بازدید 35297
دو هزار و سیصد و نود و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند فاطمه هاشمی: کاندیداتوری محسن جدی نیست / اصلاح طلبان خودشان را اصلاح می‌کنند / سیدحسن خمینی: یکدست شدن حاکمیت به ضرر کشور است / علم الهدی: پیشگیری از فرزندآوری، یکی از موارد فحشاست و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۳۸۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱ 05 March 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

علم الهدی: پیشگیری از فرزندآوری، یکی از موارد فحشاست

علم الهدی در خطبه اول نماز جمعه مشهد گفت: از موارد مرتبط با تقوای عملی در کانون زندگی و خانواده، فرزندآوری است و پیشگیری و جلوگیری از فرزندآوری طبق برداشت از قرآن عملی سفیهانه است، چون زوجین قدرت تصمیم گیری ندارند. وی افزود: با توجه به آیات قرآن پیشگیری از فرزندآوری، قتل اولاد محسوب می‌شود و یکی از موارد فحشاست.

امام جمعه اصفهان: پزشک] مرد، مرد را و پزشک زن، زن را باید درمان کند تا از فحشا جلویگری شود

حجت الاسلام سیدابوالحسن مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اصفهان که در مُصلای بزرگ امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، با بیان‌ اینکه اسلام مخالف فحشاء و مُنکر است، افزود: برخی می‌گویند چرا با دوچرخه‌سواری و موتورسواری بانوان مخالفت می‌شود که در جواب می‌گوییم، استفاده از ابزار مشکلی ندارد مشروط بر اینکه بر گناهی و مُنکری مُترتب نشود و بطور قطع اگر مُنکر از چنین مواردی حذف شود، تشویق اسلام را هم به همراه دارد. عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اسلام مُدافع تحصیل علم است ولی نه اینکه به بهانه تحصیل علم، اختلاط بین پسر و دختر ایجاد شود. به نوشته ایرنا، وی ادامه داد: رعایت "قانون انطباق" به این معناست که مرد، مرد را و زن، زن را درمان کند تا از فحشاء و منکرات جلوگیری شود ولی وقتی سخن از این قانون به میان می‌آید برخی جنجال‌آفرینی می‌کنند که با اصل معالجه مخالفت شده است. خطیب جمعه اصفهان افزود: ماساژ بدن و ورزش بد نیست ولی ماساژ جنس مخالف و استخر مختلط دارای فساد و منکر است لذا اسلام با آن مخالفت دارد. مهدوی گفت: دشمن به بهانه ورزش، معالجه، تعلیم و تعلم و امثال آن بدنبال ترویج منکرات است ولی باید مراقب باشیم تا ‌گناه برای ما عادی نشود و فحشاء و مُنکرات به بهانه‌های مختلف ترویج پیدا نکند.

مصرف گوشت در یک سال گذشته ۵۰ درصد کاهش یافته

باشگاه خبرنگاران: رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: با کاهش تقاضا از سوی پر مصرف ها، میزان مصرف گوشت قرمز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد کاهش یافته است. منصور پوریان رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور با اشاره به اینکه گرانی‌های اخیر گوشت در بازار بهانه‌ای بیش نیست، اظهار کرد: با وجود آنکه انباشت دام، دامداران را با مشکلات متعددی روبرو کرده است، اما مغازه داران به بهانه‌های مختلف نظیر بارش برف و باران و مسدود شدن راه‌ها گوشت را گران کردند. وی قیمت کنونی هر کیلو دام در بخش سبک را ۴۶ تا ۴۷ هزار تومان و دام سنگین ۳۷ هزار تومان اعلام کرد و افزود: با توجه به قیمت دام زنده، نرخ منطقی هر کیلو گوشت گوساله ۹۵ هزار تومان و گوشت گوسفندی۱۱۵ هزار تومان است. پوریان ادامه داد: با توجه به انباشت دام زنده و فشار سنگین بر روی دامداران و همچنین مازاد ۴۰۰ هزار تنی گوشت در سردخانه ها، نوسان قیمت در بازار توجیه ندارد. رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور از انباشت ۳۰۰ هزار راس دام در کشور خبر داد و گفت: با توجه به گرانی نهاده، نبود بازار مناسب و شیوع ویروس کرونا، فشار زیادی بر بخش تولید وارد شده به طوری که حدود ۳۰۰ هزار راس دام در بخش سنگین و ۶ تا ۷ میلیون راس در بخش سبک در دامداری‌ها انباشت شده است.

