بازدید 41996
دو هزار و چهارصد و هشتاد و سومین بسته ویژه خبری «تابناک»

نقوی حسینی: انتخابات این دوره دو ضلعی می‌شود، نه دو قطبی / گمانه زنی سایت اصولگرا درباره رد صلاحیت لاریجانی / وعده علی‌اکبر رائفی‌پور به حسام‌الدین آشنا: زندان اوین

رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: تصویب کلیات طرح ممنوعیت خروج مسئولان از کشور / نشریه داخلی سپاه: احمدی‌نژاد صراحتاً در حال تقابل با نظام است / محمد جواد لاریجانی: رئیسی با رای بالا رئیس جمهور می‌شود / جبهه پایداری از رئیسی اعلام حمایت کرد و … رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۵۵۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۷ 30 May 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

جبهه پایداری از رئیسی اعلام حمایت کرد

سخنگوی جبهه پایداری با بیان اینکه این جبهه آقایان رئیسی، محصولی و جلیلی را به‌عنوان گزینه‌های اصلح در نظر داشت، گفت: در نهایت با توجه به اجماع اغلب جریانات جبهه انقلاب، آقای رئیسی را اصلح معرفی می‌کنیم.مجید متقی‌فر سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: جبهه پایداری با چنین نگرش انقلابی پس از ارزیابی دقیق نامزدهای مطرح در جبهه انقلاب را مطابق شاخص های اعلامی از سوی رهبر عزیزمان بررسی نمود و نهایت جهت نزدیک شدن به انتخاب اصلح از میان جناب آقای رئیسی و جناب مهندس محصولی و جناب دکتر جلیلی در شورای مرکزی جمع‌بندی نمود و مقرر شد، پس از ثبت نام نامزدهای ریاست جمهوری از سه نفر از بزرگواران یک نفر به عنوان گزینه نهایی و اصلح به مردم عزیز و شریف ایران معرفی شود که نهایتا جناب آقای محصولی علی رغم اصرار اعضای شورای مرکزی جبهه از ثبت نام خودداری کرد و در نهایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی با توجه به اجماع اغلب جریانات و نیروهای جبهه انقلاب جناب آقای رئیسی را بعنوان اصلح به مردم عزیز و شریف ایران اسلامی معرفی می نماید.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه: امروز کشور وارد یک تغییر و خانه‌تکانی می‌شود

حجت الاسلام طیبی‌فــر گفــت: امــروز کشــور وارد صحنه یــک تغییــر و خانه‌تکانی می شــود و انتخابات ۲۸ خرداد یک انتخابات سرنوشت‌ساز در کشور است، همانطور که یک تغییر در دفاع مقدس و عزل یک عنصر نامطلوب و قرارگیری فرماندهان جوان ارتش و ســپاه در رأس مدیریت جنگ، عامل مهم پیروزی های بعد از بنی‌صدر بود، این انتخابات هم می تواند عامل تداوم پیروزی های انقلاب و کشور باشد.

قتل معاون امور عمرانی امامزاده صالح با شلیک گلوله

یکی از مسئولان امامزاده صالح (ع) خبر ترور مهندس طاهری معاون امور عمرانی امامزاده صالح (ع) را تایید کرد. آقای حسینی افزود: مهندس طاهری از خدام رسمی آستان مقدس امامزاده صالح تجریش (ع) بود که صبح امروز هنگام خروج از منزل در محدوده تجریش توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد. معاون امور خدام حرم مطهر امامزاده صالح افزود: ایشان که کمتر از ۴۵ سال دارد و از فعالان بسیج در منطقه بود، به سرعت به بیمارستان شهدای تجریش منتقل می‌شود که متاسفانه پس از مدت کوتاهی جان باخت.

زاکانی قصد کناره‌گیری دارد؟

مالک شریعتی، سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی درخصوص شایعات عدم حضور زاکانی تا پایان انتخابات، بیان کرد: آنچه برای ما مهم است توفیق و پیروزی جریان انقلاب است. امسال یک رقابت جدی را شاهد خواهیم بود، گزینه جبهه اصلاح طلبان آقای مهرعلیزاده است و آقای همتی هم که رئیس بانک مرکزی و از بانیان وضع موجود است که محل انتقاد رویکرد‌ها و اندیشه‌های اقتصادی دولت فعلی قرار می‌گیرد که رقابت بسیار جدی خواهیم داشت. سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی اضافه کرد: هر نامزدی که از جریان انقلاب بگوید، من قطعا کنار می‌روم اشتباه کرده است و حتی اگر هم بگوید تا آخر در عرصه حضور دارد باز هم اشتباه است، نامزد‌های جریان انقلابی بیش از دو نفر هستند. این عقلانیت و هوشمندی در تمام دوستان وجود دارد که در روز‌های پایانی تصمیم واحدی بگیرند واین تصمیم منجر به ماندگاری یک یا دو تن از چهره‌های جریان انقلاب باشد.

هشدار دادستان تهران به نامزدهای انتخاباتی

دادستان تهران خطاب به نامزدهای انتخاباتی گفت: نامزدها در تبلیغات و سخنرانی‌ها از خطوط قرمز نظام عبور نکنند و منافع ملی را به مصالح و منافع شخصی، حزبی، جناحی و گروهی ترجیح ندهند و در صورت عبور از خطوط قرمز نظام، وفق موازین قانونی قاطعانه و بدون در نظر گرفتن موقعیت و جایگاه با آنها برخورد می‌شود.

وعده علی‌اکبر رائفی‌پور به حسام‌الدین آشنا: زندان اوین

علی اکبر رائفی‌پور، فعال رسانه‌ای اصوگرا به کنایه مشاور سابق روحانی درباره دیدارش با قاضی‌زاده هاشمی، کاندیدای انتخابات واکنش تندی نشان داد. او در توئیتر خود نوشت: از آنچه در آیینه می‌بینید به شما نزدیک تر است...!

نقوی حسینی: انتخابات این دوره ۲ ضلعی می‌شود نه دو قطبی / گمانه زنی سایت اصولگرا درباره رد صلاحیت لاریجانی / وعده علی‌اکبر رائفی‌پور به حسام‌الدین آشنا: زندان اوین

 

 

مذاكره برجامي در وين، تفاهم نامه نفتي در تهران

همزمان با مذاكرات برجامي در وين، وزارت نفت قرار است فردا تفاهم نامه مطالعات توسعه ميدان نفتي آزادگان را با پنج شركت داخلي امضا كند؛ ميداني كه از ژاپني ها تا چيني ها، پيش از اين در آن حاضر بودند و يكي از بزرگترين ميادين نفتي ايران است. ‏ ‏اين تفاهم نامه وقتي به قرارداد تبديل می شود كه مطالعاتش به تاييد شوراي عالي مخازن برسد. قرارداد آن از نوع IPC خواهد بود و براي افزايش توليد بيش از ٢٠٠ هزار بشكه برنامه ريزي شده است. فاز يك ميدان آزادگان جنوبي هم اكنون در حال توليد است. ميدان نفتي آزادگان را به سه بخش تقسيم كرده اند. كنسرسيوم شركت هاي دانا انرژي و پاسارگاد در آزادگان جنوبي حضور خواهند داشت.پترو پارس و پترو ایران - آزادگان مرکزی را توسعه مي دهند. (اين بخش قبلا جزو آزادگان جنوبی بود.) شركت پرشیا انرژي و بنیاد هم آزادگان شمالي را توسعه مي دهند. از توييتر رضا زندي/ روزنامه نگار حوزه نفت و انرژي

دایی: پدرم وصیت کرد قاتی سیاست نشوم

علی دایی: مرحوم پدرم وصیت کرد به مسائل سیاسی فکر هم نکنم و قاتی سیاست نشوم. الان هم می‌گویم در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده و نخواهم کرد. اگر همه حریفان را در بحرین ببریم و با قدرت ظاهر شویم دیگر نگران چیزی نخواهیم بود. نباید تمرکز خودمان را روی شیخ سلمان یا به قول شما اعمال نفوذ احتمالی AFC بگذاریم. شکی وجود ندارد مهدی قایدی، یکی از بهترین‌های فوتبال ماست./روزنامه خبرورزشی

۵۲۰ میلیارد ریال به فدراسیون فوتبال کمک شد

محمد مهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی: سازمان برنامه و بودجه به نمایندگی از دولت ۵۲۰ میلیارد ریال به فدراسیون فوتبال کمک کرد. ۲۰۰ میلیارد ریال این کمک، امروز ابلاغ شده و ۳۲۰ میلیارد ریال دیگر هم حق فدراسیون فوتبال است. این کمک در راستای پرداخت پاداش‌ بازیکنان و برای توسعه زیر ساخت‌ها، پرداخت دستمزد مربیان و هزینه اعزام تیم فوتبال هزینه می‌شود./ایرنا

کاسبان واکسن‌هراسی چه کسانی‌هستند؟

هادی یزدانی، پزشک در گفت‌وگو با خبرآنلاین:حتی در مرحله اول واکسیناسیون، بین خود اعضای کادر درمان هم واکسن‌هراسی از همان ابتدا وجود داشت، چه برسد بخواهیم وضعیت را در مردم بررسی کنیم.یک طیف دروغین طب سنتی و اسلامی داریم که کلا کرونا را فریب قرن می‌بینند و حرف‌هایی بی پایه درباره واکسن کرونا می زنند.عوامگرایی باعث می‌شود فردی که از کادر درمان هست هم به جای آسترازنکا دنبال اسپوتنیک باشد. وقتی مردم به واکسن آسترازنکا اعتماد نکرده و حتی آن را تزریق نکنند، خیلی بعید می‌دانم که حاضر به تزریق واکسن برکت یا هر واکسن ایرانی کرونا شوند.

برده‌داری به شیوه کره‌شمالی؛ به کارگیری یتیم‌ها و کودکان در معادن زغال سنگ

گزارش‌های خبرگزاری دولتی KCNA از این قرار است که صدها فارغ‌التحصیل مدارس یتیمان "برای کار در حوزه‌های سخت داوطلب شده‌اند". این گزارش‌ها سنین یتیمان را مشخص نکرده بود اما حاکی از آن بود که آن‌ها از مدارس متوسطه فارغ‌التحصیل شده‌اند و تصاویر منتشر شده در روزنامه‌های دولتی نیز افرادی را نشان می‌داد که ظاهراً در سنین نوجوانی به سر می‌بردند. طبق این گزارش و با وجود منع کار اجباری در قوانین کره شمالی، "دانش‌آموزان در نتیجه کار اجباری خواسته شده، از جراحات جسمانی و روانی، سوء‌تغذیه، خستگی و اختلالات رشد رنج می‌بردند"./ایسنا

کسانی که در تریبون‌های رسمی، مشارکت مردم را غیرلازم فرض می‌کنند، تیشه به ریشه نظام می‌زنند

رییس شورای شهر تهران: بزرگترین قدرت و پشتوانه نظام جمهوری اسلامی، حمایت و حضور مردم است و کسانی که در تریبون‌های رسمی، حضور و مشارکت مردم را غیرلازم فرض می‌کنند، تیشه به ریشه نظام می‌زنند. تفکیک بین حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی، ارزش‌ها و اکثریت، مشروعیت و مقبولیت، جمهوریت و اسلامیت در اسلام ناب پذیرفته شده نیست. جریانی که خود را پیروز انتخابات می‌داند، به جای تخریب و تحقیر دیگران، از شیوه گفتگو و اقناع استفاده کند تا آسیب‌های وارد شده به اعتقاد و اعتماد عمومی را کاهش دهد./ایسنا

بذرپاش به دنبال صندلی ریاست جدید

شرق نوشت:گفته می‌شود «سعید محمد» در صورت تأیید لایه‌های بالای قدرت از چهره‌هایی است که برای شهرداری تهران معرفی می‌شود.گزینه‌هایی مانند رستم قاسمی و حسین دهقان که به نفع «سیدابراهیم رئیسی» از حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری کناره‌گیری کرده‌اند نیز از افرادی هستند که در ۲۴ ساعت گذشته نامشان به‌عنوان شهردار لیست منتخب مطرح شده است که «مهرداد بذرپاش» را هم به این اسامی می‌توان اضافه کرد. درحالی‌که در گذشته تنها گزینه جدی‌ که نامش برای شهرداری مطرح بود، «محسن پیرهادی» بود.

رأی دادن به چه کسانی تیرانداختن به امام حسین(ع) است؟

روزنامه جمهوری اسلام نوشت: بنده خدایی توئیت کرده بود که "انتخابات، صحنه کربلاست و..." چند نکته را فهرست کرده بود از جمله این که "کسی که به غیرصالح رأی می‌دهد، گویا علیه امام حسین شمشیر زده است". نویسنده توئیت این جملات را به مرحوم آیت‌الله مشکینی(ره) نسبت داده بود. اگر امکان رای نادرست یا چنان که نویسنده توئیت ذکر کرده بود؛ "رای به غیرصالح" وجود داشته باشد، عملا نظارت استصوابی حضرات فقها و حقوقدان‌ها، به شدت زیر سؤال می‌رود. اگر نتیجه عمل، تیراندازی به سوی امام حسین(ع) می‌شود یا شمشیر کشیدن علیه حضرت ایشان، نباید از مردم پرسید بلکه علامت سؤال جلوی کسانی است که این افراد را به جامعه معرفی می‌کنند. یک معرفی حصری که الا و لابد فقط به همین افراد می‌توانید رای دهید و لاغیر. پس به قاعده، نباید ناصالحی، امکان تولید رای نادرستی، چیزی مطرح باشد! حال چگونه می‌توان رای دادن به گزیدگان شورای نگهبان را تعبیر به تیر و تیغ زدن به سید الشهدا عنوان داد؟

گمانه زنی سایت اصولگرا درباره رد صلاحیت لاریجانی

رسانه جبهه پایداری از دلایل ردصلاحیت علی لاریجانی به خاطر عملکرد «آملی لاریجانی» در قوه قضاییه خبر داد.با گذشت پنج روز از اعلام اسامی نامزدهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم توسط خبرگزاری فارس و حرف و حدیث ها پیرامون ردصلاحیت علی لاریجانی توسط شورای نگهبان، کانال اطلاع رسانی رجانیوز که اخبار انتخاباتی نامزدهای نزدیک به جبهه پایداری را پوشش می دهد، در تازه ترین تحلیلش در این رابطه نوشت: اساسا مبنای رد صلاحیت علی لاریجانی گزارش‌هایی غیر از گزارش‌های وزارت اطلاعات به شورا بوده است و نقش آفرینی معاونت ضدجاسوسی وزارت اطلاعات و نقش صادقی مقدم در این زمینه موضوعیت ندارد. در میان موضوعاتی که به آنها اشاره می‌شود، مواردی درخصوص اموال و دارایی‌های علی لاریجانی، شائبه سوء استفاده از قدرت در دوران ریاست مجلس و نیز اختیارات برادرش در قوه قضائیه مطرح بوده است.کانال های تلگرامی اصولگرا طی روزهای اخیر در حالی علت ردصلاحیت علی لاریجانی را اقامت دخترش در آمریکا دانسته اند که این موضوع بارها توسط خانواده لاریجانی و مطهری تکذیب شده است.محمد دهقان، عضو حقوقدان شورای نگهبان هم پیشتر با حضور در رسانه ملی گفته بود علت ردصلاحیت لاریجانی ارتباطی با موضوع دخترش ندارد.این در حالی است که علی لاریجانی هم اخیرا در دیدار با اعضای ستادش اشاره کرده که شورا دلیل ردصلاحیتش را اعلام نکرده است.

هاشمی‌طبا: اگر نامزد می‌شدم صلاحیتم تأیید می‌شد

مصطفی هاشمی‌طبا درباره وضعیت انتخاباتی محسن مهرعلیزاده گفت: «در وهله نخست باید دید آیا گروه‌ها و طیف‌های اصلاح‌طلبی از آقای مهرعلیزاده حمایت می‌کنند یا خیر؟ من بعید می‌دانم که چنین حمایتی رخ دهد و حتی به فرض که حمایت هم کنند و باز به فرض که مردم هم به صورت حداکثری در انتخابات شرکت کنند، باز هم آقای مهرعلیزاده رأی نمی‌آورد». این فعال سیاسی با بیان اینکه مهرعلیزاده در لیست چهارده نفره اصلاح‌طلبان قرار نداشت، اظهار کرد: «آقای مهرعلیزاده به صورت منفرد وارد انتخابات و او اصلا در لیست چهارده نفره جبهه اصلاحات ایران قرار نداشت. یعنی اصلا کسی در این تشکیلات انتخاباتی به او رأی نداده است و اصلاح‌طلبان خواهان او نبودند. تا اینجای کار فقط و فقط حزب کارگزاران تمایل به حمایت از آقای همتی دارد و هیچ حزب اصلاح‌طلب دیگری از کسی حمایت نکرده است».او افزود: «من باور دارم پیش‌بینی این دوره از انتخابات چندان سخت نیست و اگر آقای رئیسی تا آخر در عرصه بماند، رئیس‌جمهور می‌شود».این فعال سیاسی درخصوص زمزمه‌های تحریم انتخابات از سوی برخی نیروهای رادیکال اصلاح‌طلب، تصریح کرد: «مطرح‌کردن بحث تحریم در هر سطحی کار درستی نیست اما از آن سو هم شورای نگهبان می‌توانست با دیدی وسیع‌تر صلاحیت‌ها را بررسی کند. به نظر من باید دلایل رد و حتی تأیید صلاحیت اعلام شود. مثلا به منِ هاشمی‌طبا بگویند برای چه در دوره از انتخابات تو را تأییدصلاحیت کردیم و به آن فردی که ردصلاحیت شده هم گفته شود که چرا رد شدی.»

توصیه عضو دولت احمدی نژاد به کاندیداهای ریاست جمهوری

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس، با بیان اینکه نامزدهای ریاست جمهوری از وعده‌های غیرعملی و پوپولیستی پرهیز کنند، گفـت: افزایش یارانه‌ها تنها با وحدت دولت و مجلس امکان پذیر است.سید محمد رضا میر تاج الدینی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز ( یک شنبه 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر و قدردانی از بیانات حکمیانه مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مجلس، گفت: امیدواریم در مقام عمل به این رهنمودهای راه‌گشا عینیت ببخشیم.نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، به مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و افزود: مردم تبریز تابستان سال گذشته با مشکل کم آبی روبه رو شدند؛ برای پیش‌یری از تکرار آن در سال جاری جلسات متعددی با حضور استاندار و نمایندگان مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در سازمان برنامه و بودجه داشتیم و مقرر گردید 45 میلیارد تومان برای این امر اختصاص پیدا کنند، اما بعد از گذشت چندین ماه هنوز خبری از آن نیست.نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خطاب به رئیس سازمان برنامه بودجه و وزیر نیرو اظهار کرد: بار دیگر هشدار می‌دهم، زمان گذشته و دو ماه از فصل کاری سال هم سپری شد، مصوبه جدید هنوز به خزانه داری ابلاغ نشده؛ بنابراین هر چه سریع‌تر این اعتبار را تخصیص دهید.

کاندیدای مورد حمایت جامعتین در انتخابات ۱۴۰۰ مشخص شد

دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: سید ابراهیم رئیسی، نامزد مورد حمایت جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در انتخابات ریاست‌جمهوری است.حجت الاسلام سید رضا تقوی، با اشاره به اینکه جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نقش بسیار مهمی در خدمت به انقلاب اسلامی داشتند و همواره رسالت خود را در مسائل مختلف از جمله انتخابات انجام دادند، گفت که در این دوره هم جامعتین، فعالیت های خود را در راستای انتخابات انجام می‌دهد و آیت الله سید ابراهیم رئیسی، نامزد مورد حمایت جامعتین در انتخابات ریاست جمهوری است. البته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم حتما خودشان جداگانه این موضوع را اعلام خواهند کرد.دبیر شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه ما در انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان نامزد مورد حمایت خود معیارهای زیادی را در نظر گرفته‌ایم، گفت: همه به خوبی می‌دانند که بین مقام معظم رهبری و رئیس جمهور باید هماهنگی خوبی باشد و اگر اختلاف و ناهماهنگی باشد، در سطوح پایین جامعه جدایی و تفرق به وجود می‌آید و وحدت آسیب می بیند. ما وحدت، هماهنگی و تبعیت آقای رئیسی از مقام معظم رهبری را به خوبی می‌بینیم و این مهمترین معیاری است که وی را به عنوان نامزد مورد نظر خود در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کردیم.

محمد جواد لاریجانی: رئیسی با رای بالا رئیس جمهور می شود

لاریجانی رئیس مرکز پژوهشگاه دانش های بنیادی گفت: باید با مشارکت، جامعه مدنی خود را بسازیم. بعد از انقلاب تفکرمان این بود که دولت باید مثل بولدوزر کار کند اما دولت کار مینیاتوری هم دارد. حکومتی که نامشروع است لیاقت فرمانبرداری ندارد ولی حکومتی که مشروع است و کارامدی ندارد شانس بقا ندارد.

رئیس ستاد انتخاباتی همتی مشخص شد

سید ولی الله فاطمی اردکانی، عضو سابق هیات مدیره بانک ملی ایران، رئیس ستاد انتخاباتی عبدالناصر همتی کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری شد. همتی رئیس کل بانک مرکزی در دولت دوازدهم بود که به نظر می‌رسد از صبح امروز روحانی وی را برکنار و قائم مقامش را جانشین او کرده است!

نشریه داخلی سپاه: احمدی‌نژاد صراحتاً در حال تقابل با نظام است

نشریه اخبار و تحلیل‌های روزانه سپاه در گزارش امروز خودش نوشت: احمدی‌نژاد ۱۴۰۰، یاور رهبر و نظام نیست و به‌صراحت در حال تقابل با نظام است. این نشریه با انتشار گزارشی درباره تحلیل و بررسی‌ها انتخاباتی نوشت: "متأسفانه این روز‌ها یکی از حلقه‌های داخلی تکمیل‌کننده پازل دشمن در انتخابات پیش رو، سخنان محمود احمدی‌نژاد در عدم پذیرش نظر شورای نگهبان، رأی ندادن در انتخابات و القای سقوط نظام است. احمدی‌نژاد ۱۴۰۰، یاور رهبر و نظام نیست و به‌صراحت در حال تقابل با نظام است. "

انهدام یک تیم تروریستی در آذربایجان غربی

یک تیم تروریستی در آذربایجان غربی منهدم شد.بر اساس اعلام روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا، رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه شب گذشته با یک تیم از اشرار و ضدانقلاب که قصد ورود به کشورمان از مرز پیرانشهر را داشتند، درگیر شدند.در این درگیری دو تروریست به هلاکت رسیده و مقادیری سلاح و مهمات از آنان کشف و ضبط شد.

نقوی حسینی: انتخابات این دوره دو ضلعی می‌شود نه دو قطبی

سید حسین نقوی حسینی، فعال سیاسی و نماینده پیشین مجلس درباره این موضوع گفت: «تصور من این است که باتوجه به افراد تأییدصلاحیت‌شده انتخابات دوضلعی و نه دو قطبی می‌شود. پیش از اعلام نتایج بررسی صلاحیت‌ها تصور می‌شد که انتخابات سه ضلعی شود؛ اما اکنون باید گفت که دو ضلعی خواهد شد، زیرا نامزدهای اصولگرا با یکدیگر هماهنگ عمل می‌کنند و مقابله‌های درون‌جناحی‌ سال ۹۲ در کار نخواهد بود، از آن سو هم آقایان همتی و مهرعلیزاده ضلع دیگر را تشکیل می‌دهند».او ادامه داد: «معنای هماهنگی نیروهای اصولگرا این است که آنها هدف کلی‌شان مشترک است و آن بهبود اوضاع مردم است؛ حالا ممکن است برای این هدف برنامه‌های متفاوتی داشته باشند. از طرفی همه نامزدها و حتی آقایان مهرعلیزاده و همتی در این دوره به دنبال طرح موضوعات شخصی و تخریب نیستند و حتما دو قطبی بین هیچ یک از نامزدها ایجاد نمی‌شود».این فعال سیاسی درباره مناسب بودن فضای انتخابات در این دوره اظهار کرد: «همین که در این دوره نامزدها به سمت ارائه برنامه رفته‌اند و می‌خواهند با برنامه‌هایشان رأی بگیرند، اتفاق مبارکی است و این فضا بر امید عمومی می‌افزاید که بسیار مناسب است».او در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال نامزدهای اصلاح‌طلب سعید جلیلی را محور قطب مقابل خود قرار دهند، بیان کرد: «به دلیل آنکه همه نامزدها حتی نامزد اعتدالی‌ها و اصلاح‌طلبان بنای ارائه برنامه دارند، دوقطبی ایجاد نمی‌شود.»

تصویب کلیات طرح ممنوعیت خروج مسئولان از کشور

رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خویش از تصویب کلیات طرح ممنوعیت خروج مسئولان پس از مسئولیت از کشور در این جلسه خبر داد.موسی غضنفرآبادی در خصوص جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون کلیات طرح ممنوعیت خروج مسئولان از کشور به تصویب اعضای کمیسیون رسید و جزئیات برای بررسی‌های بیشتر به کارگروه تخصصی ارجاع شد.وی پیشتر در خصوص این طرح به ایسنا گفته بود: این طرح متوجه مسئولان و مدیرانی است که اتهام متوجه آنها باشد و در خصوص مدیران و مسئولانی که شرایط مورد نظر این طرح را نداشته باشند چنین بحثی مطرح نیست.

نظر جلیلی درباره انتخاب وزیر بهداشت

یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: فردی می‌تواند در مسند وزارت بهداشت به خوبی فعالیت کند، دیگر صرفا یک پزشک نیست بلکه باید متخصص نظام سلامت باشد.سعید جلیلی در گفتگوی خود در رابطه با روایت نظام سلامت در اینستاگرام ضمن ادای احترام به شهدای سلامت بویژه در دوران کرونا، با بیان اینکه مدیریت این نظام با مدیریت بیماری تفاوت دارد، اظهار کرد: در حوزه نظام سلامت دو نگاه وجود دارد. نگاهی که به حداقل‌ها اکتفا می‌کند و وظیفه خود را منحصر در درمان مردم و تامین دارو میداند و نگاهی که معتقد است، باید همه‌ی مولفه‌های دخیل در نظام سلامت را وارد معادلات کرد و نسبت به همه‌ی آنها برنامه‌ریزی نمود. وی ادامه داد: حداقل 10 عامل اجتماعی مهم و اثرگذار در سلامت شهروندان وجود دارد که مهمترین آن بحث عدالت اجتماعی است. توزیع عادلانه خدمات پزشکی استاندارد و معیار دارد؛ اگر دسترسی به مراکز بهداشت برای یک شهروند تهرانی، در کمتر از یک ربع ساعت مهیاست، همین دسترسی باید برای شهروند سیستان و بلوچستانی نیز مهیا باشد. در موضوعات عادی اداری باید عدالت توزیعی برقرار باشد، چه برسد به موضوعات حیاتی مثل دسترسی به پزشک و غیره.جلیلی ناآگاهی، تبعیض در ارائه خدمات، فقر و بیکاری را جمله عوامل اجتماعی دخیل در سلامت شهروندان برشمرد و ابراز کرد: برنامه حوزه سلامت نمی‌تواند تک بعدی باشد و مسائل مختلف صرفا پیرامون موضوع «بیماری» بررسی می کند.

کنایه ی تیز و تند قاضی زاده هاشمی به همتی

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در حساب کاربری خود در توئیتر نسبت به اظهارات اخیر عبدالناصر همتی واکنش نشان داد و نوشت: آقای همتی پس از مدت‌ها سکوت در برابر زیان هزاران میلیاردی مردم، حل فوری سه روزه برخی مشکلات حاد بورس را زیر سوال می‌برد.وی تاکید کرد: جناب ⁦همتی⁩! به خاطر عملکرد فشل تیم اقتصادی دولت، ⁧بورس⁩ به کوره ذوب سرمایه‌های مردم تبدیل شده؛ کوره سوزانی که هیزم آتش آن شما بودید.گفتنی است، عبدالناصر همتی شامگاه شنبه در یک گفتگوی مجازی، در کنایه به برنامه انتخاباتی قاضی‌زاده هاشمی مبنی بر حل سه روزه مشکلات حاد بورس گفته بود: «مگر بورس، مایکروفر است که برخی مدعی اند سه روزه مشکلش را حل می‌کنند؟»

افشار: خبر ریاستم بر ستاد رئیسی صحت ندارد

رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی، ضمن تکذیب خبرهای مطرح درباره انتصاب او به سمت ریاست ستاد رئیسی گفت: رئیس ستاد آقای رئیسی، دکتر علی نیکزاد است.علیرضا افشار با اشاره به تشکیل برخی ستادهای مردمی برای رئیسی نامزد انتخابات ریاس جمهوری، اظهار داشت: من به همراه برخی دوستان یکی از این ستادهای مردمی را راه‌اندازی کرده ایم.وی ضمن تکذیب خبرهای مطرح درباره انتصاب او به سمت ریاست ستاد رئیسی گفت: رئیس ستاد آقای رئیسی، دکتر علی نیکزاد است و مطالب منتشر شده را تکذیب می‌کنم.این فعال سیاسی افزود: برخی ستادهای مردمی و خودجوش در ذیل ستاد آقای رییسی تشکیل شده که رسانه ها با برداشت اشتباه از آن، به عنوان تغییر در ستاد آقای رییسی تعبیر کرده اند.گفتنی است کانال تلگرامی نور نیوز ساعاتی پیش خبر داده بود: با حکم رئیسی علیرضا افشار از کاندیداهای انصرافی به نفع او، مسئول هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی در کشور شد.

نوباوه: اصلا موضوع کنار رفتن جلیلی به نفع کسی مطرح نیست

بیژن نوباوه وطن گفت: جلیلی در این ۸سال (دولت سایه) ضعف دولت‌ها را بررسی کرده است و برنامه هایش می‌تواند برای این دوره از انتخابات راهگشا باشد.نوباوه در مورد تحلیل‌هایی مبنی بر کناره‌گیری جلیلی به نفع رئیسی گفت: اصلا موضوع کنار رفتن آقای جلیلی به نفع کسی مطرح نیست. آقای جلیلی سال‌ها کار با برنامه ریزی انجام داده است، بویژه در زمان تشکیل دولت سایه، وی مسائل و مشکلات را دیده است و طرح و برنامه دارد.مشاور سعید جلیلی اظهار داشت: آقای جلیلی در این ۸سال (دولت سایه) ضعف دولت‌ها را بررسی کرده و یکی از افرادی است که برنامه هایش می‌تواند برای این دوره از انتخابات راهگشا باشد. در زمانی که مناظره‌ها صورت می‌گیرد قطعا یکی از افراد موفق آقای جلیلی خواهد بود.وی ادامه داد: مناظره‌های این دوره مناظرۀ مبتنی بر ارائه برنامه است و نه مناظره‌هایی که با جنگ روانی همراه باشد. در مناظره‌ها کسانی می‌توانند پرطمطراق باشند که برنامه‌های بهتری دارند و یکی از افرادی که در این هفت نفر موفق خواهند بود آقای جلیلی است. معتقدم وجود وی و حضورش برای انتخابات بسیار ضروری است.

قول انتخاباتی رضایی برای تصویب FATF

رضایی گفت: این سه نهاد به اضافه وزیر اقتصاد و وزیر صمت، جریان خون و نبض اقتصادی کشور را تنظیم می‌کنند؛ از طرف دیگر مشوق‌هایی برای تولید خواهیم گذاشت که بانک‌ها و بورس‌هایی که سرمایه های خود را به سمت تولید ببرند تشویق می‌کنیم.وی اضافه کرد: اگر صادرات را توسعه ندهیم بازدهی در تولید ملی بالا نمی‌رود و نقدینگی بجای آنکه سمت تولید برود به سمت رانت و دلالی می‌رود و همین فجایعی که در این دولت در اقتصاد ملی ما به وجود آمد را خواهیم داشت.نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره FATF گفت:‌ پرونده FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام باز است و اگر دولت من روی کار بیاید به طور جدی ابهامات FATF را در داخل و خارج از کشور و در دبیرخانه دنبال می‌کنیم.رضایی با اشاره به اینکه دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام تنها ۱۲ اقدام از ۳۹ اقدام انجام شده دولت را قبول کرده است، ادامه داد: اگر هم هر دو لایحه در مجمع تصویب شود با این دیپلماسی که دولت ما داشته شاید ۵ تا ۶ سال طول بکشد و وارد FATF نشویم.وی تاکید کرد: تضمین‌های لازم را می‌گیریم و سعی می‌کنیم ابهامات برطرف شود و اشکالاتی که سر راه پیوستن به وجود آمده، را دنبال می‌کنیم.رضایی همچنین برجام را سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: آمریکا باید به سرعت تحریم‌ها را بردارد و اقدام مشروط را نمی‌پذیریم و دیپلماسی را از حالت کاغذی خارج کرده و عملی می‌کنیم.

تور تابستان ۱۴۰۳
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۹
در انتظار بررسی: ۷
انتشار یافته: ۷۹
نه به اصول گرایان
پاسخ ها
بابک
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۹
رائفی پور مثل احمدی نژاد شده...حرفهای بی مصرف زباد می زنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
ببین چقدر یه رسانه میتونه خالی از محتوا باشه که حرفای امثال رائفی پور رو تیتر خبر کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
دوستان، نباید به همدیکه توهین کنیم. مگه ما هموطن نیستیم. مگه ما از یک خانواده نیستیم.
نیما
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
جناب بابک
میشه دلایل معقول خودتون رو مستند ارائه کنید که چرا به آقای رائفی پور که همیشه مستند و با دلایل محکم حرفشو میزنه تهمت میزنید؟؟
اصلاحطلبان پشتیبان رئیسی!! خخ ۲۰سال اصلاحااااات به کجا رسید
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۰۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
اصلاحات صراحتا گفته از هیچ کاندیدی حمایت نمیکند .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۹:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
اصلاح طلب غیر از فرار رو به جلو الان چیزی ازشون مونده؟
هیچکدوم از خرابکاری های روحانی گردن نمی‌کردند تازه ناراحتم هستند چرا نامزدشون رد شده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
دوست قشنگم
بگو به کجا رسوندن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
اگه سید اصلاحات میومد .... اون وقت ببینم میتونستی از این حرفها بزنی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
کلک رقیب برای جلب رایه ، از بی پشتوانگی
بعضی باید بروند اوین و بعضی باید بروند جهنم جناب !!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
کسی با خدمت به مردم راهش به اوین نمی افته!
مردم کزه شمالی از نظر ژنتیکی کاملن شبیه مردم کره جنوبی با بالاترین ضریب هوشی در دنیا هستند لاکن ببینید شرایط محیطی که بر مردم تحمیل کردند چه بلایی بر سر مردم کره شمالی آورده که به این میزان از خفت و خواری تن داده اند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
چه کسی گفته کره جنوبی مردمش از کره شمالی خوشبخت تر هستند؟
ضمن اینکه از نظر قومیت دو قبیله هستند نه یکی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
چشماتو واگن پسرم، جوابو رها کن پسرم
آقا محسن چرا (FATF ) را تا الان تصویب نکردید؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۹
تاالان خواستند روحانی را تخریب کنند ومردم ومعیشت مردم را گره بزنند تا نثل انتخابات فرمایشی15درصد اسفند98وخرداد1400پیروز شوند واقعا رای ندهید یا به معرعلیزاده رای بدهید
جبهه پایداری از رئیسی اعلام حمایت کرد) میشه شما از رییسی حمایت نکنی !!! حمایت شما فقط طرف را خراب میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
ما به سردار دیپلماسی شهید انتخابات مردی فاضل ودانشمند ونخبه سیاست متدین واقعی دینمدار ووطنپرست دکتر ظریف رااااااااااااااااااااااااااااای میدهیم
ناشناس
| United States of America |
۰۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
یادتون نرفته که امیر تتلو هم از رییسی حمایت کرده.
وعده علی‌اکبر رائفی‌پور به حسام‌الدین آشنا: زندان اوین) مگر از امثال رائفی کار دیگه ای بر میاد وقتی از جواب در می مانند داغ و درفش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
اصلا رائفی پور ایرانی نیست که بخواهد برای ایران و ایرانی تصمیم بگیرد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
انگار در جریان نیستی! رائفی پور تا پای اینها رو به زندان باز نکنه ول کن نیست!
تنور این انتخابات با فریزر فرقی نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
به نشانه ی اعتراض
حتماً به پای صندوق رأی می روم
چون دولتی که 8 سال این بلا را سر ما آورد باید برود پی کارش
دولت بعد هم اگر خراب کرد باید برود پی کارش
دولت بعدش هم همینطور
تا بالاخره حساب کار دستشان بیاید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
لایک داری
اینکه کسی ادعا کند مشکل بورس در سه روز حل می شود و یا تا پایان سال نرخ تورم را به نصف می رساند و بعد به پنج درصد میرساند ناشی از عدم اگاهی او از بازار بورس و نداشتن سواد اقتصادی است . رییس جمهور اینده اگر خیلی هنر کند و یک تیم اقتصادی خوب داشته باشد در پایان چهار سال بتواند نرخ تورم را به حدود 15 درصد برساند. برخی اقایان هنوز نمی دانند اقتصاد یک علم بسیار پیچیده است که برای حل یک مشکل ساده ان باید دهها متغیر اقتصادی سیاسی اجتماعی و فرهنگی در نظر گرفته شود. اقتصاد با دستور و شعار بهبود نمی یابد و هشت سال است که به بدترین شکل و غیر کارشناسی ترین روش ممکن رو به نزول بوده است. البته اقتصاد ایران بیش از 50 سال است که به بیراهه میرود یعنی از چند سال قبل از انقلاب که به یکباره درامد نفتی زیاد شد خشت کجی بنیاد گذاشته شد که فعلا تا ثریا کج می رود و هنوز همان مسیر را طی م کند.
وقتی دو نفر کینه ای وبی اخلاق نظیر رئوفی پور و قاضی زاده به هم بیفتند معلوم است که نتیجه آن چه خواهد بود
بنده رای نمی دهم اگر خواستم شرکت کنم که نمیکنم به محسن رضایی رای میدهم حداقل برنامه دارد و ۴۵۰ هزار تومان به حساب بریزه از گرسنگی نمیریم
این همه از انتخابات و نامزدهاو مقامات حرف زدید غافل از گرانی های اینروزها و این بلاهایی هر روز برخی از این تولیدکنندگان و صاحبان سرمایه به بهانه های واهی سر مردم درمیارند.انگار این روزها مملکت هیچ صاحب و مسئولی نداره.مدیران و مسولان شهری هم که لابد اندر تدارک پست های جدید و به فکر خود و موقعیت شغلی خود هستند که مبادا فردای انتخابات در خطر نیافتند. . .
این می‌ره پشت اون میز و اون یکی میاد و فقط اسامی تکراری... خجالت نمی کشید این همه شغل تضمین شده و بدون کارنامه دارید؟ بذرپاش اگر خوب نبود چرا مجلس انتخابش کرد؟
اقای رائفی پور زیاد به خودت مغرور نشو.زندگی بالا و پایین زیاد داره.
چه زیرکانه دولت داره دلار هایش رو غالب میکنه ؟؟
آقای رافعی پور
یادآوری می کنم خدا از رگ گردن به شما نزدیک تر است
خدا شما رو به راه راست هدایت کند
رای 70درصد مردم بافرهنگ وباسواد وروشنفکر به سردار میدان دپیلماسی مردغیرت وطنپرست نخبه سیاست وباسواد منطقی ودیندار ودینمدار وبااخلاق دکتر ظریف صندوق رای در قلب70درصد مردم ایران زمین
نقوی حسینی...


مجید دلبندم : میشه نام اون شکل هندسی دو ضلعی رو بگی یاد بگیریم. تا حالا تو اشکال هندسی دو ضلعی ندیدیم ....
جالبه
این انتخابات به هر چیزی شبیه هستش جز انتخابات. حالا بعضی ها تو عالم خیال دو ضلعی و چند ضلعی و چند قطبی میسازند. معلوم هستش چقدر بین مردم هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
دقیقا ، هر گردی گردو نیست
هر صندوقی هم صندوق رای نیست
هر چندگزینه ای هم انتخابات نیست
دو ضلعی ؟؟؟؟؟
واقعا کسی به رائفی پور گفته خیلی حالیته؟
چقدر انسان باید بی انصاف باشه که اینچنین سخن بگوید !! تا دیروز همه تان از برجام و اف ای تی اف بد میگفتین ، حالا که نوبت به خودتان رسید اون شد سیاست نظام و این یکی هم باید تصویب شود .!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۷:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
پس کی چوب لا چرخ دولت بذاره اینا همیشه منافع خودشونا بر منافع کشور ارجح دونسته اند
اگر کسی میدونه دوضلعی چه شکلی است لطفا توضیح بده! تا جایی که من اطلاع دارم اشکال هندسی حداقل باید سه ضلع داشته باشند!
عجب یعنی آقای رییسی شما هم بعله !! شما لیست 4200 ها رو در جیب داشتی و سکوت کردی ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۰
یادمه خیلی هم داد زدن
ولی ایراد قانون بود و مشکل بودجه ای که مجلس قبل تصویب کرده بود!
وزیر بهداشت اصلا پزشک نیست. دکتر هست ولی هر دکتری پزشک نیست
خدای متعال از کسانی که پول و ثروت این کشور را از جیب مردم بر میدارند و به فدراسیونها خصوصاً فدراسیون فوتبال که فساد در آن موج میزند، بخشش میکنند، نگذرد. بیچاره ها اینها همه حق الناس است که بر گردنتان میماند.
این کامنت ها که زیز مطالب آمده سرشار از کینه به یک فرد یا علاقه افراطی به فرد یا جریان دیگر است.
بدا به حال جماعتی که وقت گرانبها وعمر عزیز شان را صرف این مسایل وحرف های صدمن یه غاز ودلخوشکنک کنند
رای بی رای .
منتظر باشیم و صداقت نوباوه را در مورد عدم انصراف جلیلی محک بزنیم.
چقدر دروغ، مردم به واکسن داخلی اعتماد بیشتر دارند تا واکسن آسترازنکا.
من نگاه صفر و صدی ندارم. ولی واقعا ما در اقوام و آشنایان، افراد پزشک و متخصص رو هم داریم که انقلابی هم نیستند، بلکه برعکس شاید اعتقاد به... داشته باشند، اما اصلا واکسن رو تزریق نکردند.

جالبه که وزارت بهداشت میخواد به مردم، کلا اجبار میکنه.

جالبه که وزارت بهداشت ازشون تعهد گرفت، خب چطور شما به آزادی اعتقاد دارید که انتخاب واکسن توسط مردم میسر نیست تازه کسی هم که تزریق نکنه واکسنی که شما امر میکنید رو ازش تعهد میگیرید.
#در_خانه_بمانیم
دوســــــــــتان چرا باهم بحث و جدل و همدیگه رو تخریب و تضعیف میکنید.
دوستان، هر کسی به کسی که دوست داره رای میده.
دیگه این همه بدگویی و بدزبانی و...
چرا
ناسلامتی همه مردم ایران یکی هستند
این کار دشمنه که بین مردم تفرقه بندازه
مثل معروف تفرقه بنداز و حکومت کن رو نشنیدید.
بابا همه ما با هم یک خانواده ایم.
دشمن رو شاد نکنیم.

رسانه ها چرا مردم رو به جون هم میندازید. در روز جزا باید در دادگاه عدل الهی باید پاسخگو باشید.

آقا گفتند که یکی از برنامه های دشمن به جان هم انداختن هوادارهاست.
اعلام حمایت جناح ها از آقای رئیسی یعنی سهم خواهی از الان !!!... آقای رئیسی باید با صدای بلند اعلام کند که وابسته به هیچ جناحی نیست .....!
رای بی رای ..... من” رای ” نمی دهم.
هر بار در انتخابات شرکت کردیم من از آنها که دعوت به شرکت می کنند سوال می کنم چه فایده ای داشت اینبار رای بی رای
هیچ یک از کاندیدها راهکاروبرنامه ندارند مگر مشتی شعار که سالهاست توسط مسئولین قبلی تکرار شده وبه آنها هم عمل نشده است پس رای بی رای ..... من” رای ” نمی دهم.
رای ندادن خود نوعی اظهار نظر و اعلام حضوراست منتها به اعتراض به شیوه مسالمت آميز
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

یه بار هم رای ندیم ببینیم کسی ککش میگزه؟، کسی دوزاریش میوفته، یا نه؟. به نظر من تو ۴۲ سال اخیر اغلب سلیقه ها فرصت داشتند که خودی نشون بدند. اما در به همون پاشنه چرخیده. چراش بماند ولی به نظر اصلاح اساسی لازمه. اساسی! شاید این بارکسی صدای رای ندادن رو بشنوه
نتیجه انتخابات از الان را من بهتون عرض می کنم
نفر اول: عدم شرکت در انتخابات
نفر دوم: آرا سفید!
نفر سوم آرا باطله و مخدوش!
یک عده پیرمرد پرحاشیه کاندید شده اند
چهل ساله که همینا رییس اند دیگه. رای دادن یا رای ندادن فرقی نمیکنه
شرکت در انتخابات یعنی آری به فقر و فلاکت و ناکارآمدی
پس رای بی رای
والله به تمام مقدسات قسم من که همیشه رای می دادم این بار دیگه رای نمی دم هرچقدر هم بتونم تبلیغ می کنم اطرافیانم رای ندهند..
رای بی رای ....من چون مولایم امیرالمومنین علی علیه السلام که سالها خانه نشین شد ، خانه نشینی می کنم و در روز انتخابات از خانه خارج نخواهم شد
من با رای ندادن و عدم مشارکت در این انتخابات نشان می دهم که "رای ندادن " من هم تاثیر گذار است
شرکت در انتخابات یعنی آری به فقر و فلاکت و ناکارآمدی
من نه ضد انقلابم و نه از طایفه سلطنت طلبان یا مجاهدین یا کمونیست ها یا ......
در همه دوره ها هم در انتخابات شرکت می کردم ولی ابن بار ملت ایران تصمیم خودش را گرفته است ...رای بی رای
به فضل خدا و به یاری ایمه اطهار .....رای بی رای
تحریم سراسری انتخابات نتیجه پشت کردن مسئولین به این مردم بی پناه و نجیب است
به‌نام خداوند سبحان، من زماني ناظر صندوق بودم ، چه شب‌ها كه بيدار ماندم تا حقي ضايع نشود، اما دريغ و صد دريغ كه با ما مردم همچون نردباني براي رسيدن به قدرت و ثروت برخورد كردند، از گذشته‌ام به خاطر مردم پشيمان نيستم ، اما امروز ديگر به‌خاطر همان مردم رأي دادن را شركت در بازي دولتمردان مي‌دانم .
رای ندادن خودش یک رای بزرگ است ..
این ها به رای ما نیاز ندارن به حضور ما جلوی دوربین های صدا و سیما احتیاج دارند
ولی خواب دیدن که اینبار بتونن ما رو بکشن جلوی صندوق رای
این آقای رائفی پور روز قیامت چگونه میخواهد جواب خدا را بدهد . با این همه تهمت .
خوشم میاد از جسارت رائفی پور
جوون به این می گن!
چرا نظر من رامنتشرنکردین فقط دنبال کوبیدن رائفی پور هستین.
متاسفانه در همین چند روز متوجه شدیم که کاندیداها مدیریت زبان خود را هم ندارند و حالا میخواهند یک کشور را اداره کنند. یکی میگوید مردم که غقل درست ندارند و یکی سه روزه میخواهد مشکل اقتصادی و بازار سرمایه را حل کند و دیگری قول یارانه 450 هزار تومانی میدهد ضمناً چهار نفر هم که کاندیدای پوششی هستند. خدا به داد این ملت برسد.
آقای رافعی
خدا کنه هم شما هم ما بفهمیم که مرگ به همه نزدیکتره اونم بدجورش
ایا این درسته یا انصافه که نان اور خانه را بفرستند سره مرز
شاید تنها کشوری که شغل بعضی افراد توهین و افترا و فحش به دیگران است و در این راه ازاد هم هستند کشور ماست.
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل
آخرین اخبار