بازدید 18189
هزار و هفتصد و نود و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: جمعیت سالمند ایران از میانگین آسیا و جهان بیشتر خواهد شد/نماینده مجلس: دریافتی برخی مدیران ۴۰ میلیون است/میرتاج‌الدینی: مجلس محل استدلال است نه دادوهوار و بی‌حرمتی/مطهری توپ شفافیت را به زمین شورای نگهبان انداخت و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۶۸۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 30 September 2019
تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
خرس‌های گلستان زرشک و تمشک ندارند

هجوم گسترده مردم به زیستگاه‌های حیات وحش گلستان برای برداشت میوه‌های جنگلی مانند تمشک، زرشک و انار وحشی که یکی از غذا‌های جانوران مانند خرس و گراز است، سبب شده تا چرخه غذایی حیات وحش استان در معرض خطر جدی قرار گیرد. /ایرنا
 
روحیه لاریجانی با جریانی که تفکر احمدی‌نژاد دارد سازگار نیست

ناصر ایمانی در گفت‌وگو با «آزادی» با تأکید بر اینکه «درست است که نمی‌توان گفت: جبهه پایداری همان جریان احمدی نژاد است، اما به هر حال از زمان او متولد شد و مسئولان آن هم که از نزدیکان و مدیران احمدی نژاد بودند» گفت: «مهم‌تر اینکه به نظر لاریجانی و برخی اصولگرایان برخی از سلوک سیاسی احمدی نژاد را، جبهه پایداری هم دارد. مقصود تفکر احمدی‌نژاد است. نیاز نیست که حتما رابطه خاص سیاسی و تشکیلاتی بین احمدی‌نژاد و پایداری باشد، اما شباهت‌هایی در روش‌ها و سلوک وجود دارد. مثلا غیر منعطف نگاه کردن به صحنه سیاسی، خود را برحق پنداشتن و همه غیراز خود را باطل پنداشتن، عدم تمایل جدی به تعامل در صحنه سیاسی و همین طور نگاه نوع ایدوئولوژیک به مقوله حکومت اسلامی در اداره یک کشور. من نمی‌گویم که پایداری عینا مثل احمدی نژاد است، اما برخی از این سلوک احمدی‌نژاد تا حدودی در جبهه پایداری وجود دارد و این‌ها باعث دلخوری تعداد قابل توجهی از طیف‌های اصولگرا شده است. لاریجانی هم به مراتب بیشتر از دیگران، به خاطر اینکه او کاملا پراگماتیک است و اصلا روحیه سیاسی او با روحیات طیفی که مشخصات ذکر شده را داشته باشد، سازگاری ندارد برای همین هم نسبت به این طیف بیشتر حساسیت دارد.»
 
جمعیت سالمند ایران از میانگین آسیا و جهان بیشتر خواهد شد

رئیس سازمان نظام پرستاری کشور: آمار‌ها نشان می‌دهد، در سال ۱۴۳۰، درصد جمعیت سالمند ایران از میانگین آسیا و حتی میانگین جهانی نیز بیشتر خواهد شد و به ٣٠ درصد جمعیت می‌رسد. / ایرنا
 
روایت ذوالنور از طرح جدید شفافیت

نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه فراکسیون امید با فرار به جلو به دنبال گریز از طرح شفافیت آرای نمایندگان است، گفت: آن‌ها به دنبال ایجاد طرحی برای فرار از شفافیت و تن ندادن به شفافیت هستند. نماینده مردم قم گفت: وقتی مذاکرات مجلس شفاف است چرا آرای نمایندگان نباید شفاف باشد؟ مذاکرات شورای نگهبان و شورای عالی امنیت ملی قابل افشا نیست؛ به عنوان مثال شورای نگهبان در مورد صلاحیت فردی صحبت می‌کند که مشکل اخلاقی دارد آیا امکان دارد این مذاکرات شفاف شود؟ خیر، زمانی که مذاکرات شفاف نیست، آرا نیز نمی‌تواند شفاف بیان شود. ذوالنور تأکید کرد: فراکسیون امید با ارائه این طرح دیگران را شریک در شفافیت کرده تا زیر سایه آن‌ها از شفافیت آرا فرار کنند.
 
روایت یک نماینده از سرقت ۲ تا ۳ میلیارد تومانی از خانه نماینده استان آذربایجان غربی

سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان با تأیید سرقت مبالغی پول از خانه یکی از نمایندگان مجلس گفت: سرقت از خانه یکی از نمایندگان استان آذربایجان غربی بوده است. محمد جواد جمالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره انتشار اخباری پیرامون سرقت مقادیری پول از خانه یکی از نمایندگان مجلس گفت: سرقتی از خانه یکی از نمایندگان استان آذربایجان غربی شده که طبق اعلام این نماینده به پلیس ۴۰۰ میلیون تومان پول نقد و مقداری دلار به سرقت رفته است که مبلغ آن به تومان، دو تا سه میلیارد تومان در مجموع است. وی در واکنش به برخی اظهار نظر‌ها مبنی بر وجود این حجم زیاد از پول در خانه این نماینده گفت: دو تا سه میلیارد تومان پول در حد فروش یک آپارتمان ۱۵۰ متری در منطقه دو یا سه تهران است.
 
نظر کرباسچی درباره سفر روحانی به نیویورک

دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی درباره ارزیابی‌اش از عملکرد هیأت دیپلماتیک ایران در نیویورک گفت: بدون شک رفت و آمد‌ها و دیدار‌های رئیس جمهور و وزیر امور خارجه بر افکار عمومی دنیا تأثیرگذار است و تا حدودی می‌تواند تبلیغات گسترده علیه کشور را خنثی کند. دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی معتقد است که تیم دیپلماتیک ایران در نیویورک توانستند مانع از اجماع جهانی علیه تهران شوند. غلامحسین کرباسچی در بخشی از گفت‌وگوی خود با جماران گفت: اصل مسأله این است که بالاخره حضور آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور در مجامع بین‌المللی لازم است و ایران باید بتواند با کشور‌های مختلف رابطه و رفت و آمد داشته باشد؛ چرا که این رویکرد باعث جلوگیری از به هدف رسیدن طرف مقابل در منزوی ساختن ایران می‌شود. شهردار اسبق تهران در واکنش به مخالفین دولت که در تلاشند وزیر امور خارجه را در شرایط فعلی ناکارآمد جلوه دهند، گفت: گزینه‌های مورد پسند این عده همان طور که پیش‌تر شاهد بودیم، باعث شدند چند قطعنامه شدیداللحن علیه کشور در سازمان ملل تصویب شود. تیم دیپلماسی فعلی در این شرایط که با تغییر و تحولاتی در آمریکا همراه بوده، توانسته مانع اجماع جهانی علیه ایران شود؛ بنابراین باید از تیم دیپلماسی دولت تقدیر کرد.
 
نماینده مجلس: دریافتی برخی مدیران ۴۰ میلیون است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طبق بخشنامه‌ای که شورای حقوق و دستمزد صادر کرده، در سال ۹۸ خالص دریافتی تعدادی از مقامات و مدیران بیش از ۳۵ تا ۴۰ میلیون تومان است. سید محمد حسینی با بیان اینکه نظارت بر عملکرد دولت یکی از وظایف نمایندگان است، گفت: در همین راستا بررسی‌هایی درخصوص حقوق و مزایای کارکنان دولت و مقامات کشوری بر اساس قوانین جاری کشور انجام شده است. نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در قانون بودجه سال ۹۸ تبصره‌هایی برای کمک به حقوق و دستمزد و معیشت حداقل بگیران دستگاه‌های دولتی مصوب شد تا حقوق کارمندانی که کمتر از ۲ میلیون تومان دریافتی دارند افزایش قابل قبولی داشته باشد.
 
توییت محسن رضایی درباره اسارت هزاران افسر عربستانی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در توییتی کنایه‌آمیز به تأثیر اسارت هزاران سرباز و افسر و درجه‌دار عربستانی به‌ دست یمنی‌ها اشاره کرد. محسن رضایی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: اسارت هزاران سرباز و افسر و درجه‌دار عربستانی به‌ دست یمنی‌ها، ترامپ و مکرون را از خواب بیدار می‌کند؟
 
میرتاج‌الدینی: مجلس محل استدلال است نه دادوهوار و بی‌حرمتی

میرتاج الدینی انتقاد را حق نمایندگان دانست و گفت: مجلسی که سوت و کور باشد مجلس نیست، مجلس محلی برای بحث و گفت‌وگو و بالندگی است، اما در عین حال انتقاد‌ها و نظرات مخالف باید همراه با حفظ حرمت و شأن مجلس باشد. ما نمایندگانی را در مجلس داشته ایم که نظرات مخالف بسیار محکمی را درباره طرح یا لایحه‌ای داشتند، اما هیچ کس از زبان آن‌ها ناراحت نمی‌شد، چون منطقی استدلال می‌کردند. کسی که منطق دارد، استدلال می‌کند نه اینکه داد و هوار کرده و به دیگری کم حرمتی و بی حرمتی کند. این نماینده ادوار مجلس، مجلس را برآمده از رأی ملت خواند و گفت: نمایندگان باید با حضور در مجلس به دنبال حل و رفع مشکلات جامعه باشند، نه اینکه با رفتار و گفتار‌هایی که مناسب شأن مجلس نیست مردم را ناامید کنند.
 
احمدی‌نژاد: مردم اصرار می‌کنند که دوباره برگردم

محمود احمدی‌نژاد، رئیس دولت نهم و دهم با ایندپندنت فارسی درباره مسائل مختلف گفتگو کرده است.

* تعریف من روشن است. هیچ ارزشی با تحمیل باقی نمی‌ماند. اگر بماند اصلا دیگر ارزش نیست. هر ارزشی زمانی ارزشی است که با انتخاب آزادانه و آگاهانه همراه باشد. مذهب اگر انتخابی نباشد هیچ ارزشی ندارد. ما هیچ حدی برای آزادی انسان قائل نیستیم. البته به شما بگویم که خود واژه آزادی هم نباید به ابزار تبدیل شود. حقیقتِ آزادی، مطلق است. هیچ امری نباید موجب اسارت انسان و تحمیل به انسان بخصوص در حوزه اندیشه و باور‌ها بشود. ما محدودیتی در حوزه اندیشه به رسمیت نمی‌شناسیم.

* (درباره تقاضای مردم برای بازگشت او به عرصه سیاسی): زیاد می‌خواهند، خیلی زیاد می‌خواهند، اصرار هم می‌کنند. بعضی مواقع دستور هم می‌دهند و می‌گویند باید». بهشان می‌گویم ان‌شاالله با یکدیگر کاری می‌کنیم و اوضاع خوب می‌شود.
 
مطهری توپ شفافیت را به زمین شورای نگهبان انداخت

علی مطهری، نماینده مجلس گفت: شورای نگهبان و مجمع تشخیص در جایگاهی هستند که تحت فشار واقع نمی‌شوند و شفافیت آرای اعضای این دو نهاد مطلوب است. شفافیت آرای شورای عالی امنیت ملی هم خوب است، البته به جز مسائل امنیتی که نباید افشا شود. علی مطهری، نماینده تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تصویب یک فوریت طرح شفافیت آرای نظام تقنینی، گفت: این طرح یک طرح عکس‌العملی و جواب نمایندگان در مقابل تبلیغاتی بود که طرف مقابل راجع به شفافیت انجام می‌داد، اما به نظر من این نوع رفتار عکس‌العملی درست نیست. او با تاکید بر اینکه شفافیت را برای نمایندگان مجلس قبول ندارد، گفت: با شفافیت آرای نمایندگان مجلس، دست نمایندگان بسته می‌شود و تحت فشار تبلیغات گروه‌های فشار قرار می‌گیرند؛ بنابراین رأی واقعی خود را اعلام نمی‌کنند که این موضوع به ضرر کشور است.
 
سلطانی‌فر: دیگر امکان پرداخت پاداش سکه به قهرمانان وجود ندارد
وزیر ورزش گفت: با توجه به نوسانات نرخ سکه در سال‌های گذشته دیگر امکان پرداخت پاداش به قهرمانان و مدال‌آوران در تمام رشته‌ها به صورت سکه وجود ندارد. اینکه پاداش ناشنوایان نیز در آینده با سایر ورزشکاران یکسان دیده شود یا خیر، باید مورد بررسی قرار گیرد./ایسنا

حذف چهار صفر از پول ملی تورم روانی را کم می کند
تاجگردون به خبرآنلاین گفت: به دلیل این‌که آثار روانی تورم خیلی زیاد است، حذف صفر از پول ملی یکی از روش‌های کاهش نرخ فزاینده تورم است و نمی‌شود سیاستی جایگزین آن کرد. به نظر من، حذف صفر از پول ملی را دو سه سال پیش اجرایی می‌کردیم، خیلی بهتر بود. حذف چهار صفر فواید فراوانی دارد اما هزینه خاصی ندارد. روند نرخ تورم کاهنده است، اما ثبات ندارد. ما اگر اطمینان داشته باشیم که برای دوره چند ساله ثبات داریم، اجرای حذف صفر از پول ملی اشکالی ندارد، چون واقعا عددها کار ما را سخت کرده است.

از نفت بجای اسلحه علیه اقتصاد استفاده نکنید
رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: بهتر است حوزه نفت و انرژی را به‌عنوان اسلحه علیه اقتصاد دنیا به کار نگرفت بلکه اجازه داد در مسیری امن حرکت کنند تا اقتصاد جهانی متلاطم نشود. زمانی که تحریم برای برخی از کشورها وضع می‌شود نشان از آسیب‌پذیر بودن آن کشورهاست و به یقین نمی‌توان برای رسیدن به درآمد به یک مجرای درآمدی یعنی تولید و فروش نفت تکیه کرد و اقتصاد بر پایه تولید و صادرات نفت خام مستحکم نیست./خانه ملت

ده‌نمکی برای «اخراجی‌ها» و «رسوایی» چقدر دستمزد گرفت؟
مسعود ده‌نمکی در کافه خبر گفت: اخراجی‌های ۲ جایی که حاجی گیرینف با آن ماشین بیت‌المال می‌خواهد اعزام بگیرد و به دوربین نگاه می‌کند و می‌گوید «استفاده اختصاصی ممنوع»، آن سال‌ها این حرف‌ها را زدن اگر در فیلم‌های دیگران باشد، می‌گویند استاد فلان منظور را داشت و ... اینجا خیلی رو مردم همه چیز را می‌دیدند و کل سینما پلان هم دست می‌زدند. اخراجی‌های۳ یک فیلم نمادین است با آن هواپیما، مسافرهایش و قومیت‌هایش و بردنش در اردوگاه، آن پلان آخر سرود ای ایران که خوانده می‌شود، آمار چهار میلیون نفر این فیلم را دیدند، همه پایان فیلم می‎ایستند و سرود ای ایران را می‌خوانند. در اخراجی‌های۱ آقای کاسه‌ساز سرمایه‌‌گذار بودند. ۵۰۰ میلیون خرج ساخت شد، دو و نیم میلیارد فروخت و ۳۰ تومان درآمد خودم بود برای حدود یک سال و نیم کار. اخراجی‌های۲ یک‌ونیم میلیارد خرجش بود و هشت‌ونیم میلیارد فروخت. دستمزد من ۷۰ تومان بود. در رسوایی۱، ۱۰درصد فیلم را سهیم بودم که فکر می‌کنم حدود ۲۰۰ تومان شد.
 
رتبه ایران در شاخص تاب‌آوری جهان چند است؟
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ رتبه ایران در شاخص تاب‌آوری جهانی ۱۲۰ بوده و فقط در سال ۲۰۱۷ با بهبود نسبی در محرک‌ها توانست رتبه ۱۱۸ را کسب کند. رتبه‌بندی شاخص تاب‌آوری جهانی کشورها برآمده از ۱۲محرک اصلی است که از داده‌های منابع معتبری مانند بانک جهانی، صندوق بین‌المللی پول و سازمان ملل متحد و همچنین داده‌هایی که توسط مهندسان ریسک دارایی‌ها در FM Global جمع آوری می شود، به دست می آید. در گزارش سال ۲۰۱۹ نروژ در صدر جدول قرار گرفته و این کشور به همراه دانمارک و سوئیس در سال گذشته نیز موقعیت خود را در سه رتبه نخست ده کشور برتر در این شاخص حفظ کرده اند.

نمایندگان مجلس در حد دستیار دستگاه‌ها تنزل پیدا کردند
علی ادیانی نماینده مجلس گفت: برخی نمایندگان مجلس در حد دستیار دستگاه‌ها تنزل پیدا کردند، آن وقت می‌خواهیم در صدر امور باشیم؟ کجاست گزارش کار فرایند قانون گذاری و اعمال نظارت بر نمایندگان؟ گزارش عملکرد رئیس جمهور و وزرا در مرداد ماه هر سال کجاست؟ چرا سکوت می‌کنیم در برابر قانونی که خودمان وضع می‌کنیم؟ کجاست آن سبقه پر رنگ نظارت تا کسانی که قصور دارند مشخص شوند؟

شرکت در انتخابات، غیر از لیست دادن در انتخابات است
سیدمحمد خاتمی در دیدار دانشجویان گفت: انتخابات را نباید تحریم کرد، چون تنها راه اعمال نظر مردم است. باید به مردم گفته شود، چه کارهایی «می‌خواهیم» انجام دهیم و چه کارهایی «می‌توانیم» انجام دهیم. در این دیدار دانشجویان از عملکرد شورای عالی اصلاح طلبان، عدم انسجام اصلاحات، مشخص نبودن برنامه‌ها و استراتژی آینده این جریان، عملکرد مجلس و شوراهای شهر انتقاد کردند.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۲
در انتظار بررسی: ۱۱
انتشار یافته: ۲۰۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دوستان متوجه شدین مجلسی ها چی کار کردن تا شفافیت ارا نمایندگان به حاشیه برود ان هم با تصویب فوریتی که ضد قانون اساسی بوده ان هم از عمد این کار را کردن؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
شفافیت فقط برای نماینده مجلس نیست . برای مسئولانی هست که قانون گداری و کارهای سیاسی و سیاست گذاری میکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
شما فرانسه نشین محترم در مورد امور داخلی کشور انقلابی ایران نظر نده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دولت رفته به سمت اقتصاد انقباضی ان وقت بهانه می اورد و می گوید سکه نداریم برای قهرمانان!!!
سکه برای حراج کردن چی؟!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
تحریم ها اثر ندارد ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
تحریم اثر دارد ولی اثرش این نیست که دلار از ۳۷۰۰ برود تا ۱۹ هزار و یا ۱۱ هزار تومان
بقیه قیمت اجناس هم همین طور این را از هر اقتصاد دانی بپرسی همین را می گوید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
در ضمن اقتصاد انقباضی خلاف سیاست اقتصاد مقاومتی است
الته این را با ول خرجی و عدم انضباط مالی فرق می کند
ناشناس
| United States |
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اقتصاد انقباضی مقاومتی یعنی همین دیگه‌.یعنی وقتی خط فقر ۶ میلیون تومنه تو با یک و نیم الی دو میلیون زندگیتو مقاومت کنی.در ضمن کجا سکه حراج میکنن بگو ما هم بریم بگیریم؟؟.نکنه دو سال پیش که هنوز تحریمهای ترامپ شروع نشده بود رو داری میگی؟اگه اونه که خیلی بیمزه ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
درود بر احمدی نژاد . همه بهش رای می دهیم . اینده ایران بهتر دست ایشان است . مذاکره با امریکا را صورت می دهد .
خدایا به داد ایران برس
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
توکدوم دستشه؟! چپ یا راست؟
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
سریع یه دکتر برو.حالت اصلا خوب نیس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
بدبختی بیشتر مردم از وقتی شروع شد که این معجزه تمام قرون نفت را ریخت توی سفره ملت و همان مختصر رزق مردم راهم از بین برد در ضمن مگر جنابعالی همه مردم هستی که میگویی همه رای میدهند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
از رای دادنت معلومه که نیاز به روانکاو داری
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
آقای احمدی نژاد هیچ کس نمی خواهد شما برگردید.ررو هم حدی دارد.بیشترین ضربه را شما به این مملکت زده اید باید محاکمه بشید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
چه شوخ طبعي جالبي احمدي نژاد بيا همه هم بهش راي بدن...چه كمدي ميشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
این روسای جمهوری که تا بحال داشتیم با کمی چپ وراست رفتن،همشون تویه مسیر و با یه فرمون میرن.در همه حال نرخ ارز شدید بالا رفته،حقوق ها به خرج نمیرسه،مشکل مسکن هر روز بدتر،بیکاری افزایشی،تورم شدیدا افزایشی،فرار مغزها افزایشی ،تقسیم پست و مقام در دایره محدوی خودی هاشون هست،مردم عادی رو راه نمیدن.اعتبار گذرنامه مون هر روز بدتر میشه.خوب برای چی به اینا باید رای بدیم؟ همه اش به مسایل خارجی ها علاقه مندن میخوان مسایل دنیا رو حل کنن،علاقه به حل مشکلات کشور نشون نمیدن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
از میزان منفی ها معلوم ایشون چقدر طرفدار داره
محمود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
هشت سال کشور و مردم را خسته و بیمار و پریشان و فلکزده و ورشکسته و بیکار کرد
و این بار بیاید و تیر خلاص را به شقیقه کشور و مردم بزند !!!!؟
شاید از این همه زجر و نابرابری
و ناکارآمدی مدیران نالایق و اختلاس و دزدی و بدبختی راحت بشویم !؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
یعنی یه روزی میرسه، که هممون آگاه بشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
از کی تا حالا فروش خانه با پول نقد می خرند که شما مقایسه می کنید؟ مگر اینکه ....
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
تو رو به کی قسم بدم که فکر اومدن رو هم نکنی؟!! گند بسه!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
۲۲:۱۲
اشتباهی اومدی
حجت ایرانی
| United Arab Emirates |
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
دلار وپول نقد درمنزل نماینده چکار میکند مگر بانک نیست دلار باید توی صرافی ها باشد نکنه این هم ارث بهش رسیده ویا پولها مال خانمشان است بااین حقوق نمایندگی که پول جمع نمیشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
روزی به ملا گفتند طناب خودت را به ما بده قرض گفت ارزن پهن کردم حالا بنده خدا یک توجیحی کرد فوری باید بزنی توذوقش نگفت که نماینده بقول خودشان ده تومن حقوی چقدر جمع کرد تا شده اینقدر گیر نده دیگه ارث پدرش بوده میخواسته در ان بالا بالاه یک اپارتمان 60متری بخره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
بابا بیخیال . طرف بیحجابی نکرده که این همه شلوغش میکنین . بقول رفیقش همش پول یه 150 متریه . دیگه یه اخلال توی اقتصاد و دروغگویی و عوام فریبی ساده که جرم نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
پول نقد یعنی پولشویی
ناشناس
|
Turkey
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آقای روحانی در سخنان حکیمانه ای فرموده اند حقوق معلمان را 4 برابر کردیم و متوسط حقوق معلمان 4 میلیون است.با تشکر از ایشان بابت زحمات طاقت فرسا درپست ریاست جمهوری .اما جناب آقای روحانی هنوز هم متوسط حقوق فرهنگیان که بنا بر ادعای شما 4 میلیون تومان است تا خط فقر 7 میلیون تومانی 3 میلیون کسر ی دارد و معلمان وفرهنگیان مجبورند برای پر کردن این خلا کارهای مانند لحاف دوزی.زنبورداری.دامداری.مسافر کشی.اسنپ.نگهبانی.پرستاری و.....را در شیفت بعد ظهر وشب انجام دهند تا بتوانند حداقل های یک زندگی را برای خانواده فراهم کنند.وای به حال کشوری که وضع معلم ودبیر ومدرس ش اینگونه باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
چرا کسی به فکر نیروهای قراردادی دستگاههای اجرایی که با بیش از 10 سال سابقه 2/5 میلیون تومان دریافتی دارند
توجه نمی شود ؛ مگر فرهنگیان عزیز فقط کارمند دولت هستند؟
مازیار
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
برادر ناراحت نشو به گفته اینها باشد حقوق معلم کارمن کارگر افزایشی بوده ؟کالاهای مصرفی وضروری ملت کاهشی بوده ؟ودر کل ایران گل وبلبل است وهمه این بدبختیها در خواب است وملت ومملکت در شعر ؟همه چیز ارومه من چقدر بدبختم؟/.........است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
شما از توی کشور چین چطوری از این مشکلات ما باخبر میشی.ما هر وقت میریم خارج،زندگی آرومی داریم و اصلا مثل ایران نیست که هر روز اخبار گوش کنیم و تنش عصبی داشته باشیم ،همیکنه وارد ایران میشیم حال و هواش طوریه که باید خبرهای بحران ها رو دنبال کنیم.شما اونجا سعی کن از آرامش محیط استفاده کنی، .
حق
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
از زمان دولت رفیقتون بهتر شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
البته کار دوم خوبست یعنی بهره وری بیشتر نیروی انسانی اما عدالت اقثصادی هم لازم و برای کشور ما واجب است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
اقای مطهری بیشتر از این نگو که داری خرابکاری می کنی و خودت را بیشتر خراب نکن
برادر نگو
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آره حق با شماست! نماینده باید منفعت طلب باشه! نماینده را چه به دفاع از حق مردم؟ بله آقای مطهری دیگه بیشتر از این از حق و حقیقت دفاع نکن ! نماینده که نباید حق جو و آزاد منش باشه! چه معنی میده !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
۲۲:۱۶
تو این کشور همه ادعای دفاع از حق مردم دارن و
مطهری هم سیاست زده و قبیله ای عمل می کنه ولی ادعا داره که منصفانه و بی طرفانه عمل می کنه انصاف داشتن و دنبال حق بودن ایشون باید برای هر فردی صرف نظر از نگاه هر نگاه سیاسی قابل حس کردن باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
محض یاداوری عرض می کنم اولا مطهری شجاعت کافی را داره و ان را بارها اثبات کرده دوما هموز خاطره حمله به ایشان از یادمان نرفته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
۲۳:۱۹
فقط نمونه ای از بی طرفی رو مثال بزن در مورد حمله هم ایشان تنها کسی نیست که این وضع براش پیش اومده و قرار نیست بشه راه گریزی برای فرار .کسی که هزینه نده و فقط بخواد ژست حق به جانب بگیره همون بهتر که نماینده نشه ضمنا آقای فلاحت پیشه در کردستان مورد حمله مسلحانه قرار گرفته ایشونم لابد دیگه اصلا نماینده نشه
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
تابناک به ناشناس۲۲:۴۷ پاسخ دادم چرا درج نمیکنید؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی جون یک کمی از گردش فضایی بیا پایین شاید ان وقت دوباره شما را بخواهیم!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی جون . کی میای . دلمان برای شما تنک شده . دلمان برای دویدن پشت سر خودروی اسکورتت تنک شده . در مراسم استقبال از احمدی نژاد ملت ده کیلیومتر بدو کردند و کلی جمعیت زیر دست و پا گرفتار شده بودند من ایم منطره را از دور میدیدم . یکساعت آیات و روایات را تفسیر کرد و از طلم گفت و امریکا در حال نابودی هست اخر سر گفت برای شهر شما میخواهم بهترین هتل را بسازم . رفت که بسازد . یک روز هم ادارجات تعطیل شده بودند . ۲۰ تا دوربین هم فیلم برداری میکردند . به فاصله ۳۰ کیلومتر دوباره ایشان در شهر دیگری در همان روز رفتند دوباره همان سخن را تکرار کردند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
۲۳:۴۳
خوب بود در مورد سفرهای روحانی هم می نوشتی از دانش آموزان مدارس حتما با پای پیاده به همراه کارگزارانی ها به کار مردم می رسیدن
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی نژاد که میخواد ولی شما رسانه هم بدتون نمیاد.هر روز یک خبر ازش.ولی خود ماندلا هم بیاد من رای نمیدم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
فکر می کنم بزرگ کردن احمدی نژاد تو رسانه های وابسته به جناح های مختلف صرفا برای رد گم کنی و جهت دستیابی راحت تر به اهداف انتخاباتی خودشونه
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
منظورش از مردم همون رانت خوارها و بابک ها و غیره هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
مگر کسی در تهران و یا شهرستان بخواهد آپارتمان بخرد پول نقد میدهد، تابی جون توجیه ات از آب دوغ خیاری هم بدتر است، الانه کسی یه بتری شیر میگیرد، کارت میکشد
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
بطری
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
توجیه هیئت نظارت بر نمایندگان بوده نه توجیه تابناک....تابناک فقط نقل قول کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
جناب نماینده :
1.همان کسی است که در مجلس برجام را پاره کرد!
2.یکی از ایشان بپرسد خانه های سازمانی مجلس چه عیبی داشت که ساکن سعادت آباد شدند؟!
3.چه تناسبی بین رشته تحصیلی ایشان با کمیسیونی که در آن عضو شدند وجود دارد؟!

4.جناب جمالی تا کی می خواهند ماله بر اعمال و رفتار اشتباه نمایندگان بکشند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
در منطقه سعادت آباد و شهرک غرب سرقت منزل بسیار اتفاق میافتد.دست بر قضا بسیاری از مدیران و مسئولین در همین ناحیه منزل دارند.بهتر است فکری برای امنیت بیشتر این منطقه بشود. تا مسئولین محترم با آسایش به خدمت برای مردم مشغول باشند، و اموالشان که با عرق جبین بدست آمده بر باد نرود.چند وقت پیش دزد به منزل ما زد،در رو شکسته بود،ولی چیزی نداشتیم ببرد،خیط شده بود.ولی نامرد به درب ما خسارت زد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
چرا اداره مالیات حریف پزشکان و وکلا با فرار مالیاتی هر کدام 7000 میلیارد تومانی در سال نمیشود ولی چند دهه است که به راحتی مالیات کارمندان و کارگران را میگیرد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
چون در این مملکت ما مردم بیخود و بی‌جهت به پزشکان و وکلا احترام زیادی می‌گذاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دو تا سه میلیارد تومان پول در حد فروش یک آپارتمان ۱۵۰ متری در منطقه دو یا سه تهران است. خواهش می کنم طوری صحبت کنید که ماهم بفهمیم چون در تمام 58 سال عمرم 100 میلیون تومان پول با هم ندیدم شما که سیرت امام علی را دنبال می کنید و حکومت عدل اسلامی را بنیاد نهاده اید این مقدار پول نقد توی خانه هایتان پول توجیبی محسوب میشه خواهش میکنم در آمد جامعه را قرار دهید که بعضی ناموس بعضی اعضا بدن بعضی حتی جان را برای لقمه ای نان نفروشند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
سرکاری برادر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
گفتند میخواهیم که سیرت امام علی را داشته باشیم وچون عاشقان خدمت هستند بعضی وقتها شفیته گان ثروت هم کیشوند که از قدرت خدمت در جهت تامین نقدینگی برای خرید یک اپارتمان برای زن وبچه واین حداقل سهم یک شهروند است قبول ندارید البته چون ما شهروند نیستیم این حق را نداریم
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
تو سر کار نیستی زرنگ
شهباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
جناب حسینی محترم فعلا پیگیر پولای دزدیده شده نماینده مجلس باش یقه این مدیرا رو هم ول کن چهل میلیون میشه ۳۵۰۰یورو الان یه کارگر پمپ بنزین هم تو دنی ۵۰۰۰هزار یورو درامد داره
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
"احمدی‌نژاد: مردم اصرار می‌کنند که دوباره برگردم " درود به شرفت !!!!! کسی که با مردم باشد در دل مردم هم جای دارد .اما بعید میدانم .از ابتدا نگاه کنیم خواهیم فهمید که هیچکدام از روسای جمهور بعد از اتمام دوره شان همه مورد غضب ونفرت قرار گرفاه اند وشما را هم بی شک هیچوقت تایید طلاحیت نخواهند کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
جدا از این حرفها. از این روسای جمهور که تا بحال داشتیم خیری ندیدیم.اگر اوضاع بر همین منوال باشه. درانتخابات های پیش رو ،چه احمدی نژاد کاندید باشه یا هر کدام از بزرگانی که تا بحال بودن،میزان مشارکت در حد 10 تا 15 درصد بیشتر نمیشه.حال خود دانید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آیا میدانستید که حقوق ماهیانه پرداختی از طرف یک پزشک به منشی برای نیمه وقت ( از ساعت 8 تا 13) مبلغ سیصد هزار تومان و تمام وقت (ساعت 8 تا 13 و بعداز ظهر ساعت 4 تا 9 شب) مبلغ پانصد هزار تومان است؟ این در حالیست که آن پزشک فقط در همان روز به راحتی 3 میلیون کاسب میشود؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
بردگی و استثمار منشی‌ها هم به لیست تخلفات برخی پزشکان افزوده شد.
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
"مطهری توپ شفافیت را به زمین شورای نگهبان انداخت"
باید گفت :وای بر نماینده ایی که جرات اعلام رای خود را ندارد !!!! شما که جرات اعلام علنی نظر ورای خود را ندارید همان بهتر هر بلایی سر شما ومردم ومملکت بیاورند
پاسخ ها
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
مطهری توپ را به زمین دیگری ننداخت! مطهری معتقد هست دیگر نهادها برای شفافیت اولویت دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آقای مرتضی
اگه ایشون دنبال حقه از خودشون شفافیتو شروع کنن بعد برن جاهای دیگه اینجوری کسی هم انتقاد بکنه حرفش خریدار نداره
یک بازنشسته
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
تابی عزیز چرا کلمه گروه فشار رو حذف کردید ؟یا نمایش ندهید نظرات رو یا اگر نمایش میدهید با حذف کلمات اصلی آنرا بی معنی وهجو نشان ندهید
جناب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
طبق اعلام رسمی دولت ۶۰ درصد ثروت و اقتصاد کشور در دستان ۴ بنیاد و سازمانی است که اصلا در اختیار و نظارت و کنترل دولتها نبوده و نیست .
و ۱۵ در صد هم در دست بخش خصوصی است و دولت تنها اختیار ۲۵ درصد اقتصاد را دارد
و آنهم صرف پرداخت حقوقها و کمی هم نگهداری و عمرانی پروژه ها می گردد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اینایی که منفی میدن سیاست نمیدون چون همه جای دنیا مجلس شفاف است چون مجلس وکیل مردمه چرا منطق ندارید باید ما بدونیم وکلا چیکار میکنن پارتی بازی میکنن نیکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
"جمعیت سالمند ایران از میانگین آسیا و جهان بیشتر خواهد شد". و همچنان انحصار در پزشکی ایران ادامه دارد و همچنان پذیرش پزشک کمتر از سال 1366 است.
ناشناس
|
France
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی نژاد . مردم اصرار دارند من دوباره برگردم ..... سوال ؟ آقای احمدی نژاد ! اگر قرار باشد در طول یک قرن ده تا رییس جمهور سمج در طی روند انتخابات طی چند دهه برای کسب قدرت اینچنین سماجت و اصرار کنند . جنگ قدرت در خواهد گرفت . نبودن قدرت احزاب واقعی در کشور باعث میشود جامعه بجای اینکه احزاب برای کشور برنامه ارایه دهند و برنامه داشته باشند و افراد در احزاب رشد کنند ، فرد گرایی در جامعه شکل میگیرد . این روش برای اینده مردم سالاری کشور خوب نیست . گردش قدرت باید وجود داشته باشد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اخه ایشون چند تا چیز جدید یاد گرفته که اگه بگه خود گوبلز از تو قبر پا میشه حسابی براش کف میزنه.تو شهر شما هتل نساخت تو شهر ما هم ۶ بار کلنگ احداث خط اهن زد!!.اون ۸ سال و اینم ۶ سال روحانی دریغ از یک متر خط اهن دیده باشیم!!!میگفت مشکل فقط دو تا تار موی خانمهاست؟بعد دیدیم چه کرد !.میگفت باید مدیریت جهانی کنیم.بعد موقع رفتن کشور تحت تحریم رو با ذخیره دو روز گندم تحویل داد.بیخود نیست بهش میگفتن معجزه هزاره سوم!!! خلاصه ایشون یکم شیرینکاری جدید یاد گرفته میخواد برای اون بیاد
:)
حق
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اگه راست میگی و دلت میخواد برگرد تا ....
آفرین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
احمدی نژاد فقط برای زدن تیر خلاص آخر به کله
کشور و مردم باید بیاید و بس
واقعا ایشان مردم را چه فرض کرده اند !!!؟؟
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
"روایت یک نماینده از سرقت ۲ تا ۳ میلیارد تومانی از خانه نماینده استان آذربایجان غربی"
خوب جناب نماینده محترم کدام خریدار آپارتمانی 3میلیارد پول نقد بابت به قول شما خرید یک آپارتمان 150 متری میدهد ؟ وجالبتر اینکه ایشان سه میلیارد را پول ناچیزی میداند !!!!! اف بر ما که شما ها شده اید آقا بالاسر ما وبا توجه به فرمان آتش به اختیار رهبری جرات وشهامت مقابله با شماها را نداریم !!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
ان اتشی که فرمودید برای استفاده عده ای خاص در موقعیت خاص است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
"براساس آمارها، سرانه سردفتری با وجود افزایش جمعیت از سال ۵۴ تاکنون تغییر نکرده و به ازای هر صد هزار نفر، ۹ سردفتر فعال است."
پزشکی انحصاری.
وکالت انحصاری.
سردفتراری انحصاری.
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دکتر سیدمحمود احمدی نجاد بیا و دوباره ما را به اوج برسان با شجاعتت با دریایتت با مدیریت جهانی ات. ای دکتر قحرمان و مردمی و مخترع یارانه بیا و همه چیز را خوب کن
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
کلی خندیدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
نعمت در خنداندن رو دست نداری،؛ اما همانطور که خودت هم می دانی دکتر محمود احمدی نژاد مردیست شجاع که در دوران کایش ثابت کرد که دست پاک و صادق است!!
لجاجت و قوم پرستی انسان را از خدا دور و سعادت بیزار می کند!مواظب باش عزیز
حق
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
ای هلو .. ای شفتالو .. ای گلابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
حتماً برگرد سلطان محمود
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی نژاد را بگویید : به همین خیال باش !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
اگر دکتر احمدی نژاد این مرد دست پاک و راستگو قدم پیش بگذارد ما من با تمام توان در خدمتش خواهم بود
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
صدام حسین را اگر زنده کنید و حکم رئیس جمهوری کشور خودمان را بنامش بزنیم
قطعا کارکردش کمتر از احمدی نژاد
برای کشور و مردم خسارت بار خواهد بود
شک نکنید
جام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
نیازی به گفتن من و شما نیست . متاسفانه به همین خیال هست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
داستان طرح شفافیت رای نمایندگان بازی جبهه پایداری هست وگرنه اینها اصلا به رای و دمکراسی اعتقادی ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
کسانی که مولود تاریک خانه اند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دوستی که از تاریکخانه صحبت می کنن باید بگن آیا هم فکرانشان در اتاق شیشه ایند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
از اثرات و شاهکارهای!؟ بزرگ جبهه پایداری
الف ، به کرسی نشاندن احمدی نژاد
ب ، مدیریت بر سیمای میلی است
خودتان قضاوت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
امروز خبری ازفعال اصولگرا؟!(محمد مهاجری) نبود!! اظهار نظر نفرمودند؟
البته آقای ایمانی جاشو پر کردند ! نوبتی کار میکنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
اگر وقت کنیم در زمان وزارت سلطانی فر ورزش ملی بسودی نابودی در حرکت است .کشتی،تکواندو و وزنه برداری و جودو که کاملا سقوط کرده اند احتمالا اولین بار است که ممکن است هیچ مدالی در المپیک به کاروان ایران نرسد.چرا مجلس سکوت کرده که خدا می داند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
در سایه تحریم همه وزارت خانه ها رو به افول هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
ورزش قهرمانی باید تعطیل بشه فقط ورزش همگانی اگه اندازه هزینه ای که انجام میشه منفعت اقتصادی نداشته باشه همون بهتر که با گسترش ورزش همگانی به فکر سلامت مردم بود اول از همه فوتبال حرفه ای تعطیل بشه خوبه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
۲۲:۳۰
دیوار حاشا بلنده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
چکی بود که می گفت من 100 روزه سایه تحریمها رو و آثارشون رو از سر کشور و ملت دور می کنم؟!

حالا بعد کلی باج دادن و دشمن شاد کردن و ... نتونست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
عدم شفافیت در مجلس نوعی نفاق است نماینده وکیل الدوله معلومه که تا دستیار پایین میاد وقتی دولتیها نمایندگان مجلس نجومی میگیرن معلومه که هیچ وقت این قضیه حل نمیشه کدوم ادم عاقلی سه میلیارد پول فروش مثلا آپارتمان را تو خونه نگه میداره لطفا به شعور مردم توهین نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دستفروشی ایرانیا تو عراق شمارو از خواب بیدار میکنه؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مگر عیب دارد کار که عار نیست دستفروشی هم شغلی شریف است واینکه از خواب بیدار شوند بیدار کردن کسی که خودش را بخواب زده باشد مشکل است وحالا اینقدر بگویید که همه بروند ونان ان عده را هم اجر کنند که اقلیم همه را برگرداند
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
صادرات هزاران کارگر ساختمان ایرانی به عراق برای کارهای ساختمانی و عمرانی در عراق و کردستان اقلیم !!!؟؟؟
و نبود کار در کشور برای کارگران وطنی !؟
در حالیکه ۴۵ سال قبل از کره جنوبی و تایلند کارگر ساختمانی برای ساخت کشور در حال ساخت و ساز و پیشرفت وارد می کردیم
واقعا که در خواب هم کسی نمی توانست چنین چیزهایی را ببیند !!؟؟
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
عضو چند کانال تلگرامی معاند هستم. وقتی میبینم تصمیم به زدن یک فرد از افراد موفق خدوم مثل ظریف و زنگنه دارن چقدر هماهنگ با هم و با یک خط رسانه ای داخلی خاص عمل میکنن،واقعا لذت میبرم.دو روزی هم هست که گیر دادن به وزیر ارتباطات اذری جهرمی. اینکه چطور ابشخور اون خارجیهای برانداز با این داخلیهای تندرو یکی و هماهنگ هست توضیحش کار من نیست. فقط همینقدر میدونم که توپخانه خیلی منظم و هماهنگه.باور نمیکنین مطالب دو روز گذشته اون کانالهای معاند مثل اقای پفک نمکی دروغ نیوز رو با برخی کانالهای داخلی مقایسه کنین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
به قول همین احمدی‌نژاد آنجات که می‌سوزه را آب بریز.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
در موضوع تخریب برجام هم خیلی خوب پاس کاری میکردند
مرتضی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آفرین ! ای کاش فهم سیاسی شما نزد همگان بود! هماهنگی عده‌ای در داخل با سلطنت طلب ورجویون و ... توضیح داره ولی احتمال داره تابناک نمونه درج کنه! عاقلان را اشارتی کافیست!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
موفق خدوم رو خوب اومدی معیارهای کسب این موفقیتها رو بگید ما هم بدونیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
اون کانالها و شبکه های معاند از کجا منشا و کمک میگیرن از همونایی که شما فکر می کنین با دادن امتیاز بهشون میشه اوضاع رو درست کرد جهرمی بیشتر داره نمایش بازی می کنه دو سال دیگه مشخص میشه او چقدر توانشو توی خدمت به ملت صرف کرده
ناشناس
| United States |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
سخنان دو پهلوی ظریف در باب غرب . دمکراسی . حقوق شهروندی . جرم سیاسی . ازادیهای مدنی . یه کمی آزار دهنده هست . آنجا که میگوید مردم این راه راه انتخاب کردند . با کدام آمار اینقدر مسولین ایران شهامت و شجاعت بخرج میدهند و میگویند مردم ما را اجبار میکنند که این سیاست ها را در پیش گیریم . من هیچوقت در طی چهل سال رای به سخنان مثل طریف ندادم . من به حق مردم و مردم سالاری رای دادم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
در خصوص نظر آقای ناجگردون باید گفت این چه سیاستی است که هزینه سرسام آور حذف 4 صفر را نادیده میگیرد چون میخواهد همسو با دولت باشد حداقل کل پول در گردش باید کم کم دوباره چاپ بشه یا نه؟!
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
مبحث شفافیت ساده ؛ روشن و قابل فهم است! ذوالنور وامثالهم دنبال چه هستند؟ باور کنید متوجه نیستم! آیا این جماعت نمی‌فهمند یا نمی‌توانند بفهمند یا در مقابل فهمیدن مقاومت می‌کنند یا سودشان درنفهمیدن است یا فهمیدن و فهمیده بودن را ضدیت میدانند! شفافیت همگانی خواست عمومی همه مردم است ! این چه بهانه های است که شورای نگهبان فلان است و شورای عالی امنیت بهمان! میگویید نگران آبروی افراد هستید! دیدیم چگونه با آبروی افراد بازی میکنید! پروانه سلحشوری نمونه آن ! باقی توضیحات بماند!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مرتضی نظرت ***********،********++++++++
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
منطقی و کاملا مشخص است
آنکس که حساب پاک است
از محاسبه و شفافیت چه باک است ؟
اینهایی که مخالفت می کنند
حتما ریگهای بزرگی در کفشهایشان است
ناشناس
|
France
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
محمد خاتمی در دیدار با دانشجویان . . انتخابات را نباید تحریم کرد . چون تنها راه اعمال نظر مردم هست . اقای خاتمی ! نظر مردم چقدر مهم هست . نظر مردم در انتحابات اخیر قابلیت اجرایی پیدا کرد .؟ نظر مردم در انتخابات اخیر در سیاست گذاریها تاثیر گذار بود ؟ این روش فقط زمانی قابل قبول هست که در قانون بازنگری شود . یعنی در قانون نوشته شود نظر مردم و رضایت مردم شرط انتخابات هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
این درست که مردم نظر میدهند٬ اما تفسیر نظر مردم کار تخصصی هست. و معمولا چیزی برعکس نظر انتخاب کننده و انتخاب شونده است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
هرکس تو این بازی نقشی داره نقش خاتمی هر تَکرار کردنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آقای ختمی . حصر شما چی شد . ما رای به رفع حصر دادیم . درست شد . انشالاه رای ما تونست شماها را از حصر دربیاره . اگر این رای ها تونست اینقدر کارساز باشه چشم . ولی من چشمم اب نمیخوره رای زیاد مهم باشه چونبرخی با رای انعطاف ندارها ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
انجاهی که قانون تصویب کرده اند بعد از انتخابات برعلیه مردم عام هستند ومنافع عده ای فقط تامین میشود در ایران که نانوشته است بیخیال انها عادت کردند ومردم هم برایشان عادی شده مثل ادم اهنی برویم رای بدهیم وچون باید دنبال نان بدویم فرصت مطالبه را نداریم وفکر میکنیم انها که انخاب کردیم وکیل ما هستند که اینطور نیست وکیل جیب خودشان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
شفافیت خوبه ولی فقط برای همسایه جناب ذوالنور؟؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
محمود جان بی خیال ملت شو ؟!
ناشناس
|
France
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
تاجگردون . حذف چهار صفر پول ملی از بار تورم روانی کم میکند . برای حرکت اول در تمام بانک ها به جای ریال از تومان استفاده کنید و در حرکت دوم باید یک واحد جدید از تعریف پول خرد باید استفاده کنید یعنی واحد بزرگتر از تومان . یعنی هر تومان برابر با ده ریال هست . هر ده تومان برابر با چند ..... هست . یعنی باید یک واحد پولی جدید تعریف کنند تا مبادلات بخوبی انجام گیرد . یعنی این واحد جدید هم باید سکه باشد چون پول خرد محسوب میشود نه پول درشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
محمود دلش باز برای نیویورک و ونزوئلا تنگ شده ؟؟ کسی به اندازه ۳۵ سال درآمد نفتی کشور رو به فنا داد و صندوق توسعه ملی رو جارو کرد دیگه بسه دیگه ، محمود جان یادته آخر دولت با سلام و صلوات به پایان رساندی
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دلش تنگ شده در سخنرانی سازمان ملل یک نفس کل صحیفه سجادیه را بخواند و پنج دقیقه آخر به موضوع اصلی بپردازد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
چرا این فرد را تا اکنون دادگاهی نکرده اند؟
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
ضربه اصلی به اقتصاد کشور را او زد
و کمر تولید و اقتصاد کشور و مردم را شکست
بزرگترین اختلاس های چند هزار میلیاردی
و ۷ قطعنامه تحریمی
و بردن کشور ذیل بند ۷ منشور ملل را او و دکتر جلیلی به کشور تحمیل کردند
و هنوز سنگی که در ته چاه انداخته اند را نتوانستند تکان بدهند
چه برسد به بیرون آوردن آن
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
باز هم نوشتید سید محمد خاتمی!!کی هست؟از ممنوع التصویر و ممنوع العروسی و ممنوع السخنرانی در اومده؟دستور العمل جدید زمان انتخاباته؟کشوندن مردم پای صندوقها به هر قیمت؟توسط کسی که از خودش نمیتونه محافظت کنه!!! بنظر شما معقول و منطقی هست؟سید محمد عزیز من رای نمیدم
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
بعداز انتحابات دوم خرداد و شعار توسعه سیاسی محمد خاتمی گروهی از سیاسیون فکر میکردند که فصای باز سیاسی بوجود امده و در این فضا شروع به انتقاد گردند که نتیجه این شد که هزینه زندان و حبس و اقامت در خارج را به جان بخرند . نافدبودن رای مردم نیاز به لوازم دمکراسی دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
رأی بی رأی
محسن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
یک بار فقط یک بار مردم رای ندهند ببینیم چی مشه رای دادنو چهل ساله مبینیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آیا واقعا این حرفای احمدی نژاده ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
فقط اگه بتوانید تو درآمد شرکت م شفافیت سازی کنید کافیست ، شک نکنید درآمد آنجا با درآمد صادرات عیر نفتی برابری میکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مخابرات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
شرکت م حداقل ۴۲ هزار میلیارد درآمد مستقیم داره ، دنبال شفافیت هستین بین الله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مخابرات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
اون نماینده ای که میگه دو سه میلیارد در حد قیمت یک خانه در منطقه دو و سه هست، زمان قجر نیست که اینهمه پول رو تو گونی و بالش یا نهایت گاوصندوق گذاشت.پس بانک رو برای چی گذاشتن؟
پاسخ ها
جناب
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
این پولها حتما مشکوک بودند
و الا چرا ایشان که خودش،یک فرد معمم و تحصیل کرده و نماینده اقتصادی مجلس است
نمی دانستند که بیرون کشیدن پول از بانکهای کشور و تبدیل آنها به ارز های خارجی و نگهداری در منزل علاوه بر خطرات امنیتی ، چه ضربات و صدمات بزرگ و جبران ناپذیری به کشور و مردم میزنند ؟
آیا اجرای درست قوانین و دستورات و نسخه های علمی و کارشناسانه آنها فقط برای مردم عادی و فقیر شده است که باید رعایت و اجرا گردند ؟
و زمانی که به خودشان می رسد ، هیچ کسی حتی از آنها سوال هم نمی کند!؟،
که چرا خطا کردید ؟
و از کجا این حجم از ارز خارجی و نقد به شما رسیده ؟
چرا فقط قانون باید در مورد مردم عادی اجرا گردد ؟
این با کدامیک از اهداف اولیه انقلابی کردیم جور است ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آقای احمدی نژاد به خدا باور کنید اینهای که اطراف شما جمع شده اند و از شما می خواهند که به سیاست برگردید تعدادشان در کل مملکت به یک میلیون نفر هم نمی رسد. خدا وکیلی آیا باور دارید که شما در دور دوم واقعاً برنده انتخابات بودید؟!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
اینکه احمدی نژاد اشتباه می کند شکی نیست ولی این که شما از توهم تقلب در 84 و88 بیرون نیامدید عجیب است
ناشناس
| France |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی جون در دوم رییس جمهور کردند . خودش به خودش باورش شده . محاکمه خاتمی نتیجه اش چی شد ؟
ناشناس
| France |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آنهای که دور احمدی نژاد فریاد میزنند اصلا سواد سیاسی ندارند . انها دنبال گرفتن پست و مقام و بعدا رسیدن به پول و ثروت هستند . واقعا مردمی که متولدین دهه سی و چهل و پنجاه هستند چند درصد سواد سیاسی دارند . هیچ . از نطر انها سیاست و سیاستمداری یعنی ارزانی باشه . کالا باشه . هر کی میخواد باشه و هرچی میخواد باشه . اتفاقا همین افراد دنبال ماشین احمدی نزاد مردم را تشویق میکنند که فریاد بزنید احمدی نژاد ......بعد ایشان هم بصورت نمادین چند دسته اسکناس را از بالای خودرو به طرف مردم‌پرتاب کند . واقعا این شکل حاکمیت را دیدید . عدالت و توسعه کشور باید علمی باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
پرچم فرانسه
اتفاقا همین افرادی که میگی زمینه ساز پیروزی خاتمی تو سال 76 بودن لااقل چیزی نگید که علیهتون باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
۲۳:۱۹
هرکی از شما نباشه تقلب شده
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
جناب همتی وقتی دلار ۱۷ تومانی رو ۱۲ تومان می فروشی به فکر آخر سال هم باش انبارها داره خالی میشه ، مشکل کمبود دارو جدی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
فقط بورس تا فتح قله ۵۰۰ هزار واحدی ؟! تا زنده ایم رزمنده ایم
ا...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
اون موقعی که مردم تو رو می خواستن زست های مردمی بین مردم اعتبار داشت و اینکه نمی دونستند که عاقبت حرف های مفت در دنیا و داخل چی هست و اینکه اون موقع خزانه ی کشور پر بود ، الان این خبرا نیست .
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
تو رو خدا اقلا به حیوانات رحم کنید
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دکتر جان بنده به عنوان مردم اصلا اصراری به اومدن شما ندارم !
اگرچه دل خوشی هم از رئیس جمهور فعلی ندارم !
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
مدیران فقط پول مفت میگیرن چی میشد مثل مربی ورزشی مدیر ان کاربلد از خارج میاوردند یا اگر بهشون بر میخوره بعنوان مشاور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
دست بردار محمود !
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی نژاد بعنوان فردی که سیاستمدار نیست ولی برای مواقع ضروری اصولگرایان میتوانند برای تخریب سیاسیون دیگر مورد استفاده قرار دهند . الان هم بهش میدان میدهند فقط بخاطر التیام جو فعلی کشور هست که شهر به شهر میرود و خصوصی ترین جلسات بالا دستی را بصورت گزینشی خرد خرد به مردم اطلاع میدهد .‌در صورتی وقتی خودش رییس جمهور بود حتی اجازه کوچکترین مسایل نشست ها را اجازه درج خبر نمیداد . وزیر بهداشت را با یک انتقاد کوچک از کار برکنار کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
جلسات بالادستی رو به مردم اطلاع دادن خیلی بهتر از اینه که به بیگانگان اطلاع بدیم
کاظم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
"... تمشک، زرشک و انار وحشی که یکی از غذا‌های ..."
دوست عزیز نویسنده، زرشک، تمشک و انار وحشی، رو هم میشن "سه تا" نه "یکی".
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آقا محمود دوباره دچار خود شيفنگي شده است.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
ایران ما و مردم ما با تفکر احمدی نزادی و احمدی نژادیها خوشبخت نخواهند شد . برای اینکه در تفکر انها برای دنیا برنامه دارند اما برای فاصلاب شهر خود که در خیابان و کوچه روان شده است برنامه ندارند . برای ایالت کالامانکا برنامه دارد اما برای محیط زیست کشورش برنامه ندارد . در تفکر انها اینچنین القا شده است که اول دیگر کشورهای دوست را سروسامان بدهیم داخل کشور را میشود بعد درست کرد حالا اگر هم مردم اعتراص کردند میشود با قوت کنترلشان کرد اصل خارج از کشور و جمع کردن طرفداران هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
۲۳:۳۴
برنامه های شما رو هم دیدیم افتتاح راه هوایی و اتاق شیردادن و عجیبتر از همه احیای دریاچه ارومیه که دوستان بارندگی رو هم به نام خودشون می زنن بماند الودگی های ازن و دی اکسید گوگرد با وجود این همه ادعای زیست محیطی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
از علاقه وافر احمدي نژاد به امريكا هم مي نوشتيد .
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
هیچ رییس جمهوری با شعار پوپولیستی و ساده زیستی و ظاهر سازی و لباس ساده پوشیدن به سربلندی نرسیده . ایت تاکتیک فقط مصرف سیاسی دارد . میشود ساختمان و ماشین و امکانات خوب داشت ولی به فقرا را هم درک کرد و سهیم کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
لاریجانی و احمدی‌نژاد دو روی یک سکه‌اند. دیگر فریب نمی‌خوریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
درود بر احمدی نژاد و یارانش ..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی جون . میخوای بیای چکار کنی . تو خیابانها مردم پیرو کوچک را دنبال ماشینت بدو بدهی ؟ میخوای کهریزک دیگری شکل بدهی ؟ . ارمانهای احمدی نژاد فقط بدرد خودش میخورد . ارمانهای احمدی نژاد حتی برای ادراه یک روستا هم نمیشود اجرا کرد . تز احمدی نژاد این هست که سرمایه داری خوب هست که خودی باشه ولی عیر خودیها باید دست به گدایی برای کار یا پول یا وام بسمت خودیها دراز باشد . در تفکر احمدی نزاد در حوزه اقتصاد همان شعار سوسیالیستی هست . این تفکر ۸۰ سال با سرنیزه دوام اکرد ولی بعدا فرو پاشید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
هاله نور می‌بینم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
چطور میشه ۵۰۰ میلیون رو طی یک سال ونیم به ۴ میلیارد رسوند ؟!
یکی از آشنایان در سال ۹۶ خانه به قیمت ۵۵۰ میلیون خرید و در اواخر ۹۷ به نزدیک به دومیلیارد فروخت و بلافاصله با تمام سرمایه وارد بورس شد و دقیقا صاحب ۴ میلیارد شد و همون خونه خودش رو دوباره خرید و ۲ ونیم میلیارد دیگه رو داره بورس بازی میکنه ؟ این است هنر پولدار شدن بدون دردسر تو ایران و تبارک الله . حالا کارمند بیچاره باید منتظر آخر ماه باشه تا حقوق و یارانه رو بریزن تا از گرسنگی نمیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
حالا دیگه افزایش های ۸ هزار واحدی روزانه بورس معامله گران رو نمی گیره ، منتظر افزایش ساعتی هستیم ؟!! همتی دمت گرم پولدارمون کردی ؟! من هر روز گدا ها رو خیرات میدهم ؟؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
هاله نور آمد. دوباره بدبخت شدیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی نژاد یک مرد واقعی است که به هیچ کس باج نداد و واقعا نقش خود را قشنگ بازی کرد . این همه خدمت و خانه ساختن برای قشر محروم با قیمتی تقریبا مفت . حتی کسانی که باعث رعئس جمهور شدنش شدند خلاصه یک فرد مردمی میباشد .. از قدرتش خوب استفاده کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
پول سرشار نفت هم بی تاثیر نبود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
تو این اوضاعی که تو مملکت هست.این آقا که هیچ،اگر هر معصومی هم که بخواد بیاد،کار بکنه نمیذارن،ا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
کی خوب میشی؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مرد واقعی؟!
ناشناس
| United States |
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
واقعا تو این خانه های قوطی شکل مردم راحت هستند ؟ پول میداد مردم خودشان بهترشو میساختند . هر جا دوست داشتند میساختند . خانه هر کسی باید روی زمین خودش ساخته بشه یعنی وقتی پا رو روی زمین میزاری مال خودت باشه نه اینکه در هوا در چند طبقه بالا زندگی کنی هم پایین سقف و هم بالای سقف منزلت مردم باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
جاهایی که با شفافیت بشن هیچ وقت نمی شن ، شفافیت فقط برای همسایه جناب ذوالنور و پناهیان خوب است نه خود حضرات ؟؟! شفافیت یعنی اینکه چرا آموزش و پرورشی که روزگاری سهم آن از بودجه جاری کشور ۳۸ درصد بوده به ۹ درصد کاهش یافته و جایی دیگه بودجه ۳ درصدی آن ۲۳ درصد رشد داشته ؟! چرا بعد از ۴۰ سال مدارس کپری و کانکسی داشته باشیم ؟ و فرزندان مملکت یا از سرما تلف بشن یا بخاطر نبود وسایل گرمایشی مناسب در آتش بسوزند ؟ و معلم مملکت بخاطر ۵۰۰ هزار تومان مجبور باشه مناطق محروم حق التدریس بشه ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
برای اینکه دستگاهای فرهنگی زیادی کار موازی با اموزش و پرورش انجام‌میدهند . یعنی بنام کتر فرهنگی حجم زیادی از بودجه بخش اموزش و فرهنگ را دولت به این نهادهای فرهنگی اختصاص میدهد .
dayani
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
آقای ده نمکی میگوید 30تومان و 70 تومان. چقدر است سی تومان، سی هزار تومان، سی میلیون تومان یا سی میلیاردتومان.
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
وقتی چماقداری ۳۰ هزار تومن است
وقتی کارگردانی ۳۰ میلیارد تومان میشود
وقتی رئیس جمهوری ۳۰ میلیون دلار
و بالاتر هم ۳۰ میلیارد دلار میشود
افتاد !!!!؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
حضور احمدی نژاد که چه اگر مطمئن باشند فلان فرد خارج نشین برانداز هم میتواند تعداد شرکت کننگانرا بالا ببرد قطعا تائید صلاحیت میشود مشروط بر آنکه مطمئن باشند رای نخواهد اورد / نه تنها نام رئیس جمهور بعد را میدانند که حتی لقب تخریب او را برای مرحله دوم نیز ساخته اند " برانداز ، انحرافی ، بی بصیرت ، غربزده ، ......"
پناهی
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۸
احمدی نژاد مرد روزگار سخته همین الان بگن بیاد بالای بیست میلیون رای داره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
خخخخخخخخخخخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مار گزیده ایم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
دروغ گفتن که مالیات ندارد!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
بشرطی که بازم آقای مهندس دکتر کامران بشه رئیس ستاد انتخاباتش اونوقت قطعا با همون روش دوباره بالای 20 میلیون میارده
ناشناس
| United States |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
از تعداد همین نظرات بفهم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
لطفا از درب عقب وارد و روی صندلی جلویی بنشینید
ممنون
ناشناس
| United States |
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
از فرد گرایی خارج شوید . فرد گرایی باعث آسیب شدید به کشور شده . انقلاب برای عبور از فرد و افراد و قبیله و قشر خاص بوده . انقلاب برای رسیدن به تصمیمات جمعی یعنی انتخابات توسط مردم بوده . منتها قانون اساسی را کسانی نوشتند که فراموش کردند که بنویسند که مردم با چه ملزوماتی باید بتوانند ادمهای خود را به کرسی قدرت برسانند . اجازه دهیید دیگران هم در قدرت سهیم باشند . از فردیت خارج شوید . مضرراتی زیادی دارد .
حسین
|
-
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
آقای مطهری شورای امنیت ملی مسائل کلان امنیتی رابررسی وچاره جوئی می کند.درکدام کشوربرای جلسات اینچنینی اتاق شیشه ای درست کرده اند؟معلوم است که این طرح چه هدفی دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
نماینده های مجلس تاجرن یا نماینده ایناکه میگن حقوق ما ۳ میلیون هست فیش نشون میدن
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
آقای ایمانی چند روزی است در رسانه ها سنگ آقایان لاریجانی را به سینه می زند .ایشان اگر واقعا"اصولگرا ست باید اصول را تبیین کند نه اشخاص را .مردم آنقدر فهیم هستند که اشخاص را بشناسند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
آره احمدی نژاد جان برگردوذره ای اعتباروآبرویی هم که دردنیامونده ببروخیالت راراحت کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
احمدی نژاد و آزادی اندیشه ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مردم؟؟؟
پس ما جز احشام هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
محمود جان جون مردمی که می گی لطف کن برنگرد
مون اول هم اومدنت خواست من نبود
ولمون کن برادر
داشت اسمتو کم کم فراموش می کردیم
علیجانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
نماینده مجلس: دریافتی برخی مدیران ۴۰ میلیون است
دریافتی نماینده مجلس چقدر است منظورم پاکت ها است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
احمدی جان مادر چاوز برگرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
درود بر نماینده آذربایجان - اگه حساب بانکی هم دقیقا اعلام بشه خیلی خوب میشه -به قول امروزی ها شفاف سازی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
آقای احمدی نژاد مردمی که اصرار میکنند برگردید در خواب غفلت و جهالت هستند و نمیدانند کلنگ نابسامانی اقتصاد در دوره شما زده شد و با ایجاد پروژه یارانه ها بدبختی را بر مردم عرضه کردید مردم ما فراموش کارند اگر به قبل از یارانه ها برگردیم ثبات اقتصاد و رونق کسب و کار را شاهد بودیم و شما خراب کردید و هزینه هارا بالا بردید و با چندرغاز پولی که بعنوان یارانه کف دست مردم انداختید همه را بیچاره کردید البته نه قشر ثروتمند که بخاطر کارهای شما یک شبه ترلیاردر شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
خيلي بده آدم زندگيش دروغ باشه.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
دلار و یورو را به قیمت دولتی حساب کردید؟ با نرخ آزاد بالای 7 میلیارد می شود سر مردم را کلاه نگذارید تا سرتان کلاه نرود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
صحبت نماینده مجلس عضو کمسیون اقتصادی بسیار عجیب است.ظاهرا طبق نظر ایشان،3 میلیارد تومن پول کمی حساب میشود(گویا برای نمایندگان محترم پول خورد حساب میشود).بعد چرا این همه پول را در منزل نگهداری میکنند.افراد عادی اینکار را نمیکنند،پول را دربانک میگذارند.الان دیگه نقل و انتقال پول حتی زیر 1 میلیون تومان از طریق بانک است.بعد چرا این همه ارز نگهداری کردند.آیا قوه قضاییه نمیخواهد دخالت کند؟مصونیت نماینده،فقط سیاسی هست.در مورد تخلف اقتصادی باید دادگاه وارد عمل شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
قبلا به حرف های محمود جان لبخند میزدیم
الان قهقه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
آقای احمدی نژاد آنها مردم نیستند بلکه کسانی هستند که شما را دست انداخته اند . امر بر شما مشتبه نشود آقای عقل کل .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
دکتر احمدی نژاد من یکی از آن مردمم خواهش میکنم برنگرد!
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
نماینده ای می گوید: دو تا سه میلیارد تومان پول در حد فروش یک آپارتمان ۱۵۰ متری در منطقه دو یا سه تهران است و داشتن چنین مبالغی در متکا ایرادی ندارد. احمدی نژاد از فوج دوستدارانش سخ می گوید که التماس می کنند ایشان بازگردد تا ویرانه آقای روحانی را آباد کند. ده نمکی از دستمزد ناچیزش می گوید. خدایا به تو پناه می بریم. بیدارمان کن. تا از بهشت این آقایان به جهنم دره خودمان بازگردیدم و حداقل توهین به شخصیت مان را تجربه نکنیم.
دکتر حقیقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
احمدی نژاد تو را به خدا . تو را به مقدساتت قسم بر نگرد . بگذار مردم زندگی کنند . هنوز جای حضور قبلی ات درد می کنه !!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
امثال مطهری کشور هزار سال عقب انداختن
ناشناس
|
United States
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
چرا احمدی نژاد با این همه خرابکاری ممنوع تصویر نیست
ناشناس
|
-
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
آقای احمدی نژاد شما برای سیستم یک مهره سوخته ای و مطمئن باش دیگر فرصتی نخواهند داد . برو و زندگیت رو بکن ، البته اگر عذاب وجدان نداشته باشی
مهره مشابه شما با انواع دلبری آماده قبول مسئولیت شده است و راه شما را ادامه خواهد داد . البته با کیفیتی قابل قبول تر برای حامیانش
جام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
احمدی نژاد جان به چهر نفر دور و برت نمیگن مردم . جون خودت بی خیال شو .
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول وام کرونا