بازدید 40862
دو هزار و پانصد و چهل و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند سرمقاله وال‌استریت‌ژورنال: بایدن مذاکرات برجام را ترک کند / مهاجری: آنچه درباره دولت روحانی صورت می‌گیرد، انتقام است نه انتقاد / واکنش سخنگوی کمیسیون فرهنگی به موضوع اینترنت ماهواره ای استارلینک / بذرپاش هم قیدِ شهرداری تهران را زد و... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۶۷۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۶ 02 August 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

از فروش بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار نفت ما جلوگیری کردند

بیژن زنگنه، وزیر نفت: از ابتدای دولت فکر می‌کردم این دوره بسیار سخت باشد. روزهای تلخ برای مردم و دولت. خداوند را سپاسگزارم این دوره را به پایان رساندیم. من به عنوان یک شهروند ایرانی، خودم را مدیون آقای روحانی می‌دانم که موضوع قطعنامه‌های فصل هفت منشور شورای امنیت علیه ایران را حل کرد. این خدمت بزرگ به ملت ایران بود. در هیچ دولتی به مظلومیت دولت دوازدهم ندیدم. در دوران جنگ اقتصادی اداره کشور کاری کارستان بود. در این مدت از فروش بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار نفت ما جلوگیری کردند و آنچه فروختیم هم به دلیل هزینه‌های مبادله با درآمد کمتری بدست آوردیم. اکنون ما در مقطعی بسیار خطیر هستیم و باید تلاش کنیم برای وحدت ملی و حفظ تمامیت ارضی و این محقق نمی‌شود جز با پرهیز از تندروی، نفرت پراکنی و دوری از خشونت. از دوستان می‌خواهم برای سربلندی کشور از هیچ کمکی به دولت آینده مضایقه نکنند./ ایرنا

در صورت تعطیل نشدن شهرها، وقوع فاجعه‌ حتمی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان: در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌ها و تعطیل نشدن کامل شهرها، وقوع فاجعه‌ بزرگ در منطقه حتمی است. افزایش آمار مبتلایان و بستری در جنوب غرب خوزستان فاجعه‌بار است.

فروش تجهیزات اینترنت ماهواره‌ای ترفند جدید کلاهبرداران

معاون فنی پلیس فتا ناجا گفت: اخیرا در پلت فرم‌های آگهی محور، شاهد انتشار آگهی‌های فروش مودم و تجهیزات اینترنت ماهواره‌ای در کنار بازنشر محتوا و ویدیو‌هایی هستیم که از طرف رئیس مرکز ملی و دبیر شورای عالی فضای مجازی و اظهار نظر وی درباره این نوع از اینترنت، این شایعه را بین کاربران ایجاد کرده اند که هم اکنون امکان استفاده از خدمات اینترنت ماهواره‌ای در کشور فراهم شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که عمده این آگهی‌ها جعلی بوده و اغلب کلاهبرداران و سودجویان نیز با ادعای رایگان بودن سرویس برای کاربران ایرانی، سعی در فریبکاری و اغفال هموطنان دارند؛ در حالی که هنوز امکان استفاده از این خدمات در ایران وجود ندارد. / باشگاه خبرنگاران جوان

تدبیر دولت روحانی برای جلوگیری از وقوع جنگ به روایت ربیعی

سخنگوی دولت گفت: قضاوت در مورد دولتهای یازدهم و دوازدهم، بدون دیدن «عوامل خارجی و موانع داخلی» و ارزیابی عملکردش، بدون تقسیم این مدت به دو دوره زمانی، تبیینی منصفانه و درست نخواهد بود. دولت کشور را در سه سال اخیر با بودجه‌هایی اداره کرد که کمترین اتکا را به نفت داشتند. در این وضعیت، با ممنوعیت واردات ۲۵۰۰ قلم کالا بدون اینکه ‌به وفور کالاهای اساسی در کشور صدمه‌ای وارد شود، به گسترش صادرات نیز پرداخت. بدین سان اهداف طراحان جنگ اقتصادی،‌ به ثمر ننشست و ایران،‌ ایران ماند. این موضوع، به طور طبیعی وضعیت فشار سنگینی بر زندگی مردم وارد کرد. تورم و کاهش ارزش پول ملی، نتیجه تحریم‌های بی‌سابقه و وحشتناک بود.

کارگزاران با لاریجانی حزب مشترک تشکیل می دهند؟

علی محمد نمازی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران، در خصوص اظهارت لاریجانی مبنی بر تشکیل یک حزب واحد اظهار کرد: تشکیل حزب واحد کار بسیار خوبی است. راه حل برای اصلاح طلبان و اصولگرایان پس از انتخابات این است که هر دو جناح تبدیل به یک حزب فراگیر شوند و همه تشکل هایی که متعلق به آن جناح هستند، داخل آن حزب بیایند./برنا

پیش بینی عارف از کابینه ابراهیم رئیسی

رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت: ما توقع نداریم در رأس کابینه از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب استفاده شود؛ اما این توقع را داریم که بدنه دولت فعلی قلع و قمع نشود و دولت سیزدهم با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و براساس شایستگی، کارآمدی و شاخص‌های توانایی و اقتدار و همراهی با دولت تشکیل شود. اگر آقای رئیسی به شعاری که دادند، پایبند باشند و دولتی فراجناحی تشکیل دهند، ما خوش‌بین هستیم که دولت سیزدهم، بتواند دولت موفقی شود. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دولت باید افراد کارآمد را به کار بگیرد، گفت: به نظر من، بهتر است با سعه صدر روی توانایی افراد دقت شود. کسانی که موفق بودند و عملکرد مثبتی داشتند و آمادگی همکاری با دولت را دارند، به کار گرفته شوند./ایلنا

محدودیت تردد برای مراسم تنفیذ و تحلیف

رئیس پلیس تهران: برای فردا (مراسم تنفیذ) محدودیت‌های ویژه ترافیکی در محدوده خیابان‌های ولی‌عصر، جمهوری، امام خمینی و کارگر از ساعت ۹ صبح تا حدود ۱۳ اجرا می‌شود. برای روز چهاردهم مرداد (مراسم تحلیف) در محدوده اطراف مجلس و خیابان‌های منتهی به میدان بهارستان، از ساعت ۱۳ طرح‌های ویژه ترافیکی و انتظامی اجرا می‌شود و تردد از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به کل در محدوده‌های مدنظر ممنوع خواهد بود./فارس

نوعی جدید از مافیای کنکور؛ استودیوهایی با درآمد میلیاردی

مجید متینی، مشاور کنکور در گفت‌وگو با خبرآنلاین: صداوسیما واقعا به سیستم آموزش کشور ظلم می‌کند. مگر صداوسیما یک مجموعه آموزشی است که این کار را انجام می‌دهد؟ اینجا هم به نظر می‌آید که بحث منفعت و درآمدزایی وجود دارد. کار دیگر از صداوسیما هم گذشته و تبلیغات و آموزش‌های کنکور به شکل گسترده‌تری در فضای مجازی انجام می‌شود. الان مجموعه‌ای وجود دارد که بدون مجوز با گروهی از اساتید خوب به شکل مجازی کلاس برگزار می‌کند. این مجموعه چند استودیو حرفه‌ای دارد که آموزش معلمان در آن فیلمبرداری می‌شود. در سال اول این موسسه ۷۰۰هزار تومان از دانش‌ آموزان پول می‌گرفت، امسال این مبلغ را به ۸ میلیون تومان تبدیل کرده است.

هزینه‌ تست، دارو و درمان کرونا با بیمه چقدر است؟

مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت: پوشش بیمه‌ای داروی رمدسیویر تا سقف قیمت ۷۰۰ هزار تومان انجام می‌گیرد. هزینه‌های بستری مبتلایان کرونا در بخش دولتی به طور میانگین ۸۶ میلیون ریال تمام می‌شود که ۶ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان آن توسط سازمان پرداخت می‌شود و مابقی نیز سهم بیمار است. در عین حال بخشی از مبلغ به صورت یارانه‌ها توسط دولت پرداخت می‌شود؛ در واقع بدون در نظر گرفتن کمک دولت، بیمار باید یک میلیون و ۹۰۰ هزارتومان پرداخت کند. از طرفی بسته به نیاز بیماران به بستری در ICU این هزینه‌ها بیشتر نیز خواهد شد. تعرفه انجام تست PCR در بیمارستان دولتی ۲،۵۲۱،۰۷۵ ریال است که سهم پرداختی سازمان در بخش سرپایی ۷۰ درصد (۱،۷۶۴،۷۵۳ ریال) و در بخش بستری ۹۰ درصد ( ۲،۲۶۸،۹۶۸ ریال) است./ایسنا

حسام الدین آشنا مجرم شناخته شد

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: در روز یکشنبه دهم مرداد ماه ۱۴۰۰ در شعبه ۶ دادگاه کیفری استان تهران، یک پرونده جرم سیاسی به ریاست قاضی شقاقی رسیدگی شد. احمد مومنی راد در گفت وگو با ایسنا در این باره گفت: متهم پرونده حسام الدین آشنا به اتهام نشر اکاذیب قصد تشویش اذهان عمومی بود. در دو شکایت این پرونده قبلا در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شده بود و بعد از اعتراض متهم، دیوان عالی کشور آن را به شعبه هم عرض (شعبه ششم) عودت داد.وی افزود: دادگاه با قرائت قرآن و با حضور هیات منصفه ای غیر از اعضای دادگاه قبلی شروع شد و پس از سخنان رییس دادگاه، نماینده مدعی العموم به شرح کیفرخواست پرداخت و سپس با توجه به عدم حضور متهم، وکیل او به صورت مبسوط و تفصیلی به دفاع از او پرداخت و سپس متهم با تاخیر چهل دقیقه ای وارد شد و دفاعیات خود را مطرح کرد. بعد از خاتمه دادگاه، هیات منصفه جرایم سیاسی وارد شور و پس از اتمام شور رای گیری شد. مومنی راد گفت: نتیجه اینکه هیات منصفه در یک اتهام و دو شکایت، متهم را با اکثریت آرا مجرم و ضمنا با اکثریت آرا متهم را مستحق تخفیف دانست.

بذرپاش هم قیدِ شهرداری تهران را زد

مهرداد بذرباش از گزینه‌های تصدی شهرداری تهران انصراف داد. مهدی چمران در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برنامه امروز منتخبین شورای شهر تهران در فرآیند بررسی برنامه‌های تصدی شهرداری تهران اظهار کرد: بنا بر برنامه‌ریزی قرار بود صبح امروز مهرداد بذرپاش در جلسه منتخبین حاضر شود و برنامه‌های خود را ارائه کند که طی یک نامه ضمن تشکر انصراف خود را از گزینه‌های تصدی شهرداری تهران اعلام کرد. بدین ترتیب صبح امروز اعضای منتخب شورای شهر تهران جلسه‌ای را با گزینه‌های تصدی شهرداری نخواهند داشت و بعد از ظهر امروز، هابیل درویش، دیگر گزینه تصدی شهرداری در جلسه منتخبین حاضر خواهند شد.چمران گفت: همچنین عباس علی‌آبادی با توجه به عدم ارائه برنامه خود به منتخبین انصراف خود را از گزینه‌های شهرداری اعلام کرد.

جهانگیری: روزی قدر کار روحانی برملا می‌شود

معاون اول رئیس جمهور با بیان این که ترامپ می‌خواست حتی یک بشکه نفت ایران فروخته نشود، گفت: در این مدت هیچ کس از ما نپرسید چگونه نفت فروختید. اسحاق جهانگیری در جلسه امروز رئیس جمهور با مدیران ارشد دولت تدبیر و امید با اشاره به سوابق مختلف حسن روحانی در جمهوری اسلامی اظهار کرد: آقای روحانی قبل از دوران ریاست جمهوری گنجینه اسرار کشور بودند و در دوران ریاست جمهوری هم کشور را از شرایط سخت عبور دادند. من به سهم خود از رئیس جمهور تشکر کرده و خسته نباشید می‌گویم و مطمئنم روزی قدر کار رئیس جمهور برملا می‌شود. وی با اشاره به شرایط کشور در سال ۱۳۹۲ خاطرنشان کرد: اشکال ما این است که زود فراموش می‌کنیم در آن مقطع تحریم‌های شورای امنیت و آمریکا وجود داشت، در رکود تورمی بودیم و از نظر سیاسی هم اوج اختلافات داخلی در میان نهادهای رسمی و حکومتی داشتیم، به گونه‌ای که رئیس جمهور علیه رئیس مجلس شورای اسلامی نوار پخش می‌کرد.

واکنش سخنگوی کمیسیون فرهنگی به موضوع اینترنت ماهواره ای استارلینک

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به اخبار ماهواره استارلینک بیان کرد: در خصوص ابعاد فنی این موضوع به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.حجت الاسلام مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا در خصوص آخرین تصمیم گیری ها در رابطه با طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی گفت: این طرح قرار است در کمیسیون مشترک با حضور نمایندگانی از سوی کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی بررسی شود. فکر می‌کنم احتمالا پس از این هفته تعطیلی مجلس، اقدامات مربوط به شکل گیری و آغاز به کار این کمیسیون مشترک انجام خواهد گرفت. وی در واکنش به خبر تحت پوشش قرار گرفتن مناطقی از ایران توسط اینترنت ماهواره استارلینک و عاقبت طرح صیانت با توجه به آغاز به کار این فناوری جدی بیان کرد: در خصوص جزئیات و ابعاد این موضوع باید در آینده صحبت کرد، این موضوع قطعا با حضور کارشناسان به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد. آنچه در خصوص این طرح بحث می شود، سامان دهی پیام رسان ها و سامان دهی فضای مجازی است، تاکید ما بر این است که یک ساماندهی در فضای مجازی شکل بگیرد که موضوعی هم که به آن اشاره کردید نیز در این حوزه به صحبت گذاشته خواهد شد. به گزارش ایسنا، اخیرا همزمان با اینکه تصمیم مجلس در خصوص طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی به موضوع داغ گفتمان کاربران در شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود، خبر تحت پوشش قرار گرفتن مناطقی از ایران توسط اینترنت ماهواره‌ای استارلینک شرکت اسپیس ایکس واکنش های بسیاری به همراه داشت.

وزارت امور خارجه ایران کاردار انگلیس را احضار کرد

بعد از ظهر امروز کاردار بریتانیا در تهران در نبود سفیر این کشور در اعتراض به اتهامات وزیر خارجه کشور متبوعش علیه ایران از سوی رئیس اداره سوم غرب اروپا به وزارت امور خارجه احضار شد. در این ملاقات رییس اداره سوم غرب اروپا ضمن ابراز تاسف از اتهام بی پایه وزیر خارجه بریتانیا تاکید نمود، این اظهارات شتابزده، متناقض و بدون سند و مدرک مردود بوده و قویا محکوم است.رئیس اداره سوم غرب اروپای وزارت امور خارجه افزود: این نخستین اتهام شتابزده و بدون دلیل و مدرک بریتانیا علیه جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه این کشور در گذشته نیز در مواردی ایران را متهم به اقداماتی کرده که هرگز ثابت نشده و تاکنون سندی و مدرکی در تایید آنها ارائه نشده است. رئیس اداره سوم غرب اروپا ادامه داد ایران همواره خلیج فارس را آبراهی امن برای عبور بی ضرر کشتی‌ها دانسته و برای تثبیت و تحکیم امنیت در آن کوشیده است.
وی افزود: منبع بی ثباتی در خلیج فارس نه ایران که حضور ناوها و نیروهای نظامی کشورهای فرا منطقه است.

مهاجری: آنچه درباره دولت روحانی صورت می‌گیرد، انتقام است نه انتقاد

حجت الاسلام مسیح مهاجری در سرمقاله روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: به دولت‌ها در نظام جمهوری اسلامی دو گونه نگاه وجود دارد؛ نگاه شخصی و نگاه ملی.احزاب، افراد وابسته به جناح‌ها و جریان‌ها و اشخاص خودمحور به دولت موردنظر خودشان نگاه مثبت دارند و آن را خیر مطلق می‌دانند. این، همان نگاه شخصی است، نگاهی که بر ارزش واقعی و معیاری تکیه ندارد. کسانی که منافع ملی و مصالح عمومی را بر خواسته‌های شخصی خود ترجیح می‌دهند، به دولت‌ها نگاه مطلق ندارند بلکه خوب و بد و مثبت و منفی آنها را در کنار هم می‌بینند و تلاش می‌کنند نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را نقد منصفانه کنند تا به نقاط قوت تبدیل شوند. این، همان نگاه ملی است، نگاهی که بر ارزش واقعی تکیه دارد و براساس معیارها قضاوت می‌کند. صاحبان نگاه ملی هرگز هیچ دولتی را مطلقاً سیاه یا مطلقاً سفید نمی‌بینند. از نظر آنها قضاوت درباره هر دولتی بعد از جمع‌بندی عملکرد آن دولت میسر است. نتیجه جمع‌بندی را می‌توان در معدلی که به کارنامه دولت‌ها داده می‌شود، مشاهده کرد و طبعاً قضاوت منصفانه این است که گفته شود این دولت در این چند مورد ضعیف عمل کرده و در آن چند مورد قوی بوده است.

بنابراین، هر دولتی از یک طرف به خاطر خدماتش قابل تقدیر است و به خاطر ضعف‌ها یا عملکردهای منفی موجود در کارنامه‌اش باید منصفانه نقد شود. این کار را اگر مسئولان و صاحبان تریبون‌ها نکنند، مردم و تاریخ خواهند کرد و اگر درمقطعی از زمان بی‌انصافی‌هائی نسبت به یک دولت یا یک مسئول دولتی صورت بگیرد،بعد از کنار رفتن ابرها و روشن شدن فضاها، قضاوت غیرمنصفانه جای خود را به قضاوت منصفانه خواهد داد. این، وضعیتی است که در چهار دهه گذشته، بر فضای سیاسی کشورمان حاکم بوده و با گذشت زمان بسیاری از قضاوت‌ها تغییر کرده، ابهامات زیادی برطرف شده‌اند و افراد زیادی در برداشت‌های خود نسبت به افراد و جریان‌ها و دولت‌ها تجدیدنظر کرده‌اند. درباره دولت رئیس‌جمهور روحانی که اکنون روزهای پایانی خود را می‌گذراند،تبلیغات منفی سنگینی درفضای مجازی،خطبه‌های جمعه، رسانه ملی، رسانه‌های مکتوب وابسته به یک جریان خاص و صاحبان بلندگوهایی که بسیاری از آنها سوخت خود را از بیت‌المال می‌گیرند، به راه افتاد و هنوز هم ادامه دارد. هدف اصلی این تبلیغات، ناکارآمد جلوه دادن دولت‌های یازدهم و دوازدهم بود تا امکان جایگزینی کارگزارانی با ویژگی‌های موردنظر بانیان اصلی این تبلیغات منفی فراهم شود. این، همان نگاه شخصی به دولت است که بر ارزش‌های واقعی و معیاری مبتنی نیست. انتقاد از دولت‌های یازدهم و دوازدهم لازم است اما آنچه صورت گرفته و می‌گیرد انتقاد نیست، انتقام است.

سرمقاله وال‌استریت‌ژورنال: بایدن مذاکرات برجام را ترک کند

یک روزنامه آمریکایی در سرمقاله روز دوشنبه خود از دولت «جو بایدن» خواسته مذاکرات وین برای مشخص کردن وضعیت اجرای برجام را ترک کند.روزنامه وال‌استریت‌ژورنال اتهامات رژیم صهیونیستی درباره نقش‌آفرینی ایران در حمله به نفتکش «مرسر استریت» تکرار کرد و در آغاز این سرمقاله نوشت: «رئیس‌جمهور بایدن باید چند سیلی از ایران بخورد تا بپذیرد که با بازگشت به توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ نمی‌تواند رفتار مخرب تهران را تغییر دهد؟» جمعه گذشته یک گروه اطلاعاتی-امنیتی دریایی به نام «دریاد گلوبال» در گزارشی اعلام کرد، یک کشتی که با پرچم لیبریا در حال حرکت در ۲۸۰ کیلومتری بندر الدقم در دریای عمان بود، با یک هواپیمای بدون سرنشین هدف قرار گرفت. مقام‌ها و رسانه‌های رژیم صهیونیستی تنها ساعاتی بعد از وقوع این حادثه بدون ارائه هیچ‌گونه مستنداتی مدعی شدند که ایران عامل حمله به کشتی تجاری «مرسر استریت» بوده است. «آنتونی بلینکن»، وزیر امور خارجه آمریکا و «دومینیک راب»، وزیر امور خارجه انگلیس نیز به پیروی از رژیم صهیونیستی مدعی شده‌اند که ایران در انجام این حمله دست داشته است.«سعید خطیب‌زاده»، سخنگوی وزارت خارجه ایران این اتهامات را رد کرد. او در نشست خبری روزانه گفت: «موجودیت نامشروع رژیم اشغالگر قدس باید دست از اتهام زنی‌های واهی بردارد. این رژیم بار اولش نیست که از این اتهامات متوجه جمهوری اسلامی ایران کرده است.»

جهانگیری: آمریکایی ها ۱۲ نفتکش ما را در دریا منفجر کردند

معاون اول رئیس جمهور در نشست مدیران ارشد دولت:هیچ کس از ما نپرسید که چگونه نفت فروختید؟ترامپ ایستاد و نگذاشت یک بشکه نفت فروخته شود و به ۱۲ نفتکش ما آسیب زده و منفجر کردند.اسرائیل آدم می‌فرستاد داخل نفت کش ما و آن را منفجر می‌کرد.هیچ کس نگفت پول نفت چگونه جابه‌جا می‌شد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۸
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۲۷
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
با این طرخ جدید کنکور منتظر مافیای وحشتناکتر و قدرتمندتر برای انتحانات نهایی باشیم
خسته نباشید واقعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
اقای جهانگیری! همان گونه که اقای روحانی گفت با اعتدال و تعامل می توان از اینگونه انفجارها جلوگیری کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
بذرپاش هم قیدِ شهرداری تهران را زد) بایدم بزنه امثال بذر پاش قدرتشون را رانت بوجود اورده و فقط بلدند روی صندلی بشینند اهل کار عملی و علمی نبوده و نیستند الان هم که شورای شهر با وضع قوانین جدید و کم کردن تراکم فروشی و نظارت زیاد و شفاف سازی جلوی بریز و بپاشها را تا حدود زیادی گرفته و بودجه شهرداری کم شده مدیرانی از جنس بذرپاش ناتوانیشان بیشتر هویدا میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
پدر ایران زمانی درآمد که تحصیلات دانشگاهی را سهمیه اعلام و تمام بی‌سوادان دکتر شدند و غارتگران هم از جو هرج و مرج دانشگاهی سود جسته در پشتی احداث برای تسریع در روند نابودی کامل کشور سئوالات کنکور را هم به حراج گذاشتند فاتحه
افسر بازنشسته نهاجا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
مهاجری: آنچه درباره دولت روحانی صورت می‌گیرد، انتقام است نه انتقاد کاملا بااقای مهاجری موافق هستم امروز اخبار نیمروزی ساعت14 کلا پخش صحبتهای روحانی درانتخابات وبعد انتخابات وبرجام را پخش میکرد که میخواست به افکار عمومی اینگونه القا کند که روحانی یک رئیس جمهور بی مصرف ودروغگو بوده است ومن ازهمینجا ازرئیس صداوسیما انتقاد دارم اگر جناب علی عسگری به دین وتقوا ودینداری ولایتمداری شهره هست ایا واقعا رئیس حمهور روحانی یک کارمثبتی درطول 8سال صورت نداد که انرا پخش کنید؟ ایا همین مذاکره باامریکا وبرجام وخارج شدن ازمنشور 7کار خاص وقابل تقدیر نبود؟ همین یک بند نمیگم کل برجام همین که امریکاییها واروپاییها ایران را بعنوان یک کشورهسته ای پذیرفتن یک عمل بسیار بسیار قابل تقدیر هست چراکه همین رفتار ومذاکره را اقای جلیلی ومتکی هم صورت دادند نه تنها ایران را بعنوان هسته ای نپذیرفتن بلکه مدعی برچیده شدن کل نیروگاههای هسته ای ول استفاده ازانرژی بودند وچندین بار پرونده ایران را به شورای حکام وامنیت ملی بردند وتحریم پشت تحریمها باشدت وحدت بیشتر درباره اینها صداوسیما نه تنها نقدی صوت نداد بلکه سکوت تام احتیار کرد ویا اگر صدا وسیما به ولایتمداری وطرفدار ولایت فقیه هست چندبار رهبری بگوید باید اتحاد ملی ووفاق ملی صورت بدهید وهمه همه باید دولت را کمک کنند ایا اینگونه رفتاررا ولایتمدار میدانید؟چرا ائمه جمعه ها واصولگرایان ونمایندگان مجلس وصدا وسیما تا جاییکه صحبتهای رهبری به نفع این گروه باشد انرا بارنگ ولعاب وتعبیر اسلامی ودینی صورت میدهند وبرعلی مخالفان استفاده میکنند ولی درمورد اتحادملی ووفاق وهمدلی را نه تنها جامه عمل نپوشاندند بلکه برعکس تا توانستند بردولت ورئیس جمهور تاختند وخودشان هم میدانند رئیس جمهور چه خدماتی ارائه داد ولی چشم دیدن وانعکاس انراندارند بهر این دولت نقاط ضعف زیادی هم داشت که میتوانست نداشته باشد باید هردوجنبه را دید وقضاوت کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
با تعطیلی چیزی درست نمیشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
بین و بین الله قبول کنید اینستاگرام بیش از حد رها هست ، نروج کامل فساد و فحشا شده بهتره مسدود بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
باز حسن مجلس رو عامل تحریم ها قلمداد کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
عارف، چطوره از ژنهای خوب استفاده بشه! موافقی؟ چقدر شما پرتوقع هستید. چی تو وجود شماست با وجود این فضاحت اداره کشور در زمان شما و رفقای تدبیر و امیدی!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
این هیچکس هیچکس گفتن های اسحاق خان یه جورایی آزاردهنده است. آدم را یاد ننه من غریبم بازیهای او در انتخابات سال 96 میندازه. مردم عزیز ایران یادتان هست؛ #دختر مظلوم وزیر!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
درود بر احمدی نژاد.روحانی،آنجه عوض دارد گله ندارد.یادت هست تو و دولت ناکارامدت جه پشت خادم ملت می گفتید؟حالا روز حساب است.تو را در دادگاه خواهیم دید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
آقای جهانگیری آیا ما مپرسیدیم چگونه پول نفت جابجا میشد شما پاسخگو بودید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
مشکل کنکور فقر محتوای کتاب درسی است. هر جایگزینی بدل کنکور، بدتر خواهد بود. گذشته از آن، این عملکرد بسیار ضعیف و نامتعادل آموزش و پرورش است که کنکور عدالت نیست. آموزش و پرورش بدنبال عدالت است؟ به وضعیت بیسوادی معلمان رسیدگی کند در همان مناطق محروم هزاران لیسانس ادبیات بیکار وجود دارد اما معلمی بر سر کار است که اصلا نمی داند "جناس" چیست تا اینکه تام و خاص بودنش را به دانش آموزان آموزش دهد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
تابناک جان چقدر خوب از دولت روحانی حمایت می کنی و فقط خبرهایی رو می زنی که خرابکاری های روحانی رو تبرئه می کنه.
محمد ت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
عارف جان همانگونه که چند سال در مجلس سکوت کرده بودی لطفا پیشگویی و پیش بینی نکن و به سکوتت ادامه بده ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
صداوسیما بزرگترین مافیای کنکور هست و چه کلاه ها که سر مردم بیچاره از زبان افراد دروغگو نگذاشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
به گونه‌ای که رئیس جمهور علیه رئیس مجلس شورای اسلامی نوار پخش می‌کرد.
برعکس نوشتی دادا.
رییس مجلس علیه رییس جمهوری نوار پخش می کرد.
نیاز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
کی و کجا 12 نفتکش ما رو منفجر کردند چرا تا حالا ضحبتی ازش نبود؟ لطفا اگه جاها یا چیزهایی دیگه رو منفجر کردند و ما خبر نداریم بگید تحمل شنیدنش رو داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
پس از دستگیری سلطان های سکه و ارز و طلا و زمین و مسکن و نفت و گازوییل و بنزین و مواد خوراکی و عنبر نصا و روعن بنفشه و دارو و اکسیزن ساز و واکسن

دستگیری سلطان کنکور هم کلید زده شد !!!!!!

ولی نمیدانم چرا هر روز اوصاعمان بد تر و بد ترین و فلاکتبار تر شده و میشود ؟؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
با جهان تعامل کنید.... نفسمان از جنگ و دعوا و تقابل با دنیا گرفت!
ناشناس
|
Japan
|
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
آقای جهانگیری!انقدرجوش نزن یک پستی دریک جایی مرغوب به شماخواهندداد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
منتظر دیوار کشی خیابان ها و قطع یارانه های نقدی خواهیم بود .
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
نوعی جدید از مافیای کنکور؛ استودیو‌هایی با درآمد میلیاردی:
تا کی میخواهید از مافیا، رانت، دلال، ... صحبت کنید از قدیم گفتند: "دستی را که نمیتوانید بشکنید بیوسید و بر پیشانی بگذارید"، درآمدشان میلیاردی است، شما هم مالیات میلیاردی بگیر تا روز که بتوانید بقول خودتان راحلی برای برخورد با این مافیا پیدا کنید، فقط تو را به خدا ازشان رشوه نگیرد. رشوه نگیرید.
کریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
مهاجری: آنچه درباره دولت روحانی صورت می‌گیرد، انتقام است نه انتقاد:
آقای مهاجری تو را به خدا با بدبختیهای مردم دوستان برخورد نکنید، بلای در این هشت سال برسر مردم کشور رفت همش زیر سر دکتر روحانی است. باید این درس عبرتی بشود تا کسی که نمیتواند کاری انجام ندهد، مدیریت ندارد، پایگاه مردمی ندارد ... دست بکاری که نمیتواند نزند. باید کسی کاری بکند تا از آن انتقاد کنند، شما به حرفهای دکتر روحانی گوش بدهید متوجه میشوید که ایشان کاری که مستحق انتقاد باشد، انجام ندادند. این تقصیر اینها شد، آن تقصیر آن بود، این را خارجی ها نگذاشتند، این را داخلی ها نگذاشتند، و تقریبا بجز داستان ترامپ بقیه مقصیرین مجهول هستند. ایشان به هیچکس و هیچ چیز وفا دار نماند. شما خودتان از کدام کار ایشان دفاع میکنید. کدام عملکردش را قبول دارید!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
طالبان یا داعش ؟؟؟
کدام خطرناکتر است؟؟
از نوامیس و مرزها در مقابل کدام باید دفاع کرد؟؟
کدام به مرزهای ما نزدیکتر است؟؟
کدامین خطرش برای ملت یا دولت بیشتر است؟؟
مسئله این است؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
خیلی عجیب و خنده داره توی این مدت هر روز! دنیا داره کلی تغییر میکنه بلکه ساعت به ساعت!!!
هنوزم که هنوزه نتوانسته اند یک شهردار انتخاب کنند.
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
لاريجانى و كارگزاران با هم!!!!!!!! براى قدرت جه مى كنند!!!!!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
ربیع الاول طرح صیانت از حقوق کاربران هفته وحدت طرح جهش تولید مسکن
آخرین اخبار