بازدید 22200
آخرین تحولات خاورمیانه؛
تحرکات جدید ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان، درخواست مسکو و دمشق برای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه، هشدار مشاور «اردوغان» به «ملک سلمان»، توضیحات وزیر دفاع ترکیه درباره عملیات نظامی در عراق و جزئیات دیدار داماد ترامپ با پادشاه اردن، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه بوده اند. در این میان، باید به واکنش بولتون به افزایش ذخایر اورانیوم ایران و حمله به الفجیره نیز اشاره کرد.
کد خبر: ۹۰۲۳۹۷
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰ 30 May 2019

تحرکات جدید ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان، درخواست مسکو و دمشق برای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه، هشدار مشاور «اردوغان» به «ملک سلمان»، توضیحات وزیر دفاع ترکیه درباره عملیات نظامی در عراق و جزئیات دیدار داماد ترامپ با پادشاه اردن، از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای مرتبط با خاورمیانه بوده اند. در این میان، باید به واکنش بولتون به افزایش ذخایر اورانیوم ایران و حمله به الفجیره نیز اشاره کرد.

به گزارش «تابناک»؛ «جان بولتون»، مشاور امنیت ملی کاخ سفید چهارشنبه در امارات ادعا کرده، دلیلی وجود ندارد ایران از توافق هسته‌ای برجام خارج شود، مگر اینکه به دنبال دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای باشد.

ادعای بولتون در حالی مطرح شده که دولت آمریکا اردیبهشت‌ماه سال گذشته به مشارکت این کشور در توافق هسته‌ای خاتمه داده و تحریم‌های رفع ‌شده ذیل این توافق را احیا کرده است.

ایران پس از خروج آمریکا از این توافق به کشورهای اروپایی یک سال فرصت داد مزایای ایران از این توافق را تأمین کنند. جمهوری اسلامی ایران هجدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری بعد از بی‌میلی یا ناتوانی کشورهای اروپایی در عمل به وعده‌هایشان در این خصوص اعلام کرد، قصد دارد با استفاده از بندهای مندرج در این توافق تعهداتش را کاهش دهد.

بولتون گفت، بدون داشتن نیروگاه‌های برق بیشتر، دلیلی ندارد ایران تصمیم به افزایش ذخایر اورانیوم خود بگیرد.

واکنش بولتون به افزایش ذخایر اورانیوم ایران و حمله به الفجیره/حرکات جدید ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان/ درخواست مسکو و دمشق برای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه/ هشدار مشاور «اردوغان» به «ملک سلمان»

بولتون در بخش دیگری از سخنانش، بدون ارائه هیچ‌گونه مستنداتی مدعی شده که عملیات خرابکارانه علیه تانکرهای نفتی در نزدیکی سواحل امارات توسط ایران انجام شده است. او همچنین مدعی شد، پیشتر تلاش‌هایی برای حمله به بندر نفتی «ینبع» صورت گرفته است.

تحرکات جدید ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان

منابع لبنانی از تحرکات جدید ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزهای لبنان خبر دادند.

بر اساس این گزارش؛ نظامیان اسرائیلی در جاده نظامی در مجاورت دیوار حائل میان تپه‌های العدیسه و شهرک نشین المطله گشت زنی کردند.

منابع لبنانی بیان کردند: این همزمان با گشت زنی ارتش رژیم صهیونیستی در جاده‌های خاکی در باغات سیب اطراف شهرک نشین المطله تا البلانه بود.

واکنش بولتون به افزایش ذخایر اورانیوم ایران و حمله به الفجیره/حرکات جدید ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان/ درخواست مسکو و دمشق برای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه/ هشدار مشاور «اردوغان» به «ملک سلمان»

درخواست مسکو و دمشق برای خروج نیروهای آمریکایی از سوریه

مرکز هماهنگی روسیه و سوریه در امور پناهجویان و آوارگان امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه مشترکی اعلام کرد: مسکو و دمشق از جامعه جهانی و سازمان ملل می‌خواهند تا یک موضع اصولی اتخاذ کند و همچنین از ایالات متحده نیز می‌خواهند تا نیروهای نظامی خود را هرچه سریعتر از خاک سوریه خارج کند.

این بیانیه در ادامه افزود: ما از جامعه جهانی می‌خواهیم بر اساس ساختارهای سازمان ملل و سازمان‌های بین‌المللی بشردوستانه، یک موضع اصولی اتخاذ کرده و از نفوذ و فشار خود بر آمریکا استفاده کنند تا ایالات متحده، نیروهای خود را از مناطقی که غیرقانونی در سوریه اشغال شده است، خارج کند. این نیروهای نظامی آمریکایی از گروه‌های مسلح غیرقانونی در سوریه حمایت کرده و مانع از بازگشت زندگی عادی در سوریه شده‌اند.

روسیه و سوریه همچنین از واشنگتن و بروکسل خواسته‌اند تا تحریم‌های اقتصادی علیه دمشق را لغو کنند. اعمال این تحریم‌ها محدودیت‌های شدیدی را برای دسترسی مردم سوریه به تجهیزات پزشکی و دارو ایجاد کرده است.

نیروهای آمریکایی به‌بهانه مقابله با تروریست‌های داعش بخش‌هایی از خاک سوریه را اشغال کرده‌اند.

هشدار مشاور «اردوغان» به «ملک سلمان»

عربستان سعودی اعلام کرده که پس از ماه رمضان سه مبلغ دینی را اعدام خواهد کرد. این تصمیم ریاض موجب شده تا «یاسین اوکتای» از مشاورین رجب طیب اردوغان، با ارسال نامه ای به ملک سلمان در مورد اعدام این افراد هشدار بدهد.

روزنامه ینی شفق درباره نامه یاسین اوکتای به پادشاه عربستان می نویسد: اعدام این افراد منجر به بروز فاجعه در پادشاهی عربستان می شود.

سه مبلغی که قرار است پس از ماه رمضان در عربستان اعدام شوند، «شیخ سلمان العوده»، «شیخ عوض القرنی» و «شیخ علی العمری» نام دارند.

به گفته اوکتای، پادشاه عربستان از اعدام این افراد هیچ چیزی به دست نمی آورد. اعدام مبلغان اسلامی که اخیراً اعلام شده موجب بروز فاجعه در عربستان می شود. مبلغان و عالمان دینی وارثان پیامبر هستند و هر عالمی دنیایی در درون خود دارد. مرگ یک عالم مانند مرگ یک جهان است و کشتن یک عالم مانند کشتن جهان است.

به گفته اوکتای، عالمان دینی گنجینه های امت مسلمان هستند و موضوع آنها یک موضوع داخلی نیست.

اوکتای در این نامه همچنین خواستار اجرای عدالت در خصوص پرونده قتل «جمال خاشقجی» روزنامه نگار منتقدی که در سال گذشته میلادی در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسید شده است.

توضیحات وزیر دفاع ترکیه درباره عملیات نظامی در عراق

روز چهارشنبه خلوصی آکار، وزیر دفاع ترکیه با ادعای اینکه هدف از عملیات پنجه در شمال عراق، رفع کامل تهدید تروریستی است که از این منطقه علیه کشورش صورت می‌گیرد، اعلام کرد: نیروهای کشورمان وارد مخفیگاه ها و غارهای تروریست ها در منطقه (شمال عراق) شده و تمام آنها را تخریب خواهند کرد.

وزیر دفاع ترکیه همچنین افزود: مواضع تروریست ها در قندیل، آسوس و غیره برای نخستین بار با توپخانه کاملاً ملی ما زیر آتش قرار دارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش در باره سوریه گفت: برای برقراری ثبات و آتش‌بس در ادلب، همکاری با روسیه را ادامه می‌دهیم.

این در حالی است که وزارت خارجه عراق، چندی پیش از احضار «فاتح یلدز» سفیر ترکیه در بغداد در اعتراض به نقض مکرر حریم هوایی عراق از سوی آنکارا خبر داد.

وزارت امور خارجه عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد که سفیر ترکیه در بغداد را فرا خوانده و مراتب اعتراض خود نسبت به نقض مکرر حریم هوایی عراق توسط ترکیه را تسلیم وی نموده است.

جزئیات دیدار داماد ترامپ با پادشاه اردن

جراد کوشنر، داماد دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا که به اردن سفر کرده است، با عبدالله دوم پادشاه این کشور دیدار نمود.

پادشاه اردن در این دیدار بر ضرورت گسترده شدن تلاش‌ها برای تحقق صلح فراگیر و دائمی بر مبنای تشکیل دو دولت در فلسطین به پایتختی قدس شرقی تأکید کرد.

دو طرف در این دیدار درباره تازه ترین تحولات منطقه بحث و تبادل نظر کردند.

در این دیدار شماری از مقامات اردنی از جمله أیمن الصفدی، وزیر خارجه این کشور و جیسون گرینبلات، نماینده ویژه دونالد ترامپ در مذاکرات سازش حضور داشتند.

شب گذشته صدها تن از شهروندان اردنی در اعتراض به سفر جراد کوشنر داماد دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به این کشور در برابر سفارت واشنگتن در امان تحصن کردند.

روز دوشنبه، کاخ سفید اعلام کرد که جراد کوشنر داماد و مشاور رئیس‌جمهور آمریکا عازم خاورمیانه شده است تا با مقامات مغرب، اردن و رژیم صهیونیستی در خصوص طرح معامله قرن گفت‌وگو کند.

طرح صلح به نام «معامله قرن» که آمریکا برای پایان دادن به منازعه بین فلسطینیان و صهیونیست‌ها مطرح کرده، به ‌دنبال حذف همیشگی بازگشت آوارگان فلسطینی (مطابق آمار شش میلیون) به سرزمین خود و اسکان آن‌ها در «وطن جایگزین» یعنی کشورهای دیگر است.

در همین راستا قرار است، روزهای ۲۵ و ۲۶ ژوئن (۴ و ۵ تیرماه) یک نشست اقتصادی در منامه بحرین برگزار شود؛ نشستی که وزیران اقتصاد به‌ همراه سران شرکت‌های تجاری منطقه‌ای و بین‌المللی در آن حضور خواهند داشت.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴
در انتظار بررسی: ۱۱
انتشار یافته: ۳۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بولتون غلط کرده هر وقت آمریکا و اروپا صنعت هسته ای شان را تعطیل کردند ایران هم تعطیل می کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بخواب
ناشناس
| Germany |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
این استدلال درست است وقتی قدرت اجرای ان را داشته باشیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ناشناس۱۵:۰۱
اگر قدرت اجرای آن را نداشتیم که اونها احساس خطر نمیکردند و با ما کاری نداشتند ، شما فکر میکنید این ۱۵ سالی که با ایران درگیری در مورد مسائل هسته ای داشتند برای چه و به چه دلیل بود
اگر در خود ایران و در بین ایرانیها کسانی مانند شما هستند که هنوز به قدرت و تواناییهای ایران باور ندارند ، اما کشورهای دیگر به خوبی به از میزان قدرت و توانایی ایران اطلاع دارند و این ۱۵ سال را برای تفریح با ایران درگیر نبوده اند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
لعنت خدا و حتی شیطان بر بولتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
درسته کشور مقابل میدونه از بمب هسته ای استفاده نمیشه اما نمی تونیم رد کنیم که بازدارندگی ایجاد میکنه.
بدون شک اگر بمب ساخته بودیم وضعیت بهتری داشتیم.
بیخود و بی جهت سالهاست تحریم هستیم برای چیزی که نداریم،حداقل داشته باشیم و تحریم بکشیم.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
مگر کره شمالی با داشتن بمب هسته ای چه امنیت وارامشی برای مردمش ارمغان اورده ..زنده ببد صلح و دوستی با جهان
ناشناس
| France |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
در انصورت حتی چین علیه ما از نیروی نطامی استفاده خواهد کرد.خیلی ساده است تنگه هرمز را یک کشور اتمی نباید کنترل کند چون منبع انرژی دنیا بخطر میفتد و بنابراین تمام دنیا با هم متحد شده و انچه بسر عراق اوردند بسر ایران خواهند اورد.درک این مطلب ساده برای امثال شما ایا مشکل است یا هدف دیگری از طرح این مطالب دارید الله و اعلم
ناشناس
| Germany |
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
مسئله اصلی نیروهای ما در منطقه است.
MASOUD
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خواهش میکنم این کامنت رو منتشر کنید. فاجعه نیروگاه هسته ای فوکوشیمای ژاپن نشون داد حتی کشورهای پیشرفته هم از خطرات نیروگاههای هسته ای مصون نیستند. یک اشتباه کافیه تا صدها سال ایران رو گرفتار کنه حتی بدتر از فاجعه چرنوبیل. آلودگی خلیج فارس و بیماری و مرگ هزاران هموطن در جنوب کشور. وقتی میتونیم با هزینه خیلی کمتر از انرژی های پاک و تجدیدپذیر استفاده کنیم چرا خطر نیروگاههای هسته ای با تکنولوژی روسی رو پذیرا باشیم؟
من خائن نیستم فقط عاشق ایرانم و نمیخوام شاهد یک فاجعه باشم که تا قرن ها کشور رو گرفتار میکنه.

خواهش میکنم این کامنت رو منتشر کنید هرچند بعید میدونم. مرسی
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
یعنی توی جنوب کشور بخاطر نیروگاه مرگ و میر مردم افزایش یافته؟ سوخت نیروگاه بشدت محافظت شده هست و اگر حوادثی که نام بردید را مطلالعه کنید دلیلش خیلی خنده دار هست .نیروگاه اتمی یا زیردریایی و ناو اتمی به یک میزان الودگی پیرامونی دارند یعنی تقریبا صفر و بیشتر الودگی مربوط به زباله ها و معادن و کارخانه های فراوری یوسی اف و کیک زرد هست .مثلا اغند اردکان و اصفهان . انرژی پاک خوبه و معقولانه تر از انرژی هسته ای هست و نیروگاه بوشهر واقعا توجیه اقتصادی ندارد ولی وقتی رادیو دارو و کشاورزی هسته ای بخواهیم تیروگاه مجبوری باید استفاده شود . مردم یزد و اصفهان امار بالای سرطان مثل سونامی گرفتار شدند
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
زنده باد هموطن فهیم. اگر تونستی سریال چرنوبیل رو که اخیرا شبکه اچ دی او پخش کرده و آخرین قسمتش هفته آینده پخش میشه رو ببینید.مینی سریاله. اونوقت می فهمید یه نیروگاه هسته ای چگونه میتونه کشوری رو به نیستی بکشونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
آفرین به شما
اما هروقت شما تونستی کشورهایی رو که صاحب تکنولوژی اتمی هستند و تعداد بسیار زیادی نیروگاه اتمی در کشورهای خود و دیگر کشورها ساخته اند با این حرفتون قانع کنید و اونها دست از استفاده از انرژی هسته ای برداستند اونوقت ما هم همین کار رو انجام میدیم اما وقتی کشوری مانند فرانسه ۸۰% از برق خودش رو با نیروگاههای اتمی تامین میکنه و تمام این کشورها حتی بعد از حوادث چرنوبیل و فوکوشیما و سایر حوادث هنوز هم به استفاده و توسعه صنعت هسته ای خود ادامه داده اند چرا ما نباید از این صنعت بهره ببریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ازخونه نیایید بیرون چون ممکنه یکی به شما اسیب برسونه این چه منطق اشتباهی است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
روس های بی غیرت و بی خاصیت دنبال سپر بلا هستند. برای طرد نیروهای اهریمنی شیطان بزرگ نیازی به درخواست نیست. با یک تصمیم و اجرای آن همه متجاوزین آمریکایی دستگیر می شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بولتون به عنوان نماینده شیطان بزرگ که در توهم کدخدایی جهان به سر می برد؛ بالاخره قبول خواهد کرد سیر حوادث در جهان تحت اختیار فرعون زمانه نبوده و به سمت امحای کامل حاکمیت جنایت کارترین رژیم تاریخ و جهان می باشد.
نوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
جان‌ بولتون یک بیمار روانی است و آرزو دارم قبرستان های آمریکایی در جای جای خاورمیانه ساخته شود تا درس عبرتی برای سیاستمداران آمریکایی باشد تا در خاورمیانه دخالت نکنند. چنگ چهره زشتی دارد ولی در بابرر متجاوز باید قاطعانه ایستاد ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اصلا نمیتونم این همه خشم رو درک کنم از یک کاربر عادی
ناشناس
| France |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بایستید ولی ایران عزیز را داخل منویات خود نکنید.میدانهای زیادی برای ایستادن در سوریه و عراق وجود دارد.موید باشید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اصلا من هم نمیتونم این همه بی خیالی و بی تفاوتی را درک کنم
احمد
| United Arab Emirates |
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
عجیبه که اسلام نفرین را نفی کرده و حتی ارزوی بد را بسیار نهی کرده
رحیم
|
Switzerland
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
آقای جان بولتون، لطفا شما دهانتان را راجب توافقنامه ایران و ۴ کشور بینید زیرا شما گور خودرا در اردیبهشت ۱۳۹۷بستید و خارج شدید و اجازه هیچ اظهار نظری در این باره ندارید و ایران اسلامی یک کشور مستقل و مقتدر است که نه به شما و نه به هیچ کشور خونخوار و تروریستی مثل شما وابسته نیست که هرکدام از مسئولین کشور شما هر روز یک حرفی می زند و خودتان هم نمی دانید چه می گویید و یا اینکه شاید مثل رئیس جمهورتان که در مقابل کره شمالی می گفت، به من بگوئید دیوانه است تا از من بترسند و عکس العمل را نتوانند پیشبینی بکنند گو اینکه دیوانه هم هست.
كوروش
|
Denmark
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
اين سياستمدارهاي امريكايي اصلاً وطن پرست نيستند و حاضرند براي انتخاب شدن دست به همه كار بزنند حتي خيانت به وطن براي نمونه همين بولتون حاضر است بخاطر منافع اسراييل هزاران امريكايي را بكشتن بدهد .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خدا کند تا این معامله قرن باعث شود تا فلسطینی های عاقل موجبات رفع کدورت با اسرائیل و برقراری صلح و ایجاد دو کشور مستقل در کنار هم بینجامد
و هم مردم فلسطین از ۷۰ سال چنگ و آواره گی و عقب ماندگی نجات پیدا کنند
و هم منطقه آرامش بگیرد و این دکان کاسبی جنگ و خشونت و نفرت درش تخته گردد
پاسخ ها
علی
| - |
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
آنها می خواهند صدای فلسطینیان را موقت بخوابانند. وگرنه فکر اسرائیل بزرگ هستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بیام تو خونت اما دلگیر نشی ها دعوان نکنی وکدورت را بهم بزاری کنار پسر گل
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
چقدر ساده لو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ما قصد ساخت بمب اتمی را نداریم
ما فقط اورانیم می خواهیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
ترامپ بزدل ترسو پس چرا حمله نمیکنی خسته ام خسته از زندگی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
واسه مردن راههاي ديگه اي هم هست... ما رو واس چي به كشتن ميدي عزيز.. خب برو يجور ديگه بمير.. والا
جوهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
معامله قرن بزرگترین خیانت در حق ملت فلسطین است چقدر غربیها که خود را پرچم دار حقوق بشر میدانند حقوق ملتی را زیر پا له می کنند تا اشغالگران اسوده بر خاک وطن فلسطین تکیه زنند و جام خیانت را سر بکشند صد حیف که متحد نیستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
سلام تابناك!! واسه كامنتهايي كه تماما به طرفداري از مسولین گذاشتي ممنون.... خيلي باحالي
ایراندوست
|
Germany
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
بولتون و صهیونیستهای جهانی اگر کاری می توانستید بکنید تا به حال می کردید, پس سکوت کن
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
حوصله داشته باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
سران امریکا نوکر اسرائیل هستند نه امریکا
محمد
|
United States
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۹
خوب بولتون این حرفها را میزند که بگویید که یعنی ما منطقی هستیم و ژس ارامش به خودش بگیرد در صورتی که کاملا به هم ریخته و تحت فشار هست بخاطر فشاری که بر جامعه ی جهانی تحمیل کرده اند تا ایران را تحریم کنند و نتیجه اینکه به هدف خوشان انجور که باید نرسیدند .
واقعیت این است که ما دستمان باز است به خاطر صنعت پایه و نیروی انسانی که الان دارد گل میدهد
نقطه ضعف ما در برخی تکنولوژی های هایتک است که با این نیرو های مهندسی قادر به ساخت ان هستیم
و صد البته سیاست تعامل فراوان با دیگر کشور ها برای کاستن از فشار بیشتر .
و همزمان به دنیال جلب رضایت مردم از طریق عمل نه شعار

اگر امروز تسلیم شویم 100 سال اینده را نیز باخته ایم -
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه رابرت مک ایر سردار حاجی زاده زینب ابوطالبی شهاب حسینی سیلاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر لیگ قهرمانان آسیا