بازدید 54953
سه‌ هزار و هفتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند «نماینده مجلس: خودروسازان ۲۰۰ نیرو و مشاور، از نزدیکان و اقوام خود استخدام کرده‌اند» / «ریابکوف: متن احیای برجام کاملاً آماده است» / «کاهش قیمت مرغ در بازار بدون مشتری» / «وزیر اقتصاد: می‌خواهیم گام‌های بعدی اصلاح اقتصادی را برداریم» و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۱۹۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶ 16 May 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی از حوزه های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

نماینده مجلس: خودروسازان ۲۰۰ نیرو و مشاور، از نزدیکان و اقوام خود استخدام کرده‌اند
حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس با تأکید بر حساب‌کشی مجلس با تحقیق و تفحص از شرکت‌ها خودروسازی گفت: مدیران شرکت‌های خودروسازی بیش از ۲۰۰ نیرو و مشاور از نزدیکان و اقوام خود استخدام کرده‌اند که این رویه باید اصلاح شود./تسنيم

انقلاب فرهنگی در صداوسیما در حال شکل گرفتن است؟
روزنامه کیهان نوشت:احترام به ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلاب که جزو مطالبات مردم از رسانه ملی است، باید در دستور کار مدیران شبکه‌های تلویزیونی قرار گیرد و از سویی هم مدیران شبکه‌های تلویزیونی به این موضوع دقت لازم داشته باشند که برای جذب مخاطب بیشتر و کشاندن بیننده‌ تلویزیونی پای برنامه‌ها نیاز است که ابتدا به مطالبات مردم از سازمان صداوسیما توجه کنند؛ برنامه‌هایی را برای پخش از آنتن تهیه و تولید کنند که مورد قبول و تایید مردم انقلابی باشد.امروز شاید آن انقلاب فرهنگی، هنری که همواره مدنظر مردم انقلابی ما بوده و باید از مدت‌ها پیش در سازمان صداوسیما اتفاق می‌افتاد را شاهد هستیم که در حال شکل گرفتن است و امیدواریم با آمدن نیروهای مومن‌، دلسوز به انقلاب، متعهد به ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های بزرگ انقلاب شاهد یک دگرگونی و تحول بنیادین که مد نظر مقام معظم رهبری و رئیس ‌جدید رسانه ملی است، در این سازمان مهم فرهنگی هنری کشور باشیم؛ ان‌شاءالله.

نماینده مجلس: اینترنت در عین گران‌تر شدن، کیفیت بهتری ندارد
سید جواد حسینی کیا گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تأکید داشتند افزایش قیمت‌ها باید همراه با افزایش کیفیت باشد. ماجرای افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی این بود که اپراتورهای اینترنتی تحت عنوان تعرفه مشخص بسته‌هایی ارائه کرده بودند. طبق قانون این بسته‌ها نباید تا سه سال گران می‌شد. حالا این زمان سه ساله تمام شده است. اکنون این بسته حذف شده است؛ اما متأسفانه به علت فراهم نبودن زیرساخت‌ها توسعه حاصل نشده و این شرایط باعث شده است که اینترنت در عین گران‌تر شدن، کیفیت بهتری نسبت به گذشته نداشته باشد.

اعزام کارمند فدراسیون فوتبال با لباس «خدمه» پرواز
تخلفات پرونده مدیریت رییس سابق فدراسیون فوتبال هر روز ابعاد تازه و عجیب تری پیدا می‌کند. تخلفاتی که موجب شد تا وی از سوی کمیته اخلاق، دو سال از تمام فعالیت‌های مدیریتی در این رشته محروم شود.براساس پیگیری های صورت گرفته اتفاق عجیب در دوره مدیریت گذشته فدراسیون صورت گرفته است. پیگیری ها حکایت از آن دارد که یکی از کارمندان فدراسیون فوتبال و از افراد نزدیک به رئیس وقت این فدراسیون در یکی از سفرهای رسمی تیم ملی بانوان به یکی از کشورهای آسیای میانه، به عنوان کارمند خدمه پرواز یکی از شرکت های هواپیمایی و با لباس خدمه این تیم را همراهی کرده است. البته این تخلف از چشم رییس وقت فدراسیون پنهان نبوده، بلکه گزارش فرد مورد نظر که نامش در فهرست پاداش های نجومی نزدیکان رییس سابق نیز دیده می شد، در آن برهه از زمان به رئیس وقت فدراسیون ارائه شد و وی هیچ گونه واکنشی به موضوع نداشته و برخورد قانونی لازم را با فرد متخلف صورت نداده است./ ایرنا

وزیر ارشاد: همه باید به مجوز برگزاری کنسرت‌ها، احترام بگذارند
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، درباره لغو اجرای برخی کنسرت‌ها در استان‌ها با وجود داشتنِ مجوز قانونی گفت: «مطالبه ما این است که همه باید به مجوزی که وزارت فرهنگ صادر می‌کند، احترام بگذارند. یک آقا یا مجموعه‌ای می‌گوید اگر برگزار شود، فلان اتفاق می‌افتد؛ قرار نیست قضاوت زودهنگام بکنید. ما نمی‌توانیم از قبل به خاطر اتفاقی در آینده، مجوزی را صادر نکنیم بلکه وظیفه ما این است اجازه ندهیم که اتفاق ناخوشایندی بیفتد. حتما این مشکل را پیگیری خواهم کرد.»

زارع: برخی مدیران کشور و نمایندگان یارانه گرفته‌اند اما نیازمندان نگرفته‌اند
نماینده آباده در مجلس با بیان اینکه طبق توافقاتی که ما در کمیسیون تلفیق با بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه داشتیم مقرر شد تا حداکثر سه ماه یارانه نقدی پرداخت شود، اضافه کرد: دولت باید هرچه سریعتر سامانه رفاه ایرانیان را تکمیل و برای دادن کالا برگ الکترونیکی به مردم اقدام کند. عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد:عده‌ای به مانند نمایندگان مجلس و مدیران ارشد کشور که به یارانه نیاز نداشتن به حسابشان واریز شده و برخی که نیازمند بودند یارانه را دریافت نکرده‌اند که این موضوع نشان می‌دهد اطلاعات سامانه رفاه ایرانیان ناقص است.زارع با بیان اینکه در چند ماه گذشته قیمت جهانی کالاها افزایش پیدا کرده است که در کشور ما هم به تاثیر از این موضوع باید برخی کالاها گران‌تر شوند، اظهار کرد: البته برخی کالاها که نباید گران می‌شدند، هم در چند روز گذشته افزایش قیمت نامعقولی داشته که نشان از ضعف دستگاه‌های مربوطه در بحث نظارت دارد.

مقام شهرداری تهران: خانواده کامل یعنی خانواده‌ای که حداقل چهار فرزند دارد
حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران در پاسخ به این که آیا برنامه شهرداری تهران در حوزه فرزندآوری و افزایش جمعیت بر روی شعار چهار فرزندی است، گفت: این تصمیم ما نیست بلکه شورای عالی اعلام کرده است که خانواده کامل یعنی خانواده‌ای حداقل چهار فرزندی که در آینده فرزندان، خاله، عمه، عمو و دایی دارند و این چهار فرزندی می‌تواند علاوه بر رشد جمعیت عقب‌ماندگی‌های گذشته را نیز جبران کند.

«سعید مدنی» بازداشت شد
«سعید مدنی قهفرخی» به اتهام ارتباط مشکوک خارجی و اقدامات ضدامنیتی توسط مراجع ذی صلاح بازداشت شد.بنابر اطلاعات مهر، او به اتهام ملاقات با عناصر مشکوک بیگانه و انتقال منویات و خطوط عملیاتی آنها به برخی عناصر سابقه دار داخلی کشور دستگیر و روانه زندان شد.

معاون وزارت ورزش: دشمنان درِ باغ سبز به ورزشکاران نشان می‌دهند
مریم کاظمی‌پور، معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص پناهندگی ورزشکاران کشورمان از جمله یکتا جمالی با وجود هزینه‌های که در کشور برای آنها شده است، گفت: متاسفانه شاهد هجمه‌های دشمنان و معاندان ما در خصوص نوجوانان و جوانانی که مسیر رشد خود را پیدا کردند و در حد توان برای آنها برنامه ریزی شده هستیم. قبول داریم خیلی مسائل باید جدی‌تر دنبال شود. درِ باغ سبزهایی که دشمنان به آنها نشان می‌دهند، آنها را به نوعی با ابهاماتی که ممکن است وجود داشته باشد، درگیر می‌کند.

نماینده مجلس: پیگیر وضعیت معلمان بازداشتی هستیم
رئیس کمیسیون آموزش مجلس، گفت: در خصوص معلمان بازداشتی هم بنده هم سایر دوستان کمیسیون پیگیر هستند، تا ببینیم از چه مسیری می‌توان به حل این مساله کمک کرد. یک عده به نظر ما قابل تخفیف هستند و لازم است، هرچه زودتر وضعیت‌شان روشن شود که بتوانند مجددا سر کلاس درس بیایند. علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایلنا، در رابطه با اعتراضات معلمان در هفته معلم و همینطور پیگیری وضعیت معلمان بازداشتی، گفت: ببینید نکته‌ای که وجود دارد این است که کمیسیون براساس وظیفه با هر تلاشی که ممکن بود و توانی که داشت را به کار بست تا این قانون رتبه‌بندی برای معلمان عزیز تصویب شد. ترتیبات و موعدهای قانونی‌ این مساله هم دارد رعایت می‌شود، مثلا آموزش و پرورش یک ماه فرصت داشت برای تدوین آیین‌نامه و ۲۳ فروردین آیین‌نامه را نوشت و به دولت داد. دولت هم باید طبق زمان قانونی مصوبه آموزش و پرورش را بررسی کند.

آخرین خبر از وضعیت جسمانی مهدی چمران
نائب رئیس شورای شهر تهران از حضور مهدی چمران در صحن شورای شهر از فردا آنلاین و طی جلسات بعدی به صورت حضوری خبر داد.پرویز سروری، نائب رئیس شورای شهر تهران درباره آخرین وضعیت سلامت جسمانی مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران اظهار داشت: الحمدلله وضعیت جسمانی ایشان به گفته پزشکان بسیار بهبود یافته و روند خوبی در درمان آقای چمران طی شده است.وی افزود: فردا به صورت مجازی ایشان در جلسه شورای شهر تهران حضور خواهند داشت و ما هفته‌های آینده نیز توفیق حضور ایشان را در صحن خواهیم داشت.

استاندار کرمان: دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها در اولویت تدفین شهدای گمنام باشند
محمدمهدی فداکار استاندار کرمان، با تاکید بر آنکه نسبت به ساخت یادمان شهدای گمنام نباید کوتاهی شود، گفت: تدفین شهدای گمنام در دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها در اولویت باشند، زیرا بر جوانان اثرگذار است.

شش تن از عناصر اصلی هسته‌های مرتبط با ضد انقلاب بازداشت شدند
با رصد اطلاعات سربازان گمنام امام زمان (عج) شش تن از عناصر اصلی هسته‌های مرتبط با ضد انقلاب خارج از کشور در یاسوج بازداشت شدند.این افراد با هدایت گروهک مستقر در خارج از کشور با سوء استفاده از مطالبات معلمان، زمینه آشوب، ناآرامی و ناامنی را در تجمعات این گروه فراهم کرده بودند.اسناد به دست آمده نشان می‌دهد این افراد از قشر فرهیخته فرهنگی نبوده و ارتباط هدفمند و گسترده‌ای با معاندان و ضد انقلاب خارج از کشور داشتند. روابط عمومی اداره کل اطلاعات این استان از شهروندان خواست در صورت مشاهده فعالیت افراد و گروه‌های مشکوک موضوع را به مراکز امنیتی به ویژه ستاد خبری وزارت اطلاعات به شماره ۱۱۳ اطلاع دهند.

میرسلیم: باز نشدن ایربگ ۱۰۰ خودرو بین ۹۰۰ هزار آمار ناچیزی است
مصطفی آقامیرسلیم در واکنش به ادعای باز نشدن ایربگ خودرو‌های داخلی در تصادفات جاده‌ای اظهار کرد: این ادعا به هیچ وجه صحت ندارد و کسانی که مدعی باز نشدن ایربگ خودرو‌ها هستند، خودشان در این تصادفات مقصرند. پلیس راهنمایی و رانندگی در جاده مه آلود از عبور و مرور خودرو‌ها جلوگیری نمی‌کند و بعد مدعی باز نشدن ایربگ‌ها می‌شود. حتی به فرض اینکه ایربگ خودرو‌ها هم باز نشود، یک نقص فنی است که باید برطرف شود. باز نشدن ایربگ ۱۰۰ خودرو بین ۹۰۰ هزار خودروی تولید شده، آماری ناچیز است.

حجت‌الاسلام فومنی بازداشت شد
یک فعال سیاسی به‌ دلیل اظهاراتش در کلاب‌هاوس بازداشت شد. به گزارش کانال تلگرامی انتخاب، فرزند حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی شب گذشته در کلاب‌هاوس این خبر را اعلام کرد. فومنی که خود را اصلاح‌طلب می‌داند، در انتخابات ۱۴۰۰ ستاد اصلاح‌طلبان حامی رییسی را راه‌انداخت. او طی ماه های اخیر، با برخی چهره های اپوزیسیون همراه شده بود.

وزیر علوم: حتی در کشورهای پیشرفته نیز کسی با لباس لب دریا وارد دانشگاه نمی‌شود
وزیر علوم: ما می‌گوییم که دانشگاه حرمت دارد. هر کسی که وارد دانشگاه می‌شود باید شئونات پوشش را رعایت کند. این موضوع را رسانه‌های بدخواه تبدیل می‌کنند به یک ضد فرهنگ. حتی در کشورهای پیشرفته نیز کسی با لباس لب دریا وارد دانشگاه نمی‌شود. آیا ما هر کسی را با هر پوششی در خانواده خود راه می‌دهیم؟ ما می‌گوییم کلاس، استاد، دانشگاه حرمت دارد و باید حفظ شود و آنها می‌خواهند از آن سوءاستفاده کنند. شما به عنوان روابط عمومی‌ها می‌توانید نقش آفرین باشید.

ریابکوف: متن احیای برجام کاملاً آماده است
معاون وزیر خارجه روسیه تصریح کرد که متن احیای برجام کاملاً آماده شده است و برخی مسائل سیاسی همچنان باقی مانده است.«سرگئی ریابکوف» معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز (دوشنبه) تصریح کرد که متن احیای برجام کاملاً آماده و مسائل سیاسی باقی مانده است.خبرگزاری روسی ریانووستی در این خصوص گزارش کرد، ریابکوف با تأکید بر اینکه متن احیای برجام آماده شده است، ادامه داد: «متن موجود در خصوص برجام مورد رضایت روسیه است و در صورت تصمیمات سیاسی، می‌توان ظرف چند روز آینده برجام را احیا کرد.»

سود 7 میلیون تومانی دلالان با دلار مسافرتی
در روزهای اخیر که فاصله ارز دولتی با ارز بازار آزاد یک تفاوت معنادار و قابل توجهی پیدا کرده، برخی دلالان اقدام به اجاره کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت، بلیت پرواز خارجی و ویزای افراد مختلف کرده و پس از دریافت ارز مسافرتی با مدارک آنها، اقدام به فروش آن در بازار آزاد می‌کنند. هزینه‌های مترتب بر این کار، مبلغ مورد نیاز برای خرید ارز دولتی، کسر ۳۰ درصدی بلیت پرواز خارجی پس از کنسل کردن آن و همچنین دستمزد ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی افراد مالک شناسنامه و پاسپورت است؛ مابقی سودی که از مابه التفاوت ارز دولتی با آزاد به دست می‌آید، به جیب دلال می‌رود که گفته می‌شود رقمی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان است. به گفته تعدادی از عابران میدان فردوسی، بسیاری از افرادی که در صف دریافت ارز مسافرتی می‌ایستند، امکان خرید ۲ هزار یورو با نرخ دولتی یا انجام سفر خارجی نداشته و تنها برای دریافت سهمیه سالانه ارز مسافرتی خود با هزینه افرادی که مدارک هویتی و پاسپورت آنها را اجاره کرده اند، در صف صرافی‌ها می‌ایستند. /مهر

وام خرید مسکن به ایستگاه ۷۰۰ میلیون تومانی می رسد؟
قاسمی وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد پرداخت تسهیلات ۶۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومانی خرید مسکن برای شهر تهران ارائه کرده است و این پیشنهاد در دولت در حال بررسی است.

جزئیات ورود پول حقیقی به بازار سرمایه
در جریان معاملات امروز، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار مثبت و 148 میلیارد تومان پول حقیقی به بورس وارد شد. گروه فلزات اساسی و استخراج کانه ‌های فلزی، بیشترین ورود پول حقیقی را داشته اند. در معاملات روز دوشنبه بیشترین ورود پول حقیقی به سهام فملی (شرکت ملی صنایع مس ایران)، فولاد (شرکت فولاد مبارکه) و مدیریت (شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری) اختصاص داشت و نمادهای بپاس (بیمه پاسارگاد)، شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) و شتران (پالایش نفت تهران) بیشترین خروج پول حقیقی را داشتند.

صندوق توسعه ملی؛ ۳ میلیارد دلار ورود، ۸ میلیارد برداشت!
رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی با اشاره به فروش بیش از یک هزار میلیارد دلار نفت طی ۲۰ سال گذشته، تصریح کرد: چنانچه این میزان پول مستقیم وارد صندوق می‌شد، با احتساب حداقل سود ۱۰ درصدی به رقم ۱۰۰ میلیارد دلار سود سالانه می‌رسیدیم و بودجه ارزی کشور به راحتی از محل سود فعالیت‌های صندوق تامین می‌شد. غضنفری با بیان اینکه ادامه روند گذشته و برداشت‌های مکرر دولت‌های گذشته نه نفعی برای توسعه‌ای برای کشور داشته و نه موجبات شغل و درآمد برای جوانان شده تأکید کرد: تنها راه موثر که صندوق‌های ثروت ملی جهان نیز به آن سمت رفته اند، سرمایه‌گذاری در همه حوزه های اقتصادی مزیت‌دار و سودآور و به ویژه در بخش استار تاپ‌ها است، به طوری که با استفاده از ایده‌های خلاق جوانان و پرورش آن می‌توانیم به سود قابل توجهی دست یابیم. وی با ذکر اینکه در مقابل ۳ میلیارد دلار ورودی صندوق در سال ۱۴۰۰ حدوداً ۸ میلیارد برداشت شده است، افزود: چنانچه صندوق مسیر سرمایه گذاری را آغاز نکند، نمی‌تواند موفق شود.

وزیر اقتصاد: می خواهیم گام‌های بعدی اصلاح اقتصادی را برداریم
خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی، با اشاره به اقدام اخیر دولت در اصلاح هدفمندی یارانه‌ها، اظهار کرد: برخی از تدابیر اقتصادی برای کشور برنامه‌ریزی شده است که می‌تواند وجه مشترکی میان دولت و بخش خصوصی باشد. به همین دلیل همه ارکان باید با همکاری، به اجرایی شدن آن کمک کنند تا با کمترین آسیب به ثبات اقتصاد کلان برسیم و بعد از یک دوره تغییر و اصلاح به موفقیت بزرگی دست یابیم. پس از آن فرصت خواهد شد تا گام‌های بعدی اصلاح اقتصادی را برداریم. سال‌ها یکی از مطالبات بخش خصوصی این بود از اخلالی که برخی قیمت‌های انحرافی در اقتصاد ایران به وجود آورده بود جلوگیری شود و فرصت ویژه برای دسترسی‌های ویژه به ارز ترجیحی از بین برود. هم اکنون می توان گفت که این کار شروع شده و ارز ترجیحی کالاهای اساسی به غیر از نان و دارو حذف شده است.

معاون رئیس‌جمهور: مأموریت داشتیم تا مانع بالا رفتن پایه پولی در کشور شویم
میرکاظمی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه بابیان اینکه برخی راه‌حل مشکلات را به مذاکرات و برجام گره‌زده بودند، تصریح کرد: بعضی‌ها می‌گویند دلیل مشکلات اقتصادی تحریم است، اما این گزاره صحیح نیست، سهم تحریم مشخص است و نباید همه مشکلات را متوجه آن کرد. معاون رئیس‌جمهور افزود: هشت سال فعالیت اقتصادی معطل بوده که مذاکرات چه می‌شود؟ و نتیجه این رویکرد این شده که نرخ جذب سرمایه منفی شود. مذاکره در جای خودش ولی نباید ثبات اقتصادی کشور به مذاکره گره‌زده شود و بر همین اساس بودجه ۱۴۰۱ با شرایط تحریم تدوین شد. در شش ماه دوم سال ۱۴۰۰ دولت محکم ایستاده بود تا پایه پولی بالا نرود و سازمان برنامه‌وبودجه برعکس سنوات قبل مأموریت داشت تا مانع بالا رفتن پایه پولی در کشور شود. رئیس سازمان برنامه‌وبودجه با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم تمرکز بر این است تا قدرت خرید مردم بالا رود ادامه داد: تمرکز دولت بر کاهش تورم است تا ثبات اقتصادی شکل‌گرفته و به بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری اطمینان داده شود.
قیمت هر کیلوگرم گوشت باید ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان باشد
مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های کشاورزی دامداران ایران گفت: مازاد دام زنده سبک و سنگین در کشور نشان می‌دهد که می‌توانیم تمامی گوشت قرمز مورد نیاز کشور را از محل تولید داخلی تامین کنیم و دیگر نیازی به واردات از دیگر کشورها نیست. اکنون دام زنده سبک و سنگین مازاد روی دست تولیدکنندگان و دامداران مانده، تا جایی که علاوه بر تامین گوشت موردنیاز داخلی می‌توانیم بخشی از دام زنده را صادر کنیم. عالی با بیان اینکه گوشت قرمز با قیمت‌هایی که عرضه می‌شود، مورد تایید اتحادیه دامداران نیست، گفت: اکنون قیمت دام زنده سبک و سنگین (بره و گوساله نر کشتاری درجه یک) بین ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان است؛ بنابراین قیمت هر کیلوگرم لاشه با قیمت ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان باید در بازار عرضه شود.

کاهش قیمت مرغ در بازار بدون مشتری
در پی کاهش قیمت گوشت مرغ در بازار طی روزهای اخیر، اخباری مبنی بر کاهش تقاضا و مصرف در شبکه‌های مجازی منتشر شد، در حالی که به گفته «حبیب اسدالله نژاد»، مدیرعامل اتحادیه مرغ گوشتی در راستای اجرای این طرح فرایند افزایش ارسال گوشت مرغ زنده و گرم از استان‌های شمالی به استان تهران از همان ابتدا طبق روال گذشته صورت گرفته تا بازار دچار تنش نشود. بررسی بازار کالاهای اساسی امروز (دوشنبه) نشان می‌دهد که قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ به حدود ۳۷ تا ۴۰ هزار تومان رسیده، به طوری که نه‌ تنها در بازار کمبودی نداریم، بلکه وفور کالا باعث تعدیل قیمت‌ها شده است. بر همین اساس قیمت گوشت مرغ روز گذشته نیز به قیمت ۴۲ هزار تومانی رسیده بود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۹
در انتظار بررسی: ۵۲
انتشار یافته: ۳۱۹
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
جناب میرسلیم نهصد هزار خودرو تصادف نکرده اند که صد تا ایربگ هاشون باز نشده باشه . بلکه صدتا خودرو تصادف کرده اند و هیچکدام باز نشده . یه واحد درسی امار لطفا .
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ایشون فکر می کنه مردم توان فکر و تحلیل ندارند
وگرنه اینطور حرف نمی زدند
حضرات اغلب اینطور فکر می کنند وگرنه این همه اباطیل و چرند تحویل مردم نمی دادند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ترکیبی از سواد، فهم و مردمی بودن
یک پا ایران‌خودرو هستند ایشان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
یه ذره عقل لطفا
ناشناس
| Romania |
۲۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
گیر نده ریاضی بلد نیست چه برسه به آمار و احتمالات
ناشناس
| United Kingdom |
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اگر میرسلیم سواد داشت حالا وضع مملکت بهتر از اینها بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
چطور آقای خدایی که مسئول سازمان ثبت اسناد بود آمار زمین و مسکن را به سامانه رفاه ایرانیان نداد تا این مشکلات در پرداخت ها و قطع های اشتباه یارانه ها پدید بیاد ولی ارتقا رتبه پیدا کرد و رییس سازمان بازرسی شد؟ این آقا که مدافع سر سخت کانون سر دفترداران بود باید به جرم عدم انجام وظیفه و عمل به قانون دادگاهی شود. یارانه افرادی با چندین خانه و یا هزاران هکتار زمین پرداخت شده ولی یارانه یک کارمند با 4 سال سابقه کار و بدون مسکن و زمین و فقط با داشتن یک خودرو سمند قدیمی و بدون مسافرت خارجی قطع شده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
به گفته قمری وفا مدیر روابط عمومی بانک مرکزی فقط یارانه به 6 میلیون سرپرست خانوار پرداخت شده. پس چرا وزیر کار (مجری برنامه میدون) میگه به 23 میلیون سرپرست پرداخت شده؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مگر 9000 خودورو درایران ایربگ دارند؟!!!!!!! فرقون سازان ایرانی یک لگن در پیت را به عنوان خودرو و با قیمت چند برابر بازار جهانی به مردم بیچاره ایران با انواع ترفندها غالب می کنند بعد شخصی مثل میرسلیم که از سال 58 همانند پدر مافیا در همه جا حضور داشته و خودش به هیچ عنوان سوار این فرقونها نمی شود چنین اظهار نظر مسخره ای می کند. واقعاً شرم آور است. از مردم خجالت نمی کشید از خدا بترسید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
جالبه فقط یک قسمتی از بخش خصوصی که در بین کارمندان دولتی کار میکنند و مستقیم از دولت حقوق میگیرند هم نمیتونن شرایط کارمندی دولت که فقط 10 درصد افزایش حقوق دارند رو تحمل کنند و درخواست 57 درصد افزایش دارن. واقعا از کارمند دولت بدبختتر نداریم.
مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
برای کشور هم اینگونه آمار در می آورید؟سواد هم خوب چیزیه. حداقل آقای میرسلیم هیچی نگو.
احمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
دمت گرم. ولی کلاس آمار هم نمی خواد فقط
کمی شعور کافیه که این قدر نمک روی زخم مردم نپاشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این آقا با این هوش و فراست بیش از چهل ساله در این مملکت در مصدر اموره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این بابا مهندس مکانیک است و وزیر صنعت هم بوده. . این حرف عجیب و به طور بدیهی علط را میزند خیلی عجیب استاستاد دانشگاه هم هست
احمد احمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ای والله، اصل مطلب رو گفتی داداش.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مشکل همین بیخردی اینهاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
برای من سواله چطور فردی در این حد بیسواد شده مسئول مملکت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مثلا میر سلیم مهندس مکانیک هستند !!!! ؟؟؟؟

ولی دروس مغلطه و سفسطه را با نمرات ۱۰۰ پاس کرده

و خودش را به کوچه چپ میزند !!!!؟؟؟

صد تا خودرو داخلی تصادف کرده و هیچ کدام کیسه

هواشون باز نشده جناب مهندس مکانیک سابق
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
لباس دریا کشور خارج با لباس لب دریای ایران خیلی اختلاف دارد آقای وزیر علوم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
با این شاهکار دولت مردمی سید مظلومان
بزودی مرغ از سبد کالای خانوار خارج می شود
!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اضافه کن به لیست 6 کلاسی ها!
خلیل
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میر سلیم چیزی نگن، کسی نمیگه زبون ندارن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بعد انتظار داریم وضعیت کشور درست بشه
امیر
| United States |
۰۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
شما فکر میکنید که اینها خودشون این رو نمیدونن. خوب هم میدونن فقط میخوان مردم رو خر کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
تازه این باسوادشونه ببین بقیه چه نوابغی هستن.
مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
از نظر شورای نگهبان این لیاقت ریاست جمهوری داشت !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خوب است جناب میرسلیم بفرمایند از این نهصد هزار ماشین ایربگ چند تاش باز شده؟
فرزاد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خوب شد ایشان رای نیاورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
نرود میخ آهنی در سنگ
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خودتو ناراحت نکن. مورد ساده ای که به ذهن من و شما میرسه به عقل اینا نمیرسه. چون بی سوادن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اینا یا نمی فهمن یا خودشونو به نفهمیدن میزنن
ناشناس
| Austria |
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میرسلیم،
یک سوال ساده:
اگر همه ی آن صد نفر که ایربگ اشانباز نشده در آینده ان شاءالله مربوط به اتومبیل های خانواده و آقازاده ها و فامیل نزدیک شما باشد، باز هم صدنفر آماری ناچیز است؟!!
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب میرسلیم باز نشدن یک ایربگ یعنی به خطر افتادن یک جان و باز نشدن صد ایربگ از هر نهصد خودرو برابر حمله مغول به ایران
ناشناس
| - |
۰۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اینها وقتی پای منافعشون به میان می آید علم را از بیخ و بن منکر می شوند علم آمار بماند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میر سلیم نزدیک ۴۰ سال است که در چندین پست

همزمان مدیریت ارشد صنعت خودرو سازهای

داخلی ورشکسته و فلاکت بار مشغول است

و طبیعی ست بدین صورت ناعادلانه و مضحک از

شکست های شرم اور خودش و همکارانش در این

صنعت مردم کش ورشکسته بناحق دفاع کند !!؟
میر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بزرگان این چنین مزاح می کنند تا مردم کمی بخندند و شاد باشند
مهر
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
کاش کسانی مثل میرسلیم که تریبون در دسترس دارند . راجع به مسایلی مانند خودرو واستاندارد که تخصصی است به راحتی اظهار نظر نمی کردند .
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
نماینده !حتی حساب کتاب و استنتاج منطقی در دبیرستان هم بلد نیست !با این مدیران با سواد است که کشور به اینجا رسیده ... اح...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ایشان دارای نفع شخصی در عدم واردات خودرو هستند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
به میرسلیم باید گفت اگر عزیزترین فرد خانواده ات مثل گوشت چرخ کرده از لابلای پراید و امثال پراید در بیاد باز هم همین حرف رو میزنی که اصلا مهم نیست ؟! فهم و شعور هم خوب چیزیه...
پاسخ ها
جام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اتفاقاً فهمش از من و تو بالاتره . موضوع اینه که جیبش با ارزشتر از جون آدم هاست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
واقعا اگر اینجوری گفته باید فهمید که چرا این قدر عقب مانده ایم. چون افرادی مثل ایشان برای ما تصمیم می گیرند.
ناشناس
| Turkey |
۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اینطوری نگین
بهتره بگین که ایشالا عزیزترینشون در یه حادثه رانندگی که لزوما از طرف ایشو هم ماشین ایرانی نباشه ولی ماشین مقابل که ایرانیه ترمز ببره و همه اهل و فک و فامیالو عزیزشو له کنه
ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
یکی باید به این مدیران، نماینده ها، ...
بگه
فقط ساکت بشید تو این شرایط بد اقتصادی
و با حرفاتون بیشتر از این مردمو عصبانی نکنید
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این میر سلیم یه ریگی تو کفشش هست که طرفداری آشغال سازها رو می‌کنه. واقعا متاسفم. اگه داعش به ایران وارد میشد اینقدر کشت وکشنار راه نیمینداخت که این لامذهبها از ایرانیا کشته گرفتن.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مگر در ایران با لباس دریا وارد دانشگاه میشوند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
یادت رفته زنان ما کنار دریا هم با مانتو شلوار و روسری می گردند و با این وجود گشت ارشاد جولان می ده که کسی تخلف نکنه ؟
ناشناس
| United States |
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این ها غیر از مغالطه کار دیگری بلد نیستند .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
بیا دانشگاه آزاد بندرعباس و تیپ های عجیب و غریبتر از دریا میبینی.
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
نه ولی مجبورن با لباس دانشگاه وارد دریا شوند
ناشناس
| United States |
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
در هیچ جای دنیا هم با لباس دانشگاه وارد دریا نمیشوند جز ایران
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
زلفی فرق دانشگاه و استخر رو نمیدونه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
شنونده باید عاقل باشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اینها تمام نتیجه گیری هاشون با همین فلسفه مغلطه و سفسطه کردن بدست میارن !!؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مگه آقای وزیر دولت اوصولگرا لباس لب دریای سواحل خارج از کشور را هم رویت کردند؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای وزیر باید مراجعه کنند به چشم پزشک چون احتمالا همه مردم را با پوشش لب دریا رویت می کنند. ما که تا حالا چنین پوششی که مربوط به لب سواحل خارج از کشور باشه در دانشگاه که هیچ در کل اقلیم ایران ندیدیم.

یاد حرف وزیر بهداشت چشم پزشک دولت روحانی افتادم که می گفت دولتی ها بیشتر میان پیش من و شاید من کارم را خوب بلد نیستم که دولتی ها نگاهشون مشکل پیدا می کنه.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چطور ما لب دریا با مانتو و چادر باید بریم کجای دنیا اینجوریه پس ما رو با دنیا مقایسه نکنید لطفا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حاج اقا لباس دریا ندیدن چیه. مثل این که تا حالا کلمه مایو و بیکینی به گوش مبارکشان نخورده
والی
| Japan |
۰۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بله، چون در ایران با لباس و حجاب کامل باید در دریا شنا کنی
ناشناس
| United Kingdom |
۰۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اتفاقا تو ایران درست برعکسه، با لباس اداره و دانشگاه وارد دریا می شوند...
محمد
| Oman |
۰۷:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
پس ایشان تایید میکنند که لب دریا لباس مخصوص خودش رو داره, پس چرا نیروی انتظامی ممانعت میکنه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
استفاده از کلمات و اصطلاحات دهن پرکن برای پوشاندن و توجیه سختگیریهاست مثلا به بچه میگویند اگر فلان کار را نکنی لولو میخوردت . الان شما تصور کن دانشجو و مردم را وزیر علوم مملکت چی فرض کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این بابایی که مرگ مردم بینوا در اثر عمل نکردن ایربگ خودروهای داخلی را به تمسخر گرفته است، حتما خود یکی از سردستگان باند مافیای خودرو هست.
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میر سلیم جان می خوای بگی ۹۰۰ هزار ماشین تصادف کرده اونوقت ایر بگ ۸۰۰ هزار تا باز شده و راننده نجات پیدا کرده و فقط ۱۰۰ هزارتا باز نشده !؟
یا می خوای بگی از ۹۰۰ هزار تا ماشین ۱۰۰ هزار تا تصادف کرده و ایر بگ هیچ کدام باز نشده ! اونوقت اون تعداد که تصادف نکردن جزو افتخارات شما هستند !؟ یا چی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
کی به میرسلیم آمارداده از۹۰۰هزارخودرو ۱۰۰تاایربگهاش باز نشده؟ازجامعه آماری حدود۲۰۰۰۰خودرو درسال که تصادف کرده اند۱۰۰تاشون ایربگهاشون باز نشده حالا این آمار را بسط بده به مثلا ۹۰۰هزارخودرو میشه)(۰/۵درصد) یعنی حدود ۴۵۰۰۰عدد ازخودروها ایربگهاشون بازنمیشن جناب میرسلیم یباردیگه مهندسی مورد رابرسی کن
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
تحلیلتون اشتباهه دوست عزیز. فقط توی یه مورد که بررسی شده و 100 دستگاه خودرو تصادف کردن هیچ کدوم ایربگشون باز نشده این یعنی صفر درصد ایربگشون کار می کرده نه 99.5 درصد
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اطراف من همه فقط یک یا دو بچه دارند یا اصلا بچه ندارند
ما یک بچه داریم خیلی هم خوشحالیم
یعنی اگه خانواده نیستیم چی هستیم؟
پاسخ ها
مهران
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
هر کی گفته با فرزند بیشتر زندگی شاد تر ه قصد نابودی کشور رو داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
امیدوارم از خانواده آقای میرسلیم در اون 100 خودرو حضور داشته باشند که حال همان 100 خانواده را درک کنند
استاد میرسلیم! یک کشته بابت این موضوع هم قابل قبول نیست چه برسد به 100 تا!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم چند سالشه؟!..اینا بازنشستگی ندارن؟!...یعنی ما چند وقت دیگه باید قیافه و حرفهای عهد دقیانوس ایشون رو تحمل کنیم؟...آخه عزیزمن هر یک ایربگی که باز نشه یعنی به احتمال زیاد یک مرگ اتفاق می افته اونوقت تو میگویی چیزی نیست؟!...مگه تخم مرغه که اگر از 100تا 5 تاش خراب باشه بگی اشکال نداره!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
از بین ۸۰ میلیون سه میلیون هم بمیرند باز هم ۷۷ میلیون باقی مونده !
چیزی که زیاده توی این مملکت آدم!
تمام ماشین ها که تصادف نمی کنن که !
حالا اونها که تصادف کردند و مردند چشمشون کور
چرا حضرات باید برای یک اقلیت تصادف کن هزینه کنن
ناشناس
| Azerbaijan |
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
خوب اینها اگر بازنشسته شوند دنیا خیلی کسل کننده می شود. اینها غیر از همین سخنان هیچ کاربردی ندارند. شما اجازه دهید یک کار مفید حداقل انجام بدهند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اینا ز گهواره تا گور دنبال پست هستن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میدانستید ایشان ربا این سن و سال هنوز که هنوزه رئیس فدراسیون نجات غریق و شنای ایران هستن؟!!!
ناشناس
|
Oman
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم که حیف اقا نامیدنت، مگر تمام ۹۰۰ هزار خودرو تصادف کردن که میکی ۱۰۰ باز نشده مشکلی نیست...
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
وقتی بیسوادها در این مملکت همه کاره می شوند توقع بیشتر از این نباید داشت. این داره به ۹۰۰ هزار خودروی در حال تردد اشاره می کنه نابعه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یعنی اگر از هر 900 نفر 100 نفر در اثر ایربگ باز نشدن بمیرن مهم نیست.
جالبه اینها برای زندگی 85 میلیون آدم تصمیم می گیرند و قانون هم می گذارند.
کجاست آنجایی که برای حیات یک نفر آدم هم تمام تلاششان را می کنند و حفظ جان تک تک افراد جامعه را ضرورت می دانند؟
s
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میرسیلم میخوان با این حرفا عقده رای نیاوردنشو رو سر مردم خالی کنه
والی
| Japan |
۰۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
از نظر آقایان اگر همه ۹۰۰۰۰۰ خودرو ایربگ شون بازنشه مشکل محسوب میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
دمت گرم.حرف حساب جواب نداره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
احسنت به ذکاوت ناشناس 21:23اگر همگی اینقدر دقیق و ریاضی وار به قضایا نگاه میکردیم وضع خیلی بهتر بود، متاسفانه مسئولین بعظا آموزش و آرامش کافی جهت
تدقیق در امورات ندارند و حاشیه ها همه را خسته کرده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
واقعا سواد میرسلیم ستودنی هست، یعنی همه خودروهای با نقص ایربک فقط تو این چند تصادف بودند. اسم علم آمار هم تو زندگی به گوشش نخورده!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
از بین صد خودرویی که تصادف کرده‌اند ایربک باز نشده است، جناب میرسلیم بفرمایند از بین این همه خودروی تولیدی جند ایربگ باز شده است؟

حتی در کشورهای پیشرفته؟؟ خوب است وزیر محترم مشخص کنند بین پوشش و پیشرفت چه ارتباطی وجود دارد؟
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
جناب میرسلیم شما که از عملکردخودروسازها دفاع میکنید ممکنه لطفا بفرمایید خودتان چه خودرویی سوارمیشوید؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
چرا مقامات کشور ما اینقدر بی سواد هستند
اقای محترم
مگه هر ۹۰۰ هزار ماشین تصادف کردتد که شما متوجه شدید فقط ۱۰۰ ماشین ایربگ ان کار نمی کند
در خوزستان ۵۸ ماشین تصادف کرد
ایربگ هیج کدام باز نشد
این از نظر اماری یعنی اینکه ان ۹۰۰ هزار هم اگر تصادف کنند ایربگ انها باز نمی شود
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
کسانی که منتقد روحانی بودند و خود را دلسوز معیشت و سفره مردم می دانستند حالا تمام کالاهای اساسی سر سفره ملت را با دلار حساب می کنند و جالب اینجاست صداوسیما هم مدافع آنها شده!!!
سعید
|
Germany
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این جناب میرسلیم اجبار در حرف زدن دارد؟ اینقدر جان مردم برای ایشان که خودش به کهولت رسیده بی ارزش است؟؟؟ چرا در مقابل مخلوقات خداوند که حفظ جانشان واجب و لازم است، اینقدر بی مسئولیت و بی قکر و بدون زنده ماندن احساس انسانیت صحبت میکنیم؟!؟!؟!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
شک نکنید میرسلیم در خودرو سازها (آشغال سازها) ذینفع است. تابناک تحقیق کنید.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
« باز نشدن اير بگ ١٠٠ خودرو در بين ٩٠٠ هزار خودرو آمار نا چيزي است » ... جناب مير سليم
------------------
عجب ! اما جناب ميرسليم بر طبق آيه اي از قرآن كه مي فرمايد : اگر كسي بي گناهي را بكشد ، مثل اين كه همه مردم را كشته است !! ... پس با اين حساب بازنشدن اير بگ حتي يك خودرو ، كه زبانم لال ، زبانم لال باعث از بين رفتن يك آدم هم كه بشود ، بر طبق نص آيه شريفه گناهي بسيار بسيار بسيا بزرگي است ! ... گناه نابخشودني پس نتيجه آن كه باز نشدن يك اير بگ در بين ميليونها خودرو يك فاجعه بايد باشد !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اقای شهردار
وقتی کشور ۲۰ میلیون جوان بیکار دارد
و وقنی کشور اب و برق و گاز و حتی گندم برای جنعیت فعلیس ندارد
چه اصراری به افزایش جمعیت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
جناب میرسلیم
همچین اظهار نظر هایی از سوی شما جای تعجب ندارد.
هنوز این روایت که اگر کسی یک نفر را بکشد انگار کل امت را کشته واسه تو و امثال تو نامفهومه
فوت حتی یک نفر براثر باز نشدن کیسه هوا زیاد مردک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
به نسبت خودروهای تصادف کرده حساب کن پلفسول میرسلیم نه تولید شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مگه دنبال مافیای خودرو نبودین؟ میرسلیم جلوی چشمتونه. ببینین چه دست و پایی میزنه واردات انجام نشه که مبادا سودش از فروش فرغونهای تولید داخل کم بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
در تصادفات حتی یک مورد عیب هم مشکل است . میر سلیم چطور اسم خودش را نماینده مردم گذاشته ولی از منافع ضد مردم حمایت می ئکند . چطوربرایش صد مورد خسارت به مردم مهم نیست ............واقعا حیف ...............
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
کنسرت قراره باعث شادی مردم بشه و تبدیل به خاطره خوب برای مردم بشه؟
وگرنه چرا مردم باید وقت بگذارند و پول خرج کنند و بروند کنسرت؟
با این بگیر و ببند ها صدا و سیما خوبه دیگه ! چرا مردم بروند کنسرت ؟
مدام نگران هستید که اتفاق ناخوشایند در کنسرت و تجمعات و جشن ها رخ بده و احساسات بعضی ها جریحه دار بشه !
حالا با این همه محدودیت و بگیر و ببند احساسات اکثریت مردم جریحه دار شده و کار به جایی رسیده که اغلب اگر پای رفتن داشته باشند از وطن خود فرار می کنند برای شما مهم نیست؟
فقط احساسات اقلیت متعصب و متحجر مهمه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مگه ۹۰۰ هزار خودرو همه تصادف کردن همه ایربگا باز شده فقط اون ۱۰۰ تا باز نشده ؟
واقعا خجالت نمی کشید با جون مردم بازی میکنید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اقای میرسلیم
ما هم مثل سما راضی نیستیم ماشین استاندارد وارد بشه و مردم در رفاه باشند و کشته نشند
ولی دقت کن
شما دارید ماشین اشغال بی وکیفیت را ۱۰ برابر قیمت جهانی ان به مردم بدبخت می فروشید که یک دهم متوسط دنیا حقوق دریافت می کنند
اقای امام جمعه اصفهان
گوشت که نخوریم
مرغ که نخوریم
تخم مرغ که نخوریم
برنج که نخوریم
روغن که نخوریم
ماهی که نخوریم
شیر و لبنیان و پنیر که نخوریم
سوسی و کالباس که نخوریم
شما بفرما ما چی باید بخوریم؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
در نمایشگاه کتاب مردم به جای خرید کتاب از غرفه عمان مدام در خصوص نحوه مهاجرت به عمان سوال کرده اند !
چی شد اینقدر بد بخت شدیم ؟
چرا بررسی نمی کنند که چه چیز باعث فراری شدن مردم از وطن خود شده ؟
شماها که از مردم بدتون میاد چرا تشویق می کنید مردم بچه بیارن ؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
بابا یکی این میرسلیم رو از برق بکشه.
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم چند وقتیه خیلی چرت میگی...
حرف نزنی نمیگن لالی
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
برخی ها از فقر ذهنی رنج می برند مضخرف می گن برای توجیح کارهاشون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مزخرف دلبندم !
البته با شما موافقم
به مامان بگو شبها دیکه بگه بهت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مزخرف
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
از این به بعد به بعد مینویسید مافیای خودرو ، بعدش تو پرانتز نام میرسلیم رو بنویسید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
واقعاً رسانه ای کردن گفته های میرسلیم کار ناشیانه ای است همچنانکه که ایشان هیچ دیدی نسبت به تعداد تصادفات و نسبت بین بازنشدن ایربگ ها و تعداد ماشین ها ندارد بازنشر گفته ای ایشان (از روی ...) خدمت به خودروسازانی است که تابوت رگ می سازند. آقای میرسلیم کاش می توانست خود را جای ان ماشین های بزارد که ایربگشان باز نشده ان وقت نظر می داد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میر سلیم چقدر تابلو از تابوت سازها دفاع میکنه!! به نظرتون چرا؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چون در تعدادی از این قطعه سازهای بنجول ساز سهام داره یا اهل هییت مدیره است
خلاصه منافع شخصی داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
حالا واردات خودرو را آزاد کنند فکر می کنید خودرو با قیمت جهانی به دست مردم خواهد رسید نه خیر عزیزم
تا وقتی که این چنین مسئولین که فقط از اقتصاد مدرک آنرا گرفته اند همین آش و کاسه وجود دارد
چنان عوارض و مالیاتی به واردات خودرو ببندند که فقط قشر ثروتمند از آن بهره می برند
البته ثروتمند خوب که با زحمت پول درآورده نوش جانش استفاده کند اما ثروتمندی از آن استفاده می کند که از پول دلالی و رانت مسئولیت و از پول کلاه برداری از آن استفاده می کند
بنده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
می خواستم در جواب ادعاهای میر سلیم یه چیز بگم،
قیافه اش رو تصور کردم دیدم هر چیز بگم آب در هاون کوبیدن هست،
شما هم حتما با چنین قیافه هایی برخورد کردید و صحبت داشتید نه؟
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ما چقدر بیچاره ایم که امثال میرسلیم باید مصلحت نظام را تشخیص بدهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
متاسفانه تفکر مسئولین این است که حاکمیت یک موسسه خیریه است در حالی که اینچنین نیست وظیفه دولت ایجاد بسترها برای همه مردم و هزینه کرد بیت المال برای عموم مردم و بطور عادلانه و با اجازه نسبی مردم و عاقلان جامعه است حالا هر کس کار کرد و زحمت کشید برای ارتقا خودش و خانواده اش از آن استفاده و هر کس کار نکرد و زحمت نکشید از آن بهره نمی برد
آیا فردی که عمر خود را در کسب دانش و مهارت گذاشته با فردی که عمر خودش را در بطالت گذراند است برابر است
حاکمیت مهمترین وظیفه است ایجاد و اجرای قانون در جهت نظم و اعتلای جامعه است
حاکمیت وظیفه اش ایجاد بستر های تلاش و کسب و کار است
حاکمیت وظیفه اش تقویت نهادهایی است که باعث گشایش در کار در راه ماندگان شود توجه کنید در راه ماندگان نه کسانی که اهل تلاش نیستند و در راه ماندگان مثل بیمارانی که دچار حوادث غیر مترقبه شده اند و ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد
Mostafafaraji
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ریاضیات اگه شعور داشت
میفهمید منفی در منفی باید بشه
خیلی منفی…..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مدیر عامل اتحادیه های ...دام زنده بین ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان است؛ بنابراین قیمت هر کیلوگرم لاشه با قیمت ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان باید در بازار عرضه شود.
خیلی نا آشنا و بی سواد تشریف دارید وقتی دام زنده بین 70 تا 80 هزار تومان باشد گوشت حداقل بین 140 تا 160 هزارتومان تمام میشود و سود قصاب و غیره هم گوشت را به 200 هزار میرساند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آقا رفتم به خانومم اجازه خروج از کشور بدم. گفتم چکار کنم که اجازه دائمی باشه. گفتند باید بهش وکالت بدی خودش بتونه بیاد به خودش اجازه خروج از کشور بده!!!!.
یعنی میشه خودش به خودش اجازه نده؟
واقعا آدم متحیر میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
از هوش و ذکاوتی پیداس احتمالا رئیس جمهور بعدی ایشون هستند. خدایا توبه آقای رئیسی رو حفظش کن.
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
درود
والا من با دو تا بچه و در آمد ده میلیون تومان تو تهیه غذا و پوشاک بچه ها عاجز هستم....حالا شما می گویی چهار تا بچه
چند ساله برای خودم و زنم لباس برای خودمان نخریدم
این گرانی های اخیر هم باعث شده دچار بی خوابی شبانه لشم
علی از اصفهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
موندم که چرا با وجود حتی عدم رضایت مقام معظم رهبری. اینقدر میر سلیم و مصباحی مقدم از این خودروسازان داخلی حمایت می کنند و با واردات مخالفند
ناشناس
|
Canada
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
با رویکردی که شما به مقوله آموزش و پژوهش دارید در این کشور، واقعا هم دبیرستانها و دانشگاه ها بهترین مکات برای تدفین عزیران از دست رفته هستند، تا لااقل بلا استفاده نمانند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
در کشورهای صاحب خودرو امثال ژاپن وقتی می بینند ترمز خودرو ایراد دارد تمامی خودرو ها را فرمان می کنند حالا این آقا ایربگ خودرو باز نشد را مهم نمی داند اگر نزدیکان این آقا در همان خودرو که ایربگ آن باز نشد بود باز هم همین می‌گفت ما تا کی بایستی به امثال ایشان که ادعا میکنند کارشناس هستن اعتماد کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
یغنی از نظر میرسلیم کشته شدن هزار انسان هیچ اهمیتی نداره !؟!؟!؟؟!

