بازدید 464655

۵ پیشگویی مهم نوستراداموس برای سال ۲۰۲۰

نوستراداموس برای سال ۲۰۲۰ پیشگویی‌هایی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها وداع یک پادشاه پرسابقه با تاج و تخت و مرگ یک رهبر در قاره آمریکاست.
کد خبر: ۹۴۶۷۴۳
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷ 26 December 2019

نوستراداموس برای سال ۲۰۲۰ پیشگویی‌هایی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها وداع یک پادشاه پرسابقه با تاج و تخت و مرگ یک رهبر در قاره آمریکاست.

به گزارش «تابناک» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پیشگویی‌های نوستراداموس پیشگو و اخترشناس فرانسوی قرن شانزدهم همواره مورد توجه رسانه‌ها و محافل خبری بوده است.

با این که بین دو مقوله «پیش‌بینی» و «پیشگویی» تفاوت زیادی وجود دارد و «پیش‌بینی» بر اساس داده‌های علمی بوده و «پیشگویی» فاقد چنین پیشتوانه‌ای است و بسیاری به پیشگویی درحد یک تفریح و سرگرمی نگاه می‌کنند، اما از همین زاویه سرگرمی هم همواره پیشگویی‌ها و «خبر از آینده دادن» برای انسان جذابیت دارد و انسان‌ها دوست دارند از وقایع آینده از پیش مطلع باشند.

برای سال ۲۰۲۰ هم نوستراداموس در کتاب «پیشگویی‌ ها» (انتشار در سال ۱۵۵۵) پیشگویی‌هایی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها وداع یک پادشاه پرسابقه با تاج و تخت و مرگ یک رهبر در قاره آمریکاست.

رسانه‌های اسپانیا پیشگویی‌های نوستراداموس برای سال ۲۰۲۰ را مورد تعبیر و بررسی قرار داده و درباره مصادیق آن دست به گمانه زنی زده‌اند که ۵ پیشگویی مهم او عبارتند از:

۱- وقوع زلزله‌ای قوی در قاره آمریکا: نوستراداموس پیشگویی کرده که در سال ۲۰۲۰ زلزله‌ای قوی و شدید در قاره آمریکا به وقوع خواهد پیوست. با توجه به احتمالات علمی درباره احتمال وقوع زلزله در قاره آمریکای شمالی و مرکزی این زلزله احتمالا می‌تواند در نوار زلزله‌خیز در مناطق غرب ایالات متحده آمریکا، مکزیک یا شیلی باشد.

۲- وداع یک پادشاه با تاج و تخت: نوستراداموس پیشگویی کرده در سال ۲۰۲۰ یک پادشاه یا ملکه مهم با تاج و تخت خود وداع خواهد کرد. او نامی از یک کشور خاص نبرده، اما گمانه‌زنی‌ها برای امسال روی «الیزابت دوم» ملکه بریتانیا متمرکز شده است. دلیل این تمرکز سلطنت طولانی مدت (۶۵ ساله) او و نیز زمزمه‌هایی است که اخیرا در برخی رسانه‌ها و محافل سیاسی بریتانیا درباره تاسی ملکه بریتانیا به پادشاه مستعفی اسپانیا و کنار رفتن از قدرت و سپردن سلطنت به یک نیروی تازه و جوان‌تر به میان آمده است.

۳- رکود اقتصاد جهانی: بنا بر پیشگویی نوستراداموس در سال ۲۰۲۰ یک قدرت اقتصادی بزرگ دنیا وارد بحران اقتصادی خواهد شد و متعاقب آن اقتصاد جهانی وارد یک دوره رکود خواهد شد.

۴- ترور یا مرگ یک رهبر در آمریکا: یکی از بحث برانگیزترین پیشگویی‌های نوستراداموس در مورد «ترور و مرگ» است. این پیشگوی فرانسوی برای سال ۲۰۲۰ از «مرگ» یکی از مهم‌ترین رهبران جهان در آمریکا یاد می‌کند.

