بازدید 29584
هزار و سیصد و نود و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: توئیت‌های ظریف را چه کسی می‌نویسد؟/توضیح صدرالساداتی درباره‌ی جزییات بازداشت خود/«الیاس حضرتی» کاندیدای ریاست جمهوری می‌شود؟ و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۵۴۱۶۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۰ 23 November 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

خورشید مصنوعی در چین ساخته شد

محققان چینی یک خورشید مصنوعی ساخته اند که دمای آن به ۱۰۰ میلیون درجه سانتیگراد می‌رسد و می‌تواند هیدروژن را به انرژی تجدیدپذیر ارزان تبدیل کند. دمای خورشید مصنوعی برای نخستین بار در هفته جاری به ۱۰۰ میلیون درجه سانتیگراد (۱۸۰ میلیون درجه فارنهایت) رسید که نقطه عطفی در این پروژه است. دانشمندان معتقدند همجوشی هسته‌ای در این دما اتفاق می‌افتد. این پروژه منبع نامحدودی از یک انرژی پاک را ایجاد می‌کند که به اعتقاد دانشمندان می‌تواند زمین را از تغییرات آب و هوایی نجات دهد.

توئیت‌های ظریف را چه کسی می‌نویسد؟

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشور درباره توئیت‌هایش گفت: توییتی نیست که خودم انجام ندهم. اما برای هر توییتی مشورت می‌گیرم، اولا به همه می‌گویم هر کس پیشنهادی دارد به من بگوید، لذا هم همکاران و هم مردم ایمیل می‌زنند که این خوب است. مشورت هم می‌گیرم، مفصل هم مشورت می‌گیرم من قبلا هم گفتم یک توییت ۱۴۰ حرفی و حالا ۲۸۰ کاراکتری.. شاید از من ساعت‌ها وقت می‌برد. برای افراد مختلف می‌فرستم. اگر ایده اولیه آن متعلق به خودم بوده باشد، برای افراد مختلف می‌فرستم، چون نوشتن یک موضوع، در این چند حرف کم، خیلی سخت‌تر از یک موضوع طولانی است، لذا سخت است، اما انجام می‌شود کمک هم می‌گیرم، ولی نهایتا اول و آخر هر توییتی خودم هستم.

چرا نمازجمعه دیگر در دانشگاه تهران برگزار نمی‌شود؟

با آغاز فصل سرما، نماز جمعه تهران ازاین هفته (دوم آذر) تا پایان اسفند در مصلای امام خمینی برگزار می‌شود. بر اساس تفاهم ستاد نماز جمعه تهران و مصلای امام خمینی (ره)، شبستان اصلی مصلی، در فصل‌های گرم و سرد سال (بیش از ۶ ماه از سال) میزبان نمازگزاران نماز جمعه تهران است و طبق توافق صورت گرفته، نماز جمعه از امروز اولین جمعه آذر ماه در مصلی برگزار می‌شود. هفته گذشته امامی کاشانی خطیب نماز جمعه تهران در اخطار به مسئولان مصلا گفته بود: صاحبان مصلا، نمازگزاران هستند و گروه‌های دیگر، مستأجر. مدیران مصلا، باید طوری برنامه‌ریزی کنند که صاحبان مصلا در چنین روزی که هوا سرد است، اذیت نشوند و بتوانند نماز را در مصلا برگزار کنند. /فارس

انتقاد تند صالحی‌امیری از قاضی‌زاده هاشمی درباره قانون بازنشستگی

رئیس کمیته ملی المپیک درخصوص صحبت‌های قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان و بازنشسته بودنش گفت: خواهش می‌کنم با کسانی صحبت کنید که در جریان فرآیند این موضوع باشند. آنچه استراتژی ماست اجرای قطعی قانون با کمترین هزینه برای کشور است. نه من و نه وزیر ورزش یک دقیقه هم با این نماینده مجلس (قاضی‌زاده هاشمی) مذاکره نداشته‌ایم و نمی‌دانم او چه رابطه‌ای با ورزش دارد. این نماینده مجلس مسئول نظارتی نیست در واقع او کسی است که باید قانون را تشریح کند نه اجرا. من در پاسخ موضوع بازنشستگی به توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک و شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردم که قانون منع به کارگیری بازنشستگان یک قانون مصوب در پارلمان کشور است. ما در این باره استدلال‌های حقوقی را نیز ارائه کردیم و در حال تدبیر موضوع هستیم. /ایسنا

کاهش شدید پرواز‌ها از فرودگاه‌های مهرآباد و امام

بر اساس آماری که شرکت فرودگاه‌ها اعلام کرده تعداد سفر‌های هوایی در مهرماه سال جاری (۱۳۹۷) ۲۲ درصد کاهش داشته است. بر این اساس فرودگاه مهرآباد به عنوان فعال‌ترین فرودگاه ایران در این ماه نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته، ۲۰۰۰ پرواز کمتر داشته است. فرودگاه "امام خمینی" که محوری‌ترین فرودگاه بین‌المللی ایران است، با کاهش ۱۳۰۰ پرواز و بیش از ۲۰۰ هزار مسافر روبه‌رو شده است. با خروج آمریکا از برجام که بازگشت تحریم‌ها همراه شده است، برخی شرکت‌های هواپیمایی خارجی فعالیت خود را در ایران متوقف کردند. مضاف بر این با تشدید بحران و نوسانات ارزی، شرکت‌های هواپیمایی داخلی که از دریافت ارز به نرخ دولتی محروم شدند نیز قیمت‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش دادند.

حقوق‌های سال آینده ۲۵ درصد افزایش می‌یابد

محمد حسینی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: طبق حکم قانون برنامه ششم توسعه کل کشور، افزایش حقوق و دستمزد باید متناسب با تورم هر سال صورت گیرد، از آنجایی که تورم در سال ۹۷ از تک رقمی به ۲ رقمی رسیده است، انتظار می‌رود حقوق سال آینده افزایش چشمگیری پیدا کند. دولت در نظر دارد حقوق‌های سال آینده را بین ۲۰ تا ۲۵ درصد و به صورت پلکانی افزایش دهد، مانند سال ۹۷ حقوق اقشار پردرآمد افزایشی نخواهد داشت. /خانه ملت

وقتی روبرتو کارلوس در تهران بدون شامپو ماند!

یکی از بزرگترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های نمادین در ایران مسابقه‌ای بود که تیم هنرمندان و منتخب ستاره‌های ملی ایران برابر ستاره‌های رئال مادرید برگزار کردند. نکته بامزه از آن بازی، اما این بود که در پایان بازی در رختکن ستاره‌های سابق فوتبال جهان، میزبان یادش رفته بود شامپو بگذارد تا بازیکنان بتوانند دوش بگیرند! چیزی که یک عرف ساده در همه بازی‌های این سطحی است. بعد از آن بازی ان طور که جواد نکونام با خنده تعریف می‌کند، روبرتو کارلوس می‌آید و سراغش را می‌گیرد، چون جواد به دلیل بازی در اوساسونا و گلزنی به تیم‌های بزرگ این کشور، در بین بازیکنان پیشین رئال هم شناخته شده بوده و البته پرتغالی هم بلد بوده. آن‌ها از جواد می‌خواهند تا به بازیکنان سرشناس دنیا شامپو بدهند تا بعد از یک بازی نمایشی دوش بگیرند! /خبرآنلاین

مولاوردی: بر خلاف تصور جریان رقیب مردم هنوز به دولت امیدوارند

شهیندخت مولاوردی، دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی به خبرآنلاین گفت: من چنین صحبتی را نشنیدم که اصلاح طلبان بگویند «اشتباه کردیم سال ۹۲ از آقای روحانی حمایت کردیم»، در عوض بارها شنیدم که اصلاح طلبان گفتند «اگر باز هم در شرایط انتخابات ریاست جمهوری سال های ۹۲ و ۹۶ قرار بگیریم، دوباره تصمیم به حمایت از آقای روحانی می گیریم».استقبال خوب و گسترده مردمی از سفر اخیر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نشان داد، برخلاف تصور جریان رقیب مردم هنوز به دولت امیدوارند و هنوز به برنامه های دولت دل بسته اند. انشاءالله در ادامه اجرای سیاست ها این امیدواری در مردم مضاعف شود.

ابتکار: وضعیت زنان در زندان ورامین را پیگیری خواهم کرد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده: فضاهای اقامتی زندانیان دچار محدودیت بوده و مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.تعاملاتی با سازمان زندان ها در موضوعات مختلف داشته و از جمله طی بازدیدهایی از بخش زنان برخی زندان ها اقدامات خوبی در حوزه آموزش، توان افزایی، مهارت آموزی و اقدامات رفاهی صورت گرفته است./ برنا

انتقاد امام جمعه تهران از موضع‌گیری یک روزنامه درباره الکل‌های تقلبی

سید احمد خاتمی، خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به مطالبی که در یکی از روزنامه ها منتشر شده بود، گفت: در روزنامه ای که بودجه از بیت المال می گیرد، نوشته شده «چون این مشروبات تقلبی موجب آسیب می شود، پس همانند زمان رژیم پهلوی، شراب را آزاد کنیم». من به هیات نظارت بر مطبوعات می گویم که شما باید رصد کنید نه اینکه من در خطبه ها بگویم. اینها امروز می‌گویند شراب را آزاد کنیم و فردا خواهند گفت حجاب را و بعد از آن می‌گویند اسلام را به رفراندوم بگذارید. به آنها می‌گوییم این آرزو را به گور می‌برید؛ این مردم به اسلام رأی دادند و برای دفاع از آن تا آخرین قطره خون دفاع می‌کنند. خاتمی ادامه داد: من جریانی را پشت این مطلب روزنامه می‌بینم که می‌خواهند اسلام‌ستیزی را تئوریزه کنند. مردم ما انقلاب کردند که شراب‌خواری نباشد؛ بنابراین، با هرگونه اقدامی برای عادی‌سازی این شرایط به شدت مقابله می‌کنیم.

جعفرزاده ایمن‌آبادی: همچنان دانشجوی ستاره‌دار داریم

یک نماینده مجلس گفت: به رغم اینکه مرتب اعلام می‌کنند که دانشجوی ستاره‌دار نداریم، اما کماکان دانشجوی ستاره‌دار داریم و به تازگی یک دانشجوی ستاره‌دار به بنده مراجعه کرده بود. غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت و نایب رئیس فراکسیون مستقلین در خصوص استیضاح وزیر علوم، گفت: وزیر علوم باید تحرک بیشتری از خود بروز دهد؛ در حال حاضر اوضاع در دانشگاه‌ها خوب نیست. او ادامه داد: کمترین رشد اعتبارات وزارتخانه‌ها، مربوط به وزارت علوم است و رشد بودجه این وزارتخانه بیش از 7 تا 8 درصد نبوده است. این موضوع دو دلیل می‌تواند داشته باشد. یک دلیل عدم توجه دولت و دلیل دیگر عدم دفاع قابل قبول وزارت علوم است که نتیجه آن عدم رشد امکانات فنی، آزمایشگاهی، توسعه‌ای و رفاهی دانشجویان است. انصافا دانشگاه‌ها مشکلات بسیاری دارند و غذای دانشگاه‌ها بسیار بی‌کیفیت است. این نماینده مجلس با انتقاد از وجود دانشجوی ستاره‌دار، تاکید کرد: علیرغم اینکه مرتب اعلام می‌کنند که دانشجوی ستاره دار نداریم، اما کماکان دانشجوی ستاره دار داریم و به تازگی یک دانشجوی ستاره دار به بنده مراجعه کرده بود.

عبدی: خطاب تیتر روزنامه‌ی رسالت به دستگاه قضاست

عباس عبدی، روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب، در واکنش به فعالیت‌های اخیر اصولگرایان در حمایت از کارگران و همچنین تیتر روزنامه‌ی رسالت مبنی بر «کارگران مشغول حبس‌اند» که عکس‌العمل‌های فراوانی را در پی داشت، ضمن اشاره به این موضوع که باید از این کار اصولگرایان حمایت کرد گفت: تیتری که روزنامه‌ی رسالت زده خطابش بیشتر به دستگاه قضایی است چون حبس کردن در حوزه‌ی اختیارات دستگاه قضایی است و این هم یک نکته‌ی قابل توجه و جالب است.

توضیح صدرالساداتی درباره‌ی جزییات بازداشت خود

سید مهدی صدرالساداتی که دوشنبه شب، ۲۸ آبان، پس از دو روز و یک شب بازداشت آزاد شد ضمن ارائه‌ی توضیحاتی درباره‌ی اتهاماتش به انصاف نیوز گفت: در مورد دیگر پرونده‌ها تفهیم اتهام نشده‌ام و مطرح کردن آنها به خاطر کاهش فشار رسانه‌ای است و دلیل اصلی بازداشت من ماجرای ده ونک است. صدر الساداتی در توضیح اتهاماتش گفت: «سه پرونده است، شاید از چهار لحاظ شکایت شده است. یکی از طرف خانم ملانظری، رییس دانشگاه الزهرا، شکایت او از من با عنوان تشویش اذهان عمومی و افترا به او از طرف من و نشر اکاذیب بوده است. وقتی گفتم یک کذب به من نشان بدهید یک کذب هم نشان ندادند. شب اول که مرا به زندان بردند به خاطر این پرونده بود.» او در مورد جزییات بازداشتش می‌گوید: «گفتند باید صد میلیون وثیقه بگذارم. ساعت هشت شب بود که و نمی‌تواستم وثیقه بیاورم. در نهایت من را به بازداشتگاه اوین بردند. از نه صبح یکشنبه تا نه شب دوشنبه در بازداشت بودم. خودم با احضاریه وارد دادگاه ویژه شدم، بعد از تعیین وثیقه مرا به زندان بردند.» او در مورد پرونده‌ی دوم توضیح می‌دهد: «پرونده‌ی دوم هم مربوط به تجمع ۲۱ آبان ده ونک است. جلوی اجرای حکم توسط مردم گرفته شده بود و حتی نیروهای امنیتی هم رفته بودند؛ حالا از من شکایت کرده‌اند که مانع اجرای حکم شده‌ام. بعد از تجمع، حدود ساعت پنج، یک سمند سفید شخصی آمد که من را به زور داخل آن می‌کردند مردم جمع شدند و روی شیشه‌ی آن زدند. چون حکم نداشتند و نمی‌دانستیم که من را کجا می‌برند. یک شکایت هم به خاطر آسیب به اموال عمومی از من شده‌است.» او با تاکید براینکه دلیل اصلی بازداشت او ده ونک بود و نه دیگر پرونده‌ها اضافه کرد: «بازداشت من ربطی به دو پرونده‌ی دیگر ندارد. اینکه دادگاه ویژه روحانیت می‌گوید به خاطر چهار شاکی شما را احضار کردیم دروغ است. پرونده‌ی این دو نفر اصلا مطرح نشده؛ اگر به خاطر آنها بود باید تفهیم اتهام می‌شد و برایش وثیقه تعیین می‌کردند. درحالی که این اتفاق نیافتاد و فقط به من گفتند پرونده دیگری هم داری. بازداشت من فقط به خاطر مسایل ده ونک بود.»

«الیاس حضرتی» کاندیدای ریاست جمهوری می‌شود؟

مجید بهمن‌زاده رئیس جبهه اصلاح‌طلبان درباره اظهارات الیاس حضرتی مبنی بر اینکه عارف و جهانگیری گزینه قطعی اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ هستند، گفت: ورود به مباحث انتخاباتی زودهنگام است و امروز باید به معیشت و اقتصاد مردم توجه داشته باشیم.وی افزود: نباید کد انحرافی به جامعه درباره انتخابات بدهیم. ما اطلاع موثق داریم که الیاس حضرتی هم اینک برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی می‌کند و بنا دارد نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شود.رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه ورود به بحث انتخابات ۱۴۰۰ توسط حضرتی از منظر روانشناسی فردی بیانگر این است که خودش را در قامت نامزد ریاست جمهوری میداند، گفت: بعد از تعاملات و رقابت‌های حزبی و تصفیه‌های سیاسی در حزب اعتماد ملی و به کنار گذاشتن منتجب نیا مشخص است که الیاس حضرتی قائم مقام حزب اعتماد ملی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی می‌کند و بنا دارد نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۴
در انتظار بررسی: ۱۲
انتشار یافته: ۱۴۴
خان محمدعلی آقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
یادمه که یه زمانی تو کشور شایعه شده بود ( یا شاید هم واقعیت داشت ) که دکتر محمود احمدی نژاد با چهره مبدل و ناشناس در بین مردم شهرهای مختلف ایران ، مشغول بررسی معیشت مردم و کمک به مستمندان و فقیران است

درستی یا نادرستی مطلب بالا هم باشد برای دکتر احمدی نژاد و خدای خودش

ولی به هر حال کشور ما در شرایط کنونی به مسئولانی احتیاج دارد که با انتخاب معاونان و مشاوران پاک دست، خودشان هم بعلاوه دشمنان خارجی مملکت را نچاپند
پاسخ ها
کولی اندونزیایی اهل جزیره بالی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
زمان انتشار بسته ویژه خبری = ۱۹:۰۰
زمان انتشار کامنت خان محمدعلی آقا = ۱۹:۰۴
دیگه مطمئنم که خان محمدعلی آقا کارمند تابناکه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اگه بازم بخواد مثل امسال افزایش 20 درصد پلکانی با فرمول نوبختی اجرا بشه کلا به فنا میریم. امسال با این فرمول به من کارمند دولت که حکمم زیر 2 تومن بود حدود 8 درصد اضافه شد.
امیر
| United States |
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
حالا خوبه احمدی نژاد مال ۱۴۰۰ سال پیش نیست و به عمر ما کفاف میده که شما میخوای ازش معصوم درست کنی!‌ از پاکدستی و خبردار بودن ایشان همین بس که داستان قیمت گوجه فرنگی سرکوچه ایشون سالها جوک دست اول مردم شده بود!
آنتی سانسور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۴

دکتر محمود احمدی نژاد ۱۷٬۲۴۸٬۷۸۲ رأی

حجت الاسلام والمسلمین رفسنجانی ۱۰٬۰۴۶٬۷۰۱ رأی
**********
انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸

دکتر محمود احمدی نژاد ۲۴٬۵۹۲٬۷۹۳ رأی

میرحسین موسوی ۱۳٬۳۳۸٬۱۲۱ رأی
**********
اکثریت و اقلیت را خودتان ببینید!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
کارمندان یک سال از تورم عقب هستند زیرا دولت پارسال افزایش 6 درصدی را در شرایطی برای سال 97
اجرا کرد که تورم به یکباره از فروردین ماه 97 به 400 درصد رسید. پس امسال دولت باید هم تورم 400 درصدی رو جبران کنه هم عقب ماندگی از تورم 97 رو.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
افزایش پلکانی" یه لغت جدید برای بزرگ نشون دادن افزایش حقوق و پرداخت مبلغ اندک و دلبخواهی توسط دولته . از این مجلس فعلی هم آبی گرم نمیشه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
ادکلن گرلن پارسال 220 هزار تومن بود و امسال 1400 هزار . یعنی تورم چند درصد؟
مهدی دوصفرهفت
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
درتعجبم زمانیکه تورم رو میگفتن هشت درصده، حقوق برحسب تورم هشت درصد اضافه شد
اما الان که تورم سر به فلک گذاشته، چرا حقوق و مزایا نسبت به رقم تورم، زیاد نمیشه؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
یه پیشنهاد به دولت و آقای نوبخت و واعظی: به جای پرداخت بیست درصد پلکانی مثل امسال که عملا 6 درصد پرداخت میشه بیاید و به همه کارمندان دولت یک بلیط کنسرت بدهید. و به کارمندان خانم هم یک بلیط استادیوم آزادی. احتمالا به
ذهن خودتونم رسیده. اینجوری دیگه درگیر تعیین فرمول های پیچیده تورم و افزایش حقوق پلکانی هم نمیشید.
Raha
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
مسئول کامنت های تابناک ، واسه بسته خبری دیشب، کامنت ها رو عصر امروز منتشر کرد!!! لطفا دیگه تکرار نشه
با تشکر
شیوا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جناب
کارمند گزینش نظرات مردم تو تابناک
چرا کامنت های دیشبو امروز ساعت چهار بعداز ظهر منتشر کردی
لطفا کمی فقط کمی واسه مخاطبانتان ارزش قائل باشید فقط کمی
هرکاری هم که میداشتید نمی توانست مهم تر از کسانی باشه که خبرهاتونو واسه اونا مینویسین و بخاطر اونهاست که شما حقوق میگیرین
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
شیوا رها:مسئول کامنت هم انسانه مثل بقیه.یه روز تعطیلی بنظر شما نباید باشه برای ایشون.؟
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
آخه با اون چهره میشه به صورت ناشناس در بین مردم ظاهر شد مردم چی میگن
ناشناس
| United Arab Emirates |
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
شنبه سوم اذر
تنهایکساعت پس ازشروع به کارتالارلورس شاخص کل بیش از۴۰۰۰ واحدسقوط کرد و دراستانه ورودبه کانال ۱۶۰ هزارواحدی قرارگرفت لازم به ذکراست که تادوماه پیش شاخص کل تا مرز۲۰۰ هزارواحد هم پیش رفته بود
همه فروشنده شدند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
آقای آنتی سانسور تو هم بس کن دیگه با این آمار غلط رای های زمان احمدی نژاد که هر جا میرسی هی تکرار میکنی .
مهدی
| Germany |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
آقای آنتی سانسور،با جیغ و داد واقعیت را نمیتوان تغییر داد.

لطفا از سانسور واقعیت خود داری کنید .
کشور دیگر به دست احمدی نژادها نخواهد افتاد ،خیالتان را تخت کنید.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
من اگر امریکا بودم.
اگر امریکا بودم بچه پولدارهای منطقه خاور میانه را میدوشیدم. عربستان و امارات و کویت را خودم میدوشیدم و لیبی و لبنان را با فرانسه شریک میشدم.عراق و بحرین را با انگلیس و... .تا میتوانستم گروهک تروریستی تند رو تولید میکردم.طالبان و داعش نام میگذاشتم.شیعه یا سنی برایم مهم نبود مهم گوش بفرمان بودنشان بود.باید در راستای منافع من باشند تا بتوانند جنگهای محلی راه بیندازند و ثروت منطقه را نابود کنند و کشورهای زیر سلطه منرا مشغول اختلاف و جنگهای بی پایان کنند.هرگاه حس می کردم یکطرف جنگ در حال غلبه است وارد میشدم و بنفع طرف ضعیفتر دخالت میکردم تا خدای نکرده صلح ایجاد نشود.در اینصورت بیکاری مردمم با چرخش کارخانجات اسلحه سازی کاهش پیدا میکرد و بنزین ارزان مصرف میکردند.اینکه خاور میانه ای ها اواره و بدبخت شوند مهم نیست.انها مردمانی هستند که مدام زاد و ولد میکنند و دنیای ما را کوچکتر.من اگر امریکا بودم از کشته شدن کودکان خود را متاسف نشان میدادم و همزمان پیشرفته ترین هواپیماهای بمب افکن را به انها میفروختم.شما نمیدانید خاورمیانه ای ها ادمهای مغروری هستند که اگر زنده بمانند و پیشرفت کنند انوقت بما میگویند شما غربیها باید بیشتر کار کنید و نفت ارزان را فراموش کنید.میگویند دوره دخالت در امور داخلی ما و تعویض نخست وزیر(مصدق)گذشته.انقدر پر رو و وقیح میشوند که دیگر باید برای رفتن به کشور عقب مانده شان ویزا بگیریم و در صف بمانیم.پس من را ملامت نکنید.انچه من انجام میدهم بنفع ما و دنیای مدرنِ قشنگِ نو است.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
تابناک گرامی هفته گذشته امریکا اعلام کرد که شکست نظامی طالبان(با انهمه امکانات قویترین ارتش جهان)ممکن نیست،هر چند در خبر گذاریهای داخلی بازتاب نداشت،همچنین امریکا با مشاهده احتمال سقوط بندر حدیده خواستار پایان جنگ یمن شد و همچنین اقای ترامپ در توئیتی از سقوط نفت از ۸۰ به ۵۰ دلار از عربستان تشکر کرد و بهمین دلیل این کردیت(امتیاز) را به بنده بدهید که مطلبم را منتشر کنید هر چند که نسبت به دفعه قبل ان را اصلاح کردم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
احساس میکنم این دولت
فقط به فکر پزشکان هست و خوشش از کارمندان خودش و کارگران نمیاد.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
بيست درصد به حقوقهای نجومی اضافه كنيد!!چه شود.
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
این خیلی خیلی خنده دار خواهد بود که ارزش دریافتی کارمندان در سال 97 بمیران 75 درصد افت نموده وتورم سال 98 هم را خدا داند که چقدر موجب کاهش بازهم ارزش دریافتی کارمندان خواهد شد انوقت با هزاران منت صحبت از 20 تا 25 درصدی حقوق ها میکنند .پس ان همه درامدهای نفتی کشور به شکم کی وکجا می رود بخصوص ما بازنشسته ها کلی در طول خدمت از دریافتی هایمان کم شده تا امروز عصای اخر عمری برامان بشود با رندی انهارا هم نفله وهپلی هپو کرده مارا بخاک سیاه نشانده اند از شما هرگز برای ما ها ابی گرم نخواهد شد وامیدی هم نیست .اختلاف طبقاتی دیگر قابل تحمل نیست وشرایط انفجاری وانتحاری در راه است
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اقشار پر در آمد هیچوقت وقتشان را برای دو سه میلیون نمی فروشندپس کسی که کارمند است نیامند است.از اوال امسال تورم دو رقمی وافزایش حقوق تک رقمی بوده.مابه التفاوت را کارمند بد بخت از کجا بیاورود!!!!
نعمت
|
Netherlands
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
حقوق کارمندان در سال بعد نباید افزایش یابد حتی با توجه به جنگ اقتصادی باید برای کمک به دولت باید حقوقها 30درصد کاهش بشود. ما باید برای پیروزی و زیر پا گذاشتن دشمن باید هزینه بدهند. مقاومت سخت است. مردم مظلوم یمن با لباس کم و غذای کم مبارزه میکند. ما هم باید مقاومت کنیم تا پیروز شویم
پاسخ ها
کی به کیه
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
به مخاطبان گرامی پیشنهاد میکنم که به این کامنت مضحک جوابی ندن چون خوب معلومه کسیکه این کامنت رو نوشته فقط بدنبال جلب توجه و گرفتن پاسخ از سایر مخاطبان تابناکه
ناشناس
| United States |
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اتفاقا خوب ایینه امثال شما شده.ایینه چو عیب تو بنمود راست خود شکن ایینه شکستن خطاست
امیر مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
خوب معلومه که فیلترشکن آمریکائیه هم خود نغمته
و فقط آی پی فیلترشکن رو تغییر داده
داداچ داری اشتباه میزنی
خخخ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
خیلی بی ربط هم نگفتی چون کاراز افزایش حقوق گذشته تورم سیصد درصده حالا حقوق دو میلیون حداکثر بشه 3 میلیون که محال است تا 6 میلیون سه میلیون فرقشه پس همان بهتر همان دو میلیون را هم بردارن بدن دولت خلاص
نعمت
| Netherlands |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
دوستان بجای تحمت ناروا زدن به بنده که یک مدیر معمولی هستم و حقوق ناچیز دارم 20 تا 22 میلیون دریافتی میگیرم و حاضرم یکی دو میلیون هم تازه به دولت کمک کنم. باید با حفظ آرامش برای خنصی کردن توطعه های دشمن متحد باشیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
این سی درصد از کجا درآوردی؟
وزیر اقتصاد
دوشنبه از هرات
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
بسیار خنده کردیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
وقتی مدیران ما که املای درست تهمت، خنثی و توطئه... را بلد نیستن ۲۰ ملیون بگیرد باید هم وضع این مملکت این باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
قرص هاتو خوردی اومدی پای سیستم؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
مگه ما مسئول دیگرانیم که با اینهمه امکانات کشور از قبیل نفت و گاز و جنگل و خاک مثل مردم یمن زندگی کنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
افرین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
این اقا یا آقازاده که چنین نظر داده است .
مهرداد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
فکر کنم تو فضا هستی یه مقداری رعایت کن همین الان مردم له شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
تورم سال جاری بالای 100درصد بودن نه 25درصد متاسفانه کارمندان وبازنشستگان وکارگران قربانیان ناکارآمدی وبی کفایتی دولت روحانی هستند چراکه مقامات ووزرا بادریافتیهای کلان اصولا از تحریمها وتورم بی سابقه خبرندارند این اقشارآسیب پذیر هستند که دیگر نای بلندشدن راهم ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
بااین ریس جمهور. روحانی که این همه به مردم دروغ گفت وهیچ کاری برای مردم نکرد به نظر میرسد که دیگر مردم رغبتی نارند که در انتخابات. ریاست. جمهور شرکت کنند وتا کسانی مثل مطهری که از ‌پدرش سواستفاد کرده وبه مردم این همه دروغ می گوید درود بر دولت بهار واحمدی نژاد صادق
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
درود برخودمان که دیگر ملعبه دست دیگران واقع نشویم
محمود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
عزیز دل مطمئن باش همین مردم باز هم اگر روحانی کاندید شود وبه مردم غول دهد بشتر از دفعات قبل به او رای خواهند داد.در ایران تاریخ همیشه تکرار میشود.همیشه
فرهنگی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
تمام مشکلات کشور از زمانیکه قیمت
حاملهای انرژی از سوی احمدی نژاد آزاد اعلام شد ،قطعنامه های شورای امنیت علیه ایران کاغذ خوانده شدوافرادی بعنوان دولتمردان پاک تاریخ ایران نامیده شدند این بلاها بر سر مردم مظلوم ایران امد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
نوبخت دراین 5سال پیوسته در بوق وکرنا میکند افزایش حقوق بازنشستگان وکارمندان برمبنای افزایش تورم انجام میگیرد درحالیکه میزان افزایش تورم چند برابر افزایش حقوق این اقشاراست بعنوان مثال امثال تورم کمرشکن وبی سابقه بالای 100درصد داریم که فقط ده درصد به حقوق کارمندان وبازنشستگان افزوده شده مابقی را ازکجا تامین کنیم
پاسخ ها
ایول به خودمون
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
نوبخت روحانی جهانگیری آخوندی شریعتمداری واعظی زنگنه کی 1400 میره که دیگه این اسمها رو نشنویم که جز بی مسئولیتی چیزی ندیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
بسمه تعالی
۱۱ درصد و ۹۹ درصد هر دو دو رقمی هستند ولی این کجا و آن کجا بطور متوسط هزینه ها بیشتر از ۱۵۰ درصد رشد داشته ولی بنازم به دولتی ها که روی کاغذ تورم رو بسیار کمتر از میزان واقعی درج میکنند. ۳۴.۹ درصد. که البته دم عید چند روزی میآرنش پایین و تصویب افزایش ها رد بشه بعدش افسار تورم رو ولللش میکنند. بی انصاف تر از مسئولین کشور ما رو تو دنیا پیدا نمیکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اگر کسی دریافتی حقوق بالاتری دارد دلیلش این است که یا تخصص بالاتری دارد یا سابقه کار بیشتر، این چه عدالتی است که پلکانی معکوس حقوق را افزایش میدهید؟
کسی که‌ تازه شروع بکار نموده و بعضا مجرد هم هست حقوقش از کارمند با سابقه و تجربه که هزینه های زندگیش بسیار بالاتر است افزایش حقوق بیشتری خواهد داشت.!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جوش نزن دادا. پارسال که به شما که حقوق بالای 5 میگیرین قرار بود هیچی اضافه نشه که 6 درصد اضاف شد. به ما هم که زیر 2 تومن میگیریم 8 درصد دادن.
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
عدالت؟ عدالت برای چی؟! والله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
نگران نباش بخور بخور نجومی بگیران همیشه به راه است
مدیر مدرسه
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
چرا دولت جمهوری اسلامی برای پرداخت هماهنگ حقوق کارمندان هراداره را با یکدیگر مقایسه می کند عدالت این است که حقوق ودریافتی فرهنگیان را با کارمندان خدوم وزحمتکش دستگاهای قضایی ،بانکداران و...مقایسه وهماهنگ کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
فشارهای اقتصادی که دراین 5سال صدارت روحانی به اقشارآسیب پذیر چون کارمندان وبازنشستگان وکارگران واردشده در طول تاریخ سابقه نداشته حقوقهای دریافتی کفاف هزینه های سرسام آورزندگی رانمیدهد بخصوص درسال جاری که فقط ده درصد حقوقشان افزایش یافت درصورتیکه تورم بی سابقه ولجام گسیخته بالای 100درصد داشتیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
تابی تورا به جان مادرت یک خبر خوب هم پیدا کن و بذار .گرجه می دونم خیلی سخته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
باتوجه به تورم لجام گسیخته و وبی سابقه اگر حقوق کارمندان صددرصد هم اضافه شود بازهم دولت هنری نکرده استخوانهای بازنشستگان وکارمکندان وکارگران زیر فشاراقتصادی خرد شده وکاردبه استخوانشان رسیده
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
تابناک چرا منفی و مثبت ها را بر نمی گردونی ؟؟
از چی می ترسی ؟
خودت فکر کن مردم جایی را دارند که بتونن نظر بدن و اظهار عقیده کنند ؟
آیا جایی هست که صدای مردم شنیده بشه ؟
همیشه طوری بوده که عده ای مدام پشت تریبون حرف می زنند و حق به جانب فکر می کنند نماینده ی اکثریت مردم هستند و با اعتماد به نفس کامل می گن مردم چنین و مردم چنان و خودشون را زبان گویای مردم می دانند
فقط همین تابناک و چند سایت دیگه هست که با صد نوع سانسور و ترس و لرز صحبت های بعضی مردم را منعکس می کرد و مردم با خواندن نظرها با مثبت و منفی موافقت و مخالفت خودشون را اعلام می کردند که اون هم نیست ؟
چرا ؟
اقلا به مخاطبین احترام بگذار و نظر سنجی کن که متوجه بشی حذف مثبت و منفی ها چقدر موافق و مخالف داشته
و
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
منم خیلی از حذف مثبت منفی ناراحتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
واقعا حرف های مولاوردی خنده داره ایشان با ماهی حقوق میلیونی و البته بسیاری امتیازات در کمال ناز و نعمت زندگی می کنند چطور میتوانند درد مردم را درک کند چطور میتوانند درد کارگرانی که شش ماه حقوق نگرفته اند را درک کنند مولاوردی به جای خودت و طبقه ثروتمند حرف بزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اگر مشکل مالی دارید

اگر مسکن ندارید

اگر دچار بیماری زنتیکی یا همون ارثی هستید

اگر اعصاب ندارید

اگر بیکارید

اگر برای ادامه زندگی خود محتاج یک وام 10 میلیون تومنی هستید

لطفا تولید مثل نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
ببند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
آفرین 20:26
حداقل یه بی گناه دیگه تو بدبختی نمیفته
ناشناس 21:48 خودت این کارو کن اگه وجدان داری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
طرز صحبت کردنت نشون میدی که نااگاه هستی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
اگه اینطوری باشه که نسل ایرانی منقرض میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
تابناک

لطفا هر شب یکی از بیانات راهگشای مقام معظم رهبری را در این بخش بگذارید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
جان ؟ چی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
دولت میخواهد با حلوا حلوا کردن دهن مردم را شیرین کند سال دیگه حقوق ها را ۲۵ درصد افزایش میدهیم همین امسال که سیاهترین سال برای طبقه کارگر و حقوق بگیر بود تورم ۵۰ درصد شد و حقوق ۷ درصد افزایش پیدا کرد چرا مردم را ساده فرض می کنید چرا فکر می کنید زرنگتر از مردم هستید امام حسین گفت اگر دین ندارید ازادمرد باشید به مردم و ضعیفان ستم نکنید دروغ نگویید مثل
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
فعلا میگن هر چه مردم در فشار باشند ما راحتتریم
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
در برخی کشورهای اروپایی جدای از آزادی بیان و رسانه ها و آزادی اجتماعات و خیلی آژادی های سیاسی دیگر مقامات این کشورها همانند مردم عادی با اتوبوس و مترو و حتی دوچرخه رفت و آمد می کنند و معمولا در بین مردم عادی دیده می شوند به همین دلیل درک مقامات این کشورها از جامعه خیلی بالاست. برخی نمی داند در همه پارک های تهران مواد مخدر به وفور یافت می شود یا نمی داند خیابان ها پر شده است از تن فروشان یا طرف به آزادی کودکان مردم را با همدستانش می رباید و به آنها تجاوز می کند و با آزادی فیلم جنایتش را منتشر می کند بعد برای تبرئه اش می گویند روانی بوده است!!! امروز در ایران هر نوع ناهنجاری آزاد است و تنها چیزی که ممنوع است اینکه بگویی چرا این همه ناهنجاری در کشور ما وجود دارد!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
حتی تو همین آمریکاش که رییس جمهور اینهمه اسکورت و محاقظ داره روزی نیست که بین مردم نباشند و با مردم مستقیم حرف نزنند.
بسیجی مخلص
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
خانم مولاوردی = مردم باید تاکی امیدوار باشند مردم 6سال تحمل کردن بس نیست این
وعده های نسیه تاکی مردم نان شب ندارند تاکی چرا الکی به مردم ووعده میدهید این
سیاست بازی هارا بگذارید کنار
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
فقط ۶ سال؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
بسیجی مخلص زمان محمود دغدغه معیشت ملت رو نداشتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
خانم مولاوردبی استقبال از روحانی آنچنان هم قابل توجه
نبوده در استانی گه 80 درصد رای داشته است ضمنا شما اصلاح طلبان بجای فکر کردن به پست و مقام کمی هم به وعده های سرخرمن خودتون عمل کنید
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
آقای خاتمی اما جمعه محترم تهران، وقتی شما به یه موضوع مراجعه می کنید پس مشخصه که اون رو قبول دارین. مثلا وقتی می فرمایید این مردم به اسلام رای داده اند، پس قبول دارید که این مردم حق رای دارند. یعنی اینکه مجاز هستن در تمام موضوعات مملکت رای دهند و اظهار نظر کنند. چرا به همین مردم مراجعه نمی کنین و از آنها سوال کنید که مثلا نظر شما در خصوص فساد چی هست، در خصوص برنامه هسته ای چه نظری دارین؟ قبول دارم که نمیشه برای هر موضوعی به آرای عمومی مراجعه کرد
ناشناس
|
France
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جالبه که مصلا ساخته شده اما هنوز نماز جمعه رو توی دانشگاه برگزار میکنند! اینکه مثلا نمایشگاه توی مصلا برگزار شده یک بهانه است! به نظر من میخوان با این وسیله نگذارن دانشگاه تهران فعالیت فرهنگی و مثلا ورزشی و مانند اینها در روزهای جمعه داشته باشه!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
۱اسلام را مگر میشود رفراندوم گذاشت؟۱۴۰۰سال است اسلام هست
۲چاقو دسته خودش را نمیبرد دوست عزیز.راه دیگری برای شهرت انتخاب کنید.
۳هر کسی میتواند برای کاندیداتوری برنامه ریزی کند.مهم اینست که ایا از فیلتر عبور خواهد کرد یا خیر؟
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
ظاهرا قرار هست در راستای عدالت، حقوق همه مشاغل یکسان شود. فردی که نزدیک به بیش از 20 سال از زندگیش رو تحصیل کرده تا در نهایت با کلی مشکلات و داستان توانسته عضو هیات علمی یه دانشگاه بشه با حقوق متوسط 5 میلیون تومان، با بسیاری از مشاغل و مناصب که حقوق های بسیار بالا دریافت می کنند برابر میشه و به عنوان شغلهای پردرآمد به حساب میاد و قرار هست که احتمالا حقوقش رو افزایش ندن.
از پارسال متوجه شدیم که مفهوم عدالت دقیقا چی هست. تا الان اشتباه برداشت کرده بودیم. موضوع دیگه ای هم که فهمیدیم این هست که ظاهرا اساتید دانشگاه مایحتاج زندگیشون رو از یه جاهایی می خرن که تورم واسش صفر هست همیشه !!!!!!!!!!!
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
این عدالت پلکانی معکوس از کجا آمده است. لطفا بفرمایید همه مردم از گرسنگی بمیرند
ناشناس
|
Japan
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اقا اون زمانیکه درگوشه گوشه ایران مشروبفروشی بود ، جوانهایی تربیت شدند که انقلاب اسلامی راه انداختند و جنگ 8 ساله را مدیریت کردند و راه وطنکشته شدند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
در سال۳۰ قبلش هم در گوشه گوشه کشور مشروب بوده ولی از شمال و جنوب اشغال شد
!!!!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
اقا اشتباه شد و جمله بندی اشتباه در امد
در۳۰ سال قبل ان
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
اتفاقا اشتباه کردی دوست عزیز! در ۳۰ سال قبلش شرابخواری بسیار کمتر از دهه پنجاه بود و مردم به شدت مخالف منکرات بودند و مقاومت آنان در برابر کشف حجاب رضاخان زبانزد است.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
این جور که از پیامها مشخصه تبلیغات عمدی علیه روحانی خوب جواب داده..همه شدن علیه دولت..دریغ از اینکه دولت میاد و میره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
حقوق ها اضافه خواهد شد به همراه پلکانش،اصلا همان اضافه حقوق پلکانی بیشتر به ما می آید.!!!
البته فعلا 25%درست اعلام میشود ولی مثلا تا پخته شود ،همان 15%با پلکانش از مجلس بیرون می آید و اجرا میشود.
اینکه 25% درصد را سر زبان می اندازند مثل چند درصدی است که چند بار اعلام کردند میخواهند وسط سال به کارمندان بدهند و رسانه ها هم هر روز نوشتند ولی آخر سر نوبخت گفت خبری نیست و آب پاکی را روی دست همه ریخت.در واقع گفتنش فقط برای خواباندن سر و صدا و خرید زمان برای عادت دادن مردم به وضعیت گرانی های سرسام آور بود.
بنده به نوبه ی خودم از اینکه دولت و مجلس هیچ تدبیر جدیدی ندارند تا بکار گیرند و هر سال از روی مشق پارسالشان مینویسند قبلا تشکر لازم را مینمایم.
یاد روزهای هیجانی انتخابات و اینکه به چه کسی یا کسانی رای بدهیم بخیر.چه انتخابی ،چه هیجانی.!!!خدا ما را ببخشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
یادش بخیر روزی نماز جمعه در کشور نه سرما میشناخت و نه گرما ؟! حالا داربم ملت رو تشویق میکنند ولی دریغ از رویشی ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
شکاف بین ۳۴ میلیونی با یک و نیم میلیونی با این طرحهای درپبتی قابل ترمیم نیست .
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
متاسفانه هرسال به بهانه پلکانی درصد حقوق برای همه اقشار یک عدد ثابت میشود واین پلکانی یعنی همان گول زدن مردم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جناب سید احمد خاتمی جوانان مملکت رو تو خماری گذاشتن ، حالی برای مشروب خوری ندارن؟!
حميد رحيمي
|
Germany
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
افزايش حقوق ندن، فقط قيمت ها ثابت بمونه. ثبات اقتصادي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جوانانی که درد خماری دارند حالی برای مشروب خوری ندارن ؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
تورم به ۴۳ درصد رسید خدا بهتر می فهمد شاید هم بیشتر باشد مثل اینکه آقایان نمی دانند این نرخ تورم چه بلائی ممکن است بر سر مردم بیاورد باور کنید تورم با این حساب افزایش پیدا کند جامعه یا دچار فساد و تباهی خواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جالبه چند روز پیش یکی از مسیولین میگفت بزودی حقوق کارمندان به دستور روحانی اضافه میشه و تاکید هم کرد که نیاز به مصوبه مجلس هم نیست ولی نوبخت زد زیر همه چیز ، باعث بدبختی جامعه فرهنگیان همین نوبخت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
ای کاش شورای نگهبان دایره کاندیدای ریاست جمهوری را وسیع می کرد که از دل آن این طور گزینه ها بالا نمی آمد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
راحت طلب تر از اساتید دانشگاه نیست با ۶ ساعت موظف در هفته ۱۵ میلیون دریافتی ، اگه پست هم داشته باشند که ۲۵ رو هم رد میکنند ؟! تعطیلاتشون هم مثل معلماست حتی بیشتر ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
البته هیئت علمی اینطوره
قراردادی خیر
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
بازم گیر دادین به معلمای بیچاره و بدبخت
شاهین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
دوست عزیز
کی به شما گفته که حقوق اساتید 15 میلیون تومان
است یا اگه پست داشته باشند 25 روز هم رد می
کنن؟
ساعت موظفی اساتید 40 ساعت در هفته هست و 1
ماه در سال مرخصی مثل تمام کارمندان دولت و در ضمن شما ظاهرا اطلاعی ندارین که برخلاف همه کارمندان دولت، باید برای ماندگاری در شغلشون هر سال کلی امتیازات پژوهشی و آموزشی و اجرایی و فرهنگی و ... بیارن. حقوق یک پروفسور با 30 سال سابقه کار هم 15 میلیون نیست
!!!
متاسفانه حقوق اساتید در ایران با حقوق یک استاد در غرب مقایسه میشه ظاهرا
از این خیرا نیست به خدا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
در مورد چیزی که نمی دانید چرا صحبت می کنید
امیر
| France |
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
این افزایش حقوق پلکانی
برای ایجاد تفرقه بین مردم و حرکت پوپلیستی برای طرفدار جمع کردن هست دوستان توجه کنند ماجرای 4 درصد 96 درصد قالیباف یادتان می آید
الان وقتی یکنفر 5 میلیون هم حقوق بگیرد 300 دلار میشود حقوق یک کارگر چینی که میگفتند برای از گرسنگی نمردن کار میکند متوسط 700 تا 800 دلار هست
یعنی همه کارمندان دولت زیر سطح فقر یک چینی هستند

میلیونی هم میشود حالا حقوق بقول خودشان نجومی
بیست میلیونی هم میشود 1300 دلار پس الکی جوش نزنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
بنده هیات علمی رسمی یک دانشگاه دولتی هستم ولی نمیدونم این اعداد نجومی رو از کجا میارین.. حقوق متوسط ۵ میلیون هم نمیشه اونم اگه هیچ قسطی نداشته باشی. اگه میشه دیواری کوتاهتر پیدا کنید ماشاالله زیادن. ا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
مسئولان محترم خخواهشا به دغدغه های فرهنگیان جامه عمل بپوشانید چون معلمان هر مشکلی دداشته باشند دودش میره تو چشم بچه های خودمون از من گفتن بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
چهل ساعت موظف ؟؟بابا دست بردار میرید تو اتاق تون با کامپیوتر وبگردی میکنید که کار علمی میکنین کار علمی کجا بود در ضمن یه مربی تازه استخدام ۵ میلیون میگیره فیلم بازی نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جناب خاتمی جوانان مملکت به فلاکت و بیچارگی افتادند که از خودشون بیزارند چه برسه به مشروب ، اکثرشون سرگرم قلیون و مواد مخدرشدند و اماده مبارزه با استکبار جهانی هستند ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
دولت امسال نفتای 1000 تومن را 6000 و پروپلین 4000 تومنی را 12000 و ورق 1800 تومنی را 8000 تومن و... می فروشد و خیار و سیب 1000 تومنی 8000 تومن و ... شده حالا دولت می خواهد 25 درصد دستمزد افزایش دهد مواظب باشد ضرر نکند مردم که نمی فهمند یه کم کمتر افزایش دهد!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
آقای مولاوردی.***&*یا خوابی یا پنبه در گوش گذاشتی یا عینک خواب جلوی چشمت است . نمی دانی چه خبره.حالا گیریم چند نفر به روحانی وفا دار باشند ولی همه مردم دیگه نه به اصولگرا و نه به اصلاح طلب رای می دهند این دو گروه ریسمان سیاه و سفیدند . دیگه حناشان رنگ نداره .
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
ایشون خانم هستند جناب تئوریسین مطلع واگاه از اوضاع سیاسی جامعه
:)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
خندیدیم ببم جان:) آقای مولاوردی!...خخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
رییس‌جمهور در ایران فقط یک تدارکات چی است و بس
این را دیگر مردم هم می دانند
گرانی دلار را هم اگر دلیلش را نمی دانید بدانید
انتشار لیست بودجه سازمان های بی مصرفی که عنوان فرهنگی هم به دوش می کشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
حالا خوبه اونا که حداقلی بنام "حقوق" دارند..مای درسخونده که الان حق التدریس مشغولیم کجای این معادلاتیم؟؟!! هم قدای ما از خانوما موقعی که ما خدمت بودیم رفتن هیئت علمی شدن با همون تعداد واحد تدریسی پول یک ترم بنده رو یه ماهه درمیارن و با این حساب ایشون افزایش درآمد خواهند داشت ولی من که ساعتی درس میدم برای چندرغاز کجای این افزایشم؟؟ خوب جوونیه مارو سوزوندین
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
الیاس حضرتی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
برخی آقایان خیلی دوست دارند یه چیزی گفته باشند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
جالبه!! ایشون میگن باید متناسب با تورم افزایش پیدا کنه! اما نمیگن که
۱-این تناسب چجوری بدست میاد؟ چون نصف هم تناسبی از نرخ یک عدده!!!
۲- این میزانی از یک رقمی به ۲ رقمی افزایش پیدا کرده دقیقا چه عدد هایی هستن!! عدد ۹۹ درصد هم دو رقمیه اما ۲۵ درصد تناسبی یک چهارمی با نرخ تورم داره!!!
پاسخ ها
حقوقدان
| United States |
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
مطابق قانون بايد معادل نرخ تورم دستمزد كارگران و حقوق كارمندان افزايش يابد تا قدرت خريد انها حفظ شود.
در ٥-٤ سال گذشته كه دولت فخيمه بزرگترين ادعا و افتخارش تك رقمى كردن نرخ تورم بود اين قانون با دقت و سختگيرى تمام اجرا شد.حالا كه بدليل تحريمهاى غير قانونى و برخى تصميمات نا بجاى مسولان داخلى قيمت ارز ٥ برابر و نرخ تورم واقعى حدود ١٠٠٪ شده تصميم گيران عزيز دم از افزايش حقوق ٢٥-٢٠٪ ميزنند كه بمعنى كاهش قابل توجه كاركنان دولت ميباشد. اينكه چرا دولت قانون را به ميل و نفع خود تعبير و تفسير ميكند جاى تعجب و نگرانى دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
فشنگ قیمتها چهار برابر شده
حقوق نمیخاد دوبرابر بشه؟
ناشناس
|
France
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
الکل باشه یا نباشه . قانونش باشه یا نباشه . مگر برای خوردنش اجازه میگیرند . تو حیاط تو جنگل و تو خانه تو مهمانی میخورند . حالا صورت مسله را پاک کردید حتی یادم هست از دادن آمار طلاق هم برخی واهمه داشتند چی شد طلاق درست شد . بنابراین برای من اهمیت اول این هست که هموطن من لباس خوب بپوشد غذای خوب داشته باشد . درد بیماریش و درمانش و تحصیلش رایگان باشد بقیه زیاد مهم نیست .
بهزاد
|
Netherlands
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
بد نبود که آقای خاتمی در نماز جمعه راهکاری هم ارائه میدادند که چطور جلوی این مرگ و میر ناشی از مشروبات تقلبی رو میشه گرفت ؟ سالهاست هیچکس از ترس همین حرفها جرات نمیکنه حرف منطقی رو بزنه و راهکاری ارائه بده. بر خلاف اون چیزی که آقای خاتمی فکر میکنند، جامعه ی ما صددرصد مذهبی دو آتیشه نیستند و حتی اگر از هر پنجاه نفر فقط یک نفر مشروب خور باشه، میشه بالای یک و نیم میلیون نفر ! اینها جزو مردم نیستند ؟ حق زندگی ندارند ؟ خونشون گردن خودشونه و وظیفه ی دولت فقط کفن و دفنشونه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
الحمدلله همه مشکلات مملکت حل شده و آقای ظریف پس از حل مشکلات ایران با بیکاری مواجه شده اند و با فرصت کامل و با صرف ساعت ها وقت توییت مینویسند تا مشکلات جهانی با نبوغ منحصر بفردشان حل گردد
sina
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
در اینکه همه مردم تحت فشارن حرفی نیست ولی خداییش کارمندان هم قبول کنن که جزو قشر فقیر جامعه نیستن شاید در تهران وضعشون خوب نباشه اما تو شهرستانای کوچیک که من زندگی میکنم کارمندان از اکثر جامعه وضعشون بهتره اقا دیگه چی یخوایی اپنج یش ساعت میرید اداره اونجا لم میدین ماهی 3 تومن میگیرید بازم اعتراض دارید؟جالبه حتی اون شرکت هایی که به بخش خصوصی واگذار شده کارگرانش میان تظاهرات میکنن که واگذار کنین به دولت یعنی چی اون شرکت اگه سود ده نیست دولت چرا باید از بیت المال که سهم من و شما هست بیاد بده به کارگر اون شرکت؟؟؟؟مردم ما اینن که وضعمون اینه .کارمندان هم انقدر مظلوم نمایی نکنن بقیه از صبح تا شب میدون ماهی یکی دو تومن گیرشون بیاد شما 5 ساعت اونجا لم میدی کلی از بیت المال میدی ناراحتم هستی؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
برو عمو کارمندان زیر پای تورم از بین رفته و در حالی فروپاشی اند، شما کجا زندگی می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رسول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
نوبخت
خبر از سفره ی کوچک کارمندان داری که هرروز کوچکتر شده
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
جناب خاتمی از یک طرف می‌گوید آرزوی رفراندوم را به گور خواهید برد و از طرف دیگر می‌گوید مردم به اسلام رأی داده و تا آخرین قطره خون پای آن ایستاده اند. یعنی هم طرفدار رفراندوم است و هم مخالف آن! برادر من! وقتی مردم به چیزی رأی داده و میدهند که مد نظر شماست پس این تناقض چیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
چی بگم؟!
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
حال كه رييس جمهور فقط يكً تداركات چي است مسئوليت اين وضع كشور به عهده كيست
ناشناس
|
Ukraine
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
به دلیل اینکه متاسفانه چند دهه است که بی ثباتی شدید اقتصادی در کشور ما درست شده است و هر سال قدرت خرید مردم کمتر شده است پیشنهاد می کنم اولا حداقل حقوق بر اساس گرم طلا ارزش گذاری شود مثلا حداقل حقوق فعلی باید معادل ۵ گرم طلای ۱۸ عیار باشد و دوما نظام مالیات بر درآمد و مالیات بر دارایی اجرا شود( که با توجه به فساد سیستماتیک احتمال پیاده سازی آن نیست) مالیات بر درآمد باید مستقیما از گردش مالی هر فرد محاسبه شود و مالیات بر دارایی نیز بطور سالانه بر ملک و خودرو و سایر چیزها بصورت درصدی از قیمت آنها اعمال شود.مثلا کسی که یک منزل ۱۰۰۰ میلیارد تومانی دارد باید ۱ میلیارد تومان در سال مالیات بر دارایی بدهد البته می دانیم در کشور ما این فرد آنقدر نفوذ دارد که یک ریال هم مالیات نمی دهد!!!
ناشناس
|
-
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
به نظر بنده بهترین راهکار یکسا ن سازی حقوقها میباشد تا فشار به همه به یک اندازه وارد شود مثلا وزیر و رئیس دانشگاه هم سه میلیون بگیرد و کارمندان هم. در اینصورت افرادی در پستهای مهم و بالا کار خواهند کرد که واقعا عشق به خدمت دارند و بخاطر حقوق مزایا نیامده اند...
ناشناس
|
-
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
تا جایی که من یادم میاد و توی شعارهای زمان انقلاب چیزی در مورد شراب و شراب خواری توی خواسته ها نبود..مردم خواستار آزادی بیان و آزادی زندانیان سیاسی و استقلال سیاسی مملکت بودن.حتی توی شعارهای مردم چیزی در مورد مسائل اقتصادی و معیشتی هم وجود نداشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
این دولت ناکارامدترین دولت تاریخ ایران است که به کارمندان و بازنشستگان و طبقه ضعیف مردم بیشترین بیتوجهی را روا داشته است و اصلا به فکر مردم نیست دیگر امیدی هم نیست امید ها را بر باد داده است مردم دیگر به گدایی افتادن و با سبد کالا ی ناچیز منت کمک می گذارد .
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
بپرس چرا تا حالا نماز جمعه در دانشگاه تهران برگزار میشد؟ میلیاردها تومان هزینه ساخت مصلی شده است برای چه بوده؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
افزایش آسانسوری هم درد حقوق بگیران بازنشسته را حل نمی کند.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
بله چون فساد سیستماتیک اجازه نمی دهد
سید مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
اگر که مشروب بصورت علنی نیست اما کسانیکه دنبال آن هستند براحتی بدست می آوردند . آن موقع موفق هستید که همه چی محیا است کسی دنبال چنین قضایا نروند . اما انقلاب وقت برای مشرب زدایی نبود برای رفع محرومیت و عدالت و مبارزه با فساد اقتصاددی برابری و برادری است
اشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
یک صندلی مجانی - یک میز برای گذاشتن سر وخوابیدن - یک ابدارخانه برای پذیرایی - و یک یادداشت حضور در کمیسیون - معادل چقدر حقوق باید باشد تازه کوپن و بن را هم اضافه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
البته مردم انقلاب کردن که دزدي هم نباشد فسادهم نباش فحشاهم نباشد که الحمدا...به وفوريافت ميشه
محمدحسن مبشری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
یعنی تورم برای مدیران اتفاق نیفتاده ؟! غالب مشکلات و مسئولیتهای کارهای اجرایی به عهده مدیران بوده و همیشه هم مورد اتهام دستگاههای نظارتی هستند و موقع افزایشات حقوق هم اینگونه با اونها برخورد میشه . هیچ انگیزه مالی برای قبول مسئولیت باقی نمونده
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
خانم مولاوردی تفکرات خودت رااز قول مردم نگو. شما هم شدید عین احمدی نژاد
hhhh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
مولاوردی: برخلاف تصور جریان رقیب مردم هنوز به دولت امیدوارند !!!!!!!!!!!!!!!!! رقیب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!امیدوار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
بهتر است از طرف خودشون حرف بزنن مردم خودشون زبان دارن اگه شما بذارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
مردم برعلیه مشروب فساد رانت خواری اعتیاد جوانان وبیکاری و..انقلاب کردند.
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
جناب آقای ظریف چه کسی به شما مشورت داده که در توئیتتان بفرمایید مگر ما برای اروپا تهدید هستیم ؟ مگر ما بمب هسته ای داشتیم واروپا را باآن تهدید کردیم؟؟؟؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
و میحتاج مردم در سال آینده چقدر گران میشود
مازیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
گرانی وتورم بالی 60درصد داره بیداد می کند وکمر کارمند وکارگر قراردای را داه خورد می کند وتازه زمانی تورم وگرانی خودش را نشان می دهد که پرژه سهمیه بندی سوخت ودونرخی شدنش به سرنجام برسد ؟/....بعد شما می خواهید 25درصد حقوق را اضافه کنید ؟/!!ایا بازهم امید دارید ملت پشت شما باشند ؟/ایا ملت نباید اعتراض کنند
سيد محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
اقاي نوبخت و هيئت دولت بايد ماهيانه 3ميليون تومان بگيرند ببينيم زندگيشان را چگونه ميگذرانند ادم سير خبر از دل گرسنه ندارد همه اجناس 4برابر 2برابر شده اونوقت 25درصد چه تاثيري تو زندگي حقوق بگير دارد ولي كسي كه ماهي بيست سي ميليون ميگيره 25درصدافزايش براش خيلي هم خوبه زيادهم هست دولت خيلي بي خيال شده حتما كارمندهام بايد اعتصاب كنند تا به فكرشون باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
تورم بالای 100 درصدی را با بازی کردن با اعداد و کلمات 25 درصد اعلام میکنن و افزایش حقوق را در عمل خیلی کمتر از این عمل میکنند. الان خیلی از هیءت علمی ها حقوقشان کمتر از خیلی از کارمنداس. و بقول دوستمان تازه باید با فعالیتهای علمی هر سال پایه بگیرند که اگر نگیرند کلی از حقوقشان کم خواهد شد که این بدبختی بزرگی هست. متاسفم برای این دولت ناکارامد
کارمند ساده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
وقتی خط فقر در تهران و مراکز استانه 6 میلیون تومان در ماه است افزایش پلکانی بین 20 تا 25 درصد برای سال 1398 ؛ سر کارمند وکارگران ساه را کلاه گذاشتن است ؛ ما دیگر رای ... بدرود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
کارمندان دانشگاه تهران و معلمان قربانی این بی عدالتی در پرداخت هستند که کمترین دریافت ها را دارند و کاملا زیر زیر خط فقر زندگی می کنند.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
این نکته را باید به مسولین بگوییم که ظلم پایدار نیست
تک تک نمایندگان مجلس و جناب روحانی و نوبخت در پیش خدا باید جواب بدن
امسال بدترین سال زندگی ما کارمندان شد
افزایش چند صد درصدی تورم و افزایش پلکانی و افزایش مالیات
والله این ظلمه
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
محمد باقر قالیباف مجلس یازدهم دریای کارائیب منطقه حفاظت شده خاییز سیروس مشفقی