بازدید 1683

ارتش سایبری ما باید عرصه را بر دشمن تنگ کند

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با بیان اینکه نباید اجازه داد دشمن در جنگ فضای مجازی و تبلیغاتی دست برتر را داشته باشد، گفت: نیروهای سایبری ما در فضای مجازی هم باید عرصه را بر دشمن تنگ کنند.
کد خبر: ۱۱۹۴۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۱ 23 September 2023

به گزارش «تابناک»، سردار "جمال شاکرمی" روز شنبه در در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: همانگونه که ما در زمین، هوا و دریا راه نفوذ نظامی را بر دشمن بسته ایم باید ارتش سایبری ما در جنگ فضای مجازی هم دشمن را به بن بست و چالش بکشانند.

وی تاکید کرد: نیروهای متعهد، باهوش و موقعیت شناس سایبری ما باید مواضع دشمن در این عرصه را شناسایی و مورد هدف قرار دهند و از حقایق و مظلومیت انقلاب اسلامی در برابر دشمنان و شبهات آنها دفاع کنند.

شاکرمی با بیان اینکه نیروهای مسلح همیشه آماده و مقتدرانه پای کار نظام هستند، ادامه داد: نیروهای مسلح عظمت و شکوه کشور را به جهانیان نشان دادند و قدرت ایران اسلامی در سطح منطقه و جهان یک واقعیت مورد اعتراف تمام صاحب نظران داخلی و خارجی است.

وی به تقارن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدراس و دانشگاه ها و آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و یادآور شد: این تقارن فرخنده حامل پیام مبارزه توامان ملت ما از یک سو با جهل و نادانی و از سوی دیگر هم مقابله دفاعی و رزمی با جبهه استکبار و جهان سلطه است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام به نقش برجسته مردم این استان اشاره کرد و اضافه کرد: جنگ در استان ایلام متفاوت تر از سایر مناطق بود چرا که زنان، بچه ها و افراد کهنسال در زیر چادرها با ابتدایی ترین امکانات زندگی و سختی زیاد دوران جنگ را سپری کردند و همزمان پشت جبهه ها را نیز حمایت می کردند و مردان خانواده هم در خطوط مقدم جبهه ها بودند.

به گزارش ایرنا، استان ایلام دارای بیش از سه هزار شهید، ۱۱ هزار جانباز و ۳۰۰ آزاده است که در مقایسه با کل جمعیت استان در دهه ۶۰ (۲۵۰ هزار نفر) بیشترین تعداد ایثارگر کشور متعلق به ایلام است.

جمعیت روحانیون استان در دوران جنگ تحمیلی ۶۵ نفر بود که ۱۲ نفر شهید، سه نفر اسیر و مابقی زخمی و مجروح شدند که بیانگر حضور ۱۰۰ درصدی طلاب استان در جنگ تحمیلی است و بیشترین جمعیت روحانیون ایثارگر کشور ( اعم از شهید، جانباز، رزمنده و آزاده) متعلق به استان ایلام است.

مناطق مسکونی استان ایلام بیش از ۳۰۰ بار مورد حمله هوایی رژیم بعث قرار گرفت و تا پایان جنگ تحمیلی و هنگام عملیات مرصاد در محاصره نیروهای عراقی بود.

شرهانی، نقطه ایثار، قلاویزان، سه راهی جندالله، قرارگاه بانروشان، کانال کمیل، قرارگاه شهید باقری، سنگر صدام، زمین فوتبال چوار، میمک و کوشک از جمله یادمان های دوران دفاع مقدس استان ایلام هستند.

طبق اسناد به جای مانده و متقن، جنگ تحمیلی در استان ایلام شروع و در همین استان هم خاتمه یافت.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو