدای امسال تا کنون خبر داد.   علی نقیب در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما افزایش قیمت مواد اولیه و ارز به خصوص نقدینگی را معضل صنایع بیان کرد و گفت: صنعت شوینده‌ها هم در سال گذشته و امسال مستثنی از این مساله نبوده است.  وی با اشاره به چالش‌های صنعت شوینده‌ها افزود: عرضه مواد اولیه از سوی شرکت‌های وابسته به دولت با قیمت روزانه و قیمت گذاری دستوری محصولات و مقاومت شدید دولت بر قیمت‌ها باعث شده که خیلی از شرکت‌ها در سال گذشته و امسال نتوانند سوددهی داشته باشند و همین موضوع باعث کاهش اشتغال زایی در این صنعت شده است.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶۸
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۱۸۳
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
تشکر ویژه دارم از همه مهندسین صنعت هوا فضا که طیاره مسافربری را ساختند و ما را از شر بوئینگ و ایرباس قراضه نجات دادند
پاسخ ها
102
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
مگه قبلا هواپیمای ایرانی نساخته بودید ایران 141 چی بود؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
طیاره یا ابو طیاره ؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
نا آگاهی از صنعت هوانوردی رئیس جمهور را تایید نکنیدارباس اروپایی که با همکاری بیش از پنج کشور ساخته می شود دارای چهل درصد قطعات آمریکایی است که مانع فروش آن به ایران است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
عجب به حق چیزهای ندیده و نشنیده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
آقای رییسی از این پس با هواپیمای داخلی به سفرهای استانی بروید شگون دارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
آقای رئیسی این توافق برجام رو زودتر نهایی کنید هرچی بیشتر زمان بگذره سنگ اندازی ها توسط کاسبان تحریم داخل و دشمنان خارجی بیشتر میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
اقای وزیر ارتباطات قطع و وصل اینستاگرام باز هم مربوط به خرابی بیرون مرز است یا و....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
چین و روسیه با اون عظمتشان کماکان از بویینگ و ارباس استفاده میکنن.روسیه با داشتن علم و تجربه های بسیار در هواپیماسازی حدود 90 درصد هواپیماهای تجاریش بویینگ و ارباس است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
هر قطعه از این طیاره ها از یک کشور میاد. مثل ماهواره خیام که میگفتند داخلی ست بعد برادران روس گفتند که آنها ساختند و برادران داخلی هم گفتند بله کار روسیه است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
سواد رسانه ای رو دقیقا کدام مسوول گفت ماهواره ساخت داخل هست آن هم در روز اول؟ در ضمن بیشتر قطعات هواپیما که در داخل ساخته می شود و هم تعمیر برای هواپیماهای موجود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
کسی که بی‌حجابی هست قطعا آرامش جامعه را بر هم می زند وقتی مردان چه بسا همسر دار را منحرف خواهد کرد و هرچی بی‌حجاب بیشتر باشد آن جامعه هم منحرف تر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
واقعا سخن درستی است باید در برخورد با بدحجابی و بی حجابی شدت عمل داشت ومعارف را کنار گذاشت اگر بدحجاب‌ها را شلاق بزنند خیلی سریع مساله حل میشود و جامعه از مفاسد اجتماعی رها میشود
ناشناس
| Germany |
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آن اقلیتی از مردها که با دیدن بی حجاب آرامششان به هم میریزد خودشان منحرفند. باید تحت درمان قرار گیرند تا انحرافاتشان اصلاح شود. این حرفها در درجه اول توهین به مردها است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
حتما شما خودت را به پزشک و روانشناس نشان بده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
فقط بیماران جنسی آرامششان بهم می خورد.
محمدآقا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
درود واحترام
عنایت بفرمایید در گیرو دار اختلاس فولاو و سایر اختلاسها عده ای دوباره استدلال نخ نما به خورد مخاطب ندهند . راه مبارزه با فساد افزایش شهنه ودربان وناظر وناظر ناظر و مجازات سنگین و اتکاء به وجدان و ..... نیست راه اش فقط وفقط شفافیت از طریق رسانه است ، همین .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
میزسلیم چرا چرتو پرت میگه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
فقط خود خدا میدونه تو وزارت بهداشت فساد تا کجا پیش رفته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
بگو از کجا شروع شده آنوقت ته اش را هم می فهمی
ناشناس
| Germany |
۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای قاسمعلی آشفته که سالها مسئول حراست سازمان غذا و دارو بوده، سازمانی که باید بر کیفیت محصولات غذایی آرایشی و دارو نظارت بکند ، سهامدار عمده شرکت گلرنگ هست . وای ......... در معاونتهای غذا و داروی دانشگاها بدتر از سازمانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
بدبخت گمرکی ها برایشان اعانه جمع کنید و صندوق صدقه بزارید . برو بابا مردم چی فرض کردی تو شهر ما سوپر میلیاردی ها همش از گمرکی ها هستن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
این سردار کارگر چی میگه؟پلیس اگر توانست جلوی اوباش و قمه کشان و موبایل قاپ ها و مواد فروشان را بگیرد میشود گفت که دارد به وظیفه اش عمل میکند.افتادن به جان زنان و دختران ایران جای تشکر و قدردانی ندارد.ضمنا اینو بدون که این پلیس و مسئولین هستند که باید دستبوس مردم باشند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
۹۲ هزار میلیارد که برای هر ایرانی یک میلیارد میشه رفت و یکی پس از دیگری ازجمله وزیر راه اسبق و صدا و سیما و ایرانخودرو...یکی یکی میگن ما نبودیم پس کی بود ،
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
سلام واقعا ساخت هواپیمای مسافربری از اولویت های کشور ما محسوب می شودخدا به رییس جمهورمحتر م ما قدری تفکر عطا فرماید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
رئیسی: تا یک قدمی ساخت هواپیمای مسافربری رسیده‌ایم
مثل خودرو سازیتون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
مسلم است مردم از پلیس مقتدر تو مبارزه با مواد مخدر ، ارازل و اوباش ، دزد و کیف قاپ و زورگیر و مزاحم حمایت میکنن و احترام میذارن ولی اینکه اونا ترسشون بریزه و بخوان با خانمی که قدرتی نداره اونجوری برخورد کنن ناراحت میشن و فقط ناراحتی نیست نتیجه عکس میده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
اقای رییس جمهور رویا پردازی های مسئولین متملق را باور نکنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
بادامچیان ایا شماها حجاب و عفاف به معنای واقعیش را رعایت کرده اید که از مردم انتظار حجاب و عفاف ظاهری را دارید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
آقای معاون محترم دادستان ،یه جوری میگی که قبلا عده ای از ورود گردشگر خارجی به ایران می ترسیدند ،آدم تصور می کنه الان دیگه نمی ترسند.من با قطع یقین عرض می کنم تا زمانی که نگاه محدود ساز در حوزه اینترنت است در حوزه گردشگری نیز خواهد بود.چون عده ای که هم من و هم شما می دانید چه کسانی هستند از تبادل اطلاعات و فرهنگ ها واهمه دارند و آگاهی مردم رو مفید نمی دانند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
۲۰ سال پیس چنان تبلیغ می کردید که در سال ۱۴۰۰ به فلان از پیشرفت می رسبم
خوب حالا رسیدیم به سال ۱۴۰۱ تازه به پیشرفتی رسیدیم که قراره کوپن الکترونیکی به مردم بدیم
حالا این رسیدن به یک یدمی ساخت هواپیما هم مثل ۲۰ سال پیشاست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
خودروساز صبح تا شب از افزایش قیمت ورقه فولادی و اقلام گله میکرد کلی زیر قیمت از فولاد مبارکه گرفته خودرو هم تولید نکرده است
هر سال هم میگن ما ضرر میدم
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
تازه ورق ها را از فولاد مبارکه میگرفتن و در بازار آزاد می‌فروختند!!!
نعمت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
بنده به عنوان یک خلبان با بیش از چهارصدهزار سورتی پرواز جنگنده و هشتصدهزار سورتی پرواز مسافربری باید به ارزتان برسانم هم اکنون طبق بیانات رئیس جمهور محترم هم اکنون در یک قدمی ساخت هواپیمای مسافربری هستیم فقط چند تا پیچ مونده که تا صبح ان شالله به فضل پروردگار و همت بروبچ بومی و متعهد مثل همین اصغر دیزل اسی سگدست و غلام هشت پا پیچ ها رو با آچار شلاقی ببندیم اون یک قدمم حله
پسر اون آچار جغجغه رو وردار بیار
اسی روغن رو عوض کن لامصب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
جناب خلبان هزاران سورتی پرواز: عرض درسته نه ارز
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
شما مثلا خلبان عزیز تفاوت ارز و عرض را ابتدا توضیح بدهید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
داداشای گلم اون استاد خلبان با چندین هزار سورتی مطلبش رو طوری نوشته که با شیش کلاس سواد هم بشه خوند.چطور متوجه نشدین؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
نعمت جان ممنون از طنز زیبایت.دوستان هم بدانند که ایشان عمدا برخی کلمات را غلط می نویسند تا بی سوادی مسیولان را بیان کنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
احتمالا رئیسی رفته کارخونه ایرباس یا بوئینگ از اونجا پیام گذاشته
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
جناب مقدسی من با مدرک کارشناسی ارشد و 28 سال سابقه ی خدمت به عنوان دبیر آموزش و پرورش حاضرم محل کارم رو با کارمندی از گمرک در پایین‌ترین رتبه و بدترین شرایط کاری عوض کنم. هر کدوم از گمرکات و مرزها یا فرودگاه‌ها رو بگین میرم. مستمری آینده که شما دنبالش هستین رو هم میدم به همون کارمندتون که جاشو میده به من. بسم الله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
دارایی گمرکی ها همه از راه باج رشوه و ...است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
چرا رئیس یک مملکت از ابعاد تکنولوژی هواپیمای مسافری بی اطلاع است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اولا مگه سایر مقامات بااطلاع هستن؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
واکنش تابناک به دریافت پول از فولاد مبارکه چیست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
هیچ واکنشی ندارند
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
یک شرکت خودروسازی که نمیتواند تولید داخل را تامین کند وپول مردم رایک سال پیش دریافت میکند تا یک سال بعد خودرو تحویل دهد اشتباه و بی جا میکند برای بازار یابی به مسکو هزینه میکند مگر چه گلی به سر مردم زده که با پول بیت المال میره نمایشگاه بین المللی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
سردار کارگر .چشماتو باز کن و ببین روزانه چقدر کیف قاپی و موبایل قاپی و قمه کشی برای دزدی اتفاق میوفته.همتون مدعی مردم عادی هستین در حالی که هیچ کاری برای مردم عادی انجام نمیدین.بعضی از کارهایی هم که میکنید بخاطر اینه که مردم این فجایع رو تو شبکه های مجازی پخش میکنن و فرداش میگین فلان زورگیر رو گرفتیم.اگر دوربین های مردم نبود که اینجا رو سوییس معرفی میکردین.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
همه این جرمها و جنایتها ریشه در بی حجابی و شل حجابی خانمها داره. اگر خانمها حجابشان را کاملا رعایت کنند بسیاری از معضلات اجتماعی حل خواهد شد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
موبایل منو با 180 سانت قد و 90 کیلو وزن و با تهدید قمه دو نفری دزدیدند ربطی به حجاب خانم ها داره/؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
اون کارمند بنده خدا صدا سیما که وضعش اون شد ، اینهمه پول تبلیغ فقط از یه بخش میگیره که خرج اون تفکر حاکم بر خودش کنه که نتیجش ریزش مخاطب است ؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
نمیدونم این چه طرز فکربیخودی هست که مسابقات ورزشی بانوان ایران را تمام دنیا میتونه تماشا کنه ولی فقط مردم ایران نمیتونند. خدایا روشنم کن هیچکس جوابی نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
علی جان مردان کل عالم با مردان ایران فرق دارند
مردان ایران اگر زن بی حجاب ببینند فوری به گناه می افتند یا به زنان دیگر حمله می کنند یا به همسران خود خیانت می کنند و یا همجنس باز می شوند یا با محارم خود ازدواج می کنند و خلاصه نابود می کنن !
در مسابقات هم تیم مخالف حجاب نداره و تیم خودمان چادر نداره !
همه فکر می کنند این طرز فکر توهین به زنهاست ولی در واقع توهین به مردهاست
مردان ایران چقدر بی جنبه تشریف دارند که کل کشورهای مسلمان زنان خود را با حجاب اختیاری به مسابقات می فرستند و مسابقات را در رسانه ها پخش می کنند ولی مردان ایران باید نبینند !
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آنها غیر مسلمانند ولی ما مسلمان هستیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
حاجی گویا اطلاع ندارید که موکت کف هواپیما هم وارداتی هستش!
کاش هواپیمای ساخته شده توسط ایران یک سال اول برای حمل و نقل سازندگان آن و مدیران استفاده شود.
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
حتى موكت هواپيما داراى استانداردهايى است كه در ايران وجود نداره
مانند شعله ور نشدن و مقاومت در حرارتهاى بالا
محمود‌
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
یکدستگاه‌ اتومبیل‌ صفر کیلومتر‌ باهزاران‌ گرفتاری‌ از شرکت گرفتم‌ چندین قطعه شو‌ تعویض کردم‌ و هنوز طوری مشکل داره که جرات نمیکنم‌ باهاش راه دور بروم‌ طوریکه اصلا‌ کیفیت نداره‌ اونوقت‌ اقایون‌ در صدد ساخت هواااااااااااااا پیماااااااااا‌ هستند‌ !!°
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
این هواپیماست نه اتوموبیل. حتما هواپیما کیفیتش بهتره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
کسانی هم که مسئولیتی در ایران می پذیرند باید بدانند خادم مردم هستند نه مالک و ولی
اگر این را می فهمیدند اینطور با مردم رفتار از بالا به پایین و دستوری نداشتند
ناشناس
|
Romania
|
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
فقط همینمون مونده که خودروساز داخلی واردات خودرو را انجام بده. یکی به میرسلیم بگه اگر ساکتیم دلیل بر حماقت ما نیست
محسن
|
Belgium
|
۰۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
این سفره انقلاب واقعا عجب سفره ای شده است؟نظر شما چیست؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
فقط دلم به حال کارکنان گمرک خیلی سوخت!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
خوب آقای بادامچیان چچی میگید مستقیم بگید حجاب را اجباری کردیم معلوم نیست چی گفتید اینگار حجاب را اختیاری کردید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
متاسفانه مردم کشور را تبدیل کرده اند به یک عده مطالبه گر که هم و غم آنها یا افزایش حقوق است و یا معوقات و کمک های نقدی که در قالب ماده و تبصره و با فرمول های عجیب و غریب و کاملا ناعادلانه طراحی شدند
کی و چه زمانی این کشور قرار است در یک ریل منطقی قزار گیرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
با همین فرمون اگر بریم جلو شاید هرگز
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
واردات خودرو رو بدین دست میرسلیم دست از سر ما برداره. هر روز در مورد واردات خودرو اظهار نظر می کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
یادتون باشه ایشون مهندسند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
فساد سیستمی چیه؟؟؟
علی
|
United States of America
|
۰۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رییسی..رئیسی...
پول بیت المال را. هدر. ندهید..
مردم حاضر نیستن سوار این هواپیماها. بشن ..‌ چون اعتماد شون از دست رفته !
علی
|
United States of America
|
۰۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رییسی..رئیسی...
پول بیت المال را. هدر. ندهید..
مردم حاضر نیستن سوار این هواپیماها. بشن ..‌ چون اعتماد شون از دست رفته !
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
دانشمندان و نخبگان ما در این وزارتخانه تا یک قدمی ساخت هواپیمای مسافربری رسیده‌اند و از آنها خواسته‌ام که این مسیر را تا حصول نتیجه با قدرت و قوت ادامه دهند
رییسی جان‌نگفتی هواپیما ها ملخی هستند یا جت ایر باس.ظرفیت چه تعداد مسافر دارند.
تاجی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقا من حاضر هستم بدون هیچ گونه حقوق در گمرک کار کنم ، اصلا حقوق یک نفر. و هم خودم میدم ، آقای عزیز شما فکر میکنید مردم چی هستند؟؟!!! همه کارمندان گمرک چند دستگاه خانه و ماشین دارن بعد شما میگی مظلوم واقع شدین!!!! دست بردار لطفاً برو ببین زیر دستان چطور پوست ملت رو کندن!!! حتما هم خودت خبر داری ولی فرار رو به جلو میکنین!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
این مهندس میرسلیم خیلی نگران نقصان پاداش های نجومی خودرو سازهای وطنی به اعضای هیات مدیره است. چرا؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
هواپیما سازی رو لطفا جدی بگیرید هواپیمای ایران 140 که یادتون هست اگر نیست یه سرچ ساده کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
از شنیدن بسیاری از این خبر ها بخندیم یا گریه کنیم؟
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اقای وحیدی تعداد کنسرتهای لغو شده اگر کم هم باشه ولی دلیل قانونی نداشته باشه قابل توجیهه نیست اصلا معنی نداره اول مجوز بدی بعد لغو کنی مسخره بازی نیست که
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
یک‌ماشین امن بسازید هواپیما سازی پیش کشتان
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
شما اول یک هواپیمای تک نفره بساز بعد بگو به یک قدمی رسیدیم والا خود آمریکا هم از هواپیمای پست و کوچک شروع کرد
ناشناس
|
United States of America
|
۰۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
فرش ايران را هم از بين ببريد
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
جناب رییس‌جمهور ظاهرا از سوابق ایران در این حوزه بی‌اطلاعن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
مرد مومن شوخی نمی کنه!
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
خودروی ایمن و باکیفیت تولید کنید هواپیمای مسافربری پیشکش !
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
دالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه:آیا بعد از پیروزی انقلاب چادر را اجباری کردیم؟
اسدالله جان خیلی از مردم هم از کراوات بدشان می آید؟!
چرا در این مورد تذکر نمی دهید.
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
چرا هیچ جا حرفی از حقوقهای دریافتی کارکنان صدا سیما نیست؟ چرا هیچ برنامه ای تحت عنوان عدم مطابقت میزان افزایش حقوق ها با تورم من تهیه نشده در صدا سیما؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
خب بسلامتی مافیای مواد شوینده هم در کشور ایجاد شد...بهانه های واهی برا گران کردن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
مسئولین در سفرهای خارجی از هواپیمای ایرانی استفاده کنند .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
خدا به داد مسافرهای هواپیما برسه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقا ریییی پزشک ها تون توی اهواز زیر میزی یا به تعرف بهتر وجه غیرمتعارف میگیرن از مردم جهت جراحی و بیمار بدبخت رو هاج و واج میزارن.۷میلیدن تومن دستمزد از من گرفتن برای یه جراحی چرا رسیدگی نمیکنین
یعنی واقعا مسولین نمیدونن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
عاشق رئیسی هستم چطور بعضی ها دلشون میاد توهین کنن به این بزرگ مرد تاریخ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آره دیگه ما پهپاد که تولید می کنیم یخورده بزرگترش کنیم میشه هواپیمای مسافربری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رئیسی مشوارتان را با دقت بیشتر انتخاب کن اطلاعات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آره دیگه. صدا و سیمای میلی که پول نگرفته، تاج و واعظی و جهانگیری هم تکذیب کردن که پول گرفتن، به وزارت اطلاعات و .. هم که نمیشه چیزی گفت. اصلا همه اون 91 هزار میلیارد تومن توو جیب مردم عادیه. بگیرین همه رو اعدام کنین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
جناب رییسی این قضیه هواپیما سازی تله ای است برای خرد کردن شما وهدر دادن ارقام کلانی ازبیت المال
مواظب باشید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
شما که 99 قدم را برداشته اید یک قدم را هم بردارید.بلکه از این همه تاخیر وفرود اضطراری وترکیدن لاستیک وریزش سقف هواپیماووووراحت شویم.ضمنابفرمایید برای ان 99 قدم برداشته شده چقدر زمان صرف شده تا ما حساب کار دستمان بیاید وبدانیم طول قدم اخری چقدر واست وچه زمانی لازم است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
قدم بزرگ صندلی هاش بود و قدم آخر موتور و بدنه !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
صندلی‌هاش رو مبل سازها می‌سازند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
. روی زمین یک ماشین درست و حسابی نساختید...هواپیما پیشکش
احمدزاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آره ، منم یک قدم مونده برسم به فضا...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
معنی شغل وتفریح را هم فهمیدیم.خخخ ضمنا بسیاری ازعوامل سرقت های مسلحانه مثل دیگر سارقین از یک دروارد میشوند واز در دیگر بیرون میروند سارقین صندوق امانات خیابان انقلاب یک سال قبل در امل از بانک مسلحانه سرقت کرده بودند.اصلا کسی که به قول شما حرفه اش دزدی ست نباید با وثیقه آزاد شود چون اکثرسارقین حرفه ای مال یا مبلغی راکه به عنوان وثیقه تودیع میکنند را هم از طریق سرقت تحصیل کرده اند.لذاپول دزدی نباید وثیقه تلقی کرد بلکه باید مصادره کرد
ناشناس
|
United States of America
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
همان آخرین قدم یا فوت کوزگری که مهم
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
جناب میر سلیم مثل همیشه گل میکارند می خواهند انحصار خودروسازان شکسته شود آن وقت آقای میرسلیم می فرمایند واردات خودرو توسط خودروسازان ایرادی ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
احتمالا اون یک قدمی که مونده به ساخت هواپیمای مسافربری برسیم، موتورشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اولین قدم ماله کشی در تخلفات چند هزار میلیاردی فولاد را صدا و سیما برداشت و عنقریب بقیه هم این قدم ها را بردارند و شاید کار به آنجا برسد که همه گیرندگان مبالغ پاک و مبرا شده و بعد هم بگویند نه خانی آمده و نه خانی رفته بیخیال !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اول ، یک خودرو در سطح استاندارد بین المللی و خانوادگی

و ایمن برای مردم بسازند و بعد به سراغ ساخت هواپیمای

مسافربری بروند ؟؟؟؟

بعد هم آن ۴ میلیون مسکن را ساخته و تحویل مردم فلکزده

بدهند و هواپیمای مسافربری پیشکش تان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
چه خواجه علی و چه علی خواجه !!!!؟؟؟؟

چه فساد سیستمی و چه سیستم فاسد !!!!؟؟؟

هیچ تفاوتی ندارند و بیشتر بازی با کلمات به قصد فرار از

پاسخگویی و سفسطه است و بس !!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
واقعاً درمورد خانمهای به زعم شما بدحجاب چه فکری میکنین؟ اگر مردی بخواد بهشون دست بزنه برخورد میکنن؟ معلومه که اینطوره! آقا هوا گرمه و دیگه اینکه کسی که به روسری و حجاب اعتقاد نداشته باشه سختیش رو نمیتونه و نمیخواد تحمل کنه، و این اصلا ارتباطی با تمایلش به آقایون نداره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
هواپیما؟ مسافر بری؟یک قدم؟
لطفا مفهوم یک قدم را بفرمائید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
همانطوری که آقای میرسلیم بر پسرش نظارت داشت؟
ناشناس
|
United States of America
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اینکه بعضی ازمردم ماازگردشگران خارجی میترسند حرف درستی است چون معمولاًگردشگران خارجی که به بعضی کشورها میروندافرادخیلی صراط مستقیمی نیستند وبکشورما هم بیشترمسافرت میکنند چون ازیکطرف ارزش پول ماناچیزاست وازطرف دیگربکوششان رسیده که ماغریبه نوازیم وغریبه ها رابخودنان ترجیح میدهیم البته مردم ترسی ندارندچون آنها که لولوخورخوره نیستند ولی ارزآوری چندانی هم ندارند برخلاف کشورهای توریستی دیگر، مااگرازمنابع خدادادی که برایمان آفریده شده بتوانیم استفاده کنیم واجازه ندهیم دیگران آنراببرند نیاز به توریست جهت کسب درآمدنداریم راه های بسیارراحت تروبااتکا بخودمان وجودداردتاکشیدن نازدیگران برای چنددلار
نادان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه : کسی که می‌خواهد در ایران زندگی کند، باید فرهنگ ایرانی عفاف و حجاب را رعایت کند
آقای اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه شما فقط می توانید به نمایندگی از تعداد افراد حزبتان حرف بزنید
که آن هم از تعداد انگشتانتان بیشتر نیست !!!!!
با این پشتوانه نمی توانید برای یک ملت تعیین تکلیف کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
همون پراید برای 7 پشتیمون بسه. هواپیما نسازید دیگه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
زمان احمدی نژاد هم ایران 140 رو ساختید که یک نمونه آزمایشی در اوکراین سقوط کرد و یکی دیگه هم در خود ایران سقوط کرد که پروژه منتفی شد! باز همون حرفهای تکراری؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
ایران ۱۴۰ را هم نساختند بلکه واردات تکنولوژی قراضه روسی بود که روسیه به قیمت گزاف به ما انداخت و به هیچ دردی هم نخورد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اولا از زمان هاشمی شروع به ساخت شد فیلمش هم هست که هاشمی گفت باید هواپیما ساز بشیم چرا همیشه جوری پیام مدید که بندازید گردن جریان خاصی جریان اصالح طلب 32 سال زمام حکومت دستش بوده دوما ساخت هواپیما پروسه پچیده ای شاید صدها بار سقوطکنه سوما اگر هواپیما ساز هم نشیم میتونیم قطعات هواپیما را تولید و بفروشیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
احتمالا همین هواپیما را دارند با قطعات مرغوبتر بازسازیش میکنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
۱۰:۵۸ جان!
بله در جریان هستیم که در زمان هاشمی شروع شد. ولی عمده کارش در زمان احمدی نژاد انجام شد و شاید به خاطر همون عجله کردن در کار این سوانح رخ داد! ضمنا من خیلی برام جالبه که چطور حساب کردی که 32 سال دولت دست اصلاح طلبها بوده؟! هاشمی رفسنجانی اصلاح طلب بود؟! خخخ خیلی باحالی! روحانی اصلا اصلاح طلب بود؟!!! همون وزیر کشور و کلی وزیر دیگش که اصولگرا بودن!! ولی الان چی؟! یک وزیر یا یک مدیر اصلاح طلب تو دولت هست؟! خیلی رو دارین شما. اینکه کاری کردید که هاشمی رفسنجانی دهه آخر عمر خودش نزدیک به اصلاح طلب ها بشه دلیل بر اینکه 8 سال دولت خودش اصلاح طلب بود نیست!! و اصلا به دلیل خفقان و همدستی دولت و باقی بخشها با هاشمی بود که مردم رفتند به خاتمی که خارج از اونها بود رای دادن!! (
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رئیسی خودتون حاضرید سوار همان هواپیمایی که تا یک قدمی ساختش رسیدین، بشوید؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
حتما همین کار را میکنند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
واردات خودرو توسط خودروسازان داخلی یعنی دوباره انحصاری کردن واردات خودرو. تا الان هم که خودروسازی دستشون بود.
حالا وارد هم که بکنند با هر قیمتی دلشون بخواد به ملت میدن.
شرط و شروطی می گذارند که فقط همان یک عده خاص سود ببرند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اصل بر رقابتی کردن قیمت و کیفیت خودرو است ... یک عده باید وارد کنند و تولید کننده باید تمرکز کند و مدیریتش و کنترل کیفتیش به صورتی باشد که بتواند با آن رقابت کند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
یک پلتفرم خوب بسازید و قیمتش را پایین بیاورید نه اینکه این همه پلت فرم با هزینه ها نجومی طراحی کنید که قیمت تمام شده اش اصلا توجیج نداشته باشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
لطف کنند رئیس جمهور کلیه سفرهای خود و هئیت دولت، نمایندگان مجلس و ... با این هواپیماهای ساخت داخل در آینده انجام شود تا مردم اطمینان حاصل کنند و آنها هم با خیال راحت از این هواپیماها بهره ببرند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
چی هست زجر می کشید که ساخته می شود؟
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
همین ناوگان هوایی فعلی را تعمیر و بازسازی و سرپا نگهدارید ساخت هواپیمای مسافربری پیشکش!!!!!
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
رئیسی: تا یک قدمی ساخت هواپیمای مسافربری رسیده‌ایم
گفتم هر چی بگم سانسور میکنی ، شاد باشید رسما
OMID
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
جناب آقای منوچهر منطقی واقعا فرد با اقتدار ، کاری و پیگری هستند به امید روژی که پروژه هواپیما تکمیل بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
ایران 140 ( با موتور هلی کوپتر) هم یکی از شاهکارهای ایشون بود!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اقا تو تولید خودرو گیر کردیم حالا هواپیما ساختیم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
فرق میکنه در تولید هواپیما نیاز به تیراژ خیلی بالا نیست
حسین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای میرسلیم یعنی بازم مافیای شما و خودرو ساز ها باید قیمت خودرو وارداتی رو تعیین کنه و سودش رو ببره ؟. شما چقدر به فکر کشورتی. چقدر به فکر خودتی . این همه ثروت ؟؟؟؟ یه نگاهی تو آینه به خودت بنداز ببین برای خرج کردنش وقتی داری.
؟ دیگه نسل های بعدی شما و خودرو سازها هم اشبا شده اند. ولی هنوز تو آینه نگاهی منصفانه به خودشون نکرده اند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
به گفته آقای حسین بامیری ،مدیر ارشد سازمان غذا و دارو که عضو هییت مدیره یک شرکت دارویی است هفت بار مجوز افزایش قیمت گرفته،ویا قایم مقام بانک مرکزی اعلام کرده کسانی که وام ارزی گرفتند همه را سر کار گذاشتن ...
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
قیمت انرژی برق وگاز وحقوق کارگر درترکیه بسیار بیشتر از ایران هست پس چگونه قیمت تخم مرغ د رترکیه ارزان تر از ایزان است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
قیمت جهانی تخم مرغ کیلویی 6 دلار هست زیاد جدی نگیر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
قیمت گوشت در تمام کشورهای درست و حسابی حدود یک دلار است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
۶ کلاسه اولین شخصی باشه که جهت تست و آزمایش در هواپیمای مسافربری تولید داخل سوار میشه
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
ای قربونت برم سید روسیه و چین که مریخ نورد به فضا فرستاده اند،ایستگاه فضایی در مدار زمین دارند و انواع هواپیمای جنگی را ساخته اند هنوز هواپیمای مسافری نمی سازند و انچه هم که ساخته اند با استفاده از قطعات اصلی غربی ها بوده است.خود غربی ها هم هر روز کویتشان لنگ است یک روز بوئینگ های 737 مکس به واسطه مشگل طراحی سقوط می کنند و زمین گیر می شوند و یک روز ایرباس هواپیمای 350 را بواسطه مشگل رنگ بدنه زمین گیر می کند و قرار داد قطر ایرلاین لغو می شود.حالا شما چقدر اعتماد به نفس دارید که می خواهید در این اتمسفر هواپیمای مسافر بری بسازید.هیچ کاری نشد ندارد اما صدها میلیارد دلار بودجه و دسترسی به افراد و فناوری های درجه یک هوافضا در دنیا را می خواهد.اینها را بوئینگ و ایرباس هم ندارند و اگر پول پاشی دولت های غربی نباشد 6 ماهه ورشکست می شوند اما ما .....جل الخالق
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
روسیه که خیلی وقت میساز اخرینش هم دوسال پیش ساخت چین هم هواپیما امسال پرواز میکنه
ناشناس
| Netherlands |
۱۴:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
۱۱:۰۰
اطلاع نداری نظر ننویس
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
ای کاش مجلس محترم در مورد درآمدهای صدا و سیما در بخش بازرگانی ورود میکرد تا معلوم میشد وضعیت فساد در صدا و سیما به چه شکل رسیده است ...
پسرک فضول
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
با اینکه مشخصه کار ما نیست ولی عمرا اگر سوار شوم
محمود‌
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
لابد‌ اقای‌ رئیسی‌ در طی‌ همین‌ یکساله‌ مسئولیتش‌ این‌ صنعت‌ را به یک قدمی‌ ساخت‌ هواپیمای‌ مسافربری‌ ! رسوندن‌ !
چون‌ ایشان‌ زمانیکه‌ دولت‌ ! را تحویل‌ گرفتن‌ خرابه‌ ای‌ بیش‌ نبوده‌ !
دولتهای‌ قبلی‌ بد‌ بد‌ بد‌ !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
نصف مردم رو که با خودروی تولید داخل ؛-) فرستادید اون دنیا
بقیه مردم هم با هواپیمای مسافربری ساخت داخل به دیدار حضرت عزرائیل
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
تو تورم مملکت رو بساز
ساخت هواپیمای مسافربری پیشکش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رئیسی قبلا هواپیمای ایران ۱۴۰ در کشور تولید شده بود . شما نیاز به شرکت در کلاس های معلومات عمومی دارید جناب رئیس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
همین هواپیما هم به همت ایشان ساخته شده شما خبر ندارید و گر نه تو یکسال هیچ شرکتی نتونه هواپیما طراحی کنه و تا یک قدمی خط تولید برسونه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
نود و نه قدم رو برداشتیم، تصمیم گرفتیم هواپیما بسازیم.
مونده یه قدم، که شروع به ساختن کنیم.
احتمالاً همون یه قدم، هفتاد سال طول می کشه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
ما در ایران متولد شدیم. ابا و اجدادمان هم ایرانی بودند. می خواهیم در ایران زندگی کنیم و در ایران بمیریم. کشور ارث پدری شما نیست که برای زندگی کردن مردم در این کشور شروط عجیب و غریبی می گذارید که حتی در هیچ کشور اسلامی دیگر معمول نیست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
احسنت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رییسی اگر جرات داری با همان هواپیما به سفرهای استانی بروید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
باید بفرستنش!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
حتما تشریف میبرند
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
هواپیمای مسافری رو نخاستیم
کارت ملی ما رو که 4 ساله منتظریم تحویل بدید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
خخخ. خیلی دندان شکن بود. کمرم گرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
کارت ملی بدلیل کمبود کارت در داخل فعلا معطل مانده. انشاء الله بعد از پرواز هواپیما به دست شما خواهد رسید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
تابی جون این پاسخ را لطفا برای رییسی بفرست .بسیار پاسخ منطقی است.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اقای میرسلیم اظهار فضل فرمدند سپاسگزاریم!نماینده ای با چندین شغل!سابقه مخدوش!ومدیریت بالا(خیلی بالا)از شرکت های مرتبط با خودرو که عضو هیئت مدیره بوده معلوم است!و خودش گفته فرزندش ساده لوح است جذب منافقین شده!البته مقصر منافقین هستند وایشان در تربیت فرزند بسیار موفق عمل کرده اند!و
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
من قاتی کردم یا امروز 13 فروردین بود؟
ناشناس
|
Poland
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
چه رویی داره این میر سلیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
اگه پر رو نباشی اون بالا دوام نمیاری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رییسی! شما همون لبنیات و تخم مرغ رو که از سفره ما جمع کردی برگردون! هواپیما پیشکش!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
بانیان وضع فعلی خودروسازی مرتب در مورد خودروسازها و واردات خودرو و .... نظر می دن . یعنی کس دیگه ای غیر از این آقا نظری در مورد خودرو نداره ؟؟؟؟؟؟ خیلی به تکاپو افتاده این روزها .....
