بازدید 36532
هزار و پانصد و پنجاه و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند قالیباف: مذاکره را به روش مبارزه باید انجام داد/دادستانی هلند، اتهامات علیه ایران را تأیید نکرد/بالای 98 درصد مدیران پاک دست‌اند/اظهارات جالب آیت الله علم الهدی در خصوص موسیقی و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۷۴۷۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲ 31 January 2019

تابناک؛ محمدرضا خلیلی ـ تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

دایی نپذیرفت جانشین کی‌روش شود

یک منبع آگاه می‌گوید: «مهدی تاج با علی دایی تماس گرفت و از او پرسید که آمادگی‌اش را دارد تا جانشین کی‌روش در تیم ملی شود یا خیر؟» علی دایی، اما همیشه یکی از طرفداران کی‌روش بوده و از لحاظ فنی این مربی پرتغالی را تحسین کرده. دایی با اعلام این که حاضر نیست در چنین مقطعی (در جریان جام ملت‌های آسیا) جانشینی کی‌روش را بپذیرد، به درخواست مهدی تاج، پاسخ منفی می‌دهد. /شرق

صالحی امیری: حضور زنان در ورزشگاه حق طبیعی آن‌ها و یک نیاز اجتماعی است

صالحی امیری درباره حضور خانم‌ها در ورزشگاه‌ها گفت: من راجع به این موضوع به صورت شفاف حرف‌هایم را زده‌ام. ما هیچ تفاوتی بین ورزشگاه، سینما، کنسرت، دانشگاه و پارک قائل نیستیم. مگر در تمام این محیط‌ها زنان و مردان در کنار هم حاضر نمی‌شوند؟ محیط فاسد نیست و ورزشگاه از نظر من، یکی از سالم‌ترین محیط‌های کشور است و مرکزی برای نشاط اجتماعی است و حضور زنان در ورزشگاه حق طبیعی آن‌ها و یک نیاز اجتماعی است.

اظهارات جالب آیت الله علم الهدی در خصوص موسیقی

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در دیدار با موسیقی‌دانان و انجمن موسیقی خراسان رضوی در بخشی از سخنان خود به ماجرای فارابی در حضور سلطان محمود غزنوی اشاره کرد و گفت: فارابی توانست با یک تکه چوب سه نوع آهنگ متفاوت بنوازد که ابتدا حاضران را به خنده انداخت و بعد گریه کردند، با اهنگ سوم به خواب رفتند، این داستان عمق تاثیر موسیقی بر روح انسان را نشان می‌دهد و هیچ هنری در دنیا نمی‌تواند احساس را این‌چنین تحت تأثیر قرار دهد که تمام خصایص جسمانی را تحت تصرف احساس درآورد. وی افزود: دیدگاه فقهی من درباره موسیقی با دیدگاه فقهی امام (ره)، آیت‌الله خویی و مقام معظم رهبری یکی است و معتقدم موسیقی هنر محسوب می‌شود، اما آنچه حرام بوده، ابتذال است. نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تأکید بر این مطلب که من با اصل موسیقی به عنوان یک هنر موافقم و مشکلی ندارم، بیان کرد: در اصل موسیقی به لحاظ اعتقادی بین من و شما تفاوت چندانی نیست، اما مشکل من در بحث اجرای موسیقی است. آیت‌الله علم‌الهدی تشریح کرد: متاسفانه تجاوز و جنایتی که در تاریخ به حق موسیقی شده درباره هیچ هنری صورت نگرفته، چراکه هنری اینچنین تأثیرگذار تبدیل به ابزاری برای ابتذال شده و این مربوط به قرن‌های خیلی دور است. وی اظهار کرد: اگر تاریخ اجرا و مصرف موسیقی را بررسی کنید، می‌بینید که کاربرد ابتذال گونه این هنر خیلی بیشتر از کاربرد خالص و اصیل آن بوده است، چراکه همیشه قدرت در دست عیاشان و خوشگذران‌هایی بوده که موسیقی را وسیله‌ای برای عیاشی‌های خود کرده بودند.

بالای 98 درصد مدیران پاک دست‌اند

آذر با بیان اینکه در ارزیابی‌ها، بالای ۹۸ درصد مدیران پاک دست بوده و تنها اشکال در انحراف معیار و درک ناصحیح از قانون است، بیان کرد: بیشتر مدیران انسان‌های با شرف و دست پاکی هستند. وی با بیان اینکه در قضیه مدیران حقوق بگیر نجومی با آن همه سر و صدا تنها ۳۹۷ نفر شامل شدند، خاطرنشان کرد: هدایتگری یعنی مدیران دستگاه‌های اجرایی در حین تصمیم گیری و اجرا از کارشناسان دیوان محاسبات استانی بهره ببرند. رئیس دیوان محاسبات کشور با اشاره به اینکه به دنبال رو کم کنی، پرونده سازی و مچ گیری نیستیم، بیان کرد: مدیران باید جسارت داشته باشند و دیوان محاسبات را یار خود بدانند و به هیچ وجه به دنبال ممانعت مدیران از تصمیم گیری نیستیم.

دادستان کل کشور: فیلترینگ نیاز کشور است

دادستان کل کشور گفت: فیلترینگ نیاز کشور و نوعی امر به معروف و نهی از منکر است و باید این همیشه باشد تا جوانان منحرف نشوند. حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری روز پنجشنبه در پنجمین همایش علمی فرهنگی قضات سیستان و بلوچستان در چابهاراظهار داشت: دشمن در فضای مجازی جنگ فرهنگی به راه انداخته و این شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی از مشکلات عمده کشور هستند. وی سالم سازی فضای مجازی را خواستار شد و گفت: عده‌ای فکر می‌کنند فیلترینگ به تاریخ پیوسته، ولی این طور نیست، باید از رفتن جوانان به قتلگاه جلوگیری کنیم. وی ادامه داد: هر گوشی تلفن همراه یک کانال از سوی دشمن است که در دست قشر‌های مختلف به راحتی قرار دارد و مرتب علیه نظام اسلامی فعالیت می‌کنند.

روایت تاجگردون از فردی با بدهی ۵ هزار میلیاردی

نماینده مردم باشت و گچساران در مجلس با تأکید بر اینکه در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران جرات سرمایه گذاری را ندارند، گفت: داماد فرد خاصی علی رغم بدهی ۵هزار میلیارد تومانی بدون هیچ مشکلی راست راست در جامعه می‌گردد. غلامرضا تاجگردون در "همایش همدلی در سایه سار چله عزت" اظهار داشت: اگر همگان در کشور کنار هم باشیم و یک میلیون شغل ایجاد کنیم می‌توانیم تعداد بیکاران را ثابت نگه داریم، اما رکود حاکم بر کشور این فرصت را از ما گرفته است. نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس افزود: اگر ۷۰۰ هزار شغل ایجاد کنیم، سالانه ۳۰۰ هزار نفر به جامعه بیکار ما اضافه می‌شود که تعدادی از این جمعیت را جوانان استان ما تشکیل می‌دهد. وی با تأکید بر اینکه کار، شغل و معیشت بدون پول امکان پذیر نیست، تصریح کرد: شغل بعد از تأمین پول مهم‌ترین فاکتور فضای کسب و کار است، اگر فضای کسب و کار ایجاد نشود مسئولان بیش از همه تحت فشار قرار می‌گیرند. وی با بیان اینکه مسئولان کشور هر کدام در زمینه شغل و فضای کسب و کار وظیفه خاص خود را دارد، افزود: همه باید برای ایجاد فضای کسب و کار تلاش کنیم. تاجگردون گفت: ما هرچه در توان داشتیم برای توسعه استان به کار گرفتیم و اکنون شانزده استان از نظر اعتبارات عمرانی کمتر از کهگیلویه و بویراحمد اعتبار دریافت می‌کنند و زور ما بیشتر از این نمی‌رسد.

خاطره‌ای جالب از عمل جراحی رهبر انقلاب

سید علیرضا مرندی، مسئول تیم پزشکی رهبر انقلاب و رئیس فرهنگستان علوم پزشکی به شرح خاطره‌ای جالب از عمل جراحی رهبر پرداخت. علیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی گفت: ‌من بیش از بیست سال است که مسئولیت مراقبت پزشکی از رهبر معظم انقلاب را بر عهده دارم. این مسأله البته علنی نبود و خود ایشان که برای عمل پروستات در بیمارستان بستری شدند آن را علنی کردند. تکه‌برداری که کردند خوشبختانه معلوم شد خوش‌خیم است و عمل جراحی ایشان در شرایطی مساعد و کمتر از نیم ساعت انجام شد. دغدغه ایشان این بود که حتما جراحی در بیمارستان دولتی انجام شود و همچنین اصرار داشتند مزاحمتی برای عمل‌هایی که دیگران قرار است انجام دهند، پیش نیاید. قرار عمل ساعت ۷ صبح بود و ایشان ساعت ۵ صبح به بیمارستان آمدند و نمازشان را آنجا خواندند و ما هم به ایشان اقتدا کردیم. چهره‌ها برای عیادت ایشان می‌آمدند و یکی از نکات جالب این بود که برخی اصرار داشتند دست آقا را ببوسند و البته آقا مقاومت می‌کردند و دست خود را عقب می‌بردند.

کریمی قدوسی، مدعی مذاکره موشکی ایران و فرانسه شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در واکنش به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه مبنی بر اینکه ایران هیچ مذاکره‌ای با فرانسه در خصوص توانمندی موشکی نداشته است، اطلاعاتی را منتشر کرد. جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت وگویی اظهار داشت: لودریان وزیر امور خارجه فرانسه سال قبل به دیدار آقای روحانی رئیس جمهور ایران می‌آید و می‌گوید تا در حوزه موشکی و مسائل منطقه‌ای با ما وارد مذاکره نشوید، مشکلات شما حل نمی‌شود. وی افزود: در جلسه کمیسیون امنیت ملی به ظریف وزیر امور خارجه گفتم که چرا لودریان در دیدار با آقای روحانی چنین مطالبی را از ما خواسته است؟ چرا آقای روحانی پس از این جلسه به شما گفته است که من پیشنهاد‌های فرانسوی‌ها را پذیرفتم و حتی گفته است که شما به فرانسوی‌ها قولی ندهید، ولی مذاکرات موشکی را آغاز کنید؟ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: بعد از مدتی وزارت خارجه آقای عراقچی را به پاریس فرستاد و اولین دور مذاکره موشکی در پاریس انجام شد. این مذاکرات برای سال قبل است. در سال جاری تیم فرانسوی این بار به تهران می‌آید و مذاکره دوم در تهران انجام شد.

کریمی قدوسی افزود: مسئول تیم مذاکره فرانسه یک ژنرال ارتش این کشور بود که امروز به عنوان معاون راهبردی وزارت خارجه فرانسه فعالیت می‌کند. این ژنرال فرانسوی در جلسه تهران به آقای عراقچی می‌گوید، ما برد ۷۰۰ کیلومتری برای موشک‌های ایران را قبول نداریم و باید برد موشک‌های شما ۳۰۰ کیلومتر باشد! حالا سوال این است که این ۷۰۰ کیلومتر از کجا آمده است؟ مگر مسئولان ایرانی و اروپایی نمی‌دانند که برد موشک‌های ایران تا ۲۰۰۰ کیلومتر نیز می‌رسد؟ وی در پاسخ به این پرسش که به چه دلیل مسوول فرانسوی از برد ۷۰۰ کیلومتری سخن گفته است، گفت: ظاهرا مسئولان ایرانی در مذاکره اول قبول کرده اند که برد موشک‌های ایران ۷۰۰ کیلومتر باشد و سر این موضوع با فرانسوی‌ها توافق می‌کنند و جالب است که همین توافق را هم فرانسوی‌ها در مذاکره تهران رد می‌کنند! عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: روند این دو جلسه و همچنین دیدار رئیس جمهور با لودریان را در کمیسیون امنیت ملی به آقای ظریف گفتم و تأکید کردم که ما چنین اخباری داریم و اسناد و مدارک آن هم موجود است، نکند که فردا دوباره شما تکذیب کنید. آقای ظریف گفت: همه آنچه گفتی درست است و مذاکراه با فرانسوی‌ها و حتی نقل قول از رئیس جمهور را هم تأیید کرد. منتهی گفت، ما با فرانسوی‌ها مذاکره نمی‌کنیم، بلکه گفت وگو می‌کنیم! کریمی قدوسی افزود: متأسفانه به این تذکرات از سوی وزارت خارجه توجهی نکردند و نتیجه این شد که لودریان وزیر امور خارجه فرانسه به صراحت ما را تهدید می‌کند و می‌گوید اگر فعالیت‌های موشکی و فعالیت‌های منطقه‌ای ایران محدود نشود، تحریم‌های شدیدی علیه ایران در نظر گرفته می‌شود.

دادستانی هلند اتهامات علیه ایران را تأیید نکرد

دادستانی هلند اعلام کرد که تاکنون شواهدی دال بر دست داشتن ایران در ماجرای ترور علی معتمد با نام اصلی محمدرضا کلاهی صمدی، مظنون بمب‌گذاری هفت تیر در ایران پیدا نشده است. دادستان عمومی هلند اعلام کرد، در جریان دادگاه متهمان درجه اول قتل علی معتمد که گفته می‌شود نام اصلی او محمدرضا کلاهی صمدی، مظنون بمب‌گذاری هفت تیر در ایران است، هنوز شواهدی مبنی بر دست داشتن ایران در این جریان پیدا نشده است. به نوشته روزنامه ان‌ال تایمز چاپ هلند، تحقیقات درباره پرونده نا اوفال اف. متهم ردیف اول قتل علی متعمد در سال ۲۰۱۵ هنوز به شواهدی که به دست داشتن ایران در این قتل مرتبط باشد، دست نیافته است. این در حالی است که سازمان اطلاعات و امنیت هلند چند روز پیش اعلام کرده بود که تقریباً یقین دارد ایران در ترور علی معتمد در سال ۲۰۱۵ و همچنین احمد نیسی در سال ۲۰۱۷ در شهر لاهه نقش داشته است.

بزرگترین شکست مولاوردی

شهیندخت مولاوردی: بزرگترین شکستم در دولت یازدهم و دوازدهم این بود که با وجود تلاش‌های بسیار، نتوانستیم حتی یک لایحه برای زنان به مجلس ببریم.

هدیه احمدی نژاد به کارلوس کی‌روش

رئیس جمهور سابق کشور هدیه‌ای به کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی اهدا کرد. محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق صبح امروز (پنجشنبه) در تماس تلفنی با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، از زحمات و خدمات وی در هشت سال گذشته تقدیر و تشکر کرد. رئیس جمهور سابق در این تماس تلفنی از زحمات کادر فنی و سرپرستان تیم ملی فوتبال و تلاش‌های تحسین برانگیز جوانان شایسته این تیم قدردانی کرد و گفتند: مردم قدرشناس ایران سعی و تلاش پیوسته و گسترده کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران را ارج می‌نهند و به این امر واقفند که شرایط همیشه آن طور که انتظار دارند، پیش نمی‌رود. آقای کیروش نیز در این گفت وگو به حمایت‌ها و پشتیبانی‌های رئیس دولت دهم از روند رو به رشد تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و آن را در پیشرفت تیم ملی و موفقیت‌های سال‌های گذشته بسیار موثر دانست. وی همچنین خاطرات خوب و خوش خود از سال‌های حضور در ایران و برخوردار بودن از میهمان نوازی و محبت‌های مردم بزرگوار کشورمان را یاداور شد و تأکید کرد که همیشه قدردان مردم ایران خواهد بود. خاطرنشان می‌سازد، نماینده دکتر احمدی‌نژاد امروز به رسم یادبود و قدردانی از سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، هدیه‌ای را به آقای کی روش تقدیم کرد.

