بازدید 1724

محور کندوان یکطرفه شد

فرمانده پلیس راه کندوان از یک طرفه شدن این محور از دقایقی پیش باهدف مدیریت ترافیک نوروزی خبر داد.
کد خبر: ۱۲۲۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰ 18 March 2024

عکس آرشیوی است.

به گزارش «تابناک»، سرگرد محمد احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور تخلیه بار ترافیکی از شمال به جنوب (چالوس به کرج) در محدوده استان مازندران تردد خودرو ها از این محور در منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج ممنوع شد.

این محور ارتباطی پرتردد کشور عصر روز گذشته به خاطر تخلیه بار ترافیکی مسدود شده بود و شبانگاه این روز ۲ طرفه شد.

با آغاز موج اول سفرهای نوروزی، وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به این استان در جاده کندوان، آزاده راه تهران شمال و هراز را در زمان حاضر سنگین اعلام شده است.

ترافیک خودرو به گفته وی فرمانده پلیس راه کندوان در مسیر جنوب به شمال جاده کندوان حدفاصل شهرستانک، پل زنگوله تا سیاه بیشه در زمان حاضر سنگین گزارش شده است.

وی وضعیت ترافیک در مسیر جنوب به شمال آزاد راه تهران شمال در محدوده‌های انتهای مسیر و همچنین مسیر جنوب به شمال جاده هراز در محدوده های امامزاده هاشم تا آب اسک را نیز در زمان حاضر سنگین اعلام شد.

روسای پلیس راه در مازندران از مسافران خواستند ضمن مدیریت سفر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

سلام پرواز
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# جیش العدل # حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل