24302بازدید
هزار و صد و هجدهمین بسته ویژه خبری «تابناک»؛
رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند؛ کرباسچی، هاشمی سخنان من درباره نجفی را تحریف کردند/خطبا و افراد صاحب تریبون مصلحت‌های کشور را رعایت کنند/صحبت های متفاوت همراه مهدی قائدی درباره تصادف مرگبارشان!/پیشنهاد نمی‌کنیم ردصلاحیت شده‌ها در دوره بعدی ثبت‌نام کنند و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۷۷۱۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱ 05 February 2018

امیر نعمتی-تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.


رصد‌خانه «تابناک»، جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند.


در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

مرتضی اشراقی: مخالفان رهبر انقلاب با امام مشکل دارند

مرتضی اشراقی، نوه امام در گفت‌وگویی گفت: امام(ره) با تشکیل جمهوری اسلامی به جهانیان ثابت کردند می‌توان حکومتی اسلامی تشکیل داد که با آرا و نظر مستقیم مردم و تحت رهبری ولایت فقیه شکل بگیرد و با تشکیل جمهوری اسلامی این وعده الهی را محقق ساختند. پس در نتیجه حضرت امام خمینی(ره) مبدع اندیشه ولایت فقیه نبوده‌اند بلکه بسط دهنده و محقق کننده این الگوی حکومتی بوده‌اند. امروز اگر بخواهیم به طور عینی به کارکرد ولایت فقیه نگاه کنیم، مهم‌ترین کارکرد این ساختار در جمهوری اسلامی «حفظ همبستگی ملی» و «ایستادگی و مقاومت در برابر قدرت‌های خارجی» است. همچنین باید اشاره کنم ولایت فقیه با تعبیری که بیان کردم جزو اساس تفکر سیاسی حضرت امام(ره) است و اگر فرد یا جریانی این الگو را قبول نداشته باشد،نمی‌تواند مدعی باشد پیرو خط امام است. امروز نیز خلف شایسته حضرت امام خمینی(ره)، حضرت آیت‌ا... العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سکاندار انقلاب هستند و بدانید که مخالفت با ایشان، مخالفت با امام(ره) است و مخالفان ایشان در حقیقت با امام مشکل دارند. اگر کسی این حرف را قبول نداشته باشد، پیرو امام(ره) نیست.


در کشور ما آزادی کامل وجود دارد که در غرب هم نیست

یک عضو جبهه پایداری معتقد است در کشور ما آزادی کامل وجود دارد و این آزادی در هیچ یک از کشورهای منطقه و حتی در غرب، نیست. قاسم روانبخش در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: برای بررسی این موضوع باید به شعارهایی که مردم در زمان انقلاب سر می‌دادند رجوع کرد و دید که مسئولان در این ۴۰ سال چقدر توانستند این شعارها را محقق کنند. وی ادامه داد: باید گفت که خواست اصلی مردم که در قانون اساسی نیز آمده، ‌استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده است. این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: حالا که در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به آن نگاه می‌کنیم،‌ می‌بینیم که استقلال سیاسی به تمام معنا در کشور محقق شده و ما کشوری هستیم که خودمان میان ابرقدرت‌های شرق و غرب برای کشورمان تصمیم می‌گیریم و هیچ ابرقدرت و نیروی خارجی در این ۴۰ سال نتوانسته سیاست‌های خود را بر ما تحمیل کند.


خودکشی در زندان اراک صحت ندارد

روابط عمومی سازمان زندان‌ها خودکشی فردی در زندان اراک را تکذیب کرد. بنا بر اعلام سازمان زندان‌ها، در پی انتشار مجدد اخباری در برخی محافل و توسط بعضی از مسئولین در خصوص خودکشی دو نفر در زندان های اوین و اراک، روابط عمومی سازمان زندان ها با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: در جریان حوادث و اغتشاشات اخیر و بازداشت عده‌ای از آشوبگران و انتقال آن ها به زندان های کشور، فقط متهمی به نام سینا قنبری که در بازداشتگاه اوین تحت بازداشت بود در سحرگاه روز شانزدهم دی ماه اقدام به خودکشی کرده است که رسیدگی قضایی در این خصوص در حال پیگیری می باشد و در هیچ زندان دیگری اتفاق مشابه رخ نداده است.


معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با توزیع فرم به دنبال پس گرفتن امضاها بود

نماینده مردم اصفهان در مجلس دقایقی قبل نسبت به آنچه توزیع فرم‌هایی توسط معاونان پارلمانی دولت برای انصراف نمایندگان از سؤال از رئیس‌جمهور خواند انتقاد کرد. احمد سالک در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با استناد به بند ۱۱ ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس متذکر شد: ۱۸۰ نماینده از رییس‌جمهور درباره مال باختگان سؤال کردند اما از اقدام معاونان پارلمانی دولت در مجلس برای توزیع فرم‌هایی که از نمایندگان می‌خواهند امضایشان را پس بگیرند، تعجب می‌کنند. نماینده مردم اصفهان در مجلس تاکید کرد: این اقدام موجب شکسته شدن اقتدار مجلس می‌شود و ما تا امروز ظهر اسامی این آقایان را اعلام می‌کنیم.


مرتضوی بازهم به دادگاه نرفت

مجتبی نظری وکیل مدافع سازمان تأمین اجتماعی پس از پایان جلسه رسیدگی به پرونده «سعید مرتضوی» در بخش تامین اجتماعی در جمع خبرنگاران گفت: جلسه دادگاه امروز خوب بود و با حوصله به مطالب ما و وکلای مرتضوی توجه شد، البته آقای مرتضوی باز هم در جلسه دادگاه حضور نداشت و فقط وکلای وی بودند. وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا عدم حضور مرتضوی در دادگاه تخلف نیست، گفت: این موضوع را باید دادگاه تشخیص دهد که عدم حضور ایشان چه عواقبی باید برایش داشته باشد؛ علی‌القاعده در پرونده های کیفری باید خود متهم حضور داشته باشد و در پرونده های حقوقی اشکالی ندارد و می تواند وکیل حضور داشته باشد. حالا چرا ایشان نیامده را نمی دانیم.


کشف‌حجاب‌های اخیر تحت تأثیر منافقین انجام می‌شود 

طائب، رئیس قرارگاه عمار با اشاره به کشف حجاب‌های صورت گرفته در تهران تصریح کرد: این افراد تحت تأثیر منافقین این اقدامات را انجام می‌دهند و این اقدامات سابقه‌دار بوده و در دورانی در چهارراه‌های تهران عریان شدند، که این اقدامات با برنامه‌ریزی و حمایت‌های دشمن انجام می‌شود.


پیشنهاد نمی‌کنیم ردصلاحیت شده‌ها در دوره بعدی ثبت‌نام کنند

عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان: البته پیشنهاد شورای نگهبان این نیست که کسی در دوره‌ای ردصلاحیت شده در دوره بعدی ثبت‌نام کند، چرا که برای هم خودش و هم برای دستگاه‌های مرتبط با انتخابات هزینه‌ دارد، اما اگر به هر صورت ثبت‌نام کرد ما مجدد صلاحیت وی را بررسی و اعلام نظر خواهیم کرد؛ حال، آن داوطلب هر سمتی که قبلاً داشته اعم از رئیس جمهور، نماینده مجلس و...، شورای نگهبان صلاحیت وی را در هر دوره بررسی می‌کند.


نماز جمعه فعلى تشريفاتى است

حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی، استاد برجسته اخلاق نماز جمعه فعلی را مفید و مؤثر نمی داند و معتقد است امروز نسبت به اول انقلاب، مسیر و جهت گیری نماز جمعه تغییر کرده است: جناحی صحبت کردن، حرف بی ربط و بی مورد زدن، به شعار پرداختن، توهین و جسارت کردن و غیبت کردن حرام است، این چه نمازی است که در آن شرکت کنم و فحش دادن به یک مسلمان را بشونم!؟ آقایی که در نماز جمعه مومنی را لعن می کنی، چه می کنی، پیامبر در یک نماز جمعه این کار را نکرده است./شفقنا


ايران کمترين حقوق را به معلمان مى دهد 

سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش گفت: کشور ما در پرداختی به معلمان جزو پایین‌ترین کشورهاست و حتی نظام پرداخت حقوق معلمان در کشور‌های همسایه بسیار بهتر از ایران است، همچنین در رتبه‌بندی حقوق کارکنان دولت معلمان یکی از کمترین میزان دریافتی‌ها را دارند. وی افزود: تا زمانی که معلم برای حداقل معیشت مجبور به داشتن شغل دوم است نمی‌تواند با کیفیت کار کند و برای بهبود وضعیت فعلی نیازمند افزایش بهره‌وری در آموزش و پرورش و از سوی دیگر توجه تمام ارکان حاکمیت به این وزارتخانه هستیم.


نقش جهانگیری را در دولت به حد قبلی برگردانید

حمیدرضا جلایی پور گفت: یکی از وظایف اصلاح‌طلبان این است که «سازماندهی» جبهه اصلاحات باید منسجم‌تر عمل کند. شورای اصلاح‌طلبان به حضور افراد مجربی مثل بهزاد نبوی، امین زاده و میردامادی نیازمند است. جناب روحانى درپاسخ به اعتراضات شايسته است اولا تيم اقتصادي‌اش را بازسازى كند. هر ابر‌چالش جامعه بايد در دولت يك مسئول مشخص داشته باشد. شايسته است قدرت جهانگيرى در دولت اول روحانى دوباره اعاده شود. خود روحانى شايسته است حاكميت را بر سر امور كليدى (مثل جايگاه نظاميان در اقتصاد، بازسازى صداوسيما و غيرسياسى عمل كردن قوه قضاييه) به اجماع نزديك كند. دولت چتر اجتماعى‌اش را براى قشرهای آسيب پذير شفاف و كارا كند./ اعتماد


اصولگرایان اگر درس گرفته باشند دو بار گزیده نمی‌شوند

احمد مازنی با اشاره به احتمال قدرت گرفتن دوباره جریان اصولگرایی در عرصه سیاست بعد از دولت دوازدهم، گفت: اعتقاد دارم شرایط کشور طوری است که باید از ائتلاف با اصولگرایان معتدلی که از فضای تند قبل از سال 92 وارد فضای عاقلانه شدند و کمک کردند تا کشور در مسیر عقلانیت بیشتری قرار بگیرد حمایت کنیم. نماینده مردم تهران، در خصوص اینکه آیا اصولگرایان چهره جدیدی برای انتخابات آتی دارند یا خیر، اظهار کرد: هنوز انتخابات 98 مربوط به مجلس شورای اسلامی پیش رو است و بعد نوبت ریاست جمهوری می شود اما باید اذعان کرد که کلا در فضای سیاسی کشور و در جریان اصولگرایی یا اصلاح طلبی قحط رجال نمی بینم و نیروهای امتحان پس داده هستند که می توانند مطرح شوند و حتی امکان معرفی چهره های جدید نیز وجود دارد مازنی در رابطه با اینکه آیا امکان تکرار شانسی که جریان اصولگرایان در پایان دولت اصلاحات با چهره ای مثل احمدی نژاد آورد وجود دارد یا خیر، اظهار کرد: امیدواریم که چنین هوسی به سرشان نزند که بخواهند به هر قیمتی به قدرت برسند زیرا هم اکنون معلوم است که چه آسیب هایی از آن 8 سال دیده ایم./ خانه ملت


صحبت های متفاوت همراه مهدی قائدی درباره تصادف مرگبارشان!

محمد امین حسن‌پور، یکی از سرنشینان خودروی مهدی قائدی درباره این سانحه اظهار کرد: من قصد صحبت کردن ندارم و در دادگاه صحبت می‌کنم. فقط می‌توانم بگویم که راننده این اتومبیل من بودم و گزارش راهنمایی و رانندگی درباره این سانحه اشتباه است. در چند روز اخیر اخباری مبنی بر کورس گذاشتن یک خودروی پرادو با خودروی MVM مهدی قائدی منتشر شده و عامل اصلی سرنگونی خودروی MVM را برخورد پرادو از پشت به این اتومبیل اعلام کرده‌اند اما حسن‌پور در این باره اظهارکرد: چنین چیزی نبوده و هیچ خودروی پرادویی در این ماجرا حضور نداشت. ما با هیچ ماشینی کورس نگذاشتیم.  او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا سرنشینان خودرو هنگام حادثه حالت عادی داشتند، گفت‌: همه افراد حالت عادی داشته‌اند./روز نو


طرح دو فوریتی نمایندگان برای کاهش عوارض واردات خودرو

بهرام پارسایی اظهار کرد: با توجه به پرونده مربوط به خودرو که در کمیسیون اصل ۹۰ مطرح بود و ایراداتی که در واردات و تولید خودرو وجود دارد که مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده و همچنین پس از مصوبه دولت برای افزایش عوارض واردات خودرو، نیاز به قانونگذاری در این زمینه احساس شد. بر همین اساس من و آقای حسین زاده طرحی را در این زمینه با عنوان تعیین ضوابط حقوق ورودی خودروهای وارداتی و ساماندهی بازار خودرو تهیه کردیم. دولت حقوق ورودی خودروهای وارداتی را از ۱۵ تا ۶۱ درصد تعیین کرده و این رشد نگران کننده است و توجیهی ندارد اما در طرحی که قرار است در مجلس مطرح شود پیشنهاد کاهش عوارض ورودی مطرح شده به نحوی که حداکثر عوارض برای واردات خودرو ۵۵ درصد باشد. در واقع پیشنهاد ما این است که تعرفه واردات خودرو به صورت پلکانی در چند سال بین ۵ تا ۱۰ درصد کاهش یابد تا فضای رقابتی در حوزه خودرو ایجاد شود و دولت زیرساختها را برای ورود فناوری خودروسازی مهیا کند تا نهایتا کمکی به حوزه اشتغال و صادرات شود./ ایسنا


خطبا و افراد صاحب تریبون مصلحت‌های کشور را رعایت کنند

رئیس فراکسیون امید مجلس از خطبا و افراد صاحب تریبون خواست مصلحت‌های کشور را رعایت کنند. محمدرضا عارف در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: در شرایط فعلی و به ویژه پس از حوادث اخیر در کشور، باید تمامی خطبا و افرادی که صاحب تریبون هستند، رعایت مصلحت های کشور را کنند، زیرا همه دغدغه های ما باید در راستای تقویت انسجام و همبستگی ملی باشد. وی همچنین در توییت جداگانه‌ای نوشت: پیام حوادث اخیر در کشور بسیار روشن و واضح است و ضرورت گفت و گو را نشان می دهد. در همین راستا، ما باید به واسطه جریانات سیاسی و اشخاص تأثیرگذار در کشور، از طریق اجماعی ملی، چالش ها و مشکلاتی را که در بخش های مختلف داریم؛ برطرف کرده یا کاهش دهیم.


ناراحتی آیت‌الله جنتی  از وضع بد اقتصادی مردم

آیت‌الله احمد جنتی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی که در محل شورای نگهبان برگزار شد، گفت: نباید خود را از مردم جدا کرد. وضعیت معیشتی مردم بسیار بد است البته من وارد این حوزه نمی‌شوم چون کاری از دستم برنمی‌آید اما زمانی که غذا می‌خورم ناراحتم که چرا ما دستمانم به دهانمان می‌رسد ولی برخی دیگر از مردم این امکان را ندارند. جنتی با انتقاد از اینکه مسئولین در این باره کاری نمی‌کنند اظهار داشت: مسئولان باید با وضع فقیرانه زندگی کنند تا فقرا از غصه دق نکنند؛ وقتی وضع معیشتی بد باشد همین فقرا در خیابان اعتراض می‌کنند، چون نمی‌توانند زندگی را تحمل کنند. دبیر شورای نگهبان گفت: ما نمی‌توانیم توقع داشته باشیم که صدای اعتراض کسی بلند نشود؛ صدای اعتراضات باید بلند باشد اما باید طبق موازین قانونی صورت گیرد./فارس


هاشمی: سخنان من درباره نجفی را تحریف کردند

محسن هاشمي رفسنجاني، رئیس شورای شهر تهران در یادداشتی با عنوان «سوءاستفاده از يك خودانتقادی» نوشت: دهه فجر و ايام سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، زمان مناسبي براي ارزيابي عملكرد گذشته دستگاه هاي خدمتگزار به مردم و تلاش براي بهبود در خدمت رساني و اصلاح نقاط ضعف در رويه هاست. هاشمی در ادامه نوشت: بدين مناسبت در سخنان كوتاهي در ابتداي جلسه علني، با تأكيد بر حقوق مردم خواستار تلاش بيشتر مسئولان از جمله قواي سه گانه در جهت كاهش نارضايتي هاي جامعه و مردم بود. در اين ميان در عبارت كوتاهي، با خود انتقادي نسبت به عملكرد مديريت شهري و مجموعه شوراي شهر پنجم و شهردار منتخب آن، خواستار تلاش بيشتر براي براورده شدن انتظارات مردم داشتم. در اين ميان برخي رسانه ها با رويكردي سياسي، به تحريف سخنان بنده دست زده و اين موضع را تضعيف شخص دكتر نجفي قلمداد كردند. آنچه بديهي است جايگاه شوراي شهر به عنوان مرجع و نهاد تصميم گير، سياستگذار و ناظر بر مديريت شهري، ايجاب مي كند كه در جهت بهبود عملكرد مديريت شهري گام بردارد.

برچسب ها
خبرهای مرتبط
روی خط سایت ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۹
در انتظار بررسی: ۱۵۸
انتشار یافته: ۷۲
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
در کشور ما آزادی کامل وجود دارد که در غرب هم نیست !!!!!!

دمت گرم خیلی خندیدم :)))))
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
چرا دیگه ! آزادیم که هر چقدر دلمان خواست بکوییم به به ، چه چه !! همه چیز گل و بلبل است .
فرهاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
تابناک بد کاری میکنه لبخند به لبانتون بیاد؟
آنقدر ناشکری کنید که بغض تو گلوتون گیر کنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
تو خندیدی ولی من خونم به جوش اومد
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
باسلام یعنی وضع اقتصادی اقای جنتی بد است ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
منافقین که عده ای انگشت شمار و فروپاشیده در تبعیدن . چطور این همه کارها رو تو مملکت انجام میدن ؟ اگه منافقین نبودن نارضایتی مردم و سوء مدیریت رو گردن کی مینداختین ؟!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
آمریکای جهانخوار و اسراییل صهیونیست
دزدی به خانه ملانصرالدین رفته بود و خر او را برده بود همسایه ها آشناها اومدند و هرکدام او را سرزنش می کردند که اگر خر را بسته بودی دزد نمی برد اگر در طویه را قفل زده بودی دزد نمی برد و خلاصه هر کس یه چیزی می گفت ملانصرالدین از کوره بدر رفت و گفت اینکه شما گفتید همه اش تقصیر من بود این وسط دزد هیچ تقصیری ندارد ؟ حالا حکایت کشور ما همه تقصیرها امریکا و اسراییل و منافقین منافقینی که خودشان به فضل خدا آنقدر ذلیل شده اند که نای نفس کشیدن هم ندارند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
پرتقال فروش سر کوچه !!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
پس چرا خود منافقان روسری سر می کنند؟
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
همه میدانیم کم نیستند تعداد کسانی که مخالف حجاب اجباری هستند، حتی بسیاری از محجبه ها! که من بارها از خانم های محجبه ی واقعی این کلام را شنیده ام. آیا اشکالی دارد برخی مسایل بزرگ جامعه را به آرای عمومی بگذاریم و خودمان یک تنه از زبان همه حرف نزنیم. راستی آیا مخالفت با برخی تصمیم ها و قوانین به معنی افتادن در دام این و ان است؟ آیا همه باید مثل من و یا ما که خیلی میفهمیم فکر کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
تعرفه واردات خودرو باید کاهش یابد و در نهایت صفر شود ولی مالیات بر خودروهای وارداتی بر اساس قیمت باشد تا هم رقابت ایجاد شود و هم دولت کسری بودجه خود را جبران کند و هم بنزین کمتری بسوزد و هم آلودگی کم شود و دولت کمتر روی دارو هزینه کند, یعنی بهترین کار میتونه باشه .
مثلا کسی که خودرو 100000 دلاری سوار میشه سالیانه 5 میلیون و کسی که 20000 دلاری سوار میشه سالیانه 1 میلیون تومان مالیات بدهد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
دولت از تولید پراید و سمند چندین برابر سود بیشتری نسبت به آنچه که شما بیان کردید داره و اگر مردم چه در تصادف و چه در اثر ایجاد آلودگی از این خودروها فوت هم بشوند هزینه چندانی برای دولت و به عبارتی حکومت ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
در کشور ما آزادی کامل وجود دارد که در غرب هم نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
شوخی کرده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
همیشه تا مردم خواستندکاری انجام دهند اعتراضی داشته باشند گفتند مردم نفهمن کار دشمنان از بیرونه .
مهدی
|
Canada
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
شما اموالتان رو ببخشید به فقرا! اونوقت میتونید به معنای واقعی فقیرانه زندگی کنید. طرف یه نون دستش بود داشت تو خیابون میرفت دید یه نفر نشسته یه گوشه داره گریه میکنه. ازش پرسید چرا گریه میکنی، گفت گشنمه، چند روز هیچی نخوردم. طرف نشست به گریه کردن!! گفت تو دیگه چرا گریه میکنی؟ گفت به حال تو! گفت لازم نیست گریه کنی، یکمی از اون نون دستت و بده من بخورم. گفت نه من فقط گریه میکنم!
حکایت حال این روزای اصولگرایان
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
از بی‌مذهب‌ها توقعی نیست، اما جای تأسف داره که برخی «به‌اصطلاح» مذهبی‌ها مخالف حجابن و هیچ باکی ندارن که خانمشون رو بی‌حجاب ببینن. البته طرز اجرای قانون حجاب بحث دیگری است و جای نقد داره، اما کار به جایی رسیده که نمازخونا هم بعضیاشون نتونستن متوجه بشن که حجاب امری شخصی نیست. لااقل برای من که 5 ساله که آمریکا هستم ثابت شده برهنگی چیزی از جرائم جنسی کم که نمیکنه هیچ، زیاد هم میکنه. ضمناً این نکته رو بدونید که تعداد مثبت و منفی کامنتا نمونۀ آماری کل جامعه نیست. من در این شک ندارم که عده‌ای عمداً مرتب در وبسایت‌ها میچرخن و باید زدن منفی میخوان به خواننده القا کنن مردم طرفدار بی‌دینی هستن. از باب مثال، اگر ویدئویی در یوتیوب در دفاع از اسلام یا انقلاب منتشر بشه، تا 5 دقیقه بعدش دهها کامنت توهین‌آمیز منتشر میشه، اما امثال من ترجیح میدن با یه مشت آدم خودخواه بددهن همکلام نشن. نظرسنجی دانشگاه مریلند درمورد تمایل مردم به شریعت خیلی بیشتر به واقعیت نزدیکه تا مثبت و منفی کامنتا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
همان نظر سنجی که بسیجی مریلندنشین انجام داده بود. نکنه خودت بدی ناقلا!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
پاراگراف دومت خیلی با حال بود چون به نوعی داری اعتراف می کنی که پاراگراف اولت اراجیف بوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
آفرین. کاملا موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
بنده خدا حداقل حجاب اجباری به طور عملی در چهل سال گذشته تو کشور ما نشون داده که به غیر از دین زدگی و حجاب زدگی کاری نمیکنه ضمنا اگر فساد جنسی رو میخواهید با غرب مقایسه کنید بدونید که فساد جنسی در ایران بسیار پنهان ولی درغرب اشکار پس ملاک درستی برای مقایسه نیست هرچند مردم ایران هم با حجاب مخالف نیستن با حجاب اجباری مخالفن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
اتفاقا اون مذهبی ها خوب می دانند که حجاب اجباری نیست و اختیاری است.
آرش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
درود بر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
شماها باور ندارید که اینها ملت هسستند
خودتون رو به خواب زدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
در عجبم که چرا فکر میکنید مردم از انگلیس آمریکا واسراییل ومنافقین خط می گیرند. چرا مردم را نادان فرض می کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
گور بابای منافقین اما این حرف که این قضایا متاثر از منافقین هست مرغ نیم پز و پخته را به خنده وادار میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
عالم بزرگ جناب طائب شما چه نقشی در این مملکت داشتی وداری وچه کمکی به بیکاری.اقتصاد وغیره خواهی کرد ...لطفا دست از سر مردم بدبخت بردارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
آقای احمد خان جنتی شما خیلی کار از دستت میاد کشور ثروتمند ایران 40 درصد فقیر دارد. 30درصد متوسط زندگی میکنند الباقی که میلیارد میشوند تابعیت کانادا میگیرند میروند.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
به علت نداشتن کاندید اصلاح طلب امثال بنده مجبور شدم که به کسی رای بدهم که شعار اصلاحات را دادند و مردم اعتماد کردند . کشور نیاز به اصلاحات دارد چون وقتی میبیند که کار ایجاد نمیشود و چرخ کارخانه نمیچرخد حتما نیاز به اصلاحات هست . موقع غذا خوردن بفکر فقرا بودن کافی نیست باید رفت در داخل خانه و کوچه و بازار و روستا . در صورتی غبطه خوردن چه دردی را دوا میکند افراد کاردان و متخصص را تایید صلاحیت کنید . تمام نماینده تا رییس جمهور و استانداران و مدیران همه سیاسی هستند . جایگاه تخصص چی میشود منظورم تمام قدرت و چاثه زنی مسولین در حوزه سیاسی هست و بس . بجنبید هشت سال دارد تمام میشود .
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
واقعا در ایران آزادی بیشتر از غرب هست،میدان آزادی!خیابان آزادی!تازه هر روز میلیونها بار کلمه آزادی را تکرار میکنند!!اصلا ما از آزادی ذله شدیم،لطفا کمی از آزادی کم کنید تا با مردم ستم دیده جهان غرب ابراز همدردی کنیم!!لطفا!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
بیچاره مردم ایران.در همین بسته خبری ایا هیچ خبر خوب و امیدوارانه ای میبینید؟.خدایا به مردم صبر بده
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
خخخ
چه خبره؟
یه خبر خوب هم میزاشتین بد نبود
علیرضا قزوینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
به فضل الهی گروهک تروریستی منافقین فاقد هرگونه پایگاه مردمی در ایران بوده و لذا احاله صحنه گردانی این جریانات به آنها فرافکنی و دور از انصاف است.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کشف‌حجاب‌های اخیر تحت تأثیر منافقین انجام می‌شود ...بله درست است درست است.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
منافقین که هنوز پوشش سرشان است چطوردر حجاب زنان ایران می توانند دخالت کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
از ازادی تا اریا شهر راهی نیست ولی فاصله اش زیاده
حق بین
|
United States
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کشف‌حجاب‌های اخیر تحت تأثیر منافقین انجام می‌شود!!!
منافقین خودشان حجاب کامل را رعایت می کنند؟!!
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
"صدای اعتراضات باید بلند باشد اما باید طبق موازین قانونی صورت گیرد"
جمله سنگینی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
تابناک
یه گزارش از این درویش که میگن تو پاسداران خونه داره میدی؟
چیطو شده؟ چرا بهش گیر دادن؟ بعد این چه درویشیه که پاسداران میشینه؟ معنی درویش عوض شده؟
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
در خصوص حجاب :
از خانمهای محترمه عذرخواهی می کنم. دیگر چه می خواهید. ای میل دارید چه جوری وارد خیابان شوید. این بازی ها فقط در سطح تولید خبر برای بنگاه های خبرپراکنی و ... است. ایران بیشترین مصرف مواد ارایشی در خاورمیانه را دارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
اتفاقا شما دقت کنید مصرف مواد آرایشی در دو کشور ایران و عربستان بسیار زیاده و دقیقا به خاطر وجود حجابه که باعث میشه خانمها به آرایش صورت روی بیاورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
من موافق گفته ایشان هستم آزادی برای 4% ایران در امریکا واروپا هم مشاهده نمی شودخوش به حال خودی هاکاخ نشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
اختلاس فرصت نمیده جلوی منافقین گرفته بشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
مگر چند نفر بودند که حالا اینقدر بزرگ میکنید در مورد حجاب
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
هرچی میشه یا کار منافقه یا ضد انقلابه یا کار آمریکا و اسراییل هستش. اینقدر هم به شعور مردم توهین نکنید مردم آگاه شدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
جالبه كه غمده مسئولين مشكلات مردم رويا بعد از وقائع اخير فهميدند يا بروي خودشون اوردن.
خدا. وكيلي اگر وقائع اخير نبود نميدونستيمن مردم مشكل داشتن و دارن.
أزادي كامل هم تعريف خودش رو بايد داشته باشه.
إيراني
|
Canada
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
اونا(منافقين)كه با حجابند !!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
یعنی کشف حجاب آن گروه لچک به سر هست . این حرف را کجای دلم بذارم . از سر بیکاری چه حرفهایی میزنند
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
اعتراضات سیاسی و اقتصادی کار انگلیس و امریکا و اسراییل هست و کشف حجاب هم منافقین روسری به سر . خخخخخخخ هنوز مشکلات به حاشیه رفت . معلومه کسی گوش شنوا ندارد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
آفرین تنوع دادن به کارشون. قبلنا همه چی تقصیر آمریکا بود حالا منافقین، مجاهدین و سلطنت طلبها و غیره رو هم اضافه کردن که فشار از رو آمریکا برداشته شه. فقط خواهشن نوبت و عدالت رعایت شود که حق هیچ کدوم از این گروهها تضیع نشه. با تشکر
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
ای کاش دولت روحانی خط مشی سیاسی و اقتصادیشان مشخص بود که با کدام اصول کشور حرکت میکند متاسفانه دوره بدی هم مجلس و مردم گیر کردند که از دولت پرسمان و مطالبه گری شعارهای انتخاباتی را داشته باشند . چون اگر الان اصلاح طلبان از دولت بازخواست کنند میگویند ما اصلاح طلب نیستیم و اگر طیف مقابل هم چنین پاسخی دارند . این روش درست نیست جواب دل 24میلیون مردم را چه کسی خواهد داد . مثل راننده ای که ادرس جاده را نمیداند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
"کشف‌حجاب‌های اخیر تحت تأثیر منافقین انجام می‌شود" شما را به خدا بس کنید. عادت کرده اید تمام مشکلات داخلی را به خارج از مرزهای ایران نسبت بدهید.
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
کشف حجاب مسافرین ایرانی در خارج هم کار منافقینه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
مگه خدای نکرده من خودم عقل ندارم که منافقین برام تصمیم بگیرند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
در کشور ما آزادی کامل وجود دارد که در غرب هم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
بنده یه کارگرم خدارو شاهد میگیرم دوروزه نان خالی میخوریم ولی هرکی گرسنه باشه حاضرم نان خالیمو باهاش تقسیم کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
منم به اون آقایی که به آزادی دایران خندید،خندیدم که خبرنداره درغرب اینقدرآزادی هست که اگریک استادتاریخ بگه هلوکاست دروغه ده سال زندانی دا ره،
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
نه محیط زیست ونه سازمان جمایت ازحقوق مصرف کننده هیچکدام اعتراضی به افزایش تعرفه واردات خودرو چه هیبریدی یا خودروهای با کیفیت خارجی نمیکنند. از طرفی حدود چهار سال پیش قرار بر این شد که حدکثرا تعرفه واردات خودرو 55 درصد باشد وسالی 5 درصد از تعرفه کاهش یابد تا خودروساز داخلی خود را به شرایط جهانی برساند ما که میدانیم که انها نمیتوانند پس حداقل با ورود محصولات بهتر هزینه های مردم وکشور را کاهش دهید .
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
در کشور ما آزادی کامل وجود دارد که در غرب هم نیست
لطفا فقط یک نمونه از این آزادی ها رو با ذکر مثال بفرمایید تا ما هم یاد بگیریم!
سياوش
|
Germany
|
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
در هر صورت بايستى فكرى به حال اين موضوع كرد.
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
جالبه همه به اصطلاح مسئولین از یه طرف اینجوری می گن و نشون می دن که همه مردم عاشق نظامن و سریع تا هرچی میشه میان در طرفداری از نظام تظاهرات می کنن و دشنمی های غرب و این و اون هیچ تاثیری رو عقاید و علاقه ی مردم نداره و از یه طرف هم تا هرکی حرف مخالفی می زنه سریع ربطش می دن به حرفای ترامپو و دشمنی عربستان و اسرائیل و پروازه پرنده در غرب و انگشت در بینی منافقین! ما نفمیدیم چجوری میشه این ملت انقد عاشق از نظر مسئولین انقد سریع تحت تاثیر دشمنان قرار می گیرن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
آقای جنتی مگر شما نمی گفتید وعده های غذایی را کم کنیم ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
حجاب نشد نون و آب برید جلوی رانت گرانی بیکاری و افزایش دلار را بگیرید.دو تا مدیر دلسوز و کاربلد بیارید
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
به نظرمن نقش بهایی ها درکشف حجاب های اخیرپررنگ تراست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
به نظر می رسد گروهی ماموریت دارند سایت ها را بگردند و کامنت های منفی بذارن و مثلا نشون بدن که اینا مردمند!
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
منافق یعنی اهل تقیه ودورویی ودو رنگی

منافق دشمنی است که با دوستی وارد میشود

منافق قابل شناسایی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
بخاطر همین آزادی هایی که داریم ملت همه دارن از مملکت کوچ دارن میکنن یا در فکر ترک وطن هستن
ولی خدایش خخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
خدا رو شکر این منافقین و سلطنت طلب ها و دشمن ها هستن که همه چی رو بندازیم گردنشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
سران ایران و مقاماتش انقدر از منافقین و امریکا و اسراییل تبلیغ منفی کردند که ادم فکر میکنه همه امور و زندگی مردم دست امریکا و اسراییل و منافقین است.اگر این ها در کشور من این همه قدرت دارند که هرکاری بکنند پس شما چه کاره هستید.....
آریایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
جناب طائب ؛
درآوردن روسری با عریان شدن فرق داره ......... !!!!!
مصطفي ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
منم با نظر ايشون كاملا موافقم. صد البته كه براي اعضاي جبهه پايداري و هم كيشانشون آزادي وجود داره كه براي هيچكس تو دنيا وجود نداره. اين آقايون هر كاري دلشون بخواد ميكنن هر حرفي بخوان ميزنن و هيچكس هم نميتونه بهشون بگه بالاي چشمتون ابرو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
درد اگر درد تو
ناله اگر ناله من
آنچه بجایی نرسد
فریاد است.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری