ارزش سهام عدالت در آخرین روز معاملاتی سال ۹۹ چقدر شد؟

افزایش ۱.۳ درصدی شاخص کل موجب شد تا ارزش سهام عدالت امروز ۳ درصد افزایش یابد و سال ۹۹ را سبزپوش به پایان برساند.
کد خبر: ۱۰۴۱۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵ 17 March 2021

به گزارش بورس تابناک، شروع معاملات امروز بازار سهام با روند صعودی شاخص‌سازان همراه شد و شاخص کل در جریان معاملات امروز بازار سهام کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد را پس گرفت و در پایان شاخص کل بورس تهران با صعود ۱۷ هزار واحدی (معادل ۱.۳ درصد رشد) در ارتفاع یک میلیون و ۳۰۷ هزار واحد قرار گرفت.
شاخص هم‌وزن نیز سبزپوش شد و با رشد ۱۸۰۰ واحدی، ۴۳۹ هزار و ۷۹۵ واحد را ثبت کرد. شاخص فرابورس هم به ۱۷ هزار و ۹۹۰ واحد رسید.
«فولاد»، «فارس» و «فملی» سه نماد تاثیرگذار در رشد شاخص کل بودند. «پارسان»، «تاپیکو» و «جم» نیز سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشتند.
همچنین «شپنا»، «اپال»، «فولاد» هم سه نماد پرتراکنش امروز لقب گرفتند.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۹ میلیون و ۹۹ هزار و ۲۱۸ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۳ درصد معادل ۲۶۹ هزار و ۵۲۸ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۵ میلیون و ۴۵۹ هزار و ۵۳۰ تومان رسیده است.

ارزش سهام عدالت در آخرین روز معاملاتی سال ۹۹ چقدر شد؟
 

 ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۱۵ درصدی نسبت به دیروز ۱۴ هزار و ۸۲۱ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۹۶۴ هزار و ۲۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۰.۹۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۴ هزار و ۶۶۱ تومان معامله شد.

ارزش سهام عدالت در آخرین روز معاملاتی سال ۹۹ چقدر شد؟
 
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی
آخرین اخبار