بازدید 68901

تخمه برای کبد چرب مضر می باشد

تخمه دانه‌ های پر چربی یا پر پروتئین گیاهان است که معمولاً به صورت بو داده و گاهی خام خورده می‌ شود و برای سلامتی هم مفید است. تخمه بسیار مغذی است و به دلیل داشتن کلسیم، پروتئین و پتاسیم، جایگاه ویژه‌ای در رژیم غذایی افراد دارد.
کد خبر: ۱۱۴۷۵۴۲
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰ 27 October 2022

تخمه برای کبد چرب

چربی های موجود در تخمه آفتابگردان، چربی هایی است که برای کبد چرب مفید می باشد و ضرری به بدن ما نخواهد رساند اما این در زمانی ممکن است که به مقدار درست مصرف شود. بنابراین تخمه برای کبد چرب ضرری ندارد.

ویتامین های A،D و املاح معدنی موجود در این تخمه به سلامت کبد کمک بسیار زیادی می کند .

این املاح به دلیل سم زدایی که برای کبد انجام می دهند، به درمان کبد چرب کمک می کنند.

تخمه برای کبد چرب مضر می باشد

طبع بادام درختی

بادام دارای خواص بسیار زیادی برای بدن می باشد و مقادیر زیادی از املاح و مواد معدنی مانند پتاسیم، کلسیم و آهن می باشد طبع بادام درختی گرم است و در دو نوع شیرین و تلخ رشد و برداشت می شود.

این محصول در واقع یک میوه ی آلویی به شمار می رود که پوسته ی ضخیم بادام سبب می شود تا در برابر آفت ها و میکروب ها در امان بماند.

تخمه برای کبد چرب مضر می باشد

سیر سبز

لازم به ذکر است بدانیم زمان کاشت و برداشت سیر به طور معمول و میانگین بسته به نوع آن و زمانی که برای کاشت سیر سبز انتخاب می کنیم 6 ماه طول می کشد. البته در منابع مختلف مدت زمان های 4 تا 9 ماه نیز برای کاشت و برداشت این محصول اعلام شده است.

تخمه برای کبد چرب مضر می باشد

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # مسعود پزشکیان # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # محمدباقر قالیباف # انتخابات ریاست جمهوری