بازدید 35830
سه هزار و هشتاد و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند محسن رنانی: در دوره‌ای که ما سه پله جلو رفته ایم، ازبکستان ٢٠ پله جلو رفته است! /کشف قلیان‌های برقی ۱۰ میلیون تومانی در پایتخت/خسارت ۱۰ میلیارد دلاری خودور‌های بی‌کیفیت داخلی با مصرف بنزین/ صادرات مرغ و تخم مرغ به عراق پس از ۶ سال آزاد شد و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۳۳۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ 03 August 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

وزیر ورزش: نامه فیفا درباره حضور زنان در ورزشگاه، الزام‌آور نبود
وزیر ورزش گفت: نامه اخیر فیفا درباره حضور زنان در ورزشگاه الزام نداشت، بلکه پیرو پیگیری‌های قبلی است. سید حمید سجادی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره الزام فیفا برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: در نامه الزامی نبود بلکه پیشنهاد شده که پیرو پیگیری‌های قبلی است و ما مشکلی درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها نداشتیم. وی افزود: در مشهد هم قرار نبود تماشاچی داشته باشیم و شرایط طوری شد که از نظر زیرساخت فراهم نبود اما از جامعه زنان عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم در مشهد میزبان زنان در ورزشگاه باشیم.

سخنگوی قوه قضائیه: عنوان اتهامی «مهدی میرسلیم» اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور است
مسعود ستایشی در جریان نشست خبری صبح امروز در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه در شرایطی که ابهامات فراوانی در خصوص پرونده «مهدی میرسلیم» وجود دارد، بفرمایید آیا اساس موضوع بازداشت ایشان را تایید می‌کنید و آیا اتهام ایشان همانطور که در فضای مجازی منتشر شده جاسوسی بوده. همچنین این پرونده در چه مرحله‌ای قرار دارد و چرا تاکنون در این خصوص مانند برخی پرونده‌های مشابه اطلاع‌رسانی نشده است، گفت: آقای سیدمهدی میرسلیم به اتهام مقید در پرونده به تحمل ۵ سال حبس محکوم شده؛ تاریخ اجرای مجازات معلوم است و جای ابهامی ندارد و براساس مقررات محکومیت ایشان بدون تعارف و تبعیض اجرا شده است چرا که وظیفه ما اجرای دقیق قانون است و بهترین راه تجلی عدالت اجرای قانون است. وی ادامه داد: براساس اصل ۳ قانون اساسی قطعا قوه قضائیه تبعیضی در رسیدگی به پرونده‌ها ندارد. ایشان براساس رای دادگاه محکوم به حبس است و در این ایام براساس مقررات از مرخصی استفاده کرده چند روزی هم غیبت داشته است و ما خیلی شفاف این موضوع را اعلام کرده‌ایم. نسبت به غیبتی هم که صورت گرفته مقررات اجرا شده است و مقررات موضوع ماده ۱۹۴ ماده ۵۰۲ قانون آیین دارسی کیفری اعمال شده و جای بحث و نگرانی نیست و ایشان در حال حاضر در زندان است. وی افزود: ایشان یک ناراحتی داشته، ابراز بیماری کرده و ما براساس تکلیف مثل سایر زندانیان ایشان را به واحد درمانی معرفی کردیم و پزشکی قانونی شرایط ایشان را برای ادامه حبس فراهم دانسته است و مجددا به زندان معرف شده است. عنوان اتهامی ایشان اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور است.

دبیر شورای عالی فضای مجازی: وزارت ارتباطات عاملان اختلال در اینترنت را به دستگاه قضایی معرفی کند
علل و عوامل اختلال اخیر در شبکه اینترنت پایتخت و برخی نقاط دیگر کشور، در نشست شورای عالی فضای مجازی به ریاست رئیس جمهور بررسی شد. ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی تخطی برخی پیمانکاران از دستورالعمل‌ها از جمله استفاده از مسیر کابل‌های برق فشار قوی برای شبکه‌های ارتباطی را از علل اصلی اختلال اخیر در شبکه اینترنت پایتخت و برخی نقاط دیگر کشور دانست و گفت: در جلسه امروز شورای عالی فضای مجازی، وزارت ارتباطات مکلف شد، عوامل بروز حادثه را شناسایی و به قوه قضاییه معرفی کند. فیروزآبادی گفت: شورای عالی فضای مجازی همچنین در این جلسه، مرجع تصویب ۳۹ اقدام در زمینه‌های اقتصاد دیجیتال، رمزارز، فناوری‌های مالی، دیپلماسی عمومی و سواد فضای مجازی را تعیین و دستگاه‌های مرتبط را مکلف کرد ظرف ۳ ماه، این موارد را برای تصویب به مرکز ملی فضای مجازی ارجاع دهند.

دستگیری ۱۵ عامل مرتبط با قطع غیرمجاز درختان جنگلی در ساری
پس از انتشار گسترده فیلمی با محتوای قطع غیرقانونی و بدون مجوز درختان از جنگل در حوزه شهرستان ساری که چند روزی است در فضای مجازی بازنشر داده می‌شود و واکنش‌ها و نگرانی‌های زیادی را نیز از سوی دوستداران طبیعت و مردم در پی داشته است، دادستان مرکز استان مازندران دستورات لازم قضایی را جهت شناسایی عوامل این موضوع به ضابطین صادر می‌کند. بر اساس اطلاعات دریافتی از این منبع موثق از سوی خبرنگار فارس، مشخص شد پس از صدور دستور اولیه دادستان مرکز استان، ضابط پرونده تحت نظارت بازپرس ویژه این پرونده، پس از شناسایی اولیه عوامل اصلی این اقدام که برخی از آنها از مسؤولان متولی حوزه منابع طبیعی هستند، اقدام به بازداشت ۱۵ نفر از عوامل مرتبط با موضوع قطع غیرقانونی درختان جنگلی در حوزه شهرستان ساری و تشکیل پرونده قضایی برای ایشان کرده است. خبرهای تکمیلی از چگونگی شناسایی و بازداشت افراد و مسؤولیت مدیران مربوطه بازداشت شده و آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده ایشان، پس از دریافت اخبار مربوطه، اطلاع رسانی خواهد شد.

تکذیب حضور رهبر احتمالی القاعده در ایران
یک عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس حضور سیف‌العدل از رهبران احتمالی القاعده در ایران را تکذیب کرد و گفت که انتشار چنین اخباری در فضای مجازی صرفا کار بنگاه‌های خبرپراکنی بیگانه و آمریکا است. فداحسین مالکی در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی درباره حضور سیف‌العدل در تهران گفت: این یک بحث انحرافی است که با توجه به دخالت آمریکایی‌ها در کشورهای دیگر مطرح می‌شود. انتشار این خبر در فضای مجازی مبنی بر حضور سیف‌العدل در ایران صحت ندارد و بحثی انحرافی است که از طرف بنگاه‌های خبرپراکنی منتشر شده و کار آمریکایی‌هاست. لذا تأکید می‌کنم که سیف‌العدل در ایران نیست.

کیهان: جریان غربگرا می‌خواهد مردم را خسته کند تا برجام را بپذیرند
روزنامه کیهان: در علم پزشکی بیماری وجود دارد به نام «کرونیک فتیگ سندروم»یا «سندروم خستگی مزمن» که نتیجه وارد شدن استرس‌ها و فشارهای روانی کمتر از حد توان انسان، اما به طور متناوب و مزمن است که نهایتا او را از پای درمی‌آورد. این دقیقاً کاری است که جریان برجام زده غربگرا با خط‌گیری از سرویس‌های جاسوسی آمریکا و غرب در داخل کشور با روح و روان جامعه انجام می‌دهند تا جامعه را به «fatigue Social» یا «Society fatigue» برسانند و مردم را خسته و وادار به تسلیم و پذیرش برجام و برجام‌های دیگر کنند.

انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از رواج خرافات و تعریف خواب در مجالس عزاداری
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:پایین آوردن سطح قیام عاشورا آنگونه که عده‌ای از مداحان انجام می‌دهند و محدود ساختن آن به چند داستان و خواب و خیال آنگونه که روش مشترک بعضی منبری‌های کم‌سواد و مداحان غیرسنتی است، ضایع ساختن فرصت بی‌نظیری است که نهضت عاشورا در اختیار ما پیروان امام حسین علیه‌السلام قرار داده است. هر چه زمان می‌گذرد، سطحی نگری‌ها و ظاهرسازی‌ها در عزاداری‌ها بیشتر می‌شود و محتوای مجالس و محافل سیر نزولی می‌کند. اگر در دوران حاکمیت نظام جمهوری اسلامی، نتوانیم به مجالس در خور شأن امام حسین و عزاداری‌های تراز نهضت عاشورا دست یابیم، چه وقت می‌توانیم این هدف را محقق سازیم؟ تردید نباید کرد که این وضعیت، متناسب با شأن حسینی بودن نیست. حسینی بودن، الزاماتی دارد که عمق بخشیدن به عزاداری‌ها، مبارزه با خرافات، کنار زدن سطحی نگری‌ها، مقابله با ظاهرسازی‌ها، اجتناب از استفاده ابزاری از دین و تلاش برای عدالت محور ساختن محتوای مجالس، ازجمله آن‌ها هستند.


عضو کمیسیون قضایی مجلس: عمل گشت ارشاد را تایید می‌کنم
حسن نوروزی: ما کشور اسلامی هستیم؛ ماه محرم نزدیک است و اصل کار در این ایام از جمله هیأت‌ها و پایگاه‌ها، فرهنگی است. آن وقت چند نفر پیدا می‌شوند سر را برهنه می‌کنند و با شلوار‌های پاره بدن‌های خود را به نمایش می‌گذارند و اگر حرفی زده شود می‌گویند خشونت صورت گرفته است! یکسری در پشت مرز‌ها عده‌ای را خوراک دهی می‌کنند تا کار‌های ضد فرهنگی انجام دهند؛ لذا ما معتقدیم گشت ارشاد ابتدا نصیحت کرده، صحبت کند، مذاکره کند، تذکر دهد و اگر تأثیری نداشت آن‌ها را به دادگاه معرفی کنند و بر اساس قانون مجازات اسلامی برخورد شود. / جماران

احمد زیدآبادی: فقط ما ایرانیان هستیم که برای به دست گرفتن زمام قدرت، دست و پا می‌زنیم
احمد زیدآبادی، روزنامه نگار در روزنامه اعتماد نوشت:در این روزگار حکمرانی در اغلبِ جوامع، امری پردردسر و طاقت‌فرسا شده است. متقاعد کردن هزاران نهاد و سازمان و حزب و ده‌ها میلیون شهروند پرسشگر و اغلب ناراضی، نسبت به صحت انجام کاری و جوابگو بودن و حساب پس دادن در برابر پیامد‌های خواسته و ناخواسته آن، حقا که حوصله و صبر و توان و تواضعی بسیار بالغانه و فراتر از استعداد بشر عادی طلب می‌کند، به همین دلیل نیز حکمرانی مثل گذشته‌های دور، خواستاران زیادی در کشور‌های پیشرفته‌تر ندارد. این فقط ما ایرانیان هستیم که مانند برخی دیگر از جوامع همسایه، برای به دست گرفتن زمام قدرت، دست و پا می‌زنیم حال چه لیاقت و صلاحیتش را داشته باشیم و چه از کمترین لیاقت و صلاحیتی در این زمینه برخوردار نباشیم! / اعتماد


حمله روزنامه دولت به ذوالنوری: کارنامه دولت قابل افتخار است
ایران، روزنامه دولت نوشت: کارنامه یک ساله دولت با وجود شرایط سخت به جامانده از گذشته نه تنها قابل دفاع که حتی قابل افتخار است. دولت سیزدهم توانست کشور را از شرایط بی‌دولتی نجات دهد. نیرو‌های انقلابی در دولت شرایطی را تحویل گرفتند که وزرای دولت گذشته اعتراف می‌کردند در پرداخت حقوق کارمندان دولت و فروش حتی ۲۰۰ هزار بشکه نفت مستأصل مانده بودند.

دستور معاون دادستان مشهد درباره تور‌های گردشگری ترکیه
رحمانی، معاون دادستان مشهد: برای ما سخت است که جوان ما را فریب دهند و به جای حضور در مکان‌های گردشگری زیبای استان و کشور خودمان به کشور‌هایی مانند ترکیه ببرند. در چنین فضایی علاوه بر پول و سرمایه مادی، دین و اعتقاد او را هم می‌گیرند. یکی از تکالیفی که برای اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی تعیین شده، این است که سفر به چنین مناطقی را محدود کرده و به جای آن سفر به داخل کشور را رونق دهد.


اضافه شدن زباله گردی به مشاغل زنان شهر
احمدی صدر مدیر سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران:برخی از زنان زباله گرد، خانه و خانواده دارند. کارتن خواب یا آواره نیستند و به زباله گردی به عنوان یک شغل نگاه می‌کنند. تنها راه رفع این معضل این است که منشاء که سطل زباله است حذف شود که برنامه برای حذف سطل‌های زباله از شهر در دستور کار شهرداری است. /رکنا


ذوالنوری انتقاداتش علیه دولت رئیسی را پس گرفت!
ذوالنوری گفت: نطق اخیر بنده به معنی تضعیف دولت یا خرده گیری به دولت نبود، بلکه در حقیقت یک تذکرات صمیمانه، دوستانه، مشفقانه بود، با همه وجوداز دولت حمایت می‌کنم که اهداف بلند انشاءالله محقق شده و مشکلات مردم عزیزمان رفع شود. /ایرنا


محسن رنانی: در دوره‌ای که ما سه پله جلو رفته ایم، ازبکستان ٢٠ پله جلو رفته است!
عضو هیأت علمی دانشگاه اصفهان: ما صد سال توسعه بدون تئوری گذرانده ایم؛ چون نفت داشته ایم. حالا ٣٠ سال بکوشیم برای توسعه خط کش بسازیم تا کم کم یاد بگیریم اگر هم می‌خواهیم در مسیر توسعه حرکت کنیم با اندازه گیری و قابلیت نقد و مقایسه حرکت کنیم. دولت‌ها این همه فریاد می‌زنند که کار کرده ایم، ولی آخرش معلوم نیست که کار کرده اند یا نکرده اند. اگر قرار باشد با سرعت دولت آقای روحانی توسعه پیدا کنیم، ٨٠ سال دیگر به امروز فنلاند می‌رسیم. پس جلو رفته ایم، ولی اگر با قزاقستان مقایسه کنیم یک دهم قزاقستان جلو رفته ایم، اگر با ترکمنستان مقایسه کنیم او در این فرصت ١٠ برابر ما جلو رفته است. / جماران