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
"..امروز اعتراض همه طرفداران حجاب و متدینین این است که چرا با بدحجابان برخورد نمی‌شود. : و اتقاقا اعتراض بیش از 90 درصد ملت ایران هم اینست که چرا شما اجازه نمیدهید هر کس نوع پوشش و روش زندگیش را خودش انتخاب کند ؟ چرا همیشه شما باید بگویید بقیه چطور فکر و زندگی کنند ؟!؟!؟! چرا کسی که میخواهد محجبه باشد باید دیگران را هم مجبور به پوشیدن لباس مورد تایید خود کند ؟ آیا این درست است که هر کس میخواهد محجبه نباشد هم محجبه ها را مجبور به نوع پوشش مورد تایید خودش کند ؟ چرا ما باید همیشه دیگران را مجبور به روش زندگی خودمان کنیم ؟ آیا شعار ما که استقلال آزادی بود ، آزادیش به دست آمده ؟! قطعا خیر !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
حتی چین هم که اقتصاد درست و حسابی داره و جرات پیدا کرده و میخواد هواپیمای مسافری بسازه ( که فعلا در حد تست و آزمایش هست) موتورش رو داره از امریکا میگیره و هنوز به اون تکنولوژی موتور هواپیما دست پیدا نکرده،حتی همین ایرباس اروپایی و یا حتی موتورهای هواپیماهای روسی! هم داره از تکنولوژی امریکایی استفاده میکنه! و به همین دلیل هست که به خاطر تحریم امریکا حتی هواپیمای جدید روسی هم نتونتسید بگیرید! حالا میخوام بگم که دوران اینکه ما همه چیز رو فقط خودمون میسازیم و به دنیا کاری نداریم گذشت. اینها برای 100 سال پیش بود. الان همین ایرباس در کشورهای مختلف اروپایی تولید میشه و از تکنولوژی های امریکایی هم استفاده میکنه. الان دنیا مثل دهکده ای شده که همه به هم نیاز داریم. و
مردمان عصر بدبختی ایران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
خدمت رئیس جمهور عرض کنید اصلا ایشان میداند هواپیمای مسافربری چند چرخ دارد ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
نه والله - هواپیما که روی زمین حرکت نمیکند که چرخ
,داشته باشه , همه اش تو هواست
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
"فساد داریم، اما سیستم فاسد نیست"
یکی معنی این جمله رو برای من توضیح بده واقعا نمی فهمم


این حرف مثل اینه که بگید تومور مغزی دارم ولی مریض نیستم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
این حزب موتلفه چه بلایی قراره سر کشور بیاره خدا می دونه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
این 93 هزار میلیارد فولادی ها بین همه تقسیم عادلانه شده و فقط قشر مدیران و سران از آن بی بهره بوده اند.
ناشناس
|
Spain
|
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
کلا اظهار نظرهای رییسی جز سرافکندگی و خجالت چیزی ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
سلام بر تابناک که نظرات را نمایش می‌دهد وخیلی بهتر از مدیران رانتی نظر و طرح میدهن مردم ولی تشکر از تابناک
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
رییس‌جمهور محترم، شما دوغتو بنوش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رییسی کرونا یاب یادتون هست !!؟؟
کاربر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
گندم آرد نان مرغ و تخم مرغ را نتونستی مدیریت کنی تا گران نشود یک روغن 300 گرمی مایع خوراکی نزدیک به 60 هزارتومن است آقای رئیسی گوشت و لوبیا و نخود و خرما و خودرو و لوازم خانگی را نتونسته ای از گرانی نجات بدی و بیشتر از همه دوران های تاریخی دولت های پیشین گرانی و تورم را ایجاد کردی هواپیما!!؟؟؟؟؟ بسازی!!!؟؟ این سخنان مشابه اش را احمدی نژاد هم زد در زیر زمین خانه دانشجویی با زودپز اورانیم غنی سازی میکرد!! یادت نیست آقای رئیسی و الان هیچی نمیتونیم از بازار برای زندگیمون بخریم وای بر این رویه که متکبرانه بر مردم حکومت میکند به چه حقی چنین گرانی ای را بر مردم روا می داری؟؟؟؟؟ تو ضامن 90 میلیون شهروند ایرانی هستی مدیونی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
با پراید توسانحه خودمونو مینداختیم بیرون باهواپیماچکارکنیم
پاسخ ها
فرهاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
زیاد نگران نباشید تمام مسفرین ایربگ خواهند داشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آخه وقتی تولید لاستیک هواپیما رو نداریم و بدلیل تحریم بهمون هم نمی دن و هر روز لاستیک پنچر می کنند با فرض توان ساخت بقیه قطعات هواپیما چه فرق می کن هواپیماهای جدید هم بسازیم تنها تعدادی هواپیمای بدون لاستیک بیشتر داریم.
ناشناس
|
United States of America
|
۱۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
رییسی : تا یک قدمی ساخت ....
و اون یک قدم داشتن تکنولوژی طراحی ، مهندسی و ساخت هواپیما و قطعات هواپماست .
مگر اینکه خودروسازها دو تا بال به خودرو هاشون اضافه کنند و بگن اینم هواپیما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
جناب رییسی در برداشتن قدمهایتان کمی بیشتر تامل کنید و شمرده شمرده قدم بردارید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
رییسی کیه؟
ناشناس
|
Canada
|
۱۵:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
آقای رییسی..رئیسی...
پول بیت المال را. هدر. ندهید..
مردم حاضر نیستن سوار این هواپیماها. بشن ..‌ چون اعتماد شون از دست رفته !
اول قطعات هواپیما های زمین‌گیر شده را بسازید که ‌۵۰٪ ناوگان را شامل میشوند و ساخت باشد برای قدم بعدی.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
بدترین پیشنهاد را جناب میرسلیم داده خودر و ساز خودر وارد کند انوقت چجوری خودرو خودش را بندازه به مردم با چه منطقی این پیشنهاد داده شاید آقا زاده اش پیشنهاد داده قبلا ً گفته بود یکمی میشنگه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۱
یکنفر به ایشون اطلاع بده وقتی مشغول و درگیر ناهار بوده اون هواپیما ساخته شده و استفاده شده و از رده خارج شده!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
آقای رئیس جمهور اول خودتان به اتفاق وزرا سوار این هواپیما شوید بعد انشالله مردم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۰۲
تو رو خدا هواپیما نسازید دست از سر مردم ور دارید
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # احمد سمیعی گیلانی # دعای روز سوم رمضان
وب گردی