بازدید 62182
دو هزار و دویست و نود و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: دفاع نایب رئیس مجلس از طرح قیر رایگان / توئیتر، حساب کاربری عباس آخوندی را مسدود کرد و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۱۷۵۴۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳ 26 November 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ماموریت اقتصادی روحانی به سه وزیر کابینه

رئیس‌جمهور از سه وزیر کابینه خواست هرچه سریعتر طرح‌های خود را برای تصویب در ستاد اقتصادی دولت آماده کنند. حجت‌الاسلام حسن روحانی در مراسم رونمایی از طرح‌های ملی وزارت نفت گفت:‌ نکته ای که مقام معظم رهبری روز سه‌شنبه بر آن تاکید کردند، این بود که باید در جهش تولید سه اقدام مهم در مساله خودروسازی، صنعت نفت و نهاده‌های دامی انجام شود. وی افزود: سه وزیر نفت، صمت و جهاد کشاورزی تلاش خود را انجام دهند و هرچه سریع تر طرح خود را به ستاد اقتصادی دولت بیاورند تا تصویب کنیم و سریعتر اجرایی شود. تاسیسات فرآورش سیار میدان مشترک نفتی آزادگان جنوبی و تاسیسات ذخیره‌سازی و ایستگاه‌های اندازه‌گیری میعانات گازی پارس جنوبی دو طرح شرکت ملی نفت ایران است که با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور بهره برداری از آن آغاز می‌شود. طرح تاسیسات ذخیره‌سازی و ایستگاه‌های اندازه‌گیری میعانات گازی پارس جنوبی در عسلویه و شرکت پتروشیمی اوره آمونیاک لردگان در استان چهارمحال و بختیاری دیگر طرح‌ها هستند.

انتقاد تند روحانیِ‌ اصولگرا از فراخوان علیه دولت روحانی در قم


حجت الاسلام سیدرضا اکرمی، عضو جامعه روحانیت مبارز درباره فراخوان راهپیمایی علیه دولت روحانی در قم گفت: معتقدم براساس قانون اساسی باید تحزب در کشور شکل بگیرد و چند حزب قوی و فعال پای کار بیایند و عقاید مردم را نمایندگی کنند. بالاخره مسائلی در جامعه مطرح می شود و برخی می خواهند دیدگاه هایشان را بگویند اما وقتی زمینه ای برای طرح دیدگاه هایشان نمی بینند، ناچارند از طرقی استفاده کنند که عمدتا کم نتیجه یا بی نتیجه است. وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری افزود: رهبر انقلاب بارها به آثار مثبت برگزاری کرسی های آزاد اندیشی اشاره کردند و اگر ما این نوع برنامه ها را در رسانه ملی، حوزه علمیه، احزاب و دانشگاه ها برپا کنیم، بسیار مفید خواهد بود، چون ابعاد مختلف موضوع مشخص می شود و نتیجه روشنی هم به دست خواهد آمد. عضو جامعه روحانیت مبارز درباره نیات عوامل اعلام فراخوان علیه دولت روحانی اظهار کرد: بی‌کاری یک بلاست که افراد اوقات فراغتشان را گاهی در این کارها می گذرانند یا ابراز وجودشان را با این نوع امور نشان می دهند. ما برای نقد راهکار داریم و همان طور که اشاره کردم، با برگزاری کرسی های آزاداندیشی نتایج خوبی از نقدونظر کسب خواهد شد.

ابربدهکار بانکی از زندان پای ثابت معاملات فولادی بورس


روزنامه شرق نوشت: یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی ایران که سال ۱۳۹۸ خبر بازداشت او منتشر شد پای ثابت معاملات مچینگ فولادی شده است! امروز در کنار عرضه‌ کالاها در تالار بورس، مکانیسمی از سوی تولیدکنندگان راه‌اندازی شده که کالاها را بدون شرکت‌دادن در رقابت، به مشتریان خاص عرضه می‌کنند. نامش را سیستم مچینگ گذاشته‌اند اما شباهتی به مچینگ واقعی ندارد.نکته درخور تأمل درباره این سیستم، فهرست نام‌آشنایی از مشتریان خاص است که در بین آنها نام بدهکاران بانکی در حبس نیز به چشم می‌خورد. به گفته غزنوی، سخنگوی اتحادیه لوازم خانگی، این روزها یکی از بدهکاران بزرگ بانکی که در حال گذراندن دوران محکومیت خود است، پای ثابت معاملات مچینگ فولادی شده است! مچینگ، سازوکاری تکمیلی در بورس برای فروش مازاد کالای عرضه‌شده در تالار است تا محصولاتی که از عرضه روزانه بورس باقی مانده، روی دست نماند و به مشتریان عرضه شود. اما در سیستم کنونی بدون آنکه محصولات در تالار عرضه شده و در رقابت شرکت کنند، یک‌راست به مچینگ می‌روند و به صورت عرضه خاص به فروش می‌رسند.یکی از بزرگ‌ترین بدهکاران بانکی ایران که سال ۱۳۹۸ خبر بازداشت او منتشر شد، از مشتریان پروپاقرص این سیستم است. بر اساس اطلاعات منابع غیررسمی، او از بدهی چند هزار میلیارد تومانی خود تا به حال بخش عمده‌ای را تسویه کرده اما همچنان برای گذراندن دوره محکومیت خود در زندان است.

اعتراض به اظهارات عیسی کلانتری درباره امام خمینی


جماران در یادداشتی نوشت: در این روزها قطعه کلیپی در فضای مجازی نشر یافته که در آن آقای عیسی کلانتری، «امام خمینی» را فرزند ناخلف آمریکا خوانده است. استدلال ایشان هم مبتنی بر آن است که مدعی می شود «آمریکایی ها پشت شاه را خالی کرده اند و او را تنها گذاشته اند».اول آنکه مطابق هیچ سند و مدرکی آمریکایی ها پشت شاه را خالی نکردند و این نه تنها با شواهد تاریخی در تضاد است. مطابق همه اسناد منتشر شده، شاه و رژیم پهلوی تا آخرین لحظات حیات خود از حمایت کامل غرب و حتی شوروی برخوردار بوده است. اما درباره ادبیات منحط و مبتذل آقای کلانتری است که در باره شخصیت امام از تعبیر زشت «فرزند ناخلف» استفاده می کند. آقای کلانتری ظاهرا از کمترین میزان از ادب سیاسی و اجتماعی برخوردار نیست که درباره مقتدای کشور از این واژه زشت و توهین آمیز بهره می گیرید. راستی ایشان معنای فرزند ناخلف را می داند؟ مطابق نقل فرهنگ های فارسی بهترین معنا برای این واژه « فرزندی است که مطابق با آداب خانواده اش عمل نکرده است». آیا جریان فکری نهضت اسلامی دست پرورده آمریکاست تا بگوییم چون به اندیشه آمریکا و آداب ایشان پشت کرده است، پس ناخلف بوده است. 

نیکزاد: دژپسند روز قیامت باید پاسخگو باشد


علی نیکزاد با اشاره به سفر نظارتی سه تن از نمایندگان پارلمان به محل کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه در خوزستان گفت: بر ۴ موضوع در بررسی‌ها تأکید شد که به استاندار خوزستان و مسئولان اعلام کردیم؛ لزوم کاشت در ۳ هزار هکتار برای برداشت محصول کافی، ضرورت فراهم کردن بیمه تأمین اجتماعی کارگران، جلوگیری از پرداخت نشدن حقوق کارگران بیش از یک ماه و خلع ید از مالک که این مورد بر اساس گزارش وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات الزامی است. نیکزاد با بیان اینکه ۲ دستگاه دولتی حاضر به تملک هفت تپه شدند، تصریح کرد: وزیر اقتصاد به هیات داوری در این زمینه خلع ید مالک کشت و صنعت هفت تپه نامه‌ای نوشته است و انتظار داریم این هیات با توجه به نظر دستگاه‌های نظارتی و بررسی‌ها اهلیت مالک را مانند کشت و صنعت مغان رد کند و خلع ید اتفاق بیفتد. او یادآور شد: چرا علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی‌سازی را پس از چند کار انقلابی برکنار کردند؟ وزیر اقتصاد هم در روز قیامت و هم در حضور نمایندگان مردم باید در این باره پاسخ دهد. نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این گفته را که «عزل رئیس سازمان خصوصی‌سازی با استعفای خودش بوده است» اصلاً نمی‌پذیریم. اطلاعات غلطی درباره مسکن به رئیس جمهور داده‌اند/ خانه متری ۱۵۰ میلیون تومان در تهران شرم‌آور است!

مردانی: لباس های تاناکورا عامل انتقال کرونا هستند


عضو ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: لباس های تاناکورایی عامل بسیار مهمی برای انتقال ویروس کرونا و حتی دیگر بیماری های عفونی هستند. دکتر مسعود مردانی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا با تاکید بر اینکه استفاده از ماسک یکی از بهترین راه های جلوگیری از انتقال کرونا به دیگران است، افزود: لباس های آلوده به ویروس کرونا در شرایط های متفاوت ممکن است ۲۴ تا ۴۸ ساعت سبب انتقال ویروس کرونا به دیگران باشند. استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد: لباسهای تاناکورایی باید قبل از عرضه برای فروش در فروشگاه ها، شست وشو و ضدعفونی شوند. دکتر مردانی بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله رعایت فاصله اجتماعی و شست‌ وشوی مکرر دست ها از دیگر مسائلی است که سبب کاهش آلودگی و انتقال کرونا می شود، اظهار داشت: در مجموع رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی ضامن سلامتی و ادامه زندگی است.

توییت احساسی احمدی‌نژاد برای مارادونا

رییس جمهور سابق ایران درگذشت دیگو مارادونا را تسلیت گفت.محمود احمدی نژاد رییس جمهور سابق ایران با انتشار توییتی، درگذشت دیگو مارادونا اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان را تسلیت گفت.احمدی نژاد در این توییت که به زبان انگلیسی منتشر شده است، نوشت: درگذشت دیگو مارادونا، یک بازیکن بزرگ فوتبال، و یک فرد انسان دوست بزرگتر که در برابر امپریالیسم ایستاد، من را بسیار ناراحت کرد. به خانواده وی و همه کسانی که او را دوست داشتند تسلیت می گویم.

توضیحات وزیر علوم در مورد نامه به رهبر انقلاب

وزیر علوم در پی انتشار نامه خود به مقام معظم رهبری و واکنش‌هایی که در مورد فعالیت‌های دانشگاه فرهنگیان به وجود آمده، منظور دقیق خود را از ارسال این نامه تشریح کرد.دکتر منصور غلامی در خصوص انتشار نامه خود به مقام معظم رهبری در مورد لزوم به‌کارگیری فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور در تامین نیروی آموزشی مورد نیاز آموزش و پرورش گفت: متاسفانه از نامه بنده به محضر مقام معظم رهبری، سوء برداشت شده است.وی ادامه داد: اولاً همانطور که در مطلع نامه آورده شده، به هیچ وجه نظر به کم‌رنگ شدن جایگاه دانشگاه فرهنگیان نبوده. ثانیاً بحث استفاده از نیروی انسانی تحصیل کرده موجود که همزمان مسئولین کشور، دغدغه اشتغال آن‌ها را هم دارند، بوده که بکارگیری آن‌ها در یک مقطع چند ساله مشکل تامین انبوه معلم مورد نیاز آموزش و پرورش را هم حل خواهد کرد. ثالثاً اعلام نظر کارشناسی به عدم لزوم گسترش کمی دانشگاه مذکور با تمام محدودیت‌هایی است که در ابعاد مختلف در این رابطه وجود دارد.وزیر علوم تاکید کرد: نکته آخر اینکه عزیزانی که ابراز نگرانی کرده‌اند، قبل از اینکه حضرت آقا نامه را دریافت و ملاحظه بفرمایند، این همه واکنش منفی نشان داده‌اند.دکتر غلامی خاطرنشان کرد: بنده همان‌ روز و بلافاصله در مصاحبه‌ای که در رسانه ها و از جمله صدا و سیما هم پخش شد، توضیح دادم که منظور توقف روال جاری، فعالیت‌های دانشگاه فرهنگیان نبوده و نیست.

نماینده مجلس: هیچ کدام از نطق‌هایم توهین آمیز نبود

نماینده مردم کاشمر،خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ یک از نطق‌های ما توهین آمیز نبوده است، دولت با طرح اظهاراتی می‌خواهد مجلس شورای اسلامی به حاشیه کشیده شود. جواد نیک بین در واکنش به اقدام عجیب دولت مبنی بر اینکه اظهارات برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: این دولت مستحق محاکمه بوده و باید نسبت به عقب افتادگی‌هایی که در حوزه‌های مختلف اعم از معیشت، اقتصاد و ... در کشور بوجود آورده پاسخگو باشد و به جای اینکه به اهمال کاری‌های خود بپردازند و همچنین به تذکرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی توجه داشته باشند با این طرفند واهی که نباید توهینی به رئیس جمهوری صورت بگیرد به دنبال به حاشیه بردن مجلس شورای اسلامی هستند.نماینده مردم نماینده مردم کاشمر،خلیل آباد و بردسکن در مجلس شورای اسلامی افزود: البته ما توهین را نسبت به هر شخص در هر پست و مقامی که باشد محکوم می‌کنیم، چون توهین وارد کردن به اشخاص اقدامی ناپسند بوده، اما بنده در همه نطق‌های اخیر خود لفظ "محترم" را برای دولت به کار بردم؛ البته منتقد بودم و انتقادات جدی را هم وارد کردم ولی تفاوت میان توهین و انتقاد بسیار واضح است.

توئیتر حساب کاربری عباس آخوندی را مسدود کرد

حساب توئیتری عباس آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی در توئیتر بدون هرگونه توضیحی (نقض قوانین شبکه توییتر) مسدود شد. این احتمال وجود دارد که مخالفان آخوندی او را در توئیتر ریپورت کرده و این شبکه اجتماعی با استناد به این موضوع حساب او را مسدود کرده باشد.

دفاع نایب رئیس مجلس از طرح قیر رایگان

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه اجتماعی خود در توئیتر اظهار کرد: طرح مهم قیر رایگان شامل آسفالت جاده‌ها، روستاها، مالچ‌پاشی و... بوده و در مسیر تحقق عدالت اجتماعی است.در متن توئیت نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین آمده است: «نکاتی درباره طرح قیر رایگان:
۱. این طرح مهم شامل آسفالت جاده‌ها، روستاها، مالچ‌پاشی و... بوده و در مسیر تحقق عدالت اجتماعی است.
۲. حواله‌ای به کسی داده نخواهد شد و مدیران دستگاه‌های اجرایی، با اعتبار مشخص صرفاً امکان خرید قیر را دارند.
۳. نظارت و مراقبت را به طور مستمر خواهیم داشت.»

