بازدید 29056
دو هزار و دویست و شصت ودومین بسته ویژه خبری «تابناک»

خضریان: جبهه پایداری مخالف استیضاح روحانی است / عضو جامعه روحانیت مبارز: امیدوارم روزی یک زن رئیس‌جمهور شود / چرا از رئیس جمهور قبلی بازخواست نمی شود؟ / حتی آمار ۳۳۷ مرگ در یک روز هم واقعی نیست!

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: جدال 2 سخنگو بر سر یک مسئله حقوقی / مصوبه کمیسیون قضایی برای مجازات هتاکان به ادیان الهی و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۱۰۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷ 20 October 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
درخواست علی مطهری از دولت برای لغو تعطیلی ۴ آبان

علی مطهری، نماینده سابق مردم تهران، در توئیتی نوشت: لازم است دولت تعطیلی یکشنبه ۴ آبان، شهادت امام حسن عسگری علیه السلام را در شرایط ویژه کرونایی کنونی لغو کند تا مجبور به التماس برای سفر نرفتن مردم نشود. اساسا تصویب این تعطیلی در مجلس دهم به صورت غیرقانونی و دزدانه انجام شد. شورای نگهبان هم ابتدا مخالفت کرد. 

حسین شریعتمداری: استعفای روحانی یک توطئه آمریکایی است

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه طرح توطئه‌آمیز «دولت بی‌سر» علیه جمهوری اسلامی ایران هم کلید خورد و به صحنه آمد، نوشت: اکثریت قریب به اتفاق آن عده از مدعیان اصلاحات که در شیپور استعفای رئیس‌جمهور می‌دمند، کسانی هستند که در کارنامه سیاه خود ننگ وطن‌فروشی در فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را دارند. در بخشی از یادداشت شریعتمداری آمده اسات: از چند ماه قبل یعنی دقیقاً همزمان با کلید خوردن طرح مورد اشاره از سوی دشمنان بیرونی، برخی از مدعیان اصلاحات -تاکید می‌شود که نه همه آنها- و غربزدگان داخلی که تا آن هنگام با همه توان و تمام‌قد از دولت آقای روحانی حمایت می‌کردند و کمترین انتقادی به ایشان و دولتشان را برنتافته و علیه منتقدان یقه چاک می‌دادند، به‌ناگاه و در یک چرخش یکصد و هشتاد درجه‌ای دولت آقای روحانی را نا‌کار‌آمد و ناموفق در تامین خواسته‌های مردم معرفی کرده و خواستار استعفای ایشان شدند!. موج دعوت رئیس‌جمهور به استعفا در قالب مصاحبه و مقاله و گزارش صفحات اصلی بسیاری از سایت‌ها، کانال‌ها و روزنامه‌های زنجیره‌ای و مدعی اصلاحات را به خود اختصاص دادند و کار به آنجا کشید که آقای واعظی رئیس‌ دفتر آقای روحانی صدا به اعتراض بلند کرده و خطاب به مدعیان اصلاحات گفت: «اگر الان اصلاح‌طلبان منتقد شدند که البته همه آنها نیستند، انتقاد به رفقای خودشان هست که در داخل دولت هستند. حداقل اگر مراعات بقیه اعضای دولت را نمی‌کنند مراعات حال رفقا و همفکران خود را بکنند»!در همان حال، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که همواره با طیف یاد شده همراه و همسو بوده‌اند -بخوانید طیف یاد شده با آنها همسو بوده‌اند- نیز تغییر جهت داده و به جای دفاع از دولت، ساز‌استعفای رئیس‌جمهور را کوک کرده و در آن دمیدند.

عضو هیات رئیسه: در مجلس به این نتیجه رسیده‌ایم که استیضاح روحانی انجام نشود

عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم گفت: اگر الان استیضاح رئیس جمهور را شروع کنیم، روند آن در حدود ۲ ماه طول می‌کشد و به ماه دهم سال می‌رسیم، بعد از آن نیز معاون اول رئیس جمهور به مدت ۳ ماه رئیس دولت می‌شود و بعد از هم به تعطیلات عید می‌رسیم و اندکی بعد نیز مهلت کارِ دولت تمام می‌شود و اگر نتیجه‌ای داشت انجام می‌شد؛ بنابراین ما در مجلس به این نتیجه رسیده‌ایم که استیضاح انجام نشود. احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم قم شب گذشته (دوشنبه) در برنامه تهران ۲۰ که از شبکه پنجم سیما پخش می‌شد، اظهار کرد: مجلس با مصلحت اندیشی به دولت کمک می‌کند تا به راحتی به خرداد ماه سال آینده یعنی پایان مهلت خود قانونی برسد. چراکه هدف مجلس کمک به دولت برای سهولت در ادامه کار خود است. اکنون شرایط به گونه‌ای است که اگر مجلس یک یا دو وزیر دیگر از دولت را استیضاح کند دولت مستقر سقوط خواهد کرد و امکان این که وزرا و رئیس جمهور را به راحتی استیضاح کرد.

مردانی، عضو ستاد کرونا: حتی آمار ۳۳۷ مرگ در یک روز هم واقعی نیست

عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به نگرانی‌ها از روند فزاینده کرونا در کشور، این موضوع را نتیجه بی‌توجهی به الگو‌های پیشنهادی ستاد کرونا دانست و گفت: حتی برای تعطیلات اخیر نیز محدودیت‌ها به شکلی اجرا شد که افراد وقت رفتن به سفر را پیش از اعمال محدودیت داشتند و همین نوع اعمال محدودیت‌ها نگرانی مارا از تعطیلات روز‌های آینده نیز افزایش می‌دهد. دکتر مسعود مردانی مدعی شد: در حالی آمار روزانه مرگ ناشی کرونا به ۳۳۷ مورد رسیده است که این آمار هم واقعی نیست و برای آنکه بدانیم در واقعیت چند نفر روزانه تلف می‌شوند این عدد باید ضرب در ۲.۵ شود تا عدد اصلی به دست آید.مردانی درباره وضعیت بیمارستان‌هایی که پذیرش بیمار مبتلا به کرونا دارند، بیان کرد: این بیمارستان‌ها سرشار از بیمار، بدون تخت خالی هستند و شرایط مناسبی وجود ندارد. با توجه به تعطیلات پیش رو نگرانی ما بیش از گذشته است، پیشنهاد می‌دهیم از هر ماشین هنگام خروج از شهر مبلغ یک میلیون تومان اخذ شود و مبالغ حاصل از این جریمه را در پیشگیری و درمان کرونا هزینه کنند.

کاظم صدیقی: انسان ترسو همیشه به مصلحت فکر می کند

کاظم صدیقی ترس را برای انسان خسارت دنیوی و اخروی برشمرد و اظهار داشت: حضرت علی (ع) دوست ندارد که شیعه او ترسو باشد، از ترس امر به معروف و نهی از منکر نکند. ترس، به همراه خود بخل را دارد. انسان ترسو، بخیل است؛ هم در مال بخیل است و هم در جان؛ و همیشه به مصلحت مادی فکر می کند. بسیاری از قراردادهایی که با قدرت های بزرگ منعقد می شود در واقع صلح نیست، سازش در آن است و از روی ترس منعقد می شود. امام جمعه موقت تهران یک چیز را مایه ترس انسان برشمرد و ادامه داد: حضرت علی(ع) می فرمایند: منحصراً از گناه بترسید، انسان اگر اطاعت خدا را داشته باشد، خداوند به عمرش، به بیانش، به قلمش، به فرزندانش و به شاگردانش برکت می دهد.

صادق کوشکی: مجلس اگر انقلابی بود، روحانی را از قدرت اخراج می‌کرد

در واکنش به این موضوع که امروز بسیاری از نمایندگان خواهان استیضاح و طرح سوال از رییس جمهوری هستند، گفت: طرح سوال چون فاقد ضمانت اجرایی است، فایده و نتیجه و حاصلی ندارد. حضور آقای روحانی در مسند کار ، هر روز که می‌گذرد زیان عمیق و وسیعی برای کشور خواهد داشت. آقای روحانی نشان داد که می‌تواند در مدت فقط یک ماه ارزش پول ملی را به یک سوم و یک چهارم برساند. لذا تحمل آقای روحانی در مسند کار حتی برای یک روز هم یک خسران و زیان و فاجعه بزرگ برای امنیت و اقتصاد و آرامش کشور و مردم است. اتفاقی که باید رخ بدهد این است که یک اراده انقلابی در مجلس شکل بگیرد و آقای روحانی را به دلیل همه تخلفات و کارها و تصمیمات غلطی که داشته و کشور را امروز به این وضعیت رسانده است، از قدرت اخراج کند. وی در پاسخ به این پرسش که گفته شده هیات رییسه مجلس با طرح سوال و استیضاح آقای روحانی مخالف است و شما این مخالفت را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: این سوال را باید از افراد حاضر در هیات رییسه مجلس بپرسید که چه دلایل و منطقی برای موافقت یا مخالفت با طرح سوال و استیضاح آقای روحانی دارند. من سخنگوی هیات رییسه مجلس نیستم که درباره این موضوع اظهارنظر کنم.
 
ریزش ۱۰ تا ۲۷ میلیونی قیمت خودرو 
 
همزمان با کاهش قیمت دلار و سکه در بازار خرید و فروش خودرو نیز متأثر از این موضوع با تغییرات قیمتی روبرو شده است.با وجود کاهش قیمت‌ها در بازار امروز خرید و فروش خودرو همچنان معامله‌ای در بازار انجام نشده و همه منتظر ثبات قیمت‌ها در بازار هستند./تسنيم

صاحبان دلار فروشنده شدند

پس از ثبت رکوردهای دلاری، از دیروز روند کاهش آرام قیمت ارز آغاز شده و از حدود ۳۲ هزار تومان به ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.یکی از فعالان بازار ارز علت را کاهش تقاضای خرید اعلام کرد و گفت اغلب دارندگان ارز فروشنده آن شده‌اند. یک منبع آگاه از بازار ارز نیز گفت: برخی دارندگان عمده ارز در حال تبدیل دارایی‌های خود به ریال هستند و همین مساله موجب عرضه سنگین ارز شده. این رفتار ناشی از برخی پیش‌بینی‌ها از تحولات بیرونی است/ فارس

مجلسِ مردانه؛ قانون رجل سیاسی را به نفع زنان تغییر می دهد؟

هاجر چنارانی، نماینده اصولگرای مجلس به خبرگزاری خبرآنلاین گفت:در مجلسی که اکثریت مطلق آن را مردان تشکیل می‌دهند، تلاش برای تغییر مفهوم رجل مذهبی سیاسی کاری بسیار دشوار است.مطالبه حضور زنان در عرصه انتخابات به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری را نباید یک بحث فمینیستی تلقی کرد، بلکه این موضوع خواسته نیمی از افراد جامعه است.اگر انتظار داریم که زنان جامعه در مسائل سیاسی مشارکت جدی داشته باشند، باید زمینه حضور آنها را فراهم بیاورم.متاسفانه شاهد هستیم که حتی نگاه نابرابر نسبت به زنان برای حضور در عرصه سیاسی در فضای پارلمان نیز وجود دارد.نباید در بحث رجل سیاسی، معنای «رجل» به مردان محدود شود، بلکه باید مفهوم «فرد» در نظر گرفته شود.آیا می‎توان از مجلسی که ۹۴ درصد از آن را مردان تشکیل می‌دهند، انتظار داشت برای تغییر مفهوم رجل سیاسی تلاش کند؟همانطور که مردان شایسته بسیار زیادی برای ریاست جمهوری وجود دارند، به همان میزان بانوان شایسته نیز وجود دارند.

چرا از رئیس جمهور قبلی برای اتهاماتی که می زند،بازخواست نمی شود؟

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: رییس دولت قبلی در آخرین اظهارنظر خود که به صورت ویدیویی منتشر کرده است، درباره حوادث 1388 سخنان مهمی گفته است. او رسما می‌گوید در سال 88 نیروهای امنیتی به نتیجه رسیدند که "اراذل و اوباش را به کار بگیرند. و اینها (امنیتی‌ها) با کمک به عناصر قدرت‌طلب، آنها را به بر هم زدن جریان قانونی انتخابات ترغیب کردند."فارغ از درستی یا نادرستی این ادعاها ، اگر کسی حتی بخشی از این سخنان را به صورت خبری و تاییدی اظهار کند ، چه برخوردی با او خواهد شد؟ تعداد زیادی از فعالان سیاسی سال‌ها را در زندان گذراندند، چرا که فقط جزیی از این ادعاها را طرح کرده بودند. این حد از تبعیض در رسیدگی باور کردنی نیست، به ویژه آنکه احتمالا خود این فرد پشت این ماجراها بوده.

ارتش های سوریه، عراق، لبنان و یمن صف بسته‌اند تا از ما اسلحه بخرند

کنعانی مقدم فعال سیاسی اصولگرا: در حال حاضر می توانیم بگوییم که بزرگترین تولیدکننده در منطقه، جمهوری اسلامی است.مشتریان بسیار زیادی برای بازسازی ارتش هایشان از جمله ارتش سوریه، ارتش عراق، ارتش لبنان، ارتش افغانستان و ارتش یمن برای خرید اسلحه از ما صف بسته‌اند. باید سلاح صادر کنیم. اصولگرایان تا کنون این موفقیت را درک نکرده‌اند./برنا

تبلیغ ماساژور ۲۰۰ میلیونی در تلویزیون

در شرایط بد اقتصادی کشور که عموم جامعه دغدغه معاش خود را دارند تبلیغ یک کالای گران‌قیمت در تلویزیون با واکنش‌ برخی کاربران در فضای مجازی روبه‌رو شده است.به تازگی صداوسیما ماساژوری را تبلیغ می‌کند که گفته می‌شود بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان قیمت دارد، کالای غیرضروری که عموم مردم جامعه توانایی خریدش را ندارند./روزنامه خراسان

چند هزار پرستار کرونا گرفتند؟

معاون سازمان نظام پرستاری: تاکنون بیش از ۳۱ هزار نفر آنها به بیماری کووید۱۹ مبتلا شده اند، حدود ۲۶ هزار نفر آنها درمان شدند اما از این تعداد ۵۴ نفر تاکنون جان باخته اند و البته اکنون حدود ۵ تا ۶ هزار پرستار به علت ابتلا به بیماری کووید۱۹ در مرخصی استعلاجی هستند/ ایرنا
 
صوفی: عارف باید عذرخواهی کند
 
وزیر تعاون دولت اصلاحات معتقد است که عارف باید در قبال اقداماتش در مجلس دهم عذرخواهی کند.علی صوفی وزیر تعاون دولت اصلاحات در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به صحبت‌های عارف مبنی بر لزوم عذر خواهی اصلاح طلبان از مردم به سبب عملکرد دولت روحانی، گفت: طبعا به سبب خلف وعده‌های روحانی و نارضایتی که در بین مردم به وجود آمده به آبروی تمام حامیان روحانی لطمه وارد شده است.او ادامه داد: اصلاح طلبان به سبب عملکرد قابل قبول روحانی در دوره اولش، در دور دوم هم بدون تضمین از او حمایت کردند و روحانی هم تمام قید و شرط‌هایی را که در دوره اول رعایت می‌کرد در این دوره زیر پا گذاشت و اعتبارش هم نزد مردم پایان یافت.صوفی افزود: مردم از اقدامات داخلی و اقدامات خارجی دولت روحانی ناراضی هستند، کمااینکه خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌های سنگین و شکننده آمریکا هم دست به دست هم داده تا ما یک وضعیت نا به سامان را در کشور تجربه کنیم؛ متاسفانه به نظر می‌رسد که رضایت مردم دیگر برای روحانی اهمیتی ندارد، اما اصلاح طلبان اینگونه نیستند و تمام سرمایه‌شان مردم هستند.وزیر تعاون دولت اصلاحات گفت: متاسفانه روحانی ضربه سختی به اعتبار جریان اصلاحات وارد کرده و از همین رو عارف این صحبت را مطرح کرده است، اما بعید می‌دانم روحانی اهل عذرخواهی و یا اصلا پشیمان باشد، اگرچه طرح این موضوع از سوی عارف هم خود امری قابل توجه است، زیرا خود او هم باید در قبال اقداماتش در مجلس دهم عذرخواهی کند.دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات اضافه کرد: آقای عارف الان درصدد شرکت در انتخابات است و از همین رو صحبت‌هایش هم شائبه تبلیغات انتخاباتی دارد، کمااینکه الان در موقعیت اجرایی نظیر مجلس قرار نداشته تا به این وسیله ثابت کند که صحبت‌هایش به سبب تبلیغات انتخاباتی نیست؛ از همین رو صحبت‌هایش بیشتر بار تبلیغاتی دارد.
  
امیدوارم روزی یک زن رئیس‌جمهور شود

حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی به عنوان یکی از اعضای شاخص «جامعه روحانیت مبارز» در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین در خصوص جدی شدن حضور برخی چهره‌های سیاسی اصولگرا در انتخابات سال ۱۴۰۰ گفت: اسامی مختلفی به عنوان کاندیدا‌های احتمالی انتخابات سال ۱۴۰۰ از هم اکنون مطرح می‌شوند، اما سوال اصلی اینجاست که آیا مردم این افراد را به عنوان رئیس جمهور می‌پذیرند یا اینکه شورای نگهبان اجازه ورود این افراد به عرصه انتخابات را می‌دهد؟ به همین دلیل نمی‌توان در خصوص نامزد‌های احتمالی قضاوت کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توان در سال ۱۴۰۰ یک کاندیدای خانم را نیز در میان نامزد‌های انتخاباتی متصور بود؟ بیان داشت: اگر شورای نگهبان بانوان را در زمره «رجل سیاسی» بپذیرد، این احتمال وجود دارد که یک کاندیدای انتخاباتی خانم نیز در سال ۱۴۰۰ به میدان رقابت پا بگذارد.این روحانی سیاستمدار تأکید کرد: بانوان نیمی از جامعه را تشکیل می‌دهند و شاید همین بانوان با مشارکت بالای خود در انتخاب یک رئیس جمهور زن را انتخاب کنند. بنده معتقدم در میان بانوان در کشور نیرو‌های نخبه بسیار زیادی وجود دارد و امیدوارم یک روز یک خانم را در جایگاه ریاست جمهوری اسلامی ایران ببنیم.ابراهیمی با اشاره به سابقه خوب زنان در محیط‌های آکادمیک گفت: زنان در دانشگاه‌ها ثابت کرده‌اند که توانایی بسیاری دارند، به همبن دلیل؛ ان‌شاالله یک روز آن‌ها در جایگاه بسیار بالاتری که مدیریت کشور است قرار بگیرند و ثابت کنند که در امور اجرایی همانند مردان توانمند هستند.
  
خضریان: جبهه پایداری مخالف استیضاح روحانی است
 
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری از مخالفت تشکیلات سیاسی متبوع خود با استیضاح حسن روحانی در مجلس خبر داد و گفت: با توجه به بازه زمانی باقی‌مانده تا انتخابات استیضاح در شرایط فعلی به صلاح کشور نیست.علی خضریان نماینده مردم تهران درباره استیضاح رئیس‌جمهور اظهار داشت: مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه به سطح اسفناکی رسیده است. وی ادامه داد: جریان غربگرا در دولت روحانی با استفاده از قدرت رسانه‌ای بر افکار عمومی اینگونه جلوه کردند که مشکلات باید در دامن آمریکا و غرب پیگیری و حل شود و حتی در فضای مطبوعاتی برای برخی از جریانات انتخاباتی و کاندیداهای آمریکایی، زمینه ستاد اننتخاباتی را فراهم آورده‌اند. وی گفت:‌ در این شرایط ناهمگون اقتصادی بعضاً شنیده می‌شود که بعضی از نمایندگان محترم مجلس به دنبال استیضاح آقای رئیس جمهور که البته برای استیفای حقوق مردم است، هستند.
 
قدردانی رهبر انقلاب از ناجا
 
فرمانده کل قوا در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی از زحمات و تلاش‌های کارکنان خدوم این نیرو قدردانی کردند.متن پیام رهبر انقلاب که به فرمانده نیروی انتظامی ابلاغ شد، به این شرح است:بسم الله الرحمن الرحیم
سردار اشتری؛ سلام من را به همه کارکنان خوب و زحمت کش و خدوم نیروی انتظامی برسانید.مردم عزیز ما قدر دان زحمات و تلاش‌های بی وقفه خدمتگزاران به خود و کشور هستند؛ و امروز اقتدار و مهربانی را توأمان در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران احساس می‌کنند و از ابتکارات ناجا در برخورد با منکرات استقبال می‌کنند.۲۹ مهر ۱۳۹۹
 
کنایه نماینده مجلس دهم به پارلمان یازدهم
 
نماینده مجلس دهم، بیشتر تحرکات چند ماه اخیر مجلس را با ذات کار نمایندگی مغایر دانست و گفت: برخی نمایندگان گویا از وظایف و جایگاه خود اطلاع دقیق و درستی ندارند که در این باره باید از سوی هیأت رییسه و کمیسیون‌های داخلی توجیه لازم انجام پذیرد تا به وظایف شرعی و قانونی خود عمل کنند.علی بختیار درباره اظهارات نماینده مردم قم علیه رییس جمهوری اظهار کرد: بیشتر تحرکاتی که در این چند ماه از قوه مقننه سراغ داریم تخریبی، انتخاباتی و حتی اجرایی است که با ذات کار نمایندگی منافات دارد. کسانی که باید در صف نخست وضع قوانین ضروری و ناظر بر اجرای آنها باشند، فضای جامعه را بیش از پیش ملتهب و هیجانی کرده‌اند که این به ضرر مردم و کشور خواهد بود.رییس فراکسیون پاسخگو در مجلس دهم افزود: شاید در جریان کامل قوانین تصویب شده در مجلس یازدهم برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم نباشم که امیدوارم رسانه‌ها بیشتر به این موضوع بپردازند ولی چیزی را که می‌بینیم ایجاد تنش و جدال برای سرپوش گذاشتن بر کمبودها و نارسایی‌هایی است که قولش را به مردم داده بودند.

بختیار تصریح کرد: برخی نمایندگان گویا از وظایف و جایگاه نمایندگی اطلاع دقیق و درستی ندارند که در این باره باید از سوی هیأت رییسه و کمیسیون‌های داخلی توجیه لازم انجام پذیرد تا به وظایف شرعی و قانونی خود عمل کنند.وی بیان داشت: فحاشی و تهدید رییس‌جمهوری در شأن نماینده مجلس نیست و هیچ دستاوردی چه در حال و چه در آینده نصیب کسی نخواهد کرد ولی کم‌ترین اثر آن خوشحال کردن دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب خواهد بود. مردم با دقت تمام این رفتارها را رصد می‌کنند و قطعاً به چنین رویکرد و تفکری در هر انتخابی پاسخ منفی خواهند داد.
 
مصوبه کمیسیون قضایی برای مجازات هتاکان به ادیان الهی
 
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از مصوبه این کمیسیون برای مجازات هتاکان به ادیان الهی پذیرفته شده در قانون اساسی کشور خبر داد.حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون قضایی مجلس گفت: در این جلسه طرح الحاق دو ماده به کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بررسی، اصلاح و تصویب قرار گرفت.وی افزود: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون در این باره هتاکان به ادیان الهی پذیرفته شده در قانون اساسی به مجازات درجه 6 حبس و جزای نقدی و یا یکی از این دو محکوم می‌شوند.نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: همچنین بر اساس مصوبه امروز کمیسیون افرادی که با تشکیل گروه همانند گروه‌های فساد اقدام به هتک حیثیت افراد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند، برای آنها مجازات حبس و جزای نقدی درجه 5 و یا یکی از این دو در نظر گرفته می‌شود.نوروزی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز لایحه توقف اجرای قلع و قمع ورزشگاه‌ها و تشکیلات در اختیار وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از سوی شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت که این لایحه با اکثریت کمیسیون آراء رد شد.

جدال 2 سخنگو بر سر یک مسئله حقوقی
 
سخنگوی قوه قضاییه به اظهارات سخنگوی دولت مبنی بر اینکه «لازم است قوه قضاییه در موضوع توهین برخی نمایندگان مجلس به رییس جمهور ورود کند» واکنش نشان داد.به گزارش قوه قضاییه، غلامحسین اسماعیلی در مورد اظهارات امروز ربیعی که گفته بود لازم است قوه قضاییه در موضوع توهین برخی نمایندگان مجلس به رییس جمهوری ورود کند، گفت: به نظر می‌رسد سخنان سخنگوی محترم دولت نشات گرفته از بی اطلاعی ایشان از اصلاحیه قانون مجازات اسلامی می‌باشد.وی گفت: با توجه به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری که در ماه‌های پایانی مجلس قبل به تصویب رسیده، دایره شمول جرائم قابل گذشت توسعه یافته و برخی از مواد قانون مجازات اسلامی از جمله ماده ۶۰۹ این قانون با عنوان هتک حرمت مقامات رسمی کشور در زمره جرائم قابل گذشت قرار گرفته و در این جرائم ورود و رسیدگی قوه قضاییه نیازمند شکایت رسمی از ناحیه مقامات مذکور می‌باشد.وی تاکید کرد: بر اساس قانون دادستان نمی‌تواند بدون اعلام شکایت از ناحیه شاکی خصوصی دستور تعقیب و رسیدگی صادر نماید.غلامحسین اسماعیلی در پایان تاکید کرد: بدیهی است در صورت اعلام شکایت برابر ضوابط و مقررات قانونی رسیدگی خواهد شد.
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۶
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۴۳
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
فریب فیلم هندی مجلس و نمایندگان را نمی خوریم

رای نمی دهیم

تحریم انتخابات بهترین گزینه است
پاسخ ها
نسیم
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
فعلا که جنابعالی دهری فیلم هندی بازی می کنی...نمایندگان این مجلس نهایت آرزویشان است مردم رای ندهند چون خودشان محصول همین رای ندادن اکثریتند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
نسیم!
کم کم نسیم «بد و بدتر» داره میوزه!!
همه رای میدهیم!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
با طرح استیضاح روحانی دلار پایین اومد
اگر ۱۴۰۰ بشه و روحانی بره ولنجک چه سقوطی میکنه دلار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
استیضاح و برکناری روحانی بد است فقط اعدام روحانی مورد قبول آقایان است
تاج
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
والله من تازه فهمیدم احمدی نژاد چه ابر مردی بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
به ۲۱۵۸
اتفاقا بگذارید همان تندروهای جبهه پایداری و اصولگرا که مجلس را گرفتند
دولت را هم بگیرند
تا زودتر تکلیف مان روشن شود انشاالله
محمدی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
اوناایی که محصول رای دادن ما بودند چه کردند؟؟؟؟؟؟یا از طیف احمدی نژاد چه کرد؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
به صفحه اول روزنامه ها نگاه کنید
بلااستثنا همه تیتر اول خودشان رابه کاهش قیمت ارزوطلا اختصاص داده اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بود و نبود دولت فرقی باهم نداره

استیضاح بی معنی است

وقت ملت را نگیرید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
جرات استیضاح رو ندارند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
کرونا می تازد
مردم می بازند
مسئولان در خواب نازند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
حتی موفق ترین رییس جمهور تاریخ هم نمی تونه برای ایران کاری انجام بده

رییس جمهور هیچ کاره است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
شما اونوقتی که به روحانی رأی می دادی چرا نگفتی رئیس جمهور هیچ کاره است.
برای هیچ کاره اونطور خودتونو می کشتین و هر تهمتی را می زدین؟!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
۲۲.۳۴
رای دادیم شاید تو بفهمی ولی متاسفانه تو هیچوقت نفهمیدی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
کسی که تفکرش اینه پس خیلی بیجا میکنه به احمدی نژاد بد بگه چون لابد اونم هیچ کاره بوده . درسته گوگولی ؟
ناشناس
| Germany |
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
احمدی نژاد فقط یه بله قربان گوی تمام بود از وقتی خواست برا خودش کسی باشه گذاشتنش ته تاریخ مگولی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
همیشه همین بوده
امیر
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
برا توجیه رای غلط میگیم اصلا تاثیری نداشته رای ما
بعد با این تفکر انتظار داریم دفعات بعدی درست انتخاب کنیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
22:34 در این دوره عملا با جبهه گیری جماعت تندرو علیه دولتی که سعی داشت روابط بین الملل را ارتقا بخشد برای مردم کاملا محرز شدکه رییس جمهور هیچ کاره است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
تا جایی که من میدونم هیچ رییس جمهوری نمیتونه چیزی رو درست کنه اما میتونه خراب تر که
نااشنا
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
بارهادراین یکسال اخیر گفتم این پست فرمایشی بدرد نخور هزینه ساز خذف کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
جناب صدیقی که نمی خواد گوشت ۱۳۰ هزار تومن بخره یا تخم مرغ شونه ای ۴۵ تومن یا گوجه کیلویی ۱۳ تومن.اصلا نمی دونم ما ایران زندگی می کنیم یا ایشون،کلا فکر کنم ایران ما با ایران ایشون و امثال ایشون فرق داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
مشکل اینجاست که دوستان شما هر چیزی در اقتصاد را به کد خدا ربط می دهند وگرنه اوضاع این طوری نمی شد
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
تا از رئیس جمهور انتقاد میکنن میگین تخریب.
تا انتقاد صریح نمیکنن میگین شل بازی
صدیقی کی از گرونی حرف نزده
سازشی که ما کردیم از جام زهر بدتر بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
22:42 لطفا کمی سطح مطالعاتت را بالاتر ببر تا مغزت که به علت شستشوی دایم کاملا منقبض شده کمی دچار انبساط شود.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
متاسفانه، مشکل اینجاست ، که اکثر مسولان ، خودشان خرید نمی کنند
و آنقدر اوضاع مالی شان عالی است
که از درد ۹۰ درصد مردم خبر ندارند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
مشکل شما هم اینه فکر میکنی ما هم مثل شما رفاقتی و بر اساس منافع حکومتی رای میدیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
دوست عزیز:
تصور کن یه خونه باغ داری که توش میوه و گندم و سبزی و غیره میکاری گوسفند هم داری پس شما از نظر تغذیه مشکلی نداری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
ما همه رعیتیم.هر کسی غیر از این فکر کنه متوهمه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
خودمون اینجور خواستیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
اگه اینجوری نمی خواستیم تیزی گلوله را باید روی پیشونی خودمان حس کنیم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
این ارتش ها منتظز هدیه از ما هستند نه خرید جناب کنعانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
همه کشورهای فقیر و بدهکار صف بستند و زنبیل گذاشتند برای گرفتن تسلیحات مجانی
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
سالها طول کشید.
حدود42 سال
ومیلیاردها دلار بودجه مملکت هدر رفت.
حدود800 میلیارد دلار
تا شخصی مانند احمدی نژاد تازه توانسته به
سطح فکر بازرگان.میرحسین موسوی و خاتمی نزدیک شود.
حالا کی حسین شریعتمداری ها و الله کرم ها وذوالنورها بتوانند مانند بازرگان. طالقانی و مطهری فکر کنند شاید به قیمت ویرانی کل ایران وخاورمیانه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
شما ها برای هر چیزی کلاه شرعی درست کرده اید فقط انتخابات و زن را شرعیش نکرده اید!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
از این مجلس انتظاری جز نمایش نداریم
مردم را سرکار گذاشتن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
دلیل تنفرمن وخیلی های دیگه ازبورس همین ناعادلانه بودن انعکاس اخبار افت وخیز بازارهاست
بورس نورچشمی اگه روزی ۱۰ درصدهم سقوط کنه شتردیدی ندیدی !!!
درمقابل بازارهای رقیب بورس دوصدم درصد افت کنند سیل تبلیغات و القای روانی به راه می افته
پروپاگاندا یعنی همین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
شیر خونه و روباه در، حکایت برخی شجاعان و نترس نماهاست.

در کنج عافیت نشستن و دم از شجاعت و مبارزه می زنن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
مجلس بیچاره نه می تواند استیضاح کند و نه می تواند دولتی که قانون را دور می زند را به راه قانون بیاورد
حداقل تعطیلش کنید و هزینه اضافی بر کشور را کم کنید یا بعد ریاست جمهوری به خاطر خطاهای دولت افرادش را محاکمه کنید
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
1
امروز ریزشهای قیمت در بازار ارز و سکه اغاز شد و این نشان میدهد فعالان بازار که همیشه چند قدم از سیاستمداران و تریبونداران واعظ ما جلوتر هستند پیروزی اقای بایدن را محتمل میدانند.از این موضوع دو نکته قابل استخراج است
۱فعالان بازار سیاست را از سیاستمداران ما بهتر میفهمند و خوبست اقایان مسئول همانطور که اقای رضایی هم گفتند از چند نفر از انها بعنوان مشاور، البته نه در اقتصاد که در سیاست، استفاده کنند تا تصمیمات نادرست نگیرند.
۲ریال ایران بیش از هر ارز دیگری در جهان تحت تاثیر اتفاقات امریکاست.خوبست یکبار برای همیشه مشکلات یا این کشور سر میز مذاکره برطرف شود و بجای زورازمایی با چنین کشوری از مزایای دوستی با ان استفاده کنیم.در غیر اینصورت در این زورازمایی خواهیم باخت و با توجه به اوضاع بد اقتصادی و نارضایتی ها و تلقی قومیتها از بی توجهی به مشکلات انها چه بسا بزودی ایرانمان به چند پاره تکه شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
این سیاست کثیف برای خالی کردن جیب ملت است ولی همه میدونتد نرخ تعادلی ارز بر اساس سایر قیمتها ۴۰ تومان هست ،
مازیار
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
من فکر کنم شما کمی بیشتر فکر کنید بهتر باشه. هموطن عزیز، آمریکا نوکر 24 عیار می خواهد. حاضری؟ امارات یک کشور سیساسی نیست. تا کجا پیش رفت؟ عمان با کسی کاری ندارد. افتخارش این بود و هست که سازش دهنده بین کشورهای منطقه باشد. تا کجا بردنش؟ در مصر محمد مرسی حتی با اسرائیل هم کنار آمد. توانستند تحملش کنند؟ مرحوم مصدق با آمریکا مشکلی نداشت. تحملش کردند؟ الا ماشاءالله. نمونه. مگر توافق نکردیم. این توافق نیم بند را همان امضا کنندگان قبل از ترامپ زیر پا گذاشتند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
مازیار عزیز من کامنتهای شما رو بیشتر وقتا میخوانم همیشه یکسری از موارد رو یا نمیبینی یا اشتباه میکنی اولا امارات در طی 40 سال سقوط ما از یه بیابان تبدیل شده به تفرجگاه اروپایها که ویزا هم نمیخوان یه خانم جوان ایرانی اصل که اینجا مجال حرکت هم نداشت شده رییس پرتاب اولین ماهواره تورم به یک درصد رسیده جزوه پیش روترین کشورها در تکنولوژی هست فقیر هم نداران بیخشو در مجال گفتن نیست برو بخون دوم عمان از یه کشور فقیر با اصلاحات دو برادر که پادشاه و وزیر امور خارجه بودن فقیر ندارن تورم صفر شده بشدت به دنبال پیشرفت و جلو زدن از کشورهای عرب منطقه هستن سوما مرسی ضد اسرائیل و طرفدار جنش فتح و از اخوان المسلمین مصر بود چهارما مرحوم مصدق رو دموکراتهای چپ گرای آمریکا که گوش به فرمان انگلیس و روسیه هستن ساقط کردن چشم رو بستن و حرف زدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
تا تهدید به استعفا آمد دولت به بازار آمد و دلار را پایین اورد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
این همه از نتایج سحر است
باش تا صبح دولتش بدمد
بابا بایدن ممنونیم
ناشناس
|
Turkey
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
استعفای روحانی توطئه آمریکایی است ولی اعدامش انقلابی است؟!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
این ارتش هایی که می گویید متعلق به کشورهایی هستند که اصلا وجود ندارند!!! آیا یمن هم اکنون دولت و اقتصادی دارد که بتواند اسلحه بخرد؟ حزب الله لبنان از کی تا به حال از بابت سلاح های اهدایی ایران پول می دهد؟ عراق چه نیازی دارد که بخرد؟ چون همه چیز حتی آب خوردن ایرانیان را با صد منت و به رایگان دریافت می کند!!! دولت سوریه هم که حتی پول خرید زیرشلواری بزرگانش را از ما می گیرد و آه ندارد با ناله سودا کند، و ما را به روز سیاه نشانده است، ! این کشور از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را به رایگان از ما می گیرد، پس دیگر صف بستن و خریدن چه صیغه ای است؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
چی برای خودت الکی حرف می زنی!
اسلحه در تمام دنیا خریدار داره
همین آذربایجان و ارمنستان
همین عراق و سوریه
حتی خود عربستان و روسیه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
احسنت خیلی خوب توضیح دادی و اما جناب مخالف اگر اخبار را شنیده باشید اذربایجان از اسرائیل و ارمنستان از روسیه و عربستان هم از امریکا اسلحه میخرند نه از ایران وعراق و یمن و سوریه هم که فقط هدیه میگیرند و پولی هم دستی پس زیاد ذوق نکن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
ناشناس 22.36 عزیز آذربایجان از اسرائیل و ترکیه سلاح میخره ارمنستان از روسیه سوریه و عراق هم تجهیزات دفاعی روسیه رو دارن عربستان کلا آمریکایی و روسیه هم خوش پادشاه و سازنده اسحله هست کامنت نوشتن رو دوست داری
فرزاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
درود به شرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
کاربر محترم 22:36
اصلا متن کامنت این بنده خدا رو خوندی که داره چی میگه؟؟
میگه این کشورهایی که اسم آورده شد در خبر اصلا کشور
نیستند، مثل یمن و حزب الله و اونهایی هم که دولتی دارند، تمام خرج و درآمدشون از پول ایران هست... افتاااااادددددد......!!!!!
ناشناس
|
Finland
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
یک_ همچی تقصیر روحانیه و اونا که بهش رای دادن
تازه کلید روحاتی شبیه کلید زیر پای عقاب سیا بوده!
دو_ استیضاحش میکنید؟ نه توطعه امریکاست دولت رو حمایت میکنیم به سلامت بره پیش قبلیا
دوستان ما رو دقیقا چی فرض کردید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
ایرانیا همیشه در فاعلیت تاریخی مشکل دارن
برای همین فرهنگ خود ستیزی دارن
یه عده طور دیگه ای لباس میپوشن
یه عده طور دیگه حرف میزنن
یه عده حرف ر رو مثل انگلیسیا تلفظ نمیکنن
یه عده ح رو مث عربا غلیظ و از ته حلق تلفظ میکنن
یه عده از ایران فرار میکنن
در کشورای دیگه و فرنگای دیگه
خودشون رو گم و گور میکنن
یه عده فردی یا دسته جمعی
خودشون رو از بین میبرن
بعضیاشون آواره کوه و بیابون منطقه میشن
میگن بمیریم برنمیگردیم
و اکثرا که اصلا نمیفهمن مشکل فاعلیت دارن
خودشون رو سپردن به دست تقدیر و سرنوشت
به دست فاعل اعظم ترامپ
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
2
از سخنان جناب صدیقی میشود استفاده کرد که ایشان زین پس بدون حلقه محافظان به میان مردم رفته و برای جابجایی از تاکسی و مترو استفاده خواهند کرد و مانند دیگر مردمان این سرزمین در صف نانوایی و بازار تره بار ایشان را خواهیم دید که این جای بسی خوشحالی دارد که بلاخره یکی از مسئولان شجاعت خود را در عمل به مردم ثابت خواهد کرد نه فقط در شعار و حرف
کمالخان
|
Netherlands
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
متاسفانه به محض شروع زمزمه های مذاکره عده ای شروع می کنند از انواع و اقسام احادیث استناد می کنند که این بر خلاف موازین اسلام هست. درکل میخاستم بگم رای بی رای و با این وضعیت اسفبار مشارکت 5% رو رو سر بزارید . البته عدد و رقم سازی از عادات معمول مسئولین هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
مذاکره شما از پایه ایراد دارد
اردشیر
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
کمالخان، شما همونجا رای بده. برای ما نسخه نپیچ. ما می دانیم چکار بکنیم.
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
اگر می فهمیدی چکار کنی خوب بود ولی من نمیدونم چند سالته ولی میدونم هنوز نفهمیدی چکار کنی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
شما که لالایی بلدی اول از همه به مسئولان بفرمایید که گناه نکنند تا برکت از زندگی ما ملت نرود.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
3
جناب شریعتمداری انها که بحث استعفای رییس جمهور را مطرح میکردند سنگ اندازی دوستان شما برای اداره کشور را میدیدند و بهمین دلیل و بخاطر مصلحت کشور استعفای ایشان را خواستار بودند تا حالا که شما و دوستانتان اینقدر تشنه خدمت(قدرت)هستید که حاضرید مصالح ملی را فدا کنید به ارزویتان که همانا گرفتن دولت پس از مجلس بود برسید.شاید وجیزه جدید شما مقدمه ای باشد بر همکاری با دولت و عدم سنگ اندازی از طرف شما و دوستان شما در مسیر ان!!! بنابراین انشالله با توجه به اینکه ما واقعا با امریکا در حال جنگ هستیم انهم از نوع اقتصادیش از تزریق روحیه یاس و ناامیدی و پیش بینیهایی نظیر دلار چهل هزار تومنی در روزنامه شما ،دیگر تکرار نخواهد شد؟؟؟!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
نمی‌توانید و نمی خواهید درست کار کنید کی بود ما نبودیم راه می اندازید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
ما که 8 ماهه داریم میگیم امار کرونا کاذبه و خیلی بیشتر از این حرفاس
ایران الان اگه اول نباشه شک نکنید تو تعداد فوتیا جز سه تای اوله متاسفانه
مسئله ای که به خاطر پول پرستی دولت و کم رنگ کردن خطر کرونا تو اوایل انتشارش ایجاد شد تا مردم به اینجا برسن که اصن انگار نه انگار
توجه داشته باشید که شدت اصلی این بیماری با کاهش دما هستش و برای اواخر پاییز باید دیگه پا دراز کنیم منتظر مرگ بشیم
شریعت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
با سلام ، این اقای صادق کوشکی دانشمند در کدام سیاره زندگی میکند و مدرک دکترای حسابداری را از کدام دانشگاه گرفته است که حساب کرده است حضور اقای روحانی برای هر روز ضرر است . اقای کوشکی بصراحت به شما میگویم حرفهای شما در هر روز ضرر است و مشخص است هیچوقت ظرف زمان و مکان و داشته را درک نکرده اید و حرفهای شما از روی جهل بیان میشود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
اقایون پایداری لطفاً قبل از اعدام رییس جمهور با بقیه اعضا هماهنگ شوید و نظر واحد اعلام کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
با سلام ،

این همه دوربین مدار بسته ترافیک در مبادی ورودی و خروجی شهر ها و استانها هست . اعلام کنید که هر اتومبیلی که از استان و شهر خود در این ایام تعطیلات خارج شد باید پنج میلیون تومان جریمه دهد و به هر شهر و استان غیر پلاک خود شد هم پنج میلیون. هزینه هم برای کادر درمان در نظر گرفته شود .

حالا اگر کسی میگه که از خانه می رم به ویلا شخصی خودم خوب این هزینه دیگه براش آب خوردن و پولی نیست و با کمال میل هم پرداخت میکند .

الباقی مردم هم سفر ها را میگذارند انشاالله وقتی که این بار زیاد از دوش کادر پزشکی کم شد .‌ در همه جای دنیا جریمه است که بازدارنده میباشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
دانشمند خیلیا در شهرهای اطراف تهران زندگی میکنن
حتی از قزوین روزانه میان و میرن
بقیه شهرهای نزدیک که جای خود دارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
دوست من ، من دانشمند نیستم .‌لطفا متن را مطالعه بفرمائید، عرض کردم روزهای تعطیل نه ایام عادی که همه از نقاط مختلف هر استان که بمرکز استان سفر میکنند . فقط در ایام تعطیلات برای کنترل سفرها .
ااملی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
جناب حضریان متاسفانه واقعا متاسفانه باید گفت شماها نه ولایتمدارید نه دیندار ونه خدمتی برای مردم گام برمیدارید صرفا صرفا این طرح استیضاح برای عقده گشایی شماهای ورشکستگان انتخابات هست میگویید چرا ولایتمدار نیستیم؟ بخاطر اینکه رهبری درمورد استیضاح رئیس جمهور درپایانی عمر خدمت را نفی کرده وبه صلاح کشورندانسته بلکه استیضاح کردن رامتحمل زیانها وخطرات بسیار دانست پس اقای حضریان وهم طیفان اقای خضریان اگر خودتان را وبایتمدار میدانید نباید دراین پایانی عمر رئیس جمهوری صحبت ازاستیضاح شود چون نه تنها سودی برای کشور ومردم ندارد بلکه عواقب بدتری را به ارمغان میاورد نمیدانم اقای خضریان متوجه میشوند یاخیر؟ انشالله که گام انان برای ملت وکشور باشد وبرای عقده گشایی از رئیس جمهوری نباشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
باورتون میشه؟
باورتون میشه؟
امروز دختری رو در نجف آباد اصفهان
به دلیل دوچرخه سواری و کشف حجاب بازداشت کردن
هر چی دارم فکر میکنم چرا این دختر الان باید بازداشت باشه نمیفهمم
اصلا چرا خودش باید فکر کنه کار مهمی کرده
اصلا چرا من باید بهش فکر کنم
به قول قمیشی
در سر من نمیرود
باور من نمیشود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
آقای صدیقی
شما فقط بفرمائید
هزینه ردا و قبا و عبای
مبارکتان چقدر است
ملت را این جواب کافیست
بی نام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
درسته دولت کوتاهی بیشماری کرده
ولی طوری وانمود نکنید بقیه مقصر نیستن مخصوصا کسانیکه از خروج ترامپ شاد شدن چون منافع دوره تحریم دوباره نصیبشون شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
توجه تمامی اینهایی که می گویند روحانی باید استیضاح شود ( چون غربزده چون ناتوان چون ....) ولی بخاطر مصلحت استیضاح نمی کنیم به چند نکته جلب میکنم اول اینکه فکر می کنید رهبر انقلاب اجازه میدهند فردی با این شرایط بر مسند قدرت باشد ؟! مگر اینکه در بصیرت ایشان تشکیک کرده باشید که از شما بعید تیست دوم اینکه رفیقتان اقای صدیقی میفرماید : انسان ترسو همیشه به مصلحت فکر می کند سوم اینکه در بین امثال شما کسی که عرضه اش از اقای روحانی در اداره مملکت بیشتر باشه یا حتی نزدیکش هم باشه وجود نداره ترستون هم واسه همینه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
با توجه به نظراتت، توصیه میکنم اول فکر کنی بعد نظر بدی.آها میتونی بگی چند سالته؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
استاد طوطئه! از طوطئه ای دیگر می گوید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
طوطی یا توطئه؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
لطفا به مفاهیم نظرات توجه کنید نه اشتباهات تایپی
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
هفته قبلم علم الهدی به همین واقعیت اشاره کرد که احمدی نژاد گفته بود دیگه.
ینی بسیجی کردن خیلی از اراذل و اوباش با کار فرهنگی.
این دو تا مصاحبه رو کنار هم بذارین، مشخص میشه که چخبره تو این مملکت
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
اون کارفرهنگی رو هم برای خالی نبودن عریضه گفت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
چرا از رئیس جمهور قبلی برای اتهاماتی که می زند،بازخواست نمی شود؟) مگر برای بباد دادن 800 میلیارد دلار پول بدون پس دادن حساب و کتاب برای تحمیل انواع قطعنامه ها کسی بازخواستش کرد ؟!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
تابناک اگه مردی حرفای معین الدین سعیدی نماینده چابهار رو منتشر کن تا ببینیم چند مرده حلاجی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بانویی عفیفه برای تهیه اب اشامیدنی برای فرزندانش ناچار از کاری شده که من شرم می کنم به زبان بیاورم‌ و بعد خودکشی می کند. ننگ بر مسئول بی غیرت.
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
نیازی نیست اون کشورهایی که گفتین از ما اسلحه بخرن، خودمون مجانی با همون کامیون هایی که دارو و انسولین فرستادیم عراق براشون میفرستیم.
مردم خومون هم لنگ میبندن و بقول آقای ولایتی از ملت یمن الگو برداری میکنن. ایشون هم خودش رو برای خدمت بعنوان رییس جمهور آماده میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
هنوز راضی نشدین فرمون دوچرخه رو به خانمها بدین بعد چطوری میخواین کل کشور رو بدین دست یک خانم ..محاله شما اینکارو کنین
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
20
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
ایران=ویران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
به زودی ایران ارباب دنیا خواهد بود
حاج ایوب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
ربیعی دنبال شکایت از ذالنوراست که فقط حرف دل مردم را زده چرا حسن عباسی که میگوید روحانی جاسوس است وکلی مدارک دارد دولت شکایت نمیکند. واگر درست میگه چرابا اون برخوردنمیشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
عباسی ، ذالنور ، ازغدی و سردار تهمت از ازادی بیان به بهترین نحو برخوردارهستند ولی اگه روحانی بخاد از صلح امام حسن بگه حتما باید اعدام بشه ؟؟
ناشناس
|
Sweden
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
با سلام
دیگه الان توپ تو زمین مجلس افتاده و اگر روحانی را برکنار نکنه نمیتونه اعلام کنه که مشکل از دولت هست چون مردم هم خواهند گفت چرا برکنارش نمی کنید به عبارت دیگر این عدم استیضاح و عدم برکناری روانی هزینه سنگینی برای اصولگرایان خواهد داشت
مجلس قرار بود که کارهای اساسی بکند چطور ممکنه از مجلس قبل انتقاد کنه ولی خودش عملا کاری نکنه
در هر حال مجلس الان مسئول است و باید جوابگو باشد که چرا قانون اساسی را اجرا نمی کند
هزینه به دوش مجلس خواهد افتاد چون مردم مجلس انتخاب می کنند که همین کارها را انجام دهد الان دیگه فرقی بین مجلس و دولت کسی قائل نمیشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بازار طلافروشان به کل به تعطیلی رفت افت ۲ میلیون تومان یک مثقال طلا در یک روز بدون شک بدون هماهنگی با دست های پشت پرده نبست ؟ با تمام شدن طلای ونزولا و فروش ان بانک ملی به فکر بز خری از جیب ملت افتاده ؟؟هیچ دادو ستدی نمیشه لطفا گول دلالان و زالو صفتان دلال رو نخورید ؟؟ اصلا افت ۷ هزار تومانی دلار در یک روز در تاریخ بی سابقه خواهد بود ؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بایدن خوش امدی به کاخ سفید ؟؟ کاهش ۷ هزار تونانی دلار رو به همه ملت تبریک میگم ؟؟ میگن امروز ۴۶۰ نفر سکته کردن ؟؟؟ لطفا دلالان اهسته تر جیب ملت رو خالی کنید پورسانت همتی فراموش نشود ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
غربگدایان نگاهشان به داخل باشد. چندبار از یک سوراخ گزیده میشوید؟ عقل خوب است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
بایدن از ترامپ بدتر و ترامپ از بایدن بدتر. ایران را دیگر نمیتووانید شرطی کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
حاج حسین یعنی جبهه پایداری عوامل امریکا تو مجلس هستن ما خبر نداشتیم ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
جدی میگی خبر نداشتی؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
از رئیس جمهور قبلی بازخواست شود چرا که
1: در یک آپارتمان 100 متری در وسط شهر زندگی میکند نه در کاخ های سه راه یاسر و ولنجک و لواسان
2:دست پرورده هایی آقایان مانند بابک زنجانی ها بودند به دستور محمود گیر افتادن
3:اطرافیانش مانند بقایی و مشائی هنوز در وسط شهر مستاجر هستند و خانه ندارند
4:در یک سال به اندازه کل دولت هاشمی و خاتمی و روحانی کار میکرد
5: بسیاری از مردم را خانه دار کرد و در اواخر دستور داد به هر ایرانی 110 متر زمین بدهند جهت خانه ویلایی
6:دزدان از چپ و راست را سر خط کرد جهت پس گرفتن اموال بیت المال
7: تنها رئیس جمهور با دکترای واقعی و کرسی تدریس بود
8: هر روز به هر شهرستان و روستا سر میزد به طوری که همه احساس نزدیکی و آشنایی با او میکردند
9:شبها نامه های ملت را شخصا میخواند و با مردم تماس میگرفت جهت حل مشکلات مردم. در دل مردم بود
10:از ساعت 4 صبح تا 12 شب کار میکرد تا بیهوش شود
11:حقوق بازنشسته ها را دو مرتبه دوبرابر کرد
و.....
درود به غیرتش. اگر هم در یک سال آخر دلار در دولت او سه برابر شد طبق مستندات موجود و مکالمات تلفنی به دستور هاشمی رفسنجانی محلس جدید ان زمان اصلاحات بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار را از دست دولتش خارج کردند.
اسرائیل و اصلاح طلب و اصولگرا دشمن مردی هستند که در دل مردم جا دارد
آلبانی نشینان و اهالی عکاظ دیس لایک فراموش نشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
دیسلایک چرا فقط لایک
(:
خود مریم اگر میخواست ایرانو نابود کنه قد محمود شما نمیتونست.
پولی اندازه کل دوران بعد انقلاب اومد دستش و همه رو به فنا داد.
بابایی
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
نگفتی ۸۰۰ میلیارد دلار چی شد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
دکل گم شده رانگفتی؟
زیادی مصرف میکنی مواظب باش عقل وهوشت ازسرت نپره جنس عالی بخر تا توهم نزنی ضمنا ببند اون دهن گشادتت رو
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
با عرض پوزش من از ایران هستم و دیسلایک میکنم .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
22:39
بیشترین رفاه رو در کل کشور و نه در شمال تهران در زمان محمود همه داشتند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
22:58
دم محمود گرم.
فرزاد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
به خدا اصلا نميتوني تصور كني و سوادشو نداري هشتصد ميليارد دلار يعني چي
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
مردم عزیز لطفا دوباره بی جنبه بازی نکنید و دوباره برای خرید جلوی صرافی صف ببندید؟؟ همتی با هزار ترفند تونست دلار رو ۷ هزار تومان کاهش بده ؟ ممکنه دیگه به دادتون نرسه؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
ذوالنور یه حرفی زد حتی رفیقهاش هم فرار کردن. عجب رییسی شدی تو ذوالنور.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
حرف دل مردم رو زد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بایدن و دیگر هیچ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
گور بابای بایدن و ترامپ با هم و دیگر هیچ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
نهنگ بزرگ فردا صبح با خرید ۲ میلیاردی وارد بازار میشود ، وقتی همه فروشنده اند تو بخر وقتی همه خریدارن تو بفروش ؟؟ از این نوسانات ساختکی جمشید بسم الله ۴۰۰ میلیون سود کرد علی برکت الله ؟؟ همتی دوستت داریم ؟
روحانی مچکریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
ایران در انتظار آرامش
آرامش در انتظار بایدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
بایدن هم مانند ترامپ عروسک دولت یهود برای فشار بیشتر به ایران
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
مجلس انقلابیتونو دیدیم...دولت انقلابیتونم میبینیم
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
بعید می دونم اصلا به اونجاها برسه!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
از فردا زنبیل ها تو صف ؟؟!
همتی خوب همه رو گول زدی ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بایدن
مخفف با ایده های نو
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
در دشمنی با ایران فرقی بین بایدن و ترامپ نیست. در زمان بایدن بدتر هم خواهد شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
همه شما یه طرف
جو بایدن خودش تک و تنها یه طرف
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
جو بایدن
مرد روزای تنگ یه ملت ......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
همه رئسای جمهور امریکا دشمن سرسخت ایران باید باشند و الا اصلا از ناحی صهیونیست ها برجسته نمیشدن
جواد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
، این هم یکی مثل اوباما
سهراب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بچه های گرسنه ی ایران تا کمر توی سطلهای زباله خم می شوند.پول ملی تا فاضلاب اقتصادجهانی سقوط کرده است. این یکی از جبهه پایداری میگوید آن یکی از روحانیت مبارز و دیگری ازچیزهای بی ارزش دیگر که پشیزی برای ملت نمی ارزد جز برای جیبها و حسابهای بانکی خودشان....متاسفم برای شما ومتاسفم برای ایران...متاسفم!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
به زودی بعد اخراج امریکا از منطقه و تحریم امریکا از نفت منطقه بعد از انتقام سخت دلار هزار تومان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
هندیش نکن فیلم رو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
بنا به گفته همتی جون تا ۱۳ ابان بازار پر از نوسان است
لطفا ترسوها وارد بازار نشوند
کف دلار ۲۵
سقف ۴۰
فعلا بایدن کارش رو کردببینیم سوپرایز اکتبر چه میکنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
اقای خضریان: توجه داشته باش که امام خسن هم بخاطر اعوان و انصارش صلح کرد
تتلیتی وحشتناک باهوش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
امیدوارم زنها را وارد سیاست نکنند
پاسخ ها
نوری
| Canada |
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
من هم عمیقا امیدوارم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
طلای کشور ۴۳۱هزار تومان حباب منفی داره
سکه خالی از حباب
مواظب قاچاق طلای کشور باشید ؟؟ تنهای تکیه گاه پشتوانه کشور رو نابود نکنید ؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
جو بایدن دعای یک ملت پشت سرت هست ؟؟ ما خواستار صلح و ارامش هستیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
فعلا با همین خیال حال کنید ، فقط با نگاه به داخل مشکلات قابل حل است ترامپ با قدرت ماندنی است ؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
دعای کدام ملت؟ آمریکایی ها یا ایرانی ها؟؟؟؟؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
بایدن کثیف تر از ترامپ و ترامپ کثیف تر از بایدن و دولت یهود نجس تر از هر دو
ناشناس
| Sweden |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
کدوم ملت؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
مگر برای ابتلا به کرونا مرخصی استعلاجی میدهند ؟ در برخی بانکهای دولتی نه تنها استعلاجی نمیدهند که حتی با مرخصی استحقاقی هم موافقت نمیشود مگر زمانیکه رو بقبله شوید !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
می شود از آقای امیر آبادی بپرسیم که مجلس در خصوص بررسی استیضاح روحانی چگونه به نتیجه رسیده است؟
جانباز 70 درصد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
با توجه به اینکه ریاست جمهوری در نظام ما صرفا یک تدارکاتچی می باشد خانم رئیس جمهور انتخاب کردن این حسن را دارد که به ذات مادرانه اشان همه چیز را عادلانه تقسیم می کند به بچه ضعیف بیشتر می رسد و بچه قوی را مراقبت می کند که از راه بدر نشود
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
آقای صدیقی شجاع و نترس بودن با بی فکری و بی تدبیر بودن فذق دارد.
افشین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
متاسفانه با نشر یک سری مسایل می خواهند مردم را منحرف کنند!!!!!!!!!!!!!!!! چه فرقی می کند که رییس جمهور زن باشد یا مرد روحانی باشد یا عادی یا نظامی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
آقای خضریان درست می فرمایید چون شما و پایدارچی ها میگین به جای استیضاح، اعدام کنید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
تنها رئیس جمهوری که به حرف مردم گوش داد و مشکلات آنها را بررسی و حل میکرد احمدی نژاد بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
جناب حجت الاسلام والمسلمین حسین ابراهیمی برادر گرامی ! هر چند در ایران زنان نخبه و بزرگواری که حتی از مردانی چون ....به مراتب مردترند وجود دارند و هیچ فرقی هم نداره در صورت توانایی به قدرت ریاست جمهوری برسند مانند دیگر کشورها! ولیکن آیا جنسیت ملاک داشتن فضیلت و دانش و مهارت و مدیریت و توان افراد است
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز ششم رمضان
وب گردی