بازدید 2921

واکنش سفارت ایران به اخبار کذب در رسانه‌های سوئد

سفارت ایران در سوئد در بیانیه‌ای اعلام کرد که توجه به منابع اخبار مندرج در رسانه‌های سوئد علیه ایران، کذب بودن آنها را کاملا روشن می‌کند.
کد خبر: ۱۲۴۰۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸ 31 May 2024

 به گزارش تابناک، متن بیانیه سفارت ایران در سوئد به شرح زیر است: در شرایطی که جنایات، رفتارهای غیرانسانی، نسل کشی، و اعمال هولناک و شرم آور رژیم کودک کش اسرائیل علیه مردم بی گناه فلسطین، همه جهانیان را در شوک فرو برده و قلب همه آزادگان جهان را به درد آورده است، متاسفانه برخی از رسانه‌های سوئد، به ادعاهای کذب و بی اساس رسانه‌ها و دستگاه‌های وابسته به این رژیم سفاک استناد کرده و گزاره‌هایی سراسر دروغ و مجعول را علیه جمهوری اسلامی ایران منتشر کرده‌اند.

در رد این ادعاهای عجیب، همین بس که منبع آنها رسانه‌ها و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی رژیم اسرائیل است. دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیمی‌ که سابقه آن در جعل اخبار و گزارشها، در جریان نسل‌کشی این رژیم در غزه بر همگان ثابت شده است. به نحوی که علیرغم کشتار وحشیانه مردم بی گناه در روز روشن، با تولید اخبار و گزارشهای جعلی، با پر رویی تمام، خود را مبرا می‌کند و به صورتی بی شرمانه، جنایات شوکه کننده خود را توجیه می‌نماید.

از رسانه‌های سوئد این انتظار وجود دارد که به ادعاها و گزارشهای منتشر شده توسط  رژیم اسرائیل به هیچ وجه اعتماد نکنند و همسو با جریان عظیم جهانی، از ظرفیت خود برای متوقف کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین استفاده نمایند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم