بازدید 29130
هزار و هفتصد و هشتاد و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند حاجی‌زاده: ما تنها در مورد ایران مسئول نیستیم/باهنر: اصولگرایان ممکن است به خودشان ببازند/سرلشکر صفوی: اگر آیت‌الله خامنه‌ای نبودند سوریه و عراق سقوط کرده بودند/شکایت دانشگاه شهید بهشتی از دانشجوی قلابی و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۹۲۶۳۸۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰ 28 September 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

سال گذشته ۷۰ درصد دانشجویان دندانپزشکی با سهمیه جذب شدند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از قانون سهمیه اعضای هیأت علمی گفت: بر اساس اطلاعات رسیده در سال گذشته، حدود ۷۰ درصد از دانشجویان دندانپزشکی با سهمیه در دانشگاه‌ها پذیرفته شده‌اند. وی با بیان اینکه بررسی‌های ما نشان می‌دهد، برخی از این افراد فرزندان اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها هستند، توضیح داد: در راستای مبارزه با این ظلمی که در حق دانشجویان مستعد صورت می‌گیرد، لازم است وزارت علوم و وزارت بهداشت اقدامات مؤثری انجام دهند. این نماینده مجلس با بیان اینکه این قانون باید از سوی مجلس و دولت مورد بازنگری قرار گیرد، گفت: بر اساس اطلاعات رسیده در سال گذشته، حدود ۷۰ درصد از دانشجویان دندانپزشکی با سهمیه در دانشگاه‌ها پذیرفته شده‌اند که این موضوع نشان‌دهنده ضایع شدن حق دانشجویان مستعد دیگر است.

ابطحی: کاش روحانی امسال به آمریکا نمی‌رفت

محمدعلی ابطحی در روزنامه شرق نوشت: سفر آقای رئیس‌جمهور به سازمان ملل در آمریکا به پایان رسید. خسته نباشند، زحمت زیادی کشیدند؛ اما ای ‌کاش رئیس‌جمهور امسال به این سفر نمی‌رفت.

به این دلایل: همه در داخل متفق‌القول بودند که در شرایط تحریم و با ویژگی عکس دونفره‌محور آقای ترامپ، در این سفر مذاکره‌ای بین رؤسای جمهور ایران و آمریکا صورت نمی‌گیرد. مقدمات رفع تحریم هم انجام نشده بود. موضع رهبری انقلاب هم که تعیین‌کننده سیاست در ایران است، درباره عدم مذاکره نیز معلوم و علنی بود.

بازیگری که ۲۰۰ میلیون می‌گرفت، به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون هم راضی نمی‌شود!

کارگردان فیلم «هیس دختر‌ها فریاد نمی‌زنند» گفت: افزایش دستمزد بازیگران کاملاً بی منطق و ناعادلانه است، بازیگری تا دو سال پیش با ۲۰۰ میلیون تومان بازی می‌کرد، حالا با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هم سر پروژه نمی‌آید، من نمی‌دانم این دستمزد‌ها از کجا آمده و اصلا چرا بازیگران باید این مبالغ را دریافت کنند؟ /میزان

زنگ خطر «سالمندی» جمعیت ایران به صدا درآمده است

معاون وزیر بهداشت گفت: بیشترین سهم سالمندی در کشور مربوط به استان گیلان و کمترین سهم سالمندی در استان سیستان و بلوچستان است. حدود ۲/۴ درصد تعداد مردان سالمند از زنان سالمند کمتر است. ایران در بیست سال آینده به سالمند‌ترین کشور منطقه تبدیل خواهد شد. ۹۴ درصد سالمندان بیمه پایه دارند و ۳۱ درصد آن‌ها تحت پوشش بیمه تکمیلی هستند. بیشترین علل مرگ و میر در سالمندان، بیماری قلبی عروقی، دیابت، بیماری کلیوی و سرطان است. امید به زندگی در کشور از ۵۰ به ۷۰ سال رسیده است.

استفاده از «حساب اجاره‌ای» جرم است

مدیر کل حقوقی سازمان امور مالیاتی: اگر واگذاری حساب بانکی یا کارت بازرگانی افراد به دیگران، منجر به تسهیل در وقوع جرم شود، صاحب حساب یا کارت بازرگانی به عنوان معاونت در جرم، تحت پیگرد قانونی و مجازات قرار خواهد گرفت.

انشاءالله ۲۰ نوه خواهم داشت!

سردار غلامرضا جلالی، رئیس پدافند غیرعامل کشور در برنامه دست‌خط گفت: «الحمدالله تا الان ۹ نوه دارم؛ ان‌شاءالله تا ۲۰ نوه می‌خواهیم پیش برویم.»

جابجایی مردگان تهرانی چقدر هزینه‌بردار است؟

یکی از بزرگ‌ترین قرارداد‌های هزینه‌ای شهرداری تهران به میزان ۱۵ میلیارد تومان، مربوط به انتقال اموات است. مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در این خصوص می‌گوید: سالانه حدود ۶۰ هزار متوفای شهر تهران وارد سایت بهشت زهرا می‌شوند که از آن‌ها حدود ۲۰ هزار تن تطهیر و به شهرستان‌ها حمل می‌شود. طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، تعرفه آمبولانس در هر کیلومتر ۱۵۰۰ تومان است که این رقم در پنج سال گذشته تغییری نکرده است. به گفته وی، بهشت زهرا ریالی از خودش نمی‌دهد، بلکه هزینه را از خانواده‌ها اخذ و سپس به حساب پیمانکاران واریز می‌کند. / ایرنا

نمی‌توانیم با یک «سوت» اصولگرا‌ها را دور هم جمع کنیم

محمدرضا باهنر، دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:پای منبر پناهیان می‌نشینم برخی بحث‌های علمی او را استفاده می‌کنم، ولی اگر بخواهم با پناهیان مناظره کنم خیلی حرف دارم. بر سر جریان شفافیت آرای نمایندگان، خیلی تعجب کردم که این منبری اهل مطالعه و تحلیل از واژه‌های سبک و نامناسب علیه یک نهاد استفاده کند. با شناختی که از شخصیت آقای پناهیان دارم باور نمی‌کردم این حرف‌ها را وی زده باشد. اختلافات میان اصولگرایان مهندسی شده نیست، اگر اختلافات مهندسی شده بود که می‌توانستیم با یک «سوت» همه اصولگرایان را دور هم جمع کنیم و وحدتی را به وجود بیاوریم. اصولگرا‌ها ممکن است به دلیل همین اطمینان از پیروزی خودشان در انتخابات، "به خودشان ببازند" بنابراین باید تلاش کنند و مدبرانه عمل کنند./ایرنا

آقای خطیب! دقت کنید که چه می‌گویید

حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران، دیروز در خطبه جمعه ضمن اشاره به جدا شدن بحرین توسط رژیم شاه از ایران و اینکه در ۲۰۰ سال گذشته همواره شاهان شکست برای ایران آوردند، گفت: ما در یک جنگ بی‌امان از شرق و غرب، در یک جنگ سیاسی، روانی، اقتصادی، تبلیغاتی و نظامی با اینهمه فشار از همه جوانب مواجه بودیم، اما یک وجب از خاک خود را به دشمن ندادیم. رهبری اولین حرف را در رأس هرم طراحی می‌کرد که خودش می‌جوشد، خودش وجود دارد، خودش حضور دارد، خودش علم دارد، خودش معرفت دارد و خودش خودش نیست و خدا در وجود او تجلی کرده است. قسمت اخیر سخن آقای صدیقی در فضای مجازی بازتاب منفی زیادی داشت و کاربران به عبارت «خدا در وجود او (رهبری) تجلی کرده است» اعتراض کردند. این، اعتراض درستی است و خطیب جمعه هرچند ممکن است بدون توجه به معنای انحرافی این جمله آن را به زبان آورده باشد، ولی باید در آنچه می‌گوید دقت نماید. /جمهوری اسلامی

قالیباف لیست جدا نمی‌دهد

غلامرضا مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: تمام هدف ما این است که مجموعه تشکل‌های جریان انقلابی با یکدیگر در ائتلاف حضور پیدا کنند و در تهران به طور ویژه به لیست واحد برسند. لیست اصولگرایان باید ترکیبی از نیرو‌های با تجربه و جوان باشد، زیرا ما وارد گام دوم انقلاب شده‌ایم. علاوه بر این، حضور خانم‌ها باید در مجلس شورای اسلامی پررنگ‌تر شود. آقای قالیباف به دلیل اینکه عضو شورای وحدت راهبردی اصولگرایان است به صورت جدا از این شورا، لیستی ارائه نمی‌کند؛ البته امید است که جبهه پایداری هم به شورای ائتلاف بپیوندد. /باشگاه خبرنگاران

جریان فاسدی به برخی دانشگاه‌ها دانشجوی قلابی فرستاده است

محمود صادقی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره انتشار اخباری در خصوص دانشجوی قلابی در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و به دنبال آن طرح موضوع فروش صندلی در برخی دانشگاه‌ها گفت: این موضوع را از حدود یک سال قبل از مراجع ذیربط اطلاعاتی و حراستی دنبال کرده و پیگیر بودم. اطمینان پیدا کردم که وزارت بهداشت در حال برخورد است. جریان فاسدی یک سری دانشجوی قلابی را به برخی دانشگاه‌های مرتبط با حوزه پزشکی می‌فرستاده که این همان فروش صندلی است. وزارت بهداشت جدی جلوی این قضیه را گرفته است. ما در حال حاضر می‌خواهیم جلوی این فساد گرفته شود/ ایسنا

شکایت دانشگاه شهید بهشتی از دانشجوی قلابی

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: هویت این دانشجو کاملا جعلی بوده و هیچ گونه ارتباط ارگانی با دانشگاه تحت عنوان دانشجو نداشته است. در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از فردی که با هویت قلابی به عنوان دانشجو وارد شده بود به قوه قضاییه شکایت کرده است. ارتباط دانشجوی قلابی با برخی مؤسسات کنکوری و شبه مافیای کنکور که متأسفانه از افراد چهره دروغین و کاذب می‌سازند، کاملا تأیید شده است. /ایسنا

آمار عجیب یک نماینده از سهمیه‌ها

بشیر خالقی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از قانون سهمیه اعضای هیأت علمی گفت: بر اساس اطلاعات رسیده در سال گذشته حدود ۷۰ درصد دانشجویان دندانپزشکی با سهمیه در دانشگاه‌ها پذیرفته شده‌اند که این موضوع نشان‌دهنده ضایع شدن حق دانشجویان مستعد دیگر است. افزایش ظرفیت دانشگاه‌های علوم پزشکی کمکی به رفع این معضل نمی‌کند، با افزایش دادن ظرفیت‌ها باز هم شاهد جذب بیشتر فرزندان اعضای هیأت علمی خواهیم بود. /فارس

نظر متفاوت زیباکلام درباره سفر روحانی به نیویورک

صادق زیبا کلام به نامه نیوز گفت: هر روزی که می‌گذرد، ناکارآمدی‌های اقتصادی دولت، سرعت ریزش محبوبیت اصلاح طلبان و شمار پشیمان‌ها، سرخوردگان و ناراضیان از رأی‌دهی به روحانی بیشتر می‌شود. در واقع روحانی دارد شانس روی کار آمدن مجلس و رئیس جمهور اصولگرا را بیشتر و بیشتر می‌کند.

مهاجری: یقین دارم احمدی‌نژاد متن موسیقی مایکل جکسون را هم نمی‌فهمد

در ادامه بخشی از اظهارات محمد مهاجری در گفت‌وگو با ایسنا را می‌خوانید.

* [با اشاره به تبریک احمدی نژاد برای تولد مایکل جکسون]: یقین دارم احمدی نژاد مثل من چیزی از موسیقی نمی‌داند، ولی آهنگ مایکل جکسون را منتشر می‌کند. او متن موسیقی این خواننده را هم نمی‌فهمد، ولی چون عاشق سلبریتی شدن است این کار را می‌کند.

* [در مورد اختلاف نظر بین اصلاح‌طلبان برای تحریم یا عدم تحریم انتخابات، مشارکت مشروط در انتخابات]: معتقدم بین اصلاح‌طلبان جنگ زرگری رخ داده و عده‌ای از مشارکت مشروط، عده‌ای از مشارکت بدون قید وشرط صحبت کرده و برخی هم می‌گویند اگر نامزد‌های ما ردصلاحیت شوند، به انتخابات نمی‌آییم، ولی بیشتر از اینکه این ادعا‌ها واقعی باشد، جنگ زرگری است تا شورای نگهبان یا فضای سیاسی کشور را محک بزنند. حتی تندرو‌های اصلاحات هم گفته‌اند اگر نامزد‌های آن‌ها تأیید صلاحیت نشوند، به انتخابات نمی‌آیند، در دوره‌های گذشته هم این حرف‌ها را زده‌اند، ولی پای صندوق رأی آمده‌اند.

* [با اشاره به عملکرد ضعیف عارف در مجلس شورای اسلامی]: عارف که شخصیت درجه یک اصلاح‌طلب است چه کار توانسته است انجام دهد؟ او حتی در حد برخی نماینده‌های اصولگرا که صدایشان در مجلس بلند است، عمل نکرد. حتی اگر شورای نگهبان بعضی نامزد‌های اصلاح‌طلبان را تأیید می‌کرد، بعید می‌دانم که در شرایط سیاسی سال‌های اخیر کاری از دست آن‌ها برمی‌آمد.

سرلشکر صفوی: اگر آیت‌الله خامنه‌ای نبودند سوریه و عراق سقوط کرده بودند

دستیار و مشاور فرماندهی کل قوا با بیان اینکه «رهبری، فرمانده مدافع کشور‌های اسلامی است»، تأکید کرد: آیت‌الله خامنه‌ای به‌عنوان یک رهبر جهان اسلام به کمک ملت‌های مسلمان عراق و سوریه شتافتند و اگر ایشان نبودند، سوریه و عراق سقوط کرده بودند.

باهنر: اصولگرایان ممکن است به خودشان ببازند

دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: روایت داریم مومن باید همیشه در حالت خوف و رجا باشد. احزاب سیاسی هم باید اینطور باشند. اما برخی اصولگرایان خود را پیروز انتخابات می‌دانند و به دلیل همین اطمینان ممکن است به خودشان ببازند. «محمدرضا باهنر» روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در پاسخ به پرسشی درباره استفاده برخی چهره‌ها از تریبون‌های عمومی، چون صداوسیما و منابر برای حمله به دولت و مجلس گفت: امام جمعه شهری چیزی می‌گوید، چون منسوب به اصولگرایی است از من می‌پرسند چرا فلان کس این حرف را زده است؟ این موضوع ارتباطی با من ندارد!

تفسیر جدید آشنا درباره علت خنده‌های روحانی

حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور در توئیتی تازه، تفسیر جدیدی از خنده‌‎های رئیس جمهور در دیدار با نخست وزیر انگلیس را ارائه داد. نشست مجمع عمومی سازمان ملل هر ساله در نیویورک با حضور سران جمع کثیری از کشور‌های جهان برگزار می‌شود. ایران هم به عنوان یکی از شرکت‌های این نشست در این جمع حضور داشت که به همین منظور رئیس جمهور و وزیر امور خارجه کشورمان عازم نیویورک شدند و در این جمع حضور یافتند. این نشست هم مانند نشست‌های دیگر حواشی خود را داشت که یکی از مهمترین آن‌ها که بازتاب فراوانی هم در فضای مجازی داشت، دیدار رئیس جمهور با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس بود. در دیداری که حجت‌الاسلام روحانی در حاشیه نشست مجمع با جانسون داشت، ویدئویی از خنده‌های وی با بوریس دست به دست شد که البته با واکنش منتقدانه کاربران مواجه شد. در همین ارتباط حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهور در پستی توئیتری این خنده‌ها را به کنایه رئیس جمهور به جانسون ربط داد؛ این در حالی است که ویدئویی منتشره خلاف ادعای آشنا را روایت می‌کرد و اما پس از اثبات ادعای خلاف واقع مشاور رئیس جمهور، وی در پستی دیگر تلاش کرد ادعایش را توجیه کند. آشنا در توئیت خود نوشت: «اشتباه نکنید در توییت مورد اشاره تصویری منتشر نشده بود. آنچه من نوشتم مربوط به ورود جانسون به اتاق ملاقات و کنایه رئیس جمهور به او بوده است.»

حاجی‌زاده: ما تنها در مورد ایران مسئول نیستیم

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تأکید بر لزوم ایستادگی نخبگان در برابر مشکلات کشور، اظهار داشت: در زمان جنگ هم نخبگانی مثل شهید خرازی، شهید مقدم و شهید باقری ایستادند و جنگ را اداره کردند و این در حالی بود که آن‌ها می‌توانستند مسیر دیگری را انتخاب کنند، ولی راه ایستادگی و مقاومت را انتخاب کردند. وی با اشاره به برخی مشکلات در دوران دفاع مقدس، گفت: در بازی‌های فوتبال همین استادیوم آزادی گاهاً پر از جمعیت می‌شد، ولی برای اعزام ما کسی را نداشتیم و این مربوط به قسمت‌های تلخ دوران دفاع مقدس می‌شود و مسئولیت جنگ تنها بر دوش عده محدودی بود. سردار حاجی زاده با تکیه و تاکید بر توانمندی‌های حوزه نظامی کشور، گفت: در حوزه نظامی دشمن کاملاً ناامید است و هیچ غلطی از آن‌ها در مقابل ملت ایران بر نمی‌آید، ولی می‌بایست در حوزه اقتصاد و فرهنگ نیز این جبهه باز شود و با دشمن مقابله شود. فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان با اشاره به آینده روشن تمدن اسلامی و تلاش در راه ایجاد آن، گفت: انقلاب اسلامی باید به تمدن بزرگ اسلامی ختم شود و بدانید ما تنها در مورد کشور ایران مسئول نیستیم و اگر ما در اینجا قدرتمند شویم مسلمانان در کشمیر و نیجریه و سایر نقاط نیز اوضاع بهتری خواهند داشت.

