بازدید 49604
دو هزار و سیصد و هفتاد و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند جهانگیری: با پدیده دریاخواری روبه رو هستیم/ مسیح مهاجری: برخی مسئولین فکر می‌کنند اگر یک روز حرف نزنند، حقوق‌شان حلال نمی‌شود / میرلوحی: نمایندگان فراموش کرده‌اند مجلس جای قانون‌گذاری است، نه سیاست‌بازی و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۳۴۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳ 16 February 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.


رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش: یکی از برکات انقلاب خود من هستم
غلامحسین مظفری، مدیرعامل منطقه آزاد کیش ادامه داد: از نظر من، یکی از برکات انقلاب اسلامی این است که انقلاب فرصت پیشرفت را برای همه ما ایجاد کرده است. وی افزود: زمانی که نماینده مجلس شورای اسلامی بودم و یکی از جوان‌ترین نماینده‌ها در آن زمان محسوب می‌شدم، شخصی از من سؤال کرد که برکات انقلاب اسلامی چیست؟ پاسخ دادم یکی از برکات انقلاب خود من هستم. مظفری اضافه کرد: سپس آن شخص رو به من کرد و گفت مثل این‌که شما خودتان را خیلی قبول دارید و جواب دادم این‌که من خودم را قبول دارم یا ندارم بحثی جداست اما شما بررسی کنید که قبل از انقلاب غیر از چند نفر خاص آیا کسی توان ورود به رقابت نمایندگی مجلس را داشت؟ من به‌عنوان فردی که هیچ پشتوانه سیاسی و مالی نداشتم و آدمی معمولی و زاده شهر کوچک نیشابور بودم توانستم نماینده مجلس شورای اسلامی ‌شوم و این اتفاق ساده‌ای نیست. مظفری افزود: اینکه نظام شایسته‌سالاری در جامعه شکل گرفته و افراد در جایگاهشان قرار می‌گیرند از برکات انقلاب اسلامی است.

توضیحات ستاد کل درمورد فرد موثر در ترور شهید فخری زاده: به خاطر اعتیاد در سال ۹۳ اخراج شد
ستاد کل نیروهای مسلح با انتشار اطلاعیه‌ای توضیحاتی در خصوص ادعای وزیر اطلاعات درباره یکی از عناصر موثر در به شهادت رساندن شهید فخری‌زاده ارائه داد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است: «به دنبال اظهارات و ادعای اخیر حجت‌الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات پیرامون مداخله یکی از کارکنان نیروهای مسلح در دست داشتن ترور و به شهادت رساندن دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشور، شهید بزرگوار محسن فخری‌زاده، مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح اعلام می‌دارد اولاً فرد مورد ادعای وزیر اطلاعات در سال ۹۳ در حال آموزش بوده است و در همان سال به دلیل مشکلات اخلاقی و اعتیاد اخراج گردیده است. ثانیاً عضویت فرد مورد ادعا قطعی نبوده و روال نیروهای مسلح این‌گونه است که ارزیابی‌های حین آموزش، یکی از عوامل اصلی قطعیت در عضویت بوده که نامبرده به دلیل وجود مشکل اخلاقی و اعتیاد، به عضویت رسمی درنیامده و در حین آموزش اخراج گردیده است. ثالثاً وزیر اطلاعات حتماً می‌داند که وفق قوانین و مقررات، افراد اخراجی از نیروهای مسلح از جمله فرد مورد ادعای ایشان پس از اخراج در سال ۹۳ با نیروهای مسلح کامل قطع ارتباط نموده و فاقد هویت نظامی می‌باشد. به همین دلیل جرم امنیتی وی همانند سایر آحاد جامعه در حیطه مأموریت و مسئولیت وزارت اطلاعات قرار می‌گیرد. لذا انتظار می‌رفت وزیر محترم اطلاعات در اظهارات رسانه‌ای خود آن هم در پخش زنده، دقت بیشتری می‌نمود که بهانه‌ای به دست دشمنان جنایتکار نظام همچون آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی نمی‌داد و از جایگاه خطیر وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) و شأن نیروهای مسلح مراقبت می‌کرد».

سازمان زندان ها: بهنام محجوبی به دلیل مصرف بیش از حد دارو مسموم شده
اداره کل زندان‌های تهران در رابطه با «بهنام محجوبی» اطلاعیه‌ای صادر کرد. میزان در ادامه نوشت: در پی مسمومیت محکومی به نام بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان‌های تهران، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران در اطلاعیه‌ای ضمن ابراز تاسف، نسبت به این واقعه اعلام کرد: فرد مورد اشاره، دارای سابقه بیماری بوده و به همین دلیل در جریان تحمل محکومیت، تحت نظر پزشک قرار داشته است. این اطلاعیه می‌افزاید: زندانی محجوبی از ابتدای امسال تاکنون نیز هیچ درخواست ملاقاتی به جز یک مورد نداشته است، در تاریخ ۷ بهمن ۹۹ مادر وی درخواست ملاقات داشته اند که ملاقات هم انجام شده است. اداره کل زندان‌های تهران تصریح کرده: در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۹ با نظر مرجع قضایی به دلیل بیماری محکوم مورد اشاره با تعویق اجرای مجازات وی موافقت می‌شود مشروط به اینکه وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی جهت خارج شدن از زندان اخذ شود این موضوع همان زمان رسما و به صورت کتبی به وی ابلاغ می‌شود. بر اساس این اطلاعیه: متاسفانه در روزهای گذشته، این محکوم دچار مسمومیت شده که بلافاصله جهت درمان به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل می شود.

مدیرعامل خبرگزاری قوه قضائیه: بهنام محجوبی هم اکنون تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی است
مهدی کشت‌دار، مدیرعامل خبرگزاری قوه قضائیه در حساب توئیتری‌اش نوشت: از صبح، ضد انقلاب و برخی جریان‌ها چندین‌بار بهنام محجوبی را مرحوم کرده‌اند اما مطابق توضیحات ارائه شده از سوی اداره کل زندان‌های استان تهران بهنام محجوبی هم اکنون (ساعت ۱۵:۴۱) تحت مراقبت ویژه پزشکی است.


خطیب زاده: تلاش مشکوک برای انتساب حادثه اربیل به ایران محکوم است
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه با توجه به اخبار منتشر شده در خصوص حادثه شب گذشته اربیل و برخی شایعات مشکوک در این ارتباط اظهار  داشت: ضمن اینکه این شایعات قویا رد می‌شود، تلاش مشکوک برای برای انتساب آن به ایران نیز شدیدا محکوم است. خطیب زاده در ادامه تاکید کرد: ایران، ثبات و امنیت عراق را یک امر کلیدی برای منطقه و همسایگان دانسته و هرگونه اقداماتی که برهم زننده نظم و آرامش در این کشور است را مردود می شمارد. سخنگوی وزارت امور خارجه با مشکوک توصیف کردن این قبیل اقدامات از دولت عراق خواست نسبت به پیگیری و برخورد با عاملان این اقدامات دستورات لازم را صادر کند. شب گذشته چند راکت به نزدیکی فرودگاه بین‌المللی اربیل و پایگاه نظامی آمریکا در منطقه خودمختار کردستان عراق شلیک شد که یک کشته و چند زخمی برجای گذاشته است. این اقدام با محکومیت گسترده در داخل عراق مواجه شد.

جهانگیری: با پدیده دریاخواری روبرو هستیم
معاون اول رییس جمهور صبح امروز (سه شنبه) در مراسم پنجاهمین سال انعقاد معاهده رامسر و روز جهانی تالاب ها با بیان اینکه اهمیت مسائل محیط زیستی بعنوان موضوعاتی جهانی و ملی برای مردم دنیا و ایران بیش از پیش مشخص شده است، گفت: تبدیل اراضی کشاورزی به واحدهای مسکونی بدون مجوز و غیرقانونی و یا با سوء استفاده، جنگل زدایی، کوه خواری و دریا خواری و نیز آلودگی هوا از مسائلی است که باید نسبت به این تهدیدها دغدغه داشته باشیم. معاون اول رییس جمهور گفت: امروز جنگل های زاگرس با بیماری جدیدی مواجه است و خسارات بسیاری دیده که باید از کمک های بین المللی نیز برای احیای این جنگل ها استفاده کنیم. وی با انتقاد از پدیده کوه خواری و تصرف منابع طبیعی و تبدیل آن به واحدهای اقتصادی گفت: متاسفانه در حاشیه دریا نیز با پدیده نامیمون دریاخواری در سواحل دریای خزر و دریای عمان و خلیج فارس روبرو هستیم که گاهی ممکن است با یک طرح اقتصادی شروع و بیش از ده برابر لازم زمین تصرف شود.

واکنش سخنگوی قوه قضاییه به شعار «مرگ بر روحانی»: اهانت به مسئولین، جرمی قابل گذشت است
غلامحسین اسماعیلی ادامه داد:‌ دادستان اصفهان بلافاصله بعد از این حادثه طی نامه ای به اداره کل اطلاعات استان اعلام کرد مقصرین و مسببین و افرادی که در این اقدام نقش داشتند شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شوند. اسماعیلی اظهار داشت: دادستان تا جایی که ضوابط قانونی اجازه دهد راسا اقدام خواهد کرد و چنانچه در این مورد یا هر یک از موارد مشابه شکایتی مطرح شود، برابر ضوابط قانونی رسیدگی می شود.سخنگوی قوه قضاییه تاکید کرد: براساس قانون کاهش مجازات حبس، جرم اهانت به مسئولین جرمی قابل گذشت است و نیازمند شاکی خصوصی است و در این مورد یا هر مورد دیگری اگر شکایتی داشته باشیم پیگیری می‌کنیم.

زنان به دور از انظار و دید مردان دوچرخه سواری کنند
یک نماینده استان اصفهان معتقد است که زنان باید دور از دید مردان دوچرخه سواری کنند. رحمت‌الله فیروزی پوربادی در گفت‌وگو با «انتخاب» در پاسخ به پرسشی درمورد انتقاد امام جمعه اصفهان به دوچرخه سواری زنان گفت: موضوع دوچرخه سواری زنان بیشتر دغدغه علمای دینی و افراد و اقشار متدین جامعه است که باید آن را محترم شمرد و به نظر این افراد احترام گذاشت. ما باید این واقعیت را بپذیریم که جامعه ما یک عرفی دارد و باید این عرف در همه سطوح و موضوعات مختلف رعایت شود. نماینده نطنز در مجلس شورای اسلامی افزود: بانوان اگر به دوچرخه‌سواری علاقه‌مندند، می‌توانند این فعالیت را در جایی انجام بدهند که در معرض دید مردان نباشند و در این صورت دوچرخه سواری زنان مانعی ندارد.

سپاه جدی‌تر از گذشته به مسائل مختلف امنیتی ورود می‌کند
سردار غیب‌پرور، جانشین‌ فرمانده‌ کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) افزود: دشمنان همواره از اراده و بصیرت مردم شکست خورده‌اند و در ادامه نیز ان‌شاءالله به فضل خدا شکست می‌خورند. وی با بیان اینکه ‌مقام معظم رهبری فرمودند من امنیت را از سپاه می‌خواهم بنابراین در حال حاضر سپاه جدی‌تر از گذشته به مسائل مختلف امنیتی ورود کرده است، اظهار داشت: دشمن از هر روزنه‌ای برای به هم ریختن اوضاع داخلی کشور استفاده می‌کند پس باید در این جهت آماده بود. ‌جانشین‌ فرمانده‌ کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی (ع) با بیان اینکه طبق گزارشاتی که از خراسان جنوبی رسیده این استان از وضعیت خوبی برخوردار است و میزان آسیب‌های اجتماعی پایین است و نگران کننده نیست، عنوان کرد: در مجموع نرخ مسائل امنیتی در خراسان جنوبی به نسبت خیلی از استان‌ها پایین‌تر است. نجابت مردم و نقش موثر جنابعالی (نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی) و مجموعه نیروهای انقلاب که الحمدلله در استان حضور دارند در این قضیه موثر است و البته همه این‌ها تفضل و عنایت حضرت حق تعالی است که شامل این منطقه شده است.

برخی مسئولین فکر می‌کنند اگر یک روز حرف نزنند، حقوق‌شان حلال نمی‌شود
مسیح مهاجری در سرمقاله امروز جمهوری اسلامی در یادداشتی انتقادی با عنوان حرف زدن بس است، عمل کنید نوشت: سیاست‌ورزی ما متاسفانه با «سیاست‌بازی» و همینطور «بازی با سیاست» مخلوط شده و خسران زیادی را متوجه مردم و کشور کرده است. حرف زدن را عده‌ای از مسئولین ما «سیاست‌ورزی» می‌دانند و به نظر می‌رسد هر روز سهمیه‌ای از اظهارنظر برای خود قائلند که اگر آن سهمیه را نپردازند، به وظیفه خود عمل نکرده‌اند و حقوق آخر ماهشان حلال نخواهد بود! در بخشی از این یادداشت آمده: رسانه ملی هم که وظیفه خطیر پر کردن زمان بخش‌های خبری خود را برعهده دارد و اگر آن همه زحمت و تلاش حضرات را منعکس نکند، در برابر مردم و نظام و انقلاب احساس شرمندگی می‌کند. بالاخره بیست و چند شبکه ملی و ده‌ها شبکه استانی باید تغذیه شوند. بی‌انصافی است که عرق ریختن‌های عزیزانی که حتی وقتی با در‌های بسته مواجه می‌شوند خم به ابرو نمی‌آورند و هرطور شده به راه خودشان ادامه می‌دهند را به بهترین وجه و در تمام بخش‌های خبری و گزارشی منعکس نکند. تکرار هم وقتی ناپسند است که هدف والای تقویت مسئولین و کمک به آن‌ها برای بالا رفتن سریع از نردبان ترقی در کار نباشد. با وجود چنین هدف مهمی، این قبیل اخبار هر قدر بیشتر و پررنگ‌تر از رسانه ملی پخش بشوند، ثوابش بیشتر است و حقوق آخر ماه مدیران و دست‌اندرکاران حلال‌تر!

اصلاح‌طلبان و اصولگرایان چهل سال برای کشور گرفتاری درست کردند
محمد غرضی، وزیر دولت سازندگی و کاندیدا انتخابات ۱۴۰۰، در رابطه با اعلام کاندیداتوری خود برای انتخابات آتی گفت: مرحوم شهید بهشتی وقتی من استاندار خوزستان بودم به استان آمدند و به من گفتند چرا وارد حزب نشدید؛ ما مفصل صحبت کردیم و سوابق احزاب را که مبنی بر امتیاز طلبی است و اینکه خود را از مردم بالاتر می دانند و برای مردم برنامه ریزی می کنند، بررسی کردیم. طبقات بالا به اندازه کافی امتیاز دارند و این طیف ها بیشتر به دنبال طبقات بالا و امتیازطلبان هستند. من گفتم که حزب شما عاقبتی نخواهد داشت و بحث بسیار تند و سخت شد. من شاگرد شهید بهشتی بودم ولی وقایع روزگار طوری شد که من دستور عضویت حزب را قبول نکردم. او افزود: بعدها حزب به اصلاح طلب و اصولگرا تبدیل شد و ظرف این چهل سال دائما برای کشور گرفتاری درست کردند‌. گاهی اصلاح طلبان دولت را در دست داشتند و بعضا اصولگرایان؛ از این روی، من نه اصلاح طلب هستم و نه اصولگرا و حتی نه مستقل بلکه من به قاعده جامعه تعلق دارم و اهداف انقلاب مشروطه و انقلاب ملی شدن صنعت نفت و انقلاب ۲۲ بهمن را دنبال می کنم و جزو سربازان انقلاب هستم.

نمایندگان فراموش کرده‌اند مجلس جای قانون‌گذاری است نه سیاست‌بازی
محمود میرلوحی، یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: وقتی مجلس به‌ جای قانون‌گذاری درگیر این موضوع می‌شود که چه کسی رئیس‌جمهور شود، مجلس به محل کشمکش سیاسی بدل می‌شود. مثلا یک عده‌ از آنها می‌گویند رئیسی بهتر است و عده‌ای دیگر به دلیل نزدیکی به قالیباف او را ارجح می‌دانند. در این شرایط آیا نمایندگان می‌توانند با همفکری هم به قانون‌گذاری بپردازند. در حقیقت نمایندگان مجلس یازدهم فراموش کرده‌اند مجلس جای قانون‌گذاری است نه سیاست‌بازی.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۶
در انتظار بررسی: ۱۵
انتشار یافته: ۱۱۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
عرف را 25 سال پیش و آوردن زنان ها به محیط جامعه و در کنار نامحرمان ان هم به شکل افراطی شکسته شده راهی که دنیای غرب قبل تر از شما رفته بوده و عیان شده بود و فکر کردین بگویید یک چیزی سر کنند یا بپوشانند هیچ مشکلی پیش نمی آید؟ نخیر و الان کاسه چه کنم چرا جامعه کج راه می رود آن وقت دوچرخه سواری زنان برایتان مسئله شده؟ بی خیال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
تابناک جرات نکردی مصاحبه امیر عبداللهیان را منتشر کنی که در مورد سفر قالیباف و چرا دیدار با پوتین انجام نشد را منتشر کنی که قشنگ شماها را به کل نابود کرد با حرف های مستدل؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
تو حتی یکی از این خبرها جای خوشحالی و امیدوار بودن وجود نداره
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اقای مظفری حتما صبح به صبح جلو آیینه از خودشان تشکر ویژه نمایند.....
پاسخ ها
محمد
| Singapore |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
بله اقای مظفری به مدد سهمیه ها و ... شما معجزه هستید معدل 19 کارشناسی ارشد شریف که شاهد بودم در مقطع کارشناسی خیلی از نمراتشو سر جلسه امتحان 20 میگرفت الان خانه نشینه در حد حقوق بگیر ساده شما باید هم از خدا شاکر باشی با صنایع غذای با سهیمه درس ها را تابستان پاس کردن به همه مناسب برسی نماینده سبزوار هم یکی مثل شماست با همین عقبه ...
قارنعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اقای مظفری دختری را که نه نه ش تعریفش را بکند به درد داییش می خوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
راست گفته! از برکات انقلاب همینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
نظام شایسته سالاری رو خوب آمدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
مصرف کرده یا مصرف کردندنش.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
اکثر مردم دسترسی به اخبار درست را از راههای تکنولوژی اطلاعات روز دنیا دارند
و به خودتان زحمت ندهید که اکثرا به اخبار رسانه میلی اعتمادی ندارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
خودت را به ملت نچسبان و که از میلی حرف بزنی
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اگر کسی در حین آموزش باشد که نظامی محسوب نمیگردد ولی چانچه پس از گذراندن مراحل استخدام قبول گردد و آنوقت چون استخدام است میتواند اخراج هم بشود سوال اینجاست ؟ چگونه فردی که هنوز استخدام نشده است اخراج گردیده ؟؟؟ و چگونه این فرد فاسد ومعتاد واخراجی هنوز هم از دیوار بلند ممانعت برای بررسی و تحقیق برخوردار بوده است که برای اثبات صحت ویا سقم مطلب قرار شده تا در آینده هماهنگی شود وکسی را بفرستند " بفرموده وزیر محترم اطلاعات " !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
آقای غرضی دردوره قبل به نفع دیگری انصراف دادند.اگر ایشان دارای برنامه و فردی توانمند هستند انصراف نمی دادند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
شایسته سالاری را این آقای مظفری خیلی خوب اومده . کلی خندیدم
شایسته سالاری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
طرف به عضویت رسمی درنیامده و در حین آموزش اخراج شده، آنوقت شش سال بعد توانسته عنصری مؤثر در یک ترور بسیار پیچیده باشد؟ جل الخالق!
پاسخ ها
سید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
معتاد بودن هم اضافه کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
خدا آخر عاقبت ملت رو با این بودجه انبساطی بخیر کنه تا کی ملت باید به پای نجومی بگیران بسوزند ،؟ استاد دانشگاه حقوق ۴۰ میلیون های برات الله کارگر ۴ میلیون های برکت الله بازنشسته روستایی ۴۰۰هزار تومان ؟؟ عجب عدالتی
پاسخ ها
رضا
| Italy |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
دوست عزیز فیش حقوقی کدام استاد دانشگاه را دیده ای که میگویی 40 میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
عزیزم،عدالت این نیست که به همه برابر و مساوی حقوق دهند،عدالت اینست که به هرکسی ،بسته به سوادو تخصص و سابقه حقوق دهند.
عاطفه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
دلیل دروغ پراکنی در مورد حقوق اعضای هیات علمی را درک نمی کنم. اگر استاد دانشگاه بعد از گذراندن هفت خوان رستم علمی و غیرعلمی در دانشگاه جذب شده است و اگر سال ها تلاش کرده است تا به آن درجه برسد و اگر با نجابت، شکایتی از حقوق اندکش نمی کند، دلیل نمی شود که دیگرانی به خود جرات دهند و دروغ افکنی کنند. دریافتی بنده در یکی ازدانشگاه های تراز اول تهران 7 میلیون تومان است که قطعا نجومی نیست و از دانشجویانم در برخی شرکت ها و سازمان ها نیز کمتر
است.
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
مدیرعامل منطقه آزاد کیش: یکی از برکات انقلاب خود من هستم
عالی بودش کلی خندیدم واقعا یکی از برکات انقلاب بوده ممنونم
پاسخ ها
شوقی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
سخن و جمله ایشان لطفا کامل بخوانید بعدا مسخره کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
این مجلس پایینترین نمره را میگیره بعد از انقلاب بیشتر درگیر کارهای سیاسی و عیور از حط ویژه هستند تا وضع قانون و گرفتاری مزدم خیلی جالیه که اکثریت یک خزب هستند و میگفتند که دیگه بهتر از این نمیشه اما گویا فقط واسه انتحابات نه کشور و از اون جالب تر که هز روز درونش پر خرف و حدیث و دعوا هست بیشتر تا کارایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
این مجلس پایینترین نمره را میگیره بعد از انقلاب بیشتر درگیر کارهای سیاسی و عیور از حط ویژه هستند تا وضع قانون و گرفتاری مزدم خیلی جالیه که اکثریت یک خزب هستند و میگفتند که دیگه بهتر از این نمیشه اما گویا فقط واسه انتحابات نه کشور و از اون جالب تر که هز روز درونش پر خرف و حدیث و دعوا هست بیشتر تا کارایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
مجلس پر تنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
این مجلس بیشتر تو کار سنگ اندازی برای دولت هست تا به پیش بردن مملکت خب بالاحره انتخابات نزدیکه و اینها دارن ماهی میگیرند برای حذب خودشان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
عجب حرف خنده داری زده بعد مدتها کلی خندیدم سوژه برای مهران مدیریه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
انقلاب از این برکات زیاد داشته است! متاسفانه روز به روز زیادتر هم میشوند!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
شایسته سالاری ای شما؟ اگر شایسته بودید کارها به شایستگی انجام میشد دوست عزیز خودشیفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اتفاقا من هم یکی از برکات انقلاب اسلامی هستم
در بهترین دانشگاه ایران و در بهترین رشته درس خواندم
80 درصد دوستانم مهاجرت کردند
ولی من موندم چون فکر میکردم مملکتم بهم نیاز داره
در حساس ترین پروژه ها کار کردم
با خلاقیتم تونستم پروژه های زیادی که سالها توی گل گیرکرده رو راه بندازم
اما خسته و خونه نشین شدم
امروز مجبور بودم با وضعیت ناجور بیماری قلبی ام ساعتها تلو تلو خوران بدنبال یک قطعه بنجل دست دوم برای جایگزین قطعه سوخته کامپیوتر فرزندم بگردم تا بتونه بصورت مجازی توی کلاسش شرکت کنه. و من شرمنده اش نباشم
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
آقای برکت همین شماها مملکت رو به این روز انداختی علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
واکنش سخنگوی قوه قضاییه به شعار «مرگ بر روحانی»: اهانت به مسئولین جرمی قابل گذشت است) پس چرا اونی که به سردار سلیمانی توهین کرده بود را دستگیر کردید ؟!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
سکوت!!!!!
فیروزکلادشت سر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
مدیرعامل منطقه آزاد کیش: یکی از برکات انقلاب خود من هستم اینکه نظام شایسته‌سالاری در جامعه شکل گرفته و افراد در جایگاهشان قرار می‌گیرند از برکات انقلاب اسلامی است.واقعا جناب مظفری اینگونه فکر میکنی که درکشورشایسته سالاری هست؟ الان یعنی خودت شایسته مدیرعاملی منطقه ازاد هستی براساس شایسته سالاری انتخاب شدی ؟
توضیحات ستاد کل درمورد فرد موثر در ترور شهید فخری زاده: به خاطر اعتیاد در سال 93 اخراج شدیعنی وزیر اطلاعات اطلاعاتش ناقص هست وفردی که معتاد هست توانست تجهیزات ترورراتهیه کند؟
زنان به دور از انظار و دید مردان دوچرخه سواری کنند وضوع دوچرخه سواری زنان بیشتر دغدغه علمای دینی و افراد و اقشار متدین جامعه است که باید آن را محترم شمرد و به نظر این افراد احترام گذاشت.اقای نماینده یعنی علماها بجز چندتارمو ودوچرخه سواری دغدغه دیگری برای دین وترویج دین وفرهنگ دینی ودینداری مردم ندارند؟ واقعا اساس شریعت ما براین دوموضوع هست؟ اسلام وشریعت درمورد فقر وتولید فقر وتبعیض وبیعدالتی ورباخواری بانکها ورانت وفساد وعلمازادگی واقازادگی نظری ندارد واینها وصدها موضوع دیگر دغدغه علماها نمیتونه باشه؟
واکنش سخنگوی قوه قضاییه به شعار «مرگ بر روحانی»: اهانت به مسئولین جرمی قابل گذشت است جناب اسماعیلی باتوجه به بیانیه های امام جمعه ونماینده رهبری ونماینده شهر اصفهان درمورد این افراد خودسر وبی تقوا وبی دین موضع دفاع گرفتند ایا شماها واقعا قصدتان این هست این افراد را دستگیرکنید؟ یعنی باید باور کنیم؟ یا دارید زمان میخرید ودولت را سرگرم این موضوع میکنید؟قطعا نه دستگیری درکار هست ونه مجازات چون بنابرخواست افراطیون صورت گرفت
سازمان زندان ها: بهنام محجوبی به دلیل مصرف بیش از حد دارو مسموم شده حالا این بهنام محجوبی جرمش چی بود؟
زنان به دور از انظار و دید مردان دوچرخه سواری کنند ظاهرا اصفهان عرصه زندگی برای شهروندان اصفهانی مخصوصا بانوان بایان تفکرات حاکم تنگ شده است بهتر هست بانوان بروند بیابانهای اصفهان که تا کیلومترها رد ازمردها نباشند وهمچنین در کریدور پروازی هواپیمای ملی هم نباشد که ازاسمان مردم بانوان دوچرخه سوار ببینید ودچار گناه شوند
برخی مسئولین فکر می‌کنند اگر یک روز حرف نزنند، حقوق‌شان حلال نمی‌شودجناب معاجری الان جامعه سخنرانی تند واتشین وتهمت افترا وبدوبیراه گفتن را می پذیرد واقیان را معروف میکند
اصلاح‌طلبان و اصولگرایان چهل سال برای کشور گرفتاری درست کردند هرکسی به این دوجناح رای دهد... هست
نمایندگان فراموش کرده‌اند مجلس جای قانون‌گذاری است نه سیاست‌بازی کدام مجلس؟ اینها اومدند راه را برای طیف خودشان برای ریاست جمهوری هموار کنند اینها کمترین رای درعمر ایران دارند فعلا درحال جمع اوری امضا برای دعوت ازرئیسی هستند ویا زیرگوش مامورزدند وبا دناپلاس.... تابحال گامی برای ملت برنداشتند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
فیروزجان چقدر طولانی نوشتی !
چند تا کامنت بذار که همه حوصله داشته باشن بخونن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
امان از خود شیفتگی و خود شایسته سالار پنداری!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اگه شایسته سالاری اینه که امثال شما مسئول باشید خدا به داد رعیت برسه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
خلاصه کلام: دروغ می گویند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
تو از برکت هم بیشتری. تو هم مثل محمود معجزه هزاره سوم هستی. حقت خورده شده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
در کشور ما وزیر اطلاعات، اطلاع ندارد.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
در اطلاعیه سازان زندانها آمده : "در پی مسمومیت محکومی به نام بهنام محجوبی در یکی از بیمارستان‌های تهران"
این فرد در زندان مسموم شده و نه در بیمارستان
یعنی در زندان مسموم شده و در بیمارستان بستری

این اطلاعیه را چه کسی تهیه و به رسانه ها داده است و چرا اشتباهی به این واضحی در آن وجود دارد؟
بیماری او چیست؟ او چه مدت است با این بیماری دست و پنجه نرم می کند؟ نظر پزشک معالج در هر دوره ویزیت محکوم درباره تداوم نگهداری او در زندان چه بوده است؟ دستگاه قضایی در شرایطی که می بیند نگهداری این زندانی با هزینه زیاد و بستری در بیمارستان و اقدامات نگهداری همراه است و کادر زندان توانایی انجام این خدمات را ندارند، تلاش می کند با صدور حکم تعویق مجازات برای او، خود را از زیر بار مسئولیت و هزینه های درمان محکوم رها کند.
ضمن اینکه دادن حکم به فردی که در شرایط روانی مناسب نیست و ماهها (و یا احتمالا سالها) است با خارج از زندان هیچ ارتباطی نداشته است فاقد هر گونه کارایی است.
سازمان زندانها و قاضی باید در جهت تسهیل خروج این فرد از زندان، حکم را به وکیل او یا خانواده اش نیز میدادند و پای نهادهای حمایتی ِ حقوقی و اجتماعی را به پرونده باز می کردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اگر شما برکت انقلابید من این برکت را نمیخواهم کفران نعمت بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
کیش را با امارات و قطر مقایسه کنید بعد این جمله را هم بخوانید
من به‌عنوان فردی که هیچ پشتوانه سیاسی و مالی نداشتم و آدمی معمولی و زاده شهر کوچک نیشابور بودم توانستم نماینده مجلس شورای اسلامی ‌شوم و این اتفاق ساده‌ای نیست.
اصل جمله این بوده است: من بدون هیچ دانش مهارت سابقه پشتوانه برنامه و از روی شانس و ... مسئول شده ام مثلا همین کیش رو در قهقرا نگه داشته ام
بدبخت این کشور که تو توانسته ای در آن پست های حساس بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
بله. از برکات انقلاب چون شماهایید . درست گفتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اگر نظر علما این باشد که دست چپ همه قطع شود باید محترم شمرده شود؟ اگر این باشد که زنان رانندگی نکنند چه؟؟؟
چرا در سبک زندگی خصوصی افراد دخالت میکنید و نظر میدید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
چرا علما و جامعه متدین در این مورد نظر میدهند که نظرشان هم محترم شمرده شود؟؟ خب آنها میتوانند دوچرخه سوار نشوند . شمارا با بقیه مردم چه کار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
برای مردان هم جای مناسب برای دوچرخه سواری نداریم
زنها کجا دوچرخه سواری کنند که مردان نباشند ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
معلوم نیست برخی قصد مردم آزاری دارند یا توهم خودبزرگ بینی؟ دقیقا زمانی که مردم با مشکلات مختلف دست به گریبانند، خود را برکت و ثمره انقلاب نامیدن به چه معناست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
محدودیت هایی که برای زنان ایران گذاشته شده در هیچ کشور مسلمانی نیست
این موضوع توهین به مردان ایران است چرا که با این کار مردان ایران را بی جنبه و بی کنترل و ضعیف النفس معرفی می کنند که به کوچکترین حضور زنان به گناه آلوده می شوند و امکان داره به زنان حمله کنند و جامعه را نا امن کنند !
مردان بیشتر از زنان باید نسبت به این محدودیت های عجیب معترض باشند ولی با کمال تاسف سکوت می کنند !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
آقای مظفری شما آدم موفقی بودید نه آدم با برکت!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
جناب غرضی شما یکی از اون کسانی بودید که بیشترین دردسرها رو برای مردم درست کردید
زمانی که وزیر پشت و تلگراف و تلفن بودید فراموش نمیکنم برای یک خط تلفن باید 3 سال صبر میکردیم و شما با لبخند از مردم طلبکارید
برید استراحت کنید
همه شما مسئولین دیگه باید برید استراحت کشور رو بسپارید به مردم رنج کشیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
من و دوستانم سالهاست در پارکهای تهران هر جا امکان داشته باشد دوچرخه سواری می کنیم و هنوز توهین یا حرکت ناجور از آقایون ندیده ایم
اتفاقا بسیار مراعات می کنند و فاصله را حفظ می کنند و حامی هستند
شاید فرهنگ مردم اصفهان فرق داره با تهران
مردان اصفهان باید به جامعه توضیح بدهند که چکار کرده اند که باعث شده اند مسئولین شهر حساس شوند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مردان اصفهان نه بلکه علمای اصفهان باید توضیح بدهند چون مردای اصفهانی هیچ مشکلی ندارند مبیتونید بیایید و در جاده سلامت ببینید که خانمهای محترم با احترام تمام دوچرخه سواری میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
استدلال می کنند که زین دوچرخه یه شکلیه که ممکنه اتفاقاتی بیافته !
کسی که این حرف را زده از آناتومی کوچکترین اطلاعی نداشته
در کل دنیا کسی چنین اکتشاف شرم اوری نداشته چون زین های معمولی چنین خاصیتی ندارند مگر زین های خاص که برای فیلم های پورن طراحی می شوند که از ظاهر آنها پیداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
مظفری برو بابا.
کلی جوون بیکار با هوش و استعداد بالا داریم که بیکارن وبجاش رابطه دارها سرکارند.تو چی داری میگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
جناب آقای اسماعیلی! اگر کسی به روسای سایر قوا توهین کرد به نظر شما جرمی قابل گذشت است؟
امیر مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
اینو بری جایی بگی بهت اقامت دایم میدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
بله دقیقا خود شما هستید برکت باید شامل زندگی مردم بشه نه شامل زندگی مسولین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
بله دقیقا خود شما هستید برکت باید شامل زندگی مردم بشه نه شامل زندگی مسولین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
بله دقیقا خود شما هستید برکت باید شامل زندگی مردم بشه نه شامل زندگی مسولین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
مدیر عامل خبرگزاری قوه قصاییه مگر تویتر فیلتر نیست چرا توییت می کنید تویتر رو برای کی فیلتر کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۸
در ایران متاسفانه فساد سیستمی همه گیر شده است. فساد سیستمی از دانشگاهها شروع می شود. جایی که امتیاز و رانت و سهمیه سالهاست نهادینه شده. وقتی که افرادی که در تحصیلات تکمیلی وارد می شوند از این روش استفاده کردند در کارشناسی و مدیریت در تمام رشته ها هم همان سیستم تبعیض و سهمیه و رانت و امضا طلایی و رابطه و پارتی را نهادینه می کنند. نتیجه این می شود که قیمت فولاد و مواد پتروشیمی و خودرو و.....همه و همه با امضا های طلایی و سیستم پارتی و امضا طلایی و.... گرانتر از کشورهایی مانند چین و ترکیه و اروپا و امریکا در بازار ایران فروخته می شود. شرکتهای فولاد و پتروشیمی تقریبا در قیاس با چین و امریکا و اروپا و ترکیه مواد اولیه مانند نفت و گاز را مجانی دریافت می کنند ولی در بورس فلزات و مواد ان را به قیمت جهانی عرضه می کنند و تازه مستقیم هم نیست. بلکه دلالان از بورس می گیرند و با 50 تا صد درصد سود به مصرف کننده می فروشند. فساد سیستمی یعنی این. با محاکمه های موردی فقط سر مردم و خودمان را گرم می کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
شکی نیست چه در گذشته و یا حال در مجلس و دولت افراد ناکارامد وجود داشته و دارد12
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
بسمه تعالی
جهانگیری: با پدیده دریاخواری روبرو هستیم
ساعت خواب
الآن وارد پدیده کشور خواری شدیم....
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
کاملا درسته... این از برکات انقلابه که آقای مظفری بیکار نیست و سمت های خوبی میگیره
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مطالب بالا نشانه و. مدرکی برای شیر در شیری مملکت است
جانباز 70 درصد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
غلامحسین مظفر مدیرعامل منطقه آزاد کیش: یکی از برکات انقلاب خود من هستم
روح شهدا ناظر است و نگران وضع کشور ..آقازاده ایی خود را خدوم مملکت نمی داند و برکت می خواند .. امام (ره) خود را خدوم مردم می دانست رهبر انقلاب خود را خدمتگذار ملت خطاب می کند شهدا گفتند جانم فدای ... و ما جانبازان در مسلخ عشق باقی ماندیم تیغ درد 40 ساله امانمان را بریده است در مقابل مردم سرخم می نماییم که شرمندگی مان را نبینند آرزوی رسیدن به وصال را دارییم . خدمتگذاری به مردم بالاترین موهبت است . مولی علی (ع) خواب شب نداشت وظیفه رسیدگی به یتیمان نمی گذاشت که آرامش پیدا بکند . راه دور نروییم شهید بزرگوارمان سردار بزرگ سلیمانی وصیت نامه ایی تا ابد ماندگار گذاشته است آنجا که فرزندان در خطر داعش را فرزندان خود می دانست و لحظه ایی خواب نداشت . ... این درد نامه است که مدیری از دل نظام اینقدر خودشیفته می شود که لقب برکت به خود بدهد ؟؟؟؟ مراقب باشیم دشمن خارجی زوری ندارد اما دشمن داخلی فوق العاده قوی است زبانش اعمالش ... به وی بگویید برکت از آن مخدومین است نا خادمان که خادمان صالح جان فدا می کنند . جانباز 70 درصد محمدرضا بهشتی قزوینی نژاد
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
آقای میرلوحی ترابجدت بگذارنمابندگان محترم بجای قانونگذاری واردمسائل انتخابات ریاست جمهوری شوندوسرشان گرم شود چون قوانینی که مصوب میگرددعوارضش زیاد است ومردم هیچ اختیاری درردآن ندارندولی درموردانتخاب ریاست جمهوربلاخره اگرهمت کنیم ودرست انتخاب کنیم کارمثبتی خواهدشدکه محاسنش ازعوارضش بیشتراست بنابراین کاری بکارنمایندگان محترم نداشته باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
: اینکه نظام شایسته‌سالاری در جامعه شکل گرفته و افراد در جایگاهشان قرار می‌گیرند از برکات انقلاب اسلامی است
آقا این جمله شما عالی بود
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مگر بيش از حد دارو در اختيار زنداني قرار داده مي شود ؟؟؟
ناشناس
|
Japan
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مرسی من که قانع شدم!!
مهدیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
زنان اصرار بر دوچرخه سواری در دید مردان ندارند.شما زیرساخت ها را برای خانمها فراهم کنید تا ورزش و سلامتی داشته باشند و بعد فتوا بدین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
برکات انقلاب شماها بودید که وضع مملکت به اینجا کشیده شده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
لازم به سرکشی سازمان های حقوق بشر از زندان ها نیست. خود حقوق بشر هی از زندان ها تراوش می کند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
کجای نظام شایسته سالاری ؟ همه باهم فامیلن که...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
اون مسئول درست گفته یکی از برکات انقلاب برای بعضیها اینست که با جیب خالی و عین اکثر ملت با زندگی ساده و عادی وارد جریانات سیاسی شده و تکیه به صندلی قدرت و شهرت میزنند و بعد از 4 سال یا بیشتر با جیب پر از پول و امکانات رفاهی لاکچری کنار رفته یا همچنان باقی میمانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
این آقا غلامحسین مظفری واقعا خود شیفته است. مجلسی که در آن با کیسه فریزر پر از ساقه کاهو راه می روند و سیلی به گوش این و آن می زنند و برای عکس گرفتن با یک خانم خارجی از سر و کول هم بالا می روند و خانه های خود را به انباز دلار تبدیل کرده و برای سفر خارج صف می بندند، مراجه کنندگان در حوزه انتخابیه را با کتک بیرون می کنند، در گمرک سیلی به مامور حراست می زنند، در خط ويه سیلی به سرباز می زنند و ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مگه زندانی دارو در اختیار داره که بیش از حد مصرف کنه؟ م
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
ما مردم موندیم چگونه باید قدردان برخی از این برکات خودشیفته انقلاب باشیم!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
باسلام...فکرمی کنم درپاراگراف آخرپاسخ نماینده محترم سابق مجلس ورئیس منطقه آزادکیش که درپاراگراف اول افاضه فرموده وخودشوازثمرات انقلاب بیان کرده داده شده!!!!...شایسته سالاری!!!!....خودگویی وخود.....ایشون کدوم پله های مدیریتی وترقی روطی کردند که شدن رئیس منطقه آزاد؟؟!!....صندلی نمایندگی سکوی پرش شدبرای ایشون....معنی شایسته سالاری اینه؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
برکت از سر و روی ایشان می بارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
این همه آدم معمولی تو شهرهای کوچگ و بزرگ داریم، آیا اونها هم مثل مدیرعامل منطقه آزاد کیش به جایی رسیدند تو این کشور؟! حالا بماند که این همه هم آدم شایسته و باسواد در این کشور داریم و از اونها هیچ استفاده ای نمیشه! آقای مدیرعامل منطقه آزاد کیش! اگه شایسته سالاری ملاک انتخاب مدیران ما میبود وضع ما الان این نبود!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
فقط دغدغه یک اقلیت خاص مهم است و دغدغه اکثر مردم مهم نیست. بهتر نیست در اینگونه مسائل (دوچرخه سواری بانوان) از عموم مردم نظرخواهی شود؟
خان ممد
|
Germany
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
تا برکت انقلاب نشویم آروم نمیگیگیریم
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
یقیناً انقلاب برای امثال شما برکت داشته، نه اینکه شما برکت انقلاب باشید!
شهاب بیکی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
شاید منظور آقایی که گفته یکی از برکات انقلاب من هستم منظورش جوانگرایی مدیریت پس ار انقلاب باشد. نمونه آورده
بدجوری ما دنبال آتو گرفتن و اشکال تراشی هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
آقای غرضی درست فرمودند: اصلاح‌طلبان و اصولگرایان چهل سال برای کشور گرفتاری درست کردند. به اینها کارگزاران و معتدلین و چپ و راست سنتی ومیانه رو و ..... را هم باید اضافه کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
یکی از برکات انقلاب تو و امثال تو بودین که مملکت به این روز افتاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
خدا به خاطر این برکات انقلابی که به ما دادی شکرت
ندایی پور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
نیشابور شهر کوچکی نیست حداقل جمعیت از جمعیت ده مرکز استان در کشور بیشتر است لیکن به دلیل قرار گرفتن در جوار مشهد مقدس امکان تبدیل شده به مرکز استان را به دست نیاورده است لطفا این موضوع را به گوش آقای نماینده سابق نیشابور برسانید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
باز هم تکذیب از نوع جدید
با توجه به نوع خاص بیماری آقای محجوبی و شرایط زندان داروها به طور مستقیم در دسترس ایشون نبوده.
کاش فقط یکبار یکی مسئولیت یه اشتباه رو میپذیرفت
ناشناس
|
Canada
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
ماکه نفهمیدیم ایشان چه برکتی دارند نمیگیم نداردولی نمیدانیم چه خیروبرکتی داردخوبست انسان اعتماد بنفس داشته باشد و بخودش احترام بگذاردولی دیگرخوب نیست باخودش رودربایستی داشته باشدوبکسی نگویدکه چه خیروبرکتی دارند که دیگران ندارند حالا که اینقدر مطمئنید ماراهم روشن کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
22 بهمن دوچرخه سواری در ملا عام مورد ندارد؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
آقا نماینده سابق و مدیر عامل کیش! چرا ما مردم برکت انقلاب نباشیم و تو باشی؟!!!
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
شانس اورديم كره ماه در دسترس نيست وگرنه مسولين ان را هم ميفروختن . خدا عالم شايد چند روز ديگه ان را هم پيش فروش كنند
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
واقعا اقاي مدير عامل . مردم حتي اگه بخواهند يك نماينده را ببيند كلي با مانع روبرو شوند چه برسد كه نماينده بشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مسئولین باید یاد بگیرن زیاد حرافی نکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
با سلام واحترام
متاسفانه این اقدامات اشتباه همچنان ادامه دارد ودل مردم را به درد می آورد.ادامه اشتباهات گذشته
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
بزرگترين معجزه اين بود كه مردم انقلاب كردن مردم تحريم شدن مردم در فلاكت زندگي ميكنند در عوض يك سري حالا به هرتريقي مسول ميشوند و اقازاده ها به بغل شيطان بزرگ ليز ميخورند
طراح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
با سلام
متاسفانه همه چیز با بی فکری پیش میره مثل بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح
طرف حین آموزش در سال 93 اخراج شده
چند ماه در حال آموزش بوده
چقدر اطلاعات دستش بوده فردی که در حال آموزشه
چرا از سال 93 ترتیبات امنیتی تغییری نکرده بوده
همه نشان دهنده ضعف سیستم است
سخنان وزیر یکی از ضعف ها را نشان داد
بیانیه ستاد ضعفها را 15 تا کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
یادس بخیر من حدودا 12 سال بعد از خدمت سربازی رفتم کلانتری هنوز همون پسوردهای دوایر کلانتری مثل 12 سال قبل بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مگه حقوق مسئولان حلاله؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
برخی مسئولین فکر می‌کنند اگر یک روز حرف نزنند،
حقوق‌شان حلال نمی‌شود

اما بنظر من اگر مسئولان یک روز حرف نزنند همان روز حقوق شان حقو شان حلال تر هست
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
جناب مظفر! اتفاقا یکی از معایب انقلابها قرار گرفتن بعضی افراد در جایی است که در شرایط معقول هرگز در آنجا قرار نمی گرفتند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
یک نوع بیماری در کشور وجود دارد که مخصوص برخی مسئولین است و واجب است که روانشناسان خبره نسبت به درمان آن راه کارهای لازم را ارائه دهند و این بیماری این است که وقتی شخصیتی به یک مقام دست یافت بی جهت دور خود را شلوغ می کند و هزینه تراشی می کند و باعث تحمیل هزینه به بیت المال می شود یعنی مقامی که براحتی می تواند در یک اطاق 12 و 25 متری با کمترین هزینه کار کند کار کند فضای کاری خود را تا شعاع حتی 500 متری با انواع سیستم های حفاظتی و ... افزایش می دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
مشکلات امروز مملکت نتیجه همین شایسته سالاری بوده
ناشناس
|
France
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
با سلام
جناب مظفری، در اون زمان هم یک نماینده مجلس از مشهد کنترل کننده بلیط سینما بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
درموردمرگ بهنام محجوبی باید گفت :عاقلان دانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
من هم اگه حقوق آنچنانی و رابطه های اینچنینی و پشتوانه و عقبه حزبی و تشکیلاتی داشته باشم چرا از خود متشکر نباشم.
ناشناس
|
Canada
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
عجب
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
یک معتاد دارای مشکل اخلاقی یک فرد موثر نظام را ترور کرده! مگه میشه؟ مگه داریم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
معتاد بودن و مشکل اخلاقی داشتن که امروزه چیز عجیبی نیست برادر !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۹
با سلام
زنان دوچرخه یک سپر بلا برای انها محسوب می شود اگر با لباس مناسب باشد بنده که در جامعه هستم عیب نیست بله یه ضرورت است در برابر مزاحمین کمتر مورد دسترسی قرار می گیرند و با دچرخه محفوض تر هستند
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
نمازهای ماه رجب fatf شهاب الدین عزیزی خادم سینوفارم علی اکرمی
آخرین اخبار