 
هدیه احمدی نژاد به کارلوس کی‌روش/بزرگترین شکست مولاوردی/کریمی قدوسی مدعی مذاکره موشکی ایران و فرانسه شد/خاطره‌ای جالب از عمل جراحی رهبر انقلاب
 
قالیباف: مذاکره را به روش مبارزه باید انجام داد
 
قالیباف با اشاره به مسأله FATF بیان داشت: هدف FATF که در رأس آن امریکا و انگلیس است، این است که می‌خواهد هر کشوری در برابر خواسته‌های سرمایه‌داری بایستد، از چرخه اقتصاد جهانی حذف کند. امریکا وقتی نتوانست هژمونی و سیطره خود را با شورای امنیت، سازمان ملل، بانک جهانی و قدرت سخت در ایران پیاده کند، رویکرد خود را به قدرت نرم و هوشمند تغییر داد و بحث FATF را مطرح کرد. وی تأکید کرد: ما نظامی داریم که در مقابل استکبار ایستاد و باید موضوع FATF را دقیق دنبال کند ما از FATF نباید عبور کنیم، بلکه باید نسبت به آن تصمیم‌گیری نماییم. اساس مذاکره با امریکا را نظام تصمیم گرفت ولی در چگونگی برای اجرا مذاکره را به روش مبارزه انجام ندادند.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۳
در انتظار بررسی: ۶
انتشار یافته: ۱۷۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کانال spv , فقط نمادین و برای این است که اصلاح طلبان مورد حمایت غرب ،بتوانند تا انتخابات ۹۸ و۱۴۰۰ ، در داخل با ان کاسبی سیاسی کنند..
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
جمع کنیم این جوگیری و شعار دادن تونو مردم دارن له میشن اینقدر اصلاح‌طلب اصولگرا و غیره نکنین چه وضعیه درست کردین فقط خودتونو خانواده تونو فقط حسابی تامین کردین و لکسوس سوار شدین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
بازی اصلاح طلب و اصول گرا دیگر تماشاگری ندارد دوست گرامی
ناشناس
| France |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
سیب و گلابی افتاب تابان برجام که بما نرسید ولی به کاسبان تحریم و سلاطین گوشت و گوجه فرنگی و سیب و گلابی و ارز و خودرو خوب حالی داد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
از زمان پیدایش انسان در این کره خاکی یعنی حدود 2 میلیون سال پیش تا کنون انسان با طمع خود جز تخریب، کشتار، از بین بردن محیط زیست، جنگل ها و منابع و آلوده کردن جو زمین و آب های آن با مواد صنعتی و گسترش فقر، بیماری، ظلم و جنایت چه دست آوردی داشته

حالا شما این مقیاس بزرگ رو برای دنیا در نظر بگیرید که دغدغه بسیاری از انسان ها ی آزاد در کشورهای توسعه یافته هست و آن را با دغدغه 200 ساله تاریخ ایران در نظر بگیرید که در تمام این مدت 200 سال تاریخ ایران دغدغه ما فقط سیر کردن شکم بوده

در حال حاضر حدود 99 درصد مردم ایران دچار مشکلات مالی یا اختلالات روانی هستند و با وجود اینکه شرایط و صلاحیت داشتن فرزند را ندارند اما بیشترین آمار زاد و ولد رو همین 99 درصد دارند

هیچ کس مشکلاتتان را حل نخواهد کرد به جز خودتان، اگر تا 1000سال دیگر هم منتظر بمانید تا دولت ها برای شما شغل و مسکن تامین کننند قطعا زیر پایتان علف سبز خواهد شد
ناشناس
| India |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
ناشناس جان چرا هرچه بدبختی و ضعف مدیریت و... است را به اصلاح طلبان نسبت میدهید من نه طرفدار اصلاح طلب ونه اصول گرا هستم و حرفهائیکه روی استدلال باشد را می پذیرم چرا درخصوص اینکه ثروتهای ملی ایران را به کشورهایی مثل عراق وسوریه وعراق ویمن ولبنان و..بیگانگان میدهد چرا دراین خصوص اعتراضی نمیکنید
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
احسنت به احمدی نژاد
ناشناس
| France |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
سیب و گلابی افتاب تابان برجام که بما نرسید ولی به کاسبان تحریم و سلاطین گوشت و شکر و گوجه فرنگی و سیب و گلابی و ارز و خودرو خوب حالی داد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
تنها تنها تنها و تنها احمدی نژاد حریف ترامپ است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
فقط در ایران:
پزشک متخصص 1 میلیارد
دندانپزشک 100 میلیون
پزشک عمومی 30 میلیون
داروساز 20 میلیون
پرستار 8 میلیون
بهیار 3 میلیون
همه هم به اندازه یک کارگر معدن مالیات میدن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
گر برجام نبود هیچ اتفاقی نمی افتاد
ولی گزارش دیپلمات ارشد لهستانی رو در همین تابناک بخوانید تا بفهمید اس پی وی و برجام واقعا هیچ فایده ای نداشته ندارد و نخواهد داشت
رحانی هرچه سریعتر باید استعفا داده و کنار رود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کی از دست این احمدی نزاد راحت میشیم
ناشناس
| France |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
این حرف که کلابی چی شد و سیب و انار میکنید باید چنین فکرهای را در اوایل کار میکردید وقتی زمانی که کارخانه ناسیونال را چوب حراج زده بودید . دوم‌اینکه همینقدر که اصلاعات و شفافیت مالی که درز میکند از خیر سر اصلاح طلبان هست خدا را شکر کنید .
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
تا چشت دارد
ناشناس
| France |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
دعوای اصلی سر این هست که تو برو کنار من بهتر خدمت میکنم . هاشمی کنار برود من بهتر خدمت کنم . آقا این چه خدمتی هست . برای خدمت کردن به کسی باید برنامه جامع داشت باید سواد آن کار را داشت .
ناشناس
| France |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
بجای این حرف ها چرا جواب منو نمیدین که چرا امریکا از برجام‌خارج شد چرا همیشه دنبال معلول میگردین علت چی بود
ناشناس
| France |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کشور دو قسمت کن یک طرف اصلاح طلب بده یک طرف اصولگرا بعد از ده سال ببین کدام طرف پیشرفت میکنه البته اگر هدف پیشرفت اقتصادی باشه . نه برجام نه صد تا معاهده بین المللی کارساز نیست چون اصلا طرف انها را قبول نداره . یعنی هر چی از بیرون مرزها باشه قبول نداره بجز تجربه پزشکی
ناشناس
| Canada |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
ناشناس جان مردم ایران از این دو کلمه اصولگرا و اصلاح طلب عبور کردن. بله دوست عزیز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
این دولت و افرادش اشتباه کردند که درباره موشک مذاکره کردند و اگر درست باشد باید استیضاح شوند حتی خود رییس جمهور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
از برجام خارج شد چون که فهمیده بود اقتصاد ایران دارد به مرحله بحرانی که به خاطر سیاست اشتباه دولت نزدیک می شده فشار را بیشتر کند تا به خیال خودشان سقوط اعمال شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
راب مالی رئیس پیشین بخش خاورمیانه در شورای امنیت ملی آمریکا و عضو اندیشکده گروه بین‌المللی بحران: تأثیر اقتصادی این کانال کم خواهد بود!!!
چشم ظریف و عراقچی بقیه روشن!
حالا انتظار دارید سی اف تی هم امضا شود؟
ناشناس
| France |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
خطاب به ۳۳ - ۲۲ واقعا از جوابی که بمن دادی متشکرم این پاسخ را به میوه فروش محله ات بدی قانع نمیکنه .
ناشناس
| France |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
خطاب به ۳۳-۲۲ واقعا پاسخی که دادی به میوه فروش محله ات بگی قانع میشه . از دوره ختمی و هاشمی و موسوی و احمدی نزاد ووو همیشه در مشکل اقتصادی بودید یعنی چی این چه پاسخی هست درست توصیح بده طرف چرا خارج شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
به من ربطی نداره میوه فروش قبول ندارد
همان طوری که در سال ۹۱ تحریم شدیم مثل الان بود چون دولت تصمیمات اقتصادی اشتباه گرفته بود تیم میز اقتصاد ایران در امریکا رصد کرده بود و فهمیده بود ان زمان وقت تحریم سنگین بود و اعمال شده و
ولی چرا مثلا امثال از برجام خارج شدند و پارسال خیلی ها می گفتند که اقتصاد ایران با این وضعی که دارد ،به سمت بحرانی می رود و امریکا هم با اکاهی از همین موضوع از برجام خارج شد البته انگیزه های شخصی ترامپ هم بود ولی دلیل اصلی ان نبود
ناشناس
| France |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
در ایده پردازی ۴ درصدی خودیها ودر ۹۶ درصدی عیر خودیها .‌و باز این تعریف ریز تر هم دارد
ناشناس
| France |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
در ایده پردازی ۴ درصدی خودیها تشریف دارند ولی در ۹۶ درصدی عیر خودیها . البته هدف اصلی جدب حداکثری هست ولی جا برای همه در تقسیم ثروت و مقام وجود ندارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
برای کاهش بیکاری و اشتغال 300هزاربیکار جدید که در سال اینده اضافه می شود پیشنهاد می کنم تعداد سطلهای زباله را بیشتز و بلندتر کنندتا بدین وسیله مردم بیشترمشغول شوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
در زمان هاشمی و خاتمی سرکوب اقتصادی صورت نمی گرفت و دولت در بازار ها اعمال قدرت نمی کرد و فقط اعمال مدیریت می کرد تا وضع خراب نشود ولی در زمان احمدی نژاد و روحانی به خاطر پول های کلان نفتی اعمال قدرت می کردندو سرکوب اقتصادی با
دلار نفتی
ادامه جواب بالای من به شما
ناشناس
| France |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
لابد اف ای تی وف تصویب نشه آلان بعنوان عصو ناظر تجارت جهانی هستیم بعدا دیگه غصویت دایم نخواهیم شد چون امکان دارد یکی از اعضا مخالف باشند
ناشناس
| United States |
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ی سوال مگه برجام بد نیست؟مگه آمریکا خارج شد نگفتن ما آتیشش می زنیم ؟پس چرا اینکار رو نمی کنید آتیش بزنید تموم بشه بره
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
احمدی نژادمحبوب دل همه .کسی که هیچ تغییری درآن وضعیت رانمی پذیردوهمه فکرواندیشه اش همان است.وکسی که بیشترین بحران هارا برای این نطام درست کرده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
تریبون یکطرفه بی بی سی در اختیار طیف متوهم فراری اصلاحات قرار دارد و این ها هم بدون رقیب ، توهمات خود رو مطرح می کنند..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
با یک تکرار اینهمه رسانه و صدا وسیما و نهادهای فرهنگی و تریبونها رو چه کرده.خخخ
ناشناس
| France |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
داداش قربون دستت.یه زحمت داشتم برات،همین جوابایی که من زیر کامنتات گذاشتم بیزحمت هر شب ریپلای کن.تو که هر شب زحمت میکشی میای اینجا یه زحمت بکش
بجای منم اینا رو بزار.فرقی هم نمیکنه کدوم به کدوم .فدات ستاره بچینی
:)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
صدا و سیما هر چی باشد برای کشور است ولی بی بی سی برای کجای این کشور است ؟
هر وقت فهمیدی ان وقت اینطور جواب نمی دهی
خطاب به پرچم فرانسه اولی
ناشناس
| France |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
ان افراد متوهم فراری اصلاحات چرا فرار کردند . چرا فرار کردند . مرضیه هاشمی امروز تشریف اورده آلان تربیون در دست داره جز اصلاح طلب امریکا هست یا نه اصولگراست . الان ایران تشریف اورده مردم امریکا در موردش چی فکر میکنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
حاشیه های افتتاحیه فجر ، تاکتیک تکراری ها و
سلبریتی هاشون برای تغییر زمین بازی بود..
برای تفکری که در اقتصاد و سیاست خارجی ورشکسته شده ، بهترین کار رادیکالیزم فرهنگی است..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کیهانیها میخوان با گیر دادن به سلبیریتیها برای خودشون رپرتاژ اگهی برن.خخخ
ناشناس
| France |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
حالا اگر کیهانیها با سلبیریتیها رپر تاژ آگهی میرن موی سر و روسری و جوراب سلبیریتها کجای سیاست قرار داره . یعنی چی شتر دیدی ندیدی یعنی گاهی برای مواصع سیاسی باید تغییر کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اروپایی ها میان و برای دوستاشون در ایران از قدرت دفاعی ایران درددل می کنند..
کاری هم از دستشون بر نمیاد..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اشتباه کرده دولت که می خواهد مذاکره و حتی درد و دل کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تابناک مگر من کلمه اشتباه گفتم که یانسور کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کانال مالی اروپا ، پیامی است برای قوم کدخدا دوست داخلی مبنی بر این که تحریم های اتی رو توجیه کنید..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
فتح الفتوح برجام اینقدر موثر بود که تندروها هم مسئولیت خروجش رو به عهده نمیگیرن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
عمو جان بجای این سخنان تکراری هر شب . به کاربران بگو چرا امریکا از برجام خارج شد . خیلی زرنگ تشریف دارید حق با روحانی بود که چند روز پیش گفت میگویند ما لوایح را قبول نداریم ولی بعد از ان بمردم توصیح بیشتر نمیدهند که بعدا چی میشود .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دیپلمات ارشد لهستانی درباره ساز و کار مالی ویژه اتحادیه اروپا با ایران گفت:
به اعتقاد من، اس‌پی‌وی نوعی ژست نمادین برای حفظ چهره اتحادیه اروپا بوده اما در واقع هیچ اهمیتی ندارد!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
آقای علم الهدی
با موسیقی آشتی کردند ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
در حد طبل ودف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
معاونت امور بانوان‌، چرا به فکر زنان زلزله زده کرمانشاهی نیست؟!
اونا تو سبد رایتون جایی ندارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
قالیباف حالا دم از مذاکره نزن...بیرون گود نشستن و لنگش کردن همه بلدن...
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
این مبارزه استکباری که نتیجه اش فقر بیشتر برای مردم و ثروت فراوان برای ۴ در صدی های خودتان است را دیدیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
استکباری!!
عمو جان فقر علت اصلی ان از عدم اگاهی مردم است و بعد سوار شدن اقایان با این عدم اگاهی مردم است که دامن می زنند به ان
ناشناس
| France |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
چون همه مستصعفین علم را نجات بدهیم هر جای دنیا که هستند البته انها میخواهیم به مقام برسانیم . با حقوق ۲۰ میلیون و لکسوس سوار شوند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
دایی و تیم ملی ؟؟؟

دایی بدون خداداد و کریم باقری و مالدیو هیچوقت دایی نمیشد. اصلا در حد تیم ملی نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
دایی اسطوره بین المللی است و شما با عقده گشایی عددی محسوب نمیشوی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
دولتی در پشت پرده فیلتر می کنند...بعد کمیته ضد فیلتر تشکیل میدن...خخخ
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کیهانیها میخوان با گیر دادن به سلبیریتیها برای خودشون رپرتاژ اگهی برن.خخخ
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مطمئن باش اشتباه می کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
برجام ، بزرگترین کلاهبرداری تاریخ معاصر بود که سر ملت گذاشتند‌.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
فتح الفتوح برجام اینقدر موثر بود که تندروها هم مسئولیت خروجش رو به عهده نمیگیرن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
مگر هدف شما عنی سازی صلح امیز نبود یه نگاهی به گوگل بنداز فیلم چند سال پیش هست شعارها این بود انرزی هسته ای حل مسلم ماست به این زودی فراموش کردی . اول برو دعوای سیاسی را حل کن بخاطر همین بود که روحانی گفته بود که باید بسمت برجام ۲ یعنی بر طرف کردن اختلاف سیاسی را حل کنید نکردید این همه نتیجه اش
ناشناس
| United States |
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چرا کسی جرات این را ندارد مسئولیت خروج از برجام را بر عهده بگیرد همین برجام نصفه و نیمه باعث شد تا هنوز نانی بخوری البته اگر از کاسبان تحریم یا کسانی که از کوبیدن برجام به دنبال پست و مقامی هستند
نباشی نظرگرفتن منافع ملت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
آفرین بر احمدی نژاد
قدرتمندی تیم ملی ایران ،بر همه ثابت شد و شکست اخیر نامتعارف بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
بازم به احمدی نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
با وجود بیکاری گسترده قشر جوان ، اما اروپایی ها حسابی برجامیون رو‌ سر کار گذاشتند..
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
خروج امریکا از برجام برای ما نون نداشت برای برخی کباب داشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
برای تو که نان داشت ، نداشت؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
آمار مدیران پاکدست اگر بالای 98 درصد بودند که وضعمان این نبود !!!

در بین 160 کشور جهان از نظر قساد اداری در جمع 30 کشور افتضاح جهان قرار داریم !!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
مدیر نیستند پاکدشت بودنشان دردی دوا نمی‌کند مدیر نیاز داریم
نااشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
نااشنا عزیز مثل من اقای اذر مثل اینکه به هیچ اداره ای کذر او نیافته تا بگه 98 درصد مسئولین پاک دست هستن ازگفته اینقدر عصبانی هستمکه این امار از کجا اورده پس این همه اختلاس وامها کلان بی برگشت حقوق های نجومی وپاداشهای ان چنانی وغیره از کجا نشئت میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
یکی از آقای قالیباف بپرسه این حرف که میزنید دقیقا یعنی چه و چگونه اجرا میشود. والله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کاسبی با برجام تمام شد ..حالا کاسبی با spv
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
گفتمان رقص و بزن برقص تنها ایرادی که جناح تمامیت خواه میتونه از ناکامیهای رقیبش بگیره در حالی که عامل اونم خودشه
ناشناس
| France |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
ایکاش این‌گفتمان بزن و برقص فقط در کنسرت بود . رقیب اصلاحات برای ترس انداختن در دل مردم قبلا به عروسی مردم ورود میکردند . زمانی یادم هست در عروسی شهر ما حمله میکردند و آلات موسیقی را میشکستند و انروز عروسی مثل عزا داری بود و نهار بر مردم کوفت میشد
ناشناس
| France |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
گفتمان بزن و برقص صدتا شرف داره به گفتمان چماق.
ناشناس
|
France
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
متخصصین فیلترینگ و سازندگان فیلتر شکن هر دو دسته باید نون بخورن.سه نفر بودن برای شهرداری کار میکردن.یکی کانال میکند یکی لوله میزاشت یکی کانال رو پر میکرد.یک روز اون که لوله میزاشت نیومد ولی اون دو تای دیگه رفتن سر کار یکی چاله میکند دومی پر میکرد.قضیه فیلترینگ هم همینه دیگه.هر دو دسته موفق باشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
احمدی نژاد معمولا با یک دست کت و شلوار کوچه بازاری و روسری اجباری میهمانان خارجی رو بدرقه میکنه ایندفعه سنت شکنی کرده .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
جناب قالیباف چرا نمی خواهید قبول کنید که روش مورد اشاره شما را ۳۹ سال پس از اشغال سفارت امریکا آزمایش کردیم و اوضاع فعلی نتیجه همان روش های غلط و خطا بوده و هست
شما را بخدا دست از تنش آفرینی بردارید و به این مردم فلکزده و کشور آسیب دیده رحم کنید و از این ره به ترکستان هم نخواهیم رسید
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
وقتی سخنان برادر قالیباف در باب اف ای تی اف را میخوانم به عنوان یک شهروند ایرانی نظرم این هست وقتی میگویی ورود در چنین محافلی انگلیسی و امریکایی هست . یعنی اصلا باور نداری یا اعتقاد قلبی در اینکار وجود ندارد نباید وارد شد چون انوقت خارج شدن آن شرایط سخت تر هست . مثل برجام خواهد شد اول اختلافات را حل کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اصولگرایان فقط در پی قدرت طلبی خودشون هستن ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کل گفتمان اصلاح طلبی خلاصه شده در کنسرت و ورود زنان به ورزشگاه...
برید ورزشگاه ، اما به حقوق های نجومی ، رانت ۱۸ میلیاردی و تجارت ژن خوب های ما ، حساس نشید..
دوران گول زدن مردم با مشوق های جنسیتی گذشت..اب در هاون نکوبید..خخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کیهانیها میخوان با گیر دادن به سلبیریتیها برای خودشون رپرتاژ اگهی برن.خخخ
ناشناس
| France |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
یعنی چی سلبیریتیها با گفتمان اصولگرایی فاصله دارند یا نه منطورت این هست که تا پای منافع نباشه موضع گیری و جانبداری نمیکنند یا نه شکل سومی دارد .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چه گفتمان خوبی دارید بعد با شاخه گل درب سفارت ونزویلا بست نشستن جالبتر هست در سیاست به کجا میرویم باز دم اصلاحات گرم در سیاست کمی شفاف عمل میکنند
ناشناس
| France |
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اصلاح طلب ها از بدیهی ترین حقوق زیر پا گذاشته شده شروع می کنند. تا بتونن به این مرجله برسن که بگن حق مردم بر خودشون به طور مداوم نقض شده و میشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اره از مخالفت به شفافیت در ارا مجلس معلوم است چه کسانی از
شفافیت ترس دارند
یا قانون های یواشکی ۲۰۳۰
ناشناس
|
France
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اگر باب بشه رسانه ها از کسی که چند بار تابحال دروغ گفته مطلب نزارن و بنوعی تحریمش کنن اخلاق و صداقت به سیاسیون بر میگرده.یعنی میرسه اون روز؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
تاثیر تتلو بر رییسی و پدر زن محترمشان را مثبت و به فال نیک می گیریم !!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
موسیقی نواختند که انسان را به گریه میندازد . من اصلا با موسیقی که ترویج حزن و اندوه کند مخالفم . اصلا موسیقی برای مصرف چنین مواردی نبود برای اجرای شادی در دل مردم جامعه هست . آقا شادی با اهنگ‌شاد نباشه بی فایده هست چرا اینجوری تفسیر میکنید چه اشکالی داره حالا کف و دست و پایکوبی کنند .
ناشناس
| France |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
موسیقی که فقط حزن و اندوه باشد اصلا نباشد بهتر هست چرا باید موسیقی هم بهره برداری سیاسی کرد اصلا موسیقی برای شاد کردن و خوشحالی و پایکوبی هست نه برای ارتقای اخلاقی اصلا موسیقی چه ربطی به اخلاق دارد اصلا موسیقی چه ارتباطی به اخلاق دارد برای شاد کردن مردم هست
ناشناس
| Germany |
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
در این فال سیاه می شی
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
درحالیکه کشورازسؤمدیریت وناکارآمدی مزمن رنج می برد واکثرمردم فشارکمرشکن اقتصادی رابا گوشت وپوست خود لمس می کنند یک نفر آمار می دهد98 درصد مدیران پاک دست هستند.خوب اون 2 درصد رو برا چی کم کردی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
برعکسش کن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
من آدم بی طرفی هستم و تا حالا در هیچ انتخاباتی شرکت نکردم چون گرایش سیاسی ای ندارم.اما "ایران" خط قرمز منه.با خوندن چنین خیانتی،خونم به جوش اومده.در شرایطی که همسایگان ما به انبار بهترین سلاح ها و جنگنده ها تبدیل شدن...کار از کار گذشته و قرار نیست رابطه ی ایران و همسایه ها بهتر بشه،پس باید با در نظر گرفتن این شرایط زندگی کرد.من واقعا نمی فهمم چرا این دولت اینقدر علاقه به مذاکره و قرارداد و تعهد با غرب داره.دست از سر "ایران" بردارید.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
لطفا یه نگاهی به لوازم داخل منزلت بکنی متوجه میشی که مذاکره برای چی هست یه نگاهی به صنایع و کارخانجات و نیروگاهاه بکنید متوجه میشی یه نگاهی به آسمان بنداز بالا سرت هواپیمای که هر لحظه از یک سر دنیا به دنیای دیگر در حال پرواز هست . بازم توصیح بدم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
چون امثال مثل شما که به فکر واردات و مونتاژ کاری از خارج هستند نمی توانید درست تصمیم بگیرید
حالا شما یک نگاهی به صنایع دفاعی و یا صنایع نفت و گاز ایران بیانداز تا مفهوم واقعی جاری شدن نیروهای متخصص را ببین تا معنی واقعی دور ورت را ببینی و متوجه ان شوی
خطاب به فرانسه
ناشناس
| France |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
نه دوست عزیز . منطورم را متوجه نشدید که چی گفتم . تمام اقتصاد کشور دست چین افتاده یعنی اگر همچنان به همین سیاست فعلی ادامه بدیم همه چیز حتی جاه نماز و تسبیح از چین خواهد امد حالا پریش این هست آیا حکومت چین دولت خوبی هست اگر خوب هست چرا آیا دولت کوبا و ونزویلا و کره شمالی خوب هستند ولی فرانسه و المان خوب نیستند چون بحث ها سیاسی هست نمیشود ادامه داد چون سیاست اینجوری هست پس اقتصاد هم چنین هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
ایران کشورهای غربی را تحریم کرد؟ یا ایران خواهان سرنگونی
دولتهای غربی است؟
یا ایا چین خواهان سرنگونی ایران هستند و یا روسیه و الان دارند برای ان برنامه می ریزند؟
اگر چند این سوال را از خودتان سوال کنید خیلی راحت دودوتا چهارتا می کنید و راحت تحلیل
ممکن است چین و روسیه هم با تحریم ها در جاهایی همراهی کند. خوب طببعی است که انها با ما عقد اخوت نبستند که
در ضمن چین به خاطر ارزانی در خیلی از کشورها دارد رسوخ می کند و مختص ایران نیست
نمونه ان تولیدات شرکتهای امریکایی که می روند بعضی از قطعات را در چین مونتاژ می کند و می فرستند به خود امریکا
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اگر برجام نبود احتمالا نه احمدی نژادی دیگه وجود داشت نه تیم ملی نه کارلوس کی روش.و من وشما یا در راه فرار ازایران خوراک ماهی ها وخرچنگ ها شده بودیم یادر کنج غاری ریشه درخت برای شام آب پز می کردیم.ما به داشتن اشخاص زبده ودیپلمات های کارکشته ای چون جناب آقای دکتر ظریف افتخار می کنیم وبه خود می بالیم.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
من از اقای احمدی نژاد تقاضا دارم برای تصلای روح و روان در گذشتگان کهریزک و وقایع ۸۸ هم یک پیامی بدهند بهرحال والیدن انها هم دلی دارند
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
تنها جمله من به تو این هست: لطفا ساکت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اگر برجام نبود الان هم کاسبان برجام نبودندکه یک طرفه با قدرت به پیش ببرند و شوک به تقتصاد ایران وارد کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من سرباز وطنم تا جان دارم از این مملکت واز شرفم دفاع میکنم وطن پاره تن شما برو هر جا دوست داری خوش باش اما دم این وان را به سرنوشت مملکت گره نزن ما هم فرزندان کورش هستیم در تقلای بهتر بودن و عزت مندی هستیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
خلاصه ادبیات دولت در این 6 ساله:
اگر ما نبودیم کشور نابود می شد
کشور داشت سقوط میکرد ما نجاتش دادیم
اگر رئیسی بیاد دلار میشه 5000 تومن
اگر برجام بیاد آب خوردن مردم حل میشه
همش یه مشت اما و اگر
ف ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
یعنی این همه دزدی و اختلاس و ناکارآمدی کار اون دو درصد بقیه مدیران است ،
ماشالله ، پس خیلی قدرند.
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
رانت میدونیم چیه اما راه حلش این هست که دولت در اقتصاد دخالت نکند . تفنگ دار از اقتصاد بیرون برود . ..
ناشناس
|
India
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اتفاقا خدا کند که مذاکره ایران با فرانسه واروپا صحت داشته باشد وقتی مردم ایران غرق درمشکلات معیشتی هستند و به قول یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود که زیبنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست که مردم به خاطرقسط مسکن وسایراقساطی که دارند اعضای بدنشان را بفروشند انوقت ثروت ملی ایران را به عراق وسوریه ولبنان ویمن بدهند وواسه مردم غزه خانه بسازد اشنوقت مردم کرمانشاه و یاسایرشهرهای سیل زده وزلزله زده درچادر زندگی میکند بلکه اقتصاد قوی دروضعیت فعلی نشاندهنده برتری است به نظرم اگر مذاکره با فرانسه واروپا واسه مردم ایران فوق العاده خوشحال کننده ومسرت است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
پس با این حساب نوشته های شما هر بلایی سرتان بیاید حقتان است
البته خود شخص شما چون که کسایی که واقعا کاری هستند نمی
گذارند به این جاهای باریک بکشد
در ضمن شما نمی خواهی که ان اشلله نقل ونبات درست کنید که می گویی که البته در کانکس هستند ونه در چادر و کسانی هم در چادر هستند پولش را کرفتند که به راحتی برای انها ظرف یکسال خانه ساخت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اقتصاد رانتی می دونی چیه،؟ یعنی همین اقتصاد ما که دلال بازی در ایران بهترین راه پولدار شدن است و هر وقت توانستید ان را درک کنید بیایید تز روشنفکری بدهید و تا ان زمان به همه چیز و دنیا گیر بده و فکر کن که تا غرب با ایران خوب نشود وضعتان همین در حالیکه مشکل در جای دیگری است
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
عده ای از آنجا که صندوق رأی را یکی از نمادهای تهاجم فرهنگی می دانند واصولا مردم را دارای قوه تشخیص وعقل نمی دانند همه ی تلاش خود را به کار بستند تا ترامپ رئیس جمهور امریکا شود وباز همه تلاش خود را کردند تا هم ایران وهم طرف های دیگر از برجام خارج شوند.آقای که نوشته کاسبی spv می خواهم بنویسند برای شرایط فعلی کشور چه راهکار ی دارند. راه کار لنگ و نون خشکه یا اشکنه
ناشناس
|
France
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
نان خشکه و لنگ هم سه روز میخوری روز صدم چکار میکنی . یعنی این چندین تریلیون تومان که برای ممالک عربی خرج کردیم میشود کشور را به اندازه آلمان و زاپن پیشرفت کرد هنوز روستاهای ایران که در دوره موسوی جاده خاکی زده شد آسفالت ندارد ولی لبنان دارد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو اختصاصی با خبرگزاری قدس (قدسنا) تاکید کرد: همان گونه که می دانید مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به FATF و سرنوشت مقاومت در منطقه حساسیت دارد. تمام حرف سر همین است که چون این مساله ممکن است در سرنوشت مقاومت و منطقه موثر باشد، پس بنابراین برای مجمع تشخیص مصلحت نظام حساس است
سیاست خارجی ما بر مبنای دفاع از مقاومت و مستضعفین چیده شده است، این مسئله یک امر اعتقادی و انسانی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
بازم احمدی نژاد
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کاری به خیر و شر کی روش نداریم اما هیچ ملتی مانند مردم ایران خوش استقبال و بد بدرقه نیست
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اهل تهرانم من
روزگارم بد نیست
ماشینی دارم.
فیش حقوقی م هم کم نیست.
خرده هوشی
سر سوزن ژن خوب
دوستانی در هر دوجناح
وبانکی که درهمین نزدیکی ست
گاه گاهی نسخه ای می پیچم
برای مردم بیکار
پاسخ ها
حمیدخان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اهل تهرانی اگر ، عاشق آلمانی مگر؟
آریا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان ما هنوز تاثیر فیلترشکن بر قسمت پرچم لوکیشن را نمیدانند، بازم گلی به جمال احمدی‌نژاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
محال است مجمع تشخیص مصلحت این طرح راتصویب کند پس الکی جوش نزنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
پیش به سوی یمن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
همه میدونن تصویب نمیشه ،
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کجایی محمود که مستضعفین له شدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
کجایی محمود که همین باقیمانده ها را هم مستضعف کنی
ایرانی
|
Germany
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
توان موشکی ایران خط قرمز ملت ایران است. امنیت کشور ما به آن وابسته می باشد. سرنوشت حاکم لیبی جلو چشمتان باشد که چگونه گول غرب را خورد و خلع سلاح شد. همه بدانند که ملت بزرگ ایران خائنین به ایران را نمی بخشد. پاینده ایران.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
به بهانه موشک سازی ایران. امریکا و فرانسه وروسیه. هزاران میلیارد دلاراسلحه راغالب کردند به عربستان.قطر.کویت.امارات.بحرین.ایران بیشترین خدمت را به اقتصاد امریکا نموده است.
ناشناس
| Germany |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
از طرف مردم سخن نگویید.
برنامه موشکی را به رفراندم مردم بگذارید.
ناشناس
| France |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
موافقم دوست گرامی.خلع سلاح ما اخرین قدم انهاست پیش از ضربه نهایی.ولی ما وطندوستان اجازه چنین اتفاقی نخواهیم داد.هر چند این حقیر معتقدم دولت نیز بدون اطلاع رهبری چنین مذاکره ای نخواهد کرد و اصولا اختیار چنین مذاکره ای را ندارد و اینها جو سازی برخی اقایان است که قبلا هم نسبت به دولت بقدر کافی عنایت داشته اند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اصل حرف همینه دیگه ، قذافی ملت لیبی رو فدای خودش کرد، اگه سرشو مینداخت پایین به مردمش خدمت میکرد کسی کار به کارش نداشت ، قدرت طلبی هزینه زیادی داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
زیبا جون خودتی که امدی از رفرندام حرف می زنی ؟
رفرنداوم در مسائل دفاعی و امنیتی
جوک هزاره سوم
ناشناس
|
France
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
کجایی محمود جان‌مردم ونزویلا منتظر شما هستند .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
بخصوص خانواده چاوز
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
تو ایران هیچ چیز کم نیست فقط حیف کردن بیت المال و هزینه های هنگفتی که در مراسمات و حقوق های نجومی و هزینه کردن در ورزش کمر ملت را شکسته است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
چیزی که کم هست همت برای داشتن ایرانی اباد وملتی سرافراز وشاد وسلامت ودارای رفاه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
گفتگو و مذاکره در ارتباط با موشک که خط قرمز ما بود . چی شده . چی میگه این آقای قدوسی .!اگه حرفاشون صحیح باشه . ما باید شناسنامه هامون رو به جای برجام آتیش بزنیم . که دیگه رای و رای گیری و انتخاباتی در کار نباشه
پاسخ ها
ناشناس
| Poland |
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
خدا کند که گفتگو ومذاکره درارتباط باموشک صحیح باشد چون داشتن موشک و بمب اتم نشان برتری نیست چون شوروی هم خیلی موشک وبمب اتم داشت ولی تکه تکه شد برتری به میزان رضایت مندی مردم ان کشور است هرمدیری درکره زمین اگر نتواند مشکلات معیشتی وبیکاری جوانانش را حل وفصل کند بهتراست که کناررود وجایش را به مدیرانی بدهد که بتواند ان مشکلات را حل کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ان وقت چرا انها خودشان موشک و چیزهای دیگر دارند؟
ما موشک را بدهیم تا راحت ایران را اشغال کنند
تمام شد ان دورانی که ذلیلانه قبول کنیم هر چیزی را
استیضاح باید شودکسانی که یواشکی رفته مذاکره کردهدر مورد موشک هر چند که موشک و صنایع دفاعی دست دولت نیست ولی باید برود و استیضاح
شود
خطاب به پاسخ دهنده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
الان کل هسته ای راتعطیل کردین و یا موشک ها را منهدم و حقوق بشر امریکایی هم اجرا شد ،ان وقت مثلا وضع مالی و حقوق شما بالا میرود؟
خخخخخ برو عمو بزار باد بیاد
سریش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
تابناک عزیز ظریف به گلابیش رسیده بعد تو هی به احمدی نژاد که جیکش در نمیاد گیر بده . عزیز دست از سرش بر دار
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
اینهمه گفتند مربی بزرگ و تراز اول دنیا،منظورشون علی دایی بود!!!!!
هوس کردند بازم توی تهران به عربستان ببازیم؟؟
ناشناس
|
France
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
هر کشوری حق دارد از سلاح فقط برای دفاع از کشورش استفاده کند یعنی اگر تجاوز قرار گرفت پاسخ دهد
ناشناس
|
France
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۱
خدا پدر بی بی سی را بیامرزد حداقل نصف اخبارش اگر دروغ باشد نصف دیگرش درست است صدا وسیمای میلی با مردم که هیچ ... قوربونش برم باخودش هم روراست نیست .درکجای دنیا اینهنه دروغ گفته میشود بجز تلویزیون میلی ایران!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
صدا وسیمای خودمان در حال پخش مستندی هست که ۲۴ ساعت لکسوس سواران در حال خاطره گویی هستند .‌ انگار تعریف از خاطات دردی از مردم دوا نمیکند
ناشناس
| France |
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
رسانه ملی در حال پخش خاطرات لکسوس سواران تشریف دارند البته در تمام شبکه ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
ولی ما که چیزی دروغ از صدا و سیما نشنیدیم
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
98 درصد مدیران پاک دست کجا و اینهمه اختلاس و بالا کشیدن سرمایه های این ملت کجا ...حتما اشتباه شده منظورشان بر عکس بوده واقعا خسته نباشید با این آمار و ارقامتان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جالبه فرهنگستان علوم پزشکی هم وجود داشت و ما خبر نداشتیم ؟! ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
از وقتی فهمیدم ضرغامی واسه روحانی شاخ شده از خورد و خوراک افتادم ،دم احمدی نژاد گرم که وقتی دید اقایان صفار و اژه ای دارن براش نسخه میپیچند انها بیرون کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
اوج کینه کیهان نسبت خانم معتمد اریا بانوی سبز ایران زمین امروز هویدا شد ؟؟! اقای شریعت مداری همه که نباید حمد و ثنای شما را بگویند کمی هم واقعیت پذیر باشید و جنبه داشته باشید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
جالبه این افراطیونی که اینقدر میگن از برجام خارج شوید و cft رو رد کنید هیچ کدوم حاضر نیستتد مسیولیت خروج از همین برجام بی گلابی رو بپذیرند چرا که هدفشون بد نام کردن جریان اعتدال میباشد .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
همین دولت که اجرا کرده باید خارج شود
یعنی اینقدر سخت است درک ساده این؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
کانال مالی اروپا با رد cft و پالرمو تو مجمع عملا بی اثر خواهد شد و اتوبوس اقتصاد ایران به ونزولا نزدیک خداهد شد ؟! اقابان مسیول کمی به صفهای گوشت یخ زده فکر کنید که چه به حال روز این ملت انداخته اید ؟!چرا یه عده دولت را مقصر جلوه میدهند ؟! اخه رییس جمهوری که امثال ضرغامی بهش امر و نهی میکنه از خودش اختیار داره ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
با توجه به اینکه احمدی نژاد در ۶ ماه اخر دوران ریاست جمهوری عملا کاره ای نبود به نظر میرسه روحانی در سه سال اخر و خیلی زود همون ۱۵ درصد احتیاراتش هم محدود شده و عملا واعظی و نوبخت هستند که تو هیت دولت جولان میدن.
اهمد
|
Denmark
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
وقتي دوران رياست جمهوري احمدي نژاد تمام شد تمام كدوهاي كه أز دوران عشت ساله هدي گرفته بود بار زد برد خانهاش ً فكر كنم يكي أز انها رو داد به كروش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
متاسفانه روزنامه کیهان و جوان در جهت تخریب دولت گام برمیدارند
شهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تا این دولت سر کاره وضع مردم بدتر میشه که بهتر نمیشه..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
با این گزارش نمیدونم چرا این همه بدبختی داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
98% مديران كشور دست پاك هستند و علت اينهمه رفاه عمومي ، عدالت اجتماعي ، برابري و .... در كشور ما همين است . مي بينيد مردم چقدر خوشحالند و در رفاه ، چون مسئولين پاك دست هستند و مرتب دست هايشان را با آب و صابون شسته
مهراد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
زمان احمدی نژاد تحریم بودیم الان هم تحریم هستیم.
با این تفاوت که الان قیمت همه اجناس چند برابر شده ولی در زمان احمدی نزاد قیمت اجناس گران شد ولی نه چند برابر.
پس این برجامی که گذاشتند وسط و دورش سینه زدند برای چی بود؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
الای 98 درصد مدیران پاک دست‌اند
یا 98درصد فقط دستشونو پاک کردن و یا اون 2درصد دیگه 98درصد تصمیم دستشونه!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
این آقای علم الهدی چی پیش خودش فکر میکنه؟انگار کل ملت ایران منتظر این هستن که نظر ایشون در مورد موسیقی چی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مولاوردی: بزرگترین شکستم در دولت یازدهم و دوازدهم این بود که با وجود تلاش‌های بسیار، نتوانستیم حتی یک لایحه برای زنان به مجلس ببریم.
از بس که درزمین دشمن بودی و فکر وذکرت حقوق بشر بود بجای وانجام وظیفه اصلی خودتان.الانم خداراشکر که نیستی....
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
. بر ۲۰۰۰ کیلومتر قدرت دفاعی لازم را به ایران می دهد. یادتان باشد که ابتدا موشکهای صدام را گرفتند ابتدا پلوتونیوم قذافی را گرفتند. هر دو بعدا کشته شدند. اگر مقامات ما کمی درایت به خرج دهند نیاز نیست ایران ناموس را بدهد و بعد هم مورد تجاوز قرار گیرد. ساختار کشور به سمت ریاست جمهوری و احزاب و مجلس سوق داده شود. اجازه دهند تمامی مخالفین سیاسی خارج از کشور به ایران بیایند و افرادی در کار قرار گیرند که با غرب تنش نداشته باشند. مخلص کلام بنده بعنوان شهروند عادی این کشور از وضعیت فعلی به هیچ وجه راضی نیستم اما شدیدا مخالفم که سلاح خود را تحت هر شکلی تضعیف کنیم. کافی است به کشورهای نقطه ای اطرافمان نگاه کنیم. همه پیشرفته ترین سلاحها را دارند. اگر روحانی دست به چنین عملی بزند باید بلافاصله استیضاح گردد. اقتصاد و قدرت نظامی هر دو توام با هم می تواند در منطقه پر خطر ما موفق باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
تاریخ صدسال گذشته ایران نشان میدهد که انگلیس بوده که با فشار بر روی شاهان وقت باعث شده بحرین، کوه آرارات، قسمتی از خوزستان و قسمتی از شرق کشور از ایران جدا شود. شوروی هم که مناطق آذربایجان و داغستان و ... را از ایران جدا کرده،
راستی آمریکا چه مناطقی را از ایران جدا کرده؟
پس چرا ما با آمریکا دشمنیم و با انگلیس و شوروی (روسیه) نه؟
محمد مروتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
مربی های داخلی مگه سواد مربی گری دارند؟
یموقعی وقتی کشورهای اسیایی تازه فوتبال رو شروع کرده بودند ایران با مربی های داخلی جلوشون میتونست موفق باشه، در سالهای اخیر کدوم مربی داخلی رو میشناسید موفق عمل کرده باشه؟
باید قبول کنیم بهترین مربی تاریخ فوتبال کشورمون کیروش بوده و بس
اگر در مقابل ژاپن موفق نبودیم مشکل فوتبالمون نبود
مشکل فرهنگمون بود
فرهنگ ما اینه که وقتی داور صوت میزنه به سمتش یورش ببریم، در بازی با ژاپن حتی قبل از صوت داور به سمتش یورش بردیم و به اون خاطر باختیم، در زندگیمون هم همینه وقتی یک پلیس ماشین رو متوقف میکنه به سمتش یورش میبریم، آیا مشکل فرهنگی ما به کیروش ربط داشته؟ البته که مشکل فرهنگی ما ریشه در گذشته های پر تلاطم کشورمون داشته و ناداوریهایی که علیه ورزشکارهای ما صورت گرفته و ... و درمانهایی که صورت نگرفته است
اما مشکل کیروش نبوده کیروش وه مسئول رفع مشکلات فرهنگی ما نیست!
تا چند سال پیش ما در فوتبالمون کتک کاری میکردیم
کتک کاریهای آقای استیلی رو در بازی با استقلال فراموش نکردیم، که الان کلی علیه کیروش حرف زده ...
آقای استیلی مشکل ما کیروش نیست مشکل ما الگوهایی مثل شماهاست، وقتی از فوتبالیستهای بی فرهنگی مثل شما به خوبی یاد میشود و وقتی جوان ها امثال شما را الگو قرار میدهند آنوقت دیگر از دست کیروش کاری ساخته نیست تا فرهنگ آنها را درست کند، میپرسید چرا؟
چون کیروش مربی تیم بزرگسلان است نه نوجوانان!
حمله نکردن به داور، شخصیت یک فوتبالیست است!
شخصیت یک انسان و یا یک فوتبالیست تا سن 18 سالگی شکل میگیرد و پس از آن تغییر آن تقریبا ناشدنی است!
آقای استیلی با تمام احترامم به شما باید بگویم مشکل فوتبال ما در بازی با ژاپن الگوهای نادرست فوتبال ما برای نوجوانان فوتبالیست کشورمان است. یکی از الگوهای نادرست شما و همبازی های دوران شما هستند! مرد باشید و مردانه حرف بزنید!
جلال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
هروقت جریان سومی پدید آید نه مانند اصلاح طلبان نه مانند اصول گرایان ناکارامد وفقط شعار گو آن وقت کشور پیشرفت میکند
حسن
|
Netherlands
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۲
از اینکه کی روش به خوبی بدرقه نشد برای فدراسیون فوتبال ووزارت ورزش واقعا متاسفم ، اینقدر خوش استقبال و بد بدرقه ! آقای دایی کجا بودی ؟ اقلا شما وظیفتو انجام می دادی توکه همه چیزت مربوط به فوتباله ! وقتی فکر می کنم بخوبی کی روش بدرقه نشده بغض گلومو فشار میده ! این بنده خدا تمام تلاششو کرد .این بازیکنان بودن که تو بازی آخر خراب کردن . من به نوبه خودم از زحمات اون تشکر می کنم ، ازاین به بعد انتظار نداشته باشین مربی طراز اول بیاد ایران . تا دیر نشده مراسمی بگیرین و ازاون تشکر کنین و شهروندی افتخاری بهش بدین .
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
آذر با بیان اینکه در ارزیابی‌ها، بالای ۹۸ درصد مدیران پاک دست بوده و تنها اشکال در انحراف معیار و درک ناصحیح از قانون است

همین اشکال کافی است تابقیه هم در لیست ناکارامدان درآیند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
این قالی باف همان شهردار سابق تهران نیست که فرزندش در خارج از کشور است . واقعا چطور صحنه را خالی نمی کنند و ول کن نیستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
98% مدیران پاک دستند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
چرا مسئولین مملکت باید ماشین های گرون قیمت زیر پای خودشون و خونوادشون باشه؟؟؟؟
اگه عشق ماشین و ثروتن مسئولیت رو ول کنن و اگه عاشق خدمتن زندگی لاکچری رو بیخیال شن. هر دو با هم نمیشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۳
بنظر من موسیقی حرام است ... چون یک چیز باطلی است......البته هر کس نظر خودش را دارد...ولی اگر طبق نظر من عمل کنید مغزتان را اسوده خواهید کردو فرصت دارید به چیزهای انتزاعی تری فکر کنید.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ویروس کرونا مناجات شعبانیه جهش تولید مصطفی الکاظمی کاظم خاوازی علی صیاد شیرازی