بازدید 38440
هزار و چهارصد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ ترقی: تحرکات انتخاباتی موتلفه بیشتر می‌شود/بهمنی: جمشید بسم‌الله، مه‌آفرید و مظلومین تأثیری بر بازار ندارند/تجمع جمعی از فعالان زن مقابل مجلس و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۵۵۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱ 27 November 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

آتش ۱۵۰۰ ساله‌ ایران در آتشکده یزد

آتشکده یزد نیایشگاه زرتشتیان ساکن در این شهر است. ورود به این نیایشگاه همیشه برای نیایش کنندگان با آدابی همراه بوده، از جمله پاکیزگی زنان و مردان. مردان باید برای ورود با کلاه سفید و زنان با روسری سفید و لباس رنگ روشن و بدون کفش وارد شوند. سبک معماری آتشکده که در وسط حیاط واقع شده از معماری آتشکده‌های پارسیان هند تأثیر گرفته است که حدود ۲۱ متر از سطح زمین بلندتر است و برای رسیدن به ورودی آن باید از ۸ پله بالا رفت. نگاره‌ی فَرَوَهَر و سرستون‌های سنگی، زیبایی ویژه‌ای به ساختمان بخشیده‌اند. این سرستون‌ها و سنگ‌های گلدار پای دیوارها، هنر دست هنرمندان اصفهانی است که در اصفهان سنگ‌ها را تراشیده و سپس تا یزد برده‌اند. / لست سکند

واکنش تند معاون روحانی به اتمام حجت دیوان محاسبات درباره بازنشسته‌ها

خبرگزاری دولت ایرنا به نقل از منابع آگاه نوشت که تخت روانچی بازنشسته نبوده و اعاده به کار شده است. بر همین اساس با پیگری تسنیم،‌ فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات در گفت‌و‌گویی با خبرگزاری تسنیم اعلام کرد که عملاً در قانون چیزی به عنوان اعاده به کار پیش‌بینی نشده و آنها هم باید از مسئولیت خود کنار بروند. جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت‌و‌گو با تسنیم، در واکنش به اظهارات دادستان دیوان محاسبات درخصوص بازگشت غیرقانونی بازنشسته‌های اعاده‌ به کار گفت:‌ دادستان دیوان محاسبات مسئول اظهارنظر در این مورد نیست. کسی که طبق قوانین موضوعه کشور اجازه بازگشت به کار را داشته باشد مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی‌شود و خلاف قانون نیست. هرکسی که اعاده به کار شده بازنشسته نیست و کسی نمی‌تواند تفسیر شخصی خود از مسائل را به عنوان قانون بیان کند.

بررسی لایحه CFT در کمیسیون امنیت ملی پایان یافت

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی لایحه CFT در جلسه امروز این کمیسیون به پایان رسید و این لایحه برای بررسی نهایی به صحن مجلس ارجاع شد. در این جلسه که با حضور کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان برگزار شد، بررسی لایحه CFT به پایان رسید. اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس بعضی از ایرادات شورای نگهبان را اصلاح و در برخی از موارد بر نظر خود اصرار کردند. ما تمامی موارد را به صحن ارجاع دادیم، مواردی که در آن نظرات شورای نگهبان را اصلاح کردیم، پس از تصویب در مجلس به شورای نگهبان ارجاع داده می شود و مواردی که به آن اصرار کردیم به مجمع تشخیص مصلحت نظام می رود. / ایرنا

تهدید پیامکی نمایندگان این بار با موضوع کودک همسری

فاطمه حسینی، نماینده تهران گفت: باز هم ده‌ها پیامک به نمایندگان مجلس؛ این بار برای مقابله با طرحی که جهت جلوگیری از کودک همسری در مجلس پیگیری می شود! این روزها موتور پیامک های سازمان‌یافته حاوی دروغ، تهمت و تهدید دوباره روشن شده است.

نامه وزارت اطلاعات درباره حناچی چندپهلو بود

حسن خلیل آبادی رئیس کمیته میراث فرهنگی شورا نیز در جمع خبرنگاران گفت: جلسه تمام شد و قرار شد نامه به وزارت کشور نوشته شود تا به صورت شفاف تکلیف را مشخص کنند. نامه وزارت اطلاعات چند پهلو بوده است، قرار است هیأت رئیسه با وزارت کشور مکاتبه داشته باشد تا وضعیت شهردار تعیین تکلیف شود. خلیل آبادی در واکنش به توییت یک عضو شورا که حناچی را شهردار اعلام کرده بود، افزود: چطوری حناچی شهردار هستند وقتی هنوز حکم شهردار ابلاغ نشده است. /ایسنا

انتقاد شدید کواکبیان از وزیر کشوردرباره حکم حناچی

رئیس فراکسیون دیپلماسی مجلس گفت: آقای وزیر کشور به چه حقی حکم شهردار را نگه داشته‌اید؟ مگر قبلا شما این موضوع را تأیید نکرده بودید؟ مگر دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی نگفته بودند ایشان مشکل امنیتی و اطلاعاتی ندارند؟ اگر وابستگان مقامات در ۳۰ سال قبل عضو گروهک منافقین شده‌اند می‌توانم برای شما بگویم چه فرزندانی از برخی مقامات علی‌رغم تخلفات برخی مقامات حتی اعدام شدند. شما در کمتر از ۲۴ ساعت علی‌رغم تخلفات در پرونده‌های املاک نجومی برخی افراد را تأیید می‌کردید. /ایسنا

فروش کلیه برای پرداخت وام زیبنده نظام نیست

اصغر مسعودی، نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی گفت: وام‌ها دردهای بی‌درمان شده، ربا رونق گرفته و برخی برای پرداخت وام قصد فروش کلیه را دارند که این زیبنده مملکت ما نیست. آقای وزیر اقتصاد! ارز که با بالا رفتنش عِرض و آبروی ما را نشانه رفت، با پایین آمدنش قیمت‌ها پایین نیامد، به بازار سر بزنید و با حقوق یک‌میلیونی یک کارگر خرید کنید، به پول ملی که هویت ملی ماست بها و ارزش دهید. /فارس

کشف یک انبار کتاب قاچاق در خیابان آزادی

بر اساس اعلام کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، روز دوشنبه پنجم آذر یک باب انبار حاوی کتاب‌های قاچاق در محدوده خیابان آزادی کشف شد. حجم کتاب‌های به‌دست‌آمده حدود یک وانت‌ نیسان است. کتاب‌های قاچاق ضبط‌شده توقیف و انبار مذکور پلمب شد و صاحب آن تحت تعقیب قضایی قرار گرفت. با اقامه شکایت ناشران متضرر از متهم، وکیل اتحادیه به وکالت از شاکیان به اقامه دعوی در مراجع ذی‌صلاح مبادرت خواهد کرد. / خبرآنلاین

قاضی سابق پایتخت کجاست؟

یک وکیل دادگستری گفت:‌ مرتضوی اگر مرخصی درخواست کند، باید با موافقت قاضی باشد. همانند تمامی زندانیان که حقوقی دارند به او هم مرخصی می‌دهند. طبق ضوابطی که سازمان زندان‌ها دارد این‌‌ حقوق باید رعایت شود. میرمجید طاهری در گفت‌و‌گو با ایلنا، درباره آخرین وضعیت پرونده سعید مرتضوی گفت: پیگیری ما برای این پرونده از طریق اجرای احکام است. حدودا ۲۰ روز پیش از این و در آخرین مراجعه به قاضی اجرای احکام به ما گفته شد که آقای مرتضوی در بازداشت هستند. مرتضوی الان دوره حبس خود را سپری می‌کند. وکیل خانواده روح‌الامینی با بیان اینکه قرار نیست اتفاق جدیدی در این حکم رخ دهد، اظهار کرد: حکم به مرحله اجرای احکام رسیده است، بنده قاضی اجرای احکام و زندان‌بان نیستم و قوه قضائیه و دادسرا و اجرای احکام تنها جاهایی است که برای پیگیری پرونده به آن‌جا مراجعه می‌کنیم و این قاضی است که بر اجرای حکم نظارت دارد. این وکیل دادگستری درباره مرخصی‌های مرتضوی تاکید کرد:‌ اگر مرتضوی درخواست مرخصی کند باید با موافقت قاضی باشد. همانند تمامی زندانیان که حقوقی دارند به او هم مرخصی می‌دهند. طبق ضوابطی که سازمان زندان‌ها دارد این‌‌ حقوق باید رعایت شود. ما نه زندان‌بان هستیم و نه اجرای حکم با ماست، اجرای حکم وظیفه قاضی اجرای احکام است و به ما این اطلاع رسانی شده که مرتضوی الان در زندان است.

نظر وزارت اطلاعات درباره «هاتگرام» و «طلاگرام»

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مسئولان وزارت اطلاعات حدود یک سال پیش در کمیسیون امنیت ملی مجلس حاضر شده و گزارش دادند این دو مجاز هستند و آنها را جزو شبکه‌های غیرممنوع اعلام کرده بودند؛ ولی نظر رسمی را باید وزارت ارتباطات درباره فعالیت هاتگرام و تلگرام طلایی اعلام کند. شورای عالی فضای مجازی فراتر از دولت است و تصمیمات درباره فعالیت پیام‌رسان‌ها در کشور در آنجا اتخاذ می‌شود. علاءالدین بروجردی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ارزیابی از فعالیت پیام‌رسان‌های داخلی و فیلتر تلگرام گفت: فیلتر تلگرام در چارچوب تصمیم جمهوری اسلامی اتخاذ شد و تاکنون تغییری در این تصمیم ایجاد نشده است؛ ولی با توجه به تعدد شبکه‌های اجتماعی داخلی، صحنه رقابت در کشور ایجاد شده است.

امام جمعه اهل سنت رامیان به قتل رسید

صبح امروز امام جمعه اهل سنت روستای «رضاآباد» شهرستان رامیان توسط افراد ناشناس به ضرب گلوله به قتل رسیده و مسئولان تروریستی بودن واقعه را رد کرده‌اند. سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در گفت‌وگو با فارس با تأیید خبر این واقعه اظهار کرد: موضوع از طریق دستگاه قضایی در حال پیگیری است و به محض اطلاع از جزئیات واقعه، اطلاع‌رسانی خواهد شد. عبدالرضا چراغعلی در خصوص تروریستی بودن حادثه گفت: تروریستی بودن حادثه به شدت تکذیب می‌‌شود. وی تأکید کرد: موضوع در حال پیگیری است و تحقیقات در حال انجام و جزئیات در حال بررسی است.

نصب بنر اعتراضی در راهروهای مجلس

یک نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی بنری را در اعتراض به وضعیت پروژه‌های مسکونی مجلس در راهروی پارلمان نصب کرد. اکبر اعلمی در حاشیه جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس بنری را در راهروی پارلمان نصب کرد، که در آن نوشته بود؛

«جناب محسن کوهکن

با اینکه پروژه مسکونی کوثر مجلس از سال ۸۶ آغاز شده و اکنون در سال ۹۷ هستیم چرا با وجود پیگیری‌های مستمر صدها شریک و هیأت مدیره مجتمع و ریاست مجلس از تسویه حساب با شرکا و پرداخت حق و حقوق کامل آنان خودداری کرده و مجتمع را تحویل نمی‌دهید».

در متن جداگانه‌ای خطاب به علی لاریجانی و هیات نظارت آمده است با وجود گذشت چهار سال از زمان تسلیم شکایات مختلف، چرا به پرونده پروژه مسکونی کوثر سوهانک مجلس و شکایات مال باختگان رسیدگی نمی‌شود. اعلمی وکالت پرونده این دو پروژه مسکونی را به عهده دارد. پس از دقایقی از نصب این بنر و ارائه توضیحات اعلمی به خبرنگاران، حراست مجلس، اعلمی را مجبور به جمع آوری این بنر کرد.

ارجاع پرونده دو فعال محیط زیست به دادگاه انقلاب

وکیل مدافع دو تن از متهمین پرونده محیط زیستی‌ها، از ارجاع پرونده موکلین خود به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران خبر داد. محمدحسین آقاسی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: برای دفاع از یکی از موکلین خود در دادسرا حاضر شدم و دفاع کردم. یکی دیگر از موکلینم را هم به رغم اینکه وکالت دارم، هنوز دادگاه نپذیرفته که به پرونده ورود کنم و برای ایشان وکیل تسخیری گرفته‌اند. وی با بیان اینکه هر دو پرونده در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب مطرح هستند، گفت: متاسفانه به دلیل عقیده بر مطالعه و بررسی دقیق پرونده و با توجه به زیاد بودن تعداد مجلدات پرونده هنوز دستور تعیین وقت صادر نشده است. آقاسی افزود: سام رجبی با عنوان اتهامی جاسوسی تبرئه شد؛ اما اتهام دیگری به ایشان منسوب است و این بخش از پرونده در حال رسیدگی است.

تجمع جمعی از فعالان زن مقابل مجلس

جمعی از فعالان زن با تجمع در مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار تصویب قانونی برای پیشگیری و منع خشونت علیه زنان شدند. تجمع کنندگان پلاکاردهایی با مضمون ما خواهان تصویب قانونی هستیم که در آن ایجاد خانه‌های امن و مراکز حمایتی از زنان خشونت‌ دیده در سراسر ایران را در دستور کار خود قرار دهد. تجمع کنندگان همچنین تاکید کردند که ما خواهان تصویب قانونی هستیم که دستور ایجاد واحد ویژه رسیدگی به خشونت خانگی علیه زنان را با حضور قاضی، پلیس زن و ضابطان قضایی و انتظامی آموزش دیده صادر کند.

لاریجانی استیضاح می شود؟

ساعتی قبل برخی خبرگزاری ها با انتشار مطلبی از عبارت «استیضاح» برای علی لاریجانی رئیس مجلس استفاده می کنند این در حالی است که در آیین نامه داخلی مجلس کلمه استیضاح را تنها برای تعداد محدودی از مسئولیت ها در نظر گرفته است که ریاست مجلس از جمله آنها نیست. اما بر طبق بند 26 آیین نامه داخلی مجلس اگر حداقل 25 نماینده نسبت به کیفیت اداره جلسات و نحوه ایفاى وظایف رئیس معترض باشند، مى‏ توانند طى تقاضاى کتبى، تشکیل هیأت رسیدگى به اعتراضات، مرکب از رؤساى کمیسیون‌هاى تخصصى و اعضای کمیسیون تدوین آیین‏ نامه داخلى مجلس را درخواست نمایند. هیأت اخیر مکلف است ظرف ده روز با حضور سه نفر از منتخبین معترضین، به موضوع رسیدگى نماید. در صورتى که اکثریت اعضای هیأت رأى بر عدم صلاحیت فرد مورد اعتراض دادند عضویت وى در هیأت رئیسه تعلیق مى‏ گردد. در غیر این صورت، رئیس به کار خود ادامه خواهد داد. گفتنی است؛ ساعتی قبل 27 نماینده مجلس در نامه ای خطاب به غلامرضا کاتب، رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس خواستار پاسخگویی رئیس مجلس در مورد ارسال مصوبات مجلس (لوایح پولشویی و پالرمو) به مجمع تشخیص مصلحت بدون رعایت تشریفات قانونی شدند.

پرونده مشایی به دادگاه تجدید نظر ارجاع شد

وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده مشایی، گفت که پرونده موکلم به شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر ارجاع شده و هنوز تاریخ دقیق رسیدگی مشخص نیست. قرار بر این بوده که دادگاه در ۲۵ دی‌ماه برگزار شود ولی احتمالاً زودتر برگزار شود. وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی از ارجاع پرونده موکلش به شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظراستان تهران خبر داد. سیدعلی اصغر حسینی در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده اسفندیار رحیم مشایی، اظهار کرد: پرونده موکلم به شعبه ۳۶ دادگاه تجدید نظر ارجاع شده و هنوز تاریخ دقیق رسیدگی مشخص نیست. وی افزود: قرار بر این بوده که دادگاه در تاریخ ۲۵ دی‌ماه برگزار شود ولی احتمالاً زودتر برگزار شود. وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی گفت: چون ایشان در بازداشت هستند و قانوناً‌ باید رسیدگی به پرونده‌هایی که متهم آنها در بازداشت قرار دارد سریع‌تر و خارج از نوبت انجام شود، ریاست دادگاه مساعدت کردند و دستور دادند که وقت زودتری برای رسیدگی تعیین شود. به گزارش ایسنا، ۳ شهریور ماه ۹۶ اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی به اتهامات اسفندیار رحیم مشایی ـ رئیس دفتر رئیس جمهور سابق ـ در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شد.

بهمنی: جمشید بسم‌الله، مه‌آفرید و مظلومین تأثیری بر بازار ندارند

رئیس کل اسبق بانک مرکزی با توجه به حضور و تاثیر افرادی مانند جمشید بسم الله، مه آفرید خسروی و مظلومین در عرصه پولی و ارزی کشور، گفت: اصلا اینگونه نیست که این افراد به تنهایی بتوانند انقدر تاثیرگذار باشند که بازار ما را متأثر کنند. محمود بهمنی در گفتگو با برنامه پارک شهر، درباره سیر نزولی نرخ ارز گفت: نرخ ارز در حال کاهش هست منتهی مدیریتی را می طلبد که بتوان این روند را حفظ کرد. اصلا به فکر این نیستیم که ارز خیلی پایین بیاید و یا خیلی بالا برود، ما به دنبال ثبات قیمت ها هستیم. اگر ثبات نرخ ارز داشته باشیم تمام معاملات ما و تمام سرمایه گذاری‌های ما شروع می‌شود. وی در ادامه افزود: کسی که سال گذشته در ایران سرمایه گذاری کرده است اگر امسال بخواهد سرمایه خود را از ایران ببرد، سرمایه او نصف شده است. این‌ها ناشی از عدم ثبات اقتصادی و نرخ ارز است. نباید برای ثبات نرخ ارز، رقمی اعلام کنیم که نتوانیم آن را اجرا کنیم. ما به رقم ۴ هزار و ۲۰۰ تومان از ابتدا انتقاد داشتیم. این رقم زمانی می‌تواند مفید باشد که بتوانیم کالاهای وارداتی ناشی از ۴ هزار و ۲۰۰ تومان و کالاهای ناشی از توافق را قیمتشان را کنترل کنیم.

ترقی: تحرکات انتخاباتی مؤتلفه بیشتر می‌شود

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی پیرامون برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوع گفت: برخی بحث‌های انتخاباتی انجام شده و بعد از کنگره تحرکات بیشتر خواهد شد. حمیدرضا ترقی در پاسخ به سوالی پیرامون برنامه‌های انتخاباتی حزب متبوع خود اظهار داشت: برخی بحث‌ها انجام شده ولی جمع‌بندی در این خصوص بعد از کنگره انجام می شود. وی افزود: به خاطر تغییراتی که کنگره در شورای مرکزی، سیاست‌ها و خط مشی حزب می‌دهد، مقداری در این زمینه کار کند پیش می‌رود ولی بعد از کنگره تحرکات بیشتر خواهد شد. ترقی با بیان اینکه همه استان‌ها بر اساس خط مشی و سیاست‌های جدیدی که در مجمع عمومی تصویب می‌شود کار خود را شروع خواهند کرد، گفت: خط مشی جدید باید تصویب شود و در اساسنامه نیز تغییراتی طبق قانون جدید احزاب اعمال گردد و بر اساس همین خط مشی که تصویب می‌شود، برنامه سه سال بعد حزب در بخش‌های مختلف سیاسی، آموزشی و فرهنگی تدوین خواهد شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۲
در انتظار بررسی: ۱۴
انتشار یافته: ۹۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
استیضاح لاریجانی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

سر کار گذاشتن مردم
با اعتماد مردم بازی نکنید.
پاسخ ها
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
خواستم بگم همانطور که امروز تابناک گفت، بهترین کار اینه که مدیران بازنشسته ای که دل از میزشون نمیکنن، جریمه بشن شاید اتفاقی افتاد

اما با آن تشکر و تمجیدی که رئیس جمهور از مدیران بازنشسته میکند و وعده وعیدهایی که واسه استفاده از آنها در جاهای دیگر دولت میدهد و آنها را سرمایه های کشور می شمارد

پس ما حالا حالاها فقط به (وجود) این قانون خوب در کشور باید دل خوش باشیم و نه چیزی بیشتر از آن

انگار خود مدیران بازنشسته هم این قانون را فقط سرگرمی ای برای رسانه ها و مردم برمیشمارند و دلیل تصویب آن را هم در مجلس، شوی تبلیغاتی نمایندگان مجلس فرض میکنند

اما با این حال، بیچاره آن مدیرانی که در دوران طولانی خدمت(!) در دستگاه های دولتی، مثل خیلی از مدیران دولتی دیگر نتوانسته اند با استفاده از رانت و غیره، تشکیلات و سرمایه های عظیمی در بخش خصوصی برای خود دست و پا کنند تا بعداز رفتن از دولت، به کار خود باقدرتی دوچندان در بخش خصوصی ادامه دهند و اکنون نگرانی ای نداشته باشند!!!
ناشناس
| France |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
این چه بازیست که سر رای مردم میاورند؟مگر میزان رای ملت نبود؟مگر نمیشد که زمانی که ۵ کاندیدای شهرداری مطرح بودند دستگاههای ذیربط اعلام کنند فلانی صلاحیت ندارد؟پایتخت کشور مدعی الگوی بقیه کشورهای اسلامی شهردار ندارد؟
ایول به خودمون
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
داشتم فکر می کردم که اگه من آقازاده هم بودم و پدرم مسئولیت مهمی داشت ،باز هم هیچوقت پدرم نمیذاشت از آن موقعیت لذت ببرم و نهایت عدالت رو برام در نظر میگرفت!!!
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
استیضاح کردن نماینده را نداشتیم ،پس تبلیغات بیهوده برای رئیس جمهوری بعدی است!
مهدی دوصفرهفت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
خان محمد علی آقا زدی تو خال
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
نماینده هایی از جنس مردمخیلی خنده داره
ناشناس
| France |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
جالبه.پیامکهای تهدید امیز برای تصویب نشدن اف ای تی اف.حالا هم برای کودک همسری.یعنی اقایان فرستنده نگران دخترکان ۱۴ ساله هستن یا نگران مردان ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
عزیز استیضاح از ریاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
باید زودتر از این ها ورود می کردین برای عدم صلاحیت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
اقا یه پیشنهاد دارم من فکر میکنم چون ممکنه وقتی مدیران برای پستی انتخاب میشدند از چسب برای صندلی مدیریت استفاده شده باشه از تینر استفاده کنید شاید اثرش از قانون مصوب بیشتر باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
لاریجانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
لاریجانی قطعا ررییس جمهوری را نخواهد دید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
دولتي كه زورش به چند بازنشسته نرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
وای بر آن اقتصادی که با یک جمشید بسم اله و ..... به این روز بیفتد.
مردم را دنبال نخود سیاه می فرستید !!!!!؟؟؟؟؟

مردم بهتر از هر رسانه ای میدانند وضعیت چطوره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
مردم از اولم میدونستن اینا کاره ای نیستند
علی
|
United States
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
با سلام
کسی تو این مملکت نیست که بازنشسته های خود دیوان محاسبات کشور را بررسی کند تابناک جان پیشنهاد می کنم بکارگیری بازنشسته ها در دیوان را بررسی کنید
پاسخ ها
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
الان سیل حرکت مدیران بازنشسته به سمت شرکت های خصولتی در حال حرکت هست و شاهد بیکاری جوانان شاغل در این شرکت ها خواهیم بود
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
آره داداش دیوان محاسبات هر چی بازنشسته است در قالب قراردادهای ماده 8 بکارگیری می کنه اون وقت داره نحوه اجرای قانون منع بکارگیری بازنشسته ها را بررسی می کنه!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
حتی با استیضاح لاریجانی اعتماد از دست رفته مردم نسبت به دولت و مجلس بازگردانده نمیشود.


بزرگترین تکیه گاه دولت و مجلس مردم بودند که اکنون نیستند.
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
آقاي روحاني داره ريشه ملت رو ميسوزونه...همه چيزو از قصد گرون كرد حالا با سياست ميخواد بنزين رو ببره بالا..تابناك توروخدا اينو حذف نكن...صد بار تا حالا پيام دادم يه بارشو هم نذاشتي....
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
یکسری به بخش های دیگر مدیریت در کشورمون بزنید . همه جا وضع خوب نیست
روحانی چیزی رو از قصد بالانبرده
این مدیریت و رفتار های اقتصادی ایشان و باقی بخش ها هست که باعث این تورم و بی ارزش شدن پول ملی شده
کولی اندونزیایی اهل جزیره بالی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
بازم خوب شد فیلترشکن هلند نگفت که همه چیز تقصیر احمدی نژاده! خخخ
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
موسوی راه حل است.
امیر مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
یکی به ناشناس آلمان بگه دو باره سروکله کامنت معروف آنتی سانسور پیدا میشه ها! خخ
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
خیلی بی انصافیه

تابناک مردمی الان چند ماهی هست که مردمی شده و اکثر نظرات رو به ثبت میرسونهتابناک افشا کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
خبر خوشحال کننده ای بود .
خبر استیضاح آقای لاریجانی رو میگم.
حتی اگر صحت نداشته باشه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
لاریجانی بخاطرحمایت هایش ازروحانی شانس ریاست جمهوری دریال ۱۴۰۰ را ازدست داد
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
شوخی میکنی ؟لاریجانی از صد تاعارف اصلاح طلب تره ؟!لاریجانی مرد پخته سیاست است .
ناشناس
| France |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
لاریجانی که اصولگرای اصیل بود اصلاحطلب شد.پیشنهاد میکنم اصلاحطلبان از کاندیدای دو اتشه اصولگرایان حمایت کنند.وقتی به راس کار برسد و سنگ اندازی جماعت تند رو را در همه امور مربوط به پیشرفت کشور ببیند او هم اصلاحطلب خواهد شد و دایره ما بزرگتر خواهد شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
شما دوستان خارج نشین دور از گود نشسته اید و آش اصلاح طالبی را بهم می زنید اما بدونید بین مردم ایران دیگه اصلاح طلبی هیچ شانسی نداره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
22:19 بگو از برجام و SPV چه خبر؟ هنوز چند هفته ای که قهرمان دیپلماسی به اروپا مهلت داده بود تموم نشده؟
علی
|
Germany
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
این جماعت از حالا شروع کرده اند تا با اپوزیسیون سازی اصلاح طلبانه از اقای لاریجانی برای انتخابات ۱۴۰۰ وجهه ایشان را در قالب این سیاه بازی تقویت کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
این کلک ها دیگر اثر ندارد.
مردم انتخابات را شفاف و همه گیر میخواهند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
نه تو بسته خبری نه تو جامعه نه تو خونه هیچ جا خبر امیدوارکننده نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
طبیعیه
باید می کاشتند تا درو میکردند
چه چیزی کاشتیم که الان انتظار دیگری داشته باشیم؟
مثلا پایین اومدن مداوم ارزش پول ملی
سالهاست که همینطوره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
خود مردم انتخاب کردند. به رای مردم احترام بذار.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
دقیقا همه کسانی که مخالف تصویب fatfهستند اقلیتشان یا نمی دانند و فقط مخالف هر چیزی هستند که از طرف جناح مقابل بیاید حتی اگر برای کشور و مردم مفید باشد

و چون حناچی با رای ضعیف شورای شهر تهران منتخب شد توسط تند روها هوا شد .
نتیجه اینکه ، با این حضرات که فقط با هم مخالفت میکنند و کار خوب را هم خراب میکنند و دودش به چشم کشور و مردم خواهد رفت
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
وقتی میگن ظریف رو استیضاح میکنیم یاد این تماشاگرایی میافتم که تو مسابقات ملی تیم حریف رو تشویق میکنن و تیم خودمونو هو میکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
پرچم فرانسه از ساعت 10 شب نشسته داره کامنت میذاره. .
ناشناس
|
France
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
سلام.امروز نیک میدانیم یکی از دلایل گرانیها،فساد و ناکارامدی برخی مسئولین است که با رانت و بدون تخصص بنام شیفتگان خدمت و در واقع تشنگان قدرت و ثروت به جمع مدیران میانی کشور پیوسته اند و میزان فساد را در رده بندی جهانی برای کشورمان افزایش دادند.امروز اگر کوچکترین اشاره ای به شفافیت مالی میشود این جماعت با صدای بلند ندای دریغا و اسفا سر میدهند که ابروی کشور رفت و مگر در کشور فساد مالی هست؟نمونه ان روزنامه کیهان که از یکطرف از گرانیها مینالد و از طرفی با شفافیت اموال ثروتمندان مشکل دارد.حال باید پرسید اقایان دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟بیگمان در کشور ما منابع و ثروت به اندازه کافی برای همه هست.اینکه گور خواب داریم و زلزله زدگانی پس از یکسال در کانکس،و کودکان پابرهنه در روستاهای محروم کرمان و سیستان،میتوانیم همه را با اموال عده ای که تا ۳۰ سال قبل هیچ نداشتند و از راه غیر قانونی میلیاردها میلیارد ثروت گرد خود جمع اوری کرده اند سر و سامان بدهیم و مسئله را حل کنیم.اقایان لطفا بفرمایید از کجا اورده اید؟
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
لاریجانی استیضاح میشود . این کلمه عربی معنیش این هست که رییس مجلس باید در مجلس در موردی که نماینده سوال میکند توضییح دهد . استیضاح یعنی طلب توضییح . چرا معادل فارسی را بکار نمیبرند . مثلا بجای کلمه ایاب و ذهاب چرا نمیگویند رفت و آمد . یا سوال و جواب چرا نمیگویند پرسش و پاسخ این کلمات فارسی که خیلی قشنگتر هستند شما چی فکر میکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
آفرین ، همه موارد درست و بجا است ، ما باید از زبان پارسی تا جایی که می شود پاسداری کنیم .
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
تو را خدا بخاطر شان مجلس که در راس امور هست یک بررسی فوری بکنید تا مشخص شود این پیامک از کجاست . فکری به حال آبروی ملت ندارید به فکر افکار جهانی و دنیا چی فکر میکنند . این چه مجلسی هست که بخاطر اینکه قانونی را در مورد خشونت بر عیله زنان و کودکان تصویب کنند تهدید میشوند من میگویم خود نمایندگان مقصر هستند و بی عرضگی خودشان هست چند روزی سر کار نروند و تعطیل کنند قضیه حل میشود . این آقایان نماینده فکری به حال مردمی که بهشان رای دادند بکنند شجاعت کجا رفت . وزیر ارتباطات را استیضاح کنید پیدا میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
آقای بهمنی حداقل شما که از امتحان رفوزه شدید در مورد ارز آفاضات نفرمایید . احتمالا شما هم ملت را فراموشکار تصور کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
دیگه هیچ نظری ندارم هزینه انترنت هم کمر شکن شده گرسنگی وفقر بیداد میکند امید ها به یاس .فریاد ها به ناله وآرزوها به مرگ تبدیل شده ..کاش منهم بک خودی بودم
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
سانسور و ادیت نظرات مردم رسالت رسانه ای شما رو زیر سوال میبره تابناک ، چرا انتقاد از روحانی فقط مجاز هست ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
چون تابناک با حذف مثبت و منفی نشان داد طرفدار کدام جناح هست چون تحمل دیدن تعداد نظرات مخالف همفکرانش را ندارد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
خیلی جالبه تو این کشور برای انتخاب افراد عملا همه هیچ کاره اند ؟! چرا میخواهید شورای شهر تهران رو به چالش بکشید ، مردم به سطح اگاهی بالایی رسیدن که بفمند یه عده دارن از رای مردم انتقام میگیرن ؟!
پاسخ ها
کی به کیه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
بیسواد
وزیر کشور زیردست روحانیه
روحانی میخواد از شورای شهر اصلاح طلب انتقام بگیره؟!
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
جناب با سواد وزیر کشور تو این قضیه کاره ای نیست ، ؟!اگیر دادند به بردار او؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
جالبه معاون وزیر صلاحیت شهرداری رو نداره ؟! چرا دارید با ابروی حناچی بازی میکنید ، اخوندی رو نابود کردین بس نبود ؟!
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
علی لاریجانی یکدونه و یک ریاضی دان هوش است ،؟! در سال ۸۴ وقتی اصولگرایان یک دفعه پشت لاریجانی رو خالی کردن بزرگترین اشتباه رو انجام دادن هست و نیست کشور رو فدای محمود کردن .
مهدی ریزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
با سلام
جناب آقای اعلمی برای اینکه بدانید در مورد آقای کوهکن به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید بهتر است سری به شهرستان لنجان بزنید و پای درد و دل مردمی بنشینید که این آقا چهار دوره نماینده آنها بوده است.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
راستی سکه های سلطان سکه چی شد؟! نکنه خرج نجومی بگیران ۹۹ و ۴۷ میلیونی شرکت نفت و گاز شد ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
یکسری از اینا سینه خیز میرن اینور اونور ولی دست بردار دهها پست و مقام غصب شده نیستند.
هومان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
شما را به خدا به فکر این مردم فلاکت زده باشید. فاصله طبقاتی را که نتوانستید از بین ببرید (شعار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مبنی بر جامعه توحیدی بدون طبقاتی را که فراموش نکرده اید) . عدالت اجتماعی را که نتوانستید پیاده کنید. مشکلات اقتصادی را که نتوانستید حل کنید.
شما مدیران نالایقی هستید که بر پیکر بی جان این مملکت افتاده اید
لطفا معانی خائن و خادم را هم برایمان روشن کنید...
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
جناب رحمانی فضلی
انتصاب بجا و شایسته و ژن فوق برتر ، فرزندتان را به مشاورت وزیر اقتصاد نشان از توانایی شما در لابی گری دارد ، سر جناب علی لاریجانی سلامت که باعث شد نحبگانی مانند شما به جامعه جهانی معرفی شوید و ره صد ساله را یک شبه طی کنید ؟! اگه امکان داره در ابلاغ حکم شهردار منتخب تعجیل کنید ؟!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
سخنان بهمنی یاد دلار افتادم که هر وروز با وزیر اقتصاد میگفتند این حباب هست حباب هست حباب خواهید ترکید
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
همین جماعتی که دنبال استیضاح لاریجانی هستند روز انتخاب رییس مجلس ،از ترس اینکه نکنه عارف رییس مجلس بشه رفتند سمت علی اقا ؟!
پاسخ ها
مهدی دوصفرهفت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
دقیقا همانطوری که مردم بخاطر رئیسی رفتن سمت رحانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
آقای دو صفر هفت دو صفر// یادت نرود 16 میلیون نفر از همین مردم با رای پاک هم از ترس روحانی هم بخاطر اعتلای کشور به جناب آقای رئیسی رای دادند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
ایول حرفت طلا بود طلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
اینجا همان مجلسی است که در راس امور است.!!! خوب تکلیف ملت معلوم شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
مگه مجلس فقط لاریجانیه؟ بقیه هم نماینده مردم هستند.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
چرا با وجود سقوط دلار از ۲۰ هزار تومان به نزدیک ۱۰ هزار تومان چرا قیمتها دارند تخت گاز میتازند ؟! چونکه فعلا دولت داره همه رو گول میزنه ؟!!
پاسخ ها
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
تابلوئه دولت قیمت رو بصورت کاذب پایین نگه داشته و قیمت واقعی بیشتر از این حرفاست.
قیمت نفت خیلی کشیده پایین و فروش نفت هم خیلی خیلی کم شده.
متاسفانه باز هم فشار بر ما مردم بیشتر خواهد شد.
این دولت باید از برجام خارج بشه و مرگ برجام رو که در ناباوریش گیر کرده قبول کنه تا شاید راه برون رفتی پیدا بشه.
اروپاییها دارن ایران رو بازی می دن تا زمان بگذره و فشار بیشتر و بیشتر بشه و وقتی ایران به خودش بیاد که کار از کار گذشته باشه و تسلیم بشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
بخاطر اينك قيمت دلار مرجع اعلام صرافي ملي است و واقعي نيست تقريبا جنگ رواني است بخاطر ترسوندن دلار خانگي داران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
قرون وسطی از این زمان ما پیشرفته تر بودند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
وقتی ۶۰ هزار پرونده در انتظار دریافت دلار نیمایی هستتد پس جناب همتی زیاد به خود مغرور نشوید ؟!این بازار به کسی رحم نمیکند از اقای بهمنی مشاوره بگیرید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
اصلا مگه اقتصاد ما مشکلی هم داره؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
استیضاح محال است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
درود بر احمدی نژاد و یارانش ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
دوره احمدی نژاد هم همین بود داداش
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
بلند بگو درود درود درود درود درود درود دروددرود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
بانگ ات رو ببر بالاتر درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود
وحید
| Japan |
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
باز هم تو سوزنت گیر کرد ؟!!!!! دست از این کولی بازیها بردار اقا !!!! ملت ما در زمان انتخابات همه چیز را به تمسخر می گیرند اینهم نتایج درخشانش !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
ايول محبوب دلها احمدي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
مجلس لازم است در مورد قانون کودک همسری مهریه عدم رسیدن ارث برای فرزندان صعیر پدری که پیش از پدر بزرگ فوت می کند اقدام تماید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
یا باب الحوایج در ایاان چه خبر است .............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
اگر در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری دقت می کردیم، نیازی به باب الحوایج نبود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
با سلام . بارز ترین پول شویی ان است که افراد از بانکه وام برای احداث کارخانه دریافت می کنند ولی ان وام را در خریدو فروش مسکن و واردات بکار می گیرند
مافا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
سبک معماری آتشکده که در وسط حیاط واقع شده از معماری آتشکده‌های پارسیان هند تأثیر گرفته است ???????؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جهت اطلاع نویسنده متن: پارسیان هند، ایرانیانی بوند که بعد از حمله اعراب، به هند مهاجرت کردند. بعد شما مینویسی: "سبک معماری آتشکده که در وسط حیاط واقع شده از معماری آتشکده‌های پارسیان هند تأثیر گرفته است." ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
از دکتر جه انتظاری داری؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
استیضاح حق نمایندگان مجلس است. . آقای لاریجانی در سالها ریاست بر مجلس چه دستاورد شاخصی برای کشور داشته است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
امروز 7 آذر روز نیروی دریایی است . هیچ تیتری در این مورد نزدید ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
جا داره یادی کنیم از ۱۷۰ هزار مال باخته پدیده شاندیز که چهارسال است که ذره ای از پول خود را نگرفته امد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
سلطان دیگری را نسازند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
چندتا کلمه حرف حساب ما به سه دلیل انقلاب کردیم 1 استبداد حاکم 2 عدم استقلال سیاسی واقتصادی 3 بی اعتنایی به اسلام ومسلمین که خلاصه اش همان شعار معروف میشود اما بعداز انقلاب چه کردیم 1 ازنظر استقلال سیاسی خوب عمل کردیم ولی با استقلال اقتصادی فاصله گرفتیم 2 استبداد را مخدوش کردیم ولی به جمهوریت نرسیدم واستبداد درشکل جدیدش تمام نهادهایی که میبایستی باانتخاب مردم باشد را از فیلتر میگذراند ونظرخودرا اعمال میکند حتی درانتخاب شهردارتهران عاجزیم 3 اما درگذشته اگر به اسلام ومسلمین بی اعتنایی میشد امروز ما مظاهراسلامی را رونق دادیم مثل تعمیر وساخت امکنه وتشکیل مجامع اسلامی ولی با اعمال خلاف شرع محتوای دینی را از بسیاری ازجوانان ومردم ایران گرفتیم دیگر اکثریت جوانان به احکام اسلامی وحجاب پایبند نیستند ومظاهر اسلامی را برنمی تابند به همین دلیل است که به اصلاحات پناه میبرند اگر به حواشی مکاسب وآثاربجامانده از مرحوم آخوند خراسانی نگاه کنیم میبینیم که آن مرجع روشن ضمیر بسیاری ازمصائب امروز را دیده است حالا والامر الیکم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
یعنی اینکه برخی نمایندگان هم سر همدیگه کلاه میگذارند .
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
کاش یکی پیدا شود وبند در مجلس ووزارت کشور نصب کند که چرا سیمرغ 4بعد از گذشت 12سال که ملت 20میلیون پول برای این تعاونی ریختند چرا تابحال به سرانجامی نرسیده وسندزمینی تحویل نشده وقیمت ان طی این چند سال اصلا ترقی نکرده وتازه سود این 1000قطعه ازاین پولها طی این چند سال کجا رفته تازه ماجرای زمینهای پاکدشت که اقای کریمی معاون استاندار قبلی که قولش را داد والان حدود 4سال از ان می گذرد ونفری 20میلیون هم گرفتن به کجا رسیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
یک وزارتخانه به اسم مدیران نجومی بگیر باز نشسته درست کنند همه مدیران باز نشسته برن اونجا هم حقوق میگیرن،هم ناکارامدی نمیکنند،هم تکلیفشان روشن میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
اگه فکر کردید می توانید یک رئیس جمهمور اصولگرا برای 1400 درست کنید اشتباه کردید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
وقتی انتخاب ها و انتصاب ها سیاسی باشد چه افراد استیضاح بشوند چه نشوند فرقی نمی کند اگر مدیریتی در 4 سال عملکردش نتونست تغییر مثبتی در حل مشکلات کشور بردارد چه جوان باشد چه پیر چه سیاسی باشد چه غیر سیاسی و چه انتصابی و چه انتخابی بایستی کنار گذاشته شود اگر این اتفاق در مملکت افتاد مملکت به جایی میرسد ... یک ارگان غیر انتفاعی مردم نهاد کاملا علمی و تجربی در کشور بایستی تشکیل شود و مدیران قبل از انتصاب و یا ارتقا توسط این نهاد ارزیابی و تایید شوند همین کار در کشور ما توسط نهاد های اطلاعاتی و از جنبه سیاسی فقط بررسی میشود خوب نتیجه مشخص است وقتی معاون یک وزارت خانه پسر وزیر یک وزارتخانه دیگر میشود و آقای وزیر تازه دفاع میکند
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود درود ...................................دورود درود درود .....سلام بر خاتمی و یاران واقعیش . یاران واقعی نه هر یاری که هر جا از دایره سیستم قدرت و ثروت خارجش کردند ادعای اصلاح طلب میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
به نظرم استیضاح ایشون اصولیه‌. یا بد نیست استیضاح نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
"فروش کلیه برای پرداخت وام زیبنده نظام نیست"
چرانیست؟
خوبم هست.
اصلا فروش کلیه که نه ، فروش هست و نیستمان زیبنده است
آخه باید همه چیزمون به هم بیاد
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
از آن کسی که هروز آمار انتخابات را می نوشت امروز خبری نیست مثل آقا دوربینی دلم براش تنگ شده
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
آلودگی هوا اومیکرون مذاکرات وین مازوت فرامرز صدیقی کوهرنگ