تاسف بر تو


ننگ بر کسانیکه به تو رای دادن
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
جناب وزیر محترم علوم یا لباس شنا ودر یا را نمیشناسند یا دانشگاه ودانشجورا.برادر عزیز این چه تشبیه نا بجایی است
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آخه ورود این همه آدمای بی سواد در ارکان نظام می تواند چه فاجعه ای برای کشور ببار آورد، خدایا خودت رحم کن.
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم اگە حرف نزنی، نمی دانیم چقدر بیسوادی
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آقای میرسلیم واقعاً خودت را زدی به نااگاهثی یا واقعا نمیفهمی از ۱۰۰ خودرو ۱۰۰ ایربگ باز نشده!! خدایا سرنوشت مارا دادی دست کی؟تازه خودش را لایق رئیس جمهوری هم میدونست
امیر مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
چیزی که خیلی الان تو ایران لازمه از هرکسی گرفته بشه تست آی کیو
استاد مگه ۹۰۰ هزار خودرو با هم برخورد کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
جناب میر سلیم انگاری شما در این جامعه زندگی نمی کنی، پیشنهاد میکنم بری آمار کشته شدگان حوادث جاده ای را که در اثر بی کیفیتی این فرغونها به کام مرگ رفته اند از راهور بگیری آنوقت بیشتر روشن میشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم: باز نشدن ایربگ ۱۰۰ خودرو بین ۹۰۰ هزار آمار ناچیزی است

مالک کارخانه دیزل سنگین ایران ( دسا آمل ) که در روز روشن به ملت دروغ میگفتی که فقط حقوق 4 میلیون تومانی میگیری !
کسی که به احتمال بسیار زیاد کارخانه قطعه سازی خودرو هم داری و یا سهامدارشونی و چون
مخالف واردات خودرو هستی و مخالف رفاه ملتی !
امیدوارم یه روزی از همین روزها ایربگ خودروی خودت و زن و بچه هات باز نشه
جاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
طرفداران مافیای خودرو اینجوری خودشون رو لو میدن - خیلی مفتضحانه از لگن سازان دفاع میکنه میر سلیم
اوس موستا
|
United States
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اتفاقا تا وقتی که برای اولین بار سوار سرویس دانشگاه شدم من هم همینطور فکر می کردم.
نیم ساعت بعد متوجه شدم که خیلی از دانشجویان آمریکایی فرصت یا حال و حوصله عوض کردن لباس خواب جهت شرکت در کلاس های درس را ندارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
بین صدتا خودرو تصادفی صدتاش باز نشد یعنی قابلیت اعتماد صفر این اقا به قولی مهندس اصلا امار احتمال نخونده خدایا چه عجوبه هایی داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم جون.یعنی دقیقا همون 100 خودرویی که تصادف کردن و باز نشده همون آمار بین 900 هزارتاس.عجب!
خارج از کشور هم همینطوریه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
هر ۹۰۰ هزار تا تصادف وحشتناک کردند که توی آمار می یاری ؟نه عزیزم مثلا ۲۰۰ تا تصادف وحشتناک کردند ۱۰۰ تا باز شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
والا بعضی ها مثل میرسلیم نمی‌زارن مرده هاشون راحت تو قبر بخوابند ملت مقصر و بددهن نیستند ولی آدم و مجبور میکنند متاسفانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مصطفی آقامیرسلیم در واکنش به ادعای باز نشدن ایربگ خودرو‌های داخلی در تصادفات جاده‌ای اظهار کرد:
این ادعا به هیچ وجه صحت ندارد ( نشستن بر جایی که شما نشستی توانایی های خاصی میخواد که وقتی شما توی روز روشن در چشم ملت نگاه میکنی و این حرف رو میزنی ، یعنی تواناییشو داری ! )
پلیس راهنمایی و رانندگی در جاده مه آلود از عبور و مرور خودرو‌ها جلوگیری نمی‌کند و بعد مدعی باز نشدن ایربگ‌ها می‌شود. ( الان عبور و مرور در مه چه ربطی به ایربگ و کیفیت پایین تولیدات شما مافیاها داره آخه ؟!!! )
حتی به فرض اینکه ایربگ خودرو‌ها هم باز نشود، یک نقص فنی است که باید برطرف شود. ( خوب مگه دیگران ادعای به عیر از این کرده اند ؟! حالا شما چرا هول شدی و بیزینستو در خطر میبینی ؟! )
باز نشدن ایربگ ۱۰۰ خودرو بین ۹۰۰ هزار خودروی تولید شده، آماری ناچیز است. ( حتی یک عددش هم زیاده، امیدوارم یکی از اون 100 تا برای خودروی شما و عزیزانت باشه )
اشعث
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این خبرو تو ماشین خوندم یهو همه ایربگ ها باز شدن خندیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
فقط شما ببینید امثال میرسلیم و وزیر علوم و ... با این عقل و فهمشون برای کشور و مردم تصمیم میگیرند.بیخود نیست که این حال و روزمان است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
حالا می بینید چرا به اینجا رسیدیم بخاطر تصمیم گیرانی مثل میرسلیم، شریعتمداری و ....... هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
بله به قول میرسلیم باز نشدن ایربگ صد تا خودرو و احتمالا کشته شدن حدود ۵۰ نفر که اصلا چیز مهمی نیست !!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اقای وزیر علوم حرف زدن بلد نیستی،حرف نزدن که بلدی!!
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
حیف که شاید تابناک این حرف منو توهین تلقی کنه و منتشر نکنه !!!

جناب آقای میر سلیم !!

آیا میشه فقط یک دقیقه روی حرف خودتون تامل و تفکر کنین ؟ آیا مرگ حتی یک نفر انسان ، تلخ و ناگوار نیست ؟ آیا باز نشدن ایربگ ، احتمال مرگ ناشی از تصادف را چند برابر نمی کنه ؟ آیا اون فردی که دچار تصادف میشه و ایر بگ ماشین عمل نمی کنه ؛ دارای خانواده و عزیزان نیست ؟ آیا یعنی واقعا جان انسانها اینقدر از نظر شما بی ارزش شده ؟!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم که داره خودش رو .... جلو واردات خودرو رو بگیره در «شرکت صنعتی و تولیدی دیزل سنگین ایران» و «شرکت تحقیق طراحی و تولید موتور ایران خودرو» ذینفع هست.

باز نشدن 100 ایربگ از 900 هزار خودرو تولیدی در صورتی درست هست که تمام خودروهای تولیدی یک سال تصادف کرده باشند و فقط ایربگ 100 خودرو باز نشده باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
به جای پاسخ منطقی و قبول مسئولیت فقط سفسطه و مغلطه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
کیهان تو چرا همیشه از طرف مردم حرف میزنی
؟مگه تو نماینده این مردمی؟یه آمار از مردم بگیر.ببین چند درصد طرفدار داری؟۵درصداز این مردم هم تو رو قبول ندارن.این مردم فقط فرهنگ ایرانی رو میخوان.نه فرهنگ عربی و بیگانه.که مدیران صدا و سیما بنا به دستور بالایی ها از بین بردنش.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آقای زلفی !
حتی در کشورهای پیشرفته ، کسی رو دفن میکنن وسط حیاط دانشگاه و مدرسه ؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آقای میرسلیم نهصدهزارخودروهنوزامتحانشون پس نداده اند تئوریهای امثال شما صنعت خودروسازی رابه این روزانداخته
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
تازه این آقا میخواست رییس جمهور بشه! باز صد رحمت به رییسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
مجلسی آدم مارو باش!!!
حتی اگه یک ایربگ باز نشه خانواده ای داغدار میشن. بفهم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آقای میرسلیم، شرم آوره، متأسفیم از این طرز تفکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
الکی میگن به ۷۷ میلیون یارانه دادیم ،دراصل اینها به ۱۰ میلیون هم نمی خواهند بدهن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آقای میر سلیم حتی اگر یکی هم باز نشه و باعث مرگ یک‌ انسان بشه و خانواده‌ای بی سرپرست بشه مهم لطفا خودتون را جای دیگران بگذارید
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ترا به خدا یه صندوق کمک به میر سلیم بذارین ملت پول خسارت ناشی از فروش کم خودروسازها رو براش تضمین کنند این ول کن نیست. نگرانه گناهی نداره. جان مردم هم که معلومه براش به اندازه بال پشه ارزش نداره وگرنه 100 ایربگ باز نشه یعنی احتمال مرگ صدها نفر که این بابا نمیفهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آفرین به میرسلیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
پیر مرد محترم آقای میر سلیم
کشته شدن یک بیگناه هم مانند کشتن جمعیت جهان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
واقعا جای تعجب هست اقای میرسلیم به نظر شما اگر خودروهای سایپا، شامل تیبا، ساینا، کوییک و پراید هاچبک تصادف کنن چیزی از اونها باقی می ماند، این خودروها 50 درصد حلبی و 50 درصد پلاستیک هستند، به وفور هم در کشور تولید و عرضه میشود، به اصطلاح فرقون موتور دارند، در ضمن 900 هزار خودرو که تصادف نکرده 100 تاش با هم تصادف کرده هیچ کدوم ایربگش باز نشده، حمایت از خودروسازی که صدای رهبری را هم در اورده، چه سودی برای شما دارد
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
تو میرسلیم هستی یا میر سهیم؟ چرا اینقدر نمک روی زخم مردم می پاشی ؟ چقدر تابلو داری حمایت میکنی از قاتلان مردم!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
خدایا خودت بدادمان برس کی می‌خواست بشد رعیس جمهور پای چشممان خورد
ناشناس
|
Germany
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
نماينده مجلس : برخي مديران كشور و نمايندگان يارانه گرفته اند اما نيازمندان نگرفته اند !!
-----------------------
-- ... درسته آقا نصر الله ! اما صبور باش ، خدا كريمه درست بشه و يارانه شماهم برسه ! البته خدا هم رازقه ! ... هر آن كس كه دندان دهد نان دهد ! مرحوم ابوي مي گفت : رزق و روزي هر كسي بهش ميرسه ، ولو اين كه زير سنگ باشه ،!! ... گر صبر كني زغوره حلوا سازي آقا نصرالله !
-- خدا پدرت بيامرزه برادر ، من كه چيز زيادي نمي خوام ، فقط حقم را مي خوام ! ميگم آقا رضا ، چه طوره كه راهپيمايي كه هست ميگن همه بيان ، انتخابات كه هست ميگن همه بيان ، نماز جمعه ميگن همه بيان ، هر وقت كه خط و خبري باشه ميگن همه در صحنه حضور داشته باشند ،زبونم لال ، زبونم صد بار لال ، بلكه هزار بار لال اگر جنگ منگي بيش بياد بايد همه بيان اما نوبت به يارانه كه رسيد ما مي شيم غريبه ، غير خودي ! ما مي شيم اشراف ! ... ما ميشيم سرمايه دار ... من ميگم چه عيب داره ، مدير كشور هم يارانه بگيره ، خوش حلالش ، نماينده مجلس هم بگيره تن درست ، نوش جانش ! همه بگيرن ، نصرالله هم بگيره چه عيب داره ! بله ؟
-- اما آقا نصرالله تعدادي هم هستند كه يارانه حق شون نيست ، اونهايي كه پولشون از پارو بالا ميره ... كساني كه حقوق ماهانه من و شما پول پفك نمكي بچه نوكرشون هم نميشه ! به صد ميليون و دويست ميليون ميگن چندر غاز !! ....
--- آقا رضا تصدقتم ! اوناهم بايد بگيرن ! ميگي نه ؟ مگه نه سعدي شيرازي ميگه : « آنهايي كه غني ترند محتاج ترند » !! بله ؟ ... پس با اين حرف شيخ اجل بايد خيلي از اغنيا محتاج تر از من نصرالله
پسر مش غلوم حسين باغبون ، به اونا هم هم يارانه بدهند ، بنا به فرمايش سعدي !!
-- حالا غصه نخور نصرالله جان ! من برات دعا مي كنم ... حتي نذر مي كنم كه گره از مشكل يارانه ات
باز بشه ، انشا الله .. فعلاً با اجازه !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم
تو خودت حاضری ماشینی رو بخری که پول ایربگش رو ازت گرفتن ولی بدونی موقع خطر باز نمیشه ؟!!!
ولو ۱ خودرو توی ۱۰۰ میلیون خودرو ؟
هان ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم
تو خودت حاضری ماشینی رو بخری که پول ایربگش رو ازت گرفتن ولی بدونی موقع خطر باز نمیشه ؟!!!
ولی ۱ خودرو توی ۱۰۰ میلیون خودرو ؟
هان ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
این بنده خدا الان باید برود استراحت کند نه اظهار نظر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
دوره آخر زمونه .
به کچل میگن زلفی ؛-)
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اقای میرسلیم چقدر از خودروسازها زده که اینقدر سنگشان را به سینه میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
شکل و شمایل میرسلیم معرف داشته های درونی شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
کسانی امثال میرسلیم و عنابستانی دارن قانون وضع میکنن برای این کشور !!!
کرم علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
آقای میر سلیم با عرض پوزش آیا قافیه تنگ آمده
مگر میشه مثلا اتوبان خلیج فارس حدفاصل اهواز بندر امام را که روزهای طولانی مه آلودگی شدید در حد دید دومتر دارد بست.این که حمل ونقل کشور را با مشکل مواجه می کند ونه فقط خوزستان را اما جنابعالی بعنوان نماینده مجلس طرحی به مجلس ارائه کن وکلیه مسیرها را نور زرد بزنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم هم مثل قالیباف به شامپو و صابون نیاز نداره و هیچ پولی خرج خرید لامپ روشنایی برای خونه اش نمیکنه .
برای همین نمیدونه معیشت یعنی چی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
چون پیر شدی حافظ از میکده بیورن شو
میر سلیم یک زمانی مهندس قابلی بود و استاد دانشگاه و وزیر صنایع. .
آخر این چه سخن سخیف است از کسی که او را مناسب ریاست جمهوری کشور دانسته اند!!!
نکند که خدای نخواسته شرایط کاندیدا کم سوادی است!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم رو که اصلا بعید میدونم این ۶ کلاس رو هم خونده باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
اونوقت یه همچین موجودی بنام میرسلیم به خودش اجازه میده که نامزد انتخابات ریاست جمهوری بشه !!!!
و جالبه که تائیدش هم میکنن
ع ع ع ع ع
بختیاری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم مافیای خودرو
خدا میدونه چه منافعی داره و چه سودهای کلانی میکنه از انحصاری کردن خودرو در این چهل سال !
بعد همین شخص میخواست بشه ریس جمهور مملکت
اموزگار
|
Canada
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
دفاع از خودروسازانیکه بقول نماینده دویست نفر ازفامیلها که شاید تخصص را هم نداشته باشند وارد سیستمشان کرده اند ازاقای میرسلیم که درمقابل قالی باف بقول خودشان پرونده ساخته عجیبه انجا کی بودید واینجا کی هستید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
خوبه حالا نگفته که ایر بگ های ماشین ها چون با دوام هستند باز نمی شوند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم با اون مخ عهد بوقش تفاوت بین نهصد هزار نصب ایربگ و صدهزار تصادف بدون عملکرد ایربگ را تشخیص نمیده. خاک بر سر ما که این آقا می خواد ما را به مقصد برسونه!"""" تفو بر تو ای چرخ گردون, تفو
دانیال
|
United Kingdom
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
برای میرسلیم جان مردم ارزشی نداره چه یک نفر و چه صد نفر مهم برای میرسلیم منفعتی است که از خودرو ساز شامل حالش میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
میرسلیم واحتمالات
خسته نشدی پیر مرد
دفاع بد خود نوعی حمله است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
جناب میرسلیم انشاءاله برای خانواده شما هم پیش بیاد
مملکت اسلامی عدالتش اینه که مسئولین نجومی بگیرش یارانه میگیرن
مسئولین انقلابی ورود خودرو با قیمت ۷۰۰ میلیون به بالا رو واسه قشر ضعیف با رشادت آزاد کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
شانه طلایی اهدا میشود به
جناب زلفی بابت دلسوزی وسیع در باب رعایت حجاب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ایشون کاندیدای رئیس جمهوری هم بودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
ارابه های مرگ شما اسمش خودرو نیست
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶
واقعا حرفای میرسلیم حرف مافیای خودروسازه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این میرسلیمو کی بهش رای داده؟ واقعن یه ادمی با این سطح استدلال کردن اجازه داره درباره مسائل کشور تصمیم بگیره؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بخدا قسم که من مادر جوانی هستم که تاحالا نه خیلی عصبانی شدم نه به کسی ناسزا گفتم نه نفرین ، این چندماه به قدری عصبی شدم که این عصبی بودنم هم به دخترام انتقال دادم و ناخودآگاه متاسفانه نفرین میکنم به همه کسانی که کم میزارن،بی اینترنتی
گردخاک شدید
گرانی
بخدا دوتا دخترام آسم گرفتن ولی کک مسئولین هم نمی گزه
تازه هم فهمیدم که فردا ادارات خوزستان تعطیل نیست دیگه بدتر شدم بابا بخدا ما انسانیم، هوا باید چطور بشه که تعطیل کنن.
یعنی فکر کنم ضعیفتر از این استاندار نبود که بزارن برا خوزستان
خدایا خودت بهم آرامش اعطا کن،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
استاندار کرمان......اشتباه میفرمایید.....محل دفن ان عزیزان باید در منازل اقایون مسئول باشد که جلو چشمشان باشد بلکه شرم کنند ورانت خوری اختلاس پارتی بازی برای فامیل واهل خانه تبعیض وبی عدالتی بیت المال خوری ریا وتظاهر نکنند و در خدمت وطن خودشان وهموطنانشان باشند ومثل مردم عادی زندگی معمولی داشته باشند
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اقای میر سلیم؟!!!!
خدا ببین چه کسایی توی مجلس برای ما تصمیم میگیرن، مفاهیم ساده ریاضی رو بلد نیستین یا مردم رو .... فرض کردین؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم کدوم دبیرستان دیپلم گرفته در مدرسه رو ببندید
ناشناس
|
Romania
|
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
با صحبت میرسلیم یاد اتفاق اپیلاسیون و کاپیتالاسیون در فلان شهر و فتوای مسئولانش افتادم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
انقلاب فرهنگی در سیما!!! با سلیقه روزنامه کیهان برنامه ریزی کنید تا انقلابی ها راضی باشند. به نظر شما چند درصد جمعیت انقلابی هستند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چهار فرزند با نان سهمیه ای ؟ شیر و گوشت و مرغ هم که خبری نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این همه هزینه میکنین توکشورها برین عراق مالچ پاشی کنین خفه شدیم از خاک
لعنت به این زندگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حاجی شما تا حالا لباس دریا دیدی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میرسلیم!
بنده خدا اون چترباز 10000 بار چترش باز شد فقط یک بار باز نشد نمیدونم چرا فقط به خاطر همون یک بار کشته شد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
منظور آقای حاج حسین از مردم انقلابی که برنامه های تلوزیون باید دقیقا با میل آنها باشد‌ ، کدوم‌ مردم‌ هستند‌ اونوقت‌ ؟!
بابا کیهان‌ خریدن مرغ روز هم برای ماها که کارمند بازنشسته هستیم ولی در دهک‌ دهههههههم‌ قرار داریم‌ آرزو شده‌ ! آنوقت تو و امثالهم کاغذ مجانی میگیری روزنامه ای میدی بیرون که ملت از دیدنش حالیشون بهم میخوره‌ بعد مدعی هستی‌ تلوزیون باید فقط برنامه باب میل ترا بسازه‌ ؟!!! سرمایه ملت گرسنه خرج‌ رسانه میلی میشه‌ تا فقط نظرات ترا منعکس بکنه ؟!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حمید صاحب مدیرکل سلامت شهرداری تهران انسان عاقل به دروغ های تو گوش نمی کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این میر سلیم ابروی هر چی انسان است برده یعنی واقعا نمیدونه نهصد هزار تا خودرو تصادف نکردن همون صد تا بودن
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب میرسلیم من نمی دانم کی زیر مدرک دکترا ی ترا امضا کرده است . یک فرد عادی هم چنین نتیجه گیری نمی کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اگر شما به اپیلاسیون خانم ها کار نداشته باشید کشور های دیگر در باغ سبز نشان نمی دهند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم خانواده خود بی غمت داخل آن ماشین ها بود هم همین خزبلاعت را میگفتی
فرید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
با توجه به فضل پراکنی میرسلیم ، الان دیگه متوجه شدید چرا به اینجا رسیدیم !!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
من موندم این آقای میرسلیم می فهمه داره چی می گه؟!!!!!!!!!!!!
مگه 900 هزار خودرو تصادف کردن که از بین 900 هزار 100 خودرو ایربک کار نکرده!!!!!!!!!!!!
کجا درس مهندسی خوندی؟؟؟؟
100 خودرو تصادف کردن و هر 100 خودرو ایربک کار نکرده!!!!!!!!
بابا برو بذار یه چهار تا جوون بیان شاید این اوضاع بهتر شد!!!!!
خدا را شکر که رئیس جمهور نشدی
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خوب شد این میرسلیم رئیس جمهور نشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
من به سواد و مهندسی فرانسه میر سلیم شک دارم مثل اینکه آنقدر باز نشسته نمی شوند که کم کم شروع به تمام شدن می کنند آن هم اول از مغزشان
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
واقعا متاسف شدم از میرسلیم... کلا نظرم درموردت برگشت... آخه برادر، مگه قراره ایربگ همه خودروها باز بشه؟؟؟ ایربگ خودروهای تصادفی فقط باید باز بشه... جامعه رو اشتباه انتخاب کردی. این یعنی اینکه اصلا اصل موضوع رو متوجه نشدی!!!
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
خدایی مسئولین ما در بیسواد ی دارن گوی رقابت رو تند تند از هم میربایند
میرسلیم تو چند کلاس خوندی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چهار تا بچه؟ لابد قراره مثل کاسبان تحریم همه بچه ها رو‌ بفرستیم کانادا خوشگذرانی دیگه.
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یکی قرصای میرسلیم رو بده بابا حالش خرابه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اندر حكايت مديران و نمايندگان يارانه گرفته و نيازمندان يارانه نگرفته !!
---------------------
چنان حكايت كرده اند كه ،به ملا نصر الدين -- كه در صحرا مشغول كار بود -- گفتند :
-- ملا ! مركز كره زمين كجاست ؟!
ملا گفت :
-- همين جا كه ميخ طويله الاغم را كوبيده ام !... همين جا مركز كره زمين است !!
گفتند : ملا ثابت كن كه همين نقطه كه مي گويي مركز كره زمين است
ملا گفت : قبول نداريد ؟ ... پس شما ثابت كنيد كه مركز كره زمين اينجا نيست !!
-----------------------------
-- ميگم آقا رضا ، بحمد الله والمنه به ٩٠ درصد از مردم يارانه پرداخت شده ، خدا را شكر ! خدا عالمه چه قدر پول بوده !
-- عجب ! ولي بنده از اين و آن كه مي شنوم ، با قاطعيت تمام نتيجه مي گيرم كه خيلي كمتر است ،جعفر آقا !! ... خيلي كمتر !!
-- قبول نداري آقا رضا ؟ بس شما ثابت كن كه تعداد يارانه بگير از اين تعداد كمتر است !
-- شما جعفر جان ثابت كن كن كه تعداد يارانه بگيران ٩٠ در صد است حتي بيشتر !!
-- شما چه مي گويي محمد آقا كه ساكتي ؟ نظرت را بفرما !
-- بنده عرض مي كنم كه الله اعلم !!
-- خدا امواتت را بيامرزه محمد آقا كه بحث و مشاجره ما را تمام كردي ، ! درسته ... الله اعلم !!
واقعاً گل گفتي ، فقط و فقط الله اعلم كه چند نفر يارانه گرفتند و چه تعداد ثروتمند و سرمايه دار بودند كه در دهك دهم قرار گرفتند !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
فاجعه بار این است که آقای میر سلیم سالهادر بهترین دانشگاه کشور یعنی امیرکبیر درس ترمودینامیک مهندسی تدریس کرده است و آن هنگامی بود با مدرک مهندسی وزیر ارشاد بود که اینقدر با اعداد و رقم بیگانه است که درصد را نمی تواند معنی کند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اقا میرسلیم
صدتا تصادف شده ، مشخص شد که صدتا ایبگ باز نشده، انتظار نداری که نهصد هزارتا تصادف بشه تا تو بفهمی ،
صد البته هرکی از صنعت خودرو ، دفاع میکنه ، حتما الوده به فساد این صنعت هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
وای بر ما
وای بر ما
وای بر ما
اینا نماینده مجلسمونند. تازه اینها اسم و رسم دارشن.

آقای میر سلیم کنترل کیفیت آماری به گوشت خورده؟
نمونه از جامعه آماری میدونی چیه؟
رانت داری حمایت کن ولی با سواد درست استدلال کن
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مرزهای علم امار جابجا شد پدر علم امار جناب میزسلیم
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چقدر راحته حرف زدن و بی ارزشه جون مردم وقتی توی خودروسازی و هزار جای دیگه سهم داشته باشی آقای میرسلیم توی چی سهم نداره؟
محمد
|
United States
|
۰۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حرف میر سلیم نااگاهانه است .
گرانی مرغ باعث عدم خرید شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چهره های پنهان مافیای خودرو را که سالها است از آن یاد میشود، بشناسیم. چهره‌هایی که به هنگام به خطر افتادن منافع عظیم مجبور به چهره نمایی کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب میرسلیم فکر میکنن ایربگ ماشین ها باید همینجوری توی پارکینگ خونه باز بشن .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
دروغگویی به مرز تهوع آوری رسیده .
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
به دیسیپلین لباس در محیطهای رسمی و اداری و اموزشی اعتقاد دارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این میر سلیم چرا اینقدر حرف بی ربط میزنه واقعا نمیدونم چرا از خودروسازها حمایت میکنه باید توسط بالا دستیها بررسی بشه
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این حرف وزیر علوم توهینی بی‌شرمانه به دانشجوهاییه که مینیمم حقوق انسانی‌شون رو می‌خوان. به مانتو و روسری می‌گه لباس لب دریا؟
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم باید از کالای بی‌کیفیت به هر قیمتی دفاع کنه، وگرنه نون خودش و حامیاش آجر می‌شه.
حميد
|
Turkey
|
۰۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ميرسليم ميدوني ماشين بهتر يعني امنيت جاني بيشتر براي انسانها يعني مصرف سوخت به طبع اون الودگي هواي كمتر ..هزينه بنزين كمتر ..ارامش روحي بيشتر ..تو سهامدار ايران خودرو يا سايپا هستي..چرا ايراني رو لايق زندگي بهتر نميدوني …اطلاعاتت راجع به وسيله نقليه چيه…خدايي يه پنچري ساده ميتوني بگيري…
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم و حسین شریعتمداری بر دشمنی با ملت اصرار دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مردمو گرفتی یا خودتو زدی به خواب احتمالا سهامدرن ایشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آیا نباید دولت به خارجیانی که تابعیت ایران را دارند، یارانه کمک معیشتی به مانند افراد ایرانی بدهد؟ آیا چنینموضوعی در دستور کار دولت است؟
aki
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
وقتی متوجه نمیشه چی باید گفت؟
امار این هست که یدونه هم باز نشده
این وقتی نمیفهمه این خودروها تصادف نکرده اند و...

شما توقع دلری چیزی از واردات و... سر در بیاره؟؟؟
رضا اهوازی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یعنی خداوکیلی تو سران این مملکت کسی نیست این میرسلیم رو ساکت کنه که با حرفاش نمک نپاشه رو زخم مردم والله مردم خسته و نامیدن و واقعا چنین حرفایی بغض تو گلوی این ملت رو داره فشار میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
با همین روش استدلال و مغالطه های آشکار سوار مردم شدن مردم سوار پراید
رضا ۰ ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میرسلیم انشاالله اگه ایندفعه موقع تصادف ماشین عزیزان و جگرگوشه تو ایربکش باز نشد و اونموقع همین عقیده رو داشتی مردی ضمناا ابتدا یه نگاهی به شناسنامه و یه نگاه به آینه بنداز ، بخدا افراد همسن شما اگه زنده باشن با کمک دو نفر رفع حاجت روزانه مینمایند ، حال که این افتخار نصیب ملت نشده خودت رحمی به جوانیت بکن و برو عزلت اختیار نما و به واجبات دین و عبادت مشغول شو در همه امور نخود آش نشو و ملت را راحت بذار ۰
حسين
|
Sweden
|
۰۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
به جناب مير سليم:
اميدوارم اگر صد و يك امين ايربگي كه باز نميشود، مربوط به خودرو شما بود، شما همچنان سلامت و زنده بوده باشيد كه بتوانيد دوباره در اين خصوص اظهار نظر كنيد و بتوانيم نظرتان را بعد از اين واقعه هم بدانيم.
ناشناس
|
United States
|
۰۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
قسمت میرسلیم و خانوادهاش ازآن ۱۰۰ خودرو شود تا کمی حس ناامنی مردم در خودروهای بیکیفیت داخلی را بچشد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اقای وزیر علوم دیدی یا شنیدید؟؟؟ توضیح وتوجیهه مسخره ایی بود
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اقای وزیر علوم دیدی یا شنیدید؟؟؟ توضیح وتوجیهه مسخره ایی بود
ناشناس
|
Canada
|
۰۳:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بله چون فقط تو ایران با مانتو روسری تو دریا می‌رن پس نتیجه میگیریم با لباس شنا دانشگاه هم میروند
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یعنی کیهان میخواد بگه صدا و سیما بازم باید منزوی تر بشه دیگه . افرین واقعا به روزنانه کیهان که کاری کرده که نصابان ماهواره روز به روز پولدار تر میشوند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
در خارج هم کسی با لباس دانشگاه کنار دریا نمیرود
سیاوش
|
United States
|
۰۵:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
عجب ....... میر سلیم، برو خونه باز نشست شو ، ببین کیا شدن مسئول واسه ما. آخه همه که تصادف نکردن ، اونایی که تصادف کردن باز نشده یعنی نزدیک به صددرصد ماشین های تصادفی ایر بگ شون باز نشده . این میر سلیم بچه ها واقعا به نظر تون سالم هست !!!!!!!
ملت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میر سلیم 100 خودرو از 900 شاید به نظر شما چیزی نباشد ولی اگر آن 900 خودرو تصادف کند وآنها نیز باز نشود چی .حتی جان یک نفر مهم است. یک سئوال دارم شما چرا اینقدر سنگ خودرو سازها را به سینه می زنی من خانواده من که درامدمان از ایران خودرو وساپا است اینقدر سنگ آنها را به سینه نمی زنیم. دوم اینکه من 55 سال سن دارم و توی این مدت نفهمیدم کار شما چیست. واگر خدای نکرده روزی ایربک خودروی شما باز نشود وشما به بهشت بروید. کجای نظام وجامعه لنگ می شود.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یعنی لیاقت مردم ایران همچین مسؤولینی هست
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حیف نان
میرسلیم جاش تو این مجلس نیست
باید ۹۰۰۰۰۰ خودرو تصادف کنند تا بفهمی چند تا باز نمیشه؟
حیف نان
ناشناس
|
United States
|
۰۶:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حتما جناب میرسلیم در انتخاب جامعه آماری اشکال افهامی دارند
در صد ایربک های باز نشده تصادف را با جمع اتوموبیل های تصادفی می سنجند نه با کل اتوموبیل های تولیدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آفرین به میرسلیم که یک تنه در مقابل مافیای واردات خودرو و رانت ایستادگی میکند. تابناک تو هم منتشر نکن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
برای همین هست که سن بازنشستگی می گذارند، چون در برخی افراد با بالا رفتن سن، مغز کارایی خودش رو از دست می دهد، نمونه اش همین جناب میرسلیم، جناب مدعی مگر نشنیده ای که قرآن می فرماید" هرکس انسانی را از مرگ نجات دهد گویا همه مردم را از مرگ نجات داده است" اون موقع شما می گید باز نشدن 100 تا ایربگ که چیزی نیست و یک نقص فنی هست؟ باز نشدن یک ایربگ یعنی افزایش خطر مرگ یک هموطن. اگر جرات نداری از خودروسازها انتقاد کنی حداقل آزاده باش و ساکت شو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم حیا کن، سرتو زیر برف نگه ندار! بیا بیرون یه نگاه کن به حقیقت.
کتمان حقیقت هرگز دردی دوا نمیکنه بلکه نفرت و انزجار برات میاره.
از خواب بیدار شو . منافع شخصی تو هرگز بر منافع ملی و شرافت ملت ارجح نیست.
پس سعی کن تا از خواب بیدار بشی اینطوری برات بهتره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
تو منطق، این حرف میر سلیم، مغالطه یا مغلطه گفته میشه
این نوع بیان کلمات، بسیار خطرناکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
تو منطق، این حرف میر سلیم، مغالطه یا مغلطه گفته میشه
این نوع بیان کلمات، بسیار خطرناکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
نظر آقای میرسلیم در خصوص آمار کشته شدگان این نهصد خودرو چیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب ميرسليم با واردات خودرو هم مخالفند فك كنم از طرف خودروسازان به ايشان عناياتي ميشود!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
به آقای میر سلیم بگوئید اصلا ایربگ میدونه چیه و این آمار تخیلی را از کجاش آورده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم رو بشونید پشت فرمون یکی از همین ماشینا و محکم ماشین رو بکوبید به دیوار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
من نمیدونم چه اشکال داره با لباس لب دریا رفت دانشگاه ؟!
قم و مشهد هم که لب دریا نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ميرسليم در چند شركت خودرو سازي سهام دار است ايشان منافع شخصي را عليرغم ادعاي ديانت به منافع عمومي وملي ترجيح مي دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اخه مير سلم جان اين 900 هزار تا هموشون تصادف سنگين داشتن
بسیجی
|
United Kingdom
|
۰۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میر سلیم لطفا شما در هیچ موردی نظر ندهید دیگه چون شما هیچ اطلاعی از هیچی در این دنیا ندارید لااقل بذارید مردم با درد خودشون روزشان را سپری کنند شما بیشتر به کت شلوار افغانیتون برسید بهتر است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
1 - آقای میرسلیم امیدوارم روزی ایربگ خودروی شما هم باز نشود تا کیفش رو ببری.
2 - آقای وزیر علوم حرف شما درسته خارج از ایران با لباس دریا دانشگاه نمی روند ولی معیارهای شما خیلی متفوات تر از همون دانشگاه ها هست.
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
تابناک جان این سانسورچی تنبلت شب ها خمیازه کشان میاد چهار تا کامنت میندازه اینجا می ره می خوابه تا فردا ساعت یازده دوازده که از خواب پا شه خودش را کش بیاره بیاد به ناله زوکه های ماها برسه
گفتم فکر نکنه نفهمیدیم !
ما دلمون پره که میایم اینجا درد دل می کنیم
این سانسورچی کلا مخاطبان تابناک را دوست نداره
بفرستش برای شریعتمداری کار کنه اقلا اونجا مردم هم دوستش ندارن !
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم اصلا شبیه اسمت حرف نمیزنی
میرزا غضنفر بی اعصاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
طرز تفکر و حساب و کتاب رو عشق است. ایشون مثلا جزو نخبه های این مملکته. با کیا شدیم 80 میلیون !!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یارانه مگه پول امام زمان نیست ؟

ما اینهمه داریم شب و روز دعا میکنیم امام زمان بیاد و کوچه رو چراغونی میکنیم و پرچم میزنیم و چایی صلواتی با
شیرینی دانمارکی میدیم و خیابون آب و جارو میکنیم و گل نرگس میچسبونیم به در و دیوار

حالا چرا پول امام زمان نباید شامل ما بشه ؟!

اینجوریه دیگه هان ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میرسلیم چند میگیری طرفداری کنی؟ شرم نمیکنی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
در کشورهای پیشرفته نه ولی در کشورهای عقب افتاده مثل لبنان و سوریه با لباس لب دریا میرن دانشگاه .
فیلم هاش هم موجوده در فضای مجازی ؛ زلفی !
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اقای میرسلیم میدونه ایربگ چیه اصلا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اقای میرسلیم و خونوادشو باید سوار خودروی داخلی کرد و با سرعت کوبوند به دیوار. انشاالله که ایربگ های خودرو کار کنه و به ایشون و اعضای خونوادش اسیبی نرسه.
یکی نیست به این اقا و همفکرانش بگه شما چه نفعی از حمایت های تمام قد خودتون از خودروسازای داخلی میبرین؟؟؟؟؟؟؟؟
لصفا نگین به خاطر حمایت از تولید داخلی که حال ادم بد میشه
نادان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
وزیر علوم: حتی در کشورهای پیشرفته نیز کسی با لباس لب دریا وارد دانشگاه نمی‌شود

حالا مگه کسی خواست با لباس دریا وارد دانشگاه بشه !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم: باز نشدن ایربگ ۱۰۰ خودرو بین ۹۰۰ هزار آمار ناچیزی است
چند درصد شرکت های گاری سازی مال این آدم است؟؟؟؟؟؟؟.
عليرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بعد ميگن: نميودنيم مافيا خودرو چه كساني هستند

در هر شهري پس از مشخص شدن افراد مافيا بايد آنها را از شهر بيرون انداخت .

احتمالا فرمايشات جناب مستطاب الدوله ميرسلم از عوارض كهولت سن ايشان ميباشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حالا صبح تا شب دنبال مافیای خودرو بگردید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ببین مملکت دست چه نوابغیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم فک کنم از اول انقلاب تا الان 900هزار خودرو تصادف نکره که منجر به باز شدن ایربکش بشه این چه حرفی از روی هوا ی حرف میزنی برو بشین خونت بابا حرف نزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
نماینده‌ای که ۵۰ سال است، فعال بازار خودرو است در مخالفت با واردات خودرو، یک‌تنه از ارابه‌های مرگ خودروسازان داخلی حمایت می‌کند. مصطفی میرسلیم که براساس اطلاعات پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس هیئت مدیره شرکت دسا (دیزل سنگین ایران)، مؤسس مرکز تحقیقات موتور و رئیس هیئت مدیره شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) از سال ۱۳۷۶ تاکنون، ناظر عالی طرح موتور ملی پایه گازسوز و ناظر عالی طرح موتور ملی دیزل سواری است،
ناشناس
|
-
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مقام شهرداری تهران: خانواده کامل یعنی خانواده‌ای که حداقل چهار فرزند دارد !! عجب !
خانواده کامل خانواده یک نفره است که فقط نگران مشکلات خودت تنها باشی و بعد از مرگ هم کسی عزادارت نباشد و هی تو سرت نزنند که آب و برق و نان زیاد مصرف می کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
همه به مجوز برگزاری کنسرت ها احترام میذارن الا علم الهدی !
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میرسلیم شما رشتت مکانیک هست کمی هم آمار بلدی تو صد تا تصادف در یک دوره زمانی هیچ ایر بگی باز نشده !!! این آمار چه ربطی به تعداد کل تولیدات ایران خودرو داره ؟ چرا ایشان مسول حرفی که میزنه نیست ، من که هیچ کاره هستم میتونم بدون مسولیت هر حرفی را بزنم ولی شما نمیتونی و حرفت مسولیت داره و تا حد محاکمه باید پیش بره و باهات برخورد بشه !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
"عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت:عده‌ای مانند نمایندگان مجلس و مدیران ارشد کشور که به یارانه نیاز نداشتند به حسابشان واریز شده و برخی که نیازمند بودند یارانه را دریافت نکرده‌اند که این موضوع نشان می‌دهد اطلاعات سامانه رفاه ایرانیان ناقص است."
این نشان دهنده نقص در اطلاعات نیست این نشان دهنده فریبکاری است .
چطور از آخرین ریال درآمد یک کارمند اطلاع دارید ولی از بخش بسیار کوچکی از درآمد یک نماینده مجلس اطلاع ندارید . ؟؟؟؟!!!!
همان بخش بسیار کوچک کافیست که یارانه اش را قطع کنید .
کدام نماینده مجلس است که هیئت مدیره یکی از پتروشیمی های کشور نیست ؟؟؟؟
می دانید سود سالانه برای هر نفر عضو هیئت مدیره در این مجموعه ها چند میلیارد تومان است ؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب آقای میرسلیم
اگه او ۹۰۰ هزار خودرو هم تصادف کنند مطمئن باشید ایربکشون باز نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم راسماً نقشش را بعنوان پدرخوانده مافیای خودرو را اعلام کرد.
رفیعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ای کاش میزان سهام آقای میرسلیم در خودروسازها اعلام می شد آنگاه مشخص می شد که علت مخالفت ایشان با واردات یا دفاع از خودروسازها چیست؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این میرسلیم نیمخواد بمیره ؟ سن بالایی داره هنوز دست از سر قدرت نمیخواد برداره . بابا برو بشین تو پارک حال کن دیگه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اگه آقای میرسلیم واقعا این منطق و طرز تفکرش هست باید همین الان کنار بره و خدابداد ما برسه کیا واسیه این مملکت تصمیم می گیرند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چند سال قبل در ژاپن بخاطر مشکل در کمک فنر اتومبیل کارخانه ای تمامی نود هزار خودروی فروخته شده را به کارخانه برگرداند تا رفع عیب شود اما وقتی فرمایشات جناب میر سلیم حاکی از آن است که نه جان مردم ما ارزشی دارد ونه کارخانه های سازنده خودرو تعهدی برای ایمنی خودرو دارند وچنین عدم تعهد باعث میشود کیفیت وایمنی خودرو های ساخت داخل هر روزبدتر وبدتر شود وکسانی که پولدارند به خودروهای خارجی روی بیاورند وآهاد مردم که چاره ای به جزخرید ماشین های داخلی ندارند دچار مصائب وبلایا شوند ومقام مسئول چنین بی مسئولانه جان مردم را هیچ بشمارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم حیف از دانشگاه پلی تکنیک که شما آنجا هستی. دنبال استادی هستم که به شما آمار درس داده است. البته بعد از پی گیری زیاد نمره آمار شما را عدد 11 یافتم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یعنی این آقای میرسلیم یک واحد آمار پاس نکرده؟!!! ۱۰۰ تا تصادف کردند و هر صدتا یا حالا بگو نودتا باز نشده یعنی ۹۰ درصد یک نمونه آماری که انتظار می ره ۹۰ درصد کل همون نهصد هزار تا باشه... البته اگر صد بوده که یعنی صد در صد
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
همانطور که تمام نمایندهای مجلس لب به سخن نگشوده اند که بی سوای آن ها ها ثابت شود.
پیلا پیلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بابا این میرسلیم دیگر کیه! اینقدر دلایلش خنده دار است که مرغ پخته خنده اش میگیرد. آقا سهام دار لگن سازها هستی؟ تابی جون یه تحقیق بکن این بنده خدا عضو هیات مدیره ای یا سهام داری در لگن سازها نیست؟
آقای میرسلیم. وقت استراحتت شده. زیادی به کشور خدمت کردی خسته شدی بزرگوار.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بدبختی مملکت را ببین ....
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
سلام.اخه میرسلیم چه فکری میکنه؟داره توجیه میکنی یا سواد و فهمش همین اتدازه است؟ حرف نمیزد برا خودش بهتر بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
میرسلیم با این سطح از سواد و شعور چطور به مجلس راه یافته؟!!!!!!
منطق رو ببینید: باز نشدن ایربگ ۱۰۰ خودرو بین ۹۰۰ هزار خودروی تولید شده، آماری ناچیز است.
میگه 900 هزارتا خودرو تولید کردیم که تو تصادفات 100 تا ایبرگ باز نشده و اینکه چیزی نیست!!! خب عقل کل آمار 900 هزارتا خودرویی که تولید شدن و هنوز تصادف نکردن رو هم تو آمار تصادفی ها حساب کردی؟!!!!!! از کجا میدونی اون 900 هزارتا هم وقتی تصادف کردن ایربگشون باز بشه؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب آقای میرسلیم این نسخه رو قبلا هم شما نوشتید وخیلی موارد دیگر لطفاٌبفرمائید خود شما ها چرا برای حمایت ازصتعت داخلی سواربر خودرری داخلی نمیشوید تا مردم نیزبه تبغیت ازبزرگان این کار را انجام دهن البته مردم که چاره ای ندارند ونمیتوانند حداقل خوبه با این وضعیت قیمت وکیفیت کمی انصاف داشت بنده خودروی پژو سال 95 تحویل گرفتم بعد از 20هزارکیلومترسرسیلندر سوزند و7میلیون هزینه تعمیر وقتی به نمایندگی مراجعه کردم از تحویل خودداری نمودند.بلاخره چه باید کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب میرسلیم، حرف زدن که بلد نیستسی لا اقل حرف نزدن و سکوت را یادبگیر.
سعیدیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
در ایران کسی با لباس دریا وارد دانشگاه نمیشه، اما باید با لباس دانشگاه وارد دریا شد!
ناشناس
|
Romania
|
۰۸:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میر سلیم بشین توی یکی از ماشینها با شما تست بگیریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
چه خبر است که میرسلیم در مسیر واردات خودرو سنگ اندازی میکند و سنگ خودرو سازان بی وجدان داخلی را به سینه میزند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میر سلیم بفرمایید کجای دنیا به خاطر مه آلود بودن جاده رو میبندند دوم بفرمایید مه چه ربطی به باز نشدن ایر بگ داره سوم چند خودرو تصادف کردن چند تا ایر بگ باز نشده مشخصه سودت توی تولید بی کیفیت و رانت موجود در خودرو سازیه
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
استاندار کرمان: دبیرستان‌ها و دانشگاه‌ها در اولویت تدفین شهدای گمنام باشند
آقای استاندار کرمان؛ د رعین حال که مدرسه ها حرمت دارند. لطفا از این اندیشه پوسیده بیرون آیید و برای حفظ حرمت سربازان جنگ همه جا را گورستان نکنید. بلکه در هر شهر برای این از جان گذشتگان مهین مان یک محل مناسب و قابل احترام تعیین کنید تا برای ادای احترام همه مردم بروند و یادشان را گرامی بدارند. رفتار نادرست تبدیل دانشگاه ها به محل دفن این عزیزان؛ بی حرمتی به آنان بود تا بنای به اصطلاح یابود آنان تبدیل به گذرگاه شود. لطفاا حرمت نگه ندارید. لطفا حرمت نگه دارید. لطفا حرمت نگه دارید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
بالای صد درصد احتمال داره میرسلیم سهام دار این شرکت های خودروساز داخلی باشه که اینقدر دفاع می کنه بنده خدا بلد نیست دفاع کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
«سعید مدنی» بازداشت شد) دوباره بازداشت ها شروع شد ؟!!!
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
دانشگاه ها همیشه جایگاه والایی در اجتماع و جهان دارند. بدین خاطر در همه دانشگاه های دنیا همیشه کوشیده می شود که پوشش مناسبی را دانشجویان و استادان و کارمندان داشته باشند تا با مکان های دیگر فرقی داشته باشد.این به معنی تحمیل پوشش نیست؛ بلکه یک دیسیپلین و احترام است. وزیر علوم در این باره درست می گوید.
مهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اقای نوروزی 200 نفر اگر باشد عالیست .

حتی به هر نماینده مجلس یک نفر هم نمیرسد !!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
وزیر علوم: حتی در کشورهای پیشرفته نیز کسی با لباس لب دریا وارد دانشگاه نمی‌شود) مشکل اینه شما لباس شنا را بهونه می کنی به بقیه لباسها گیر میدی !!! این روش سالهاست که در این مملکت رواج داره دیگه این بهونه ها رنگی نداره !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
دست از این حرفهای غیر کارشناسی بردارید خانواده کامل یعنی خانواده ای که زن وشوهر با یک فرزند در کنارهم باشادی وارامش وبدون مشکل اقتصادی وفرهنگی زندگی کنند
دانش آموز کلاس پنجم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مساله کلاس پنجم دبستان:
برای بررسی 10000 هزار پرتقال 10 عدد از آنها را بصورت کاملا تصادفی انتخاب میکنیم که هر ده پرتقال خراب می باشند چه نتیجه از آن میگیرید؟
دانش اموز کلاس پنجم:همه 10000 پرتقال خراب است
میرسلیم:10/10000 میشود 0.1 درصد پس نتیجه میگیریم 0.1 درصد پرتقال ها خراب است و باقی انها سالم است!!!
جام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
یکی به ما بگه این میرسلیم چه کاره خودرو سازها هست که اینجوری داره از اونها دفاع میکنه . اون هم با این وضع آی کیو . ایربگ 100خودرو از 100خودرو باز نشده نه 100خودرو از 900000 خودرو .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
دولت به سفر خارجی یارانه می دهد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
با ادای احترام ویژه به مقام شاخص شهدا
دانشگاه و مدرسه قبرستان نیست!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حالا مطمئنی اون 800 هزار تای دیگه ایربگشون باز میشه یا باید تصادف کنن ببینی؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
حالا مطمئنی اون 800 هزار تای دیگه ایربگشون باز میشه یا باید تصادف کنن ببینی؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اگر بعضی مسئولین صحبت نکنند نه تنها اتفاقی نخواهد افتاد بلکه اوضاع بهتر هم میشود جناب میرسلیم صحبت لز جان مردم است حتی یک مورد هم نباید خطا وجود داتشه باشد
ناشناس
|
Germany
|
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
کدومتون با مایو رقتید دانشگاه و وزیر علوم آقای رییسی رو ناراحت کردید ؟؟
ناشناس
|
-
|
۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این میرسلیم باید 100 تا از کل تصادفات همان نوع خودرو را در نظر بگیرد. مگر تمام نهصد هزار تا خودرور تصادف کردند انهم تصادف شدید،که ایر بگشان باز بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
از قدیم گفتن پسته بی مغز لب باز کند رسوا شود. حکایت امروز مدیران و مسئولینی هست که تیپ و پز و استایل مدیر رو میگیرن ولی به محض اینکه شروع به صحبت میکنند میفهمید که چقدر بی سواد هستند
میرسلیم
|
United States
|
۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
مصطفی میرسلیم که براساس اطلاعات پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس هیئت مدیره شرکت دسا (دیزل سنگین ایران)، مؤسس مرکز تحقیقات موتور و رئیس هیئت مدیره شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) از سال ۱۳۷۶ تاکنون، ناظر عالی طرح موتور ملی پایه گازسوز و ناظر عالی طرح موتور ملی دیزل سواری است
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
دفاع جانانه اقای میر سلیم از خودرو سازان را بایستی در عضویت در شرکتهای حودرو ساز جویا شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
اشتباه بودن حرف آقای میرسلیم آنچنان روشن و واضح است که نیاز به دلیل و جواب ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
تابی‌ جان‌ همش‌ به‌ مصطفی‌ گیر دادی‌ کامنتهای‌ حاج‌ حسینو‌ سانسیدی‌ ؟! چرا‌ ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
ممکن است کسی در کشورهای پیشرفته با لباس لب دریا در کلاس درس حاضر نشود ولی اگر بخواهد اینکار را بکند کسی جلو فرد را نمیگیرد
سیدمحمد میرمهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
سلام
لطفا مشخصات خودرو شخصی اقای میرسلیم را اعلام وبه نمایش بگذارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
جناب آقای میرسلیم مغالطه می کنند. همه 900 هزار خودرو تصادف نکرده است اما از میان 100 خودروی وطنی تصادف کرده، ایربگ یکی دوتا خودرو باز شده.
البته فقط ایربگ نیست.
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقاي ميرسهيم!! سهمت در خودروسازها به جاي خود. به انتخاب خودت يه خودرو داخلي سوار شو و به جاي آدمك در تست تصادف ( برخورد مستقيم به مانع) با نصف سرعت استاندارد پشت فرمون بشين . اگر حرف خودت رو قبول داري اين كار رو بكن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
آقای میرسلیم وقتی یه بیسوادباقدرت وپول میشه مهندس بیشتراز این توقع نمیشه کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
این چه استدلای هست جناب میرسلیم - مگر همه 900 هزار خودرو تصادف داشته اند و ایربگ انها باز شده ؟
سید حجت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷
در پاسخ گفته آقای میرسلیم که گفته بودند: "باز نشدن ایربگ ۱۰۰ خودرو بین ۹۰۰ هزار خودروی تولید شده، آماری ناچیز است!!!!" باید گفت لطفا بروید و درس آمار و احتمالات دبیرستان را بخوانید.

ایشان توجه ندارد که از 100 دستگاه خودروی تصادفی بررسی شده توسط پلیس، در هر 100 دستگاه ایربگ باز نشده است، یعنی 100 درصد جامعه آماری ایراد داشته است.

شاید هم خودشان را عمدا به نفهمی زده اند، که در این صورت تلاش ما و پلیس، هیچ نفعی برای کشور ندارد و در همچنان بر همین پاشنه خواهد چرخید.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
محرم سلمان رشدی سامانه سماح مذاکرات وین بیمه ناباروری
آخرین اخبار