بازدید 32024
دو هزار و سیصد و سی و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: جزئیات طرح «اقدام متقابل علیه عامل اصلی ترور سردار سلیمانی» / حال آیت الله مصباح وخیم شد و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۲۵۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷ 31 December 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

ارسال عکس با اسب سریع تر از اینترنت

این خبر به معنای پیروزی یک روش قدیمی بر روشی مدرن محسوب می‌شود که در آلمان رخ داد. «کلاوس پیتر کاپست» عکاسی که از سرعت اینترنت در منطقه روستایی Sauerland در غرب آلمان ناراضی بود، از طریق اسب عکسها را فرستاد و زودتر هم در مقایسه با اینترنت به مقصد رسید. بارها وی تلاش کرده بود تا با اینترنت 1.5 مگابیت بر ثانیه‌ای عکس ها را برای مشتریان ارسال کند که موفق نشد. وی نزد مجله محلی از سرعت اینترنت شکایت کرده و سردبیر به شوخی به وی گفته بود از اسب استفاده کند و وی نیز ناگهان از این روش استفاده کرده و موفق شد تا بر روش مدرن و از طریق اینترنت غلبه کند.

افزایش هزینه‌های بانکی در غیاب FATF

رئیس انجمن صنایع خوراک دام و طیور معتقد است: ️به‌ دلیل عدم‌ تایید لوایح FATF، در بحث نقل‌وانتقال پول با مشکلاتی مواجه هستیم و در نتیجه قیمت تمام شده کالای وارداتی افزایش معناداری داشته‌ است. طبیعتا اگر کشور می‌خواهد هزینه تمام شده کالاهای وارداتی و بالطبع قیمت تمام شده محصولات تولیدی‌اش را کاهش دهد، یکی از اقدامات تایید لوایح FATF است./ایبنا

بازگشت قیمت به سایت‌ها در انتظار دستور قضایی

رضا الفت نسب، عضو هیhت مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی گفت: با توجه به اینکه ثبت قیمت در سایت‌های فروش اینترنتی با دستور قضایی ممنوع شده، باید از همان طریق هم ممنوعیت آن برطرف شود، اما هنوز چیزی در این زمینه ابلاغ نشده است./ایسنا

ظریف: اطلاعات به دست آمده، حاکی از توطئه‌ای برای جنگ است

وزیر امور خارجه: به جای مبارزه با کرونا در آمریکا، ترامپ و همپالگی‌هایش میلیاردها دلار برای ارسال بمب افکن‌های B52 و ناوگروه به منطقه ما به یاد می‌دهند. اطلاعات به دست آمده از عراق، حاکی از توطئه‌ای برای ساخته و پرداخته کردن بهانه‌ای برای جنگ است. ایران به دنبال جنگ نیست؛ اما آشکارا و مستقیم از مردم، امنیت و منافع حیاتی خود دفاع خواهد کرد.

قیمت یک دانه موز به ۷ هزار تومان رسید!

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه می‌گوید: فروشندگان در میدان مرکزی میوه‌تره‌بار حتی به ما هم پاسخگو نیستند. صنف ما هم به نوعی خریدار است و بابت گرانی موز واقعا ضرر کرده است. علت، کمبود عرضه است. موز به کیلویی ۴۵ هزار تومان رسیده است. مشاهدات میدانی نشان می‌دهد به سبب جهش قیمتی موز از میزان خرید مصرف‌کنندگان به شدت کاسته شده است. یکی از میوه‌فروش‌های خیابان کارگر شمالی که موز را کیلویی ۴۲ هزار تومان می‌فروشد، می‌گوید: «در میدان تره‌بار موز را از کیلویی ۳۵ هزار تومان به بالا نرخ‌گذاری کردند.» او در پاسخ به دلیل افزایش قیمت موز می‌گوید: «دلیل نمی‌خواهد»! همه‌چی گران می‌شود، موز هم همین‌ طور. قبلا دلار بالا می‌رفت، می‌انداختند گردن دلار. الان می‌گویند جنس نیست.» /دنیای اقتصاد

مسیح مهاجری: آقای مجلس! آقای صداوسیما! باور کنید قیامتی هم هست

مسیح مهاجری در روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: این هنر نیست که آدم‌ها را با استفاده از امکانات رسانه ملی که متعلق به ملت است، آماج حملات بی‌انصافانه و خلاف اخلاق قرار دهیم و حتی درباره افراد شریف و خدمتگزار تا انگ و برچسب وابستگی به بیگانگان زدن و جاسوسی برای اجانب پیش برویم؛ با این هدف که خود را حق به جانب و راه خود را صراط مستقیم جلوه دهیم. صراط مستقیم آن است که پیامبر رفت و حتی با مشرکان مکه که آن همه به آن حضرت جفا کرده بودند، با رأفت و رحمت برخورد کرد. اگر پیرو پیامبر رحمت هستیم، باید با کسانی که به این انقلاب و این نظام و این کشور خدمت کرده‌اند ولی به هر دلیل با آنها اختلاف‌نظر داریم و بعضی اقداماتشان را نمی‌پسندیم، به شیوه‌ پیامبر رفتار کنیم. از آنها در هر فرصتی انتقاد کنیم و ایرادهایمان به آنها را بگوییم و هر قدر مایل هستیم درباره آنها روشنگری کنیم؛ اما در حق آنها بی‌انصافی و بداخلاقی نکنیم.حتی حق آنهاست که در رسانه ملی به آنها فرصت دفاع از خودشان را هم بدهیم. سایر تریبون‌ها هم همینطور است. امام خمینی می‌فرمودند در مجلس اگر علیه کسی صحبتی شد، باید به او فرصت بدهند از خودش دفاع کند. ببینید بعضی از نمایندگان از بلندگوی مجلس چگونه بی‌انصافانه و با بداخلاقی تمام هرچه بخواهند علیه این و آن می‌گویند!باور کنیم قیامتی هست. باور کنیم که «فَمَنْ یَعْمَلْ مِثْقالَ ذَرَّةٍ خَیْراً یَرَهُ وَ مَنْ یَعْمَلْ مِثْقالَ ذَرَّةٍ شَراً یَرَهُ». کسانی که این وعده قرآنی را باور دارند، از جاده انصاف و اخلاق منحرف نمی‌شوند.

آیا شکاف بین اصولگرایان فقط به خاطر احمدی نژاد بود؟

احمد کریمی‌اصفهانی، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری، مدعی شده که بعد از مسئله احمدی‌نژاد، شکافی بین اصولگرایان ایجاد شده که تا امروز ادامه دارد و همین باعث شده وحدت ۳۰‌ساله اصولگرایی با محوریت جامعتین مخدوش شود؛ اگرچه او فراموش کرده به نقش شورای هماهنگی نیرو‌های انقلاب در کنار زدن جامعتین اشاره کند؛ شورایی که سال ۸۴ و پیش از روی‌کارآمدن احمدی‌نژاد با محوریت ناطق‌نوری تشکیل شد، اما به شکست انجامید. یکی از دلایل شکاف بین اصولگرایان همین بود که ناطق سعی کرد نقشی را که تا پیش از آن بر عهده جامعتین بود، شخصا بر عهده بگیرد. او بعد از ناکامی ۷۶، عهد کرده بود که به پشت صحنه سیاست اصولگرایی برود و نقش راهبری و انتقال تجربه را ایفا کند. یکی از دلایل اختلاف بین او و جامعتین که چهار سال بعد به قهرش از این نهاد روحانی منجر شد، فراتر از اختلاف‌های او با احمدی‌نژاد، همین مساله شورای هماهنگی نیرو‌های انقلاب بود. جامعه روحانیت مبارز معتقد بود نقش سنتی این نهاد در وحدت‌بخشی و محوریت انتخابات باید حفظ شود و ناطق نمی‌تواند به‌ عنوان یک عضو این جامعه رأسا اقدام کند.

قالیباف: سوء مدیریت یعنی بد خرج کردن

رئیس‌ مجلس نحوه هزینه‌کرد برخی اعتبارات را مورد انتقاد قرار داد و تصریح کرد: سوء مدیریت یعنی بد خرج کردن. محمدباقر قالیباف، رئیس‌ مجلس در یادداشتی در صفحه اینستاگرامی خود، نحوه هزینه‌کرد برخی اعتبارات را مورد انتقاد قرار داد.رئیس مجلس نوشت: سوء مدیریت یعنی بد خرج کردن؛ در برهه‌ای ۱۰ میلیارد دلار با موافقت رهبر انقلاب برای حوزه کشاورزی امنیت غذایی تخصیص یافت؛ امّا می‌توان مشاهده کرد اعتبار هزینه شده، امّا بد خرج شده است. درواقع هم وقت و پولمان را تلف کردیم و هم پروژه‌ها بد اجرا شده است.

ظریف: بیایید شروعی تازه را آرزو کنیم

وزیر خارجه ایران در آستانه سال نو میلادی ابراز امیدواری کرد که سال ۲۰۲۱ سالی پر از صلح و سلامتی و پایان تضعیف چندجانبه‌گرایی باشد.«محمدجواد ظریف» در توییتی در آستانه سال نوی میلادی ابراز امیدواری کرد سال ۲۰۲۱، پایانی بر تضعیف چندجانبه‌گرایی باشد. وزیر خارجه ایران در این خصوص نوشت: همانطور که سالی همراه با درد را به پایان می‌رسانیم، بیایید امیدوار به شروع‌های جدید در سال پیش‌ روی و پایان دوره دیوانه‌وار تحقیر قانون و چندجانبه‌گرایی باشیم؛ چهار سالی (دوره ترامپ) که باعث این همه خونریزی، وحشت و بی‌رحمی شد. وی در پایان عنوان کرد: بیایید به یکدیگر بپیوندیم تا سال ۲۰۲۱ را سالی پر از صلح، سلامتی و شادی کنیم.

حال آیت الله مصباح وخیم شد

پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مصباح یزدی دقایقی پیش اعلام کرد: در خلال روند درمانی آیت الله مصباح یزدی، حال ایشان رو به وخامت گذاشته است.در این اطلاعیه از تمامی مومنان خواسته شده با تضرع به درگاه خداوند متعال و توسل به اهل بیت (ع)، خصوصا حضرت بقیة الله الاعظم (عج) برای شفای عاجل و کامل ایشان دعا بفرمایید. دفتر آیت الله مصباح یزدی یازدهم آذرماه گذشته با صدور اطلاعیه‌ای از ضعف مفرط جسمانی آیت الله مصباح یزدی به دلیل ادامه و تشدید بیماری گوارشی و ادامه درمان زیر نظر تیم پزشکی در منزل خبر داده بود. رییس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، از چند روز پیش در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده است.

ادعای عجیب یک نماینده مجلس علیه روحانی

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به صحبت‌های برخی از مسئولین درباره FATF، اظهار کرد: متاسفانه شخص آقای روحانی دقتی در انتخاب اطرافیان خود در دولت ندارد. در نتیجه همیشه لانه بسیار بزرگ نفوذی‌ها و جاسوسان در اطراف آقای روحانی از ابتدای انقلاب تاکنون لانه و جا خوش کرده اند. وی ادامه داد: در زمان شورای عالی امنیت ملی هم که آقای روحانی حضور داشتند اگر نگاه شود متوجه حضور جاسوسان در اطراف ایشان می‌شدیم که تاکنون نیز ادامه دار است.نماینده مردم نجف آباد در مجلس با بیان اینکه عمد یا غیر عمد بودن چنین اتفاقاتی مشخص نیست و دستگاه‌های امنیتی باید این موضوع را پیگیری کنند، گفت: متاسفانه در کشور تعداد جاسوسان و نفوذی‌ها بسیار است.ابوترابی تصریح کرد: دشمن در بحث تحریم‌ها یک حلقه مفقوده در داخل دارد که می‌خواهد از طریق FATF به آن دست پیدا کند. از این روی، می‌خواهد بداند که مراودات مالی در داخل کشور چگونه در حال برقراری است تا بتواند آن را تحت نظر داشته باشد و همچنین بداند که نقاط ضعف کشور در کجاست. وی افزود: افراد نفوذی و برخی افراد در داخل عمد یا غیر عمد در داخل کشور به دنبال آن هستند که این حلقه مفقودی دشمن را در داخل به سرانجام برساند، ولی آن چیزی که مشخص است دانسته برخی‌ها در این دولت به دنبال این اقدام هستند.

آشنا: ازسخنرانی های شورآفرین انتخاباتى خبری نیست

مشاور رییس جمهور نوشت: از سخنرانی های شورآفرین خبری نیست و فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و رأی دهی الکترونیک اولویت می یابد.حسام الدین آشنا، مشاور رییس جمهور، در توییتى نوشت: برگزاری انتخابات در فضای کرونایی یا غیر کرونایی! رقابت انتخاباتی در عصر کرونا برای سیاست گذاران، برگزار کنندگان، رسانه‌ها، احزاب و رأی دهندگان جنبه‌های بدیع و ناشناخته‌ای دارد. از سخنرانی های شورآفرین خبری نیست و فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و رأی دهی الکترونیک اولویت می یابد.

انتقال خودروی سردار سلیمانی به محل شهادتش

رسانه‌های عراقی از انتقال خودروهای شهدای مقاومت به محل شهادت آن‌ها در نزدیکی فرودگاه بغداد خبر دادند.اولین فاز از ساخت یادمان شهدای مقاومت با انتقال خودروهای شهید «قاسم سلیمانی» و «ابو مهدی المهندس» به نزدیکی فرودگاه بغداد و محل شهادت آن‌ها آغاز شد. منابع و رسانه‌های عراقی پنجشنبه گزارش دادند که باقی مانده این خودروها امروز به بلوار شهید ابومهدی المهندس که اخیرا به این نام تغییر یافته، منتقل شده است.ایجاد یادمان شهدای مقاومت (قادة النصر) چند مرحله و فاز دارد که قرار است اولین فاز آن، شنبه شب در شب شهادت (۱۳ دی) با حضور شهروندان عراقی و مقامات این کشور افتتاح شود.

جزئیات طرح «اقدام متقابل علیه عامل اصلی ترور سردار سلیمانی»

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، جزئیات طرح «اقدام متقابل علیه آمریکا عامل اصلی ترور شهید سلیمانی» را تشریح کرد. فداحسین مالکی، با اشاره به اعلام وصول طرح اقدام متقابل علیه آمریکا در سالگرد ‌شهادت سردار سلیمانی، گفت: مجلس یازدهم در راستای مطالبه بر زمین‌ مانده رهبر انقلاب مبنی بر مقابله مجلس با خباثت‌های آمریکا، در سالگرد سردار سلیمانی و چهلم شهید فخری‌زاده، از طرح انقلابی در قالب «طرح اقدام متقابل علیه آمریکا عامل اصلی ترور شهید سلیمانی» رونمایی کرد. وی با اشاره به مفاد این طرح، اظهار داشت: ضرورت پاسخ به شرارت‌های تروریست‌های آمریکایی در کشور میزبان، ممنوعیت مذاکره بر سر توان تسلیحاتی، شکست حصر غزه و یمن، ممنوعیت واردات کالا و خدمات از آمریکا، ممنوعیت مذاکره با آمریکا تا پیش از عذرخواهی بابت خروج از برجام و محکوم کردن ترور شهید سلیمانی، از جمله مفاد این طرح است. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس متذکر شد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی نوروزی خود در آغاز سال ۹۸ با اشاره به مشارکت فعال مجلس آمریکا در فشار خصمانه به جمهوری اسلامی، از کم‌کاری مجلس ایران در این زمینه گله نمودند و فرمودند، «کنگره آمریکا -این آمار جالبی است- در سال‌های ۹۶ و ۹۷، ۲۲۶ طرح و لایحه علیه جمهوری اسلامی، یا تصویب یا ارائه کرده! ۲۲۶ طرحِ ضدیت و خباثت علیه جمهوری اسلامی؛ شرارت است دیگر. حالا البتّه اینجا من یک گِله‌ای هم از مجلس خودمان بکنم: مجلس شورای اسلامی خودمان چند طرح و لایحه در مقابل خباثت‌های آمریکا ارائه کرده‌اند یا تصویب کرده‌اند؟!» مالکی تصریح کرد: با روی کار آمدن مجلس یازدهم که آیت‌الله خامنه‌ای آن را مجلسی قوی و انقلابی خواندند، امید و انتظار نخبگان کشور به جبران فروگذاری‌های گذشته در زمینه مقابله با شرارت‌ها و خباثت‌های دشمن افزایش یافته‌است.وی اظهار داشت: در این راستا، در ایام سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و چهلم شهید فخری‌زاده، مجلس انقلابی یازدهم، گام شایانی برای این منظور برداشت، طرح مهم «طرح اقدام متقابل علیه آمریکا عامل اصلی ترور شهید سلیمانی» در قالب سه بخش در دستور کار قرار داد، که عبارت است از: «اخراج تروریست‌های آمریکا از منطقه، حمایت از مقاومت، سیاست خارجی عزتمندانه.»

قانون‌ انتخابات ۱۴۰۰ تغییر می‌کند؟

محمدصالح جوكار رییس کمیسیون شوراها:می‌خواهیم طرح اصلاح قانون انتخابات به انتخابات ۱۴۰۰ برسد. دوتابعیتی‌ها نمی‌توانند کاندیدا شوند چراکه سوگند دروغ به قانون اساسی دو کشور خورده‌اند و این نقض قانون است.تنها امید ما این است که افراد شایسته،لایق و کارآمد که بتوانند این جایگاه و سمت را پاسداری کنند، ریاست جمهوری را به دست بگیرد و در ادامه راه از قداست این جایگاه نکاهند، در واقع به گونه ای باشد که وقتی شخصی در این جایگاه قرار می گیرد و این لباس را می پوشد وی به این جایگاه قداست دهد، نه اینکه جایگاه به وی وزن بدهد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۵
در انتظار بررسی: ۸
انتشار یافته: ۴۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
رئیس انجمن صنایع خوراک دام و طیور و مسئولینی که دارید همه چیز مملکت رو به FATF ربط میدید و از مسئولیت پذیری فرار میکنید! FATF هرگز تایید نخواهد شد.
برای توجیه عملکرد افتضاح خود دنبال توجیه دیگری بگردید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
یک قلم دو میلیارد دلار جو بابت طلب ایران از عراق از طریق این کشور با ۲۰ درصد هزینه بیشتر وارد شد چون فتف نبود یعنی ۴۰۰ ملیون دلار ناقابل از جیب ایران رفت
ناشناس
| Romania |
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
وارد سال 2021 شدیم و امثال تو هنوز در سال هاقبل زندگی می کنند.
ناشناس
| Canada |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
داداش من مرض داری که با کلمه FATF اینقدر حساسیتت بالا میره؟ ایشون داره در کار و پیشه و تخصص خودش استدلالی را پیش میکشه. شما مخالف هستی؟ خیلی عالی. چرا دلیل خودت را پیش نمیکشی و بجاش تهمت پراکنی میکنی؟ بله همه چیز مملکت معطل تصویب اف ای تی افه؟ صدات از جای گرم درمیاد فلاکت مردم را نمیبینی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
چه دقیق دو تکه میکنی مسئولین رو
اقا زرنگه همون که تایید نکنه مسئول خوراک دام و
.. هم خواهد بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
این حرف رو جدی میزنم
فایزر اگر اومد به ایران بگید هر کسی به این اعتماد داره بیاد بزنه؛ مسئولیتش با خودش.
بکوبید تو صورت اونایی که #واکسن_بخرید مدام میگن
ما راضی اونام راضی
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
فایزر هیچوقت به ایران نمیاد، چون فریزر منفی 70 درجه در ایران به اندازه کافی نداریم، بجای فایزر 20 دلاری، باید واکسن دانشگاه آکسفورد انگلیسی رو بیاریم که فقط 4 دلاره و مثل واکسن آنفلانزا کم خطره و برای نگهداریش فقط در یخچال کفایت میکنه، 4 دلار میشه 100 هزار تومان، پولی نیست برای حکومت ما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
به نظرم باید به دولتی ها و نیم لیبریتی ها و کسایی که سینه چاک دولت هستند و به مخالفین میگن دلواپس زوری از همین بزنن و واکسن ستاد اجرایی امام رو به مردم بزنن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
شما همون واکسن چینی بیار، البته اگه چین بهتون بفروشه
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
غیر این هم نخواهد شد. فایزرز را دولت سه برابر قیمت میفروشه به اونهاییکه دوست دارندو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
به آقای ابوترابی اکبر طبری را یاآوری کن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
دلیل اتهامات عجیبی که ابوترابی به روحانی میزنه اینه که یه عده تو مملکت مصونیت پولادین دارن و هیچکی حرفشون نیست و این عین بی عدالتی در نظام اسلامیه
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
آآقای قالیباف شما همونی هستید که تو شهرداری بلد بودید خرج کنید و همونی هستید که کل پس انداز خانوادگیتون دو میلیون تومان بودش.
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
یکی به آقای قالیباف یاد بده که بد خرج کردن از بذل و بخشش کردن اموال مردم بهتره
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
از نظر روحی نیاز دارم یک چمدون 22 میلیون دلاری دریافت کنم. تابناک پول داری بهم هدیه بدی؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
چقدر کم توقعی یکی ۲۲ میلیارد دلار گرفته میگه کمه بازم بدید
ناشناس
| Germany |
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
راست می‌گه تابناک . بعد هم هی ازت تعریف و تمجید می‌کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
لطفا بلندگو بیارین تا در میکروفن فریاد برنم: رای بی رای
اینجوری شاید توی کله ی بعضی ها بره و دست از شامرتی بازی بردارن
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
اقایون داداشام عشق احمدی نژاد که رقیب بلامنازع هست
لاریجانی و قالیباف و همگی لطفا جهت جلوگیری از ابروریزی خودشون کاندید نشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
روحانی هر روز دنبال بهونه میگرده
یه روز از ذوق بایدن حل مشکلات رو به مذاکره گره میزنه
یه روز به پالرمو گره میزنه
یه روز منتقد دولت میشه دوست امریکا
جناب فعلا خودتون بیشتر از همه دوست امریکا شدین ، ایران از پروژه
جاده ابریشم که یک انقلاب در اقتصاد کشور ایجاد میکرد
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
باز هم با گرانی‌های بی حد وحصر بوی جنگ اومد که مردم به اوضاع فعلی راضی باشن!!!!!!!! چه سیاست زیبایی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
جناب مسیح مهاجری : روز قیامت جواب نوشته های ناحقت را پس خواهی داد 7 سال با دولت فخیمه تان هرکاری که میخواستید کردید و بسیاری ظلم ها به مردم را بی پاسخ گذاشتید حالا طلبکار شدید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
ترامپ از ترس مرگ شبها کابوس میبینه، او سعی میکنه خاورمیانه رو وارد جنگ کنه ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
جالبه تو اکثر بیمارستانها شیفت همکاران پرستار بخاطر نبود بیمار آف میشه و پرستاران نظام سلامت عملا با کمبود شیفت مواجه هستند دولت به فکر استخدام نیرو هست ؟! لطفا کمی با تامل عمل کنید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
جناب نوبخت با چه توجیهی به کارمندان ستادی بهداشت ک درمان دوباره افزایش ۵۰ درصدی تعلق گرفته ؟! چرا باید انها از مزایای سختی کار پرستاران استفاده کنند ، شما باید برای تمام کارمندان دولت این مزایای رو پرداخت کنید یا مصوبه رو اصلاح کنید ، واقعا ظلم در حق سایر کارمتدان دولت هست ، حالا بحث پرستاران جداست ولی کارمندی که داره تو ستاد دورکاری میکنه باید هم فوق العاده بگیره و هم اضافه کار نکرده ؟؟! ا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
پرستار هم الان که کرپنا هست فشار کاری روش هست بعدشرچی، مثل قبل مریض بمیره پرستار بلند نمیشه، من که هر چی پرستار دیدم در خال حرف زدن و خندیدن بودن و دعوا کردن با همراه مریض
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
جالبه حسن اقا بقال محله ما هم شده کارشناس fatf
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
اثرات حذف ارز از کالاها سال اینده خودش رو نشون خواهد داد، چنان تورمی در اقلام خوراکی شاهد خواهیم بود که حقوقها کفاف ۵ روز بیشتر نکنه ؟ همتی کشور رو سمت نابودی سوق داد ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
بد خرج کردن یعنی یک پل بزنی بگی 700 میلیارد خرج داره بعد 4500 میلیارد هزینه کنی
ابوالفضل پیرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
سلام آقای دکتر احمدی نژادحامی مظلومین ومحرومین کجا آقای علی کریمی کجا قبل قیاص نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
برخی تهمت جاسوس و نفوذی و این جور چیز ها می زنند تا سر فرصت کار هایشان را سر و صورت دهند. این ترفند ها قدیمی شده
ناشناس
|
Canada
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
میشه لطفاً از آقای نماینده بخوایین توضیح بده که FATF یعنی چی ؟
قول میدم خیلی از اونائی که مخالفت میکنن اصلا نمیدونن چی هست ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
خدایا مارو از شر این مجلس در امان دار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
فرصت سوزی نکنید روحانی برای ظریف برنامه مدون داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
مگه همین الان اقای روحانی سرکار نیست؟ یه سال وقت داره خب چرا اوضاع را درست نمیکنه؟ انتخابات بعدی هم مگه قراره اتفاق خاصی بیفته؟ یه نفر انتخاب میشه میاد میگه من اختیاراتی ندارم
بعدش هم کسی که رای میده را بهش میگن رای حرام دادی یا خودتان انتخاب کردید و..خب چرا ملت رای دهند که متهم به بی تدبیری شوند و متهم به دادن رای حرام گردند؟
رای دادن یعنی تایید وضعیت کنونی که وضعیت بسیار بدی است ایا با رای دادن باید اختلاس و فساد را تایید کرد؟ تایید فساد و اختلاس و..خودش گناه هست
یک سال دیگه این اقا رئیس جمهور هست خب درستش کنه دیگه
انتخابات هم باز بین دو جناح هست اگر اصلاح طلبها ببرند که خواهند گفت اختیار نداریم و خودتان رای دادید اصولگرایان هم خواهند گفت تقصیر ملت هست که رای حرام دادند
اگر اصولگراها هم ببرند خواهند گفت کسی که رای نداده حق اعتراض نداره و اصلاح طلبان هم خواهند گفت رای ندادید اینا اومدن دفعه بعد به ما رای دهید تا درستش کنیم خودشون هم رای بیاورند می گویند اختیاری نداریم
مشکل از مردم نیست ایراد از جای دیگری است
اقای عارف رو ملت رای بهش دادن رفت در مجلس ساکت نشست چرا؟ چون نمی خواست رد صلاحیتش کنه
خب این که دیگه انتخابات نیست!
یعنی همین انتخابات حداقلی که برگزار میشود هم کارایی ندارد
جواب نمیده این شیوه
ناشناس
|
Canada
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
درموردواکسن کرونای فایزربایونتک بایدعرض شودکه اولین واکسن موردتائیدسازمان دارووغذای امریکاو نیزاتحادیه اروپا و نیز سازمان جهانی بهداشت وهمچنین اولین واکسنی که درپیشرفته ترین کشورهای دنیا شروع به استفاده عملی شدو تنهاواکسنی است دردنیا که بازحمات وتحقیق و دانش دانشمندمسلمان همکیشمان اهل ترکیه که نامبرده بادعوت کشورمان سال گذشته برای شرکت درکنگره دانشمندان مسلمان دنیا به ایران داشت وموردتجلیل قرارگرفت وواکسن نتیجه تحقیقاتی آنها باهمت شرکت فایزربه تولیدانبوه رسیدوبدنیا معرفی شد البته این شرکت درآلمان واقع شده است وقتی صحبت ازعلم ودانش میشود همه یکی میشویم برای نجات بشریت چه‌میشدقدرخودمان رابدانیم واینهمه توی سروکله همدیگرنزنیم وباتحقیریکدیگر افتخارنکنیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
آقاي مسيح مهاجري شما و دولتتان چقدر به قيامت اعتقاد داريد؟
رضا صدر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
این مجلس به جز تهمت زدن به دیگران، تشنج آفرینی، سنگ انداختن جلوی پای دولت و ضربه به اقتصاد چیز دیگری بلد نیست؟ یه مقداری فیتیله را پایین بکشید، صبر مردم هم حدی دارد.
ابو جهاد
|
Sweden
|
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
دوست عزیز ناشناس از روسیه، فکر میکنم که تابناک از دستش در رفته که توضیحات تو را نشان داده، شانس داشته و برو حالش را ببر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
بعضی از نمایندگان با بداخلاقی تمام هرچه بخواهند علیه این و آن می‌گویند
مسیح مهاجری: آقای مجلس! آقای صداوسیما! باور کنید قیامتی هم هست
اهای مهاجری :ساعت خواب حال یاد قیامت افتادی .فراموش کردی باچه حرارت دولت قبل را که با تمام وجود در حال خدمت به نطام وملت بود را با تهمتها وتوهین ها مورد حمله قرار می دادی ان موقع قیامت نبود.حالا که چند روز است صدا وسیمابیدار شده یاد قیامت افتادی....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
دولت احمدنژاد اهل خدمت بود ؟خخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
رای دهی الکترونیک خیلی عالی است
دیگر بهتر ازاین نمی شود
بین نفرات انتخاب شده توسط شورای نگهبان فرد اصلح بیرون خواهد آمد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
بهترین رئیس جمهور ایران جناب آقای دکتر احمدی نژاد بودنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
اره استاد نابود کردن 800 میلیارد دلار استاد تهمت زنی استاد توهم هاله ای استاد باقی گذاشتن هزاران میلیارد تومان بدهی و خزانه خالی استاد باقی گذاشتن قطعنامه های ضد ایرانی استاد شمارش ارا استاد باقی گذاشتن طرحهای نیمه کاره
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
نه میجنگندونه مذاکره میکنند
فقط این وسط مامستاجرها داریم کارتن خواب میشویم
شکم سیرهای بی درد
اسلامي از نجف آباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
سلام سخنان نماينده درمورد رئيس جمهور حرفهاي پايداري هاست اگر مي توانستند كاري انجام دهند چرا در دور رياست جمهوري 9،10 انجام ندادند ورعايت ادب واخلاق فقط براي همسايه است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
اگه ما فقط بخوایم زندگی کنیم
مثل آدم مثل زمان قدیم
کاری هم به اصولگرا و اصلاح طلب نداشته باشیم
یه سقفی بالای سرمون باشه یه سفره ای هم کف اتاق و چهار تا دیوار که متکا بذاریم بهش تکیه بدیم و از دنیا و روزگار بگیم
کی باید ببینیم؟
خویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
اصولگرایان خودشان را تنها مالک کشور میدانند .صاحب قدرت مطلق هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۲
ولش کن بذار جنگ بشه
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
گروه های شغلی سایت غنی سازی نطنز ماه رمضان غنی سازی اورانیوم دعای روز ششم رمضان سردار حجازی