مساله بسته شبانه اینترنت در ایران

وزیر ارتباطات و فناروی اطلاعات درباره حذف بسته‌های اینترنت شبانه توضیحاتی ارائه کرد. آذری جهرمی گفت: در بسیاری کشورهای دنیا این بسته‌ها ارائه می‌شود. اما واقعیت این است که اعتراضاتی از سوی مراجع فرهنگی در کشور در رابطه با بسته‌های شبانه مطرح شد و ما ابلاغیه‌ای دریافت کردیم که می‌گفت کاربران به سمت بسته‌های اینترنت رایگان شبانه سوق پیدا نکنند. چرا که تاثیر منفی روی دانش‌آموزان و دانشجویان داشت و آن‌ها را شب بیدار نگه می‌داشت و صبح نمی‌توانستند سرکلاس حاضر شوند. درباره مصوبه مجلس برای افزایش حق سهم اپراتورها باید منتظر بمانیم، گفتنی‌ها را گفته‌ایم. مجلس به مصوبه قبلی ابهام وارد کرده و آن را به کمیسیون تلفیق برگردانده است. دو روز قبل کمیسیون تلفیق در این زمینه جلسه‌ای داشته‌اند که هنوز اطلاع رسمی از نتیجه این جلسه اعلام نشده است. مصوبه کمیسیون تلفیق باید در صحن مجلس به تصویب برسد. اگر مصوبه افزایش ۱۰ درصدی حق السهم اپراتورها در هر شرایطی تصویب شود، نیازی به این نیست که اجازه افزایش بهای تعرفه به اپراتورها داده شود به صورت طبیعی اینترنت گران می‌شود.

سیدحسن خمینی: یکدست شدن حاکمیت به ضرر کشور است

سیدحسن خمینی گفت: آیا نفع کشور در حاکمیت یکدست است یا اینکه به نفع کشور است که حاکمیت یکدست نباشد و چندصدایی حاکم باشد. تلقی من این است که در شرایط موجود هر یکدست‌شدنی در حاکمیت به ضرر کشور است و چندصدایی برای ما یک فرصت است.

بعید نیست طرح انتخاباتی مجلس به ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ برسد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید ببینیم رفت و برگشت طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری میان شورای نگهبان و مجلس چقدر زمان می‌برد. وقتی بررسی بودجه تمام شود، بعید نیست نمایندگان بتوانند در فروردین آن را به انتخابات ریاست جمهوری برسانند.

کوشکی: اصلاح‌طلبان روی لاریجانی تفاهم کرده‌اند

کوشکی در پاسخ به این پرسش که نامزد واقعی اصلاح‌طلبان چه کسی است، گفت: «اصلاح‌طلبان به طور قطعی تا الان روی آقای لاریجانی بسته‌اند و قصد دارند که با همان مکانیسمی که روحانی را رئیس جمهور کردند، لاریجانی را رئیس جمهور کنند. حتی ممکن است همان طور که عارف را قربانی روحانی کردند، ظریف را قربانی ریاست جمهوری لاریجانی کنند.»

رونمایی عبدالله گنجی از اولین سیاستمداری که فرهنگ «بگم بگم» را رایج کرد

فعال رسانه‌ای اصولگرا از اولین سیاستمداری که فرهنگ بگم بگم را رایج کرد، رونمایی کرد.عبدالله گنجی، فعال رسانه‌ای اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: چهارده اسفند ۵٩⁩ مصادف با سالروز درگذشت دکتر مصدق، اولین صف آرایی همسوی لیبرالها، ملیگراها، منافقین و بنی صدر علیه خط امام بود.بنی صدر که سخنران مراسم دانشگاه تهران بود اولین نفری در ایران است که فرهنگ بگم،بگم را شروع کرد و اسامی افراد عادی را شخصا از تریبون میخواند. همه رفتند اما امام جاودانه شد.

اصلاح طلبان خودشان را اصلاح می کنند

موسوی لاری ادامه داد: حالا برای یک اشتباه غیر راهبردی نمی شود گفت که نباید در انتخابات ۱۴۰۰ حضور داشته باشند. خب اصلاح طلبان خودشان را اصلاح می کنند.این فعال سیاسی اصلاح طلب درباره نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان نیز ابراز عقیده کرد: خیلی از چهره های ملی نخواستند یا نتوانستند در این نهاد اجماع ساز حضور داشته باشند. اما به طور کلی احزاب ما می دانند که باید در کنار هم قرار بگیرند. چون موضوع ریاست جمهوری متفاوت است. این ترکیب جدید می تواند به گزینه واحد برسد. البته در انتخابات شورا ها ممکن است باز هم به مشکل بخوریم. هم در زمان اجماع بر سر افراد و هم پیشتر از این موضوع در زمان مواجهه با هیات نظارت که از نمایندگان فعلی مجلس تشکیل شده اند و ممکن است روند حذفی در پیش بگیرند.وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان ائتلاف اصلاحات با چهره های معتدل سیاسی وجود دارد یا خیر گفت: به نظر من تا اینجا اصلاح طلبان مصمم هستند در انتخابات ۱۴۰۰ با کاندیدای خودشان وارد عرصه رقابت بشوند. تلقی من این است که اصلاح طلبان در این راهبرد مصمم هستند.

تصمیم بانوی اصولگرا برای کاندیداتوری در انتخابات

چهره اصولگرا گفت: خیلی ها بعد از مجلس نهم و بعد از سال گذشته به ما گفتند باید وارد این عرصه شویم و من قصد کاندیداتوری دارم. «لاله افتخاری»، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با تصمیم به کاندیداتوری در انتخابات میان دوره ای مجلس گفت: خیلی ها بعد از مجلس نهم و بعد از سال گذشته به ما گفتند و به عقیده من باید وارد این عرصه شویم و من قصد کاندیداتوری دارم.او افزود: تجربیاتی ۱۲ ساله وجود دارد و به هر حال برنامه هایی دارم و مسائلی وجود دارد، به خاطر انتظاری که مردم و نخبگان دارند به نظر من باید وارد این عرصه می شدم. من ۱۲ سال در عرصه سیاسی بودم و برنامه من کاملا مشخص است.افتخاری تصریح کرد: اولویت من بحث نخبگان و مسائل دانش بنیان است و پیگیر این مسائل در گذشته هم بودم. علاوه براین بخشی از برنامه ام برای ایثارگران و بخشی قرآنی هاست و همچنین بخشی زنان و بخشی هم حوزه انتخابیه است.

هشدار پدر داماد احمدی نژاد به اصولگرایان

یک فعال سیاسی اصولگرا به خبرگزاری ایرنا گفت: ممکن است نامزدهای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری روزهای آخر به نفع یک نفر کنار بروند، اما لزوما آرای آنها به سبد داوطلب واحد سرازیر نمی‌شود.احمد خورشیدی، فعال سیاسی در توضیح آرایش گروه‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، با بیان اینکه اختلافات اصولگرایان با وحدت‌های صوری برطرف نمی‌شود، گفت: ممکن است نامزدهای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری روزهای آخر به نفع یک نفر کنار بروند، اما لزوما آرای آنها به سبد داوطلب واحد سرازیر نمی‌شود.«احمد خورشیدی» افزود: طبق بررسی که در دوره قبل انجام دادیم، زمانی که محمد باقر قالیباف کنار رفت، فقط ۸ درصد سبد رای او به ستاد ابراهیم رییسی ریخته شد. چون کسانی که کنار می‌کشند انگیزه‌ای برای کشاندن نیروهای خود میدان رقابت و به نفع نامزد ائتلافی ندارند و الزاما بدنه رای آنها هم رغبتی به حمایت از فرد دیگر نخواهد داشت. این یک اصل انتخاباتی است که ریشه در جامعه شناسی انتخاباتی مردم ایران در دهه‌های گذشته دارد.عضو هیات موسس جبهه سوم اظهار کرد: واقعیت این است که هم افزایی توده‌های اصولگرا کم است و آنها هم از بزرگان اصولگرا حرف شنوی ندارند در حالی که توده‌های رای اصلاح طلبان از بزرگان خود حرف‌شنوی و هم افزایی دارند؛ بنابراین، بررسی‌های ما نشان می‌دهد که بدنه رای اصلاح‌طلبان پشت سر نامزد اجماعی قرار خواهند گرفت.خورشیدی افزود: پیش‌بینی غلطی که در اردوگاه اصولگرایی رایج شده، این است که آنها فکر می‌کنند اصلاح طلبان در این دوره جدی نیستند. در حالی که من برعکس فکر می‌کنم. دلیلم این است که آنها خیلی زودتر از اصولگرایان تشکل و نهاد اجماع ساز خود را سامان دادند. اینکه اصلاح طلبان فردی مانند بهزاد نبوی را رییس جبهه انتخاباتی خود کردند، بسیار پرمعناست.وی، بهزاد نبوی را استاد تبلیغات و سیاست توصیف کرد و گفت: من عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی بودم و او را از قبل از انقلاب به خوبی می‌شناسم. نبوی استاد همه اصلاح‌طلبان است و در جنگ روانی و تبلیغاتی، سید مصطفی تاج‌زاده و دیگر اصلاح‌طلبان شاگرد او هم نمی‌شوند.با این اوصاف اصلاح‌طلبان هم دنبال نامزد نیابتی نخواهند رفت و با گارد ضعیف وارد میدان رقابت نخواهند شد.

بایدن عصاره اوباما و ترامپ است!

حمید ابوطالبی مشاور اسبق سیاسی رئیس جمهور کشورمان در توئیتی در تحلیل رویکرد دولت بایدن را ترکیبی از سیاست های اوباما و ترامپ دانست.به گزارش خبرآنلاین، ابوطالبی نوشت: تا کنون سخنان بایدن، بلینکن، و شرمن نشان داده است که سیاست خارجی دولت تازه آمریکا، با ارائه طرحی ترکیبی برای فائق آمدن بر بحران ها و شکاف های عمیق داخلی، جایی در میانه‌ی سیاست خارجی دولت‌ های اوباما و ترامپ ایستاده است.وی ادامه داد: درصورت‌بندی تازه، منافع ملی آمریکا و روابط‌ دوجانبه، برچندجانبه گراییِ سنت مآبانه‌ی دموکرات ها کاملا غلبه یافته است؛ به نحوی که چندجانبه گرایی، زمانی برای آمریکا مفید خواهد بود که صرفا در خدمت منافع آن کشور (America First) باشد.ابوطالبی تصریح کرد: در خاورمیانه تغییرات ژئوپلتیک رخ داده است،تحولی‌ که دستاورد اصلی ترامپ بوده و سیاست آمریکا باید وفق این تغییرات باشد؛ اصلی‌ترین تحول ژئوپلتیک،ایجاد رابطه میان اسرائیل با امارات، عمان، بحرین و به زودی عربستان و قطر و در آخر با کویت است؛ عراق نیز خود را با شرایط تازه منطبق خواهد کرد.وی افزود: سوریه ارزش سیاسی ـ منطقه‌ای و حتّی اولویت بشردوستانه خود را از دست داده و تداوم وضعیت فعلی تا چهارسال آینده کاملا مطلوب است.

وی اضافه کرد: حل مشکل یمن، هدیه‌ای است به جناح سنّتی و محافظه‌کار عربستان، و عاملی برای تضعیف کامل جناح تحول‌خواهِ بن‌سلمان و ‌حذف تدریجی‌ او از صحنه با گزارش خاشقجی.

مشاور سابق رئیس جمهور تصریح کرد: برنامه هسته‌ای ایران کش‌سانی سیاسیِ خود را وانهاده، و برجام اینک به تابعی از تغییرات ژئوپلتیک تبدیل شده است، نه یک پیمان و یا قرارداد و یا حتی تفاهم‌ِ شرافتمندانه (G.A)؛ تحریم‌ها و فشار حداکثری نیز به تحول ژئوپلتیک سرعت بخشیده است، لذا باید قاطعانه بر آن ایستاد و منعطفانه با آن بازی نمود. وی خاطرنشان کرد: تداومِ تغییرات ژئوپلتیک، نقش‌آفرینی بازیگران جدید در منطقه و صورت‌بندی سیاست‌های جمعیِ تازه اجازه خواهد داد تا آمریکا به شرق و مقابله‌ همه‌ جانبه با چین ‌و محدود کردن روسیه روی آورد. وی در پایان تاکید کرد: لذا همان گونه که قبلا نوشته‌ام، ایران باید: سیاست و روابط‌خارجی را از مناسبات جناحی ‌و رویکردهای غیرتخصصی خارج سازد؛ به‌ تحولات ژئوپلتیک فکر کند؛ سیاست ‌اجماعی‌ جدیدی دراندازد؛ ثبات استراتژیک را اصل بداند؛ با تجمیع توانایی ها، مذاکره مستقیم ‌و جامع را برای حلّ مشکلات ایران و آمریکا برگزیند.

فاطمه هاشمی: کاندیداتوری محسن جدی نیست

فاطمه هاشمی رفسنجانی از اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و فعال سیاسی درباره کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1400 توضیح داد: «محسن برنامه‌ای جهت نامزدی در انتخابات ندارد و این موضوع فعلاً برای او جدی نیست.» فاطمه هاشمی به سیاست‌های حزب اعتدال و توسعه در ماه‎‌های منتهی به انتخابات اشاره کرد و افزود: «حزب اعتدال و توسعه حتماً در انتخابات شرکت می‌کند، اما در حال حاضر وارد تصمیم‌گیری و مرحله اجرای برنامه‌ها نشده است.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۴
در انتظار بررسی: ۱۰
انتشار یافته: ۴۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
یعنی اعتقاددارید احمدی نژادشبیه بنی صدربوده ؟؟؟ پس آفرین به بصیرت و هوشیاری شما و همفکرانتون ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
احمدی نژاد بشرط عبور از فیلتر می آید اما به نفع کاندید اصلی کنار می کشد و آراء طرفدارانش را در سبد او خواهد ریخت . فریب نمایش هایش را نمی خوریم

لاریجانی مهره سوخته و تکراری مهندس غرضی است . هیچ شانسی ندارد.

اصلاحطلبان سنگین ترین شکست تاریخ را خواهند خورد و از صحنه سیاست محو خواهند شد

دکتر سعید محمد بخت و شانس اول انتخابات است و به خاطر همین قالیباف و محمود و رییسی کنار خواهند کشید

با همه این موارد انتخابات بسیار کمرنگی خواهیم داشت. مردم خسته و درمانده اند . حوصله و تحمل آنها تمام شده و بجز اقلیت طرفدار نظامیان ، اکثریت ترجیح میدهند خاموش باشند و با تحریم انتخابات سیاستمداران را تنبیه کنند اگرچه این موضوع در نهایت به نفع کاندید اصلی تمام خواهد شد و او با کمترین مشارکت پیروز خواهد شد !!!!!!!!!

رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
کسانی که اینروزها صف های خرید مایحتاج اولیه زندگی را در سطح شهر می بینند به چه چیزی برای رای دادن خوشبین باشند ؟

این چه بساطی است دولت بر مردم تحمیل کرده است ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
محمود قبل از آمدنش تکلیف اینها را معلوم و مشخص کند :

دکل نفتی چه شد ؟
بذرپاش چگونه به اینجا رسیده ؟
بابک زنجانی در زمان او چه نقشی در دولت داشت ؟
خس و خاشاک ها چه کسانی بودند ؟
دلارهای نفتی هر بشکه ۱۰۰ دلار کجا هزینه شدند ؟
سرمایه گذاری های کورکورانه در ونزوئلا ، سوریه ، روسیه سفید ، عراق و ...... که هیچکدامشان بازدهی نداشته برای چه بود ؟
...
...
..

چرا دوباره هاله نور را ندید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
امامان جمعه چرا هیچ افاضاتی در مورد گرانی های ویران کننده اینروزها نمی کنند ؟؟
مسائل پزشکی در حیطه کاری امامان جمعه نیست .
شأن و منزلت خود را حفظ کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
آقای علم الهدی

بیش از اندازه وارد جزییات نشید

مردم اگر یک ششم درآمد شما را داشتند به این نصیحت جنابعالی نیاز نداشتند
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
سوال من این است که جناب علم الهدی چند فرزند دارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
هیچ فرقی بین محمود و بقیه نیست
هیچ فرقی بین اصلاحطلب و اصولگرا نیست

چهل سال است هردوجناح را دیده ایم.

رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
اون پزشکی هایی که با دیدن بیمار زن دچار فساد میشن، همان هایی هستند که با پارتی بازی و ،... وارد پزشکی میشن.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
تابناک بجای این همه اخبار که بیشتر به شایعات روزمره شبیه است ،درموردمعیشت مردم که هرروز با انواع ترفندهای دلال مآبانه وکم کاری مسولین نظارتی سختر می شود ،وهرروز گوشت و شیر ومیوه وحبوبات وسایر اقلام ضروری مورد نیاز قشر عادی جامعه گرانتر می شود افشاگری وقلم فرسایی کنید واینقدر درمورد انتخاباتی که مردم اشتیاقی به شرکت دران ندارند ،افاضات اضافی نفرمایید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
توصیه پدر همسایه عموی فلانی به سیاستمداران
شما هم بی کارید ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
جالبه که امام جمعه مشهد و اصفهان یهو و همزمان و دریک روز از فحشا در مسایل شخصی خانواده و درمان و پزشکی صحبت میکنند.
شهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
شما فساد اقتصادی و بی عدالتی رو درمان کن باقی رو مردم بهتر بلد هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
کجای کاری الان خانم محترم نامحرم را بازویش را بالا می زنند تا همه ببینند که واکسن کرونا می زند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
کوشکی: اصلاح‌طلبان روی لاریجانی تفاهم کرده‌اند) اقای کوشکی چطور به شما دکترا دادند ؟!!! که این حقه های قدیمی را برای از سر راه برداشتن رقبایتان استفاده می کنید برای از میان بردن ارا ثابت اصولگرایانی که به لاریجانی قصد رای دادن دارند او را به اصلاح طلبان میچسبانید ؟!! حالا هر چه میخواهند اصلاح طلبا و لاریجانی منکر شوند یا اصلا جایی شنیده شده که لاریجانی قصد کاندیدا شدن داره ؟!!
قارنعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
احمدی نژاد خودش جزء جایی به حساب نمی آید بعد متعاقب آن دامادش که هیچ سپس پدر دامادش که باید برود دوغش را بنوشد تابناک دنبال سوژه خوب باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
علم االهدی هنوز تفاوت سقط جنین را با پیشگیری نفهمیده بعد بقیه را سفیه می داند!!! ایات قران مربوط به سقط جنین و بسته شدن نطفه است در پیشگیری اصلا نطفه ای بسته نمی شود و جنینی وجود ندارد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
امام جمعه ی یزدهم امروز گفت خوبه مث روز زن وزوزپدر روز وفات حضرت خدیجه هم بگیم روز مادر بزرگ وروز وفات ابوطالب هم بگیم روز پدربزرگ.
فرامرز
|
Germany
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
در اسلام اسب سواری زنان رایج بوده و هست، پس دوچرخه سواری هم مجاز است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
تنها راه نجاتتون از دست احمدی نژاد ردصلاحیتشه راه دیگه ای نمونده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
خوبه بعضی اقایون موقع حرف زدن اول کمی مزه مزه کنند بعد نطق کنند ................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
خدا رحمت کند مرحوم آیت الله طاهری امام جمعه فقید اصفهان بزرگ را
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
دوباره نزدیک انتخابات شد اظهارنظرهای جنجالی در مورد زنان شروع شد .دست از سر زنها بردارین .هر کاری کنین رای نمیدیم چون رایمون بی ارزش شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۵
چه علاقه ای به این کلمه فحشا و مشتقاتش وجود داره
محمد یوسفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
با سلام
از امام جمعه محترم اصفهان سوال بفرمایید نظرتان راجع به راهپیمائیهای عظیم ملت ایران که زن و مرد دوشادوش یکدیگر و در کنار یکدیگر شرکت می کنند چیست؟ آیا باید جداگانه برگزار شود یا تعطیل شود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
اگر اینترنت شبانه را قطع کنید دانشجویان ودانش آموزان تا صبح پای تلویزیون بیدار بوده وبرنامه های جذاب صدا وسیما را تماشا خواهند کرد.
راه حل اینست که مثل پادگان در ساعت معینی شیپور خاموشی زده شود و همه اعم از محصل وغیر محصل مجبور شوند بخوابند و صبح در سر ساعت معین شیپور بیدار باش زده شود که کسی خواب نماند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
حضراتی که دین را ابزار کسب مقام و منصب و ثروت نموده اند بدانند عامل اصلی فحشا و منکر فقر است و بی عدالتی ،؟ بهتر است چشم باز کنند و گذشته را چراغ راه آینده بدانند ، ؟،،،
ناشناس
|
Spain
|
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
مردم دیگر گول این شعبده بازی های انتخاباتی رو نخواهند خورد
رای بی رای
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
آقای رئیسی که از اول معلوم بود کاندیدا نمیشود چون درایران اختیارات رییس قوه قضائیه بسیاربیشتر ازمقامی است که رییس جمهورنامیده میشود درمورد قالیباف هم ظاهرا اختلافاتی بروز کرد وحالا پسرهاشم خان مطرح شده.
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
برگزاری اتنخابات ریاست جمهوری دههامیلیاردتومان هزینه دارد پس چه بهتر شورای نگهبان فردی راکه اجماع وبه تایید خواهدرسید حالا قالیباف یا لاریجانی یا هرکس دیگررا به عنوان رییس جمهور معرفی کند وهزینه انتخابات صرف امورخیریه شود.به خصوص که دیگر باتوجه به تصمیم حذف به اصطلاح اصلاح طلبان که دیگرقرارنیست حتی درسمت تدارکاتی هم باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
پدر داماد احمدی نژاد شکر خوردند بهمراه تابناک عزیز
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
کاش یک نفر به امام جمعه محترم اصفهان یاد آوری کندکه ایندستور ایشان در صورتی قابل اجراست که در هر مطب ودر مانگاهی برای هر نوع بیماری هم زمان دو پزشک زن ومرد حضور داشته باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
امامان جمعه متاسفانه هیچ حرفی از مشکلات متعدد اقتصادی مردم نمیزنند
و فقط رعایت حجاب بیشتر و عدم دوچرخه سواری زنان و فرزند آوری بیشتر
و رعایت ویزیت پزشکان زن از زنان
و مشابه اینها فقط برایشان در اولویت هستند!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
از اول هم چندصدایی برای شما یک فرصت بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
علم الهدی در خطبه اول نماز جمعه مشهد گفت: از موارد مرتبط با تقوای عملی در کانون زندگی و خانواده، فرزندآوری است و پیشگیری و جلوگیری از فرزندآوری طبق برداشت از قرآن عملی سفیهانه است چرا که زوجین قدرت تصمیم گیری ندارند. وی افزود: با توجه به آیات قرآن پیشگیری از فرزندآوری، قتل اولاد محسوب می‌شود و یکی از موارد فحشا است.

اشتباه ترین چیزی که می تواند برای تشویق مردم بیان کرد همین است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
پدر داماد آقای احمدی نژاد کجای سیاست این مملکت نشسته اند که شما باید خبر مربوط به ایشان را شما تیتر کنید؟؟؟؟؟؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
اصلاح طلب، اصولگرا، سازندگی، چپ، راست و .... اگر تا کنون برای رفاه مردم و آبادانی کشور کاری کرده اند بگویند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
همان آقای ظریف کاندیدای اصلاح طلبان باشدکه بهتراست.البته افراددیگری هم هستنداگرقرار است یک اقتصادان بیاید آقای فرشادمومنی وبرای کاندیدای نظامی آقای رضایی بهترینند.
عبدالهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
هشدار پدر داماد احمدی نژاد به اصولگرایان.
تیتر (عنوان) انتخاب شده بسیار زشت و با ارزشهای اسلامیدر تضاد است. گویا افرادی با تمسک به هر بهانه ای اصرار دارند پای احمدی نژاد را به میان بکشند.
شاپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
یک سوال : از چه زمانی یک اصول گرا، اصلاح طلب شده است؟
احد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
سلام
من پسرخاله همسایه برادر داماد دوم خواهر احمدی نژاد هستم می خواستم بگم انتخابات 1400 راس موعد مقرر انجام میشه لطفا این را تیتر خبری کنید
ناشناس
|
-
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
آقای سید حسن خمینی چرا وقتی 7سال مجلس و قضاییه لاریجانیها و دولت روحانی یکدست بودند اعتراض نکردی؟
مهم استفاده از فرصت است که نکردند
خویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
شما را به خدا کسی نیست به این اقایان ائمه جمعه تذکری بدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
امام جمه محترم اصفهان دمتون گرم
واقعا من زجر میکشم میرم پیش یک خانوم دکتر,لطف کنید پیگیر باشید تا این مشکل بزرگ جامعه حل بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۶
یک کلمه هم از پدر داماد بشنوید
واقعا چقدر بدبخت شدیم
که سیاست و زندگی و سرنوشت کشور و مردم ما
باید دست خانواده احمدی نژاد و علم الهدی و و و باشد
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
گروه های شغلی ماه رمضان غنی سازی اورانیوم سردار حجازی دعای روز دهم رمضان رستم قاسمی