بازدید 39663
دو هزار و سیصد و شصت و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»

جمع‌آوری امضا در مجلس برای نامزدی رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ / اعلام برائت جبهه پایداری از محمود احمدی نژاد / بالاخره قالیباف حامل پیام بود یا خیر؟

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: واکنش امیری فر به نامه نوشتن احمدی‌نژاد به بایدن / بایدن شرط برداشته شدن تحریم‌های ایران را اعلام کرد / محسن هاشمی: هنوز قانع نشدم در انتخابات شرکت کنم و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۳۲۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰ 07 February 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

نماینده ولی فقیه در گیلان: دلدادگان بیچاره داخلی که می‌گویند کشور ما بدتر از آمریکاست، از شمر کربلا بدترند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان خانواده معظم شهدا را شمع و چراغ جامعه خواند و بیان کرد: نظام اسلامی خود را مدیون خانواده معظم شهدا می‌داند؛ خانواده شهدا توانستند دنباله تلاش شهدای خود را حفظ کنند و این نشان‌دهنده کار زینبی(س) است زیرا مادران، همسران و فرزندان شهدا نقشی مانند زینب(س) را دارند. آیت‌الله فلاحتی با اشاره به اذعان جو بایدن رئیس جمهور آمریکا مبنی بر وجود ۳۰ میلیون فقیر در این کشور اظهار داشت: برخی دلدادگان بیچاره داخلی که می‌گویند کشور ما بدتر از آمریکاست این‌ها از شمر کربلا بدترند، زیرا هیچ‌وقت روح دیدن رشد ملت ایران را ندارند و مانند عروسک خیمه شب بازی دشمن هستند. وی با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی آدم‌های سیاه دل هستند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی برای جایگزین کردن نام خدا، اسلام و پیامبر (ص) به جای شاه و آمریکا محقق شد؛ در مدت ۴۲ سال عمر انقلاب اسلامی به اندازه ۱۵۰ سال کار شده البته از این راضی هستیم، اما قانع نیستیم.

وریا غفوری: ‌حمله به من هدایت شده و شرم آور است

وریا غفوری: مسئولان کشور باید واکسن را به مردم برسانند تا زندگی‌ها به روال عادی برگردد. یک‌سری آدم‌ها هم بابت این استوری به من حمله کرده بودند که وقتی می‌رفتم پیج‌ها را می‌دیدم، متوجه شدم بالای ۹۰درصد اینها آدم‌های واقعی نیستند. پیج‌های فیکی بودند که می‌آمدند در فضای مجازی به من حمله می‌کردند. باعث تأسف است یک‌سری آدم‌هایی که در اقلیت هستند، اینطوری بخواهند به یک حرف واکنش نشان بدهند. یک لشکر سایبری راه بیندازند که به یک آدم حمله کنند، چون بر خلاف نظر آنها صحبت کرده است. این واقعا شرم‌آور است.

یک نماینده: قالیباف نامه رهبر انقلاب را به نماینده پوتین ارائه خواهد داد

باشگاه خبرنگاران ـ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: در سفر قالیباف به روسیه، نامه رهبر انقلاب به نماینده پوتین ارائه خواهد شد. ابوالفضل عمویی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به سفر قالیباف، رئیس مجلس به روسیه اظهار کرد: مناسبات پارلمانی یکی از وجوه اصلی دیپلماسی در دنیاست و پارلمان‌ها به عنوان نمایندگان دولت‌ها ارتباطات گسترده‌ای با یکدیگر دارند. وی افزود: یکی از کشور‌هایی که روابط خوبی با جمهوری اسلامی ایران دارد، فدراسیون روسیه است که این روابط در سطح پارلمانی نیز در حد بالایی قرار دارد؛ در پی تشکیل مجلس یازدهم، آقای بالودین رئیس مجلس دومای روسیه نماینده‌ای ویژه‌ای را برای رئیس مجلس شورای اسلامی فرستاده و دعوت نامه‌ای را خطاب به او صادر کرد تا آقای قالیباف در اولین فرصت به روسیه سفر کند و به تقویت روابط پارلمانی میان دو کشور بپردازد. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی اظهار کرد: میزبان اصلی سفر رئیس مجلس به روسیه، ویا چسلاو والودین رئیس مجلس دومای روسیه است و قالیباف در این سفر با رئیس مجلس سنای روسیه که پارلمان دوم این کشور محسوب می‌شود دیدار خواهد کرد و فکر میکنم این دیدار پیشبرد بسیاری در روابط دیپلماتیک دو کشور ایجاد خواهد کرد.

قالیباف: حامل پیام مهمی برای دولت روسیه در زمینه روابط راهبردی هستم

خانه ملت: محمدباقر قالیباف پیش از عزیمت به روسیه در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر و روز نیروی هوایی، گفت: سفر به روسیه به دعوت والادین رییس دومای روسیه انجام می‌شود. رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همواره بر روابط راهبردی با کشور روسیه تأکید داشته‌اند، اظهار کرد: این تأکیدات مستمر، موجب شد اولین سفر خارجی من در جایگاه ریاست مجلس با دعوت رسمی، به روسیه باشد، لذا یکی از برجستگی‌های سفر این است که حامل پیام مهمی برای دولت روسیه در خصوص مسائل راهبردی هستم. وی ادامه داد: روابط تهران و مسکو در خصوص مسائل اقتصادی، سیاسی، دفاعی، امنیتی، فناوری، علمی و دانشگاهی بسیار مناسب و خوب است و روابط دو جانبه پارلمان‌های دو کشور خصوصاً کمیسیون عالی مشترک که با ریاست دو رییس مجلس اداره می‌شود، روابط را عمق بخشیده و بسیار تأثیرگذار بوده است. قالیباف ادامه داد: اشتراکات زیادی بین دو کشور در مسائل منطقه‌ای و جهانی وجود دارد؛ این اشتراکات ما را به سمتی هدایت می‌کند که بتوانیم فرصت‌هایی که در منطقه و جهان وجود دارد، از طریق هماهنگی در چارچوب مشترک جدیدتر و ساختارهای مناسب‌تر به نفع دو کشور در منطقه و حرکت‌ به سمت طرح صلح جهانی پیش ببریم.

مصباحی‌مقدم: رهبر انقلاب درباره توهین به مسئولان در مجلس به شکل خاص تذکر داده اند

حجت‌الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره پرهیز از بدگویی و بدزبانی، گفت: هرچند مخاطب مستقیم بیانات رهبر انقلاب اسلامی، مداحان بودند، مقصود ایشان محدود و منحصر به آنها نمی‌شد. رهبر انقلاب اسلامی از این بابت که مداحان می‌توانند مروج اخلاق در جامعه باشند، این بیانات را بیان کردند. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: رهبر انقلاب در بیاناتشان علاوه بر مداحان، وعاظ و ائمه جماعات و رسانه‌ها و سیاستمداران را مورد خطاب قرار دادند چرا که ما نیازمند گسترش اخلاق در امور مختلف زندگی هستیم. اصولاً خوش‌اخلاقی محیط اجتماعی را مهربانانه‌ و بداخلاقی‌ها آن را به محیط خشونت تبدیل می‌کند. مصباحی مقدم اظهار کرد: بسیار اتفاق افتاده که یک رویداد بسیار کوچک منجر به مساله بسیار بزرگ جناحی شده است. بفرما، بنشین و بتمرگ همه یک معناست؛ اما ارزشی متفاوتی دارند. بیانات رهبری در این مقوله عمومی بود، ولی گاهی رهبر انقلاب در مواردی خاص که در مجلس به مسئولی توهین شده به‌شکل خاص تذکر داده‌اند که نباید چنین بی‌احترامی صورت می‌گرفت.

تبریزیان: کسانی که واکسن می‌زنند تمایل به همجنس بازی پیدا می‌کنند

کانال دفتر تبریزیان نوشت: به کسانی که واکسن میزنند نزدیک نشوید زیرا اینها میکروچیپ دارند ودچار تغییر ژنتیکی شدند واز سنخ انسان بودن خارج شدند ومانند ربات کنترل شده عمل میکنند و ژن ایمان و اخلاق و نجابت را از دست دادند وتمایل به همجنس بازی پیدا کردند.

تقلب سیستماتیک در امتحانات مجازی؛ عضو اضافه کن، آگهی بذار، تقلب کن!

اگرچه آماری از آن در ایران وجود ندارد، به نظر می‌رسد «تقلب آنلاین» به اندازه قابل توجهی در ایران هم رخ داده است و از آن بدتر برخی مواقع تقلب‌ها به شکل سیستماتیک صورت می‌گیرند.
یک دانشجو در گفت‌وگو با خبرآنلاین: تقلب می‌کردم؛ نه تنها من تقریبا کل کلاس، به جز دو یا سه نفر. این کار برای همه درس‌ها انجام می‌شد. حتی وقتی استادها روش جدیدی برای امتحان‌ها راه می‌انداختند، ما هم روشمان را تغییر می‌دادیم. علی اکبر صفوی، رئیس کارگروه تخصصی آموزش‌های الکترونیکی وزارت علوم، در گفت‌وگو با خبرآنلاین: ️من اگر مسئولیت این کار را داشتم، با این‌ها به شکلی برخورد می‌کردم که در تاریخ ثبت شود. چراکه این کار خیانت یک فرد به جامعه است و کار به جایی می‌رسد که گفته شود این نمره‌ها اعتبار ندارند.

شمارش معکوس برای لغو تحریم های ایران/ گشایش در راه است؟

دولت بایدن در حال ارزیابی راه‌هایی برای توافق با کشورهای اروپایی در راستای برداشتن فشارهای مالی از ایران و لغو تحریم‌های خردکننده دولت قبلی این کشور خصوصا تحریم‌های فروش نفت و بازگشت به توافق هسته‌ای با ایران است. ناظران بین المللی بر این باورند که دولت بایدن به دنبال صدور مجوزهایی برای تسهیل روند تجارت خارجی ایران با سایر کشورهای دنیا است و همچنین وزارت خزانه داری این کشور در صدد تاسیس یک کانال بشردوستانه برای نقل و انتقالات مالی با ایران خارج از اینستکس است. از سوی دیگر گفته ها حاکی از آن است که مذاکرات دولت کره جنوبی با آمریکا در خصوص پول های بلوکه شده ایران در این کشور در مراحل پایانی است.

چرا خیار گران شد؟

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی: ️علت گرانی خیار سرمازدگی جالیزهای خیار در جیرفت کرمان است. از دو هفته آینده تولید به روال عادی بازمی گردد و قیمت‌ها نیز کاهش می یابد./ایسنا

اعلام برائت جبهه پایداری از محمود احمدی نژاد

مرتضی آقاتهرانی گفت:️ آنها که به دروغ می‌گویند مهندس محصولی دنبال آقای احمدی‌نژاد است بدانند که در آن زمان ایشان جزو اولین نفراتی در دولت بود که مقابل خط انحراف ایستاد. ️تفرقه و عدم انسجام در جبهه پایداری، آرزویی دست‌نیافتنی برای اصلاح‌طلبان خواهد بود و شایعه سازان بهتر است که برای فرار از پاسخگویی دنبال سناریوهای دیگری باشند، چون مرغ پخته هم از این شایعات خنده‌اش می‌گیرد./سایت جبهه پایداری

پیشنهادات جدید دولت به مجمع درباره FATF

معاون حقوقی رئیس‌جمهور: ️مفاد نامه رئیس‌جمهور روشن بوده و گفته شده که چه پیشنهادات جدیدی ارائه خواهد شد. ️برای مواردی که جزو نگرانی‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام است، امکان دادن تحفظ جدید یا بیانیه تفصیلی پیش‌بینی شده است./مهر

توئیتی که عباس عبدی توصیه کرد قالیباف حتما آن را ببیند

عباس عبدی روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در حساب کاربری‌اش در توئیتر خطاب به قالیباف نوشت: قصد تحقیر ندارم فقط به دو اشکال قالیباف اشاره می کنم. ۱. بجای این که زندگی و فعالیت عادی خود را انجام دهد همه کارهایش معطوف به انتخابات است. لذا کارهایش همیشه مصنوعی و خراب می‌شود. ۲. مشاورانش از خودش خیلی ضعیف ترند. ️مشاور محترم لطفا آقای رییس‌ را از این توییت بی‌خبر نگذار.

عضو هیات رئیسه مجلس هم نمی داند چرا نمایندگان به مصوبه کمیسیون تلفیق رای منفی داده اند

عضو هیات رئیسه مجلس:نمی دانم رای منفی مجلس به چه چیزی بوده است. ️کمیسیون تلفیق بودجه تغییرات مناسبی را در لایحه بودجه داد. ️دولتی‌ها این تغییرات را در خفا قبول کردند، اما روز بررسی لایحه در جلسه علنی تغییر موضع دادند و تغییرات را به بهانه‌ای تبدیل کردند تا پیشاپیش مجلس را مقصر عوارض اقتصادی از جمله تورم‌هایی بدانند که در انتظار اقتصاد است(!) ️در واقع می‌خواستند مجلس را بر سر دوراهی پذیرش بی‌چون و چرای لایحه روحانی بگذارند.

انتقاد شدید سایت اصولگرا از اشتباه راهبردی رئیس مجلس برای سفر به مسکو

سایت رجانیوز نزدیک به جبهه پایداری نوشت: سفر قالیباف به مسکو و انتقال پیام رهبرانقلاب به پوتین در حاشیه‌ این سفر و سپس لغو دیدار مستقیم وی با پوتین به دلیل پروتکل‌های بهداشتی کاخ کرملین از سوی منتقدین رئیس مجلس مورد تمسخر قرار گرفته و از سوی دیگر توسط تیم مشاوران و نزدیکان قالیباف به مانوری برای کسب اعتبار سیاسی تبدیل شده است. به عنوان مثال احدیان از مشاوران رسانه‌ای قالیباف در توییتی نوشته: «تخریب‌گران می‌خواهند این نکته که رهبرانقلاب تاکید داشتند در این مقطع مهم، پیام تاریخی خود را فقط از طریق آقای قالیباف منتقل کنند، به حاشیه برانند!» این اغراق‌گویی با هشتگ معتمدنظام به گونه‌ای است که گویا اگر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس نبود رهبرانقلاب هیچ فردی را برای انتقال پیام به مسکو نداشته و شخص ایشان از محتوای پیام مهمتر بوده است!

جمع‌آوری امضا در مجلس برای نامزدی رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰

جمعی از نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز برای دعوت از آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی با هدف شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ از دیگر نمایندگان امضا جمع کردند.یک منبع مطلع به همشهری‌ خبر داد بانی این دعوتنامه و جمع آوری این امضاها، حسین جلالی نماینده رفسنجان و انار در مجلس است و تاکنون ۴۰ نفر از نمایندگان که عمدتا از اعضای جبهه پایداری هستند آن را امضا کرده‌اند.برخی نمایندگان اصولگرای مجلس به این نوع دعوت و امضا جمع کردن برای حضور یک شخص در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعتراض کرده و معتقدند ورود مجلس به این صورت در انتخابات آینده باعث انشقاق بین نمایندگان و طیف‌های مختلف اصولگرا می‌شود و فضای سیاسی کشور را دچار آشفتگی می‌کند.جلالی از منتقدان همیشگی دولت و رئیس جمهوری در مجلس و رئیس دفتر مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی نیز بوده است. جلالی پیش از این پیشنهاد ختم روزانه قرآن کریم از سوی نمایندگان در مجلس را مطرح کرده بود که این پیشنهاد حواشی زیادی در فضای سیاسی کشور ایجاد کرد و واکنش‌های متعددی همراه داشت.

محسن هاشمی: هنوز قانع نشدم در انتخابات شرکت کنم

ریاست شورای اسلامی شهر تهران در خصوص نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری و دوره ششم شورای شهر تهران گفت: هنوز برای نامزدی در انتخابات شورا و ریاست جمهوری قانع نشده ام و امیدوارم قانع نشوم.محسن هاشمی رفسنجانی در پایان دویست و هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال دیگری در خصوص شرکت در انتخابات به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری و یا شورای شهر تهران گفت: من هنوز قانع نشدم در انتخابات شرکت کنم. البته گاهی در انتخابات افراد فشار می آورند و ما گاهی گول می خوریم. در انتخابات شورا و ریاست جمهوری هنوز قانع نشده ام تا شرکت کنم و امیدوارم قانع نشوم.

ادعای الجزیره درباره چراغ سبز آمریکا به ایران

برخی تحلیلگران در گفت‌وگو با شبکه الجزیره تاکید کردند که تصمیم واشنگتن برای حذف نام انصارالله از لیست تروریستی در راستای جلب رضایت ایران است.،عبدالله الشایجی، استاد علوم سیاسی در دانشگاه کویت در برنامه «ماوراء الخبر» که از شبکه الجزیره پخش می‌شود با اشاره به تصمیم دولت جو بایدن برای خارج کردن نام انصارالله یمن از لیست تروریستی گفت: این اقدام به منظور نزدیک شدن به ایران و جلب رضایت تهران است.وی در ادامه گفت که دولت بایدن از این طریق به دنبال کسب اعتماد ایران در خصوص پرونده هسته‌ای است.از سوی دیگر محمد الشرقاوی، استاد دانشگاه "جورج میسون" نیز در این برنامه تاکید کرد که اقدام دولت بایدن برای حذف نام انصارالله از لیست تروریستی احتمالا به منظور جلب رضایت تهران باشد.به گزارش ایسنا، دولت آمریکا اخیرا از آغاز روند حذف نام انصارالله یمن از لیست "تروریسم" خبر داد؛ اقدامی که به رفع موانع پیش روی سازمان های بشردوستانه برای تأمین کمک های ضروری در یمن می انجامد.

ذوالنوری: به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری فکر نمی‌کنم

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در شرائطی که تفرق سمی مهلک و وحدت بیش از هر زمانی ضرورت دارد، به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری فکر نمی‌کنم.حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر خاطرنشان کرد: در شرائطی که تفرق سمی مهلک و وحدت بیش از هر زمانی ضرورت دارد، به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری فکر نمی‌کنم. اظهارات برادر عزیزم جناب آقای دکتر حسن بیگی در این خصوص صرفاً ابراز لطف و نظر شخصی ایشان است و مطلقاً با اطلاع اینجانب نبوده است.

خطیب‌زاده: نامه وزارت خارجه به رهبر انقلاب کذب محض است

سخنگوی وزارت امور خارجه درج مطلبی در یکی از کانال‌های تلگرامی درباره ارسال نامه به رهبر معظم انقلاب در ارتباط با پیام ایشان به مقامات روسیه را کذب محض دانست و گفت: انتشار چنین مطالبی فاقد ارزش پاسخگویی است.سعید خطیب‌زاده روز یکشنبه در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا درخصوص درج مطلبی در یکی از کانال‌های تلگرامی درباره نامه وزارت امور خارجه به مقام معظم رهبری در ارتباط با پیام ایشان به مقامات روسیه، اظهار کرد: این مطلب از اساس کذب محض بوده و انتشار چنین مطالبی فاقد ارزش پاسخگویی است.سخنگوی وزارت امور خارجه اضافه کرد: این مطلب شامل انتقاد اخیر مقام معظم رهبری در فرمایشات اخیرشان است که مخدوش شدن ادب اسلامی در برخی محیط‌های رسانه‌ای و فضای مجازی را مورد انتقاد قرار داده بودند. ‌یکی از کانال‌های تلگرامی مدعی ارسال نامه از سوی وزارت امور خارجه به رهبر معظم انقلاب درباره سفر رییس مجلس شورای اسلامی به روسیه شده است.

مرعشی: مطمئنم قالیباف حامل پیام رهبری به پوتین، نبوده است

سخنگوی حزب کارگزاران گفت: بنده اطمینان دارم که آقای قالیباف حامل پیام مقام معظم رهبری به آقای پوتین، رئیس جمهور روسیه نبوده است.سفر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس به مسکو برای دیدار با برخی مقامات روسیه حاشیه‌های بسیاری به دنبال داشت.سفری پارلمانی که گفته می شد رئیس مجلس در خلال آن حامل پیامی از رهبرانقلاب به پوتین است اما در نهایت خبر رسید دیدار مستقیم وی با پوتین به دلیل پروتکل های بهداشتی کاخ کرملین لغو شده است.سید حسین مرعشی، سخنگوی حزب کارگزاران و نماینده پیشین مجلس درباره سفر قالیباف، رئیس مجلس به روسیه به خبرگزاری برآنلاین گفت: اگر آقای پوتین وقت ملاقاتی با آقای قالیباف تنظیم نکرده باشد از نظر بنده آقای قالیباف حق نداشت اعتبار مجلس ایران را کم کند و این سفر را انجام دهد.او افزود: بنابراین باید این سفر لغو می‌شد. بنده اطمینان دارم که آقای قالیباف حامل پیام مقام معظم رهبری به آقای پوتین، رئیس جمهور روسیه نبوده است چراکه اگر حامل پیام مقام معظم رهبری به پوتین بود یقینا آقای پوتین ملاقات می‌کرد.

بایدن شرط برداشته شدن تحریم‌های ایران را اعلام کرد

رئیس‌جمهور آمریکا گفت که کشورش حاضر نیست برای بازگرداندن ایران به مذاکرات برجام تحریم‌ها علیه تهران را لغو کند.به گزارش خبرگزاری فرانسه، «جو بایدن»، شامگاه یکشنبه گفت که آمریکا تنها زمانی حاضر است تحریم‌های خود را لغو کرده که ایران غنی‌سازی اورانیوم را متوقف کند. وی در پاسخ به پرسش خبرنگار شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس درباره این‌که آیا آمریکا حاضر به لغو تحریم‌های ایران است یا خیر گفت که حاضر نیست تحریم‌ها را لغو کند و این اتفاق تنها زمانی می‌افتد که ایران غنی‌سازی اورانیوم را متوقف کند.

ادعای دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس علیه ایران

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس که به قاهره سفر کرده است پس از دیدار با وزیر خارجه مصر، ایران را به دخالت در یمن متهم کرد.«نایف الحجرف» دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس امروز یکشنبه در قاهره با «سامح شکری» وزیر خارجه مصر دیدار کرد.الحجرف پس از این دیدار در کنفرانس خبری مشترک با شکری تأکید کرد که مصر رکن اصلی امنیت ملی است و امنیت کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس و امنیت مصر با یکدیگر مرتبط است.وی افزود که روابط بین قاهره با کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس را تاریخی و مستحکم خواند و بر استمرار این هماهنگی به منظور تقویت موضع عربی در قبال تمامی قضایا تأکید کرد.الحجرف همچنین حمایت شورای همکاری خلیج فارس از مصر برای مبارزه با تروریسم و موضع قاهره در مذاکرات مربوط به سد النهضه را مورد تأکید قرار داد.طبق گزارش وبگاه «الیوم‌ السابع»، الحجرف درباره مسئله فلسطین نیز بر ضرورت حل این قضیه بر اساس طرح صلح عربی، تحقق راه‌حل دو دولت در مرزهای چهارم ژوئن ۱۹۶۷ و تشکیل دولت مستقل فلسطین به پایتختی قدس تأکید کرد و در عین حال احترام به حاکمیت کشورهای منطقه و عدم دخالت در امور این کشورها را ضروری خواند.

واکنش امیری فر به نامه نوشتن احمدی‌نژاد به بایدن

امیری‌فر گفت: احمدی‌نژاد دوره قبل ردصلاحیت شد و این دوره هم قطعا ردصلاحیت خواهد شد. آن‌طور که من با روحیات تک تک اعضای شورای نگهبان آشنایی دارم، ایشان قطعا ردصلاحیت خواهد شد. خود ایشان هم می‌داند، اما شرکت می‌کند و اشکالی هم ندارد.عباس امیری فر، رئیس شورای فرهنگی و امام جماعت مسجد نهاد ریاست جمهوری در دولت نهم در خصوص نامه احمدی نژاد به جو بایدن گفت: ایشان یک شهروند عادی است و این که نامه بنویسد یا ننویسد هم اهمیتی ندارد.او ادامه داد: آقای احمدی نژاد از این نامه‌ها زیاد دارد. به ترامپ و بن سلمان و دیگر شخصیتها هم نامه نوشته‌اند. ما نه می توانیم ایراد بگیریم و نه بگوییم که نتیجه ای می گیرند. وقتی طرفی که برای او نامه می نویسد، جواب نمی دهد، نوشتن این نامه ها واقعا لزومی ندارد. ما حدیث داریم که تکبر با آدم متکبر عبادت است. وقتی به کسی سلام می کنی و او جواب سلامت را نمی دهد دیگر لزومی ندارد، سلام کنی! آقای احمدی نژاد باید خود متوجه این چیزها باشد.امیری فر در خصوص انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: انتخابات از جمله مهم‌ترین مسائل نظام ماست. باید سعی کنیم در انتخابات پیش رو حضوری فعال داشته باشیم و مردم را به شرکت در انتخابات تشویق کنیم، که این مهم از وصایای حضرت امام است. آقایان هم می بایست وصیت نامه حضرت امام را عملیاتی کنند و ان‌شاءالله مشکلات را حل کنند.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۴
در انتظار بررسی: ۱۴
انتشار یافته: ۱۱۱
قسم به همه مقدسات که اعلام اختلاف نظر جبهه پایداری با احمدی نژاد رای ایشان را بشدت افزایش می دهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
وریا در کنار سلحشور و صادقی از مردان آزاده روزگار است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
رییسی فسادستیز و محبوب بشکل فراجناحی میاید و با رای مردم پیروز میشود به امید خدا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
قسم به مقدسات که این دوره اینقدر درصد مشارکت پایین است که کاندید خود نظام رای می آورد.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
همیشه از احمدی نژاد می ترسید
تبریزیان: کسانی که واکسن می‌زنند تمایل به همجنس بازی پیدا می‌کنند)
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
این همان نیست که توصیه به استفاده از روغن بنفشه داده بود.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
خدایا ما رو بکش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
چرا با روان مردم بازی میکنند ؟ به خدا ما خودمون به قدر کافی استرس و آشوب داریم تو این دوران. این آقا هم با این شایعات داره حالمون و بدتر میکنه
ناشناس
| Canada |
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
آیا این واکسن‌ها توسط علما تایید شده؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
بد بخت ما که چه کسانی تو مملکتمون صدا دارند اما بهتریت سایت خبریمون جرات انتشار کمترین نقد حق طلبانه را ندارد
قالیباف نیازی به تخریب شما ها ندارد و عملکردش در هر کجا که بود مشخص است برعکس عملکرد شماها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
راست میگه خودش عامل اصلی تخریب خودشه!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
دقیقا عملکرد بی نظیرش در شهرداری تهران که الان قایم مقامش در زندان است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
معاونش چه ربطی به خودش داشت؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
تاسیس موسسات اعتباری غیر مجاز در نیروی انتظامی و شهرداری و جمع کردم پول بدبخت ها در این موسسات و املاک شهرداری از نمونه های بارز ایشان است. فعلا کافی است. حرف آقای عبدی بهترین برداشتی است که در مورد قالیباف گفته شده ایشان کاملا مصنوعی و انتخاباتی رفتار می کند و بسیار کینه ورز است.
یعنی اینقدر وزن قالیباف سنگین هست که هنوز به مجلس نیامده بود و رای گیری شروع نشده بود علیه ایشون حرف های خاله زنک می زدین تا به امروز و الان هم می گوید سفر را لغو می کرد؟!! هنوز نمی دانید با دعوت رسمی مجلس آن کشور می رود یا از عمد خودتان را به ندانستن می زنید؟!!
پاسخ ها
چشم کف پات
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
اتفاقا بدون دعوت رفته و پوتین پشت ور نگهش داشته عین ظریف
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
عزیزم ما داریم دیپلماسی عزتمندانه تان را تماشا می کنیم
ظریف جان که همین چند روز پیش آنجا بود و رهبری اگر می خواست پیامو می داد به ایشون!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
جواب پیام چی شد؟ اوردش قالیباف؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
ظریف دیپلمات هست میدونه که نباید تقاضای دیدار بالاتر از خودش رو‌بکنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
پس چرا به حضورپذیرفته نشد!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
پیام را یه شرق پرست باید میبرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
کدام پیام ؟!!
پایدارچی ها مشغول جمع اوری امضا برای دعوت ریسی به کاندیدا شدن کردند . این کار جز تخریب رییسی چیزی عایدش نمی کنه کلا برای اینکه کسی را بخواهی در بین مردم خراب کنی کافیه او را جز اینها یا مورد علاقه اینها قلمداد کنی
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
رئیس مگه محبوبیت هم دارد؟ انتخابات قبلی را لطفا مرور کنید.
ناصر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
اصول گراها به دبنال خالی کردن و بی ثمر کردن قوه قضائیه هستند
آقای رئیسی لطفا با دقت و هوشیاری مراقب این جریان باشید اگر خدمتی به اسلام و مسلمین است در قوه قضائیه بدون ملاحظات سیاسی ااست
انشالله موفق و سلامت باشید
خجالت بکشید و اینقدر کشور را بازیچه آمریکا نکنید
ما حدیث داریم که تکبر با آدم متکبر عبادت است. وقتی به کسی سلام می کنی و او جواب سلامت را نمی دهد دیگر لزومی ندارد، سلام کنی!) حدیثت اشتباهه چون پیامبر ص در سلام کردن از همه سبقت میگرفت و فکر نمی کرد ان شخص قبلا جواب من را داده یا نه
الهی غم نبیتی جبهه پایداری! یک ربع خندیدم فقط...
یکی میخواد از شما اعلام برائت بکنه...
قالیباف ؟عمو پوتین تحویلت نگرفت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
این تحویل نگرفتن
معنی عمیق تری هم داره
نیکی
| Australia |
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
بهتر بود میگفتی
رفیق قالیباف ، رفیق پوتین تحویل ت نگرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
عروس رفته خواستگاری, تازه ناز هم میکنه...!!1
غرب زده ها از این که قالیباف در کنار دیدار با مقام دومان روسیه شرایط پروتکل بهداشتی پوتین که برای همه اعمال می کند را قبول نکرد بر آشفته شدن و فکر کردن این طوری رو می آیند!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
اسم‌مجلس روس ها دوما هست نه دومان۴۱۴
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
میشه بفرمایید پروتکل های بهداشتی کرملین چیه؟ایشان رو راه ندادن برای دیدار با پوتین همانطور که ظریف را به حضور نپذیرفت تمام
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
تو راست میگی !!!! به جون خودت قسم، که تو راست میگی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
دوما درسته نه دومان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
والا غرب زدگی هزار تا شرف داره به غش کردن به دامن روسیه خاین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
این جمله"
شرایط پروتکل بهداشتی پوتین
فکر کنم کلمه رمزه
بدعت های بدی گذاشته می شود . تا به حال دخالت مجلس را در جمع آوری امضا برای کاندیدا شدن نداشتیم که این را هم دیدیم . به این که برای چه کسی انجام می شود کاری ندارم برای هر کسی که باشد ، جلوی این بدعت ها را بگیرید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
مجلسه!دیگه...!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
خه استفاده از این امکانات به نفع کاندید خاص غیر قانونیه که در مرکز قانون گذاری داره اتفاق می افتد
می شه بگن بر اساس کدام شاخص اندازه گیری ، به اندازه 150 سال کار شده است ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
با این حساب کره جنوبی به اندازه ۱۵۰۰ سال کار کرده
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
پوند بر اینچ مربع. شاخصی وجود ندارد و همه اش دروغ گویی محض است
بهتر نیست وریا جان در مورد قرارداد افزایش یافته خود روشنگری کند و در سایر حیطه ها ورود نوند .
✅ لغو دیدار قالیباف - پوتین؛ روغن ریخته یا دیپلماسی عزتمندانه؟

مردم هم از تمام احزاب و باندها اعلام برائت میکنند . هیچ حزب و باندی با اسم بردن از اشخاص ، هرگز بزرگ نخواهد شد
درود بر احمدی نژاد و یارانش ... لعنت خدا و نفرین مردم بر پرونده سازان و دروغگویان و نان به نرخ روزخورها

تا روزی که احمدی نژاد در کنار جناح اصولگرا بود ، او بهترین فرد در کره خاکی بود و اطاعت اواطاعت خدا بود ( فرمایشات مصباح) ولی وقتی به اغوش ملت برگشت شد انحرافی ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
تمام حرفات خوب بود
بغیر از جمله اخر
بخاط همین منفی خوردی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
احمدنژاد بعد از یک سال دقیقا نشان داد چه هاله ای هست از اول تا اخر هم همین بود منتها بعضیا دیر حالیشون میشه یا خودشون را به جاده خاکی میزنن
نمایندگان چرا کسی که در پستش فعالیت می کند نمی گذارید آقای ریئسی در قوه قضاییه عملکرد خوبی داردو کارش خدمت به مردم است
کارهای مجلس از ابتدا تا کنون هم جالبه.
آقایان مجلسی اگر کارهای جناحی و حزبی تان و همچنین دنا پلاس تمام شد فکری هم به حال مردم و بیکاری و گرانی بکنید.
کارهای مجلس از ابتدا تا کنون هم جالبه.
آقایان مجلسی اگر کارهای جناحی و حزبی تان و همچنین دنا پلاس تمام شد فکری هم به حال مردم و بیکاری و گرانی بکنید.
امضایی که آقای جلالی جمع کنه نتیجه اش از همین الان مشخصه. راستی حاجی جلالی قرآن رو ختم کردی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
امضا گرفتن يعني مردم سالاري ديني
از کجا به این نتایج رسیدن
واقعا جای تاسف داره که عقل رو بزای تو گنجه صحبت کنی
نیازی به جمع آوری امضا نیست. اگر آقای رئیسی وارد انتخابات بشن و افرادی مثل شما آقای جلالی و همفکرانتان از ایشان حمایت کنند از همین حالا نتیجه مشخصه و بهتره که اصلا کاندیدا نشن!
عمده مردم دیگر به انتخابات در این کشور اهمیت نمیدهند شخص سیاسی عاقل که برای وجهه خود ارزش قائل باشد در چنین انتخاباتی کاندید نمیشود.
این کار امضا برای من جالب نبود....کار و بحث باید علمی و ...بره جلو
تو همون قوه قضاییه چه کار کردن که حالا بیان ریاست جمهوری؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
والا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
مگه نمی دانی ریشه فساد کلا خشکیده شد تا ابد و یک روز
بابا کی به کیه ! بشینین دور هم یک قانون تصویب کنید که رییسی باید در انتخابات کاندید شود و رییس جمهور شود. کارگردان هم سیاهی لشکر(مردم) را آماده کند !
هرگز بی ریسی رای نمیدیم چون‌عاقبتش گرسنگی وبدبختی هست در صورتدعدم حضور کاندیدای واقعی نه عاریتی رای دادن بی فایده است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
به رئیسی،اشتباه نوشته بی رئیسی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
کلا رای دادن اشتباه است
رای بی رای
مجلس بیکار ما به جای این که به مشکلات مردم بپردازه فکرش جای دیگه است....انگار پیغمبر می خوان بیارن به مسند بنشونن
این هم از نماینده جوان‌ انقلابی! به جای خدمت به مردم دارن طومار نویسی می کنند. افرین!
ما هم از جبهه پایداری اعلام برائت می کنیم
من فقط اگردکترفایزه هاشمی بیان بهشون رای میدم والسلام
آقای رئیسی عزیز از اینکه در سال ۹۶ گول خوردم و به شما رای تمام منو ببخش
دیگه رای بی رای.هر دو جناح تا حالا حکومت کردند و عاقبتش همین ادامه تحریم ها و افزایش فقر و بیچارگی برای مردم بوده
جبهه پایداری درتمام انتخابات ها شکست خورد و نیروهای احمدی نژاد را به خودش چسباند تا پیروز ی نامیدند .احمدی نژاد بدون هیچ جریانی و جناحی اگر تایید شودپیروز است اما متاسفانه شورای نگهبان همگی پایداری هستند
پوتین رو بچسبید از بایدن تنوری گرم نمیشه
آمریکا بلاخره تبریزیان خواهد دزدید.
ما مالباختگان خودرو سازی وقتی تعزیرات حکم به محکومیت خودروساز داد و ما امیدوار شده بودیم بخشی از حق مون رو میتونیم بگیریم متاسفانه به علم به اینکه خودروساز محکومه داره صلاحیت تعزیرات رو لغو میکنه تا پرونده رو به دادگستری بفرسته تا به هر شکل هست خودروساز رو از زیر این دین خارج کنه تازه قاضی دادگاه به وکیل مون گفته بود میدونم حق با مردمه ولی به صلاح نیست خودروساز محکوم بشه . چطور میگین جناب رئیسی اومده قوه قضاییه بهتر شده
ماده تاریک یک نگاه
دانشمندان وقتی یک چشم الکترونیک کنار یک سوراخ و الکترون از داخل ان سورراخ عببورر دادن یک خط بود
اما وقتی چشم ااکتترون برداشتند بی شماز خط بود و الکترون در جهت ها مختلف بود
و ماده تااریک شاید مثل ییک چشم الکترون باشه
چرا ورزش کارها وقتی بدنشان قبل ورزش گرم می کنند راحت تر می توانند بدوند . ..و وقتی راه پیمایی زیاد و یا ورزش زیاد می کنیم احساس سبکی داریم ....چون این نگاه ماده تاریک کمتر به ما میشه....وچرا وقتی میشینیم سخت بلند بشیم و مثلا ان لیوان اب بگیریم و اگر ایستاده بودیم راحتر بود .. و در مقاله ای بود که بگفته انها هزاران ماده تاریک از بدن ما در حال عبور ........وو شااید ماده تارییک یک چاهی باشه در هستی و فشار ان چاه باشه در هستی .....
اگر هم به لحظه درست شدن جهان نگاه جهان مثل یک پرنده ای که با اتفجار بیگ بنگ به پروا ز میاد ....و انفجار ها چون سریع هستند باعث مییشه دیده نشود....و در قران فکر بوودده برای حضرت ادم
(ع) کلمه سقوط به کار میره و با یک دروغ سقوط می کنند و عدم اعتماد
به پروردگار و نگاه دروغ مثل یک چاه و دروغ جاذبه زیادی داره باعث ایستادن دراه ئ و منحرف کرد و باعث سر شدن و سرد شدن میشه در انسان وماده تاریک شبیحه این درو....و چرا زمین و اجسام اسمانی به شدت دور خودشان می چرخند ..به خاطر اینکه دیده نشوند..
و چرا کوچککترین چیز در روزز قیامت حساب میشه چونکه نگاه و وزنی داره.....چرا وقتی نگاه مردم و دنیا کمتر باشه با صبکی جلو میره و نگاه باشه سنگین تر مثل قبل برجام وقتی نگاه جهان کتر بود صبک تر میرفتیم و بعد برجام وقتی مقابل جهان بود سنگین تر ..ومثال دیگه وقتی قبل سخنرانی نگاه و فشار کممتر و داخل سخنرانی نگاه وفشار بیشتر
و وقتی عادت می کنیم به سخنرانی و نگاه ما بیشتر میششه خودمان روی جمعیت و فشار و نگاه می زاریم نه جمعیت به ما ودر زندگی همین طور
و ماه تاریک می تونه نوعی نیش باشه ...
ومارها نیش می زنند عضله ها سفت می شوند و ماده تاریک به خاطر جاذبه شدیدش و باعث جمع شدن جهان میشه و انرژی تاریک باعث گسترش شتاب داره جهان میشه که در سال 2011 کشف شده و باعث شوک دانشمندان میشه چون دانشمندان می دانستند حرکت جهان که از بیگ بنگ شروع شده به خاطر جاذبه شدید ماده تاریک حرکت کند شووند داشته باشه و گفتند چه کسی در حال بزرگ کردن جهان/و اسم ان انرژی تاریک گذاشتند
ودر قران میگه اسمانها را با قدرتمان بنا کردیم و همواره ان گسترش می دهیم ...در سوره زاریات .....ودرسوره 30 انبیا انفجار بیگ بنگ مییگه
که اسمان و زمین دوخته شده بودند و ما انها را از هم باز کریم و....
و
دقت کردید گیمرها که روح سریع و شاد و ساده دارند شاید این باعش شده نگاهشان از ماده تاریک دور کرددن وو یا از دنیا
یک کاغذی دستش بود ولی چون چتر با خودشان نبرده بودند احتمالا خیس و غیر قابل خواندن شده باشد. باید برگردد و برابر با اصلش را ببرد.
رییسی اگه قابل بود، در انتخابات ۹۶ شکست نمی خورد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
قابل بود اما با دروع و تهمت حذفش کردن
الهی که خیر نبینی پوتین ،این همه راه اومد ایم اقای قالی باف ما
میگن تومیدان سرخ مسکوجلوی درکاخ توسرماوبرف نشسته منتظره اجازه شرفیاب شدند!خوش بحال روزگارقاجارهرکی بودندحداقل ادعانداشتند!!
از خدا می خواهم ریاست جمهوری به دست اصول گراها نیفتد چون کشور را می دهند به فنا یک اش آقای احمدی نژاد که کشور را ایزله و به پرتگاه برد هنوزهم یک آدمهای قراضه اصلاح طلب برای چنین کاری به 100 نفر اصول گرا می ارزد
مگه روسیه خودش واکسن کرونا را نساخته
خب چرا پوتین تزیق نمی کنه که خیالش از بابت کرونا گرفتن راحت باشه ؟
هرروز که از عمر مجلس انقلابی می گذرد ،اتفاقات جدیدی می افتند که شأن مجلس را پایین می آورد ،بک روز با برنامه ریزی برای خراب کردن ظریف ،هرروز برنامه فحاشی به دولت وریاست جمهوری وبرجام ،بی برنامگی در مورد تصویب بودجه سرآمد بی تدبیری های مجلس ،اظهارات بی پایه و اساس نمایندگان در امور مختلف خصوصا سیاست خارجی بدون رعایت منافع ملی وحالا نیز جمع آوری امضا برای کاندیدای ریاست جمهوری ،تمام این نشانه ها حاکی از بی محتوایی وبی تدبیری وعدم استحکام مجلس در وظیفه اصلی خویش می باشد که می تواند زیانبار باشد .
درود
طرف را تو ده راه نمیدادن ..سراغ خونه کدخدا را می گرفت
جناب قالی باف مردم ایران شما را هیچ وقت به ریاست جمهوری نخواستند ..این ریاست مجلس هم از رای .40 درصدی به شما رسید
حالا توقع داری دوست روسی شما را راه بدهد
نماینده ولی‌فقیه در گیلان
لطفا با دلیل و مستند حرف بزنید من کاری به امریکا ندارم.لطفا نگاهی به شاخص ها بیندازید تقریبا نصف مملکت در فقط هستن.نگاهی به گزارش های مرکز پژوهش مجلس بندازید.کجا کار شده ؟؟
تا دیروز که "آیت الله" تبریزیان بود که
قالیباف حامل پیام نبود بلکه خودش گفت حاوی پیام ست!!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
این اعتماد به نفس مجلسی ها منو کشته. بیچاره رئیسی باز هم باید چهارسال دیگه صبر کنه .
رئیس مجلس انقلابی چه انقلابی کرد!!!!!

یک جو آبرو برامون نموده
حتماً جیگیلی جیگلی هم معاون می شه!
ایکاش مجلس رو تعطیل کنند چون شده جای یک مشت بیکار و چاپلوس
درود بر احمدی نژاد و حامیان میلیونی او
احمدی نژاد بزرگترین مرد تاریخ کل ایران
در پاسخ آقای امیری فر

خود گویی و خود خندی عجب مرد هنرمندی
کینه و عصبانیت از خادم ملت در لحن گفتار این آقا موج میزنه. خیلی نکوهیده است انسان به جایی برسه که اجیر بشه
پاسخ به استاد پیر فرزانه، دلربا!!! دکتر تبریزیان: اگر کسانی که واکسن روی بازو می‌زنند تمایل به همجنس بازی پیدا می‌کنند ، حتماً آنهایی که روغن بنفشه می مالند، تغییر جنسیت می دهند.
۳-دولت بایدن خواهان تمرکز روی روسیه و چین و کم کردن تنش در خاورمیانه است. شواهد بسیار زیاد برای این گفته: ۱-هشدار دولت بایدن به عربستان در مورد یمن. ۲-بازگشت به سیاست ۲ کشور (فلسطین و اسراییل) بجای سیاست یک کشور محور اسراییل ۳-خودداری از فروش برخی سلاح ها به امارات. ایران می تواند از این فضای جدید هم استفاده بهینه کند هم فرست سوزی.
سقوط:(جمع‌آوری امضا در مجلس برای نامزدی رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰) هزینه ی این سیاسی کاری های شخصی از جیب ملت شریف و نجیب!!!!!!
ذوالنوری: به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری فکر نمی‌کنم!!! پس به چی فک میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قالیباف به گفته خودش حامل پیام نبود بلکه حاوی پیام بود
رییسی کارنامه موفق و مقبول مردم داره
ظریف و قالیباف و ... چی دارن؟
امیدوارم جمع آوری امضا برای جناب آقای رئیسی فتح الباب جدیدی نباشد. در فتح البات قبلی و حضور آقای تتلو در جریان انتخابات که به نتیجه نرسید. این یکی هم به نتیجه نمی رسد. امیدوارم با عملکرد مناسب و وفق رفتار منطقی و اخلاق مداری در دل مردم جای پیدا کنند نه با لابی گری تعدادی مجلس نشین که قوانین را نمی دانند یا زیر پا می گذارند.
جالبه! کارمندان قوه مقننه از رییس قوه قضاییه دعوت میکنن کاندیدای قوه مجریه شه!
مملکته داریم؟؟؟؟
بالاخره خداوند عمری داد تا متوجه بشیم وظیفه نمایندگان در مجلس چیه.جمع آوری امضاء برای کاندیداتوری یک نفر.
خدايا ما را از دست امثال قاليباف نجات بده ...يه ذره عزتي هم اگرداشتيم با اين سفر خارجي برد
شماره تلفن روابط عمومي مجلس خواهشا بده ميخواهم اگهي فروش بزارم روزنامه يا ديوار
جناب قاليباف اگر حامل پيام خيلي بودي ..ميگفتي زنگ بزنم ولادمير در و برات باز كنه
آقای امیری‌فر حدیث شما را ملاک قرار بدهیم یا رفتار نبی اکرم در مقابل فردی که خاکستر بر سر مبارکشان ریخته بود . این تعارض ها و تناقض های سیاسی و دینی شما را کجای دلمان بذاریم. آیا ازم است که به حدیث گفتن روی بیاوری ؟ نمی توانی بگی که من نظرم و یا برداشتم اینه ؟
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # امامی کاشانی # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
وب گردی