به تعبیر برخی مفسران این رهبر مهم می‌تواند ترامپ باشد و البته به صورت نمادین هم احتمال عزل او در روند پرونده استیضاح می‌تواند در حکم «مرگ سیاسی» او باشد؛ هر چند که شواهد و قرائن چنین چیزی را نشان نمی‌دهد و مجلس سنا که تحت تسلط جمهوریخواهان حامی ترامپ است به احتمال قریب به یقین رای به برکناری ترامپ نخواهد داد.

۵- درگیری نظامی ۲ قدرت بزرگ: بنا بر پیشگویی نوستراداموس در سال ۲۰۲۰ جهان شاهد درگیری بین دو قدرت بزرگ خواهد بود. با توجه به روابط پرتنش بین آمریکا و چین احتمال می‌رود این درگیری بین این ۲ کشور باشد.

نوستراداموس برای سال ۲۰۲۰ پیشگویی‌های دیگری نیز دارد از جمله رواج سفر انسان به فضا، نزدیک شدن یک شهاب سنگ بزرگ به روسیه و حتی تهدیدی داخلی علیه رهبر روسیه (مثل ترور) از جمله این پیشگویی‌هاست.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۹۷
انتشار یافته: ۱۶
در مورد اوضاع اقتصادی ما پیش گویی نداشتند. اگر داشتند لطفا منتشر فرمایید.
ايشون راجع به قيمت پرايد پيشگويي نكرده بودند كه از بيست تومان به پنجاه و پنج ميليون تومان ميرسه .؟؟؟؟؟؟ .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
از ۵.۵ داداش به خدادتومن رسیده است.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
پیشگوییه پراید ، از قدرت انسان ها خارجه ... چون کسی پی نمیبرد یه تیک اهن با چار چرخ بشه 50 میلیون
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۵
اینگونه مسائل در ایران به عقل جن نمیرسه چه برسه به ایشان
این خالی بندی ها دیگه اثری نداره
اصلا قاره امریکا در زمان نوستر کشف شده بود ؟ که حالا ان پیشگویی را به امریکا انتساب می دهند یا کلی گوییهایی مثل احتمال ترور و مردن و ....
آقا ایشان در مورد آینده من چیزی نگفتن؟ ......تعجب میکنم که چرا چیزی نگفتن؟؟ مسئولین رسیدگی کنن لطفا....
کتاب نوستراداموس مگر چند صفحه است؟ برای هر سال ماشالله پیش بینی داشته است
حتا در خاب هم نمیدید که بنزین یک شبه سیصد برابر شود چه برسد که پیشگویی کند...انهم در کشوری که روی بنزین خابیده است...
پیش بینی اوضاع اقتصادی کشور ما رو هر بچه ای می تونه انجام بده
جالبه همش راجب غرب هست-تا الن پیشکویی درست هم داشته
پیشگویی در اسلام مطرود است و در نهج البلاغه آمده که مولا در یکی از جنگها فردی ستاره شناس را که پیشگویی کرده بود مورد توبیخ قرار داد. عجیب است قاره آمریکا در 1493 توسط دزدان دریایی اسپانیایی تصرف شد و تا چند دهه هنوز برای بیشتر ملل ناشناخته بود و در همین مقطع زمانی نستتر آداموس جوان در مورد این قاره که معلوم نیست آن را میشناخته یا نه پیشگویی کرده
تابناک ، ولمون کن ما رو گرفتی ها
این که گفته بود سال ۲۰۱۲دنیا نابود میشه خوب اگه سال ۲۰۱۲نابود میشد چرا سال های دیگه رد پیش بینی کرد
فردی طالع بین به امام علی (ع)گفت: به جنگ نرو چون شکست میخوری ...
حضرت (ع)گفت: کسی که تورا تدیق کند قرآن را تکذیب کرده است ......و گفتند: ای سپاه من بسم الله بگویید و شمشیر بکشید
اون جنگ برخلاف گفته طالع بین اتفاقا یکی از جنگ های پیروز و موفقیت امام علی (ع) بود. یاعلی
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار
وب گردی