tabnak-adv
tabnak-adv
میزان مشارکت در عرضه اولیه ومدیر چقدر بود؟
تعداد یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون سهم شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری، امروز (۲۶ خرداد) به‌عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد "ومدیر" در بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد.
خبر خوب برای سهامداران گروه پالایشی | سودها افزایش یافت
شتران، شبندر، شبریز، شراز و شاوان تغییر در نرخ نفت خام و فرآورده‌های اسفند ۱۳۹۸ و تغییر در فروش فرآورده‌های سال ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ را شفاف سازی کردند.
بورس امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | نمادهایی که بیشترین افزایش قیمت را داشتند
شاخص کل بورس روز سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با کاهش ۴۴ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۵۰ هزار و ۱۵۹ واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
بورس امروز سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | شاخص کل امروز چه روندی را داشت؟
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با افزایش ۸۹۷۸ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۵۰ هزار و ۲۱۷ واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
عرضه اولیه ومدیر چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ | چقدر نقدینگی می‌خواهد؟
تاکنون چهار عرضه اولیه در سال جاری انجام شده است و چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ عرضه اولیه دیگری در راه است.
بورس امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ | روند شاخص کل بورس چگونه بود؟
شاخص کل بورس روز شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با کاهش ۶۹۷۳ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۴۴ هزار و ۸۷۲ واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
بورس امروز شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ | نقشه بورس چگونه بود؟
شاخص کل بورس روز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با کاهش ۸۸۲۴ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۵۱ هزار و ۸۴۰ واحدی آرام گرفت. امروز شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
در عرضه اولیه ولکار به هر کد چند سهم رسید؟ | رکورد مشارکت شکسته شد!
امروز چهارمین عرضه اولیه سال جاری به انجام رسید و در آن ۱۵۰ میلیون سهم به کدهای حقیقی و حقوقی و ۷۵ میلیون سهم هم به صندوق‌های درآمد ثابت تخصیص یافت. در این عرضه اولیه رکورد مشارکت در سال جاری شکسته شد.
بورس امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | این نمادها بیشترین متقاضی را برای خرید داشتند
شاخص کل بورس روز سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با افزایش ۳۳۶۳ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۶۰ هزار و ۵۶۸ واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
بورس امروز سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | تابلو بورس امروز چگونه بود؟
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با افزایش ۸۵۸۶ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۵۷ هزار و ۲۲۸ واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
با ۵۸ نماد توقیفی بورس آشنا شوید!
امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ طبق اعلام شرکت بورس اوراق بهادار تهران ۵۸ نماد ممنوع المعامله می‌باشند که در این بین آکنتور رکوردار طولاترین توقف معاملات در بین نماد‌ها است.
بورس امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ | این نمادها بیشترین تاثیر را بر سبزپوشی شاخص کل داشتند
شاخص کل بورس روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با افزایش حدود ۸ هزار واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۴۸ هزار و ۶۴۲ واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
عرضه اولیه این هفته چیست؟ | عرضه اولیه ولکار چقدر نقدینگی می خواهد؟
در سال ۱۴۰۰ و تاکنون سه عرضه اولیه انجام شده است و در هفته‌ای که گذشت قرار بود عرضه اولیه چهارم به نام ولکار ثیت شود، اما این اتفاق رخ نداد. عرضه اولیه این هفته کدام نماد خواهد بود؟
زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت اعلام شد | ۴۰ درصد باقی مانده سهام عدالت کی آزاد می شود؟
دژپسند، وزیر اقتصاد با بیان اینکه نخستین مرحله از واریز سود سهام عدالت اواخر سال گذشته پرداخت شد، گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مرحله دوم سود تا قبل از عید قربان پرداخت خواهد شد.
بورس امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ | نقشه بورس امروز چگونه بود؟
شاخص کل بورس روز سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با کاهش ۵۴۳۲ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۴۰ هزار و ۴۹۱ واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
بورس امروز سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | بیشترین رشد قیمت در این هفت نماد
شاخص کل بورس روز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با کاهش ۱۰۹۶۳ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۴۵ هزار و ۹۷۰ واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
آخرین خبر درباره عرضه اولیه ولکار | ولکار چهارشنبه عرضه اولیه خواهد شد؟
تاکنون سه عرضه اولیه در سال جاری انجام شده است و قرار بود که در روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ چهارمین عرضه اولیه به نام ولکار به ثبت برسد. آخرین خبر پیرامون عرضه اولیه ولکار چیست؟
بورس امروز دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | روند شاخص کل بورس چگونه بود؟
شاخص کل بورس روز یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با افزایش ۱۷۱۷۷ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۵۶ هزار و ۹۱۳ واحدی آرام گرفت. امروز شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
جزئیات افشای اطلاعات شش شرکت بورسی | قمرو از افزایش قیمت شکر خبر داد
امروز ۹ خرداد ۱۴۰۰ شش شرکت دست به افشای اطلاعات بااهمیت زدند که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد.
بورس امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ | تابلو بورس امروز چگونه بود؟
شاخص کل بورس روز شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ در نهایت با افزایش ۳۰۱۳۱ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۱۳۹ هزار و ۴۷۹ واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ در بورس چه گذشت؟
tabnak-adv
پربحث ترین عناوین