اظهارات جنجالی احمدی‌نژاد

محمود احمدی نژاد در پاسخ به سوالی درمورد قانون «الزام به حجاب اجباری» گفت: قانون، یک قرارداد اجتماعی است. مگر غیر از این است؟! به مردم می‌گویند شما یک مجلس انتخاب کردید و این مجلس برای شما قانون گذاشته.احمدی نژاد که در یک برنامه اینترنتی با مهدی نصیری سردبیر سابق روزنامه کیهان گفتگو می‌کرد در پاسخ به سوال مجری در این باره که رهبری گفته اند کسی در این مساله (نقد حجاب اجباری) وارد نشود، گفت: اگر رهبری یک موقع توصیه‌ای می‌کنند معنایش این است که اگر کسی نظری داشت، نگوید؟! یا مثلا احتمال نمی‌هند که شاید نظر ایشان از دو سال پیش تا الان عوض شده باشد؟! این حرف‌ها خیلی سبک است. شما می‌خواهی به ظواهر سخنان رهبری استناد بکنی تا برای مردم محدودیت ایجاد کنی، این خیلی غلط است.

واکنش جواد لاریجانی به احتمال بازگشت آمریکا به برجام:  غلط کردند بیرون رفتند

محمدجواد لاریجانی در واکنش به احتمال بازگشت آمریکا به برجام گفت: «ما مگر علاف آن‌ها هستیم؟! ما مگر مسخره آن‌ها هستیم؟! غلط کردند بیرون رفتند ما هرگز نباید برگردیم».
معاون وزارت خارجه در دهه شصت در این باره افزود: یک نکته مهم وجود دارد و این است که هروقت آقایان برگردند ماهم بر می‌گردیم مثل اینکه ما خیلی معطلیم، یعنی ما را شش، هفت سال علاف کردند و حالا ما چند قدم مختصر برداشتیم و هروقت برگردند ما باید برگردیم؟ چرا همچین حرفی می زنید.؟ او بیان کرد: چنین چیزی وجود ندارد. ما مگر علاف و مسخره آن‌ها هستیم. ما مگر آلت دست آن‌ها هستیم. غلط کردند که بیرون رفتند. ما هرگز نباید برگردیم. به چی برگردیم؟ چیزی وجود ندارد که برگردیم.جواد لاریجانی افزود: این که ما بگوییم هر وقت شما برگشتید ما هم برمی‌گردیم، این موضع بسیار بدی است. ما باید موضعمان را قاطع بیان کنیم. من گفتم ما اگر با دنیا به خصوص این غربی‌ها خوب صحبت کنیم باید سطح مذاکره را با شارژ صفر ببندیم. نه اینکه من بگویم این مذاکرات را بیندازیم در خاک آن ها، ما باید تمام تعهداتمان را تعلیق کنیم.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۴
در انتظار بررسی: ۳۳
انتشار یافته: ۱۵۵
احمد
|
United States
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
حق داری آقای لاریجانی شما که فشار اقتصادی تحمل نمیکنی و خیلی راحت میتونی بگی برجام برنگردیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آن وقت برجام باشد فشار اقتصادی نیست؟!!!!!
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چرا کیسینجر را اخراج کرد؟ چرا بولتون را کنار گذاشت؟ چرا مارک اسپر را اخراج کرد؟ چرا نتانیاهو از اولین کسانی بود که به بایدن تبریک گفت. چرا ادلسون پشت ترامپ را خالی کرد؟ چرا به بولتون که نوکر و مهره ادلسون است دستور دادند که علیه ترامپ کتاب بنویسند. چرا رابرت مورداک که صاحب فاکس نیوز یعنی تنها شبکه خبری عمده طرفدار ترامپ بود به این شبکه دستور داد که اولین شبکه ای باشد که خبر رئیس جمهور شدن بایدن را اعلام کند و.... چون ترامپ مستقل بود. ترامپ ضد جنگ بود. ترامپ حاضر به حمله به ایران و حزب الله نشد. بخاطر همین هم زیر پایش را خالی کردند. مردم امریکا بیشترین رای را به خاطر همین مستقل بودن او به او دادند چون مردم امریکا بر خلاف نظر ایرانیها کاملا به نقش این عناصر قدرت در امریکا واقفند و متوجه هستند که ترامپ برای انها بود و مقابل مورداک و کیسینجر و ادلسون و... ایستاد و حاضر به شروع جنگ نشد. حالا بایدن را اوردند و بلینکن و سولیوان که اصلا از دفتر نتانیاهو و شبکه لابی اسراییل هستند را وزیر و مشاور امنیت ملی کردند. ما قدر فرصت ترامپ را ندانستیم . او مجبور بود که نیات واقعی خودش را مخفی کند. همانطور که اوباما مجبور بود گرایش و مسلمان بودن خودش را مخفی کند. حالا اقای روحانی و ظریف خوشحال هستند که ترامپ رفت. اگر اینها بینش سیاسی داشتندکه وضع مردم و اقتصاد و برجام این نبود.
ناشناس
| Germany |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آمریکا به شرایط قبلی اکتفا نمی کند ، بهمین جهت باید هم گفت ،پیف گوشت بوی بد دارد!
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
۲۲.۱۱
این ترامپ گوگولی ضد جنگ شما بهترین مرد ما رو شهید کرد.چی داری میبافی برای خودت؟.اگه خبر حمله به عین السد به عراقیا نرسیده بود الان مشغول جنگ با این ضد جنگ بودیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
خخخه فعلا با ضربه مغزی ها خوش باش که مردن تا بعدش بروی متن سخنان را بخونی که فقط اطلاع دادن و نگفتند کجا را می خواهند بزنند
ولی خوب توجیه برای خودتان درست می کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
ادعا داشتید که ما افراد چپی بیاییم سایه جنگ را از سر کشور دور می کنیم پس چی شد چرا سردار را شهید کردن؟
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
واقعا متاسفم برای خودم در کشوری بدنیا اومدم


که با کسانی طرفم که برای من و هموطنان عزیزم نظراتی می دهند که از روی شکم سیری قضاوت مینمایند


امیدوارم هرچه زودتر خداوند متعال شر هرچی مغز معیوب و زنگ زده رو از تمام کره ات حذف فرماید


الهی آمین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
واقعا عجب ادبیاتی غلط کردند که رفتند بیرون...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
خداییش چند سال ما را بازی دادند. توافق خوبه، اما توافقی که پایدار بمونه و زیرش نزنن
وقتی یه طرف توافق قدرت هر کاری را داشته باشه و حتی قطعنامه سازمان ملل را هم پاره کنه آیا واقعا بهش امیدی هست!!!؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
متاسفم که آقای احمدی نژاد نمیتونه به مامان مارادونا حضورا" تسلیت و تسلی خاطربده همونجوری که به مادر چاوز داد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
آقای احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری تان ، از پول نفت کشورچقدر مالیات مارادونا رو پرداخت کردی؟
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اصولگرا اصلاحطلب اعتدالی دلواپس کارگزار و....همه از نظر مردم رد شدن.مشخصه رییس جمهور من اینه که اول غربگرا باشه.با شرق مشکل ندارم ولی باید با کارت غرب و شرق بازی کنیم و از هر دو امتیاز بگیریم.باید با همسایگانمون گفتگو کنه و روابط رو بهتر کنه.من نه با ترکیه مشکل دارم نه عربستان نه امارات نه اقلیم کردستان .معلوم شد حجاب اجباری مبنای شرعی نداره.حجاب باید اختیاری بشه تا درامد خوبی از توریسم نصیب کشور بشه.امریکا ابرقدرت دنیاست و مردم اجناس امریکایی رو بیشتر از هر جایی میپسندن و مسئولان هم علی رغم شعار دلبندانشون رو به اونجا میفرستن.مشکل ما با امریکا باید برای همیشه حل بشه و بهانه دیگه ای برای ناکارامدی ها جور کنن.اگر کسی هست که قول پیگیری اینها رو بمن میده با افتخار در انتخابات شرکت میکنم.در غیر اینصورت خیر.و میدونین که در صورت عدم شرکت مردم یک اصولگرا انتخاب میشه.اونها که با ۸۰۰ میلیارد درامد نفتی هیچ کاری نکردن با سالی ۴۰ و ۵۰ میلیون نارضایتیها .از طرفی یکی مثل اقای مصباح حکم شرعی میده اطاعت از رییس جمهور اطاعت از خداست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
خودت هم نمیدونی دنبال چی هستی قانون و غیر قانون را سر هم کردی!
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
مشکله ما با آمریکا در حقیقت فقط اسراییل هست، اگه مشکل اسراییل و فلسطین حل بشه ایران با آمریکا مشکلی نداره
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
جواد جون یکی دیگه رفته بیرون.الان یه دولت دیگه اومده گنه کرد در بلخ اهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری.در ضمن گویا نظر سنجیها رو دیدی و اینکه برادر فیلسوف رای نداره شیطون اعلام کاندیداتوری کردی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
شما سیاسیون طراز اول کشور اگر باکسی یا جریانی مخالف هستسد نمیتونید نظرتون را مودبانه بگوئید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای لاریجانی خون خودت رو کثیف نکن. به نظر میاد از سر شوق داری می گی تا از سر تعصب. از جمله کسانی که الان عروسی دارن خود بزرگوارتون هستید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
شما عروسی باج دادن داشتید قبلا؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
حداقل تا انتخابات ۱۴۰۰ بازگشت به برجامی نخواهد داشت زیرا
۱_ امریکا سعی خواهد کرد انتخابات ۱۴۰۰ رو به بهانه برحام مدیریت کنه تا بتونه کاندیدای اصلاحات پیروز بشه
۲_ بازگشت ایران به شرایط برجام عملا امکان پذیر نیست با توجه به سطح غنی سازی ۲۰ درصدی
۳_ اروپاییان دنبال گنحاندن مسایل موشکی به برجام هستند
۴_ تحریم های اخیر سپاه و بنیاد مستضعفان به بهانه حقوق بشر عملا پرونده مذاکره رو بست
۵_ بایدن با توجه به اینکه با تقلب پیروز شد عملا نقش یک مرغابی لنگ را خواهد داشت بخصوص در برابر سنای جمهوری خواه
فعلا روحاتی داره به خودش و جامعه امید میده تا این بتونه این چند ماه رو به سلامت تموم کنه و این گرانی های اخیر گویای خیلی از واقعیت هاست ؟؟!
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
عزیز جان ازاین حرف من ناراحت نشوولی دلم به حال امثال شما که فکر می کنید آمریکا همه کارهاش رو رها کرده وصبح تا شب درنقشه ی اینه که چطور کشور ما رو ساقط
کنه می سوزه بابا به خدا آمریکا وآمریکائیان به ما فکر هم نمی
کنند! این ماییم که صبح تاشب ..................ادامه نمی دم منتشر نمیشه .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اختیار دارید قربان ، تا جنتی و یاران هستند می می تونه انتخابات 1400 رو مدیریت کنه، اصلأ کسی این جرات رو داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
نگران نباش چون مردم اکثریتشان رای نمی دهند یک اصولگرای منتصب خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای جواد لاریجانی عمر سیاسی شما به پایان رسیده و با اظهار نظر های اینچنینی قطعا نمیتوانید به صحنه سیاسی کشور بازگردید.ضمن اینکه شما هنوز هم دو دستی به بحران چسبیده اید و التماس میکنید برای بازگشت طرف مقابل.پس لطفا این شعارهای پوپولیستی رو کنار بذارید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
ساعت خواب
دوستان شما که در آنجا درس خواندن دنبال التماس هستند و بارها در این 20 سال تکرار کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
احمدی نژاد = عوام فریب اعظم
پاسخ ها
حسن ثانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
نه دیگه،فعلاً مقام اول به حسن آقا و شرکاء میرسه بعد احمدی نژاد:!!!!:)))
کرمانشاه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
در آستانه انتخابات دور اول ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد بااین سخن که ؛ یعنی مشکل اصلی جامعه ما الان موی سر جوانان ماست ، وارد میدان انتخابات شد ولی طولی نکشید که گشت ارشادبوجود آمد ولی ا ز احمدی‌نژاد خبری نبود حالا هم که نزدیک انتخابات ریاست جمهوری است مدافع آزادی حجاب شده گاهی دوستدار مایکل جکسونه و گاهی هم مدافع بازگشت فلان خواننده و بازیگر به ایرانه . نامه‌های بی پاسخی هم به این سو و آنسوی جهان مینویسد افتخار طرفداران او یارانه‌ایی است که باعث سقوط اقتصاد ایران شد و یا مسکن مهری است که خود نه مرهم بلکه نمکی است بر زخم جامعه . آهای آقایی که از عوام فریب و پوپولیست بودن این آقا رگ غیرتت باد میکند و بجای دفاع از او هجمه به دولت کنونی وارد میکنی لطفا بفرمایید درآمد ۱۰۰ دلاری حاصل از فروش هربشکه نفت کجا خرج شد ؟! دکل نفتی ناپدید شده ما الان کجاست ؟ چه کسی ایران را به لب پرتگاه جنگ و تحریم کشاند ؟ اصلا تحریم نمنده و قطعنامه کاغذ پاره‌ایی بیش نیست گفته کیست ؟
ناشناس
|
France
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
نه جنگ نه صلح
مگر مردم علاف شما هستند.
سه نسل سوختند بس نیست
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
زمانی که امریکا به عراق حمله کرد من در نقطه صفر مرزی بین مهران و صالح اباد مرزبان بودم و چند باری هم تا مرز درگیری با انها پیش رفتیم.شبهایی که امریکا با بمبهای سنگر شکن به تاسیسات زیر زمینی صدام در بغداد حمله میکرد در سنگر ما زمین لرزه احساس میشد.نمیدانم از انزمان تا بحال امریکاییها چقدر در تکمیل ان بمبها پیشرفت کرده اند چون جمع نخبگان جهان در ان کشور جمع شده و زمانی که من از ان صحبت میکنم هنوز حتی گوشی هوشمند وجود نداشت؛ با فرض اینکه بمبهای کنونی امریکا همان بمبها باشد باید تاسیسات زیر زمینی ما برای زلزله ۹ الی ۱۰ ریشتر اماده باشد و اگر ضعفی در ان وجود دارد فی الفور با اضافه کردن ستون و استحکامات محکم شود.همچنین میتوان برخی تجهیزات گرانقیمت را در این دو ماه در مکانهای دیگر مستقر نمود زیرا بمب افکن بی ۵۲ به دلیل وزن زیاد بمبها قادر به حمل تنها دو بمب است و دو هواپیما ۴ بمب حمل میکنند.بنابراین نمیتوانند همزمان به صد نقطه حمله کنند.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اگر صحبت گران کردن نفت نبود این چشم آبی ها ولکن شاه نبودن
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اقا محمد جواد عشق دوستان شما(ترامپ)رفت بیرون.میخوای انتقام از بایدن بگیری؟یا از طیف مقابلتون یعنی اصلاحطلبها؟میدونی دوره بگو نشنو دیگه تموم شده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آدم چقدر ساده لوح باید باشد که هنوز دنبالبرجام باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
جناب لاریجانی، کسی که بیرون رفت و کسی که قرار است برگردد، دو نفرند. بهتر نبود بگید رئیس جمهور جدید اشتباه قبلی را جبران کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
درمان رئیس جمهور کنونی یک نفر ترور شد و در زمان رئیس جمهور جدید 4 دانشمند هسته ای ما
حالا شما قضاوت کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای لاریجانی این را به آقایان دستپاچه بگو که.....!
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
کامنت ۷ ریالی صبح نبودی؟بالا دستیهات خبر دارن سر خود رفتی مرخصی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
کوچولو بودیم منتهی صبح ها نصفه و نیمه منتشر می کنند و ظاهرا طرفدار آمریکایی هست هر کی مسوول است
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
5 هزار آقازاده در خارج از کشور در حال عشق و حال.
پدر و مادر آنها در داخل کشور :مرگ بر امریکا.مرگ بر انگلیس.مرگ بر فرانسه.
پرچم آتش می زنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
عزیزم تخفیف نده پنجاه هزار نفر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
پدر و مادرشون یه کار دیگه هم میکنن
یه عده ای را هم تو این کشور گیر آوردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
یکی به این محمود بگه محمود هر کاری کنی دیگه کسی تورو نمیخواد. بسه دیگه.
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
درست میگی اما حرف صحیح رو حتی اگر از دشمنت هم شنیدی باید تصدیق کنی احمدی نژاد این روزها حرفهای بدی نمیزنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
اما صحبتش درست بود.
ناشناس
| France |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
از این قبیل حرفها زیاد زدند و می زنند ولی کی حاضره تا مرحله اجرا پیش بره؟؟؟ پس فردا می گه منظورم این نبود حرفهایم را تحریف کردند
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
خدایا چرا در حق ما ظلم میکنی؟ دلار 4 تومانی خریدم و حالا میخوام دلار 30-40 هزار تومانی بفروشم به مردم، چرا کاری میکنی که دلار ارزون بشه؟ خدایا به دل بایدن بنداز که با ایران سر برجام به توافق مجدد نرسه تا من بتونم همچنان اجناسی که احتکار کردم رو در انبار نگه دارم و به قیمت نجومی قطره چکانی بدم به مردم، خدایا ما هم میخوایم ثروتمند تر بشیم. خدایا ما اگه خون ملت رو در شیشه نکنیم، امورات زندگی مون نمی گذره، بچه داریم در خارج، خرج داره، طفلکی میخواد سوار طیاره بیزینس کلاس بشه، کاری کن ایران و امریکا توافق نکنند تا دلار بشه 43 هزار تومان.... خدایا صدای ما رو میشنوی؟
امضا: جمعی از دلالان و تاجران و ......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اگر هیچ اتفاقی هم مثل تحریم و... نیافتاده بود هم دلار و تورم به همین شکل توی مدت زمان بیشتر اتفاق می افتد از سال ۷۰ به این طرف هر ۵ تا ۶ سال یک تورم سنگین در کشور اتفاق افتاده است یه نگاه به دوره های مختلف بکنید علت هم در تولیدات کشور قابل رقابت به رقبای خارجی نبودند تا بتونند در بازارهای بین المللی جایی پیدا کنند و کشور از ۷۰ سال پیش وابسته به نفت بوده تا حالا و حالا که دیگه نفت نفت مثل قبل ارزش نداره و در اینده هم وضع بدتر خواهد شد چون نفت دیگه نیاز دنیا نیست و تولید خیلی بیشتر از تقاضا است و گر تغییر نکنیم و نخواهیم تولیدات نو و کیفی انجام بدیم محکوم به شکست هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
مارادونارا ول کنید این محمو بچسبید دروازره اشتباه گرفته این ادم
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
اتفاقا تو این چند وقت دروازه رو درست گرفته شماها مسیر دفاعتون رو عوض کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
دروازرو اشتباه نگرفته
ماهارو اشتباه گرفته!!!!!!!! والا
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
این آقا جواد از این سخنان طنزگونه زیاد میگه، نباید جدی گرفت. مسئولین سیاسی کشور خودشون بلدند چکار کنند ، اگر به ایشون و امثال ایشون باشه باید هر روز یک الم شنگه با کشورهای دیگه راه بندازیم و کمر ملت هم زیر بار گرونی و تورم و بیکاری و .... بشکنه و آقایون به فکر منافع جناحی و حزبی خودشون باشن و خوش بگذرونن!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اگر بلد بودین که دوبار نمی رفتید قرارداد ببندین
ناصر
|
Germany
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
امثال آقای لاریجانی چکاره اند که با زندگی ۸۰ میلیون ایرانی بازی می کنند ودلبخاه اسراییل و عربستان حرف می زنند آنها هم نمی خواهند برجام برگردد مثل رانت خوارهای داخلی وبعضا نفوذی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
شماها چی کاره هستید که دنبال قرارداد یک طرفه بر مردم هستید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
امروز قیمت روغن ماشین ۵۴ دزصد گرون شد ؟؟! روحانی داری با اعصاب و روان جامعه چه میکنی ؟؟! یه تعویض زوغن معمولی با تعویض فیلتر و.. نزدیک به نیم میلیون برای اشغال ترین روغن میشه ؟، حالا میخای با ۱۰۰ هزار تونان ان هم برای یه عده خاص دهن مردم رو ببندی؟؟! مجلس مماشات با این دولت خیانت در حق ملت است ؟؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چرا امثال آقای احمدی نژاد به حجاب گیر می دهد ؟ می خواهد رای چند جوان را جذب کند و خدای نکرده سیاست عوامفریبی را ادامه دهد. هر بچه ای اکنون می داند که مطالبه مردم عدالت اقتصادی و رفاه برای همه هست وگرنه طرح این مسایل جز ضربه به اعتقادات مردم چه ماحصلی دارد؟
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
آزادی اجتماعی حق و خواسته همه مردمه ببم جان شما نمیخواهید استفاده نکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
چون انسان مختار افریده شده و می تواند بر اساس عقل خود تصمیم بگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اقای روحانی میدونی بی کفایت کسیت؟؟
کسی که ۵۰ درصد لاستیک رو گرون میکنه
۴۰ دزصد لبنیات رو گرون میکنه
۵۰ درصد روغن ماشین رو گرون میکنخ
۶۰ دزصد روغن خوراکی رو گرون میکنه
۳۰ درصد سیمان رو گرون میکنه
۶۰ درصد میوه رو گرون میکنه
کسی است که معیشت یک حامعه رو گروگان بگیره
راستی میگن دلار ۴۰ درصد ارزون شده ؟؟؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
منظورت مجلسه؟قبول دارم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
( همه اینها آثار تحریم واقتصاد انحصاری مقاومتی میباشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
محمود خودش گشت ارشاد و راه انداخت
الانم مزاح میفرماید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
گشت ارشاد مال دولته یا نیروی انتظامی؟
ناشناس
| France |
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
چرا در اون ۸ سالی که در قدرت بود از این حرفهای خوب نمی زد؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
احمدی نژاد حرف بدی نزده که کاملا درست گفته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
گشت ارشاد از ابدعات مشعشعانه ایشون بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
حرف هاش کاملآ درسته ، ولی زمانش ایراد داره ، نمی‌دونم قبلاً چون رییس‌جمهور بود نمی گفت یا نمی تونست بگه یا این که جدیداً به این نکات دست یافته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
درود بر 23:11
چون از قطار قدرت پرتش کردن پایین، حالا شده منتقد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
دمش گرم احمدی نژاد
ناشناس
|
Belgium
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اقای لاریجانی حالا شما خیلی سخت نگیر گذشت از بزرگانه.وسخنی هم با اقای مردانی .برادر عزیز مردم لباسهای مستعمل به اصطلاح تاناکورا را از دل خوش نمیخرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اولین حرفی که از احمدی نژاد قبول دارم همین حرف است
پاسخ ها
نوری
| Canada |
۰۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
این حرف حساب نیست
شعار است
ناشناس
| France |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
فقط حرف است و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای لاریجانی، شما چه کاره هستین تو این مملکت که در مورد همه چیز نظر میدین؟ چرا در خصوص آقای طبری تا کنون اظهار نظر نکردین؟
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
طبری عشقه ، طبری دوست، طبری مرام، طبری رفیق قدیمی، طبری کجایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اقای محمد جواد لاریجانی ما هم اگر حساب های بانکی و زمین ها و درامدی داشتیم از برنگشتن به برجام ککمون هم نمیگزید و همینگونه صحبت میکردیم!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای لاریجانی! این مردم خیلی مشکل دارند مثل بعضی ها ثروتمند بی درد نیستند پس خواهشا از طرف ما تصمیم نگیرید
عماد
|
United Kingdom
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
الان محمد جواد لاریجانی دقیقا چه کاره ی کجاست؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای جواد لاریجانی، ملکه کشور انگلیس نظرشان بر این است که ایران وارد برجام نشود؟ ایشان نمیدانند که ایران خارج نشده که بخواهد وارد شود. هنوز هست.
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
محمدجواد لاریجانی در واکنش به احتمال بازگشت آمریکا به برجام گفت: «ما مگر علاف آن‌ها هستیم؟! ما مگر مسخره آن‌ها هستیم؟! غلط کردند بیرون رفتند ما هرگز نباید برگردیم».

خوب بفرما شما چه دستاوردی می توانید داشته باشید!! که بر نگردید !! بالاترین دستاوردتان می شویم برادر کره شمالی !!!!!!!!!
خجالت نمی کشید از این مردم گرفتار
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
نه ، چرا از مردم....... مگه به مردم بدهکار هستیم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اتفاقاً ما هم‌ علاف شما نیستیم که بعد چهل سال وضعمان‌این‌ باشد.
ناشناس
| United States |
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
کره شمالی نفت گاز ندارد انقد مارا با کره شمالی قیاس نکن
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اصلاح طلبی سرانجام بعد از 20 سال به بار نشت و شد بی اعتباری بیشتر صندوق رای و رای ندادن مردم
ابتذالی که اصلاح طلب و اصولگرا درست کردن واقعا نگفتنی است
به ما رای دهید چون اگر فلانی بیاد براتون بد میشه این شده استراتژی اصلاح طلبها که با تهدید و ایجاد ترس دنبال رای گرفتن هستند از وعده دمکراسی رسیدن به ایجاد ترس بین مردم
اصولگراها هم از طریق کاهش مشارکت دتبال موفقیت هستند اون اقای باهنر مدام داره میشماره که هر چه کمتر بیاد به نفع ما است!
از طرفی اصلاح طلبها رابطه ایران امریکا را گرو گرفتن که فقط ما بلدیم درستش کنیم!
در ایام انتخابات دنبال رای جمع کردن و گدایی رای است بعدش میگه ریاست جمهوری اختیاری نداره اگر اختیار نداره چرا دوباره میای؟
اگر اختیار نداره چرا میگی فلانی بیاد بد میشه؟ اختیار نداره دیگه پس علت ناراحتی چیه؟
تناقض و ابتذال فقط دیده میشه
هیچ جناحی مثل اصلاح طلبها نمی تونست تا این حد به دمکراسی آسیب بزنه از طریق چوپان دروغگو شدن و بی اعتماد کردن مردم و به ابتذال کشیدن رای دادن
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
هیچ اصلاح طلب واقعی ای تایید صلاحیت نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اقای روحانی مغازه هامون رو بستی و خانه نشین شدیم بدون درامد در این روزهای فوق گرونی
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
جناب جواد لاریجانی فکر کنم وقت استراحت. است هم برای شما هم از دست شما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
این آقایون سالیان سال است دارند استراحت می کنند آقازاده ها در خارج خودشان در داخل.
احمد سامانی
|
Canada
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آین جناب جواد اردشیر لاری جانی که خود بیست و چند سال پیش مذاکره کننده با نیک براون برای حمایت بریتانیا از رقیب محمد خاتمی بودند تصور می کنند که ایران از برجام بیرون امده و دیگر نباید دوباره برگردد . این یک پیمان شش چانبه بود و فقط امریکا از ان خارج شد و بقیه اعضا از جمله ایران هرگز برجام را ترک نکردند . نتایج این پیمان هم که بی اثر شدن قطع نامه های سازمان ملل و رفع تحریمهای تسلیحاتی بود شامل ایران شد . امریکا به دلیل قدرت بی حد و حصر خود توانست دنیا را به دلیل منافع اقتصادی مجبور به تحریم ج ا ایران کند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اردشیروشنون چی گفته. یا صادق چی فرموده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
ای آقا کجای کارین جناب لاریجانی؟ دولت و وزارت امور خارجه ما که اینقدر به حول افتاده برای حلیم که داره میافته توی دیگ برادر! دارن التماس میکنن آل ظریف و آل فریدون!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
هول درست است برادر . سواد فارسی اب رفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
من از تابناک ممنونم که این شب جمعه ای بساط شادی و جوک مارو با چاپ خبر از محمود جور کردش. دوستت دارم تابناک بخاطر محمود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
مرهمی بر قلب سوخته دلالا
اسدی-یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
واقعا که جوادی!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
مرسی در این وانفسای زندگی کمی خندیدم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای لاریجانی شما کاره ای نیستی که برای مردم تصمیم می گیری باید با آمریکا مذاکره و روابط برقرار شود در غیر این صورت مملکت و مردم به قهقرا می روند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
ظاهرا کاره ای نیستند همه شان جزو دولت در سایه اند.
اسدی-یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
"واکنش جواد لاریجانی به احتمال بازگشت آمریکا به برجام: غلط کردند بیرون رفتند"
واقعا" که جوادی!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
تنها سخنی که از احمدی نژاد قبول دارم و اعتقاد دارم بش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
ما که نفهمیدیم چرا اروپا و آمریکا بد هستن ولی چین و روسیه خوب هستن چرا میگیم مرگ بر آمریکا ولی نمیگیم مرگ بر چین چرا اگه اروپا و آمریکا بد و دشمن هستن اینا آقازاده هاشون رو میفرستن اونجا زندگی کنن
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اوه اوه بگیم مرگ بر چین و پرچمشو اتیش بزنیم جناب مستطاب سفیر کبیر چین ناراحت میشن و مسئولان ما رو مثل دفعه قبل توبیخ میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
برخلاف تمام گندکاریهای احمدی نژاد در چند سال مسئولیت تنها سخن درست و منطقی گفته که واقعا آیا مشکل این مملکت حجاب و گیردادن به حجابه ؟!! البته دیگه همه مردم میدونن گیر دادان به حجاب برای امثال صدیقی و علم الهدی و سازمان امربه معروف و سازمانهای تبلیغات اسلامی نون و بودجه کلان دارد !!!!! بله واقعیت پشت پرده بودجه و پول هست
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
همین احمدی نژاد نبود که گشت ارشاد رو راه انداخته بود ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
متاسفانه بعضی وقتا صدای دلالا از گلوی مسئولان به گوش میرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چرا احمدی نژاد میتونه هر حرفی رو بزنه و با هر شبکه ای مصاحبه کنه ولی سید محمد خاتمی از ترسش فقط جهت جریان رود شنا میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
جواب چرا همون از ترسش هست دیگه از ترسش که یه شب احیانا در یه جای سختی بخواد سر کنه ولی محمود مرد مبارزه هست
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چون احمدی نژاد از خودشونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
چون احمدی نژاد ترسو نیست ولی خاتمی یک فرد ترسو است و جرات نداره
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
عزیزم فرقشو نمیدونی؟احمدی نژاد فقط فکر خودشه.مطرح باشه تا بتونه باز به قدرت برگرده.خاتمی ولی دلش به کشورش میسوزه نمیخواد تشنج ایجاد بشه اسیب به مملکتش برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
وقتی بایدن پیروز شد و سرلشکر ترامپ شکست خورد دلالا مثل لشکر شکست خورده آماده فرار بودن دولت باید همونجا اونا رو تار و مار میکرد باید قلع و قمع میکرد باید تا آخرین نفر از بینشون میبرد و اگه حتی واقعا در هر شهر چند نفری پوست کنده از تیر چراغ برق آویزون میشدن دیگه تا عمر داشتن دلالا گرد دلالی نمیگشتن ولی خوب دولت فرصت خوبی رو از دست داد حالا باید ذره ذره قیمتا کاهش پیدا کنه و این جماعت رذل بعید نیست دوباره کار کثیف دلالی رو از سر بگیرن
آبدارچی جهنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
این آقای نیکزاد که این قدر سنگ مردم را به سینه میزند همان کسی است که دوران وزارت ایشان افزایش چندین برابری قیمت مسکن پایه گذاری شد آقای نیکزاد فردای قیامت جنابعالی هم باید پاسخگو باشید
تقی معمولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
هرچی طبل تو خالی تر باشد سر وصدایش بیشتر است این دقیقا مصداق اوضاع احوال دو رییس جمهور آخر ایران محمود وحسن است که هر روز در یک مورد جنجال به پا میکنند ودر همه زمینه ها از مذهب گرفته تا نانو بیولوژیک نظر کارشناسی میدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
علت اینکه ایران و ایرانی آینده ندارن و اصلا آینده ایران روشن نیست اینکه مافیا دلار و احتکار اصلا و ابدا اجازه فراوانی ، ارزونی و رفاه و افزایش قدرت خرید مردم رو نمیدن چراکه ثروت و قدرت و نون این مافیا در تحریم و افزایش دلار و ارز و احتکار کالا .... هست و برخلاف این بشدت ضرر میکنن
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اولین حرف درست احمدی نژاد
عدالتخواه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
احمدینژاد صبح تا شب به دنبال یک تربون میگرده تا حرف های صد من یه غازش را بیان کنه
آبدارچی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای روحانی حالا چه عجله ایه هنوز حالا بعد از هفت سال ونیم یادت افتاده که چنین ماموریتی به وزرات بدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
مردم دارن له میشن از فشارهای اقتصادی و قیمتهای هر روزه اونوقت یه مشت دلال و کاسب خدانشناس فقط اعتقاد به فشار به مردم برای سود بیشتر دارن حالا به اسم تجریم و هرچی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
اقای احمدی نژاد از جنس مردم است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
ما صد نوع مردم داریم کدام مردم؟
دهقان فداکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
مسولان لطفا ترتیبی اتخاذ نمایند تا جناب احمدی نژاد هر چه سریعتر به آرژانتین سفر نمایند ودر مراسم تشییع ماردونا حضور پیدا کنند تا همانند مراسم تشییع هوگو چاوز سنگ تمام بگذارند راستی مامان مارادونا هنوز زندست؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
احمدی نژاد همون آقای گشت ارشاده دیگه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
احمدی‌نژاد در این موارد صحیح می گوید
بانام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای لاریجانی خیلی خوشحال نباش باید نذر کنی که امریکا به برجام 4 سال پیش برگردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
آقای لاریجانی مگر ایران از برجام خارج شده است؟!!!!!!! اگر ایران از برجام خارج شده بود که بلافاصله چهار تحریم کمر شکن شورای امنیت سازمان ملل که حاصل تلاشهای بی وقفه همان معجزه هزاره سوم و طرفداران پروپاقرصش بود همگی بر می گشتند و امروز دنیا بیش از این به کام کاسبان تحریم داخلی بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۶
احمدی نژاد کاملا راست می گویند
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. مخاطبین خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «نظرات»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای تابناک آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین نظرات که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای تابناک مهم و قابل توجه باشد، در اختیار تابناک قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه نظرات را می‌بینید.
کاسبان
|
France
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
چرا دیگه آزمایش موشکی نداریم؟؟
وقتی که برجام رو همه قبول داشتن ، ما هر ماه شاهد آزمایشات موشکی بودیم ولی حالا که برجام بی نتیجه مونده دیگه خبری نیست !!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
همین چند روز پیش رگبار موشکی رونمایی شد و شلیک موشک از زیر زمین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
چون امتحانش رو تو السد پس داده نیازی به آزمایش نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
درود بر احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
تابناک! وقت کردی یه کم‌ سانسور کن!
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
احمدی نژاد نبض جامعه در دستش هست. البته خیلی از صحبت های ایشان مثلا در مورد حجاب اجباری در ۹۹% جهان جزو بدیهیات است ولی در کشورحرف های احمدی نژاد "جنجالی" به حساب می آید. اما جالبترین پاسخ او از نظر حقیر در مورد سوال مصاحبه کننده در مورد اینکه چه اشتباهی کردی بود؟ این سوال که همواره از رهبران و تصمیم گیرندگان در مقامات حساس پس از دوران انجام مسولیت ها صورت می گیرد در حقیقت بهترین معرف صداقت و بینش و بازنگری فرد است. احمدی نژاد با پاسخ خود و حتی پس از یاد آوری اینکه آنچه شما گفتید خطای دیگران بود خطای شما چه بوده؟ حتی از این فرصت هم استفاده نکرد که از مدیریت خود نقدی صورت بدهد. تا در اینکه ایشان کماکان یک عوام فریب فرصت طلب است شکی باقی نماند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
احمدی نژاد خوب با بد رقت و امتحان خودش را پس داده و خوبی هاش ارزش دردسرهایش را ندارد بخصوص در زمینه خصوصی سازی
مریخ
|
France
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
احمدی نژاد تنها کسی است که توانسته دشمنی سرسخت برای اقا زاده ها باشه
بینام
|
Canada
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
آقای رئیس جمهور احمدی نژاد. تا زمانی که اکثریت مردم کشوری فقیر باشند, نمیشود جلوی فحشا در آن جامعه را گرفت و تا زمانی که فحشا به حداقل نرسد بی حجابی باعث فحشای گسترده تر در آن جامعه میشود. از ما گفتن و از شما نشنیده گرفتن. دقیقا مثل کارهای دیگری که بدون مطالعه و تحقیقات در دولت شما بلافاصله عملیاتی شد. نمونه آن چاپ اسکناس بدون پشتوانه و در کنارش لغو سوبسید و پرداخت یارانه به قشر آسیب پذیر بود. دیدید که با این طرح بدون تحقیقات شما مردم چقدر فقیرتر شدند؟ عقاید ایدآلیستی شما نیازمند داشتن زمینه مناسب با آن ایده هستند. مثلا تا روزی که دشمنان ما توانایی کنترل کامل اینترنت را نداشتند اینترنت را جهانی نکردند اما ما اول اینترنت را وارد کردیم بعد دنبال رفع مشکلات کنترلی آن گشتیم که اشتباه بود, تا قوانین نوآوریها ابداع نشوند واردات نوآوری مشکلی بر مشکلاتمان میافزاید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
همین افرادی که میگن آمریکا بده یکی اینکه همه فرزندانشون رو با پول این مردم فلک زده فرستادن اونجا یا خودشون گرین کارت امریکارو دارن یا اگر ویزا بدن مثل چی راه میفتن میرن امریکا
امریکا را برادر جان واسه من و شما بد نشون دادن و گرنه نه واسه خودشون بهشته روی زمین هست. الکی هم حرف نزن خواهشا
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
احمدی نژاد پس از عملیات ۲۲ روزه نظامی اسراییل که در آن تعداد فراوانی (بیش از ۱۰۰۰) کودک و غیر نظامی بدست اسراییل کشته شد و جا معه جهانی آمده بود جنایات صورت گرفته را محکوم کند (بخصوص اروپا) بجای محکوم کردن جنایات جنگی اسراییل وقتی در نشست سران در رم صحبت کرد واقعه هولاکاست را زیر سوال کشید!؟! اروپایی ها هم بجای محکوم کردن اسراییل جناب احمدی نژاد و ایران را محکوم کردند. از فرمایشات ایشان نه چیزی عاید فلسطینی ها شان نه ایران. و جای متهم و قربانی یکدفعه جابجا شد. اگر از روی ندانم کاری و احساس بود که این می شود جهالت و اگر از قصد این میشود خیانت. هاله نور و یس یش گفتن ایشان هم فراموش نکرده ایم . حالا ایشان شده منتقد. ایشون در مورد نرخ ارز و درآمد نفت هم انقدر مغلطه کرد که ما نمی دآنیم شنودگان را چگونه ارزیابی مینمایند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
افاضات جناب جواد مثل اینه که بایدن بگه
ایرانیا غلط کردن داخل برجام موندن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
ایول به لاریجان بیا داخل دم در بده ، سه سال می‌گذرد زودتر میفرمودی
سیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
با سلام واحترام
من اقدامات احمدی نژاد بویژه اقداماتی که شرایط را برای تحریم ایران اماده کرد و طرح اشتباه هدفمندی یارانه ها را قبول ندارم به ایشان هم رای ندادم. ولی صحبت ایشان در خصوص قانون حجاب واینکه قانونی معتبر است که مورد قبول همگان باشد را درست میدانم.البته تمام قوانین باید چنین باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
حرفهای احمدی نژاد به حق است اما شدیدترین محدودیتهای اجتماعی در زمان ریاست جمهوری همین بزرگوار اعمال شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
( " احمدی نژاد و یارانش؛ نه تنها در مورد انسان شناسی ؛ بلکه در هستی شناسی و خداشناسی و پیامبر شناسی و امام شناسی و معاد شناسی و مهمتر از همه معرفت شناسی نیز گرفتار التقاط فلسفی و عرفانی و مدرنیسمی اند و از مبانی وحیانی فاصله گرفته اند"))
....
اینها صحبتهای ۸ سال پیش آقای نصیریه!!!
سالار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
مردم چ گناهی دارن که نه جنگ دوست دارن ن تحریم ن موشک ...مردم ایران دوست دارن با همه کشورها در صلح زندگی کنن و از منابع خدادادی کشورشون در جهت تربیت نسل بعد و پیشرفت ایران استفاده کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
احمدی نژاد می گوید رضای خلق مقدم بر رضا و دستور خداوند است.
آخه پست ریاست جمهوری به چه قیمت؟
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
یک وبگاه آمریکایی در یادداشتی که امروز (پنج‌شنبه - ۲۶ نوامبر) منتشر شد، با «دست‌نشانده واشنگتن» خواندن «مصطفی الکاظمی» نخست‌وزیر عراق نوشت که بحران مالی، سیاسی و اقتصادی جاری در عراق این کشور را در معرض ایجاد ناآرامی‌های جدید قرار داده است و این امر در سایه ناکامی دولت الکاظمی در پاسخگویی به مطالبات اجتماعی و اقتصادی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
متاسفانه تو ایران هر کی ساز خودشو میزنه. از قدیم گفتن آقا آقا از تو خونه میره بیرون.
وقتی نماینده یه شهر با چند هزار رای میاد تو مجلس و به وزیر و رئیس جمهور و دولت فحاشی و توهین میکنه
وقتی یه صاحب منبر میاد به رئیس جمهور مملکت برچسب خیانت میزنه
وقتی یه صاحب روزنامه از روز اول برجام رو میکوبه
وقتی هر کسی وارد میشه یه لگد به دولت و دستاورداش میزنهه
وقتی یکی میره بیمارستان تا در جلسه روز بعد رئیس جمهور رو مثلاً ترسونه و بهش شوک بده
وقتی وقتی وقتی .....
معلومه با این اوضاع و احوال دوزار رو ما حساب نمیکنن
وقتی خودمون با خودمون داریم میجنگیم چرا خارجی ها بیان وسط اونقدر صبر میکنن تا وقتی خسته و داغون و مستهلک شدیم میان ضربه کاری رو میزنن.
بشیرو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
احمدی نژاد هنوز قائله ننه هوگوچاوز نخوابیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
احمدی نژاد می خواد بگه بیشتر از خالق می فهمه

خداوند مي‌فرمايد: «يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لأزْوَاجِكَ وَبَنَاتِكَ وَنِسَاءِ الْمُؤْمِنِينَ يُدْنِينَ عَلَيْهِنَّ مِنْ جَلابِيبِهِنَّ ذَلِكَ أَدْنَى أَنْ يُعْرَفْنَ فَلا يُؤْذَيْنَ وَكَانَ اللَّهُ غَفُورًا رَحِيمًا[2]؛ اي پيامبر! به همسران و دختران و زنان مؤمنان بگو: رو سري‌هاي بلند خود را بر خويش فرو افكنند (طوري كه زير گلو و سفيديهايشان پيدا نباشد) اين كار براي اين كه شناخته شوند و مورد اذيت (اهل فسق و فجور) قرار نگيرند، بهتر است، (و اگر تاكنون خطا و كوتاهي از آنها سرزده توبه كنند) خداوند همواره آمرزنده و رحيم است.
ناشناس
|
-
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
ممدجواد شما قبلا فرموده بودین که من سیاست رابا یک تخم از تخم های شترمرغ هاتون عوض نمی کنین چطور شد از مزرعه برگشین حتما موضوعات دوره انتخابات 76 به ذهن تان خطور کرده.خیلی ها فراموش کار نیستند.
بازنشسته بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
جناب آقای لاریجانی بزرگوارشما چه کاره اید ؟ آخرمگر این مملکت مسئولی ندارد ؟ اگربرجام برای کشور بد بود جرا ترامپ از آن خارج شد ؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
محمدجواد لاریجانی گفت: « ... غلط کردند بیرون رفتند ....».
جوادجان چرا حرف امام (ره) را نقض میکنی، امریکا هیچ‌ غلطی نمیتواند بکند.
علی
|
Slovakia
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
حق داری آقی لاریجان همان طور که انقلاب برای شما نعمت بودبرجام هم همینطوربراتان نعمت هست شما ها اسم مسلمان روی خودتان گذاشتید مگر نه گفتن توهین بکسی که حضور ندارد ونمی تواند ازخوش دفاع کند جایز نیست الحمدالله وضع مالی خوبه وما ها مردمی که با درآمد ماهانه یکونیم میلیون تومان داریم زنگی سختی میگذرانیم با توی این کشور هستیم شماها با آقاذاده ها تان که همه کی اکنون درینکی دنیا حال میکنند .اکنون خیلی زود هست که درمورد بر جام حرف زده بشه ومسئولین عزیز حرف من هشتاد ساله راکوش کنند وهما طور که تا بحال صبر کردن این دو ماه هم دندون تو جیگر گذاشته صبر کنند اگر امریکا گفت سلام اینهاهم جواب سلام بدن هنوز هیچی معلوم نیست همه درمورد برجام میکن مگر کار دیگری غیر برجام ندارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
جناب لاریجانی عزیز حالا شما ببخشیدشون یه شکری خوردند!
ناشناس
|
Japan
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
ممدجواد!درواقع مردم شش هفت سال شایدهم بیشترعلاف شدن نه تو!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مهرداد میناوند علی انصاریان علی اصغر عنابستانی محمد بزرگی احمد جهان بزرگی