بازدید 72190
سه هزار و شصت و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»

مطهری: برای باز کرن گره برجام به شرکت‌های آمریکایی هم اطمینان دهیم/ «پوتین» هفته آینده به تهران می‌آید/فواد ایزدی: تیم جدید مذاکرات هیچ توجهی به افکار عمومی ندارد/نماینده مجلس: صحبت از افزایش قیمت بنزین دقیقاً مساوی با بازی کردن با روان مردم است

در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند: حمله زورگیران به بازیکن سابق تیم ملی /وزیر اقتصاد: پیش بینی می‌کنیم تورم در ماه‌های آینده کاهش یابد/در ایران خودرو و سایپا ۱۴۰ هزار پلاک دپو شده داریم... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۹۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ 12 July 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

حمله زورگیران به بازیکن سابق تیم ملی
هاشم بیک زاده، ستاره سابق استقلال و مربی کنونی گل‌گهر سیرجان در مرکز شهر تهران مورد حمله خفت‌گیر‌ها و سارقان قرار گرفت. هاشم بیک‌زاده، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و استقلال، مدتی است وارد عرصه مربیگری شده و اخیرا به عنوان یکی از دستیاران امیر قلعه‌نویی در گل‌گهر کار خود را شروع کرده است. هاشم بیک‌زاده که برای انجام یک کار اداری به خیابان مطهری تهران رفته بود، در مسیر یک اتفاق تلخ را تجربه کرد و در این خصوص گفت: «متاسفانه صبح امروز چنین اتفاق تلخی برایم رخ داد، من هنوز هم شوکه هستم. ۴ موتور سوار که ترک دو موتورسیکلت بودند به سمت من آمدند و با زور چاقو و قمه تهدیدم کردند که هرچه وسایل قیمتی دارم به آن‌ها بدهم. با توجه به شرایط موجود من هم تسلیم شدم و گوشی تلفن همراهم و برخی وسایل دیگرم را به سرقت بردند.»

طالبان: درگیری مرزی با ایران صحت ندارد
مسئولان در اداره ریاست اطلاعات و فرهنگ نیمروز خبر‌ها مبنی بر درگیری روز گذشته میان مرزبانان ایرانی و نیرو‌های طالبان را رد و تکذیب کردند. برخی از رسانه‌های افغانستان با اهداف و مقاصد مشخص، روز گذشته خبر‌هایی از وقوع جنگ میان مرزبانان ایران و نیرو‌های طالبان در حومه شهرستان کنگ ولایت نیمروز را منتشر کرده بودند که این اخبار ضدونقیض از سوی مسئولان محلی این ولایت رد شد. منابع مردمی در منطقه شوک شهرستان کنگ ولایت نیمروز از یک اختلاف چندساعته در روز گذشته حوالی ساعت ۴ بعداز ظهر بر سر زمین میان نیرو‌های مرزبانی ایران و طالبان خبر دادند. به‌دنبال این موضوع، برخی رسانه‌های افغانستان که همواره بر آتش اختلافات میان دو ملت ایران و افغانستان دمیده‌اند، این بار نیز خبر‌هایی را درباره درگیری میان مرزبانان ایران و افغانستان منتشر کردند؛ اما یک منبع امنیتی در ولایت نیمروز گفت: روز گذشته پس از اینکه یک خودروی ترانزیت که مواد نفتی را قصد داشت تا در خاک افغانستان تخلیه کند، در حال وارد شدن به بندر این ولایت بود، در نتیجه یک سوءتفاهم میان نیرو‌های دو مرزبانی ایران و افغانستان، موجب تنش جزیی و اختلاف چندساعته شد که با پادرمیانی مسئولان امنیتی دو طرف وضعیت به حالت عادی بازگشت. از سوی دیگر نیز ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت نیمروز اخبار برخی رسانه‌ها در افغانستان مبنی بر درگیری میان نیرو‌های مبرزبانی ایران و طالبان را در منطقه کنگ نیمروز کاملا رد کرد.

رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم
رئیس جمهور با اشاره به پیشنهادهای خود برای حل مسائل زیست محیطی غرب آسیا اظهار کرد: حتما همکاری‌ها به سوی ایجاد نگاه و همکاری مشترک باشد. برای دستیابی به این نگاه مشترک هم به تقسیم کار میان کشور‌ها نیاز داریم. باید برنامه‌هایی برای مدیریت و بهره‌برداری از آب، هوا، خاک و مدیریت پسماند‌ها تدوین شود. ایران این آمادگی را دارد که تجارب و دانش خود را در اختیار سایر کشور‌ها و همسایگان برای کاهش آلودگی‌ها قرار دهد. پیشنهاد می‌کنم اتحادیه یا سازمانی برای همکاری‌های زیست محیطی کشور‌های غرب آسیا شکل گیرد تا این اقدامات را ساماندهی کند. همچنین تأسیس یک صندوق منطقه‌ای برای پشتیبانی مالی نیز از اقداماتی است که ضرورت دارد تا اهداف قطعنامه‌های سازمان ملل در این زمینه محقق شود.

دبیر کانون بانک‌های خصوصی: مشتریان قید بانکی را که تذکر حجاب دهد، می‌زنند
«محمدرضا جمشیدی» دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: وقتی شعب بانک‌ها مشتریان اعم از زن و مرد را که حجاب مورد نظر را رعایت نکرده باشند، بخواهند از آن شعبه بانک بیرون کنند یا اجازه ورود آن‌ها را ندهند، به طور قطع مشتری قید آن بانک را می‌زند و اساسا دیگر جویای دریافت هیچ خدمتی از آن بانک نخواهد شد، حتی نسبت به افتتاح سپرده هم اقدام نمی‌کند.

حمله کیهان به تاج‌زاده: از آزادی حاکم در نظام جمهوری اسلامی سوءاستفاده کرده
کیهان با اشاره به بازداشت مصطفی تاج‌زاده نوشت: بازداشت یکی از عناصر معلوم‌الحال شبکه نیابتی غرب که محکوم فتنه ۸۸ بوده و چند سالی هم در نوشته‌ها و مواضع خود، ضمن نشر اکاذیب، مردم را به آشوب و اغتشاش دعوت می‌کرده است، مدعیان اصلاحات را به دست‌وپا انداخته تا او را «اصلاح‌طلب صاحب‌نظر»، «قانونگرا و خشونت‌پرهیز» معرفی و یا بازداشت او را «خبر بد برای ملت ایران» قلمداد کنند! این در حالی است که این فعال اپوزیسیون و سایر بازداشت‌شدگان در برهه‌های مختلف به‌ویژه طی چند سال گذشته از آزادی حاکم در فضای سیاسی نظام جمهوری اسلامی و صبر افکار عمومی سوءاستفاده کرده و از اقدامات مجرمانه خود دست برنداشته‌اند.

مطهری: برای باز کرن گره برجام به شرکت‌های آمریکایی هم اطمینان دهیم
علی مطهری نوشت: برای رسیدن به توافق هسته‌ای نیاز به صراحت از طرف ایران و امریکاست. ایران باید روشن کند که بعد از توافق آیا مانند توافق قبلی، ورود شرکت‌های امریکایی به بازار ایران را ممنوع می‌کند تا احتمالا رییس‌جمهوری مثل ترامپ از برجام خارج شود یا نه. امریکا هم باید روشن کند که اگر ایران بعد از توافق مانع ورود شرکت‌های امریکایی به بازار ایران شد، آیا از برجام خارج می‌شود یا نه؟ اگر پاسخ هر دو کشور مثبت است باید برجام را ببوسیم و روی طاقچه بگذاریم، اما اگر پاسخ هر دو منفی است برجام می‌تواند احیا شود. این صراحت و شفافیت، بن‌بست مذاکرات را می‌شکند، زیرا آنچه مذاکرات را به بن‌بست کشانده نگرانی دو طرف است، نگرانی ایران از اینکه امریکا از برجام خارج شود و نگرانی امریکا از اینکه پس از توافق از مواهب آن برخوردار نباشد. اگر ایران به گونه‌ای نشان دهد که پس از توافق، شرکت‌های امریکایی می‌توانند در سرمایه‌گذاری و قرارداد‌های اقتصادی با ایران وارد رقابت با سایر شرکت‌ها شوند، این امر بهترین تضمین برای پایداری توافق است و نیازی به تصویب برجام در کنگره امریکا نیست.

وکیل تاج‌زاده: پرونده موکلم را ندیده‌ام
امیر حسین‌آبادی وکیل مصطفی تاج‌زاده گفت: بنده اطلاعی از عناوین اتهامی موکلم ندارم. با همسر ایشان تماس گرفتند که دارو و نسخه ایشان را همراه خود ببرد، اما در پاسخ به این پرسش که آیا وکیل آقای تاج‌زاده می‌تواند حضور داشته باشد، گفته بودند در حال حاضر نیازی به حضور وکیل نیست و به ایشان هم اتهام را نگفته بودند و حتی اجازه تماس تلفنی هم ندادند. او گفت: در ساعت ۱۲ نیمه شب جمعه خانم محتشمی پور همسر آقای تاج‌زاده با من تماس گرفتند و گفتند ساعت ۱۱ که بنده در منزل نبودم، آمده‌ و ایشان را برده‌اند و سرایدار گفته است نزدیک ۸ تا ۱۰ نفر به منزل مراجعه کرده‌اند. یکی از قواعد این است و در آیین‌نامه زندان‌ها هم آمده که امکان تماس متهم باید فراهم شود. آنچه در فضای مجازی آمده را بنده نمی‌توانم به عنوان وکیل تایید کنم چون ما پرونده را ندیده‌ایم.

فواد ایزدی: تیم جدید مذاکرات هیچ توجهی به افکار عمومی ندارد
فواد ایزدی، کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه با توافق برجام یک گشایش موقتی ایجاد خواهد شد، اما همیشگی نیست، گفت: عباس عراقچی، مسئول تیم مذاکره کننده قبلی، سه شب در میان یا هفته‌ای یک بار حداقل در تلویزیون بود، اما تیم جدید در حوزه رسانه خیلی کم‌کاری می‌کند.

میرتاج‌الدینی: نباید با هنرمندان برخورد امنیتی کرد
میرتاج‌الدینی با اشاره به راه‌حل‌ها برای مقابله با تهاجم فرهنگی تصریح کرد: طبیعی است در جشنواره‌های جهانی به فیلم‌هایی بها می‌دهند که کشور ما را تحقیر و سیاه‌نمایی کنند؛ البته ما برای مقابله با چنین تهاجم فرهنگی که ارزش‌های ملت ما را زیر سوال می‌برند و عظمت و شکوه و عزت کشور ما را مخدوش می‌کنند، باید به هنرمندان متعهد میدان دهیم، از آن‌ها حمایت و پشتیبانی کنیم که بتوانند فیلم‌هایی که از فرهنگ داخلی حفظ و صیانت می‌کنند، بسازند. به عبارت دیگر باید پاسخ هنر غیرمتعهد را با هنر متعهد داد. این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اسم کسی که کشور و ملت خودش را بفروشد «هنرمند» نیست چراکه این شخص با پول، نان و نمک این ملت به جایی رسیده و مشهور شده، وقتی به ملتش پشت پا بزند، دیگر ارزش خودش را از دست می‌دهد و ما او را هنرمند نمی‌شناسیم، بلکه او هنرمندنماست. میرتاج‌الدینی یادآور شد: نکته قابل توجه در برخورد با هنرمندان این است که اولاً فعالان حوزه فرهنگ و هنر خودشان باید پاسخ این‌ها را بدهند و مردم ما هم پاسخ‌شان را می‌دهند. در ثانی به دلیل اینکه موارد مذکور یک پدیده و مقوله مربوط به فرهنگ است، نباید امنیتی شود. بلکه باید با همان حرکت‌های خودجوش فرهنگی تأثیرگذار برای تنویر افکار عمومی، حرکت کنیم.

مردم به جای سکه و دلار، «نفت خام» بخرند
بر اساس طرح جدیدی که در دستور کار دولت است، بازار جدیدی برای سرمایه‌گذاری آحاد جامعه ایجاد خواهد شد تا مردم به جای خرید طلا و ارز و یا سرمایه‌گذاری در زمین و مسکن، سرمایه خود را به خرید نفت‌خام اختصاص داده و در بازار نفت سرمایه‌گذاری کنند. به‌نظر می‌رسد در طرح اوراق نفتی جدید، علاوه بر نفت موجود در مخازن نفتی کشور، قرار است منابع قابل استحصال نفت کشور پشتوانه ارائه گواهی سپرده کالایی باشد. اینکه گواهی‌های ارائه شده چه تاریخ انقضایی دارد و در چه پلتفرمی قابل داد و ستد بوده و هر برگ، موید چه مقدار نفت است، جزئیاتی است که هنوز از سوی شرکت ملی نفت ایران اعلام نشده است. /تسنیم

«پوتین» هفته آینده به تهران می‌آید
سخنگوی کاخ کرملین: پوتین ۱۹ جولای (۲۸ تیر) به تهران سفر خواهد کرد و در تهران نشستی سه جانبه با آیت الله رئیسی و رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه خواهد داشت. در این سفر دیدار‌های دوجانبه نیز برنامه‌ریزی شده است. /تسنیم

بهزاد نبوی خواستار آزادی مصطفی تاجزاده شد
بهزاد نبوی نوشت: دستگیری برادر عزیزم، سیدمصطفی تاج‌زاده، یار سال‌های طولانی انقلاب و اصلاح‌جویی را اقدامی ناصحیح و نابخردانه در جهت تضعیف جریان منتقدِ مصلح و مخالفِ براندازی و آشوب و خشونت می‌دانم. اینجانب علی‌رغم وجود برخی اختلاف نظر‌ها در جزئیات روش‌های پیشبرد جریان اصلاح‌گری که با او دارم، معتقدم هیچگاه از مسیر عمومی این جریان خارج نشده و ارائه‌کنندهٔ یکی از محکم‌ترین منطق‌ها و دلایل برای پرهیز از خشونت و لزوم ایجاد وفاق ملی و همگانی است که در سایهٔ آن همهٔ گرایش‌های متفاوت و متکثر ایرانیان می‌توانند زیر چتر نظام جمهوری اسلامی، براساس قانون به فعالیت و رقابت سیاسی بپردازند و داوری نهایی ملت را به عنوان فصل‌الخطاب پذیرا باشند. از مسئولان می‌خواهم اجازه ندهند بدخواهان کشور که خواسته یا ناخواسته، می‌توانند پیش‌برندهٔ اهداف نفوذ دشمنان ملک و ملت باشند، با زمینه‌سازی اقداماتی از جمله دستگیری مصطفی تاج‌زاده و فعالان سایر اقشار مطالبه‌گر ملت در اصناف و گروه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی، کینه و تخاصم و دوقطبی‌سازی را افزایش دهند. /جماران

وزارت اطلاعات: مستندی به دست نیامد
وزارت اطلاعات با توجه به شایعات و اخبار منتشره درخصوص فساد مالی در فرایند توزیع نهاده‌های دامی اطلاعیه‌ای صادر کرد و نوشت: براساس بررسی و رصد اطلاعاتی، ادعای بروز اختلاس و ارتشاء در فرایند توزیع نهاده‌های دامی در وزارت جهاد کشاورزی صحت نداشته و مستندی در این زمینه به دست نیامده است. /ایرنا

وزیر اقتصاد: پیش بینی می‌کنیم تورم در ماه‌های آینده کاهش یابد
خاندوزی گفت: ستاد اقتصادی با تمرکز بر عوامل کوتاه مدت ایجاد تورم از جمله تورم وارداتی که در اقتصادی ایران سرریز شده، امیدواریم تورم در تیر کاهش یافته و در ماه‌های آینده این تورم به صورت پلکانی کاهش پیدا کند.

شهریور ۱۴۰۱ واردات خودرو انجام می‌شود
منطقی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت، واردات خودرو را عامل ارتقای صنعت داخلی دانست و گفت: اجرایی شدن این آیین نامه منوط به مصوبه هیات دولت است ضمن اینکه بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، تا شهریور ۱۴۰۱ واردات خودرو انجام می‌شود.

در ایران خودرو و در سایپا ۱۴۰ هزار پلاک دپو شده داریم
سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور انتظامی کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره شماره گذاری خودرو‌های داخلی اظهار داشت: شماره گذاری خودروی تیبا و سمند بنا به دستور سازمان استاندارد متوقف شده و ما هم شماره گذاری نمی‌کنیم. خودروساز باید خودروی جایگزین به افرادی که در نوبت هستند بدهند. بعضا خودروساز‌ها تولیدات سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ دارند که با فشار مستمر به پلیس به دنبال این هستند که ما این خودرو‌ها را به سال ۱۴۰۱ پلاک کنیم. این کار هم خلاف قانون و خلاف شرع و حق الناس است. فردی که خودروی سال ۱۴۰۱ خریده و هزینه جدید را پرداخت کرده انتظار دارد خودروی همان سال را بخرد و نه خودروی تولید سال قبل را. ما برای شماره گذاری هیچ منعی نداریم، اما خودروی همان سال را به همان سال شماره گذاری می‌کنیم اگر تولید ۱۴۰۰ است ما به سال ۱۴۰۰ پلاک می‌کنیم. رئیس پلیس راهور انتظامی کشور تصریح کرد: ما در ایران خودرو بیش از ۸۰ هزار پلاک دپو و در سایپا بیش از ۶۰ هزار پلاک دپو داریم.


تخم‌مرغ ۱۰۰ هزار تومانی گرانفروشی است
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرکزی مرغداران گفت: قیمت مصوب تخم‌مرغ در مرغداری‌ها افزایش نیافته و فروش تخم مرغ با قیمت‌های بالا گرانفروشی است. حمید کاشانی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به چرایی افزایش قیمت تخم‌مرغ در روز‌های اخیر گفت: قیمت مصوب هر کیلو تخم‌مرغ در مرغداری‌ها ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان است که در حال حاضر نیز واحد‌های مرغداری با قیمت ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان تخم مرغ‌های خود را تحویل می‌دهند؛ بنابراین قیمت تخم مرغ در مرغداری‌ها به هیچ عنوان افزایشی نداشته است. وی ادامه داد: البته قیمت مصوب ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومانی مورد تایید مرغداری‌ها نیست، زیرا برای آن‌ها هر کیلو تخم‌مرغ ۴۸ هزار تومان تمام می‌شود؛ هرچند مسئولان مربوطه وعده داده‌اند این قیمت اصلاح و قیمت‌های واقعی اعلام می‌شود.

نماینده مجلس: صحبت از افزایش قیمت بنزین دقیقاً مساوی با بازی کردن با روان مردم است
هادی بیگی‌نژاد، عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با مهر با بیان اینکه کذب بودن افزایش قیمت بنزین را به پشتوانه اسناد رسمی و دولتی به مردم اعلام کرده‌ایم، گفت: بار‌ها دولت، وزارت نفت و کمیسیون انرژی این موضوع را تکذیب کرده است، بنابراین هیچ شک و شبهه‌ای راجع به این موضوع باقی نخواهد ماند. وی با بیان اینکه صحبت از افزایش قیمت بنزین دقیقاً مساوی با بازی کردن با روان مردم است، گفت: باتوجه به افزایش قیمت‌های برخی کالا و اجناس، مردم حق دارند تحت تأثیر این مدل شایعات درباره نرخ بنزین قرار بگیرند. بیگی‌نژاد با بیان اینکه هدف مستقیم این شایعات، سرگردان کردن مردم و اذیت روان آن‌ها است، گفت: موج شایعات چنان سنگین بوده است که با وجود آنکه نمایندگان مجلس و کمیسیون انرژی و همچنین مقامات دولت به دفعات این موضوع را تکذیب کرده‌اند، اما فایده‌ای نداشته است. وی با اشاره به اینکه بر فرض هم اگر برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین در میان باشد این موضوع ابتدا به ساکن در بودجه ۱۴۰۲ مطرح خواهد شد، عنوان کرد: بنابراین قطع به یقین تا مرحله تصویب بودجه یعنی اسفندماه امسال، هیچ خبری از افزایش قیمت بنزین نخواهد بود. عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه وزیر نفت در جلوی درب کمیسیون انرژی به تمامی رسانه‌ها علناً اعلام کرد که هیچ خبری از افزایش قیمت بنزین نبوده و نیست، خاطرنشان کرد: قیمت بنزین در سال بعد را صرفاً بودجه آن سال تعیین خواهد کرد و هیچ منبعی به غیر از بودجه ۱۴۰۲ از قیمت بنزین خبر نخواهد داد.

سخنگوی دولت: تا موفق نشویم ریشه‌ها را از بین ببریم افزایش قیمت خواهیم داشت
سخنگوی دولت در پاسخ به سوال ایرنا مبنی بر اینکه با توجه به دستور رییس جمهور بر افزایش یک قلم کالا، شاهد افزایش قیمت دیگر کالا‌ها هستیم، گفت: سیاست دولت در اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها از پرداخت به دلالان که با آفت‌های فراوانی مواجه بود، به سمت خود مردم رفت که به عادلانه سازی یارانه‌ها منتهی می‌شد که در نتیجه آن موجب افزایش قیمت کالا‌های وارداتی شد؛ لذا برخی کالا‌ها هم به تاثیر از این کالا‌های اساسی دچار افزایش قیمت می‌شوند و دولت مکلف به اجرای آن بود که در کوتاه مدت آثار گرانی برای مردم خواهد داشت، اما در بلند مدت آثار خوبی دارد. بهادری جهرمی خاطرنشان کرد: تورم جاری موجود در کشور که سال هاست با تورم ۳۰ تا ۴۰ درصدی در سال برای هر کالا مواجه هستیم و تا موفق نشویم این ریشه‌ها را از بین ببریم این افزایش قیمت را خواهیم داشت. همزمان برخی مصوبات، خود موجب افزایش قیمت در کالا‌ها می‌شود. وی اضافه کرد: اصناف با توجه به افزایش قیمت و تورم درخواست افزایش قیمت در صنف خود دارند و اتحادیه‌ها ملزم شدند قیمت‌ها را مستند و مستدل در سامانه ۱۲۴ بارگذاری کنند و با ارائه هر قیمت خلاف، برخورد و مکلف می‌شوند تا قیمت‌ها را به قبل برگردانند.

 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۱
در انتظار بررسی: ۴۰
انتشار یافته: ۱۱۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
ارتباط با چین و روسیه مورد پسند ملت ایران و ۹۹ درصد ایرانیان نیست
نامبارک باد این پیوند
نسیم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
رییسی: " حاضریم تجارب و دانش خود در کاهش آلودگی هوا را با سایر کشورها به اشتراک بگذاریم"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


چیزی برای گفتن ندارم!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم) عجیبه !!! به خانم ابتکار را بخاطر امضا توافق نامه اب و هوایی پاریس برای کاهش الودگی محیط زیست حمله می کنید و میگویید چرا امضا کردید و میگویید تعهدی به ان ندارید !!!!انوقت نمایش محیط زیستی هم میدهید !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
جالبه با تحارب خانم ابتکار پز میدن !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
وکیل تاج‌زاده: پرونده موکلم را ندیده‌ام) خودشون هم ندیدند!!! گفتند حالا دستگیر می کنیم !!!بعد یک کاریش می کنیم!!! ولی از شادی های کیهان معلومه چطور دلشون از دست تاجزاده خون بوده و نمی تونستن قانونی سراغش برن!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
سخنگوی دولت: تا موفق نشویم ریشه‌ها را از بین ببریم افزایش قیمت خواهیم داشت) خدایا !!! یعنی با همه اون حرفها که با ازاد سازی دیگه گرونی تمومه بازهم گرونی !!!! شما اصلا میدونید ریشه گرانی یا اصلا اقتصاد چیه ؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
جناب مطهری، اگر حرفهایی که از شما در اینجا آمده تقطیع شده نباشد، بنظر میرسه دارید سادگی و خوشبینی را از حد می‌گذرانید. یعنی مسأله آمریکا با ما، عدم اجازه به ورود شرکتهای آمریکایی است؟ واقعا حرف خنده داریست. ما که داشتیم میلیاردها دلار از بویینگ می‌خریدیم. تازه خرید از ارباس هم بخش قابل توجهی به سود آمریکاست. من هنوز نمیتونم حرف جناب مطهری رو هضم کنم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
نه جانم مطهری وحتی دیگران ساده نیستند بلکه شما فراموش کارید‌ که اتفاقا بعد از اینکه روحانی چند قرارداد با شرکتهای آمریکایی بست از او خواسته شد قراردادها را فسخ کند چون ما گفتند ما هیچ رابطه اقتصادی وتحاری با آمریکا نخواهیم داشت ‌.
داریوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
درود
کاش تهران بودم با گوجه استقبال خوبی از این چکمه می کردم
ناشناس
|
United States of America
|
۲۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
پوتین به تهران می اید ؟ بسیار عالی - بایدن را هم دعوت کنید. اردوغان برای منافع ملی ترکیه هم با روسیه هم با آمریکا و هم با عربستان و اسراییل مذاکره می کند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
سخنگوی دولت ضعیف رییسی : سیاست دولت در اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها از پرداخت به دلالان که با آفت‌های فراوانی مواجه بود، به سمت خود مردم رفت که به عادلانه سازی یارانه‌ها منتهی می‌شد که در نتیجه آن موجب افزایش قیمت کالا‌های وارداتی شد) وقتی شما قیمت همه چیز را ازاد و دلاری کردید چرا باید دوباره گرون بشه ؟!! این بخاطر ان است که از اقتصاد هیچ نمی فهمید و یک مشت ادعا هستید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
الان که سکه و دلار خریدیم و در یک جای امن مثل صندوق امانات گذاشتیم باز در این مملکت جاش امن نیست
حالا شما تصور کن ما بجای دلار و سکه نقد ، نفت خام بخریم
مطمئن باشید اوضاعش خیای بدتر از سهام میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
وزیر اقتصاد: پیش بینی می‌کنیم تورم در ماه‌های آینده کاهش یابد)سخنگوی دولت : تورم جاری موجود در کشور که سالهاست با تورم ۳۰ تا ۴۰ درصدی در سال برای هر کالا مواجه هستیم و تا موفق نشویم این ریشه‌ها را از بین ببریم این افزایش قیمت را خواهیم داشت.) بخدا که هیچ چیز از اقتصاد نمی دانید پیش بینی تون هم کشکه !!!تورم هم 300 درصده تورم سی و چهل مربوط به قبل از دولت ریسی است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
«پوتین» هفته آینده به تهران می‌آید) اگه اسراییل متجاوز و جنایتکاره پوتین هم متجاوز و جنایتکاره فرش قرمز برای چیه ؟!!
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
رچب اردوغان در تهران ! که چه شود ؟ آیا قرار است ایران دوبار و سه باره و چند باره از اردوغان بازی بخورد . وقتی میدانیم او ناهارش را در تهران و شامش را در تل آویو میخورد چه لزومی دارد که به کشورمان بیاید . او در افکار عمومی ملت ایران جایگاهی ندارد .
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
اقای ریسی بی زحمت فکری به حال دریاچه ارومیه بکن محیط زیست پیشکش .انهایی که به نام ستاد احیا دریاچه ارومیه بیت المال را خوردن و در رفتن را پیدا کن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
کسی نخورده ودر نرفته الان یکسال هست دوباره دریاچه به حال خود رها شده وآقایون می اندازن گردن خوردن وبردن تا از سر خودشون باز کنن .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
واقعا جای تاسف است که پوتین جنایت کار به ایران میاید در حالی که هر روز هزاران انسان در حال مرگ برای جاه طلبی او هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم

خوبه سوژه خنده هر روز مارو فراهم میکنید.

ممنونیم از دولت وعده ها
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
خاندوزی گفت: ستاد اقتصادی با تمرکز بر عوامل کوتاه مدت ایجاد تورم از جمله تورم وارداتی که در اقتصادی ایران سرریز شده، امیدواریم تورم در تیر کاهش یافته و در ماه‌های آینده این تورم به صورت پلکانی کاهش پیدا کند.......نکته مهم این عبارت کلمه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
اقای رییس جمهور! تهران یکی از الوده ترین شهر های جهان‌ است. خوزستان و اصفهان هم تکلیفش روشنه. وزرا به شما اطلاعات غلط می دهند.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
حال آقای مطهری خوبه؟ واقعا فکر کردن که شرکتهای آمریکایی به اطمینان دادن ما کار دارن یا به لابی اسراییل و عربستان؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
بله مردم نفت خام بخرند که هیچ کنترلی رویش ندارند و کاملا در دست دولت است
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
هرچه گفتید و خواستید برعکس جواب داد و دیگه حتی امنیت هم نداریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
پوتین جنایتکار جنگی در ایران چه میخواهد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
تجارب و دانش خود در کاهش آلودگی هوا را در اختیار دیگران بگذاریم؟؟؟!!!
دقیقا امکان داره چند نمونه عینی از این تجربیات را که گره ای ازمشکلات آلودگی هوا را رفع کرده،بیان کنید؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
کیهان دقیقا از کدام آزادی صحبت می کنند؟
آزادی بی حد همفکرانش یا آزادی در حد صفر مردم ایران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
اقای رئیسی شما چه تجربه موفقی تو آلودگی داشتین که بخواهید تجربتون صادر کنین. فکر‌کنم شما میخواید تجربه کشتن و کوچ دادن مردم بخاطر الودگی صادر کنید.
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
وقتی تیم جدید مذاکرات، حرف زدن هم بلد نیست بیاد چی توی تلویزیون بگه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
مردم خیلی علاقمند به حسین آقا هستند شما هم هر شب یک عنوان خبری از ایشون دارید تا نفرت مردم رو بسنجید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
تجارب آلودگی هوا!!!!
\ حالت خوبه؟؟؟؟
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم !!!
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
مطهری: برای باز کرن گره برجام به شرکت‌های آمریکایی هم اطمینان دهیم
احیانا ایشان گرین کارت نداره یا در استانه دریافتش نیست؟!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
جناب خاندوزی با ابر تورم مردم رو بیچاره کردید اونوقت امیدوارید که تورم کاهش یابد. زهی خیال باطل.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
جناب بیگی،! این آقایون نزدیک یک سال است که با روان مردم بازی می کنند . دیگه مگر شما روح و روانی هم برای مردم گذاشتید ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
این روزنامه شیشه پاک کن چی میگه؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
تیترهارو می بینه انسان نمیدونه دقیقا تو کجای جغرافیاست، ده نفرو ریختن خونه طرف بی خبر و حکم و چیزی بردنش، حتی وکیل پرونده رو ندیده، نمیدونه قضیه چی!!! !!!
تیم مذاکره کننده اصلا خبری نمیده به ملت، مردم رو هم اصلا داخل آدم نمیدونه که خبری بده!!!!
یکی اومده میگه همه چی گرونه،دیگه با بنزین گرون کردن مردم رو تحریک نکنیم!!! و...
زینال بندری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
من حاضرم به عنوان مذاکره کننده ارشد هسته ایی مسوولیت مذاکره با آمریکا و سایر کشورها را بر عهده بگیرم و حداکثر ظرف مدت یک ماه توافقی کامل و روشن و بدون ابهام و ماندگار و به نفع ایران امضا و تمام و کمال به رویت مردم برسانم
دست از این موش و گربه بازی ها بردارید ملتی را به فنا دادید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
مطهری خیلی وقته داره هذیان ومزخرف حرف میزنه.
ع ا ز
|
Canada
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
سفر رهبر روسیه جناب آقای پوتین را خیر مقدم میگویم انشاءالله روابط ایران و روسیه بهتر و قوی تر از هر زمان در کلیه زمینه ها باشد رابطه با شرق و روسیه بسیار بهتر از رابطه با غ ب و امریکا است .
مهران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
با سلام
آقای مطهری، برای باز شدن گره برجام شما لطفا نطق نفرمایید.
تا آمریکا ، آمریکاست نه تحریمی برداشته خواهد شد و نه منفعتی به ایران خواهد رسید چه با تضمین و چه بدون آن.
برجام بزرگترین کلاهی بوده که در تاریخ معاصر ایران به وسیله آمریکا و هم پیمانانش بر سر ایرانیان گذاشته شده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
حرف مفت زیاد میزنی مطهری.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
از امريكا وحشت نداشته باشيد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
آقای مطهری شما چرا شما که می دانید تحریم برای بعضی ها در ایران و خارج ایران نعمت هست اگر در ظاهر برای رفع تحریم تلاش می کنند این هم برای همدردی با مردم ایران هست ولی در باطن از هیچ اقدامی برای به بن بست رسیدن مذاکرات دریغ نمی کنند بعضی ها می دانند نان در انقلابی گری و شعار های به ظاهر انقلابی هستند ولی خدا می داند نیت شان چی هست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
آقای بیگزاده درسته موبایل و وسایلت را بردن ولی عوضش امنیت داری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
تابناک عزیز، خداوکیلی اگر به رئیس جمهور دسترسی دارین، بگین که تجربیاتشون رو جایی منتقل نکنن. بذارن بقیه دنیا نفس بکشن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
گران فروشی دلار نفتی و پتروشیمی یعنی تورم هر روز و هر روز.
بحای دادن سوبسید گرفتن مالیات بر ارزش افزوده یعنی تورم
فروختن تولیدات شرکتهای دولتی به مردم به قیمت آمریکا و اروپا و ایجاد بورس کالا یعنی تورم
ناشناس
|
Canada
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۱
شما بیا بنزین را مثل دلار و مثل ارز ترجیحی ثابت نگه دار تا مبادا روان مردم آسیب ببیند
روان مردم به اندازه کافی بر اثر کندی و تعلل و بی سوادی دولت ها آسیب دیده است و یقین بدانید که هر چقدر در متعادل کردن بنزین تعلل شود اثرات منفی آن جمع و در زمان خودش مثل فنر فشرده به جامعه شوک وارد خواهد کرد
مشکل کشور ما این است که واقع بین نیستیم و در کارها حساب و کتاب نداریم و یا تعادل نداریم و این عدم تعادل ممکن است در ظاهر به نفع مردم باشد ولی همه اش ضرر است
همین بنزین وقتی یک بطری آب ۱۰ هزار تومان است و بنزین ۱۵۰۰ تومان است در واقع پول این بنزین مال مردم است و دولت مجبور می شود بابت آن یارانه هنگفت بدهد و کمبود آنرا با چاپ پول جبران کند و یا اوراق مشارکت چاپ کند که باعث تورم می شود و یک فاصله بسیار زیاد بین کشور ما و دیگر کشورها اتفاق بیفتد و مردم از طریق تورم چوب آنرا بخورند
باید گفت واقعا کشور ما تبدیل به جوکستان شده است و شتر با بارش از سوراخ سوزن رد می شود اما از دروازه رد نمی شود
بهتر است بیش از این سر مردم کلاه نگذارید و از همین الان بنزین را بصورت یک شیب ملایم و برنامه ریزی شده به نرخ نرمال خودش برسانید
خیلی ها شاید از این موضوع بسیار شاکی شوند که کاملا حق دارند اما کسانی که سواد اقتصادی دارند و اقتصاد را می فهمند متوجه می شوند که ارزان نگه داشتن بنزین و عدم مدیریت درست بنزین به نفع مردم نیست و بحران آن جمع و یکجا سر مردم فرو می ریزد
و مثل یک مریض سرطانی است که با مسکن درد او ساکت شود اما هر چه تاخیر شود به مرگ نزدیکتر می شود
در چنین شرایطی دولت باید حقوق ها را متناسب با تورم افزایش دهد و حداقل اگر با مشکل بودجه مواجه است حداقل سعی کند با همان ضریبی که بودجه سالیانه افزایش می یابد حقوق ها را هم افزایش دهد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
تجربیات کاهش آلودگی خخخخخ
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
اقای مطهری یک بار گفتن متن برجام خوندی گفتی نه گفتن حاضری قرار دادی ببندی برای خودت گفتی نه این برجام خیلی باگ داره خیلی مشکل داره خیلی رو هواس تمام منافع غرب تامین میکنه چرا میخواهید قیمت نفت بیاد پایین چرا انقد فشار میارید چرا سکوت نمیکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
پوتين ديگه آدم بدناميه ، مي خواد بياد تهرون ؟ ... بياد تهرون چه كار كنه ، مگه مرده شورش مرده ؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
چه خبرهای خوبی!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
گوشی من هم کنار خیابون قاپ زدن بردن ! کلا در سطح شهر دیگه احساس امنیت نمی کنم !
ت س
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
ملت رو چی تصور می‌کنند! پدر مردم رو درآوردن تازه میگن نفت بخریم! اولا اینا دیگه کین؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
پوتین‌ بدون هیچ دلیلی‌ بیک کشور مستقل‌ همسایه‌ حمله کرده‌ و دست به کشتار هزاران بی گناه‌زده‌ و هنوز هم ارتش جنایتکارش‌ در حال‌ نابود کردن‌ مردم خوب اوکراین هستند‌ ، بعد‌ میخواد بیاد‌ با ما بشینه‌ گل بگه و گل بشنفه‌ ؟!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
برای اعتراض به حضور پوتین در ایران مردم پارچه های سیاه از سردر خونه ها و پنجره هاشون آویزان خواهند کرد
ناشناس
|
Switzerland
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
پوتین متجاوز میاد ایران! دنیا چی میگه؟!
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
متاسفانه مدیریت در ایران شده بازی‌کردن با روان مردم حالا می خواهد مدیریت دولتی باشدیا مدیریت یک مجتمع تجاری خصوصی مثل ابریشم در چهاراه ولی عصر که با تصمیمات غلط باعث بی رونق شدن ونارضایتی ساکنین گردیده که آخرین آن جمع کردن سیستم سرمایش وگرمایش مجتمع است وانتقال آن به محل اشتباه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
رئیسی، وقتی یکی در کاری موفق باشه تجاربش رو به دیگران میگه ، تو الان چه موفقیتی به دست آوردی که میخوای تجربه هات رو به بقیه کشورها بگی؟؟؟؟ خدایا......
خیالت راحت کسی از تو تجربه نمیخواد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
آقای رییسی به پایان سلام کن؟؟
خدایا کی ۱۴۰۴ میرسه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
آقای رییسی این حرفا چیه؟ شما کی و کجا آلودگی هوا رو مدیریت و کنترل کردید؟ واقعٱ بیان اینطور صحبتها اونهم در شرایطی که دیگه روزی از سال نیست که شهرهای کشورمان درگیر آلودگی دود و ذرات معلق یا گردوغبار نباشند. و مسوولین هم کاری غیر از تماشا بلد نیستند. آقایان اگر کاری نمیکنید لااقل دروغ نگید. با این روال به زودی شاهد سیل مهاجرت مردم از شهرهای مرکزی و غربی و شرقی به مناطق شمالی و پایتخت خواهیم بود. سیلی که همین الان هم به راه افتاده. مسوولین محترم بررسی کنید آمار خروج دایمی مردم رو از شهرهایی مثل اهواز و آبادان و... و مهاجرت اونها به تهران و...
به جای این حرفها از حالت رخوت و سستی بیدار بشید و فکری به حال و روز این سرزمین و ملت دلسوخته اش کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
آقای نوری چرا اینقدر کم طاقت شدی
حالا که فهمیدی رتبه بندی حقه بندی هست
حالاکه فهمیدی پول رتبه بندی پول یه کیسه برنج هست
حالا که فهمیدی تمام کارمندان دولت بدون هیاهو ۵ ساله فوق العاده ۵۰ درصدی و به تازگی خاص میگیرن تو هنوز اندر خم یه کوچه ای
حالا که فهمیدی دولت رییسی به تو هم دروغ گفت
حالا که فهمیدی رتبه بندی آتش خشم معلمان رو شعله ور تر میکنه
باید هم ناراحت بشی ۶ ماه اول سال ۱۴۰۰ رو که خوردن ،۶ ماهه دوم که هنوز رو هواست ،تاخیر رتبه بندی هم تقصیر کمبود مول یارانه ها شد ، پول رتبه بندی هم خرج یارانه ها شد پس واقعا جای ناراحتی داره وقتی پاسخی برای پرسش نداری ؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
اقای رئیسی........کدام دانش وتجربه را میخواهید در اختیار دیگران بگذارید؟؟اینکه در طول سال فقط یکهفته هوای پاک داریم وبقیه روزها الوده در حد خفه شدن دانش وتجربه شماست؟مزاح نفرمائید لطفا................
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
در تعجبم اقای ریس جمهور ادعای اراعه تجربه زیست محیطی را به دیگر کشورها میدهد کدام تجربه معلوم نیست اگر منظورش دریاچه ها و رودخانه هاست که همه از بین رفتن اگر جنگلهاست که که جنگلی نیست که قطعا توسط عده ای فرصت طلب رو به خشکاندن هستند و تبدیل به زمین ،رودخانه ها و دریاچه ها که تبدیل نمکزار شدند مثل ارومیه و هورالعظیم خوزستان ،جنگل هم مثل جنگلهای خدادادی شمال که درحال از بین رفتن هست ،گردوخاک که دیگه کل کشور را گرفته ،کم ابی هم بیداد میکند نمونه ان در اصفهان یزد خوزستان وووووالودگی هوا که کل کلان شهرها را گرفته پس اقای رییسی چی برای اراعه دارد معلوم نیست و توصیه ای دارم اول مردم ایران را از این منجلاب زیست محیطی نجات دهید صادرات تجربیات پیشکش
اموزگار
|
Canada
|
۰۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
بسیار درستی است گرانی بنزین هیچ اتفاقی هم نمی افته تازه تابناک هم خوشحال میشه مقداری نظر جمع میکنه خلایق هرچه لایق
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
چرا فکر میکنید مردم به شما نیاز دارند؟ شمایید که به مردم نیاز دارید . آنچه مردم می‌گویند قانون است . حالا بیاید جلوی مردم را برای ورود به بانک یا چیز های دیگر بگیرید. بدون مردم مگر بانکی تاسیس میشود؟ بدون مردم مگر مملکت میچرخد؟ در آخر التماس میکنید مردم بیایند با هر حجابی که بخواهند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
حرف مطهری کاملا درست است . همه می دانیم که جمهوری خواهان هم مثل اصولگرایان مخالف توافق برجام به دست جناح رقیب بودند!! برای همین به دنبال بهانه ای برای نقض آن می گشتند وچه بهانه ای بهتر از اینکه آنها را از منافع برجام محروم‌کردیم !! توافقی که همه قرار است همه حتی رقبای آمریکا یعنی چین وروسیه به راحتی از آن سود ببرند اما آمریکا به عنوان عامل اصلی رفع تحریمها از آن بی بهره باشد ! آمریکایی که اگر نمی خواست هرگز برجامی شکل نمی گرفت!! پس برای ترامپ که پیش از آنکه رئیس یک جمهور بوجمهوری خواه باشد یک تاجر وفعال اقتصادی کارکشته بود برجام چیزی نداشت به غیر از ضرر !! به همین دلیل آن را یک توافق بد دید و از آن خارج شد. انصافا خودمان را جای آمریکا بگذاریم آیا می نشستیم تا رقیبمان سود ببرد وبه ریش ما بخندد؟!! اما چنانچه بعد از برجام شرکتهای بزرگ آمریکایی هم در گیر قراردادهای بزرگ با ایران می شدند چنانچه ترامپ قصد برهم زدن برجام را داشت خود‌ همان شرکتها جلوی کار اورا می گرفتند ! پس قبول کنیم بعد از برجام روش برخورد مان با آمریکا هوشمندانه نبود در اصل این ما بودیم که زمینه خروج آمریکا از برجام را فراهم کردیم .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
پوتین دیگه چه خوابی برای کشور دیده!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
گران‌فروشی؟ تخم مرغ؟ این دولت!؟ کی کجا کدوم؟؟!! نخیر اقااا همش کار دولت قبله که غرب گرا بود و همه چی رو به همه چی گره میزد ما اومدیم گره ها رو وااا کنیم یکیش برنج کیلو 30 تومن دولت قبل شده کیلو 200 هزار تومن... دیدین هیچ مشکلی نیست یارانه اشو میگیرین همه چی آرومه من چقد خوشبختم!
فرزاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
جالبه این همه خودرو دپو شده داریم بعد میگن ما تولید خودرو به اندازه تقاضا نداریم. آقای قوه قضاییه از شما خواهش داریم به عنوان مدعی العموم وارد عمل شده و به عنوان اخلالگر اقتصادی،احتکارگر،گرانفروش برای آنان حکم صادر کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
ضمانت یک توافق سیاسی، به همکاری طرفها است و ضمانت در ایران، یعنی برجام احیا کنند و بی اثر کردن تحریمها (حمایت یارانه ای از اقشار ضعیف و مبارزه با فساد اقتصادی و رانت و انحصار و مافیا و گرانفروشی.. تا ارتباط با خارج)، اما دو سال بیهوده احیای برجام معطل درخواستهایی ایران از امریکا کردند که میدانستند امریکا زیر بار نمیرود، هدف اصلی احیای برجام شکستن جو روانی است کاسبان تحریم داخلی کشور شرطی کردند. برجام احیا کنید ای دولت ایران، تا جو روانی شکسته شود، اما چشم انتظار موهبت گشایش از غرب نباشید، چهل دشمنی با غرب توقع مساعدت اقتصادی از غرب نداشته باشید. برجام احیا کنید تا این رکود تورمی و انتظاری کاسبان تحریم شکسته شود. بقیه باید با توان داخلی برای رونق اقتصادی و رفاه مردم، یعنی دولت دست تو جیب فقرا بردارد یعنی استقراض و چاپ و خلق پول نکند، یارانه به همه بدهد (حق عمومی از ثروتهای عمومی، مثلا آرد آزاد به بخش صنعت میدهد، اما یارنه اش نمیدهد به مردم، این همه یارنه های آشکار و پنهان دولت برداشته، دارد باز ارز دو نرخی میفروشد! اینها پول بیت المال است و به همه یارنه بدهد، تبعیض نگذارد، به یکی دویست هزار بدهد فقیر است و اما به ثروتمند یارنه پنهان بدهد میلیارددر است، فقرایی حتی سهام عدالت ندارند! چون تحت پوشش کمیته و بهزیستی نیستند! اما کارمندان دولتی ثروتمند سهام عدالت گرفتند!) و در عوض از ثروتمندان مالیات بگیرد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
رییسی از کی تا حالا آیت اله شده؟؟!!!!!!
احمدزاده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
آقای ایزدی ، کدام بخش و کدام تیم این سیستم کاری به افکار عمومی و اصولا عموم ملت داشته؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
ایشالا قلم پای پوتین بشکنه به ایران نیاد اومدن اون به جز نحسی و بدبختی هیچی برای ایران نداره
مرئوسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم.

ایشان دستور صادرکرده و آلودگی هم گوش داده است.حال این تجارب و دانش گرانبار را با 19 کشور آلوده دنیا که پشت سرمان هستند به اشتراک می گذارند که چطور ایران خواهد توانست با این دستورات جایگاه اول در دنیا را برای سالهای بعد هم حفظ کند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
"تخم‌مرغ ۱۰۰ هزار تومانی گرانفروشی است" الان می گید چکار کنیم؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
دولت شب و روز میگوید افزایش قیمت نان نداریم !!!
نانوایی سنگکی محله ما ۱۰ روز است که قیمت نان سنگک ساده را با همان وزن قبلی از ۳۰۰۰ تومن به ۴۰۰۰ تومن افزایش داده .
نانوایی سنگلی واقع در افسریه پانزده متری چهارم بین خ ۳۰ و ۲۰ متری افسریه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
آقای مطهری ،،، این همه برای غربی ها نگرانی از خودت نشون می دی

چرا یک آمریکایی یا یک نفر در غرب نمی گوید ، ضمانت و تعهدات لازم هم به ایران داده شود ،،،؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
پوتین نههههههه. چقدر ضربه میخوریم از روسها

بابا این مذاکرات با آمریکا به سرانجام برسانید. ضررش خیلی کمتر از روسها و چینی هاست.
ما مردم ایران مذاکره و ارتباط با آمریکا را می خواهیم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
فواد ایزدی: تیم جدید مذاکرات هیچ توجهی به افکار عمومی ندارد.

اون موقع تیم مذاکره کننده خارجی بودند ولی الان تیم مذاکره کننده خودی است ، اسرار محرمانه را که به همه نمی گویند .
دانیال
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
جناب ایزدی،این تیم مذاکره کننده هیچ چیزی برای گفتن نداره تازه هر چی هم که بگه مردم باور ندارند پس چه بهتر که اینها سکوت کنند تا مردم از زبان تیم طرف مقابل حقایق را بشنوه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
همانطور که ارز۴۲۰۰ اقتصاد را به بیراهه برد و اقتصاد برای آن دارد هزینه میدهد بنزین ارزان تر از آب هم اقتصاد را به بیراهه می‌برد
با دادن بنزین ارزان به تاکسی ها و آژانس ها میتوان میلیونها شغل ایجاد کرد باید از سوختن بیهوده و تبدیل بنزین به دود و بیماری این ثروت کشور به هر شکلی جلوگیری کرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
1-آقاي ريسي شمااگه مي توني تجربه رو براي كاهش آلودگي كشورخودتون بكار بگير،كل اگر طبيب بودي سر خود دوا نمودي.
2-آقاي خاندوزي شما كه مي خواستيد مشكل خودرو رو حل كنيداون هم توي 6 ماه ،الان هم پيش بيني مي كنيد تورم كاهش پيدا مي كنه،دم خروس رو پيداكنيم يا قسم حضرت ......
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
آقاي مطهري درزمان شما برجام امضا شد، شما چرااون زمان به شركتهاي امريكايي اطمينان نداديد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
تجارب کاهش الودگی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
امیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
جوک برتر قرن 21:
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
جناب رئیسی میشه بفرمایید غیر از تعطیل کردن مدارس وادارات چه تجربه ارزنده ی دیگه ای در ارتباط با مهار آلودگی هوا داریم که خودمون خبر نداریم ؟!!
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
وزیر اقتصاد که نمی داند تورم 40 درصدی ایران ساختاری است نه وارداتی باید برود دوباره از ابتدا درس بخواند!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
"تورم جاری موجود در کشور که سال هاست با تورم ۳۰ تا ۴۰ درصدی در سال برای هر کالا مواجه هستیم "
این سخن رسمی سخنگو دولت است .
با توجه به این اطلاع و اعلام تورم ،افزایش 10% افزایش حقوق چگونه محاسبه و مصوب شده است.
واقعأ بدون فساد سیستماتیک و یا حقوق های نجومی و... امکان زندگی شرافتمند برای کارکنان وجود دارد؟؟؟
نهایتأ مسلمأ تمام کارکنان در تمام دستگاه ها و تمام نقاط کشور امکان اقدام مفسدانه ندارند ویا شرافت لازم برای انجام ندادن فساد اداری را دارند و به تبع آن از حقوق های نجومی نیز برخوردار نیستند.
این امر آنقدر روشن و واضح است که شما و سایر ارکان اطلاع رسانی و مطبوعاتی کلامی در باره اش نمی گویند ؟؟؟!!!
البته این امر برای تمامی کسانیکه حقوق ثابت بر اساس قوانین مربوطه کسب می نمایند صادق است (دولتی-خصوصی-عمومی).
نظام اقتصادی و اسلامی ما شدیدأ با لیبرالیسم و استسمار کارکر وکشاورز توسط سرمایه داران داخلی و خارجی در شعارهای اولیه انقلاب مخالف بوده و نشانگر استکبار غرب و آمریکا ،بهره کشی از ملت ایران برای منافع خود خوانده می شد؟؟؟!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
این که الان تاح زاده در زندان است یعنی از همان آزادی که کیهان‌می فرماید برخوردار شده ؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
رئیسی : آمادگی داریم تجربیات خودمون رو در مورد مبارزه با آلودگی هوا در اختیار دیگر کشورها قرار بدیم!!!!!! آقای رئیس جمهور جوک تعریف کرده اند ،بلاخره این یه کار که از دستشون برمیاد؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
عجب توهمی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
به حجاب رسیدگی کنید چرا مماشات می کنید چرا با بی حجابی مقابله نمیشه مقابله با بی حجابی از نان شب هم واجب تره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
بهانه دولت برای ارز ترجیحی این بود که دلاری که به نهاده های دامی اختصاص داده می شود در جای خوش مصرف نمی شود و یا به قیمت مناسب این نهاده ها توزیع نمی شود حال وزارت اطلاعات می گوید که هیچ فسادی در این بخش نبوده است. اگر فساد نبود چر ا دولت با حذف ارز ترجیحی اینچنین به سفره مردم اتش زد و تورم تا 500 درصدی برخی کالاها از جمله روغن خوراکی را به مردم تحمیل کرد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم

خدایا خودت ظهور کن با این اعتماد به سقف کذایی. آقای رییسی دقیقا کدوم تجارب ؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
مطهری قسمت مهمی از توافق برجام رو که خب مسایل اقتصادی هستن رو خیلی خوب دیده..امیدوارم که رییس جمهور هم اهمیت این روش رو در نظر بگیره..و مسولان دیگه و مقامات باب تعامل با امریکا رو بتونن باز کنن.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
صوت و تصویر اقای علی باقری چندان کاریزمایی نداره و خب ایشون بینی و بین الله خودش هم حداقل میدونه که در عرصه دیپلماسی داره تجربه کسب میکنه..
سید مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
خرید نفت همان بلایی که در بورس سرمون آمد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
جوک سال " آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم"
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
آخی ، علی مطهری دلش برای شرکتهای امریکایی سوخته ، به این میگن دلباخته غرب ، بمیرم برای پدر خدابیامرزش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
فرق پوتین با صدام چیه؟ هر دو برای از بین بردن تمامیت ارضی یک کشور به اون کشور حمله کردند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
مطهری: برای باز کرن گره برجام به شرکت‌های آمریکایی هم اطمینان دهیم

دقبقا درست میگه
اصلا علت اصلی انهدام برجام قبل از انکه ترامپ انرا پاره کند همین مساله بود اگر اجازه میداند چند شرکت امریکایی هم به ایران بیایند برجام پایدار میشد و ملت اینهمه در مشفت نمی افتاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
مطهری: برای باز کرن گره برجام به شرکت‌های آمریکایی هم اطمینان دهیم

دقبقا درست میگه
اصلا علت اصلی انهدام برجام قبل از انکه ترامپ انرا پاره کند همین مساله بود اگر اجازه میداند چند شرکت امریکایی هم به ایران بیایند برجام پایدار میشد و ملت اینهمه در مشفت نمی افتاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
مطهری: برای باز کرن گره برجام به شرکت‌های آمریکایی هم اطمینان دهیم

دقبقا درست میگه
اصلا علت اصلی انهدام برجام قبل از انکه ترامپ انرا پاره کند همین مساله بود اگر اجازه میداند چند شرکت امریکایی هم به ایران بیایند برجام پایدار میشد و ملت اینهمه در مشفت نمی افتاد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
باید مطهری و اصلاحاتیون رو ببوسیم بذاریم بذاریم روی طاقچه. این جماعت فقط از دهانشان کار میکشند. چه برای خوردن و چه برای حرف بیهوده زدن. آخه این دهن بدبخت چه گناهی کرده بیست و چهارساعت شبانه روز در حال کار هست!
کاربر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
رییسی: آماده‌ایم تجارب و دانش خود درمورد کاهش آلودگی هوا را در اختیار سایر کشور‌ها قرار دهیم!!!
تعجّب کردم از این که مگه دیگر کشورها هم زاینده رود و دریاچه ارومیه دارند که بخواهند در راستای کاهش آلودگی هوا از آن بهینه بهره ببرند؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
کیهان تو خوبی! خون کثیفتو آلوده نکن !!!
علی
|
United States of America
|
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
بابا یکی داروهای این علی مطهری رو پیدا کنه بده بهش تا از دست نرفته. این دیگه داره خیلی هذیون میگه!!!!!!

مگه قرار نبود بعد از توافق برجام ایران کلی هوابیما از أمریکا بخره؟؟؟؟؟ بازار از این بزرگ‌تر؟؟

این بابا کدأ داره هذیون میگه به دادش برسین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
هر روز خبر زورگیری و خفتگیری در سایتها را میبینیم و در مقابل مسئولان هم ادعای امنیت میکنن.
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
واقعا ، ریاست جمهور محترم ، مردمی و انقلابی ما ، تصمیم دارن که این همه تجربه ناب در مورد چگونگی مبارزه با الودگی هوا رو ، اونم مفت و مجانی در اختیاز سایر کشورها بگذارند؟؟؟ !!!! جهانیان میبایست در ارتباط با تشکر از ایشان ، به پاخیزند و قدر ایشان رو بعنوان یک شخصیت مثبت و سازنده بدون مرز جهانی ، ،واقعا گرامی بدارند.
م
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
جناب رئیس جمهوریعنی الودگی هوای تموم شده که میخواین تجربه هاتون رابه بقیه کشورها ارایه بدین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۲
این جناب فواد ایزدی در دولت قبل مخالف برجام بود و خودش اغلب در تلویزیون مخالف خوانی می کرد حالا با این تیم هم مشکل دارد
جناب نگران نباش از این تیم کاری ساخته نیست خیال شما هم راحت
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # احمد سمیعی گیلانی # دعای روز دوم رمضان
آخرین اخبار