بازدید ۲۸۶۷۷
سه هزار و دویست‌ و سی و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند نوری قزلجه، نماینده مجلس: گلایه رئیس جمهور از وضعیت اینترنت، فرار به جلوست / حکم «منع فعالیت» در فضای مجازی نماینده سابق مجلس / احتمال تغییر در ریاست سازمان حج و زیارت / داماد یکی از سرکردگان ضد انقلاب خارج نشین بازداشت شد ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۶۰۰۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷ 17 January 2023

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

عیسی کلانتری: زور حسن روحانی و وزیر اطلاعات به دستگاه‌هایی که می‌گفتند کاوه مدنی جاسوس است، نرسید
عیسی کلانتری: تفکر آبی کاوه مدنی هم مثل من بود. وزیر اطلاعات سه بار رسما در دولت گزارش داد که کاوه مدنی جاسوس نیست، ولی مجبور شد از کشور خارج شود. روحانی هم نتوانست کاری کند. وزیر اطلاعات دنبال کارش بود، ولی نتوانستند. مثل همین محیط‌ زیستی‌هایی که در زندان هستند؛ اول اعدام داده بودند که با لطف رییس وقت قوه قضاییه که آقای رییسی بود، تبدیل شد به ۸ سال زندان شد. خود وزارت اطلاعات رسما گزارش داد که این‌ها جاسوس نیستند؛ بالاخره یا وزارت اطلاعات دروغ می‌گوید یا دیگران.

نوری قزلجه، نماینده مجلس: گلایه رئیس جمهور از وضعیت اینترنت، فرار به جلوست
غلامرضا نوری قزلجه از اعضای کمیسیون ویژه طرح صیانت مجلس یازدهم گفت: توقع نداریم مانند سایر کشورهای جهان، اینترنت به‌روز، ارزان و ارتقا یافته‌ای را دریافت کنیم، تنها درخواست ما این است که با همان قیمت و کیفیت گذشته، دسترسی مردم به اینترنت را فراهم کنند. عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت مجلس در ادامه گفت: گله‌مندی و انتقاد رئیس جمهور از وزیر ارتباطات در خصوص مشکلات و کندی اینترنت، نوعی فرار به جلو محسوب می‌شود، زیرا این اتفاقات و محدودیت‌های چند ماه اخیر به استناد مصوبات شورایی رخ داد که رئیس جمهور در راس آن قرار دارد و در چنین شرایطی که خود ایشان منتقد هستند، ما باید وضعیت اینترنت را از کجا پیگیری کنیم؟

زاکانی: کمتر از ۲۰ درصد مشکلات امروز ناشی از تحریم است
علیرضا زاکانی شهردار تهران در یک برنامه زنده تلویزیونی که از شبکه افق پخش شد، با اشاره به مشکلات و آثار تحریم ها بیان کرد: کمتر از ۲۰ درصد مشکلات امروز ناشی از تحریم است؛ مدیریت شهری را در حالی تحویل گرفتیم که شهرداری تهران دو سال و نیم در تنش مالی به سر می برد و حتی سال ۹۹ برای پرداخت حقوق کارکنان خود نیز مجبور به دریافت قرض شده بود اما در ۱۶ ماه گذشته ما یک ریال برای اداره شهر قرض نگرفتیم.

شریعتمداری در مورد زندانی شدن حمید نوری: به راحتی ماموران سوئدی را به ایران می‌آوریم و محاکمه می‌کنیم
مدیرمسئول روزنامه کیهان با توجه به بازداشت و زندانی کردن «حمید نوری» در سوئد می‌گوید: سوئدی‌ها باید بدانند همانگونه که افرادی همچون رهبر گروه ترورسیتی الاهوازیه را به ایران منتقل کرده و مجازات کردیم، همین کار را می توانیم با مأموران امنیتی شما انجام دهیم.

حکم «منع فعالیت» در فضای مجازی نماینده سابق مجلس
پروانه سلحشوری، نماینده سابق مجلس نوشت: از فعالیت رسانه‌ای منع شده ام. وکلای من تضمیمن داده اند که فعالیت نکنم و دیگر نباید بنویسم. گاهی فکر میکنم این هم نوعی کشتن و شکنجه است. من اینجا بس دلم تنگ است و هر سازی که می‌بینم بد آهنگ است.
بیاره توشه برداریم قدم درراه بی برگشت بگذاریم
ببینیم آسمان هر کجا آیا همین رنگ است؟

محکومیت علیرضا خوشبخت به پنج سال حبس قابل اجرا
علیرضا خوشبخت، روزنامه نگار و فعال سیاسی که پیش از این و در تاریخ ۳۱ شهریورماه به همراه همسرش بازداشت و پس از گذراندن ۹۴ روز به قید وثیقه آزاد شده بود، از سوی شعبه ۲۹ دادگاه انقلاب تهران به پنج سال حبس تعزیری قابل اجرا محکوم شد. این روزنامه‌نگار و فعال سیاسی به عنوان اتهامی اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور به پنج سال حبس تعزیری و همچنین به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به یک سال حبس تعزیری محکوم شده است. گفتنی است که بر اساس حکم صادره، اشد آن، یعنی پنج سال از این مدت مجازات قابل اجرا خواهد بود. /امتداد

«مژگان ایلانلو» به ده سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد
کارگردان مستند ساز و فعال اجتماعی امروز از سوی دادگاه انقلاب به ده سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد. بر اساس رای صادره از سوی قاضی افشاری، رییس شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب مژگان ایلانلو کارگردان مستند ساز به جرم اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور به مدت شش سال، فعالیت تبلیغی علیه نظام به مدت پانزده ماه، اخلال در نظم عمومی به مدت پانزده ماه و بابت تشویق به اعمال منافی به مدت پانزده ماه حبس تعزیری محکوم شده است. ۷۴ ضربه شلاق و پرداخت ۸۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت هم بخشی از این مجازات تعیین شده است.

احتمال تغییر در ریاست سازمان حج و زیارت
در حالی که تنها یازده ماه از حضور سیدصادق حسینی به عنوان رئیس سازمان حج و زیارت می‌گذرد، شنیده‌ها حاکی از تغییر ریاست این سازمان است. به گزارش رجانیوز در هفته‌های اخیر، خبر‌هایی مبنی بر تغییر ریاست سازمان حج و زیارت شنیده می‌شود و چند گزینه نیز برای تصدی سازمان حج و زیارت پیشنهاد شده که به گفته منابع آگاه، محمدحسین هادیان، مدیرکل حراست وزارت ارشاد به عنوان گزینه اصلی مطرح است. سیدصادق حسینی حدود یازده ماه است به عنوان ریاست سازمان حج و زیارت حضور دارد. پیش از این، علیرضا رشیدیان سه سال رئیس سازمان حج و زیارت بود. حمید محمدی، سعید اوحدی، سیداحمد موسوی، علی لیالی، مصطفی خاکسار قهرودی، سیداحمد زرهانی و محمدحسین رضایی، ریاست سازمان حج و زیارت را در سال‌های بعد از انقلاب بر عهده داشته‌اند.

کوثری: تحریم سپاه، هزینه سنگینی برای اروپایی‌ها  خواهد داشت
اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تلاش اتحادیه اروپا برای تحریم سپاه پاسداران و قرار دادن این نهاد انقلابی در لیست گروه‌های تروریستی گفت: اروپایی‌ها شکست‌های زیادی را از سپاه متحمل شده‌اند و اقدام آن‌ها برای تحریم سپاه پاسداران به خاطر عصبانیت آن‌ها از این شکست‌هاست. وی افزود: اروپایی‌ها باید بدانند که تحریم سپاه برای آن‌ها هزینه سنگینی خواهد داشت و آن‌ها متحمل ضرر و زیان زیادی در این باره خواهند شد. سپاه پاسداران امکانات و تشکیلات آن شفاف و روشن است و اتحادیه اروپا به جای تحریم سپاه باید گروهک‌هایی مانند گروهک منافقین را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد که نه کشور و نه سازمان و تشکیلات مشخصی دارند.

کوثری خاطرنشان کرد: ملت ایران هیچ‌گاه از حمایت خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برنمی‌دارد و این نهاد انقلابی همواره از حمایت‌های ملت ایران برخوردار بوده، هست و خواهد بود. اقدام اتحادیه اروپا در تحریم سپاه پاسداران بدون پاسخ نخواهد ماند و ما پاسخ لازم را به این اقدامشان خواهیم داد و ابتدا از طریق سفارتخانه‌های آن‌ها و در مرحله بعد اقداماتی را علیه منافع آن‌ها صورت خواهیم داد. /فارس

سعید سیف‌علی، مدیر مسئول «دیده‌بان ایران» آزاد شد
دیده‌بان ایران نوشت: عسل اسماعیل‌زاده از آزادی همسرش به قید وثیقه خبر داد. عسل اسماعیل‌زاده همسر مدیر مسئول سایت دیده‌بان ایران اظهار داشت: سعید سیف علی غروب دوشنبه ۲۶ دی ماه با قرار وثیقه یک میلیارد تومانی آزاد شد. گفتنی است، مدیر مسئول سایت دیده‌بان ایران روز شنبه هفدهم دی ماه پس از چند بار احضار به دادسرای اوین بازداشت شده بود.

انتقاد وزیر اطلاعات از «هجمه غیرمنصفانه اخیر به آقای دکتر شمخانی»
وزیر اطلاعات: وزارت اطلاعات مبارزه با عناصر نفوذی را در دستور کار دارد که با هماهنگی دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت دفاع و دبیرخانه شورای امنیت ملی و دستگاه قضایی منجر به دستگیری و مجازات فردی از جاسوسان شد که کشور‌های غربی هم به حمایت از این جاسوس پرداختند. خطیب افزود: هجمه اخیر صورت‌ گرفته به آقای دکتر شمخانی غیرمنصفانه بود و وی در حوزه امنیت ملی تلاش‌های ویژه‌ای داشته است. وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه دشمن با یک جنگ جهانی رسانه‌ای به‌دنبال در هم شکستن استقامت مردم ایران است، افزود: این بار هم با همکاری مردم و هم‌افزایی نیرو‌های نظامی، انتظامی، قضایی و امنیتی تحت تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب شاهد شکست دشمن هستیم. /تسنیم


میلاد علوی، خبرنگار «شرق»، آزاد شد
«شرق» از آزادی میلاد علوی، خبرنگار بازداشتی خبر داد. میلاد علوی خبرنگار شبکه شرق که یازده دی‌ماه با حضور در دادسرای اوین بازداشت شده بود به قید وثیقه از زندان اوین آزاد شد.

وبسایت حسن روحانی آغاز به کار کرد
وبسایت رسمی حسن روحانی آزمایشی آغاز به کار کرد. این پایگاه اطلاع‌رسانی، علاوه بر انتشار اخبار و مواضع رسمی حسن روحانی، رئیس‌جمهور سابق ایران، کارنامه دولت تدبیر و امید را نیز مرور می‌کند. هدف از راه‌اندازی این وبسایت، بازخوانی مواضع و انتشار روایات‌ ناگفته از دوران هشت ساله ریاست‌جمهوری حسن روحانی و میراث دولت یازدهم و دوازدهم، خاطرات رئیس‌جمهور سابق ایران از دوران نامزدی در انتخابات ۹۲ تا تشکیل دولت و فرازوفرود‌های دو دوره چهار ساله و تاریخ شفاهی اعضای کابینه و مدیران ارشد دولت تدبیر و امید است.


داماد یکی از سرکردگان ضد انقلاب خارج نشین بازداشت شد
دادستان تهران از دستگیری یکی از لیدر‌های ایجاد اغتشاشات اخیر در کشور خبر داد. یکی از لیدر‌های ایجاد اغتشاشات اخیر در کشور در عملیات پیچیده با دستور قضایی و از سوی فراجا شناسایی و بازداشت شد. این فرد از سرپل‌های برنامه ریزی و هماهنگی اغتشاشات در سراسر کشور بوده است. علی صالحی، دادستان تهران با اشاره به اینکه متهم از لیدر‌های اغتشاشات و از نزدیکان یکی از سرکردگان ضد انقلاب خارج نشین بوده است، گفت: از ابتدای بروز اغتشاشات در کشور گروهی با پوشش و عنوان جعلی جوانان محلات ایران با اعلام فراخوان و برنامه ریزی برای ایجاد آشوب در سراسر کشور پا به عرصه گذاشت. این گروه بر اساس رصد‌های دقیق و ردزنی‌های فنی سایبری فراجا ارتباط بدون واسطه‌اش با سرویس‌های جاسوسی آشکار شده و زیر چتر اطلاعاتی نیرو‌های امنیتی قرار گرفت. گروه مورد اشاره راهبرد خود را بهره‌برداری از ظرفیت اراذل و اوباش و وارد مدار کردن اراذل به اغتشاشات قرار داد. دادستان تهران گفت: افسر هادی سرویس جاسوسی با سرپل ارتباطی در تهران تماس گرفته و ضمن تعریف یک خط ارتباطی امن، تمام دستورها و فرامین را برای وی در تهران ارسال می‌کرد. /میزان


هشدار سخنگوی هیات رئیسه مجلس به پارلمان‌های اروپایی درباره سپاه
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر مصوبه‌ای علیه سپاه پاسداران با پاسخ قاطع و مصوبات متقابل مجلس ایران مواجه خواهد شد. سید نظام موسوی در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «اگرچه در عالم واقع، تحریم و تروریستی نامیدن سپاه پاسداران توسط کشور‌های غربی فاقد ارزش عملی و صرفا یک مانور تبلیغاتی پوچ و رذیلانه است، از منظر سیاسی، پارلمان‌های اروپایی بدانند هر مصوبه‌ای علیه سبزپوشان انقلاب با پاسخ قاطع و مصوبات متقابل مجلس ایران مواجه خواهد شد.» به گزارش ایسنا، کشور‌های غربی تمامی تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا به بهانه حمایت از ناآرامی‌های اخیر ایران، فشار تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی را تشدید کنند. کشور‌های اتحادیه اروپا به رهبری آلمان، فرانسه و هلند اعلام کرده اند که در حال بررسی قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی هستند.

کاردار ایران در لندن: کجا هستند بی. بی. سی فارسی و ⁧‫تروراینترنشنال؟
کاردار جمهوری اسلامی ایران در لندن با اشاره به اعتراف افسر پلیس لندن به جرایم جنسی و سکوت رسانه‌های معاند فارسی زبان، عنوان کرد: کجا هستند بی. بی. سی فارسی و ⁧‫تروراینترنشنال که کوچکترین گزارشی ارسال کنند تا چه رسد به حمایت از قربانیان؟ سیدمهدی حسینی متین کاردار جمهوری اسلامی ایران در لندن امشب (دوشنبه) ۲۶ دی ماه در توئیتی با اشاره به اعتراف افسر پلیس لندن به جرایم جنسی از جمله ۲۴ تجاوز به عنف و سکوت رسانه‌های معاند فارسی زبان نوشت: کجا هستند بی. بی. سی فارسی و ⁧‫تروراینترنشنال ‬⁩ (IranIntl) که کوچکترین گزارشی ارسال کنند تا چه رسد به حمایت از قربانیان! ‏وی افزود: ظاهراً اینجا پای منافع دولت فخیمه در میان است، نه منافع ملی مردم ایران که سنگش را به سینه می‌زنند! حسینی متین خبر اعتراف افسر پلیس لندن به جرایم جنسی از جمله ۲۴ تجاوز به عنف را بازنشر داده است. /فارس

مصرف عجیب بنزین در یک روز
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هر ساله در روزهای سرد زمستان شاهد کاهش مصرف بنزین بودیم اما نمی دانم امسال چه اتفاقی افتاده که شاهد رشد عجیب مصرف بنزین در دی‌ماه هستیم. در دی‌ماه مصرف عجیب ۱۱۸ میلیون لیتر بنزین را در یک روز شاهد بودیم، تعطیلی تعدادی از جایگاه‌های عرضه CNG موجب شد تا در روزهای اخیر ۷ میلیون لیتر به میزان مصرف روزانه بنزین کشور افزوده شود. متوسط مصرف بنزین از ابتدای سال تاکنون ۱۰۳.۵ میلیون لیتر در روز بوده که رقم بسیار بالایی است.

وزیر نفت: مردم یادشان است زمستان ۹۹ مشکل قطعی گاز داشتیم
وزیر نفت گفت: دولت سیزدهم، شهریور ۱۴۰۰ فعالیت و کار خود را شروع کرد، در همان بدو شروع کار همه می‌گفتند که تقریباً​ ۲۵۰ میلیون متر مکعب در روز ناترازی داریم، قطعاً​ اکثر کارشناسان می‌گفتند که دولت در شروع کارش با زمستان بسیار سختی باید دست و پنجه نرم کند. مردم یادشان است که در سال ۱۳۹۹ در زمستان، مشکل قطعی برق و قطعی گاز داشتیم. وزارت نفت در آغاز شروع کار دولت سیزدهم، جهادی یکسری اقدامات کوتاه مدتی را شروع کرد که زمستان ۱۴۰۰ مردم دچار قطعی گاز نشوند.

مقام مسئول: افزایش خرید بخاری برقی داشتیم اما گران نشد
رئیس اتحادیه فروشندگان و تولید‌کنندگان لوازم خانگی تهران بیان داشت: با توجه به افت فشار گاز، ‌قطعا تقاضای زیادی برای بخاری گازی در روزهای سرد نداشته‌ایم و قیمت این محصول هم تغییری نداشته اما در مورد بخاری برقی افزایش تقاضا و به عبارتی افزایش خرید داشته‌ایم، ولی قیمت‌ها افزایش نیافته است. در سال‌های گذشته با توجه به اینکه سرمای سخت نداشتیم در نتیجه تولیدات بخاری برقی به سختی به فروش می‌رسید؛ اما در روزهای گذشته با توجه به افت فشار گاز و افت دما، تقاضا برای خرید بخاری برقی افزایش یافته و قطعا این تقاضا در استان‌هایی که افت دمای بیشتری را داشته‌اند، بیشتر بوده است. 

نماینده مجلس: خودروهای ما عتقیه است که با گذر زمان قیمتشان بالا می‌رود
رشیدی عضو کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص انحصار خودرو در کشور، گفت: اینکه سخنگوی وزارت صمت می‌گوید ما انحصار نداریم باید دقت نظر در کلام کنند. در صحبتشان به خودروهای وارداتی اشاره شد. در بورس کالا کلمه‌ای را به نام کشف قیمت مطرح کردند؛ این یعنی خودروساز بلد نبوده که ۱۸۰ میلیون قیمت گذاشته و در بورس کالا کشف قیمت شده است؟ این اصطلاح برای عتیقه‌ها به کار می‌رود. البته خودروهای ما عتقیه است که با گذر زمان قیمتش بالا می‌رود. نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: نگرانی من از بورس کالا این است که این طرح توسط دست‌های پشت پرده ایجاد شده باشد تا خودروهای وارداتی با قیمت زیر یک میلیارد به دست مردم نرسد. اینکه می‌گویند انحصار نداریم درست نیست. این دلارها را برای واردات به چه کسی دادیم؟ چرا تعرفه را آنقدر بالا گرفتید؟ در ثانی مطمئن باشید خودروهای وارداتی حتما قیمتی که کشف می‌کنند، زیر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان نخواهد بود.

شناسایی ۱۳ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی
رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه سازمان امور مالیاتی در سال جاری ۲۹۰ فقره جرم مالیاتی ثبت کرده که ۶۳ مورد از آنها به صدور حکم منجر شده است، گفت: در چند فقره اول پرونده‌های فرار مالیاتی شرکت‌های صوری، حدود ۱۳ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی به تشخیص سازمان امور مالیاتی وجود داشته است. اخیراً یکی از افراد سرشناسی که شرکت صوری در حوزه فولاد فعالیت داشت، به پرداخت ۳۰۰ میلیارد تومان مالیات تمکین کرده است. همچنین پس از رسیدگی‌های سازمان مالیاتی، برای فردی که دارای معاملات صوری در حوزه نساجی و فاقد پرونده مالیاتی در این زمینه بود، مبلغ ۷۰۰ میلیارد تومان مالیات در نظر گرفته شد. منظور با بیان اینکه اطلاعاتی که سازمان امور مالیاتی از افرادی که فرار مالیاتی دارند به دست می‌آورد، عمدتاً با مشارکت نزدیک نهادهای نظارتی و قوه قضاییه و از طریق نیابت قضایی است، گفت: مجموعاً از اسفند سال گذشته تا امروز فرارهای مالیاتی ۶۲ شخص حقوقی در حال رسیدگی است و از این ناحیه حدود ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مالیات پیش‌بینی شده است.

مردم به دنبال خرید خانه های بدون سند هستند
عبدالله اوتادی، عضو هیات مدیره اتحادیه مشاوران املاک تهران از افزایش استقبال مردم از خرید واحد‌های بدون سند خبر داد و گفت: در حال حاضر واحد‌های بدون سند کمی ارزان‌تر هستند و مردم ریسک خرید واحد‌های بدون سند را می‌پذیرند و استقبال از خرید این واحد‌ها افزایش یافته است. از سوی دیگر خریدار می‌تواند در این معاملات ۱۰ الی ۲۰ درصد هزینه خرید را بعد از تحویل سند بپردازد و این خود مزیتی برای خرید این واحد‌ها محسوب می‌شود. /ایلنا

مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز: اگر چاره نشود، شرایط سال آینده سخت‌تر است
حمیدرضا عراقی مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز ایران گفت: در کشورهای اروپایی به موضوع مصرف بهینه انرژی توجه جدی می‌شود. خانه ای که یک اروپایی خریداری می‌کند بر مبنای انرژی قیمت گذاری شده است؛ یعنی متخصصان این حوزه پرت انرژی را قبل از فروش خانه ارزیابی می‌کنند؛ موضوعی که در ایران به آن توجه نمی‌شود و علی رغم اینکه قوانین در این حوزه وجود دارد اما عملا در حوزه اجرا غفلت صورت می‌گیرد. عراقی با اشاره به اهمیت بحث قیمت گذاری در حل اوضاع کنونی گفت: اگر تورم این میزان نبود به راحتی می‌توانستیم قیمت ها را تعیین کنیم. در مجلس ششم تصویب شد که قیمت‌ها هر سال ۲۰ درصد افزایش پیدا کند و در پنج سال قیمت ها به فوب خلیج فارس برسد اما عملا در مجلس هفتم تثبیت قیمت ها را اعلام کردند، در شرایط فعلی نیز امکان افزایش قیمت وجود ندارد؛ اما قیمت یک شاخص تاثیرگذار در این بخش است. وی با بیان اینکه اگر انرژی قیمت داشته باشد، تکنولوژی نیز مطرح می شود، گفت: راهکارهای مختلف برای حل شرایط موجود وجود دارد، بجد باید راه‌حل پیدا کنند، وگرنه به نظر من امسال سال خوبی است، ولی از سال های آینده اگر با همین روند پیش برویم، سال بعد مجدد مشکل خواهیم داشت، تولید بیشتر خوب است اما تولید بیشتر با این حجم مصرف پاسخگو نیست.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶۴
در انتظار بررسی: ۴۵
انتشار یافته: ۹۷
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
تروخدا دعوا نکنید باید با همه دوست بشیم حتی آمریکای نامرد اما دوستی با رعایت اصول دعوا و جنگ پوچه ارزشی نداره غربگداها هم باید روشون کار کنیم عقلشون زیاد بشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
این شریعتمداری وزیر اطلاعات است رئیس پلیس است فرمانده سپاه و ارتش است چه کاره هست ؟بابا خونه پرش تو یک روزنامه نگار درجه ۳هستی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
هیچ کدوم. عشقه هشق میفهمی؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
دختر دهه ۸۰ به اندازه حقوق من معلم فقط داره رفاهیات و اضافه کار نکرده میگیره بعد این وزیر بی کفایت ۱۸ ماهه معلمان رو سرگرم رتبه بندی که بیشتر حقه بندی هست کرده ، این رتبه بندی فقط به نفع نیروهای تازه کار هست و هیچ انگیزه ای برای نیروهای باسابقه ایجاد نمیکنه ، خواهشن این وزیر رو استیضاح کنید دیگه حالمون از دیدنش به هم میخوره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
چمران باید خجل باشه که نیست.به دختره ۱۸ ساله حرجی نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
واقعا برای معلمی که یکسال شده معوقات امتحانات رو پرداخت نکردن ولی میره کار آموزش و پرورش رو راه میندازه باید یا افتخار کرد یا برایش مناسف بور؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
آقای زاکانی درست گفته ۸۰ درصد بقیه مشکلات را مدیرانی چون ایشان بوجود آورده اند و می آورند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
جناب زاکانی! ۸۰درصد دیگر وجود مشکلات در کشور چیه ؟ ایام تبلیغات انتخابات که یه چیزایی فرموده بودید حالا همون نظرات رو انشاالله که قبول دارید؟ یا اون صحبت ها برای زمانی بود که کنار گود نشسته بودید و می گفتید لنگش کن.؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
باز هم شعار
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
ما آخرش نفهمیدیم تحریم سپاه توسط اتحادیه اروپا چه اهمیتی داره و چه ربطی به یه سازمان داره بعدش پاسخ سپاه برای این تحریم چه فایده ای برای سپاه داره واقعا عجیبه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
زاكاني : كمتر از ٢٠ درصد از مشكلات ناشي از تحريم است !!
--------------------
بنده هر وقت اسم جناب عليرضا زاكاني شهردار تهران به گوشم مي خورد ، فوري به ياد عبيد زاكاني ، شاعر ،لطيفه پرداز و بذله گو در قرن هشتم مي افتم ! مخصوصاً اكنون كه سخن جناب شهردار ديدم كه گفته اند كمتر از ٢٠ درصد از مشكلات ناشي از تحريم است ، بيشتر به ياد عبيد زاكاني افتادم ! اما خب ! عبيد زاكاني اگر بذله گو و شوخ طبع و لطيفه پرداز بوده ، تمام آن بذله گويي و شوخي روي حساب و كتاب بوده ،ً انشا الله اگر جناب زاكاني اگر گاه گاهي بخواهند بذله گو باشند ،و شوخي و يا لطيفه اي بيان كنند آن فرمايشات شوخ گونه روي حساب و كتاب باشد !!
-- ميگم برادر ! اگر ٢٠ درصد از مشكلات ناشي از تحريم باشد ، پس ٨٠ درصد از مشكلات ديگر ناشي از چيست ؟
-- نميدونم برادر ! ... من هم مثل خودت ... الله اعلم ... الله اعلم با لصواب !!
راغبی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
چرا قیمتها را آزاد نمی کنند و یارانه آن را به خود مردم نمی دهند تا حجم قاچاق کم شود و مصرف بی رویه هم مدیریت شود
در سال 90 که قیمت نان اصلاح و یارانه نان به مردم داده شد دور ریز نان بسیار کاهش یافت.
راه درست برای کاهش مصرف گاز واقعی کردن قیمت گاز و پرداخت یارانه آن به صورت مستقیم به خانوارهاست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
جناب وزیر نفت جهادی مازوت سوزاندید؟
بنده خدا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
کوثری: تحریم سپاه، هزینه سنگینی برای اروپایی‌ها در پی خواهد داشت:

سپاه را در ارتش ادقام کنید دیگر کسی به ارتش ملی کشور کاری ندارد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
ادغام
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۴:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آمریکا خودش ده تا ارتش داره از خصوصی و دولتی
فرهاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
زهی تاسف از این همه ظلم و بی عدالتی. بی گمان تاریخ تکرار خواهد شد.
یک شرکت نفتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
مدیرعامل سابق شرکت ملی گاز: اگر چاره نشود، شرایط سال آینده سخت‌تر است:

جناب عراقی عزیز اصل مشکل آنجاست که چهل سال پیش بجای اینکه تصمیم به گسترش شبکه انتقال گاز به کلان شهرها و دورترین نقاط صعبالعبور کشور بگیریم باید در محل های نزدیک منابع گازی نیروگاههای تولید برق گازی زده می شد و انتقال انرژی بصورت برق ولتاژبالا به اقصی نقاط کشور ارسال می شد که هم هزینه اولیه بسیار کمتری داشت و هم تعمیر و نگهداری آن هزینه اش خیلی کمتر بود و صدالبته خطرات انفجار شبکه گاز را هم نداشت.
از همه مهمتر مدیریت مصرف گاز بصورت یک منبع تولید انرژی در نیروگاههای صنعتی خیلی راحت تر از مدیریت مصرف گاز در منازل و توسط مردم عادی بود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
اخبار امروز این صفحه که همش تهدید و بگیر و ببند و بازداشت و منع فعالیت و خط و نشان است!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
این چه وضع اینترنته؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
حاج حسین تو غیر از هزینه تراشی کار مثبت دیگری هم برای کشور انجام دادی؟
بابک
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
آقای وزیر نفت سلام
شما گویا ،کمی دچار کهولت سن شده اید..دوره های قبل،،تمام شده..شما چه گلی به سر ملت گذاشتید؟؟
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
آقای روحانی اگر زورش به چیزی نمی رسد ...بهتر است به عرصه سیاست برنگردد ...در ریاست جمهوری زورش به چیزی نمی رسید ...چه برسد که بخواهد بیاید مجلس ...
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
دادستان میگه فرد دستگیر شده داماد فلانی است.نماینده مجلس پسرش از اعضای منافقینه و انگار نه انگار!!!
ناشناس
|
United States of America
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
آخه کاردار .... در لندن، مگه وظیفه بی بی سی و امثالهم پوشش اخبار انگستان هست؟؟؟
اسم شبکه نوشته فارسی، بعد شما دنبال چیز دیگری هستی؟ مثل صدا و سیمای خودمان، که همه خبری از دنیا پوشش میده غیر از اخبار ایران رو
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
جناب کوثری خواهشا از زمستان سرد چیزی نگو.تهدیدی که قدرت انجامش رو نداری فایده ای نداره
محمد یوسفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
جناب آقای شریعتمداری آوردن ماموران سوئدی پیش کش اگر می توانید خاوری را بیاورید
محمد یوسفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
جناب آقای شریعتمداری آوردن ماموران سوئدی پیش کش اگر می توانید خاوری را بیاورید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
شمخانی کی دکتر شد؟؟حداقل برای ارزش علم و ادب،حرمت قائل شوید!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
بقیه نماینده های دیگه مشکل خودرو را نمی بینند که همش باید آقای کوشکی پیگیر باشد؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
وزیر نفت: مردم یادشان است زمستان ۹۹ مشکل قطعی گاز داشتیم جناب اوجی الان این ازافتخارات هست یا مدیریت جهادی؟ جناب اوجی اگر درسال 99قطعی برق وگاز داشتیم برای این بود که هیچوقت دولت روحانی نیومد برق مراکز تولیدی وکارخانجات را قطع کند وبه منازل بدهد دران زمان هم تولید بود وهم ادارات ومراکزاموزشی 2ماه دوماه تعطیل نبودند الان شماها اومدید درتابستان برق کارخانجات و.... ا قطع کردید ومنازل دادید ازافتخارات هست؟ اگر امسال یعنی زمستان ادارات وکارخانجات ومراکز امورشی ودانشگاهی را تعطیل کردید وتا گاز به منازل برس افتخار ومدیریت جهادی مینامید؟ اگر این نوع اداره کردن را مدیریت جهادی میدانید باید عرض کنم عاقبت کشورواقتصاد وملت ازاین بدتر میشود ولی بهتر نمیشود
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۷
خوب شد شریعتمداری هشدار داد. حالا نوری آزاد میشه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
وقتی مجبوری از سایت های داخلی استفاده کنی تازه به قدرت فراگیری و آزادی بیان رسانه های اجتماعی خارجی پی میبری که در عرض چند ثانیه میتونی نظرت را بنویسی و نظرات دیگران را بدون فیلتر شدن بخونی
ارس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
شما تعدادی پمپ cng تعطیل نکردی تا جایی که من میبینم تمام پمپهای استانهای شمالی رو تعطیل کردی من هر روز باید با خودرو به سر کار برم و میبینم همه جایگهها نوشتن در دست تعمییر. شهر صنعتی رشت جزو معدود شهر صنعتی های بزرگ کشور میباشد(نه شهرک صنعتی) ولی هر روز یا از ساعت 11 گاز قطع میشه یا برق قطع میشه اکثر شرکتهای بزرگ مرخصی اجباری دادن.به چه عقلی گاز رو برای سوزاندن در منازل از سیستم حمل و نقل یا صنعتی حذف کردید فقط چون آستانه تحمل مردم اومده پایین؟ و دیگه نمیخواهید صدایی از کسی در بیاد؟شما میخواین بهره وری مصرف انرژی افزایش بدی؟ بسیارم عالی ولی با این روند کار 1 سال و 10 سال هم نیست کو تکنولوژی تولید خودرو کم مصرف کو تولید منازل استاندارد ؟ میدونید هزینه نصب پنجره دوجداره چنده؟ من به شخصه تو هزینه های پایه خودم موندم کو سرمایه گذاری در کشف و حمل و زیرساخت انرژی؟همیناست که صدای معترض بلند کرده و شما اونو کار بیگانه میدونید. در ضمن سلام مارو به نمایندگان مجلس(نه مردم) برسانید بگین نگران نباشن چون کسی نگران سخنان آقای رییسی نیست همینطور سخنان خودشان
ناشناس
|
United States of America
|
۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای زاکانی اگرمدیریت قبلی شهرداری مشکل درپرداخت خقوق هاداشت ومجبوربه قرض گرفتن شد درعوض هوافروشی نکرد که بد رابدترکند عوارض شهری راچندبرابرنکرد که فشارش به طبقه متوسط وکم درآمدجامعه واردشود همان کاری که متاسفانه درزمان حال صورت میگیرد اکنون همه خدمات شهری راگرانترکردندحتی عوارض طرح ترافیک و تراکم فروشی که مرزش برداشته شده بقول قدما خرج که ازکیسه مهمان بود حاتم طائی شدن آسان بود
حافظ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
این پر پرو سلحشوری هم خود ماجرایی ست خوب مخوای چی بنویسی؟

با این قلم مسمومت؟ برو بچه داریتو بکن
رضا اهوازی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
جناب شریعتمداری شما صاحب اختیاری تنگه هرمز رو ببند مامورین امنیتی دیگر کشورها رو تهدید به ربایش کن بی‌حجاب ها رو تهدید به اعدام کن تحریم تورم کمبود رو هم بنداز کردن این ملت بینوا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
با این حرفهای شریعتمداری اگر فردا روزی خون از دماغ یک سوئدی بیاد جمهوری اسلامی را متهم خواهند کرد.
ناشناس
|
France
|
۰۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
زور رییس جمهور و وزیر اطلاعات به یه عده نمیرسه. بعد انتظار دارین اوضاع مملکت درست باشه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای زاکانی راست می گویند
بررسی بفرمایید ببینید در ۱۶ ماه اخیرفقط تعرفه های صدور پروانه ساختمانی چند برابر شده است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
همانطور که دولت برای واگزاری معدن از بخش خصوصی عوارض می گیرد و هیچگاه مکان معدن را به مالکیت بخش خصوصی در نمی آورد باید در خصوص زمین هم همینکار را انجام دهد
درواقع مردم مالک ساختمان و بنا هستند ولی مالک زمین نیستند
اما دولت باید تا فرضاْ حدود ۱۰۰۰ متر زمین را بدون دریافت عوارض در اختیار هر ایرانی قرار دهد و بالای مثلا هزار متر را از او اجاره بگیرد و در مالکیت او نباشد
سعد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
ملیون ها خانه دراین کشور خالی است وخاک می‌خورد فقط یک مرد نیست این همه خانه خالی را سامان دهی کند،به عنوان مثال در بلوار معلم مشهد صد ها مجتمع خالی است نه می فروشد نه اجاره می دهد نه مالیات می دهد نه عوارضی شهرداری می دهد فقط برای پس از مرک ،نگهداری می‌کند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
ااقای کلانتری عملکرد خود شما جای هزار سوال داردش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
مملکت گل و بلبل ، اگر قرار بود که گاز و نفت وارد کنیم آنوقت دیدنی تر می شد وضعمون
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
شمخانی هم دکتر شد ؟!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
زاکانی رو میبینم یاد سهمیه می افتم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
دکتررر شمعخانی ؟!!!!!!!!
هپروتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
اگر حمید نوری آزاد نشه باید تتگه هرمز رو ببندیم
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۵:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
یکی عضو کمیسیون انرژی مجلس بپرسه
آیا ایشان و مسئولین انتظار نداشتند در زمستان برف بیاد که می فرمایند بارش های اخیر به مسئولین مجال نداده و این نشان عدم مدیریت نیست؟!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
از نوشتن اینهمه خبر خوب و شادی بخش ذوق مرگ شدم ، بازداشت،زندانی،دستگیر، و طبق معمول شریعتمداری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
کسانی که آتش به اختیاری رو در این کشور رواج دادند مجرم هستند و باید محاکمه شوند.
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
با تهدید و ارعاب کار به جایی نمی رود!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
کسی در کشور نیست به شریعتمداری بگویید تو حرف نزنی جی میشه
سید اسماعیل سبحانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
راهکارهای خوبی برای کاهش مصرف انرژی وجوددارد با تهدیدو افزایش قیمت کار درست نمیشود. چند سالی است بخاریهای فن دار کم مصرف ژاپنی که عموما دست دوم هستند با استقبال مردم روبروش ده و انصافا مصرف یک بخاری با ان بازدهی به یک پنجم بخاریهای گازی ایرانی میرسد . ترویج کرسی با لامپهای کم مصرف ژاپنی و ... مطمئن باشیم که هم مردم استقبال میکنند و هم دولتمردان کمتر وادار به کارهای بیهوده میشوند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
شریعتنداری رو بفرستید تنگه هرمز رو پلمپ کنه .
اروپا ما رو تحریم کرد
ناشناس
|
United States of America
|
۰۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
شریعتمداری بی خیال تنگه هرمز گذاشتن برای همین کار برو یک دوساعتی ببند بیا تنگه را
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
واقعیت این است که هر چه بدبختی و فلاکت می کشیم از تندروهایی است
که بقول عیسی کلانتری زور دولت روحانی به آنها نرسید و این فاجعه و فقر و بیکاری و تورم و فلاکت نیز نتیجه عملکرد آنهاست.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
خواندن این خبرها باعث نگرانی و دلشوره می شود. تماماً نشان میدهد که کشور در چه بحران عمیقی بسر می برد.
دانیال
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۰۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
حتی یک خبر دلگرم کننده در این قسمت وجود نداشت.
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
کوثری: تحریم سپاه، هزینه سنگینی برای اروپایی‌ها در پی خواهد داشت=زمستان سخت چي؟
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
وزیر اطلاعات حسن روحانی اصلا تجربه اطلاعاتی داشت دوما روحانی کسی بود که در زمستان نیروگاه برق بست و با اب سد برق تولید کرد و در تابستان ان فاجعه را بوجود اورد روحانی کسی بود که نذاشت گاز ذخیره کنیم مسکن بسازیم و هزاران کار دیگه ای که با بی تدبیری نکرد و الان دولت باید ماهی 15هزار میلیارد بدهی اورا بدهد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
فلیترینگ اینتر نت تاًثیر چندانی نداشته اکثرا از فیلتر شکنهای کارآمد استفاده می کنند و بغیر از این جریان اطلاع رسانی و انتشار اخبار از کانالهای دیگر نیز ادامه دارد. دولت با اینکار مردم را در زحمت انداخت ولی نتیجه مطلوب را نگرفت .
صدای ملت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
با سلام و احترام

حیف استاد محیط زیست . کاوه مدنی. واقعا ایران به این انسانها نیاز دارد و لی نخبه کشان همیشه به این مملکت آسیب زدن. همانطور که به امیرکبیر زدن
با این مدیریت ضعیف دولت ریسی در اقتصاد. دوران صد رحمت به روحانی خیلی زود شروع شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
زاکانی: کمتر از ۲۰ درصد مشکلات امروز ناشی از تحریم است

شما فعلا پله برقی های مترو را بدون رفع تحریم تعمییر کن
یک شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
من نمیدونم این چه هزینه ای است که مثل خنجر به پشت مردم میخوره تا اروپا ئی ها و آمریکائی ها؟؟؟
me
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
ده سال حبس برای یک کارگردان!!؟ به چه جرمی؟
ایران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای عراقی:
مباحث انرژی در ساختمان در دنیا فرق میکنه با ایران.سازمان نظام مهندسی مگر دنبال این کارهاست؟ فقط دنبال رانت و دروغ است حتی اهدنا صراط المستقیم را هم رعایت نمیکنیم.ا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اینقدر از شرایط بی خبره که نمیدونه وقتی cng برای خودروها قطع میشه راننده ها بنزین مصرف میکنن
ناشناس
|
France
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
زاکانی: کمتر از ۲۰ درصد مشکلات امروز ناشی از تحریم است
و بیش از 80 درصد آن هم به دست مسئولینی چون شماست!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
جناب وزیر نفت ، مطالب جنابعالی قابل قبول و راضی کننده نیست چه شما و چه وزیران قبلی و دولت‌ها حال و قبل مقصر هستید
کشور عزیزمان ایران مالک و صاحب رتبه دوم از زخیره گاز دنیاست
ولی بهر دلیل مشکل مالی ، مشکل تحریم ، مشکل سر کار نبودن متخصصین آزموده نه از نظر بهره برداری و نه از نظر بروز رسانی تاسیسات فنی از دنیا عقب مانده اید
با حرف که نمی شود مردم را قانع کرد آمار و جداول واقعی بدهید که چه بوده و چه کرده اید
مقایسه کنید که برای بروز رسانی تاسیسات و امکانات فنی چه نیازی دارید و بعد ببینید که در بودجه سال
۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ چه مبلغی برای گاز منظور شده
اعلام کندند چه درصدی نیاز به کارشناس خارجی و تاسیسات ساخت خارج دارید
حرف غیر مستند بقول قدیمی ها باد هواست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای کوثری این هزینه سنگین را ملت باید پرداخت کند نه اروپایی ها.
شهروند
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
کارگردان مستند ساز و فعال اجتماعی و 10 سال محکومیت خودتان نظرتان در مورد تیتر خبر چیست ؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقاي شريعتمدارى مث اينكه از بستن تنگه هرمز منصرف شدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
نماینده مجلس و سرعت اینترنت و انتقاد از رئیسی!مجلس منفعل و بی عمل در تاریخ مثل این مجلس دست و پا بسته نداشتیم ....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آخه برادر گرامی این چه حرفیه در این مقطع از زمان میزنی؟!!! اگر میتونیم خوب بدون سرو صدا بیاریم ولی اگر نمیشه چرا جو را متلاطم میکنید؟؟!!!
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای کوثری میشه بفرمایید اروپاییها چه شکستی ازشما متحمل شدند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
اروپا یخ نزد
ایران یخ زد
نماینده زابل در مجلس گفته : مردم روستاهای منطقه ما از فضولات دام ها برای گرمایش استفاده میکنن
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
وقتشه که سفارتخانه های کشورهای اروپائی معاند تسخیر شود
پاسخ ها
رضا اهوازی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
سفارت خونه ها رو تسخیر کنید،هزینشو که شما نمیدین امثال من بدبخت با دلار ۴۴ تومنی طلا دو میلیونی و پراید ۳۰۰ میلیونی میپردازم
علی
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
چه کاریه. همه سفارتخانه های همه کشورها رو ببندیم. مرزها رو هم بندیم. ازمون تافل و ایلتس هم که کنسل شده. هممون همین تو بمونیم. برق رو هم قطع کنید و مشکلات حل میشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
احسنت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
نه بابا وقتشه تنگه هرمز رو ببندیم و داغ زمستان گرم رو به دل اروپائی ها بذاریم.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای کاردار ایران در لندن، خودت میگی رسانه های فارسی زبان پس به اونا چه که کی اونجا به کی تجاوز کرده ؟؟ ایران رو دریاب . این رسانه ها خبر های ایران رو بازگو میکنن
رضایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
مصرف بنزین بخاطر این زیاد شد که گاز کشور که در حال قطع شدن هست کارخانه ها و نیروها ها رو هم برقشون رو قطع کردید تا گاز کمتر استفاده کنند خوب مردم می گن اگر برق رو هم قطع کنند پمپ بنزین کار نکنه چطور بنزین بزنن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
مصرف بنزین،صف گاز را ببینی تازه میفهمی همه آسنپ کار میکنند،الودگی و غیره هم کشک
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
تو عالم سیاست، بچه بازی و لجبازی و خود متفکر بینی و دیگران رو ساده و احمق بینی جایی نداره.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
سردار کوثری بفرمایند دقیقا اورپایی ها چه ضرری خواهند کرد !!!؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
از آنجا که پلیس در کشورهای غربی معصوم به حساب نمی آید سالانه دهها مورد محاکمه علنی برای رسیدگی به تخلف یا جرم و یا حتی جنایت انجام شده توسط مأموران پلیس انجام می شود و مواردی هم به محکومیت های سنگین منجر می شود.

و بر خلاف ادعای کاردار ما در لندن رسانه های غربی با حساسیت زیادی این موارد را پوشش داده اند و می دهند. چکار می شود کرد، این غربی ها هیچوقت به فکر آبروی خودشان نیستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای مثلا کاردار، خبر تجاوز ماموران در شبکه های انگلیس پخش شده و مشکلی از بابت انتشار خبر در این کشور وجود نداره. شبکه های بی بی سی فارسی و ایران اینتل هم کارشون انتشار اخبار مربوط به ایران هست نه انگلیس.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
تخصص گرایی جالب دولت انقلابی!!!؟ «احتمال تغییر در ریاست سازمان حج و زیارت و محمدحسین هادیان، مدیرکل حراست وزارت ارشاد به عنوان گزینه اصلی مطرح است»
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
رفع همه مشکلات کمبود گاز و برق و بنزین با واقعی شدن قیمت آنها حل می‌شود. مردم درکی از هزینه‌های بالای تولید آنها ندارند و چون ارزان است بیش از نرم جهانی مصرف می‌کنند. قیمت را واقعی کنند و برای جبران واقعی شدن قیمت به هر شخص معادل نرم مصرف یارانه مستقیم بدهند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
كاوه معدني فرار كرده؟جاسوس بوده؟رفته اسرائيل با موساد بوده؟بي گناه ؟گناهكاره؟چه خبره بالاخره؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای زاکانی: و 80% از ناکار آمدی و عدم تخصص مدیرانی چون شما
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
جناب پروانه سلحشوری
بهتره به مسائل مالی همسر شرکت نفتیشون رسیدگی کنند.
مسائل داخلی پیشکش
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقای مدیرعامل شرکت نفت وقتی یک مشت خودروی با تکنولوژی 30 سال پیش به مردم می فروشید انتظار کمتر از این را نباید داشت بنزین که اب نیست بگوئید مردم صرفه جویی کنند بنزین را ماشین مصرف می کنه و مردم بیشتر از شما دغدغه مصرف کمتر و کاهش هزینه ها را دارند
احمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
آقا جان وقتی اکثر پمپ های CNG قطعه و ماشینهای مسافرکش که شغلشون مسافرکشی هست چه داخل شهر و چه خارج شهر تو باکشون آب بریزن؟ خوب مجبورن بنزین بزنند دومین کشور تولید کننده گاز هستیم این بلا ها سرمون می ارید بعد هی بگید اروپایی ها زمستان سختی دارند الان شمال کشور خودمون گاز قطع شده
ارسلان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۲۸
درست میگی زاکانی ۸۰ درصدش تقصیر امثال توست.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
شهرستان خوی مصوبه مولدسازی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب دهه فجر حکومت پهلوی
وب گردی