بازدید ۴۴۱۳۱
دو هزار و پنجاه و ششمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: آیا پکن از حق وتو به نفع تهران استفاده می‌کند؟ / شرط و شروط اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ / زندگی در شیکاگو از زندگی در افغانستان هم بدتر است! و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۸۶۷۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸ 26 June 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
توضیح سخنگوی وزارت دفاع درباره ماجرای پارچین

امیر داود عبدی سخنگوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره جزئیات انفجار شب گذشته در منطقه پارچین تهران، گفت: اتفاقی که ساعات پایانی شب گذشته در جنوب شرقی تهران رخ داد، به دلیل نشست مخازن گازی بود که در منطقه عمومی پارچین رخ داد و عامل انفجار و شعله ور شدن آتش شد. وی که با شبکه خبر گفت و گو می کرد، افزود: بلافاصله یگان‌های آتش نشان و اطفای حریق وارد منطقه شدند و به سرعت و به خوبی آتش مهار شد و هیچ آسیبی به کسی وارد نشد و تلفاتی هم نداشتیم و در حال حاضر هم مجموعه و منطقه مخازن گاز تحت کنترل هست. عبدی ادامه داد: دقایقی پیش در این منطقه بودم و الحمدالله هیچ مشکل خاصی نداریم و همه چیز طبق روال عادی طی مسیر می‌کند. سخنگوی وزارت دفاع در پایان گفت: محل وقوع این حادثه منطقه مسکونی نیست و یک منطقه تپه مانندی است که این اتفاق آنجا رخ داد و خدا را شکر می‌کنیم که آسیبی به کسی وارد نشده است.

مصباح یزدی: جمهوری اسلامی بهترین نوع حکومت است

آیت‌الله مصباح یزدی: جمهوری اسلامی بهترین نوع حکومت در میان کشور‌های اسلامی است و این برکت و نعمت به برکت قیام امام (ره) و یک عمر زندگی مخلصانه ایشان نصیب ما شده است. آیت الله مصباح یزدی گفت: هنوز آن‌طور که باید امام (ره)، مرتبه اخلاص و آثار ایشان را نشناخته‌ایم، هرچه بیشتر دقت می‌کنیم و معرفتمان بیشتر می‌شود بیشتر متوجه امتیازات امام می‌شویم. وی بیان کرد: امام خمینی (ره) علاوه بر فهم و بصیرت، اخلاص بسیاری داشت و در هیچ حالی محرکی برای حرکت جز رضایت خدا نداشت. وی گفت: در حوزه باید تلاش کنیم طلابی تربیت شوند که در علوم اسلامی جامعیت داشته باشند و سیاست را بهتر درک کنند و تهذیب اخلاق نیز داشته باشند. وی گفت: خداوند بر ما منت گذاشت که انسانی را که دوست دارد به ما معرفی کرد و چند دهه با ما زندگی کرد و همه زندگی اجتماعی و فردی‌اش را دیدیم و شناختیم و به بهترین شکل راه درست را به ما نشان داد.

کجای تهران بیشترین آلودگی کرونایی را دارد

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران ضمن اشاره به پیش‌بینی ابتلای ۱۴ تا ۲۰ درصد ساکنان تهران به کرونا گفت: بیشترین میزان ابتلا به کرونا در تهران مربوط به منطقه ۴ است. دکتر علیرضا زالی فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران در گفت‌وگوی زنده بخش خبری شبکه تهران با اشاره به مطالعات انجام شده از ابتدای اسفند ماه تاکنون اظهار کرد: بر اساس مطالعات پیش بینی می‌شود که ۱۴ تا ۲۰ درصد ساکنان شهر تهران تاکنون به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. زالی با اشاره به آمار مبتلایان در مناطق مختلف تهران و گستردگی جغرافیایی و جمعیتی تصریح کرد: یافته‌ها حاکی از آن است که بیشترین میزان ابتلا به کرونا در تهران مربوط به منطقه ۴ شهری است که با ۹۰۰ هزار نفر، پرجمعیت ترین منطقه شهری و جغرافیایی تهران به شمار می‌رود. به گفته وی منطقه ۲ تهران با جمعیت ۸۰۰ هزار نفر در رتبه دوم از نظر میزان ابتلا به کرونا قرار دارد و مناطق ۱۴ و ۵ نیز در رده‌های سوم و چهارم قرار می‌گیرند. فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران کمترین میزان ابتلا به کووید ۱۹ در مناطق شهری تهران را مربوط به مناطق ۲۱ و ۲۲ ذکر کرد. وی افزود: بالاترین میزان مرگ و میر در تهران نیز به ترتیب مربوط به مناطق ۴، ۱۴، ۲ و ۵ است که با توجه به این که منطقه ۴ یکی از مناطق گسترده و پرجمعیت تهران است، در رده اول از نظر میزان ابتلا به بیماری و مرگ و میر ناشی از کرونا قرار دارد.

نامه روسای کمیسیون‌های مجلس به روحانی: مجلس سکوت نخواهد کرد

روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور درمورد مشکلات اقتصادی و معیشتی و گرانی های اخیر تاکید کردند: اینکه رییس دولت پس از وقوع حوادث و فجایع از آنها با خبر شود و به آنها لبخند بزند در کدامین منطق پذیرفته است؟ از شما تقاضامندیم نصیحت این برادران ایمانی خود را بپذیرید و روند هفت ساله مدیریت خود را تغییر دهید چرا که مجلس یازدهم با هدف احیای انقلابی‌گری پا به میدان گذاشته و بر سر آرمانهای خود خواهد ایستاد. پس بنای آنچه سابقا با مجلس داشته اید را کنار بگذارید و بدانید نمایندگان مردم در مجلس یازدهم در مقابل حقوق مردمی که در تاریخ بی نظیرند، سکوت نخواهند کرد.
 
در بخشی از این نامه آمده است: آقای رئیس جمهور! حساسیت مسئولیت شما ایجاب میکند که همچون پدری دلسوز و نگاهبانی تیزبین اوضاع و احوال جامعه و جهان را رصد کنید و برای حوادث واقع شده پیش از بحران تدبیری اندیشید، به قول شیخ اجل سعدی : علاج واقعه پیش از وقوع باید کرد/ دریغ سود ندارد چو رفت کار از دست
به روزگار سلامت سلاح جنگ بساز / وگرنه سیل چو بگرفت، سد نشاید بست
اینکه رییس دولت پس از وقوع حوادث و فجایع از آنها با خبر شود و به آنها لبخند بزند در کدامین منطق پذیرفته است؟ از شما تقاضامندیم نصیحت این برادران ایمانی خود را بپذیرید و روند هفت ساله مدیریت خود را تغییر دهید چرا که مجلس یازدهم با هدف احیای انقلابی‌گری پا به میدان گذاشته و بر سر آرمانهای خود خواهد ایستاد پس بنای آنچه سابقا با مجلس داشته اید را کنار بگذارید و بدانید نمایندگان مردم در مجلس یازدهم در مقابل حقوق مردمی که در طول تاریخ بی نظیرند، سکوت نخواهند کرد.

امام جمعه قم: مجلس باید دولت را حرکت دهد

سید محمد سعیدی امام جمعه قم امروز در نخستین خطبه عبادی و سیاسی نماز جمعه قم در سال جدید پس از شیوع ویروس کرونا که در مصلای قدس قم برگزار شد، با گرامیداشت دهه کرامت و تبریک ولادت بانوی کرامت گفت: یکی از القاب حضرت معصومه(س) کریمه است. وی افزود: برای تحقق مبارزه ارزشمند با فساد و ماندگاری آن باید مسئولیت های کشور به دست نیروهای جوان، مؤمن، متعهد و غیر وابسته سپرده شود، و الا دلبسته های به آمریکای جهانخوار و منفور که استثمار و برده داری را افتخار خود می داند، برای ایران اسلامی و ملت رهاوردی نخواهند داشت. امام جمعه قم با تأکید بر این که نباید از ظرفیت و قدرت مجلس شورای اسلامی و نمایندگان در امر مبارزه با ریشه های فساد غافل شد، اظهار داشت: مجلس باید اصلاح ساختاری کند و مراقب باشد درگیر مسائل جزئی و جناحی نشود بلکه باید دولت را حرکت دهد، مجلس باید به رهنمودهای حکیمانه رهبری توجه داشته باشد و آن خط کاری خود قرار دهد.

سرپرست وزارت صنعت: دلار نفتی تقریبا تمام شده

حسین مدرس‌خیابانی، سرپرست وزرات صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به تحریم‌ها و جنگ اقتصادی دلار نفتی تقریباً تمام شده و باید به دنبال کسب دلار صنعتی باشیم. وی راهبرد اصلی وزارت متبوع خود را تامین مواد اولیه تولید و اختصاص ارز دولتی به این حوزه عنوان کرد و افزود: در این زمینه رایزنی‌های زیادی با بانک مرکزی صورت گرفته و بانک مرکزی آمادگی کامل خود را برای تامین ارز واردات مواد اولیه اعلام کرده تا بتوانیم با حداکثر توان به جهش تولید کمک کنیم.
 
آقاتهرانی: با فیلتر اینستاگرام راه به جایی نمی‌بریم

مرتضی آقاتهرانی در گفتگو با شفقنا در خصوص اولویت‌های کمیسیون فرهنگی، اظهار کرد: اولین اولویت مهم ما در کمیسیون، بحث ازدواج جوانان است و باید به سمت ازدواج آسان حرکت کرد؛ برای رسیدگی به این موضوع نیاز است کمیته‌ای تشکیل دهیم؛ حتی از کمیسیون قضایی مجلس هم باید تعدادی از نماینده‌ها در این کمیته حضور داشته باشند تا مواردی مثل مهریه‌های بالا را بررسی کنند. رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ما در زمین بیگانگان بازی می‌کنیم و اگر با اینستاگرام کار کرده باشید، می‌بینید که وقتی اسم «قاسم سلیمانی» را به کار ببرید، بلافاصله حذف می‌شوید. با فیلتر کردن هم راه به جایی نمی‌بریم و باید به سراغ ایجاد «فضای ملی مجازی» برویم.

ورود سازمان تعزیرات به موضوع گرانی مرغ

اسفنانی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت تمام شده اقلام مصرفی در بازار را تعیین می‌کند، اگر در آینده قیمت مرغ و یا جوجه یک روزه افزایش یابد، تعزیرات به عنوان متولی برخورد با گرانفروشی به بحث افزایش قیمت در پی جوجه کشی ورود خواهد کرد. اینکه قیمت مرغ در چه زمانی افزایش پیدا می‌کند نامشخص است و به محض مشاهده هرگونه افزایش قیمتی به موضوع گرانفروشی ورود خواهیم کرد و در آن صورت یکی از مولفه‌های رسیدگی ما به این موضوع بحث معدوم سازی جوجه‌های یک روزه خواهد بود. /باشگاه خبرنگاران

۲۰ درصد تهرانی‌ها به کرونا مبتلا شده‌اند

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: پیش بینی می‌شود که ۱۴ تا ۲۰ درصد ساکنان شهر تهران تاکنون به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. بیشترین میزان ابتلا به کرونا در تهران مربوط به منطقه ۴ است. مناطق ۲، ۱۴ و ۵ تهران نیز در رده‌های دوم، سوم و چهارم قرار می‌گیرند. کمترین میزان ابتلا مربوط به مناطق ۲۱ و ۲۲ می‌باشد. در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۵ بیمار در بخش‌های عادی و ۹۳ بیمار نیز در بخش‌های ویژه بستری شدند که شاهد افزایش آماری بوده‌ایم. /تسنیم

زندگی در شیکاگو از زندگی در افغانستان هم بدتر است!

رئیس‌جمهور آمریکا گفت: زندگی در شهر‌های تحت اداره دموکرات‌ها به دلیل آمار بالای جرم و جنایت در آن‌ها مانند زندگی در جهنم است. شیکاگو یک نمونه است، از افغانستان هم بدتر است. بایدن حتی نمی‌تواند حرف بزند. او نامزدی است که کشور را نابود خواهد کرد. /فارس

عیادت‌کنندگان برای خنک شدن، یک بیمار را کشتند!

دیلی‌استار خبر داد، خانواده این بیمار که برای عیادتش به بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های ایالت راجستان در شمال هند رفته بودند به دلیل شدت گرما در بخش مراقبت‌های ویژه تصمیم گرفتند برای مدتی برق دستگاه تنفس بیمار را قطع و کولر را روشن کنند و اجازه دهند دستگاه با باتری اضطراری به کار خود ادامه دهد. بعد از مدتی عیادت‌کنندگان دستگاه تنفس مصنوعی بیمار را فراموش کرده و باتری این دستگاه هم به پایان رسید و این مرد نگون‌بخت به دست عیادت‌کنندگانش جان سپرد. تلاش پزشکان برای نجات بیمار از طریق شوک قلبی و ریوی بی‌فایده بود و در نهایت او به سردخانه منتقل شد. / اعتمادآنلاین

کرونا ۶۰ هزار میلیارد ریال به هتلداران ایران خسارت زد

رئیس جامعه هتلداران ایران گفت: هتلداران استان‌های مختلف کشور در چهار ماه گذشته و در پی شیوع بیماری کرونا ۶۰ هزار میلیارد ریال خسارت دیدند. هنوز هم با وجود اعلام آغاز فعالیت هتل‌ها و مراکز اقامتی، خسارت کرونا به این بخش از صنعت گردشگری ادامه دارد. بخشی از این ضرر و زیان باید از طرف دولت تامین و جبران شود. / ایرنا
 
به کجا چنین شتابان، سکه از دلار پرسید!

محمدجواد باقری ارومی، امام جمعه اسالم در خطبه‌های نماز جمعه:افسار قیمت‌ها از دست دولت رها شده و با سرعت عجیبی قیمت‌ها رو به افزایش گذاشته است. به قول شاعر معاصر شفیعی کدکنی که گفت: «به کجا چنین شتابان / گون از نسیم پرسید» ما هم با تضمین شعر او عرض می‌کنیم: " به کجا چنین شتابان / سکه از دلار پرسید "/اعتمادآنلاین
 
بانک مرکزی حساب کسانی را که در قلعه گنج پول بلاتکلیف دریافت کرده بودند، مسدود کرد

رئیس کمیته امداد امام به واریز مبلغ ۵۰ میلیون تومان به حساب برخی از اهالی شهرستان قلعه‌گنج در استان کرمان واکنش نشان داد.سیدمرتضی بختیاری با اشاره به خبر واریز ۵۰ میلیون تومان به حساب تعدادی از اهالی شهرستان قلعه‌گنج در استان کرمان، گفت: پس از انتشار این خبر، بانک مرکزی در این زمینه ورود پیدا کرده و براساس آخرین پیگیری که انجام گرفته، حساب این افراد مسدود شده است.
 
واکنش امیرآبادی‌فراهانی به ماجرای استیضاح هیات رئیسه مجلس

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: دستورالعمل تعیین کمیسیون‌ها در نشست مشترک کمیسیون تدوین آیین‌نامه و هیات رئیسه مشخص شده و ما تا زمان اصلاح آن در صحن علنی، اقدامی خلاف آن انجام نمی‌دهیم.احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به برخی خبر‌ها مبنی بر درخواست استیضاح هیات رئیسه از سوی تعدادی از نمایندگان گفت: استیضاح وزرا، رای عدم کفایت به رئیس جمهور و استیضاح هیات رئیسه چه یک عضو آن یا چند نفر از اعضای هیات رئیسه حق قانونی نمایندگان است و این حق را نمایندگان می‌توانند هر زمانی که اراده کنند، اعمال کنند. وی ادامه داد: ما به عنوان اعضای هیات رئیسه قطعا از این اقدام قانونی نمایندگان ناراحت نشده و آن را حق قانونی وکلای ملت می‌دانیم، اما نکته حائز اهمیت این است که دوستان توجه داشته باشند، دستورالعمل تعیین کمیسیون‌های تخصصی برای نمایندگان در جلسه مشترک کمیسیون تدوین آیین‌نامه با هیات رئیسه مجلس به موجب رای‌گیری تعیین و اجرایی می‌شود.نماینده مردم قم در مجلس اظهار کرد: احتمال دارد، یک عضو هیات رئیسه به دستورالعملی رای منفی دهد، اما در نهایت براساس رای اکثریت این موضوع نهایی می‌شود.
 
خوش‌بینی ترقی به پیروزی اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: با توجه به موفقیت اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم، به پیروزی در انتخابات ۱۴۰۰ ریاست‌جمهوری خوش‌بین هستم. حمیدرضا ترقی در گفتگو با ایسنا با اشاره به آغاز فعالیت حزب موتلفه برای انتخابات ریاست‌جمهوری و شورا‌های شهر در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: موتلفه در مرحله تشکیل ستاد‌های انتخاباتی در دفاتر خود در سراسر کشور است؛ البته هنوز وارد بحث مشخصی نشده است، زیرا تا زمان انتخابات زمان زیادی باقی مانده و بحث‌های انتخاباتی برای تعیین راهبرد‌ها زمان‌بر است.وی ادامه داد: درباره انتخابات ریاست‌جمهوری، باید مرکز تصمیم بگیرد و ما معتقدیم که وحدت اصولگرایان عامل اصلی موفقیت خواهد بود، اما برای انتخابات شورا‌ها این اختیار به استان‌ها داده می‌شود که برنامه‌ها و نحوه تعامل با سایر احزاب را تهیه کنند.این فعال سیاسی درباره احتمال موفقیت اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ تصریح کرد: معمولا روال این است که جریانی که پیروز انتخابات مجلس می‌شود، می‌تواند پیروز انتخابات ریاست جمهوری هم بشود بنابراین من به پیروزی اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری خوش‌بین هستم.
 
تکذیب خبر رویترز در مورد رخدادهای شب گذشته بغداد

یک منبع مطلع در دستگاه اطلاعاتی عراق خبر رویترز در خصوص دستگیری یک ایرانی در پی حوادث دیشب بغداد را تکذیب کرد. رویترز ضمن باز نشر اخبار تایید نشده در مورد رخدادهای شب گذشته در بغداد که گفته می‌شود طی آن نیروهای تروریست آمریکا به یکی از مقرهای سازمان الحشد الشعبی عراق در پایتخت این کشور یورش برده‌اند و سه نفر از نیروهای بسیج مردمی عراق را دستگیر کرده‌اند، مدعی شد، یک ایرانی نیز در میان بازداشت شدگان است. یک منبع مطلع در استخبارات عراق به خبرنگار نور نیوز در بغداد گفت: خبر منتشره از سوی رویترز در خصوص دستگیری شهروند ایرانی صحت ندارد.
 
شرط و شروط اصلاح‌طلبان برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، گفت: با توجه به اینکه اکثریت قاطع اعضای جبهه اصلاحات بر سر محوریت آقای خاتمی اشتراک نظر دارند، اگر آقای خاتمی کمی بیشتر در صحنه حاضر شود و انرژی و وقت بیشتری اختصاص دهد، اصلاح‌طلبان می‌توانند خود را بازیابی کرده و آن نقشی که قبلا هم داشتند، را ایفا کنند.علی‌محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفتگو با ایلنا، در خصوص مشکلاتی که جریان اصلاحات برای ادامه فعالیت با آن مواجه است، گفت: شکی در اینکه شورایعالی اصلاح‌طلبان با مشکلاتی مواجه است، نیست. پس از استعفای آقای موسوی لاری هم صحبت‌هایی در خصوص انجام یک تجدید سازمان جدی در این جریان سیاسی و انتخاب راهکار‌هایی با هدف فعال شدن و پویایی شورایعالی اصلاح‌طلبان و همچنین تطبیق این جریان با خواسته‌های به‌روز جامعه، انجام شد. وی ادامه داد: اما به‌روز و مطابق شرایط فعلی کشور شدن اصلاح‌طلبان به دو عامل نیاز دارد؛ نخست برنامه‌ریزی‌ها، سیاستگذاری‌ها و هماهنگی‌های درونی اصلاح‌طلبان است که بهترین مکانیزم برای تحقق این اتفاق یک انتخابات آزاد درونی و رقابت گروه‌ها با یکدیگر است.نمازی در ادامه اظهار داشت: عامل دومی که لازمه فعالیت اصلاح‌طلبان است، به بیرون از شورا برمی‌گردد و آن این است که عرصه فعالیت‌های سیاسی در کشور به سمت رقابت برود، هرچه رقابت بیشتر شود، اصلاح‌طلبان هم قادر به ایفای نقش بهتر و بیشتر خواهند بود. برای مثال در همین انتخابات اخیر یکی از دلایلی که اصلاح‌طلبان با مشکل مواجه شدند، ردصلاحیت گسترده نیرو‌های آن‌ها بود، خب وقتی یک تشکل نتواند در عرصه بیرون نقش‌آفرین باشد، از درون به مشکل خورده و اقدام به خودزنی و محکوم کردن یکدیگر خواهد کرد.
 
توضیحات دستیار قالیباف درباره شکل‌گیری کمیسیون‌های تخصصی مجلس

دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس، نخستین گام‌های مجلس برای مبارزه با تبعیض و رانت‌های همیشگی در کمیسیون‌ها را تشریح کرد.محمدسعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس در سه رشته توئیت به تشریح برنامه مجلس یازدهم شورای اسلامی برای مبارزه با تبعیض و رانت‌های همیشگی در حوزه کمیسیون‌های مجلس پرداخت. وی با بیان اینکه در مجلس یازدهم اولین گام‌های ضد تبعیض و رانت‌های همیشگی در مورد کمیسیون‌ها برداشته شده است، نوشت: اعضای کمیسیون‌ها بر اساس «قاعده‌های روشن، امتیازبندی مبتنی بر صلاحیت‌ها و سوابق» انتخاب شدند و ارتباطات فردی و لابی‌ها کم تأثیر شد.دستیار سیاسی و رسانه‌ای رئیس مجلس با تاکید بر اینکه جایگاه مهم دبیری کمیسیون متحول شده است، تاکید کرد: این جایگاه پیش از این به علت دسترسی به اطلاعات خاص کمیسیون‌ها و توانایی تأثیرگذاری بر طرح‌ها و لوایح، موقعیتی کاملاً رانتی بوده است. افرادی با استفاده از رابطه‌ها، مدت‌ها در این پست‌ها مشغول به کار بوده و قدرت عجیبی پیدا کرده بودند.احدیان در پایان مطلب خود آورده است: مقرر شده است برای اولین بار همه این افراد کنار گذاشته شوند و از میان تمامی چند صد پرسنل متخصص و باتجربه مجلس بر اساس آزمون‌های تخصصی، دبیران جدید انتخاب شوند تا یکی از گلوگاه‌های فساد و زد و بند از بین برود.
 
قیام توئیتری میرسلیم علیه فضای مجازی

میرسلیم در توئیتی، فضای مجازی را لجام گسیخته و شبهه آفرین خواند. مصطفی میرسلیم نماینده تهران و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که از انتخابات سال ۹۶ فعالیت پررنگی در فضای مجازی به ویژه توئیتر دارد در حساب کاربری خود در توئیتر نسبت به فضای مجازی انتقاد کرد و آن را لجام گسیخته خواند. او در این توئیت با هشتگ‌های فضای مجازی و انقلاب نوشت: «فضای مجازی لجام گسیخته، جولانگاه مطالب دروغ و شبهه آفرین علیه انقلاب و اعتقادات اصیل مردم شده است.»توئیت میرسلیم از آن جهت که خود یکی از فعالان فضای مجازی است مورد توجه قرار گرفت. سید مصطفی آقامیرسلیم با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی کمتر فرصت پاسخگویی و توجه به تذکر‌های نمایندگان مجلس را پیدا می‌کنند، گفت: موضوع اثرگذارتر کردن تذکر نمایندگان را پیگیری می‌کنیم. او ادامه داد: البته دستگاه‌ها بی‌توجه هم نیستند، اما به دلیل پیگیری نکردن یا عدم توانایی در پیگیری تذکر‌ها از سوی پارلمان، اثرگذاری این ابزار نظارتی عملیاتی نمی‌شود. آقامیرسلیم در پایان تأکید کرد: برای حل موضوع، باید قانونی تصویب شود تا به ما امکان اجرا و پیگیری دقیق تذکر‌ها را دهد.
 
واکنش نوبخت به تحرک جدید رسانه‌های معاند

نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص گرانی برخی از اجناس به ویژه اقلام خوراکی و تحریک رسانه‌های معاند برای ایجاد آشوب در کشور گفت: با توجه به دستوری که ریاست جمهور به بانک مرکزی دادند، انتظار می‌رود صادرکنندگان کشور که در شرایط حساس فعلی به صادرات می‌پردازند، هرچه زودتر ارز وارده را به سامانه نیما تزریق کنند؛ همین که ارز وارد سیستم نیما شود و به دست واردکنندگان برسد، می‌تواند روند فعالیت‌ها را تسریع کند.
 
نماینده‌ای که از کرونا جان سالم به در برد

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان در مجلس که در اخیرا به کرونا مبتلا شده و در بیمارستان آتیه تهران بستری شده بود امروز (جمعه ۶ تیرماه ۹۹) پس از گذراندن دوره بیماری از بیمارستان مرخص شد. وی طبق توصیه پزشکان باید چند روز نیز دوران قرنطینگی خانگی را طی کند.
 
حکم مفسد فی‌الارض برای ۸ پرونده اتفاقات اصفهان

محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری اصفهان در نماز جمعه امروز این شهر گفت: دست نشانده‌های منافقین بدانند، اگر خلافی صورت بگیرد، همانند آن چه در سال ۸۸، ۹۶ و آبان سال گذشته افتاد، یقینا قاطعانه با دست نشانده‌ها و آشوب‌گران برخورد خواهیم کرد، به گونه‌ای که امروز ۸ پرونده مربوط به اتفاقات ذکر شده نهایی و حکم مفسد فی الارض برای آن‌ها ثابت شده است.
 
آیا پکن از حق وتو به نفع تهران استفاده می‌کند؟

رای منفی چین به تصویب قطعنامه‌ای ضدایرانی با شگفتی کارشناسان همراه بود؛ اما یک سوال مهم این است که آیا چین از حق وتو به نفع ایران استفاده خواهد کرد؟ درخصوص این مساله که آیا چین در صورت ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت از حق وتوی خود استفاده خواهد کرد یا خیر هنوز نمی‌توان با قطعیت سخن گفت. با گذشت نیم قرن از عضویت جمهوری چین (۱۹۷۱-۱۹۴۶) و پس از آن جمهوری خلق چین (۱۹۷۱ تا حال‌حاضر) در شورای امنیت، این کشور در مقایسه با دیگر اعضای دائم (آمریکا، بریتانیا، فرانسه و روسیه)، به‌طور سنتی کمتر از «وتو» استفاده می‌کند.

چین تاکنون شانزده بار از «وتو» استفاده کرده که اغلب آن‌ها (۹ رای وتو) مربوط به دهه اخیر و با بالا گرفتن تنش‌ها در سوریه (از سال ۲۰۱۱) است. همچنین پکن قبل از امضای برجام به شش قطعنامه شورای امنیت علیه ایران رای مثبت داد، اما امروز شرایط تغییر کرده است. در مقام مقایسه می‌توان گفت دست‌کم تا امروز مساله ایران به اندازه‌ای برای چین یک اولویت استراتژیک نبوده که بخواهد مانع تصویب قطعنامه‌ها شود. قطعنامه احتمالی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران نیازمند دست‌کم ۹ رای مثبت بدون رای منفی ۵ عضو دائم این شورا یعنی روسیه، چین، فرانسه، بریتانیا و آمریکا است. در عین حال، یکی از فاکتور‌هایی که شاید منجر به نزدیکی بیشتر تهران و پکن در مقطع فعلی شده و امید‌ها را نسبت به رای منفی چین در شورای امنیت افزایش می‌دهد، تشدید تنش‌ها بین چین و آمریکاست. امروز دعوای آمریکا و چین دیگر تنها حوزه‌های تجاری و اقتصادی را دربرنمی‌گیرد بلکه پس از شیوع ویروس کرونا دعوای سیاسی میان دو کشور نیز شدت گرفته است. درواقع آمریکا فشار‌های خود را بر چین افزایش داده و تلاش می‌کند تا این کشور را مسوول شیوع ویروس کرونا معرفی کند و از متحدانش نیز برای همکاری دعوت کرده است، اما چین کماکان تاکید دارد که منشأ ویروس را دانشمندان باید پیدا کنند.
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۳۴
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
دست از تخریب و توهین به افراد ازاده و حقیقتگو مثل کویتی پور یا مجری حیاتی بردارید. با اینکار باقیمانده افراد در دایره کوچک و بسته خودیهایتان را هم به شک میاندازید که بلاخره کی نوبت انها خواهد رسید؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
ملاک ما شما دنیا پرستان نیست و هر ریزشی رویشی هم است
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
عزیز خوبه دنیا پرست نیستید یک جای سالم تو مملکت نذاشتید. دنیا پرست بودید چه می کردید. .
در ضمن سهمیه هات حرومت باشه
ناشناس
| United States of America |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
۲۲.۲۳
فعلا که پول و قدرت دست دوستان شماست. پس اگر ما اهل دنیا پرستی بودیم باید مثل تو دنبال اون دوستان میرفتیم ای دنیا پرست عزیز
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
وقتی دنبال رو تفکر غربی هستید معلوم است که وضع کشور را به این جا رسوندین
جناب سهمیه ای!
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
رفتار سیاسی اصولگرایان در حوزه اخلاق . برخورد سیاسی انها در حوزه دمکراسی . تصمیمات انها در حوزه اقتصاد واقعا خسته کننده هست . علت خستگی روحی و روانی باعث میشود که جامعه را بیمار میکند . انها در غالب عقل و علم عمل نمیکنند . تفکرات انها احساسی . ارمانی هست . واقعا ارمانهای انها ارزوهای یک ملت که خوشی و شادی و رفاه بود ی اثر کرده . برای عبور از گفتمان اصولگرایی راهی پیش بینی نشده ؟ در انتخابات رای نمیدهیم دوباره کاندید میشوند با طرفدران اقلیت به قدرت میرسند .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
22:23
راست میگی برو در بورس رو ببند
آقای دنیا نپرست
ناشناس
| Japan |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
جالبه بجزء افترا و تهمت هايي همچون عوامل امريكا و صهيونيست و منافق و الباني نشين اقايون دلواپس كلمه دنياپرست رو هم ابداع كردند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
تابناک با سانسور هیچ مشکلی حل نمیشه
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
سلام...ناشناس عزیز 23.35ممکن است شرح مختصری در مورد تفکر غربی بفرمایید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
چه رویی دارند اصلاح طلبها شرط هم میگذارند برای حظور در انتخابات در سال 1400 اطول گرایان با رای ناچیز و اندک پیروز می شوند وخوشحال از اینکه رای برنده رای 10 درصد مردم هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
میر سلیم و قتلیباف و احمدی نژاد در موقع انتخابلت مجلس هیچوقت نمیگفتند و جرات نداشتند بگویند که ما با فضای مجازی مخالف هستیم . بلکه بعد از اینکه به قدرت میرسند شعارها و افکارشان تغییر میکند . کلا جماعت اصولگرا اینچنین هستند . نه به اصلاح طلبان اجازه اصلاحات را میدهند نه خودشان کار بلد نیستند . لذا در انتخابات شعار معیشت هست بعد از انتخابات مردم فراموش میشوند و مطالبات ایدولوژیک مثل حجاب اجباری واجب تر میشود . فضای حقیقی دهن مردم و کنشگردن سیاسی و اعتراض واقعی بسته شده حالا میخواهند سخن و انتقاد در فضای مجازی هم بسته شود . اگر چه من میگویم فضای مجازی اشتباه هست بلکه اسم این فضا اینترنت هست . این فضا هست که سیاست های بدون پشتوانه و علمی اصولگرایان را در هنه زمینه ها به چالش میکشد . زرنگی ؟ تحصیلکرده ای ؟ حرف حساب داری ؟ منطق و استدلالت درست هست ؟ چرا وحشت داری جوابش را با زبان بده ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
معلوم است زیاد حالیت نیست
در ضمن همیشه می گفتند باید مدیریت بشود نه مانند این طیف اصلاحات که دو رو هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
کلا براشون هدف وسیله رو توجیه می کنه . وواقعا چنین اعتقاد و عملی دارند .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
میرسلیم فقط یکی از کارهای مثبت و مفیدی ، که در این ۴۲ ساله برای کشور و مردم و انقلاب و اسلام کرده است
را تیتر وار فقط نام ببرد و بگوید
قبول داریم
فقط یک کار مثبت کوچک هم قبول است
سعید
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
حجاب و عفت و پاکدامنی بانوان چه
ربطی به این بحث دارد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
باور پذیر نیست کسی باشد که هنوز اصلاح طلبان را نشناخته باشد دو روهایی که وقتی رای می آورند میگویند حماسه درست شد و هنگامی که شکست میخورند میگویند تقلب شد
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
اره منم بهترین ادم روی کره زمین و مریخم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
بله آیت اله بهترین برای شما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
نامه روسای کمیسیون‌های مجلس به روحانی: مجلس سکوت نخواهد کرد) حالا سکوت نمی کنید حرف و پیشنهاد و برنامه علمی و منطقی و عملی هم دارید که بتوانید عملکرد دولت را با ان مقایسه کنید و دولت را زیر سوال ببرید ؟! من که هرچه در کارنامه تون نگاه کردم نتیجه ای جز شعار ندیدم دلسوزیتون برای مردم هم فقط شعاره و حق مردم دقیقا جاهایی پامال میشه که شما ازش منفعت می برید
پاسخ ها
نسیم
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
پیشنهاد خواندن دو صفحه قران در روز...نامگذاری خیابان بنام جرج فلوید....طرح تغییر نام فرودگاه مهرآباد بنام سپهبد سلیمانی با قید دو فوریت خود نشانه خروار است....اگر در مجلس دهم بخشی از نمایندگان از یکسو و بخشی دیگر از سوی دیگر بام افتادند در این مجلس اکثریت از یکطرف بام خواهند افتاد و از عقلایی چون قالیباف و زاکانی هم کاری برنخواهد آمد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
برنامه موجود است عمل نمی شود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
این مجلس از مجلس قبلی شماها خیلی بهتر عمل خواهد کرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
22:25
طرح تغییر نام فرودگاه مهرآباد توسط کسی ارائه شد که در مجلس قبل در رثای جناب روحانی شعر سروده بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
وای به حال مجلسی که عقلاش قالیباف و زاکانی باشند . البته وای به حال مردم بدبخت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
اگر نمایندگان فعلی مجلس راست می گویند ،
طرح تحقیق و تفحص از دوره ۱۲ ساله شهرداری قالیباف را که مسکوت کردند
را فردا در صحن علنی مجلس بکار بیندازد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
وقتی کسی عملکرد چند تا نماینده رو به حساب کل مجلس میذاره و هنوز حداقل به اندازه وعده دروغ صد روزه از عمر مجلس نگذشته انتظار شق القمر داره چی میشه گفت
دروان غوغاسالاری گذشته داداش
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
ناشناس 23:52 ما که امیدوار هستیم به این مجلس، آقای زاکانی رو من زیاد نمی شناسم اما می دونم که آقای قالیباف یه انسان نخبه است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی، به شکوفه ها به باران برسان سلام مارا
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
نامه نوشتید شعار دادید از شیخ اجل شعر خواندید و انتقاد کردید ممنوناز شعر و شعار که بگذریم.حالا لطفا راه کار عملی بدهید.دلار نفتی نیست. چون تحریم هستیم. مذاکره هم برای رفع تحریم ممنوع است.بفرمایید دقیقا برای مقابله با گرانی چکار کنیم؟؟؟ در قالب یک بسته پیشنهادی در دو صفحه ارائه بدهید کمی بخندیم و شاد بشویم اقایان متحول انقلابی. پیشاپیش کمال تشکر دارم
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
چرا انتظار طرح و برنامه و حتی نوشتن دو صفحه از جماعتی داری که با سهمیه دیپلم و مدارک دانشگاهی می گیرند و منتخب آی کیو 68 ها هستند؟
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
طبق معمول برق و گاز و مواد خوراکی و بهداشتی و غذایی و بنزین مورد احتیاج مردم را به عراق و سوریه و ونزوئلا صادر کنید
و واسه مردم هر روز گرانی را افزایش بدهید
و شاید این بادکنک ترکید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
کاربرد سهمیه رزمندگان و ایثارگران در ورود به دانشگاهه ولی درس خوندن و قبولی در ارزشیابی ها که سهمیه بردار نیست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
امام جمعه قم: مجلس باید دولت را حرکت دهد) این مجلس دولت را پیش پا نکنه حرکت دادن پیش کش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
خوش‌بینی ترقی به پیروزی اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰) خوش بین باش بدبین باش اما نگو انتخاب که خندم میگیره انتخاب بین چند چیز که کپی هم است که انتخاب نیست ضمنا شما ثابت کن کسی غیر از اصولگرا تایید صلاحیت بشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
خوش‌بینی ترقی به پیروزی اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰) از کرامات شیخ ما چه عجب : خوب غیر از اصولگرا مگه کسی از فیلتر رد میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
به حافظه کمت مراجعه کن به یاد می اوری!!!
البته افراد مورد نظر شما نباید تایید بشوند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
پیروزی ده درصدی بین رفقا مبارک خوضش باشید
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
فضای مجازی لجام گسیخته، جولانگاه مطالب دروغ و شبهه آفرین علیه انقلاب و اعتقادات اصیل مردم شده است.میر سلیم
از توییتر محترم خواهشمندم اینگونه عناصر دو رو،خود خواص پندار و خود عاقل پندار که به فرموده پیامبرمان" رطب خورده کی کند منع رطب ؟"را از توییتر اخراج کند تا انها با همان ابزار قدیم یعنی دود و پیک چاپار با مخاطبانشان ارتباط برقرار کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
هوس سفر نداری
ز غبار این بیابان؟»
«همه آرزویم، اما
چه کنم که بسته پایم...»
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
نامه رییس کموسیونهای مجلس به دولت روحانی .... دولت به جای لبخند زدن به مشکلات مردم باید به حل انها کمر همت ببندد و اگر اینکار را نکند مجلس فعلی با ان برخورد خواهد کرد ....... سوال ( مگر قرار نیست لنگ به کمر و دست نان خشکه زندگی کنیم ؟ مگر قرار نبود روزی یک وعده غذا بخوریم . مگر تحریم نعمت نبود ؟ ....منطور اصولگرایان از برخورد مثل اول انقلاب بود که تحریم بودیم کارخانجات مثادره و دارایی بیش از یک میلیون تومان سال ۵۹ تا ۶۸ بلوکه شد و خرد خرد آزاد شد . نه داداش،این مجلس هیچ راهکاری برای عبوز از مسایل ندارد . چون ترکیب مجلس کارشناس اقتصادی و روشنفکر ندارد . دوم هر مصوبه شما تصویب کنید تایید آن با شورای نگهبان هست . کدام افراد و اعضای این شورا دکترای اقتصاد دارند ؟
پاسخ ها
نسیم
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
به شخصه لبخند دکتر روحانی را به رفتارهای پوپولیستی نمایندگان ترجیح می دهم
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
حق با روحانی هست بهترین‌کار لبخند هست . چون با لبخند میگوید من که از اول گفته بودم نکنید . بس کنید بدارید مردم زنگیشان را بکنند . مردم بزور به دعوت نکنید . اقتصاد را خصوصی و تنش ها را دور کنید . حالا چی شد رسیدیم سر جای اول
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
منظورت از دکترای اقتصاد امثال دکتر نیلی هست؟ تو لیست اصلاح طلبان تهران در مجلس دهم چند تا اقتصاد دان بود؟در مورد مصادره اموال و این دست موارد در اوایل انقلاب کارنامه جناح چپ رو یه بررسی بکنی بد نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
یکی به ایشون بگه مرغ شده کیلویی ۲۰هزار تو به فضای مجازی اعتراض داری؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
کیلویی یک دلار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
میر سلیم توی اون سن و سال گوشت و مر غ براش خوب نیست
پس خبر نداره اصلا
براش مهم هم نیست
ناشناس
|
United States of America
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
وتو؟؟؟ بستگی داره که گاو خوب شیر بده یا نه.گربه هم ‌محض رضای خدا موش نمیگیره. دو دو تا میشه ۴ تا.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
میرسلیم در توئیتی، فضای مجازی را لجام گسیخته و شبهه آفرین خواند) دقیقا عین صفحه میرسلیم که مشغول شبهه افکنی بر علیه فضای مجازیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
با توییتر و فیس بوک و اینستا گرام و واتس اپ امریکایی
میخواهند به جنگ آمریکا بروند !!؟؟
و فقط واسه مردم آخ و پیف است!!؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
جناب مصباح شما حضرت علی را قبول دارید یا خیر ؟؟؟
بهتر است کمی با مردم در تماس باشید ضرر ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
بنده هم اگه چهل سال مسئولیت داشتم و حقوق آنچنانی می گرفتم و از حال مردم خبر نداشتم...
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
چینی که ما دیدیم همون زمان هم که با آمریکا مشکل داشت به 6 کاغذ پاره زمان دکتر محمود بر علیه کشورمون رای مثبت داد. اینبار م شک نکنید همون کاررو میکنه. روسیه و چین دوست روزای سخت نیستن. بخصوص چین حالا که 75 درصد خرید نفتشو ن از ما رو کم کردن و ما هم پولی در بساط نداریم اجناس بنجلشون رو بخریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
از فیلم های که دیده شده نیروهای امنیتی عراق چند نفر را دستگیر کردند . سوال این هست در یک کشوری که قوای ارتش و امنیتی دارد چه نیازی به شبه نظامیانی هست که هم سلاح دارند هم خارج از فرماندهی عراق عمل میکنند ایا واقعا این کار در هیچ کشوری پسندیده هست ؟ کمترین جرم در هر کشوری با این نوع اعدام هست .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
الحشد الشعبی جزو نیروهای نظامی عراق و تحت فرماندهی اون هستش
همین حشد نبود داعش حالا حالاها از عراق گورشو گم نمیکرد اقا یا خانوم البانی نشین!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
تا یکی مثل تو دیگر نتواند در بین ارتش این کشورنفوذ کنند و با تروریست ها همکاری کنند تا کشورشان را به مرحله سقوط و نا امنی ببرند چون نیروی دیگری می اید و بساط شما را جمع می کند
دورانتون تموم شده و دیگر نمی توانید دستورات کد خدا را بر ملت ها دیکته کنیدو کشورها را وابسته
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
اگر البانی نشین هم نباشد در همین محیط اینترنت مخش البانی گرفته چون محیط ول است و هر چیزی را به خورد این ها می دهند
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
تو هنوز پرچم ایران رو نمیشناسی؟ معلومه دیگه درس خوندنت هم با سهمیه بوده نا به استعدادت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
ارتش این کشور منحل بشود هیچ اتفاقی نمی افتد چون کارایی ندارد واگر این نیروی رسمی که جز قانون رسمی این کشور هست نبودن عراق امروز تکه پاره شده بود
حسن
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
پادوهای آمریکا اینجا
پادوها در اونجا
پادو.ها در عراق
پادوها همه چا
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
منظور آقای مصباح یزدی

وقتی می گویند بعضی آقایان در کشوری خیالی با مردمی خیالی زندگی می کنند همین است
پاسخ ها
ناشناس
| Luxembourg |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
منظورشان کشور کانادا است
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
کی فکر ش را می کردیم جوری بشه که یک آقایی ۵۰۰۰۰۰ یورو بگیره و باقی ماجرا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
شرافتا زیربار گرانی کمرمون شکست یکی بگه تکلیف من کارگر چیه؟ نه خونه گیرمیاد نه میتونم نیازهای اولیه زندگیمو تامین کنم حتما امثال منی که تاحالا باشرافت زندگی کردیم رو به سرقت وخلاف بیاریم؟واقعا من که تو مرز جنون وانتحار هستم...اگه شبکه های معاند وفضای مجازی میتونه اقتصاد رابهم بریزه پس چطورمیخوایید باچندکشور بجنگید؟ آقای نوبخت وقتی شبکه های معاند تعیین کننده اقتصادکشورهستن پس جنابعالی وهمکارانت چکاره اید وبه چه مناسبتی حقوق میگیرید؟؟؟
ناشناس
|
Poland
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
صدای انفجار شرق تهران رو همه شنیدند جز تابناک
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
همه مسئووووووولین محترم از زمین و زمان حرف می زنند به غیر از مشکلات مالی مردم
به خصوص میر سلیم عزیز روزی نیست حرفی نزند ان هم ناقص و بی ربط مثل این که حرفهای دیگران که بهش القا شده منعکس می کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
چین با این کار از کشورهای عربی امتیاز می گیرد و به نفع ما هم رأی نخواهد داد و ما از این پس دوستان واقعی خود را خواهیم شناخت
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
سوال
آیا مجلس جدید در این مدت که تشکیل شده کار مثبتی انجام داده است؟لطفا با ذکر مثال بنویسید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
بله کاهش نرخ دلار و قیمت خودرو و کنترل تورم .یعنی شما حس نمیکنید؟
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
هنوز مشغول مهندس برای گرفتن قدرت هستند تا بتونند شخصی مثل احمدی نژاد را رئیس جمهور کنند!
ناشناس
| Portugal |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
بله یک پیشنهاد مهم داده اند که ختم قرآن کنند و رییس مجلس هم یک پیشنهاد مهمتر دادند که مجلس را تعطیل کنند نماز آیات بخوانند. و برای این دو کار مهم میلیاردها تومان حقوق گرفته اند!!!!!! امور جزیی مثل اقتصاد و معیشت مردم و فساد و رانت خواری و سازمان یافته هم که امورات جزیی است و ربطی به مجلس ندارد!!!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
قالیباف ریش بلندی گذاشته اند !؟
و خداییش اصلا بهش نمیاد
و فکر کنم وقت نکرده و یا بخاطر کرونا
سلمانی نمی رود !!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
توضییحات دستیار قالیباف در مورد تشکیل کموسیونها و مبارزه با رلنت و تبعیض ؟ واقعا با تبعیض و رانت این مجلس مبارزه و قانون وضع میکند ؟ وقتی بعد از انقلاب جامعه به چند دسته سیاسی و فکری تقسیم فرمودید آیا واقعا رانت و تبعیض از بین رفت ؟ کسی که حتی از حق کار و تحصیل بهرمند نیست شما از همین فردا هم در تبعیض هست هم در فقر .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
خب از الان مجلسی ها تندروی ها رو شروع کردن و طبق معمول احتمالا با ۸ سال اظهار نظرهای غیر تخصصی مواجه خواهیم بود. دوباره شروع شد.!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
خخخه
تندرو
زیاد ادبیات این دوستان به کار نبر که رودست زیاد می خوری
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
اینبار به مشکل می خورند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
تابناک همه نظراتت رو آقای پا پرانتزی مینویسه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
من پا پرانتزی نیستم
خیلی هم خوش تیپ و ورزشکارم
در ایران هم زندگی می کنم
کامنت هم می گذارم البته بیشتر سانسور می شه ولی از رو نمی روم !
حامد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
ریسی از روحانی پرسید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
تبلیغات این سایت حال به هم زن شده دیگه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
کلا هزکسی بخواد به خاطر بدتر شدن زندگیش اعتراض بکنه دست نشانده منافین وکفار واستکبار وصهیونیزوالسعود و....
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
باغی و یاغی و زباله و تفاله داعش را فراموش کردی . حاکمیت اقلیت بر اکثریت را در این دنیا در اکثر کشورها بدون هزینه و خسارت جمع کردند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
نه دیگه
جناب مصباح می فرمایند بهترین نوع حکومت را داریم یعنی اعتراض موقوف
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
بهتر بود میگفت : ریال از دلار پرسید . سکه که همپای دلار داره میره !!!!
فرهاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
نمی دانم انفجار کپسول گاز چه ربطی به وزیر دفاع دارد. اگر رئیس شرکت گاز مصاحبه می کرد موضوع بی سر و صداترجمع می شد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
کپسول؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
اصولگرایان در ۱۴۰۰ یقینا برنده انتصابات هستند ........وقتی رقابت حزبی نداری بهتر نیست رای گیری را کلا تعطیل کنید ؟ چون به تعطیل کردن کل انتخابات و استصوابی شعور سیاسی مردم خیلی بی احترامی نمیشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
بیکاری تقصیر من بود . گرانی تقصیر من بود . قحطی و خشکسالی تقصیر من بود . سیل و صاعقه و انحطاط فرهنگی تقصیر من بود ............تحریم و تورم تقصیر من بود ..........اگر من اینقدر مقصر بودن و تاثیر گدار بودم چرا سهمی در قدرت سیاسی ندارم . ها ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
ما فقط مقصریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
جناب میر سلیم دلش یرای دوران محمد علیشاه تنگ شده که با بستن تلگرافخانه تمام ارتباطات راقطع میکرد.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
کاش ماشین زمان یا تونل زمان بود و ایشان وهمفکراشون میتونستند به اون دوران سفر کنند .
ناشناس
|
Luxembourg
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
آیا پکن از حق وتو به نفع تهران استفاده می‌کند؟

200 میلیون یورو در یک قرارداد به چین باج دادند تا وتو کند ببینید چطور سرمایه های این کشور را حراج کرده اند تا چند نفر همچنان بدون موافقت مردم سلیقه های خود را بر یک کشور بزرگ و ۸۰ میلیون ایرانی تحمیل کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
چین فعلا ۹۰ درصد واردات و خرید نفت ایران را کم کرده !!!؟؟؟
و روسیه هم دارد صلح اسرائیل و فلسطین را دنبال میکند
پرویز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
خودکشی تنها راه حل است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
پرویز یه سر خودتو به دکتر نشون بده کمتر خبرای ناگوار بخون
ناشناس
| United States of America |
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
همین ناامیدی امثال شماست که مفسدین و پشتیبانانشان را تشویق پبه ادامه دادن این وضع می کند
ناشناس
|
Luxembourg
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
آقای میرسلیم شما و امثال شما و همفکران شما هم که همین فضای مجازی را در اختیار دارید و اضافه بر آن دهها شبکه رادیویی و تلویزیونی و ماهواره ای و ... و هم چنین لشگر اضافه کار بگیر در توییتر و فیسبوک و اینستاگرام و ... دارید که زیر هر خبری مواضع شما را مستقیم و غیر مستقیم و گاهی با فحاشی و گاهی با تهدید و گاهی و ... تبلیغ می کنند و باز هم اضافه بر آن چند شبکه به اصطلاح معاند هم مثل بی بی سی فارسی و من و تو و ایران اینترنشنال هم که در زمین شما توپ می زنند با این همه چرا دم گرم شما در آهن سرد مردم اثر ندارد اما یک کانال تلگرامی که مقابل شما باشد می شود لجام گسیختگی فضای مجازی؟؟؟؟!!!!!!
مشکل از فضای مجازی نیست مشکل این است که مردم را ندارید و با مردم روراست نیستید و هر روز به مردم دروغ می گویید اگر غیر از این بود مثل بسیاری از کشورهای متوسط به بالا مردم به رسانه های داخلی خود بیشتر اعتماد داشتند. همین تابناک را ببینید جرات ندارد نظر مردم را مستقیم منتشر کند پس مردم می روند در فضای مجازی نظرشان را می نویسند.شما می خواهید سکوت قبرستانی در کشور حاکم کنید که غیر ممکن است و در آینده هم باید پاسخگو باشید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
از زبان 80 میلیون حرف آخر را گفتی. ممنون ازتابناک که اقلا از هر ده تا انتقاد تند و تیز یکی مثل این از زیر تیغ سانسورش فرار میکنه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
اگر همان طور که با لطف شورای ... در انتخابات مجلس با خودتان رقابت کردید در انتخابات ریاست جمهوری هم وضع همین گونه باشد قطعا که نه بلکه ۱۰۰۰ درصد هم رییس جمهور اصولگرا خواهد بود. ولی عیب اینه که شما با خودتون هم که مسابقه میدین باز هم سوم میشین.یه نگاهی به آرای بعضی از دوستانتان بیندازید واقعا نماینده ملتند یا چند نفر هم حزبی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۶
به به آقای مصباح هم بالاخره گفتند جمهوری اسلامی. خدایا شکرت!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
ایشون با فیلترشکن میره به توییتر که فیلتره از فضای مجازی میگکه
لجام گسیخته است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
در شعر گون بسته پا و ثابت است و نسیم در حرکت. پس نمی‌توان آن دو را با سکه و دلار جایگزین کرد. شاید "حقوق کارمند از دلار و سکه پرسید" کمی به مفهوم شعر اصلی نزدیک باشد.
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
از این جمهوری اسلامی هیچ چیزی نمانده است دیگر، آقایان مسئول در توهم خودشان زندگی میکنند و حقوقشان سر وقت به مقدار زیاد واریز میشه. مردم هم که در فقر و فلاکت هستند.
پاسخ ها
ناشناس
| Sweden |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
منظورش برای خودشونه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
خدایا یا از دست اینها نجاتمان بده
یا هلاکمان کن
امین یارب العالمین
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
احسنت بر بیان شیوایت. نگران نباش اگر افراد ثابتی که کارشون کامنت گذاری در جهت توهم اصولگرایی است الان آمدند و کوبیدنت. اینها دیگه دستشون برای ما مردم رو شده.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
حجاب و آواز خواندن خانم ها که جزو اهداف انقلاب نبود و با زور و فشار بعضی ها از جمله روحانی تحمیل شد باقی مونده !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
یه کم خبرای شاد برامون بذار تابی ، دلمون گرفت خبرا خیلی ناگواره از اقتصاد بگیر تا فرهنگی و اجتماعی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
آقای میرسلیم از طریق فضای مجازی از فضای مجازی انتقاد کردند. زیبا نیست
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
مگر توییتر فیلتر نیست که اینا چپ و راست توش مطلب میگذارن؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
چرا اینقدر از فضای مجازی می‌ترسند و واهمه دارند؟؟؟؟؟

بهتره به جای فیلترینگ کمی به وظیفه اصلی خودتون که ایجاد آرامش و شرایطبهتر زندگی برای مردم و آحاد جامعه هست بپردازید تا تو فضای آزاد مجازی مورد آماج مردم و انتقادشون قرار نگیرید
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
چون فضای مجازی تنها جایی است که نمی توانند به آسانی خفه اش کنند و بعد از تریبون های یک طرفه ادعا کنند همه چیز گل و بلبل است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
بر عکس گفتی دلار از سکه پرسید چون سکه ۳۰ در صد دلار ۱۸ در صد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
نتیجه از الان معلومه. مثل نتیجه مجلس که از قبل معلوم بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
یک موقع از این خوش بینی نه ترقی . رقابت یک نفره جایزه هم دارد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
بله ملاک دنیا پرستان نیستند و هر ریزش رویشی داره ولی در این مورد اگه کویتی پور از دست بره مطیعی جاشو میگیره؟؟؟ مطیعی یه مداح تازه کاره که به اسم مداح شده بلنگوی یه جناح تمامیت خواه
درست میگید هر ریزشی رویشی داره . قدرت خرید مردم ریزش کرده و املاک و دارایی شما مثلا آخرت پرستان رویش کرده.
یعنی اگه ذره ای به وجدان و روح و تاوان اعمال اعتقاد داشتی اینجور بی محابا مردم رو به بهانه های واهی از حق و حقوقشون محروم نمیکردین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
کویتی پور با آن صدای دلنشینش آزاد مرد این دیار است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
به آقای میرسلیم
مشکل از فضای مجازی نیست، همه آزادند در فضای مجازی فعالیت کنند اما باید پرسید که چرا فعالان مجازی طرفدار انقلاب و اعتقادات اصیل مردم، از تولید محتوا در اینترنت ناتوانند
به جز اندکی از شایعه پراکنان و مخالفان، برای کارشان از جایی بودجه و حقوق دریافت نمی کنند اما تولید محتوا می کنند اما طرفداران انقلاب و اعتقادات اصیل مردم در شرایطی مشابه و با داشتن آزادی های ناشی از تفکر دینی و حجاب اسلامی و گستره اندیشه انقلاب اسلامی و تشنگی جوانان جهان به مفاهیم دینی و انقلابی، از تولید محتوا عاجزند به طوری که آقای میرسیلیم تحلیل می کند که فضای مجازی شده جولانگاه اندیشه های مخالف و شبهه آفرین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
از فضای مجازی استفاده کرده که بگه فضای مجازی بده؟!! یعنی اینها با این نوع نگرش آدم رو شگفت زده می کنن. مثل این که آب بخوری بعد بگی آب بده.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
آقای ترقی اصولگریان با مشارکت 30 درصدی پیروز انتصابات میشوند
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
یک نفر یه شغلی به این آقای میر سلیم بده و گرنه زمین و زمان را به هم میریزه
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
شغل ایشان عضویت در موتلفه اسلامی است کمی سابقه این تشکیلات را مطالعه کنید چیزهای جالبی در مورد آن پیدا می کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
دلار و سکه به بورس : به کجا چنین شتابان!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور درمورد مشکلات اقتصادی ومعیشتی وگرانی های اخیر تاکید کردن:تاکید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس در نامه‌ای به رئیس جمهور درمورد مشکلات اقتصادی ومعیشتی وگرانی های اخیر تاکید کردن:تاکید
ناشناس
|
United States of America
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
یک روزی در یک شهری شورای آن شهر یک دست شد. این شوار تا پاسی از شب جلسه میذاشت. می پرسیدی چکار می کنید؟ قبالا که شهر تحرک بیشتری داشت. می گفتند داریم خرابکاریهای شورای قبلی اصلاح می کنیم. بعد از چهار سال شهر چند سال عقب رفت و بودجه ای که باید صرف عمران شهر می شد در خدمت ایجاد شغل برای آشنایان و دوستان شد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
بچه ۵ ساله هم میتونه بفهمه که بین بازارهای سرمایه گذاری ارتباط مستقیم وجودداره و نمیشه بورس نورچشمی تنهادریک سال ۱۴ برابر رشد کنه اما بازهارهای رقیب مثل مسکن و ارز و طلا اجازه رشد نداشته باشند و دایما توسرشون زده بشه !!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
برا مصباح بله بهترینه برا میرسلیم هم درسته
ناشناس
|
Germany
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
چرا طاقت ندارید هر کس حرفی زد و نظرش را واضح اعلام میکند انگ البانی نشین یا اسرایلی یا ... می زنید دقت کنید و محترمانه جواب دهید تا این افکار را دارید مغز شما رشد نخواهد کرد
بفکر نان و سرپناه این مردم بد بخت باشید
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America |
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
برادر من اینا اضافه کاری می گیرند نظر می نویسند و دیگه رسوا شدن زیاد جدی نگیرشون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
آدم باید انصاف داشته باشه! اگر من هم جای ایشان بودم قطعا چنین می گفتم!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
پایگاه رای اصلاح طلبان ناامید از تغییرات رای نمیدهد و اصول گریان با پایگاه اندک رای خود بدون رقیب همواره برنده اند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
مجلس یازدهم هم ظاهرا جز فضای مجازی دغدغه دیگری ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۷
اقایان !
اقتصاد علم است
مشکلات اقتصادی با بگیر وببند و بستن سایت هایی که قیمت هارا اعلام میکنند و اعلام قیمت های دستوری درست نمیشود
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
شهرستان خوی حکومت پهلوی دهه فجر چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب
وب گردی