بازدید 30165
هزار و نهصد و هشتاد و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: جریان اصلاح‌طلب باید باشد تا کاستی‌ها و کمبود‌ها را نشان دهد/ تعداد مبتلایان به کرونا در چین مجددا سیر صعودی به خود گرفت! / دادستانی کردستان: دستگیری لیدر فرار زندانیان سقز در عراق صحت ندارد و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۷۲۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳ 13 April 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

هشدار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درباره موج جدید کرونا
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: نگران اوج گرفتن دوباره ابتلا به بیماری کروناویروس هستیم، در صورت بی توجهی شهروندان به رعایت فاصله فیزیکی و مراقبت های بهداشتی، هفته های آینده با افزایش آمار مبتلایان به کووید ۱۹ مواجه خواهیم بود. آرش نجیمی با اشاره به اینکه بیش از ۸۰۰ نفر در بیمارستان های استان اصفهان بستری هستند، افزود: نزدیک به ۲۰۰ نفر نیز از این آمار بدحال و در بخش ICU بستری هستند و امیدواریم بهبود پیدا کنند. وی با اشاره به روند مبتلایان ویروس کرونا در اصفهان گفت: آمارها نشان می دهد که تعداد مبتلایان افزایش پیدا کرده است و نمی توانیم، بگوییم به روند نزولی رسیده ایم، البته شیب افزایش ابتلا کاهش پیدا کرده ولی این که بگوییم به روند نزولی رسیده ایم، هنوز زود است. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تأکید بر این که باید چرخه انتقال را کاملاً حذف کنیم تا از این بیماری رهایی یابیم، خاطرنشان کرد: این بیماری بسیار مسری است، اگر بیمار و افراد ناقل در جامعه باشند، هر لحظه امکان دارد با موج دوم بیماری کرونا مواجه شویم.

حسین شریعتمداری: شرایط آمریکا و غرب وخیم است
حسین شریعتمداری در کیهان نوشت: وقتی ویروس کرونا به ایران رسید، مارک دوبوویتز، رئیس ‌اندیشکده آمریکایی دفاع از دموکراسی‌ (FDD) با ذوق‌زدگی توئیت زد: «ویروس کرونا کاری کرده، که تحریم‌های اقتصادی آمریکا نمی‌توانست بکند‌، کرونا صادرات غیرنفتی ایران را قطع کرده است.»! و در مصاحبه با بلومبرگ گفت: «ویروس کرونا اقتصاد ایران را از بین می‌برد»! ترامپ با غروری احمقانه اعلام کرد: «اگر ایران از ما تقاضا کند، حاضریم برای مقابله با کرونا به آنها کمک کنیم»! ‌اندکی بعد که کرونا به آمریکا رسید، در فاصله‌ای کوتاه سراسر این کشور را درنوردید. کمبود باور‌نکردنی ابتدایی‌ترین لوازم ضروری برای مقابله با کرونا نظیر ماسک، دستکش، گان، تخت‌های بیمارستانی، ناکافی بودن ظرفیت بخش‌های مراقبت ویژه (ICU ) و حتی دستمال توالت و... سیستم بهداشت و درمان آمریکا را فلج کرد و کار به آنجا کشید که دولت آمریکا دست نیاز به سوی کشورهای دیگر دراز کرد و همراه سایر کشورهای غربی که شرایط وخیمی نظیر آمریکا داشتند به دزدی محموله‌های بهداشتی یکدیگر روی آوردند! مردم در این کشورها به غارت فروشگاه‌ها پرداختند و حتی برای چند رول دستمال توالت به روی هم اسلحه کشیدند و برای حفظ امنیت خود در مقابل فروشگاه‌های اسلحه به صف ایستادند، صف‌های طولانی برای تهیه یک وعده غذا و… .

«سحر تبر» در زندان مبتلا به کرونا شد
وکیل مدافع فاطمه خویشوند معروف به (سحر تبر) علت به مرخصی نرفتن موکلش را اعلام کرد. وی افزود: روز گذشته مادر ایشان در تماس تلفنی به بنده اطلاع داد که سحر را به بخش قرنطینه منتقل کرده‌اند چرا که علائم کرونا داشته است. پیام درفشان وکیل مدافع فاطمه خویشوند معروف به سحر تبر درباره وضعیت موکلش گفت: هر بخشنامه‌ای که ابلاغ شود در چارچوب قوانین کلی است که زندانیان می توانند طبق آن به مرخصی بروند البته در این زمینه تمهیداتی از سوی رئیس قوه قضاییه مانند این که کمتر وثیقه ها را در نظر بگیرند، دیده شده اما طبق بخشنامه اخیر مرخصی به افرادی داده شده است که حکم قطعی برایشان صادر شده یا در حال سپری کردن محکومیت شان هستند. وی ادامه داد: بنابراین اشخاصی که حکمشان صادر نشده نمی توانند به مرخصی بروند مگر اینکه قرار بازداشت موقت به وثیقه و کفالت تبدیل شود. این در شرایطی است که قبل از وضعیت کرونا رئیس قوه قضاییه در بازدیدی که از زندان شهرری داشت در مورد اینکه در زمینه وثایق سخت‌گیری نشود تاکید کرده بود. درفشان تصریح نمود: بنابراین در مورد بازداشت موقت موارد محدود و خاص طبق ماده ۲۳۸ قانون آیین دادرسی کیفری وضعیت مرخصی رفتن مشخص شده است که در مورد موکل بنده هیچ یک از این شرایط وجود ندارد.

احتمال برگزاری نماز جمعه‌ از این هفته در استان‌های سفید
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم، امام جمعه تبریز گفت: احتمال بازگشایی نماز جمعه از این هفته در برخی استان‌های جنوبی وجود دارد و به دنبال آن در برخی از شهرهای استان که وضعیت سفید اعلام شوند، نماز جمعه دائر خواهد شد. امام جمعه تبریز با بیان اینکه احتمال بازگشایی نماز جمعه در استان‌های سفید در هفته‌های آینده وجود دارد، گفت: احتمال بازگشایی نماز جمعه از این هفته در برخی استان‌های جنوبی وجود دارد و به دنبال آن در برخی از شهرهای استان که وضعیت سفید اعلام شوند، نماز جمعه دائر خواهد شد. وی با تاکید بر اینکه اصراری برای بازگشایی نماز جمعه نداریم، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و سلامتی مردم از هر موضوعی مهم‌تر است.

دادستانی کردستان: دستگیری لیدر ‌فرار ‌زندانیان سقز ‌در عراق صحت ندارد
محمد جباری با اشاره به حادثه زندان این شهرستان اظهار داشت: پس از فرار 74 زندانی از این زندان، تاکنون 65 نفر از زندانیان متواری توسط «نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و اطلاعات سپاه» دستگیر و یا به‌صورت خودتسلیمی، خود را به زندان معرفی کرده‌اند. وی ادعای رسانه‌های ضدانقلاب مبنی بر عضویت لیدر و طراح اصلی نقشه فرار از زندان سقز در گروهک‌های ضدانقلاب و دستگیری وی در عراق را تکذیب کرد و افزود: این متهم اهل سقز و در روستای «سبدلو» از توابع بخش مرکزی شهرستان بانه توسط نیروی انتظامی دستگیر شد. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان تصریح کرد: تلاش شبانه‌روزی و اقدامات برای دستگیری 9 نفر دیگر از زندانیان متواری زندان سقز در حال انجام است.

سازمان هواپیمایی: جعبه سیاه بوئینگ اوکراینی در ایران است
حسن رضایی فر، رئیس کمیسیون بررسی سانحه سازمان هواپیمایی کشوری درباره مطرح شدن انتقال جعبه سیاه بوئینگ اوکراینی به کشور ثالث گفت: در حال حاضر جعبه سیاه بوئینگ اوکراینی همین‌جا در سازمان هواپیمایی کشوری ایران است.

ماجرای ثبت میدان «سیاوش قمیشی» در نقشه گوگل
اخیرا کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصویری از نقشه گوگل، خبر از تغییر نام یکی از میادین شرق تهران به نام یک خواننده لس آنجلسی دادند. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: از آنجایی که تغییر نام معابر و میادین سطح شهر نیازمند مصوبه شورای شهر و اعمال آن توسط سازمان فاوای شهرداری است، موضوع را از سازمان فاوای شهرداری تهران پیگیری کردیم. علی محمدی مدیر روابط عمومی سازمان فناوری شهرداری تهران (فاوا) گفت: شهرداری تهران هیچ نقشی در تأمین داده‌های نقشه گوگل ندارد و گوگل داده‌های نقشه‌ها را توسط کاربران و شرکت‌های خود در نقاط مختلف دنیا تأمین میکند. سازمان فناوری شهرداری تهران (فاوا) داده‌های نقشه تهران را فقط بر روی آدرس map.tehran.ir بارگذاری می‌کند و مسئولیتی در قبال داده‌های سایر نقشه‌های وابسته به نهادها یا شرکت‌های دیگر ندارد. با مراجعه به آدرس map.tehran.ir مشخص شد، هیچ تغییر نامی صورت نگرفته و نام این میدان همان میدان مالک اشتر است اما کاربران گوگل آن را تغییر داده‌اند!

برخورد ترامپ با ایران دینی است؛ ما هم باید از همین شیوه استفاده کنیم
حجت الاسلام و المسلمین محمد مسجدجامعی به خبرآنلاین گفت: سیاست «ایرانی» و بلکه «خاورمیانه‌ای»، امریکای دوران ترامپ به کلی متفاوت است با سیاست این کشور در دوران‌های بعد از پیروزی انقلاب. این سیاست اصولاً «عقیدتی» و «ایدئولوژیک» است و نه مبتنی بر محاسبات سیاسی و استراتژیکی و تجربیات چهار دهه اخیرشان با ایران. ترکیبی است از ناسیونالیسم و راست‌گرایی امریکایی و نیز عقاید خاص کلیسای اونجلیکال در مورد قوم یهود و سرزمین فلسطین و حوادثی که قبل از نزول حضرت عیسی (ع) روی خواهد داد. دیدگاه‌هایی که سخت بدان معتقد و ملتزم هستند. تصوری که در ایران وجود دارد با واقعیت منطبق نیست. سیاست کنونی امریکا در قبال ایران و منطقۀ خاورمیانه، دقیقاً ایدئولوژیک است، ایدئولوژی‌ که دین در آن نقش اول را بازی می‌کند. به رغم تعصب بیش از اندازۀ گروه‌های اونجلیکال، ما باید از طریق شخصیت‌های دینی‌مان با کسانی از آنها که تفکرات و مواضع معتدلی دارند، گفتگوی دینی داشته باشیم و بهتر است اقلیت‌های دینی ما نیز در این گفتگو مشارکت داشته باشند.

پیش‌بینی افزایش قیمت نفت به بالای ۴۰ دلار
بهروزی‌فر، کارشناس بازار انرژی گفت: صرف اینکه در جلسه اوپک پلاس توافق حاصل شده می‌تواند این سیگنال را به بازار بفرستد که تشتت آرا وجود ندارد و تولیدکنندگان نفت یک صدا هستند. ‌اگر تولیدکنندگان نفت به تعهد کاهش تولید در ارقام اعلام شده پایبند باشند می‌توان امیدوار بود تا قیمت نفت بین ۴۰ تا ۴۵ دلار در هر بشکه بالا رود. به نفع همه تولیدکنندگان نفت است که این کاهش اتفاق بیفتد و قیمت‌ها افزایش پیدا کند./ ایرنا

هشدار یک نماینده درباره کرونای اقتصادی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گفت: واقعیت این است که دولت بیش از همه چیز در مقابله با کرونا به تامین اعتبار نیاز دارد، اگر کرونا نبود، ما بالاترین کسری بودجه را در سال جاری داشتیم که کرونا هم به آن اضافه شد. پیشنهاد من این است که تمام نهادهای حاکمیتی، دستگاه‌ها و مجموعه‌هایی که بر اساس احکام حکومتی معاف از مالیات بودند تنها در سال ٩٩ داوطلبانه مالیات بدهند و به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی به کشور کمک کنند زیرا در حال حاضر تمام منابع تامین اعتبار بسته و دولت نیازمند تامین اعتبار است./ایسنا

احتمال آلودگی همیشگی تهران به کرونا
تهران در این روزها با آمار صعودی بستری بیماران کرونایی در بخش های مراقبت های ویژه مواجه است و این یعنی، فاجعه ای در راه است. رها شدن تهران از برنامه‌های قرنطینه‌ای، می‌تواند زنگ خطری برای لانه گزینی ویروس کرونا در شهر باشد. شهری که روزانه چند میلیون جمعیت را در خود می بیند./مهر

از دلواپسان بیشتر نگران والیبال هستم
محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال می‌گوید :آنهایی که منافع خودشان را دارند، این روزها دلسوز والیبال شده اند.در حالی که برای من منافع ملی مهم است. من برای انتخاب دبیرم ،کسی را می خواهم که مدیر اجرایی باشد .باید کسی را انتخاب کنم که وجه مدیریتی اش بر فنی بچربد. دبیر فعلی فدراسیون شش، هفت سال رئیس هیات بود و والیبال را می شناسد،حتی رئیس کمیته استانهای فدراسیون بوده... عدم استفاده از یک نفر دلیل بر بی کفایتی نیست. من دغدغه ام اگر بیشتر از دلواپسان نباشد، کمتر نیست.

خطرات ابتلای میلیونی ایرانیان به کرونا
در پژوهشی که توسط چند نفر از اساتید دانشگاه شهید بهشتی انجام شده، سناریوهای مختلف در مواجهه با شیوع کرونا در ایران بررسی شده است. در مقالۀ این پژوهش اعلام شده که یکی از استراتژی‌ها در برابر شیوع کرونا، ایمنی جمعی است که از آن به عنوان ایمنی گله‌ای هم یاد می‌کنند؛ اما در این صورت میلیون‌ها نفر مبتلا خواهند شد و دست‌کم به صدها هزار تخت بیمارستانی نیاز است در حالی که در ایران ۱۴۷ هزار تخت بیمارستانی فعال وجود دارد که با نسبت ۱۹ درصد نیازِ بیماران به بستری، حداکثر برای ۷۷۴ هزار نفر کفایت می‌کند. در این اینفوگرافیک، اثرات مخاطره‌آمیز ابتلای میلیونی ایرانیان به کرونا را مشاهده خواهید کرد./ ایسنا

تعداد مبتلایان به کرونا در چین مجددا سیر صعودی به خود گرفت!
گزارش‌ها از چین حاکی است که بر اساس آخرین آمار رسمی مبتلایان به ویروس کرونا، تعداد افراد شناسایی شده در این کشور پس از شش هفته مجددا سیر صعودی به خود گرفته است؛ بنابراین، از ۱۰۸ نفری که روز یکشنبه ابتلایشان به ویروس کرونا تایید شد، ۹۸ نفر آنها از خارج به چین وارد شده بودند. این مساله موجب آن شده که ترس از ورود مسافران بیمار به کووید-۱۹ و آغاز موج دوم ابتلا در این کشور افزایش یابد./بی بی سی

وضعیت اقتصاد ایران بدتر می‌شود
علی دینی ترکمانی، عضو هیات علمی موسسه پژوهش‌های بازرگانی گفت: اقتصاد ایران در سال جاری یکی از بدترین شرایط خود را تجربه خواهد کرد. علاوه بر کاهش صادرات نفت به زیر ۵۰۰ هزار بشکه در روز و تأثیر جدی آن بر درآمدهای دولت، سه اتفاق دیگر، در تقریبا دو، سه ماه اخیر رخ داده است که وضع دخل‌وخرج دولت را بدتر می‌کند. با افزایش نرخ دلار و قرار گرفتن آن در کانال‌های بالاتر و حتی حرکت به سمت تکرار بالاترین رکورد پیشین یعنی ۱۹ هزار تومان در سال ۱۳۹۷، تورم بیشتر خواهد شد. فقط یک اتفاق مثبت مانند شُل‌ شدن تحریم‌ها و تأثیر واقعی و روانی آن می‌تواند مانع چنین حرکتی بشود. این نیز با توجه به شواهد فعلی بعید است رخ بدهد. بنابراین احتمال افزایش نرخ دلار بیشتر است. افزایش کسری بودجه به مبالغی بیشتر از آنچه قبلا در حدود حداقل ۱۵۰ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی می‌شد، افزایش مخارج جاری بر اثر کرونا و کاهش درآمدهای نفتی، کسری بودجه را بیشتر خواهد کرد. این نیز با توجه به ماهیت نقدینگی تورم‌زا در اقتصاد ایران، تورم را تشدید خواهد کرد./ نوداقتصادی

نهادهای حاکمیتی معاف از مالیات، در سال ۹۹ داوطلبانه مالیات بدهند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی اظهار کرد: واقعیت این است که دولت بیش از همه چیز در مقابله با کرونا به تامین اعتبار نیاز دارد، اگر کرونا نبود ما بالاترین کسری بودجه را در سال جاری داشتیم که کرونا هم به آن اضافه شد، بنابراین از کرونای سلامت به سمت کرونای اقتصادی رفتیم. این کسری بودجه به این معنی است که درآمد دولت با مشکل مواجه است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیشنهاد من این است که تمام نهادهای حاکمیتی، دستگاه‌ها و مجموعه‌هایی که بر اساس احکام حکومتی معاف از مالیات بودند تنها در سال ٩٩ به صورت داوطلبانه مالیات بدهند و به عنوان یک بنگاه بزرگ اقتصادی به کشور کمک کنند زیرا در حال حاضر تمام منابع تامین اعتبار بسته است و دولت نیازمند تامین اعتبار است. نکته‌ای که وجود دارد این است که هر چه به عنوان منابع وجود دارد کفاف نمی‌دهد، اگر دولت منابع داشته باشد می داند چه کار کند.

جعفرزاده ایمن آبادی در پایان تاکید کرد: در شرایط فعلی هزینه‌های زیادی بر اثر کرونا به کشور تحمیل شده و به گفته آقای نوبخت سه هزار میلیارد تومان برای بخش درمان پرداخت شده است، بنابراین باید به دولت کمک کنیم تا درآمد خود را افزایش دهد و من فکر می‌کنم این پیشنهاد می تواند راهگشا باشد./ایسنا

جريان اصلاح‌طلب بايد باشد تا كاستي‌ها و كمبودها را نشان دهد
محمدصادق جوادي‌‌حصار، فعال سياسي اصلاح‌طلب گفت: اصلاح‌طلبان نمي‌خواهند جمهوري اسلامي ايران با اين متد اداره شود بلكه مي‌خواهند مردمي‌تر، شفاف‌تر، متعادل‌تر، قانون‌‌مندتر و تواناتر باشد. هر دولتي كه بر سر كار بيايد با علم بر كاستي‌ها، رانت‌خواري‌ها، ‌فرصت‌طلبي‌ها و ... كه وجود دارد و در برخي موارد نهادينه شده، مواجه مي‌شود. جريان اصلاح‌طلب بايد باشد تا كاستي‌ها و كمبودها را نشان دهد و در راستاي برطرف شدن آن گام بردارد؛ چه مجلس با اكثريت اصلاح‌طلب تشكيل شود چه با اكثريت اصولگرا يا اعتدالي. در واقع رهبري مديريت كرده و نمي‌گذارد دعواهاي جرياني و جناحي چرخه مديريتي كشور را مختل كرده و از حركت بازدارد. رهبري اجازه نمي‌دهد دولت ساقط شود. اگر شد حتما اذن ايشان را داشته‌اند./نامه نیوز

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۲
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۱۴۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
نماز جمعه یا هر اجتماع دیگری جان انسانها را به خطر می اندازد.با مردم این کار را نکنید.باید دغدغه شما کمک رسانی به مردم در استانهای قرمز باشد
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آقایان بعد از اینکه یک شیر با موز تگری را نوش جان کردند و با معجون خرما صادراتی . بعد از چند دقیقه شعار و شعور سیاسیشان گل میکند که کل دنیا در شرف نابودی هستند بجز ممالک چین و روسیه . شریعتمداری فکر میکنه که هر جوری اندیشه کند مردم باید قبول کنند .
ناشناس
| Canada |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
هفته دیگه نتیجه جدال امید واهی، نادانی، فرصت طلبی و بی پولی ناشی از سومدیریت و فساد با یک بیماری مسری را در از دست رفتن تعداد زیاد دیگری از هموطنانمان خواهیم دید، حالا سر نماز جمعه، ندادن مالیات، باز کردن مشاغل و.... به بحث ادامه بدید....
محمد نیازی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
بنده خدا گفته اصراری به باز کردن نماز جمعه نداریم .در شهرهای سفید احتمال برگزاری هست متن رو تا آخر بخونید
reza1
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
عزیز ناشناس 22.21 هنوز متوجه نشدید شخص دوم مملکت آقای حسین شریعتمداری میباشد .
سعید
| Germany |
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
هیچ استان سفید در ایران وجود نداره، اینها همه سیاسی بازی و به رخ کشیدن و لجبازی است با جان مردم بخاطر و نشان دادن کاآمدی و اراده ی دولت، اینها همه تظاهر است و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
خدا به خاطر دل شکسته حسن که نتوانست عزت را به پاسپورت ایران برگرداند
عزت را از پاسپورت همه کشورها برداشت و مرزها بسته شد
هواپیما بهش ندادن و همه هواپیماها زمین گیر شدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
واقعا ایرانی ها روحیه طنز پردازی خوبی دارند. خیلی به این کامنت خندیدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
وقت چرند گفتن نیست بهتره عقده هایت را جایی دیگه خالی کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
دمت گرم خیلی باحال بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
من هنر و ترانه های سیاوش قمیشی را بسیار دوست دارم و با اینکه میدانی در تهران به نام ایشون باشه کاملا موافقم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
با آهنگهای سیاوش عاشق شدم وحیف به هم نرسیدیم،چه شب وروزهای بودخدانگهدارفریبا
ناشناس
| Canada |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
فریبا کجائی ؟
بیا صدات میکنن
آلزایمر سیاسی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
پرنده های قفسی رو عشق است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
یه میدون هم به اسم لیلا فروهر باشه چطوره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
این کرونا چقدر احمقه که سحر تبر رو گرفته!؟
پاسخ ها
ایوان
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
اره باید حسن کلید رو میگرفت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
نترس .... بزودی تو رو هم میگیره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
ایکاش تو و امثال تو را بگیرد
که از انسانیت و ترحم ، بویی نبرده اید
ناشناس
|
France
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
جناب جوادی حصار ؛ نگاهی به قوانین کشورهای مترقی؛ الگوسازی متناسب با فرهنگ و هویت دینی ما برای بازگشت مجلس و دموکراسی به راس امور ، تغییرات و" اصلاحاتی" طلب میکند.بارها مردم با شرکت در انتخابات خواسته های خود را با تبلور رایهایشان نشان دادند و بارها این خواسته ها در مقام اجرا و عمل به در بسته خوردند.راهکار چیست؟حذف نهاد شورای نگهبان از مسیر تایید تصمیمات مجلس و انحلال ان نهاد در مجمع تشخیص مصلحت.لذا همانطور که در امریکا مجلس نمایندگان و مجلس سنا وجود دارد دو مجلس، یکی مجلس شورای اسلامی که اعضای ان منتخب مردم هستند و مجلس دوم که نقش سنا را ایفا میکند و مصوبات مجلس اولی را با اتفاق ارا تصویب یا رد میکند و این مجلس برای جبران اثر حذف شورای نگهبان در روند تطبیق قوانین با شرع نیاز دارد که از جمعی تا یک سوم اعضای مجمع ،از فقها تشکیل شود که بدین طریق امور کشور توسط دو شخص خاص که سخنگو یا دبیر شورای نگهبان باشند تصمیمگیری نمیشود و قاعدتا تصمیم بهتری در اجماع عقلا گرفته خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
نماینده های امید که در 4 سال گذشته کاری برای مردم نکرده اند از همین الان به تخریب مجلس بعد روی آورده اند.
یا به دنبال افزایش توقعات هستند.
بگویید شما چکار کردید؟! حد اکثر اونها 20 درصد کمتر از شما یا 30درصد بیشتر از شما فعالیت خواهند کرد.
اگر یک دوره دیگر بودید دیگر کسی به هیچ نماینده مجلس رأی هم نمی داد.
کرونا آبرو خرید
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
سحر تبر خطر شد خبر؟
ول کنید اون بیچاره باید بره روانشناس نه زندان
برو دلال لیمو رو بگیر لیمو نشه 35 تومن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
اینها
و زورشان به مافیا های پر قدرت نمی رسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آمریکا بهشت کارگران است.
شادترین لحظه های ترامپ که در توییت های او میتوان دید وقتی است که آمار اشتغال را در امریکا می دهد و فریاد میزند jobs jobs jobs شغل شغل شغل. ترامپ یک سرمایه دار است ولی از اینکه کارگران آمریکایی کار کنند و پول داشته باشند خوشحال میشود. آن هم کار واقعی نه شغل حمالی که زن و بچه ات شب سر گرسنه بر بالین بگذارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
ترامپ وطن پرست
که برای سربلندی کشور و رفاه مردمش
هر کاری میکند
مشاور۹۹
|
-
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
جالب در شرایطی که همه مشکل پول نقد برای مایحتاج دارند و محل درامد انها سپرده هاشون در بانک است. اقای همتی و شرکا به دنبال پولدار کردن بیشتر سرمایه داران در بورس خانه میباشند.
چگونه اقای همتی به خود اجازه می دهد تا شرکت های خارجی مثل سامسونگ و غیره در شرایط تحریمی تهدید کند. مگر ایشان وزیر بازرگانی و تجارت ایران هستند.
شرکت ها تحت فشار امریکا هستند و ایشان مثل باجگیران رفتار می کنند.

همه ما شاهد هستیم با اغاز کار ترامپ این دوستان به ملت ایران از داخل حمله کردن و با ایجاد جوهای روانی بازار را به تلاطم کشاندن.
حتی در شرایط کرونایی فشار را بالا بردن و مشکل را تقصیر خالی بازان کردن
چطور شد اقای همتی این خالی بازان چه کسانی هستند.
خالی بازان دشمنان واهی در سایه هستند که به ظاهر در حال جنگ با بانک مرکزی هستند . اما در پشت پرده دوستان گرمابه و گلستان هستند.

چه کسی همت می کند تا ایران را از دست مردان ناکارامد راحت کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
لطفا درباره میدان دعبل خزایی هم توضیح دهید. من با دعبل خزایی مشکلی ندارم ولی اینکه هم میدانی به اسمش است و هم یک بنیاد که هر سال 25 میلیارد تومان بودجه دارد به نظر شما این کمی زیادی نیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
ببخشید ،این آقا که اسم بردی کی هست؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
شاعر عرب متولد کوفه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
یه شاعره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
این دختر بدبخت هم یک انسان دفرمه شده سرکوب و منکوب شده از نظر روحی است که در یک حامعه با ارزش های کاذب جسم خودش را نابود کرده. این نگون بخت چرا باید الان در زندان باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
فوتوشاپ هم جرم شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
وضعیت اقتصاد ایران بدتر میشود امسال خیلی ها باید کفن بپوشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
استان های جنوبی خودشان امام جمعه ندارند که امام جمعه تبریز برایشان تصمیم می گیرد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
میدان سیاوش قمیشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تابناک جان مثل اینکه خیلی لج تو در اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
در این شرایط کرونایی عده ای گرفتن مالیات از نهادهای اقتصادیی که تا بحال مالیات نمیدادند را یک راهکار برای حمایت از محرومان مطرح میکنند، اما باید توجه داشت اقتصاد کرونا زده ایران درامد این بنیادها را هم انقدر کم کرده که اخذ درصدی از ان دردی را دوا نمیکند. بهتر است این نهادها مثلا سی درصد از خالص دارایهایشان را برای حمایت از مستضعفان جامعه در طول مثلا دو سال خرج کنند ، و هرگاه تحریمها لغو شد این مبلغ از محل فروش نفت جبران شود ، و البته اگر هم ببخشند جای دوری نرفته.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
چرا باید از فروش نفت جبران شود ؟ اینها پول مردم است
ناشناس
| Germany |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اولا تمام دعوه سر ندادن این پول ها به ملت است ،دوما مشکل تحریم های جهانی وبانکی است اگر این پولها هم برای ملت مسلمان بخواهد مصرف شود با انتقال جهانی برخورد می کند.
در نتیجه اجرای قوانین جهانی و امضا قوانین پولشویی و شفافیت جهانی الزامی است.
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
این نهاد ها متعلق به مردم ایران است و باید برای مردم ایران هزینه شوند. از پول نفت بعدا جبران شود معنی ندارد . این سرمایه ها متعلق به ایران و مردم ایران است. وباید و لازم است که در ایران و برای ایران و مردم ایران هزینه شوند . تمام .
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اقای شریتمداری حاظر نیست قبول کند که زمان ایشان به سر رسیده است ،هنوز با تکیه به ناتوانایی جزیی دیگران ،عیب های بزرگ و نا بخشیدنی خودمان را پوشش می دهد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
خودمان نه مسئولان
رضا صدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
این صندلی که دعوا دارید رویش بشینید خیلی وقت است از هم وا رفته. این همه شلوغ نکنید.. با فروپاشی کامل اقتصادی. و باز هم مثل همیشه بیچاره مردم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آفرین ! فروپاشی اقتصادی نزدیک است
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
نماز جمعه با فاصله دو متری و ماسک !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
اونوقت دیگه نمیشه "صفوف فشرده نمازگزاران" و بنابراین نمیشه مشت محکم به دهان آمریکا زد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
اتفاقا بدون ماسک
و چسبیده به هم
فقط از آنجا بیرون نیایید
و همانجا نشسته و عبادت کنید
و ثواب ببرید !!؟؟
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
دیشب گفتم اشنای من سوناتا ۲۰۱۴ در امریکا رو خریده به ۴۰۰۰دلار.دوستی با فیلتر شکن کانادا گفته تو اینترنت سرچ کرده بوده ده هزار تا.لابد فکر کرده سیمای میلیه که راحت بشه هر کذبی رو گفت.در سایت زیر قیمت مدلهای مختلف سوناتا کار کرده امریکا هست و مدل ۲۰۱۳ رو زده ۶۰۰۰دلار.اگه توجه کنین که سایتها مثل دیوار خودمون معمولا از بازار بالاتر میزنن حقیقت روشن میشه.اینم ادرس سایت برای اونها که دنبال حقیقت هستن
دیشب گفتم اشنای من سوناتا ۲۰۱۴ در امریکا رو خریده به ۴۰۰۰دلار.دوستی با فیلتر شکن کانادا گفته تو اینترنت سرچ کرده بوده ده هزار تا.لابد فکر کرده سیمای میلیه که راحت بشه هر کذبی رو گفت.در سایت زیر قیمت مدلهای مختلف سوناتا کار کرده امریکا هست و مدل ۲۰۱۳ رو زده ۶۰۰۰دلار.اگه توجه کنین که سایتها مثل دیوار خودمون معمولا از بازار بالاتر میزنن حقیقت روشن میشه.اینم ادرس سایت برای اونها که دنبال حقیقت هستن
دیشب گفتم اشنای من سوناتا ۲۰۱۴ در امریکا رو خریده به ۴۰۰۰دلار.دوستی با فیلتر شکن کانادا گفته تو اینترنت سرچ کرده بوده ده هزار تا.لابد فکر کرده سیمای میلیه که راحت بشه هر کذبی رو گفت.در سایت زیر قیمت مدلهای مختلف سوناتا کار کرده امریکا هست و مدل ۲۰۱۳ رو زده ۶۰۰۰دلار.اگه توجه کنین که سایتها مثل دیوار خودمون معمولا از بازار بالاتر میزنن حقیقت روشن میشه.اینم ادرس سایت برای اونها که دنبال حقیقت هستن
Cars.trovit.com
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
دوستان ببخشید اینترنتم ضعیف بود چند بار تکرار شد.بعدم مدل ۲۰۱۳ بود که اشتباه تایپ شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
منم پسرم تویوتا 2012 روخریده 4120$دلار، اینه قیمت واقعی
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
درود بر شرفت.
توی ایران فقط یک مشت دلال زالو صفت هستند که بر اتش گرانی همه چیز از جمله خودرو می دمند . گزارش های مربوط به فروش خودرو در امریکا و کانادا به وفور در اینستاگرام موجوده. همین بس که یک کارگر ساده در امریکا یا کانادا با حقوق 4 ماه می تواند یک سانتافه تمییز مدل 2014 بخرد . الته میتواند قسطی با بهره صفر درصد هم از قرار ماهی 200 تا 300 دلار قسط هم بخرد یعنی مجانی ولی در ایران همان ماشین معادل حقوق 35 سال یک کارگر است. تفاوت از زمین تا اسمان است میان ماه من تا ماه گردان.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
منم با این پول تیبا خریدم البته مدل 2020
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
دست شما درد نکنه خیلی عالی بود --اپتیما 2019 فقط 230 میلیون تومان و تویوتا راوا 2019 --- 350 میلیون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
مخالفان دولت اگر میدانستند با کنار گذاشتن دولت فعلی میشود کشور را بهتر از این اداره کرد تا بحال حتما اینکار را کرده بودند ، این صبوری خود را به حساب دموکراسی خواهی خود نگذارند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
منتظرند که مردم جانشان بدتر از این بالا بیاد وکشور را نظامی کنند!
metycpu
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
"حسین شریعتمداری: شرایط آمریکا و غرب وخیم است"

باشه، تو خوبی!
فکر کرده جامِ حذفیه! اونا داغون شن بمیرن این میره بالا!
ببین! اگه اونا با خاک هم یکسان شن بازم ما همینی هستیم که هستیم!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
احسنت احسنت احسنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
تازه اگه اونا داغون بشن، کی واکسن کرونا را بسازه که جناب شریعتمداری تزریق بفرمابند! دقیقا مثل هواپبماهایی که بعد از برجام به ایران تحویل داده شد و ایشون جزو اولین مسافرین هواپیماهای جدید بودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اگه شرایط ما از آمریکا واروپا بهتر است و اونا تو بدبختی هستند پس چرا به هر دری می زنید 6 میلیارد دلار از صندوق که سهامدار اصلیش آمریکاست پول بگیرید
کرمانشاه
|
-
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آقای شریعتمداری ؛ شما چطوری ؟ شما خوبی ؟
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
شریعتمداری :راستش حالم پرسیدی خدا رو شکر خوبم یعنی ما همیشه خوبیم حال بد واسه ما که نیست داداش ،حرف زدن که مالیات نداره
حال بد واسه اون بدبخت های هست که الان باید کارگیر بیارن ، کار کنن تا نون شب در بیارن
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اصلا آمریکا اقتصادش داغون بی مدیریت ، خب الان تازه مساوی شدین . بعدش چی ؟ حرفت چیه آقای شریعتمداری؟
ناشناس
|
Qatar
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
جعبه سياه رو نگهداشتين كه چى بشه
همين كاراست كه جهان رو به ايران بدبين ميكنه
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اقتدار!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آقای شریعتمداری عزیز،بنده به عنوان یک ایرانی غیور و عزتمند که همیشه در شرایط حساس کنونی به سر می برم و هیچ اتفاق و شرایطی،نمی تواند چیزی از ارزشهای من کم کند،مانند بعضی از مسئولین می خواهم به مردم فقیر و مستمند و نیازمند کمک آمریکای جنایتکار،کمک و یاری کنم،ولی متاسفانه تحریم هایی که گذشت زمان ثابت کرد که کاغذ پاره ایی بیش نبودند،نمی گذارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
یکی از کارشناسان محترم دینی پیشنهاد برگزاری گفتمان دینی با رهبران مسیحی معتدل تر امریکایی را مطرح نموده. من پیشنهاد میکنم این کنفرانس در ایران باشد : در محل ورودی اجلاس پرچم امریکا روی زمین نقاشی شود تا میهمانان از روی ان عبور کنند، از سرود امریکا امریکا ، به عنوان شروع اجلاس استفاده شود ، در طول اجلاس پرژکتورها خاموش شود و با به اتش کشیدن پرچمهای امریکا موجبات سرگرمی حاضران فراهم شود ، از حضور خودجوش. شعار دهندگان در بیرون اجلاس غفلت نشود ... . . . . . . . !
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اینجانب به عنوان بزرگترین پجوهشگر روانشناسی محیطی باید. به ارزتان برسانم نبود تخت بیمارستانی و همینطور رکود در بخشهای کلان را نباید مورد توجه گرفت. بلکه سقوط آمریکا در چاه کرونا و نابودی اقتصاد استکبار غرب و شمال غرب و البنه نه شرق باعث شکوفه زدن اقتصاد ما میشود.
بنده به پشتوانه 40 سال مطالعه هر روز کیهان میگویم که ما بزودی اقتصاد اول جهان میشویم چون پیچ تحریم سال پیش را بسلامت رد کرده ایم و اگر این پیچ و گردنه حساس کرونا را هم رد کنیم دیگر در جاده سراشیبی پیشرفت میافتیم و لذا همه باید کمک کنند و پلیس راهنمایی رانندگی کمک کند که وقتی ما در سراشیبی پیشرفت قرار گرفتیم ممنوعیت سرعت برای ما نگذارد و زوج و فرد نکند تا باسرعت بیشتر پیشرفت کنیم و برویم شمال جوجه بخوریم بدون نوشابه الکل دار.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
نهادها معاف از مالیات در سال ۹۹ داوطلبانه مالیات بدهند

دلت خوشه اینها اگر مالیت بده بودند که نمی رفتند دنبال حکم حکومتی برای فرار مالیاتی
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
طرح مقابله با کرونا چون از طرف مردم رعایت نمی شود شکست خواهد خورد و بزودی آمار مبتلایان افزوده خواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
می توان در اقدامی مبتکرانه فعلان سیاسی کشور را به دو گروه تقسیم کنیم : عده ای در جهت رفع تحریمهای ظالمانه تلاش کنند وقتی تلاشهایشان ثمر داد ،گروه دوم وارد کار شوند و با شعار تحریمها فرصت اند برای بازگرداندن انها بی تابی کنند و این چرخه را همین جور ادامه داد تا ببینیم چه می شود. . .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
تو این اوضاع شفاف سازی باید در اولویت همه قرار گیرید بخصوص در بحث دریافتی ها از بیت المال ؟؟ کارمندان دولت هر کدومشون یه دزیافتی دلرند
۱_ نفت از ۴۰ میلیون تا ۲۴۰ میلیون
۲_ مخابرات بالای ۲۳ میلیون
۳_ اب و برق بالای ۱۵ میلیون
۴_ تامین اجتماعی از ۱۳ تا ۳۵ میلیون
۵_ شرکتهای شبه دولتی بالای ۳۰ میلیون
۶_ کارمندان دولت از دو نیم تا ۸ و نیم ( ادادات معمولی)
۷_ معلمان و پرستاران از ۳ تا ۶ میلیون
۸_ کارگران کشور محتاح یه لقمه نون خالی
یه عده هم که همیشه حقوقشون محرمانه است ؟؟
هر چه هم رهبری تذکر میدهند به این وضعیت پایان دهید متاسفانه نوبخت میگه من دست به لانه زنبور نمیزنم ؟؟ البته این اشی بود که دولت اصلاحات برای کارمندان پخت و در اواخر دولتش اعضای هیت علمی رو ۳ برابر کرد و انها را از قانون خدمات کشوری جدا کرد به هر حال منافع خودشون مطرح بود ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
دم ساقی گرم
saber
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
واقعا امام جمعه تبریز از عمق فاجعه خبر نداره؟
پاسخ ها
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
یقینا ؛ نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
چند روزی هست دیگه کرونا داره ففط مردم عادی رو زمینگیر میکنه ؟ و خبری از از مسیولین نیست ؟؟ نکنه چیزی کشف کردین و دارین از ملت پنهان میکنید ؟ راستی از اعلی حضرت جنتی خبری نیست ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
سری اول هم مسولان
غافلگیر شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
مسولان تند رو و جنگ طلب ، چه از جان این مردم و کشور میخواهند ؟
در میانه جنگ و دعواهای لفظی و سیاسی ، مسولان دو کشور ایران و آمریکا، چرا باید مردم دو کشور تاوان سنگین آنرا بپردازند ؟
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اصلاح طلبان باید باشند تا مملکت را به فنا بدهند ، باید باشند تا محصولی و نتیجه ای را که با خون جگر و هزینه بالا بدست آورده اند با به رایگان به بیگانگان بدهند ، باید باشند تا با آمریکا رابط گرگ و میشی برقرار کنند، باید باشند تا خون به دل آقاولی و خانواده محترم شهدا بنمایند ،
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
محصولی که با ثروت افسانه ایش اصولگراست
:)
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
پررویی هم حدی دارد ،کدام اصلاحطلب در قدرت تشریف دارد؟
حال گرجه آنها هم اثری ندارند!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
آقا ولی کی بود؟
ناشناس۰
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
هر جا به مشکل برخوردید اسم شهدا رو بیارید ، ملت دیگه فهمیدن چی به چیه ، از اسم شهدا فقط استفاده سیاسی میشه
رنجبر کلهرودی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
حسین شریعتمداری: شرایط آمریکا و غرب وخیم است
وقتی دولتی در یک کشور دچار مشکل باشد قطعا مردم و بویژه ضعیفان بیشتر دچار مشکل می شوند . جناب آقای شریعمتداری مردم ایران و آمریکا بندگان و آفریده های خدا هستند . درد و رنج و زحمت بندگان آمریکای و ایرانی چه حسن و منفعتی دارد؟
جای خوب این قصه کجاست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اون قسمت داوطلبانه مالیات بدهند اش خیلی فاااان بود....
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
نهادهای حاکمیتی معاف از مالیات، در سال ۹۹ داوطلبانه مالیات بدهند
دولت توان گرفتن به زور را ندارد میخواهید به یل خودشان پرداخت کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
یکی به حاج حسین بگوید ، امریکا مبلغ ۲/۲ هزار میلیارد ، دلار برای بخش مراقبتی از ویروس کرونا اختصاص داده ؟ و دیگر اینکه با بیچارگی دیگر ملل مردم ایران خوشبخت نمیشوند ؟ و هنوز اینکه طناب تحریمها دارد گلوی مردم ایران را خفه میکند ؟ و ایشان مانند من سالمند بازنشسته، هفتاد ساله که دارای دو داماد ،و دو نوه هستم با ماهی سه میلیون تومان زندگی کنند ؟،،
دلال بورس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
تو یک ماه 100 درصد تو بورس سود کردم. دم خودم و بورس گرم. حالا میتونم برم خونه بخرم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
دم شما گرم که دستت با بانک مرکزی تو یه کاسه هست ؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
چرا ازت مالیات نمیگیرن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
استان سفید که نداشتیم چرا جان مردم را به خطر میندازید؟
مهدى
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
پيشنهاد ميكنم حسين آقا (شريعتمدارى ) بخاطر رضاى خدا تشريف ببرند و مشكلات اروپا و آمريكا را حل كنند چون تجربه مديرت ايشان بر روزمامه وزين كيهان باعث شده تا تيراژ اين روزنامه كه سابقه حدود ٨٠ ساله را در كارنامه خود دارد به پايينترين حد خود برساند .
بچه محل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
این ذوق زدگی بعضی ها از گرفتاری مردم آمریکا از لحاظ سیاسی کمدی و از جنبه انسانی سیار دردآور است. حالا این همه گرفتاری خودمان را چطور نمی‌بینند و این همه هشدارهای داخلی را چطور نمی شنوند، بماند، حداقل شعر سعدی که در دوره ابتدایی خواندیم بازخوانی کنند که بنی آدم اعضای یک پیکرند...
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
حسین شریعتمداری: شرایط آمریکا و غرب وخیم است.
واقعا اگر در آمریکا کرونا نمیرفت آنهاییکه در ایران هر چیزی را توطعه آمریکا میخوانند، داشتند کرونا در ایران را به توطعه آمریکا نسبت میدادند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
هنوز هم دارند تحقیق میکنند که ویروس چیست و چگونه آمریکا این اسلحه را تولید کرده است!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آقای ایمن آبادی هم جوک امروز رو منتشر فرمودند
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
حجت الاسلام و المسلمین محمد مسجدجامعی،
بی خیال
آمریکا فقط تفکر استراتژیکی اقتصادی دارد
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
جناب شریعتمداری ایا شما وکیل و وصی امریکا هستی ؟‌
شما روزنامه نگار ایرانی .
وضع ایران را بگو وخیم است یا نه !!!
خدا چرا ایران از یاد اینها رفته ! یا خودشون فرا فکنی می کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
شریعتمداری کشور ما اوضاعش روبراه است ؟ آمریکا که در شرف انقلاب و ورشکستگی نیست و مردمش عاشق مملکتشونن و بیخود اسمشو سرزمین رویا های طلایی نگذاشتند ! تمامی نخبگان ایران و جهان در آمریکا هستند حتی نحبگان انگلیس و اروپا , تابی اینقدر عصبانی هستم که یک کلمه کامنتمو سانسور کنی و یا نگذاری به و الله دیگه خودمو از وبسایت خوبت محروم میکنم ! !!! جون مادر و جد و آبادتون کامنتمو بذار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
چون اوضاع اقتصادی کشور خوب است و جیب مان پر پول است با تحریم توام با کرونا خواهیم ساخت و به احدی در دنیا باج نخواهیم داد.
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آقایان . خانم ها . چه خبرتونه . ها ؟ من امروز عصر بازار رفتم تمامی اجناس مصرفی مردم بجز روغن‌مایع ۱۵ تا ۲۰ درصد گران شدند . شکر ۸ . لوبیا ۲۵ . گردو با پوست ۸۰ . دستمال کاغدی بدترین مارک ۵۲۰۰..... اگر مردم اعتراض کنند باغیرو یاعی و فتنه گر و مفسده ....بهرحال کار دولت ها و وطیفه ذاتی دولت های جهان که شکل گرفت برای رفاه مردم بوده نه اخروی مردم .... راه بهشت خودش معلوم هست دروغ نگفتن و راستی و درستی با عقل و علم .....چه خبر گرانی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
تو چرا عسلاتو گرون میدی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
تابی شما از کجا میدونی کدام‌کاربر چیکاره هست . من رفتگر شهرداریم . این فیلتر شکن ها مربرط به تابناکه
ناشناس
|
France
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
به حسبن شریعتمداری چه مربوطه که در امریکا و اروپا مردم در فقارت هستند یا کافر هستند یا در درمان زمین‌گیر شدند . بیل زن هستی باع خودتو بیل بزن . این دشمن بازی چه نفعی برای من داره . خسته کردید منو با این حرف های پوپولیستی . به ما چه مربوطه در دیگر کشورها حتی کشورهای که عیر از امریکا با ما کاری ندارند ولی ۲۴ ساعت از سر سیاسی کاری انها را به چالش میکشید ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
جناب شریعت مداری تو که یه روزنامه وزین داری میشه هزینهای خودت رو در معرض عموم قرار بدی نا دشمنان روسیاه شوند ؟؟؟ راستی شما هم دل از ۲۰ درصد از حقوقت زدی ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
در اینکه اوضاع شما تو ایران از ترامپ هم بهتره شکی نیست ؟؟ به هر حال سال ها از امکانات استفاده کردی باید هم کبکت خروس بخونه ؟؟ ولی یه سر به مردم عادی بزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
من کلا از فرمایشات آقای شریعتمداری خوشم میاد ،کلی شاد میشم ،تابی دمت گرم که هر روز از حسین آقا مطلب میذاری وما هم کلی .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
آقای شریعت مداری امریکا اروپا اخ و اوخ ما از همه دنیا بهترینیم
ناشناس
|
France
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
یک سری افراد که دستشان و جبیبشان پر هست میگویند تحریم نعمت هست . پس بیایید این نعمتی که شماها هم از ان بهرمند و برخوردار هستید بین مردم تقسیم کنید . حداقل انتطار این هست که وقتی قدرت سیاسی بین مردم تقسیم نکردید حداقل ثروت مردم را بین مردم تقسیم کنید .
از جنوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
چرا به استانهای جنوبی بشکل موش آزمایشگاهی نگاه میکنید . استان جنوبی با زحمت شبانه روزی گروههای مردمی و برخی مسولین مسولیت پذیر و قرنطینه شدید شهرها تا حدودی تاکید میکنم تاحدودی مصون از همه گیری کرونا مانده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اصلا لازم نبود نماز جمعه تعطیل شود. ولی باید با حداقل جمعیت برگزار می شد. الان هم باید با همین روش برگزار شود و از شرکت عموم مردم در آن جلوگیری شود. با این کار هم نماز جمعه برگزار می شود و هم اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی رعایت می شود. برگزاری نماز جمعه با 3 یا 5 یا 7 نفر هم ممکن است و اصلا نیازی نبوده که آنرا تعطیل کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
اصلاح طلبان هم مردم را منتر کرده اند. مثلا یکی از وعده های اینها ربنای شجریان بود. بیست سال نسل جوان را دنبال خود دواندند برای ربنای شجریان. ولی اگر انصاف داشته باشند میینند شجریان را ما شجریان کردیم. شجریان در واقع یکی از محصولات فرعی برنامه گلها بود. در دامن رادیو تلویزیون ملی ایران رشد کرد. بعد اینها برای 5 دقیقه ربنای او پای افطار جوان ها را به گدایی انداختند.
ناشناس
|
France
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
مسجد جامعه گفت برخورد امریکا با ما دینی هست و در امریکا گروهی سر کار هستند که تفکرات خاص مدهبی و دینی دارند ....... اقای مسجد جامعی ؟ واقعا ترامپ دنبال مطالبات دینی هست ؟ اگر اینچنین بود چرا ترامپ را انتخاب کردند . چرا یک فرد مدهبی را انتخاب نکردند ؟ اگر این تحلیل ایشان درست باشد یعنی اینکه ترامپ بگوید آیا مسیحی میشوید یا نه اگر گفتی نه و نسلیم نشدی با چند تا بمب اتم تو سر کشورها بریزد که بگوید به مذهب من ایمان میاورید . . نه داداش . این تحلیل آبکی هست . اصل مطلب را نگفتی . قرار هست دنیا را حسینیه کنیم . انها فقط مقابله میکنند
کیهان
|
United States
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
روزنامه کیهان را تعطیل کنید پول سوبسیدش را بدهید برای بیمارستان‌ها ماسک و الکل بخرند، تازه در مصرف کاغذ و جوهر صرفه جویی میشه و محیط زیست هم کمتر آسیب میبینه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
دونالد ترامپ برای مقابله با کرونا 2200 میلیارد دلار هزینه کرد. ایران یک میلیارد یورو اسما. اگر جمعیت ایران 350 میلیون نفر بود میشد 5 میلیارد دلار. اینطور شاید بهتر بشود معنی ابرقدرتی آمریکا را فهمید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
این آقای شریعتمداری مثل این که در عالم دیگری زندگی می کنند ما بازنشستگان و کارگران زندگی نمی کنیم بلکه تلاش می کنیم در این مملکت زنده بمانیم تا افرادی مثل جنابعالی در بهشت برین...........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
شریعتمداری یه وقتایی هم به آمریکا حمله میکته نمیدونه آمریکا مهد دموکراسی قانون حقوق بشر علم و خیلی چیزهای خوبه دیگه است آمریکا کشوریه که کارگر در اون عزت داره نه اینکه دست گداییش جلو همه دراز باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
واقعا تحریم نعمت هست ؟ بلی با خیر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
برای مسئولین نعمت برای مردم نغمت
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
خوب مثلا اوضاع امریکا وخیم شد که چی، اوضاع ما چه اتفاقی میوفته براش ، نمیدونم چه اصراری با بازی با کلمات بخودمون دروغ بگیم ، حالا آمریکا افول کرد و چین و روسیه ظهور کردن ، مسلما اونها رفتارشون در اوج شکوفایی بدتر خواهد بود ،
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
در دوران رکود اقتصادی اروپا شب و روز صدا سیما صحبت از منهدم شدن اقتصاد ایتالیا یونان و‌پرتغال ....میکرد ، گذشت و از بحران عبور کردن ، اتفاقی نیوفتاد ، داستان آمریکا ام همین خواهد شد ، این چنین اقتصاد هایی برنامه ریزی منسجم دارن و سیستم گذر از بحران طراحی کردن ، با بدبخت شدن دیگران البته بجز دوستان شرقی الان چی به ما میرسه ، حرف بسه و داد زدن تو کوچه خلوت هم کسی نمیترسونه
ناشناس
|
-
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
درست گفتن آقای حسین شریعتمداری. من تنها دغدغه ام مردم مظلوم آمریکا و اروپا هستن که در اوج فلاکت هستن. خخخخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
از نظر شریعتمداری چین کشور خوبیه اما برای درمان و تحصیل و تفریح باید رفت انگلیس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
شايد هم آمريكا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
تا 1400 با روحانی
از 1400 با حسین شریعتمداری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
قراره سال دیگه حاج حسین رییس جمهور بشه سفیر چین رو هم بذاره معاون اول
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
نماز جمعه در این شرایط واجب نیست
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
تا 1400 با روحانی
از 1400 به بعد با سفیر چین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
چه فلاکت و بدبختی ، که باید از ارگانهایی که تا کنون مالیات نداده اند باید خواهش کرد که اگه دوس داشتین به تن بیمار مملکت کمک کنید!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
چرا با گندم عشق مشکل دارید؟
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
آقا شریعتمداری
ما که کل دنیارا خبر کردیم با التماس و دعا و نفرین که همین امریکا و غرب از تحریم درمون بیارن شاید به کورونامون رسیدگی کنیم


پس لطفا ماها را آدم حساب کنید و دسته جمعی ماست خودمونا کیسه کنیم و بگذار انرژی صرف دشمن نکنیم

لطفا لطفا
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
عشق است سیاوش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
چه مملکتی داریم که امثال شریعتمداری سیاست گذار وصاحب نظر هستند
سادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
بابا این آمریکا رو کی میخواید ول کنید؟؟؟
ناشناس
|
France
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
قمیشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
کاش من در کشور بدبخت و فلاکت زده آمریکا بودم
ناشناس
|
France
|
۰۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
آیا میدانید با یارانه کرونای چند نفر در آمریکا میتوان به کل ۸۰ میلیون ایرانی یک ماه یارانه داد ؟
جواب : ۲۰۰ نفر
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
فكر مى كنم تنها چيزى كه باعث تفاوت آمريكا و اكثر كشورهاى اروپايى با ايران مى شود، اين است كه آنها پنهان كارى ندارند و حقيقت را مى گويند.
ناشناس
|
Japan
|
۰۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
این شریعتمداری شبهاهم که میخوابه البته اگه خوابش ببره همش توخواب باامریکاواسراییل درگیره!
مهدی اصفهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
جناب آقای شریعتمدار تازه مردم امریکا 20دچار درصد مشکلات روزمره مردم ایران شدند خوب امادگی اونا ندارند فرق میکنند با ما که همیشه در بحران و مقطع حساس هستیم
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
برگزار کنندگان نماز جمعه بهتر از هر کسی می دانند بجز عده معدودی مدیران و کارمندان در معرض دید بفیه صفوف محدود نماز را با سربازان و نظامیان پر می کنند و صلاح نیست نیروهای نظامی را هم با خطر روبرو کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
آقای شریعتمداری، بقیه ول کن از چین بگو،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
آقای شریعتمداری، بقیه ول کن از چین بگو،
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
مترو شلوغ سوار شدن واجبه ! تاکسی با ظرفیت کامل واجبه ! اتوبوس تا خرخره مسافر واجبه ! حالا همه گیر دادید به نماز جمعه حالا که همه بصورت عادی دارن کاراشونو انجام میدن نماز جمعه هم ایرادی نداره با رعایت تمام اصول بهداشتی و ماسک زدن و دستکش اتفاقی نمی افته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
جهش تولید به خدا ،
با کرونا نمیشه
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
نهاد حاکمیتی معاف از مالیات یعنی چه؟.. هر نهادی که از امکانات این آب و خاک استفاده میکند باید مالیات بدهد،
واقع بین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۶
......باعث کرونای اقتصادی کروناهای دو پا( اقازاد ه ها و دختر خانماو داداشا و داماداو ژن های برتر واز ما بهتران) هستند نه ویروس کرونا.....؟؟؟؟!!!!!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
حسین انصاریان قرارداد الجزایر علی شمقدری قتل عام صبرا و شتیلا توافق اسرائیل و بحرین