31336بازدید
هزار و صد و پنجاه و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند: کنسرت علیرضاقربانی با دستور دادستان لغو شد/انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی‌اخلاقی/واکنش جالب آشنا به رأی لب مرزی ربیعی و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۸۲۴۳۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰ 13 March 2018

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

هجده ماه حبس و دو سال محرومیت از فعالیت سیاسی برای زیباکلام

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به ۱۸ ماه حبس تعزیری و ۲ سال محرومیت از فعالیت سیاسی و اجتماعی محکوم شد. صادق زیبا کلام در گفت و گو با خبرنگار جماران، در خصوص رای دادگاه اش که قرار بود امروز به وی ابلاغ شود، گفت: صبح امروز در مراجعه‌ای که به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب داشتم قاضی صلواتی حکم محکومیتم را به من ابلاغ کرد. زیباکلام اظهار داشت: در حکم ابلاغی دادگاه بدوی به ۱۸ ماه حبس تعزیری و ۲ سال محرومیت کامل سیاسی و اجتماعی محکوم شده ام. وی در توضیح محرومیت سیاسی و اجتماعی گفت: در حکم دادگاه نوشته شده است که او به مدت ۲ سال حق سخنرانی، نوشتن مقاله، مصاحبه و حضور در فضای مجازی را ندارد. هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: اتهام من تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به منظور نظام به دلیل مصاحبه با رادیو آلمان در مورد اعتراضات دی ماه کشور بود که دادگاه اینجانب را در این خصوص مقصر شناخت و ۲۰ روز از امروز فرصت دارد تا به رای صادره اعتراض نماید. وی گفت: من در هیچ یک از محاکماتم از وکیل استفاده نمی‌کنم چرا که معتقدم اساس و مبنای اتهاماتم حقوقی نیست و جرمم سیاسی است؛ لذا وکیل نمی‌تواند کمکی به تبرئه ام کند.

واکنش جالب آشنا به رأی لب مرزی ربیعی

حسام‌الدین آشنا در پایان جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه پیام را در کانال تلگرامی خود نوشت و رأی لب مرزی به ربیعی را پیام محکم به دولت توصیف کرد: علی ربیعی ماند تا باز هم به کارگران، بازنشستگان و معلولان خدمت کند. عمر خدمت محدود است و زمان پاسخگویی محتوم است. مجلس در عین اعلام اعتماد مجدد به وزیر، پیام محکمی به دولت داد تا مراقب باشد اعتماد نه دائمی است نه مطلق. عباس آخوندی از ابتدا به استیضاحِ استیضاح پرداخته و خود را برای " ماجرای نیمروز" آماده کرده است.

سخنگوی سپاه ادعای حمید بقایی را رد کرد

رمضان شریف، سخنگوی سپاه، در پاسخ به ادعای بقایی گفت: «بروز چنین افعال و رفتاری از این متهم مسبوق به سابقه است؛ اما اگر کسی ادعایی دارد باید مدارک و مستندات خود را در اختیار مراجع قضایی قرار دهد. رأی محاکم قضایی براساس مدارک مستند، مستدل، دقیق و قوی صادر می‌شود و فرافکنی و طرح سناریوهای تکراری علیه نهادها و اشخاص در کشور بار جرایم متهمان را کاهش نمی‌دهد.» حمید بقایی، از نزدیکان احمدی‌نژاد، در نامه‌ای به قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، خواستار پاسخگویی ایشان درباره «اهدای ارز به سران کشور‌های آفریقایی» شد. بقایی می‌گوید اطلاعات سپاه اعلام کرده که وی در پولی که به او داده شده تا به سران کشورهای آفریقایی برساند، دخل و تصرف کرده و حالا به این خاطر به اختلاس در بیت‌المال محکوم شده. / ایران

چهارشنبه سوری، فقط خرافات است

ایرانیان از دیرباز، در روز چهارشنبه آخر سال، اقداماتی را انجام می‌دهند، بدون اینکه چرایی اقدامات خود را بدانند. ، خود نقیصه‌ای بزرگ است. در برخی کتب تاریخی مانند تاریخ بخارا، لزوم برگزاری چنین مراسمی را اینگونه آورده اند: منصور بن نوح از شاهان سامانی در نیمه اول سده چهارم هجری جشنی را برگزار می‌کند که موجب آتش سوزی در قصر او نیز می‌شود، بدین ترتیب یقین حاصل می‌شود که این جشن از سال‌ها و بلکه سده‌های پیش در ایران رایج بوده است. همچنین در منابعی دیگر گفته شده که در روزشمار قدیم اعراب، چهارشنبه روز نا‌مبارکی بوده، لذا سعی می‌کردند شب چهارشنبه را با جشن و سرور بگذرانند و در آن شب و روز دست از خرید و فروش و کسب و کار بکشند. واقعیت اینست که مراسم چهارشنبه سوری هر منشأیی که داشته باشد، یک فرهنگ نیست و ریشه علمی و آیینی قابل اعتنایی ندارد به ویژه آن که با حواشی زشتی نیز آلوده شده است. / روزنامه جمهوری اسلامی

اخلالگران تا پایان نوروز مهمان پلیس خواهند بود

سردار رحیمی، رئیس پلیس پایتخت گفت: مأموران پلیس طبق هماهنگی که با دستگاه قضایی شده، بدون تعارف با افرادی که نظم و امنیت و آرامش پایتخت را خدشه‌دار کنند، برخورد و آنها را دستگیر کرده و تا پایان تعطیلات نوروز مهمان پلیس خواهند بود. علاوه بر دستگیری این اخلال‌گران، خودروی آنها نیز توقیف و تا پایان تعطیلات در پارکینگ خواهند ماند. /فارس

سپنتا به شورای شهر یزد بازنمی‌گردد

حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رسیدگی طرح سرنوشت‌ساز برای «سپنتا نیکنام»، عضو معلق شده شورای شهر یزد گفت: تمایل ندارم دراین‌باره صحبت کنم. محمد صدر، عضو دیگر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در اینباره گفت: این سؤال را باید با دبیرخانه مجمع مطرح کنید. این اقدام مربوط به دبیرخانه مجمع است که پرونده را در دستور کار مجمع قرار دهد. البته این طرح یک ‌بار در دستور کار قرارگرفته و بررسی‌شده است. اما باید دوباره بررسی شود. صدر در پاسخ به این شائبه که تعلل مجمع برای به پایان رسیدن مهلت غیبت «سپنتا نیکنام» و لغو عضویت او در شوراست، گفت: از این موضوعی که شما مطرح می‌کنید، اطلاعی ندارم. حجت‌الاسلام مجید انصاری، دیگر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به همین سؤال این پاسخ کوتاه را داد: «مجمع تا آخر فروردین‌ماه هیچ جلسه‌ای ندارد. » که این به معنای پایان مهلت غیبت این عضو زرتشتی شورای شهر و لغو عضویت اوست. / رویداد۲۴

رفراندوم زمانی معنا دارد که آزادی در ابراز عقیده باشد

فائزه هاشمی گفت: فراندوم حرف بسیار خوبی است و در قانون اساسی هم پیش بینی شده است. اما اگر قرار باشد رفراندومی انجام شود، باید تابو بودن برخی مسائل و خطوط قرمز تحمیلی و حکومتی برداشته شوند و اشخاص و احزاب جرأت حرف زدن پیدا کنند. اینکه ما رفراندوم را با محدودیت های پیشین برگزار کنیم و اظهارنظرها در نقد وضعیت موجود را به مثابه تبلیغ علیه نظام در نظر بگیریم، بی معناست. رفراندوم زمانی معنا دارد که آزادی در ابراز عقیده باشد. با این شرایط، رفراندوم درست و مفید است. اما اگر قرار باشد با تابو در نظرگرفتن ها، خط قرمزها و برخوردکردن ها رفراندومی برگزار شود، معلوم نیست که چه نتیجه ای حاصل خواهد شد. مشابه انتخابات ما که نسبی، یعنی نه آزاد واقعی و نه کاملاً غیر آزاد است. بدین معنا که شورای نگهبان با ردصلاحیت هایی که انجام می دهد، قادر است نتیجه و خروجی انتخابات را هر زمان که بخواهد تا حدودی مهندسی کند. اگر رفراندومی با این شکل برگزار شود، می تواند ابزاری برای رسیدن به منافع و مطالبات ملی باشد. مسئولین باید اجازه دهند تا نظر مردم و خواست آنها لحاظ شود، چون ممکن است اکثریت مردم خواستی داشته باشند که برخی دیگر با آن موافق نباشند. اینکه مردم چه چیزی می خواهند مهم و از پایه های دموکراسی است/ جماران

در یکی از وزارتخانه های بزرگ اعتقادی به انقلاب ندارند

آیت الله جنتی خطاب به روحانی گفت: آقای رئیس جمهور که اینجا هستید در دستگاه های شما کسانی هستند که انقلابی نیستند یا لااقل با انقلاب فاصله دارند با این افراد که مردم نمی توانند امید داشته باشند کسی به دردشان برسد. من نامه ای به دستم رسیده است که در یکی از وزارت خانه های بزرگ کسانی که مسئولیت دارند که اعتقادی به انقلاب ندارند، آقای روحانی نگذارید که انقلاب به دست نااهلان بیفتد. / ایسنا

موجودی حساب وزیر راه و دخترش چقدر است؟

آخوندی در جلسه استیضاح گفت: در ابتدای هر دوره وزرا باید اموالشان را به رئیس قوه قضاییه اعلام کنند . موجودی حساب بنده که شایعه درست کردند 7 هزار میلیارد تومان ثروت دارد، بپرسید که 4 میلیون و 500 هزار تومان بود. موجودی دختر بنده نیز 638 هزار تومان بود.

صالحی امیری: برخی با دعا و نیایش خوشحال می شوند و برخی با سرود ملی

رضا صالحی‌امیری در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران خراسانی که در مسابقات بین‌المللی افتخارآفرینی کرده‌اند عنوان کرد: قبل از حضور در این جلسه، ستادی عالی برای رویکرد ورزشکاران در جاکارتا برگزار کردیم تا بتوانیم در نیمه دوم سال ٩٧ با کسب مدال برای جامعه شور و نشاط به ارمغان آوریم. رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: شبی که تیم ملی به جام جهانی صعود کرد، میلیون‌ها نفر از مردم ایران خوشحالی خود را نشان دادند و این مهم، نشان‌دهنده عمق ورزش در میان مردم است. وی بیان کرد: نشاط محدود به کنسرت و شادی نیست، نشاط رضایت درونی یک جامعه نسبت به تحولات جامعه است. عده‌ای از دعا و نیایش شاد می‌شوند و عده‌ای از پخش سرود کشورمان در مسابقات و رویدادهای ورزشی خوشحال می‌شوند.

خودکشی معلم 38 ساله با حلق‌ آویز کردن خودش در سرپل ذهاب

مدیر روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان کرمانشاه از خودکشی معلم 37 ساله در سرپل ذهاب خبرداد. حسین پارساپور اظهار داشت: معلم 37 ساله به نام رسول قهرمان پور در شهرستان سرپل ذهاب با حلق آویز کردن خود به زندگی‌اش پایان داد. پارساپور افزود: این معلم جوان در مدرسه فجر منطقه ریجاب شهرستان دالاهو معلم بودند. وی گفت: علت خودکشی این معلم از سوی مقامات انتظامی در حال بررسی است.


واعظی به آیت‌الله جنتی: قبل از اعلام از تریبون عمومی صحت اطلاعات را استعلام کنید

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: دولت به رفع دغدغه های دلسوزانه بزرگان کشور، مراجع عظام و همچنین حضرت آیت الله جنتی اهتمام داشته است. محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور اظهار داشت: دولت به رفع دغدغه های دلسوزانه بزرگان کشور، مراجع عظام و همچنین حضرت آیت الله جنتی رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری اهتمام داشته و دارد. وی افزود: دولت، یکپارچه و انقلابی است و اکثر اعضای ارشد دولت همت خود را در دفاع از ارزش های اسلامی و انقلاب به کار گرفته اند و در این راه مصمم هستند و به آن افتخار می کنند. واعظی تصریح کرد: انتظار دولت و توقع مردم این است که صحت و سقم اطلاعات و نامه هایی که از مسیرها و با انگیزه های مختلف به دست بزرگان می‌رسد، قبل از طرح در تریبون های عمومی از مسئولین دولت استعلام شود. رئیس دفتر رئیس جمهور تأکید کرد: شخصا آمادگی دارم چنین مواردی را بررسی و پاسخ دهم و منطقی است که اگر قرار است ادعایی درباره رئیس جمهوری و دولت از تریبون های مهم ملی مطرح شود، پاسخ و توضیحات دولت هم بیان شود تا اطلاعات مخدوش و اثبات نشده موجب بی اعتمادی مسئولان و دستگاه ها به یکدیگر و لطمه به سرمایه اجتماعی نظام اسلامی نشود.

هجده ماه حبس تعزیری و دو سال محرومیت فعالیت سیاسی برای زیباکلام

استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران به اتهام تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به هجده ماه حبس تعزیری و دو سال محرومیت از فعالیت سیاسی و اجتماعی محکوم شد. صادق زیبا کلام در گفت و گو با جماران ، در خصوص رای دادگاه اش که قرار بود امروز به وی ابلاغ شود، گفت: صبح امروز در مراجعه ای که به شعبه 15 دادگاه انقلاب داشتم قاضی صلواتی حکم محکومیتم را به من ابلاغ کرد. زیباکلام اظهار داشت: در حکم ابلاغی دادگاه بدوی به 18 ماه حبس تعزیری و دو سال محرومیت کامل سیاسی و اجتماعی محکوم شده ام. وی در توضیح محرومیت سیاسی و اجتماعی گفت: در حکم دادگاه نوشته شده است که او به مدت 2 سال حق سخنرانی، نوشتن مقاله، مصاحبه و حضور در فضای مجازی را ندارد. هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: اتهام من تبلیغ علیه نظام و نشر اکاذیب به منظور نظام به دلیل مصاحبه با رادیو آلمان در مورد اعتراضات دی ماه کشور بود که دادگاه اینجانب را در این خصوص مقصر شناخت و 20 روز از امروز فرصت دارد تا به رای صادره اعتراض نماید.

درگیری و تحصن در جایگاه هیأت رئیسه مجلس با محور سوال از رئیس‌جمهور

در جریان دفاعیات آخوندی وزیر راه، بین تعدادی از نمایندگان در جایگاه هیأت رئیسه درگیری ایجاد شد. مجتبی ذوالنوری و محمدعلی وکیلی بر سر طرح سوال از رئیس‌جمهور وارد چالش شدند که بالا گرفتن درگیری باعث شد تعدادی از نمایندگان در جایگاه هیأت رئیسه حضور پیدا کنند. این درگیری تا آنجا پیش رفت که باعث اخلال در صحبت‌های وزیر راه شد. این در حالی است که بعد از آرام شدن فضا، پژمان‌فر، ذوالنوری، آزادی‌خواه، قاضی‌پور، نقوی حسینی و ناصری‌نژاد به نشانه اعتراض در جایگاه هیأت رئیسه تحصن کردند؛ علت تحصن آن‌ها عدم اعلام وصول سوال از رئیس‌جمهور است. /اعتمادآنلاین


واکنش نوبخت به تهدید احمد توکلی

محمدباقر نوبخت در توئیتر به تهدید احمد توکلی در صورت عدم ثبت سامانه حقوق و مزایای مدیران واکنش نشان داد:سازمان امور اداری و استخدامی کشور بر اساس مطالبه رئیس‌جمهور و مطابق لایحه دولت در حال نهایی سازی آغاز فعالیت سامانه ثبت حقوق و مزایای مدیران است. درباره پیشنهاد برخی عزیزان برای برگزاری تجمع ترجیح می‌دهم سکوت کنم.

ربیعی با تک رای من ماندنی شد

علی ابراهیمی نماینده شازند با تک رای خود مانع از رفتن ربیعی شد. «علی ابراهیمی» نماینده شازند و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: از شورای اسلامی شهر منطقه خودمان، آمده بودند و نامه‌ای از من می‌خواستند که بنده با آن‌ها بودم و بعد از رفتن آن‌ها به صحن برگشتم که رأی گیری تمام شده بود و من آخرین رأی را با مخالفت به استیضاح دکتر ربیعی مانع از رفتن دکتر ربیعی شدم که این نشانگر دموکراسی است. /برنا

انتقاد فرزند شهلا ریاحی از یک بی‌اخلاقی

از صبح سه‌شنبه ۲۲ اسفندماه عکسی از شهلا ریاحی در شبکه‌های مجازی منتشر شده با این عنوان که وی در خانه سالمندان روزگار را سپری می‌کند. منوچهر ریاحی فرزند این بازیگر در این‌باره گفت: نمی‌دانم چرا فردی که خودش هم در این عکس حضور دارد چنین کاری را با ما کرده و تصویر مادر من را که شرایط ناخوشی دارد، پخش کرده است. در حالی که پزشک معالج مادرم می‌گوید این عکس فتوشاپ است و پیگیری برای پیدا کردن این خانم انجام می‌شود. شهلا ریاحی ۱۵ سال است که "دیمنشیا" و "آلزایمر" دارد و مدتی است با کاهش وزن شدید یعنی حدود ۲۰ کیلوگرم روبه‌رو شده و حال چندان مساعدی ندارد، به همین دلیل مدتی است برای آنکه تحت نظر پزشکان قرار بگیرد، در مرکزی است که رسیدگی‌های ویژه به او شود تا پس از بهبودی سر خانه و زندگی‌اش برگردد. امیدوارم رسانه‌ها در پوشش این مسائل دقت کنند و شرایط جسمانی خانم ریاحی هم به زودی بهبود یابد و بتوانند به خانه خود برگردند.

واکنش تند احمدزاده به توهین بقایی نسبت به پدرش

روح الله احمد زاده معاون احمدی نژاد در واکنش به توهین بقایی نسبت به پدرش در کانال تلگرامی خود نوشت: حمید بقایی! اسم پدر مرحوم من را به زبان... نیار و الا برای اولین بار مجبورم می‌کنی ماجرای جلسه سردار ع. ج. و ر. س. با دکتر احمدی نژاد که تا ساعاتی از شب راجع به شما ادامه پیدا کرد و ماجرای محتوای چند تا سی دی بود و فردای آنروز من در خدمت یکی از مقامات ارشد نظام بودم و خودشان این مسأله را برایم بازگو کردند علنی کنم !!!!در ضمن تو که ادعا داری که دادگاه ات باید علنی باشد «فرزند خلف پدرت نیستی اگر تا ۲۴ساعت دیگر متن کیفر خواستت را روی کانالت نگذاری». . . راستی تو کیفر خواست اسم چه کسانی . ‌آورده شده است که نگران افشای متن کیفر خواست هستی ؟؟داداش من اگر جوانم !اگر بی تجربه ام به لحاظ سیاسی !اما دو ویژگی در من محرز است؛ اول ایستادن پای اعتقادم ولو به حذف و عزل من از دولت منجر شد!دوم شجاعت بیان حقیقت !! که تا پای جان هستم.

کنسرت علیرضاقربانی با دستور دادستان لغوشد

علیرضا قربانی و مدیربرنامه‌هایش، هر دو در صفحه شخصی‌شان در توئیتر درباره کنسرت در شهر‌های ساری و طرقبه نوشتند: «هر دو کنسرت ساری و طرقبه ما با فشار و دستور دادستان مجوز نگرفته. فکر می‌کنم دور تازه‌ای از فشار‌ها برای اجرا‌های موسیقی شروع شده! خبر به‌صورت شفاهی به ما رسیده، جزئیات بیشتر و دقیق‌تر رو منتشر خواهیم کرد. »این درحالی است که روز جمعه گذشته ۱۸ اسفند نیز کنسرت فرزاد فرزین و گروه شوک در سبزوار از سوی دادستانی لغو شد. فرزاد فرزین روز جمعه ۱۸ اسفند ضمن انتشار فیلم کوتاهی در جمع مخاطبانش در سبزوار گفت: ما به همراه گروه شوک در سبزوار هستیم. باتوجه به اینکه برنامه از سوی ارشاد سبزوار دوباره تأیید شده بود، متاسفانه از طرف دادستانی ظاهرا این برنامه لغو شد. به هر حال ما آمده بودیم این برنامه را برگزار کنیم و به عشق دوستانی که در اینجا هستند، حضور پیدا کردیم. انشاءالله فرصتی باشد که در خدمتشان باشیم. این در حالی است که روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند محمد علی‌آبادی (رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار) گفته بود: «مجوز برگزاری براساس اجرای صحنه‌ای بوده، اما موسسه مجری تصمیم به برگزاری کنسرت به شکلی دیگر داشته است. باوجود اخطار‌ها و پیگیری‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار این تخلفات برطرف نشد از این رو با تصمیم امام جمعه و هماهنگی دادستان سبزوار این کنسرت لغو شد. لغو این برنامه درحالی صورت گرفت که بیشتر بلیت‌های آن خریداری شده است.»

ارسال نامه بقایی به سردارسلیمانی تکذیب شد

سردار رمضان شریف با رد ادعای مطرح شده در نامه یکی از محکومین محاکم قضایی به یکی از فرماندهان عالیرتبه سپاه آنرا فرافکنی و حرکتی نخ نما شده با هدف تشویش اذهان عمومی توصیف و تصریح کرد: رأی محاکم قضایی براساس مدارک مستند، مستدل و قوی صادر شده و طرح سناریوهای تکراری بار جرایم متهمان را کاهش نمی دهد.

اعضای کمیته رسانه در دفتر رئیس جمهوری چه کسانی هستند؟

روزنامه سازندگی نوشته است: محمود واعظی تیم رسانه‌ای دفتر رئیس‌جمهور را با تشکیل اتاق‌فکرهای جدید ترمیم کرد و روابط رئیس‌جمهوری با رسانه‌ها را توسعه داد. واعظی برای ترمیم تیم رسانه‌ای رئیس‌جمهوری تصمیم گرفت یک نهاد مشورتی تشکیل بدهد. فریدون وردی‌نژاد، علی جنتی و سیدضیا هاشمی هر کدام از اعضای این نهاد مشورتی در دفتر رئیس‌جمهور شدند. فریدون وردی‌نژاد نیز ذیل این نهاد، تلاش کرد جلسات مشورتی با برخی از روزنامه‌نگاران دو جناح برگزار کند. عباس عبدی، هادی خانیکی، محمد فاضلی، امیر محبیان، محمد مهاجری، حمیدرضا آصفی، علی جنتی، یونس شکرخواه، فرید مدرسی و چند تن از روزنامه‌نگاران دیگر نیز به این تیم پیوستند تا ضمن آن‌که جلسات مشورتی از غنای بیشتری برخوردار باشد، ارتباط دولت با مردم و مردم با رئیس‌جمهوری با راهکارهای جدید و تدوین استراتژی جدید بیشتر شود اما این پایان کار نبود و آغاز جدیدی برای برنامه‌های دفتر رئیس‌جمهوری بود.

برچسب ها
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۵
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۸۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
آدمی که در خانه 200 میلیاردی زندگی می کند 4 میلیون در حسابش است؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
200میلیارد ؟؟؟؟شما خانه ایشان را دیدید ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
دروغ از هیچکس پذیرفته نیست . چه مسئولین و چه مردم عادی مثل شما .
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
مردم را چی فرض کردن یا خود را زدن به اون راه
مصیب
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
منظورشون 4 هزار میلیارد است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اقای اخوندی چرا به شعور ملت توهین میکنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بابا اصلا ایشان تحت حمایت کمیته امداد هستند.یادم باشه فطریه ماه رمضان را برای این وزیر بفرستم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
ما مردم کاری به دعواهای زرگری نداریم.
پاسخ ها
آریایی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
و ایضا" دعواهای فامیلی !!!!
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
آقای زیبا کلام با دانشی که دارند و با اقتضای به حرفه شون فقط واقعیتهای جامعه را تحلیل میکنند این دیگه چرا جرم محسوب شده؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
وقتی یک استاد علوم سیاسی دانشگاه نتواند اظهار نظر سیاسی کند ، تکلیف این افرادی که به خیابان ها میریزند چیست؟؟؟؟؟؟؟؟
تا دیروز مردم آسیب دیده بودند که اعتراضات به حق داشتند اما شیوه ی درستی نداشتند اما امروز اختشاشگران اند که مردم خودشان را از آنان جدا کرده اند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
گفت 2 سال ....
چون بعد از دی ماه جلسه گذاشتن عزیزان.. که کسی فعلا انتقاد نکنه
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
آخوندی گفته: نه چک بزن نه چونه ، نه عذر و نه بهونه . خدا خودش می دونه ، نمی روم به خونه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
جریان ارز چی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
احمدزاده استاندار فارس بود، توی سی و یک سالگی. و علت به مقام رسیدنش چه بود، الان دیگه ارباب قبلی به درد نمیخوره، نیاز به ارباب جدید داره ظاهراً
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
آقای زیبا کلام علت محکومیت امثال جنابعالی بخاطر این هست که هنوز مشخص نشده چه موضوعی سیاسی هست و جرم سیاسی چیست تا برای جرم سیاسی قانون نوشت . اصلا وقتی فضای کشور جوری هست که همه مردم. سیاسی شده اند نمیشود تفکیک کرد که چه کسی چه حرف سیاسی زده یا نزده .همین نظر را که من نوشتم سیاسی هست . سیاست فراگیر هست و مرز ندارد .
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
برادران که با بقایی و احمدی نژاد تا پاسی ازشب جلسه داشتید هر مشکلی که با هم دارید حق ندارید مسایل محرمانه جلسات را بیان کنید این خط قرمز ها هست . شب نشینی منزل که نبوده هر کس هر جوری حرف سیاسی بزند بلکه جلسات شماها مربوط به کشور و مسایل دیگر بوده راز داری شرط اول هست . الان تیلرسون برکنار شده فردا صبح اجازه دارد هر حرف محرمانه ای را افشا کند . طبق عرف سیاسی حق ندارد مگر چکیده گویی کند . چون تعهد سیاسی دارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
تو رفتی تو کشور کفر داری زندگی میکنی ودر مورد مسائل داخلی ایران حرف نزن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
چارشنبه سوری به خاطر منحوس بودن چارشنبه نزد اعراب بوده و ربطی به پارسیان ندارد.
آتش نزد زرتشتیان مقدس بوده و از روی آن نمیپیردند.
این رسم توسط اعراب و پارسیانی موافق آنان گسترش یافته است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
وزیر ملیاردر راه مردم را چی فرض کرده است که سرمایه خود را اینچنین معرفی می کند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اینم مثل قالی باف
از قالی باف یاد گرفتن دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
گویادروغ در دولتمردان نهادینه شده اقای اخوندی واقعا فکر میکنید ملت نمیدانند
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
کسی که در روزنامه رسمی چهارشنبه سوری را خرافات میداند لابد شب یلدا هم خرافات هست . بذاریش کنار . اصلا کی گفته که کوروش ایرانی بود کی گفته که شیراز و تهران در ایران هست میتواند هر کجا باشد . کی گفته که شاه اسماعیل ایرانی بود یا عرب بود همش دروغ هست . به روزنامه بفرمایید برای رد کردن هر چیزی باید منطق و استدلال و مدرک داشته باشی انهم رد کردن یک رسم هزار ساله لابد فردوسی هزار سال پیش چشن شادمانی هم دروغ بوده .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چهارشنبه سوری روزی بود که سیاووش از اتش گزشت
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
اجاره خانه ۵ میلیاری چقدر است اگر نگوید فی سبیل اله به من اجاره داده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
تو این مملکت فقط یه عده محدود میخورند.
یکی400 میلیارد , یکی 100 میلیارد یکی 1000 میلیارد و...
از تعرفه خودروهایی که گذاشتند مشخصه که 200 میلیون و 300 میلیون واسشون عددی نیست ولی من کارمند با حقوق ماهی 3 میلیون مبفهمم یعنی چه.
پاسخ ها
بیکار بیعار
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ببم جان وضعت خوبه داری 3 میلیون حقوق می گیری!!
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
خانم هاشمی فعلا که قریب به اکثر مردم در چند انتخابات گذشته با رای خود گفتند که دنبال چه چیزی و چه شعاری هستند . مردم دقیقا با همان شعار اصلاح طلبی رای دادند . اصلاحات اقتصادی . سیاسی . روابط بین الملل . ازادی عقیده و بیان. حقوق شهروندی . بنظرم در سی سال آینده با تحولات جهانی قانون هم باید بروز شود هم جهان تغییر میکند هم مسولین تغییر میکنند هم رای دهنده ها تغییر میکنند . هم سواد سیاسی مردم بالاتر میرود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
لطفا یک شماره حساب برای کمکهای مردمی به وزیر راه اعلام کنید.درست نیست وزیر شب عید محتاج باشه.
تریلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
عحب جوکی امروز وزیر راه تو مجلس گفت خیلی قشنگ بود گفت تو حساب دخترم ششصد هزار تومن بیشتر پول نیست و تو حساب خودم چهار میلیون هر چی فقیر وتهیدست بودن رفتن وزیر شدن بمیرم واستون ورزا شماره حساب بدین مردم شب عیدی کمکتون کنن خخخخخ
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
جناب وزیر درست گفته است. چون الان با این وضعیتی که پول ملی به خود گرفته ریال تو حساب داشتن به صلاح نیست
ناشناس
|
Sweden
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
اینها همه دعواهای زرگری است۰ پشت پرده همه هوای همدیگر را دارند۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
آقای احمدی نژاد آب را بریزید همانجائی که می سوزد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
فعلا که انگار شما داری میسوزی فکر کنم برای توی جوی آب بنشینی بهتر باشه البته اگه آبی داشته باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
اخوندی جان..وزیر شدی باز.برو هفت هزار میلبارد رو بکن هفتاد هزار میلیارد.خیالت راحت.کمی هم به حساب دخترجانت واریز کن.چه بابایی هستی؛اخه!
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
چه لزومی دارد که وزیر آخوندی حقوق و درآمد خودش را اعلام کند مگر تمام چندین هزار مسول کشور اعلام میکنند . مگر در بودجه اختصاصی که امسال تصویب شد کسی جوابگو هست و پاسخگو هست که چطوری خرج میشود که وزیر هم دارایی خودش را علنی کند . مگر بودجه نهادها معلوم شد آیا جوابگو بودند فراموش شد رفت پی کارش . حق با وزیر هست تمام مقامات باید روی سایت دارای خود را اعلام کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
این هم به تنهایی حرف درست و حقیه است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ما که س ج نکردیمش خودش داد!!
آما وقی بیرون می ده باید درست بده ! دروغ نگه! اون با خودش فکر کرده می تونه مردم را هم استحمار کنه ! اما باید بداند که از نظر تفکر ملت ایرانمثل اون نسیت
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
سلام زیبا کلام جان . رعنا گل اشکووری رعنا__همش می یاد من دری رعنا
ناشناس
|
Turkey
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
کم استاد دانشگاه را فراری دارید؟حالا نوبت زیبا کلام شد؟
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
کی گفته عربها چندین قرن پیش به ایران حمله کردن همش دروغه فقط تا تخت جمشید امدند و رفتند کی گفته مغولها به ایران حمله کردند همش دروغه و خرافات تاریخه ولی تا احمد شاه بیشتر حکومت نکردند . کی گفته اسکندر به ایران حمله کرد . دروغ تاریخ هست . کی گفته مصدق نفت را ملی کرد کاشانی که نخست وزیر بود ملی کرد . پس حرف مالیات نداره خصوصا حرفی که نفع سیاسی باشه قرانی ارزش نداره روزنامه سیاسی باشه هویت و ملیت انسانها را هم منکر میشه .
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
چهارشنبه سوری فلسفه دارد و وجود داشته سنن کهن را نمی توان منکر و محو کرد
فلسفه چهارشنبه سوری با روشن کردن آتش و پریدن از روی آن و خواندن شعر سرخی تو از من زردی من از تو بدین معنی است که با عبور از آتش تمام بدی ها و کژی ها و پلشتی ها ، کینه ها و بی مهری ها سال را که پشت گذرانده به آتش می سپارند و از سرخی آتش از گرمای آتش مهر و محبت ، درستی ، نوع دوستی ، عشق ، و خوبی را برای سال پیش رو دریافت می کنند .
بیهوده است که به جنگ آداب و سنن رفت گر چه با بدعت های جدید در آن مانند استفاده از ابزاراآلات روز ( ترقه و فشفشه و ... ) اصل و اساس آن تحریف شده ولی منکر وجودی اصل درست آن پذیرفته نمی شود .
پاسخ ها
احسان
| United Arab Emirates |
۰۶:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دقیقا. تابناک و رسانه های خودی خیال کردن میتوان رسوم اصیل پارسی رو خراب کنه!
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
چهارشنبه سوری از عربستان به ایران امده و عید نوروز و سیزده بدر هم از عربستان هست چون میگویند در شهری در عربستان هر روز باران میبارد و مثل شمال ایران سرسبز هست و در آنجا هر ماه سیزده را بدر میکنند آره داداش روزنامه خیلی باهالی و خوش خیالی . یه موقع خیالبافی کار دستت نده که راه بری پیش خودت سوت بزنی مردم به آدم میخندند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
فرمایشات نوشته شده در این روزنامه باعث خنده مردم میشه و واقعا پاسخی به اون نمیشه داد همه طرز فکر بود که این جشن زیبا رو به یک شب ترسناک تبدیل کرده
شمالی
|
United States
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
دلم برای وزیر راه سوخت. بیچاره شب عیدی توحسابش فقط ... هست.یه شماره حساب اعلام کنید مردم غیور هستند و باشرف نمی گذارند حسابتان خالی باشد . راستی منم سهام عدلتمو بشما عیدی میدهم.
کمه ولی وسع ما بیش از این نیست. هیچ منتی هم نداره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
نوبخت با پرداختیهای ناعادلانه بین کارمندان وبازنشستگان بامقامات منفورترین چهره دولت روحانی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
احسنت
خواب آلوده
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
نو بخت تا زمانی که در این دولت بهره و منفعت داره نمی گذاره سامانه ای فعال بشه که روشن بشه کی چقر نمی بره و کی چقر نمی بره!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
اینجا مملکت است ویا گاراژ سید اسماعیل که هرکس دستش برسد هر کاری کنه! کشور گوشت قربونیه؟ صدرحمت به امریکا و اروپا لااقل چند ریالی برای ملت باقی می گذاشتند،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بازارسیداسماله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
آخوندی در جلسه استیضاح چنین فرمودند«» راستی این استیضاح نشان دادکه نمایندگان چندمرده حلاجن و همچنین نشان داد که نمایندهالدوله هستند و سوم اینکه نشان دادندکه باید در انتخابات بعدی جایگزین شوندچون آخوندی دروغی به این بزرگی آنهم در حضئور /80 میلیون گفت و نمایندگان مردم حرفی نزدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اخمات دارایی خودشو تبدیل به ارز کرده وفقط پول توجیبش به ریال است . شما با این موجودی جتما به یارانه احتیاج دارید
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
روزنامه جمهوری اسلامی اگر مستدل حرف میزنه بهتر خیلی چیزهای دیگر رو بررسی کنه!!چهارشنبه سوری یک جشن هست و ما دوستش داریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
نبایداجازه دهیم در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از شعارهای اصلی انقلاب که استقلال آزادی وجمهوری اسلامی بود فاصله بگیریم بایدصداهای سیاسی را بشنویم واگربه مذاق ما هم خوش نیامد تحمل کنیم . منطقی باشیم . باانفصال از خدمت و محدویت های سیاسی و اجتماعی راه به جایی نخواهیم برد . اگر می خواهیم انقلاب تداوم داشته باشد بایدسعه صدرمان را بالا ببریم . هرچه قدر که در مقابل منتقدان گوش شنوای بیشتر وبهتری داشته باشیم پایه های نظام وانقلاب مستحکم تر خواهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
درود بر احمدی نژاد ضد فساد و رانت ...
یک بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
درود به شرف احمدی نژاد وبقایی اینها فکر کرده اند که امثال بقایی را دفن کردند ودیگر کارشان تمام شده ولی نمیدانند که آنها بذرهایی هستند که وبا دفن شدن سبز خواهند شد
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
خوب معلوم که فقط ۴ ملیوم داره همه رو داده خونه خریده هاها خندیدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بمان وزیر که شانس یاری کرده تو بدترین دوره مجلس امدی
انشاله مجلسیان محترم آگاهانه رای داده باشن
نمیدونم چی بگم
قنبر مسلمی امیرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
واقعا نشان دادند دغدغه مردمی ندارد و صرفا به فکر مصالح سیاسی و حزبی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
تصورم این است که برای استیضاح چهارم ایشان حسابی باید اعلام شود تا مردم هرجه در توانشان است برای اعانه و کمک باین خانواده فرودست که از یکصد حسابی که دارند بهمان حسابی که چیزی در ان نیست کمک کنند. خلاصه مردم دارند بدهکار هم میشوند. چه مردم هالوی خوبی هستیم ما ؟؟در جهان بینطریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
هیچ کس به اندازه زیبا کلام تا حالا آزاد نبوده و هر چی دلش میخواد هم گفته. یکی دو سال هم نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دیگر حنا رنگ ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دلایل موافقان استیضاح مهندس آخوندی کاملا تکراری و اتهاماتی بود که در جلسه رای اعتماد آغاز کار دولت بدون مستندات ذکر شده بود و در اینجا تکرار شد. لذا کاملا مشخص بود که استیضاح رای نیاورد. ضمنا کسی که سال ها وزیر بوده و از نخبه های کشور است دلیلی ندارد که زندگی خوبی نداشته باشد. یک نخبه اول زندگی درست و درآمد خوبی دارد . ما فقط یاد گرفته ایم که ادم ها را فقیر ببینیم و این فرهنگ غلطی است. برای همین احدی نژاد سر خیلی ها کلاه گذاشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چهار شنبه سوری جشنی است با چندین هزار سال قدمت چرا سعی در نابودی اون دارید.
اصلا کاری به این نداریم که هزاران سال پیش اولین آتش چهارشنبه سوری با چه نیت روشن شد ولی حالا جزو جشن های مردمی است که میشود در آن شاد بود لطفا با تحریف و آلوده کردن این جشن با ترقه این جشن و شادی رو از مردم نگیرید.
تو این کشور مگه کار داریم که این تکنولوژی از کجا آمده و با چه نیتی است ولی از آن سعی میکنیم بهره ببریم شما هم سعی کنید مردم را به همان اصول چهارشنبه سوری سی سال پیش راهنمایی کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
والا به خدا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
آخه عربی نیست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
قبلا هم نوشته ام که وزارت ارشاد قدرت وکارایی لازم راندارد بنابراین اجازه صدور مجوزها رادرشهرها به ائمه جمعه ودادستانی واگذار کنید تاکارهابدون مشکل انجام شود
محمدخانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اعلان موجودی وزیر راه در واقع توهین به شعور و فهم مردم است . البته موجودی کدام یک از صد حساب جناب وزیر؟!!!
وقتی موجودی وزیر راه را می شنیدم یاد اعلان وضعیت مالی آقای قالیباف در مناظره انتخابات ریاست جمهوری افتادم که هیچکدام از مردم باورشان نشد.
هزار تاسف برای نماینده گان مجلس که برای پاسخگوئی به این توهین وزیر راه، لااقل رای اعتماد نمی دادند.روز روشن از تربیبون مجلس دروغ گفتند باور کنید شاهکار است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اخوندی ادم زرنگی است ما از کم‌بودن موجودی حساب خودش و دخترش فهمیدیم چون به اطلاعات دقیق دسترسی داره همه پولش رو تبدیل به ارز و طلا کرده ای ناقلا!
سیروس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
ما یه خونه استجاری تو کرج داریم که کولر گازی داره ، تابستونا ماهی 400 هزار تومان پول برقمون میشه .
من موندم طفلکی وزیر پول شارژ خونه چندین میلیادری رو از کجا میاره اونهم با ته حساب " 4 میلیون و 500 هزار تومان " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
حالابازم بریدبه این نمایندهها رای بدید!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بابا راست گفته این بنده خدا خوب پولاشو توبانکای ایرانی که هرروز یکیشون داره ورشکست میشه نمیزاره،سويیس جای امن تریه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
بابا یه وزیر 40 میلیون تو حسابش باشه چیز معمولی هست. پسر من 14 سالشه 2 میلیون پول عیدهاش و پس اندازش هست اونوقت اون شهردار سابق و این وزیر مایه دار میگن فرزندانشون از پسر من کمتر پول داره،
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
متاسفانه دروغگويي و تهمت که بدترين صفتات است در کشور نهادينه شده
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
من بگم؟
باشه میگم به اندازه نداری یک میلیون نفر یعنی بد بختی دویست و پنجاه هزار خانوار ایرانی!
فکر کنم مطلب و گرفته باشید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
فکر کنم موجودی فرزند افراد باربر از موجودی دختر خانم جناب وزیر کمتر نباشه!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چهارشنبه سوزی یک خرافه تمام عیار است.
اسلام چنین حرکاتی را مکروه میداند
کسی که کمترین اشنایی با ایین زرتشت دارد میداند که زرتشتیان در مواجهه با اتش نهایت احترام را دارند چون از مقدسات اصلی انهاست. ان وقت در چهارشنبه سوزی ما سخیفترین حرکات را در قبال اتش داریم.از این بحثهای ادیانی بگذریم این مراسم کاملا ضد اانسانی و مخل اسایش مردم است. شجاع باشیم و در قرن 21 با خرافات به هر شکلی مبارزه کنیم. ننگ بر ملتی که چهارشنبه سوری را با این شکل ادامه میدهد و بر خرافه اضرار دارد
قصه پرداز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
جناب آخوندی یعنی همه دارایی های جنابعالی و خانواده محترم در این دو حساب تجمیع شده؟؟!!!

من که احتمال نمی دم یه انسان عاقل هم این بازی رو باور کنه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
در روزنامه جمهوری اسلامی که گفته(چهارشنبه سوری، فقط خرافات است) تخصص نویسنده چیه که چنین با قاطعیت نوشته خرافات است؟ مگر ایشون تارخ دان، اندیشمند، دین پژوه، آیین پژوه هستند که چنین با قاطعیت خرافات میدونند چهارشنبه سوری را!؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دخترش پول جیب نداره حاضرم تامین کنم بالاتر جهیزیه بامن
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
چرا وزیر وزرا روسا همشون حساب بانکیشون به پنج میلیون نمیرسه. بنده خداها چجوری تو تهران با این همه خرج زندگی میکنن. قالیباف هم موجودی حسابش چهار میلیون و خورده ای بود. چقدر مسولین ما وضعشون خرابه. یکی به داد اینا برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
موجودی حساب وزیر راه و دخترش چقدر است؟
الهی بمیرم میخوای یه گلریزون بگیریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
4 میلیون و 500 هزار تومان موجودی اخوندی و. موجودی دخترش نیز 638 هزار تومان هرکی باور میکنه مثبت بده هرکی خندش کرفته از این دروغ بزرگ منفی بده
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری