بازدید 57629
هزار و پانصد و بیست و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: شکایت از یارانه‌ها، پنج برابر کل شکایات دیوان عدالت اداری است/حراج شوهر کارکرده در آلمان/ماجرای فلافل خریدن آیت‌الله حائری شیرازی/توضیح تهیه کننده سیما درباره یک زیرنویس جنجالی و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۶۵۰۴۲
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶ 30 December 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

کاهش چشمگیر شمار معترضان «جلیقه‌زرد» در فرانسه

در اعتراض به سیاست‌های اقتصادی امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه معترضان جلیقه زرد روز شنبه ۸ دی (۲۹ دسامبر) بار دیگر در پاریس، تولوز، لیون، بوردو و بسیاری دیگر از شهر‌های بزرگ و کوچک فرانسه به خیابان‌ها رفتند. در هفتمین هفته اعتراضات کاهش شمار معترضان «جلیقه‌زرد» چشمگیر بود. در شهر مارسی تنها یک هزار نفر در خیابان‌ها به اعتراض پرداختند. پریسلا لودوسکی یکی از سخنگویان جنبش اعتراضی «جلیقه‌زرد» کاهش شمار معترضان را "مربوط به ایام عید کریسمس" دانست. جنبش "جلیقه زرد" برای شب سال نو در شانزه‌لیزه پاریس اعلام کرده است که تجمع اعتراضی خواهد داشت.

پخش صحنه‌های مستهجن از شبکه کیش صداوسیما و برکناری چند کارمند

به دنبال پخش صحنه های رابطه جنسی در یک فیلم سینمایی و عدم حذف آنها، چند کارمند این شبکه برکنار شدند و مدیر شبکه کیش صداوسیما نیز عذرخواهی کرد. در یکی از شب‌های گذشته فیلمی سینمایی از شبکه کیش پخش شد که متأسفانه در بخشی از آن، صحنه‌های مبتذل این فیلم حذف نشده بود. مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش گفت: متأسفانه به‌دلیل اهمال، کوتاهی و البته عملی ناخواسته از سوی برخی از کارکنان این مرکز، تصاویری نامناسب در بخش کوتاهی از یک فیلم سینمایی پخش شد که در این خصوص بررسی‌ها انجام شده، عوامل دخیل در این اتفاق ناخواسته، به ترتیب از پست‌های سازمانی خود برکنار و توبیخ شده‌اند. تمامی تصاویر نامناسب مشخص و قرار بر حذف آن بوده است، متأسفانه به دلیل اهمال مدیران و ناظران برنامه، این تصاویر پخش شده است./ فارس

مشاور فرمانده کل سپاه: سال آینده دو التهاب اساسی داریم

سردار نائینی با پیش‌بینی دو التهاب اساسی در کشور گفت: انتخابات نقش کاتالیزور برای فراهم کردن زمینه نافرمانی مدنی را دارد. از طرف دیگری بر فشار‌های اقتصادی در حوزه‌های صنفی و کارگری تمرکز کرده‌اند، آن‌ها در فضای مجازی که امروز فضای فراخوان و تخریب باور‌های اساسی است و در ایجاد ناآرامی‌ها تأثیرات مخرب و ویرانگری دارد، سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

شکایت از یارانه‌ها، پنج برابر کل شکایات دیوان عدالت اداری است

معاون رفاه اجتماعی وزیر کار: در پنج سال اخیر پنج برابر کل شکایات دیوان عدالت اداری، درباره وضعیت یارانه‌ها شکایت داشته‌ایم. به دلیل گستردگی مشکلاتی که در رسیدگی داریم، دولت در لایحه بودجه سال آینده این وظیفه را به استانداری‌ها محول کرد تا روند رسیدگی به شکایات تسهیل و تسریع شود.

باید روزی فعالیت تلگرام و اینستاگرام به اتمام برسد

‏سالک، عضو کمسیون فرهنگی مجلس: ما نمی‌توانیم با وجود فساد‌هایی که در تلگرام و پیام رسان‌های مشابه است تا آخر منتظر باشیم که «تلگرام باشد و ما هم باشیم» و باید روزی فعالیت تلگرام و اینستاگرام به اتمام برسد.

واکنش دانشگاه‌آزاد به خبر زیر گرفته‌ شدن دو دانشجو: ساختگی است

آقای طهرانچی رئیس دانشگاه هم‌اکنون در محوطه واحد علوم تحقیقات حضور دارد و در حال صحبت کردن با تک تک دانشجو‌ها و دلجویی از آن‌هاست و نقطه نظریات دانشجویان را می‌شنود. ابراهیم کلانتری، معاون فرهنگی دانشگاه آزاد درباره خبر زیرگرفتن چند دانشجو با خودروی یکی از مسوولان دانشگاه آزاد گفته: «این مسائل ساختگی است و می‌خواهند فضا را ملتهب کنند. مگر فقط یک ماشین در دانشگاه هست؟ صد‌ها ماشین اینجا هست. این مسأله به‌هیچ‌وجه درست نیست و آن را دروغ می‌خوانم.» /ایلنا

اطلاعات جدید از چرایی استعفای وزیر بهداشت

وزیر بهداشت شنبه دو هفته پیش به دلیل بودجه سلامت برای سال ۹۸ به خصوص عدم تخصیص بودجه تصویب شده برای تأمین دارو و تجهیزات پزشکی از صندوق توسعه ملی، کتباً در نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهور، استعفا داده است. با گذشت حدود پانزده روز از استعفای وزیر بهداشت، حسن روحانی تاکنون در این باره پاسخی به نامه‌ی استعفای قاضی زاده هاشمی نداده است، اما محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور تلاش کرده که با وساطت، موضوع را حل کند، اما وزیر بهداشت اصرار داشته که بودجه تأمین دارو و تجهیزات پزشکی باید تأمین شود. /تسنیم

چراغ سبز شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها

دبیر شورای انقلاب فرهنگی در حاشیه بیست و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی گفت: در خصوص حضور خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها نیز باید پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان به شورای انقلاب فرهنگی ارائه شود. طبق قواعد و ظوابط و ایجاد امکاناتی که وزیر ورزش و جوانان به آن اشاره داشتند که در حال حاضر وجود دارد، نباید مشکلی برای حضور بانوان در استادیوم‌ها وجود داشته باشد. شورای عالی انقلاب فرهنگی نسبت به حل موضوع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها اهتمام و رویکرد مثبت و سازنده‌ای دارد. این موضوع با رعایت قواعد و ضوابط قابل حل است و ان شاءالله در بقیه مراحل هم گام‌های خوبی برخواهیم داشت. / ایسنا

افشای پشت‎پرده ارزان‎فروشی چهار شرکت بزرگ دولتی

اسماعیلی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ۵۵ نماینده مجلس شورای اسلامی اخیرا از رئیس قوه قضائیه خواستند برای بررسی روند واگذاری‌ها برخی شرکت‌های بزرگی، چون ماشین سازی تبریز، نیشکر هفت تپه، آلومینیوم المهدی، هپکو و پالایشگاه کرمانشاه و تخلفات کمیته ویژه‌ای تشکیل شود. نااهل بودن یعنی افرادی که شرکت‌ها به آن‌ها واگذار شده است، اهلیت لازم ندارند. اگر دولت مالی را می‌فروشد باید در بخش توسعه کشور هزینه کند که این اتفاق هنوز نیفتاده است. به طور مثال ماشین سازی تبریز که واگذار شده است ۱۲۶ هکتار زمین کارخانه است و ۸ هزار ۸۳ هزار متر مربع زمین و ۴۰۰ آپارتمان دارد که ۸۳۵ میلیارد تومان پول زمین‌های اطراف کارخانه است. پول زمین‌های کارخانه و این واحد بیش از ۵ هزار میلیارد است، حداقل ۵۰۰ ماشین در این کارخانه وجود دارد که تکنولوژی را وارد کشور کرده و مادر صنایع است که یک واحد ماشین آلات آن نیز ۱۰ میلیون یورو قیمت دارد که ۶۸۷ میلیارد تومان این کارخانه به فروش رفته است که فردی که این کارخانه را خریداری کرده کاملا نااهل بوده است. نیشکر هفت تپه نیز ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان ارزش گذاری شده که ۹۰۰ میلیارد تومان فروخته شده است و گفته شده، ۶۸۰ میلیارد تومان بدهی دارد و ۲۲۲ میلیارد تومان قرار شده به دولت بدهد، یعنی سند کارخانه‌ای که ارزش ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان دارد خریدار در گام اول ۱۰ میلیارد تومان داده و به افرادی واگذار شده است که اهلیت لازم را ندارد. نیروگاه اصفهان نیز که در دولت قبل واگذار شده ۱۴۰۰ میلیارد تومان قیمت گذاری می‌شود که ۱۰ درصد را نقد و بقیه را به اقساط پرداخت کند که این نیروگاه فقط ۲ هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد که نشان می‌دهد ارزیابی درستی از این تصدیگری‌ها در دولت وجود ندارد.

حراج شوهر کارکرده در آلمان

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «میرور»، ساکن هامبورگ آلمان با نام مستعار «دورته ال»، در حراج اینترنتی «ای بی»، شوهر خود را به حراج گذاشت. قیمت «شوهر استفاده شده» ۱۸ یورو اعلام شد. این زن چهل ساله گفت که هفت سال است ازدواج کرده است. به عقیده او روابط او و شوهرش به سردی گراییده و «آن‌ها دیگر بهم تعلق ندارند». دورته از همه علاقه مندان خواست در رابطه با خرید «شوهرش» از طریق ایمیل با وی تماس بگیرند. او گفت: علاقه مندان می‌توانند شوهرش را برای جشن سال نو کرایه کنند و ببینند می‌توانند با او سر کنند یا نه. نامه‌های زیادی برای او ارسال شد، ولی هیچ کدام حاوی خرید شوهرش نبود. شوهر دورته از این موضوع بی خبر بود و فقط از طریق روزنامه محلی از «حراج گذاشته شدن خودش» باخبر شد. دورته به او اطمینان داد که قصد فروش او را نداشته و فقط برای سرگرمی این کار را کرده است. /اعتماد آنلاین

یازده هزار امام‌زاده در آخرین آمار ثبت شده

«سازمان اوقاف در این دکان‌ها را ببندد»؛ این جمله‌ای است که نماینده رشت آن را درباره امامزاده‌ها به کار می‌برد. امامزاده‌هایی که برخی معتقدند بدون حساب و کتاب در حال افزایش هستند و گویا چندان سد سخت و محکمی دربرابر آن‌ها وجود ندارد؛ شاهد این ادعا هم صحبت‌های غلامعلی جعفرزاده است که به خانه ملت می‌گوید: «در همین فاصله مجلس نهم تا مجلس دهم چندهزارتایی به آمار امامزاده‌ها اضافه شد؛ سؤالی که مردم می‌پرسند، این است که داستان امامزاده‌ها کی تمام می‌شود؟ یعنی چه که تعداد آن‌ها رو به تزاید است و چرا مرتب افزایش پیدا می‌کند؟ این افزایش امامزاده‌ها در نزد جوانان فاقد معناست، یک جایی باید پرونده کشف امامزاده را ببندند و مرتبا نباید امامزاده تولید شود.» محمدعلی پورمختار که در مجلس نهم ریاست کمیسیون اصل ۹۰ را به عهده داشت و اتفاقا در آن مقطع پرونده‌هایی درباره امام‌زاده‌ها در این کمیسیون مطرح شده بود، گفت: من اکنون آمار دقیقی در دست ندارم، اما آخرین باری که این پرونده را در کمیسیون اصل ۹۰ پیگیری می‌کردیم تعداد امام‌زاده‌ها به ۱۱ هزار رسیده بود. /خبر انلاین

ماجرای فلافل خریدن آیت‌الله حائری شیرازی

فرزند آیت الله حائری شیرازی ـ رضوان الله تعالی علیه ـ نقل می‌کند: حدوداً دو سال قبل بود، یکی دو روز پس از معمم شدنم، می‌خواستند خوشحالی و محبت خود را در اوج سادگی ابراز کنند، خودشان رفتند سر کوچه قم نو و فلافل با سس اضافه گرفته بودند تا با هم بخوریم.

آیت‌الله مؤمن به تهران منتقل شد

آیت الله مومن عضو فقهای شورای نگهبان برای پیگیری روند درمان به بیمارستانی در تهران انتقال یافت. آیت الله محمد مومن نماینده مردم قم در مجلس خبرگان رهبری که به دلیل خونریزی مغزی در قم بستری بود امروز برای ادامه درمان به تهران منتقل شد. آیت الله مومن عضو فق‌های شورای نگهبان و هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از جمعه شب گذشته در بیمارستان شهید بهشتی قم بستری شده بود.

توضیح تهیه کننده سیما درباره یک زیرنویس جنجالی

در شامگاه گذشته برنامه «خوش و بش» در حالی به روی آنتن شبکه دو سیما رفت که نیما فلاح و سحر ولد بیگی نقش یک زوج را دراین نمایش بازی می کردند. زیرنویس عجیبی در این لحظه روی صفحه تلویزیون نقش بسته بود با این عبارت: «تذکر: نیما فلاح و سحر ولد بیگی در دنیای واقعی زن و شوهر هستند». «علیرضا آقایی» تهیه کننده برنامه «خوش و بش» با اشاره به اینکه مخاطبان حق دارند به خاطر تذکری که در برنامه شامگاه گذشته (7 دی) زیرنویس شد آزرده خاطر شوند گفت: همه می دانند «نیما فلاح » و «سحر ولد بیگی» در عالم واقعی زن و شوهر هستند اما ما مجبور به نشر این تذکر بودیم. آقایی همچنین گفت: ما از یک سال پیش زمانی که می خواستیم پیش تولید این کار را کلید بزنیم این زوج هنری را برای بازی در خوش و بش انتخاب کردیم چون می خواستیم که مخاطب کاملا باور کند که با یک زن و شوهر واقعی رو به روست و چالش های مربوط به زندگی آنها را درک کند؛ اما اخطارهای زیادی در این باره گرفتیم که مجبور به درج این زیرنویس شدیم. یک برنامه ساز ممکن است یا از سمت مخاطب و یا از سمت سازمان نظارتی تذکر بگیرد، با توجه به اینکه نقد و تذکر سازمان نظارتی در بیشتر اوقات یعنی توقف آن برنامه، تیم سازنده برنامه خوش و بش نیز از طرف شورای نظارت صدا و سیما اخطار گرفته بود که چرا این بازیگران هنگام بازی به یکدیگر دست می زنند و ما باید فکری به حال برنامه می کردیم.

واکنش پرویز پرستویی به ادعای قیمت تبلیغات ۲۴۰ میلیونی اینستاگرامش

پرویز پرستویی به شایعه دریافت ۲۴۰ میلیون تومان بابت پخش کلیپ در صفحه اینستاگرامش، واکنش نشان داد و نوشت: «دوستان عزیز، نمیدونم کدام شیر ناپاک‌خورده‌ای این مطلب رو داده و چه قصدی داشته، صفحه بنده نه برای تبلیغاته و نه دکان کاسبی. خدا من و نبخشه اگر از این راه بخوام کاسبی کنم کسی که این مطلب و انعکاس داده لطف کنه سند ارائه کنه حاضرم مجازات بشم وگرنه من اقدام خواهم کرد. خدا از شما نگذره که بی آبرویی خودتون و باین مطالب میخواید پاک کنید.»

حاشیه‌های جدید نماینده سراوان: درگیری با خبرنگاران

محمدباسط دُرازهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی پس از پایان نشست علنی امروز یکشنبه پارلمان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سؤال که توضیحی درباره حواشی اخیر بدهید، گفت: سؤال نپرس و دنبالم نیا؛ سرما می‌خوری، گلویم درد می‌کند؛ همه چیز در سایتم هست. وی در پاسخ به این که همه موارد در سایت شما مطرح نشده، گفت: به طور ربطی ندارد،‌ صحبت نکن. نماینده مردم سراوان در مجلس درباره اینکه ابهاماتی پیرامون مقاله شما مطرح شده، اظهار داشت: من اصلا رشته‌ام ادبیات است و مقاله رباتیک است، من هم فردا می‌توانم اسم شما را در یک مقاله ثبت کنم، البته برای این موضوع امتیازی هم نگرفته‌ام. دُرازهی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود شما با یکی از واردکنندگان خودرو به گمرک رفتید و سپس آن حواشی به وجود آمد، خاطرنشان کرد: در مرز ما فقط دام وارد می‌شود و چیز دیگری وارد نمی‌شود. وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه پس آقای حاجب آنجا چه کار می‌کرد، تصریح کرد: از خودش بپرسید. نماینده سراوان این شعار را که شما نماینده مجلس هستید و اکنون ما به شما دسترسی داریم، پس چرا پاسخ سؤالات را نمی‌دهید را بدون پاسخ گذاشت.

کنایه مطهری به کریمی قدوسی

نماینده مردم مشهد در پایان نطق میان دستور خود اسنادی را به عنوان اسنادی را به رئیس مجلس تحویل داد. جواد کریمی قدوسی که امروز به عنوان یکی از ناطقان میان دستور در حال نطق بود در زمانی که صحبت هایش به پایان رسید، گفت: من بار دیگر اسناد مربوط به فتنه فتنه‌گران را به رئیس مجلس تقدیم می‌کنم. در این لحظه کریمی قدوسی اسناد مورد نظر را به رئیس مجلس تحویل داد. مطهری که در این لحظه ریاست جلسه را بر عهده داشت، خطاب به کریمی قدوسی گفت: مشکل اینجاست که شما بنده را هم جزو فتنه‌گران دانسته‌اید.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۱
در انتظار بررسی: ۴
انتشار یافته: ۲۱۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ی فیلم مستحجن چند لحظه ای بر اثر اهمال پخش کردن، از صب هزار نفر رو اخراج کردن،
ولی برای سوختن کوچولو های معصوم و پرپر شدن جوونای دانشجو یک نفر اخطار هم نگرفت!
می‌دونی یعنی چی؟!
یعنی پخش شدن اشتباهی ی فیلم صحنه دار تو شبکه کیش در کشور ما مهمتر از پرپر شدن آدم است!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
چه ربطی داشت به هم؟
مگر مدیریت ان ها یکی است ؟
ادم های جو زده لطفا ساکت
!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سالهاست سوراخ دعا را گم کردیم عزیز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ناشناس ۲۰:۵۶ مدیریت ها که از یک جنس هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اگر مدیریت از یک جنس هست پس که ان مجری بی ادب را هم نباید توبیخ و ممنوع کار می کردن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
بهترین خبر امروز استعفای وزیر پزشکان بود. ان شا ا... وزیری غیر پزشک انتخاب بشه و سالی پنجاه هزار پزشک جذب کنه به طوریکه پزشکان برای حقوق 1.5 میلیون تومان در دهات های کشور مسابقه بزارن/
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
آفرین به شما...دقیقا" نظر من هم همین بود..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
یکی از عوامل خاموشی های امسال همین وزیر بهداشت میتونه باشه چطور؟ با جذب بودجه عظیمی که میتونست صرف ساخت نیروگاه های جدید بشه تو وزارت خودش درامد پزشکان را چندین برابر کرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
انشاالله روزی برسه که چند صد پزشک برای حقوق کانون کار از سر و کول هم بالا بروند .
خان محمدعلی آقا
| Moldova, Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
حیف که ناشناس ۱۹:۳۶ نفهمید که آینده چند هزار کوچولوی معصوم با دیدن این فیلم در صداوسیمای کیش پرپر شد و رشته های چند هزار والدین واسه تربیت فرزندانشون پنبه شد حیف و هزاران حیف
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
یه سوال تو ذهنم هست. چرا ادارات گزینش که برای جذب یه کارمند ساده اینقدر حساس هستن. برای جذب پزشکان که محرم اسرار بیمار تلقی میشن و از نظر شرعی بلا اشکاال فرض میشن این حساسیت رو ندارن. برخی از پزشکان در دوران دانشجویی مشکلات اخلاقی دارن و باید این موضوع بسیار جدی گرفته شود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ناشناس ۲۰:۵۶
اگه دوست داری خودت رو به کوچه علی چپ بزنی و وانمود کنی ربطش رو نمیفهمی، که هیچ!
ولی اگه واقعا فرقض رو نمیفهمید، بحث از حساسیت های یک سیستم کلان مدیریتی هست، سیستمی که در قبال پخش یک محتوای غلط فرهنگی در یک شبکه محدود منطقه ای (کیش) خودش رو مسئول میدونه، چراغهای خطرش روشن میشه و با سرعت باورنکردنی هر مسئول مستقیم و غیر مستقیمی رو برکنار و توبیخ میکنه ولی نسبت به مرگ شهروندان خودش لمس شده و مسخ شده برخورد میکنه. انگار عادت کرده که مردم بمیرند و چیز زیاد خاصی نیست!
خداییش شما ناشناس 20:56 چطوری روت شد دیگه تو این برخورد سخیف که دوستان نقدش کردند، باز هم اسم جو زدگی بیاری!!!!!!
ناشناس
| France |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
خطاب به ۲۲‌.۵۵
دوست عزیز هر وقت در این کشور تولید پراید متوقف شد بدون سیاستها تغییر کرده وافزایش جمعیت براشون واقعا مهم شده.چنان با افتخار از این حلبی دفاع میکن و حفظ تولید عرابه مرگ رو به جان مردم ترجیح میدن که ادم میمونه.اینکه مردم رو به تولید مثل تشویق کنیم بعد با پراید تو جاده بکشیم رو من هنوز نفهمیدم
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
واقعا خودم و کاربران اینقدر در درج نطرات تناقض وجود دارد که واقعا نمیداند چکار کند . مثلا کاربرای میگوید بیچاره ان مادران که طفل معصوم کیش چه کشیدند و از ان طرف قانونی وصع میشود که دختر ۹ ساله ازدواج کند . پادوکس به همین‌میگویند یعنی آرامش با فشار در جامعه هست ولی زندان پر زندانی هست . اخه بچه ای که سن ۹ ساله هست شما که فرمایش میکنید بلوغ جنسی و جسمی و عقلی دارد تو چرا ناراحتی کدامش را باور کنیم چرا اینقدر در موصع گیری سیاسی تناقضات زیاد دارید
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
متاسفانه گناه و اشکال و ایراد که مستوجب توبیخ و اخراج باشد از نظر بزرگان فقط مسائل جنسی است و بس
و اصلا دزدی و رانت و اختلاس و سوء مدیریت منجر به کشته شدن دهها مردم بی گناه و گرسنگی و بیکاری و خسارت به کشور و مردم و سوء استفاده تقلب و دروغ و ریاکاری و فسادهای دیگر برای آنها زیاد مهم نیست
واقعا تاسف بار و مشمءز کننده است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
حکومتها با کفر می مانند ولی باظلم نه .
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
برو بیکار !!! مثلا آمدی عرض اندام کنی و به سبک بی بی سی جو بدی !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
تا زمانیکه سرانه مطالعه در کشور ماتم زده ایران زیر نیم ساعت باشه افرادی مثل2056 ابراز عقیده میکنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگه میخوای عمق فاجعه رو بفهمی ميتوني فرزند تو جای اون عزیز آن بگذار ی تا شاید درک کنی پدر مادر اون عزیز آن چه کشیدند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
عالی بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مستهجن ؟ الهی بمیرند همه دشمنان اسلام. لابد یه زن و مرد توش دست هم رو گرفتن!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
قاطی کردی مرد نا حسابی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
میگم ای کاش یکی هم بود به این امتیاز سردفتران گیر میداد و از انحصار در می آورد تا این همه فارغ التحصیل رشته حقوق که بیکار هستند به سر کار برن ، سردفتران و پزشکان دو شغل پول ساز در ایران که فقط به دلیل انحصار پول ساز شدن
سام
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
احسنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مهمترین التهاب اساسی اینه که مدیریت کشور حاضر به قبول انتقادات نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
واقعا آدم این نظرات متناقض رو میخونه بیشتر باور میکنه که یه عده از دو طرف پول میگیرن بیان نظر بدن. واقعا منزجر کننده است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ناشناس 56 : 20
ربطی نداشت ؟
پس چی برای شما مهمه ؟

واقعاً التماس تفکر دارم .

به علت کمبود امکانات و نرسیدن به مناطق محروم چند دانش آموز سوختند ولی هیچکس نه تنها استعفا نکرد تازه طلبکار هم شدند .

دانشگاه آزادی که این همه پول از دانشجو میگیرد یکدستگاه اتوبوس درست و حسابی نداشت و با جان دانشجویان بی گناه بازی شد ولی باز هم کسی نه استعفا کرد و نه سرزنش .

ولی برای یک لحظه اشتباه در پخش یک فیلم عده ای اخراج شدند !!!

به نظر تو این انصافه ؟؟؟

مگه قانون برای همه یکسان نیست ؟
رضا ثانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اقای پرستویی
دوستدار شما هستیم و از این اخبار جعلی که این روزها بیشمارند متاسفیم
همیشه دعاگویتان هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
صدا و سیما دارد پوست اندازی می کند ولی دارد رو هوا کارها انجام میشود
پاسخ ها
احسان
| Germany |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
واقعا این رسانه میلی هر روز بدتر از دیروز میشه و مخاطباشو از دست میده..شرم آوره که مسئولین کشور بخاطر کشته شدن دانش آموزان و دانشجویان هیچ عکس العملی نداشتن ولی واسه یه صحنه فیلم رگ غیرتشون زده بالا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اقا خدا وکیلی ان افرادی که فیلم اصلی را میبینند و مشخص میکنند کجاش سانسور بشود مقام معنویت بالاتر از ما دارند.فرهیخته اند.ملاک انتخاب انها چیست ایا انها حس غریزی ندارند الله اعلم بالصواب
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
کجاست اون مدیر قبلییه موقعه فکر بد نکنیدامنظورم ضرغامی بود
نباید اخراج می شدن.
| Germany |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
برای چی اخراجشون کردن؟، اگه فکر میکنن مردم ناراحت شدن سخت در اشتباه هستن
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
من پیشنهاد میکنم همه فیلمهای هالیوودی را رایگان در اختیار خارجی ها بگذارید. این باعث میشه خارجی ها بجای خریدن هر فیلم به قیمت 20 دلار، فیلم را رایگان ببینند و صنعت هالیوود ورشکست خواهد شد. تلافی تحریم های آمریکایی علیه ما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اونوقت جریمه بین المللی اش را هم طبق معمول از جیب مردم میدید؟؟ شما و طیف شما اسطوره جهالت هستید
نون بری درست نیست
| Germany |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
پس با این حساب در شبکه های خارجی هیچ کارمندی نباید وجود داشته باشند چونکه روزانه از این دست فیلمها چندین بار پخش میشه لطفا کسانی را که اخراج کردیدن را هرچه زودتر به سرکارشون باز گردانید،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سال ها پیش بنده چنین پیشنهادی را به یک شهروند آمریکایی در یک تالار گفتگوی اینترنتی دادم .. جوابش میدونی چی بود ؟؟؟ گفت نه من و نه هیچ آمریکایی دیگری چنین آشغال هایی رو از کسی نخواهیم گرفت و دزدی نخواهیم کرد !!! ما محصولات کپی رایت دار را بصورت قانونی میخریم تا اقتصاد کشورمون همیشه سرآمد همه دنیا باشه
اونها وطن پرست هستند دوست من که کشورشون به اینجا رسیده و دزدی و دروغگویی را هم خیلی زشت و بد میدونن بر خلاف ما که ادعای مسلمانی مان گوش فلک را هم کر کرده
اگر تمام فیلم ها را هم رایت کنی و رایگان در اختیارشون بذاری ازت نخواهند پذیرفت و بد و بیراه هم خواهی شنوی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خدایاااااا. جهالت تا این حد؟؟؟؟؟
ناشناس
| United States |
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خدایا آنرا که عقل دادی چه ندادی
نعمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
مسولین سیمای کیش باید اول اعدام شوند و بعد به جرمشون رسیدگی بشه
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
احسنت . ماشالله حزب الله. مرگ بر آمریکا
ناشناس
| France |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اون کارمندهای بدبخت شبکه کیش را به کار خود برگردانید! مردم خیلی بدتر از این صحنه ها را هر روز در ماهواره می بینند..
بیژن مرتضوی
| France |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
واقعا باورم نمیشه. بخاطر پخش صحنه های غیر اخلاقی (که البته درست هم نبوده) خیلی سریع و فوری به این موضوع رسیدگی و مدیر صدا و سیما و همکارنشون رو اخراج می کنند. اما سهل انگاری رئیس و سرپرست واحد علوم و تحقیقات نادیده گرفته می شود و حتی خود اون ها هم به روی خودشون نمیارن. خیلی عجیبه. موندم جون آدمیزاد مهم تره که دیگه برنمی گرده یا اخلاقیات که با یک تذکر حل میشه و قابل حله. با این حال خود مدیر صدا و سیمای کیش عذرخواهی کرده.
ناشناس
| France |
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اعداااام؟؟؟.
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
امروز ده تا پرچم امریکا را اتیش زدم . هم پارچه استفاده کردم هم کبریت و نفت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ناشناس 21:38 مردم شاید ببینند ولی به فرزندانشان اجازه تماشای این گونه صحنه ها را نمی دهند . جهت اطلاع در سایر کشور ها هم تماشای این گونه صحنه ها برای کودکان و جوانان مناسب تشخیص داده نمی شود
ناشناس
| France |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ناشناس ۲۲.۵۶.م
منظور بچه های زیر ۹ سال هست دیگه؟چون بالای اون بالغ شدن و میتونن ازدواج کنن!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
باید وزیر فرهنگ استعفا بشود
زهرا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
این صحنه ها را آزاد کنید تا پخش شود و اطلاع عمومی مردم زیاد شود و اینقدر چشم چرون نشوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
باید خودتو اعدام کنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دیدن اینجور صحنه ها خیلی راحتتر از اونی هست که صدا و سیمای میلی ما انقد هزینه برا ندیدنش میکنه. چیزای خیلی مهمتری هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
کار فتنه گران 88 بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سلام این که گفته اند تلگرام و اینستگرام تمام شود کارشان، آیا با این کار، شیطان کلا از بین می رود؟!! آیا در زمان امامان ما و اصلا در زمان حکومت قبل از انقلاب خبری از این رسانه ها بود؟! آیا تا وقتی این رسانه ها نبود، همه چی گل و بلبل و بدون هیچ کار غلط و اشتباهی بود؟ بجای این که حرف از حذف بزنید، به فکر اصلاح باشید و این که چطور می شود از یک وسیله ارتباطی خوب استفاده کرد؟ شیطان همیشه هست و باید راه مقابله با آن را یاد بگیریم، من خودم یک دانشجو هستم و می دانم که چطور از این وسایل ارتباطی خوب استفاده کنم و تا به حال نه برای من و نه برای اطرافیانم مشکلی بخاطر استفاده از این رسانه ها پیش آمده....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگر فساد و تبعیض و اخبلاصو رانت و ... از بین برن.
این شبکه ها به خودی خود بی تاثیر خواهند شد.
مشکل جایی دیگر است
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
برخی از فروشندگان غیر مجاز فیلم چه در مغازه ها و چه در اینترنت فیلم های دوبله شده و سانسور شده را با نسخه سانسور نشده فیلم ترکیب می کنند و یا صدای دوبله را از روی فیلم دوبله شده برداشته و روی نسخه بدون سانسور قرار می دهند و می فروشند و یا در سایت ها قرار می دهند. فیلم پخش شده نیز از این نوع بوده است و قسمت های مستهجن دوبله نداشتند. این مسئله نیازمند نظارت جدی تر است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
این همه منابع داریم و مردم ایران روز به روز فقیرتر میشن ای کاش هیچی نداشتیم تا چشمها به سمت ایران نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اینجا ایران است با مسئولین بی کفایت
پاسخ ها
مهدی
| Germany |
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
با برنامه های اشتباه!
اگر نابغه ترین فرد هم مسئول باشد کاری پیش نخواهد برد،مشکل دید عقب. افتاده و برنامه های تخیلی و .... است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
دانشجویی که باید با حرف و گفتگو مشکلش را حل کند می رود تصادف سازی می کند و خودش را جلوی ماشین قرار می دهد وضع مملکت خوب خواهد شد با مدیر شدن این اشخاص؟!
پاسخ ها
احسان
| Germany |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
همینکه وضع الان مملکت با این مدیران انقلابی بعد از ۴۰سال اینه جای تشکر داره.شما نگران نباش امکان نداره کسی بتونه بهتر از مسئولین فعلی ...تو مملکت
محمد ر ا
|
Japan
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
آقای سالک تلگرام واینستاخواهندرفت بزودی وتکنولوژیهای نوین خواهندآمدشماها
ازخواب بیدارنمی شویدشماحتی درصحن مجلس هم کسی پیداتون نمیکنه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
آنچه باقی خواهد ماند عقل علم و تکنولوژی است اصلا امکان جلوگیری از نشر اطلاعات وجود ندارد شما باید خودتان را اصلاح کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
حیف که مردم عادی ایران (همون قشری که اکثرا کارگر در بخش خصوصی یا بیکار هستند) از این همه ثروت خدادی در ایران سهم ندارد و سهم مردم لبنان و غزه و یمن و سوریه و عراق و آفریقا از سهم آنها از این ثروت خدادی کشور بیشتر است
پاسخ ها
امین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اگرمنظورت ازثروت خدادادی این دانش وعلمی است که شماداری وباآن این تحلیل رانوشته ای آره ازاین ثروت ها درکشورمازیاداست ولی هیچ کشوری استفاده نمی کند
آدم حسابی این چه تحلیلیه هرجاکم می آری به حساب غزه وسوریه میذاری؟
ناشناس
| United States |
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اندوه لبنان مرا کشت . من بخاطر این سرزمین زیبا و کنار ساحل زیبا دلم میسوزد . بنده خداها میزان سرانه درامد آنها برابر اروپا و سه برابر کارگران ما هست . با همین تفاسیر باز هم دلم برای انها میسوزد که چرا کمتر دارند . من حقم در ماه اگر ده هزار تومان هست بخورند نوش جانشان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ناشناس۲۱:۰۸
خودت را ناراحت نکن چون این ها فکر می کنند حالا که وضع اقتصاد خوب نیست به خاطر این است که داریم به دیگران کمک می کنیم در حالیکه از خودشان سوال نمی کنند که چرا کشوری مثل امریکا با ان همه بدهی خارجی و یا همین کشورهای اطراف ما مثل امارات و عربستان و قطر با وجود هزینه های سنگین که در خارج می کنند ولی در داخل کشورشان ثبات اقتصادی دارند به خاطر مدیریت درست و اصولی است و نه چیز دیگر
!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
جناب پرچم امریکا لطفا سطح سوادتان را بالا ببرید
درامد سرانه لبنان ۱۰ هزار دلار است ولی اگر شما هم اگر خواسته باشید چیزی را در انجا بخرید باید چندین
برابر اینجا خرج کنید پس فرق زیادی با اینجا ندارد
ولی در مورد اروپا درست می گوید قدرت خرید انها دو برابر ایرانی ها هست
باز هم اشتباه نکنی ها!!!قدرت خرید گفتم در مورد اروپا و نه براساس درامد دلاری
چون درامد دلاری انجا هم اگر ۱۰ برابر اینجا باشد باید انجا هم باید حداقل ۵ برابر اینجا پول بدهید تا یک جنسی را بخرید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
کشور خود را گلستان کنید انقلاب خود بخود صادر می شود مردم از ناکارامدی شما خسته شده اند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ناشناس 21:33
خواستم بگم اون چیزی که شا ازش به عنوان بدهی خارجی نام می بری و در اینجا سایر رسانه هاتون مانور می دهید، از دید اقتصاددانها اسمش سرمایه گذاری خارجی است. برای کشورهایی نظیر آمریکا، ژاپن و ... بسیار بالا است. ولی برای ما اندک است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
حتما ونزولا هم اینقدر سرمایه گذاری خارجی در ان کشور بالا است که بدهی خارجی ان ها به اندازه کل اقتصادشون است که به
این روز افتادن
خژاب بهناشناس اخری
حالا بدو رسانه رسانه که کجایی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
رسانه های ما همه را نمی گویند قربان ولی من می گویم به شما که دوپینگ بزنی تا روشن بشوید
در امریکا الان طوری شده که تراز تجاریشون منفی است یعنی اینکه بیشتر شدن وارد کننده ان هم برای امریکایی که اینقدر منابع طبیعی داردو به خاطر همین است ترامپ می اید جنگ تحاری راه می اندازد و تعرفه وضع می کند چون با وجود تجارت ازاد امریکا شده ببشتر وارد کننده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ناراحت نباشید

با این سرعتی که داریم با تمام دنیا قطع رابطه میکنیم و ورود تکنولوژی و کالاهای خارجی را دشوار میکنیم به زودی از نظر زمانی به روزی خواهد رسید که مثل دوره قاجار هابا الاغ این ور و اون ور بریم و نون را به صورت سهمیه بندی شده با چوب خط از نانوایی ها بگیریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
دنیای شما حتما امریکا است
ههههه بی خیال بابا
ناشناس
| Germany |
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
دنیا فقط چین و روسیه که شرکتهای نفتیشون از ترس آمریکا از ایران فرار کردن. آره دنیا شاید امریکا نیس، اما این رو برو به رفقای چینی و روسی خودتون بگو بلکه برگردن به ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
فتنه گر جاسوس نوکر اجنبی لیبرال آقازاده خودباخته و مملکت دچار شعار زدگی و برچسب زنی است خسته نشدید هر جا کم اوردند یک برچسب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
واقعا باورم نمیشه. بخاطر پخش صحنه های غیر اخلاقی (که البته درست هم نبوده) خیلی سریع و فوری به این موضوع رسیدگی و مدیر صدا و سیما و همکارنشون رو اخراج می کنند. اما سهل انگاری رئیس و سرپرست واحد علوم و تحقیقات نادیده گرفته می شود و حتی خود اون ها هم به روی خودشون نمیارن. خیلی عجیبه. موندم جون آدمیزاد مهم تره که دیگه برنمی گرده یا اخلاقیات که با یک تذکر حل میشه و قابل حله. با این حال خود مدیر صدا و سیمای کیش عذرخواهی کرده. اما ریاست واحد علوم و تحقیقات چی؟!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
صدا و سیمای کیش از خودی تشریف نداشت از هم حزبی حتما نبود .
مهندس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
یکی از دلایل عدم پیشرفت صنعتی کشور در این ۶ سال همین وزیر بهداشت یا بهتر بگوییم وزیر پزشکان است. هم بودجه عظیمی را وارد جیب پزشکان کرد و هم نوابغ را از رشته های صنعتی دور و به رشته پر درامد پزشکی وارد کرد. انحصار در پزشکی را نیز ادامه و بدتر کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
امیدوارم بره و دیگه هیچ مسئولیتی بهش ندن
تو کشور های توسعه یایفته وزیر بهداشت پزشک نیست تا فقط به منافع صنف خود فکر کند
ا
شهروند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
کارهای این وزیر باعث ورشکستگی بیمه ها و بیمارستان های دولتی و ثروتمندترشدن پزشکان شد.حالا هم بودجه کم هست و همه نهادی بهداشت و درمان کشوربدهکار،استعفا داده...کمی زوده آقای دکتر...بودید حالا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
گلمراد از اوضاع کشور خسته و نا امید است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
با بودجه های 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده + 10 درصد از هدفمند کردن یارانه ها+ بودجه سالانه دولتی بخش بهداشت+ حق سهم وزارت بهداشت از سند های خودرو و ... هیچ تحولی غیر از گران شدن چندین برابر خدمات پزشکی و سوپر میلیاردر شدن پزشکان ندیده ایم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
یکی از شانس های ما تو تورم حاضر اینه که وزیر پزشکان خودش استعفا کرد. باید شیرینی و کیک پخش کرد. ان شا ا... نفر بعدی پزشک نباشد و دستمزدها بالا و مالیاتهای پایین پزشکان را خاتمه دهد.
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
وزیر که جای خود دارد،اینا مسئول تک تک درمانگاههای روستایی را هم از این جماعت پزشک از خودراضی تعیین کردند؛ پزشک خارجی واردکنید ارزونتر هم تمام میشود
حجت ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
چرا بعضی عزیزان نسبت به پزشک عقده دارند ولی داروندار خودشونو خرج کلاسهای کنکور ومعلمهای تست زن میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ده نفر دانشجو در دانشگاه مملکت به خاطر بی لیاقتی آقایون کشته میشوند و کسی حتی عذرخواهی نمیکند چه برسد به برکناری اونوقت برای پخش اشتباهی چند ثانیه فیلم سانسور نشده چند مدیر برکنار میشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
تعداد پذیرش پزشک روزانه در سال 1366 بیشتر از سال 97 بود. این یعنی انحصار. وقتی چیزی رو کم نگه دارن یعنی میخوان دست کم باشه تا قدرت دست پزشکان باشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
خودتو کشتی مهندسِ عقده ای:))
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ناشناس 21:59 هر عقده ای داشته باشم حداقل عقده پول ندارم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دعوا دعوا. هی هی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
من اصلا رشته‌ام ادبیات است و مقاله رباتیک است :))))
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ای خدا این چه کاری بود من امسال کردم
من اصلا امدم مجلس برا چی
رضا صدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
ایمان و امان به سرعت برق می‌رفت که مومنین رسیدند


حالا چرا اخراج کارمند صدا و سیما؟ وقتی مرگ دانشجو اخراج ندارد، این مسئله باعث اخراج می شود؟ ما که سر از کار این مملکت در نمیآوریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
در این مملکت بزرگترین وباهوشترین مدیران جهانی راهم بیاورند در ظرف دو ساعت از دیدن عملکرد مدیران ما با ایم همه ثروت ملی دیوانه خواهند شد
ناشناس
|
France
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
جناب سالک؛ تلگرام و فضای مجازی خواهند بود همچنان که سینما و تلویزیون و... ماندند.
جناب پرستویی شما بازیگر قابلی هستید و درامد داشتن از تبلیغات هرچند برای تخریب شما بیان شده،ولی فی نفسه اشکالی ندارد و بهتر از دزدی و اختلاس و رانتخواری است.بهر حال بنده مطمئنم صفحه اینستاگرام جنابعالی از بسیاری از برنامه های صدا و سیما پر بازدید تر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
چرا این نماینده سراوان رو اخراج نمیکنید
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
شاید کار هکرها باشه که در تلویزیون پخش شده . ایکاش تمام اختلاسها و رلنت ها با همین سرعت برکنار میشدند الان در اتفاق دانشگاه کی برکنار شد . چرا همیشه وقتی تا به نقطه تحریک نرسیده کسی برکنار نمیشود علتش چیست
ناشناس
|
France
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
باید به اقای قدوسی که اخیرا دروغهایش درباره دولت را لیست کرده بودند گفت،مردم علی رغم نا امیدی باز به فتنه گران(از منظر شما)رای دادند و این خود از هر سندی محکمتر میباشد.شما هستید که دوباره با مطرح کردن این موضوعات میخواهید ستاره خاموش اقبال خود را بیازمایید.البته که میدانید در میدان رقابت واقعی چقدر دستتان خالیست و لذا از حالا شروع به جر زنی و دبه در اوردن کردید تا رقبا را در انتخابات اتی از فیلترها عبور ندهند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
همه چی داره نابود میشه آقایان به فکر تخت و تاج دوره ی بعدند
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
درود بر وزیر بهداشت
سلامت مردم از ارکان و زیر ساختهای توسعه ملی است
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اینکه در آلمان در بخش بهداشت و سلامت و اموزش و دانشگاه و تحصیل از نخبگان و اساتید دانشگاه استفاده میکنند که تمکن مالی داشته باشند . دلیل دارد . استعفای وزیر بهداشت یعنی هم قدرت مالی دارد و بی نیاز از پست و مقام هست . نیازی ندارد برای کاری که برای مردم خوب هست ولی نطرش رد میشود در همان پست و مقام بماند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
وزیری که خودش و همسر و سه فرزند و حتی دامادش همگی پزشک باشند معلوم است دیگر به فکر پزشکان هم خواهد بود.
ناشناس
| Canada |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
از نظر ما کارشناسان بهداشت، این آقا فقط وزیر پزشکان است و بس.
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
به آقایان به خاطرکوتاهی دربرخوردبانماینده سراوان ووزیربهداشت به خاطرعدم برخوردبارانت های پزشکی ودرآمدهای بی حساب وکتاب پزشکان بگوییدازاین کاربسیارمناسب وانقلابی مسولین صداوسیمایادبگیرند.
درودبه هوشمندی سالک...
پاسخ ها
حجت ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
برو از قدیمیا بپورس که چطور ساعتها منتظر بودند تا پزشک خارجی(هندی) انها را ویزیت کنن واخر سر با یک مسکن وقرص ضد انگل بر میگشتن
ناشناس
| - |
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چرا از این کارای به قول شما انقلابی برای سانحه مدرسه زاهدان نکردن؟یا برای دانشگاه علوم و تحقیقات؟بچه های مردم جوون های مردم پرپر شدن و سوختن کسی عذرخواهی نکرد و کسی هم برکنار نشد.نه دادستان بطور جدی ورود کرد نه کسی بازداشت شد.منظورم مقصرین اصلی این اتفاقات هست رییس دانشگاه آزاد و رییس هیات امناش.وزیر آموزش و پرورش.اینا باید عزل بشن و محاکمه بشن.نه اینکه بیان بگن مربوط به مسئولین سابق میشه.بعد یه سکانس 10 ثانیه ای از یک فیلم که به خاطر وجود ماهواره ها و ابزارهای جدید ارتباطی برای مردم خیلی عادی هم هست مدیر کل به سرعت برق و باد برکنار میشه کارمند بدبخت توبیخ میشه.
سبوس برنج شمال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
نمیدانم چرا همه دنبال معروف شدن هستند

کسی میدونه؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
نه کسی نمیدونه
ناشناس
| Seychelles |
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
من می دونم ولی نمی گم. اگه قرار بود اطلاعاتمو با همگان در میان بذارم که همه معروف می شدن.
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
برای مردهای ایرانی ، زن و بچه داشتن مصیبت عظمی شده . آقای سالمندی تعریف می کرد هر هفته عیال مربوطه یک لیست خرید بلند بالا و بقول خودش بلاک لیست به ایشان می دهد و با تحکم می گوید: همه اینهایی که نوشته ام تهیه کن! پیرمرد وقتی خرده فرمایشات همسرش را انجام می دهد و خسته و رفته به خانه بر می گردد، همسرش می گوید چرا ماست کم چرب نخریدی؟مرد بیچاره جواب می دهد خانم شما نفرمودید! همسرش می گوید خوبه ،خوبه! اگر من حواسم نباشه ، خودت نباید بدونی چی بخری؟ زودتر برو ماستو بخر ، ببینم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
آقای سالک ! آن چیزی که برخی را ناراحت می کند خبر ها در اینستاگرام است وگرنه از کجا می خواستیم بدانیم فرزند فلان مسئول در آمریکا خوشگذرانی می کند .
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اون کارمندهای بدبخت شبکه کیش را به کار خود برگردانید! مردم خیلی بدتر از این صحنه ها را هر روز در ماهواره می بینند...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
بابا بدبخت رو از نون خوردن نیندازید ،
ناشناس
| United States |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
آنهم ساکنان کیش . من در سال ۶۹در انجا در نیروی هوایی سه ماه سرباز بودم . انموقع همه تلویزیون ها از کانال های عربی مثل فیلم خارج از کشور پخش میکرد الان هم که چند سال پیش آنجا رفتم روی تمام ساختمانها دیش ماهواره هست حتی روی پشت بام افراد بومی عرب انجا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
می خواهند بگویند ما خیلی مسلمانیم اما ای ریاکاران .فامیل بازیو...حرام در حرام است از آن اجتناب کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
کی به انتخابات فکر می کنه ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
رای دادن خیانت است
حمزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
جواب ناشناس ۵۵ ۲۰پس اگه وضع مردم دراینده بهترنشد لطف کنید و ساکت بمونید. چراکه خودمون انتخاب کرده ایم. اقای کریمی قدوسی یکی از نمایندگان خوب مجلس هست
پاسخ ها
ناشناس
| - |
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
نظرش با نظر مردم زمین تا آسمون فاصله داره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
بخاطر یک صحنه تاریک رئیس صدا و سیمای کاشان بر کنار میشه ولی 9 نفر دانشجو بخاطر اهمال
دانشگاه آزاد فوت می کنند رئیسش حتی توبیخ هم نمیشه؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
باید در این کشور فقط گریست از این همه نابخردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اقای روحانی شما رو به مقدساتتان قسم با سلامت مردم بازی نکنید ،تنها امیدی که برای مردم مونده نظام سلامته ، داره ببمارستها به مرحله نابودی میرسن ؟! واقعا سازمان تبلیغات یا نهادهای موازی فرهنگی و حوزه علمیه خواهران دردی رو از ملت دوا میکنتد ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سازمان تبلیغات اسلامی در سال دو روز کار مفید میکنه یکی روز ۲۲ بهمن و یکی هم روز قدس و یکی هم به تازگی ۹ دی ؟ جناب حداد هم که سالی ۸۷ میلیارد یعنی ساعتی ۱۰ میلیون و کیهان هم ساعتی ۱۸۰ میلیون ؟! واسه بیت المال هزینه داره ؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
تنها چیزی که در کشور ما ارزان سلامتی مردم است ومردن مردم برای مسولان یک امر عادی شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
همین جماعتی که تحریم ها رو برکت میدونستند ، تحریم ها رو به گردن محصوران انداختند ؟! هر کس یکطرفه به قاضی بره حتما راضی برمیگرده ؟! نزدیک به ۱۰ سال بر طبل فتنه کوبیدید ولی باز نتونستید اعتماد مردم رو کسب کنید میدونید چرا ؟؟! چون روحانی در سال ۹۲ نزدیک به ۲۴ میلیون رای داشت ؟! ؟؟؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اصول واصلاح سر وته یک کرباسند وفقط فکر باربستن خود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
تحریم ها برکته، ولی اگه فکر می کنید تحریم باعث بدبختی ما شده، این رو بدونید که این هم تقصیر فتنه گر ها بوده. این دو تا جفتش یکیه. از برجام چه خبر جدیدی داری؟ گشایش جدیدی نکرده این فتح الفتوح؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
واقعا درود بر شرف وزیر بهداشت ؟ اقای روحانی تموم رایی که داشتید اولا بخاطر همین نظام سلامت بود و دیگری بخاطر کنترل تورم که دارید هر نابود شدند ،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
همه بیمه ها در آستانه ورشکستگی هستن به خاطر همین طرح تحول جیب پزشکان همین وزیرتون. کل کشور رو بدهکار حدود صد هزار پزشک کرده.
ریابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سردار!
شما که التهاب رو پیش بینی می‌کنی

لطف کن راجب علل ایجاد آن هم یه تحقیق بکن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
عجبا که قبل عاشورای 88 هم بعضیا !! اون را پیش بینی کردن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
فکر کردی پزسکی هم‌مثل روضه خوانی مثل من و تو در این سایت به همین راحتی هست . چند جاه را خراب نرده بودین که در شرف خراب کردن تشریف دارید یکی چند همسری و ازدواج دختران ۹ سال با مرد ۵۰ سال ودیگری نطام سلامت بود که قرار بود خصوصی کنید . دیگه بس کنید . چقدر شماها شعار میدهید . آخه پزشکی را میخواهند دخالت کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سالهاست در مورد نفوذی ها هشدار داده اند ولی گوش شنوا نبود! حالا به وضوح می بینیم در همه جا هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
میشه وآزه نفوذی رو بیشتر تبیین کنی تا ملت روشن شوند ؟! تمام بدبختی ملت از بی کفایتی است ؟!
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
داداش با شما هستند این نفوذی را بیشتر معنی کنید . بیشتر تفسیر کنید . این نفوذی چطور ترمز اتوبوس دانشجوها را دست کاری کرده بود . هر چه زودتر اتوبوس ها و پراید را معاینه ترمز کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
تابناک جون تو که کامنت ها را هرجور می خواهی تغییر میدی تو آینه نگاه کن خودت هستی یا نفوذی هستی؟ شاید هم یکی.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
خداوند در قرآن کریم بارها و بارها امت را به تعقل فرا می خواند و از عقل به عنوان ودیعه الهی یاد می کند.
با یک حساب ساده حتی اگر هریک از ائمه صد همسر اختیار کرده باشند باز هم یازده هزار امام زاده نمی تواند وجود داشته باشد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بنظر می رسد چند خانواده خاص نسل در نسل باید خوش باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سردارن عزیزی که پیش بینی حوادث میکنند چرا نسبت به پیش گیری اقدام نمیکنند ،مطمین باشید اگه در سال ۸۸ اینقدر در مرد بهاری هزینه نمیکردید اوضاع کشور به ان سمت نمیرفت ؟! در سال ۸۸ آش را بیش از اندازه شور کردید ؟! میگید نه از کارگردان قلاده های طلا بپرسید ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
منم به نوبه خود به مردم فهیم ایران بابت انتصاب لاریجانی به عنوان ربس مجمع تبریک وتهنیت عرض میکنم واانشالاه همه مشکلات در حال رفع شدن است ،،!!!)؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
و همچنین پیشاپیش انتصاب جناب رییسی رو به رباست دستگاه قضا خدمت جناب علم الهدی تبربک عرض میکنم به امید خالی شدن زندانها و ابادنی کشور . ب
ناشناس
| France |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
اقایون داداشا.متلک نندازین.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
چقدر در این بخش نطری وجود ندارد . یعنی با همین مراتب در ۱۴۰ حصور دارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مملکت برای عده ای خاص و خانواده شان شده و مردم فقط باید بدبختی خود را تماشا کنند
ناشناس
| - |
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
واقعا مبارک همه مون باشه.وقتی مردم میان توی انتخابات به یک تفکر و نگرش رای میدن پس داره نشون میدن که چی میخوان.وقتی روحانی شعار روابط خوب و محترمانه با دنیا میده وقتی شعار رفع حصر میده وقتی میاد میگه اقتصاد رو از دست نظامی ها خارج میکنه و مردم به اینها رای میدن دارن اعلام میکنن که چی میخوان.اما عملا میبینیم که نه اون دولت به شعارهاش عمل میکنه و نه حکومت سیگنال این رای رو دریافت میکنه و همه در مسیر از پیش تعیین شده خودشون حرکت میکنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
جالبه بخاطر یه فیلم کلی کارمند توبیخ و اخراج شدند و ولی دانش اموزان و دانشحویان مملکت سوختند و پر پر شدند اخم به روی کسی نیومد ؟! بابا عجب قدرتی دارند برخی آقایان؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اسلام از دید آنان فقط حجاب زنان است بقیه مسایل حلال حلال است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
به رای مردم احترام بذار. به منتخب ملت توهین نکنید. وزیر مورد تایید رئیس جمهور است و نمایندگاه منتخب مردم او را تایید صلاحیت کرده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
چرا یارانه بازنشسته فرهنگی را قطع کرده اید ؟ این بی عدالتی است که ثروتمندان یارانه بگیرند ولی بازنشسته فرهنگی با حقوق زیر سه میلیون را قطع کنید ... دولت ثروتمندان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
مرغ وگوشت وتخم مرغ وماهی از سفره مون رفته .خجالت هم خوب چیزیه دیگه خجالت میکشیم اینقدر به زن وبچه میگم حالل بعدا میخرم از بی کفایتی مسولینه وبه امریکا واسزاییل ربط نداره به قران چند بار زده برم جلوی مجلس خودم رو اتیش بزنم تا کی باید به این زندگی با این وضع ادامه بدیم به امید اینکه درست میشه ولی هرروز بدتر میشه .اونوقت میگن دشمن دنبال فتنه برای ساله دیگست .بابا دشمن ایتجاست مسولیت بی لیاقتن که هرروز دارن سفره مردم رو کوچک تر میکنن .هرروز مردم رو از این نظام دورتر میکنن . .لااقل کمی به فکر مردم باشید.امیدوارم جرات گزاشتن این مطلب رو داشته باشید شاید کسی از بالاسریا خوند وصدای مردم رو به گوش های ناشنوای مسولین رساند
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
خداییش این نظری که دادی سیاسی بود یا واقعی بود . یعنی شما نمیدونی چرا گرانی هست . اینقدر علت دارد که حساب ندارد یعنی شاید دها علت داشته باشد . اولین دلیلش مربوط به کسانی هست که کار یدی ندارند بلکه قلم و زبان دارند و روز و شب شعار مرگ سر میدهند آیا انجا اقتصاد رشد میکند تو پولدار باشی وقتی هر روز تو خیابان شهرت فریاد مرگ سر بدن سرمایه گداری میکنی نه بنابراین در چنین جاهای فقط چون دولت همه کاره هست دکلت باید کاری کند خصوصی بی خصوصی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
در ایام کودکی در دهه ۵۰ پولی در جیبم نبود که حتی یک بستنی بخرم چون در خانواده پر جمعیت بزرگ شدم ولی الان هم که پولی دارم بخاطر بیماری قند قابل خوردن نیست . ولی درکت میکنم . ولی واقعا برایم سوال هست که اصلا در سخنرلنیها انقلابیون فعلی و قبلی اصلا دنبال اقتصاد نبودند چون میگویند بارونق اقتصادی مردم ثروتمند میشوند . بنطرم همیشه به این صورت خواهد بود اصلاحات شکست خورد چون مقاومت زیادی در مقابل اثلاحات انجام میدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سرداران عزیز فتنه یعنی
۱_شبی ۱۰ هزار نفر فقط تو مشهد گرسنه میخوابند
۲_ یعنی تو این ۶ ماهه ۷۰۰ هزار نفر به امار افراد تحت پوشش کمیته امداد اضافه شدند
۳_ یعنی ۸۰ درصد ملت زیر خط فقر باشند با ابن همه منابعی که کشور داره
۴- یعنی جوانان دختر و پسرمون کشورمون در استانه چهل سالگی نمیتونند تشکیل خانواده بدن
۵_ یعنی فارغ التحصیل دانشگاهی هبج امیدی به اینده نداره
۶_ یعنی مناصب کشور بین اقوام و خویشان مسولین تقسیم بشه
۷_ یعنی کشور ۱۸ ساله با خشکسالی بخاطر پارازیتها و امواج سرطان زامواجه شده
۸_ فتنه یعنی تقسیم ملت به خودی و غیر خودی
به امید روزی که خالی و بغض و کینه به فکر ابادانی کشور باشیم نه منافع باندی و حزبی خود ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
احسنت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
دمت گرم چقدر زیبا فتنه را معنی کردی خصوصا قسمت ۸ ولی چرا در مشهد فقیر دارد مگر شلار عدالت هر روز از انجا بر نمیخیزد یا نه شعار عدالت فقط هزینه هست دست نیافتنی هست پس چرا اینقدر هزینه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
حرف حساب جواب نداره
ناشناس
| United States |
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
آفرین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
عه، مگه اینایی که گفتی رو برجام حل نکرده بود؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگه امثال شماها میذاشتن حل میکرد . ولی افسوس نفعتون تو اینه که برجام ازبین بره
ناشناس
|
France
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
دیگه شورش در آوردید و تبعات آن نه تنها دامن همه را می گیرد که نسل های بعد هم باید تاوان بدهند.اگر کسی تا حالا بچه دار نشده دیگه بچه دار نشه که بعدا تو قبر روزی هزار بار تنش می لرزه وهزار ناله ونفرین وناسازای فرزندان را درپی خواهد داشت.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
آلان کافی هست سه تا فرزند دختر یا پسر داشته باشی و هر کرام در یک استان دوری زندگی کنند اگر قرار باشد سالی یکبار به انها سر بزنی یا هر دور روز به انها زنگ بزنی یا جواب بدی واقعا هزینه کمر شکن شده . تازه دیروز وقتی تو تلگرام ناله مادر دانشجو را دیدم تازه فهمیدم چقدر سخت هست . هر چه مرگ را صدا زدیم بر سر خودمان میاید . چرا
ناشناس
|
Sweden
|
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
نمی شود تلگرام باشد و ما هم باشیم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
نه نمیشود.
ناشناس
|
France
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
از امروز کشور تا 43 روز دیگه بیمه شد.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
سلام به كارمندان صدا و سيما كيش جايزه بدهيد دمشون گرم
خسته شدم از بس انواع سانسور بوده همه دو رو و دروغ گو شديم
ازاده دربندی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگر‌‌ مدیریت صدا و سیما در دست اصلاح طلبان بود و یک چندم این موضوع، اتفاق می افتاد چه ها که نمی شد؛ کفن پوشان تجمعات متعدد برگزار می کردند، همه جا را سیاه پوش می کردند، خواستار اعدام متولیان می شدند، وا اسلاما در جای جای کشور طنین انداز می کردند، کیهان چه می کرد؟
افسوس از ...

دین و ایمان جوانان بر سر استفاده ابزاری و گزینشی بعضی ها از دین، کم رنگ شده
خداوندا در این اوضاع به تو پناه می بریم؛ خودت حافظ دین و ایمان فرزندان این سرزمین باش
اللهم اجعل عاقبه امورنا خیرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
متاسفانه در کشورمان فقط مسایل مربوط به مسایل جنسی وامور به زنان به عنوان حفاظت ازین قشر به عنوان یک از اصول اسلام به آن اهمیت می دهند برکناری کارمندان سیما ولی چرا این همه رانتخواری . فامیل بازی سوءاستفاده برخورد نمی شه
ناشناس
|
Seychelles
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اون ماجرای فلافل گرفتن چیه؟
الان باید تعجب کنیم؟ که یه نفر شخصا رفته فلافل خریده؟
من نمی فهمم واقعا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
حالا که صدا و سیما فیلم سکسی پخش کرد چرا کفن نپوشیدند و بیابند تو خیابان ؟ !
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
در مورد اختلاس هم حساسيت داشه باشيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بهتره اصلن انتخابات برگزار نشه تا التهاب افرینی نشه.
ناشناس
|
Germany
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
تصاوير مستهجن رو هر روز در صدا وسيما ميبينيم .اختلاس ها ، دزدي ها ، بد اخلاقي ها ، تهمت ها ودروغ هاي مطرح شده . اينها مستهجن است نه تصوير نيمه برهنه زن . شما برگرديد به ٤٠ سال امار زنان فاحشه را با وضعيت فعلي مقايسه كنيد .نتيجه چه خواهد بود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ولی من بهرجال مرگ بر آمریکا و انگلیس را هر روز میگویم همه این بدبختی ها از کارهای اوناست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
در کشور داری فامیل بازی راه انداختند و جامعه به این وضع در آوردند
سیدمحمد زهرائی
|
United States
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
جناب خان محمدعلی آقا من کامنتهای شمارا میخوانم بعضا مثل مورد فوق از حق دفاع میکنید ولی درموضوعات سیاسی به نظر میرسد حقوق بگیر هستید وازهمان افرادی هستی که با آوردن کارکنان ودانش آموزان ادعای تظاهرات دهها میلیونی دارند ارشدک الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
رزند آیت الله حائری شیرازی ـ رضوان الله تعالی علیه ـ نقل می‌کند: حدوداً دو سال قبل بود، یکی دو روز پس از معمم شدنم، می‌خواستند خوشحالی و محبت خود را در اوج سادگی ابراز کنند، خودشان رفتند سر کوچه قم نو و فلافل با سس اضافه گرفته بودند تا با هم بخوریم.
برو عمو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگر مردم برای گوشت نان انقلاب نکردند چرا در این خصوص مسولان باید حاشیه امنیت داشته باشند چون برخی از روز اول هم از مردم جدا بودند و مردم چون شبکه مجازی نبود از ناکارامدی آنان مطلع نبودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
جمع کنید بساط رانت را
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
همه کشور به اسم خصوصی سازی که معنایی در ایران ندارد در حال فروش است کاری به این دولت و آن دولت هم ندارد.
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اگر دست اندازی نکنید، هیچ التهابی نخواهد بود
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
این قطب عالم که اسمش سالکه کیه ؟؟؟؟؟؟
حاجی نبود شما به مراتب بهتر از بود شماست . نباش
آزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ای کاش نماینده سراوان و رییس آموزش پرورش زاهدان هم بر کنار می شدند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
آقای سالک احتمالا در دنیای دیگری زندگی میکنه، حالا تلگرام و اینستاگرام هم نباشه فکر می کنی تکنولوژی ارتباطات هم به دستور شما متوقف میشه؟‌ به جای این حرفها کمی دید خودتون نسبت به دنیای پیرامونی رو تغییر بدین که البته بعیده بتونین.
پاسخ ها
محمدخان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
چقدر در برابر ام ام اس مقاومت کردند و راه اندازی نکردند ، نمیدونستن که آب از زیرزمین شدیدا نشت میکنه
Hamid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
توی دنیا همیشه بالاترین رده ها استعفا میدن نه کارمندی که به حقوق روزش مونده . مگه کارمندانسان نیست که هروقت مصیبت رسید قربونیش کنن . رییس صدا و سیما باید معذرت خواهی کنه در مورد شبکه کیش .بعدش هم با کارمندش مدارا کنه . قتل که نکرده .
حتی اونایی هم که توی دانشاه آزادقتل کردن و مسبب مرد ده دانشجو شدن سر جاشون نشستن و دارن کارشون رو انجام میدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سرعت عمل مسولین در اخراج کارمندان خاطی شبکه تلویزیونی کیش فوق العاده بود ای کاش در موارد دیگه مانند آتش سوزی در کلاس درس و واژگونی اتوبوس دانشجویان و تجاوز به دانش آموزان در مدرسه و کلاسهای آموزش قرآن و اختلاسهای چند صد و چند هزار میلیاردی و حمله به سفارتخانه ها و انواع رانت بازی و اوضاع نابسمان اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم و .......... مسولان محترم کمی احساس مسیولیت می کردن!!!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
کشتین خودتونو با مستهجن! بدبخت کارمنده حواسش نبوده یه اشتباهی کرده. 10 دیقه برو تو سطح شهر 100 برابر بدتر از اینو میبینی. کاش به همین سرعت به تخلفات مسئولین و گرانی و بیکاری و بدبختی مردم رسیدگی میشد
ناشناس
|
-
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
باید بازیکنان و کارگردانان این فیلم یعنی جکی جان و ارنولد شوارد زنگر تحت پیگرد قانونی قرار گیرند و شلاق زده شوند...
سام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ماجرای فلافل خریدن آیت‌الله حائری شیرازی

خوب ؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
می بینید؟! صرف افعال با پسوند "ید" در کشور ما خیلی خیلی بیش از نرم طبیعی آن است! بیایید با هم صرف افعال با پسوندها ی دیگر از جملع "ایم - ام - اند ووو" را هم یاد بگیریم و در جای خودشان بکار ببریم!
خودخواهی سبس تباهی است بیایید خودخواهی را کنار بگذاریو!
ایرونی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بی خیال فیلم عمو واسه مردم عادیه این چیزا.. برید اختلاس گر و رانت خوار و آقازاده ها رو بگیرید که سرمایه مملکتو تاراج میکنن
بینام
|
-
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
عمه شما بره بیست سال درس بخونه پزشک بشه بره تو روستا با ماهی یک و نیم کار کنه یا خودت برو پزشک بشو برو مفتی مناطق محروم
جوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
سلام.در مورد دو التهاب اساسی که در سال آینده به احتمال وقوعش اشاره شده باید گفت که زمینه ایجاد و اثرگذاری این التهابات را خود میران و حاکمان ما ایجاد میکنند.وقتیکه یک سال به اسم اقتصاد مقاومتی نامگذاری میشود بعضی ها نهایت تلاش خودشان را میکنند که بخش اقتصاد آن به خودی ها و بخش مقاومتی آن به غیر خودیها برسد.به نوعی که با وجودیکه بیشتر درآمد کشور از نفت هست که دارایی عمومی متعلق به همه ملت هست،بخشهایی از ملت بصورت مرتب و بدون مشکل از آن بهره مند میشوند و بخشهایی دیگر بی بهره میمانند.الان در بخش خصوصی شرکتهایی داریم که حتی تا هفت ماه حقوق پرداخت نکرده اند در حالیکه از دولت مطالبات دارند و کارگران و کارمندان آنها فشار تحریمها و سو مدیریتها را پوست و استخوان تحمل میکنند.نکته تلخ تر اینکه اداره دارایی، با وجود مطالبات آنها از دولت،مالیاتشان را نقدا و گاها بدون اجازه آنها بصورت قانونی از حسابشان برداشت میکند ویا مثلا برای مطالباتی که دریافت نکرده اند نقدا مالیات ارزش افزوده میگیرد در حالیکه حداقل دولت میتواند کسورات آنها را از محل مطالباتشان کسر بکند .اگر بخاطر حفظ شان ملت نیاز به تحمل و مقاومت هست ،فشارها باید بین همه اقشار ملت تقسیم عادلانه بشود نه تقسیم ظالمانه
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
ايا دردين اسلام جان انسانها ارزشش كمترازديدن چندلحظه ازيك فيلم مستهجن حالا ياسهوا وياعمدا ميباشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
خیلی باحالیم.
موافقم باید بازیگران این فیلم تحت پیگرد قرار گیرند.
کورش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
با سلام
چند سال است درست دیوار به دیوار ساختمان بزرگ مخابرات در میدان امام خمینی یک امامزاده ساخته شده ، در ابتدا یک تابلو گذاشتند و نوشتند که سالها قبل اینجا امامزاده بوده و چون ساختمان مخابرات را در زمان شاه ، یهودی ها ساختند امامزاده را از بین بردند ، مدتی که گذشت اغلب مردم سوال می کردند وقتی که امامزاده ( اگر هم که بوده ) از بین رفته و با گود برداری چندین طبقه دیگر آنجا جسدی هم نیست چطور دوباره امامزاده شده است ، اعلان مدتی است که تابلو را عوض کردند و نوشتند که اینجا از اول امامزاده بوده ( تخریب هم نشده بوده ) و فقط کارکنان مخابرات از آن استفاده می کردند و حالا توسعه یافته تا همه مردم استفاده کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مستهجن تر از اون حضور بعضی آقازاده ها در کنار استخرها در کشورهای اروپا و آمریکاست.بدون پوشش مناسب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اولا صحنه خاصی نبود، دوما این اشتباه زشت تر از اختلاس و رشوه و دروغگویی و ریاکاری و ... نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
الان سوال اينه كه فيلم هاي ارشيوي مگه هنگام پخش سانسوا ميشن كه اشتباه شده؟؟ اينا از قبل سانسور شدن و اون بنده خدايي كه با گوشي موبايل فيلم گرفته از رو تلويزيون مگه علم غيب داشته كه اشتباه رخ داده و الان قراره صحنه مستهجن نمايش داده بشه؟؟؟!؟!؟!؟!؟!
من نميدونم چرا تا يه اتفاقي تو اين كشور ميفته كه افكار عمومي خواستار پاسخگويي ميشن يا باد ميزنه حجاب يكي رو تو سوسيس ميبره يا يك سلبريتي معلوم الحال تو اينستاگرام سوتي ميده و جنجال ميكنه حالا هم مه فيلم از شبكه كيش پخش ميشه !!!


اگه واقعا رسانه هستي اين و پخش كن
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
--در گذشته نه چندان عزیزان بسیجی نوار کاست را از خودرو بیرون می کشیدند و با سنگ یا چکش و یا زیر چرخهای همان خودرو له می کردند.
در همان ایام بود که با تیغ موکت بری شلوار جین را پاره می کردند و چه بسا که پاهای ملت را زخمی می کردند(البته منظور آقایان است چون استفاده از شلوار جین برای بانوان که حرام بود)
بعد از مدتی که ویدئو به تکنولوژی اضافه شد با آن مبارزه ی مشابه داشتند.
الان هم نوبت به تلگرام و اینستاگرام و فردا موارد دیگر.
تصمیمات اشتباه دیروز منتج به رفتارهای اشتباه امروز شده است و این تصمیمات اشتباه همچنان ادامه دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
افرادی بخاطر مدیتریت ناکارآمد جانشان رامیگیرد ولی احدی ازگل بالاتر نمیگوید وباکمال گستاخی دریغ ازیک عذرخواهی از خانواده قربانیان آنوقت مدیری رابجرم پخش یک فیلم برکنارمیکنند
نیکو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
پخش فیلم سهوی نبوده می خواهتد حساسیت جامعه را تست کنند. خدا می داند عوانل دخیل چقدر پول گرفته اند. باید قوه قضائیه وارد شود و به شدت برخورد شود. آبروی چهل ساله صدا و سیما رفت.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
تکبیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
اونی که نوشته با دیدن این فیلم هزاران کودک در کشور ما آینده شون پرپر شد با این حساب همه دنیا بچه هاشون پرپرن ما خوبیم؟
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
در حادثه دانشگاه من تحقیقات گسترده
ای را انجام دادم و معلوم شد کار آمریکا بوده.
پاسخ ها
نعمت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بله من هم خیلی تحقیق کردم کار امریکا بوده. حتی بنده رد پای کفش ترامپ را پیدا کردم که دشمن میخواست پاکش کنه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
این آقای وزیر پزشکان هنرش این بود درمقابل بیش از یک میلیون داوطلب تجربی نه تنها تعداد پذیرش رشته پزشکی را افزایش نداد بلکه با پولی کردن تعداد ی قبولی روزانه را از سال های قبلی هم کمتر کرد بچه های باستعداد بسیاری به افسردگی وبیماری مبتلا شدند راه علاج وارد کردن پزشکان خارجی از پاکستان وهند است که هم سواد بیشتری دارند وهم بسیار ارزانتر کار می کنند در ضمن بجای پزشک یک غیر پزشک دلسوز وکار بلد را برای این وزارتخانه بگذارید وتعداد پذیرش پزشکی را افزایش دهید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بله اگرتلگرام واینستاگرام ازبین بروددیگرکسی اشتباهات نمایندگان راافشاءنمی کند.
محمدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
بابت التهابات سال بعد و سالهای پس از اون دیگه مشکلی نداریم .. به فرزندانمون میاموزیم که پس اندازشون رو توی خونه بصورت طلا و ارز خارجی ذخیره کنند و تا نی تونند وام بگیرند و همیشه بدهکار باشند .
پور جاني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
نماينده سراون استعفا استعفا استعفا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
برخی امامزاده منبع درامد
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
برید جلوی پولشویی و فسادهای مالی کلان رو بگیرید نه اینگونه خطاهای غیرعمدی که همه جای دنیا ممکنه رخ بده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
عالم و آدم جریان دانشگاه و با جریان شبکه کیش مقایسه می کنند ولی کودم مسئولیت هست که استعفا بده
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران آیت الله خسروشاهی پنومونی پناهندگان سوری ادلب معصومه ابتکار نمازهای ماه رجب انواع ماسک و روش استفاده