بازدید 41714
هزار و سیصد و هجدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ الله‌کرم: اصولگرایان دی ۹۶ فهمیدند حرکت‌های خیابانی دولبه دارد/خط فقر در تهران به 5 میلیون تومان رسید/ورود هیأت نظارت بر نمایندگان به اظهارات مطهری و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۲۹۹۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰ 01 September 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

حمایت ظریف از رفع فیلتر توئیتر

ظریف در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی دولت: به سفرای ایران دستورالعمل فعال شدن در توئیتر داده شده است.حضور گسترده تر کاربران ایرانی می‌توانست برخی حرکت‌هایی که در توییتر علیه ما انجام می‌شود را بیشتر پاسخ بدهد. الان بیشتر حضور در توییتر از ایرانی‌ها کسانی است که با ما رابطه خوبی ندارند و بیشتر هم از خارج هدایت می‌شود، مخصوصا از سعودی و آمریکا یک حرکت بسیار گسترده ای در این زمینه هست.تعجب می‌کنم از این شرکت ها که حساب‌های ایرانی‌ها را بستند ولی این حساب‌های فیکی که از این کشورها کاملا مشخص است که هدایت شده و شاید هم بیشترشان به صورت ربات انجام شود و هر بار می بینیم که یک حجم وسیعی از حرف‌های خلاف آداب و شئونات انسانیت در اینجاها مطرح می‌شود را آزاد گذاشتند.به هر حال احساس من این است که حضور گسترده تر کاربران واقعی ایرانی می تواند یک پاد زهری باشد برای این حضور هماهنگ شده و در واقع خریداری شده برخی افراد واقعی و عموما غیر واقعی روی توییتر. سیاست‌مان این است که افکار عمومی در دنیا از واقعیت‌ها مطلع باشند. یکی از ابزارهای خوب برای این کار توئیتر است.

آمار عجیبی از مومیایی کردن اجساد در تهران

مسعود قادی‌پاشا، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: بیشتر اجسادی که مومیایی می‌شوند در واقع روندی برای ارسال به خارج بوده و در واقع برخی از اجساد که قرار است در خارج از کشور دفن شوند، جهت تابعیت از قانون حمل و نقل اجساد، مومیایی می‌شوند که اکثر اجساد مومیایی شده مربوط به کشورهای آسیایی و اروپایی است.هزینه مومیایی در کشور نسبت به کشورهای مشابه پایین‌تر است، این مبلغ در حال حاضر حدود 3 میلیون تومان است./فارس

تابش: وزیر بعدی اقتصاد هم نمی‌تواند کاری بکند

تابش، نایب رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: ما معتقدیم اگر ساختار اصلاح نشود نفر بعدی خیلی هم نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. ما باید ریشه تحولات بازار ارز و سکه را قدری منبعث از مسائل سیاسی بدانیم و نسبت به حل آنها اهتمام کنیم.مسئولیت سوء‌تدبیری‌ها و ناکارآمدی‌ها در وهله اول متوجه رئیس جمهوری است. انتظار می‌رود ایشان شرایط را رصد کند و اگر خلأ و ضعفی است آن را برطرف کند. اگر هم باید جابه‌جایی شود، این کار را انجام دهد./ايسنا

الله‌کرم: اصولگرایان دی ۹۶ فهمیدند حرکت‌های خیابانی دولبه دارد

حسین الله‌کرم درباره اینکه بخشی از اصول‌گرایان در جریان تحریم‌ها مطالبات مردمی را تشویق و تشدید می‌کنند، گفت: شاید بخش هایی از جریان اصول‌گرا دست به این کار می زدند یا آنکه تلاش می کردند این وضعیت را مورد بهره برداری قرار دهند اما بلافاصله در همان دی ماه سال 96 متوجه شدند که این حرکت های خیابانی به طور دو لبه عمل می کند. به نظرم می آید که آنها این رویکرد را رها کردند.

خط فقر در تهران به 5 میلیون تومان رسید

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: خط فقر برای کسی که در تهران است با فردی که در یک روستاست، متفاوت است. برای فردی که مسکن دارد با کسی که از مسکن بی‌بهره نیست، متفاوت است. بنابراین عددی که برای آن (پنج میلیون تومان) گفته می‌شود محتملا میانگین است و برای احتمالا تهران مطرح شده است./ايلنا

منع یک ساله فروش خودروهای صفرکیلومتر، خوب یا بد؟

مهدی تقوی، استاد دانشگاه علامه طباطبایی درباره طرحی مبنی بر منع معامله و فروش خودرو توسط کسانی که اخیرا خودرو گرفته اند تا یک سال، گفت: این طرح به ذات طرح بسیار خوبی است اما به نظر می رسد ابزارهای مهمی که دنیا به واسطه آن با سوداگری و دلالی مبارزه کرده است همچنان مغفول مانده و باید توجه دولتمردان و سیاستگذاران را به این موضوع جلب کرد. وقتی فردی خانه‌ای را می‌خرد ، تا مثلا سرمایه خود را حفظ کند، با افزایش قیمت خانه، دست به فروش می‌زند تا در پیش فروش خودرو شرکت کند و سپس خودروی خریداری شده را دوباره تبدیل به مسکن و طلا و سکه می‌کند، از هر معامله‌ای انتظار سود دارد و همین انتظار است که قیمت‌ها را بالا می‌برد.

استیضاح شریعتمداری «دوقبضه» شد

عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از ارجاع طرح‌های استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت به کمیسیون صنایع و معادن خبر داد. علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیأت‌رئیسه مجلس با اشاره به طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس، گفت: چندی پیش طرح استیضاح آقای شریعتمداری وزیر «صمت» از سوی حدود 70 تن از نمایندگان مجلس با محوریت نابه‌سامانی‌های بازار خودرو و رکود در بخش تولید تقدیم هیأت‌رئیسه مجلس شد.وی افزود: کنار طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت که هفته گذشته تقدیم هیأت‌رئیسه مجلس شد، طرح استیضاح دیگری با برخی موضوعات مشابه از سوی حدود 12 تن از نمایندگان مجلس تقدیم هیأت‌رئیسه پارلمان شده است.عضو هیأت‌رئیسه مجلس اضافه کرد: با توجه به اینکه دو طرح برای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت و با امضاهای گوناگون تقدیم هیأت‌رئیسه مجلس شده، بنابراین طبق آیین‌نامه هر دو طرح استیضاح باید برای رسیدگی به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع شود که ما در هیأت‌‌رئیسه این طرح‌ها را به کمیسیون صنایع ارجاع داده‌ایم./تسنیم

واکنش زائری به حواشی اخیر درباره حضور عراقی‌ها در مشهد

حجت الاسلام محمدرضازائری در روزنامه خراسان نوشت: جریان گسترده رسانه‌ای هفته‌های گذشته در باره سوء استفاده همسایگان عراقی از فضای مشهد با یک تیر دو نشان را هدف گرفته است. از یک سو روابط مثبت و صمیمی میان مردم ایران و عراق را مخدوش می‌کند و نقشه‌ای را که صهیونیست‌ها ده‌ها سال دنبال کرده‌اند، محقق می‌سازد و از سوی دیگر ـ با هدفی بسیار مهم‌تر و حساس تر ـ به مفهوم و جایگاه زیارت لطمه می‌زند. این دو سرمایه ارزشمند فرهنگی، مذهبی و اجتماعی، سیاسی هر یک از جهاتی بسیار مهم و گران بهایند که فقدان شان یا حتی آسیب دیدن شان ما را با مشکلات جدی روبه رو می‌سازد. زیارت و رابطه معنوی و عاطفی با سلطان خراسان آخرین برج و باروی هویتی و دینی ماست که نقصان‌ها و مشکلات دیگر ما را جبران می‌کند و دشمن هوشمندانه این دژ مستحکم را هدف گرفته است. رابطه همسایگان ایرانی و عراقی هم که به رغم سال‌ها جنگ تحمیلی از برکت راهپیمایی اربعین در سال‌های اخیر در حال نزدیک‌تر شدن بوده قطعا تهدید بزرگی برای همه توطئه‌های دشمن است.

قصد این نوشتار تکذیب اصل مشکل نیست و طبعا دشمن هم قطعا جایی سرمایه گذاری می‌کند که زمینه‌ای برای بهره برداری اش وجود داشته باشد. از چند سال قبل یک متخصص روان شناس که در حوزه آسیب‌های اجتماعی فعال بود و به مشهد تردد داشت در این خصوص صحبت کرده و تذکر داده بود. اما حجم اغراق شده موضوع و نوع جریان سازی رسانه‌ای در فضای مجازی به خوبی نشان دهنده برنامه ریزی حساب شده و دست‌های پنهان در این تبلیغات آشکار بود. نقشه‌ای که اتاق فکر رژیم صهیونیستی و گروه‌های عملیاتی آنان طراحی کرده‌اند چنان پیچیده و دقیق است و اهمیت هر دو هدف برای آنان چنان است که اگر لازم باشد خودشان می‌توانند افرادی را به عنوان مسافر به مشهد بفرستند سپس عکس و فیلم هم تهیه کنند و در فضای مجازی منتشر سازند و بعد هم عوامل دیگرشان در این آتش بدمند و با تحریک عواطف و احساسات مردم غیور ایران شعله هایش را بیشتر برافروزند. اگر کسی‌ اندکی تردید داشته باشد کافی است تجربه نیمه نخست قرن گذشته میلادی جاسوس‌های انگلیسی در عراق را مرور کند و شیوه‌های آنان در فتنه انگیزی و آتش افروزی را ببیند. مسئله اکنون تنها حرمت و ارزش مردم بزرگوار خراسان و رابطه برادرانه مسلمانان دو کشور نیست. دشمن جایگاه تمدنی زیارت در فرهنگ ایرانی ما را هدف گرفته است و می‌کوشد تا با یک تیر هر دو هدف بزرگ را بزند.

جوانفکر، مشایی و بقایی فردا محاکمه می شوند

اسفندیار رحیم مشایی، حمید بقایی و علی اکبر جوانفکر فردا یکشنبه در دادگاه های انقلاب و کارکنان دولت محاکمه می شوند.درحالی دومین جلسه علنی محاکمه اسفندیار رحیم مشایی در شعبه اول دادگاه انقلاب به ریاست قاضی غضنفرآبادی برگزار می شود که از علی اکبر جوانفکر هم خواسته شده در این جلسه حضور یابد. جوانفکر به دلیل مشایعت مشایی در به آتش کشیدن حکم دادگاه بقایی در مقابل سفارت انگلیس به دادگاه احضار شده است. حمید بقایی معاون اجرایی دولت دهم هم با وجود برگزاری دو دادگاه بدوی و تجدیدنظر برای او و محکوم شدن به ١٣ سال حبس، دوباره به دادگاه فراخوانده شده است. بقایی به دلیل اظهارات مرداد امسال علیه مسئولان حین بازگشت به اوین پس از پایان دوره مرخصی درمانی، مجددا به دادگاه احضار و پرونده جدیدی برای او تشکیل شد. اسفندیار رحیم مشایی که در جلسه قبل در روز سوم شهریورماه که وکلایش برای دفاع حضور نداشتند و خود هم قصد شرکت در دادگاه را نداشت، مجددا در نامه ای اعلام کرد جلسات را به رسمیت نمی شناسد و قصد حضور در دادگاه را ندارد مگر اینکه او را به اجبار از زندان به دادگاه انقلاب منتقل کنند. البته جوانفکر هم اعلام کرد که خود و وکیل مدافعش هیچ کدام در دادگاه حضور نخواهند یافت زیرا او ادعا می کند کیفرخواست برای او ارسال نشده و دادگاه باید در حضور رسانه های آزاد برگزار شود.

ورود هیأت نظارت بر نمایندگان به اظهارات مطهری

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس از ورود هیأت متبوعش به اظهارات علی مطهری نایب رئیس مجلس در واکنش به یک منتقد در گلپایگان خبر داد. حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار کلیپی حاوی واکنش تند علی مطهری نایب رئیس مجلس به یک منتقد، اظهار داشت: نماینده باید در هر صورت با سعه صدر و شرح صدر بیشتری با مردم برخورد داشته باشد. وی افزود: جا داشت که آقای مطهری به صورت منطقی به آن شخص پاسخ می‌داد که اجرا با مجلس نیست، بلکه مجری قانون در واقع دولت است و در ادامه هم عنوان می‌کرد که استیضاح وزیر صنعت در دستور کار مجلس است.

باقری‌لنکرانی: راه‌حل‌های روحانی شکست خورده است

عضو کابینه دولت نهم با بیان اینکه روحانی از راه‌حل‌های شکست خورده در مجلس دفاع کرد، گفت: نظارت‌های مجلس بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی باید به موقع و بهنگام باشد.کامران باقری لنکرانی عضو کابینه دولت نهم با اشاره به جلسه سوال از رئیس‌جمهور، اظهار داشت: از رای مجلس پس از پاسخ های رئیس‌جمهور روشن است که مجلس و افکار عمومی قانع نشدند، اما با این موضوع باید به صورت سازنده برخورد کرد و برخورد سازنده هم این است که از تشریک مساعی بیشتری بین قوا برای حل معضلات کشور استفاده کنیم.وی افزود: آنچه نگران کننده است، استفاده از راه حل های قدیمی علی رغم روبه رو شدن با شرایط جدید است. متأسفانه راه حل های قدیمی که برخی مربوط به ده ها سال پیش است و تجربه شده و همان موقع هم حاصلش این بود که با بدهی خارجی زیادی روبه رو شویم، مجددا با یک روکش جدید دنبال می شود.وزیر بهداشت دولت نهم با تأکید بر ضرورت نگاه به داخل و استفاده از ظرفیت های بومی، تصریح کرد: نتیجه منطقی که همه بخصوص دولت و آقای روحانی باید از جلسه سوال از رئیس‌جمهور بگیرند این است که در مسیر راه حل‌های جدیدی که ظرفیت و بنیاد فکری آن در کشور وجود دارد و برخی از آنها نیز قبلا استفاده شده است، حرکت کنند./ایلنا

کروبی، تکلیف اعتمادملی را روشن کرد

دبیرکل حزب اعتمادملی در نامه‌ای با اشاره به نظر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب در مورد ضرورت برگزاری دوباره انتخابات شورای مرکزی حزب اعتمادملی، از الیاس حضرتی خواست تا مقدمات برگزاری کنگره این حزب با حضور اکثریت اعضا را به منظور برگزاری مجدد انتخابات شورای مرکزی حزب اعتمادملی فراهم کند.

واکنشی دیگر به شایعه مضحک پخش شده درباره مشهد

استاندار خراسان رضوی گفت: تنها ۳ درصد زائران خارجی که به مشهد سفر می کنند مجرد بوده و این افراد نیز جزو افراد متدین هستند که تنها برای زیارت بارگاه منور رضوی به این شهر می آیند. علیرضا رشیدیان ظهر شنبه در صد و بیست و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی که در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد اظهار کرد: طبق آمار موجود از میان زائران خارجی تنها ۳ درصد مجرد بوده و این افراد نیز هدفی جز زیارت ندارند. وی افزود: در کشور ما برخورد با مسائل غیر اخلاقی بسیار سختگیرانه صورت می گیرد و اگر عده ای به دنبال اهداف دیگری در سفر به مشهد بودند قطعا این شهر را انتخاب نمی کردند و به کشورهای دیگر می رفتند. استاندار خراسان رضوی بیان کرد: تخریب مشهد با سفارش سعودی ها و از روزنامه انگلیسی گاردین آغاز شد واین روزها دوباره به این موضوع پرداخته شده و عده ای نیز در داخل کشور بلندگوی دشمن در این زمینه شده اند./مهر

ایست بازرسی‌ها مردم را نگران کرده بود، گشت محله راه انداختیم

سردار غیب‌پرور با اشاره به راه‌اندازی گشت‌های محله محور، گفت: ما این گشت‌ها را هفت هشت ماهی است آغاز کرده‌ایم و معتقدیم این گشت‌ها، ایست‌های بازرسی را پوشش می‌دهد چرا که به نظر می‌رسید نگرانی‌هایی در مورد ایست بازرسی‌های کف خیابان، برای مردم وجود دارد و به همین دلیل گشت‌های محله محور را مورد تاکید قرار دادیم و برای آن نام «شبکه نخبگان رضویون» را در نظر گرفته‌ایم و بازخوردهای خوبی هم تاکنون داشته است.

همتی: ذخایر ارزی ناموس بانک مرکزی است

رئیس کل بانک مرکزی می‌گوید ذخایر ارزی عین ناموس این بانک بوده و از آن برای خرج در بازار استفاده نمی‌کند مگر در شرایط خاص. همتی با تأکید بر اینکه ذخایر ارزی ناموس بانک مرکزی است و با سیاستی که در حال اجرا داریم بتوانیم آن را حفظ و افزوده کنیم. گفت: هدف اصلی عدم استفاده از ارز بانک مرکزی برای کنترل بازار است و تا حد ممکن این کار را نخواهیم کرد، از ارز نفتی فقط برای تأمین کالای اساسی استفاده خواهد شد مگر در شرایط خاص. این در حالی است که سالانه حدود ۴۰ میلیارد دلار ارز ناشی از صادرات غیرنفتی وجود دارد که می تواند برای تأمین بازار کافی باشد.

این کار در شأن صداو سیما نبود

نایب رئیس مجلس همچنین در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما پخش ویدیوی مربوط به حواشی سخنرانی خود در گلپایگان را مغرضانه و هدفدار توصیف کرد و خواستار اختصاص میزان دو برابر زمان برای جبران آن شد.

متن نامه مطهری به علی عسکری به این شرح است: «با سلام، در بخش خبری ۲۰ و ۳۰ شبکه ۲ آن سازمان در روز جمعه ۹ شهریور، بخشی انتخاب‌شده از یک ویدئوی فضای مجازی در ارتباط با سخنرانی اینجانب در گلپایگان در روز عید غدیر، به صورت مغرضانه و هدفدار پخش شد که در شأن این سازمان نبود. صدا و سیما به جای آنکه فردی را که در قالب یک نمایش برای تهیه ویدئو، با تندی اعتراض می‌کند که چرا در روز عید غدیر درباره غدیر صحبت کردی محکوم کند، او را صرفاً به عنوان معترض گرانی پراید محق جلوه می‌دهد و طرف مقابل را محکوم می‌کند. در واقع یک بازیگر سیاسی را منتقد اقتصادی معرفی می‌کند و به نفع او رأی صادر می‌کند. این که بخش سیاسی و خبر صدا و سیما در اختیار جناب‌عالی نیست و از جای دیگر دستور می‌گیرد رافع مسئولیت شما نیست و باید پس از چندین ماهی که از ریاست جناب‌عالی می‌گذرد تسلط لازم را بر این بخش پیدا کرده باشید. لازم است بخش خبری مذکور طبق ماده واحده مصوب ۲۳/ ۳/ ۱۳۸۸ مجمع تشخیص مصلحت نظام به میزان دو برابر زمانی که صرف وارونه جلوه دادن واقعیت کرد، برای جبران آن اختصاص دهد. متن پیوست جهت استفاده ارسال می‌گردد. با تقدیم احترام علی مطهری

وزرا گذرشان به مجلس نیفتد

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مجلس درباره عملکرد وزرا و استیضاح آنها هشدار داد. وی در توئیتر خود نوشت: «با توجه به عملکرد نادرست رئیس دولت و تیم همراهش در یکسال گذشته و حال و هوای فعلی مجلس اگر هر وزیری گذرش به مجلس بیافتد قطعا استیضاحش رای می آورد توصیه میکنم وزرای محترم ترتیبی اتخاذ کنند تا گذرشان به مجلس نیفتد چون اگر چنین شود آن شود که برای دو‌ تن دیگر شد!»

صفایی‌فراهانی و عبدالله نوری حضور در شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان را تکذیب کردند

ایرنا نوشت: «محسن صفایی فراهانی» و «عبدالله نوری» دو عضو شاخص جریان اصلاحات خبر برخی رسانه ها مبنی بر عضویت آنها در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان را نادرست اعلام کردند. در پی انتشار خبری مبنی بر دعوت از صفایی فراهانی و عبدالله نوری برای حضور در شورای عالی اصلاح طلبان، این دو عضو شاخص جریان اصلاحات نسبت به این موضوع اظهار بی اطلاعی کردند. صفایی فراهانی از چنین موضوعی اظهار بی اطلاعی کرد. همچنین دفتر عبدالله نوری در کانال اطلاع رسانی خود نوشت: «ایشان تصمیمی جهت حضور در شورای مذکور ندارند». این مطلب را فرزند عبدالله نوری نیز تایید کرد. روزنامه سازندگی در شماره امروز خود با انتشار مطلبی تحت عنوان «خون تازه در رگ اصلاحات» مدعی شد: محسن صفایی فراهانی، عبدالله نوری، محسن هاشمی و مصطفی معین به شورای عالی اصلاح طلبان دعوت شده اند. «مصطفی معین» پیش از این در گفت‌وگو با ایرنا تأکید کرده بود در جریان این دعوت نیست و انتشار این خبر بدون هماهنگی و اطلاع خود او بوده است. پیش از این حسین مرعشی عضو هیات رئیسه شورای عالی اصلاح طلبان نیز در گفت و گویی درباره خبر پیوستن عبدالله نوری به شورای عالی اصلاح طلبان تأکید کرد، وی به شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نمی آید.

ارز بدهند پوشک بچه را گران نمی‌کنیم

رئیس هیأت مدیره انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران گفت: متأسفانه به این صنعت ارز دولتی تخصیص پیدا نکرده و همین موضوع عاملی شده تا واحدهای تولیدی برای خرید مواد اولیه از محل واردات با کمبود نقدینگی روبه رو شوند. به نحوی که آنها به زحمت با ارز آزاد مواد مورد نیاز خود را خریداری کنند. 80 درصد مواد اولیه پوشاک بچه وارداتی است و تولیدکننده مجبور است آنها را با ارز آزاد خریداری کند. عباس فصیح خوشگرد گفت: درصددیم با جلسات مختلف و رایزنی‌ها با وزارت صنعت نسبت به دریافت ارز دولتی اقدام کرده و با موافقت مسئولین بتوانیم مانع افزایش قیمت‌ها شویم.

نصب شنود در درختان شهر تهران خنده دار است

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران نصب شنود در درختان این شهر را "خنده دار" دانسته است. آرش میلانی گفته چندی پیش اعلام شد که دستگاه شنود در درختان تهران وجود دارد که این "خنده دار" است، چرا که باتری و سیستم آن کجا است؟ آیا از درخت تغذیه می شود؟ اشاره آقای میلانی به کلیپی است که چندی پیش در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود و در آن فردی در حال بیرون آوردن یک شنود از تنه درختی در یکی از خیابان های تهران بود!/ایسنا

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۹
در انتظار بررسی: ۲۱
انتشار یافته: ۱۳۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
پوشک بچه هم نمی توانیم تولید کنیم!!! هشتاد درصد مواد آن از خارج می آید!!! شنود نیازی به باطری آنچنان بزرگی ندارد.
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
پیشرفتو از آخر شروع کریم اول هواپییما میسازیم تا کم کم به پوشک و سنجاق برسیم
خان محمدعلی آقا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
جناب الله کرم به یقین همانطور که گفتید حرکت های خیابانی بطور دولبه عمل می کند، اما چقدر خوب است که شما و دوستان اصلاح طلبتان رقص های خیابانی سال ۸۸ تان راهم به یاد بیاورید که چه خسارت هایی به کشور وارد کرد!!!
ناشناس
| Germany |
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
خان جان حسین الله کرم از خودتونه ها.با این همه دانش هر شبم اظهار فضل میکنی؟احسنت به اینهمه اعتماد بنفس
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
جناب خان اقای الله کرم اصولگرای دواتش هستند وهمیشه هم بودند چرا فکر میکنی اصلاح طلبه چون موافق میل شما حرف نزدن؟
مهدی دوصفرهفت
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
قابل توجه خان محمد علی آقا و سایر دوستان ؛
حسین الله کرم درحال حاضر نه اصلاح طلبه و نه اصولگرا،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
خان جان توهم زده !
محمود
| - |
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
این عادت اغلب ماست که شیپور رو از سر گشادش بنوازیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
تولید محصولاتی از قبیل خودرو، پوشک بچه و .... کار درس خوانده های دانشگاهی است که تمام آمال و آرزوهای خود را در غرب می بییند و نهایت کار آنها چاپ مقاله در مجلات خارجی است اما ساخت هواپیما، موشک و سایر تجهیزات جنگی کار بچه های رنج کشیده جنگ و دفاع مقدس است که غیر ممکن را ممکن می سازند
بچه دار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
80 درصد مواد اولیه پوشاک بچه وارداتی است و تولیدکننده مجبور است آنها را با ارز آزاد خریداری کند
این چه تولید داخلی است که 80 درصدش وارداتیه.
ناشناس
| Canada |
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
کسی از تولید موشک حرف زد آخه؟
کاوه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
دوستان گرانقدر. تولید الیاف سلولزی نیازمند قطع جنگلها یا استفاده از منابع سلولزی مثل نیشکر است که نیاز به آب فراوان دارد. به همین دلیل همواره ورود الیاف سلوزی و حتا فراورده هایی مثل کاغذ برای کشور ما توصیه شده و حد اقل حقوق گمرکی را هم دارد.. خلاصه این که مساله تکنولوژی تولید نیست. موضوع اقتصادی نبودن تولید در داخل است.
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
دستگاه شنود در درختان تهران وجود دارد که این "خنده دار" است، چرا که باتری و سیستم آن کجا است
با باطری خورشیدی کار میکنند و قیمت زیادی هم ندارند و ساخت چین هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
حتما می خواهند بوق و صدای خودروها را گوش کنند!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
اینکه بدون فکر، این خبر رو قبول میکنن خنده داره.
اینکه منطق نداشته پشت این قضیه رو هم قبول میکنن خنده دارتره.
اما اینکه همه مشکلاتو مملکت یادشون میره با این خبر ، زجرآوره. گریه آدمو در میاره.
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
وقتی تیتر میزنید شایعه مضحک یعنی مخاطب شما به چشمها وگوشهای خود باور ندارد وانچه که فیلم وعکس ان در فضای مجازی پخش شده وبه چشم خود دیده است بخاطر حرف شما باور نکند.این که شدنی نیست.باید گفت "چنین مسائلی هست اما کلیت ندارد".البته در ان شهر همین اندک نیز پسندیده نیست
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
بجای ممنوعیت فروش یکساله خودرو مدیران خودرو ساز را بابت کشته و نقص عضو شدن هزاران هموطن در هر سال در ان حلبی ها محاکمه کنید.هزینه ای که بابت معلولیت و مصدومیت و درمان و بیمه و از کارافتادگی میپردازیم را محاسبه کنید و از ریشه درمان کنید نه با قرص مسکن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
ممنوعیت یکساله فروش خودرو .....
بیماری. سراسر بدنش را عفونت گرفته و در حال مرگه اونوقت پزشکان بهش مسکن تب بر بدن و برای چند ساعت تبش را پایین بارند ....حالا ممنوعیت یکساله مانند قرص تب بر است ...مریض داره میمیره با باآآ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
این صهونیست نیست ک وحدت ملت ایران و عراق را از بین میبرد،مسئولان باعث شدید.از بس ب مردم آمار های دروغ دادین،از بس بخاطر سو استفاده نکردن دشمنان فقر و آزار جنسی و خودکشی را پنهان کردید،از بس مصلحت بکار میبرید،دیگر حتی حرف راست شما هم باور پذیر نیس.من هم فتنه فتنه کردنتان را ک هر چیزی را ب آن مربوط میکنید باور نمیکنم
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
واقعا....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
این جمله فتنه صهیونیست و آمریکای جنایتکار دیگه قدیمی شده . همه میدانند که با وجود برخی کشور های دیگر نیازی به ایجاد فتنه ندارند .
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
من كاري به اين موضوع كه شنود در درختان كار گذاشته اند يا نه ندارم
ولي جهت استجضار اقاي ميلاني عرض ميكنم تكنولوژي شنود از طريق پرتابگر يا حتي تپانچه 60 سال است كه متداول ميباشد .در كتاب خاطرات ارتشبد حسين فردوست به اين نوع شنود نيز اشاره شده با كمي فقط كمي مطالعه مسوولين محترم مسايل بسياري پيشگيري خواهد شد
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
در زمان قدیم بنای وجود داشت به این مضمون
دیوار موش دارد وموش هم گوش دارد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
بله خیلی متدین هستن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اگر زحمتی نیست از این برادران متدین تان پذیرایی فرمایید
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
مقامات فقط تکذیب میکنند مثل جریان چینی ها تو خلیج فارس هرچی تکذیب میشه یعنی درسته،لازم نیست اسراییل کاری کنه که.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
عزیز این کشتی ها در اجاره ایران است و همه ماهی هم به کارخانه های داخل می رود
ابوالحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
در تنه چندین درخت در افسریه توسط چند نفر که میگفتند مامور شهرداری میباشند چیزی شبیه چشم کار میگذاشتند گفته شد که جی پی اس برای شناسایی وحفاظت از درختان میباشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
همون جي پي اسه. خواستن اگر درخت رفت ي جاي ديگه فوري پيداش كنن
آرش
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
مگه درخت راه میره که جی پی اس گذاشتن ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
کلی خدیددم. جی پی اس برای درخت !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
جناب تقوی راه حل مشکل دعوت مدیران خودرو سازی به برج میلاد وانجام حرکات موزون است.شاید انانکه باید،به اینهمه خانواده متلاشی شده وعزیز از دست داده در قوطی حلبی ها کمی عنایت فرمایند.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
به حاج اقا زائری بفرمایید مگه میشه خورشید رو منکر شد که شما این قضیه رو منکر میشید؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
از کی تا حالا کشوری که 250 هزار نفر ایرانی رو کشتن هزار ها میلیارد خسارت زدن.... شدن برادر ما؟ اقا اگه فضای مجازی رو قبول ندارید از برادران عراقیتون بپرسید.. همه چی که تو این مملکت توطئه خارجی هاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
از هر کسی انتظار تکذیب داشتم غیر از اقای زائری که ادمی واقع بین ومنطقی بودند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
کاش شهدا زنده بودند و این قضیه رو انها داوری میکردند که آیا مردم درست میگن یا مسئولین ؟ آقا ما برادر عراقی نمیخواهیم. از گشنگی بمیریم بهتر است تا اینها پول رو تو کشورم خرج کنن.
حمید کلباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
از شریعتمداری چه معجزه ای دیده اند که سالهاست لباس فاخر وزارت و وکالت را به اندام او می دوزند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
باید دید آدم کیست ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
برخی زائران که به قصدی میایند مشهد چرا مسولان این گونه میگویند؟
انگیزه شناس
|
United States
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
علی شریعتی: دو کس از انگیزه انسان ها آگاهی دارند، اول خدا و دوم استاندار محترم استان خراسان رضوی
پاسخ ها
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
خح
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
گرانی بیداد میکنه نمایندگان هم به فکر دعواهای بی نتیجه خودشون هستند عرضه ندارید برید همین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
برای شما اب ندارد . برای برخی که نان دارد
ناشناس
|
Turkey
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
تمام خیابان های لندن مجهز به دوربین های میکرفون دار پلیس است کجای اینکار اشکال دارد؟
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
اشکال در نحوه استفاده است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
غربگرا فقط خارجیش مورد پسند می کنند
احسان
| Canada |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اون‌ها اسمشون دوربین‌های مدار بسته است ( نه دستگاه دید و شنود!) که به طور آشکار در سطح شهر نصب شده ا‌ند و وظیفه اصلیشون تامین امنیت شهروندان هستش نه کنترل شهروندان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
اقای مطهری کسی که گله داشت نباید به او نادان و احمق می گفتی
در ضمن یک جایی که گفتی که برخورد شده با این شخص و فقط مشکل را گفت و نه کار امنیتی کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
به آن طرز بیان می گویید " گله"!!!! بیشتر به هتاکی شبیه بود تا گله یا انتقاد.علاوه برآنکه مطهری دوبار آرام جوابش را داد اما وقیحتر شد چون قصدش هرگز سوال نبود برای اینکه جوابدسوالش در صحبتهای آخرر مطهری بود جانم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
ناشناس 23:18 شما هم اگه جای مردم بودی و گرانی کمرت را شکسته بود از نایب رئیس مجلس انتظار خطبه غدیر نداشتی. اقای مطهری باید به عنوان نماینده مجلس پاسخگوی مردم باشه نه اینه مردم را نادان خطاب کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
آقای ناشناس 22.17 ، شما اگر جای آقای مطهری بودید چه می گردید؟
محسن . پ
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
مطهری هیچ جوابی نداشت گفت نادان؛ آن آقا حرف دل مردم را زد. قبول نداری برو توخیابون ؛ تو بیابون ؛ تو تهرون؛ و شمرون؛ هرجا خواستی وجدانا از مردم بپرس مشکل دارند یا نه.
راستی مطهری اساسا از شرمندگی پیش بچه های دم بخت هیچ خبری دارد؟ خبری از اجاره نشینی که خونه اجاره ای هم گیرش نمی آید؛ با بچه های قد و نیم قد را دارد؟
چه منطقی است که هر کس مطابق میل ما حرف نزد حتما از دشمن ما خط می گیرد؟
خدا یا بدست خودمان چه کسانی شدند نماینده!!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
دولت اگر حقوقها ،ودستمزدها را در همهٔ‌سطوح به روز کند ،و ورود ارز را به کشور آزاد نماید ،و از تنوع ارزی استفاده کند ،و فقط بازار را رصد کند ،و در هر مقطعی که ارزش پول ملی کاهش میابد دولت هم از محل تفاوت ارز خود حقوقها ،و دستمزدها را به روز نماید ،یقینا فساد ،و رانت از بین میرود ؟ مشکل گرانی عدم توانایی خرید مردم است که حدود چهل درصد جمعیت کشور ( البته با جمعیت خانواده ) حقوق بگیر هستند چه در بخش دولتی ،وچه خصوصی که شاغل ،ویا بازنشته هستند ، آنهایی که شغل آزاد دارند ،ویا بازاری ،و کاسب هستند با ارزش پول ملی پیش میروند ،کشاورز ،و دامدار ،و مرغدار ،وطیوردار هم با ارزش پول ملی فعالیت میکند ،کارگران روز مزد خدماتی ،و ساختمانی هم با ارزش پول ملی کارگری میکنند ، تنها قشر مددجو ،و بازنشسته ،و حقوق بگیر است که کلاهش پس محرکه است ،و دستش بجایی نمیرسد ،وناچارا ،برای اعتراض راهی خیابان میگردد ؟ پس راه چاره ساده است ،اما ؟ دلال ،واسطه ، رانتخوار ،و رشوهخوار ، ویژهخواران مانع این اقدام میگردند ،و برخی هم از این بلبشوی اقتصادی بهرهمند میشوند ؟ بدون عاقبت اندیشی که در انتهای این مسیر پرتگاهی عمیق است که ملت ،وکشور ایران را نابود ،و، ویران میکند ؟،،،
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
اقای عضو شورای شهر لطفا در مورد موضوعی که سواد کامل نداری اظهار نظر نکن من کاری ندارم صحت دارد یانه ولی میدونم که بدون انرژی در محل هم مبتوان کار کرد مینوان انرژی را با امواج رادیویی رساند مثل کار ار اف ای دی ها مطالعه کنید ببینید از سردر کاخ سفید روسها چطور شنود میکردند دهها سال قبل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
شبکه نخبگان !!!!!!! رضویون ؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
نخبگان ؟نخبه در چه رشته ای؟
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
پوشک گرون شده که شده بچه هاتونو کهنه کنیدمسولیین محترم کارهای مهمتری دارن..مسولیین محترم غذاشون یانون وپنیر یانون سیب زمینی خودشون زیرخط فقرزندگی میکنن تامادرآرامش زندگی کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
اقا این ممنوعیت یک ساله خرید خودرو صفر برای هر نفر، ایده خوبی هست. در ضمن میشه یک قانون هم گذاشت که شخصی بیشتر از دو ماشین بنام نداشته باشه تا از رانت و قطع دست واسطه و همینطور کاهش ترافیک کاسته شود.
چی میگم من بابا! مشکل اینا نیست. مشکل اینکه قانونم بشه ی قانون رو دور می زنند. یادم نبود
دوستي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
مگر وزارت كشور نيست مگر نيروي انتظامي نيست ديگر چه نيازي هست به حضور ساير نيروها
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
انتظار نداشته باش که این بندگان خدا کنار بکشند دیروز گشت ارشاد امروز گشت نا محسوس وهر روز طرح جدید
ناشناس
| United Arab Emirates |
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
در کنار نیروهای قانونمند گاهی نیروهای دیگری هم لارمه
ناشناس
| Slovakia |
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
برای کنترل ۸۰ میلیون نفر خب کمه دیگه!!!
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
وقتی گشت محله باشد دیگر لازم نیست در درخت شنود بگذارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
در شوروی سابق در هر ساختمانی یک اتاق نزدیک در بود که متعلق ب کا گ ب بود و شبانه روز رفت و امد ساکنین را کنترل میکرد و حتی سرزده وارد خانه ها میشد تا ببیند غذایی که میخورند با حقوقی که میگیرند متناسب هست یا نه اگر با همین فرمان برویم بزودی به انجا میرسیم
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
شبکه خبر هم اکنون با دو کارشناس طماسب مظاهری و پور ابراهیمی و مصباحی مقدم در مورد سود بانکها و رشد نقدینگی و استقلال بانک مرکزی در حال صحبت هستند خیلی حرف های ایدولوژیک در باب بانک بحث میکنند تا تورم به سه درصد نرسد نه رشد اقتصادی داریم نه میشود جلوی رشد نقدینگی را گرفت نه میشود سود کمتر داد لذا پرسش این هست که چرا سودی در سال هشتاد با نرخ بیست درصد تقریبا پلنزده هزار تومان در ماه میشد یک کیلو گوشت خرید آیا در سال ۹۷ هم میشود آیا ارزش پول حفظ شده است کسانیکه پول خود را تبدیل به طلا و ارز کردند چه پاسخی دارید سپرده گذار همیشه ضرر کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
نه اینکه ایرانی هایی که به خارج می روند خوب هستند!
پاسخ ها
ناشناس
| Slovakia |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
خب ایرانی ها که به خارج می روند برای سفر معنوی و زیارت که به ترکیه یا تایلند نمی روند ادعایی هم ندارند کشور ترکیه و تایلند هم ادعا ندارند مهد مدیریت جهان هستند اما این برای عراقی ها یک تایلند خیلی نزدیک درست شده و امثال شماها به جای احساس ننگ و تحقیر و مقابله با این قضیه توجیه گر هستید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اولا برای زیارت نمیروند دوما به اون کشور حمله نکردند و 250 هزار نفر از اونا رو نکشتند سوما بی ادبی و گستاخی نمی کنند و به مردم اون کشور احترام میزارن و ............
محمود
|
Canada
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
پاى مرغت رو ببند به زوار امام رضا ( ع ) تهمت نزن٠
پاسخ ها
حمیدخان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
قو قولی ؛ قو غول
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
کرم از خود درخته با زور که اینکار رو نکردند مساله اینه پول اینطوری در آوردن به دهن اینجور آدما مزه کرده؛
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
محمود خان زوار امام رضا نه زوار ناموس مردم امام رضا را به این مسئله ربط ندهید طبق معمول هر کجا کم میاورید پای شخص دیگر را وسط میکشید
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
به لطف شبکه های مجازی تمام مردم دنیا به سرعت نور آن جوان شجاع که به نایب رییس مجلس انتقاد داشتند که مقام شما برای درس اخلاق نیست بلکه مردم رای دادند که مجلس با تصویب قانون مشکلات مردم حل شود اما کو گوش شنوا ولی تعجبم از آن روحانی که فکر لباس خود بود نه فکر مردم . پس این همه در سر منبر میگفتی مردم حق پرسش گری دهرند چی شد رنگ باخت
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
دوست عزیز اگر امثال بنده یک صدم لحن ان جوان نسبت به یک مقام انتقاد میکردیم قطعا برخورد می شد حالا که نشده و کلی رسانه اقدامش را تمجید میکنند یعنی طرف پشتش گرمه.اینها هم دعوای قدرته و معیشت مردم چندان براشون مهم نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
ناشناس 23:45 احسنت .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
دقیقا درست میگی و اخبار 20:30 هم از سر اتفاق این مطلب را پخش کرد
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
گشت محسوس و ایستگاهی به نامحسوس تبدیل شد . ایکاش این نیرو را در عمران و آبادانی کشور بکار میگرفتند و این همه بنزین هم استفاده نمیشد . پس کار نیروی انتظامی چی میشود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
برای چی این همه می خواهند در کشور نا امنی و بمب بگذارند ولی نمی توانند؟
یکی از انها این چیزها است
لطفا بدون احساس نظر بدهیم بد نیست اگر دلسوز باشیم
!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
آقای ناشناس عزیز!!!
امنیت ما مرهون تلاش عزیزان وزارت اطلاعات و ارتش میباشد،
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
ارتش در این چیزها زیاد دخالت نمی کند بر اساس قانون
جناب ناشناس
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
تابش . وزیر اقتصاد بعدی هم نمیتواند کاری انجام دهد . حدود چهل سال هست از دوره نوجوانی خانوادهام از قبل از انقلاب پر جمعیت بودند و همیشه در استرس فرزندان در سربازی و ازدواج و کار و اقتصادی بسر میبردند بهرحال تا کی اضطراب و استرس بیمار شده ایم . بهرحال تا کی میخولهند با علوم اقتصادی بازی کنند . دلار را گران کنیم که اجناس گران شود سپس تقاضای کالا وجود نداشته باشد ارزش پول پایین که صکعت توریسم تقویت شود چرا اینکار را کردید خوب از تولید حمایت میکردید آخر کجای دنیا ارزش پولشان را پایین آوردند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
یعنی ایرانی جماعت اینقدر نا اهل شده که به همدیگر رحم نمیکنه......خرید خودرو بدون صلح......تا یک سال
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
بحث هایی مثل شنود فقط یک چیز را نشان میدهد
آن هم عدم اعتماد ملت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰
یکی به جناب خان محمد علی در کامنت اول بگوید لطف کن دیگر پیام نگذار....گویی در مریخ زندگی میکند و از همه چیز بی اطلاع اما پرادعا!!!!
آقاجان!!!!
الله کرم اصولگراست نه اصلاح طلب....

تاب جان کامنت منو زیر کامنت اول بگذار بلکه ببیند من هرکار کردم نشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اصلا همینکه کامنت سراسر غلطش را زیر پیام کسی گذارده که محتوایش هیچ ربطی به صحبتهای الله کرم نداره یعنی این جناب خان محمد عاشق دیده شدن و مطرح شدنه
هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
طرح ممنوعیت فروش عالیست بلکه باید بیشتر از بک سال باید باشد. درضمن واقعا جای تاسف است مسولان فقط حرف مفت میزنند با چند راه کار ساده فروش خودرو قابل کنترله اولش هم اینکه خودشان مراقب باشند تا نمایندگیها جرات دزدی و تخلف نکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
قولنامه ای میفروشن بعدازیسال سندمیزنن کاری نداره.بایدفرهنگ عوض شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
سلام من مدتی مشهد زندگی می کردم و بنا به شرایط کاریم هر روز چند بار گذرم چهار اره شهدا تردد می کردم غروبها چند نفر را می دیدم که برای عراقی ها خدمات جنسی انجام می دادند زنان را با ماشین پژو می اوردند تحویل عربها می دادند صبح پول کلان می گرفتند می رفتند اگر می خواهید حقیقت را ببینید مشکل نیست چهارراه شهدا برید از کسبه انگشتر فروشهای انجا تحقیق کنید قهوه خانه انجا رابطط جنسی دارن بپرسید چرا همه چیز را به بیگانه ربط می دهید.باورتان نمیشه یک ماه به من که بازنشسته هستم ماموریت بدهید همه را برایتان شناسایی کنم
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
امشب در مورد الاه کرم در گوگل سرچ کردم سخنی از ایشان در آن سایت بود که میگفت ما بچه های ارزشی وقتی ببینیم دختر هاشمی در مورد دوچرخه سواری زنان شعار میدهد ما کارمان این هست که با آتش به اختیار دوچرخه های جلوی پارک ها را پنچر کنیم تا دختران دوچرخه سوار نشوند دوست عزیز تو که گفتی ایشان اصلاح طلب هست ایشان به نو اصول گرایی را هم عبور کردند
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
جناب استان دار خراسان، كسي كه بخواهد خاك بر سري بكند مگه حتما بايد مجرد باشد؟ هر آقايي كه ازدواج كرده بر اساس دين مبين اسلام الا ماشاءالله مي تواند صيغه كند و حتي براي اين كار نيازي هم به اجازه همسر خود ندارد!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اتفاقا درست است بحث خانواده در مردم عراق با ایرانی ها متفاوت است و آنها به آسانی می توانند با زنهای دیگر ارتباط داشته باشند و این را بد نمی دانند. ضمن آنکه همسران آنها نیز در صورت اطلاع کاری از دستشان بر نمی آید و شاید حتی اعتراض هم نکنند.
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اصولا هر جا توریست وبندرگاه و محل تردد افراد غیر بومی است اینگونه مسائل هم هست. زیاد وکم دارد.این مسائل در کلیه کشورها در اماکن توریستی به شدت دیده میشود. درایران اسلا می سیاربسیار ضعیف تر ودر اماکن مذهبی بازهم ضعیفتر است.و دیده میشود.من با صحبت های حجت الاسلام زائری واستاندار مشهد بیشتر موافقم تا تبلیغات منفی دیگران. البته نکاتی است که سیستم های حمایت فرهنگی واقتصادی اجتمائی مشهد که باخیل توریست زیارتی مواجه است با ید به ان بیشتر توجه کند. مخصوصا مهاجرین خلاف کار.در مشهد چند جنایت در مورد کودکان دیده شد که تکان دهنده بود. من نمی دان ایا استان قدس در حمایت از افراداسیب پذیراقتصادی و فرهنگی فعالیتی دارد یا خیر.استانداری وپلیس و سیستم های اجتماعی پس از بررسی بهتر است حقایق را انگونه که هست با مردم در میان بگذارند.
عليرضا
|
United States
|
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
آيا شما هم ، دارا ئيهاى ارزى دولت را بعنوان ناموس رئيس كل بانك مركزى ميشناسيد!!!!؟؟؟
آيا فكر نميكنيد كه اصلى ترين تكليف بانك مركزى ، عمدتا حفظ ارزش پول رايج مملكت خودش ميباسد؟؟؟؟
آيا بهتر نبود تا موضوع استفاده از استعاره ناموس( آنهم اگر واجب بود تا جايگزين عبارت وظيفه ذاتى گردد) ، صرفا براى حفظ ارزش پول ملى به كار برده شود ؟؟؟؟
آيا بهتر نبود كه رئىس كل بانك مركزى ، لزوم حفظ و حراست منطقى از كل مبالغ ذخائر ارزى را ، فقط وسيله اى براى حفظ ناموس تلقى ميكردند و نه خود ناموس؟؟؟
و بالاخره بهتر نبود تا اصلا ، كلمه پو پوليستى ناموس را حتى براى حفظ ارزش پول ملى هم به كار نميبردند تا از قبل ، موضوع بر باد رفتن آن ، متاسفانه ، نقل هر كوچه و بازار باشد.
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
الله کرم نه اصولگراست نه اصلاح طلب فقط آدم زرنگی است
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
آقای ظریف حسابهای توئتری فیک نیستند،از طرف ماموران نمیتونند هویتشون را علنی کنند،هر کسی به نفع شما توئیت کنه جایزه میگیری اما مخالف شمانه چرا علاقه دارید مخالفین را اجیر شده عربستان و امریکا و...بدونید؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اقاي علي مطهري بسيار مغرور و حق به جانب در نامه به صدا و سيما اوت بنده خدا منتقد رو مجددا مورد حمله قرار داده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
گسترش شایعات عجیبی از قبیل وجود دستگاه شنود در درختان و روابط غیراخلاقی در مشهد و... نشان دهنده عمق بی اعتمادی مردم است. وقتی هر چند وقت یک بار با اخبار عجیب و غریبی روبرو میشویم که کمی بعد از سوی مسئولین تکذیب شده و کمی بعدتر تایید میشود، آیا نباید انتظار این بی اعتمادی عمیق و درنتیجه سوءاستفاده دشمنان از آن و به وجود آمدن چنین شایعاتی را داشته باشیم؟!!! یک مثال آشکار در این مورد، وجود صیادان چینی در آبهای جنوب بود که دیدیم چند بار تکذیب شد و البته در نهایت تایید شد!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
برخی آقایان از جمله آقای زایری بگونه ای صحبت می کنند که اصل موضوع مربوط به مشهد را پذیرفته اند ولی علل عوامل مربوطه را یا نپذیرفته اند یا آدرس غلط می دهند ولله ایجاد چنین شرایطی در هرکجای دنیا کاملا طبیعی است و ربطی به مشهد تنها ندارد اغلب شهرهای بزرگ کشور با مشکل بسیار خطرناک حاشیه نشینی که از نقدینگی بسیار خطرناکتر است مواجه اند شرایط بگونه ای پیشرفته که جبران آن سالها طول خواهد کشید جناب زایری ارتباط دادن این مسایل به دشمن و انگلیس اسراییل هیچ مشکلی را حل نمی کند ودیگر این توجیهات را کسی هم باور نمی کند وقتی علوم انسانی آنقدر مورد هجوم واقع می شود نتیجه همین می شود که شما می فرمایی ما نیاز به جامعه شناسی آکادمیک داریم بار ها و بارها این نا هنجاریها از طرف جامعه شناسان تذکر داده شده بود ولی همه به اتهام غربی بودن با بی توجهی روبرو شد حالا بخاطر مسایل مذهبی و توریسم مذهبی موضوع آشکار تر و قابل توجه تر شده و الا این مشکل در اطراف اغلب شهر های بزرگ شکل گرفته و صحبت از آنست که حدود پانزده میلیون نفر حاشیه نشین داریم که رقمی بسیار وحشتناک است همین طور چهارده میلیون زوج آماده به ازدواج داریم که امکان ازدواج ندارند و شرایط هم هرروز برایشان سخت تر می شود آن شرایط سخت واین جمعیت انبوه آن فجایع را ببار خواهد آورد و ظاهرا در کلان سیاست کشور جایگاه در خوری ندارد وما عملی نمی بینیم چه عراقی ها بیایند و چه نیایند فاجعه رخ داده و هر روز بر ابعاد آن افزوده خواهد شد
چشم ها را باید شست
جور دیگر باید دید
به علوم انسانی احترام بگذاریم حتی اگر به آن ایرادی هست
موفق باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
من حجالت میکشم که بگم علی مطهری نماینده من هم هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
: تنها ۳ درصد زائران خارجی که به مشهد سفر می کنند مجرد بوده
اقای استاندار مجردها را ول کن...متاهلها دنبال این کارها هستند.البته صیغه می کنند
پاسخ ها
چگوارا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
میگن ک : از نخورده بگیر بده به خورده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
یک روز گذر ما به یکی از سفره خانه های معروف مشهد در طرقبه افتاد . متاسفانه با اسرار خدمه سفره خانه جهت نشستن در محل غیر vip ما در محل vipمستقر شدیم که شاهد سرو مشروبات الکلی به مراجعه کنندگان خاص در بخش vip مواحه گشتیم که جای بسی تامل دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
نمیگذاریم در مشهد کنسرت برگزار شود ، اینجا جای اینگونه کادها نیست . ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
چرا کسی با مسولین اشکالات را وهمچنین اگر میدانند راهکار خروج را نمی گویند گفتن اشکال ونشان دادن ان خیلی اسان است ولی راهکار دادن در این وضعیت خیلی مشکل است که متاسفانه همه دوستان فقط ایراد میگیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
برادر عزیر برای صیغه کردن نباید حتما مجرد بود که!!! این چه استدلالی است که چون 3% عراقی های زائر مجرد هستند پس مشکلی نیست.در فرهنگ اعراب ازدواج های متعدد و صیغه کردن امری طبیعی و موجه می باشد.
ناشناس
|
-
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
چرا برادران عراقی قبلا اینهمه به زیارت نمی امدند و حالا میایند و چرا حالا که میایند مجردی میایند مگر زن و بچه ندارند.....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
چون دلار ۳ برابر شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
دلیل اولش اینه که ارزش پولشون الان نسبت به ما خیلی بالاست و گرنه درست است اگر فقط به خاطر مسائل جنسی سفر می کردند مقصدشان احتمالا تایلند بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
بنظر این موضوع را باید از منظر دیگری هم دید و ان اینکه بر فرض وجود وسعت بالا در اخذ خدمات جنسی توسط عراقی ها در مشهد مشکل از عراقی بودن و عرب بودن نیست .مگر این افراد تجاوز به عنف میکنند و یا مزاحمت برای ناموس کسی ایجاد میکنند . خیر این اشکال از حاکمیت و دولت در درجه اول و از خود اشخاص اعم از دلالان و خانومهای خدمات دهنده است و اگر باید رگ غیرتمان باد کند باید برای خودمان باشد نه توریسم. که اگر این اتفاق هم می افتد قطعا نام این افراد را قطعا نباید زائر گذاشت و قطعا اینها توریست هایی هستند که با ادرس قبلی متاسفانه به مشهد سفر کرده اند نظیر بخش عمده ای از ایرانی هایی که به عنوان توریست به کشورهای خاص میروند .راه حل ان داخلی است و باید ریسک این خدمات برای دوطرف بالا رود و اگر در خصوص توسعه فحشا جهت خودمان بنا به مصلحت و یا فشار داخلی برخی اقشار و عموما جوانان بی دغدغه و متول کوتاه امده و عملا نه قانونا موضوع خانه های فساد و تن فروشی و .. را جرم انگاری نکرده و حریم خصوصی را پررنگ نموده ایم در خصوص این موضوع و انهم در شهرهای زیارتی و خصوصا خارجی ها باید سخت گیری نمود و قانون را اجرا کرد و جلوی این حواشی و بی حرمتی ها و تبعات بعدی جهت دو جامعه شیعی را گرفت و از ورود افراد خودسر و با نیات دیگر جلوگیری کرد
کیارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
لطفا ورود عراقیها رو به کشور عزیزمان قطع کنید .
ناشناس
|
-
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
ادم که از هلند و المان و سوئیس و بلژیک که به اینجا نمیاید از عراق و افغانستان و پاکستان که تحت عنوان توریست میایند .....
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
یب رییس مجلس همچنین در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا و سیما پخش ویدیوی مربوط به حواشی سخنرانی خود در گلپایگان را مغرضانه و هدفدار توصیف کرد.آقای مطهری حتما آن حرفهایی که به آقای کوچک پور پشت تیریبون مجلس زدی هم حق با شما بوده؟جادب مرد به ز دولت اوست.
شمسایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
از تمامی کامنت ها بر می آید: فروپاشی اعتماد مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
خدا را هزاران مرتبه شکر که در این دنیا کشورهایی مثل امریکا و اسرائیل و خلاصه بسیاری دیگر وجود دارند تا از خشکسالی، بی آبی، بالا رفتن قیمت ارز و طلا گرفته تا موضوع مشهد و عراقی ها و زمین لرزه و خلاصه همه مسائلی که به بی کفایتی ما دلالت دارد را بر گردن آنها بیندازیم
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
شاید ادعای کارگذاشتن شنود در درختان خنده دار باشد اما فرمایش رییس کمیته محیط زیست قهقهه دارد
ایشان ظاهری در عصر رادیو نفتی بسر می برند و از پیشرفتهای علم و تکنولوژی هیچ اطلاعی در دست شان نیست
یک بشر
|
United States
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اقا سکه و ارز داره دوباره رکود میزنه!
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
"تنها ۳ درصد زائران خارجی که به مشهد سفر می کنند مجرد بوده و این افراد نیز جزو افراد متدین هستند که تنها برای زیارت بارگاه منور رضوی به این شهر می آیند"
آدم حظ می کنه از این استدلالها و بیانات
باید گفت آقای استاندار! با منطق شما می شود گفت مردم ایران و عراق و عربستان و کلا کشورهای عربی مسلمان و متدین هستند و اگر مسافرت می روند به قصد خیر است و گناهی از آنان سر نمی زند! به به!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
مسافران وتوریسم تایلند چند درصد متاهلند ...؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
از نظ ر شرعی صیغه موقت ثواب هم دارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
در شرایط خاص مجاز است نه ثواب داشته باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
آقا تاکی میخواهید ماله کشی کنید،احتکارها،رانتها،اختلاسها،،فحشا ،ایدز،اعتیادو...که درکشوربیدادمیکند
چکیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
دشمن ایران و اساسا بشریت مطابق نص صریح قران کریم نادانی و جهل است ، برای هر پروسه و اتفاق اجتماعی می توان به 4 اصل (انکار- سرپوش گذاشتن یا ماست مالی کردن-تشخیص علت-عمل ودرمان کردن )را ذکرکرد مسئولین ما فقط به دو مورد اول اشاره دارند وخودرا راحت میکنند غافل ازتشخیص وبررسی وسپس داشتن راه حل مناسب آن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
بسمه تعالی
چون زائران با خودشان دلار میآورند و قیمتهای خوبی پرداخت میکنند مهاجرانی جنسی هم به سمت مشهد سرازیر شدن.
مثل اینکه یادتون رفته تو حمله عراق به کویت ۱۰۰۰۰ فرزند نامشروع متولد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
ایران نمی تواند پوشک بچه تولید کند پوشکی که همه خانواده های ایرانی نیاز دارند لطفا آقایان واقعبینانه به مسائل نگاه کنند مردم می فهمند
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
عاقبت تماشای برنامه های مبتذل ماهواره ای همین است
مشهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
اگر فردی جرات بکند و به ناموس ایرانی پیشنهاد بد بدهد مردان باغیرت قطعا اورا زنده نخواهند گذاشت .

فقر، بیکاری ،اعتیاد ،طلاق و فساد و فحشا را از بین ببرید تا حیثیت ملی ما ایرانی ها زیر سوال نبرند .
التماس تفکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
نصب شنود در درختان شهر تهران خنده دار است!
کجایی کاری؟
روی لوله های فاضلاب تهران هم این کارهارو میکنند.
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
امروز عراقی ها از اسرائیل هم بدتر هستند.جناب زائری همسن سالان من نه جنایات همین به قول شما برادران را در زمان جنگ فراموش نکرده اند گورهای دسته جمعی دلاوران این مرز بوم فراموش نشده.خواهران ومادران بی عصمت شده توسط همین برادر ها فراموش نشده.امروز هم که در شهرهای مرزی به خاطر سقوط ارزش پول کشور از زمین خواری تا تاراج کالا های اساسی همین برادر ها غرق شادی وسرورند.پرسیدید چرا این برادران تا به امروز دیناری از خسارات جنگ را که محکوم شدن چرا پرداخت نکردن.به قول شما برادران ما هستند شاید جوانتر ها روز های جنگ را فقط از گفته ونوشته دیگران شنیده باشند ولی نسل من با گوشت وپوست احساس کردیم. در مشهد مقدس صاحبان تعدادی از هتل ها بردران افغانی هستند وامروز هم باید شاهد باشیم عراقی ها را.اعراب فلسطین نابود شدن فقط به خاطر فروش ملک وپول پرستی بعضی از هموطنانشان .حالا یا بازور ویا با دوز وکلک اینگلیسی ها
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
این نیروها را در ورودی شهرها بسیج کنید تا جلو این حرفها گرفته و مسائل ناموسی مردم مورد سوء ظن قرار نگیرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
فضای مجازی پر از دروع است و خبرهای جعلی و ساختگی . فقط ببینید در این یک سال اخیر خبر مرگ چند شخصیت معروف در این فضا منتشر شده که هنوز زنده هستند. در الودگی صوتی تهران در یفه لباس افراد هم که شنود بگذاری چیزی به گوش نمی رسد چه رسد به داخل درختان مگر اینکه شنود برای شنیدن صدای کرمهای درختان باشد.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
تنها سه درصد از زایرن عراقی مجرد هستند و بیشتر برای زیارت هست حالا مثلا برای خواندن یک صیغه دو دقیقه ای کار سختی نیست . هزینه ای ندارد . تمام ممالک عربی گرفتار صیغه مبالغه هستند .
ناشناس
|
France
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
طبق آمار رسمی سالیانه چهار میلیون زائر عراقی به مشهد میروند. سه درصد این افراد مجردند. یعنی صد و بیست هزار فرد مجرد(طبق آمار جناب استاندار). که تقریبا معادل سفرهای سالیانه ایرانیان به شرق آسیا هست. جناب استاندار انگار قصد درست نمودن ابرو را داشته و چشم را هم کور نموده است با آماری که آرائه نموده است
هیچکس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
بخشی از مشکلات را دشمنان ایجاد می کنند ما بقی را خودتان (مسئولین)همه این مسائل وجود دارد با کمی تامل و دوری از تن پروری چرخی در کوچه بازار مشهد و بقیه شهرها بزنید حتما متوجه عمق فاجعه خواهید شد،انگار شما درد ندارید ، دراین جامعه زندگی نمی کنید، و از مردم دور هستید.
ناشناس
|
Slovakia
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
زیارت و رابطه معنوی و البته با چاشنی صیغه !!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
وزیر صمت سهم بیشتری در نابسامانی های اقتصادی بوجود آمده در کشور را دارد ولی مجلس محترم کوتاهی کردند و ربیعی را در صدر قرار دادند باید اول شریعتمداری و وزیر اقتصاد استیضاح و برکنار میشدند بعد ربیعی.
به نظرم با این کوتاهی مجلس مردم دچار فشارهای بیشتری شدند که حاصل ناکارامدی وزیر صمت بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
جناب اقای استاندار مشهد
برادر من ، بدترین نوع دفاع از یک مساله، بد دفاع کردن است، کاری به درست یا غلطی این مورد ندارم ولی سه درصد مجرد با توجه به امار زایران خارجی مشهد می شود ۱۲۰ هزار نفر
پس لطفا با مطالعه حرف بزنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
منظور استاندار کاهش نگاه منفی به زائرین بوده یعنی اینکه با فرض فساد گستره ان و فرض اینکه تمامی این امار هم برای فحشا مسافرت میکنند میزان ان سه درصد است . که البته تفسیر اشتباهی است چون متاهلین تضمینی بر عدم استفاده از شرایط را ندارندو شاید بدتر هستند.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات احمد امیرآبادی فراهانی ایرج حریرچی محسن طاهری حسنی مبارک نمازهای ماه رجب