دعوت سیدمحمد خاتمی از همه خیرخواهان جهان در نامه به دبیرکل سازمان ملل‌

سیدمحمد خاتمی در نامه‌ای به آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد از این سازمان درخواست کرد برای کنترل خشونت، تجاوز و بحران و بازگشت به گفت‌وگو و عدالت و مخالفت با جنگ به‌هرطریق که می‌تواند، پیش‌قدم باشد. رئیس جمهوری اسبق ایران و پیشنهاددهنده ایده گفت‌وگوی تمدن‌ها در این نامه نوشت: از همه خیرخواهان، مصلحان، اندیشمندان، هنرمندان و سازمان‌های صلح‌اندیش بین‌المللی و همه نهاد‌های مدنی در سطوح ملی، منطقه‌ای و جهانی و حتی سیاستمدارانی که به واقع از ملت‌های خود نمایندگی می‌کنند و آلوده به آفت غرور، توهم و وابستگی نیستند، می‌خواهم بازهم جهان و جهانیان را به دنیایی دور از خشونت، جنگ و نفرت دعوت کنیم و ”ائتلاف برای صلح بر پایه عدالت“ و نفی جنگ و خشونت را مقدمه رسیدن به جهانی آرام تر، بهتر و برخوردارتر به ‌لحاظ معنوی و مادی برای همه انسان‌ها قرار دهیم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۰
در انتظار بررسی: ۳۵
انتشار یافته: ۱۷۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
این چه کاری است که سهمیه ایجاد کردین برای برای بعضی مناطق کشور یا سهمیه استاد و ..
این مثل این می ماند که می خواهی مسابقه دو بگذاری و بگویید تو عقب باش ان یکی جلو و حالا بدوید !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
مشکل سهمیه نیست مشکل نمک نشناسیه ما هست
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اصلا باید یه سری ها را از اول دبستان بذاریم برن دندان پزشک بشن که نمک شناس حقیقی به حساب بیاییم
ناشناس
| Germany |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
شهید در راه خدا رفته دیگه سهمیه کار و دانشگاه و پول اضافی و سکه و فلان چیه طرف با خدا معامله ای کرده چیزی بوده بین خدا و شخص خودش چرا باید بچه و زن و... که ممکنه اصلا عقاید اون شهید مغفور رو قبول نداشته باشن از اینهمه سهمیه مفت و مجانی استفاده کنند. من واقعا دیدم بچه شهدایی که راه پدر شهیدش نو اصل قبول ندارن و دقیقا برعکس عمل میکنن ولی خب حالی میکنن که دندانپزشک شدن کاملا مفتکی
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
:
و خبر خوب امشب حمله حوثیها و اسیر کردن عده زیادی از نظامیان عربستان هست‌.خوب ازاینجهت که به دنیا ثابت میشه یمنیها اونقدر که اونها میگفتن ضعیف و ناتوان نیستن و از پس دشمنشون بر میان و اینکه بیخودی هر حمله ای هر جای دنیا رو به کشور ما نسبت ندن
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
اینقدر بیشرمی زیادشده که همینجاهم بجای انتقاد از سهمیه تبعیض آمیز هیئت علمی باز به سهمیه ایثارگران میتازند ! خجالت نمیکشن شان و جایگاه ایثارگران کجا و هیئ علمیها کجا !! در واقع این تبعیض عم نوعی آقازاده سازی در کشور است چرا جلوی این ظلم گرفته نمیشه !؟ در مدارس شاهد هم آمار بدهید ببینید چقدر از ظرفیت مدارس شاهد را فرزندان مدیران و کارمندان آموز پرورش اشغال کردن بدون حتی یه روز سابقه ایثارگری !!!!
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
بنده عضوهیات علمی هستم ازاین سهمیه دفاع نمی کنم ولی وجداناچنین سهمیه ای وجودندارد.فقطبعدازقبولی می توانندبه محل کارپدرخودآن هم باشرایط سخت منتقل شوند(اغلب هم منتقل نمی شوند)من دردانشکده پزشکی به 150ورودی یک سال درس می دهم چنانکه نوشته اندحدودهفتاددرصدسهمیه ای هستندولی سهمیه نه امتیازانتقال.ای کاش مسولان وزارت علوم باآماروارقام این راتوضیح دهندتاماقشرهیات علمی بی خودبلاگردان سهمیه دارهانشویم .مادراین مملکت باماهی چنج شش میلیون تومان درآمد ومدرک دکتری وبیست سال سابقه( مثل خودم) هم به داشتن حقوق نجومی متهم هستیم وهم سهمیه .خواهش می کنم اگرحقوق مانجومی است شفاف منتشرکنیدوکمش کنیدواگرفرزندان ماسهمیه ای دارندصریح اعلام کنیدتابچه من که برای قبولی چشم وسلامتیش راگذاشت وامسال قبول هم نشدواکنون درخانه بازمشغول خواندن است اگرقبول شدمتهم نشود.باسپاس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
خبرنگار نیویورک تایمز درتوییترخود نوشت: تخت روانچی، سفیر ایران در سازمان ملل، به سرطان مبتلا و در بیمارستانی در نیویورک بستری است. ظریف درخواست عیادتش را داشت.

وزارت خارجه آمریکا به او اجازه نداده و گفته است ابتدا یک زندانی آمریکایی در ایران باید آزاد شود.
آریایی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
یکی از شروطی که حضرت علی (ع) خلافت را قبول کرد این بود : کسانی که جزو انصار بوده اند و در راه خدا جهاد کرده اند و مال و جان داده اند ؛ اجرشان را باید از خدا بگیرند نه از بیت المال . پس از این شرط بود که طلحه و زبیر که به طمع حکومت مصر آمده بودند و نصیبشان نشد ؛ با علی (ع) دشمن شدند !!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
در هر انسانی تجلی خدا هم وجود دارد و این کجاش ایراد دارد؟
ظاهرا ایرادی پیدا نکردین رفتین به آیزهای ابکی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
حرف‌های شرک‌آمیز نزن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
هر دستاوردی برای ایشون در سازمان ملل وجود نداشت قهقه ایشون یک دستاورد بود!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
نزدیک به ۱۸۰‌کشور شرکت کردند بعضی فقط سلفی گرفتند . فکر کردید دیگر کشورها مسولین انقلابی دارند که فقط رییس جمهورشات تشریف ببرد تنش ها را کم کند . رییس جمهور تدارکاتچی انتطار زیادی ندارید ؟ این پست باید در قانون بازنگری شود و دوباره اسلحه را بهش برگردانند چون حق زبیعی ریاست جمهوری هست که زیر دستان از او حساب ببرند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
تدارکاتچی دوست داری؟
عزیز چون دولت ها در هر کشوری باید دستورات مجلس و شورای عالی امنیت و خیلی مجالس دیگر کشور را اجرا کنند هر چند خود شخص رییس جمهور در خیلی از این مجالس به عنوان رییس حق وتو دارد
حالا بماند که خیلی از دستورات را هم اجرا نمی کند این دولت تدارکاتچی شما چه در داخل و چه در خارج
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
این که مدام بگیم تدارکاتچی کلا لوث شده چرا این فرد دو دوره نامزد شد چرا آقای خاتمی تکرار کرد چرا هاشمی ثبت نام کرد چرا معین و مهرعلیزاده سال 84 نامزد شدند چرا کروبی وموسوی اومدن همه دوست دارن تدارکاتچی باشن
ناشناس
| United States |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
ثبت نام هاشمی و خاتمی خواست و مطالبه و فشار سیاسی مردم بود تا گشایشی شود . اگر مردم نمخواستند هیچوقت ثبت نام نمیکردند و خودشان تحلبل میدانی کرده بودند که پیروز میدان مبارزه انتخاباتی خواهند شد . اصلاحات شکست نخواهد خورد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
۲۳:۵۶
خودمونو گول نزنیم این که بگیم فشار مردم بود فقط توجیه کردنه چون از مدت ها قبل از انتخابات برنامه برای حضور داشتن وبا استفاده از رسانه های همسو و اخیرا شبکه های اجتماعی با شعارهای دهن پرکن و خود منجی پنداری اینو به مخاطب می قبولونن که مردم و سلبریتی ها و فعالان اقتصادی به اونا فشار آوردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقای دکتر زیباکلام مثل این که خبر ندارند که دیگه اصول گرا و اصلاح طلب برای مردم هیچ فرقی ندارند
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقای باهنر احمدی نژاد دستپخت شما بود بهتر است دیگر در انتخابات مداخله نکنید
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
روحانی اصلا به بیست و چهار میلیون رای که مردم به او داده اند توجهی ندارد. و ادامه این روش باعث ریزش شدید رای مردم خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
داووینچی کجایی که ً لبخند حسن ً را ببینی !!!!!!!؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
حمله به روحانی به تنهایی جوانمردانه نیست
مشاوران و معاونین ایشان در سایه قرار گرفتند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
یک دانشجوی سال اول علوم سیاسی می داند اگر کشوری شما را با ادبیات ناجور خطاب کرد نباید ملاقات با ان را بپذیرید
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
مرد حسابی لبخند !!!!!؟ قاه قاه که چه عرض کنم ب...
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
همه میدانند که روحانی کاره ای نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اقای حاجی زاده ایا فکر می کنی با این دولت و مجلس و بخشی از جامعه به جایی هم می رسیم؟
شما فکر کن برای چند سال مذاکره می کنی تا تحریم بردارن برای فروش نفت بیشتر و وارد کردن ان به اقتصاد که همه می دانند که باعث می شود تنبل شویم با خام فروشی و بعد دوباره تحریم می شویم و نفت از بودجه کمتر می شود و کاسه چه کنم می گیریم و باز دنبال فروش نفت هستند!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
برای اینکه عده ای عاقل میدانستند مذاکره فایده ای نداره ولی به اونا انگ دلواپس زدند
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
خطر جنگ واقعی نزدیک هست . اروپا در حال خروج از برجام هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
هنوز هم ادم هایی هستند که در فکر جنگ هستند و اسیر تبلیغات هستند و نمی خواهند از خواب بیدار شوند
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقای ناشناس که مخالف مذاکره هستی ... شما پیشنهادتون چیست ..؟ همینطور ادامه بدیم !!! آخرش چی میشه
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
۱ اقای ابطحی سازمان ملل از نامش مشخص است.میشود از ان برای رساندن پیام به ملل جهان استفاده کرد.
۲در کشور اسلامی نباید از تریبونها سخنان مشرکان(شریک اوردن برای خدا) بزبان بیاید
۳جناب اشنا خنده های اقای روحانی به هر دلیلی که بوده نیاز به اینهمه توجیه و تفسیر ندارد
پاسخ ها
سیاس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
در ناکارآمدی ها و وضعیت فعلی مشاوران و معاونینی مثل آقای زیبا کلام و آشنا و... دولت در سایه آقای روحانی بودند
اما حالا خود را بی تقصیر میدانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
وقتی اخبار را میخوانم، وقتی صحیت های مسئولان در سمت ها و حوزه های مختلف را میخوانم، در جای جای این مملکت فرهنگ و تفکر عقب افتادگی حاد و مزمن را میبینم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
فقط جای شما خالیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
تو همه جای دنیا مسئول بی تدبیر پیدا میشه منتها شهروندان کشورشون رو مثل شما عقب مونده نمیبینن.
ناشناس
|
France
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
ما در مورد ایران فقط مسولیت نداریم بلکه در مقابل کشمیر و نیجریه ...... و عربستان . بنگلادش . کانادا . اونگلا . گویان . بورگینیفاسو . کومور مسولیت داریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
بله مسوولیت داریم ولی نه اونجوری که شما فکر میکنید بلکه با انجام وظایف شخصی و اجتماعی غیر مستقیم بر سایر هم نوعان خود اثر میگذاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اینقدر اقایان‌.... دوپهلو در مورد برجام حرف زدن که کشورهای ریز خلیج فارس با پرویی میگویند اگر برجام جدید شکل بگیرد همه موضعات که جز چبزهای ناموسی ایران است گنده گویی کنند و بگویند شامل انها هم باشد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
حالا بدوند دوباره درستش کنند . دیگر به عقب برنمیگردد بلکه شرایط بسمتی میرود که کلا حق عنی سازی را میخواهند از ایران سلب کنند . چون‌میگیند وقتی موشک ها به کشورهای دور و اطراف میخورد پس داشتن و غنی سازی اتمی هم باید نداشته باشند . برای اینکه این رویه را نمیخواهند تریکه و عربستان و عراق و لیبی و افعانستان هم ادامه دهند چون انها هم با غنی سازی ایران دنبال اتمی شدن خواهند رفت . این غنی سازی یک امتحان بود تا بفهمند عکس العمل ایران در طی یکسال چگونه هست .‌حالا هم‌پشیمان شدند که دیگر به هیچ‌کشوری داده نشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
روحانی نماینده من در هیچ مجمع و کنفرانس جهانی نیست
من به روحانی رای ندادم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
من هم رای به ایشون ندادم ولی این دلیل نیست که نماینده من نباشد چون چیزی است که ملت انتخاب کردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
روحانی و شرکا در بنگاه اصلاحات و لیبرالیسم و نئولیبرالیسم.. روحانی به تنهایی نمیتوانست اینقدر کار کند...
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
انسان بودن با نماد ربش و تسبیح و یقه گرد داشتن برای من کمی سخت هست . اگر به باور خدا باشد دیگه مردم‌همه باورمند خدا هستند . منتها روش و راه شما ها خیلی سخت هست . انسان بودن شاخصه های مهم تری دیگر و بهتری هم دارد . دروغ نگفتن . طلم نگردن . حق الناس . دوری از خشونت و تهمت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
۲۲:۳۲
درسته یه عده از دین دکان زدن ولی توی این دنیا ملحد بودن برا بعضی شده افتخار و همین شاخصه ها رو هم به عنوان ارزش های انسانی معرفی میکنن ولی نتیجش به وضوح تو دنیا قابل رویته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
بروی چشم .شما دستور بفرمائید حتما برای شما در کلیه مجامع وکنفرانسهای جهانی یک کرسی اختصاصی قرار دهند.
ناشناس
| United States |
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
کشورها بعد از کشمکش های سیاسی خسته شدند . شما یک نگاهی به کشورهای جهان سوم بیندازید تمام مشکلات داخلی خودشان را به گردن کشورهای عربی میندازند در صورتی خودشان مقصر هستند . هیچ کشور غربی نمیگوید مسواک نزن . درس نخوان . دروع بگو . تهمت بزن . در زندگی مردم دخالت کن . طلم کن . کجا اینکار را میکنند . بنابراین اگر با این کشمکش های بین مردم و مسولین این کشورها به مرور زمان مردم خسته میشوند . و این جوامع در حال سقوط بسمت لیبرال دمکراسی هستند . چون راه دیگری وجود ندارد .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
با سلام،
اینجانب یک هییت علمی این کشور هستم. چرا اخبار دروغ پخش میکنید. سهمیه دانشگاهها 30 درصد جانبازان، و 70% متعلق به منطقه 1،2، 3 و مربیان و غیره می باشد. اصلا اعضای هییت علمی سهمیه جداگانه ندارند، فقط اگر فرزندانشان در هر رشته ا ی قبول شوند میتوانند آنها را به شهر محل خود منتقل کنند.اگر فردی در مجلس یا جای دیگر از سهمیه ها سوء استفاده میکند چه ربطی به اعضای هییت علمی دارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
پس خبر نداری زودتر برو پیگیری کن سهمیه آقازاده روبگیر !!!!
p.a.m
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقای هیات علمی سلام.
بچه ی شما با رتبه 8000 یه شهرستان قبول میشه بعد میاد همون رشته رو تهران می خونه.
اگر شما به این سهمیه نمیگی پس چی میگی؟!
اتفاقا بنده بیست ساله مشاور کنکور هستم و هیچ سهمیه ای قوی تر و بی حساب کتاب تر از سهمیه هیات علمی ندیدم. لطفاً مظلوم نمایی نکنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
جناب خالقی با آمار و ارقام صحبت کنید متاسفانه فرهنگ هوچی بازی و حرف بی پایه زدن برای جوسازی به مجلس هم سرایت کرده
فرزانه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
با معذرت اشتباهی منفی زدم
ناشناس
| United Kingdom |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
دوست عزیز گاهی به در میزنند که دیدار بشنود منظور
اصلی
همان سهمیه ها هست وچون بنا بر خفیه است کلمات رک نمیگویند دوستان مجلسیی
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
سی سال است که جنگ تمام شده است و نوه ونتیجه شهدا و جانبازان هم دکتر شدند . مگر ما چقدر شهید و جانباز داریم .ثانیا شما بایستی که هفت یا هشت نوع سهمیه داریم.
ثالثا به چه دلیل مربیان و استادان دانشگاه سهمیه دارند
حق دانش آموزان بشدت ضایع شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
یعنی خرج کشمیر ونیجریه راهم مابدهیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
شما معافی.. برو خوش باش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
برو بابا گدا به گدا رحمت به خدا یعنی میخوای بگی خیلی وضعت توپه هاااااا !
ناشناس
| Spain |
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
دوست عزیز کل مخارج چند کشور الآن رو دوش ماست . حالا این دو تا هم روش چی میشه مگه ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
شما همین قدر که دادی کافیه برو بقیشو خرج جای دیگه کن
ناشناس
|
Australia
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
چرا حاشیه می روید ؟راحت بگویید مشاور رییس جمهور به مانند بقیه دروغ می گوید! ما مردم ایران عادت کرده ایم و هیچ انتظاری بالاتر از این دروغ ها نداریم چرا که تا حالا حرف راستی نشنیده ایم ! راستی زلزله زندگان هنوز تو چادر و کانکس هستند یا نه؟ نمی شد خرج سفر رییس جمهور خرج آنها می شد و طرح صلح ایشان که به درد کابینه خودش هم نمی خورد توسط یکی از مرفحین مشغول در آمریکا خوانده می شد تا این همه بی آبرویی هم رقم نمی خورد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
کمبود مشاوران دلسوز در کنار آقای روحانی کاملا محسوسه
ناشناس
|
France
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
۷۰ درصد از پذیرفته شدگان سهمیه داندانپزشکی از سهمیه ها بوده است . سوال هدف از این کار چیست . آیا نخبگان که کلی زحمت کشیدند و درس خواندند چی میشود ؟ آیا ویزیت دندانپزشکی را از بیماران کمتر میگیرند یا اصلا نمیگیرند ؟ آیا این افراد سهمیه ای در بیمارستان ها دولتی حاصر هستند با حقوق کمتر خدمات بمردم ارایه دهند یا کار کنند ؟ . من نطرم این هست که با ورود صد درصد سهمیه ها و سفارشی ها نه رانت پزشکی از بین میرود نه زیر میزی قطع میشود بلکه دوباره همان فرزندان افرادی که وصعیت مالی خوبی دارند مثل قدیما بهتر هست . دکتر و مهندس ۷۰ سال پیش زیر میزی نمیگرفت چون نیاز به پول نداشت نیاز به مقام و کرامت داشت . اما وقتی فقرا مهندس و دکتر شوند اول بفکر جیب مبارک خود هستند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
ممکنه فردی از یه خانواده فقیر باشه ولی سهمیه ای نداشته باشه و آدم حریصی هم نباشه درسته که این نوع پذیرش عین ظلمه ولی مواظب حرفات باش
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
من دارم درست میگم . معلم خوب . مهندس خوب . دکتر خوب . سیاستمدار خوب . حقوق دادن و وکیل خوب باید از همان افشار ثروتمند انتخاب شوند من به حرفم اعتماد دارم . دلیلم این هست که مدت چهل سال گفتند که فقرا و مستصعفین اگر به قدرت برسند بهتر خدمت میکنند اما من میگم فقرا اول دنبال ثروت اندوزی خود میشوند سپس دور اطرافیان و بعدا اگر حالی به حولی شد به فکر هموطنان میفتند . برای اینکه بعد از انقلاب شعارها و گفتمان ها به این سمت رفت که کت و شلواری و کراواتی نمتتواند خدمت کند و فقیر جامعه را درک نمیکند اما دیدیم که این شعار اخلاقی فایده نداشت فقط یک ایده بود . ایده در حال ازمون بود و حالا هم ازپون خود را پس داده باید بسمتی برویم که متخصصین بر سر کار بروند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
چرت ترین حرفی که تا حالا شنیدم همین بود. شما نمیتونی انسانیت رو با فقیر و ثروتمند بودن مرتبط کنی. احتمالا از این زورت اومده که فرزندان افراد ثروتمند با هزاران هزار کلاس و معلم و امکانات خیلی وقتا نمیتونن با افراد فقیر و مستعد رقابت کنند. البته همشون اینطوری نیستن و تو روابط انسانی نمیشه همیشه جمع بست و بگی کلا اینطورین. بلکه می گم بیشترشون. این ربط به انسانیت داره و فرهنگ و اخلاق که اتفاقا توی زندگی افراد فقیر و ضعیف جامعه بیشتره و معرفت توشون بیشتره. تو مبنای فکریت اینطوریه که همه میخوان پول جمع کنند و کسی که بیشتر داره کمتر به فکرش هست. هم فرض غلطه و هم نتیجه با فرض صحیح بودن فرض. خودتو اصلاح کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
تحلیل کاملا پوشالی
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اتفاقا مسئولین ایران فقط در قبال ایران و ایرانی مسئول هستند.
میگویند روزی مرد جوان وسالمی به در خانه دیگری مراجعه کرد و گفت به من بیچاره و گرسنه کمک کن!!! .صاحبخانه داخل رفت و از قابلمه یک دانه برنج اورد و به گدا داد.گدا پرسید ای برادر دینی فقط همین؟ گفت ای برادر خاموش باش و صدایت در نیاید که اگر برادران دیگرمان بفهمند این نیز بتو نخواهد رسید.!!!
خلاصه یا به همه مسلمین نفری یک دانه برنج که طبیعتا کسی سیر نخواهد شد میرسد.یا اینکه فقط برای ایرانیها تلاش کنند که سفره شان خالی نباشد!!!.انتخاب با مسئولین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
شما که در کشور شیطان بزرگ داری زندگی می کنی حالا اینقدر بیکاری که مرتب اینجا پیام می زاری و برای کشور تعیین
تکلیف می کنی؟همونجا دور برت رو نگاه کن ببین اربابات چیکار می کنن در تمام دنیا حضور دارند و
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
خاتمی هنوز در توهم گفتگوی تمدنهاست؟
همون زمان که ایشون گفتگوی تمدنها رو مطرح کرد، کاندولیزا خواستار نابودی ایران شد.
پاسخ ها
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
توهم نيست ! بهترين دوران ايران چه از نظر اقتصادي و چه سياسي و چه احترام بين المللي زمان خاتمي بود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
خيلي کار داره تا امثال تو بفهمن ايده آقاي خاتمي چي بوده.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
جنا سردار جلالی با امکانات و امتیازهاییکه مسئولان دریافت میکنند ۵۰ تا نوه هم داشته باشند چندان جذاب به نظر نمیرسد. اگر توانستند با حقوق کارگری نوه که چه عرض کنم یک بچه را هم به سرانجام برسانند هنر کرده اند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
بهترین دانشگاه داخل و خارج کشور . با یک تلفن کار هم براه میشود . بهترین ماشین و امکانات . بهترین اسکورت تا مدرسه تا دانشگاه . بهترین ابداچی و خدمه و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
۷۰درصد سهمیه؟کاش حداقل به بچه های که سهمیه ندارند بگویند که برای رشته های دیگر درس بخوانند
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
خنده قهوه خانه ای مشاور روحانی واقعا ضایع بود
ناشناس
|
France
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
ایکاش روحانی در شرایط تحریم به امریکا نمیرفت . چون سیاست گذاری ها ی کلی که معلوم هست . ...... دیگر چه نیازی بود که اینهمه هزینه شده است .‌
اسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
بنام خدا
لطفا کسانیکه سابقه مدیریتی نداشته اند به رییس محترم دولت نهم و دهم توهین نکنند .آقای احمدی نژاد نیاز به سلبریتی شدن ندارند حداقل چهار میلیون خانوار تمام در خانه های اقامت دارند که تنها گوشه ای از هدیه اش به ملت است
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
منظورت خیانت مسکن مهر هست؟پولش رو که دکتر جون از جیبش نداده!.از بانک مرکزی گرفته که اونم پول چاپ کرده و تورم شروع کرد بالا رفتن.اگه پراید از ۶ میلیون شد ۲۱ میلیون و حالا هم نزدیک ۵۰ میلیون بخاطر امثال همین کارهای اون اقاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
آقای مهاجری خیلی دوست داره مورد توجه قرار بگیره یا به عبارتی سلبریتی بشه ولی خب کسی توجه ای نمی کنه خبرگزاریش هم بعضا خیلی خوب عمل نمی کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
۲۲:۱۹
باشه تو راست میگی ولی یه نگاهی به آمارهای پایه پولی و نقدینگی و تورم بکن و بعد ببین مسکن مهری که تو این شش سال در رکود بوده عامل قیمت پرایده یا معطل این و اون بودن برای اینکه یه پولی بهمون بدن وایجاد رانت بزرگ ارزی . وجود این جور تفکراته که مردمو به این روز انداخته
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
جناب سردار
خدا نوه های شما حفظ کند
اما پسر من هنوز نه کار درست حسابی پیدا کرده و نه هنوز توانستم براش آستین بالا بزنم... شرمنده اش هستم نوه هم ندارم با صد جور بیماری در آستانه پیری حتی یواش یواش وبال گردن بچه ام میشوم
الان فقط یک آرزو دارم اینکه سرپا بمیرم و زمینگیر نشوم
بیشتر از این شرمنده اولاد نشوم...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
سردار ها به جای ما ما که لیاقت نداشتیم
جبار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
بهتره کنکور رو بردارن و دانشگاه ها رو هم مثل ادارات خانوادگی کنن چون اینطور که معلومه فقط فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها حق ادامه تحصیل دارن نه بقیه .
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اتفاقا وزیر آموزش و پروش گفت بزودی همین کارو انجام میدیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اگر کنکور را بردارند دیگر شهروندان درجه دو و سه رنگ دانشگاه های معتبر را نخواهند دید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
فرزندان هییت علمی در صورت قبولی در همان رشته می توانند منتقل شوند. البته با این که خودم هییت علمی . هستم معتقدم این قانون چندان عادلانه نیست . اما این موضوع از روی غرض یا جهل توسط یک نماینده و بدون آمار و ارقام مطرح شده. فکر می کنم این کار دادن آدرس اشتباهی و به منظور پوشش سهمیه ها و رانت های فاجعه بار در سیستم آموزشی است
ناشناس
| United Kingdom |
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
با سهمیه هایی که دادند از خیلی وقت پیشا خانوادگی شده بود بعصی ها برای رد گم کردن به هییت علمی ها چسبیدن رو ندارن بگن این سهمیه ها را خودشان تصویب کردهاند یه اشی خورده اند حلا توش مانده اند
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
جناب آشنا! بس کنید.
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
یقین دارم احمدی نژاد مثل من چیزی از موسیقی نمی‌داند . یقینا همینطور است ولی متاسفانه احمدی نژاد در برخی زمینه ها هم اطلاعات زیادی ندارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
بهرام یعنی تو میدونی؟ پس بیا وسط
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
نظریه دکتر زیباکلام در مورد بن سلمان یک از نظرات ماندگار در دنیای سیاسی امروز است، ایشان استاد مسلم در تحلیل رویدادهای سیاسی هستند.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اصلا همه نفهمن شما همه چیز فهم
بفرمایید جز فساد و گرونی چیز دیکه بلد بودید تو این ۷سال؟
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
با بالا رفتن قیمت طلا به گرمی ۴۰۰ هزار تومان بزه کاران و سارقان بطرز وحشیانه به جان هموطنان با قداره و کرز به جان هموطنان خصوصا زنان و دخترانی که تک در خیابانها عبور میکنند . با گرانی و بیکاری کم کم امنیت اخلاقی و امنیت جانی به حاشیه سپرده میشود . اقتدار فقط به زندان و حبس بردن نیست . اقتدار باید به مردمی که در غروب یک روز خوب و هوای خوب در پارک یا خیابان قدم میزند شامل شود . مواطب اطفال خود که النگوی و گوشواره طلا دترند در معابر عمومی باشید
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
سید محمد خاتمی؟کی هست؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
دوست من . روحانی اعتدال . روحانی که باشعار اصلاحات توانست دوباره به رفتارهای تندروها را کمی کنترل کند . اخلاق سیاسی را دوباره تعریف کند . انتقاد را بعد از انقلاب در شرف نابودی بود برگرداند .
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
هموني كه با يه تكرار سي بر صفر شكستتون داد !
ناشناس
| United States |
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
سید محمد خاتمی نماینده میلیون ها ایرانی است
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
چون رییس محترم جمهور در حد آقای احمدی نژاد انگلیسی بلده بنابراین فک کرده در جواب صحبتهای انگلیسی بخنده بیشتر تو چشم میاد!
اینم یه مشکل فرهنگیه که فک میکنیم لازمه فرنگیا رو حتما باید همراهی کنیم حتی با خنده تصنعی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
مثل اینکه رئیس جمهور تحصیل کرده انگلیسه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
1- دل خانواده ها از این سهمیه بازی که هر کسی دستش بجایی بند است سهمی را برای خود قائل شده و نمیگذارند دانش آموز مستعدشان به دانشگاه راه پیدا کند ،خون است .
اگر مسئولین به خدا و پیغمبر و ائمه اطهار اعتقاد دارند باید جلوی این بی عدالتی روشن را بگیرند.مگر حضرت علی در دست برادر نابینایش عقیل که سهمیه ای طلب کرده بود آتش نگذاشت.پس کجاست آن علت علی(ع)
2- خدا بیامرز فخرالدین حجازی هم وقتی به عنوان نماینده اول مردم تهران در محضر امام سخنرانی کرد چنان جو گیر شد و چنان حرفهایی زد که امام(ره) در همان جمع به ایشان گفت زیاده روی نکنند حالا نوبت به بعضی از ائمه جمعه رسیده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اوضاع آشفته سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... نتیجه عملکرد مسئولان می‌باشد. آیا این مسئولان فراموش کرده‌اند مرگ و برزخ و قیامتی در کار است و انسان بابت تمام اعمالش باید جواب پس بدهند؟
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اگر ما شرایط سوریه و یمن و لبنان رو داشتیم اونا برای ما چیکار میکردند
ناشناست
|
Netherlands
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
آقای خاتمی اطلاعیه شما برای ... در سال 96 فراموش نشده، مردم جهان به نظریات شما حتما توجه خواهند کرد.
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
تمام نظراتهای دوستان را مطالعه کردم بایدبگویم با 63درصد نظرات ها موافقم ولی
ولی با 74 درصد نظراتها مخالفم در مورد باقی نظراتها هم نظری ندارم.
والسلام علیکم
نعمت. پاعیز سنه 1597 قمری میلادی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
نقمت جان از این که هرشب نمک میریزی خسته نشدی
نعمت
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
روانم درد میکنه دست خودم نیس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
من هم با نزر شما مواخفم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
۰۸:۱۸
نزرت برا کخوندت خوبه
مهدی
|
Germany
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اقای زینا کلام صادقانه باید گفت که قصدی است که اصولگرا ها دولت بعدی را قبضه کنند و اگر انتخاباتی شفاف وهمه گیر انجام شود که نخواهد شد اصولگرا ها شانسی نخواهند داشت.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
انتخابات باید مثل کشورهای پیشرفته باشد یعنی انلاین در یکی از شبکه های تلویزیونی شاخص و نماد هر کاندید مشخص باشه . یعنی در یک دقیقه اگر یک میلیون رای داده شد و ارا جابجا شد مردم هر لحطه توی تلویزیون ببینند . نه اینکه بعد از دو و سه روز با تاخیر گفته شود . آیا تا حالا بانک به شما ده هزار تومان اصافه داده است . نخیر . الکترونیک خیلی از اشتباهات سهوی و عمدی را گرفته است . انتخابات سفاف یعنی این
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
استغفرالله....
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
مصباحی مقدم . باید لیست واحد بدهیم که در ان جوانان هم حصور داشته باشند و در این لیست زنان نقش پررنگتری داشته باشند . .... زنان ...زنان ...زنان ؟ نماینده زن با شهامت تر از خانم سلحشوری واقعا امکانش هست که در مچلس باشد ؟ زن نماینده اصولگرا چه نقشی در مجلس میتواند داشته باشد . با تعریف و تمجید کردن از مسولین بالا و مخالفت با ِغرب . این کجاش به سیاستمدتری و سیاست ورزی تناسب دارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
همون بهتر که سلحشوری الگوی شما باشه نشون میدید چقدر دمدمی مزاجید
ناشناس
|
Turkey
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
نظری ندارم.چون به بیهوده بودن نظرات خودم ودیگران یقین دارم.
پاسخ ها
بیچاره
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
اینم خودش نظریه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
وای بر اونها که با سیاستهای غلط و تبعیض ها باعث مهاجرت نخبگان میشوند
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
عجیب است که در ایران دولت های اصولگرا واصلاح طلب عنوان خدمتگذار مردم را یدک می کشند واز طرفی تورم های 300 درصدی را به مردم تحمیل می کنند.تورم چیزی نیست جز گرفتن پول زور.درست مانند قدیم که رعایا باید خراج ومالیات امرا را پرداخت می کردند.سه فاکتور مشابه از خرید دارم.یکی مربوط به سال 83 به مبلغ 1300تومان.یکی مربوط به سال 92 13000تومان و یکی مربوط به سال 98 که56000 تومان است.یعنی این چند قلم کالا در عرض 15 سال 40 برابر شده.دولت خدمت گذار
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اگر اصلاح طلبان اشتباه کردند باید از طریق قانون که پیش بینی شده است پیگیری شود . مجلس باید پیگیری کند . حالا سوال این هست ایا مجلس قوی دارید . نمایندگان را چه کسی بمردم‌معرفی کرده است ایا مردم میتوانستند فرد دیگری خارج از لیست شورای نگهبان را رای بدهند . ؟ . در افعانستان ۱۶ نفر کاندید شدند
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
دو نفر با هم حرف می زدند ؛ یک دفعه اولی زد زیر خنده!
دومی با تعجب پرسید چه خبره اینقدر می خندی؟
اولی گفت یه جوک با مزه برای خودم تعریف کردم که تا به حال نشنیده بودم!
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
چیه هی زیباکلام زیباکلام می کنید؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
جناب روحانی از روزی که فرمودید من حقوق معلمان دو ۴ برابر کردم ، از بقال محله گرفته تا قصاب فکر میکنند کارانه سیصد میلیونی به ما میدی ؟! و میگن چرا نمیای حساب دفتری تو صاف کنی ؟؟! خلاصه این حرفها از برنامه موشکی بیشتر سر و صدا کرد؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
شما فعلا یه روز برو تدریس کن ۳ماه خواب بودی تا حالا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
تو چرا میسوزی جناب ۲۲:۵؟؟؟
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
اگر این گرامی ۲۰۰ میلیارد دلار برای دولت صرفه اقتصادی داشته این پول کجا خرج شده . ؟ نزدیک به صد میلیون نفر در خارج از کشور ارتزاق میکنند . بیشتر این پول ها خرج تبلیغ فرهنگی در خارج از کشور میشود و مقداری بیشتری هم خرج سلاح در لبنان و فلسطین و یمن و عراق . کمی هم‌خرج مراسم‌مدهبی در پنج قاره جهان . چطور شماها این موارد را نمبینید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
کسی که نمیتونه یه وعده انتخاباتی خودشو عملیاتی کنه ، حتی تلگرام رو هم فیلتر کردن تا بهش بفهمانند که کاره ای نیست ، آیا باید دلخوش به خنده های او بود ، روحانی فقط میخواست ملت رو سر صندوقهای رای بکشاند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
دولت بی تفنگ‌ را نه داخل تحوبل میگیرند نه خارج از کشور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
صعود دیوانه وار بورس همه رو متحیر کرده ؟! این از معجزات جناب همتی است که رشد اقتصادی منفی و شرایط رکود تورمی بورس کشور روزی ۷ هزار واحد رشد میکنه ؟ فعلا پولهای سرگردان جای امن تر از بورس پیدا نمیکنند ؟! سود بدون رهگیری ، بدون مالیات، روحانی واقعا مچکریم ؟؟! خدا کنه یه عده این وسط قربانی مطامع یه عده نشوند ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
شرکت های خصولتی را در بورس شراکت میکنند . فکر کردی بورس ایران خیلی خصوصی نیست . ارقام واقعی نیستند بلکه هجوم خرید و فروش هم دستوری هست . وقتی دستور داده شد برای خرید هجوم ببرید یا برای فروش عرصه کنید شرکت ها مجبور به اطاعت هستند زیاد عرصه و تقاصا جدی نیست . تو هم جدی نگیر
ناشناس
|
-
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
خنده های روحانی نمک روی زخم دلهای مردم شد

شما که نمی توانید دردی را دوا کنید لااقل نمک روی زخم نباشید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
خنده های روحانی از روی درد است ، کاملا مشخصه از همه نظر تحت فشار برای استعفاست ، به نظر تو این شرایط بهترین هدیه به ملت است ، با خرید زمان چیزی بدست نمی آورید جناب روحانی ؟!
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
در داخل کشور روحانیون و سیاسیون با حرف و سخنرانی میگویند تحریم ها تاثیر ندارد روحانی هم در خارج از کشور میخواست نشان دهد تحریم ها بی تاثیر هست
ناشناس
| United States |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
با رفتن روحانی هم تغییری ایجاد نمیشود چون جناح مقابل فقط اینقدر سماق مکیده خسته شده شما نگاهی به سخنان برخی بیندازید ؟ چگونه و با چه ترفندی مثلا جوانگرایی و حصور زنان میخواهد برنده انتخابات باشد . اما نه به زنان و نه به جوانان اعتماد ندارند . شعار انها فقط برای رسیدن به کرسی قدرت هست اصلا برنامه ندارند . گفتمان تکراری چهل یال گدشته را تکرار میکنند . زندگی فقط خرج و شکم و گوجه و هندوانه نیست . با فکر و دهن و شعور سیاسی مردم‌چکار میکنید . اینقدر شعار دهن پرکن میدهید جایگاه و نقش مردم در حکومت چقدر باور دارید ؟ زنان چقدر مهم هستند . هنوز زنان به مطالبه خود ورزشگاه با فشار فیفا به حق خود دارن میرین .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
لااقل به خاطر خود مردم کشمیر و نیجریه این صحبت ها رو نکنید چون این طور حرف زدن شما اونا رو بیشتر تحت فشار قرار میده
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
شش ساله که برای پوشش کمکاری های دولت از اسم رییس جمهور قبل استفاده میکنید... خسته نشدید؟؟؟
شما که ادبیات دولت پیشین را بد میدانستید
آیا خود با ادب هستید؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
من عضو هیات علمی با سی سال سابقه هستم،تا کنون از این مطلب سهمیه هیات علمی خبری و اطلاعی نداشتم،البته امکان جابجایی دانشگاه به محل زندگی و محل خدمت والدین بوده است،شاید منظور همین است. واقعاً روشنگری کنید،شاید یه چیزی هست که ما هم با این همه سال خدمت از آن بی اطلاع هستیم.و یا ممکن است، به علت نزدیکی به انتخابات پروپاگاندا ایجاد میکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
من هم عضو هییت علمی هستم. چنین سهمیه ای وجود ندارد. کاش نمایندگان قبل از اظهار نظر یک بررسی مختصر در مورد صحت ادعاعایشان بکنند
ناشناس
| United Kingdom |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
اقا شما درست فهمید ید به در گفتند دیوار بشنود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
روحانی دو کار بسیار اساسی و ماندگار انجام داد
۱_ جلوگیری از جنگ و ایجاد نشاط اجتماعی در ۵ سال اخیر
۲_ منزوی کردن آمریکا بخصوص ترامپ که دیگه حتی نزد اعراب منطقه منزلتی نداره ؟!
حالا افراطیون میخان تو کشور براش سناریو بنویسن تقصیر او چیست ؟! لطفا کمی منطقی باشیم بهتر از روحانی وجود ندارد .
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
نشاط اجتماعی؟؟؟؟
خییلی بانشاطی
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
!!تو ۶ سال مدیریت این همه فعالیت
منو این همه خوشبختی محاله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
برخلاف ادعای مطرح سده اساتید سهمیه ای ندارند بلکه فقط میتوانند فرزندان خود را تحت شرایطی منتقل کنند. در این فرآیند حق هیچ کسی هم تضییع نمی شود و فقط ارفاقی به این افراد میشود و این امر هم مطابق قانون انجام میشود. اگر قانون عوض شود هم همه تابع هستند. امید است از برخی جوسازیها جلوگیری شود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
سهمیه اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها یک ظلم و ستم آشکار است. ریشه بی‌عدالتی را بخشکانید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
دقیقا. فرزندان اساتید بعد از قبولی می توانند به دانشگاه محل تدریس پدر یا مادرشون منتقل شوند در همون رشته که قبول شده اند. فقط می دونم که شرط نمره هم داره. اینطور نیست که با رتبه پایین مثلا بیایند دانشگاه تهران. این بعد از قبولی است و فقط انتقال به دانشگاه محل تدریس والدین است که حقی از کسی نمی گیرد
ناشناس
| - |
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
من تو یکی از دانشگاههای سراسری کشور کارشناس آزمایشگاه هستم بله چیزی به اسم سهمیه نیست و لی اونجوریم که شما میگین انتقال تحت شرایط نیست قریب به اتفاق هیئت علمی ها فرزندانشونو از شهزهای دور افتاده و رشته های پایین در حد دامپزشکی به راحتی به شهر خودشون و پزشکی و دندون پزشکی منتقل میکنن چرا باید همچین تبعیضی قائل شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
جناب آقای محترم مهاجری که اصلا نمی دونم کی هستی، خوب گوشاتو باز کن این به هم دسته ای هات هم بگو. یک تار موی احمدی نژاد می ارزید به کل این 8 سال شما ها ، گند زدید به مملکت رفت.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
دوست داره خودشو مهم جلوه بده
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
نه روحانی . نه احمدی نزاد نه قالیباف . نه نه نه به هرکی . خسته ایم . دمکراسی را تمسخر نگیرید
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
خوب مشكلت همين" ندانستن "هاست !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
شاید هم هنوز درگیر گندهای احمدی نژاد و تیمش هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
من نمیدونم چرا همه راجب خنده های اقای روحانی نظر میدن به جز خودشون ؟؟ایا مردم سر کار نیستن ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
راجب چيه؟ فارسى مي نويسي ؟
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
روحانی و خصوصا ظریف با پول مردم میرن سفر و تفریح واقعا، و هیچ نتیجه ای هم تا حالا نداشته
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
پول های دیگه چی . تا حالا حساب کردی چند تریلیون تومان مخارج بخش فرهنگی شده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
دانشجویان قلابی کسانی هستند که با انواع و اقسام سهمیه وارد دانشگاه می شوند. مرگ بر این همه تبعیض وبی عدالتی.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
ای کاش مسئولان فکری به حال سهمیه ها میکردند.بدبینی هایی که این سهمیه ها ایجاد کرده نظر شهدا وایثارگران و....نیست وجفا در حق آنهاست .ارزش فداکاری شهدا وجانبازان وایثارگران را با هیچ چیز مادی نمی توان جبران کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
کجای این مملکت را باید درست کرد تبعیض در مدارس دولتی و خصوصی ،تبعیض در مورد سهمیه ها و هدر رفتن وقت و جوانی و آروزهای جوانان مستعد، پرورش نیروی بی کیفیت ، تبعیض در نظام پرداخت حقوق در کشور معلم 2000000 دربان شرکت نفت250000000 پزشک 100000000تومان رانت خواری فساد و زمین خواری دلاری خواری و نفت خواری مسئولان ،وجود ژن خوب و بد بیم مردم و مسئولان ،نطام آقازدگی داماد زدگی و دختر زدگی هرچه هست برای مسئولان و خانواده آنها و مردم عادی دیگر هیچ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
خدا به دادمان برسد پزشکان سهمیه ای بیسواد با جان مردم بازی میکردند الان هم دندانپزشکان سهمیه ای چه بلایی سر دندانهای مردم خاهند اورد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
ممکنه احمدی نژاد مثل مثل شما معنی آهنگ مایکل جکسون رو نفهمه ولی درد مردم رو برخلاف شما خیلی خوب می فهمه... بقیه حرف می زنند ولی اون عمل می کرد...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقاي مهاجري، چند سال قبل يكي از سران اتحاديه اروپا در برخوردي در راهروهاي سازمان ملل از احمدي نژاد پرسيد " How Are You " و احمدي نژاد پاسخ داد " Yes " !!!!!! از ايشان با اين سطح زبان انگليسي توقع داريد آهنگ هاي مايكل جكسون را بفهمد ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
فقط شماها می فهمید اعتماد به سقفی دارید
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
در خصوص فرمایشات ناشناس محترم23:30عرض کنم با رفتن پدر شیرازه خانواده به هم می ریزد و تازه با این سهمیه ها شرایط ما با فرزندان شهدا برابر میشه(که باز هم نمیشه)،حرف روی سهمیه های هیئت علمی هست که هم اعمال میشود و هم توسط پدر عزیزشون توصیه می شود. یاد بگیریم کجا غر بزنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
اساسا سهمیه فرزندان اعضای هیات علمی کذب است و چنین سهمیه ای در کنکور وجود ندارد. هیچ دانشجوی پزشکی یا دندانپزشکی با چنین سهمیه ای قبول نشده است چون چنین سهمیه اس نبوده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقای محمد مهاجری عزیز!!!! منظور آقای احمدی نژاد بحث "تولدت مبارک " و به قول شما مفهوم و معنی آهنگ های مایکل جکسون معلوم الحال را متوجه نمی شود، نبوده و نیست. منظور ایشان اینست که رفتارمان با مردم و توهم "نمی شناسم" نباشه و باید شفاف باشیم و بس! افتاد!!!
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
به نظر من با کاهش رشد جمعیت ، کشور آرام آرام با مدیریت مناسب به سوی رفاه خواهد رفت.با این وضع مصرف انرژی و آب و برق و... در کشور ، ترافیک و تورم و آلودگی هوا و...باید ،تاکید میکنم ، باید کاهش جمعیت اتقاق بیفتد.لوازم و تجهیزات لجستیکی ضامن امنیت کشور است و نیروی انسانی در مرحله بعد قرار دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
سهمیه تا کی ظلم و اجحاف تا کی سهمیه هیات علمی چه معنی داره .دانش اموزان نالایق برن دانشگاه ولی دانش اموز مستعد بخاطر اینکه سهمیه نداره پشت در بمونه
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
جناب ابطحی، با سلام و درود بر شما، دلایل شما قدرت چندانی بر عدم شرکت نداشت. ضمن اینکه عدم شرکت ایشان، حاشیه های فراوانی می توانست داشته باشد. تا حالا مگر می رفتند قرار بود صحبت بکنند؟ امسال هم مثل هر سال دیگر. ولی حضور ایشان و گفتن نظرات ایران، اگر مثبت نباشدظ، منفی نیست. اگر چه بسیار مثبت است.
آرزوی توفیقات بیش از پیش برای شما و همه هموطنان عزیز دیگر
داور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقای آشنا یک دروغ رو با یک دروغ دیگر توجیه کرد اگر فیلم آن ملاقات حضوری هم که میگی رو بشه بازم یه دروغ جدید میگی!!! به جای عذرخواهی بابت دروغ چه عکس العملی نشون داد...
وای بر ما ...
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
فعلا نخبگان مملکت در کمال سکوت و فروتنی مشغول ارتقای صنایع دفاعی و زیرساختی کشور هستند. کاش دولتمردان ما به کارگیری نخبگان را از سپاه پاسداران ، ارتش و بسیج یاد می گرفتند.
جمشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
همانطور که وزیر محترم اموزش وپرورش فرمودند که کنکور چالشی بزرگ برای دانش اموزان است ونظر اقای وزیر حذف کنکور است با توجه بمحاسبات ۷۰ درصدی سهمیه افراد خاص بتدریج این سهمیه به ۱۰۰ میرسد ودیگر کنکوری نخواهد بود ومافیای کلاسهای کنکور هم ازبین میرود وخانواده ها دیگر ارقام چند میلیونی نمیدهند وسهمیه پذیرفته میشوند وچالش اقای وزیر هم تمام میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقا چی میگید در ازمون زبان ای پی تی داخلی دانشگاه آزاد هم سهمیه گذاشتند
mojtaba
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
بر اساس اطلاعات رسیده در سال گذشته حدود ۷۰ درصد از دانشجویان دندانپزشکی با سهمیه در دانشگاه‌ها پذیرفته شده‌اند که این موضوع نشان‌دهنده ضایع شدن حق دانشجویان مستعد دیگر است. (عدالت ایرانی, سهمیه شهدا و جانبازان و ایثارگران و مناطق و اساتید و ......بدبخت بچه مردم که شب و روز زحمت میکشه بعد راحت یه صفر از رتبه سهمیه ها کم میکنن و بچه های مردم رو بدبخت) .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
من خودم استاد دانشگاهم و تا حالا چیزی در مورد سهمیه اعضای هیئت علمی نشنیده بودم! هیچ جا سهمیه ای برای فرزندان اعضای هیئت علمی تعیین نشده است. نکته این است که اگر فرزندان اعضای هیئت علمی در یک رشته پذیرفته شوند، اگر حداقل نمره قبولی آن دانشگاه را بگیرند می توانند به دانشگاه محل تدریس پدر و مادرشون منتقل شوند و این البته بعد از قبولی نهایی آنهاست و سهمی از دیگران کم نمی کند. مثلا کسی که مدیریت شیراز قبول شده و مادرش هیئت علمی دانشگاه تهران باشد می تواند با شرط کسب حدنصاب نمره به تهران منتقل شود. همین
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
آقای خاتمی چه روح لطیفی داره بعد از گفتگوی تمدنها چه قدر جنگ اتفاق افتاد چه ویرانیهای ببار آمد چقدر انسانها مردند سازمان ملل چه کارکرد به جزء اینکه یک دقیقه سکوت می کنند رئیس سازمان ملل هم یه عروسک فقط محکوم میکنه همین بس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
یه زمانی اقای خاتمی گفت رییس جمهور تدارکاتچی است ولی الان اینو باید بدونه که تدارکاتچی واقعی سازمان ملله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
این سهمیه های چرت و پرت ورودی دانشگاه که اوج بی عدالتی است باید برداشته شود
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس جهش تولید مناجات شعبانیه تفاوت متانول با اتانول وام کرونا