بازدید 42274
هزار و دویست ویکمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: تعقیب قضایی سرکرده گروهک‌ ری‌استارت از طریق پلیس اینترپل/بازداشت سه ایرانی در آمریکا/احتمال اختلال جدی در نظام پولی و مالی/ خود رئیس‌جمهور برای «گفت‌وگوی ملی» پیش‌قدم شود و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۹۴۵۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱ 29 April 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.


رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

مرجع تقلید در بازار میوه و تره‌بار

حسین کاجی از فعالان فضای مجازی تصویری از آیت‌الله نوری همدانی را در توئیترش منتشر کرد و نوشت: رفته بودم سر کوچه برای خونه بادمجان بخرم، دیدم مرجع تقلید شیعه آیت الله العظمی نوری همدانی هم آمده بود میوه بخره. ازش تشکر کردم که مراجع خودشون در متن جامعه هستند و از قیمت بازار و اوضاع مردم خبر داره.

باید از مامور ناجا در برخورد با زن بی‌حجاب تقدیر کرد/توهین رائفی‌پور به باقری و مهدوی‌کیا!/واکنش اژه‌ای به شایعه‌ی ارتداد مشایی/برای ضربه زدن به دولت اعتراضات دی ماه را راه انداختند

برای ضربه زدن به دولت اعتراضات دی ماه را راه انداختند

علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ر برنامه‌ای تحت عنوان شهید مطهری و آینده انقلاب اسلامی که در دانشگاه صنعتی اصفهان تصریح کرد: ما باید به اصلاح امور ادامه دهیم. در اعتراضات اخیر که در دی ماه سال گذشته انجام شد منشاء این اعتراضات درون حکومتی بود چرا که یک عده برای ضربه زدن به دولت این اعتراضات را به راه انداختند اما به سرعت کار از دستشان در رفت و منافقین و سلطنت‌طلبان فوری از آن بهره‌برداری کردند. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما باید به اصلاح امور ادامه دهیم. در اعتراضات اخیر که در دی ماه سال گذشته انجام شد منشاء این اعتراضات درون حکومتی بود چرا که یک عده برای ضربه زدن به دولت این اعتراضات را به راه انداختند اما به سرعت کار از دست‌شان در رفت و منافقین و سلطنت‌طلبان فوری از آن بهره‌برداری کردند.

مطهری گفت: فشارهای خارجی زیاد است و ریشه این مشکلات ناشی از هدف‌هایمان است. اگر فردا اعلام کنیم از آرمان‌های فلسطین دست بر می‌داریم فکر نکنید همه چیز تمام می‌شود و مشکلات حل خواهد شد.

وی گفت: مردم در شرایط سخت‌تر از امروز هم بوده‌اند منتهی روحیه مردم در زمان جنگ خیلی بهتر بود؛ چرا که در آن زمان مردم نگاه دیگری داشتند و معتقد بودند که به انقلاب بدهکار هستند و خود را باید فدای آرمان‌های آن کنند، اما امروز این تفکرات از بین رفته است.

حبیبی: باید از مأمور ناجا در برخورد با زن بی‌حجاب تقدیر کرد

دبیر کل حزب مؤتلفه گفت: رئیس‌جمهور در مورد پدیده نفوذ در دستگاه‌های دولتی پاسخگو باشد و از تضعیف موضوع گزینش بپرهیزد.محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب مؤتلفه در پایان نشست دبیران حزب متبوعش اظهار کرد: باید از مأمور ناجا در اجرای قانون و برخورد با متجاهر به فسق و بی حجابی تقدیر کرد. من متأسفم که معدودی از نمایندگان مجلس بدون اینکه بدانند صورت مسئله چیست از یک عضو کمپین بی حجابی دفاع و اجرای قانون در این باره را علناً تخطئه کردند.وی همچنین با اظهار تأسف از عدم اجرای قانون جاب و عفاف و بی مسئولیتی برخی از مسئولین در دولت و مجلس شورای اسلامی در اجرای این قانون گفت: نباید اجازه دهیم کسانی که با توطئه‌چینی از پدیده بی‌حجابی آن هم با منطق رضاخانی حمایت می‌کنند، تجری پیدا کنند و در برابر قانون و مجریان صادق آن بایستند./باشگاه خبرنگاران

توهین رائفی‌پور به باقری و مهدوی‌کیا!

علی‌اکبر رائفی‌پور در یک سخنرانی به مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری توهین کرد. خبرآنلاین نوشت: «رائفی‌پور در یکی از سخنرانی‌های خود درباره مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری گفت: یکی از آنها در حال تبلیغ خمیردندان است و دهانش را بسته. یعنی لب‌ها را می‌توان با آن شست. آن یکی در حال تبلیغ ماست و دوخ است؛ ماست و دوخ، با خ! در حال خندیدن است. گفتم خب جای این‌ها را عوض می‌کردید. خمیردندان را می‌دادی دست اون، ماست و دوغ را می‌دادی دست این!او ادامه داد: بابا این‌ها مشاور رسانه‌ای ندارند؟ این همه پول‌ها را می‌گیرند و پورشه سوار می‌شوند، ماهی دو میلیون تومان بده به یک نفر که بیاید مشاور رسانه‌ای‌ات بشود تا شرکت‌ها این طوری از شما استفاده نکنند. بعد این‌ها در حوزه‌های امنیت ملی کارشناس می‌شوند. می‌گویند کاش این قدر پول که در سوریه و لبنان خرج کردیم را ورزشگاه می‌ساختیم. برو دوغت را تبلیغ کن بابا!»

بازداشت سه ایرانی در آمریکا

وزارت دادگستری آمریکا سه تاجر مستقر در آمریکا را به اتهام نقض تحریم های تجاری آمریکا علیه ایران دستگیر کرده و مدعی شده که این سه تاجر قطعات خودرو خریداری کرده بودند تا این قطعات را به ایران ارسال کنند. بر اساس بیانیه مطبوعاتی دفتر دادستان کل آمریکا در کالیفرنیای شمالی، این سه تاجر که متولد ایران هستند و تابعیت آمریکا را پذیرفته اند، بر اساس ادعای دولت آمریکا از «سیستم های پیچیده نقل و انتقال الکترونیکی پول» برای تأمین مالی عملیات ارسال قطعات خودرو به ایران استفاده کرده اند. این افراد همچنین «از مؤسسات مالی ممنوعه» برای انتقال پول از تهران به منطقه بی اریای آمریکا استفاده کرده اند.بر اساس اعلام دادستانی آمریکا، این سه نفر در اوایل ماه جاری میلادی دستگیر شده اند. هر سه نفر به قید وثیقه آزاد شده اند و برای آنها در 19 آوریل اعلام جرم شده است. این سه تاجر ایرانی الاصل به ارتکاب سه مورد مجرمانه متهم شده اند: تبانی برای نقض مقررات کنترل صادرات آمریکا، نقض اساسی قانون اختیارات اقتصادی اضطراری بین المللی آمریکا و قاچاق کالا./تسنیم

افشاگری مدیر اسبق استقلال درباره مرد آلمانی آبی‌ها

مدیر اسبق استقلال می‌گوید وینفرد شفر پیش از اینکه سرمربی استقلال شود از ایران هم پیشنهاد داشت.استقلال در لیگ برتر هفدهم نتایج خوبی در ابتدای فصل نگرفت و همین نتایج باعث برکناری علیرضا منصوریان شد. پس از منصوریان سکان هدایت این تیم را به وینفرد شفر دادند و این پیرمرد آلمانی موفق شد در انتها فصل استقلال را به رده سوم برساند و همچنین این تیم را در گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا صدرنشین کند. حال کامران منزوی مدیر اسبق باشگاه استقلال پرده از خبر جالبی برداشت. او می گوید که صفایی فراهانی در زمانی که رئیس کمیته انتقالی شده بود(سال 85) می خواست شفر را پس از ماجرای کنار رفتن برانکو، سرمربی تیم ملی کند./خبرآنلاین

هاشمی: دیگر امیدی ندارم

رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره قرارگیری در میان کاندیداهای تصدی سمت شهرداری تهران، گفت: دیگر در این زمینه امیدی ندارم.

علت اصلی قطعی تلگرام

پیام رسان تلگرام از ساعات اولیه صبح امروز با اختلال مواجه شد و تاکنون ادامه دارد. ساعتی پس از این اختلال، پاول دوروف مؤسس تلگرام با انتشار پستی توئیتری مشکلات پیش آمده را در چند کشور دنیا از قبیل ایران، عراق، انگلیس و .. تایید کرد. حالا پس از بررسی‌های انجام شده، صفحه توئیتر این پیام‌رسان با انتشار پستی توئیتری با ضمیمه پست دوروف، علت اصلی این مشکل را عنوان کرد. در این پست چنین نوشته شده است: دلیل عدم اتصال به این پیام رسان در اروپا خاورمیانه و شمال آفریقا قطعی گسترده برق در آمستردام است که سرورها را دچار مشکل کرده است.

احتمال اختلال جدی در نظام پولی و مالی

رئیس پلیس فتا کشور گفت: به ۱۱ بانک از ۳۲ بانک کشور حمله سایبری شده است و بانک‌هایی مدنظر بودند که بیشترین مشتری را دارند. سردار هادیان‌ فر افزود: با توجه به حملات سایبر‌ی ممکن است اختلا‌لاتی در نظام پولی و مالی به وجود آید که لازم است بانک‌ها در این زمینه توجه بیشتری کنند، چراکه حمله سایبری‌ به 11 بانک از 32 بانک که مشتری بیشتری دارند صورت گرفت که ما در این زمینه تذکرات لازم را داده‌ایم و از مرکز افر‌ا گزارش‌هایی دریافت کرده‌ایم؛ تلاش ما مقابله‌ با نفوذ به سیستم‌ها است که با جرأت‌ می‌توان گفت که تاکنون آسیب جدی به زیرساخت‌های کشور وارد نشده و محافظت از زیرساخت‌های کشور در دستور کار قرار گرفته است و هماهنگی بین پلیس‌ فتا‌ و وزارت ارتباطات انجام شده است./ خبرانلاین

خود رئیس‌جمهور برای «گفت‌وگوی ملی» پیش‌قدم شود

غلامحسین کرباسچی در یادداشتی نوشت: منظور از «گفت‌وگوی ملی» اساسا و در مرحله اول تنها گفت‌وگوی مردم با مردم نیست. آنان در فضای مجازی و حقیقی اغلب گفت‌وگو می‌کنند اما این گفت‌وگوها کمتر کمکی به حل و فصل اختلاف میان سیاسیون می‌کند. مقصود از گفت‌وگوی ملی، گفت‌وگوهایی است که در سرنوشت مسائل اجرایی کشور اثر‌گذار باشد. این اختلافات میان مسوولان در دستگاه‌های مختلف است که باید از طریق گفت‌وگوی ملی حل شود و بهتر است که خود رییس‌جمهور به عنوان مسئول اجرایی کشور پیش‌قدم شده و شخص یا دستگاهی را مسئول این کار کند. پیش‌تر نیز توصیه شده بود که همزمان با آغاز گفت‌وگوها در سطح بین‌المللی، گفت‌وگوی ملی را شروع کنید. همان‌طور که دستگاهی مسئول شد با مخالفان و معاندین در مورد یکی از حساس‌ترین مسائل گفت‌وگو کند و با وجود همه کم‌وکاستی‌ها و کارشکنی‌هایی که در مسیر آن انجام شد به نتیجه قابل‌توجهی رسید، می‌توان دستگاه یا فردی را مسئول گفت‌وگوی ملی کرد که این امر مهم را در داخل کشور به سامان رساند. همان‌طور که رئیس‌جمهور هم می‌تواند در سطح سران قوا این گفت‌وگوها را نه فقط به صورت سمبلیک که به صورت واقعی و در جهت حل و فصل مشکلات کشور آغاز کند./ اعتماد

ورود قبیله ای و بی ضابطه به شهرداری

پروانه مافی با بیان اینکه باید نگاه به شهرداری‌ها نسبت به شرایط فعلی به طور کامل عوض شود، تصریح کرد: بحث استخدام درشهرداری‌ها از مسائل مهمی است که هرچه سریع‌تر باید به آن پرداخته شود، متأسفانه درشهرداری‌ها به ویژه شهرداری تهران ورود گروهی، هیاتی و دسته ای افراد به ویژه در گذشته وجود داشته است. متأسفانه ورود این افراد به شهرداری هیچ حساب مشخصی نداشته و براساس شایستگی‌ها به کارگیری افراد صورت نگرفته است. مافی با اشاره به اینکه ورود افراد ناکارآمد و وصل آن‌ها به شهرداری مصیبتی برای شهر است، گفت: شنیده شده که در شهرداری دوره گذشته تعداد کثیری از افراد حضور داشتند که تنها کارت ورود و خروج می‌زدند، این موارد ناشی از آن است که قاعده مشخص و ضابطه‌ای برای استخدام‌ها درنظرگرفته نشده است؛ متأسفانه اختلاف بسیار حقوق و دستمزد میان کارمندان شهرداری و سایر دستگاه‌ها گاهی به دو تا سه برابر افزایش پیدا کرده که این موضوع نیزقابل توجه است./روز نو

راه حل مجلس براي بحران صندوق‌هاي بازنشستگي

مجلس براي رفع مشكلات مالي صندوق‌هاي بازنشستگي دست به كار شده و با بالا بردن سن بازنشستگي از يك سو و بالا بردن سهم كارفرما و كارگر از سوي ديگر تصميم دارد تا از مشكلات صندوق‌ها بكاهد. محمد حسيني در این باره گفته است: «كارگروهي مسئول اين شد كه مشكلات صندوق‌ها را به صورت ريشه‌اي‌تر و كارشناسي‌تر بررسي كند و پيشنهادات را به صحن كميسيون بياورند. لايحه دايمي كردن سن بازنشستگي در قانون مديريت خدمات كشوري از سوي دولت پيشنهاد شده است كه در آنجا مي‌توان آن را اصلاح كرد. همچنين سهم كارفرما و كارمند را بايد از رقم كنوني بيشتر كنيم. تا درصدي از مشكلات صندوق‌هاي بازنشستگي كمتر شود. او در تشريح علت طرح پيشنهاد افزايش سن بازنشستگي بيان كرد: « وقتي كمي سن بازنشستگي افزايش يابد، به همان ميزان حق بيمه فرد هم افزوده مي‌شود و اين مي‌تواند از مشكلات بكاهد. البته بايد گفت كه اينها به عنوان يك سري پيشنهادات كارشناسي از سوي كميته اشاره شده مطرح شده و در حد طرح است. براي تصويب آن بايد اقدامات لازم صورت بگيرد.» ديگر پيشنهادي كه نمايندگان عنوان كرده‌اند، ادغام صندوق‌هاي بازنشستگي است./روز نو

تعقیب قضایی سرکرده گروهک‌ ری‌استارت از طریق پلیس اینترپل

جعفری دولت‌آبادی، دادستان تهران هم‌چنین به اقدامات دادسرای تهران در رسیدگی به پرونده‌های متهمان اغتشاشات دی ماه و حادثه اسفند ماه در خیابان پاسداران اشاره کرد و در خصوص تعقیب قضایی سرکرده یک گروهک ضدانقلاب از طریق پلیس اینترپل توسط دادسرای تهران، اظهار داشت: درخواست دادسرای تهران از پلیس بین‌الملل برای دستگیری و استرداد این سرکرده گروهک ری‌استارت، عملاً آن‌ها را در چرخه آزمایش قرار داده است و باید به این پرسش پاسخ دهند که چگونه است که اگر کسی در ایران کوچکترین اقدامی می‌کند، رسانه‌های دنیا پر می‌شود، اما امروز سرکرده این گروهک در آمریکا نشسته و دستور غارت، تخریب و تحریق اموال عمومی و خصوصی را می‌دهد و هیچ کس به او کاری ندارد. وی ابراز امیدواری کرد پلیس بین‌الملل در دستگیری این فرد مناسب عمل کند تا دادسرای تهران بتواند به اتهامات وی رسیدگی نماید.

واکنش اژه‌ای به شایعه‌ی ارتداد مشایی

غلامحسین محسنی اژه‌ای، در نشست خبری امروز خود گفت: درباره پرونده آقای احمدی نژاد موضوع تازه ای نیست، درباره آقای مشایی هم هنوز پرونده به دادگاه نرفته و آقای بقایی هم در حال اجرای مجازات است. او در رابطه با پرونده حسین فریدون هم توضیح داد: درباره پرونده برادر رئیس جمهور هم موضوع تازه‌ای وجود ندارد. اژه‌ای افزود: درباره این که چرا سخنان احمدی نژاد تعقیب نمی‌شود قبلا توضیح داده ام به وقتش موضوع تعقیب می‌شود. در این باره عرض دیگری ندارم. او درباره صدور حکم ارتداد بر اسفندیار رحیم مشایی هم گفت: چنین چیزی وجود ندارد و شایعه است. در واکنش به این پاسخ خبرنگاران گفتند که این را معاون آقای احمدی‌نژاد گفته و اژه‌ای در واکنش به این موضوع گفت: پس منبع خیلی معتبر است!/فارس

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۵
در انتظار بررسی: ۳۵
انتشار یافته: ۱۶۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
دم رائفی پور گرم
ولی تابی چقدر بیکاری و سوژه دست اول در این دولت همه چی محرمانه ها، از دستت خارجه که به یک سخنران بی حاشیه گیر دادی

تابی برو دوغت و تبلیغ کن بابا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
قبئل کنیم حقیقت تلخی را گفت رائفی
امیر
| Germany |
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
خود اقای رائفیپور چه تحصیلاتی داره اصلا؟؟ تو ویکی پدیا سرچ کنید و ببینید کارشناسان امنیت ملی !!! ما چقدر در این زمینه تحصیلات و مطالعه دارن. خودش باید بره ماستش رو کیسه کنه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
کجای حرفهاش توهین بود ؟
...برو ده دقیقه تو استادیوم بشین تا بفهمی توهین چیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
اگر به خودش پیشنهاد تبلیغ کشک و آدامس خروس را کنند با کله قبول می کنه
یه نفر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
استاد دکتر فیلسوف رائفی پور دیگه موضوعی برای تحلیل و تجزیه نداشتن به این موضوع بسار مهم پرداختن.
جالب اینکه یسری به افاضات ایشون هم گوش میدن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
ای کاش تابناک در انتخاب تیتر دقت بیشتری کند و بخاطر جذب بیننده هر تیتری را استفاده نکند!!!! صحبت های اقای رائفی پور توهین نبود و واقعیت جامعه ما هست که سلبریتی ها در هر مسئله ای اظهار نظر می کنند در حالی که هیچ تخصصی درباره ان ندارند.
داود
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
دوستان عزیز و این آقای رائفی پور که اولین باره دارم اسمشو میبینم و میشنوم لابد خبر ندارید که این دو عزیز به صورت همت عالی در این تبلیغات شرکت کردند و نه بخاطر پولش، ای کاش کمی عمیقتر بشیم در موضوعات و فقط برای عوام فریبی و اینکه زمان سخنرانی رو پر کنیم همینطوری یک چیز بی بایه نگیم اگه نوع تبلیغشون هم مشکل داره اصل کارشون پسندیده است ضمنا بنده استقلالی هستم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
خوب بزارید من یک گزارشی بدم
دریافتی یکی کارمند قراردادی با ده سال سابقه در دادگستری و اموزش پرورش ماهانه یک میلیون پانصده!
دریافتی یک افسر نیروی انتظامی با ده سال سابقه و مدرک لیسانس حدود دو نیم میلیونه!
دریافتی یک کامرمند دادگستری با این شرایط حدود سه میلیونه
دریافتی کارمند مالیاتی با این شرایط حدود 4 میلیونه
دریافتی کارمند بانک با این شرایط حدود 5 میلیونه
دریافتی کارمند شهرداری با این شرایط حدود 6 میلیونه!

بنده به وضوح دیدم دریافتی یک کارگر دقت کنید کارگر رسمی نه کارمند!)شهرداری حدود 5 میلیون تومن بودش! 600 تومن فقط حق شیر بهش میدادند! جالبه حکم ریالیش حدود یک و میلیون و چهارصده یعنی سه چهار برابر حکم ریالی بهش مزایا و پرداختی میدند!؟! الان این تخلف نیست! این حیف و میلی بیت المال نیست!

این چه وضعشه!؟ این یکسان سازی حقوق و مزایا کجاست!؟ این پرداختی های بی حساب کتاب رو کی باید جلوش رو بگیره! چرا فقط یک سری سازمان این همه مزایا میدند و بقیه هیچی نمیذدند!؟!


دولتی که پرداخت حقوق و مزایا کارمنداش رو نمیتونه مدیریت کنه چی رو می تونه درست کنه!؟!؟
حسن
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
تعداد مثبت و منفی ها بیانگر موضع اکثریت مردمه
کمیل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
کافی بود یکی از این رسوایی های حقوق نجومی و برجامی و... در دولت احمدی نژاد بود آنوقت باسرعت نور حکم انفصال و زندان صادر میشد اما الان...!!؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
بنده کاری به رائفی پور ندارم اما یه نصیحت به ایشان :
برادر حرف زدن در این دور و زمون راحته و همه به نوعی حراف هستند، شما اگه تریبون رو ازت بگیرند چیکاره ای تو این مملکت ؟ کجا رو میخوای اباد کنی ؟ دل چه کسانی رو شاد کنی ؟ چه افتخاری برامون بیاری ؟ کاش به جای این همه تریبون توی این مملکت به بحث فرهنگ سازی برای محیط زیست ، اداب رانندگی ، اخلاق ، ایمان ، غرور ، شرافت ، انسانیت، مردم داری ، انصاف قناعت و غیره ترویج پیدا می کرد
ایمان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
این کجاش توهین بود؟؟ یک نفر هم که حرف حق میزنه حتی تابناک هم کم ادعای حق طلبی داره، همچین تیتری میزنه. واقعا که
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
منظورش به صدا سیما بود نه اون دوتا
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
من از این آقای رائفی پور خوشم نمیاد اصلا، ولی انصافا در این یه مورد راست گفته دیگه بدبخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
جناب مطهری هر سیاستی باید تابع شرایط روز باشد آنچه بر کشور تحمیل شده بیش از حد توان واقعی است ادامه این شرایط وضع را بدتر میکند نگران این هستم که شرایط پایان جنگ پیش بیاید قطعنامه را بدون هیچ امتیازی قبول کردیم
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
مشکل کشور فقط حجاب است مشکلات دیگری نیست که توجه کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
فقط اختلاس ها پشت حجاب نباشد
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
بهر نحوي بايد پولهاي صندوق هاي بازنشستگي را بالاكشيد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
ثروت صندوق های بازنشستگی هاپولی میشه اونوقت کارگر و کارمند و کارفرما باید تاوانش را پس بدهند؟؟؟این پیشنهادات بعضی از نمایندگان شرم اوره.اگه توان داشتید جلوی دزدی ها از این صندوق ها را میگرفتید.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
درمورد اظهار نظر آقای حبیبی که گفته: " باید از مامور ناجا در برخورد با زن بی‌حجاب تقدیر کرد" . باید عرض کنم که ایشون انگار اعتقادی به قانون و ضوابط قانونی ندارند .
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
از نظر این افراد رعیت را چه به غلطهای زیادی
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
اصلا ااون مامور شایسته است که رئیس پلیس شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
.بنده هم از آن مامور ناجا تشکر میکنم
نمی گذاریم بی حیایی در این جامعه عادی شود،نمیگذاریم ما بی شماریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
دوره این افراد به سر آمده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
رائفی پور بد و مهدوی کیا خوب است. حالا بفرمایید از دلار و تورم و بیکاری و کنسرت و ربنای شجریان و برجام چه خبر؟ تا کی میخواهید مردم را سرگرم مسائل درجه چندم کنید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
این حرف مطهری یه روی دیگه هم داره. کسی حق اعتراض علیه دولت رو نداره، چون یه عده سوار اعتراضات میشن کلا ساکت، دسته جمعی.
اگه ابراز پشیمونی هم بکنین، که میشین نادون و جوگیر.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
مطهری ثابت کرد که تفکر استبدادی دارد و تمام حرف های روشنفکرانه اش در مورد مسایل روز برای عادل جلوه دادن خودش بوده که البته به خواست خدا با این نظرش چهره واقعی خودش را نشان داد..
حمزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
اصل حرفش درسته.هرکسی در حوزه تخصصی خود باید صحبت کنه.اینکه بجای هزینه و جنگیدن در کشورهای دیگه(دفاع از حریم کشور)ورزشگاه ساخته بشه حرف اشتباهی است.چپن مگر ما کم استادیوم داریم(حالا چه در شهرهای بزرگ یا کوچک)مگر احمدی‌نژاد پول نفت رو حروم نکرد برای ساخت استادیوم های الکی.حتی شهرهایی که تیم در هفتا اسمون ندارن(شاید دسته دو داشته باشه)مثل زاهدان،کاشان،همدان،و... .چی شد؟!مگر در تهران مشهد اصفهان تبریز اهواز شیراز و... استادیوم کم داریم؟دوما مگر انگلیس فرانسه امریکا روسیه و...نمیرن تو کشورهایی که اصلا ربطی بهشون ندارن مثل افغانستان،به بهانه امنیت ملی جنگ راه می اندازن؟!من استقلالی هستم ولی اگه بخوام پرسپولیسی‌ها ی مورد علاقه ام رو نام ببرم ،مطمئنا اولین نفرش مهدوی‌کیا ی بااخلاق(علیرغم پاسهای گلش به ایمون زاید که اون روند بازی رو عوض کرد)و دومین نفرش کریم باقری(هنوز زوزه اون شوتش به طالب‌لو،توی گوشمه)هست.اما دوستان بحث امنیت ملی رو شوخی نگیریم.من هم عراق رفتم هم رفقای افغان زیاد دارم،اونا میگن ما از دولتهامون هیچی نمیخاهیم،فقط امنیت رو برقرار کنن،تا بتونیم از زیر سنگ یک لقمه نان در بیاریم.این خیلی مهمه،یعنی بیکاری،تورم فساد در درجه بعد از امنیت قرار داره.هیچ کشوری تا به امنیت پایدار نرسه،نمیتونه مشکلات دیگه رو حل کنه.علیرغم اینکه من تئوری های جناب رائفی پور رو در موردهایی،بهش نقد دارم،اما با این حرفش شدیداً موافقم.دوستان همه میتونن دهه شصت بخاطر جنگ تیمهای فوتبال ما،برای خودشان بازی می‌کردند و لیگ سراسری تعطیل بود.میدونید چرا؟چون اولویت امنیت کشور بود.کم فوتبالیست ها و ورزشکاران و دیگر اقشار جامعه رفتن جبهه،شهید اسیر وجانباز شدن؟!و در اخر در زمانیکه امنیت نباشه،بزرگترین استادیوم ما میشه پادگان(فراخوان هایی که در استادیوم ازادی و امجدیه و دیگر استادیوم ها برگزار شد)اما زمانیکه امنیت و صلح پایدار و برقرار باشه و تهدید به حد کافی از حریم کشور دور باشه،اونوقت پادگان‌ها میشن،پارک میشن جاده و خیابان(نمونه؛اتوبانهای شمال تهران که قبلاً پادگان بودن.دوستان هموطنان با هرچی شوخی کردیم،بکنیم با امنیت ملی شوخی نکنیم.کم پدری در حضور فرزندش سیلی نخورده،چه تجاوزهایی که به دختران و زنان خانواده در حضور مردان خانواده صورت گرفته،کجا؟ بیخ گوش مون در عراق،سوریه!این جمعیتی که روزهای گذشته در ازادی(به مناسب قهرمانی پرسپولیس)و امروز در تختی(هواداران نساجی)حضور دارن،به لطف امنیت پایدار کشور هست،که ساعت به ساعت داریم شهید میدیم،بوجود امده.قدرشو بتونیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
با اینکه متنت زیاد بود ولی افرین که امثال شمابدون سیاست زدگی اظهار نظر میکنند
نیما
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
شما کدوم کشور زندگی میکنی نمیدونم ولی هر جا هستی خیلی داره بهت خوش میگزره .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شما کجا زندگی می کنی؟
امین (برعکس نیما)م
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
نیما جان. دلبندم!!.م
"میگزره" غلط. بنویس میگذره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
بهترین کامنتی بود که خوندم
مرتضی
| - |
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شما مطمئنا استقلالی نیستی ! چرا گل مهدوی کیا به آمريکا و شوت ديدندي کربم باقری به
کره جنوبی را مثال نزدی؟
ضمناً اخوی مردم بيچاره دنيا قرباني سیاست سیاستمدارن شدن فعلا که آمريکا , اروپا , روسيه , ترکيه , عربستان , امارات , قطر , اسرائيل , عراق و ایران براي حفظ امنيت کشورشون دارن توي سوريه دخالت ميکنن . بدبخت مردم سوريه که امنيت کشورهاي ديگر بايد با کشته شدن اونها تامين بشه؟؟؟
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
تحلیل بسیار خوب. رزمندگان که شهید می شوند به وظیفه خود عمل می کنند و مزد شهادت سعادت ابدیست. از حق نگذریم مدافعین کشور در جای جای جهان ابتدا امنیت خود را فدا می کنند. این فداکاری امنیت زائی دارد
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
فقط میتونم بگم احست! خدا خیرت بده با این متن عالی
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
رائفی پور حرف حساب زده. حالا به کسی برمیخوره بخوره. کل مملکت شده بازیکن فوتبال و سلبریتی. اینا هم آخه ارزش الگوشدن دارن؟ تا حالا شده از یه دانشمند الگو بسازیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
مثل فیروز نادری؟؟؟؟
میذارن؟؟؟؟میذارین؟؟؟؟
کیا
| United States |
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
عزیز جان مگه به یک متفکر و یا دانشمند اجازه و تریبون داده میشه که کم کم مردم اونو بشناسند و جایگاه پیدا کنه و من و شما به بازیکن و سلبریتی ها بی توجه بشیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
رایفی حق توهین نداشت و نداره. این دسته از آدما همیشه حق رو به خودشون میدن چه حق چاپیدن باشه چه حق حرف زدن در هر موردی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
رائفی پور اول باید بیاد مشخص کنه که در چه رشته ای تخصص داره بعد به دیگران ایراد بگیره /
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
آقای کیا هر کس حرفی مستند و کاربردی داشته باشه که همه جوانب را در بر بگیرد فضا برای مطرح کردنش ایجاد شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
صندوقهای بازنشستگی را غارت کنند و تاوان ان را کارگر و کارمند بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
مرجع عالیقدر تشریف برده اند بازار. خوب این باید عادی تلقی شود حضرت علی. ع. کفش وصله دار می پوشیدند وبه زراعت مشغول بودند.شبها هم در کوچه پس کوچه ها به دنبال فقرا می گشتند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
انقدر عجیب بوده که سلفی هم گرفتن و خبر اول تابناک شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
خیلی خوبه که رفتن بازار و قیمتها رو فهمیدند. اما آیا این رو هم میفهمن که با 1100000 تومن چطوری باید خرید کنن و ماه رو سر کنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
رائفی پور درست می گوید .
برهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
از اینکه که در جامعه هستن تشکر میکنم واقعا که
یعنی در بلاد کفر هم از اینکه مقامات بین مردم هستن تشکر میکنن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
یه حسابدار شده نظریه پردار
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
فعلا که هر جا میره سخنرانی پر از جمعیت میشه اونجا
شما هم برو دوغتو بنوش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
فوتبالیست ها و هنر پیشه ها خوبند که توی هر قضیه ای نخود آشند .
استاد دانشگاه به چه درد می خورد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
رائفی پور کارش درسته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
آقای مطهری چندین بار به شرایط ناگوار کشور به عنوان علت نارضایی مردم اشاره کرده اند، اما انگار که تازگی ها خواب نما شده اند. مردم به آرمان های انقلاب وفادار هستند، ولی هیچکدام از چیزهایی که ما امروزه می بینیم، آرمان های انقلاب نیستند.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
عجب مردم بدی؟
چرا به گرانی و فساد اعتراض کردید؟
به دولت ضربه میزنید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
سئوال شغل آیا ردیفی چیست؟ میگویند ایشان کارشناس هستند. کارشناس چی هستند؟ چه کسی به ایشان این اجازه را داده که به دیگران توهین کنند و عقده داشته های دیگران را به این شکل نمایش دهند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
برو دوغت را بنوش
هادی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
ایشان به کسی توهین نکردن الکی جوگیر نشو فقط گفته اول تحقیق کن ببین داعش چی بر سر استادیوما تو سوریه آورده بعد بیا نظر بده.
دوما استاد بلامنازع تحلیل مسائل بین المللی هستن نشون به اون نشون که هیشکی در مقابل انتقادش حرف منطقی نداره فقط توهین که داره سرازیر میشه
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
در قدیم ها کسی بازنشسته مبشد که بمدت سی سال پرداخت بیمه داشته و از مزایای بیمه شدن این بود که از خدمات درمانی و سپس بعد از سی سال از بازنشستگی و ثرمان استفاده میکرد اما جدیدا هر کس پنج سال یا ده سال هر چقدر بیمه پرداخت کرده باشد حقوق بازنشستگی میگیرد که اینکار و این طرح هم این سازمان را هم درگیر کرده است . لذا گیر کار در جایی هست که اگر پنج روز حقوق در ماه میگیرد اگر سن فرد مستمری بگیر پنجاه یال باشد شاید تا آخر عمر مثلا هشتاد سال این حقوق جاری هست و حتی بعدا به همسرش میرسد کار کارشناسی نیست
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
توهین رایفی پور را میشود چنین توجیه کرد که اگر ایشان هم در متن جامعه از محبوبیت سیاسی و صنفی برخوردار بودند شرکت ها و کارخانجات هم اسمی و نامی و نشانی از ایشان در معرفی اجناس استفاده میکردند مثل ابن هست که در سریال پایتخت برای اینکه مردم از پیام ریان داخلی استفاده کنند تبلیغ این باشد که ارسطو و نقی نقش نباید بازی کنند چه چرا مردم را تشویق به کوچ با هدیه اینترنتی میکنند . اشکال کار از این هست که چرا سما در هر موضوعی که به آنها ربط ندارد دخالت میکنید .
hamid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
اقای حبیبی تو قانون هم اومده کسی حق زدن یا تنبیه نداره این زدن خانم هم به حق نبوده خودتون هم می دونید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
هر کی از پلیس تمکین نکنه با برخورد فیزیکی مواجه میشه. اینو همه میدونن. همه جای دنیا هم همینطوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
ایا اینکه حسین فریدون را برادر رییس جمهور مینامد عمدی نیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
همش کشکه بریددوغ بخورید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
رافعی پور باید از مردم بخاطر توهین به دو اسطوره محبوب فوتبال کشور از مردم عذرخواهی کند,البته ایشان فقط حرف زدن بلد هستن,فقط حرف انهم مفت مفت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
باشه بهش میگم :))
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
اگه همین کار رو پلیس آمریکا با یک مظنون به حمل سلاح یا مواد مخدر در آمریکا میکرد شبکه های صدا و سیما صد بار اونو پخش میکردند...20و30 با آب وتاب اونو پخش میکرد و شبکه 2 کارشناسان حقوق بشر رو به صف میکرد در مورد نقض حقوق بشر دراروپاو آمریکا بحث کنند حالا همین کار تو ایران تشویقی داره!!!!
همین تناقضات هست که مردم رو از مسئولین و صدا و سیما ناراضی کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
جایگاه موتلفه رامردم درانتخابات معلوم کردند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
چرا اینقدر میگن زن بیحجاب؟به برکت تلگرام همه فیلم رو دیدن‌.خانم در اثر کتک خوردن بیحجابی داده شد.در ضمن توجیه قضیه مثل این میمونه که بعد از این پلیس هر کسی رو که دروغ میگه یا مثلا رییس بانکهایی که علما میگن ربوی هستن رو بگیره .اینکه همه دستورات اسلام رو که برای عظمت بشریت صادر شده خلاصه کنیم به حجاب وگشت ارشاد ظلم در حق دینمون هست.بین جوانان ومردم و دین فاصله انداختن وبعد از همین مردم انتظار حمایت مقابل اجنبی داشتن پارادوکسی هست که هرگز در ذهن من حل نشده.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
رائفی پورنباید درباره مهدوی کیا وباقری این طور صحبت کنه متاسفم واسه اون کسایی که با حرفهای این شخص اونچوری کف وسوت میزنن وکیف می کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
آقای دبیر کل حزب مؤتلفه: مردم مگر برده هستند که آنها را کتک بزنند. اگر کسی پ مردم را مورد کت کاری قرار دهد بایست نیروی انتظامی به داد آنها برسد وای به روزی که نیروی انتظامی خود مردم را مورد کتک کاری قرار دهد. این حرفها دل مردم را به درد می آورد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
دقیقا کجاش توهین بود؟؟؟اینکه دوغت رو بخور؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
برو دوغت و بخور
جناب حبیبی.؟؟
|
Germany
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
جناب آقای حبیبی در هیچ جامعه ای نیروهای انتظامی را که مجری قانون هستند را به بی قانونی تشویق نمی کنند
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
مگه مردم با هم قهرن و گفتگو نمیکنن که شما پیشنهاد گفتگوی ملی میدهی
پاسخ ها
علیرضا کاظمی از شیراز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
نه ولی گروه ها و جناح اقتدارگرا با بقیه گروه ها و با مردم (به ویژه زمانی که به آنها رای ندهند) قهر هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
این مامور خوش خدمت را معرفی کنید تجار موتلفه تشویقش کنند
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
چه توهینی؟ ماجرا رو تعریف کرده دیگه. شما هم برید دوغتون رو بنوشید
کیا
|
United States
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
نه این خانم بوده و نه بیحجاب ، دختر نوجوان و کم تجربه و با حالت بد حجابی ، و در زمانی که فرماندهی ناجا تایید کرده کار مامور درست نبوده . این چه حرفی است از آقای حبیبی ( البته بیش از این هم انتظاری نیست ) . ضمن اینکه نباید خلاف یک یا ده تا مامور در سال رو که به علل مختلف خطا میکنند به نام کل ناجا نوشت .
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
جناب حبيبي ديگه خيلي از وقت بازنشستگيشون گذشته بهتره برن يه كم استراحت كنن
بهتره جناب رافعي برن در مورد چيزي كه تخصص دارن حرف بزنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شما هم برو اول تلفظ فامیل ایشان را یاد بگیر بعدها بیا نظر درج کن
اره قربونش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
مطهری حرف نامربوط و اشتباهی گفته اند ..... اعتراض حق مردم است
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
توهین رائفی‌پور به باقری و مهدوی‌کیا!
کار خوبی کرده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
توهینی نبوده است
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
تابناک مسخره
چه تیتر مزخرفی
درود بر رائفی پور
رضا بهاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
سایت تون هر روز بدتر از دیروز
قبلا صفحات ش دیر بالا میومد حالا بالا میاد ولی وقتی میخوای ازش خارج بشی کار حضرت فیله مثلا سریش می مونه لامصب چیکارش کردین ها؟ قبلا بهتون گفتم درستش کنین رفتین چیکارش کردین اینطوری شده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شاید وقتشه سیستمتو عوض کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
ما گفتیم مرجع تقلید شاید رفته برای نیازمندان میوه بخره.چرا رفتنش تا میوه فروشی اینقدر تعجب دارد .حضرت علی ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
حالا این حرف رو من میزنم جناب رافی پور
رافی جون پول مملکت باید تو خود کشور خرج بشه یعنی چراغی که به خونه رواست به مسجد حرام است حرام
یعنی ایران همون خونست و سوریه لبنان فلسطین یمن عراق وغیره.....همون مسجد است
اینو دیگه نه باقری گفت نه مهدوی کیا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
عزیزم کمی باهوش تر و انسانی به قضیه فکر کنی متوجه میشی دوره کشور من کشور تو تموم شده..جامعه بین المللی و صف آرایی بین حق و باطل مرزبندی رو مشخص میکنه! مطمئنا از ایران اونورتر نرفتیفر میکتی ایران کل دنیاست! امنیت تو در گرو امنیت همسایه هست...پس مثل هارو بجا و درست استفاده کن...حمایت از این کشورها آن هم در شرایطی که دشمنان ایران با احاطه و مسلط شدن بران ها قصد نابودی ریشه ایرانی رو دارن واجب عقلی و شرعی است...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
اینو به آمریکا بگو که در افغانستان، عراق، سوریه، قطر، بحرین، امارات، خلیج فارس و صدجای دیگه پایگاه نظامی داره.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
عزیز دل برادر
اگه توی سوریه وعراق و.... جلوی این اراذل واوباش رانگیری فردا درهمین خانه خودت هم امنیت نداری
وای که فهماندن این مطلب ساده چه سخته....!!!....
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
جالبه دو سال ما بابک زنجانی رو با ب ز تو جراید میشناختیم حالا اگه کسی حسین فریدون رو نشناسه ، جناب اژه ای اطلاعات تکمیلی رو به ملت میدن ؟؟!
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
کاربران شب همگی شما به شادمانی . عرض شود که تا بوده همین بوده . یعنی گیر دادن به تار مو زنان . چادر زنان . روسری زنان . جوراب زنان . شلوار زنان . راه رفتن زنان . ورزشگاه رفتن با لباس مردانه توسط زنان . طلاق زنان . طرز حرف زدن زنان . شغل زنان و دختران . حق زنان و ارث زنان ووووووووووو چرا اینهمه حساسیت به زنان از برای چیست . حتی به طرز راه رفتن و حرف زدن که چرا صدای فلانی دختر یا زن نازک هست . جایگاه آنهمه تعریف از اراده پولادین کجاست .
ناشناس
|
France
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
مرجع عالیقدر که به صرف خرید کردن که به تنهایی درد مردم رو حس نمکینن. وقتی برای درآمد یک میلیونی به اندازه یک کارگر دوندگی کرد اون موقع است که درد کارگر رو درک میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
بعد عمری حال راه رفتن پیدا کرده و رفته تا سر کوچه. شما بیخیال شو
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
حجاب یعنی پوشش معقول از برای زنان و دختران و مردان که چون انسان هست کرامت و شخصیت انسانی و عزت آن حفظ شود اما مقدار پوشش با خود انسان هست . نه افراط نه تفریط باشد اما در کشور ما دارند خیلی افراطی برخورد میکنند یعنی با روند فعلی و مصادیق میدانی در عکسها و فیلمها نسان میدهد که کم کم آن حرفهای دعوت به اخلاق و سخنان خوشگل و قشنگ رنگ باخته و جایش خشونت گرفته است یعنی کاری نه چندان ژشت بود ولی برای جلو گیری از آن عملی بدتر از آن انجام میشود مثل فحاشی موتور سوار به آن دو دختر در کلیپها
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
تاکید اقای اژه ای مبنی براینکه فریدون بردار رییس جمهور است اصلا خوشایند نبود
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
آقای روحانی عزیز که من دو بار به ایشان رای دادم و در چند روز پیش گفتند که در دنیای جدید افراد برج ساز و ساختمان ساز و پل ساز رییس جمهور و سیاستمدار میشوند که نه حقوق نه اقتصاد و نه سیاست خواندند . در ایران چقدر سباستمدار داریم .در سهر ما هر کسی که مرگ بر آمریکا و عربستان میگوید سیاستمدار هست که حتی نمیشود از او انتقاد سیاسی کرد . تابناک جان چرا این چند شب در این مقوله چیزی ننوشتید ؟
تربلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۹
بزودی حضرت ظهور میکنه و همه چیز درست میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
انشاءالله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
تا خودمان را اصلاح نکنیم حضرت ظهور نخواهند کرد به نظرم این تفکر درستی نیست که بگوییم حضرت ظهور کنند همه چیز را ایشان درست خواهند کرد مردم باید بخواهند زمینه باید فراهم شود تا ایشان ظهور کنند
حسنی 3
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
با سلام . آقای نماینده دیگر داری به بازنشستگان و آنهایی که به این سن میخواهند برسند داری توهین میکنی خدا وکیلی هنری بغیر از ناراحت کردن مردم دارید هواست باشد که هر طرحی بر ضد زحمتکشآن تصویب کنید تا اختلاسهای دیگران جبران شود دیگر جایی در مجلس نخواهید داشت اینقدر مته رو اعصاب ملت نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
حالا رائفی پور کی هست؟که در همه زمینه ها اظهار نظر میکند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
صحبت هاشو گوش بدید تا متوجه بشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
اون مامور رو به خاطر اشتباهش باید کلا اخراج میکردن
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
هر وقت قرار شد مشکلی حل باشه فورا از خوده مردم مایه میذارن جمعیت دا ره پیر میشه اشتغال کمه ورودی صندوقها هم کم میشه ورو به بحران میرن اما مگه عمر مفید در ایران چقدر هست که سن بازنشستگی رو بالا ببرند افزایش سهم کارگر و کارفرما همین چند تا شغل نیم بند رو هم از بین میبره با این حقوقهای نجومی که آقایون میگیرند با تصمیمات غیر کارشناسی ودر عوض شدیداً سیاسی باید شاهد بحرانهای بزرگ باشیم
ناشناس
|
Thailand
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
رائفی پور تلاش می کنه با این حرفها خود را بیشتر در جامعه مطرح کند، شما کی هستی که راجع به قهرمانان ایران، کریم باقری عزیز و مهدوی کیای گرامی حرف می زنی !؟

قرار و الزامی نیست هر شخصی هر کاری انجام میدهد حتماً مقبول و به تائید شما برسد،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
همه مسیولان باید تمام تلاششون رو برای حفظ برجام انجام بدهند ، چرا که بیشترین ضربه رو همین قشر میبینند زیرا تمام سرمایه داران پولهای خودشون رو تبدیل به دلار و طلا و مسکن کردند و حتی منتظرند برجام نابود بشه ، ولی بخاطر منافع ملی هم که شده باید گفتگوهای منطقه ای شروع بشه و سرنوشت تمام کشورها باید توسط مردم همان کشورها تعیین بشه ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
سلام
۱. مردم وزن سیاسی موتلفه را با رای خود مشخص کردند. البته خودشون هم می‌دونن که موتلفه ارزش سیاسی بالایی ندارند و فقط بله قربان گوی حاکمیت هستند.
۲. رائفی پور اول بگه خودش با مدرک حسابداری چطور کارشناس سیاسی شده؟ در ثانی مردم ۲۰۰۰ تا رائفی پور را با یک تار موی اسطوره های چون کریم باقری یا مهدی مهدوی کیا عوض نمی‌کنند.
مسعود
|
United Kingdom
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
مملکت رو سلبریتیها خوردند. هر شبکه تلویزیونی هم اینا شدند مهمونش.

بذارید دو تا حرف هم علیهشون زده شه.
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
رائفی پور اگرچه حرف های بی منطق زیاد می زنه اما حرف های درست هم کم نگفته
از جمله همین اظهار نظر راجع به سلبریتی ها
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
تبلیع ماست بکنه یا دوغ یا خمیر دندان، مگه خلاف کرده؟ مگه حق شما رو ضایع کرده؟ مگه پول شما رو خورده؟ شما زورتون به اونی که پولها رو خورده رفته کانادا نمیرسه یقه اینها رو گرفتید؟ آقای رائفی پور شما در مورد اون نهادها و بنیاد هایی هم که مالیات یعنی حق الناس را هم نمیدن اینقدر شجاعت داری و حاضری اسمشون و اسم ریس هاشون رو بیاری؟
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
راِئفی برو نون بازو رو بخور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
حبیبی: باید از مأمور ناجا در برخورد با زن بی‌حجاب تقدیر کرد
حضرت محمدم به خودش اجازه نمیداد در این زمینه ضرب و شتم کنه مردمو!

مرجع تقلید در بازار میوه و تره‌بار
خوشبحالشون ما که از دست فروشا مجبوریم در هم بخریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
در خونه مرجع تقلید عجب میوه فروشی شیکی هست خوش به حالش
رضا
|
Austria
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
درود بر استاد رائفی پور
ادم باهوش و نکته بین
مشکلات کم داشتیم این سلبریتی ها هم اضافه شدن و در هر موضوعی دخالت میکنن و اونو به بدترین وضع به استهزاء میکشن
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
البته نحوه انتقاد رائفی پور رو نمیپسندم چون دارای تمسخر بود و از ایشون بعید بود اما حرف ایشون کاملا درست بود وقتی که صفحه بازیگران و فوتبالیست ها چند میلیون بازدید کننده داره و صفحه پروفسور سمیعی 30 هزار نفر این نشون میده در جامعه ما الگو ها جاشون عوض شده فوتبالیست ها و بازیگر ها و خواننده ها و به طور کلی سلبریتی ها در کار خودشون نهایتا موفق باشند اما اینکه بیایی در هرچیزی اونم به صورت تخصصی بخواهی نظرت رو به میلیون ها نفر القا کنی کار درستی نیست
میر علی نقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
خدا پدر آقای رائفی پور را بیامرزاد
ناصر شفیعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شهدا را یاد کنید با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) التماس دعا
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
آقای حبیبی از کی کتک زدن مردم در خیابان اسمش شده اعمال قانون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
مطمئن هستید که مراجع و آقای آیت‌الله نوری همدانی خودشان میان خرید؟؟؟؟ من که میدونم اینطور نیست و این ها نمایشی هست؟
خسرو ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
کجای این حرف توهین است. شما از رائفی پور خوشت نمیاد برچسب توهین به او می زنی. کاملا درست گفته نصیحت کرده ان هم بجا.
Habib
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
در حالیکه شغل ماموران ناجا شده کمین و جریمه مردم باید هم ازشان تشکر کرد
ناسناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
جناب آقاي دبير كل موئتلفه اين طور كه شما ميفرماييد نيست زيرا كه اگر اين طور بود آن زماني كه مرحوم خلخالي روزانه در تمام شهرها و استانها اين جوانان و سالخوردكان را براي ريشه كن كردن ترياك به چوبه دار آويزان ميكرد امروز ميبايد شهرهايمان همه گل و ببلبل ميشدند نشدند كه هيچ همه جوانان و دختران و پسران امروز تفريحشان مواد مخدر شده كه بجاي اينكه ريشه كن كند فرا كيرش كرده اسن پس نتيجه معلوم است كه شاهد آن در سالهاي بعد خواهيد ديد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
" باید از مأمور ناجا در برخورد با زن بی‌حجاب تقدیر کرد " 100 درصد باید تقدیر شود تا سایرین هم برای برخورد با منکرات دلگرم شوند نه اینکه به مفسدین میدان داد و از آنها حمایت کرد. اگر 4 تا برخورد جدی با بدحجابها و کسانی مقدسات را به سخره گرفته اند بشود بساط این کارها جمع میشود . ای کاش چند نفر مسوول با غیرت مانند اوایل انقلاب وجود داشت که خود در برابر خدا و حفظ ارزشها و دین خدا مسوول میدانست و با شدت با این ناهنجاریها برخورد میکرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شما خودتو به روانپزشک نشون بده واقعا نگران کننده است وضعت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
دل زدگی نسل جدید نسبت به واجبات نتیجه افراط های بیش از اندازه است،از دختر بچه ای که در مدرسه به خاطر پوشیدن جوراب سفید کتک میخورد انتظار تربیت نسلی مقید به احکام دارید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
منبعد باید به تمام کسانیکه قانون را زیر پا میگذارند وتمام شکنجه گران وقاتلین وغارتگران واختلاسگران وزمین خواران ورشوه گیرندگان شدیدا دلجوئی وقدر دانی واگر اعتبار لازم تامین شد سکه اهدا شوداجرکم عندالله
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
مخصوصاً زمین خواران
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
وقتی امثال رائفی پور با مدرک حسابداری شدن نظریه پردازای جامعه ما چه انتظاری باید داشت؟!!
بهتره به صحبت های کارشناسای حرفه ای در شاخه مورد تخصص توجه شود و به صحبت های کسایی که در همه موضوعات صاحب نظرهستند توجه زیادی نشود.
123
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
پس برخورد مردم با ناجا نیز میتواند مورد تایید باشد!این امر به معروف است یا نهی از منکر؟؟؟؟
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
بايد يه عده اي تمام عمر کار کنند تا زمينه سو استفاده و اختلاس ديگران فراهم شود اگر کم دارند چرا در تامين اجتماعي اينهمه حقوق بالا پرداخت مي شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
پروانه مافی: «شنیده شده که در شهرداری دوره گذشته تعداد کثیری از افراد حضور داشتند که تنها کارت ورود و خروج می‌زدند»
در هر اداره ای که کارمند در آنجا مسئولیتی (هر چند ساده هم باشد) دارد، همین مسائل که او گفته اند وجود دارد و بعید است که خانم مافی از این مسئله ابتدایی خبر نداشته باشد.
بنابر این متهم کردن سازمان و یا اداره خاصی درست نیست، چون که ساخت نظام اداری ما همین است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
در کشور 98%مسلمان چطور اگر حجاب اختیاری شود برهنگی رخ میدهد آقای مطهری شما باید پاسخگو باشی نه فقط منتقد و حق به جانب.چند هزار نفر روحانی داریم چقدر بودجه صرف امور فرهنگی میشود نتیجه چی شد>؟ پس یه جای کار اشکال داره واون هم روش کشور داری باید عوض بشه آقای مثل مطهری باید توی سیاست نیاد و بره دنبال کار فرهنگی آیا راضی میشه دست از سیاست برداره جواب با شماست و خود ایشون .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
باید از مأمور ناجا در برخورد با زن بی‌حجاب تقدیر کرد.
مگر اینجا جنگله که هر کسی بخواد به سلیقه خودش قانون وضع و اجراء کنه ؟ همه در مقابل قانون پاسخ گو هستند چه زن چه مرد چه مامور نیروی انتظامی فرقی نمیکنه . اگر قرار باشه خود مردم بجای قوه قضائیه وارد عمل شوند دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
ببخشید میشه بگید دقیقاً کجاها قانون اجرا میشه ؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
بله باید به مامور انتظامی ناجا مدال افتخار هم داد که چهار نفری یه دختر را کتک زده اند ‌. تا چشم دخترر کور بشه و دیگه قانون اساسی را زیر پا نگزاره . به جای اینکه روسریش بیفته ، می رفت اختلاس می کرد . می رفت نفت کش می دزدید . می رفت بانک می زد . این همه کار قانونی تو این کشور هست چرا رفته دنبال روسری .
ناشناس
|
-
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
حجاب را اعراب اختراع کرده اند و الان هم کشفش کرده اند لاکن ماها عقبتریم...
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
آقای کرباسچی به دنبال گفتگوی احزاب باشند چون خط ملت از احزاب جداست، دائما نگویند گفتگوی ملی! ملت با هم آشتی هستند و هیچ مشکلی ندارند. احزاب هم بهتر است به صف ملت ملحق شوند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
چه توهینی کرده؟ تصویر این آقا در حال دوغ خوردن منتشر شده اونم گفت برو دوغتو بخور
اینهمه شهید توی سوریه دادیم که پای داعش به داخل مرزهای ایران نرسه.
کسی که به خودش اجازه میده رشادت و ایثار این شهدا رو زیر سوال ببره، سیاست دفاع و امنیت کشور رو زیر سوال ببره، وظیفه مسلمان رو در دفاع از خون مظلومین زیر سوال ببره، بدتر از اینم حقشه تا بدونه دیگه پاشو بیشتر از گلیمش درازتر نکنه
تو این مملکت مد شده سلبریتیا راجع به همه چیز نظر بدن. اگر داعش وارد این مملکت بشه اولین کسایی که فرار می کنن همین سلبریتیان
سیاست دفاع از سوریه سیاست مؤکد رهبری است
تابناک تو دیگه چرا با این تیتر زدنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
1- همه جای دنیا از سلبریتی ها برای تبلیغ استفاده میکنن...چیزه غیر نرمالی نیست!!! هر شهروندی هم میتونه ر خصوص مسائل امنیتی و سیاسی کشورش نظر بده ...اونم چیز عجیبی نیست!!
منتاها هیچ جای دنیا یه سیاسی کاره ناشناخته و ناپخته نمیاد یه سلبریتی رو به خاطر تبلیغ مسخره کنه!!!
به نظرم اینکار آقای رائفی پور(که منم نمیشناسمش) بیشتر به خاطر شناخته شدن با توسل به افراد معروف کشور بود!
دقیقا مثل کاری که احمدی نژاد ناشناخته با هاشمی رفسنجانی کرد.
2- مطمئنا 5 متر اونطرف تر از عکس بادیگاردهای آقای نوری همدانی ایستادن و کاملا دارن میپان اطرافو. اینکه یه شخص مذهبی برای اولین بار برای خرید در انظار دیده شن و همه از دیدنشون متعجب شن غیر از تبلیغی بودن چیزی رو به ذهن متبادر نمیکنه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
باید از مامور ناجا تقدیر کرد!!!!! واقعا این آقا(!!!) رو با این حرف بی منطقش باید کجای دلمون بذاریم واقعاً .....
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
با سلام به کاربر مخترم 22،36 دقیقا من هم مثل شما هنوز در ذهنم چنین موضوعی را حل نکردم که چگونه هست که روز و شب بحث حجاب و جوراب مردم بحث هر ساعت مسولین هست و موضوعات اصلی مردم را فراموش کردند یعنی به این نتیجه رسیدم که تخصص آنها . حرف مجلس آنها . بحث روزانه آنها در هر جا ختی در منزلشان همین پوشش مردم باشد اگر قبلا شک داشتم ولی حالا یقین دارم . مثلا هر دم به ساعت هر کسی را میبینند میگویند فلانی ببین چقدر مردم حجاب ندارند . دریغ از اینکه فقیری سر راه خیابانی قرار گرفت پرسش نمیشود چرا چنین شدی . مشکلت چیست . برویم مشکلت را حل کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
همیشه اول از ملت، آدم های کتک خورده، معترضین حمایت میکنند و همینکه اب ها از آسیاب افتاد دوباره همون روال قبل رو پیش میگیرند
در ابتدا همه از خانم کتک خورده حمایت میکردند ولی چند روزه که اوضاع داره برمیگرده و چیزی نمونده به ضارب تشویقی هم بدند
ما عادت کردیم دیگه
خالقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
باز جنجال آفرینی سیلبریتی ها.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
معلوم نیست چرا مسئولین و نهادهای انتظامی و غیره فکر میکنند برخورد کردن یعنی برخورد فیزیکی و زور و ضرب وشتم در صورتیکه برخورد یعنی برخورد قانونی وفق قانون با طرف رفتار شود و اصلا مقصود ضرب وشتم نیست.
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
تابناک لطفا توضیح بدهید توهینش کجا بود؟؟

این چه وضعی است به هر کسی انتقاد کنید بالای چشمت ابروست، داد و فریاد بلند میشود که توهین کرده است؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
ابراهیم برو دوغت و بنوش
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
از اظهار فضل جناب حبیبی که احتمالا"جناحی و برای خوشآیند تند روان بوده بسیار متاسف شدم . مگر قوانین اسلامی چنین وقایع تلخی را تائید میکند ؟ در حالیکه مسئولین محترم نیز بحق از واقعه اخیر اظهار تاسف و ناراحتی کردند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
دوغت را بنوش تابناک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
از هم تشکر کنید . شما از گشت ، گشت از شما ، کیهان از هر دو ، هر دو از کیهان . همینطور که شما سرگرم تشکر از بکدیکر هستید در جا های دیگر اتفاقاتی می افتد که سرنوشت خیلی ها را تغییر می دهد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
سلام :تابناک کجای سخنان اقای رائفی پورتوهین به این دومبلغ است.مگرغیرازاین است.واقعاهم اینست پول میگرندوتبلغ میکنند.اگراین عبارات توهین باشد.تابناک خود ازاین عبارات خیلی زیاد درقالب تحلیل وتفسیرانجام میدهدپس آنه هم توهین است.جهت اظهارنظردرموردافراد حال فعلی ملاک است.باشد ازسیاسیوباشدیاازورززشکاران.
reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
رد اصل دين هيچ اجباري نيست چه برسه به فرع دين . چرا برخورد ؟ حجاب ترجمه كنيد ؟ تاريخ گويايي انواع حجاب هست ؟ آيا پوشاندن مو حجاب است ؟ ايا كسي چادر سر مي كنه ادم خوبيه ؟ هر كسي اعمال خودشو بايد جوابگو باشه . كشور بايد توريست بياد ما كه ادعا مي كنيم از نفت بايد خروج كنيم درامد بعدي توريسته . با اين همه جاهاي ديديني . حجاب زوري نباشه منافع ملت ما تامين مي شه تازه زمان هاي قبل نيز بي حجابي بود ايا همه بي حجاب بودن ؟ خيررررررررررررررر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
زمانی حرفهای رائفی پور برای افراد عام جذابیت داشت، اما اکنون حرفهای او طرفداری ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
آب كه سربالابره قورباغه ابوعطا ميخونه .وقتي تز دكترا توخيابون انقلاب در هر زمينه اي خريد وفروس ميشه همه ميتونند در چندين زمينه دكترا داشته باشند .وطيفي از جامعه را گردخود جمع كننده و وانمود نمايند در تمامي زمينه ها مهندسي اجتماعي اقتصادي سياسي جنگ فراماسونري ماوراء ااطبيعي . تاريخي. اديان .و......... با سن كم استاد تمام وكامل هستند .ياد بخشي از فيلم موميايي 3 افتادم . كه آقاي دزد گفت چه ميگي آقا " سرهنگي كه به شلوار نيست " بله دكتري كه به سن وسال نيست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
با سلام
راه حل صندوق های بازنشتگی افزایش سن باز نشستگی و افزایش حق بیمه کارگر وکارفرما نیست مشکل این صندوقها مشکل مدیریتی وناتوانی مدیریتی است وقتی فردی مثل قاضی مرتضوی به مدیر عاملی بزرگترین صندوق بازنشتگی منسوب میشد این نمایندگان به اصطلاح وکیل المله کجا بودند وقتی دولت هرچه صنعت وکارخانه ورشکسته را به عنوان بخشی از بدهی خود به صندوقها تحمیل می کند وقتی همین نمایندگان ودولت برای خود شیرینی برخی از اقشار را بدون پرداخت حق بیمه و یا نرخهای بسیار ناچیز در داخل وخارج کشور به صندوقهای بازنشستگی خصوصا تامین اجتماعی تحمیل می کند ودر کنار همه اینها رانت ها واختلاسها و... صورت میگیرد هر آدم کم فهمی هم متوجه ورشکستگی صندوقها باز نشستگی خواهد شد خانه از پای بست ویران است خواجه در فکر نقش ایوان است افزایش سن باز نشستگی ودوره کار وحق بیمه کارگر وکار فرما ظلم مضاعف به کارگر وکارفرما وبازار کار است بهتر است حضرات خیال خود را راحت نموده و قانون بازنشستگی وصندوقها را منحل نموده ودوره کاری را مادام العمر (تا ورودی قبر ) قرار داده و پنجاه درصد از حقوق ومزایای کارکنان را به عنوان حق بیمه (صرفا دارو ودرمان جهت افزایش سن ودوره بیمه پردازی)به صورت شناور بین کارگر وکارفرما (هرکدام زورشان بیشتر بود مبلغ کمتری پرداخت نمایند) قراردهند تا در کنار مالیات وپول نفت خرج دزدی واختلاس برخی حضرات ودخالت در امور سایر کشورها به بهانه تامین امنیت ، گردد اصلا چه معنی دارد کسی که می تواند حرف بزند وراه برود بازنشسته شود مگر این فرد غذا نمی خورد ویا اجابت مزاج نمی رود وآب وبرق وگاز مصرف نمیکند مهمتر از آن اکسیژن مجانی از بیت المال مصرف نمی کند پس بازنشسته کسی است که هیچدام از مواهب فوق را تلف نکند وآنهم قطعا یک فرد مرده است ودر این میانه هم جوانان جویای کار به شغل شریف "غاز چرانی" مشغول باشند تا ببینیم نخبگان سیاسی ومدیریتی ما برای آنها چه فکری می کنند شاید توانستند برای آنها نیز پرداخت سهم بیمه کارگر وکارفرمایی به تراشند ؟؟!! والاااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
فیلم مربوط به رائفی پور را دیدم ،توهین نکرده بود. چگونه است که امثال بازیگر فوتبال می توانند سیاست معقول منطقه ای نظام را که جوانان جانشان را در این رابطه می دهند زیر سوال ببرد اما کسی نتواند به جناب فوتبالیست بگوید بالای چشمت ابروست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
کسی نیست . شما دوغتو بخور!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
جنابان حضرات موتلفه با رایی که از مردم گرفتند، میزان محبوبیت خود نزد افکار عمومی را بسنجند و چنانچه فکر میکنند در مسیر درستی حرکت میکنند به همین مسیر ادامه دهند.
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
آقای مصطفی مدرک خیلی از روسای جمهور دنیا غیر مرتبط است حتی برخی مدرک درستی ندارند، آقای رائفی پور یک نظریه پرداز ، روانشناس و اسلام شناس و غرب شناس مدرن است ، اگه 5 نفر مثل ایشان داشتیم چقدر عالی میشد که البته داریم ولی جرآتشان کم است.
پاسخ ها
علیرضا کاظمی از شیراز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
همچین شخصبت مهم و دانشمندی نیست که شما میگی.
صفا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
متاسفم از برخی دوستان که چند فوتبالیست و بازیگر برایشان میشود الگو تاسف از این قشر آدمها.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
با این نحو گزارش کردن مشخص است که گردانندگان از رائفی پور دل مری دارند. اون هم بر می گردد به برخی سخنرانی ایشون در خصوص اینکه چه کسانی امام رو مجبور کردند قطعنامه رو بپذیره
ناشناس
|
Germany
|
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
و همچنان باید خون گریست
داوود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
استاد رائفی پور تا الان حرف نامربوط نزده و هرچه گفته کاملا درست بوده از جمله همین چیزی که شما با غرض و مرض تیتر کرده اید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
نظراتی که منافع خودتون توشه ارایه میکنی میدونیم نه واقعیات ونه نظرات مخالف را نمایش نمیدین جمع کن تابناک متاسفم واستون...
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
kilid search
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
کروناویروس کرونا در ایران بیمارستان کامکار انتخابات آزادراه تهران شمال اف ای تی اف انتخابات مجلس یازدهم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
آخرین اخبار