tabnak-adv
tabnak-adv
رشد 400 درصدی این نماد در غفلت ناظر
این روزها که اکثر نمادها با رشدهای عجیب و غریب در بازار سرمایه مواجه هستند،نیازمند دقت و رصد بسیار دقیق تری از سوی معاونت بازار بورس تهران است تا از شکل گیری حباب در قیمت سهام شرکت ها بدون داشتن پشتوانه بنیادی یا دلایلی همچون تجدید ارزیابی جلوگیری شود.
رونمایی از بزرگ‌ترین دیتاسنتر تمام ابری کشور/ سرمایه گذاری کلان ابرآروان در یک طرح ملی
ابر آروان در سوار ابرهای ۹۸ که ۲۷ بهمن ماه با حضور نزدیک به ۳۰۰۰ شرکت‌کننده در سالن رویال هال اسپیناس پالاس برگزار شد، از فراهم‌سازی بستر اکوسیستم ابری کشور و برگزاری مسابقه‌ی فناورانه ابربازی با حضور ۹۹۹ توسعه‌دهنده برای توسعه‌ی ۹۹ محصول ابری مورد نیاز این زیست‌بوم خبر داد.
دی سهامداران را به مجمع فراخواند
بانک دی با نماد دی سهامداران را جهت برگزاری مجمع عمومی عادی فوق العاده فراخواند.
هشدار بانک تجارت در خصوص تسلط سفته بازان در لیزینگ ایرانیان
بانک تجارت در خصوص نوسانات قیمتی در نماد لیزینگ ایرانیان شفاف سازی کرد.
مخالفت کارشناس ارشد بازار سرمایه با واگذاری سهام دولت از طریق ETF
عسکری مارانی در گفت و گو با نبض بورس مطرح کرد
کارشناس بازار سرمایه با مخالفت واگذاری سهام دولتی از طریق  ETF به مردم گفت: شرکت های سرمایه‌گذاری در بازار وجود دارد که بسیار پایین‌تر از ان ای وی در حال معامله است و بنابراین واگذاری از طریق ETF ها شکست خورده است.
عقبگرد ۷ هزار واحدی نماگر بورس پیش از تعطیلی یک روزه
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه بیست و یکم بهمن ماه 98)، با کاهش 7466 واحدی معادل 1.64 درصد به رقم 447 هزار و 151 واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با افت 98 واحدی به رقم 5 هزار و 660 واحد رسید.
تداوم هجوم نقدینگی در ایستگاه سعادت آباد/ بورس همچنان رکوردشکن در بازدهی
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (شنبه نوزهم بهمن ماه 98)، با افزایش 6948 واحدی معادل 1.56 درصد به رقم 452 هزار و 842 واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با رشد 92 واحدی به رقم 5 هزار و 747 واحد رسید.
ادامه هجوم نقدینگی در مسیر سعادت آباد/ جهش ۱۰۶۶۴ واحدی شاخص کل
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه چهاردهم بهمن ماه ۹۸)، با افزایش ۱۰۶۶۴ واحدی معادل ۲.۴۹ درصد به رقم ۴۳۸ هزار و ۸۸۱ واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با رشد ۱۲۱ واحدی به رقم ۵ هزار و ۵۳۷ واحد رسید.
از معاملات سهام در بورس و فرابورس چقدر مالیات اخذ شد؟
در ۹ ماهه سال جاری:
در ۱۶ تیرماه سال گذشته در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی تصمیم گرفته شد تا در سال ۱۳۹۷، نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم سهام، از نیم درصد (۰.۵ درصد) به یک دهم درصد (۰.۱ درصد) ارزش فروش سهام و حق تقدم کاهش یابد. با آغاز سال جاری، نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم سهام دوباره به همان ۰.۵ درصد افزایش یافت.
شش نکته مهم و اساسی، قبل از ورود به بورس
امروز مطالبی همچون حال و هوای بورس‌های اروپایی پیش از جدایی انگلیس از اتحادیه اروپا، مسیر دلار چگونه خواهد بود؟، کرونا، طلا را گران‌تر کرد، افزایش بهای نفت در بازار جهانی، عامل اصلی در رشد شتابان بازار سرمایه، همچنان پابرجاست، ارزش سهام عدالت ۵ برابر شده است، مشمولان سهام عدالت، شماره شبای خود را اعلام کنند؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
چرا مردم بورس را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده اند؟
امروز مطالبی همچون قیمت دلار و یورو در آخرین روز هفته، افزایش ۴۴۲۴۷ میلیارد ریالی ارزش معاملات خرد، بازار کنونی سهام، بازار ارزنده‌ای است، بیماری مرگبار چینی بازار طلا را تکان داد؟، سقوط سهام چین با افزایش مرگ‌ومیر ناشی از ویروس کرونا، “فروش بین‌المللی سهام” روی میز آرامکو و ویروس کرونا نفت را ارزان کرد!؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
بورس سبزپوش در آخرین روز هفته/ شاخص کل در کانال 411 هزار واحد تثبیت شد
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه دوم بهمن ماه 98)، با افزایش 5202 واحدی معادل 1.28 درصد به رقم 411 هزار و 211 واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با رشد 29 واحدی به رقم 5 هزار و 287 واحد رسید.
ابرکانال، در دستان بورس بازان/ شاخص کل به روند صعودی ادامه داد
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (شنبه بیست و هشتم دی ماه 98)، با افزایش 10516 واحدی معادل 2.63 درصد به رقم 409 هزار و 962 واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با رشد 162 واحدی به رقم 5 هزار و 273 واحد رسید.
رشد پرشتاب شاخص بورس تا کجا ادامه‌دار است؟
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: درباره اینکه رشد اخیر بورس تا چه زمانی ادامه‌ خواهد داشت، نمی‌توان زمان دقیقی را اعلام کرد اما اکنون روند بازار به سمت ایجاد تعادل در معاملات در حال پیش‌روی است.
جهش خیره کننده در بورس تهران/ سقوط هیجانی نماگر جبران شد/ ابرکانال ۴۰۰ هزار واحدی فتح می شود؟
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه بیست و سوم دی ماه 98)، با افزایش 16388 واحدی معادل 4.36 درصد به رقم 392 هزار و 38 واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با رشد 151 واحدی به رقم 5 هزار و 45 واحد رسید.
شاخص کل بورس 6000 واحد تقویت شد
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (شنبه بیست و یکم دی ماه 98)، با افزایش 6000 واحدی معادل 1.70 درصد به رقم 359 هزار و 807 واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با رشد 86 واحدی به رقم 4 هزار و 645 واحد رسید.
جزئیات جلسه امروز شورای عالی بورس/ تعادل عرضه و تقاضا در بورس طی هفته پیش رو/ دامنه نوسان به ۵ درصد بر می‌گردد
محمدی با بیان اینکه شورای عالی بورس از اقدامات نهادهای حقوقی بازار سرمایه در حمایت از سهامداران خرد تقدیر کرد، اظهار داشت: آنچه که در هفته گذشته در بازار سرمایه شاهد آن بودیم، محصول وحدت و همدلی تمامی ارکان بازار بود که نشان داد بازار سرمایه ایران از بلوغ کافی برخوردار است.
پاشنه آشیل فولاد هرمزگان جنوب و نگرانی سهامداران/ شاهکار مدیریتی؛ پوشش بیمه ای ناچیز برای جبران خسارات میلیاردی!
در حالی که مدیران فولاد هرمزگان جنوب مدعی استفاده از تکنولوژی های مدرن و استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان دارند لیکن بررسی بندهای حسابرس در صورت های مالی حسابرسی شده شش ماهه فولاد هرمزگان جنوب منتهی به 31 شهریور حکایت از کسری قابل توجه بیمه موجودی کالا و دارایی ثابت در این شرکت دارد که در صورت بروز هر گونه حادثه ای پاشنه آشیل جدی برای شرکت، سهامدار عمده و سهامداران خرد این شرکت در بورس است.
ادامه ریزش شاخص بورس تهران با تصمیمات احساسی
گزارش «بورس تابناک» از نبض تالار شیشه‌ای سعادت آباد؛
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (سه شنبه هفدهم دی ماه ۹۸)، با کاهش ۶۹۷۲ واحدی معادل ۱.۹۱ درصد به رقم ۳۵۸ هزار و ۸۴۳ واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با افت ۱۱۲ واحدی به رقم ۴ هزار و ۶۳۰ واحد رسید.
تداوم تراز مثبت درآمدی وپاسار در آذرماه
درآمد بانک‌پاسارگاد در آذرماه با رشد قابل توجهی نسبت به آبان ماه مواجه شده و مجموع تراز درآمدی وپاسار در 9 ماه گذشته 992.5 میلیارد تومان بوده‌است.
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
پربحث ترین عناوین
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv