48492بازدید
هزار و صد و هشتاد و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: صحنه را ترک نمی‌کنیم که تندروها کشور را بگیرند/به سیف حمله نکردیم، حس مردم به او را القا کردیم! و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۸۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸ 10 April 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

پاسخ ظریف به حمله حقیرانه ترامپ

وزیر امور خارجه تاکید کرد: تهدید ترامپ به تکرار تجاوزگری‌های بیخردانه، نشانه‌ای از سیاست آمریکا برای کمک به افراط‌گرایان است.محمدجواد ظریف در توییتر خود نوشت: حمله حقیرانه ترامپ علیه ایران، که همواره استفاده از سلاح شیمیایی از سوی هرکس را محکوم کرده و خود قربانی استفاده این تسلیحات توسط صدامِ مورد حمایت آمریکا بوده، ریاکارانه است. تهدید او به تکرار تجاوزگری‌های بیخردانه، نشانه‌ای از سیاست آمریکا برای کمک به افراط‌گرایان است./ایلنا

هشدار عطریانفر به شورای شهر 

محمد عطریانفر عضو و رئیس موقت اولین شورای شهر تهران در یادداشتی که امروز در روزنامه سازندگی منتشر شد، به اعضای کنونی شورای شهر هشدار داده که مراقب باشند تجربه شورای اول تکرار نشود.عطریانفر اعضای شورای شهر را به پرهیز از اختلافات و دوری از سهم‌خواهی‌های فراکسیونی و حزبی دعوت کرده و می‌گوید "این نگاه جدایی‌طلبانه برای شورای شهر خطرناک است. اعضای شورای شهر باید به‌دنبال فردی بگردند که بتواند تهران را مدیریت کند، چون اگر در فرصت باقی‌مانده از عمر شورای شهر، دستاورد خوبی به‌دست نیاید، فاتحه آینده اصلاحات برای دورانی طولانی خوانده می‌شود".وی مسائلی را که در جریان استعفای نجفی از شهرداری تهران رخ داد و واکنش اعضای شورای شهر به این موضوع را دور از شأن اعضای شورا به‌خصوص رئیس دولت دوم خرداد دانست.

پیشنهاد استعفا به روحانی از تریبون مجلس

رمضانعلی سبحانی‌فر نماینده سبزوار و جغتای در تذکری در پایان جلسه امروز مجلس گفت: جهت حمایت از کالای داخلی و مبارزه با بیکاری، حداقل کار باید این باشد که برای مدیران دولتی که به هر بهانه ای کالای خارجی خریداری می کنند، مصادیق مجرمانه تعیین کنند؛ از عزل مدیریتی تا زندان! وی در ادامه در تذکری به رئیس جمهور، گفت: اگر گوش شنوا دارید، صدای اعتراض مردم را از زبان نمایندگانشان شنیدید. وزیر رفاه و رئیس بانک مرکزی، قصد رها کردن میزشان را ندارند. اگر بخاطر رکود بازار از مردم عذرخواهی نمی کنید، لااقل تیم اقتصادی تان را بازسازی کنید.سبحانی‎فر با اشاره به نوسانات نرخ ارز در روزهای اخیر، ادامه داد: والله هر کجای دنیا بود رئیس جمهور باید استعفا می داد؛ استعفا که نمی دهید؛ لااقل وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی را برکنار کنید!

واکنش "جوان" به اظهارات الله کرم

روزنامه جوان نوشت: یک پایگاه خبری حامی دولت مصاحبه‌ای با فردی [حسین الله کرم]که هیچ‌گونه سمت رسمی در نیروهای مسلح ندارد و صاحب نفوذ در احزاب و گروه‌های سیاسی اصولگرا نیست، ترتیب می‌دهد. از زبان او این کلام بیرون کشیده می‌شود که رئیس جمهور نظامی بهتر است و همین کافی است تا در فردای این مصاحبه، روزنامه‌های اصلاح طلب از مضرات نظامی بودن رئیس جمهور صحبت کنند؛ پای قاسم سلیمانی را وسط بکشند؛ اصطلاح بی ادبانه «رضاخان حزب‌اللهی» را بارها به کار ببرند؛ از «میلیتاریسم علیه دموکراسی!» تیتر بزنند! چه خبر است؟ مگر قاسم سلیمانی برنامه انتخاباتی اعلام کرده است؟! کسی از بزرگان اصولگرا او را دعوت به کاندیداتوری کرده یا مگر کار او در سوریه و عراق تمام شده که حاشیه سازها رهایش نمی‌کنند؟!

کنایه فرمانده کل ارتش به ولیعهد سعودی

امیر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش، با اشاره به اظهارات تهدیدآمیز اخیر «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی علیه ایران، گفت: اطلاعات و تجربه ولیعهد سعودی خیلی ضعیف است؛ بهتر است او به گذشته‌ها از جمله جنگ ایران با ارتش صدام بعثی و همچنین هجوم همه جانبه دشمنان ما به جبهه مقاومت و ناکامی آنها نگاهی بیندازد.وی با اشاره به شکست ارتش رژیم سعودی در تجاوز به یمن، تصریح کرد: سعودی‌ها قرار بود یک هفته‌ای کار یمن را یکسره کنند و الان ٤ سال از آن زمان می‌گذرد؛ فعلا خودشان را از آن باتلاق نجات دهند سپس به مراحل بعدی فکر کنند./میزان

درخواست توئیتری مشاور بست‌نشین احمدی‌نژاد

علی اکبر جوانفکر در یک توئیتی عجیب از حسن روحانی خواست تا استعفا دهد. علی اکبرجوانفکر مشاور رسانه ای احمدی‌نژاد که این روزها پای ثابت بست نشینی‌های اوست، در توئیتی عجیب نوشت: سخنگوی دولت با اشاره به جهش سنگین نرخ ارز از ناموفق بودن دولت در سیاست ارزی خبر داده است. نمی شود شکست را پذیرفت و همچنان بر مسند قدرت ماند. دولت روحانی باید به دلیل ناکارآمدی محض استعفا دهد و زمینه برگزاری انتخابات مجدد را فراهم آورد. این کار شایعه کودتا را هم خنثی خواهد کرد.

دستگاه قضایی موظف به رسیدگی به پرونده قالیباف است

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: استعفا از اختیارات شهردار تهران است و تصمیم گیری در این‌باره نیز با شورای شهر است و دادستان نمی تواند در این مسأله ورود کند. اللهیار ملکشاهی اظهار داشت: با وجودی که استعفای شهردار تهران، امروز توسط شورای شهر پذیرفته شد اما دستگاه قضایی موظف به رسیدگی به تخلفات و گزارش هایی است که توسط نجفی به این دستگاه ارجاع شده است. نماینده مردم کوهدشت در مجلس خاطرنشان کرد: احضار متخلفان به دستگاه قضایی زمانی انجام می شود که دلایل، مستندات و ادله کافی باشد. با این توضیح ممکن است دستگاه قضایی همچنان در حال رسیدگی به پرونده‌های ارسال شده شهرداری تهران باشد و یا به این نتیجه نرسیده که شهردار سابق مجرم است.

صدور دستورالعمل ممنوعیت خرید کالای خارجی در نیروهای مسلح


دستیار و مشاورعالی فرمانده معظم کل قوا گفت: نیروهای مسلح به عنوان جمعیت بزرگی در کشور هستند به همین خاطر دستورالعملی صادر شده تا هیچ کالای خارجی خریداری نشده و در صورت خرید بودجه آن پرداخت نمی‌شود. سرلشکرپاسدار دکتر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی نظامی فرمانده معظم کل قوا درباره شعار سال اظهار داشت: یکی از کلیدی‌ترین و شاید اصلی‌ترین بحث اقتصاد مقاومتی شاخصه‌ای است که مقام معظم رهبری در سخنرانی خود در مشهد مقدس ایراد فرمودند و آن این است که مردم ما کالای ایرانی مصرف کنند. صفوی تصریح کرد: البته باید از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان حمایت شود، یعنی باید کالاهایی ساخته شود که با کالای مشابه خارجی از نظر کیفیت و قیمت قابل مقایسه باشد. وی ادامه داد: در اینجا نقش سازمان استاندارد بااهمیت است؛ به عنوان مثال این سازمان فعال باید استانداردی مشخص می‌کرد تا خودرو داخلی و خارجی در یک کیفیت باشند. مشاور فرمانده کل قوا گفت: نیروهای مسلح به عنوان جمعیت بزرگی در کشور هستند به همین خاطر دستورالعملی صادر شده تا هیچ کالای خارجی خریداری نشده و در صورت خرید بودجه آن پرداخت نمی‌شود. وی در پایان خاطر نشان کرد: بنابراین اگر نیروهای مسلح، کارمندان دولت و خانواده آنها کالای ایرانی مصرف کنند، نقطه تحولی در حمایت از کالای ایرانی صورت می‌گیرد.

کرباسچی: نجفی دروغگو نیست


بیرکل حزب کارگزاران سازندگی با رد استعفای نجفی از شهرداری تهران به دلیل فشارهای وارده بر وی، گفت: چنین تحلیل‌هایی موجب ایجاد بگو و مگو شده و مشکلی را حل نمی‌کند. غلامحسین کرباسچی درباره تاثیر اظهارات اخیر دادستان کل کشور درباره استعفای نجفی و اینکه تحلیل می‌شود که این استعفا به دلیل فشار بر نجفی است، ‌اظهار کرد: نجفی فرد دروغگویی نیست و دو بار به دلیل کسالت استعفا داده است. نجفی آنقدر شهامت دارد که اگر فشاری به او وارد شود بگوید که به خاطر همین فشارها استعفا داده است، من نجفی را فرد دروغگویی نمی‌دانم. وی در ادامه افزود: خود نجفی اذعان کرده است که کسالت حادی دارد اما برخی تحلیل می‌کنند که او به خاطر فشارهای وارده استعفا داده است. هیچ کس دیگری نباید نجفی را به دروغ‌گویی متهم کند. اصل این موضوع را هم باید از خود نجفی سوال پرسید، ما در روزنامه خودمان نوشتیم که نجفی شفاف در این زمینه با مردم صحبت کرده و دلیل استعفایش را بیان کند.

کنایه نجفی در آخرین روز کاری‌اش


شهردار مستعفی تهران گفت: تودیع و معارفه شبیه مراسم ختمی است که میت هم حرف می‌زند. محمد علی نجفی در سومین همایش فصلی مدیران شهرداری تهران و رونمایی از سامانه شفافیت مالی شهرداری با بیان اینکه این مراسم اتفاقی با روز پایان کاری‌اش یکی شده است، گفت: من از لفظ مراسم تودیع خوشم نمی آید چون شبیه مراسم ختم است، با این تفاوت که در مراسم تودیع میت هم باید حرف بزند. نجفی در ادامه به کلیپی که در ابتدای مراسم در رابطه با شهرداران گذشته و اقدامات وی در شهرداری اشاره و با کنایه حاشیه های مراسم بزرگداشت روز زن در برج میلاد را یادآور شد و گفت: کلیپ خوب بود اما یک جاهایی ریتم مراسم تند می شد که این مرا نگران آقای مکارم کرد!

واکنش ظریف به اظهارات جدیدترامپ


وزیر امور خارجه تأکید کرد: تهدید ترامپ به تکرار تجاوزگری‌های بیخردانه، نشانه‌ای از سیاست آمریکا برای کمک به افراط‌گرایان است. محمدجواد ظریف در توییتر خود نوشت: حمله حقیرانه ترامپ علیه ایران، که همواره استفاده از سلاح شیمیایی از سوی هرکس را محکوم کرده و خود قربانی استفاده این تسلیحات توسط صدامِ مورد حمایت آمریکا بوده، ریاکارانه است. تهدید او به تکرار تجاوزگری‌های بیخردانه، نشانه‌ای از سیاست آمریکا برای کمک به افراط‌گرایان است.

واکنش رحیمی به اظهارات پورمختار درباره رصد پیام‌رسان‌ها


علیرضا حیمی در واکنش به اظهارات اخیر محمدعلی پورمختار، نماینده مجلس که گفته بود «اینکه اطلاعات یا اطلاعات سپاه این پیام رسان را رصد کند بهتر است یا موساد و سیا؟» گفت: این یک نکته انحرافی است؛ تحت هیچ شرایطی، کار بد، خوب تلقی نمی شود. کار بد از طرف همه افراد بد است و مرجیعیت و ملیت آن مهم نیست. دسترسی به اطلاعات شخصی افراد کار پسندیده ای نیست و جزو حریم خصوصی است که حتما باید مورد مراقبت قرار بگیرد. مهم نیست که این دسترسی از طرف دشمن ما باشد یا یک مجموعه ایرانی. او ادامه داد: چارچوب وظایف مجموعه های امنیتی مشخص است و به هیچ عنوان هیچ مجموعه ای حق دسترسی به داده ها و اطلاعات شخصی افراد رو ندارند.

یک نماینده مجلس: مردم به ما می‎گویند چه مجلس بی‌خاصیتی هستید


امیر خجسته یکی از نمایندگان معترض به سیف در جلسه امروز در پاسخ به این که علت اعتراض شما چه بود گفت: ما می گفتیم که آقا شما بروید! برای چه آمدید؟ دوره قبل هم آمدید و صحبت کردیدولی عمل نکردید. مگر شما مسئول بانک مرکزی نیستید؟ مگر ارز زیر نظر شما نیست؟ چطور ارز رها شده و به این قیمت در بازار رسیده و شما عکس العملی نشان نمی دهید؟ یک بار بگیر و ببند می کنید و بعد هم بحث را رها می کنید؟ مردم نگران هستند. آنها عصبانی هستند. مردم وقتی این شرایط را می بینند فکر می کنند کسی نیست که بر اقتصاد و بازار ارز نظارت و آن را مدیریت کند. آن کاری که امروز انجام شد، یک حس مردمی بود که به نمایندگی از مردم به مسئولان بانک مرکزی نشان داده شد. ما به سیف می گفتیم که از مجلس برو، برای چه به اینجا آمدی؟ شما که ارز را تا قیمت 6 هزار تومان برده ای، در طول یک روز 500 تا 600 تومان بر نرخ ارز افزوده شد. این اتفاق دیگر برای مجلس قابل تحمل نبود. مجلس هم تحت فشار مردم هستند. مردم می گویند که این چه مجلسی است که خاصیت ندارد، چه مجلسی است که نمی تواند از قدرت نظارتی خود استفاده کند و با این بی سروسامانی در بازار ارز مقابله کند. واقعا ما نمی توانیم عمل کنیم؟ اتفاقا می توانیم عمل کنیم! چطور با این فشاری که در چند روز اخیر آورده شد، نرخ ارز به 4200 رسید؟ چه کسی این را مدیریت می کند؟ این همه صرافی درست کردند، که چه بشود؟ این برای ما قابل قبول نیست.


رفع حصر فعلا متوقف شده است


مجتبی ذوالنور در گفت و گو با اختر اظهار داشت: آقایانی که می گفتند قبل از عید رفع حصر اتفاق خواهد افتاد هیچ استناد، سند و پشتوانه ای نداشتند و نظر خود را بدون پشتوانه عقلی و قانونی اعلام می کردند. تلاشی که ما می کردیم باعث انجام کارهای مثبتی شد و موضوع به شکلی داشت فیصله پیدا می کرد به این صورت که اگر قرار است رفع حصر اتفاق افتد نظام اسلامی بازنده این صحنه نباشد و ماجرا تمام شود و اقدامات مثبتی هم صورت گرفت. اما سیاسیونی که کاسب حصر هستند و تریبون های مختلفی برای شعار دادن و جذب مخاطب از گروه های خاص را در اختیار دارند، زمانی که دیدند کار های مثبتی صورت گرفته است، پوست موز زیر پای آقای کروبی انداختند که ایشان موضعی را بگیرند که اقدامی برای رفع حصر صورت نگیرد. وی گفت من اعتقاد دارم که عده ای این کار را انجام دادند تا رفع حصر صورت نگیرد. با این کاری که انجام شده فعلا رفع حصر صورت نخواهد گرفت چون با نامه ای که کروبی نوشت اوضاع تغییر کرده است و الان باید موسوی و کروبی باید مسئولیت اقدامات خود را بپذیرند تا انعطافی از ناحیه نظام رخ دهد. مسیر در جهت خوب داشت حرکت می کرد اما کاسبان در این مسیر پوست موز زیر پای کروبی انداختند و ایشان را به عقب بر گردانده اند و فعلا مسیر متوقف شده و برای اینکه به جریان افتد منعی وجود ندارد به شرطی که طرف مقابل هم انعطاف نشان دهد./ کانال تلگرامی اختر

به سیف حمله نکردیم، حس مردم به او را القا کردیم!


یکی از نمایندگان مجلس که در صحنه هجمه دسته جمعی برخی ساکنین خانه ملت به ولی‎الله سیف در جلسه علنی صبح امروز حضور داشت، به تشریح فضای حاکم بر تریبون مجلس و اعتراضات نمایندگان پرداخت و گفت: ما حس نمایندگان به بانک مرکزی را القا کردیم. امیر خجسته یکی از همین نمایندگان بود که در صحنه این درگیری حضور داشت. او می‎گوید که این اقدام، "حمله" نبود، بلکه القای حس مردم به رییس کل بانک مرکزی بود. او حتی معتقد است که اگر این حس را در مجلس نشان نمی دادند، مردم آن را در خیابان ها نمایش می دادند. ما می گوییم که آقای سیف و یا وزیر اقتصاد اگر می توانند بمانند، مدیریت کنند و این وضعیت را جمع کنند و مردم را از نگرانی دربیاورند. الان قیمت اجناس دو برابر شده است. کسی که دو میلیون حقوق داشته، امروز ارزش آن به یک میلیون رسیده است. چرا باید اینگونه باشد؟ خب قاعدتا برخی از دوستان باید می آمدند و به نمایندگان می گفتند که بنشینید و صحبت های او را بشنوید. اما ما گفتیم که این حرف ها را قبلا هم گفته بود. ما را آرام نمی کردند. آقای مطهری و اعضای هیات رییسه می گفتند که بنشینید و صحبت های او را بشنوید./ خبرآنلاین

حملات یک عضو شورای عالی فضای مجازی به تلگرام!


جلیلی عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی گفت:دوروف تصور رياست جمهورى يك كشور الکترونيكى ٢٠٠ ميليونى را پيدا كرده است به خاطر همين مى گويد من قانون اساسى خودم را دارم! نزدیک به 50 درصد پهنای باند مصرفی ایران در اختیار تلگرام است و این به معنای اشغال و احاطه است. دارندگان گرام در صورت ضرر مالی ضربه سنگینی را متحمل خواهند شد، چون هیچ مرجعی برای رسیدگی به شکایت آنها وجود ندارد. اگر ادعاى مسئولین پیام رسان‌های داخلی را مد نظر قرار دهيم ، مى توانیم جمعيت نيازمند پيام رسان را پوشش دهیم. همين اندازه كه يك پيام رسان داخلى از وزارت ارشاد و وزارت ارتباطات مجوز مى گيرد و خود مركز نظارت مى كند تا حريم خصوصى مردم حفظ شود ، لذا پيام رسان داخلى خود را موظف مى داند كه در مقابل شكايت آحاد جامعه و در مقابل اعتبار خود پاسخگو باشد. قوه قضاييه نيز اخيرا آيين نامه‌اى در مورد حفظ حریم شخصی مردم در فضای مجازی را تنظيم كرده و با امضاى رياست قوه به نهادهای مربوطه ابلاغ شده است./ باشگاه خبرنگاران جوان

تا موضوع سپنتا حل نشود، از علی‌البدل دعوت نمی‌کنیم!


غلامعلی سفید رئیس شورای شهر یزد گفت: با پایان مهلت شش ماهه قانون شوراها، شورای شهر یزد تا مشخص نشدن تکلیف سپنتا نیکنام به هیچ عنوان از عضو علی‌البدل دعوت نمی‌کند حتی اگر دیوان عدالت اداری حکم سپنتا نیکنام را لغو نکند. قرار بود آقای شمخانی که ریاست کمیسیون سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام را برعهده دارد از طریق دیوان عدالت اداری مشکل حضور سپنتا نیکنام را در شورای شهر یزد حل کند اما تا این لحظه که آخرین ساعت‌های پایان مهلت 6 ماهه است هیچ مرجعی پاسخگوی ما نبوده است. ما معتقدیم مهلت شش ماهه که در قانون شوراها آمده است برای آقای نیکنام نمی‌تواند ملاک قرار گیرد چون ایشان به اراده خود در جلسات شورا غیبت نداشته است./جماران

دولت صدای خیابان را خواهد شنید


حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور در یادداشتی تلگرامی نوشت: دولت و ملت از این مرحله هم با اعتماد متقابل با اقتدار عبور حواهند کرد. دولت گفتگو با فعالان اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را ادامه خواهد داد، صدای خیابان را خواهد شنید و بیشتر با مردم سخن خواهد گفت. روحانی یك تنش ارزی كوتاه مدت مدت را تبدیل به یك فرصت راهبردی برای اصلاح ساختاری بازار ارزی كشور كرد. دیشب رئیس جمهور با ارائه تحلیلی همه جانبه از واقعیات اقتصادی، عوامل و بازیگران مؤثر در تنش ارزی اخیر و نقد تجربیات سه دهه گذشته كشور در مواجهه با شرایط مشابه، از مسئولان و مشاوران اقتصادی، بانكی، سیاسی، اجتماعی، امنیتی، اطلاعاتی و ارتباطی درخواست كرد ملاحظات و راهكارهای پیشنهادی خود را با صراحت و دقت بیان كنند.

صحنه را ترک نمی‌کنیم که تندروها کشور را بگیرند


حسین مرعشی در مصاحبه ای در باره استعفای شهردار تهران و اظهارنظرهای دادستان کل گفت وگو کرد: استراتژي اصلاح‌طلبان روشن است. ما از رو نمي‌رويم و نبايد صحنه را ترک کنيم و کشور را به دست تندروها بسپاريم. آقاي منتظري از قضات برجسته و کارکشته کشور است. من فکر مي‌کنم که ايشان يک مقداري در اظهارنظر عجله کردند. بحث بيماري آقاي نجفي جدي است و رأي شوراي شهر هم سياسي نبود. رأي آنها در راستای قدرشناسي از اقدامات نجفي بود. خوب بود مقامات قضائي با حوصله و صبر بيشتري منتظر تصميم نهايي شورا مي‌شدند. همه اين تغيير و تحولات و فرازونشيب‌ها نشان مي‌دهد که استراتژي اصلاح‌طلبان براي حضور در صحنه سياسي و همراهي با مردم براي حل مشکلات کشور، درست بوده است. من معتقدم بايد اين استراتژي را حفظ کرد و ادامه داد و هيچ راهي جز پيگيري سياست‌هاي اصلاح‌طلبانه براي حل مشکلات کشور و اصلاح نظام سياسي و اداري وجود ندارد./ شرق

فردوسی‌پور به دادسرا احضار شد


فردوسی پور در گذشته در برنامه 90 آیتمی را به معرفی مالک سابق نفت اختصاص می‌دهد که بخشی از آن هم مربوط به زندگی شخصی وی می‌شد. همین امر باعث شد تا او از این مجری تلویزیون به دادسرا شکایت کند.تاکنون 2 احضاریه برای فردوسی پور از سوی دادسرا احضار شده که این مجری برای ادای توضیحات حضور پیدا نکرده است. احضاریه سوم هم به زودی صادر خواهد شد و اگر باز هم وی از این کار امتناع ورزد دادگاه حکم جلب وی را صادر خواهد کرد./صداوسیما

برچسب ها
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۰
در انتظار بررسی: ۲۶
انتشار یافته: ۱۲۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
آیا با استعفای روحانی مشکلات حل میشه؟؟؟
اینجور حرفا بیشتر شبیه عوام فریبی و پوپولیستی میمونه که هیچ دردی هم دوا نمیکنه
پاسخ ها
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
من بعد از چند سال دوری از صندوق به آقای روحانی اعتماد کردم آیا حق ندارم از آقای روحانی سوال نمایم ؟

..............................
و شعار انتخاباتی شما چه شد؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
روحانی بایداستیضاح شود
سبوس برنج شمال
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
یکی بهم بگهچه ریکی تو کفشه که دولت ارز رو تک نرخز نمیکند؟
ساسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
استیضاح روحانی را تابو نکنیم ولو بهش رای داده باشیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
آنوقتی که درزمان احمدی نژاد دلار یکدفعه سه برابرشد این آقایان از او نخواستند که استعفا بده اما امروز با التهاب بازار ارز که دولت هیچ نقشی در آن نداشته ودر صدد کنترل آن می باشد با پر رویی از روحانی می خواهند استعفا بدهد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
بیشتر معاندین حرف از کودتا میزنن.شرایط کشور همدلی میخواد اقایون چشمهاتونو خوب باز کنید.همه میدونیم بجای روحانی هرکدوم از اسمهای مطرح بیاد ،هیچ فرقی در اوضاع نمیکنه
ناشناس
| Germany |
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
آقای جوانفکر شما دیگه چرا مگر در سال ۹۱ که دلار از ۱۲۰۰ تومان به بالای ۴۰۰۰ تومان رسید استفعا دادید که حالا برای روحانی نسخه صادر می کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
همه توجهات به ارزمعطوف شده وهیچکس حواسش نیست که بورس هر روز داره 400- 500 واحد سقوط میکنه !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
آقای روحانی توی این پنج سال نشان دادند که توانایی حل مشکلات رو ندارند و جز عوام فریبی وشعار دادن هیچ هنر دیگری ندارند حداق اگه استعفا بده شاید یکی پیدا بشه که اجازه نده وضع از اینی که هست بدتر بشه، به ایشون که هیچ امیدی نیست
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
نمایندگانی که در بینشان افرادی هستند که موزه لوور را لور تلفظ میکنند. لطفا برای منتخب مردم نظر ندهند.
ما ملت باید کمپین انتخاب نماینده با سواد را در دستور کار خودمان قرار دهیم .

هر وقت ایران کشور شبیه کشورهای پیشرفته شد و نمایندگان ما نمایندگان واقعا فوق لیسانس به بالا شدند . آن وقت بیایند و برای رئیس جمهور فرهیخته کشور صحبت کنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
ااکر می دانستی این جور حرف نمیزدی حالا که یک نماینده هم حرف ملت را می زند تو ناراحتی
ناشناس
| United Arab Emirates |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
یه کمپین امید تشکیل دادین واسه هفت پشتمون کافیه. میخواید بازم نماینده های از خود بی خود در مواجهه با امثال موگرینی سر کار بیارین؟! مثل اینکه شما تا سال هزار و چهارصد که هیچ تا چند صد سال دیگه هم نمیخواین دست از اشتباهاتون بردارین
ناشناس
| United States |
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
"نمایندگانی که در بینشان افرادی هستند که موزه لوور را لور تلفظ میکنند. لطفا برای منتخب مردم نظر ندهند...."
مگه هر دو رو مردم انتخاب نکردند؟
"نمایندگان واقعا فوق لیسانس.." ؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
این اقای فرهیخته لطف کنه و فقط به سوالات و نظراتی که از زبون خود ایشون در مورد عملکرد ارزی دولت قبل مطرح میشد جواب بده.الان توی فضای مجازی همه اون سخنرانیها داره دست به دست میشه.حتما شما هم تاحالا صد تاشو دیدی
حمید از مشهد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
!!! عجیب است جناب آقای امیر
شما با استناد به یک تلفظ کلمه موزه لور در مجلس سواد تمام نمایندگان ملت را زیر سوال میبرید ولی به آن همه تناقض گویی آقای رییس جمهور هیچ خرده نمیگیرید ؟از آن طرف ایشان را به دلیل منتخب مردم بودن تبريه میکنید و از طرف دیگر منتخبین مردم ا در مجلس شورای اسلانی بیسواد میخوانید
به نظرتان این گونه قضاوت بی عدالتی نیست؟؟؟؟
اردکانی زاده
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
همه حرفت خوب بود الا فرهیخته!! فرهیخته؟؟؟!!!! نه بابا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
مرسي اقايان نمايندگان سبحاني فر و امير خجسته كه در مقابل دولت بي برنامه محكم ايستادن و از حقوق ملت دفاع كردن اين چه اسفته بازاري است دلار تا كجا چه كسي پاسخگوي مشكلات به وجود امده براي مردم شريف ايران است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
دلار كاغذ پاره بود يا تحريما؟ يادم رفته!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
علت آشفته بازار بودن دلار رو از اصولگراها سوال کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
آمریکا و ترامپ خودشان می گویند ترلیاردی خرج کردیم در سوریه و عراق و جز زیان چیزی بدست نیاوردیم. عده ای در ایزان می گویند آمریکا برنده عراق و سوریه است.
کدام درست می گویند؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ترامپ لفاظی میکنه.همون پایگاههای امریکا در منطقه وخصوصا عراق به روسیه فهموند چه کلاهی داره سرش میره وحالا روسیه داره خرج میکنه که تو سوریه پایگاه بزنه.ما هم البته اگر کل درامدمون ۹۰میلیارد دلار نبود منطقی بود که خرج کنیم ولی متاسفانه خودمون رو با امریکا که فقط بودجه نظامیش ۹۰۰میلیارد دلاره مقایسه میکنیم که طبیعتا مقایسه اشتباه هست.هر کس پاشو اندازه گلیم وتواناییش دراز کنه منطقی هست
احمدرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ادوست عزیز،از نظر اونا که امریکا کدخداست و خودشون رعیت امریکا،همیشه و همه جا امریکا سروری میکنه و همیشه پیروزه و ایرانو ایرانی همیشه ضعیفو شکست خورده و بازنده هر قضیه ای.حتی اگه خود ارباب بگه من اشتباه کردم و باختم اونا بازم میگن نه خطاکار ماییم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
اولا" در تلگرام بدلیل تصمیمات مدیران آن مردم ایران اجازه دسترسی به پول مجازی را ندارند که بشود کلاهبرداری شود و درضمن تلگرام بیشتر بخاطر خبر رسانی آن مورد رغبت مردم هست اگر بحتث اقتصادی و کلاهبرداری باشد در فضای واقعی روزانه هزاران کلاهبرداری در بازار و شهرها ی ایران انجام میشود این همه آمار چک برگشتی حقیقی هست نه مجازی !!! ایکاش مسئولین امر توجیح معقول تری برای فیلتر تلگرام می آوردند و اگر بحث امنیتی باشد که سرویس های جاسوسی بیگانه از اطلاعات سلام و حال احوال مردم عادی چه چیز مهمی نصیبشان خواهد شد خوب بخشنامه کنند که نهادهای دولتی از ورود دیتاهای سری در تلگرام خودداری کنند و....
در خصوص استقبال زیاد مردم به خرید دلار هم باید به ملت حق داد چون هر فردی با هزاران زحمت اندوخته ای دارد و نگران از دست رفتن آن است و با هرراهی سعی در نگهداری و جلوگیری از افت اندوخته خود دارد تو کشور ما کدوم سهام و بورس معتبری هست که بشود سرمایه گذاری کرد و سود دریافت نمود یا کدام پروژه اقتصادی موجه برای مردم تعریف شده که بتوانند اندوخته خود را آنجا سرمایه گذاری کنند؟ نکند انتظار دارید باز در موسسات مالی سرمایه گذاری کنند؟ بلاخره هر فردی یک پس اندازی دارد و باید در بهترین جا سرمایه گذاری کند و.ووووو
پاسخ ها
جوهر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
درود بر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
پیشنهاد؟؟؟ این یک ضرورت است نه پیشنهاد و الا چیزی از کشور نمیماند چون اعتماد مردم و اقتصاد به دولت از بین رفته است و جلوی ضرر را گرفت
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
حتما بعد هم رییسی یا قالیباف بشوند رییس جمهور/
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
چقدر سخنان نماینده رمضانعلی بدون کارشناسی و احساساتی هست شما اول برو اقتصاد کشور را خصوصی واقعی انجام بده تا بعد شما بهترین وزیر و بهترین تحصیلکرده دکترای اقتصاد کاری به پیش نمیبرد چون فندانسیون اقتصادی ایران اشتباه هست یعنی قدرت و رقابت اقتصادی بین دولت . تعاونی و خصوصی اتفاق نمیفتد . لذا قانون را عوض کن اینقدر به روحانی گیر ندهید اگر شرکت ها و بنگاهها خصوصی باسند و رییس جمهور هم هیچ کاری نکرد خود مراکز تولیدی خصوصی کارشان را انجام میدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
جناب آقای امیر خجسته با سلام واحترام
بنده ضمن احترام به تمامی افرادیکه برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زحمت می کشند. اما با احترام خدمت شما برادر عزیز دینی خودم می رسانم مجلس محترم شورای اسلامی واقعا نتوانسته انتظارات به حق اکثریت مردم بخصوص خانواده های محترم شهدا، جانبازان وایثارگران را بر آورده کند. چون هرچه بخشنامه توسطه مجلس محترم شورای اسلامی در مورد این خانواده های عزیز صادر کرده دولت محترم آقای دکتر روحانی با شجاعت هرچه تمام تر نسبت به عدم اجرای این بخشنامه ها تلاش کرده وموفق هم بوده ومتاسفانه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی هم پیکیری نکردند ودولت محترم را موظف به اجرای کردن مصوبه های صادره از طرف مجلس نکردند پس جناب آقای امیر خجسته به مردم حق بدهید
پاسخ ها
بهمن.
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
خبر نداشتم که مجلس شورا بخشنامه هم صادر میکنه , تا حالا فکر میکردم کار مجلس فقط قانون گذاریه . ممنون از اطلاع رسانیتون
ناشناس
| United Kingdom |
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
مملکت متعلق به کل مردم ایران است و نباید خانواده های شهدا و جانبازان ادعای سهم خواهی بیشتری کنند . چهل سال است که در دانشگاه و استخدام و حقوق و مزایا سهم بیشتری نسبت به بقیه ملت دارند .در حالیکه کل ملت ایران یا مسثقیم یا غیر مستقیم در جنگ 8 ساله شرکت داشتند ولی سرنوشت عده ای شهادت و جانبازی بود و بقیه هم سالم از جنگ برگشتند.پس همه ملت سهم دارند..
مجلس غیر انتفاعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
اقای سبحانی فر نماینده محترم مجلس!
مگر شما صلاجیت خود رییس جمهور و نمایندگان را تایید نکردید؟
ونمی کنید؟
پس چرا با این حرفها عوام فریبی می کنید
شما مقصر اصلی هرچه جفایی در مملکت می افتد هستید
گرانی اختلاس بی عدالتی و...که خودرا صم و بکم زدید

شما را انتخاب کردیم که مدافع عامه مردم باشید
آیا همینطور شد؟

متاسفانه فقط حرف می زنید
پاسخ ها
آرش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
البته آقای سبحانی فر این حرف رو نزدند.....آقای دکتر مقصودی نماینده اصولگرای سبزوار گفتند....تابناک اشتباهی منعکس کرده
الموتی قزوینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
عید نوروز امسال را نایب الزیاره هموطنان در کربلای معلی بودیم. متاسفانه برادران عراقی از قبول پول ایرانی امتناع ورزیده و دلیل آن را نزول لحظه به لحظه ارزش ریال و متضرر شدن از معامله با آن عنوان نمودند. جناب آقای دکتر سیف، شرایط کنونی زیبنده کشور عزیز ما نبوده و قطعا پیامدهای اسفباری به همراه خواهد داشت.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
بزرگان رفع حصر انتظار مردم نیست انتظار مردم بهبود معیشت و رفاه حداقلی است چرا تعدادی فقط دوست دارند بر رفع حصر و این نوع موارد تاکید کنند رفع حصر شدن و نشدن تاثیری بر وضع مردم ندارد و مردم گرفتاری جدیدی بنام معیشت دارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
شما از طرف خودت صحبت کن جناب مردم!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
جناب ناشناس۲۱:۵۴ایشالا بزودی حصر تموم میشه و شما به اتفاق کروبی موسوی رهنورد و خانمایی که روسریاشونو برداشتن و برید ورزشگاه آزادی و توی کنسرت ۱۰۰هزارنفری بعدشم برید قم تو قهوه خونه هاش ی پک به قلیون بزنید.اما توی هیچ کدوم اینا نون نبود که شکم گرسنه هارو سیرکنه و کاری نبود که کسیو شاغل کنه
ناشناس
| United States |
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
تا زمانی که آزادی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و عدالت نباشه (که بودن حصر نمونه نداشتن اینها هست) نه می تونیم از فرار مغزها و استعدادها جلوگیری کنیم، نه می تونیم از فساد مقامات جلوگیری کنیم، نه می تونیم رقابت تو بخش اقتصادی ایجاد کنیم و نه می تونیم برای شما معیشت و رفاه فراهم کنیم.
یک مثال می زنم، فرض کن من میام از فساد پسرخاله ی یک مسئولی خبری رو چاپ می کنم، آیا این آدم دست به هرکاری نمی زنه تا منرو ساکت کنه؟ ولی اگه آزادی بیان و عدالت بود اون آدم با قانون طرف بود!
یک مثال دیگه فرض کن عموی من یک آدم اقتصادان و مدیر هست ولی کرواتی هست و نماز نمی خونه، با نبود آزادی های اجتماعی رقیب عموی من ایشون رو با دوتا عکس در حال کروات از کار برکنار می کنه! تا در نهایت عموی من و هزاران نفر دیگه یا خانه نشین می شن یا می رن اونور!
مثل دیگه بزنم؟؟
جون هرکی دوست داری چاپ کن، توهین نکردم تحلیلی دادم تا دیگه مردم فکر نکنند که دغدغه های قشر متوسط تاثیری در رفاه و معیشت قشرهای دیگه نداره!
حیران
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
شما هم همینطور برادر گرام معیشت مردم واجب تر از رفع حصر آدرس اشتباه ندید لطفا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
نماینده هایی که طاقت شنیدن نام مفسدین اقتصادی را ندارند بهتر است از نمایندگی شورای نگهدار استفا دهند ،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
پرت نگو شورای نگهدار
ناشناس
| United States |
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
دلار و دموکراسی و رفع حصر و همه یک دومینو است , همه موارد مملکت به هم بستگی دارد و قطعات یک پازل هستند , نبود دموکراسی و آزادی باعث از هم پاشیدگی سیاست , اقتصاد , و...... شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
اینها که گفتن استعفا بده دلشون برای مردم نسوخته دلواپس خودشون هستند . به جز چند تا نماینده که به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد وکیل ملت نیستند
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
پاسخ ابهام اصلی یعنی علت صعود انفجاری؟
علت این است که
دولت با اجرای چنین نمایشی، نرخ دلار را بالا برد تا بتواند ۴۲۰۰ را که قبلا مصوب شد را مقبول و قانونی اعلام کنند
این فریبکاری نیست؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
احتمالا شما همنشین ویا یکی ازنزدیکان و طزفداران
احمدی نژادی هستیدچون توهم زیاد یکی از مشخصات این افراد است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ناشناس شما از اطرافیان روحانی و سیف نیستی؟ چون ظاهرا بین مردم نیستی
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
بهرحال طبق تفسیر شورای نگهبان میشور رای مردم را باطل کرد . چطور رای مردم در مورد تایید اعضای شورای نگهبان توسط مجلس نافذ هست ولی در مورد انتخابات مستقیم که اصولا تخصص ملاک هست نافذ نیست . لذا با بردن قضیه عضو زرتشتی یزد به مصلحت خواستند با ایجاد تعلل در بررسی برای همیشه فراموش شود
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
اگه ارتش هیچ کالای خارجی نخره. اون وقت باید به جای کامپیوتر چرتکه بزارن. جای پرینتر، دستگاه کپی و تلفن دمپایی پلاستیکی به رنگ سازمانی( آبی) بزارن، حتی جای سوزن ته گرد و میخ منگنه باید میخ طویله بزارن. به جای سامانه موشکی s300 ، قطعات هواپیماها و هلیکوپترها باید قطعات پراید ببندن...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
مرسی
جوهر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
فرمودن مشابه و وقتی تولید داخل باشدمشابه خارجی نخریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
انسان ازاده در زندان هم که باشد ازاد است
پاسخ ها
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
البته بسته به وسعت زندانش داره، و اینکه خودکشی هم نکنه
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
پیشنهاد استعفا؟؟؟!! من طرفدار روحانی نیستم. ولی دقت کنید یه عده با پول زیاد بازار رو به هم میریزن، بعد به صورت هدفمند مردم رو دلسرد می کنن بعد که ذهن ملت رو اماده کردن پیشنهاد استعفا رو با فشار به ریس جمهور تحمیل کنن. همین کارو با شهرداری تهران کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
مشکل کجاست ؟ مشکل در خود شیفتگی مشکل در مشورت نگرفتن و استفاده از منطق علمی است لطفا با لحن آقای مهندس حسن روحانی بخوانید .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
!روحانی کاره ای نیست که با رفتنش مشکلی حل بشه
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
آقای جوانفکر ؟ چرا زمانی که در دوره حاکمیت شما و دوستان شما همه چیز سه برابر شد و پول کشور یک شبه سه برابر سقوط کرد استعفا نکردید .؟ زمانی که رسانه های داخلی و خارجی روز و شب در اختیار شما بود که پز سیاسی میدادید که الگوی اقتصادی احمدی نژاد یعنی دادن یارانه به مردم را همه دولت ها خواستند اجرا کنند و همه دنیا طلب اینکار شدند که مردم حتی تورم چهل و پنج درصد را با این تز یارانه تجربه کردند استعفا نکردید من میگم ادمهای سیاسی گاهی دروغ را جایز میدانند یعنی تو روز روشن تو چشم ژدم نگاه میکنند و دروغ میگویند سیاست با تزویر ارزشی ندارد . ما باید کاری کنیم که زنان کشور ما هم روزنامه سیاست بخوانند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
عالی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
به خاطر ان سه برابر شدن بود که یک عده بی کفایت به قدرت رسیدند و عجیب انکه یک عده هم با تفکر حزبی این بی تدبیری ها را تائید میکنند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
شاید آقای الله کرم می خواسته خودش را کاندید کند ولی روش نشده .
پاسخ ها
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
همین یکی کم بود!!! زبونتو گاز بگیر
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
کاربران محترم با سلام . دقر مورد گرانی ارز صحبت های زیادی انجام میگیرد اما چرا حرف کارشناسان اقتصادی انجام نمیگیرد . تولید و توزیع و صادرات و واردات . بورس . بانک .و خصوصی سازی . ....همه اهرم های اقتصادی با هم عمل نکنند این نابسامانی ارز حل نخواهد سد یعنی تا زمانی که مبلغی مثلا صد میلیون تومان در داخل کشور سرمایه گذاری کردید چه در بورس باشد چه بانک باشد چه در امر صادرات و واردات و چه در تولید و خرید فروش ارز یا خرید ملک و ساختمان . ....فقط تفاوت دریافتی و سودی که حاصل میشود با هم برابر یا با اندکی تفاوت داشته باسد یعنی تمام موارد بالا که گفتم در تراز هم حرکت میکنند نه مقابل هم . بنابراین پس ما خیلی کار باید انجام بدهیم آبا کشور به اقلاحات اقتصادی شدید نیاز ندارد
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
من از کاربران محترم تقاضا دارم در این بحث مشارکت کنید فکر کنید دولت روحانی نبود چی اتفاقی میفتاد و حالت دوم این هست که در چند ماه اخیر گروهی مخالف دولت مستقر که همه داخلی هستند نظرشان این هست که این دولت کارها را به پیش نمیبرد و لذا فکر میکنند که حتما دولت اصول گرای مثل رییسی و قالیباف میتوانند . چه چیزی و چه سیاستی را میخواهندانجام بدهند هر چه سعار اصولگرایی بود احمدی نژاد در حوزه سیاست خارجی و داخلی و فرهنگی و اقتصادی انجام داد که دولت مستقر از هر خراب کاری انان کلی هزینه پرداخت میکند لذا همین بیرون آمدن از دادن یارانه ها کلی هزینه سیاسی برای نظام دارد لذا برنامه مدون و کارشناسی برای اقتصاد و بیکاری حاضرم قسم بخورم که ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
برنامه دارن ولی خوب چون خیلی خوبه ویکماه به انتخابات نوشتن بنابراین انجامش نیاز به تخصص ودانش زیادی نداره.میشه تعدادی افراد رو از نهاد....یا نهاد.....بزارن بعنوان متخصص تا کارو به انجام برسونن
:)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
دقیقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
عمو ما دو سال تو ارتش خدمت کردیم. تنها چیزی که ایرانی بود لباس سربازای بیچاره بود. پوتینش ، وزنش بی تعارف 3-4 کیلو، بعد پلاستیک هنوز نپوشیدی بو میداد. بلایی به سر پا میاورد که وقتی پا برهنه میشدیم انگار داریم رو ابر قدم میزنیم. بعد عین آبکش آب میداد تو. قشنگ یه پارچ آب توش جمع میشد.
اورکتشون هم که هیچ. انگار یه پرده بپیچی دور خودت. همیشه زیر اور کاپشن شخصی تنمون بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چقدر خوش میگذشته ! حسودیم شد :))
جوهر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
حتما نیرو دریایی خدمت کردی که پوتینت پر از اب بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
تو این کشور چه خبر هست؟ نماینده مجلس به رییس جمهور منتخب اکثریت مردم می گوید استعفا بده. . اینطور که معلوم هست کلا مردم هیچکاره هستند و رای آنان نمایشی.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
در اولین انتخابات شوراهای شهر در دوران خاتمی یادم هست که اصلاح طلبان در سهر تهران رای بالای از مردم گرفتند ولی آنها هم به چنین موضوعاتی مانند آقای نجفی و کارهای خلاف شهرداری مواجه شدند و در مناظره تلویزیونی کشیده شد و خلاصه تمام وقت شورا با حاشیه سازی گرفته شد و کارها روی زمین ماند . لذا شورای فعلی شهر باید بشدت با فساد مقابله کند در حقیقت من اعتقاد دارم که طیف مقابل اصلاح طلبان چون برنامه مدون چه در حوزه شهری و حوزه کشوری ندارند اصلاح طلبان باید باید تازه اندیشه انان را ترمیم کنند تازه کار کردن بماند پیشکش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
هنوز قیمت ارز دوبرابر نشده پس چطوری در دولت قبل ارز سه برایر شده اعتراض نمی کردید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
سه برابر بیشتر بود نزدیک 4 برابر شد 900 تومان شد 4000 تومان بعدش پایین آمد و شد 3700
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چون تو جیب خودشون بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
اولا همه اعتراض کردند
ثانیا اون کودتای ارزی توسط همین فعلیها بود تا محمود رو بزنن زمین تا 92 پیروز بشن
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
عجله نکن! دو برابر خوبه اما منتظر چند برابر شدنش باش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
دولت قبل که روحانی بود
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
اگر کسی مطالبه مدنی داشته باشد گروهی میگویند چرا به بیکاری نمیپردازید . اگر درخواست امثال من رفع حصر . تنش زدایی . همزیستی با تمام ممالک دنیا . آزادی عقیده و یبان و حقوق شهروندی . خصوصی سازی . باشد باز گروهی باز میگویند چرا به فقر و بیکاری نمیپردازید ؟انگار این افراد نمیدانند که این مطالبات مدنی با هم باید باشد . اگر هیچ بیکاری در جامعه نباشد ولی آزادی بیان نباشد آن رفع بیکاری محقق نمیشود چون آزادی بیان و عقیده نیست لذا سرمایه گذاری شکل نمیگیرد مگر اینکه اقتصادش دولتی باشد که انهم بی فایده هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
احسنت.گشایش سیاسی مقدمه گشایش اقتصادی است ونمیشود با همه دنیا سر ناسازگاری داشت وبعد هم طلبکار بود که حالا که برجام هست چرا کسی نمیاید در ایران سرمایه گذاری کند وفایده این برجام که گفتید چه بود؟.انگار مردم دنیا نوکر ما هستند وما باید بخوابیم ونخبه ها را فراری بدهیم ودست رانتخواران را باز بگذرایم وچون برجام پذیرفتیم دندشان نرم باید بیایند وکشور ما را بسازند
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
عزیز من
شکم باید سیر باشه تا بتونه فکر کنه! از قدیم گفتن شکم گرسنه دین و ایمون نداره. اینهایی هم که دم از آزادی عقیده و مطالبات مدنی میزنند همشون حقوق های بالای 7-8 میلیونی میگیرن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
جناب فرهاد عزیز
پس این همه گیر دادن شما به کنسرت و حجاب و رقص دختران 9 ساله هم حتماً به علت حقوق 7-8 میلیونی شماست.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
بله آقای فرهاد درست می فرمایند.در ضمن مگر داشتن شغل حقوق شهروندی حساب نمیشه.
کاشکی از سر شکم سیری حرف نمی زدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۱
درود بر احمدی نژاد ضد فساد و رانت ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
کشتین خودتان را ، نیاز به تبلیغ نداره مردم میفهمند کی خوبه کی ادای خوبها را در می آورد کی بد هست و کی بد نشان داده میشود ولی درست است
محمد
| Sweden |
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
مثل اینکه شما 15 ساله خوابی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چند مطلب به نظرم قابل طرح هست 1نمایندگان اصول گرای مجلس هنوز فکر می کنند تو رقابت انتخاباتی هستند پدر جان شما بازوان یک مجموعه هستید باید کمک کنید در انجام رفع مشکلات .اگر دولت ضعیف عمل می کنه همه قوا در چنین شرایط بغرنج منطقه ایی و بین المللی بایستی یاور و مدد کار باشید نه نمک به زخم بپاشید2 آرزوی استعفای ریس جمهور را بد خواهان به گور خواهند برد محبوسین چه ربطی به نمایندگان مجلس دارد که سخنگوی قوه قضائیه شدند داداش ایران زمان مصدق گذشته که فکر کودتای نظامی رئیس جمهور خاص با شید با تشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
آقای آشنا وقت مشکلات مردم شجاع و...بخور بخور میشه مردم جاشون کجاست؟
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
دو زمانه عوض شده است . یادم هست در 50سال پیش هفت سالم بود که در روستای ما دختران از شدت کار و خستگی از خدا میخواستند که هر چه زودتر ازدواج کنند و از دست کار و خانواده پرجمعیت که تمام روستاییان بالای ده فرزند داشته خلاص شوند لذا اگر اختلافی بود و تفاهمی نبود دختران بخاطر اینکه خانه پدری شرایط مساعدی از نظر امکانات رفاهی برخوردار نبود لذا خانه شوهر را به خانه پدر ترجیع میدادند اما در شرایط فعلی و برخورداری خانواده ها از امکانات رفاهی و نبودن کار و تک فرزندی دختران و پسرانی را تربیت کرده که سختی نکشیدند لذا هر حرفی و گفتگویی پیش میاید به خانه پدری بر میگردند و میگویند عمر من چند سال هست که سختی بکشم در خانه پدرم که راحت تر بودم تحقیق میدانی کنید به حرف من میرسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
محمود نامه بنویسه مشکلی نیست ، کسی دیگه نامه بنویسه باید تنبیه بشه خوبه والا ؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
خداروشکر نجفی رفت
باعث خوشحالیه میخواست یه شبه صاحب زحمات 10 ساله قالیباف بشه که دود شد هوا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
یه جنگی میان ایران و فرانسه بر سر سوریه شکل نگیره خیلی خوبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
من تا حالا کسی که قابل اعتماد باشه و برای مردم کار کنه ندیدم.
اگه کسی دید معرفی کنه
Farhad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
در مورد استعفاي اقاي روحاني اين همه وعده هاي خلاف واقع دادند كه بيان استعفا بدهند نه خوشحيال نباشيد استعفا ابدا بعضيها هنوز نميخوان قبول كنن اقاي روحاني كلاه سرشون گذاشته مگر نگفت صد روزه مشكلات رفع ميشه مگر نگفت كليد رونق و ارزاني ارز و مهار تورم نزد من است ملت فراموشكار بخدا ديگه وقتشه زودباور و احساسي و فريبخور نباشيد مگه تحريم نبوديم خبري هم از برجام نبود احمدي نژاد وقتي دولت را تحويل روحانی داد قيمت دلار چند بود چرا با توجه به اينكه برجام انجام شد تحريمهاي شديد رفع و كم شد دلار روز به روز گرانتر شد يعني ارزش پول ملي ما نابود شد بيدار بشين واقعا بايد استعفا بده چون ناتوان براي اداره كشور است راستي دست كسي كه يه گوسفند دزديده بود را قطع كردن نميشد بعد از قطع دستش لااقل دستش را ميداديم يه دكتر جراح باوجدان نبود براش پيوند بزنه عجب عصر بدي به دنيا اومديم هر چند نظرات بنده قابل چاپ نيست به اميد روزي كه همه نظرات قابل انتشار باشه
دهه هفتادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
اقای روحانی شما به مردم دروغ گفتید
مردم را فریب دادید چون توانایی لازم برای اجرای وعده هایتان را از همان روز اول در خود نمیدید

خواهشا ریاست را ببوسید کنار بگذارید

اشک مردم در امده از وضعیت اقتصادی اجتماعی فعلی
ایا قدرت و صندلی ریاست اینقدر شیرین و مزش اش زیر زبانتان مونده هست که حاضر نیستید کنار بکشید ؟
تکلیف مردم بیچاره چیه این وسط ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
اگر نمایندگان متخصص فن داشتیم با تصویب قوانین بروز و کارشناسی شده خیلی از مشکلات پیش نمی آمد به هر حال کشور بر اساس قانون اداره میشود
ناشناس
|
Canada
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
هر چی این دست و پا زدنا علیه روحانی بیشتر میشه بیشتر بهش علاقه پیدا می کنم احساس می کنم این مرد یه وظیفه تاریخی داره یه معجزه ای در آستین داره
حس می کنم و معمولا حس هام درسته شاید بقیه هم یه چنین حسی کردن که از سلطنت طلب و منافق و تندرو داخلی علیهش متحد شدن ببینیم چی میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
درود بر نمایندگان معترض که بحق رفتاری کردید
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چرا زمانی که دلار 700 تومنی که 4 سال قیمتش ثابت مانده بود حتی اگر به زور و تبدیل به 3500 شد از این حرفهای نمی زدید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
اگر در آن موقع قیمتها افزایش یافت یارانه نیز برقرار شد ولی الان همه قیمتها با شیب ملایم افزایش یافت ولی یارانه ای داده نشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
پیشنهاد استعفا؟
الزام به استعفا!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
اخیرا کشف شده که اختلا لات ارزی توسط قاچاقچیان موبایل صورت گرفته ومدعی هستند افزایش درامد گمرکی دولت از محل ورود موبایل نان انها را اجر کرده وزدند به سیم اخر
ضمنا کل ارز مبادله شده در این بازه زمانی حدود 4الی5 درصد مبادلات ارزی کشور بیشتر نبوده
ولی این 4% از ان رقم های اشناست که در تبلیغات قبلی خیلی از ان استفاده می شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
جلب توجه این روزها بسیار به چشم می اید منم منم ها خودنمایی فراتر از حد معمول است مملکت رایک نوع بی خیالی ملی فراگرفته است هر مسئول هرشخص که دراین کشور حکم مدیریتی دارد یامنسب سیاسی یا ازمدیران سابق است همه وهمه به فکر خودنمایی هستند تا بخواهند باری از دوش این کشور پیر وخسته وزخمی بردارند خودنمایی منافع شخصی تفکرات کهنه ومنسوخ شده وجاه طلبی مسئولینین مانع رشدوتعالی این سرزمین ومردم آن است ایران احتیاج به یک دوره رنساس کامل وتفکر نو وبالنده وانسانهای نودارد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
ظاهراعصبانیت نمایندگان محترم که به رییس بانک مرکزی هجوم آوردندبابت عدم اطلاع رسانی اقدام دولت قبل ازاعلام رسمی به ایشان بوده ودراصل دلشان به حال ملت نسوخته .
محمد راسخ نژاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
با هزاران تاسف باید گفت عده ای هستندکه پیش از انتخاباتها به مردم توصیه میکنند به چه کس یا کسانی رای بدهند . هرگاه مردم به کس یا کسان دیگری رای میدهند , همان عده تمام هم و غم خود را صرف انتقام گرفتن از مردم و منتخبین مردم مینمایند ! نمیدانم با اینهمه درایت چرا به عاقبت کار که همانا "عدم مشارکت مردم در انتخاباتهای" بعدی است نمی اندیشند !؟
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
مجلسی که چند بار به وزیر راه و شهر سازی دولت روحانی رای اعتماد داده حق اعتراض ندارد چطور تو جلسه های استیضاح آقای آخوندی حرفی نمی زدید نمایندگان محترم.
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
بارها ازخودم مي پرسم چه گناهي مرتكب شده ايم كه اين گونه مسئوليني كه فقط به فكر منافع شخصي هستند برما مسلط شده اند.نه اصلاح مي شوند ،نه اصلاح مي كنند ،نه كنار مي روند ونه مي شود اعتراض كرد.به هر دين وآييني كه هستيد ،ماشما را نمي خواهيم.ازطلا بودن پشيمان گشته ايم مرحمت فرموده مارا مس كنيد.
چکیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
خداوکیلی فکر میکنید این مقامات شایسته کسب صندلی ریاست بودند یاباسعی وخطا وباری به هرجهت گذران ایام کردیم دردنیای امروز ،خرد و تجربه وپشتکارمداوم پاسخگوی مردم است ،ماقراره از کشف آتش شروع کنیم باید همان راهی که کشورهای پیشرفته سالیان سال است رفته اند وموفق بودند را بیاموزیم وبه ان عمل کنیم ...........بیائیم همه باهم فارغ ازهر سلیقه ای دست در دست هم متحد برای اعتلای اسلام وکشور تلاش خالصانه داشته باشیم نکند دیر شود وآیندگان ...................
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
سلام مطلبي كه از آقاي سبحاني نوشتيد اشتباه است اين صحبت را مقصودي ديگر نماينده سبزوار در مجلس گفته اند. بيشتر دقت كنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
به سیف حمله نکردیم، حس مردم به او را القا کرملت شناخت بسیار کاملی در حال حاظر دارند از شما نمایندگان و دولتیان عزیز.......دولتی که اعتماد ملت رو نداشته باشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
فقط اینقدر میدونم که اوضاعمون خیلی خرابه
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
بازنشته با این همه انتقاد همان 10 درصد حتی طرح پلکانی هم برای بازنشته منتفی شد یعنی ریس جمهور مخالف بازنشته است پس استعفا بده و بازنشته شوید روحانی انشالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
باید به این نماینده مجلس گفت هر کجای دنیا بود نماینده مجلس وقتی کاری از دستش بر نمی آمد اولین نفری بود که استعفا می داد کدام نماینده مجلس این روزها استعفا داده است. مگر مجلس کلیات بودجه سال 97 را برای موارد ذکر شده رد نکرد پس چگونه همه آن اشکالاتی که در مجلس مطرح شده بود دوباره به تصویب مجلس رسید پس نمایندگان بجز حرف زدن کار دیگری بلد نیستند. یکی از آن موارد هزینه خروجی از کشور بود که با همان صورتی که به آن اشکال وارد شده بود به تصویب رسید و اجرا شد کدام نماینده مجلس به خاطر این کار استعفا داد.
ناشناس
|
-
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
همه نمایندگان و رییس جمهور منتخب مردم هستند و همه مشکلات به عدم انتخاب صحیح بر میگرده.
مال بد بیخ ریش صاحبش!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
وقتی باوجود بالارفتن قیمت جهانی نفت وفروش دلار 3000تومانی به بیش از6000تومان ودرآمد های سرشار دولت روحانی کوچکترین اهمیتی به وضعیت فلاکت باراقتصادی بازنشستگان ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
رفع حصر فعلا متوقف شده است


مجتبی ذوالنور
جناب ذوالنور جناب عالی این همه که به فکر و دغدغه حصر هستید و همه زمین و زمان را بهم دوزختی اگه راستی میگی چرا به فکر معیشت مردم نیستید .
چرا این همه بی ثباتی در جامعه حاکم شده
چرا اینهمهتورم
تکلیف مردم چیه
مگر انان که اختلاس کردند و به کانادا رفتند تا کنون چیزی پس دادند و یا حکمی براشون صادر شد
مگر نه اون دولت اختلاس کرد این دولت هم اختلاس کرد
چه سودی برای ملت داشت . ملت فقط نظاره گر هستند . و از این طریق یک روز تلگرام
یک روز حصر
یک روز کم ابی
چرا یک روز وقت نمیزارید برای رسیدگی به پرونده های اختلاس
ناسناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
شما را بخدا راجع به حصر ديگر صحبت نكنيد خوب يعني چي حلا اين خونه با آن خونه چه فرقي ميكنه بزار همينجا كه هستند باشند
علی
|
Denmark
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
باید به این نماینده گفت که یه کم درج عینک خود را بهتر کند و بجای ریختن تقصیرات به گردن دکتر روحانی و تیم اقتصادی اش اوضاع اقتصادی و اجتماعی و بین‌المللی رو بهتر ارزیابی کنه چون تیم اقتصادی دولت از بهترین ها هستند اما عوامل مشکلات اقتصادی مردم نباید بهانه ای برای شما کیهان های طرفدار تندروی برید به آقازاده‌هایی که دارن با خروج ارز از مملکت میخوان دولت رو تحت فشار قرار بدهند تا تمام تقصیرات رو به گردن دولت بیاندازند.
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
احساس مسئولیت یک چیز است ، حمله و فشار با الفاظ زشت چیز دیگر . اگر آقایان حمله کننده برییس بانک مرکزی ، نمیدانند مطمئن باشند مردم خوب میفهمند . مملکت هزاران مشکل دارد، چرا بدیگر مسایل نظیر بیکاری اختلاس های میلیاردی و ... جدی وارد نمیشوند ؟ البته مسایل ارزی هم خیلی مهم هست .
جوهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
دلار 7000تومان است ولی به زور سوبسیت روی این قیمت نگه داشته شده است که دیر یا زود مقاومت اقای جهانگیری می شکند و دلار به پرواز در می اید بیچاره کارمند و کارگر که منابع ارزی ندارند و ارزش زحمات سی ساله انان بی ارزش می شود و در گرداب فقر دست وپا می زنند دلالهای ارزی به هوش باشید درامد شما باعث فقر قشر بزرگی از ملت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
باکمال تاسف مسئولین مملکت فقط تانوک بینی خودرا میبینند وهیچگونه طرح وپیشنهاد عملی برای اتفاقات روز مره ندارند وقتی اتفاق افتاد وآبروی مملکت رفت وپول به جیب عده ای مشخص واریز شد جلسه تشکیل میدهند وشعار پشت شعارودوروز بعد همین حادثه تکرار وتکرار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
به نظرم بهترین دولت در ایران دولت مرحوم اقای رفسنجانی بود خدا رحمتش کند واقعا انسان خوب و شریف بودهم وضعیت اقتصادی خوب بود هم وضعیت معلمان و هم وضعیت کشاورزی ومحیط زیست خوب بود دولتی بود که باهمه دولتها ی جهان تعامل داشت حرفهایش هم روی منطق واستدلال بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
آقای خجسته این چه فرمایش است .شما این همه استیضا ح کردید باز به آنها این همه رای دادید .و.... حالا کی میتونه حرف به شمابزند .....
علی
|
Denmark
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
دادستان کل لطف بزرگی کردند و ملت را توجیه کردند که چه خبر است درمملکت. آنوقت میگویند اعتراضات مردم از این ور هدایت میشه و از اون ور طرح ریزی میشه. این هم یه دلیل موجه. تندروهای اصولگرا با این جناح و اون شورا در حال پلوخوری هستند. مردم که هیچی کیه شورای شهر تهران که با حرف و انتخاب مردم اومدن تا از سیاسیون پولدار شده و باندهای قدرت بخواهند کار کنند و آرزوی فساد و حل مشکلات هم که حتماً حل میشود.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
آخرین اخبار