بازدید 19003

دفاع قاطع ضرغامی از اینترنت

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: بنابر اقتضائات امنیتی ظرفیت های اینترنت محدوده شده است و کشور به سرعت از این مرحله عبور خواهد کرد.و مردم می توانند از اینترنت پرسرعت با کیفیت بالا و توانمندی استفاده کنند.
کد خبر: ۱۱۴۳۱۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰ 02 October 2022

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، عزت الله ضرغامی گفت:‌ به دلیل اغتشاشات و ناآرامی ها و برخی تخریب هایی که در نقاط مختلف کشور قرار گرفته بنابر اقتضائات امنیتی ظرفیت های اینترنت محدوده شده و این یک تصمیم امنیتی است برای امنیت مردم. چون این پلتفرم ها مورد سوء استفاده برخی گروه‌های اغتشاشگر قرار گرفته است.

به عقیده وی کشور به سرعت از این مرحله عبور خواهد کرد و وضعیت عادی برمی‌گردیم، مردم بنا به حقی که دارند می توانند از اینترنت پرسرعت با کیفیت بالا و توانمندی استفاده کنند.

وی افزود: اینترنت آمده که انقلاب اسلامی را نجات دهد و من برخلاف کسانی که فضای مجازی را تهدید می‌دانند معتقدم بزرگترین فرصت فضای ‌مجازی است و اگر این فضا نبود بسیاری از شعارهای انقلاب اسلامی مثل آزادی، آزدی بیان، آزادی اندیشه و آرمان هایی که انقلاب معرفی کرده است و رهبر انقلاب هم بارها بر روی آن تاکید کرده است رسانه های رسمی توان تحقق این آرمان ها را نداشتند. تا تضارب آرا کنند و ما باید قدرشناس باشیم و این‌را حفظ کنیم.

وزیر میراث فرهنگی تاکید کرد: اگر شرایط امنیتی مقطعی عبور کنیم، به مراتب اینترنت پرسرعت تری در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از کسب و کارها بخصوص کسب و کارهای دیجیتال متضرر شده اند و برای دفاع از کسب وکارها باید بتوانیم امنیت لازم را فراهم کنیم.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۹
انتشار یافته: ۱۹
اگر شرایط امنیتی مقطعی عبور کنیم،....
امنیت خودتون یا مردم ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
پر از ضد و نقیض. اینترنت فقط یک شبکه ارتباطی است نه مقدس است نه نجس، به دین و آیین خاصی تعلق ندارد برای انقلاب یا ضد انقلاب اختراع نشده است. اینترنت فقط یک شبکه جهانی ارتباطی بین انسانها و اشیا به صورت صوت و داده و تصویر و با پروتوکلهای ارتباطی تک به تک یا تک به گروه یا گروه به گروه است.
ریسی هم همینو میگفت.... دیگه حناتون رنگی نداره... البته هیچ وقت نداشته ولی یک عده خواب بودن
شعار نده. هم به نعل می زنی و هم به میخ
از این خیل عظیم دولت فقط ضرغامی کمی صدای مردم را شنیده است. از این استقبال می کنیم
تو این 40 سال همیشه از این اتفاقات افتاده ولی مسئولین ما درس نگرفتن چرا فشار روی مردم بسیار است بایستی فکری کرد با برچسب منافق اشوب گر که نمیشه کشور را اداره کرد مشکل را ریشه یابی کنید
خجاالت بکشید از این همه دروغ! خسته نشدید از گفتن این دروغها! والله که ما از شنیدنش خسته شدیم
اپراتورها مرتکب غش در معامله‌ فروش بسته اینترنت شدند. این بسته اینترانت ارزانی خودشان. چگونه می توانیم باقی پول مان را پس بگیریم؟ من اینترانت نمی خواستم.
ضرغامی تمام بدبختی های این ملت نتیجه طرز تفکر افرادی مثل تو است که با افکار پوسیده خود مملکت را به مرز نابودی رسانده اید. توبه کنید و از نابودی مملکت جلوگیری کنید.
ضرغامی فکر کرده ۶ دانگ اینترنت ملک باباشه و میخواد جایزه بده به مردم! دیر اومدی خیلی دیره جای دیگه دل اسیره ..... حرفای قشنگت امروز اصلا” توی گوش دل نمیره!!
دروغ می‌گویند و می‌دانیم که دروغ می‌گویند و می‌دانند که می‌دانیم دروغ می‌گویند، با این حال باز هم دروغ می‌گویند.
شاید اگر اینترنت را قطع نمی کردند این همه نارضایتی و اعتراض گسترش نمی یافت. واقعا مسوولین صیانت درک درستی از فضای مجازی ندارند.
گمونم این هم مثل رییسی داخل یه ایرانی غیر از ایران خودمون زندگی میکنه
به قیافه اش نمی خوره
در مورد اینستا و واتس آپ چی؟
ها ها،خندیدیم. شما به مردم ایران اینترنت پرسرعت می‌دهید؟
همیناینترنت با سرعت لاک پشتی را هم بسته اید .....
جناب ضرغامی شماهم مثل حاج ابراهیم خرت که ازپل گذشت دیگه یادت میره چی گفتی
همچین حرف میزنه انگار داره با بچه صحبت می کنه! اگر اینکارو کنی اینوو بهت می دم، اینجوری کنی اینو بهت نمیدم، جمع کن بابا تو چیکاره ای که اینجوری داری حرف میزنی تو چیکاره ای برای من 45 ساله تعیین کنی چی ببینم چی نبینم خجالت بکشین بسه دیگه اه
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # عبدالعلی قوام # ارتحال امام خمینی
آخرین اخبار
وب گردی