34367بازدید
هزار و سیصد و سیزدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: آخرین جزئیات محاکمه همسر مهناز افشار/چرا مدیری برای اجرای «سوغاتی» مجوز داشت و ناصر چشم آذر نه؟ و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۲۸۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰ 27 August 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

پیشنهاد میرسلیم به روحانی

سیدمصطفی میرسلیم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره استیضاح وزیر اقتصاد و مطالبه تغییر وزرای اقتصادی دولت، گفت: من شخصاً به آقای روحانی پیشنهاد دادم "قبل از اینکه مردم اعتماد خود را به شما از دست بدهند، تغییری در هیأت وزیران به‌ وجود بیاورید، در غیر این‌ صورت مجلس اقدام خواهد کرد. وی افزود: به ایشان گفتم "دیدید که وزیر کار برکنار شد، ممکن است باز هم این مسائل پیش بیاید؛ لذا خودتان ابتکار عمل را به‌دست بگیرید که این‌گونه موجه‌تر است و این واقعیت‌هایی است که وجود دارد".رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی درباره حضور رئیس‌جمهور در مجلس برای پاسخ به سؤالات نمایندگان گفت: رئیس‌جمهور اگر بتواند صادقانه مسائل و مشکلات را مطرح کند، این صداقت موجب خواهد شد که او بتواند روی اعتماد مردم حساب کند چون که نمی‌توانیم مشکلات کنونی کشور را جز با همکاری مردم حل کنیم.

آخرین جزئیات محاکمه همسر مهناز افشار

«یاسین رامین» فرزند «محمدعلی رامین» معاون مطبوعاتی دولت محمود احمدی نژاد، 20 شهریور ماه در ادامه رسیدگی به پرونده تشکیل شده با شکایت جمعیت هلال احمر، محاکمه می شود. یکی از اتهامات رامین در این پرونده «خیانت در امانت» است./نامه نیوز

انتخابات حزب اعتماد ملی تأیید نشد

دبیر کمیسیون ماده 10 احزاب وزارت کشور با اشاره به بررسی گزارش مجمع عمومی حزب اعتماد ملی در جلسه این کمیسیون گفت: از نظر کمیسیون انطباق اساسنامه و مرام‌نامه حزب اعتماد ملی با قانون جدید مورد تأیید است، اما انتخابات اعضای شورای مرکزی و بازرسی این حزب باید مجددا برگزار شود.

توجیه ضرغامی برای سخنان رحیم‌پور ازغدی

عزت‌الله ضرغامی از هم‌صبحانه بودن امروز خود با رحیم‌پورازغدی خبر داد و محتوای این جلسه را تشریح کرد.ضرغامی تصریح کرد: امروز با آقای رحیم‌پور ازغدی هم صبحانه بودیم و در مورد جنجال رسانه‌ای سخنرانی‌اش در فیضیه با هم صحبت کردیم. سخنان او در مورد تولید انبوه مرجعیت با آنچه در رسانه‌ها به او نسبت داده شده کاملاً متفاوت است. او می‌گفت مرجعیت مقامی نیست که به‌راحتی در اختیار هر عالمی قرار گیرد. وی گفت: ده‌ها سال مطالعه، رنج و تحقیق شبانه‌روزی و خودسازی فردی می‌خواهد که بااستعداد ذاتی همراه شود تا این توانمندی به فعلیت برسد و در یک فرآیند طبیعی و علمی مورد تأیید و رجوع دیگران قرار بگیرد. بین سخنان آقای رحیم‌پور و فرمایشات مراجع بزرگوار اختلافی ندیدم. البته راجع به برخی توجهات رسانه‌ای هم گفت‌‌وگو کردیم. امر مهمی که باعث می‌شود یک سخنرانی جامع، عالمانه و دلسوزانه تحت‌الشعاع ادبیات خاص یک بخش کوتاه آن قرار گیرد.

ضرغامی تأکید کرد: شخصاً هم معتقدم تحول در دروس حوزه هم موضوعی نیست که بزرگان حوزه با آن مخالف باشند. چراکه در طول سال‌های اخیر به ویژه در دوره مدیریت جدید حوزه، اقدامات مهمی انجام‌شده، می‌شود و باید بشود. تجربه تاریخی جنجال بزرگ فقه سنتی و فقه پویا و پاسخ ساده آن بزرگوار که پویایی در متن و ذات خود فقه سنتی جواهری نهفته است، پیش چشم ماست./تسنیم

توصیه چمران به روحانی برای جلسه فردا

نایب رئیس جمنا گفت: انتظار می‌رود که در جلسه طرح سؤال از رئیس جمهور مسائل سیاسی مطرح نشود.مهدی چمران درباره طرح سوال از رئیس جمهور اظهار کرد: سؤالات باید متناسب با مسائل معیشتی و اقتصادی کشور باشند و رئیس جمهور نیز پاسخی مرتبط با موضوعات مطرح شده را ارائه دهد. وی افزود: چالشی که جامعه با آن روبه رو بوده و اقشار مختلف را درگیر خود کرده مسائل اقتصادی است، لذا انتظار می‌رود که در جلسه فردا مسائل سیاسی در مجلس بازگو نشود، چرا که اکنون موضوعی مهمتر از پیگیری معیشت مردم وجود ندارد.نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب بیان کرد: نمایندگان مجلس باید از طرح سوالات سیاسی بپرهیزند و از جلسه فردای مجلس به عنوان فرصتی برای بهبود اوضاع کشور استفاده کنند.چمران خاطرنشان کرد: روحانی باید پاسخ‌های منطقی و عاقلانه به نمایندگان بدهد و با خونسردی و بیان حقایق پاسخگوی مردم باشد.

نظر احمدی نژاد درباره پوشش «سرنا ویلیامز»

رییس‌جمهور سابق اعتراض مسئولان تنیس فرانسه به نحوه پوشش تنیسور آمریکایی در مسابقات تنیس را بی‌احترامی به این تنیسور خواند و گفت: برخی معنای واقعی آزادی را نمی‌دانند. محمود احمدی‌نژاد به ممنوعیت ورود سرنا ویلیامز تنیس‌باز مشهور آمریکایی به افتتاحیه مسابقات جهانی تنیس در فرانسه به دلیل نوع پوشش او اعتراض کرد.احمدی‌نژاد طی یک توییت در صفحه شخصی توییتر خود نوشت: چرا فرنچ اوپن (رقابت‌های تنیس فرنچ اوپن در پاریس) به سرنا ویلیامز بی‌احترامی کرده است؟ متأسفانه برخی افراد در همه کشورها از جمله کشور خودم، معنی واقعی آزادی را نمی‌دانند.برنارد جیودیکلی رییس فدراسیون تنیس فرانسه در گفت‌وگو با مجله تنیس به پوشش ویلیامز در افتتاحیه مسابقات جهانی اعتراض کرده و گفته محدودیت‌های مشخصی برای یونیفورم بازیکنان اعمال خواهد شد. وی گفت: من فکر می‌کنم بعضا ما خیلی تند می‌رویم. لباس ویلیامز دیگر قابل قبول نیست. باید به بازی و مکان احترام گذاشت. ویلیامز درباره نوع پوشش خود پس از بازی‌های ماه می گفته بود این لباس به دلیل جذب بودن مانع از لخته شدن خون او پس از زایمان خواهد شد. او پس از زایمان در ماه سپتامبر دچار آمبولی شده بود.این تنیسور آمریکایی گفت: من معمولا حین بازی‌ها شلوار می‌پوشم تا جریان خونم را حفظ کنم. این یک لباس راحت و کاربردی است تا بتوانم بدون مشکل بازی کنم. وی بعد از بازی‌های ماه می و پوشیدن لباس جنجالی خود گفته بود این پوشش به او حس جنگجو بودن را می‌دهد.

کنایه آملی لاریجانی به صاحب منصبان اپوزسیون شده

آیت الله آملی لاریجانی گفت: مسئولان محترم قضایی و قضات شریف توجه داشته باشند که ما در برهه حساسی قرار داریم و به واسطه برخی سود جویی ها، اعتماد مردم در بخش هایی مخدوش شده است. متأسفانه برخی نیز که خود سالها در بالاترین مناصب کشور مسئولیت داشته اند و امروز باید بزرگترین پاسخگوی شرایط فعلی باشند، فضا را آماده موج سواری دیده اند و چهره مخالف و اپوزیسیون به خود گرفته اند؛ چنانکه می بینیم پیاپی سخنانی علیه نظام و بویژه دستگاه قضایی بر زبان می آورند و غافلند که مردم بصیر و فهیم ما آنها را می شناسند و غوغا سالاری آنان را نیز دیده اند، بریز و بپاش های آنها را هم دیده اند.

چرا مدیری برای اجرای «سوغاتی» مجوز داشت و ناصر چشم آذر نه؟

درحالی‌که مهران مدیری در تازه‌ترین کنسرتش قطعه «سوغاتی» را به صورت باکلام اجرا کرد، ناصر چشم‌آذر (تنظیم‌کننده این قطعه) هیچ وقت نتوانست برای اجرای آن به صورت باکلام مجوز بگیرد. خانواده زنده‌یاد ناصر چشم‌آذر در متنی که در همین خصوص در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار دادند، نوشتند: پیدا کردن و دسترسى به آثار ناصر چشم‌آذر و خانواده او که همواره میراث‌دار آثارش بوده و هستند، اصلا کار سختى نیست! ناصر چشم‌آذر براى اجراى یکى از ترانه‌هاى معروف و پرطرفدارش به نام «سوغاتى» در کنسرت خود، مدت‌ها دوید و تلاش کرد تا بتواند آن را با خواننده مورد نظرش در برج میلاد اجرا کند که بى‌ثمر ماند و به او اجازه داده نشد. درنهایت تنها موسیقى بى‌کلام آن به صورت ارکسترال اجرا شد و متاسفانه براى همین اجرا هم مورد مواخذه قرار گرفت تا بهانه‌اى باشد که از اجراى کنسرت بعدى‌اش در سالنی که مدنظر ایشان بود، ممانعت شود. این بى‌معرفتى یکى از همان موانع بى‌دلیل و سلیقه‌اى بود که در زمان خودش روح مرحوم را خراشید و به شدت دلش را شکست.

روایت عجیب کریمی قدوسی از نقش هاشمی در ماجرای فیضیه

علیرضا رحیمی، نماینده مجلس در حساب توییتر خود نوشت: شرح تجمع طلاب در فیضیه را از نمایندگان قم بطور جداگانه شنیده ام.دیروز حین بحث در کمیسیون #امنیت_ملی اقای کریمی قدوسی گفت ماجرای پلاکارد سناریوی خود خانواده آقای #هاشمی است برای مظلوم نمایی!! حتی عکاس هم به #فیضیه فرستاده اند گفتم پس مقصر اصلی خانواده آقای هاشمی هستند؟! گفت بله

روحانی اعلام کرد در اجلاسیه خبرگان شرکت نمی‌کند

عضو هیأت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه از رؤسای سه قوه دعوت کرده‌ایم تا در اجلاسیه آتی حضور پیدا کنند، گفت: رئیس‌جمهور اعلام کرد از حضور در این اجلاسیه معذور است اما رؤسای دو قوه دیگر، قول حضور در اجلاسیه را داده‌اند. حجت الاسلام سیّداحمد خاتمی عضو هیات‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری، صبح امروز دوشنبه در نشست خبری اظهار داشت: با توجه به مشکلات معیشتی مردم، اجلاسیه پیش روی مجلس خبرگان به این موضوع اختصاص می‌یابد. وی با بیان اینکه از روسای سه قوه دعوت کرده‌ایم تا در این اجلاسیه حضور پیدا کنند، گفت: رئیس‌جمهور اعلام کرد از حضور در این اجلاسیه معذور است اما روسای دو قوه دیگر، قول حضور در اجلاسیه را داده‌اند. خاتمی با بیان اینکه نمی‌دانیم عذر رئیس‌جمهور برای عدم دعوت خبرگان چیست، گفت: به نظر ما این یک فرصت برای ایشان است.

مجوز کنسرت خیابانی شجریان در ارشاد صادر شد

الهام فخاری درباره سرنوشت کنسرت‌های خیابانی تصریح کرد: با وزیر ارشاد گفت‌وگوهایی داشتیم و مجوزهای لازم را از وزارت ارشاد به عنوان متولی امر دریافت کرده‌ایم. وی در گفت‌وگو با روزنامه آرمان افزود: باید مجوزهای انتظامی هم اخذ شود که در اینجا شورا نقش تسهیلگر و هماهنگ‌کننده را ایفا خواهد کرد.

مؤسس یک تور انگلیسی لغو پروازها به تهران را یک «شرم عظیم»خواند!

هواپیمایی بریتانیا پروازهایش را به ایران لغو کرد. هم اکنون این هواپیمایی هفته‌ای شش پرواز در این مسیر طی می‌کند. قرار است در 23 سپتامبر آخرین پرواز هواپیمایی بریتانیا تهران را به مقصد لندن ترک می‌کند. اما حالا یک تور بریتانیا به دنبال پیدا کردن پروازهای جایگزین برای فرستادن مشتریان خود به ایران هستند. جان بلبی موسس این تور این اتفاق را یک «شرم عظیم» خواند و در این رابطه گفت: در 10 سال اخیر ما 1500نفر را به ایران فرستاده‌ایم و هیچ حادثه‌ای رخ نداد. او افزود: بارها و بارها مشتریان ما برمی‌گشتند و می‌گفتند مردم ایران دوستانه‌ترین افرادی هستند که تاکنون دیده‌اند، مهمان‌نوازی ایرانی افسانه‌ای است./ خبرآنلاین

کنایه‌ای سنگین به همایون شجریان

هوشنگ کامکار درباره پیشنهاد همایون شجریان برای برگزاری کنسرت خیابانی گفت:‌ در مملکتی که من دارم زندگی می کنم، باید عقل داشته باشم و چیزهایی که فقط جنبه تبلیغی دارد را نگویم. چرا نمی گویند در سالن میلاد چهل شب، کنسرت رایگان برگزار کنم. در خیابان کنسرت برگزار کردن عملی نیست. در خیابان کنسرت برگزار کردن سخت است. چطور می خواهند مردم را کنترل کنند. چطور می شود جلوی حمله احتمالی داعش را گرفت./تسنيم

تخریب رئیس‌جمهوری خیانت به کشور است

علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: نظارت بر رییس‌جمهور حق قانونی مجلس است اما تضعیف و تخریب عالی‌ترین مقام اجرایی کشور جز خیانت به کشور چیز دیگری نیست. متأسفانه واقعیت این است که یکی از جایگاه‌هایی که دیگران را مورد پرسش قرار می‌دهد ولی خودش تقریبا هیچگونه پاسخگویی ندارد، قوه مقننه است. من فکر می‌کنم این حداقل حق مردم است که بدانند نمایندگان در ارتباط با موضوعات مختلف چه تصمیم‌هایی می‌گیرند. /ايلنا

شعر ترانه مشهور لیلا فروهر روی آنتن زنده تلویزیون

برنامه زنده "شب فیروزه‌ای" که شنبه شب به صورت زنده از دریاچه شهدای خلیج فارس- چیتگر- از شبکه 5 سیما پخش می‌شد به محلی برای شوخی‌های پیش پا افتاده مجری و مهمان برنامه زنده تلویزیونی تبدیل شد. "دستت لای در نره"، "چند سالتونه"، بخشی از شوخی‌های مجری با یک خانم بازیگر بود. این خانم بازیگر بعد از شعر کوتاهی که مجری خواند خطاب به او گفت منم یک شعر درباره "دل" بخوانم؟ مجری برنامه که سعی می‌کرد برنامه‌ای متفاوت اجرا کند گفت: شما مگه شعر هم بلدین؟ و خانم بازیگر خواند: "‌ای دل تو خریداری نداری..." در اینجا بود که مجری وسط شعرخوانی این بازیگر پرید و سعی در جمع کردن و ادامه ندادن ترانه مشهور لیلا فروهر کرد. / روزنامه جمهوری اسلامی

انهدام باند ۳۱ هزار نفره قماربازی

رئیس پلیس فتا ناجا اعلام کرد: پرونده قماربازی که اخیرا در مازندران شناسایی و کشف شد ۵۰ میلیارد تومان در حساب فردی بود که مسدود شد. وقتی از دوستان خواستم که افرادی را که قمار می‌کردند احضار کنند، اعلام شد که تعداد اعضای این کانال، ۳۱ هزار نفر بوده؛ آن هم آدمهای مختلفی از خانواده و گرایش‌های مختلف. در خصوص دستگیری چند نفر از سرشبکه‌ها که در ترکیه هستند نیز پیگیری‌های لازم را از طریق پلیس اینترپل انجام داده ایم تا تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و بعد از دستگیری به کشور استرداد شوند./فارس

پزشکیان: برنامه‌ای برای انتخابات ۱۴۰۰ ندارم

مسعود پزشکیان گفت: فعلا هیچ برنامه‌ای (برای انتخابات ۱۴۰۰) ندارم اما ممکن است خیلی از آدمها این پیشنهاد را بدهند اما بنظرم کشور تحول اساسی نیاز دارد. اگر خدا بخواهد برای انتخابات مجلس بعدی کاندیدا می‌شوم. /تسنيم

آیا وزیر کشور استیضاح می‌شود؟

محمد محمودی شاه‌نشین،‌ عضو کمیسیون شوراها درباره روند پیگیری استیضاح وزیر کشور از سوی برخی از نمایندگان و ارجاع آن به صحن مجلس گفت:جلسه‌ای با آقای وزیر برگزار شد ایشان هم تشریف آوردند اما یک تعداد از نمایندگان که مطرح‌کننده سؤال از وی بودند در جلسه حضور نداشتند. در آن جلسه آقای کواکبیان موضوع حوادث مدرسه فیضیه قم را مطرح کرد،‌ آقای وزیر گفتند که به معاون سیاسی استان قم دستور پیگیری داده‌اند که اتفاقات را بررسی کند.آقای وزیر گفت چون اتفاقات در داخل خود مدرسه رخ داده است ارتباط چندانی با وزارت کشور پیدا نمی‌کند و کمیته انضباطی باید این مسأله را پیگیری کند. همان‌طور که می‌دانید نیروی انتظامی نمی‌تواند به اتفاقات مدارس،‌ دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه که دارای کمیته انضباطی هستند، ورود کند./ تسنیم

مشکل با سؤال از رئیس‌جمهوری حل نمی‌شود

محمدعزیزی، نماینده مردم ابهر در مجلس درباره سؤال از رئیس‌جمهور گفت: آیا مشکل امروز کشور ما سؤال از رئیس‌جمهور است؟ بهتر نبود آقای روحانی در یک جلسه غیرعلنی حقایق را با نمایندگان در میان بگذارد؟ امروز صنایع در حال آسیب دیدن هستند؛ با صاحبان صنایع در حوزه انتخابیه خود جلسه داشتیم مانده‌ام چه پاسخی به آن‌ها بدهم و چه کاری انجام دهند که تولیدشان نابود نشود و از بین نرود. با این روند اگر پیش برویم قطعا آسیب جدی خواهیم خورد و راه به جایی نخواهیم برد./ ايلنا

واکنش عجیب نماینده مجلس به تخصیص ارز تحصیلی به دانشجویان

اسدالله عباسی با انتقاد از تخصیص ارز تحصیلی به برخی دانشجویان با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور گفت: اگر شرایط جذب دانشجو در کشور فراهم باشد و دانشجو بتواند در دانشگاه‌های داخل درس بخواند، نیاز نیست ما بخواهیم با یارانه دولتی ارز دانشجویی در اختیار دانشجویان بگذاریم تا این همه ارز از کشور خارج شود، آن هم به خصوص در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که این اتفاق بیشتر می‌افتد./ايلنا

اشتراک گذاری
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۱
در انتظار بررسی: ۴۶
انتشار یافته: ۸۹
یه نفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
نمیدونم این به اصطلاح وکلای ملت چرا درباره انتخابات آینده نظرمیدن از دولت و نمایندگان ضربه زدین به مملکت
پاسخ ها
خان محمدعلی آقا
| United Arab Emirates |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
پزشکیان: برنامه‌ای برای انتخابات ۱۴۰۰ ندارم!!! هههخخخخخخ
نه بیا داشته باش!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
جناب خان محمد علی آقا
شما اگر شهامت داری نظرت رو بصورت یک پست مستقل بذار مثبت منفی هاتو بشمریم. هخخخخخ!!
ناشناس
|
Austria
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
چقدر این احمدی نژاد در شرایط اقتصادی فعلی کشور دغدغه ی مردم را دارد!! شرمنده شدم!!

و ... آقای چمران! این باید جلسه ی فردا را از کدام مسئولیت اجرایی و قانونی بیان می کنید؟!! مردم احترام شما را بخاطر شهید چمران دارند. سوئ استفاده نکنید لطفآ.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
دغدغه ش از رفع حصر با ارزش تره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
چمران سکوت کند.
روحانی باید برود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
احمدی نژاد مثل این ها نیست کمی ادب هم بد نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ضربه ای که وزیر بهداشت به اقتصاد کشور زده ، وزیر اقتصاد و رییس قبلی بانک مرکزی نزدن. علاوه بر اون با دور کردن نخبگان از علوم ریاضی ضربه بزرگ دیگری به کشور زد که صداش چند سال دیگه در میاد.
سيد
|
United States
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
اقاى كريمى قدوسى تا كى مى خواهد به توهمات ادامه دهد ، ايا مردم خراسان نظرى در مورد اين نماينده خود ندارند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
وای به حال آن مردمی که ایشان وکیل آنهاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
اگر اصولگرایی یعنی آقای کریمی قدوسی باید فاتحه خیلی چیزها را باهم خواند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
کمی اعتبار هم اگر مانده بود ایشان خرجش کردند رفت
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
باز از مردم تهران که کیلویی رای دادن بهترن که از 30 نفر نماینده تهران یکیشونم غصه اقتصاد مردم رو نداره و میگن همه چی ارومه من چقدر خوشبختم!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آخه پوشش سرنا ویلیامز به شما چه ؟
استفاده از هر چیزی برای مطرح شدن هم حدی داره !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
شما به فکر رای که دادی سال 92 و 96 باش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ماحصل رای ۸۴ و ۸۸ هم دیدیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ماحصل ۵ سال اول دولت احمدی نژاد کمترین میزان رشد دلار بود

ک البته سالهای باقی مانده دولت احمدی نژاد رفت ب باد

پس حواست ب برخی ها باشه ..و در مرحله ی بعد رای ک دادی سال ۹۲ و ۹۶
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
جناب کمترین رشد دلار،۴ سال اول دولت احمدی انچه درو کرد که خاتمی کاشته بود و ۴ سال اول روحانی انچه درو .کرد که احمدی کاشته بود. دولت بهار امد تا با سواری از امواج احساسات مردم متدین بزند ریشه ها را که زد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ایول احمدی عاشقتم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
درک احمدی نژاد برای ناکارامدان خیلی سخته داداش
امیر پدرام
|
United States
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
من آقای اسداله عباسی را نمی شناسم ولی حرف ایشان را بسیار منطقی دیدم و تیتر شما برایم عجیب بود. آیا ما فارغ التحصیل کم داریم؟ آیا دانشگاه های با کیفیت کم داریم؟ آیا دانشجویان خارج از کشور با هدف رفع مشکلات ایران رفته اند؟ و ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
دانشگاه با کیفیت کم نداریم بلکه اصلا نداریم
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
این گفته پیامبر اسلام(ص)است..اطلب العلم ولو فی الصین
علم بیاموزید حتی اگر ان علم در چین باشد.شما در دانشگاههایتان چه اموزش میدهید که پیکان مدل ۴۸ در برابر پیکان وانت مدل ۹۷ وپراید مدل ۷۴ در مقابل پراید مدل ۹۷ بسیار با کیفیت تر هستند؟صد سال بلکه بیشتر در علم عقبیم و شما دوست دارید بیشتر عقب بیفتیم؟بنز و فراری ۲۰۱۸ در برابر ۲۰۱۷ چقدر تغییرات مثبت دارد وچقدر امکانات وکیفیت ان اضافه میشود؟بله ما در حرف بهترین دانشگاهها را داریم اما حتی رنکینگ دانشگاههای ما در برابر عربستان واسراییل وبقیه کشورهای منطقه پایینتر مییاشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
قابل توجه اونهایی که علم را در کشور عقب می دانند
اگر چیزی نمی دانید حرفی نزنید. حداقل در مورد رشته های فنی که مدرس آن هستم می گویم مراجع کتب درسی که خود وزارت علوم اعلام می کند را کافی است در اینترنت جستجو کنید. تماما از دانشگاه های معتبر دنیا مانند استنفورد، برکلی، ام آی تی و ...
هستند. پس از نظر مفاهیم علمی از دنیا اصلا عقب نیستیم. آن چیزی که بین ما و دنیا تفاوت ایجاد کرده تکنولوژی است نه علم. به عبارت دیگر دنیا علم را به تکنولوژی تبدیل کرده ولی ما نه. این وظیفه دانشگاه نیست که تکنولوژی تولید کند. بلکه وظیفه صنعت است. دانشگاه محل تدریس علم است نه یاد دادن تکنولوژی دانشگاه در کنار صنعت است.
در دانشگاه علم روز دنیا در مورد طراحی ماشین تدریس می شود. ولی ایران خودرو ما اصلا حاضر به همکاری نیست. چون تکنولوژی جدید هزینه بر است و ایران خودرو نمی خواهد هزینه کند.
نعمت الله
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
اولا ارز به دانشجویان فروخته میشود و قسمتی از شهریه وهزینه اقامت دانشجو رادرخارج تامین میکند و چییز به نام سود و منفعت نصیب دانشجو یا خانواده اش نمیشود ! دوم مگر دانشجویان شاغل به تحصیل دردانشگاههای ایران تمام هزینه های تحصیل را خودشان میپردازند و از یارانه ای استفاده نمیکنند ؟ این آقای نماینده شاید منظورشان آن است که باید ارز همچنان به خریداران ماشینهای گران قیمت و موبایل و ماتیک وسرخاب تعلق بگیرد و مردم وجامعه علمی هم در مدار بسته داخلی به دور خود بچرخد ؟
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
دشمنان ایران احتیاج به نفوذ در ایران ندارند چون برخی کاملا براشون انجام وظیفه میکنند!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آفرین آفرین آفرین بینهایت بار آفرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
این همه دانشگاه در کشور چرا باید ارز تحصیلی به افرادی که ثروتمند هستند و بچه هاشونو برای تحصیل به آنطرف آب میفرستند داده شود؟ فقط آقازاده ها از این طرح سود میبرند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
حرف بی پایه اساس نزنید ـ دانشگاه اینجا اصلا قابل مقایسه نیست. باید ارز تحصیلی در سخت ترین شرایط حفظ شود تا تحصیل کرده های این مرز و بوم برای انتقال دانش به کشور های پیش روی علم و فناوری بروند.
Hamid
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آقا زاده ها نياز به تحصيل ندارن از دانشگاه هاى دارقوزآباد مدرك دكترا باباشون مدرك مى گيره فقط براى لقبش، اندك آقازاده هاهم بورسيه هستن وپستشون هم رزو
يه عده دانشجو گرفتار كه جهت اطلاع نه ارز شهريشون خيلى وقته مى دن فقط بابت اقامت ماهى هزارتا اونم بابدبختى...الان هم كه نمى تونن بخاطر گرونى وعدم تخصيص ارز برگردن براى پذيرش دارن پوستشون رو مى كنن وطلب رقمهايى تا ٢٠٠ ميليون وبيشتر بعنوان هميارى مى كنند!بعلاوه شهريه ترمى ٥٠ ميليون! لطفا اطلاع نداريدبا اظهارنظرتون نمك رو زخم مردم نپاشين، البته اينم مثل خط انداختن رو ماشين مردم دل بعضى هارو خنك مى كنه اشكال نداره باز حداقل دلشون آروم بگيره ما راضى هستيم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
یکی از آشنایان ما که پزشکه هر چی خرج پسرش کرد و هرچی کلاس فرستادش آخرش تو کنکور پزشکی قبول نشد. با پول فرستادش مجارستان تا اونجا پزشکی بخونه. وضعش هم اینقدر توپه که نیازی به این ارزها نداره. ولی این ارز بهش تعلق میگیره. و از بیت المال سوبسید بهش میدن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
ارز تحصیلی و ارز حج باید قطع شود چراکه پولدارها و مرفعین بی درد می روند فقط... این ارز باید به خودرو داده شود تا خودروهای آشغالی 40 ملیون به ملت انداخته نشوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
من با ناشناس 22:12 موافقم. 99 درصد این به اصطلاح دانشجوها دارن تو کشورهای مثل مجارستان، اوکراین، فیلیپین، قبرس و .... تحصیل میکنند. که جهت اطلاع خدمتتون بگم که از لحاظ آموزش بسیار بسیار ضعیف هستند. عیار متقاضیان این دانشگاهها هم که معلومه!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ازنمایندگان محترم میخواهیم ازروحانی سوال کنند پس از رفع تحریمها وآزادشدن 150میلیارددلارازاموال بلوکه شده وافزایش قیمت نفت از45دلاربه 80دلار وافزایش تولید نفت به میزان بیش ازسه میلیون بشکه درروز ودرنتیجه افزایش درآمد دولت چه تغییری در سفره های 80درصد کارمندان وکارگران وبازنشستگان بوجودآوردی اکثریت ملت چگونه ازمزلیای برجام مطلع شوند وقتی تغییری در سفره های خالیشان ایجاد نشد ووضعیت اقتصادیشان اسفناکترگردیده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
سفره کارگر و کارمند ضعیفتر شده ولی سفره پزشکان و طلافروشان پر رنگ تر شده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
نمایندگان محترم مجلس خصوصا 30نماینده تهران متوجه باشند ملت بزانو درآمده درزیر فشاراقتصادی وتحت فشار پرداختیهای ناعادلانه نوبخت در سازمان برنامه وبودجه منتظر اقدام انقلابی آنان هستند وقتی روحانی بااطلاع کامل از مسبب وضعیت فلاکت باراقتصادی اکثریت بازنشستگان ازبرکناریش خودداری میکند خود نمایندگان دولت ناکارآمد وبی کفایت روحانی را استیضاح نمایند تا بیش ازاین به 80درصد ملت ظلم وجفا نشود
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آقای ضرغامی حالا خوب هست در شبکه ها من حرفهای ازغدی را دیدم که گفتند اینکه فتوا در مورد مسایل جزیی مانند نظافت و وو که هنر نیست . ولی پرسش این هست که چرا ایشان در همه احوالات کشور تریبون دار ند در صورتی در هیچکدام تخصص ندارند چرا در همه احوالات کشور برای اذهان من و جامعه شده اند . .
ناشناس
|
Thailand
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آقای کریمی قدوسی !

ماجرای پلاکارد، سناریوی نوشته شده خود مرحوم هاشمی رفسنجانی بوده که با شنا کردن در استخر فرح، پلاکاردی رو توی دستای یک طلبه ی حوزه علمیه خلق کنه تا خانواده اش در آخرِعمرش حتی از فوتش در استخر فرح هم بتواند مظلوم نمایی کند.
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
گرچه ادعاي اينكه شعار كذايي كار خانواده هاشمي است نادرست به نظر ميرسد ولي نمايندگان مجلس كه طبق قانون در همه امور ميتوانند اظهار نظر بكنند ، ممنوعيت از اظهار نظرات اين چنيني نيز ندارند. اين ديگر بستگي دارد به نماينده كه چه موضوعي را براي اظهار نظر انتخاب كند.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
در حوزه سیاست چقدر راحت میشود برای فرا فکنی مثل قضیه طلاب قم در مورد هاشمی را ماست مالی کرد . لابد قضیه مداح طهران هم چند روز پیش کار هاشمی بود نه ا اش از تین حرفها نیست آیا امروز سخنان هاشمی در مورد بدهکاری شهردار سابق عزیزتان که بانکها به شهرداری تهران بابت اتمام پروژه مترو پول نمیدهند را شنیدی ناراحتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
یکی ازاشتباهات بزرگ اصلاحطلبان حمایت مجدد از روحانی بود وی شایسته یک دوره ریاست جمهوری هم نبود لذا بهتربود دردوردوم ازوی حمایت نمیکردند حتی این کارمنجربه رای آوردن ابراهیم رییسی میشد ضربات هولناکی که روحانی به رای ونظر ملت زد احمدی نمژاد هم نمیتوانست واردنماید وبهترین روش آن است که باتوجه به نارضایتی اکثر 24میلیون رای دهنده نمایندگان محترم وی را استیضاح نمایند تا بیش ازاین بافشارهای اقتصادی استخوانهای ملت را خرد ننماید
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
رییسی شانس اورد انتخاب نشد.با این بلبشوی اقتصادی همه چیز به پای او نوشته میشد و عده ای که امروز راحت به روحانی فحاشی وتوهین میکنند ممکن بود او را هدف قرار دهند واو هم که سعه صدر روحانی را نداشت پس اوضاع حسابی قمر در عقرب میشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
قبل از شما رائفی پو گفته بود اقتصاد ایران مثل نارنجکی در حال انفجار دست رئیس جمهور هست منظورشون نقدینگی بود هرکی بگیره منفجر میشه خدارا شکر تو دست خودش منفجر شد
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
بنده از جمله افرادی هستم که به روحانی دو بار رای دا م رای من برای اصلاحات سیاسی و اقتصادی و رفع خشونت و آزادی بیان و عقیده و آزادی قلم در چهار چوب قانون و تنش زدایی بوده است آقای روحانی بگذارید بد ترین انتقادها از شما بشود ولی نگران نباشید چون این انتقاد باعث میشود در ۱۴۰۰ افرادی که قرار هست و برنامه دارند براحتی بشود از آنان انتقاد کرد این را فرهنگ سازی کنید بنابراین اگر روحانی اشتباه در حوزه اقتصاد داشته قبول ندارم چون زیر بنای و زیر ساخت اقتصادی که تغییر قانون هست انجان نگرفته و دوم اگر هم اشتباهی کرده . مگر دیگردنی که ۳۵ سال بودند اشتباه نکردند . ما خودمان قبول کردیم که اینطوری زندگی کنیم
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
روحانی در مجلس خبرگان شرکت نمیکند . سوال شرکت کنند که چی بشود . ماشالاه روز و شب و در پایان هر هفته که تربیون در دست از ایشان پذیرایی میکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
روحانی باسیاستهای اقتصادی ورشکسته تمام هم وغمش این است که با نان وبخور ونمیر 80میلیون ایرانی رادرفشار اقتصادی وحشتناک حفظ نماید وهیچ امیدی برای آینده ملت باقی نگذاشته بهترین روش برکناری وی ودولت ضعیف وناکارآمدش است
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
دولت حداقل تقصیر رو از کل مجموعه تصمیم گیر و اجرا کننده داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ای کاش نماینده با قاطعیت حسن روحانی را استیضاح کنند همه چیز را نابود کرد فقر مبی کاری وگرانی حاصل عمر دولت روحانی وهاشم رفسنجانی است درود بر دولت بهار واحمدی نزاد پاک که باید مملکت را نجات دهد دردو وصد درود بر احمدی نژاد ودولت بهار
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
از زمانی که احمدی امد این مملکت روز خوش ندید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
مگه اون بالا نخوندی که دکتر فعلا درگیر پوشش سرنا ویلیامزه.سرش که خلوت بشه مملکتو نجات میده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
اینایی که منفی میدن بچه سوئیس هستند وضع خوبه دیگه خوشبحالتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
باز هم این آقای ضرغامی اظهار نظر کردند!!واینبار از آقای ازغدی که خود را در همه حوزه ها صاحب نظر می داند جانبداری کرده است
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
چند نفر هستن که همیشه اظهار نظر می کننداز جمله ضرغامی ..باهنر..چمران..و شریعتمداری کیهان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
به غیر این حضرات کسی دیگه که ازادی بیان نداره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
زیبا جونتون و اشنا وکرباسیان چطور؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آقای محمدعزیزی نماینده محترم گفتند، مشکل با سوال از رئیس‌جمهوری حل نمی‌شود. پس با سوال از چه کسی حل می شود؟ شما را به خدا بگویید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
روحانی برود.....تمام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
چرا بعصی کاسه داعتر از آَ ش شدند هرکس هوس کار سیاسی کرده باید پای لرزش بایستد دهه هفتاد که نیست هرکاری می کردن هورا وکف سوت براشون می زدند باید جوابگوی کاراشون باشند این از آن توبمیر ی ها نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
کسانیکه برجام را نابود کردند باید جواب بدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
بنده بعنوان اسیر وبرده گرسنه نظری ندارم
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
بله جناب قدوسی مطابق معمول درست میفرمایید .خانواده هاشمی همچنین فردی نفوذی بدرون تارهای صوتی ان مداح فرستادند تا او ناجوانمردانه از درون گلوی وی همان سخنان را در باره مرحوم هاشمی بزبان براند.از اینکه نماینده مثل شما در مجلس داریم بخود میبالیم
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
حالا دیدید که هاشمی چی میکشید که بخاطر اختلافات سیاسی در زمان حیاتش و چه بعد از فوتش خلنواده اش را ول کن نیستند چه بسا تا یک قرن تمام گرفتاری بر سر هاشمی بیندازند در صورتی اکثر کارهای ایشان خصوصا در حوزه جنگل کاری و آب و خاک در سه استان شمالی چشمگیر هست . چرا همیشه در تمام انقلاب ها بعد از مدتی خود انقلابیون درگیر همدیگر میشوند . یعنی همه انقلابی باشند هر کسی چنین فکر کند یعنی عبور از قانون
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
کاربر محترم ۲۱۲۰ از اینکه براحتی میتوانی از منتخب ملت یعنی بالاترین مقام سیاسی کشور انتقاد کنی باید شکر گذار باشی . این حق انتقاد از همه ارکان کشور باشد بهتر هست . دستت و کلاهت را بالاتر بگیر به غیر از روحانی را هم میتوانی چنین انتقاد کنی حاصل چنین دستاوردی را اصلاح طلبان با چانه زنی در دوره خاتمی بدست آمد شاید سن شما اقتضا نکند که چنین میگویی ولی من رای به خاتمی دادم فقط ایشان مدت هشت سال شهر زه شهر سخنرانی کردند که انقلاب برای این بود که همه در مقابل قانون برابرند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
راست بگویی
زمان احمدی نژاد چطور ؟
حداقل تاریخ همین سایت را برگردون تا ببینی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آقای کذیمی قدوسی ! بفرمایید آن مداح از چه کسی دستور گرفته بود رییس جمهور را تهدید کند.
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
توصیه چمران به روحانی . توصیه من به برادر چمران . چرا به عملکرد خودتان در شورای شهر و اتفاقاتی که برای شهردار نجفی وو خرج کرد که امروز محسن هاشمی در مترو ایراد کردند چیزی نمیگویید . شهری مثل تهرلن اگر در سمت دربند بالای کوه بایستی شهر ری را با چشم میبینی را نتوانستید چطور در مورد رییس جمهور که پاسخ گوی کل کشور هست نصیحت میکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
قالیباف دیگه برای تهران باید چیکار میکرد نشستی اونطرف چهارتا کلمه خوشگل بمیگی بلد نیستی در کنسرو باز کنی فقط حرف میزیند عمل صفر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
عنوان سلطان سفسطه از حسین شریعتمداری به کزیمی قدوسی اعطا شد؟؟
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ده سال قبل اگرپولی روی زمین میدیدم برنمیداشتم میگفتم مشکل شرعی داره حرامه این مسولیین بلایی سرماقشرکارگراوردن روزی شانزده ساعت بایدکارکنیم یه مقدارم ازاین واون دزدی کنیم تاازگرسنگی نمیریم
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
چقدر نظر ساده لوحانه هست که روحلنی عمدا میخواهد کشور بسمت گرانی برود . منظورت این هست تیم دولت میخ اهد مردم در تنگنایی اقتصادی قرار بگیرند یا مثلا دولت روحانی بیشتر از این نمیتوانید . یا نمیگذارند که سیاست خود را انجام دهد یا ساختار چنین هست و ما ملت قیول کردیم که چنین باشد یعنی قزول کردیم که تا قرن های قرن همیشه در حدل کشمکش سیاسی چه داخل و چه خارج و چه در اقتصاد باشیم من نظریه آخری را قبول دارم چون آقای ظریف خودشان بیان کردند که ما ملت با دنیا تنش داریم خودمان چنین وضعیتی را قبول کردیم آیا واقعا نظر مردم اینجوری هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
چرا این اصولگرها اینقدر توصیه به سکوت میکنند ، چرا مردم را نامحرم و غیر خودی دارید ؟؟!
ناصر
|
United Kingdom
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
آقای تاجرنیا، تخریب رییس‌جمهور خیانت به کشور نیست.
تخریب کشور و فلاکت مردم خیانت است که رییس‌جمهور با مماشات و سکوت و .....خود باعث شده است.
رییس‌جمهور باید پاسخگو باشد. اگر قدرت اداره و کنترل اوضاع مملکت را ندارد، همان بهتر که هر چه زودتر برود.
تا مردم تکلیف خود را بدانند.
ولایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
متاسفانه یکی از مطرح ترین مشکلی که امروز مطرح است آینه که می گویند با اعتقادات مردم بازی شده و این اعتقادات سست شده است.یکی از مصادیق این سست کردن اظهارات بدون مبنا و غیر مستند و غیر منطقی آقای کریمی قدوسی است. از جمله اظهار نظر اودر خصوص حادثه قم و خانواده آقای هاشمی. آقای کریمی اگر ادعای شما درسته،اولا طی اطلاعیه رسمی از طلبه پلاکارد بدست بخواهید که خود را به دادگاه معرفی کند و در صورت محکومیت از او دفاع نکنید. در ثانی چطور روزنامه های شما اون تجمع را پوشش دادند،اما اعتراض مراجع را حتی آیت الله نوری همدانی را که بارها از شما حمایت کرد پوشش ندادید؟ راستی خانواده آقای هاشمی به آقای ارضی دهم گفتند آن مطالب را بگوید؟ .دنیا و سمتهایش اینقدر نمی ارزد که تمام اعتقادات مردم را فدای آن کنی!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ای کاش میشد حرف دل مردم رو به رهبری معظم پخش میکردید ایشان از اوضاع ملت اگاه میشدند ، مطمین هستم همیشه هستند کسانی که همه چیز را گل و بلبل به ایشان منتقل میکنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
خدایا فقط ما رو دیگه تو صف روغن و شکرو گوشت ... نفرست ، سالها از بهترین سالهای عمرم تو استرس و صف نان و کوپن و گاز و نفت گذشت ، مثل اینکه نوبخت خوابهای اشفته برای حمایت از محرومین دیده خبر ن اره ۷۰ میلیون ایرانی رفتن تو خط فقر ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
به نظرم یه دولت تشکیل بدیم از این اقایون همیشه معترض اقایون ازغدی و کریمی قدوسی و توکلی و خاتمی و علم الهدی و چندتا مداح هم تو دولت باشه بد نیست ریاستشم با اقای ضرغامی باشه شاید هم خوب عمل کردن همه که خراب کردن اینا هم روش.حداقل فایدش اینه که بعدش دیگه منتقد نیستن جزو اپوزیسیونن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
ایران بعد از خروج ترامپ از برجام اگر خارج میشد خیلی ضرر می کرد و تحریم شورای امنیت و جهان میشد ولی روحانی و دولت میتونستند استعفا بدهند مثل رای مردم انگلیس به برگزیت در حالی که کامرون مخالف خروج بود لذا خودش از نخست وزیری استعفا داد چون می دید نمیتونه ادامه بده حالا موندن روحانی و ادامه دادن به درد چه میخوره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
اینجا رئیس جمهور هیچ کارست ولی صندلی ول نیمکنه خخخخخ
dayani
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
حکایت مجلسیها با دولتیان همان حکایت، آن یکی بر شاخه و بن می برید، است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۵
بابا ادرس اشتباه است با رفتن روحانی همین اش است و همین کاسه
فاریاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
واقعا تعجب آوره،روحانی چه میخواد بگه که تواین چندسال نگفته باشه؟رفتنش با نرفتنش هیچ فرقی ندارد،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
دوستانی که در مورد نظر آقای عباسی گفته اند ایران دانشگاه با کیفیت ندارد چند نکته را محض اطلاع می گویم
من با زحمت فراوان و کیفیت بالا تحصیل کردم و الان هیات علمی یکی از همین دانشگاه های معتبر وزارت علوم هستم. متاسفانه عامه مردم تصورشان از دانشگاه این است که مثلا دانشگاه باید به جای پیکان بنز تولید کند.
دانشگاه همانگونه که از اسمش هم پیداست، محل کسب علم است. شما تا الفبا بلد نباشید نمی توانید نویسنده شوید. در مدرسه به شما الفبا را یاد می دهند اما نویسندگی یاد نمی دهند. نویسندگی خلاقیت است.
کافی است به سرفصل های اعلام شده از سوی وزارت علوم نگاه کنید و در اینترنت انها را جستجو نمایید. می بینید که سرفصلهای دروس در ایران از دانشگاه های معتبر دنیا مانند هاروارد؛ استنفورد، ام آی تی، برکلی و مانند آنها اتخاذ شده است. پس از نظر محتوای علمی دانشگاه های ایران همانند دیگر دانشگاه های دنیا هستند.
در دانشگاه های ایران اصول طراحی ماشین با سرفصلهای روز دنیا درس داده می شود. ولی دانشگاه قرار نیست ماشین را بسازد. بلکه این ایران خودرو است که باید دانش دانشگاه را به محصول تبدیل کند. البته این امر هزینه بر است. و شرکتهای خودرو سازی نمی خواهند هزینه کنند.
تفاوت ایران با دیگر کشورها در محتوای علمی دانشگاه ها نیست بلکه در تکنولوژی است. آنه علم دانشگاهی را به محصول تبدیل می کنند، ما علم دانشگاهی را به مقاله تبدیل می کنیم
پس ما علم روز دنیا را داریم ولی توانایی تبدیل آن به تکنولوژی را نداریم. دانشگاه قرار نیست تکنولوژی بسازد قرار است در علم کار کند.
شرکت بسیار معروف اینتل دانشگاه نیست. بلکه یک صنعت است که افرادی که در دانشگاه همین کتابهای برق ما را خوانده اند جذب می کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
دانشگاه های ایران با روسیه چین امریکا مقایسه کن فقط بلدید یه مشت دختر پسر دور هم جمع کنید مدرک بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
جناب چمران این سیاسی بازی های عده ای شکم سیر است که اقتصاد مملکت ومعاش مردم را به این روز انداخته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
چون آقای مدیری کاندید بعدی ریاست جمهوریه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
ازغدی حرف حق رو زده به همین خاطر از چپ و راست داره فحش می شنوه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
گرانی و تورم بالای 50% کمر ملت را شکسته است! مسئولین هم خواب هستند گویا...
بانام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
آقای چمران شما خیلی نگران نباش براتون خوب نیست ایشان قبل از اینکه شما متذکر شودی حتما همین کار را خواهد کرد و صرفا جهت سلام و احوال پرسی تشریف می برند مجلس
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۶
بنده تا 2600 برنامه ای ندارم......البته اگر تا صد قرن عمر کنم.......
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری