بلیط پرواز عیدت رو با کمترین قیمت بخر
      
tabnak-adv
tabnak-adv
شروع سبز بورس در اولین روز از آخرین ماه سال/ تحرک مثبت حقیقی‌ها در آخرین روز هفته
نبض تالار شیشه‌ای حافظ؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه اول اسفندماه ۹۷، با افزایش ۲۱۰۲ واحدی معادل ۱.۳۴ درصد به رقم ۱۵۹ هزار و ۴۸۹ واحد رسید. این در حالی است که روز گذشته نیز شاهد رشد ۶۸۲ واحدی معادل ۰.۴۴ درصد نماگر کل بازار سرمایه بودیم. همچنین شاخص سهام، بهمن را با افت پنج درصدی به پایان رساند.
دولت چقدر
کاهش ۱,۲۷۱,۰۰۰,۰۰۰ دلاری بدهی خارجی دولت در سال جاری:
نبود منابع مالی کافی در داخل کشور باعث می‌شود تا دولت‌ها برای پیشبرد اهداف خود به استقراض از خارج روی بیاورند و این موضوع باعث می‌شود که بدهی‌های خارجی دولت‌ها افزایش یابد. بازپرداخت این بدهی‌ها نیز موجب می‌شود تا متعاقباً میزان بدهی‌های خارجی کاهش یابد. آمار‌ها نشان می‌دهند که بدهی‌های خارجی دولت در آذر ماه سال جاری در مقایسه با ابتدای سال بیش از ۱۱ درصد کاهش داشته است.
نگاه سهامداران به کدام گروه‌های بورسی خواهد بود؟ پیش بینی خروج نقدینگی از تک سهم‌ها و ورود به نماد‌های بنیادی
گزارش «تابناک» از روند احتمالی بازار سرمایه؛
کارشناس بازار سرمایه با بیان این که از نظر رفتار مالی، فعالان بازار اکنون بیشتر تمایل به نقد کردن سرمایه خود دارند، گفت: پس از گذشت موج اصلاحی ناشی از این رفتار، شاهد عرضه و خروج نقدینگی از سهم‌های کوچک و حرکت بازارگردانان به سمت سهم‌های بنیادی و بزرگ خواهیم بود که انتظار می‌رود، گزارش‌های سالانه خوبی با توجه به صورت‌های مالی ۹ ماهه در پیش داشته باشند.
چشم انداز بورس در هفته آتی/ بانک ملت به استقبال تسعیر ارز می رود/ با خود تحریمی، مقاصد صادراتی را از دست دادیم/ اقبال بازار به صنایع غذایی، شوینده و محصولات نهایی فلزی
کارشناسان بازار سرمایه در گفت وگو با «تابناک اقتصادی»؛
طی هفته منتهی به سوم بهمن ماه، شاهد کاهش شاخص صنعت و افت شاخص اکثریت گروه‌های بورسی بودیم. این موضوع به رغم گزارش‌های تقریبا مناسبی که از عملکرد ۹ ماهه اغلب این شرکت‌ها مخابره شد، حکایت از نگاه بدبینانه سهامداران به وضعیت اقتصادی و نتیجه بخش بودن تلاش های بنگاه‌های اقتصادی برای مدیریت تحریم‌هاست.
رکوردشکنی سهام بانک دی در بازار سرمایه
سهام بانک دی از تیرماه تاکنون بازدهی بیش از ۱۰۰ درصدی را ثبت کرده و دارایی های با ارزشی از جمله نیروگاه دماوند، کوهستان پارک شادی مشهد، برج شایان و پروژه چشم تهران در کنار اقدامات ضربتی مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره برای چابک سازی بانک چشم انداز روشنی را پیش روی این بانک بورسی قرار داده است.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
پربحث ترین عناوین
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv