بازدید 25730
هزار و دویست و پنجاه و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛ تاج‌زاده: استعفای دولت گره‌ای از مشکلات باز نمی‌کند/اظهارات دادستان تهران درباره ورود به منزل سیدامامی/بحث عدم کفایت رئیس‌جمهور شوخی است/آخرین وضعیت سؤال از روحانی درباره مؤسسات مالی و اعتباری/آخرین وضعیت پرونده دکل نفتی گمشده و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۸۱۱۵۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۲ 26 June 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

حدود ۱۲۰ دانشجو در کل کشور درگیر اعتراضات دی ماه شدند

معاون فرهنگی دانشگاه تهران اظهار داشت: حدود ۱۲۰ دانشجو در کل کشور درگیر این ماجرا شدند، در دانشگاه تهران طبق آماری که ما داشته‌ایم، این رقم ۴۵ نفر بود که احضار شدند، البته تعداد دانشجویانی که شرایط حساس‌تری دارند، کمتر است و به تعدادی از دانشجویان حکم تعلیقی داده‌ شده است؛ یعنی حکمشان اجرا نمی‌شود، مگر اینکه فرد خطای دیگری مرتکب شود. خوشبختانه اغلب دانشجویان احکام سبک‌تری دارند و آن تعداد از دانشجویانی که احکام سنگین‌تری گرفته‌اند، تعدادشان خیلی کم است و امیدواریم الباقی دوستانی که به دادگاه بدوی می‌روند، شامل احکام سنگین نشوند. فعلا آمار دقیقی از این تعداد نداریم؛ شاید ظرف یک هفته تا ده روز آینده آمار دقیقی به دست ما برسد.

شهید رجایی به نعمت زاده حقوق نمی‌داد

اسدالله بادامچیان گفت: در زمان شهید رجایی مسأله کمبود قند و چای مطرح شد، جنگ بود و ارز کافی هم نداشتیم، ‌شهید رجایی از مردم کمک خواست تا در مصرف قند و چای صرفه‌جویی کنند، مردم هم به حرف او گوش کردند چون رجایی را قبول داشتند و می‌دانستند به جای حقوق 20 هزار تومانی نخست‌وزیری که بازرگان آن را گرفته بود، 4600 تومان حقوق می‌گرفت یعنی به اندازه وزرا. شهید رجایی به نوربخش و نعمت‌زاده گفته بود چون پدران شما پولدارند، حق حقوق گرفتن ندارید. وقتی چنین تفکری باشد، در زیرمجموعه شهید رجایی در دولت و شهید لاجوردی در دادستانی نه اختلاس شکل می‌گیرد و نه حقوق‌های نجومی و مشکل مردم هم حل می‌شود.

تاج‌زاده: استعفای دولت گره‌ای از مشکلات باز نمی‌کند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب درباره راهکار دولت برای برون رفت از بن بست‌های اقتصادی گفت: ترامپ و همفکرانش خواب‌های شومی علیه کشور ما دیده‌اند در حال حاضر نه استعفای دولت و نه استقرار دولت نظامی گره‌ای از مشکلات کنونی نمی گشاید. مصطفی‌ تاج‌زاده درباره اعتراض بازاریان تهران به وضعیت اقتصادی گفت: تردیدی نیست که آقای ترامپ و همفکرانش خواب‌های شومی علیه کشور ما دیده‌اند. آنچنان که خودشان به صراحت می‌گویند قصد دارند سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه جمهوری اسلامی اعمال کنند. بنابراین پیش‌بینی اینکه کشور و اقتصادش دچار مشکلاتی می‌شود کار دشواری نیست. وی یادآور شد: ما این تجربه را یک بار در سال‌های ۹۰ و ۹۱ داشتیم. به محض اینکه زمزمه تحریم‌های نفتی و بانکی ایران جدی شد، شاهد افزایش بی‌رویه قیمت ارز و طلا بودیم و به تبع آنها بهای بسیاری از کالاها نیز بالا رفت. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: در آن دوره ارز سه برابر شد و از حدود هزار تومان به بیش از سه هزار تومان رسید. این بار هم به محض جدی شدن تحریم‌های بانکی و نفتی کشور تاکنون ارز به دو برابر قیمت خود افزایش پیدا کرده است. وی خاطرنشان کرد: این اتفاق جدید نیست اما عدم تلاش برای جلوگیری از تحریم‌ها و نحوه مقابله صحیح با آنها انتقادهایی است که به مخالفان برجام وارد است.

اظهارات دادستان تهران درباره ورود به منزل سیدامامی

دادستان تهران با تأیید خبر ورود مقام‌های قضایی به منزل سیدامامی گفت: ورود به منزل افراد با مجوز قضایی صورت می‌گیرد این مورد هم مجوز را داشته است و هدف از آن کسب برخی مستندات بوده است.

بحث عدم کفایت رئیس‌جمهور شوخی است

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس می‌گوید صحبت‌هایی که در مورد عدم کفایت رئیس‌جمهوری می‌شود یک شوخی است. عبدالرضا هاشم‌زایی نماینده تهران در مجلس و عضو فراکسیون امید با اشاره به صحبت‌های عده‌ای درباره طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور گفت: این صحبت‌ها را یک شوخی تلقی می‌کنم و عدم کفایت رئیس جمهور ریشه‌ای در جایی مطرح نمی شود. او ادامه داد: ممکن است در کشور ما با توجه به ساختاری که داریم صحبت‌ها در خصوص عدم کفایت رئیس‌جمهور یا استعفای رئیس‌جمهور حساسیت ایجاد کند اما به نظر من مطرح کردن این صحبت‌ها به وسیله نمایندگان در هر کشوری عادی است و خیلی مهم نیست.

آخرین وضعیت سؤال از روحانی درباره مؤسسات مالی و اعتباری

احمد امیر آبادی فراهانی با اشاره به جلسه امروز ظهر هیأت رئیسه گفت:‌ موضوع سؤال از رئیس جمهور در جلسه امروز بررسی شد. وی بابیان اینکه سؤال درباره مؤسسات مالی و اعتباری از رئیس جمهور از دستور کار خارج شد افزود: نمایندگان بعد از امضای طرح سؤال طی یک هفته می‌توانند امضای خود را پس بگیرند و درباره این سؤال برداشت آقای وکیلی از پس گرفتن امضاها و از عدد افتادن تعداد آنها مورد قبول واقع شد، لذا این سؤال از دستور کار خارج شد. نماینده مردم قم تصریح کرد: 5 سؤال دیگر با محورهای ارز، قاچاق کالا، رکود، آثار برجام و بیکاری هم بار دیگر مورد بررسی قرار می‌گیرد، کمیسیون اقتصادی تاکنون 3 بار به دولت برای معرفی نماینده برای بررسی سؤالات ارائه کرده است که متأسفانه آنها هیچ پاسخی نداده‌اند. عضو هیأت رئیسه مجلس بیان کرد: بنده قرار شد با آقای امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور و کمیسیون اقتصادی صحبت کنم تا اگر دولت طی یک هفته بر اساس آیین نامه مجلس نماینده‌ای را برای مذاکره در کمیسیون اقتصادی معرفی نکند،‌ سؤال به صورت مستقیم به صحن علنی ارائه شود و در آن زمان رئیس جمهور هم یک ماه فرصت دارد تا به منظور پاسخگویی در صحن علنی مجلس حضور یابد.

بازار تهران امروز هم تعطیل شد

در حالی که امروز قرار بود بازار تهران باز شود، به تحریک عده‌ای افراد امروز هم برخی بازارها بسته ماند و کاسب‌هایی هم که مغازه‌های خود را باز کرده بودند، بر اساس تهدید همان افراد مجبور به بستن مغازه‌ها شدند.

شریعتمداری و سیف نشست خبری نوبخت را بایکوت کردند!

در حالی که طی روزهای اخیر بهم ریختگی بازار های مختلف به سبب نوسانات ارز موضوع اول کشور شده وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل بانک مرکزی نشست خبری تیم اقتصادی دولت را بایکوت کرد! شنیده ها حاکی است بر اساس توافق قبلی مقرر شده بود نشست امروز سخنگوی دولت با حضور کرباسیان، وزیر اقتصاد، سیف، رئیس کل بانک مرکزی و شریعتمداری وزیر صمت و به میزبانی نوبخت به عنوان سخنگوی دولت برگزار شود که در نهایت با بایکوت کردن این نشست توسط سیف و شریعتمداری، اردکانیان وزیر نیرو جایگزین آنها شد! ناهمگون بودن حضور اردکانیان در نشستی که برابر قول سخنگوی دولت قرار بود با حضور تیم اقتصادی دولت برگزار شود باعث تعجب و البته گله خبرنگاران حاضر در جلسه سخنگو نیز شد. گفته می شود ولی الله سیف به دلیل قطعی شدن رفتنش از بانک مرکزی انگیزه ای برای حضور نداشته و ترجیح داد به جای این نشست به همایش قوه قضاییه برود!اما شریعتمداری که از زمان تشدید نوسانات قیمت ها در بازار در هیچ نشست مطبوعاتی یا برنامه رادیو و تلویزیونی شرکت نکرده، همراهی با معاون اول در یک سفر کاری را بهانه قرار داده تا از تیررس انتقاد مستقیم رسانه ها در امان باشد. /انتخاب

محمود عباس مسموم شده است و پایان امسال می‌میرد!

عضو سازمان جهانی صهیونیسم نوشت: محمود عباس چند ماه پیش توسط رقبایش در جنبش فتح با ماده سمی استریکنین (Strychnine) که از آن برای کشتن سگ ها استفاده می شود، مسموم شده و در پی این مسمومیت به خونریزی معده و سرطان روده مبتلا شده و بیشترین مدتی که می تواند زنده بماند، تا پایان امسال است. روزنامه الاخبار لبنان از ناپایدار بودن شرایط جسمانی رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خبر داد. /خبر آنلاین

مستند کاووس سید امامی در راه است!

آرش کیخسروی وکیل‌مدافع خانواده کاووس سیدامامی گفت: در پی مراجعه شب گذشته‌ام به منزل کاووس سیدامامی مشاهده کردم که افرادی آن‌جا رفته بودند و به من اجازه ورود ندادند که خانم ممبینی(همسر سید امامی) را ببینم. آنها مجوزی با امضای یک مقام قضایی به همراه داشتند و اعلام کردند که این نامه را برای تهیه فیلمی تحت عنوان «هبوط» دریافت کرده‌اند./ایسنا

التیماتوم ده روزه یک نماینده به دولت برای عدم کفایت!

امیر خجسته، نماینده همدان و رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: ما 10 تا 15 روز به دولت فرصت می‌دهیم تا برنامه‌های خود را برای مقابله با توطئه‌های دشمن در جنگ اقتصادی را به مجلس ارائه کند و اگر نتواند ما در مجلس استیضاح وزرای اقتصادی دولت و موضوع عدم کفایت رئیس جمهور را در مجلس کلید خواهیم زد و صد البته این استیضاح و عدم کفایت نه با اهداف سیاسی بلکه به خاطر ناتوانی در حوزه اقتصادی است، این خواسته مردم است و ما از آن یک درصد هم عقب‌نشینی نخواهیم کرد. /نماینده

اعتصاب کنندگان مردم نبودند!

جمهوری اسلامی نوشت: صاحبان دست‌های پنهان که همکاران داخلی ترامپ هستند، از یکطرف چپاولگری را پیشه کرده‌اند و از طرف دیگر طلبکاری می‌کنند و به عبارت روشن تر، هم از توبره می‌خورند و هم از آخور. روشن است که مردم حق دارند در شرایط سخت اقتصادی مطالباتی داشته باشند و در چارچوب قانون تجمع نمایند، ولی این تحرکات مربوط به مردم نبود و همانطور که رئیس اتاق اصناف گفت سازمان یافته بود و از بیرون هدایت می‌شد.

راز بزرگ: کی‌روش به موتینیو چه گفت؟

بیشتر بازیکنان پرتغال معتقدند که سرمربی ایران رفتار تحریک آمیزی در طول بازی انجام داد که این رفتار شایسته حریف که تیم ملی کشورش بوده نیست. در هنگام ورود ژائو موتینیو به زمین، به جای اینکه سانتوس نکات فنی را به او یادآوری کند، این کی‌روش بود که کنار او ایستاده بود و با هافبک با تجربه پرتغال صحبت می‌کرد. شایعات و گمانه زنی های بسیاری در این رابطه مطرح شده ولی موتینیو از پاسخ به این موضوع نیز طفره رفت. او گفت: « چه کسی؟ من چیزی ندیدم، چیزی نشنیدم. او روی بازی تمرکز کرده بود و من هم می‌خواستم به داخل زمین بروم. »/خبرورزشی

آخرین وضعیت پرونده دکل نفتی گمشده

سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل دادگستری گفت: در این پرونده تاکنون یازده جلسه دادگاه در شعبه 1063 مجتمع ویژه امور اقتصادی به ریاست قاضی فضلعلی برگزار شده است. منتظریم دادگاه زمان برگزاری جلسه بعدی را اعلام کند تا آخرین دفاعیات از متهمان اخذ شود اما هنوز زمان بعدی دادگاه مشخص نیست. دادگاه در حال مطالعه پرونده است. / خبرآنلاین

آمار فروش سینما‌ها از پخش سه بازی جام جهانی

سینما‌های ایران با پخش سه بازی کشورمان در جام جهانی فوتبال در مجموع بیش از ۹۰ هزار بلیت فروختند که این میزان به رقم فروش بیش از یک و نیم میلیارد تومان می‌رسد. سهم سینماها از فروش بلیت بازی فوتبال ایران پرتغال در شب گذشته بیش از ۵۰۰ میلیون تومان بوده است. قرار است دو بازی نیمه نهایی و یک بازی فینال جام جهانی هم در سینما‌ها پخش شوند/باشگاه خبرنگاران

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۵
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۸۲
ناشناس
|
Ukraine
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
شریعتمداری و سیف باید سریعاً برکنار و محاکمه شوند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
دور اول ریاست جمهوری کنترل شدید ارز و طلا ودر دور دوم رسیدن این نرخ ها به سطح تورم واقعی و هیچ ربطی هم به تحریم و برجام و این چیزها هم ندارد وقتی گفته می شه وزیر قبلی این دولت کارش خوب بوده دلیلش همین است
واین در دو دهه تکرار شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اتفاقا هم به برجام مربوطه و هم قانون مبارزه با پولشویی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
حتما ۴۰ سال یا ۳۰ یال پیش هم برجامی بوده؟
!!!!!!!!!
خطاب به ۱۰:۰۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
این خود مردم باید یاد بگیرند که اگر اعتراض صنفی دارند و یک عده ای دارند موش می دوانند و دارند مسیر را عوض کننند برخود کنند و نگذارند مشکل امنیتی به وجود بیاورد هم نیروهای امنیتی این قدر وارد درگیری ها نمی شود و فقط کنترل میکنند و هم اینکه در اینده مسیر خوبی خواهیم رفت ولی متاسفانه در چند سالی که یادم می اید روالی خوبی طی نشده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
تنها کشوری که اعتراضات را با دید امنیتی بررسی می کند کشور ماست .
reza1
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
باشه میگم به نقطه نظرات شما توجه کنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
خلاصه اگر مطهری صلاح میداند عدم کفایت سیاسی روحانی را مطح کند همان طور که در دولت پاک دست احمدینژاد دنبال استیضح احمدی نژاد بود وایکاش دست به کار شود
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
تابناک جون ممکنه فیلم تخریب اموال عمومی توسط نیروهای انتظامی رو بخش کنی؟!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
مشکل مملکت ما همین زودباور هایی مثل شمان
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
عدم کفایت فقط برای دولت!!!!
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
بازار تعجب نداره مردم بدبخت شدن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
اگر واقعا با دو سخنرانی ترامپ یک شبه دلار ۳ برابر میشه و با تحریک چند نفر !؟ که معلوم نیست چه کسانی هستند یک بازار مهم و اصلی کشور یعنی بازار بزرگ تهران اعتصاب میکنند .
ایا ما مشکل بزرگی نداریم ؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
راه حل میر حسین موسوی است!
تشنه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
آقای نعمت زاده جبران حقوق های نگرفته اش رو با سودش نموده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
اگر روحانی و تیم اقتصادیش ایران را هم اتش بزنن از این مجلس بی حال.......صدایی در نخواهد امد هیچ امیدی به مجلس نیست مردم خودشان باید فکری بحال خود بکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
درود بر احمدی نژاد و یارانش ... لعنت بر پرونده سازان و دروغگویان و نان به نرخ روز خورها
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
بصورت کاملاً اتفاقی مستمع یک مکالمه تلفنی بودم با این مضمون : سلام آقای xشماره شما را دادند یکی از آشنایان توی کار خرید وذوب آهن قراضه ست خواسته قیمت ریل اسقاط رو بدونه گفتم اگه شما میتونید به ما قیمت بدین ----مقدارش ۲۰۰هزار تن هست روزانه ۲۰۰تا ۳۰۰تن _ نه ما مشکل مشتری نداریم مشتریش هست فقط یه قیمت بدین یک لحظه مطلب به نظرم جالب اومد و نوشته‌های روزنامه ها جلوی چشمم رژ رفتند : ریلهای راه آهن فرسوده ونیاز به باز سازی دارد ذوب آهن اولین محموله ریل تولیدی را تحویل راه آهن داد .....وبعدها در مزایده فروش ریلهای اسقاطی راه آهن اگر تفسیر بهتری از این مکالمه دارید راهنمایی کنید شاید من زیادی بد بین ومتوهم هستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
نمیدانم... یواش یواش همه چیز دارند گم می شن. کلید دولت که گم شده، خودشو گم کرده، نون سفره مردم ... چه عرض کنم، دکل گم میشود، مردم نگرانند نگران این آشفته بازار...راستی این همه گم شدنها به چه معناس؟
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
از رییس جمهور سوال کنید که چی شود . چه سوالی میخواهید انجام دهیید . استیضاح فایده اش به چیست . برادر جان امروز هر چه پرسش و جواب بود روحانی در کنفرانس روسا که جمع بودند پاسخ دادند بقیه مطالب سیاسی کاری هست . لطفا ساختار اقتصادی را اصلاح کن عوض کردن آدمها زیاد تاثیری ندارد اگر آمریکا هم تحریم شود به حال و روز کشور ما دچار میشود مبنای علم اقتصادی را پیاده کن درس اخلاق دیگر در حوزه اقتصاد جواب نمیدهد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
نماینده اصلاح طلب: بحث عدم کفایت رئیس‌جمهور شوخی است!!؟

آقای نماینده من که پشیمانم به شما رای دادم ولی مطمئن باش مردم شوخی ندارند و مثل خیلی از هواداران سابق خواستار استیضاح روحانی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
نماینده اصلاح طلب: بحث عدم کفایت رئیس‌جمهور شوخی است!!؟

آقای نماینده من که پشیمانم به شما رای دادم ولی مطمئن باش مردم شوخی ندارند و مثل خیلی از هواداران سابق خواستار استیضاح روحانی هستند
احمد
|
United States
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
تابی جان . از اینکه روحانی نتوانست اقتصاد و فرهنگ و سیاست خارجی را درست کند از اینکه هر چه جلوتر میرویم با افزایش جمعیت مشکلات کشور بیشتر میشود پس صبر کنید تا کاندید محبوب و محب دلها قالیباف و رییسی تشریف بیارند تا انشالاه ملت را به دهه 60برگردانند . لطفا مروری هم به اتفاقات دهه 60هم بیندازید که توفیق پشت توفیقات بود ندیدید چنان برات اقتصاد درست کند که کیف کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
مردم دروغ نگویید!
تورم تک رقمی است!
قبول نداری از بانک مرکزی بپرس!
حسین
|
Netherlands
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
اونا که اعتصاب کردن مردم بودن شما از مردم نیستین! شمایید که حال مردمو نمیدونین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۵
روحانی مچکریم استعفا لطفاً
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
ما این تجربه را یک بار در سال‌های ۹۰ و ۹۱ داشتیم. به محض اینکه زمزمه تحریم‌های نفتی و بانکی ایران جدی شد، شاهد افزایش بی‌رویه قیمت ارز و طلا بودیم و به تبع آنها بهای بسیاری از کالاها نیز بالا رفت. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد:

اگر تاج زاده درست میگه پس چرا با امدن حسن روحانی و رفع تحریم ها ! قیمت دلار دوباره 1000 تومن نشد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
احمدی نژاد در مقابل تحریم ها ایستاد. و اگر خیانت برخی داخلی ها نبود مشکلش چندان نبود.
شما هنوز تحریم نشده ولو شدید و خودتونو باختید. خودتونم می دونید اینایی که به اقتصاد صدمه می زنند همشون اصلاح طلبند.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
نمایندگان زورش نمیرسه یه وزیر رو استیضاح کنه و با وعده و وعید پس میکشن حالا می خان رییس جمهور عدم کفایت بدن. خنده دار بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
این تهدید نماینده مو بر تن آدم سیخ میکنه واقعا شمایی که یک وزیر ۵بار استیضاح کردین تایید کردن بازم میترسونی
با حقوق ۴۷۰۰ تومنی وزرا چطور ولایتی ماهی ۷۰۰هزار تومن قسط خونه میداد؟! ا
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
یه ذره هم هم تحمل کنید دفعه ی بعد به نامزد اصولگرا رای بدید صد در صد همه چی درست میشه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
والله بالله تالله ملت در وضعیت مناسبی نیستند چرا میخواهید با فتنه گر نامیدن اعتراضات به حق مردم صورت مسئله را پاک میکنید ؟؟ این کشور کشش دلار بالاتر از ۵۰۰۰ تومان رو نداره ؟؟ روزی حقوق من ۴ سکه میشد حالا به یک سکه هم نمیرسه ؟! ایا دولت میخواهد به سرنوشت ونزولا و تورم ۲۵۰ درصدی دچار بشه ؟؟! بترسید از روزی این تورم دامنگیر اقلام خوراکی مردم بشه و بزودی اگه دیر بجنید خواهد شد ؟؟؟؟؟
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اعتصاب کنندگان مردم نبودند!

حتما" از کره ماه اومده بودند هرچی از این فینگیلی آمریکا وجینگیلی اسراییل بگید بر میاد خخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
:))))))))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
امثال ذالنور که باعث بدبختی ملت هستند حالا از مردم طلبکار هم شدند ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
آیا نمایندگان فکر می کنند با کنار گذاشتن روحانی ناکارامدیها تمام می شوند آیا پولهای اختلاس شده به جیب خزانه باز خواهند گشت آیا مفسدین اقتصادی به مجازات خواهند رسید آیا و ضعیت بهتر خواهد شد و آیا هرج و مرج برقرار نخواهد شد
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
به قول شهید بهشتی ان مسئولی که بی توجه به انتقادها باشد شیطانی است که بر مسند کبریایی تکیه زده .
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
از دوستان خواهش میکنم زود قضاوت نکنن و تا انتها بخونن، سعید جلیلی یه جمله معروفی گفت که اصلاح طلب ها سانسورش کردن ولی خودش تا جایی که می تونست به اون عمل کرد: " اگر فکر کنیم الان که دولت دست ما نیست لازم نیست برای اقتصاد مملکت تلاش کنیم خائن هستیم" این آدم چند ساله شبانه روز آواره شهرها و مناطق مختلف کشوره اما خب امثال این بندگان خدا به خاطر اینکه اعتقاد دارن مشکلات داخلیه و راه حلش برجام و اینجور چیزا نیست تو مملکت ما امل حساب میشن! مسولان هم فهمیدن قلق مردم چیه و نگاه مردم به سیاست مثل فوتبال نیست که مردم به خاطر تلاشی که می بینین راضی بشن، میشه ناکارامدترین دولت بود ولی با بازی رسانه ای نظر مردم رو جلب کرد، تا نگاه خودمون عوض نشه دولت مردا عوض نمیشن، هر وقت مردم اسیر رسانه ها نشدند و تنها عنصر جذاب برای اونها تلاش مسئولین بود، مسئولین برای بقای خودشون هم که شده مجبور به تلاش خواهند شد و دیگه کسی نخواهد گفت بحث عدم کفایت رئیس جمهور شوخیه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
حرف حق گفته جلیلی، ولی چه کنیم دوره دوره دلسوزها نیست، مردم یادشون رفته همین دلواپس ها بودن که رفتن جنگیدن و واقعا همینها دلواپس مملکت هستن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
مردم می دانند که هدف اصلی اخلاگران این است که می خواهند مردم را به زانو در بیاورند تا در برابر آمریکا زانو بزنند و شروط آمریکا را بپذیرند این موضوع کاملا در گفنار رفتار حامیان بارز است اگرچه ممکن است گروه های دیگر هم بهره برداری های خودشان را بکنند اما هدف اصلی همین است بگویید که ملت بیدار است و فرق خاین و خادم را می دانند و هرگز تن به ذلت استعمار نخواهد داد
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
از وزیر صنعت، معدن و تجارت از این بهتر نمیشود انتظار داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
تابناک
بازاریا رو تهدید کردن بسته بمونن؟ عده ای؟؟
بازاریا جرعتشونو نشون دادن برای من باورش سخته که تهدید شدن و بستن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
بیا ببین، البته بعد رفتن اونها باز باز کردن
ناشناس
|
Poland
|
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
شعارها را تمام کنید و یه فکری برای تحریمها بکنید,
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
آیه صریح قرآن:
بی اذن صاحب خانه وارد خانه نشوید!
احسان
|
Australia
|
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
چرا فقط یک نماینده به روحانی اولتیماتوم داده باید بقیه نمایندگان هم همراهی کنند و استیضاح و عدم کفایت دولت کلید بخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
بابا بیخیال اعصاب مردم بشید حداقل اسم نفری بیارید که الان نباشه یا ثروتمند مافیائی نباشه!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
ممنون کلی خندیدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اقتصاد دستوری نیست چرا از سیستمهای کشورهای مثل سوئد استفاده نمی شود.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
عدم کفایت رئیس جمهور .
اما آیا فقط رئیس جمهور ؟!
دولت ضعیف عمل کرده است . تیم مناسبی نداشته است . روحانی بعنوان رئیس جمهور بجای اعلام ریشه مشکلات و ارائه راه حل فقط فرافکنی میکند . همه اینها درست است . اما آیا با تعویض یک فرد همه مشکلات حل میشود ؟ آیا عدم کفایت فقط مربوط به رئیس جمهور است ؟
آنچه در اقتصاد ایران شاهد آن هستیم، نتیجه چند دهه سیاست های نادرست است و اکنون اقتصاد را در وضعیت فلج قرار داده. مسئله ای که وجود دارد این است که چرا مسئولین سیاست هایی اتخاذ کردند که کار به اینجا کشیده شد؟ اگر سیاست های درستی دنبال می شد کار به اینجا نمی کشید که شاهد بحران در اقتصاد باشیم و فقر و بیکاری و رکود و تورم، بی ثباتی سیاست های پولی و بانکی، از دست رفتن اعتماد مردم، جو روحی و روانی نامناسب، از بین رفتن انگیزه کار و تلاش در کشور رونق یافتن فعالیت های دلالی، واسطه گری های پولی و فعالیت هایی که ربطی به تولید ندارد، فراگیر شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
از رياست قوه قضاييه تمنا دارم موضوع دكل گمشده را به عنوان نمونه حركت انقلابي مورد انتظار مردم براي مبارزه با فساد در اولويت قرار دهد شش سال كافي نبوده؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
فشار به دولت پاک کردن صورت مسئله است وکمکی به شرایط نمی کند بلکه اوضاع را بحرانی ترمی کند اخر چه کسی وبا چه تدبیری می تواند غیر از همین روشهای موجود کاری انجام بدهد که تضمینی برای اینده باشد ولااقل بدتر نشود .لااقل یک مورد را بگویند تا مردم متوجه شوند.مثلا رئیسبانک مرکزی چکار کند که نکرده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اعتصاب کنندگان مردم نبودند! ...
ما از دولت و مسولین میخواهیم برای مردم به صورت شفاف، صریح و بی پرده روشنگری کنند و ترس را کنار بگذارند ...
یکبار هم که شده با جرات حرف بزنید و محکم حرف بزنید و کامل حرفتان را بیان کنید
بعد ببینید که مردم برای شما چه میکنند و چگونه این مفسدان و خرابکاران را سر جای خود مینشانند...
یک بار امتحان کنید ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
چرا هر کسی اعتراض داره مسئولین معترضان را همکار امریکا ،اسراییل ،انگلیس معرفی میکنند؟
چرا مسئولین ما نمیخواهند ریشه یابی کنند و توی سیاست هاشون انعطاف پذیر باشن تا این مسائل و جو روانی در کشور به وجود نیاید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
شما مگه سایت خبری نیستید؟ اینهمه فیلم منتشر شده از تخریب اموال عمومی توسط برخی ؟ فیلمها رو ندیدین؟ چرا هیچ خبری راجع بهش نزدین؟ چرا نیروها رو مجبور به پاسخگویی نمیکنین؟ اینه رسالت کار مطبوعاتی؟ امیدوارم نظرم سانسور نشه و درج بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
بابا مشکلات زیاد شده چرا هر دفعه باور نمیکنید مردم نبودند چه میدونم افراد اجیر شده بودند منافق بودند .... چشماتون رو باز کنید هیچ مدیریتی هم وجدو ندارد و برخی میخوان از اب گل الود ماهی بگیرن کارو دست جوونای کاردان بدین البته اگه اینم با رانت نباشه
ایرانی
|
-
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
کسانی که در راس دولت هستند باید استیضاح و مکافات بی مسئولیتی خود را بدهند. در غیر این صورت همین آش هست و همین کاسه. نتایج امروز از گذشته است زمانی که مسئولی در مقامی خراب کاری می کرد اورا به پست دیگر منتقل می کردند. الان نتیجه را ببینید.
احمد
|
-
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
مهار قیمت ارز و سکه راه دارد. سود بانکی را مانند قبل 20 درصد کنید آن تا مردم دوباره پول های خود را در بانک بگذارند و به بانک ها اعتماد کنند در غیر اینصورت اگر یک دولار 20000 تومان هم شود تعجب نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
عزیز، همین سود های بانکی بود که وضع رو به اینجا رسونده

با اون سود 30% بهره مرکب تو 4 سال میشد 300%! و توی 8 سال 900%!! بعد با این ریال مثل بادکنک باد شده معلومه که نرخ برابر ارز میفته پایین

با این اعتماد به نفس هم اومدی گفت راه حلش اینه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
خوب حالا فرض کن همه پولها امد در بانک ها با کدام رونق اقتصادی و با کدام دولت کارامد و با کدام اقتصاد میتوان از این پولها سالی 27 -30 درصد سود حاصل کرد که 20 درصد به سرمایه ها سود داد؟؟؟؟؟
بانام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
آقای بادامچیان آقای بازرگان طبق قانون حقوق نخست وزیری را می گرفت که شما هم با تاکید آنرا اعلام کردید حالا کسانیکه مثل اقای رجایی از حقوقشون گذشتند را هم با همان تاکید بگوئید
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
وقتی اجازه میدهیم، فردی عادی صد هزار میلیارد تومان در حساب جاری در بانک داشته باشد، باید توقع این پدیده ها را هم داشته باشیم
این مبالغ اگر به سمت تولید ارز آور، هدایت نشود، به هر سمت برود طوفان و اختلال ایجاد میکند
سیستم مالیاتی رگلاتور اقتصاد است و نقص در آن باعث این اتفاق شده
در هیچ جای دنی حتی کشور های سرمایه داری، ا این چنین نقدینگی وجود ندارد
این نقدینگی حکم بمب را دارد، چون میتواند، هزاران نفر مزدور را برای صدها روز ساپورت کند
متاسفانه گوشی برای شنیدن نیست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
بله دولت خیلی هم خوبه!!! همش تقصیر اسول گراهاست!!!آقایون اصلاح طلب بسه دیگه یکم به فکر ملت باشین تا کی میخواین با این مدل کارها امتیاز بگیرین؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
بازار را عده ای سودجو و منفعت طلب مدیریت می کنند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
به نطر اقای رییس جمهور هیچ مشکلی وحود ندارد که اگر داشت باید با مسوولان ارشد اقتصادی برخوردی صورت می گرفت. اقای رییس جمهور که وقت ندارد داخل مردم برود ... نرخ تورم خرداد هم که 9 درصد است . پس از نظر ایشان مشگلی وجود ندارد . اصلا از نظر کسانی که حقوقهای انچنانی دارند هیچوقت مشکل وجود ندارد . مجلسی ها هم خالی بندی می کنند در جند سال گذشته سه بار وزیر راه را استیصاخ کرده اند و هر بار رای بیشتری به او داده اند.
ناسناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
بهتره سيف و حسين زاده را هر جه زودتر برداريد وضع بانكها بهتر خواهد شد از روزي كه سود بانكها را به 10 و15 درصد كردند گفتيم اين ملت پولها را به مسير ديگر ميبرد كه ميبينيد همان شد همين تابساماني بازار دلار و سكه و ارز و زمين
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
عمو زاده عراقچی هم بره ؟؟؟ نه نه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
کارکارآمريکاست وگرنه مسعولين باايمان ودلسوزوفداکاروباشرف مادارن مملکت داري ميکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
راستی از"توچال" ببخشید "توتال" چه خبر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اگه بازارايان رو جزئی از مردم ندانیم بلی! آنها مردم نبودند
شهرام رودپیمای رشت آبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
با نام خدا .

با سلام .


واقعا" جای تعجب و ناراحتی هم دارد که چرا دولت سود بانکی را کم کرد ؟

سالها بود اقتصاد کشور با همین سود بانکی که 28 درصد نیز شده بود مشکل حادی ایجاد نکرده بود و اقشار مختلف

مردم هم بطور نسبی راضی بودند .....

آیا این مطالب را دولتمردان می خوانند ؟ یا فقط در یک دور تسلسل فقط عده ای مخاطب نسبت به هم مطالبی مینویسیم ؟

کتاب علم اقتصاد نوشته ی آدام اسمیت را تمام اقتصاد دانان قبول دارند .

عرضه و تقاضا= است با تعیین قیمت . وظیفه دولت نظارت است و در صورت بسیار حاد دخالت و تنظیم امورات اقتصادی .

اقتصاد آلمان که در دنیا بی نظیر است چگونه است ؟

اقتصاد فرانسه چگونه است ؟ اقتصاد انگلستان چگونه است ؟

اقتصاد آمریکا و کانادا چگونه است ؟


یا اقتصاد سرمایه داری باید باشد . یا اقتصاد سوسیالیستی و ...

اقتصاد عربستان چگونه است ؟ معلوم است وضع خوب است که هر مرد 2 یا 3 زن دارد ما حتی نمیتوانیم ازدواج کنیم ..
این یک حقیقت تلخ است ..........
محمد
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
دراول انقلاب خلوص درگفتارورفتار مختص شهیدرجایی نبود خیلی ازمدیران رده بالا وپایین اینچنین بودنداماهرچه گذشت مدیران تمایل بیشتری به زندگی اشرافی ازخودنشان دادند .البته این ویژگی مختص انقلاب اسلامی مانیست اما شدت وضعف دارد
ناشناس
|
-
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
کار انگلیسه
ناشناس
|
United States
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
یک گوشه از مشکلات را می نویسم تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل
۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی مثل یک بمب اتمی در اقتصاد ایران بود که سیاست ماشه اجرا چکانده است این پول غیر قابل تخمین به هرکجا برود سونامی ببار می آورد من مطمئنم خیلی از مردم و مسولین عمق این فاجعه را نمی توانند درک کنند تصور کنید مثلا ۳۰ درصد این رقم بخواهد تبدیل به ارز یا سکه یا مسکن شود چه می شود حالا تبدیل هم بشود آن سرمایه عظیم از مدار تولید خارج شده وبه صندوقخانه های مردم رفته نه تنها باعث تولید نشده که تولید را هم نا بود می کند از طرف دیگر بخش عظیمی از آن به انحا مختلف از کشور خارج می شود ولله تصور آنچه در حال وقوع است وحشت آور است ما دنبال آن بودیم که سرمایه خارجی را به کشور وارد کنیم آنچه را هم در کشور بود داریم بخارج می فرستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
احمدی نژاد کجایی که یادت بخیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
این آقای نماینده خودش کفایت دارد ؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اعتصاب کنندگان مردم نبودند!
مردم از نظر مسئولین یعنی همونهایی که با هر بدبختی به زندگی بی کیفیت ادامه میدن و دم نمیزنن.
واقعا تعریفتون از مردم چی هست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
شما خودت بیا بازار تا ببینی فرق مردم با این اراذل چیه؟؟!! اون کارگر بدبخت از این لات بازی ها بلد نیست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
این غربی ها و دشمنان هم نعمت بزرگی هستند تاهرزمان که صدای مردم درامد مطالبات مردم را به تحریک آنهانسبت دهند
چ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
اقای خجسته انکه صلاحیت ندارید شما نمایندگان هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
ازآقای بادامچیان بپرسید اگر الآن ایشان صاحب پست ومقامی شوند حاضرند حقوق نگیرند وآیادردوره نمایندگی هم چنین ایثاری کردند یا....
محمدامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
عدم کفایت دولت شوخی نیست آقا
دولت نشان داده که حداقل فاقد کفایت در امور اقتصادی است.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ونزوئلا ال پالیتو غیزانیه نفت ونزوئلا مجلس یازدهم دریای کارائیب قتل رومینا اشرفی