tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
تقویت ۳۲۲۴ واحدی شاخص کل بورس در سومین روز هفته
گزارش «تابناک اقتصادی» از نبض تالار شیشه‌ای حافظ؛
دماسنج بازار سرمایه برای نخستین بار در تاریخ ۵۰ ساله خود امروز دوشنبه هجدهم آذر ماه سال یکهزار و سیصد و نود و هشت با تقویت ۳۲۲۴ واحدی در ارتفاع ۳۳۵ هزار و ۷۹۱ ایستاد.
لبخند بورس به بودجه 99/ فتح کانال 332 هزار واحدی شاخص کل بورس/ جهش 10 هزار واحدی طی دو روز
گزارش «تابناک اقتصادی» از نبض تالار شیشه‌ای حافظ؛
حسن روحانی هنگام تقدیم لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ به مجلس شورای اسلامی در بخشی از سخنان خود اظهار داشت: اینکه می‌بینیم در بخش صنعت و صنایع بورسی در ماه‌های گذشته رشد ۳.۷ در تولید و ۱۴.۵ در ارزش و فروش داشته، معنایش این است که مسیر صحیحی در اقتصاد کشور آغاز شده است؛ در تمام بخش‌هایی که در نطق سال گذشته در محضر شما قول دادم دولت تلاش خواهد کرد شرایط نسبتاً مناسب با شرایط فشار و تحریم را داشته باشد، به همان صورت که امروز ملاحظه می‌کنیم.
داد و ستد ۲۰۳۳ میلیارد تومانی جنب پل حافظ
امروز مطالبی همچون دلار ۱۳ هزار تومانی دوباره رونمایی شد، وپاسار ۶ ماهه ۲۰۵ ریال سود ساخت، گهر زمین تعلیق شد، جزئیات نامه نگاری رئیس اتاق ایران با رئیس سازمان بورس، هشدار ترامپ به بانک جهانی درباره وام‌دادن به چین، سود هر سهم “سیستم” تغییری نداشت، متصدیان بودجه، از نقش بازار سرمایه غافل نشوند و سود هر سهم “سیستم” تغییری نداشت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
با سودده ترین و زیانده‌ترین‌ نماد بورسی آشنا شوید
امروز مطالبی همچون جهش قیمت دلار در آخرین روز هفته، تسهیلات بپاس به کارمندانش، میزان زیان انباشته آرمان، تحلیل تکنیکال چه کمکی به سرمایه گذار بورسی می کند؟ گسیل نقدینگی به بازار سرمایه برای حفظ ارزش پول و کره جنوبی نردبان بورس آسیا را برعکس رفت در سایت نبض بورس قرار گرفته است. روی تیتر‌ها کلیک کنید و گزارش کامل اخبار را در «نبض بورس» مطالعه نمایید.
تغییر رفتار مردم در سرمایه‌گذاری/ افزایش قیمت سهم‌ها ادامه دارد
کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد
شرکت‌هایی که سهامشان در بورس است، مایل هستند که زمان ارزیابی، قیمت بالا باشد که سود را شناسایی کنند؛ بنابراین همیشه در مقاطع ۲۹ اسفند، ۳۱ خرداد، ۳۱ شهریور و ۳۰ آذر شاهد رشد قیمت سهام هستیم.
وپاسار 6 ماهه 205 ریال سود ساخت/ رشد 287 درصدی EPS وپاسار
بانک پاسارگاد بر اساس صورت های مالی مورد تایید حسابرس در 6 ماهه نخست امسال به ازای هر سهم 205 ریال سود محقق کرده است که نسبت به 53 سود ریالی در دوره مشابه قبلی رشد 287 درصدی داشته است.
بودجه ۱۳۹۹ بزرگترین ریسک بورس در کوتاه مدت/ بازار سرمایه در انتظار تصمیم دولت
«بورس تابناک» بررسی می‌کند؛
مدیر عامل کارگزاری تدبیرگران معتقد است، هنوز در بخشی از بانک‌ها با توجه به رشد تورمی و افزایش دارایی‌های ثابت پتانسیل تجدید ارزیابی وجود داشته و بخشی از شرکت‌ها را برای تجدید ارزیابی ترغیب می‌کند، ولی نکته مهم تصمیم‌گیری دولت برای معافیت از محل تجدید ارزیابی است.
بازگشت شاخص کل بورس به کانال 322 هزار واحد پس از 53 روز/ 133.8 میلیارد تومان ارزش معاملات نمادهای خودرویی
گزارش «تابناک اقتصادی» از نبض تالار شیشه‌ای حافظ؛
همه نماگرهای اصلی بورس تهران در معاملات امروز در حالی سبزپوش بودند که افزایش تقاضا در برخی گروه ها مشهود بود و بیشترین گردش نقدینگی و ارزش معاملاتی را در نمادهای خودرویی و فلزات اساسی شاهد بودیم.
تقویت ۶۱۹ واحدی شاخص کل بورس پس از عقب نشینی در ساعت ابتدایی
در معاملات امروز سه شنبه دوازدهم آذر سال یکهزار و سیصد و نود و هشت ، شاخص کل بورس تهران گرچه در ساعت ابتدایی بازار اندکی عقب نشینی کرد لیکن با غلبه تقاضا بر عرضه، در نهایت با رشد 619 واحدی تا ارتفاع 320 هزار و 814 واحدی پیشروی کرد.
استفاده از مدل کشورهای موفق ضمانت اجرای درست مالیات بر عایدی سرمایه/ افزایش مالیات بر درآمد شرکت ها بعید است
کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مالیات بر عایدی سرمایه علی رغم اثرات ناخوشایند در کوتاه مدت، در میان مدت با اصلاح ساختار مالیاتی شاخص های اقتصادی را بهبود می بخشد، تاکید کرد: نحوه اجرایی مالیات بر عایدی سرمایه موضوع بسیار مهمی بوده و برای کاهش سعی و خطا می توان از مدلهای آزموده شده در کشورهای توسعه یافته استفاده کرد.
شروع سبز بورس در اولین روز هفته/ گردش نقدینگی در نماد‌های شیمایی و خودرویی
ارزش معاملات امروز بورس از ۱۶۱۴.۲ میلیارد تومان فراتر رفت، حجم معاملات نیز در حالی بیش از ۳.۲ میلیارد تومان گزارش شده که برسی‌ها حکایت از افزایش مشارکت سهامداران خرد در معاملات بورس داشته و ارزش بازار بورس تهران نیز امروز به بیش از یک میلیون و ۱۴۷ هزار میلیارد تومان رسید.
تحقق رشد ماهانه ۲۰ درصدی در فروش بیمه نامه‌های انفرادی
مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه گفت: پیش بینی  شرکت برای امسال رشد ماهانه ۲۰ درصد در فروش بیمه های انفرادی بود که تاکنون به این مهم دست یافتیم.
واگذاری‌های سازمان خصوصی‌ سازی در بورس
روزانه در سایت "نبض بورس" گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون بازار سرمایه، ارز، انرژی و سرمایه گذاری تهیه و منتشر می گردد. امروز مطالبی چون حرکت نقدینگی به سمت نمادهای دارویی و خودرویی، آخرین قیمت دلار و یورو در بازار امروز، افزایش سرمایه 64 درصدی بزرگترین هلدینگ بورسی کشور و واگذاری‌های سازمان خصوصی‌ سازی در بورس اوراق بهادار، در سایت قرار گرفت. روی تیترها کلیک کنید و گزارش کامل اخبار را در «نبض بورس» مطالعه نمایید.
زیان انباشته “سمایه” به 48.3 برابر سرمایه آن رسید!
ما برای شما، در نبض بورس هر روز گزید‌ه‌ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون بازار سرمایه، ارز، انرژِی و سرمایه گذاری را تولید و منتشر می کنیم. عناوینی همچون وبملت پای شاخص ایستاد، زیان انباشته “سمایه” به 48.3 برابر سرمایه آن رسید!، چرا مردم نمی توانند شیرینی بانکداری اسلامی را بچشند، قیمت دلار و یورو امروز سه شنبه ۵ آذر ۹۸ را در بردارد. روی تیترها کلیک کنید تا گزارش کامل خبرها را در «نبض بورس» را بخوانید.
سایه سنگین قطعی اینترنت بر کاهش ۱۱۴۶۹ میلیارد ریالی ارزش معاملات خرد بورس تهران/ پالایشی‌ها در وصول مطالبات چابک‌تر می‌شوند
بورس تابناک در گفت‌وگو با کارشناس بازار سرمایه بررسی می‌کند؛
دولتمردان ما باید یک اصل را یاد بگیرند و آن این که اگر می‌خواهند ریسک سیستماتیکی به اقتصاد وارد کنند، قبل از عملیاتی کردن آن، نظریات کارشناسان اقتصادی را جویا شوند و با بررسی محیط اجتماعی و اقتصادی، تصمیم منطقی تری بگیرند.
 معامله گران آنلاین مشکلی برای ثبت سفارش ندارند/ ثبت ارزش بازاری ۱۱۲۰ تریلیون تومانی برای شرکت بورس
مدیرعامل شرکت بورس تهران گفت: معامله گران آنلاین مشکلی برای ثبت سفارش های خود با توجه به قطعی اینترنت ندارند و در صورت عدم دسترسی به اینترنت می توانند با کارگزار خود تماس بگیرند!
تامین مالی ۸۱۳۰۰  میلیارد تومانی از طریق بازار سرمایه
معاونت اجرایی سازمان بورس مطرح کرد
معاون اجرایی سازمان بورس گفت: ششمین نمایشگاه بانک بیمه و بورس در حالی افتتاح می شود که فرصت مناسب و مغتنم برای شناسایی فرصت ها و روش های تامین مالی با تاکید بر روش های تامین مالی از بازار سرمایه است
بازار سرمایه پیشران اقتصاد در کشور
مدیر عامل منطقه آزاد کیش مطرح کرد
مدیر عامل منطقه ازاد کیش با اشاره به بازدهی شاخص کل بورس بر اهمیت استفاده از بازار سرمایه تاکید کردند و بورس را پیشران اقتصاد در کشور دانستند.
عرضه ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق صکوک در فرابورس
با مجوز سازمان بورس عرضه شد
اوراق صکوک ۳۰۰ میلیارد تومانی سرمایه گذاری و توسعه کیش در فرابورس عرضه و در کمتر از ۳۰ دقیقه خریداری شد.
دلیل سقوط ده هزار واحدی شاخص بورس چه بود؟
فردین آقابزرگی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تابناک اقتصادی؛
چهارمین دلیل که به نظر می‌رسد در مقایسه با سه دلیل دیگر وزن و سهم بیشتری در ریزش امروز بازار سهام داشته است، بازگو کردن جبران بخشی از کسری بودجه دولت از طریق واگذاری سهام یا انتشار اوراق توسط برخی از مسئولین بوده است.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
پربحث ترین عناوین
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv