بازدید 15769
سه هزار و دویست‌ و یکمین بسته ویژه خبری «تابناک»

جانشین فرمانده سپاه: انشاءالله آمریکایی‌ها فردا صبح می‌گویند: له شدیم / رئیس سازمان بورس: اتاق رئیس سازمان بورس اتاق شکنجه است / نقش عابدزاده و کریم باقری در آزادی پرویز برومند

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند المیادین: ادعای تهدید سردار قاآنی مبنی بر آغاز عملیات زمینی در شمال عراق صحت ندارد/ انتقاد یک روزنامه به معترضان؛ با چه منطقی زیدآبادی، عبدی و تاج‌زاده را طرد می‌کنید؟ / پروانه سلحشوری از فعالیت رسانه‌ای در فضای مجازی منع شد/ تشکیل دو تیپ نظامی برای حفاظت از مرز با ایران در منطقه کردستان عراق ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۵۲۵۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲ 29 November 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

 

المیادین: ادعای تهدید سردار قاآنی مبنی بر آغاز عملیات زمینی در شمال عراق صحت ندارد
شبکه خبری المیادین به نقل از برخی منابع ایرانی ادعای مطرح در روزنامه انگلیسی فایننشال تایمز درباره ایران را رد کرد. این روزنامه انگلیسی اخیرا ادعا کرده بود که سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان سفر به بغداد، تهدید کرده بود که در صورت عدم جلوگیری از نفوذ تروریست‌های تجزیه طلب به داخل خاک ایران، تهران عملیات زمینی در شمال عراق را آغاز خواهد کرد. شبکه المیادین گزارش داد که این ادعا‌ها به هیچ عنوان صحت نداشته و سردار قاآنی در جریان دیدار با مسئولان عراقی، چنین اظهاراتی را مطرح نکرده است. این منابع تاکید کردند که فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران همچنین هیچ تهدیدی مبنی بر حمله زمینی یا غیرزمینی به شمال عراق را مطرح نکرده است.

انتقاد یک روزنامه به معترضان؛ با چه منطقی زیدآبادی، عبدی و تاج‌زاده را طرد می‌کنید؟
روزنامه همدلی در سرمقاله امروز خود به قلم، ولی الله شجاع‌پوریان از طرد شدن افرادی، چون احمد زیدآبادی، مصطفی تاج‌زاده، عباس عبدی و سیدمحمد خاتمی از سوی مردم و حاکمیت انتقاد کرده و خواستار اندکی صبر و تامل و مدارا شده است. به گزارش همدلی، آنچه آدمی را به واهمه می‌دارد، نحوه رفتار بخشی از جامعه است که درست یا غلط امروز مدیریت افکار عمومی را در فضای مجازی و رسانه‌ای به‌دست گرفته‌اند. افرادی که حتی توان گفت‌وگو و تفاهم با مدعیان ومدافعان گفت‌وگو مانند زیدآبادی و تاج‌زاده را ندارند؛ چه برسد به ایرانی که پر از تنوع و تکثر سلیقه و فکر و نظر است. از همین منظر است که سوالاتی خود را نشان می‌دهد که مگر می‌توان دم از آزادی و توسعه و دموکراسی زد، اما امثال این افراد که در چند دهه اخیر نشان داده اند که پرچم‌دار گفت‌وگو، آزادی‌خواهی، خیرخواهی و توسعه سیاسی هستند، به گوشه رینگ سیاست پرتاب کرد؟

در ادامه این مطلب آمده است: اگر بر حاکمیت فعلی این نقد وارد است که سال‌هاست ایران‌دوستان و خیرخواهانی، چون تاج‌زاده و زیدآبادی و خاتمی و حجاریان و عبدی و دیگران را از دایره تصمیم‌گیری به حاشیه رانده و عرصه را برای تخریب وتضعیف سرمایه‌های ملی باز گذاشته، اما آنانی که این روز‌ها دل در گرو زن، زندگی آزادی و مرد، میهن، آبادی دارند با چه منطق و استدلالی سعی در از میدان به‌ در کردن این شخصیت‌های ایران‌دوست و خیرخواه دارند؟ در همین روز‌های سرشار از التهاب و نفرت و خشونت، اندکی تامل و صبر و مدارا لازم است.

پروانه سلحشوری از فعالیت رسانه‌ای در فضای مجازی منع شد
محمد علی کامفیروزی وکیل مدافع پروانه سلحشوری از منع فعالیت رسانه‌ای در فضای مجازی این نماینده سابق مجلس خبر داد. این وکیل دادگستری در توئیتی نوشت: دیروز با موکلم، پروانه سلحشوری، به شعبه ۳ دادسرای اوین رفتیم. اتهامات اجتماع و تبانی و فعالیت تبلیغی به موکلم تفهیم و آخرین دفاع اخذ و ایشان با وثیقه و قرار نظارت قضایی «منع فعالیت رسانه‌ای مرتبط با جرایم ارتکابی در فضای مجازی» آزاد شد. ما به این قرار نظارت غیرقانونی اعتراض کردیم.

تشکیل دو تیپ نظامی برای حفاظت از مرز با ایران در منطقه کردستان عراق
کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق از تشکیل دو تیپ نظامی در منطقه کردستان با بودجه دولت مرکزی این کشور به منظور حفاظت از مرز مشترک با ایران خبر داد. «سکفان سندی» معاون کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق، روز دوشنبه، از تشکیل دو تیپ نظامی جدید برای حفاظت از مرز‌های مشترک منطقه کردستان عراق با ایران با استفاده از بودجه دولت مرکزی عراق خبر داد. به نوشته وبگاه «شفق نیوز»، این اقدام در پی تصمیم صادره پس از نشست شورای وزارتی امنیت ملی عراق به ریاست «محمد شیاع السودانی» نخست وزیر این کشور صورت می‌گیرد. در این نشست بر ضرورت اجرای طرح بازاستقرار نیرو‌های مرزبانی عراق و تقویت پاسگاه‌های مرزی در طول مرز‌های مشترک با ایران و ترکیه تأکید شده بود. به گفته سندی، این دو تیپ نظامی متشکل از ساکنان کردستان عراق خواهند بود و منابع مالی برای تشکیل آن‌ها از بودجه دولت فدرال اختصاص خواهد یافت. بنابر این گزارش، نیرو‌های دو تیپ مذکور پس از تشکیل در مرز‌های منطقه کردستان عراق مستقر خواهند شد.

عطوان: امشب پرچم ایران را بالا می‌برم
یک نویسنده و تحلیلگر سیاسی جهان عرب در پیامی ویدیویی برای تیم ملی فوتبال کشورمان آرزوی موفقیت کرد و گفت که امیدوارم ایران در مسابقه امشب مقابل آمریکا پیروز شود. عبدالباری عطوان، نویسنده و تحلیلگر سرشناس جهان عرب در اظهاراتی با اشاره به تحریم‌ها و ظلم‌هایی که آمریکا علیه کشور‌های عربی از جمله فلسطین، عراق، لیبی، لبنان و سوریه انجام داد گفت که من از آمریکا به دلیل این همه اقدامات بدم می‌آید و در مسابقه فوتبال امشب میان ایران و آمریکا در جام جهانی قطر ایران را تشویق خواهم کرد و هر انسان عربی باید از ایران طرفداری کند. وی گفت که آمریکا سال هاست سرزمین‌های ما را اشغال و کشور‌های ما را تحریم کرده و منابع و ثروت ما را به سرقت می‌برد ما چگونه می‌توانیم تیمش را تشویق کنیم. عطوان گفت که من یک عرب مسلمان هستم و به عرب بودنم افتخار می‌کنم، اما فرقه گرا نیستم و همانگونه که پرچم کشور‌های عربی مانند عربستان، قطر، تونس و مراکش را بالا بردم امشب پرچم ایران را بالا می‌برم.

باقری به قطر سفر کرد
علی باقری، معاون سیاسی وزارت امور خارجه و مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای کشورمان به دعوت همتای قطری خود صبح امروز وارد دوحه شد. در این سفر وی با مقام‌های قطری درباره روابط دوجانبه و موضوعات منطقه‌ای و بین‌المللی گفت‌وگو خواهد کرد. به گزارش مهر، علی باقری در تیرماه سال جاری برای دور جدید مذاکرات هسته‌ای برای احیای برجام به قطر رفته بود، اما خروجی مشخصی از این مذاکرات حاصل نشد.

ادعایی درباره اقدام عجیب دولت عراق در تغییر نام خلیج فارس
دولت عراق در اقدامی عجیب در اطلاعیه شب گذشته خود از عنوانی برای «خلیج فارس» استفاده کرد که با نام رسمی و تاریخی و بین المللی این منطقه جغرافیایی منافات دارد. در بیانیه رسمی مصوبات دولت عراق که شب گذشته به ریاست شیاع السودانی برگزار شد، در بند مخصوص به اختصاص بودجه به تیم ملی عراق برای شرکت در جام کشور‌های عربی در بصره از عبارت «خلیج عربی» استفاده شده است. این اقدام پیش از سفر الشیاع السودانی به تهران بر شگفتی ناظران افزوده است. در این حال هنوز معلوم نیست آیا این اقدام ناشی از یک خطای سهوی در تایپ نام خلیج فارس بوده و یا تعمدی در کار بوده است. /شفقنا

جانشین فرمانده سپاه: ان‌شاءالله آمریکایی‌ها فردا صبح می‌گویند: له شدیم
جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: ان‌شاءالله پیروز می‌شویم. قطعا وقتی همه مجموعه‌های ما از جمله بچه‌های تیم فوتبال ما غیرت ایرانی‌شان را به کار گیرند، پیروز می‌شوند. اگر مثل بازی ولز بازی کنند، حتما پیروز می‌شویم. ولز قوی‌تر از آمریکاست. یکی از بازیکنان ولز به نام "گرت بیل" مات و مبهوت شده بود از بازی و گفته بود که "له شدیم" و ان‌شاءالله آمریکایی‌ها هم فردا صبح می‌گویند که "له شدیم".

بازگشت وریا غفوری به تمرینات فولاد
با پیگیری‌های صورت گرفته و مساعدت مسئولان، مشکل بازیکن تیم فولاد رفع شد. به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، به اطلاع هواداران می‌رساند با پیگیری‌های دولت محترم و به ویژه معاون اول رئیس جمهور، پیش از ظهر امروز سه شنبه ۸ آذر مشکل پیش آمده برای وریا غفوری رفع و این بازیکن تیم بزرگسالان باشگاه فولاد خوزستان به زودی به تمرینات تیم می‌پیوندد.

 

بازگشت سکه به کانال ۱۶
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (سه‌شنبه، هشتم آذرماه) با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته ۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد.

اتاق رئیس سازمان بورس اتاق شکنجه است
عشقی رییس سازمان بورس در پاسخ به سوال ایرنا در خصوص استعفای خود شفاف سازی کرد و گفت: رفتن بنده از سازمان برای روسای سازمان شیرین است. وی اظهار داشت: اتاق رئیس سازمان به خصوص طی یکی دو سال اخیر اتاق شکنجه بوده است. تصور بنده به این صورت بود که شاید کناره‌گیری ام از سازمان به نفع بازار سرمایه باشد، اما همه اعضای شورا به اتفاق با این استعفا مخالفت کردند و منتفی شد. رییس سازمان بورس ادامه داد: این مساله باعث شد تا هیچ اسمی از شورا برده نشود و صحبت های مطرح یک اشتباه خبری بود. وی در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه آیا فشاری از سوی مجلس برای استعفا اعمال شده است یا خیر، ادامه داد: با مجلس در تعامل هستیم و این گونه نیست که مجلس برای استعفا فشاری وارد کرده باشد. عشقی اضافه‌کرد: سازمان بورس یک نهاد حرفه‌ای و تخصصی است که امید می‌رود رسانه‌ها نیز کمک کنند تا به اقدامات اصلی در این سازمان بپردازیم.

موضع وزیر کار درباره قراردادهای سفید امضا
سیدصولت مرتضوی از رصد فرصت‌های شغلی خبر داد و گفت: ستاد وزارتخانه و دستگاه‌های نظارتی از جمله بانک مرکزی فرصت‌های شغلی ایجادشده را دقیقا رصد می کنند و راستی آزمایی فرصت‌های شغلی ایجادشده از درصد بالایی برخوردار است و امیدواریم آنچه وزارتخانه وعده کرده است عملی شود. به گفته مرتضوی یکی از مهمترین ماموریت‌های وزارت کار، برنامه ریزی و نظارت و ایجاد اشتغال است که تلاش می کنیم به این وظیفه و ماموریت جامه عمل بپوشانیم. وزیر کار درعین حال در پاسخ به سوالی درباره معضل انعقاد قراردادهای سفید امضا و ساماندهی آن گفت: اساسا قرارداد سفید امضا هیچ مبنای حقوقی و اجرایی ندارد و اگر قرارداد سفید، امضا شود، طرف قراردادی که دچار خسارت شده باید از طریق مراجع رسمی برای استیفای حقوقش اقدام کند لذا همکاران ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف هستند که در این خصوص همکاری کنند.

واردات قطعات فرانسوی خودرو هم ممنوع شد؟
رئیس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان کشور در پاسخ به این که آیا تحریم واردات خودروهای فرانسوی تاثیری در واردات قطعات این خودروها نیز دارد، گفت: واردات خودروهای فرانسوی از سوی ایران تحریم شد اما واردات این قطعات تحریم نشده و منعی برای واردات آن وجود ندارد. وی بیان داشت: با توجه به اینکه خودروهای فرانسوی پیش از این در کشور تولید می شد؛ بنابراین، بخش بیشتر قطعات مورد نیاز این خودروها اکنون در کشور تولید می شود و مشکلی در تامین این قطعات وجود ندارد. 

برای تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت، خردادماه به دولت نامه زدیم
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: ۲۲ خرداد سال جاری به دولت نامه زدیم تا موضوع جاماندگان سهام عدالت را تعیین تکلیف کند زیرا حدود ۳.۵ میلیون جامانده سهام عدالت هستند که حدود ۱۰ میلیون تومان برای هر فرد و در مجموع ۳۵ همت در نظر گرفته شده است؛ این سه و نیم میلیون نفر از مددجویان کمیته امداد و وزارت رفاه هستند.

نقش عابدزاده و کریم باقری در آزادی پرویز برومند
پرویز برومند با دستور دادستان تهران با قرار وثیقه آزاد شد. قوه قضاییه اعلام کرد: احمدرضا عابدزاده، کریم باقری و علی فتح الله زاده با حضور در دفتر دادستان تهران در پیگیری پرونده پرویز برومند دروازه بان اسبق تیم استقلال خواهان مساعدت قانونی و بررسی مجدد این پرونده شدند و دادستان تهران ضمن توضیح ابعاد پرونده و بررسی تاسیسات قانونی، قرار بازداشت برومند را تبدیل و دستور آزادی وی را با قرار وثیقه صادر کرد. پرویز برومند چندی پیش که در اغتشاشات یکی از خیابان‌های تهران حضور داشت، بازداشت شده بود.

سردار حاجی‌زاده: در وقایع اخیر بیش از ۳۰۰ جان باخته و شهید داریم
سردار حاجی زاده در مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه شهید رجایی تاکید کرد: «فریب خوردگان اغتشاشات ضدانقلاب نیستند. فرزندان ما و جزو مردم ما هستند؛ این نشان می‌دهد که ما خلأ داریم. آن‌ها باید توجیه بشوند. باید دشمن را بشناسند.» او افزود: با همه این مشکلاتی که داریم تعجب می‌کنم چرا در دانشگاه‌ها و آموزش و پرورش درسی با عنوان دشمن‌شناسی نباید داشته باشیم. حاجی زاده گفت: بیش از ۳۰۰ تن در این دو ماه کشته و شهید شدند، چون دشمن را از خودی تشخیص ندادیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه: در فضای دانشگاهی و بیمارستان‌ها نباید تسلیم وضعیت شویم
حجت‌الاسلام حاج صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مواظب باشید، فضای کشور شما را منفعل نکند. ما یاد گرفتیم تغییر بدهیم نه اینکه فضا ما را تغییر دهد. اگر رعایت حجاب در جامعه کمرنگ شده، در مراکز شما نباید این اتفاق بیفتد و چارچوب ها کمرنگ شود. در اوج فداکاری و خدمتگزاری باید بر سر اصول و چارچوب بایستیم. در فضای دانشگاهی و بیمارستان ها نباید تسلیم وضعیت شویم.

 

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۷۲
در انتظار بررسی: ۲۶
انتشار یافته: ۴۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
متشکرم از دولت سریع فوری انقلابی،که اجازه نداد سکه بشه 18میلیون!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
عجب
همه فوتبالی شدن
محمود‌
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
این‌ فوتبالی‌ که تا دیروز‌ بسیاری‌ از اقایون‌ بدیده‌ حقارت‌ و تمسخر‌ و نماد‌ غرب و لاابالی‌ گری‌ به آن نگاه میکردن‌ الان شده‌ ابزار‌ سیاسی‌ و عقده‌ گشایی‌ !
بابا‌ ورزش‌ ابزار‌ دوستی‌ و صحنه های بین المللی‌ ورزشی‌ عرصه‌ نزدیک شدن‌ دلهای مردمان‌ دنیاست‌ نه تسویه حساب‌ سیاسی‌ !
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
جناب عشقی عزیز و محترم
من قول میدم که اگر به عشقی کارکردنتون در سازمان بورس ،همچنان ادامه بدین
باورکنین که هیچ ارگانی هم براتون مزاحمت ایجاد نمیکنه و واقعا هم ،،کسی دلش نخواهد خواست که هیچوقت ،،اسم استعفا رو بیارین
انرژی اصلی تمام چرخه افرینش عشقه و تمام
در پناه عشق ذات اقدس خداوندی
صدر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
آقای تاجزاده را معترضان طرد کرده اند؟ شما انگار ایران زندگی نمی کنید. الان چه گروهی تاجزاده را زندانی کرده اند؟
یک عده ای از هر آبی می خواهند ماهی بگیرند.
الان هم حمایت از تیم ملی را بهانه کرده اند و در حالی که بسیاری از مردم طعم گوشت از یادشان رفته با پول این مردم سفر قطر را جایگزین شابدالعظبم کرده اند و جیب هتل دار های قطر را پر می کنند.
صدرا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
آقای باقری، شما دیگر عادت به هتل های پنج ستاره اتریش و بقیه کشور های اروپایی کرده اید. این سفر بی مقدار قطر را بگذارید برای بچه های پایین. گناه دارند. به شرط اینکه بعدش شیطنت نکنند و برای سیمونی به ترکیه و اروپا نروند.
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
عالی
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
قبل ار بازی بریم پشت بام مرگ بر آمریکا بگوییم جوری که صدایمان به قطر برسه.خیلی خوبه
محمدرضا بهشتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
بازی زیبا و هیجان انگیز فوتبال را با خون سیاست قرمز نکنید ورزش فراتر از سیاست است و زیزبنای صلح و دوستی است اصلا ورزش درست شده که کینه و عداوت و دلخوری از بین برود نه اینکه کینه ورزی را زیاد کند فوتبال ببینیم و فارغ از هر گونه مرزبندی از تمایش لذت ببریم برد و باخت را باهم ببنینم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
اندر حكايت حكيم ژاپني !
----------------------
چنان خواندم كه حكيم ژاپني در گوشه اي از صحرا در كلبه اي مشغول مراقبه بود ، روزي مردي پيش او رفت و گفت : اي حكيم مرا به شاگردي بپذير !
حكيم ، با تكه چوبي خطي روي زمين كشيد و گفت : اي مرد حالا اين خط را كوتاه كن ! مرد با دستش قسمتي از خط را پاك نمود ، حكيم گفت : برو سال ديگر بيا ! سال ديگر مرد آمد و باز حكيم خطي روي زمين كشيد و گفت : اين خط را كوتاه كن ، آن شخص مثل سال قبل قسمتي از خط را با دست پاك كرد تا خط كوتاه تر شود ! حكيم بازهم گفت : برو سال ديگر بيا ! سال سوم حكيم بازهم خطي روي زمين كشيد و ازآن مرد خواست كه آن خط را كوتاه كند ، آن شخص خواست مثل دو سال قبل بازهم با پاك كردن قسمتي از خط آن را كوتاه تر كند كه حكيم دست او را گرفت و گفت : صبر كن ! من خودم خط را كوتاه خواهم كرد ، سپس خود حكيم خطي بزرك تر در كنار خط اول كشيد و گفت : اي مرد ! ببين حالا خط اولي كوتاه تر شد. !! سپس حكيم به آن مرد گفت : اصل اول آن است كه با كوتاه كردن كسي ما بلند نمي شويم ، بلكه با بزرك شدن خودمان است كه كسي را كوتاه تر كرده ايم !! و ....
--- ميگم عجب حكايتي ! شايد همين اصل شده اصلي مهم در فر هنگ مردم ژاپن كه امروزه اين جوري دارند در ميدان صنعت در دنيا يكه تازي مي كنند و همه مردم ممالك جهان خواهان اجناس ژاپن و... ببخشيد ! گوشي ام زنك خورد ! ... معذرت ... با اجازه !!
-- ببخشيد برادر ! بقيه ماجرا ... ؟
-- ديگه بقيه اش اينه كه خودتان از اين حكايت نتيجه گيري نماييد ! ... بازهم با عرض معذرت !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
ماحصل این خبرها وضعیتی بهتر از حال روز فعلی کشور نمی توان انتظار داشت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
سردار اگر باختیم هم نگران نباشید کیهان با این تیتر . ایران در مقابل اروپا و آمریکا و اسرائیل معاندین و منافقین ....با دو گل خورده پیروز شد .جبران می کند
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
بازگشت سه به کانال ۱۶ میلیون تومان !!!
دیروز هر قطعه سکه به مبلغ ۱۶۹۹۹۹۹۹ تومان معامله شد و به این ترتیب سکه به کانال ۱۶ میلیونی بازگشت !!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
وکیل پروانه سلحشور شاکی است که چرا به موکل وی اجازه دروغ و سخن بدون سند و تخریب اذهان عمومی داده نمی شود.
خیلی پر رو هستند این هایی که هم از توبره می خورند هم از آخور.
هم حقوق مجلسی می گیرند
هم تخریب اذهان عمومی می کنند و سند هم نمی دهند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
سایبری ها فعال شدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
مگر شما و دوستان شما دنبال ایرانی هستند که بدون مشکل باشد؟ که می‌گویید طرد نشوید؟!!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
الان می گویند به این فرد مصری سردبیر پول دادن تا طرفدار ایران شود خخخخخه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
آن انشالله که می گوئید خالق مردم آمریکا هم هست پس هر تیمی که شایسته بود برنده می شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
با فوتبال شکم گرسنه سیر نمی شه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
مسولان لطف کنند و عرضه رقابتهای دوستانه و مفرح ورزش

و خصوصا ورزش های دسته جمعی مثل فوتبال را به سیاست

آلوده نکنند

و بدانند که ورزش برای تحکیم دوستی و رفاقت های طولانی

انسانی بهمراه رقابت سالم و لذت بخش انجام میگیرد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
اقای سردار سپاه فوتبال برد و باخت و مساوی دارد.در هر بازی نه برنده ابر قدرت میشود و نه بازنده ذلیل و درمانده!!!
سعیدی
|
United States of America
|
۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
روزنامه همدلی در سرمقاله امروز خود به قلم، ولی الله شجاع‌پوریان …… خیرخواهانی، چون تاج‌زاده و زیدآبادی و خاتمی و حجاریان و عبدی و دیگران را ….به محض تمام شدن مطلب بالا بلافاصله گفته می شود پروانه سلحشوری از فعالیت رسانه ای در فضای مجازی منع شد…. این علت این چرایی سئوالی است که نویسنده پرسیده است.
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
بازگشت سکه به کانال 16 میلیون!!! قیمت: 16900!!!
واقعا اقای رئیسی با این وضع مملکت داری باید خجالت بکشه و از شرمندگی آب بشه
شهروند
|
France
|
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
فوتبال ورزش است برای دوستی مردمان نه له کردن!!
پاسخ ها
نژاد آریآئی
| United States of America |
۱۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
احسنت
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
اقدام عجیب دولت عراق نیست.
حتی کسی مانند حکیم که همه جوره ایران براش سنگ تمام گذاشت و کلی امکانات توی ایران داشت از نام خلیج فارس استفاده نمی کرد این رو خودم به حرفاش گوش دادم فهمیدم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
علاقه ی مسئولان ما به ایشالله ماشالله تمامی ندارد!
عباس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
آمریکا واقعا له شد. نتیجه سیاسی کردن موضوعات
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
فعلا مردم دارن له میشن
هر چند تو این بازی هم ایران بردی نداشت!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
هه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
به جانشین فرمانده سپاه اطلاع دهید که پبش بینی ایشان کاملا درست بود و له شدیم !!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
از نظر تابناک، قیمت ۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان سکه یعنی بازگشت به کانال ۱۶ میلیون !
خدایا ما را بکش از دست اینها
پاسخ ها
محمد
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
الهی امین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
مطمئن باشید که ذکر عبارت خلیج عربی بجای خلیج فارس نوسط خبرگزاری های عراقی به هیچوجه اشتباه تایپی نبوده چون لغات "عربی" و "فارس" هیچگونه تشابه دیکته ای با هم ندارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
تا کی نمیخواهیم درک کنیم که عراق دوست ما نیست .
من خودم فارس نیستم ؛ ولی روی کلمه خلیج فارس خیلی حساسم .
اموزگار
|
Canada
|
۰۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
جانشین محترم مسابقات ورزشی برای دوستی ملتها ایجاد شد وکاری به سیاست نداره دوستی درسیاست جایی ندارد بخصوص با اعراب وروسیه نمونه عربهاطرفداری حماص از صدام نمونه روسیه نه تنها صدام را به امریکا فروخت بلکه به دروغ بش گفت امریکا حمله نمیکنه تنها وتنها وبازهم صدبار تنها پشتیبانی صادق پشت هردولتی ملته اگر دولت خدمتگزار تمام ملت بدون تفاوت باشد عراق را بااین کلمه توجیح نکنید بزودی خواهید فهمید
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
درسی با عنوان دشمن‌شناسی!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
سالها فرصت سوزی .مردم را به خاک سیاه نشانده.خواص به ثروت ومردم عادی به فقر وگرفتاری.کلاهتان را بالاتر بگذارید.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
جانشین فرمانده سپاه بهتر است در این اوضاع دست از بیان این موضوعات خفیف بردارد
من نمی خواهم به فوتبال دوستان جسارت کنم اما
واقعیت مردم این است که تا وقتی یک درآمد خوب و زندگی آبرومند نداشته باشند اساسا فوتبال برای آنها مهم نیست و افراط در آن مناسب نیست و در واقع یک شادی کاذب و یک پیروزی ظاهری است که برد و باخت آن شاید در ظاهر مهم باشد اما در اساس و بنیان زیاد تفاوتی نمی کند
مهم این است که مردم در اقتصاد و زیر تورم له نشوند و کشور از لحاظ توسعه اقتصادی و رفاهی دست برتری نسبت به دیگر کشورها داشته باشد و برد واقعی یعنی همین که متاسفانه ما همیشه بازنده نسبت به دیگر کشورها هستیم مگر چند تا کشور در آخر جدول
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
اقایرمعاون دیدی دوباره اشتباه قضاوت کردی و باختیم از امریکا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
جانشین فرمانده سپاه: ان‌شاءالله آمریکایی‌ها فردا صبح می‌گویند: له شدیم.!!!!! !بهتر نیست لحن خود را عوض کنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۹
فوتبال میدان عمل هست و نه حرف
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # مبطلات روزه # دعای روز نهم رمضان
وب گردی