اعتراف سجاد غریبی: فیکم، آنفالو کنید
غریبی به همراه مربی خود یک لایو نیم ساعته برگزار کرد؛ این بار، اما نه خبری از کری و رجز خوانی بود و نه فیگور‌های اساطیریِ فیک را شاهد بودیم. در این لایو اعتراف شد که هالک ایرانی یک کاراکتر فیک بوده و هیچ برنامه‌ای جز شو‌های مضحک اینستاگرامی برای موفقیت نداشته است! جالب‌ترین بخش لایو، اما جایی بود که مربی هالک ایرانی، رسما او را فیک نامید و خود سجاد غریبی هم که کنار او نشسته بود و این ادعا را تایید کرد! جمله‌هایی که مربی غریبی به زبان آورد به خوبی نشان می‌دهد که فضای مجازی تا چه اندازه می‌تواند یک آدم معمولی را به چهره شناخته شده‌ای تبدیل کند که هیچ شباهتی به آن چه می‌گوید ندارد: این آقا اصلا هیچ عنوانی ندارد. برای چه او را فالو می‌کنید. وقت ارزشمندترین چیز یک انسان است. به کار خودت برس. چرا این آقا که عنوانی ندارد را فالو می‌کنی؟ خیلی هستند که تلاش می‌کنند، ولی چرا پیگیر یک آدم فیک هستید!

کشف قلیان‌های برقی ۱۰ میلیون تومانی در پایتخت
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ: باری شامل ۱۲ عدد قلیان برقی قاچاق به ارزش هر کدام، ۱۰ میلیون تومان را کشف که به دلیل قاچاق بودن کالا‌ها و نداشتن بارنامه این محموله توقیف شد. /مهر

احتمال افزایش تقاضا برای دینار عراق در بازار ارز
دبیر کل کانون صرافان کشور در خصوص پیش بینی بازار ارز در روز‌های پیش رو اظهار داشت: با توجه به تعطیلات پیش رو و تعطیلی ایام ماه محرم، شاهد نوسان و هیجان زیادی در بازار نخواهیم بود. احتمال رشد تقاضا در بازار دینار عراق و ارز زیارتی وجود دارد، که با توجه به حجم بازار توافقی در صرافی‌ها، قابل عرضه است و دغدعه‌ای از این جهت وجود ندارد و هموطنان متقاضی با خیال آسوده می‌توانند نیاز ارزی خود را در شبکه صرافی‌های مجاز سراسر کشور تامین کنند؛ بنابراین بازار آرامی در هفته آینده پیش بینی می‌گردد.

خسارت ۱۰ میلیارد دلاری خودورهای بی‌کیفیت داخلی با مصرف بنزین
فارس در گزارشی نوشت: در روز‌های گذشته زمزمه‌هایی درباره سربه‌سر شدن تولید و مصرف بنزین در رسانه‌های مختلف شنیده می‌شود. نقطه آغاز این بحث‌ها به اظهار نظر جلیل سالاری مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی بازمی‌گردد. وی در اظهاراتی در جمع خبرنگاران گفته بود: تعداد خودرو‌های شخصی و موتورسیکلت در کشور حدود ۲۵ تا ۲۶ میلیون دستگاه را شامل می‌شود، اگر استاندارد جهانی را در این خودرو‌ها و موتورسیکلت‌ها داشته باشیم ۵۰ درصد کاهش مصرف خواهیم داشت؛ یعنی روزانه ۵۰ میلیون لیتر کاهش مصرف است و این حجم کاهش ارزش افزوده بالایی داشته و برای کشور و ارزآوری دارد. در واقع با یک حساب سرانگشتی، مصرف بنزین در خودور‌های بی‌کیفیت داخلی، سالانه بیش از ۱۰ میلیارد دلار به کشور خسارت وارد می‌کند.

خسارت شیخان: شرکت‌های چند ملیتی سیگار می‌خواهند حتی بچه‌های مهد کودکی را معتاد و سیگاری کنند
مدیرعامل شرکت دخانیات ایران با اشاره به نقش شرکت‌های خارجی چند ملیتی در کاهش سن مصرف سیگار از ۲۰ سال به ۱۳ سال گفت: این شرکت‌ها به دنبال این هستند که حتی بچه‌های مهد کودکی ما را معتاد و سیگاری کنند.

صادرات مرغ و تخم مرغ به عراق پس از ۶ سال آزاد شد
آقامیری رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه نظارت دامپزشکی در کشور در سطح مطلوبی قرار دارد، از رفع ممنوعیت صادرات محصولات مرغداری‌ها به عراق خبر داد و گفت: بعد از ۶ سال که صادرات مرغ، پر مرغ، تخم مرغ، جوجه یک روزه و تخم مرغ نطفه دار به کشور عراق ممنوع بود، خوشبختانه با پیگیری‌هایی که انجام دادیم صادرات همه محصولات مرغداری به عراق آزاد شده است.

ایرنا: همتی رکورددار افت ارزش پول ملی است
ایرنا در گزارشی نوشت: با ورود همتی به ساختمان شیشه ای میرداماد، بسیاری امید داشتند که بازار ارز به پایان نوسان خود رسیده و رئیس جدید بانک مرکزی به زودی افسار نرخ ارز را خواهد کشید. امیدها به همتی برای حفظ ارزش پول ملی اما تنها چند روز بیشتر داوم نداشت. روند صعودی نرخ ارز با آغاز به کار همتی ادامه یافت تا جایی که نرخ ارز تنها حدود یک ماه پس از آغاز به کار همیت و در میانه همان سال به بیش از ۱۵ هزار تومان هم رسید. همتی سعی داشت با کمترین تزریق ارز، بازار را کنترل کند. از همین رو تدارک رسانه ای گسترده ای دید و بسیاری از رسانه‌ها را برای کنترل بازار به خط کرد؛ از جمله صدا و سیما. همتی در دوران ریاست خود و فراتر از هر رئیس دیگر بانک مرکزی، بیشترین حضور را در صدا و سیما داشت. هماهنگی‌های پشت پرده بانک مرکزی در زمان همتی با رسانه‌ها برای جلوگیری از انتشار خبر نوسانات نرخ ارز، برگزاری جلسات محرمانه هفتگی و ماهانه با اصحاب رسانه، حضور رسانه ای پررنگ در انواع بسترهای رسانه ای از توئیتر گرفته تا خبرگزاری‌ها و صداو سیما، از جمله سیاست‌هایی بود که همتی برای کنترل بازار ارز و پیشبرد سیاست‌های خود به کار گرفت. هرچند در مقطعی نرخ ارز به کمتر از ۱۵ هزار تومان هم فروکش کرد؛ اما رشد قیمت دوباره اوج گرفت تا در نیمه سال ۹۹ قیمت هر دلار به حدود ۳۲ هزار تومان هم افزایش یافت. با این حال اعطای اختیارات گسترده به بانک مرکزی در دوره وی، امکان بیشتری به بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز داد. همین همکاری دستگاه‌های دیگر با بانک مرکزی نهایتا باعث شد نرخ ارز بیش از این افزایش نیافته و به آرامی در مسیر کاهش قرار گیرد.

مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح می‌شود
محمدهادی زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رئیس‌جمهور بر اصلاح میزان افزایش سنواتی مستمری سایر سطوح بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، تأکید دارند، افزود: بر این اساس هیأت وزیران، تصمیم‌گیری در این خصوص را به وزرای عضو هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی تفویض کرد. وی با اشاره به جلسات متعدد با نمایندگان بازنشستگان و مسئولان مربوط، به منظور اجرای دستور رییس جمهور تصریح کرد: برابر تفویض انجام شده و بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته و در پی پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی مقرر شد در چارچوب پایداری منابع و اعتبارات این سازمان، مستمری سایر سطوح اصلاح‌ شود.

شرط سربازی برای پرداخت وام فرزندآوری متوقف شد
در پی ابلاغ بخشنامه اخیر مبنی بر مشروط بودن ارائه تسهیلات فرزند آوری به افراد ذکور به استعلام وضعیت مشمولین از سازمان نظام وظیفه (حسب بند (ب) ماده ۱۰ قانون خدمت وظیفه عمومی)، رئیس کل بانک مرکزی دستور داد ضمن توقف اجرای بخشنامه مذکور، هماهنگی لازم با سازمان نظام وظیفه عمومی به منظور تسهیل در پرداخت وام یادشده به متقاضیان صورت گیرد. بر این اساس، مقرر شد با قید تسریع موضوع در کمیسیون های تخصصی بانک مرکزی بررسی شده و پس از هماهنگی لازم با سازمان نظام وظیفه، بخشنامه اصلاحی، جهت اجرا به شبکه بانکی ابلاغ شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۳۴
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
حمله روزنامه دولت به ذوالنوری: کارنامه دولت قابل افتخار است!!!

ذوالنوری انتقاداتش علیه دولت رئیسی را پس گرفت!
این یعنی مجلس انقلابی؟؟؟؟؟
با یک حمله روزنامه دولت به ایشون (تسلیم و عذر خواه و توبه نامه نوشت)؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
دولت رئیسی یک ساله شد
فقرا گرسنه ترو مردند
طبقه متوسط فقیرشد
طبقه ثروتمند فراری از وطن
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
و ما ۸۰ میلیون شدیم آلبانی نشین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
از کجا این آمارهارو آوردی؟ کلی یارانه به ما دادن رانت ۴۲۰۰ حذف شد قیمت ها هم ۱۰ برابر نشد
ناشناس
| United States |
۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
واقعا خوشی دل مردم را زده بود
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
ناشناس ۱۱:۳۷ مطمئنم سیکل ردی هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
کیهان: جریان غربگرا می‌خواهد مردم را خسته کند تا برجام را بپذیرند) اتفاقا مردم سالهاست با این روش اشنا هستند چون توسط کیهان و صدا و سیما و انجصارطلبان و برای خسته کردن روح و روان مردم استفاده میشه ناله هاشون هم از دست شما بجایی نمی رسه کسی هم غرب زده نیست این توهم شماست
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
چیزی که واقعیت دارد را به خودت دروغ نگو
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
ناله های یک افساد طلب دور افتاده از صندلی ریاست اگر غرب زده نیستی چرا قریب به بیست سال التماس غربیها رو کردی تا استخوانی را مقابلت بیندازد و نینداخت!!؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
چند درصد از دیای خزر مال ایران شد
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
بعد از گذشت یک سال دولتی که نه رئیس کابینه اش
و نه هیچ یک از وزرای آن در حد وزارت و ریاست نبودند
خرابی به مراتب بیشتر از دولت احمدی نژاد به بار آورده
و کار را به فاجعه کشانده.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
خیر دارند کاری که دوستان شما انجام دادن تا کشور به زمین بخورد را آوار برداری می کنند اول کاری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
زمان دولت محبوب شما دلار از سه تومان شد سی و پنج تومان مسکن ده برابر شد ، آجری روی آجر برای ساخت گذاشته نشد و .. فاجعه زمان شما ساخته و پرداخته شد الآن هم پس لرزه هاش رو مردم دارن تحمل میکنن. البته انتقاد به این دولت هم داریم نه اینکه نداشته باشیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
نه اینکه حالا بعد از یکسال 1 میلیون مسکن ساخته.دست برداریداز طفره رفتن .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
آخر 4 سال بیا کم کم آن 3 میلیون ساخه شده هست و نه الان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
انتقاد روزنامه جمهوری اسلامی از رواج خرافات و تعریف خواب در مجالس عزاداری) خدا رحمت کنه سیدالشهدا(ع) و یارانش را که انها هدفشان ترویج ازادگی و مبارزه با ظلم بود اما شما اثری از این هدف در روضه ها و مداحی ها علی الخصوص دولتی هاش نمی بینی فقط برانگیختن گریه و غصه
ناشناس
|
Romania
|
۲۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
هیچکس حق ندارد علیه دولت رییسی حتی صحبت کنه و همه باید به به کنند چون از آسمان افتادند وسط ایران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
چطور یه شهروند عادی رو بخاطر یه درگیری ساده دستگیر میکنین میارینش توو تلویزیون اعتراف کنه ولی پسر میرسلیم راست راست داره میچرخه؟ ادعای عدالت و اسلامتون هم گوش فلک رو کر کرده و به همه دنیا هم ایراد میگیرین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
خیلی ساده هست چون بر خلاف آن درگیری که دو قطبی سازی می کنید وقوانین کشور را به سخره می گیرید در مورد ایشون دو قطبی سازی انجام ندادید!
ناشناس
| Netherlands |
۱۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
عجب جاسوسی و به خطر انداختن امنیت کشور جرمش سبکتر از اینه که یکی موی سرش بیرونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
کسی برای شبکه های وطن فروش فیلم میفرسته درگیری درست میکنه شهروند عادیه؟
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
پسر میر سلیم که اقدام جاسوسی و اقدام علیه امنیت کشور و جزو مجاهدین خلق چطور توسط قوه قضایی به 5سال حبس محکوم شد ولی موارد مشابه اکثرا اعدام شدند قوه قضایی ادعا میکند براساس مقررات محکومیت ایشان بدون تعارف و تبعیض اجرا شده است !!!!!!!!!!!! اما ملت ایران بخوبی میدانند این حکم عادلانه نبوده و در موارد مشابه حکم اعدام برای دیگر فرزندان این کشور جفا شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
روزنامه دولت :نیرو‌های انقلابی در دولت شرایطی را تحویل گرفتند که وزرای دولت گذشته اعتراف می‌کردند در پرداخت حقوق کارمندان دولت و فروش حتی ۲۰۰ هزار بشکه نفت مستأصل مانده بودند) والله ما که در دوره های قبل سر موقع حقوقمان پرداخت شد فقط دوره رئیسی بود که حقوقمان با تاخیر و عدم هماهنگ با تورم خوراکی و دارو که سیصد درصد است پرداخت میشه و ما با سرعت و در جهت منفی خط فقر درحرکتیم !!! ضمنا دولت ریسی چه گلی بر سرمان گرفته که توقع هست اتفاقی بیفته وزراش کاربلدند ؟!! اصلا برنامه ریزی حالیشونه ؟!! تحریمها را از بین بردند و برجام را به نتیجه رسوندند ؟!!!
ناشناس
|
Romania
|
۲۰:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
دلم برای پسر میرسلیم سوخت که تحت چه خفقانی بوده و ناچارا مخالف همه چیز شده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
میرسلیم مثل اصلاح طلب ها نیست که پول مفت بده بچه هاش برن کانادا آمریکا
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
سید محرومان با غلتک
از رو محرومان رد شد
تبریک می گوئیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
جهت اطلاع با دادن یارانه مستقیم قشر محرومین قدرت
خریدشان بالا رفت و ضریب جینی کاهشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
برخی از زنان زباله گرد، خانه و خانواده دارند. کارتن خواب یا آواره نیستند و به زباله گردی به عنوان یک شغل نگاه می‌کنند. تنها راه رفع این معضل این است که منشاء که سطل زباله است حذف شود که برنامه برای حذف سطل‌های زباله از شهر در دستور کار شهرداری است) خدایی وقتی شهردار زاکانی باشه توقعی بیشتر از این از معاونش نیست !!! شما برای بخاطر برخی از زنان نون بقیه را آجر می کنید اصلا مگر و فقط از روی ناچاری کسی حاضره زباله گردی کنه یا شغل زباله گردی انتخاب کنه ؟!! بجای حل مشکل اقتصادی مردم صورت مسئله را پاک می کنید ؟!! تا بگویید مملکتمان گل و بلبل است ؟!! قابل توجه روزنامه دولت که قربان صدقه کارهای اقتصادی دولت میرود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
زباله گردی شغل محسوب می شه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
پسر میرسلیم اتهام به این بزرگی داشته بعد فقط پنج سال زندان؟
خیلی ها رو با همین اتهام مجازات های صد برابر بدتر از این کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
ایرنا: همتی رکورددار افت ارزش پول ملی است) افت پول ملی یعنی یکشبه غذا و دارو با فرمان دولت سیصد درصد رشد کندو برای دلالها میلیاردها تومن رانت اما حقوق ها فقط 10 درصد !!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
چی میگی الکی مینالی چه ربطی داشت
ناشناس
|
Romania
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
کیهان باور کن، دیگه نه برجام مهمه و نه تو و نه روزنامه تو و نه گروه اصولگرای تو و نه هیچکدام از سیاست های همه شما و نه شرقگدا و نه غربگدا...چون عمر ما بابت هیچی تمام شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
کیهان شرق گدا تویی که درآمدت از تحریم هاست مشخصه که مخالف لغو شدن تحریم ها باشی سود شما در بدبختی مردمه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
کاسب تحریم کسانی هستند که 20 سال قبل مسئله داخلی را بین المللی کردن و دوباره با توافق مجدد برجام تحریم‌ها را دوبرابر کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
صادرات مرغ و تخم مرغ به عراق پس از ۶ سال آزاد شد) در اوج گرانی سرسام اور و خارج از توان مردم دوباره هدیه ای از طرف دولت به صنف مرغ و تخم مرغ دو ماه قبل قیمتها را ازاد کرد الان هم صادرات را ازاد کرد تا براحتی قیمت مرغ و تخم مرغ و بدون هیچ نگرانی از فروش نرفتن محصولات گران بشه !!! !!
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
چون گران شده مردم توان خرید ندارند و صادر می کنند که فاسد نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
روزنامه ایران حاصل کار دولت رئیسی این بوده که دیگه حتی یه پنیر و ماست هم نمیشه خرید در حالی که قبلا میشد این دو کالا رو به راحتی خرید حالا قیمت برنج و روغن که بماند که ده ها برابر گرون شدن اونوقت این کجاش افتخار داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
اعتراف سجاد غریبی: فیکم، آنفالو کنید) غصه نخور !!! اینقدر از این فیک ها تو رده های بالای مملکت هست که تو توش شاهی چون لااقل جرات داری به شکستت اعتراف کنی اما اونا ول کن نیستند و می خواهند در اوج خرابکاریها و ضعف بمردم بقبولانند که خیلی اوسا هستند و مردم اشتباه می کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
با پول یارانه ای که رئیسی میده فقط میشه دوتا دونه روغن خرید این کارنامه قابل افتخاره؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
ظاهرا شما ماهی 30 کیلو روغن مصرف دارید! هرچند هنوز نفهمیدی کمک معیشتی هست و نه خرج کل زندگی و آن اقلامی که گران شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
۱۱:۰۱ ---پاسخ

30 کیلو روغن!!؟؟
شوخیت گرفته؟
روغن لیتری هفتاد هزار تومنه!
سی کیلو کم کمش پولش
میشه دو میلیون
تومن !
معلومه یارانه شما با یارانه ما خیلی فرق میکنه ! نه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
جناب دادستان مشهد جوون ها چند مدتی میرن ترکیه یا کشورهای دیگه که یه نفس راحتی از دست شماها بکشن حداقل یه کنسرت برن
زورتون میاد جوون های مملکت خوش بگذرونن؟
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
تا این حضرات بر سر کارند سهم مردم فقر و بدبختی و عزاداری است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
سگو بزنی میره ترکیه چقدر بیکار باشه طرف بره کنسرت چرت و پرت گوش کنه چه دنیای کوچیکی دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
بخشی از تحریم ها و سختی های مردم به خاطر کارهای همین ذوالنوری بوده ایشون نبود که برجام رو در مجلس پاره کرد و باعث تضعیف برجام در دولت قبلی شد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
می خواست روحانی رو بکشه پایین
$$ Afraasiab $$
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
چین گذاها و روس گذا ها چطورن؟ خوشتون میاد از اسم گذاری؟ چند ساله هی هر جور میخواین رو مردم اسم میگذارین؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
خخخخه در ایران چین گدا یا روس گدا نداریم چون غرب جانت نمی خواهد با ما کار کند می رویم با دیگران کار می کنیم و مدینه فاصله هیچ کس هم نیستند برخلاف شما غرب زده ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
هنوز نمیدانی غرب گدا یعنی چی آن وقت آمدی مثلا گفتی شرق گدا تا عقده ات در برود؟
ت س
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
احسنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
غربگدایی یک پدیده واقعی در کشورهای جهان سومی هستش و کاملا حقیقت داره و یک معظل بزرگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
اینطوری که سرپرست وزارت تعاون صحبت کرده یعنی که بازنشستگان ول معطلن!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
شورای نگهبان توضیح دهد چگونه کسی را که پسرش جاسوسی کرده وبا منافقین ارتباط داشته تائید صلاحیت کرده .......نگویید پسر چه ربطی به پدر دارد چون بعضی ها را که هیچ گناه وخطایی نداشتند به بهانه های واهی رد صلاحیت کردند.......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
کجای کاری که یکی از آن رد صلاحیت کنندگان رده بالا !! پسر وعروسش از هواداران سرسخت منافقین بودند که در درگیری مسلحانه کشته شدند !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
خوب جرم پسر میرسلیم چرا باید تا الان سر زده بود اگه پسر کسی از جناح رقیب بود چه قشقلقی به پا میکردن .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
قشقرق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
...دین واعتقاد وسرمایه جوانان ومردم به همت وبا عملکرد بخی مسئولان متظاهر خیلی وقت است از دست رفته ......نگران سفر مردم به ترکیه نباشید نگران مسافران عراقی وسایر عربهای غیر ایرانی به مشهد وشهرهای دیگر باشید که به ناموس ایرانی دست درازی نکنند .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
رای دهندگان به رئیسی
با قابلمه های خالی
متوجه شدند که عجب کلاهی سرشان رفته.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
والا ما پشیمان نیستیم! شما آلبانی نشین ها چرا پشیمان شدید؟
ناشناس
| Canada |
۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
بابا کسی رای نداد.
خودی ها بودن که دیگشون پره
نفر دوم هم که آرای باطله بود
یادتون رفته؟؟؟!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
من از رئیسی رضایت دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
آقای کیهان شما هم مردم را شاداب نگه دار که نپذیرید. مردم به برجام و اصلاحطلب و اصولگرا کاری ندارند به سفره هایشان کار دارند
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
از وقتی پایگاه آمریکایی رو با خاک یکسان کردیم همه واسه آمریکا شاخ و شونه میکشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
خدا رو شکر الزام آور نبود‌
وگرنه بدبخت میشدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
فیفا‌ دلش‌ بحال‌ بانوان‌ ایران‌ میسوزه‌ که خواستار‌ حضورشون‌ در ورزشگاه‌ بخشنامه‌ و درخواست‌ میده‌ ولی‌ مسئولین‌ حتی به بانوان ورزشکار اجازه‌ ورود به پس اذیت ورزشی را نمیدن‌ !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
آره دلشون میسوزه مخصوصا واسه بیماران پروانه ای حالا برو تو سوله آلبانی کامنت های بیشتری ارسال کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
آره ولش میسوزه! بچه های پروانه ای دلش نمیسوزه اما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
اینجوری که رسانه ها و افراد وابسته به دولت و خود رییسی صحبت میکنند پس این دولت بالاترین راندمان خدمت و پیشرفت چه اقتصادی و چه سیاسی و چه اجتماعی را داشته.چقدر ما مردم کم هوشیم که اینها را نمیبینیم و متوجه نمیشیم!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
آقای ساجدی تلسکوب جیمزوب داره کهکشانها برا کشف میکنه وما هنوز نتوانستیم زیر ساخت حضور بانوان را آماده کنیم خجالت اوره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
شما غربگداها مگه میذارید کشور پیشرفت کنه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
کیهان .مردم ایران زیر بار تحریم هایی که امثال تو مسبب آن هستید له شده اند بس کنید این عوام فریبی را . دو تا جنگ جهانی بالاخره با مذاکره حل شد جنگ ایران و عراق با مذاکره حل شد و....کرکره این دکان را پایین بکشید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
همه گناهکار هستن به جز ارباب آمریکا که تحریم کرده
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
حتی اگردرخواست فیفا الزام آور نبوده خواست ملت الزام آور هست و ملت از خواسته اش عقب نشینی نخواهد کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
انقدر بدویید تا عمرتون با همین خواسته های کوچیک به پایان برسه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
این چه رفتار زشتی است که با بازنشستگان دارید.سال دارد به نیمه می رسد ولی هنوز تکلیف را مشخص نکرده اید. اینها جای پدران شما هستند. وقتی مجلس مصوبه دولت را رد کرده و یک هفته مهلت هم سپری شده، باید مصوبه شورای عالی کار اجرا شود. وقتی خود دولت قانون را اجرا نمی کند چه انتظاری از بقیه هست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
بررسی میدانی نشان می‌دهد که بیش از نصف کارمندان دولت در ادارت واقعا زیادی هستند و دارن فقط اینترنت بیت المال رو مفت و مجانی دستور فضای مجازی می‌گردن بهتر است از این عزیزان در اداراتی مثل آموزش و پرورش که با کمبود شدید نیرو مواجه هستند در کادر اداری بگار گرفته شوند
علی
|
United States
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
انشالله که قیمت مرغ و تخم مرغ به اندازه‌ای پایین اومده که همه بتونن بخرن بعد به فکر صادرات افتادید. یا اینکه برای بیشتر گرون شدن صادرات آزاد شده. الله‌واعلم
دنا اورمزد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
وزیر ورزش و جوانان کشور جوری از الزام آور نبودن نامه ی فیفا در مورد ورود بانوان به ورزشگاه ها ابراز مسرت و خوشحالی می‌کند انگار کل تحریم های ظالمانه علیه ایران برداشته شده است.
نگاه به طرز فکر کسی کنید که قرار است وزیر جوانان ایران باشد

جوانان را امیدوار کند
به جامعه نشاط و شادابی دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۲
جناب شریعتمداری کیهان، در پزشکی نیز یک سندروم روانپزشکی نیز وجود دارد که به آن " به کوچه علی چپ زدن و چرت و پرت گفتن از طرف مردم " میگویند. جنابعالی بفرمایید این مقاومت در قبال پذیرش برجام توسط شما و همفکرتان صورت میگیرد یا مردم؟
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
اقای میرسلیم اگر من جای شما بودم دیگر هیچ حرفی نمیزدم ودیگران را نصیحت نمیکردم وتمام وقت خود را برای ارشاد خانواده صرف میکردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
ذوالنوری انتقاداتش علیه دولت رئیسی را پس گرفت!
ناشناس
|
France
|
۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
ایرانی ها مقام اول ورود به ترکیه را کسب کرده اند.حتمااین مردم هم نیاز به شادی و تفریح دارند و الا ترکیه نمیرود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
هر جنگی تو دنیا نگاه کنی یک سرش به آمریکا میرسه اگه جنگ جدیدی بین چین و تایوان راه بندازه به شخصه خودم شخصا اعلام جنگ میکنم با آمریکا
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
نامردی
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
کیهان: جریان غربگرا می‌خواهد مردم را خسته کند تا برجام را بپذیرند!!!!! الان که غربگرایان ابدارچی جایی هم نیستند و الجمدولله مملکت یک دست هست . این حرفت یعنی چی ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
اقای احمدی صدر نخبه، با پاک کردن صورت مساله ،مساله حل نمی شود.کشوری که مسولش تو و امثال تو باشد، وضع همین می شود
غلامعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
خدایی اینهایی که دم از مقاومت و صبر و شکیبایی در برابر تحریم ها را دارند واقعا بیایند به دور از شعار زدگی و بزرگ‌نمایی کاذب ماحصل چهل و چند سال مقاومت مردم و پیشرفت های حاصل از مقاومت که در زندگی مردم نمود پیدا کرده را نام ببرید
محمدآقا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
بادرود واحترام
آقای رئیسی به نیویورک تشریف خواهندبرد( احتمالا منظور برای نشست سازمان ملل )
بنده خداها میگفتند موضوع مباحث برجام به جاهای دیگه کشیده البته من باور میکردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
به جز حجاب چه چیز دیگه‌ای اسلامیه؟ دروغ؟ ربا؟ اختلاس؟ حق خوری؟ پارتی بازی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
کارنامه دو لت واقعا قابل افتخار است. 300 درصد رشد قیمت کالاها اساسی مردم را در کدام دولت و کجا دنیا در یک دوره یک ساله سراغ دارید؟؟؟
والی
|
Japan
|
۰۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
نامه فیفا الزام آور نبود، درخواست میلیونها زن و مرد ایرانی چطور؟؟؟؟
اصلا اینطرف قضیه رو هم می بینید؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
میلیون ها؟ الان ده هزار زن تو ایران هست فوتبالی باشه؟
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
چه بی غیرت مردانی که وقتی دختران و خواهران و همسرانشان اجازه ندارند ورزشگاه بروند آنها می روند اگر بی غیرتی این مردان نبود و ورزشگاهها را خالی می کردند این تفک ر سال ها پیش از بین رفته بود.
ناشناس
|
United States
|
۰۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
صد در صد در ایرانه
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
. این فقط ما ایرانیان هستیم که مانند برخی دیگر از جوامع همسایه، برای به دست گرفتن زمام قدرت، دست و پا می‌زنیم حال چه لیاقت و صلاحیتش را داشته باشیم و چه از کمترین لیاقت و صلاحیتی در این زمینه برخوردار نباشیم
دقیقا درست است، شاید به دلیل نان و آب داشتن و عدم پاسخگویی به جامعه است.
سیدمحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
دولت ریسی فقط بدبختی وغم برای مردم فراهم‌اورده وآقایون با لج بازی وبی تفاوتی نسبت به مردم فقط به منافع باند خودشون فکر می کنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
من راضی هستم از رئیسی
احمد
|
United States
|
۰۴:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
روزنامه دولت تورم درحدافمجار آقای رئیسی را جز افتخارات ایشان میداند خوب.اگر جسن.روحانی می خواست روغن بک لیتری را 120 هزار تومان بفروشد خیلی بهتر از ایشان مملکت داری می گیرد حسن روحانی واقعا می خواست گام مثبت بردارد ولی چگونه از یک طرف احمدی نژاد نالایق به لطف افراد نالایق تروقتی ریس جمهور شد جز دلقک بازی و بغل کردن خواهر چاوز.و هدر دان پول نفت بزرگرین خیانت را به مردم و کشور نمود که هرکه جای وی بود اقتصاد کشوررا نجات داده بود وی علاوه براینکه پول نفت را هدر داد هیچ کلی پول از بانک ها قرض گرفت به اعتقاد من بهترین رئیس جمهور جسن روحانی بود وبدترین رئیس جمهور احمدی نژاد و رئیسی بود.این روزنامه دولتی باید از,رئیسی تعریف نماید چون جیرخوار دولت کنونی است
درباره گردش کارِ پرونده مهدی میرسلیم
|
United States
|
۰۴:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
آیا سخنگوی قوه قضائیه اظهارات و گردش کار ارائه شده از سوس مصطفی میرسلیم (نماینده مجلس) درباره پرونده مهدی میرسلیم را رد می کند؟
مصطفی میرسلیم مدتی قبل گفتگویی با خبرگزاری تسنیم داشت و گزارشی از روند پرونده مهدی میرسلیم ارائه کرد (البته اگر دقیقتر بخواهم بگویم مجاهد مهدی میرسلیم، چون بنابر اذغان پدرش او توسط مجاهدین خلق جلب همکاری شده است)
1. توصیفات مصطفی میرسلیم از محیط زندان: سوء مصرف قرصهای آرامبخش (اعتیاد) با اجبار صورت گرفته از سوی همبندی ها (این اجبار باعث ضعف جسمانی و از دست دادن تعادل روحی زندانی شده است)، بیگاری، اخاذی، تحقیر و توهین در محیط زندان
2. مکاتبه با رئیس دستگاه قضا و پاسخ محبت آمیز ایشان (ظاهرا بخشی از فرایند مرخصی و عفو مهدی میرسلیم در نتیجه همین نامه نگاری ها اتفاق می افتد ولی سخنگوی دستگاه قضا نسبت به آن #سکوت می کند)
3. مرخصی مهدی میرسلیم که بنابر برداشت غلط مصطفی میرسلیم از نتایج پیگیری هایش با غیبت از زندان ِ مهدی همراه می شود. مصطفی میرسلیم استحقاق مهدی را دلیل اعطای این مرخصی اعلام می کند و این در شرایطی است که مهدی در زندان معتاد شده است و در نتیجه اعتیاد تعادل روحی ندارد. (دقیقا کدام حسن رفتار و بهبود، دلیل اعطای مرخصی بوده است؟)
4. علیرغم اینکه اتهام مهدی یکی از سنگین ترین موارد اتهامی ممکن در قوانین جمهوری اسلامی است و علیرغم وجود ارزیابی دستگاه امنیتی در نتیجه ی دو سال رصد اطلاعاتی سوژه مبنی بر "عنصر اثر گذار بودن مهدی" هم از جانت مصطفی میرسلیم در مصاحبه و هم از سوی سخنگوی دستگاه قضا، سعی در کوچک نماییِ اقدامات مجرمانه ی زندانی هستند. سخنگوی دستگاه قضا هیچ اشاره ای به همکاری او با مجاهدین خلق نمی کند و مصطفی میرسلیم ارزیابی دستگاه امنیتی را علیرغم اذعان به مدت طولانی ِ رصد اطلاعاتیِ پسرش توسط این نهاد تخصصی، دقیق نمی داند.
5. طرح ادعای عفو نیمی از دوران محکومیت مهدی میرسلیم، ناشی از رفتار و شرایط او (اعتیاد به قرصهای آرامبخش) و قانع شدن مقامات قضایی از توضیحات و نامه نگاری های مصطفی میرسلیم که " زندان، مجازات مناسبی برای فردی با این شرایط ضعیف نیست". شاید بد نباشد آقای میرسلیم مجازات اعلام کنند مطابق قوانین جمهوری اسلامی برای فرزند دلبندشان چیست؟ تنبیه مختصر توسط پدر محترم! (اینرا میرسلیم در جایی دیگری از مصاحبه با تسنیم صراحتا گفته است و ادعایی بی اساس که از سمت من مطرح بشود نیست.
6. هم بندی های مهدی در گفتگوی میرسلیم با تسنیم به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول که فضای عمومی بند را شکل میدهند و حضور این افراد در بند، فضا را برای تحمل دوران محکومیت توسط آقازاده هایی چون مهدی میرسلیم غیر ممکن می کند و دسته دوم آنهایی هستند که به صورت کاملا خیرخواهانه و از روی انسان دوستی برای پدر زندانی (اینجا مصطفی میرسلیم) خبر می آورند. میرسلیم متوجه این تناقض گویی نیست
7. هدف مصطفی میرسلیم از انجام این مصاحبه و طرح این موضوعات در رسانه و فضای عمومی با این توضیح و تفصیل زیاد چیست؟ کدام بخش یا نهاد، مانع از عفو مهدی میرسلیم و شکست اقدامات قانونی و صحیح پدر ذی نفوذ او و بازگرداندن مجدد او به زندان شده است که او را ناراحت و مجبور به علنی کردن این ظلم بزرگ در حق خود کرده است؟
اینها چیزهایی است که سخنگو می توانست در چند سطر درباره اش توضیح دهد، قبحِ همکاری با مجاهدین خلق را یادآور شود و اظهارات میرسلیم را تکذیب یا تعدیل کند و اعلام کند که با مصاحبه و طرح موضوعات در فضای عمومی نمی شود دستگاه قضا را تحت فشار قرار داد.
اما چرا سخنگوی دستگاه قضا تا این حد با مصطفی میرسلیم، به وجهی افراطی مهربان و لطیف است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
معلوم نشد بالاخره همتی در آن آشفته بازار و فعالیت گسترده رسانه ای و تلاش های مضاعف خدمت کرد یا نشسته بود و تماشگر بود ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
من خودم کسی رو میشناسم از سر کارش که بر میگرده،صندوق عقب ماشینش از نظر من پر از اشغاله،ولی خودش قبول نداره،میگه این باتری،این قاب شکسته،این وسیله سوخته اینها به کار من میاد،پس اشغال نیست.
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
فضای مجازی تا چه اندازه می‌تواند یک آدم معمولی را به چهره شناخته شده‌ای تبدیل کند که هیچ شباهتی به آن چه می‌گوید ندارد.یعنی میخواهید بگید منتظر افشاشدن پروژه قهرمان سازی از وریا غفوری،نوید افکاری و دیگران باشید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
.... مردم را خسته و وادار به تسلیم و پذیرش برجام و برجام‌های دیگر کنند..... مگه نظر مردم در این مورد اهمیتی داره؟ فعلا این دولت اصولگراست که دنبال احیای همان برجامی است که خودش به آن حمله می کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
یحتمل وزیر ورزش ما هم انگلیسی ضعیفی دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
""اضافه شدن زباله گردی به مشاغل زنان شهر"
به جای حل مسئله صورت مسئله را مثل هزاران مشکل دیگه پاک می کنید. الان زباله گردی شامل زنها، مردان، بچه ها و حتی به صورت خانوادگی تو تمام شهرها و روستاها رواج پیدا کرده... به جای اینکه از این راهکارهای مسخره بدید، بیایید مسئولین بی کفایتی که باعث و بانی ایجاد فقر و فلاکت تو کشور شده اند را که تعدادشان هم بسیار زیاد شده را بازخواست کنید و بندازیدشون تو سطل زباله، مطمئن باشید که همه ی مشکلات حل خواهد شد و دیگه کسی به خاطر سیر کردن شکمش تو زباله ها جستجو نمیکنه..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
مردم کجای این برجام هستند آقای کیهان؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
برای هر کاری حتی بقالی چند اداره وموسسه نظارت می کنند، الا این مداح ها ،هر کسی یک انگشتر گنده و ریشی بذارد ومداحی کنند وهر چه بگوید ،هیچ نظارتی بر آنها نیست وفقط تعریف و تمحید در کار است ، شاید آنه متحجرانی بیش نیستند ،باید آنها مانند پیر غلامان گذشته رفتار کنند وبر حرف وکار آنه نظارت باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
سخنگوی قوه قضاییه با اعلام شماره های مواد و تبصره های قانونی در مورد جرم و نحوه زندان آقازاده میرسلیم ، از دادن پاسخ روشن ، طفره رفتند !!!!!!!!!!

