بازدید 82113
دو هزار و هشتصد و سی و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»

تعرض به دفتر یک نماینده مجلس؛ تابلو به آتش کشیده شد / کنایه یک شاعر به انتصاب‌های فامیلی در دولت / نماینده مجلس: نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده است!

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند فعال محیط زیست: تظاهراتی بسیار سنجیده در اصفهان برگزار شد / حمله به ساختمان کنسولگری ایران در هامبورگ / در مذاکرات حرف اول و آخر را زدیم، باید بدون پیش‌شرط تحریم‌ها را یکجا بردارند / کنایه رسانه اصولگرا به نحوه برگزاری نماز جمعه و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۸۸۸۵۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵ 20 November 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

نماینده مجلس: نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده؛ جلوی آن را می‌گیریم

حجت الاسلام نقد علی نماینده مجلس یازدهم و امضاکننده طرح «صیانت از حقوق عامه در مقابل حیوانات خطرناک و مضر» گفت: اخیراً باب شده است که در آپارتمان‌ها سوسمار، شیر، پلنگ، مار و لاک‌پشت‌های خطرناک به‌عنوان حیوان خانگی نگهداری می‌شود. در برخی مواقع حتی این حیوان‌ها در سطح آپارتمان رها می‌شوند و موجب آزار و اذیت و آسیب‌های جدی جانی برای اشخاص می‌شود. به دلیل این‌که قانون خاصی هم در این زمینه وجود ندارد، متاسفانه این روند هر روز در حال گسترش است تا آن‌جا که این کار برای برخی تبدیل به «کلاس» شده است! جلوی این کارها را می گیریم.

روایت معاون رئیس‌جمهور از گروه شبه افکن «اصلاح تشیع»

سید محمد حسینی روز شنبه در اجلاسیه مدیران حوزه های علمیه خواهران سراسر کشور و مراسم افتتاح دفتر مرکزی مدیریت حوزه های علمیه خواهران در تهران افزود: رهبر معظم انقلاب راه اندازی حوزه های علمیه خواهران را پدیده ای عظیم و مبارک با برکات فراوان نامیدند؛ خواهرانی که عالم و فاضل هستند و می توانند در عرصه های مختلف جامعه بدرخشند. وی یادآور شد: امروز باید فرمان رهبری را در تربیت چنین بانوانی اجابت کنیم تا به این طریق پاسخگوی نیاز داخلی و خارجی به بانوان آموزش دیده و عالم باشیم. حسینی اظهار داشت: این روزها در میان جوانان گروهی ایجاد شده که خود را گروه اصلاح تشیع نامیده و در خصوص امامت، ائمه معصومین و ارزش های دینی شبهه ایجاد می کنند که باید پاسخ جوانان به درستی داده شود. معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: امروز نیاز به تربیت نیروهای پاسخگو داریم و تبلیغات نباید محدود به ماه های محرم، صفر و رمضان شود.

هیچ تضمینی وجود ندارد که در آینده مردم ببر، فیل و کروکودیل با خود نیاورند

نماینده مردم دامغان در مجلس اظهار کرد: «ما هیچ قانونی برای اینکه مردم فرضا فیل و کروکودیل نیاورند، نداریم و هیچ تضمینی هم وجود ندارد که در آینده شاهد این امر نباشیم. بالاخره باید یک نظمی به این قضایا داد و از برخی مسائل پیشگیری کرد.» علی‌اکبر علیزاده از امضا‌کنندگان طرح «صیانت از حقوق عامه در برابر حیوانات خطرناک»، درباره اینکه اینگونه طرح‌ها و مشابه آن مانند صیانت از فضای مجازی، به نوعی دخالت در زندگی شهروندان محسوب می‌شود، به «انتخاب» گفت: «بالاخره اوضاع و احوالی که در زندگی انسان می‌گذرد یک شرایط جدیدی را هم پیش می‌آورد. مثلا در گذشته ماشین نبوده، در نتیجه قوانین راهنمایی و رانندگی هم نداشتیم ولی بعدا یک شرایط جدیدی پیش آمد که حکمرانان قوانینی را تصویب و بعد از آن تکمیلش کردند.» وی ادامه داد: «بالاخره جوامع با توجه به توسعه‌ای که دارند، نیازهای جدیدی هم پیدا می‌کنند؛ مثلا در گذشته مواد مخدر صنعتی مطرح نبوده است اما وقتی مطرح می‌شود نیاز به قانون دارد. یکی از مواردی که قبلا نبوده و الان مطرح شده، نگهداری حیوانات است، چون فردا روزی اگر کسی بخواهد فیل را در خانه نگهداری کند یا ببر به خیابان بیاورد، ما فقط می‌توانیم بگوییم عرف گفته این امر مرسوم نیست، ولی قانونی نداریم. اگر یک نفر حیوان پر سر و صدایی را در خانه‌اش نگهداری ‌کند همسایه‌ها چه کاری می‌توانند انجام دهند؟ بنابراین یکسری مسائل جدید هستند و نیاز به قانون دارند.»

کنایه یک شاعر به انتصاب‌های فامیلی در دولت

علیرضا قزوه، شاعر نام آشنا در شعری کوتاه با کنایه به انتقاد از انتصاب‌های فامیلی در دولت پرداخت. او که نویسنده و شاعری است که برای کارهایش در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهرت دارد، با زبان شعر از انتصاب‌های فامیلی انتقاد و این شعر را در فضای مجازی (توییتر) منتشر کرد. قزوه با کنایه در این شعر گفته است: «شد صورت خلق سرخ از سیلی‌تان**کو تجربه‌؟ کو مدرک تحصیلی‌تان؟/ این دولت انقلاب اسلامی ماست** نه دولت انقلاب فامیلی‌تان!»

 

تعرض به دفتر یک نماینده مجلس؛ تابلو به آتش کشیده شد / کنایه یک شاعر به انتصاب‌های فامیلی در دولت / نماینده مجلس: نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده است!

 

نشانه‌هایی دیده نمی‌شود که آمریکایی‌ها بخواهند به برجام برگردند

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با تاکید بر این که نشانه‌هایی دیده نمی‌شود که آمریکایی‌ها واقعا بخواهند به برجام برگردند، معتقد است، آن‌ها تلاش می‌کنند با انجام مذاکره امتیاز بگیرند؛ اگر نشد به سمت سیاست اجماعی می‌روند تا ایران را تحت فشار قرار دهند. فؤاد ایزدی در گفتگو با ایسنا درباره ازسرگیری مذاکرات که ۸ آذرماه انجام می‌شود، گفت: دولت ایران با حسن نیت مذاکره می‌کند و شکی در این مساله نیست. همچنین این که دولت آقای رئیسی علاقه‌مند به رسیدن به توافق است، یک واقعیت است، زیرا در زمان انتخابات قول‌هایی را درباره مسائل اقتصادی دادند که اینگونه تصور می‌شود که می‌خواهند زودتر محقق شود. وی تصریح کرد: مساله اصلی این است که طرف مقابل نمی‌خواهد به برجام برگردد، در واقع از برجام عبور کرده اند؛ این حرف قائم مقام وزارت خارجه آمریکا که ۲۰۲۱ دیگر ۲۰۱۵ نیست باید جدی گرفته شود. این کارشناس مسائل بین الملل افزود: آمریکایی‌ها درخواست‌های غیر واقعی و غیر عملی از ایران می‌کنند که اگر ایران به نظر طرف مقابل عمل کرد که خوب است و امتیاز‌های جدیدی می‌گیرند. اگر ایران نپذیرفت به سمت سیاست اجماعی می‌روند تا فشار‌ها به سمت ایران را افرایش دهند.

رئیس کمیسیون قضایی مجلس: عده‌ای از نمایندگان می‌خواهند دولت را تضعیف کنند

رئیس کمیسیون قضایی مجلس مطرح کرد: طبق سیاست دولت سیزدهم، رشد توسعه اقتصادی خود را نباید به خارج گره بزنیم، فعالیت های درونی کشور ظرفیت های بالایی دارد، باید این ظرفیت ها و نیز سرمایه گذاران خودمان را تقویت کنیم و تسهیلات در اختیار آنها قرار بدهیم. اگر اشتغال و تولید را رونق بدهیم خیلی از مشکلات حل می شود. وعده ها و شعارهای دولت قابل تحقق است.او در خصوص انتقاد برخی از نمایندگان در مورد عملکرد دولت گفت: مجلس به دولت بدبین نیست. مجلس با برخی از تذکرات دولت را کمک می کند، بنای ما تعامل با دولت است. برخی از نمایندگان مجلس نگاه سیاسی به دولت دارند و می خواهند دولت را تضعیف کنند که تعدادشان هم اندک است.غضنفرآبادی در پایان افزود: این را احتمال می دهم که این موضوع در مجلس کلید خورده باشد؛ اما کلیت مجلس از دولت حمایت می کند و کلیت مجلس می داند که در آغاز یک کار دشوار و سخت انتظارات بیش از اندازه از دولت، عقلایی نیست.

یوسفیان‌ملا: مجلس تا وقتی مشکلات مردم را حل نکرده، وارد دستور کار دیگری نشود

یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر نه دولت و نه مجلس برنامه‌ای برای حل مشکلات معیشتی ندارد، در صورتی که تنها چیزی که در حال حاضر باید در دستور کار نمایندگان و دولت قرار بگیرد، حل مشکلات معیشتی است.عزت‌الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با ایلنا، درباره عملکرد مجلس شورای اسلامی با گذشت حدود ۲‌ سال از روی کار آمدن نمایندگان در خصوص حل مشکلات معیشتی و اقتصادی گفت: مجلس شورای اسلامی دارای سیزده کمیسیون تخصصی است و بعضی از این کمیسیون‌ها با چندین وزارت‌خانه همکاری و ارتباط دارند، بنابراین اگر بخواهیم بگوییم همه این کمیسیون‌ها خوب کار نکردند درست نیست، اگر هم بگوییم همگی خوب کار کردند، باز هم درست نیست و باید بین عملکرد کمیسیون‌ها تفکیک قائل شویم. به طور مثال، کمیسیون آموزش و تحقیقات تا امروز خوب کار کرده است، کمیسیون اصل نود و قضایی هم مصوبات خوبی داشتند که ممکن است به صحن نیامده باشد اما اقدامات خوبی بوده است.

این نماینده پیشین مجلس شورای یادآور شد: هنگام رقابت‌های انتخاباتی آن شعاری که بین همه ۲۹۰ نماینده مشترک بود و با هم شعارش را دادند، در پوسترها و بنرهای‌ تبلیغاتی‌شان هم نوشتند و در سخنرانی‌های‌شان مطرح کردند، حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بود.وی ادامه داد: در بخش حل مشکلات معیشتی و اقتصادی ما خروجی خوبی را از مجلس نداشتیم و حتی نمایندگانش موفق نشدند شرایطی را برای حل این مشکلات فراهم کنند. یک زمانی که نماینده می‌آمد درباره معیشت سخن می‌گفت، مشکلاتش را لمس و احساس می‌کرد اما در همین مجلس نتوانست شرایط را در همان حد شرایطی که در زمان انتخابات بود متوقف کند و نگذارد بدتر شود.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا تغییر کرد؟

بر اساس تصاویر منتشرشده از جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، کمال حیدری سخنگوی این ستاد منصوب شد. دهم مهرماه ۱۴۰۰ بود که بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، کمال حیدری دانشیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را به عنوان معاون بهداشت وزارت بهداشت، جایگزین علیرضا رئیسی کرد. براساس تصاویر موجود در سایت ریاست جمهوری، علیرضا رئیسی که در دولت دوازدهم و به دنبال تشکیل ستاد ملی مقابله با کرونا، به عنوان سخنگوی این ستاد منصوب شده بود، از تاریخ ذکرشده در جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا حضور نداشته است. در همین خصوص، اما امروز تصاویری از حضور معاون بهداشت وزارت بهداشت در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا منتشر شده که گویای این است که کمال حیدری بعنوان سخنگوی این ستاد منصوب شده و در جلسات شرکت می‌کند.

تعرض به دفتر یک نماینده مجلس؛ تابلو به آتش کشیده شد / کنایه یک شاعر به انتصاب‌های فامیلی در دولت / نماینده مجلس: نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده است!

 

کنایه رسانه اصولگرا به نحوه برگزاری نماز جمعه

کانال تلگرامی روزنامه فرهیختگان با انتشار تصویری از نماز جمعه دیروز نوشت: برای اتصال نماز یا باید تعداد مسئول بیشتری در نماز حاضر شود یا نرده‌ها را بردارند‌.

تعرض به دفتر یک نماینده مجلس؛ تابلو به آتش کشیده شد / کنایه یک شاعر به انتصاب‌های فامیلی در دولت / نماینده مجلس: نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده است!

 

عمویی: «توافق موقت» جدی نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه توافق موقت فعلا موضوع جدی نیست، گفت: پیشنهادهایی که انتفاع اقتصادی ایران در آن در نظر گرفته نشود، مورد توجه مذاکره کنندگان قرار نخواهد گرفت.ابوالفضل عمویی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با مهر، در مورد امکان توافق موقت ایران و ۱+۴ اظهار داشت: آنچه در رسانه‌های آمریکایی به عنوان توافق موقت منتشر شده، هنوز جدی از سوی مقامات ۱+۴ اعلام نشده است. ما با آمریکایی‌ها مذاکره‌ای نداریم و طرف مذاکره ما ۱+۴ است.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مذاکرات ایران با ۱+۴ هشتم آذر ماه در وین انجام می‌شود و موضوع مذاکرات لغو تحریم‌ها علیه ایران است. بدون لغو تحریم‌ها امکان اینکه ایران به توافق برجام برگردد و اجرای پاراگراف ۲۶ و ۳۶ را کنار بگذارد، وجود ندارد.عمویی با بیان اینکه ایران تعهدات خود در برجام را اجرا کرده است، گفت: گام‌های کاهش تعهدات از سوی ایران بر اساس توافق‌نامه برجام برداشته شده است. توافق موقت فعلاً موضوع جدی نیست.

در مذاکرات حرف اول و آخر را زدیم؛ باید بدون پیش‌شرط تحریم‌ها را یکجا بردارند

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند به دستاوردی در مذاکرات برسند، اما ما در این مذاکرات حرف اول و آخر را زدیم که باید تحریم‌ها را یکجا بردارند و به تعهداتی که عمل نکرده‌اند، عمل کنند. حجت‌الاسلام حسین جلالی در رفسنجان اظهار کرد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم رویکرد سیاست خارجی ما نسبت به مذاکرات تغییر پیدا کرده و طبیعی‌ است این قاب از مسئولانی که در برابر دولت آمریکا قرار گرفته‌اند، برای آنها ایجاد نگرانی کرده است. نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس با بیان اینکه آمریکا رصد می‌کند، می‌بیند در برابر کسانی قرار گرفته که هرگز از حقوق ملت ایران کوتاه نخواهند آمد، افزود: آنها به‌ شدت نگران مذاکرات و برجام هستند. وی با تأکید بر اینکه اگر بخواهیم برای برجام سر میز مذاکره حاضر شویم نباید ضعف و انفعالی وجود داشته باشد بلکه باید با دست پر بوده و تولید قدرت کرده باشیم، ادامه داد: در هسته‌ای، مقاومت و... کسی می‌تواند دست برتر در مذاکرات داشته باشد که بتواند خلق قدرت کند.

نماینده مجلس: آقای فاطمی امین یعنی هیچ نخبه‌ای در کشور نیست؟

اردشیر مطهری درباره انتصابات فامیلی و اثری که بر افزایش مهاجرت دارد، خاطرنشان کرد: «بسیار بد است. هر دولتی هم که وارد بحث انتصابات فامیلی شود، به باور من شروع بسیاری از موارد مانند رانت و حرکات غیر منطقی خواهد بود. مثلا آقای وزیر صمت برادر همسرش را به عنوان دستیار ویژه وزیر و رئیس هیئت مدیره فولاد منصوب کرده است. آقای فاطمی امین یعنی هیچ نخبه‌ای در کشور نیست؟ شما که می‌خواهی یک میلیون خودرو در سال صادر کنی، در قیمت خودرو مانده‌ای؛ پراید ۱۷۰، ۱۸۰ میلیون شده. کما اینکه اگر توجه کنید، حضرت آیت الله رئیسی فرمودند که هیچ یک از وزرا خط قرمزم نیست، بنابراین ایشان با هیچ کس تعارف ندارد.» نماینده گرمسار در پایان تاکید کرد: «بعضی آقایان برادر خودشان یا برادر خانمشان را بر سر کار آورده‌اند و پست‌های آنچنانی هم داده‌اند که این سم مهلکی است برای فعالیت آن فرد و شروع خیلی بدی است. مطمئن باشید هر کس بگوید من مراقب هستم، دروغ می‌گوید. مردم از مدیران ما انتظار چنین رفتار‌هایی را ندارند. اگر هم آقایان تخصصی دارند، دست‌کم باید در یک حوزه دیگری فرستاده شوند تا آنجا کار کنند و نزدیک نباشند.» /انتخاب

حمله به ساختمان کنسولگری ایران در هامبورگ

رسانه‌ها در آلمان از حمله افرادی ناشناس به ساختمان سرکنسولگری ایران در شهر هامبورگ خبر داده‌اند.به گزارش روزنامه "بیلد" چاپ آلمان، یک سرنشین خودروی عبوری، شامگاه جمعه 19 نوامبر متوجه دودی شده که از درب ورودی ساختمان این کنسولگری به هوا برخاسته و علاوه بر آن دو مرد را مشاهده کرده که با سرعت از آن مکان دور می‌شدند.مقام‌های محلی احتمال داده‌اند این آتش‌سوزی در اثر پرتاب " کوکتل مولوتوف" توسط مهاجم یا مهاجمان صورت گرفته باشد.در این حادثه به کسی آسیب نرسیده است، فقط ورودی ساختمان کنسولگری خسارت دیده است.مقام‌های امنیتی شهر بلافاصله تحقیق درباره این حمله را آغاز کرده‌اند و احتمال انگیزه‌های سیاسی را منتفی ندانسته‌اند.پلیس بلافاصله مترو منطقه را مسدود و در پی حادثه دو شهروند رومانیایی را بازداشت کرده اما آنان را پس از پرس و جوی اولیه آزاد کرده است.

فعال محیط زیست: تظاهراتی بسیار سنجیده در اصفهان برگزار شد

اسماعیل کهرم فعال محیط زیست به جماران گفت: به نظرم بهترین شیوه ابراز عقیده و اعتراض در تظاهرات اخیر مردم اصفهان انجام شد. مردم با این اعتراض می خواستند بگویند آقایان ‌و خانم های مقامات، بیایید به حرف ما گوش دهید. امروز ما با شما به زبان مردمی صحبت می کنیم و از شما می خواهیم که به حرف ما گوش دهید و خواسته ها و مطالبات ما را برآورده کنید. مطالبات مردم اصفهان تنها درباره آب نبود، بلکه در مورد فرونشست زمین و آلودگی هوا نیز خواسته هایی داشتند. مردم اصفهان به حق می خواهند که بتوانند نفس بکشند.​اسماعیل کهرم فعال محیط زیست معتقد است کفگیر به ته دیگ خورده است و سازه هایی مانند سی و سه پل و پل خواجو به دلیل داشتن پایه های ساروجی، باید در آب می بودند، اما به دلیل خشکی زاینده رود ترک برداشته اند و شروع به فرونشست کرده اند.اسماعیل کهرم در گفت وگو با خبرنگار جماران درباره اعتراضات اخیر مردم اصفهان نسبت به خشک شدن زاینده رود گفت: اصفهان شهری کم آب است و یک رودخانه به نام زاینده رود در آن قرار دارد. متاسفانه در دهه های اخیر، باری مضاعف بر این رودخانه تحمیل کردند. صنایع آب بری مانند فولاد مبارکه و ذوب آهن در این شهر قرار دارند. در حالی که تولید هر کیلو فولاد قریب به ۳۰ هزار لیتر آب مصرف می کند. مسلم است که تولیدات این صنایع، آب زاینده رود را می بلعند.

تعرض به دفتر یک نماینده مجلس؛ تابلو به آتش کشیده شد

شب گذشته توسط افراد ناشناس تابلوی دفتر حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده رباط‌کریم و بهارستان به آتش کشیده شد.در مورد علت حادثه و چگونگی آن هنوز اطلاعاتی در دست نیست اما وقوع این حادثه از طرف دفتر حجت‌الاسلام حسن نوروزی تایید شده است. اخیرا نوروزی گفته بود: «یکی از آنهایی که به مردم شلیک کرد من بودم، چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند»؛اما بعد این سخنان را تکذیب کرد.

 

تعرض به دفتر یک نماینده مجلس؛ تابلو به آتش کشیده شد / کنایه یک شاعر به انتصاب‌های فامیلی در دولت / نماینده مجلس: نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده است!

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۵
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۱۸۰
یکی به نقدعلی بگه که اونایی که شیر و ببر و پلنگ نگهداری میکنند از ما بهتران هستند که به منابع قدرت وصل هستند.افراد عادی در حد همین سگ و گربه و پرنده نگهداری میکنند اونم از نوع کوچک و خانگی.کار دیگه که ازتون برنمیاد مگر افتادن به جان مردم عادی و بی پناه.
پاسخ ها
تیزبین
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
گویا نمایندگان مجلس همه مشکلات مردم را حل کرده اند والان دیگر نوبت سگ وگربه های آنها رسیده است. لطفا ابتدا به فکر آسایش و معیشت و کار و رفاه مردم باشید بعد اگر فرصتی داشتید به فکر حیوانات خانگی مردم باشید. دوستی می گفت افراد کوته بین چون نمی توانند کارهای بزرگ انجام دهند وقت خود را به کارهای دم دستی و کوچک می گذرانند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
من به عنوان یه شهروند که در فشار اقتصادی هستم . رنج میبرم از شرایط کنونی، تاکید میکنم که در عین حال دفاع میکنم از بحث ساماندهی به موضوع حیوانات خانگی. دوستان عزیز، سگهای بسیار خطرناک از نژادهای غیرقابل رام شدن که در بسیاری از کشور ها ممنوع هست نگهداری خانگی این سگ ها، در حال حاضر در سطح شهر تهران دیده میشن. کمی جستجو کنید و ببینید دختر بچه ای که بهش حمله شد و نمونه های دیگه. اینکه وضع اقتصادی خوب نیست دلیل خوبی نیست برای جلوگیری از مطرح شدن این مشکل مهم. کم کم صدای سگها آرامش شب رو در خیلی از محله ها از بین داره میبره. همه چیز رو به همه چیز هی ربط ندید لطفا!!
علیزاده نماینده دامغان و امثالهم یه حساب سرانگشتی کرده اند که چه تعداد افراد حیوان کوچک خانگی دارند و یه محاسبه سرانگشتی دیگر کردن که فلان قدر میتوانند از این راه کسب درامد کنند.سعی کنید استانه تحمل مردم رو نسنجید چون به نفعتان نخواهد بود.
مجلسی که این همه مشکل رو ول کرده چسبیده به سگ و گربه مگه چند درصد مردم سگ و گربه دارند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
اما درصد زیادی از مردم ، توسط این افراد اذیت می شوند ، جای حیوان طبیعت هست
غضنفرابادی مجلس:برخی از نمایندگان مجلس نگاه سیاسی به دولت دارند و می خواهند دولت را تضعیف کنند که تعدادشان هم اندک است.غضنفرآبادی در پایان افزود: این را احتمال می دهم که این موضوع در مجلس کلید خورده باشد اما کلیت مجلس از دولت حمایت می کند) اخ که چقدر شما بیطرف درباره دولت روحانی عمل کردی و اصلا هم سیاسی نبود از کلیت مجلسی که قرار است بر کار دولت نظارت داشته باشند برای رییس ان نامه فدایت شوم می نویسه !!! چه انتظاری است جز بله قربان گویی
فعلا همه دارند برای غرب ناز میکنند و حرف از عدم توافق می زنند. ۸ آذر دیر نیست. شما را خواهیم دید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
اصلا چرا باید تو این مسئله تخصصی اظهار نظر کنن
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
اگر متخصص تو کشور دیدی که بر سر کار باشه برای خودت نوشابه باز کن با کیک نوش جان کن برادر
تعرض به دفتر یک نماینده مجلس؛ تابلو به آتش کشیده شد) این همون نیست که لات کوچه خالی بود ؟!! کی می تونه محاکمه کنه ؟! کشتیم که کشتیم ؟!!
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
فیلمه و باور نکن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۲
آره خودشه! نماینده ای که با پر رویی بیاد بگه ما بودیم کشتیم! اینم میشه نتیجش
اردشیر مطهری : درباره انتصابات فامیلی وزرا : حضرت آیت الله رئیسی فرمودند که هیچ کدام از وزرا خط قرمزم نیست ) هم انتصابات فامیلی زشت است هم چاپلوسی و تملق که دومی زشت تره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
دیگ به دیگچه میگه روت سیاه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۲
حضرت آیت الله رئیسی رو خوب اومدی !!!
یعنی نمایندگان محترم . تورو به جان مادرتان کاری برای مردم نکنید .
مجلس یازدهم از همان ابتدا فقط دنبال تضعیف دولت بود اما حالا نباید به دولت ایرادی بگیرد
مگر فاطمی امین خودش نخبه است که که باید نخبه منصوب نماید
یک علی مطهری داشتیم تملق هیچ قدرتی را نگفت یک اردشیر مطهری هم هست که ریسی را حضرت ایت الله خطاب میکنه !!! واقعا متحیرم از اینهمه پیشرفت شورای نگهبان در تشخیص صلاحیت افراد !!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۲
برا همینه که مردم در انتخابات شرکت نمیکنن دیگه!
الان مشکل شما این هست که چرا نگهداری حیوان برای یک عده کلاس شده؟؟ حالا به خاطر یک عده قلیل باید بزنیم همه زبان‌ بسته ها را بکشیم چون شما ناراحتی؟ همه موجودات حق حیات دارند. همه مخلوق خدا هستند. چه اشکالی دارد ته مانده غذا را به جای ریختن در سطل زباله به حیوان زبان بسته بدهیم؟ بخل هم‌اندازه دارد جناب نماینده. عطوفت با حیوانات نشانه پیشرفت فرهنگی است. هر چه رفتار های خشن در یک جامعه کمتر باشد نشان سلامت روان جامعه است.
پاسخ ها
ازگارد
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
به ممنوعیتش کاری نداشته باش به منبع درآمد قابل توجهی که ب داره توجه کنید. وگرنه پریاد خیلی خطرناکتر از حیوان خانگی است
تعرض چیه آتش کشیدن که دیگه حرف دهنشو بفهمه
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
فیلمه عمو،
نقد علی
بدون شرح
چه نماينده يا نمايندگاني که به حيوانات مظلوم خنگي گير دادند؛ آقازاده هايي که با با ماشينهايي دهها ميلياردي (که در اين شرايط بد اقتصادي و معيشتي از کشورهاي دشمن وارد کردند و به جيب شان دلار ريختند) در خيابانهاي تهران خيابانگردي و نواميس مردم را دچار احساس محروميت نسبي و در در نتيجه اغفال مي کنند، براي به رخ کشيدن و لوکس بازي نيست... هيچ مامور انتظامي هم جرات ندارد جلو فرزندان ابر رانتخواران و مزاحمين امنيت رواني مردم را بگيرد .
شما کلا با هر چی مردم دوست داشته باشن مشکل دارید از حیوانات بی ازار تا مجری صدا سیما و هر چیز دیگه ای مصداق کمنیست چین
اقایان محترم نماینده شما جز اینکه برای خودتان کارهای انجام دادید مثل در خواست ماشین شاستی بلند حق مسکن برای خودتان زدن تو گوش سرباز تخریب غیر قانونی دیوار دانشگاه با لودر و بستن انواع مالیات برای مردم چه کار کردید . لطفا کاری نکنید
صراحتاً گفته که من کشتم کی می خواد منو محاکمه کنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
حالا می خواد مظلوم نمایی کنه
عمویی: «توافق موقت» جدی نیست در مذاکرات حرف اول و آخر را زدیم باید بدون پیش‌شرط تحریم‌ها را یکجا بردارند) اره مطابق بهانه( نخ نمای پولدارها بیشتر استفاده می کنند) قیمت کالاهای اساسی یک به یک دارند ازاد میشوند حذف ارز 4200 کالای اساسی کلید خورده اب و برق و گاز هم به همان بهانه سر بفلک خواهند زد و شما همچنان ناتوان از دیپلماسی و ..... زیر میز مذاکره بزنید
ملت در فقر وفلاکت مجلس بفکر سگ وگربه وفیل وتمساح مملکت که نیست شهر شهر فرنگه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
یعنی شما تمساح هایی که توی خیابان با مردم قدم می زنند را ندیدی هنوز ؟؟!!
مملکت پر تمساح خانگی شده و وظیفه انسانی این نماینده ها رفع این معظل بزرگه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
شهر قصه هست البته
ناشناس
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland |
۱۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
عزیز مسئولین کشور چهل ساله در جزئیات هستند که اصلا فرصتی برای مشکلات کلان کشور ندارند پس خواهش میکنم مزاحم استراحت آنها نشویم که کمبودات خود را هم گردن مردم می‌اندازند
امسال آزمون نظام مهندسی خیلی سخت بود. چرا آزمون نظام مهندسی شامل قانون تعارض منافع مجلس نشد؟ وزارت راه یک آمار از نسبت قبولی ها به تعداد شرکت کنندگان بده تا معلوم بشه چقدر سخت بود.
فعلا همه افراد اون منطقه شهر رو دستگیر و اعدام کنید تا سر فرصت رسیدگی کنم
مطمئن باش که آقای نماینده این آتش سوزی هم زیر سر خودته
دیگه مواظب حرف زدتش میشه بیت المال رو نمیشه خورد و ملت توهین کرد ایشون به واسطه وجود مردم نماینده هستن وگرنه کاره ای نبودن به خودی خود
جناب یوسفیان ملا اول خودش توضیح بده تا پارسال که نماینده بود چه گلی به سر مردم زد که حالا نشسته برای خودش تز میده. غیر از اینکه دخترش رو به استخدام وزارت نفت زنگنه درآورد.
آقایان اگر معیشتشان با معیشت ما گره خورده بود یعنی دریافتیشان در ماه نسبت معقولی با ما داشت انوقت شبها هم در مجلس می ماندند و کار می کردند.اینها که مرخصی و استراحتشان بجا است و خداروشکر دردی ندارند...
کاری میکنید حیونهای خانگی هم از این مملکت در برن نخبگان که جای خود دارند
دستشون درد نکنه
شوخی کردند.
تا تو باشی حرف چرند و بی سر و ته نزنی
نماینده منوهم
«یکی از آنهایی که به مردم شلیک کرد من بودم، چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند»؛
کار غلط . غلط است. خواه عامی باشد یا از خواص. حجت الاسلام باشد یا آیت الله و یا آیت الله العظمی. تازه جرم آنکه با قوانین آشناست سنگین تر است.
این نماینده باید محاکمه بشود
و بگه غلط کردم همچین حرفی زدم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
با گفتن این جملات آب رفته به جوی باز نمی گردد
پس نگهداری از فیل و کروکودیل به گفته این نماینده با سگ و گربه ای که در تمام دنیا حیوان خانگی بحساب می آیند یکی است؟!!!
مردم نخوان از حقوقشون صیانت بشه چیکار باید باید بکنن؟
یعضی ها فکر می کنند مردم ایران باید فدا شوند که پایه های میز و بخور بخور آنها نلرزه
از این افراد در طول تاریخ زیاد بوده
حیف جان و زندگی مردمی که گرفتار این افراد می شوند
به شما چه که مردم چه حیوانی را نگه میدارند .بیش از اندازه در زندگی خصوصی مردم دخالت می کنید.بجای این پیشنهادات بی ارزش پیشنهاد درست و حسابی برای تغییر اوضاع اسفناک بدهید.
همین حالا طرف یک سگ سیاه میاره داخل اپارتمانش که هیکلش صد رحمت به ببر.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
ضابطه مند شدن نگهداری حیوانات با صدور حکم کشتن حیوانات فرق داره. مثلاً همستر یا گربه و خرگوش چه ازاری می توانند برسانند
نماینده خودش گفته آدم‌کشته!!
به تو چه ربطی داره مثلا نماینده مثلا مجلس
کار کارِ انگلیسه
بابا دیگه این فیلم ها قدیمی شده یک کاری کردی زمانی که با افتخار می گفتی من این کار را کردم فکر واکنش مردم را می کردی که الان جهت مظلوم نمایی تابلو دفتر را آتش بزنی و ادامه اتهام زنی
اين اقاى عليزاده چند سال دارند و كجا زندگى مى كرده اند ؟ ما كه به ياد داريم در همين شهر ماكه همان زمان هم جزء شهرهاى بزرگ ايران بود در اكثر خانه ها گوسفند و مرغ و خروس و سگ وگربه و بعضا گاو وجود داشت و هيچ مشگلى هم براى كسى ايجاد نمى شد . تا حال كدام سگ دست اموز خطرى براى ديگران به وجود اورده ؟ در حاليكه خبرى چندى پيش داشتيم كه سگ هاى ولگرد از فرط گرسنگى به نوازنده اى حمله كردند و ....... حضرت عباسى اگه توان رفع مشگلات. اساسى مردم را نداريد بهتره كه ارام برويدبه مجلس و برگرديد ، ضرورتى نيست انچه را كه اصلا مشگلى نيست با اب وتاب مطرح كنيد و عرض خود ببريد و زحمت براى مردم ايجاد كنيد ، پس اين همه سال متوجه نشده ايد كه هر قانونى بايد مورد پذيرش عامه مردم باشد و بعلاوه امكان اجرائى داشته باشد ؟
سلام وورودبه انسانهای پاک نیت سلام به سیدعلی زمان روزگاری سختی شده هرکس سازخودش رامیزند مردم گیج شدنددراین سازهای ناهماهنگ نابغه هاورخانه خوابیده اند بدون کارت خرید بدون سرمایه باحقوق بازنشستگی پدرمن چها نابغه دارم که ازهرانگشتشان چندین هنرهست مگه نمیخواد دراینده جوان داشته باشید یا سرمایه همین جوانان بیکارخانه سرمیه شغل بهشان بدیدتادراینده دچارکمبودجمعیت جوان نشوید
پاسخ ها
بنامي
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
اقاي عزيز از ان حيواناتي كه نام برديد در خارج منزل بعنوان طويله استفاده ميكردند نه اينكه سك را در رختخواب انسان ارامش بدهند انسان انسان است حيوان جاي خود دارد به خودت شخصيت بده .
تولید هر کیلو فولاد قریب به ۳۰ هزار لیتر آب مصرف می کند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
فکر می کنم قدری افراط ومبالغه دراین موضوع شده!!!وگرنه واقعابیان حساب کنن سهم آب شرب مردم وسهم کشاورزی وسهم صنعت ازآب دراصفهان واقعاچقدرهست!!!اونموقع قضاوت کنن!!!بنظرمن سهم مصرف وشیوه مصرف آب مردم دراین موضوع عمداندیدگرفته میشه!!!افزایش شدیدجمعیت دراصفهان وتوسعه این شهر و.... درمیزان مصرف آب دربخش شرب تاثیرعمده داره!!!وهمچنین شیوه آبیاری درکشاورزی دراصفهان که همچنان سنتی هست!
برای بار دوم می نویسم ؛
اینجانب کامنت بیات
واضافه می کنم ؛
مثله شده
و
نادیده گرفته شده برای برخی خبرها ی خاص !!!!
از قدیم گفتند . از هر دست بدی از همون دست میگیری.
جناب آقای قزوه! دروووووووووود. ولی آنچه البته به جایی نرسد فریاد است
آقای نماینده به شما هیچ ربطی نداره. شما خیلی هنر دارید برای رفع مشکلات مردم فعالیت کند مشکل حیوانات خانگی خودش حل خواهد شد
من مونده ام به شما چه ربطی داره کی چی تو خونش نگه میداره دیگه فیل نگه داشتن که بدر از اختلاس و ودزدی نیست که...جناب نماینده بچسب به مسایلی که به شما ربط داره نه مسایلی که اصلا ربطی به شما نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
جناب ..اینجوریهاهم که فرمایش می کنی نیست!!!این آقایکی ازاعضاءقوه مقننه کشورهست!درثانی ماکه توروستازندگی می کنیم دربعضی مواردازداشتن وایجاد دامداری کوچیک سنتی درروستامحرومیم!چرا؟!برای اینکه بخاطرسروصداویابوی بدیامسائل بهداشتی،همسایه هااذیت میشن وشکایت می کنن!!!اونوقت شمامی فرمایی که به کسی چه ربطی داره که یکی توخونش توی شهرچه حیوونی نگهداری می کنه؟؟!!اگه برای هرچیزی ضابطه ای نباشه،فرداکه حیون خونگی شماباعث ایجادخسارت مالی ویاجانی وروحی وروانی و.... به همسایه شماشد،کی وچجوری بایدحق اون همسایه بیچاره شماروازشمابگیره؟؟؟!!!شماکه روحیه لطیفی دربرابرحیون خونگیت داری،آیادربرابربچه خردسال همسایت هم روح لطیف داری ومواظب لطمه خوردن به روح وجسمش هستی؟؟!!یامثل اون آقازاده که باماشین پورش خودش زدبه یه پراید وخواهرش درکمال پررویی گفت زده که زده،مرده که مرده،دیه اونو می دیم!!!
آقای نوروزی؛ انجام این موارد برای مظلوم نمایی خودتان، نخ نما شده و خیلی تابلو بود
خب قوانین رو برای زن ها هم عوض کنید چرا یک زن متاهل باید اجازه ی خروج از کشور نداشته باشه چرا حق طلاق باید با مرد باشه حضانت بچه با مرد باشه حتی با فوت پدر باز مادر دچار مشکل زیادی باشه چرا باید مهریه باشه...چرا به اجبار مردم میخواین بچه دار کنید چرا در حریم خصوصی دخالت می کنید...چرا با دنیا دوست نمیشید تا تورم کنترل شه و هزار تا چرای دیگه
مجلس استصوابی انتصابی اجازه ندارد در سیاست خارجی دخالت کند اجازه ندارد در سیاست اقتصادی دخالت کند اجازه ندارد در برجام دخالت کند و اجازه ندارد چیزی خلاف منافع یک اقلیت خاص نظر دهد این مجلس فقط یک ویترین است که هر ثانیه اش میلون ها تومان خرج روی دست مردم می گذارد بنابراین وقتی خودشان می دانند فقط تشریفاتی هستند مجبور هستند به جای حل مشکلات کشور که اجازه ندارند ورود کنند بروند به جان سگ و گربه های بدبخت بیفتند.
...یکی از آنهایی که به مردم شلیک کرد من بودم، چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند......


پاسخ جناب نوروزی : یک دادگاه در سوئد در حال برگزاری است این دادگاهها شما را محاکمه می کنند
فیل یوسفیان ملا یاد هندوستان کرده. آنوقت که خودش نماینده بود بیشتر در فکر استفاده از رانت بود. برای همه اقوام خودش با رانت موقعیتهای اقتصادی دست و پا کرد. برای همین رد صلاحیت شد.
الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
چه اشکال دارد ترجمه فارسی را بنتویسی تا همه بفهمند؟
کاظم دلخوش نماینده صومعه‌ سرا در مجلس ساز مخالفت با رئیسی را اینگونه ساز کردهاست:

نصف وزرای رئیس‌جمهور از مدرسه امام صادق هستند. از روزهای قبل انتخابات نماینده‌ها از شما حمایت کردند، در دادن رای به وزرا مجلس همراهی کرد. من مخالف دو وزیر بودم اما همه نماینده‌ها با شما همراهی کردند. ما دلمان می سوزد و نمی‌خواهیم مخالفان، دولت شما را ناکارآمد جلوه دهند. شما نه با مجلس و نه با دوستان خودتان مشورت کردید. اگر می‌خواهید ما خفه می‌شویم اما این ره که تو می‌روی به ترکستان است و مشکلات کشور افزایش پیدا می‌کند. (هم دلخوش و هم بقیه میدانند که رئیسی کاره ای نیست و بی دست و پا تر از آنست که از خود استقلالی نشان بدهد. در ...تصمیم می گیرند و به او برای اجرا ابلاغ می کنند. او که تصور کرده بود ریاست جمهوری هم مثل قوه قضائیه و یا آستانقدس است که پشت صحنه پنهان شود و مردم از کارهایش بی خبر باشند، حالا تابلو شده و مردم روز به روز بیشتر او را می شناسند.)
آقا شوخی می کنید، هر ردیف از این میله های نصب شده نشانه سطح پست افراد مستقر در آن هست و برای خود سرقفلی دارد
با اعتراف به قتل مردم ، خارج که نمی تونه بره (یعنی اروپا ) داخل کشور هم باید پنهان بشه
طرف خودش میگه من قاتلم انوقت شما تیتر میزنی تعرض به نماینده مجلس؟
کدوم نماینده؟از کی تا حالا قاتلها شدند نماینده مجلس؟
نماینده رباط کریم؛ گویا نخستین پاسخ برای محاکمه خودش را دریافت کرد.
تمامی نخبه ها تو مجلس اند ! مهمترین قانون هم مربوط به حیوانات زبان بسته بود!
نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده؛ جلوی آن را می‌گیریم
بله شما میتونید اما هنوز نمیتونید تکلیف ثبت سند خوز رو رو روشن کنید.

مجلس تا وقتی مشکلات مردم را حل نکرده، وارد دستور کار دیگری نشود
تازه این هم از سخنان مجلسیان هست
نماینده های مجلس اقتصاد مردم باشند و برگشت قیمت دلار به ۷۰ ریال سال ۱۳۵۷ و به چیز دیگری فکر نکنند.
نماینده مردم باید حرف مردم را دنبال کند نه اینکه از جانب مردم فرضی حرف خودش را بزند.
دنبال قانون سگ و گربه نباشید .
بطور انقلابی و جهادی دلار را بکنید ۷۰ ریال .
قبل از این که راجع به طرح صیانت مطروح در مجلس ، سوالی داشته باشم
اگر ممکن است :
اول خود عبارت،،، نقد علی ،،،،که اتفاقا ،،بعنوان اسم یک روحانی صاحب نفوذ هم مورد استفاده قرار گرفته است را معنا فرمائید و ضمنا، ریشه ظهور چنین نامی که احتمالا به نقد شخصیتی مافوق تصور میپردازد ، با زبان ساده بیان کنید
چون هرچه فکر کردم :
معنی دیگر نقد که قاعدتا، در مقابل نسیه قرار میگیرد ، مسلما در حدی از اعتبارو وزن نیست که بتواند پیشوند نام این چنین شخصیت با مسمائی قرارداده شود
ثانیا ،بیان فرمائید که منظور از بکار بردن کلمه صیانت در این طرح مطروح در مجلس ، دقیقا چه میباشد،،آیا منظور نهائی شما ، فقط اختراع معنی جدیدی برای کلمه صیانت نیست
...
زبان سرخ سر سبز دهد بر باد، حاج آقا
حجت الاسلام نقد علی بهتر نیست بهبود وضعیت معیشت مردم را پیگیری کنید؟
این مجلس ظاهرا جز اذیت و آزار ملت کاره دیگه ای نداره انجام بده بجای سلب آرامش از ملت به فکره طرحهایی باشید که زندگی مردم راحتتر و با کیفیت بشه نه اینکه به فکره حمل و نقل سگ و گربه های بدبخت و بی زبون ملت هستید
فوادی کارشناس بین الملل!!! قحطالرجال هست در کشور که امثال ایشان شدند تحلیلگر بین الملل
خدمت نماینده مجلس بگویم نگهداری از حیوانات خانگی کار خیلی سختیست و به حوصله و زمان نیاز دارد . هدف مردم از نگهداری میتواند خیلی چیزها باشد از جمله علاقه ، مقابله و جلوگیری از بیماری های روانی و عدم احساس تنهایی .
حالا شما که حرف مردم برایتان ارزشی نداره اما ما گفتیم که گفته باشیم
چه کسی میخواهد مارا محاکمه کند؟
درست میگه . مجلس شده فراقانونی. سیلی میزنن کاریشون ندارن . اعتراف به شلیک میکنن کاریشون ندارن . نتیجه میشود همین
احتمالا تابلوی برق دفتر آن نماینده که حرفهای بی منطق هم میزند اتصال کرده و حالا دارد مظلوم نمایی می کند آبان ۹۸
بیمارستان نفت ماهشهر به این بزرگی یه دندان پزشک اطفال نداره و کارمندای ساکن اینجا باید برای دندانپزشک اطفال ۱۰۰کیلومتر تااهواز تردد کنن.این امکاناتیه که داریم اونوقت میگن چرا همه میرن تهران و ... .خوب وقتی امکاناتی نیست چرا نرن؟
چرا مشکلات مردم حل نمیشه مگر بجز آسوده بودن چیزی خواستیم
دولت و مجلس باید از روی عقل تصمیم بگیرند نه از روی, احساسات وضعیت کنونی کشور به نقطه انفجار رسیده اگر نتوانند. به این نوعلت درگیریها میان خود و اروپا و آمریکا پایان دهند باید منتظر طغیان و یک فاجعه انسانی در کشور باشند
اقای شاعر به اصطلاح انقلابی در دولت روحانی کجا بودی الان زبان در اوردی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۲
زمان روحانی منتقد زیاد بود این ببا به چشم نیومد ولی الان چون همه ستایش می کنن کار این بنده خدا به چشم آمد
نماینده مجلس: آقای فاطمی امین یعنی هیچ نخبه‌ای در کشور نیست؟
شماها هستید
کاش آقای نقدعلی فکری برای صیانت مردم در برابر گرانی و لاشخوران اقتصادی داشت.
ماشالله به این مردم که اینها نمایندگان آنها هستند/
از
تا اینها مشکل خودشان را با آمریکا حل نکنند اوضاع مملکت بدتر خواهد شد ولی بهتر هزگز فشار آمریکا از یک طرف و دولت و مجلس از طرف دیگر,به مردم موجب گردیده تا جانان ازدواج سفید داشته باشند تا ازدواج واقعی آمار طلاق از یک طرف نشان دهنده اوضاع وخیم کشور است وازطرف دیگر بیانگر این است که دولت و مجلس بقدری.سردرگم کار های خود هستند که نمی توانند برای,رفع مشکلات مردم از جمله مهریه راه حلی ارایه.نمایند.
عجیب است . تا حالا ندیده بودیم یک نفر وقتی می خواهد خود را معرفی کند در مقابل اسم خودش جناب آقای .... را بیاورد.
این آقای حیدری در تابلو روی میز خود که عموما فقط نام و نام خانوادگی و عنوان شغل نوشته میشود، خود را برای اریاب رجوع جناب آقای حیدری معرفی کرده است.
عجب مسولین انقلابی داریم.
آقای رییس جمهور مبارکتان باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
منظورش این بوده که‌به من بگین جناب …
احسنت بر شاعر مردمی آقای قزوه
شاعر باید زبان مردم باشد نه مدح کننده مسئولان
این صحبت نماینده که من شلیک کردم کی میخواد منو محاکمه کنه نوعی عربده کشی سیاسی هست نماینده نباید به خودش اجازه بده این حرفهارو بزنه حتی اگر شوخی باشه
مجلس اگر بخواهد مشکلات مردم را حل کند باید معکس کننده خواست اکثریت مردم باشد مجلس باید در سیاست خارجی و امور داخلی منعکس کننده خواست اکثریت مردم باشد در چنین صورتیست که مجلس می تواند مشکلات مردم را حل کند مشکلات اقتصادی نتیجه عملکرد سیاسیست
دیگه شلوغش نکنید «تعرض به دفتر نماینده !!!» حتما باهاش شوخی کردند نه اینکه این نماینده شوخ تشریف دارند و چند روز پیش مزاح کردند !!
وقتی شما با گروه 4و 1 مذاکره نمی کنید و آمریکا در این مذاکرات نیست از چه کسی می خواهید تحریم ها را بردارد از اروپایی ها می خواهید که تحریم ها را بردارند آنها خودشان هم در برابر آمریکا کرنش می کنند بابا ترا بخدا کمی درست فکر کنید حاصل فکر شما عزیزان شده این چیزی که الان می بینیم واقعا کشوری با این وضعیت اقتصادی و درآمد باید این اوضاع آن باشد بخدا زشته ، دست از این بازیها بردارید و کمی هم به فکر مردم باشید
فعال محیط زیست قلابی با امار دروغ خواسته مشکل راصنایع فولاد معرفی کند ، و انتقال اب به یزد و کاشان را بفراموشی بسپارد
او گفته هر کیلو فولاد سه متر مکعب اب میخواهد
الان تولید فولاد در اصفهان بیش 7 میلیون تن است یعنی 21 میلیارد متر مکعب اب مصرف میشود ، اب زاینده رود حدود 1/5 میلیارد متر مکعب است ،
لطفاً طرح صیانت مردم در برابر طرح های صیانت را تصویب کنید....
طرح صیانت مردم در برابر مسئولین بی تعهد و بی تخصص را تصویب کنید....
اختلاس و فساد برای عده ای تبدیل به کلاس شده! جلویش را می گیریم
چکارش دارین؟ این که گفت شوخی کردم. بعدش هم گفت‌ اصلاً من نبودم!!!!!
یکی از رسالت های پیامبر بزرگوار اسلام (ص) حذف فاصله طبقاتی بین مسئولین حکومت و مردم عادی بود. ایشان، که درود و رحمت خدا بر او و خاندان پاکش باد، همواره این مسئله را رعایت کردند. همواره در میان مردم می نشست و فقرا را در صدر مجلس جای می داد. حتی در زمان بعد از ایشان و در زمان خلفا هم رعایت می شد. پیامبر ما هرگز تصور نمی کرد که 1400 سال بعد بیایند و در مهم ترین فریضه الهی که نماز است بین خود و مردم طناب بکشند!!!!!
چه خبر تو مملکت که هر کس و ناکسی به خودش اجازه میده به روحانیت تعرض کنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
تازه اولشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
:سعدی می فرماید
بود حرمت هر کس از خویشتن
خشم این مردم عاقبت دامن نوروزی ها را خواهد گرفت
آقای نماینده رباط کریم، همه جا رسمه که وقتی افراد به منصب و مقامی رسمی میرسن محتاطانه تر و سنجیده تر حرف میزنن که تاوان حرف نابجا زدنشون رو ملت نپردازن. اینجا انگار برعکسه.
در خانه کسی را نزن با انگشت تا در خانه ات را نزنند با مشت !!!
نوروزی دل خانواده هایی راکه عزیزانشان در آبان. 98 کشته شدند آتش زد. این کمترین حرکتی است که. برعلیه این. نفر. انجاام داده اند
هر جامعه ای که مردمش با حیوانات رفتار مهربان تری داشته باشند از نظر فرهنگی و سلامت روان در مکان بالاتری قرار دارد.
آقای نماینده محترم گرفتاری مردم داشتن سگ و فیل و گربه نیست . شما نماینده نشدی که راجب لباس و رختخواب و شلوار مردم راهکار بدی . وظیفه شما حل بیکاری و گرانی و تورم هزینه درمان ملت است . لطفا متوجه باش آگاه باش تو مسول هستی نسبت به شغلی که داری البته اگر چیزی به عنوان حق الناس اعتقاد داشته باشی
من بودم، چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند!!!!!!!!!!!!
حاج آقا حالا متوجه شدید چه کسی شما را محاکمه خواهد کرد؟؟
نماینده مجلس مگر نوکر ملت نیست ؟ چرا آنها را بزرگ می کنید .
منظورتون تعرض به دفتر همونی هست که خودش به قتل اعتراف کرده؟ اینکه تعرض نمیشه خونخواهی میشه
از یه طرف بی آبی و نشست زمین کل حیات کشور رو تهدید میکنه از یه طرف مهاجرت مردم و سرمایه ها و نخبگان و کاهش زاد و ولد کل آینده کشور رو برده زیر سوال بعد نماینده مجلس تو فکر حیوانات خانگی مردمه!
وحشتناک و شرم آور است یک نفر بخودش اجازه بدهد که به کشتن مردم افتخار کند و چنین عرض اندام کند! برای خودم و وطنم بسیار متأسف و شرمنده هستم!
چی فکر کرده که با قلدری میگه کشته .وجدان جمعی جامعه هرگز این اعتراف ننگین را نمی پذیرد.
پنجمین کشور ثروتمند جهان قدرتمندترین کشور منطقه پول برای خرج ملت ندارد پول ندارد پول ندارد واقعا مسخره است
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۱۴:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
چون‌با همه دنیا دعوا داره!!!
سوال: «یکی از آنهایی که به مردم شلیک کرد من بودم، چه کسی می‌خواهد ما را محاکمه کند»

جواب: مردم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
عالییییییییییییییییییییییییییییی
اعنراف به تیراندازی و کشتن مردم یا تعرض به دفتر ؟
اقای نوروزی خود کرده را تدبیر نیست
اقای نوروزی خود کرده را تدبیر نیست
آقای رئیسی جدا باید با انتصاب های فامیلی مقابله کنند.
خاری شده در چشم ما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
بخل و حسادت ایرانی ها را بیچاره کرده
اگه خودت پارتی داشتی الان از رئیسی می خواستی که فقط خودی های قابل اطمینان و انقلابی شبیه خودت در راس کار باشند !
چون پارتی و فامیل کار درست نداری دلت می خواد دیگران هم بهره مند نباشند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
حتما انشاءالله صبر کن فامیلای خودشون استخدام بشن بعد حتما مبارزه را آغاز میکنن!!!!!!!!!! فقط باید صبر کنید
کشور رو هواست اصلا . اینم از رئیسی
نماینده های مجلس فقط به قیمت گوشت ، میوه و تره بار، خانه، دلار و این موضوعات رسیدگی کنند.
از سرکشی در زندگی مردم دست بردارند چرا که تجربه ماهواره تکرار میشود.
سیگار و تریاک و مواد مخدر بسیار خطرناک است ولی حل نشده.
مصرف نوشابه خیلی ضرر دارد .
ولی اینها موضوعات خصوصی هستند.
وظیفه نماینده مردم فعلا رفع تحریم و توجیه دولت برای رفع مشکل تحریمها است
تابناک جون 180 نفر نظر دادند فقط یکبشو منتشر کردی عجب سانسوری
یکی از افرادی که تابلوی در نماینده مجلس را اتش زد من بودم
حالا کی میخواد منو محاکمه کنه؟
تا بوده این گردونه چرخون همینجوری میچرخیده مگه قبلیا از اول اعلام کرده بودند که مواظب استخدام فامیلامون هستیم
خوب رانت از همین جا شروع میشه فرقی نداره اصولگرا باشه یا اصلاح طلب
اقای رئیسی هم فقط بلده بگه زود تند سریع انقلابی جهادی که این دستوری صحبت کردن برای کلاه کسی پشم نمیشه
متاسفانه از فرهنگ غربي فقط نگهداري حيوانات ( اونم در آپارتمان كه در بعضي موارد مزاحمت براي ديگران هم ايجاد ميكنه ) وارد ايران شده، كاش رانندگيمونم مثل كشورهاي غربي بود
مدام داد سخن می دهند که سگ و گربه خانگی در پارک و فضاهای شهری مدفوع می کنند و شهر را الوده می کنند
آقا جان مگه گربه های ولگرد که در هر محل اقلا بیست تا وجود داره و مدام زاد ولد می کنند و یعضا توسط ساکنان تغذیه می شوند یا زباله ها را پاره می کنند مدفوع نمی کنند ؟!
پرنده ها مدفوع نمی کنند ؟
یه روز ماشینت را زیر درخت پارک کن !
یه کلاغ توی محل ما هست که برای ماشین سفید مدفوع سیاه و برای ماشین سیاه مدفوع سفید تولید می کنه !
کلا حیوانات مثل انسانها مدفوع تولید می کنند و داستان فقط نحوه و محل دفع مدفوع است !
فقط مدفوع حیوان خانگی مشکل داره ؟؟
شماها که این همه حساس هستید چرا گربه های ولگرد و پرنده ها و بخصوص کلاغها را از شهر خارج نمی کنید ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
از همه مهم تر تو این اوضاع کرونایی ملت بی فرهنگ اب دهانشان توی کوچه و خیابون ریخته
با اون افراديكه سگهاي بزرگ ميارند در پارك و محل عمومي و باعث ترس ديگران ميشن و يا اون افراديكه در آپارتمان كوچك اين حيواناتو نگهداري ميكنند و باعث مزاحمت براي همايسه ها ميشن بايد برخورد بشه.
کار به کار زبان بسته های بیگناه ندارم ولی به حال مردمی تاسف میخورم که نه به خاطر غم نان و بی پولی بلکه به خاطر سگ و گربه آستانه تحملشان پر میشود.
باید نوروزی محاکمه و از نمایندگی مجلس عزل شود تا این گستاخی را نکند
خدایی این نمایندگان کار دیگری بلد نیستند دنبال سگ و گربه هستند. واقعا خنده دارتراز این وجود دارد.
نگهداری سگ چه ربطی به نماینده مجلس داره ، نماینده مجلس تو باید برای دفاع از حقوق مردم کار کنی نه ضد حقوق مردم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۱
منظورتون کدوم مردمه؟!..اوناییکه حیوون باکلاس توخونه دارن وباهاش توخیابون و... دوردورمی کنن یابقیه مردمیکه ازترس ازن حیوونهاباید برن توسوراخ موش؟؟!!
نماینده مجلس: نگهداری حیوانات برای ....
تو به کار خودت برس . البته اگه بدونی کارت اصلا چی هست نماینده نشدی که در زندگی خصوصی مردم دخالت بکنی
نگهداری حیوانات خانگی برای برخی تبدیل به کلاس شده؛ جلوی آن را می‌گیریم

الان ماشین هم برای برخی تبدیل به کلاس شده جلوی اون رو چجوری می گیرید؟ اینقدر با مردم سر شاخ نشید.
آقای جلالی نماینده مجلس(نه مردم) ،باشه وایستا تا همه را واست لغو کنن .
تابناک شما حق ندارید نوشته ها را دستکاری کنید!!!!!
این به ظاهر نماینده ها برن جلو هیولاهای زمین خوار و رانت خوار رو بگیرن که دین و ایمان مردم رو بردن نه حیوانای بیچاره
مثلا لاک پشت و خرگوش و گربه چه آزاری دارند؟ کله کردن تو زندگی خصوصی مردم عاقبت خوبی ندارد.
طرحهای صیانت مجلس هم داره جالب میشه
طرح صیانت از اموال مسئولین
طرح صیانت از آبروی مسئولین
طرح صیانت از جان مسئولین
....
نمایندگان محترم یه وقتی بفکر معیشت و نان مردم نباشید وگرنه وجهه انقلابیتان خدشه می بینه
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس می گوید:«ما با آمریکایی‌ها مذاکره‌ای نداریم و طرف مذاکره ما ۱+۴ است... مذاکرات ایران با ۱+۴ هشتم آذر ماه در وین انجام می‌شود و موضوع مذاکرات لغو تحریم‌ها علیه ایران است» . خب عزیزم، تحریمها را امریکا وضع کرده است و خودش هم می تواند آنها را لغو کند. . آن وقت شما با امریکا مذاکره ندارید و با 1+4 برای لغو تحریمها مذاکره می کنید؟! خودتان را گول می زنید یا مردم را بچه فرض کرده اید؟
مشکل سگ و گربه و این حرفها نیست
مشکل زورگویی است
آنقدر زور گفته اند که کلا حق به جانب شده اند
یکی مجتمع روبرویی ما زندگی می کنه که هر روز یقه مدیر ساختمان ما را می گیره که زنان در ساختمان شما بی حجاب و کم حجاب میان توی بالکن و من که توی بالکن سیگار می کشم می بینم و می رم جهنم!
و دستور صادر می کنه که زنان باید با مانتو روسری یا چادر رنگی بیان توی بالکن !
این اگه زورگویی نیست پس چیه ؟
طرف می گه قانون گفته زنها پوشیده باشند و کل ساختمان شما به خاطر حضور و سلیقه من یکی باید حجاب کنند !
این نماینده ها هم فکر می کنند چون زورشان می رسه باید از کاری که خوششون نمیاد جلوگیری کنند
حالا هر چی بگی این ربطی به کاهش موالید نداره و این همه گربه داره ...به همه جای شهر و پرنده ها کثافتکاری می کنند و ... باز هم حرف خودشو می زنه
اولا حتی اگر کلاس هم شده باشه ، باز هم به تو هیچ ربطی نداره
دوما کلاس مردم خیلی بهت فشار وارد میکنه ؟
! تو قانون پیش بینی شده اگه شاکی خصوصی باشه باید حیوان از محیط خارج بشه. همین کافیه
واقعا چه معنی می‌دهد مردم در خانه هایشان فیل نگه دارند با اون خرطومش باید قانون ممنوعیت و رفع حیوانات زودتر تصویب بشود هرکس هم در مقابل قانون تمکین نکرد به همراه نماینده رباط کریم بروند در منزلش و خودش و فیل اش را کت بسته دستگیر کنند... ( واقعا چه مملکتی شده است یکی میمرد از درد بی نوایی میگفت عزیز زردک نخواهی ! مردم زیر فشار اقتصادی دارند له می‌شوند این آقایان دنبال کلاس حیوانات خانگی و زندکی شخصی مردم هستند خدایا خودت بداد همه ما برس )
اون آقای نماینده که میگه ما کشتیم، کی میخواد ما رو محاکمه کنه، ظاهراً خطابش به خارجی هاییه که واسه این موضوع دادگاه تشکیل دادن، و میخواد به اونا بگه شما کسی نیستین و حدی ندارین که تو امور داخلیِ کشور ما دخالت کنین. تا اینجای حرفش قابل قبوله، اما گویا خودش توجه نداشته و حواسش نبوده که با این حرفش داره میگه ما از کشتنِ مردم باکی نداریم و می کشیم دیگه ! با این حرفش هم احساسات مردم رو جریحه دار کرده و هم نظام رو در جهان زیر سؤال برده.
در طرح بعد صیانت و جبران کسر بودجه، مجلس رنگی برای لباس زیر و روی مردم انتخاب خواهد کرد و هر کس غیر از آن رنگ بپوشد جریمه خواهد شد
به نظر بنده شرایطی که ایران بیان میکنه ناشی از عدم علاقه به برجام است....
آخه همه مشکلات حل شده ، اختلاص و دزدی دیگه نمیشه ، رانت دیگه نداریم، هر روز قیمتا بالا نمیره، حقوقای نجومی دیگه نداریم،بچه های سران مملکت تو بهترین کشورها دیگه تحصیل و زندگی نمیکنن، حقوق کارگرهای بیچاره زحمتکش رفته بالای خط فقر و دیگه مشکل معیشت ندارن.....
بهرحال مجلس که نمیشه بیکار بمونه ،وقتی همه این مشکلات حل شده مجلس باید حالا بیفته به جون حیوونای بی گناه مظلوم
اینم از مملکت قشنگ ما...!!!
با ادعای حیوان دوستی، موجود زبان بسته رو میبرن عقیم میکنه و از بزرگترین لذتش که فرزند داشتنه محرومش میکنن. زندونیش میکنن تو یه آپارتمون و صد جور زورگویی دیگه. این برده‌داری و ظلم وحشتناکی به حیووناست، اینو بفهمید مدعیان حیوون دوستی!
نگهداری هر حیوانی در شهر باید ممنوع شود حتی کبوتر .
خوب بور س که ۳روزه حل شد،برنج کیلوی ۳۰هزار روحانی که شده ۵۵تومان،دلار ۲۴تومن شده ۲۸تومان
کشتن بچه ها ی مردم که شده جزوافتخارات، انتصابهای فامیلی
فوضولی تو کارمردم و.....
سلام نمایندگان محترم شما اگه راست میگیدبه فکرامسال من که کارگرهستم باشیدکه نمیتوانم درسبت نام نهضت ملی مسکن شرکت کنم چون اقساط آن خیلی زیاده همان جورکه شمارازی نبودیداموالتان موردبرسی قرارویردهمان جورهم به فکرمردم باشیدآقایان انقلابی
خوب بود که در مورد همه موضوعات جاری مطلب بود اما نوشتن نظر را برای من خیلی می کند اول نگهداشتن هر نوع پرنده و و چرنده و ... را در محل سکونت و تفریح مردم ممنوع کنند دوم بعد از این همه سال دیگر مذاکره برای لغو تحریم ها خیلی بی معنی است
آقایانی که در مجلس یا هر جهنمی که نشسته اید وضع مردم گرسنگی مردم فراهم نبودن یک مسافرت داخلی در ده سال گذشته وهزا آن مشکل اساسی مردم را حل کردید حالا به یک هزارم نفری که شاید حیوان داشته باشد کار دارید خجالت بکشید
نمایندگان مجلس بیشتر حالت دکوری دارن و حقوقای بالا میگیرن که فقط چرت بزنن و لابی گری کنن. چون اقتصاد داغون ما داره نشون میده
بابا دلتون خوشه این نماینده رو مگه نمیشناسید یه کم به سابق اش از اون موقع که نماینده شده بکنید انگار دنبال خودنماییه اگه آتش زدن دفتر نمایندگیش راست باشه احتمالا با هماهنگی خودش انجام شده تازه یکی از هفت تا دفتر آتش گرفته مشکلی ندارد کسی نمی پرسه چطور یه نماینده می تونه ۷ تا دفتر داشته باشه بودجه اش از کجا میاره؟
کسی که خود را قاتل مردم معرفی میکند حدش مرگ است این آتش زدن تابلو یک هشدار بوده به اعتراف ایشون اما کشنده باید کشته بشود
جناب نماینده فس فس زیادی فرمودن . خب یه عده از مردم هم که اعصاب ندارن. به تظر من طرفین باید بر اعصاب خودشون مسلط باشن
چیزی نمینویسم
سانسور میکنید
48تا غیر قابل انتشار
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم