بازدید 31443
هزار و ششصد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند عضو اتاق بازرگانی ایران: سال ۹۸ بدتر از ۹۷ نخواهد بود/حسن روحانی باز هم به مردم پیامک زد! و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۸۷۱۳۶
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۵ 22 March 2019

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

جزییات جدید از عروسی دختر حسن روحانی؛ حتی شام هم به ما نداند

حجت الاسلام سیدرضا اکرمی درباره روایت خود از جشن ازدواج دختر رئیس جمهور به خبرآنلاین گفت: مطلع شدیم حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی دختر سومش را می‌خواهد به خانه بخت بفرستد. من هم به عنوان دوست قدیمی دعوت شدم. وقتی شرکت کردم دیدم تعدادی در قسمت آقایان برای حضور در این مراسم جشن عروسی دعوت شده اند. وی با بیان اینکه مراسم جشن عروسی دختر رئیس جمهور عصر یک روز تابستان سال ۹۷ برگزار شد، افزود: پذیرایی مراسم هم بسیار ساده و معمولی شامل میوه، شیرینی، شربت و بستنی بود، بدون شام. داماد این‌ها را تهیه کرده بود. عضو جامعه روحانیت مبارز تهران درباره شخصیت‌های سیاسی مدعو در این مراسم نیز یادآور شد: افرادی همچون معاون اول، مسئول بنیاد شهید، دکتر ظریف و عده‌ای از روحانیون نزدیک حضور داشتند. شاید همه مراسم دو ساعت بیشتر نبود. هیچ خواننده، گوینده یا مداح هم نداشت. ما هم در این مدت نشستیم و گفت وگو کردیم، بعد هم که مراسم به پایان رسید به خانه برگشتیم. وی درباره این موضوع که رهبر معظم انقلاب توصیه داشتند رئیس جمهور وصف مراسم ازدواج دخترش را برای مردم بازگوید، بیان کرد: من هم این خبر را شنیده ام.

شط العرب به شط ایران تبدیل خواهد شد؟

إیاد الدلیمی در رسانه قطری العربی الجدید نوشت: در رابطه با سفر اخیر روحانی به عراق مطالب زیادی نوشته شد؛ نه به این دلیل که یک رئیس جمهور ایران به این کشور عربی سفر کرده، چرا که پیش از این هم محمود احمدی نژاد به عراق رفته بود، بلکه از این جهت که سفر روحانی در شرایطی حساس، نه تنها برای ایران، که برای تمام منطقه و به ویژه عراق اتفاق افتاد. این سفر پس از کاهش نفوذ داعش در عراق و سوریه انجام شد، که تهران نقشی اساسی در مبارزه با آن ایفا کرد و البته اهداف تهران در هر یک از کشور‌های عراق و سوریه متفاوت بود. انتخاب

یک افشاگری دیگر در مورد بن سلمان

مجتهد بار دیگر علیه محمد بن سلمان افشاگری کرد. به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، «مجتهد» افشاگر خبر‌های پشت پرده دربار سعودی اعلام کرد محمد بن سلمان درصدد است، طرفداران ولیعهد سابق را به نهاد امنیتی عربستان ارجاع دهد تا با مسئول جلوه دادن آن‌ها در مسأله شکنجه فعالان زن، حکم قتل آن‌ها را صادر کند و این گونه اولا از دست آن‌ها خلاص شود و ثانیا خود را در برابر کشور‌های غربی تبرئه کند./باشگاه خبرنگاران

اقدام عالی سپاه در بندرعباس

تاکنون ۵ هزار کیلو ماهی توقیف شده از کشتی‌های صید ترال در بندرعباس توزیع شده است. فرمانده منطقه یکم نیروی دریای سپاه گفت: این ماهی‌ها در ۴ مرحله بین شهروندان بندرعباسی توزیع شده است. سرهنگ عباس غلامشاهی افزود: ماهی‌های توقیف شده با قیمت ۵ تا ۱۵ هزار تومان در محله‌های کم‌برخوردار توزیع شده است. وی اضافه کرد: تاکنون ۲۰ تن ماهی در بندرلنگه، ۲۰ تن جاسک و ۲۰ تن در قشم توزیع شده است. فرمانده منطقه یکم نیروی دریای سپاه خاطرنشان کرد: نیروی دریایی سپاه برای جلوگیری از هر گونه آسیب به آبزیان و محیط زیست از صید ترال در آب‌های خلیج فارس جلوگیری می‌کند.

حسن روحانی باز هم به مردم پیامک زد!

صبح امروز مطابق ۵ نوروز گذشته پیامکی به تمام تلفن‌های همراه داخل ایران از سوی رییس جمهور ارسال شد که حدودا 40 میلیون پیامک برای مخاطبان در سراسر کشور ارسال شده است. در این پیامک آمده است: نوروز علوی بر شما مبارک باد. امیدوارم سال جدید، سال عبور از شرایط سخت فعلی در سایه امید و تلاش بیشتر باشد.
حسن روحانی رئیس جمهور

گفتنی است، آخرین خبر طی یک نظرسنجی نظر مردم را نسبت به این اقدام جویا شده بود که 95درصد مخاطبان مخالف این اقدام بودند.

واکنش آیت الله مکارم شیرازی به اختلاس های فراوان

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در آیین تحویل سال ۱۳۹۸ که در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار شد، با بیان اینکه قرآن کریم برنامه چهارگانه‌ای را برای زندگی بشر معرفی کرده است، اظهار کرد: در مرحله نخست این برنامه ایمان به خداوند متعال مورد تأکید قرار گرفته است؛ مفهوم ایمان این است که بدانیم خداوند متعال همه جا با ماست و بر همه اعمال و نیت‌های ما آگاه است به همین علت از خود ما، به ما نزدیک‌تر است. وی بر لزوم ایمان به روز معاد تاکید و اضافه کرد: اینکه شما می‌شنوید این همه اختلاس و احتکار می‌شود نشان می‌دهد که پایه‌های ایمان متزلزل شده و موجب نابسامانی شده است. این مرجع تقلید با اشاره به اینکه میوه درخت ایمان عمل صالح است، عنوان کرد: کمک به نیازمندان، عیادت بیماران، آزاد کردن زندانیان و کمک به ازدواج جوانان از عمل صالح و مرحله دوم برنامه مورد نظر قرآن کریم است که امیدواریم امسال به این مرحله دوم توجه بیشتری داشته باشیم تا عمل صالح ما ذخیره میعاد ما باشد. وی یادآور شد: ما نباید مقابل صحنه‌های فساد سکوت کنیم و نسبت به امر به معروف و نهی از منکر نگاهی ویژه داشته باشیم؛ در سال جاری باید نظارت‌های خود را بیشتر کنیم تا بتوانیم از اختلاس‌ها و دزدی‌ها جلوگیری کنیم.

رئیسی: پاساژسازی کار آستان قدس نیست

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی متولی آستان قدس رضوی و رئیس قوه قضاییه در سخنرانی در حرم مطهر رضوی در مشهد مقدس درباره درآمد‌ها و هزینه‌های آستان قدس رضوی توضیح داد. وی گفت: برای اولین بار عرض می‌کنم سامانه‌ای به نام سامانه شفافیت رضوی ایجاد شده است که بر اساس آن کل بخش اقتصادی آستان قدس در پشت ویترین قرار گرفته و هر کس در هر کجای کشور اگر اراده کند، می‌تواند شرایط و وضعیت درآمد شرکت‌ها را ببیند.

تبریک نوروزی هلگا اشمید

معاون موگرینی در پیامی نوروزی ابراز امیدواری کرد، سال جدید، سال صلح و کامیابی و موفقیت باشد. معاون موگرینی در پیامی نوروزی ابراز امیدواری کرد سال جدید، سال صلح و کامیابی و موفقیت باشد. هلگا اشمید در صفحه توییتر خود نوشت: بهترین آرزوها را برای تمام کسانی که امروز جشن نوروز می گیرند دارم، امیدوارم سال جدید سال صلح و کامیابی باشد.

عضو اتاق بازرگانی ایران: سال ۹۸ بدتر از ۹۷ نخواهد بود

حسینی در تشریح چشم اندازی که از وضعیت اقتصادی سال ۹۸ دارد به «آزادی» گفت: «اگر شرایط مثل الان که قیمت نفت در حال افزایش است و این به نفع ماست، پیش برود احتمال تمدید معافیت‌های نفتی ایران بسیار است و در این صورت وضعیت سال ۹۸ خیلی بدتر از سال ۹۷ نخواهد بود. من به عنوان یک کارشناس با توجه به بحران ونزوئلا و اتفاقات منطقه و قیمت‌های بازار خوشبین هستم که معافیت‌های ایران تمدید شود یا حداقل کشور‌هایی مثل چین، هند و ترکیه به خرید نفت از ایران ادامه دهند و این یعنی ما نسبتا سال سخت، اما قابل مدیریتی را پشت سر گذاریم». /آزادی

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷
در انتظار بررسی: ۲۱
انتشار یافته: ۵۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
عروسیشون مبارک
ولی گفتن و توضیح دادن در مورد نحوه برگزاری عروسی دختر رییس جمهور هیچ امتیازی برای ایشان ( رییس جمهور ) نداره. مردم ناراضی اند. عصبانی هم هستند.
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
ظریف گفته مردم ایران اجازه نخواهند داد دیگران در در باره ایران تصمیم بگیرند! واقعا میخوام بدونم اگر از مردم نظر خواهی شود اقای ظریف و روحانی و...! چقدر خودی هستند که در باره مردم همیشه تصمیم میگیرند؟!! هر کسی داخل قدرت هست و نفع میبره بدروغ خودم را بمردم میچسانند! اگر راست میگید مانند سوئیس و سوئد و.. برای هر تصمیمی رای گیری کنید! لطفا دست از سر مردم بردارید و از سود و پو و دارای و قدرت لذت ببرید!!!
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
همانطور که در چهار شب گذشته اعلام کردیم.هیچ یک از نظرات.انتقادات.پیشنهادات.حمایت از این جناح وآن جناح ویا محکومیت فلان وبهمان ذره ای برای ما ارزش ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
از قدیم گفته اند ،به مرگ بگیر ،تا به تب راضی شود ، دقیقا مثتاق شرایط اقتصادی کنونی ایران است ؟،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
لطفا سپاه بوشهر هم اقدام مشابه بندر عباس انجام دهد.سپاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
دوست داشته پیامک بزنه . هر کی دوست نداره نخونه . این همه آگهی های بیخودی میاد فکر کنید این هم یکی از آنهاست .
حسین
|
France
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
هرچی مسئولان میگن برعکسش کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
جناب روحانی ترسیدی بنویسید نوروز باستانی ؟! واقعا محمود راست میگه
ناشناس
|
Australia
|
۰۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
آقای مکارم توضیحی ندارن، که چرا ( تزلزل ایمان ) و در نهایت اختلاس و احتکار، تو کشور شیعه مسلمان اینقدر زیاده؟؟؟

این همه طلبه و تبلیغ گر طی این ۴۰ سال چه کارها کردن؟

و مهمتر از همه: آیا در کشورهایی که فساد خیلی پائین هست، مسلکان یا طلبه زیاد داریم؟؟؟
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۳
، شما یادت باشه به کی رای دادی شلوغش نکن، رییس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد رو ول کردی ،،داری کوچه ی علی چپ رو طی میکنی؟
سراب
|
Germany
|
۰۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
چه عجب بالاخره اختلاس هم یکم پایه های ایمان رو لرزوند و... ببخشید من بخاطر خبر عروسی دختر روحانی چشمام پر از اشک شده نمیتونم جملمو تا اخر بنویسم
فتح الله احمدیان.
|
United Arab Emirates
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
ای آقای حسینی که میگه من به عنوان کارشناس، باید به ای آدم گفت
بنده خدا،سال۹۷ که سال مرگ مردم بود،حالا میگی ۹۸ خیلی بدترنیست؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
بدون هیچ تعصبی میگم:اگر تمام کشور رو سپاه اداره میکرد اینقدر مشکل نداشتیم.در هر بخشی حضور داشتن موفق بودن.برای منه شهروند عادی حل مشکلات و زندگی در شرایط بهتره مهمه و من توانایی به وجود آوردن این خواسته رو فقط در سپاه می بینم با توجه به توانایی هایی که از خودشون نشون دادن.
پاسخ ها
سراب
| Germany |
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اگه میکرد؟ بیا بریم سابقه مدیران تک تک شرکتهای دولتی و خصولتی رو دربیاریم
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۳
سپاه رو اگر نداشتیم کلا دیگه تعطیل بودیم، سپاه خیلی از بی لیاقتی های آقایون مسول را در وظاییفشون یک تنه داره انجام میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
ایکاش ریس جمهور عروسی مفصلی به دخترش می گرفت ولی دارایی چندین ساله ما را هم بی ارزش نمی کرد سالها جان کندیم خانه بخریم بایک تصمیم گیری همه را به باد دادند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
آنقدر ارزشها از ابتدای انقلاب عوض شده که عروسی دختر روحانی رو چون پرخرج برگزار نکردن میخوان چماق کنند بزنند تو سر مردم. بابا نه عروس و نه داماد نه غم خانه دارند نه غم اجاره خانه نه غم شغل و نه غم دررآمد. یه جوون بیچاره برای اول ازدواج غم همه اینها رو داره و خداوند هم به خاطر رسیدگی نکردن شماها مملکتتون رو به این روز انداخته. باز هم عبرت نگیرید.
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اگر کسی صادقانه با شما کینه ورزی کرد و دشمنی خود را نشان داد به او احترام بگذارید زیرا اودشمن باشرفی است او بهتر ازدوستی است که ریاکارانه محبت میکند
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
تو فقط یک بار زندگی خواهی کرد، پس برایِ خودت زندگی کن مهم نیست که دیگران چه فکری می کنند
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
آدم هــــا موجوداتـــی هســــتند که، بــــرای نزدیکــــــ ـــ شدنشــــون، باید ازشــــون دوریــــــــ کـــرد
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
هر کاری که انجام میدی مثل یه بذره که میکاری و هر بذری که میکاری همون رو برداشت میکنی. هیچ وقت زندگیت تغییر نمی کنه مگر این که "انتخاب هایت" را تغییر بدی
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
خودت باش ، نه تندیسی که دیگران میخواهند وقتی قالب فکر دیگران میشوی زیبا میشوی به چشمشان اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند در کمال زیبایی
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻣﻮﺟﻮﺩﺍﺕ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺩﻋﺎ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻫﺴﺖ ﻭﻟﯽ ﺗﻨﻬﺎ ﺟﺎﻧﺪﺍﺭﺍﻧﯽ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﺎﺭﺷﻮﻥ ﻃﻮﺭﯾﻪ ﮐﻪ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﻩ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
برخی واقعا دیگه به هرچیز دیگری غیر از وظایف خودشون رسیدگی می‌کنن
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
مهم کردار است نه گفتار
خرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
شاخ نداریم جناب اکرمی!
دلیلش این بود که شاه داماد روحانی میخواست بلافاصله معاون وزیر تجارت شود لذا نباید با خبر عروسی سیبل میشد
استعفا دهید بروید بجای لاپوشانی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
جای بسی ناامیدی است که سال ۹۸ باید امید وار باشیم تا قضا و قدر کاری کنند
تا ونزوئلا و مردمش در گرسنگی حاصل از تحریم و ناکارآمدی مسولینش بیشتر غرق گردند .
تا ما بتوانیم کمی بیشتر نفت بفروشیم تا انشاالله و تعالی زیاد
سختی معاش و رفاه مان خیلی بدتر از ۹۷ نشود !!!!!!!؟؟؟؟؟؟
حالا نقش و سیاست و مدیریت مسولین خودمان چه نقشی در این معادلات بازی خواهد کرد را فقط خدا داند !!!؟؟؟
علی حاجی
|
Germany
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
شط العرب به شط ایران تبدیل خواهد شد؟...

اگر طبق خواست و یا بدون دخالت و یا برحلاف خواست ایران چنین اتفاقی بیفتد، پایان محور مقاومت را رقم خورده باید دید که دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد!
با چنین افکار نولیبرالانه نمیتوان بهتر به استعمار و امپراطوری آمریکا و کلیه دستگاه های آن چه دولتی و چه موسسات خصوصی (NGO) خدمتی با اهمیت مرگ و زندگی کرد. که خیانتی مسقیم و آگاهانه برای از بین بردن استقلال ایران و مستعمرگی آن خواهد بود.
حتی دولت باید گسیل سرمایداران ایرانی به عراق را ممنوع کرده و یا حد اقل کلیه مبادلات را برحسب مبادلات با نرخ سود صفر درصدی تنظیم کند.
آنوقت است که عراق هم همچون نصرالله در لبنان به اهرمی برای مبارزه با اهریمن امپراطوری در آمده و در کنار لبنان، سوریه، فلسطین و ایران همچون انگشان یکدست متحدا عمل خواهند نمود که هرگونه کم ارزشی آن حتی در فکر هیچ سیاستمدار این اتحادیه دیگر خطور نخواهد کرد!
ناشناس
|
France
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
تصمیم خطرناک ترامپ!!!!
مگه از برجام خارج شد چیکارش کردید
جوک میگی تابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اقای روحانی و همکاران محترم لطفا نوروز نوروز است با این کارها هم حرمت امام علی را هم نگه دارید و هم نوروز را . کار شما اداره مملکت است (البته اگر بلد باشد) نه بازی با کلمات. "نوروزی علوی" هم هنر امسال اقای روحانی.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۳
متشکرم تابناک . نمیدونم اسم هنر شما رو چی بذارم. سانسور یا ویرایش لدالاقتضا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
چرا خبرهای ضد ایرانی(شط العرب تبدیل به شط ایران شده) را خودمون با دست خودمون در سایتهای خبری دست به دست پخش وگزارش می کنیم چون این فقط یکدورغه که برای تحریک عراقیها بکارمی رود وانهم به دست فطری ها که ظاهرا روابط بهتری با ایران دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
آقای رئیسی لطفا در مورد مالیات ندادن این آستان مقدس هم بیشتر توضیح دهید با دو جدول و نمودار هر جور شما بخواهید شفاف سازی میشه
اسماعیل زاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
با سلام و احترام و تبریک سال نو و بهار زیبا بر ملت ایران عزیز. اولا نباید زندگی شخصی مقامات و مسئولان محترم رسانه ای شود و یا افرادی که بعنوان دوست دعوت می شونند به این نوع مجالس پرده دری کرده و در رسانه ها بیان کنند. این غیبت و دوروی است. که در سیاستزدگی و تنگ نظری ها این اتفاق می افتد که واقعا پوپولیستی و عوام فریبانه است. مقام و مسئول کشوری مثل تمام مردم کشور حق دارد هر طور می خواهد زندگی کنند . جشن بگیرند و مراسم بروند . واقعا باید مردم دغدغه مجالس مقامات نباشند.
در مورد مواکنش آقای مکارم : باید به اطلاع ایشان رساند و خود ایشان نیز به کم و کیف این اختلاس ها اطلاع کافی دارند. و ایشان قبلا نیز حرام دانستن دیرکرد بانک را مکررا بیان می کردند. بزرگوار وقتی می بینید حرف تان خردار نداره ، دلیل مطرح کردن این نوع موضوعات عوام فریبانه است. مدیریت کشور دست افرادی است که با تمام بیوت در مماشات و مراودات هستند. سعی کنیم حرمت و احترام و اعتقاد مردم را به دین اسلام و مبلغان آن را بدرستی و صدق نگهداریم.
پاسخ ها
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۳
شما از اعضای شورای انقلاب فرهنگی هستید ظاهرآ
میشه از شعار دادن دست بردارید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
الان شكر كيلو چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نااشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اقای مکارم اگر همین سیستم اداره کشور حاکم باشد به هیچ وجه نه اختلاس دزدی رشوه وغیره کم میشود نه هم اوضاع مردم بهبود پیدا میکند اگر دلسوز نظام ودین مردمی هستید تغییر در مقام اجرایی کشور ضروری است چون با این روش همه بفکر جیب خود ولطمه زدن به رقیب هستن اگر دوست دارید اسلام در جهان بعنوان وزنه ای باقی بماند این تغییر پیاده کنید
ناشناس
|
Greece
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
وقتی آقای رییسی می گوید پاساژسازی کار آستان قدس نیست معنی اش این است که این کار انجام شده است و نباید انجام می شده است بنابراین آستان قدس با پول هایی که در اختیارش می باشد دقیقا کار اقتصادی انجام می دهد و هم باید مالیات بدهد و هم باید شفافیت صد در صد بر کلیه در آمدها و خرج های این نهاد صورت پذیرد حالا این گوی و این میدان آقای رییسی اکنون ابزار لازم در قوه قضاییه را در اختیار دارند و امیدوارم به جای جملات خبری از جنس نباید چنین باشد و نباید چنان باشد ( مثل شیوه بقیه مصئولین) آستین را بالا بزنند و جلوی مفاسد را در هر پست و مقامی که وجود دارد بگیرند. هر چند که به شخصه امیدی ندارم .
fhfhdd
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
هر سال دریغ از پارسال
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۳
در شش سال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
پول پیامک رئیس جمهور چقدر میشود از کجا تهیه میشود چرا باید بشود مگر پیام نوروزی ندادند که حالا هزینه تراشی میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
در مورد مکان ماه عسل دختر ایشان نیز اطلاع رسانی کنید
در ضمن اقای روحانی نوروز باستانی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
مردم کارهای اقای روحانی را میبینند نیازبه پیامک نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اصلاح طلبا به خاطر قدرت همه را خراب میکنند بزرگترین هدف دشمنان ایجاد اختلاف بین ایران عراق هست امریکا روی جهل مردم حسابی حساب باز کرده مانند عمروعاص
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
امیدوارم سال جدید، سال عبور از شرایط سخت فعلی در سایه امید و تلاش بیشتر باشد.
جناب آقای روحانی بخش عمده ای از شرایط سخت فعلی که وجود دارد براثربی تدبیری و سوء مدیریت دولت جنابعالی ست.فعلا که تحریم های داخلی مقدم برتحریم تحریم خارجی مردم را درشرایط بداقتصادی قرار داده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
رییسی باید همین جدیت را در قضاییه ادامه دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
رییسی باید همین جدیت را در قضاییه ادامه دهد
علی رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اگر امام رضا امروز می توانست یک جمله بگوید آن بود که "راضی نیستم این همه اموال به نام من باشد و این همه افراد نیازمند روزانه با سختی زندگی خود را بگذراند"
اگر منابع مالی جمع شده و وقفیات امام رضا درست مورد استفاده قرار بگیرد کشور را می تواند یک گام بسار بزرگ به جلو بردارد
لطفا کل مبلغ اهدا شده به آستان قدس را منتشر کنید و ببنید با این اموال چه ها می توان کرد و فقر را در کشور ریشه کن کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
ای کاش درس بگیریم که فقط به فکر فروش نفت نباشیم و به جای آن ، نفت را کاملا وارد چرخه پتروشیمی شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اینطورکه ازقراین وشواهدپیداست درسال ۹۸سازوکارمالی اروپا موسوم به اینستکس نیامده برچیده خواهدشد و اف ای تی اف هم تصویب نخواهدشدو با روی دادن این دواتفاق عملا برجام ازبین خواهدرفت دلاربین۱۷ تا۲۳ هزارتومان پیشبینی شده وحداقل ۴۰تا۵۰ درصد تورم خواهیم داشت
ناشناس
|
France
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
نوروز جشن باستانی ایرانیان هست . اصلا ربطی به ممالک دیگر حتی عراق و ترکیه و عربستان ندهرد یعنی روح و حتی کلماتش باید ایرانی باشد قدیم میگفتند نوروز بر شما خجسته باد
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
اقدام عالی سپاه در بندرعباس: واقعا کار عالی بود. سپاه مساوی امنیت ایران.
پاسخ ها
میلیمتر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۳
مغالطه نکن عزیز جان نیازی نیست همه چیز رو با هم در هم آمیزی تا به غلط حرفت رو به کرسی بنشانی
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم آنفلوانزا استان تهران جنوبی بودجه 99 بندر ماهشهر عبدالحمید ریگی جشنواره سینماحقیقت لیلا واثقی پایتخت 6 امیرحسین فتحی