کیهان هم که همه چیز دان و همه فن حریف بوده و هست !!!

با آوردن واژه های انگلیسی تخصصی ، مخاطب خودش را گیج تر کرد !!!!!!!!!!!

ذوالنوری هم که متوجه اشتباهش شد و فورا از دولت رییسی عذر خواهی کرد !!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
"اعتراف سجاد غریبی: فیکم، آنفالو کنید". با چنین مطالبی سعی نکنید فضای مجازی را بی ارزش کنید. فضای مجازی هم همانند دیگر امور هم عیب دارد هم حسن. در همین مورد عیبش این بوده که از یک فرد عادی بی عرضه یک قهرمان ساخته (البته برای مدتی کوتاه). حسنش این بوده که مشت این فریبکار را باز کرده و تا آخر عمر باید از خودش و اطرافیانش خجالت بکشد.این که برخی مرتباً فضای مجازی را می کوبند به خاطر همین قسمت دوم است. چون به راحتی مشت آنها را باز می کند. نمونه بسیار زیاد است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
پسر میرسلیم باید اعدام میشد
ناشناس
|
Germany
|
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
"تنها راه رفع این معضل این است که منشاء که سطل زباله است حذف شود" منشا زباله گردی فقره خودتونو زدید به خواب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
از این به بعد زباله هم‌نباید تولید کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
ریسی به هیچکدام از قول هایش عمل نکرد این یکسال سیاه ترین سال بعد از انقلاب است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
واسه شما البانی نشین ها سیاهه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
کیهان: جریان غربگرا می‌خواهد مردم را خسته کند تا برجام را بپذیرند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا حاج حسین اصلاً هر چی که شما میگویید درست ! برجام بد و اخی ! آقاجان الان که ریش و قیچی دست شماست یکبار برای همیشه برجام را بیاورید وسط میدان آزادی آتش بزنید و مرد و مردانه به همه عالم بفرمایید که ایهاالناس ما برجام را نمی خواهیم و تمام ! چرا هر روز یک بامبول جدید در می آورید آنوقت باید ببینیم چه توجیهاتی در می آورید !
بخشعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
کیهان باز نمی دانم چی زده اینبار هم شده متخصص پزشکی!!!!نه عزیز دل برادر این بار نمی توانی شانه خالی کنی تمام امورات دست شما و امثال شما است.از کی داری ناله می کنه؟خودت یا مریدانت؟دیگر تمام شد و نمی توانی بی کفایتی را به غربگرایان نسبت دهی ای! اما شرق گراها شاید.
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
اضافه شدن زباله گردی به مشاغل زنان شهر.....فقط مراقب باشند موقع زباله گردی حجابشان کامل باشد تا شأن و کرامتشان حفظ شود!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
وقتی دنبال زباله می کرده اتوماتیک‌کرامتش هم حفظ میشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
آقای روحانی رو به خاطر برادرش تقره داغ کردن ولی آقای میر سلیم به خاطر پسرش رد صلاحیت نمیشه بعد میگن در مملکت عدالت برقراره!عجب
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
از کجا میدونی رد صلاحیت نمیشه میرسلیم؟
بنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
الان ما به جای پسر میرسلیم بودیم هفتاد بار اعداممون می کردند
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
باید حتما نامه‌ی تعلیق بیاد تا ملزم بشید؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
اگه تبعیضی در کار نیست، ایشونم بیارید تو تلویزیون اعتراف کنه.
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
مجازات جاسوسی برای مردم عادی اعدام است ولی برای آقازاده فقط چند سال زندان !!!!!!!!!!!!! این است عدالت اسلامی
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۷:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
طرف بخاطر حجابش 20 سال براش بریدن بعد پسر میرسلیم که جاسوسی کرده و امینیت ملی و به خطر انداخته 5 سال
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
عضو کمیسیون قضایی مجلس: عمل گشت ارشاد را تایید می‌کنم
مشکلی نیست فقط آثار این طرح را هم بررسی کنید چندتاشو من بگم برات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۳
اینقدر به نامه های فیفا به بهانه غیر الزام آور بی توجهی کنید تا بالاخره یک روز کل فوتبال ایران تعلیق بشه تازه خواست عمومی مردم در ارتباط با حضور بانوان در ورزشگاه ها چی میشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
عباسعلی کدخدایی دقیقا کجایی؟
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
این تیتر « همتی رکورددار افت ارزش پول ملی است» با متنی که زیر آن نوشته شده است سازگار است؟ بالاخره همتی چیکار کرده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
اگه یه بدبختی جای پسر میر سلیم بود چکارش میکردند ..فقط اعدام اگر شد معلومه درسته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۴
با توجه به معنای کلمه تکذیب یعنی رهبر احتمالی القاعده در ایرانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۵
هرچی رو اینا تکذیب کردن مطمئن باشید درست هست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۱۹
خدا وکیلی این میر سلیم خودش از هزار تا دشمن بدتر است
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مهسا امینی امین تارخ علی کریمی ربیع الاول فائزه هاشمی حسین ماهینی
آخرین اخبار