بازدید 42518
دو هزار و سیصد و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند سردار صنیع خانی: احمدی‌نژاد با حمایت سپاه رئیس جمهور شد / امیدواری معاون روحانی به اجرای بودجه از ابتدای سال ۱۴۰۰/ افشای ترور یک دانشمند هسته‌ای پس از ۱۴ سال و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۱۸۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰ 02 December 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

نقوی حسینی: من به عنوان مخالف برجام، معتقدم ایران اکنون بر جنازه ی برجام هم باید ایستادگی کند


نقوی حسینی، سخنگوی سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با اسپوتنیک ضمن تاکید بر اهمیت ادامه فعالیت ایران با آژانس درباره احتمال خروج ایران از NPT به تبع کاهش همکاری با آژانس اظهار داشت: من به عنوان یکی از مخالفان برجام، اکنون معتقدم که جمهوری اسلامی ایران نباید از برجام خارج شود، حتی اگر هر سه کشور اروپایی از برجام خارج شدند و جنازه ی برجام باقی ماند، باز هم ایران باید بر سر این جنازه ایستادگی کند، چون باید شرایط عرصه بین‌ المللی سنجیده شود. حال تصور کنید که به مرحله خروج از NPT برسیم، خروج از NPT به مفهوم تبدیل شدن ایران به کره شمالی است؛ آیا ایران با چنین ملت آزاده، نظامی قدرتمند و منابع سرشار زیر زمینی که باید مراودات جهانی را ادامه دهد و می‌خواهد نقش اول را در خاورمیانه ایفا کند، می‌خواهد رتبه اول در قدرت علمی منطقه و می‌خواهد قدرت نظامی اول منطقه باشد، می‌ تواند مشابه کره شمالی رفتار کند؟ قطعاً این موضوع یک پارادوکس خواهد بود. وی در ادامه تاکید کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران باید با دقت، آرامش و با استراتژی مشخص حرکت کند؛ نمی توان احساسی و با طرح‌ های تند و تحت تاثیر مسائل تنش زای منطقه قرار گرفتن، حرکت کرد؛ باید بسیار دقت کرد.

جلالی: تهران می داند که چه کسی در ترور فخری زاده دست دارد


کاظم جلالی، سفیر ایران در فدراسیون روسیه، در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روسیه ۲۴ گفت: تهران به خوبی می داند چه کسی عامل ترور محسن فخری زاده است. جلالی افزود: به طور کلی، این خبر جدیدی نیست که دشمنان ما از تروریسم علیه ایران استفاده می کنند. علاوه بر این، نمایندگان و مقامات دولتی و صدها غیرنظامی قربانی شدند، ما به خوبی می دانیم که چه کسی پشت صحنه همه اینهاست؛ از جمله چه دولت هایی. سفیر ایران در روسیه تصریح کرد: واضح است که این حمله با کمک سرویس های اطلاعاتی خارجی هماهنگی و انجام شده است. وی گفت: تاکنون شواهد مستقیم و غیر مستقیمی که در اختیار داریم نشان می دهد که مانند زمان های گذشته، اسرائیل پشت این حمله است.

شورای نگهبان طرح ضدبرجامی مجلس را تایید کرد


طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران با توجه به اصلاحات انجام شده، در جلسه امروز عصر شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و مغایر با موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد. عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در‌ این باره گفته است، اصلاحیه مجلس در خصوص ماده ششم طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت و اکنون مصوبه مجلس از نظر شورای نگهبان، فاقد مغایرت با شرع و قانون اساسی است. این قانون اکنون می‌تواند از سوی رئیس مجلس به رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شود.

محمد ملکی، اولین رییس دانشگاه تهران پس از انقلاب درگذشت


محمد ملکی، اولین رییس دانشگاه تهران پس از انقلاب، شامگاه یازدهم آذرماه درگذشت. لطف‌الله میثمی در کانال مجله‌ی چشم‌انداز ایران نوشت: انالله و انا الیه راجعون. با کمال تأسف مطلع شدم دکتر محمد ملکی، نخستین رئیس دانشگاه تهران پس از انقلاب، شامگاه یازدهم آذرماه به دیار حق شتافته است. پیکر زنده‌یاد به بهشت زهرا منتقل شده و بنا بر وصیت ایشان در قطعه چهاردهم بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد. این ضایعه را به خانواده و دوست‌داران ایشان تسلیت می‌گویم و از خداوند منان برای ایشان علو درجات خواستارم.

کنیست رژیم صهیونیستی منحل شد

نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی بعدازظهر امروز به انحلال کنیست این رژیم، رای دادند. در پی بروز اختلافات سیاسی میان احزاب سیاسی رژیم صهیونیستی، نمایندگان کنیست این رژیم امروز چهارشنبه رای به انحلال آن دادند.
انحلال کنیست با ۶۱ رای موافق در برابر ۵۴ ای مخالفت رخ داد. روز گذشته «بنی گانتز» رهبر ائتلاف آبی و سفید از انحلال کنیست حمایت کرده بود.با این تصمیم نمایندگان رژیم صهیونیستی، این رژیم باید بار دیگر خود را برای برگزاری انتخابات پارلمانی آماده کند.

انتقاد عضو هیات رئیسه از تعداد طرح‌های نمایندگان در مجلس

سید ناصر موسوی لارگانی در پایان جلسه علنی صبح امروز چهارشنبه هفت طرح نمایندگان را به شرح زیر و به صورت عادی اعلام وصول کرد:

۱- طرح اصلاح آیین نامه (افزودن یک تبصره به عنوان تبصره سه ماده یک)

۲- طرح تعیین تکلیف ناظرین کشاورزی بعد از مصوبه سال ۹۰ مجلس

۳- طرح اصلاح قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی

۴- طرح اصلاح ماده ۴۴ آیین نامه

۵- طرح اصلاح ماده ۱۳ قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف

۶- طرح اصلاح ماده ۴۱ آیین نامه

۷- طرح اصلاح موادی از قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

این عضو هیات رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: یکی از ایردات به مجلس گذشته این بود که در آن ۷۰۰ طرح اعلام وصول شد در این مجلس تا الان ۳۰۰ طرح اعلام وصول شده که این تنها برای شش ماه است و اگر همین روال ادامه یابد تا پایان دوره دو هزار طرح اعلام و صول می‌شود.

پیشنهاد عبدی به اصلاح‌طلبان: تعهد بدهید در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدا نمی دهید تا مجلس از سر برجام دست بردارد

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: انتخاب بایدن از نظر اصولگرایان تندرو غیرمنتظره بود و تقریبا همه محاسبات آنان را برای ۱۴۰۰ به‌ هم زد، زیرا با وجود ترامپ از یک‌سو تحریم‌ها ادامه می‌یافت و آنان مستمسکی برای حمله به دولت داشتند و از سوی دیگر چالش اصلی انتخابات بر محور برجام و بازگشت به آن شکل نمی‌گرفت، زیرا برجام عملا با خارج شدن امریکا، زمین‌گیر شده بود و با وجود ترامپ همچنان زمین‌گیر می‌ماند؛ بنابراین، در صورت انتخاب ترامپ، حتی اگر انتخاباتی رقابتی را در سال آینده شاهد می‌بودیم، مساله سیاست خارجی و برجام نمی‌توانست محور رقابت‌ها باشد. هر چند بعید است به مجلس اجازه داده شود که در این سطح از مسائل ورود موثر کند، در همین مدت نیز در موضوعات کم‌اهمیت‌تر چنین اجازه‌ای را نیافته‌اند، چه رسد به موضوعات مهم، ولی فراموش نکنیم که کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند، لذا پیشنهاد می‌شود که مطابق آن داستان مشهور درباره ادعای دو زن درباره مادری یک کودک عمل شود که حاکم، حکم به نصف کردن کودک می‌دهد و مادر واقعی از خیر ادعای خود می‌گذرد تا بلکه کودک زنده بماند. از این روی، پیشنهاد می‌شود که اصلاح‌طلبان و سایر نیروهای خیرخواه ملت و کشور صریحا اعلام کنند که هیچ ادعایی در جریان انتخابات۱۴۰۰ نخواهند داشت و راه را کامل برای این جریان بی‌مسئولیت و قدرت‌طلب باز می‌گذارند؛ مشروط بر اینکه از این اقدامات تخریبی دست بردارند و اجازه دهند برجام برگردد و اقتصاد و جامعه و مردم ایران نفسی تازه کنند و از این وضع موجود خلاص شوند.

افشای ترور یک دانشمند هسته ای پس از ۱۴ سال

‏‎مصطفی معین وزیر اسبق علوم افشا کرده که در آذر ۱۳۸۵ ترور دانشمندان هسته‌ای ایران توسط موساد با ترور دکتر ‎اردشیر حسن‌پور شروع شده، ولی مقامات وقت در دولت احمدی‌نژاد تصمیم گرفته‌اند این ترور را یک حادثه عادی جلوه دهند تا نهادهای اطلاعاتی زیر سوال نروند! دکتر مصطفی معین وزیر علوم و تحقیقات فناوری دولت هشتم که ریاست آن بر عهده سیدمحمد خاتمی بود، رازی مهم را افشا کرد. او در صفحه اینستاگرام خود از ترور دانشمند هسته‌ای خبر داد که ۱۴ سال پیش ترور شده بود. او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در ۲۶ دی ۱۳۸۵ دکتر اردشیر حسین‌پور، استاد فیزیک هسته‌ای دانشگاه شیراز و سرپرست آزمایشگاه تحقیقاتی مالک اشتر، در خوابگاه صدرای دانشگاه با گاز رادیو اکتیو توسط عوامل موساد ترور شد. در آن زمان ترور این دانشمند برجسته هسته‌ای از سوی مقامات تکذیب شد و دلیل آن این بود که سیستم اطلاعاتی زیر سوال نرود و او به عنوان گارگرفتگی معمولی غریبانه به خاک سپرده شد. پس از مدتی روزنامه‌های ساندی تایمز و تایم در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۰۷ روزنامه هارتص، ترور حسین‌پور به دست موساد را افشا و هارتص همچنین تهدید کرد که این کار اول است.از آن تاریخ تا این زمان شش دانشمند اتمی ایران به دست رژیم صهیونیستی ترور شده‌اند، ولی به جای کشف و ریشه‌کنی نفوذ در سیستم اطلاعات و امنیت کشور، هر بار صورت مساله پاک و یا مانند شهادت دکتر محسن فخری‌زاده با آن برخورد سیاسی ـ جناحی شده است.

امیدواری معاون روحانی به اجرای بودجه از ابتدای سال ۱۴۰۰

معاون پارلمانی ریاست جمهوری گفت: امیدواریم از ابتدای سال ۱۴۰۰ بر اساس بودجه این سال پیش برویم. غلامعلی امیری در حاشیه جلسه هیات دولت این هفته اظهار کرد: لایحه بودجه ۱۴۰۰ زودتر از موعد تقدیم مجلس شورای اسلامی شد. امروز صبح به نیابت از دولت لایحه بودجه ۱۴۰۰ را تقدیم مجلس شورای اسلامی کردم. وی ادامه داد: این لایحه اعلام وصول شد و طبق قانون داخلی مجلس لایحه باید چاپ و دسترس نمایندگان محترم قرار بگیرد و به زودی به کمیسیون های تخصصی و تلفیق ارجاع می شود. امیری گفت: ما امیدواریم با توجه به اینکه امسال لایحه بودجه سه روز قبل از موعد مقرر تقدیم مجلس شد؛ انشاءالله مجلس بتواند به نحوی به بودجه رسیدگی کند که این امکان برای دولت باشد تا هم آیین نامه های اجرایی را تنظیم و هم تا پیش از سال جدید آیین نامه های داخلی را ابلاغ کند. وی تاکید کرد: لایحه بودجه مهم ترین سند مالی کشور است. خیلی امیدواریم دولت از اول سال ۱۴۰۰ احکام بودجه این سال را عملیاتی کند.

سردار صنیع خانی: احمدی‌نژاد با حمایت سپاه رئیس جمهور شد و به مملکت لطمه زد

به نوشته جماران سردار صنیع خانی با بیان اینکه آقای احمدی نژاد با حمایت سپاه رئیس جمهور شد، گفت: سال 84 بنا بود که آقای قالیباف باشد. دیدند که اقبال مردم به احمدی نژاد بیشتر است، برای اینکه آقای هاشمی رئیس جمهور نشود از قالیباف عبور کردند و پشت احمدی نژاد قرار گرفتند و احمدی نژاد رئیس جمهور شد و همین احمدی نژاد به سپاه و مملکت لطمه زد.

آخرین وضعیت سلامت آیت‎ الله مصباح یزدی از زبان فرزندش

فرزند آیت‎الله محمدتقی مصباح یزدی به بیان آخرین جزئیات وضعیت سلامت پدر خود پرداخت. حجت الاسلام مجتبی مصباح یزدی با بیان اینکه بیماری پدرش جدید نیست، یادآور شد: سالهاست که پدرم بیماری گوارش دارند و همان بیماری هم شدت پیدا کرده است و از علائم این بیماری ضعف است که الان بیشتر هم شده است.وی با بیان اینکه روند درمان پدرش به طور طبیعی ادامه دارد، گفت: از این جهت نگرانی وجود ندارد. ایشان در منزل هستند و فعلاً نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست. فرزند رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی تاکید کرد: اخبار کذب شایعاتی که احیانا در رسانه‎های مختلف افرادی می‏ سازند و پخش می‏ کنند را مطلقاً مورد توجه قرار ندهید و اخبار را از سایت رسمی آیت‎الله مصباح پیگیری کنید.

قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها به دولت ابلاغ شد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد.احمد امیرآبادی فراهانی اظهار داشت: آقای قالیباف پس از تایید شورای نگهبان، قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت را به دولت ابلاغ کرد.

کنایه نیش‌دار آشنا به طرح اخیر مجلس

‏مشاور رئیس جمهور در کانال تلگرامی خود نوشت: احتمال می‌دهند که بایدن در یک ماه اول کار خود بعضی گشایش‌های اقتصادی را ایجاد خواهد کرد. طبق طرح مجلس، دو ماه فرصت خواهیم داشت، برای جلوگیری از تعلیق پروتکل الحاقی. ‏حسام الدین آشنا ادامه داد: فرضاً که اول دی ماه ابلاغ بشود تا اول اسفند فرصت هست؛ یعنی یک ماه بعد از شروع دوران بایدن! ‏به عبارت دیگر، گشایش‌های قطعی بایدن را نه بر اثر تحلیل درست دولت و وزارت امور خارجه و سه سال استقامت ملی بلکه به‌ اسم طرح مجلس و فشار تهدید، به نفع خودشان مصادره خواهند کرد و تاییدی بر درستی تفسیر خودشان در نظر خواهند گرفت؛ لابد این بازی برای انتخابات ۱۴۰۰ هم مصرف خوبی خواهد داشت.

ربیعی: وزارت اطلاعات افراد مرتبط با ترور شهید فخری‌زاده را شناسایی کرده است

سخنگوی دولت درباره شناسایی عوامل ترور شهید فخری زاده گفت: وزارت اطلاعات افراد مرتبط با ترور شهید فخری‌زاده را شناسایی کرده است. علی ربیعی سخنگوی دولت روز چهارشنبه ۱۲ آذر ماه در برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» درباره اتفاقات اخیر از ترور شهید فخری‌زاده، گفت: وزارت اطلاعات با تلاش‌هایی که داشتند، متوجه تحرکاتی شده و موفق شدند روی منطقه تسلط پیدا کنند. وزارت اطلاعات اشخاص مرتبط را شناسایی کرده و همه ابعاد در حال بررسی است و زمانی که قطعی شود، واکنش متقابل طراحی خواهد شد.وی افزود: نکته بااهمیت این است که همان طور که مقام معظم رهبری اشاره داشتند دانش هسته‌ای ما تحت تأثیر قرار نگرفت و نتوانستند آن را ترور کنند. یکی از برنامه‌های ما تقویت دانش پدافندی پژوهشی است. جذب نخبگان و حتی اعتبار بیشتر برای پیشرفت‌های علمی، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، ما در فناوری قطعاً هیچ کوتاهی نخواهیم کرد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۷
در انتظار بررسی: ۱۰۲
انتشار یافته: ۱۷۱
ناشناس
|
Bulgaria
|
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
1
در مورد ترور شهید فخری زاده بنظر میرسد تروریستها نیسان منفجره را با فرض اینکه شهید توقف نکرده و به راه خود ادامه بدهد کار گزاری کردند تا بمحض رسیدن ماشین شهید به نیسان با منفجر کردن ان موجب شهادت یا توقف اقای فخری زاده شوند.فرضیه وجود تیربار با توجه به بار چوب نیسان و نبود فضای کافی جهت مانور لوله تیر بار و اینکه تیربار به ان بزرگی قابل رویت توسط اتومبیلهای عبوری میباشد به نظر حقیر مردود است.خصوصا اینکه برای چرخیدن تیربار و دیدن هدف استتار خوبی نمیتواند انجام شود و اولین فردی که یک تیر بار پشت یک نیسان ابی حمل چوب و بدون راننده ببیند انرا مشکوک تلقی کرده و گزارش خواهد داد و طراحان این نقشه کثیف چنین ریسک بزرگی را نمیپذیرند.از طرفی اگر ماشین پیشرو تیم را ترک نمیکرد گلوله های تیر بار به ان ماشین برخورد میکرد نه به ماشین شهید.طراحان ترور که از قبل نمیدانستند تیم پیشرو حفاظت قرار است چند کیلومتر قبل از محل تیم را ترک کنند و اتومبیل جایگزین با فاصله زیاد از خودروی شهید زودتر عبور کند.بنابراین با وجود این دو باگ بعید است که فرضیه تیر بار حقیقت داشته باشد.فرضیه وجود یک یا دو پهباد یا اشیایی شبیه ان که در جایی مخفی شده باشند محتملتر بنظر میرسد.شاید رژیم ترور سلاح جدیدی فقط بجهت ترور تولید کرده باشد.نوعی پهباد که بجای موشک مسلسل حمل میکند؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مردم دارن از گرسنگی میمیرن تو هنوز درگیر نیسان و تیرباری؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
این یک معجزه اسمانی برای اصول گرا ها بود که زیر آب برجام و روحانی را برای همیشه بزنند و انتخابات 1400 را با عدم شرکت مردم ببرند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
برجام مرد
فاتحه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
به دولت محبوبت که اینقدر دنبال برجام است دنبال 80 درصد مشکلات که داخلی است برود تا از گشنگی نمیری
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مشخص بود احمدی نژاد سپاهی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
چرت نگو البانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شما تصور کن دولت با بایدن مذاکره کند و تحریم ها کم شود ان وقت کجا می توانند تحریم ها را دو ر بزنند؟ خوب مملکت خودش مستقیم خرید خواهد کرد. بنابراین این طرح یعنی تحریم همیشگی که بنفع اقایان و اقازداه هایشان خواهد بود.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بعضی از این اصولگراها حافظه کوتاهی دارند یا خودشونو میزنند به ندانستن. روزی که حمایت تمام کامل میکردن از احمدی نژاد و تا حد یار امام زمان بالا بردنش
یادشون رفته.
ناشناس
|
Bulgaria
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
2
اقای عبدی انقلاب شد تا زیر بار زور نرویم.اینکه چون عده ای قدرت اصلی را در اختیار دارند در مقابل انها کنار برویم تا انها که منافع ملی را گروگان منافع حزبی خود گرفته اند پیروز شوند، حرکت عاقلانه و شجاعانه ای نیست.این جماعت میخوهند افتخار مذاکره با بایدن را داشته باشند و همینکه به این افتخار برسند منافع ملی را هم برای منافع شخصی و حزبیشان به مذاکره خواهند گذاشت.۴ سالِ بایدن را وقت کشی خوهند کرد و انگاه که ۲۰۲۴ دوباره ترامپ به قدرت باز گردد هیچ چیزی در مشتمان نخواهیم داشت ؛همچنانکه مرتبه قبلی با ۷۰۰ میلیارد در امد نفتی هیچ نداشتیم که اقتصادمان را تکیه گاه باشد.بازگشت ترامپ به کاخ سفید اخرین چیزی است که بعد از ۴ سال حکومت اصولگرایان بر همه ارکان بدان نیاز داریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آقای عبدی آنها را مسخره کرده است. شما جدی نگیرید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس طرح خروج از برجام را ابلاغ کرد. قیمت ها بسرعت مجددا سر به فلک می کشند و مردم در انتخابات شرکت نخواهند کرد ان وقت مثل مجلس ، یک اصول گرا رئیس جمهور اقلیت اقلیت خواهد شد. این است کل طرح مجلس. پس از ان هم برخلاف اقای زیبا کلام که می گوید اصول گراها مذاکره میکنند، ما قدم به قدم به کره شمالی
شدن نزدیک می شویم
ناشناس
| France |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
حالا که از داخل و خارج زیر بار زوریم داداش !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
من نمی دانم سال 57 شما چند ساله بودید و کجا بودید. اما من می دانم که من جوانی 28 ساله بودم و در ممرکز انقلاب . حال به شما می گویم. انقلاب شد تا کشوری مستقل داشته باشیم. انقلاب شد تا کشوری پیسرفته داشته باشیم. انقلاب شد تا فقر را در مملکت ریشه کن کنیم. انقلاب شد تا هیچ جوانی در مملکت به خاطر بیکاری و فقر دست به کارهای غیر قانونی نزند. انقلاب شد تا با تمام کشورهای دنیا یک تعامل سازنده داشته باشیم نه به کسی زور بگوئیم نه زیر بار زور برویم. و حالا می بینم که متاسفانه به هیچ یک از آن اهداف نرسیدیم که هیچ بطور کامل 180 درجه در جهت عکس حرکت کردیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اصل اول انقلاب استقلال است ولی با اجرای فراتر از یک کشور عضو اژانس که اجازه بازرسی ها را دادین این بخش را خدشه دار کردین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
سرفلک از دو سال پیش شروع شد و حددکثر تا انتخابات بعدی خواهد بود و بعد با ریتم آرام بالا می رود چه تحریم باشید و چه نباشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
پیشنهاد عبدی به اصلاح‌طلبان: تعهد بدهید در انتخابات ۱۴۰۰ کاندیدا نمی دهید تا مجلس از سر برجام دست بردارد) اینها حتی از محتوی برجام هم خبر ندارند حتی نمی دانند با چه چیز مخالفند اگر خودشان تنها هم باشند باز هم به خودشان حمله می کنند یک قلم اینها کی به کاندیدای واحد رسیدند حتی وقتی که شورای نگهبان هم کمکشان کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شاید اقای عبدی ترس دارد که ترور بشود!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آقای عبدی فهمیده که این اصولگراها اگر رای نیارند مردم به کشتن میدن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آن وزیر خارجه شما که پشت میز رفته بود هنوز نمی داند تعلیق در کجای برجام است!
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بیچاره عبدی

قول میدم تو دولت بعد جا واسط بزارن
دقیقا کسی که دنبال قدرته شمایید
از بایدن برای خودتون کلاهی در نمیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آخرین وضعیت سلامت آیت‎ الله مصباح یزدی از زبان فرزندش) خدا همه ما را ببخشه فرصت برای جبران کم است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اطاعت از احمدی نژاد اطاعت از خداست
ناشناس
| Turkey |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
کی فرصت کمی برای جبران دارد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
سردار صنیع خانی: احمدی‌نژاد با حمایت سپاه رئیس جمهور شد و به مملکت لطمه زد) عجب کروبی هم همین را می گفت ؟!
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
عذر بدتر از گناه سردار مگر شما نظامی نیستید چرا در سیاست و عوض شدن مسیر انتخابات دخالت کردید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
خوب که چی؟ علم غیب گفته؟!!!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اگه این دعواهای سیاسی نبود که مملکت این جوری به گند کشیده نمیشد... بعد این حضرات نمیتونستن از این گند آب کره بگیرند...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بعضی وقتا باید به هوش و ذکاوت ایرانیا آفرین گفت
قالیباف چندین بار خود رو به شکل های مختلف به مردم عرضه کرد
در قیافه های مختلف ظاهر شد
اما هر بار مردم بهش رای ندادن
تا اینکه در یه انتخابات بدون رقیب پیروز شد
امروز مردم قالیباف واقعی رو دیدن که چطور مانع کاهش قیمت دلار و سکه و خودرو و مسکن شد
و این یعنی اینکه مردم ایران از پشت هزار نقاب آدما رو میشناسن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
احسنت.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
همین قالیباف تهران رو دگرگون کرد
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
این قالیباف از رو برو نیست مطمئن باشید برای ریاست جمهوری بعدی نقشه کشیده
ناشناس
| France |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دگرگونیش از نوع ویرانی و یک ریال را هزار تومان حساب کردن بود !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
یک انگشت کوچه قالیباف هم نیستید
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
یه قیمت گوجه نمیتونن درست کنند
فقط حمله میکنید
باز آثار عملکرد قالیباف تو تهران معلومه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
ای بسا ابلیس آدم رو که هست
پس به هر دستی نباید داد دست
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اقای اشنا! اصولگرا و اصلاح طلب فرقی ندارد. مهم این است که کسی به فکر ملت نیست. رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مگه همه مانند شما اصلاح طلبها هستند که هم اقتصاد و هم باج دادن ها را به گروگان بگیرید تا بگویید برجام به به است
تمام شد منفعل بودن ها
پاسخ ها
ناشناس
| Bulgaria |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
احسنت به این مجلس شجاع دلم خنک شد.دوره ذلت تموم شد.انشالله طرح بعدی این باشه که نیروهای نظامی ما به اذربایجان و امارات یکماه مهلت بدن که اسراییل رو از خاکشون اخراج کنه و اگه قبول نکردن اون کشورها رو با خاک یکسان کنیم.اخراج اسراییل از منطقه عزت ما رو برمیگردونه و راههای ورود و خروج تروریستها رو میبنده و جلوی تکرار ترورهایی مثل این رو میگیره.برای ضمانت اجرا هم مثل طرح عزتمندانه اولی مجازات حبس برای مسنتکفین تعیین کنن تا دشمن بفهمه ما شوخی با کسی نداریم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
راست میگی اطلاح طلبها اقتصاد گروگان گرفتند شماها جون و خون مردمو
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
با دلار ۳۰ تومنی خون مردم شما کردید تو شیشه
رو که نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
هیچ دولتی با دلار بازی نکرد که درآمد زایی کند چه زمانی که تحریم بودیم و چه زمانی که تحریم نبودیم ولی این دولت.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اقای عبدی فقط جهت یاداوری
یادتون هست زمان احمدی نژاد که چند نامه به اوباما نوشت و بهترین زمان برای عادی سازی روابط بود همین شماها چقدر او را شماتت و تمسخر میکردین ، و سیکنال میفرستادید که منتظر به قدرت رسیدن اصلاح طلبان باشید تا زمان روابط عادی بشه ، حالا همین سایت انتخاب داره خودشو برای بایدن به آب و اتیش میزنه ، شک نکید از همون جایی که زیر اب میزنید از همون جا میخورید ، ان الله خیر الماکرین هست .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
محمود منکر هولوکاست بود کسی باهاش مذاکره نمی کرد. سالن خالی سازمان ملل یادت رفته؟
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
باهوش آقای عبدی هم مگویدکه اصلاح طلبها کاندید نشوند تا شمامشغول نامه نگاری شوید
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
احمدی نژاد وترامپ رفتند و بر گشتی هم برایشان قابل تصور نیست بچسب به نوچه های احمدی نژاد!
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آلمانی تو با عبدی باش
به هم میآید
سخنگوتون شده عبدی!!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مسئله برای مردم بسیار ساده هست ترامپ رفت و فشار حداکثری از روی ایران برداشته شد و قیمتا باید کاهش پیدا کند بایدن فرشته است؟ نه فقط رییس جمهور آمریکاست باید ایران و آمریکا به برجام برگردند و بعدا ببینیم بایدن چه تصمیمی خواهد گرفت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
، تمام بالا و پایبن کردن ارز دست دولت است و این تعطیلات بهترین فرصت برای ماهیگیری دولت بود که معیشت ملت رو گروگان بگیره و تمام کالاها رو گرون کنه ولی دلار رو ارزون ؟؟؟؟؟.!!ت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اگر امام زنده بود چنان درستی به شماها می داد که دنبال برجام رفتن را از سرتان دور کنید و اجازه قرارداد برجام چه در 5 سال قبل و چه 17 سال پیش نمی داد
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
در اگر نتوان نشست عزیز دل برادر
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آقای باهوش امام بیشتر بفکر مردم بود که در سختی نباشند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
تو کی هستی که اینقدر خودت بالا میبینی که از جایگاه امام زمان حرف میزنی. تو یه مرتد هستی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
جناب باهوش امام می‌دانست به فکر مردم بودن از خارج گرم نمی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
صفحه موبایلم شکسته، لپ تاپ ساخت 2012 ام درب و داغون، تلویزیون رو به موت.... مسئولان کی میخوان دلار رو برگردونند به حداقل 10 تومان؟ شاید هم بدشون نمیاد ملت بدون موبایل و تلویزیون و کامپیوتر بشن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
هروقت حقوقت شد یک میلیون تومان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شرم نمی کنید که حتی با خون شهید هم می خواستید و می خواهید معامله کنید
مجلس خوب کاری کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
این مجلس اقلیت سلاحیت تصمیم گیری ندارد،
مسئله برجام را به همه پرسی از مردم بسپارید!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دولت حاضره کل ملت فدای بایدن بشه تا بتونه ظریف رو غالب ملت کنه؟؟ن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
پرچم آلمان شماها مدعی هستید انتخابات و رئیس جمهور و.. کاره ای نیستند لطفا این دفعه هم ساکت و دوغت را بخور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شورای نگهبان طرح ضدبرجامی مجلس را تایید کرد) اگر تایید نمی کرد جای تعجب داشت در دوره اصلاحات هر چه مجلس ششم طرح میداد در شورا رد میشد مجلس هفتم چون خودی بود چشم بسته قبول میشد حالا این مجلس که همشون سوگلی شورا هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آنی ور آنی تایم احمد جنتی
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس دست راست شورای نگهبان است چه انتظاری دارید!
ناشناس
| France |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس دست پخت جنتی و شورای نگهبانه ! میخوای آشی را که پختند را به خورد مردم به زور ندهند ؟!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بدجور ضربه خوردین گدایان غرب زده که دارید هذیان می فرمایید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
سگ امریکا شرف داره به هرچه کمونیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
من به عنوان یه آدمی که فهمیدم در سیاست و زندگی و انسانیت فقط جناح چپ حتی نه چپ رایکال و انقلابی لیبرال و آزادیخواه همیشه طرفدار مردمه هر گامی که در زندگی برداشتم این برام بیشتر ثابت شد در آمریکا بایدن نسیمی از جناح جپ و کمونیسم بر او وزید اما همین نسیم در ایران آسایش و آرامش ایجاد کرد و راست فاشیست کثیف مثل ترامپ جز بدبختی برای ایران نداشت و متاسفانه اذناب ترامپ حالا به جان ملت ایران افتادن لعنت به همه این فاشیستا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس چکاره هست که دست بردارد یا ندارد مجلس بدون اجازه اب هم نمیخوره باید دید چی حسسس میکنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس که در راس باید باشد یعنی این
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
کی دیگه رای میده؟؟؟؟؟؟؟؟برین بابا با وضع مملکتتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
جناب شیخ حسن روحانی امروز بخاطر کرونا به مجلس نرفت ، خدایی خبر دارید تو همین یک ماهه اخیر ۳۳ پرستار اسمانی شدند ، الحق نشون دادی که نفسهای این دولت تو این چند ماه به بایدن بند هست ، ۷ سال رهاسازی اقتصاد کشور بدون شک یک خیانت هست ، به خدا قسم اگه احمدی نژاد درامد نفتی هم داشت به اندازه سی سال ساخت و ساز و ابادانی کرد .
گازکشی با کل استان
احداث بیمارستان فوق تخصصی
احداث ورزشگاه ۱۵هزار نفری
ساخت هزارن مسکن
اسفالت چند راه چند صد روستا
فقط گوشه ای از خدمات دولت محمود به خراسان جنوبی هست ؟ ایا شما یک کیلومتر راه ساختید ،
اقای روحانی دیگه نبش قبر کردن فایده نداره .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مقامات وقت در دولت احمدی‌نژاد تصمیم گرفته‌اند این ترور دکتر حسن پوررا یک حادثه عادی جلوه دهند تا نهادهای اطلاعاتی زیر سوال نروند!) دولت احمدنژاد سازمان برنامه و بودجه را هم منحل کرد تا کسی نفهمد 800 میلیارد دلار پول کجا خرج شد و کسی هم زیر سوال نرود
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دمت گرم ! مجلس چی ؟ کشک جی !؟ مجلس استصوابی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
ذات اصولگراها همین هستش. راحت کتمان میکنند. چون خودی و نخودی دارند. مردم نخودی هستند از نظر اونا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
خوب ما هم می توانیم بگوییم 500 میلیارد دلار در این دولت چی کار کرد؟ یا مبلغ یارانه احمدی نژاد را چی کارش کرد؟ سهام عدالت احمدی -نژاد که نصفش کرد بقیه اش را کجا برد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
چقدر راحت با یک مصوبه درپیتی انتقام گرفتیم ، حداقل بخاطر حاج قاسم که چند موشک زدیم و چند سرباز رو میگرنی کردیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
:))
ناشناس
| France |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بجای کرک و پشم اونا کرک و پشم مردم را کندند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
درپیت خخخخه داری می سوزی غرب زده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
برجام برای اصلاح طلب ها ناموسی شده
لوله سازی گازانبری
|
France
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
احمدی نژاد در حد ریاست جمهوری نبود ولی خدا رو شکر قالیباف رئیس جمهور نشد.
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
احمدی نژاد آدم بدی نبود اما این قالیباف نصفش تو زمینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
قالیباف قانون خروج از برجام رو ابلاغ کرد
دلار بالا کشید و عصر بی حیایی آغاز شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شانتاژ ممنوع اتفاقا دلار امروز ۵۰۰ تومان ارزون شد ،
ناشناس
| United States |
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
داداش فقط تابناک و انتخاب میبینی
یه سر به سایت های دیگه بزن
دلار اومد پایین
کمتر به شماها میگن
فشار و فریب مردم دیگه تمومه
دستتون روشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بورس بازان عزیز عروسی تموم شد ، شنبه منتظر سقوط ۱۰۰ هرار واحدی بورس باشید چرا که متناسب با این نرخ ارز شاخص باید تا ۸۵۰ هزار واحد اصلاح بخوره چرا که وقتی دلار ۳۲۰۰ تومان بود شاخص ۹۰ هزار بود با دلار ۲۵ هزار تومان شاخص بدون شک نباید بالای یک میلیون باشه ، چرا که نرخ ارز فعلا ملاک قیمت ها شده حتی برای یک ادامس؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
تو چی میگی جوجه دلال بیچاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
جالبه روحانی امضای جان کری رو قبول داره ولی مصوبه مجلس رو نه ؟؟! مجلس به جه حالی افتاده ؟! قالیباف باید با این روحانی حتما گاز انبری بدخوردکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دلال هر شب داری مجلسو سیخ میزنی علیه دولت.حواسم بهت هست.فکر نکنی همه مثل خودت عقلشون بعدا میاد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مگر این دولت نکته مثبتی هم دارد؟!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دلال هفت جد و ابادت هست اول بدون فیلتر شکن بیا بعد نظر بده بزدل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
باید از تک تک دانشمندان فیزیک هسته ای و مکانیک و برق به شدت محافظت کنیم زیرا نسل قدیمی که رشته های فنی خواندند واقعا نخبه بودن و دیگه امثال فخری زاده ها و اردشیر حسین پور ها (اولین شهید هسته ای که امروز اعلام شد) کم می تونیم تولید کنیم زیرا با برنامه ای که آقای قاضی زاده هاشمی وزیر پیشین بهداشت درست کرد موسوم به طرح تحول سلامت ( طرح تحول جیب پزشکان) همه نخبگان به رشته خدماتی پزشکی علاقمند شدند و دیگه نخبگان درجه یک فنی کم پدید خواهند آمد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
به عنوان یک دبیر کاملا حرف دوست عزیزمون رو تایید میکنم ، چند سال پیش رشته ریاضی مختص دانش اموزان نخبه بود و تجربی اولویت دوم بود ولی در حال حاضر کمتر کسی رشته ریاضی میره واکثر انها از لخاظ درسی زیاد قوی نیستند
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آیا دغدغه مسولین مردم مفلوک و فاضلاب زده خوزستان هم هستن
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
عجب سوالی خوب معلومه که نه وقت بقیه رو با این سوالهای الکیتون نگیرید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
نه! فعلاً سرگرم دعوای جناحی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
جناب روحانی لطفا فروش سهام عدالت رو ازاد کنید تو این دوهفته تعطیل حداقل بتونم پول دو شاگرد و اجازه مغازه رو بدم ، راستی اداره مالیات هم پا رو خرخره ملت کرده ،
کارگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آیا ترور دکتر اردشیر حسین پور در سال 85 {به نقل از دکتر معین} و لاپوشانی توسط دولت احمدی نژاد واقعیت دارد ؟ اگر بلی که حتماً مسئولان وقت باید دادگاهی بشن. ضمناً چرا تا کنون ما دانشمندان اسرائیلی را شناسایی و ترور نکردیم. جواب های هوی است. باید در ارگان ها و تک تک سلول های صهیون ها نفوذ کنیم. نقطه ضعفشا پول است. هر ساله هم کلی مهاجر واردش میشن. پس نفوذ راحته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
باید تمام تهران را دوربین 4k کار بگذاریم. و نرم افزار های تشخیص چهره پیشرفته بسازیم یا بخریم . باید نفوذ در موساد و ارکان اسرائیل را آغاز کنیم. به روسیه به عنوان یار غار صهیونیست ها اعتماد نکنیم و بلعکس ازشان برای کسب اطلاعات استفاده کنیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اطلاعات رو یه عده ای از داخل دارن به اسراییل میدن جوخه های ترور اسراییل شاید 10 نفر باشن ولی ایرانیا 1000 نفرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اصولگراها فضای دو دوزه بازی دیدن. اینطور که مشخص هستش اسمشون مهم همشون مرام احمدی نژادی دارند. مردم مهم نیست براشون قدرت و پول مهمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روحانی این مجلس فرمایشی رو با خاک یکسان کرد ، روحانی داره مسیر ۱۴۰۰ رو برای ظریف یا اسحاق ریل گذاری میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مثل اینکه دلار جهانگیری گرفتی
بیا پسش بده
این درسته
ریل گذاری برای دلار ۶۰ تومنی
اعتماد به سقف به شما میگن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
یه وقتایی ادم شک میکنه که این ترور اخیر و حملات به دولت و مسایل مهم ایران و جهان از طرف عده ای داخلی باشد تا باز هم جو داخل متشنج باشد و از عادی سازی روابط با دنیا جلوگیری شود.مسئولیت حفاظت از این دانشمندان اصولا خارج از حیطه وظیفه دولت است اما در این چهار روز کوچکترین اشاره ای به مسئولین حفاظت نشده و کاسه کوزه ها را سر دولت میشکنند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
سی ان ان تایید کرده این کار اسراییل
ولی کاسبان تحریم ازش به خوبی استفاده کردن البته از مردم انتقام گرفتن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
احسنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
رای بی رای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
ای کاش ایت الله رییسی رو در سال ۹۲ وارد انتخابات نمیشد و از ظرفیت ایشان در ۱۴۰۰ استفاده میشد .متاسفانه اصولگرایان استاد مهره سوزی هستند ،
پاسخ ها
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
رئیسی که سهله خود آبراهام لینکلن هم بیاد مردم دیگه به اینها رای نمیدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
خلاصه . آروم نمیگیگیریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بعله! مهندسی شد انهم چه مهندسی! ۱۶ سال است داریم تاوانش را می دهیم هنوز هم عواقبش تمامی ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
ین چند روز وقت زیادی رو صرف دیدن برنامه ی گفتگو محور و سیاسی غربی کردم...بعد از ترور منتظر صحبت های بیشتری در داخل بودم...اما سکوت...
از اروپا تا آمریکا...
میخوام خیلی کوتاه بهتون بگم غربی ها درباره ی وضعیت الان ما چی فکر میکنن...
۱-در همه ی برنامه هایی که دیدم تمام کارشناسان سیاسی،چه آمریکایی،چه انگلیسی و چه فرانسوی همگی معتقدن که چنین عملیات تروری بدون کمک نیروهای داخلی غیر ممکنه.چون نوع عملیات طوری بود که احتمال عدم موفقیتش بیشتر از موفقتش بود و فقط با یک مجموعه ای از نیروهای تربیت شده ی داخلی ممکن بود.
۲-همگی معتقدن که ایران به شدت نسبت به ترورهایی که در محدودی ی سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ انجام شد ضعیف تر شده و این ضعف نتیجه ی تحریم های ترامپه.
۳-همگی معتقد هستن که از قبل از ترور هم مشخص بود که ایران واکنشی نشون نمیده چون مسئولان ایران بارها مستقیم و غیرمستقیم در سخنان خود به نیاز مبرم به مذاکره با بایدن اذعان کرده اند،
۴-همگی معتقدن که ایران در این سالهای بعد از ظهور داعش همیشه به امنیت خودش افتخار کرده اما این ترور و ترور سردار سلیمانی نشون داد دستگاه های اطلاعاتی ایران ضعف های مهمی دارن.
۵-همگی معتقدن که ایران در برابر ترور سردار سلیمانی واکنش بسیار ضعیفی نشون داد و این پیغام بدی برای دشمنان ایران فرستاد.
۶-همگی معتقدن که اسرائیل و کشورهای عرب در برابر ایران اتحاد بسیار محکمی درست کردن اما ایران در داخل مجموعه ی مدیریتیش هم صدایی و اتحاد لازم وجود ندارد.

دوستان من،ما ایرانی ها آدم های مغروری هستیم اما من در این چند روز به معنای واقعی از درون شکستم!
از ایرانی بودن خودم متنفر شدم...
منظور من جنگ طلبی و دشمن تراشی نیست...منظور من پای حرف خود ایستادنه...اگر دشمن تراشی میکنید حداقل آماده ی برخورد با دشمن فرضی باشید تا در عمل و کلام یک "ملت" و یک "هویت" رو تحقیر نکنه...
من همه ی این حقارت رو از چشم مجموعه ی تندرو میبینم...عزتی برای ما نذاشتن...
اگر شعار میدین و دشمن تراشی میکنید حداقل آماده ی برخورد با دشمن باشید.
همه یک پس گردنی دارن به ما میزنن...
غروری برای ایرانی نمونده...فقر...فلاکت...توسری خوری از خارجی ها...
این چیزی نبود که بهترین جوانان این خاک مقدس خونشون رو براش دادن...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بایدن نیومده شرط تعلیق تعیین کرد و گفت همه گزینه ها ر میز است ؟؟!!
مرده شور شما و میزتون رو ببره ؟! جناب ادامکش حرفه ای کاملا واضح هست هر وقت تمام تحریم ها لغو و مبادلات بانکی ازاد و پولش به دست ایران رسید کشور به شرایط برجام برمیگردد ؟؟! دیگه تموم شد سرکار گذاشتن کشور با طرحهای احمقانه مثل اینتکس ؟؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
عباس عبدی اگر شما حرف نزنی کسی نمیگه لالی!!!... رفقای با طرز فکر شما هفت ساله پدر مردم رو در آوردند باز هم از رو نمیرید
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اقای عبدی یا از ترس ویا شوخی سخن گفته است!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
وقتی حفاظت افراد به گروهی داده میشه که یکراست از جهاد سازندگی ،سازمان اطلاعات مستقل برای خودشون ایجاد میکنن نتیجه اش میشه ترور افراد.
007
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
تا قدس و پس نگیریم.....آروم نمیگیگیریم
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مگر قدس خانه پدریت هست!
علیرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
قدسو که پس بگیریم باز آروم نمیگگیریم موزیکال شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
تا قدس و پس نگیریم... آروم نمیگیگیریم آنی ور آنی تایم
ناشناس
| France |
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
فعلا که خزر و گرفتند روسها و چینی ها هم جنوبو ! ! فکر گرفتن قدس هستید !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
نقوی حسینی از روزی که بخاطر تخلفات مالی رد صلاحیت شده ۱۸۰ درجه تغییر موضع داده جناب روحانی یه جای خالی تو دولت نیست تو این چند ماه بهش بدی ؟؟؟!! یادش بخیر او یکی از افراطی ترین نمایندگان مجلس قبل بود ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
از نفاق باید ترسید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
طرف از تایید صلاحیت نشدنش نا راضیه .حزب باد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
سردار عزیز چهار سال اول که محمود از او بهتری وجود نداشت و به قول ایت الله مصباح اطاعت از او اطاعت از خداست ، ولی در چهار سال دوم که
.معاونت مشایی پبش اومد شد انحرافی ، باید شما از روز اول فکر میکردید که به درد ریاست جمهوری نمیخوره ؟!ولی واقعیت اینه همین محمود ماهی ۴۵ دلار یعنی ماهی حداقل یک میلیون تومان به ملت یارانه میداد ، حالا حسن اقا کلید ۸ ساله تونسته رکورد برنه و ماهی ۱و نیم دلار به ملت یارانه بده و قراره ۳۰ میلیون نفر رو هم سال بعد محروم کنه ؟،!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
جناب روحانی لطفا پلهای پشت سرتان رو خراب نکنید ، و روی مردم حساب نکنید و از تجربه تلخ میرحسین درس بگیرید ، کاملا مشخصه بیصبرانه منتظر استیضاح هستید ولی این خواب تعبیر نخواهد شد
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اگر ایشان روی مردم حساب می کرد برجام را به همه پرسی مفرستاد نه از شورای نگهبان گدایی کند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
خداوند به همه مربضان شفای عاجل عنایت فرماید،
هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دولت روحانی و این آشنای نا آشنا تا کی می خواهند معیشت مردم را برای مقاصد سیاسی خود گروگان بگیرند
حالا هم بودجه را طوری بستند که چون یال دیگه نیستند دولت بعدی با بیشترین مشکل روبه رو شده
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
تا زمانی که شما منافع ملی رو گروگان منافع حزبی خودتون گرفتید.ضمنا امروز کل وقت مجلس صرف تصویب بهم زدن برجام شد کی وقت کردید بودجه رو بررسی کنید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
معلوم نشد چرا اصولگراها چنین اشتباهی رو مرتکب شدن که دولت رو وادار کردن از برجام خارج بشه این طرح تمام پایگاه های اجتماعی و طبقات اجتماعی رو علیه اصولگراها تحریک میکنه مگه چند نفر دلال داریم که از این طرح خانمانسوز کاسبی کنند شاید یک یا دو میلیون نفر اینا با خانواده هاشون سه یا چهار میلیون هم بشن با بقیه اصولگراها ده میلیون ولی 70 میلیون ایرانی علیه اصولگراها اقدام خواهند کرد همه منتظر انتخابات میمانند تا به کاندیدای مقابل اونا رای بدن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دلال ارز 4200 دولتی و رانتی که گندم وارد میکنند رو میگی؟
ناشناس
| Germany |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
چون میدونند که روحانی توان ندارد .
اگر توان داشت برجام را به همه پرسی میفرستاد!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
پایگاه اجتماعی اصولگرایان همیشه تا پای جان پای نظام و ارمانهای ان ایستاده اند تو نگران نباش به دیدن ماهواره مشغول باش
ناشناس
| Russian Federation |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
۲۲.۰۷
علی الحساب اون تبر که دستته میزنی به ایران بزار زمین تا پای جان ایستادنت باشه بعدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
این آشنا نونش رو از این پرت و پلاها در میاره یا کار دیگری هم می کند؟ به نظرم که ریالی از این توئیت زدن ها گیرش بیاد حرام نیست. اگر دولت گام های کاهش تعهداتش 60 روزه باشد اشکالی ندارد ولی واسه مجلس باشه اخ و پیف ها هوا می ره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
قالیباف با این طرحی که در مجلس تصویب کرد میخواست
هم به مسئولان پیام بفرسته که من فرد مهمی هستم
هم به آمریکاییا و طرفای غربی که من رو جدی بگیرید
و هم با این کار یه نون به دلالای دلار قرض داد که موقع انتخابات دو نون از اونا بگیره

اما در محاسباتش نقش مردم رو در انتخابات ندید
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بسلامتی اطلاعات سرشان در اقتصاد گیر کرده و برای همین فرزندان کشور دست چین میشود !
پالایش سازمان های اطلاعاتی لازمه . سازمان های اطلاعاتی نباید با هم کار کنند و همدیگر را بشناسند . برتری یک سازمان بر دیگری نباید باشد . سازمان های اطلاعاتی حداقل در داخل کشور متعدد و مستقل باید باشند . کل اطلاعات جمع اوری شده در شورای اطلاعات کخ زیر نظر یک سازمان نیست تبادل شود . تاخیر در اصلاح ابروریزی بیشتری بهمراه خواهد داشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
وقتی از دلالی حرف میزنیم از چی حرف میزنیم؟
آیا به نظر شما مافیای خودرو اجازه سقوط قیمت ها رو میداد؟ چه بازی در آوردن سر ملت


تحت تاثیر اتفاقات روزهای اخیر نظیر الزام دولت به توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین افزایش نرخ سکه و ارز، بازار خودرو تحت تاثیر قرار گرفت و امروز تقریبا بر قیمت تمام محصولات داخلی افزوده شد.

هفته های گذشته و با کاهش نرخ ارز و سکه، اتفاقات خوبی در بازار خودرو افتاده بود و قیمت ها به شیب مناسبی در مسیر کاهش حرکت می کردند اما متاسفانه در چند روز اخیر به دلیل تصمیمات مجلس ، افزایش نرخ ارز و سکه و طلا آغاز شد و تبعات آن دامن بازار خودرو را نیز گرفت.

در روزهای اخیر قیمت خودرو با شیب تندی رو به افزایش نهاد و سبب شد تا در دوازدهمین روز آذرماه، تقریبا بر قیمت تمام محصولات داخلی در بازار افزوده شود.

بر اساس بررسی های صورت گرفته، بر قیمت محصولات ایران خودرو بین 10 تا 30 میلیون تومان در بازار امروز افزوده شده است.
باقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
فردوسی فرمود:

هران نامور کو ندارد خرد / ز تخت بزرگی کجا برخورد

خردمند هم نیز جاوید نیست / فری برتر از فر جمشید نیست

چو تاجش به ماه اندر آمد بمرد / نشست کیی دیگری را سپرد

نماند برین خاک جاوید کس / ز هر بد به یزدان پناهید و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بزرگترین ضربه رو به صنعت هسته ای شاید باور نکنین ولی طرح تحول پزشکان زد. جاییکه با پرداخت کارانه ها چند صد میلیونی به پزشکان تمام نخبگان کشور از رشته فنی به رشته خدماتی پزشکی کوچاند. واقعا طرح مشکوکی بود. در آینده نخبگانی مثل دکتر فخری زاده یا دکتر اردشیر حسین پور کمتر یا ممکن است اصلا یافت نشود.
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس حاضر بدون پشتوانه رای مردم است و مجلس مردم نیست. انتخابات آتی رئیس جمهور هم همینگونه است.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
لااقل ارزوشون سلفی با موگرینی نیست
حقشون هم از سفره انقلاب بر نمیدارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس یازدهم بدون شک مهمترین چالشی که کشور درگیر کرده بی عدالتی است ،
فاصله طبقاتی تبدیل به گسل طبقاتی شده و باید موارد زیر رو در بودجه سال اینده در نظر گرفته شود
۱_ فاصله حداقل و حداکثر حقوق از ۷ برابر به ۳ برابر کاهش پیدا کند
۲_ بی عدالتی در نظام سلامت به اوج خود رسیده و گاه فاصله دریافتی تا ۳۰۰ برابر شده
۳_ مالیات بر خرید فروش ملک ماشین و ارز باید به جد پیگیری شود ،
۴_ باید طرحی رو اجرا کرد که سهمیه بندی بنزین خودروی شخصی بصورت و خانواری محاسبه شود یعنی برای هر خانوار ۱۰۰ لیتر به صورت یارانه و مابقی لیتری ۱۰ هزار تومان بدون شک این طرح قیمت خودورو رو به شدت کاهش و درامد زیادی برای کشور حاصل میکنه
۵_ برای مسکن نیز طرحی اجرا بشه که هر کس تو کار دلالی مسکن هست و چند مسکن به نام و اعضای خانوده اوست ۴۰ درصد مالیات بر سرمایه پرداخت کند
۶_ خانواده های که از لحاظ مالی ضعیف هستند مانند کشورهای پیشرفته بسته غذایی داده شود بحای نقدینگی
در شبهای اینده سایر پیشنهادات ارایه مبشود ، لطفا همه بجای تمسخر و انتقاد از هم و منتظر قهرمان موندن راهکار ارایه دهیم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
ما ملت سزاوار این همه گرانی و تحقیر هستیم چون خودمان مجال جولان دادن به دو جناح سیاسی می دهیم اگر برجام به نفع کشور و مردم در برداشتن تحریما است هیچ جناحی حق ندارد مانه از اجرای توافق شود وای به روزی که قشر ضعیف جامعه عرصه را برای خود تنگ ببیند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
از برجام خیری ندیدیم. میریم برای ساخت اصل کاری . بر دلال ارز 4200 تومان و واردکنندگان گندم هم ...
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
رای بی رای ! خودتون ببرید و بدوزید
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
چهل ساله که این اقایان به فکر تنها کسی که نبودند مردم ،
کشور و مصالح مردم بوده ! فقط خودشونو
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شما بجای بر باد دادن کرک و پشم دشمن ، کرک و پشم ملت را به باد دادید !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
احسنت عالی بود
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مسئله برجام را به همه پرسی از مردم ارجاع کنید
ناشناس
|
France
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
کار مملکت دست آنی تایمها و آنی ورها باشه امیدی به درست شدن این مملکت و امیدی به این مملکت نیست ! نمیشه بارشان را در خانه مردم خالی کنند و خودشان و فرزندانشان در آسایش و نعمت باشند و بدبختیش مال مردم باشه ! باید طرحی نو درانداخت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
یادت باشد لووووور ها هم پزشک های اصلاح طلب بودند.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آفرین به این شورایی نگهبان به خاطر سرعت عملش چرا با این سرعت مشکلات مردم را حل نمیکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
چشم ملت به بودجه بایدنی هم روشن شد
۱_فروش ۲و نیم میلیون بشکه نفت با کدوم منظق
۲_حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی از کالاهای اساسی و تبدیل به ۱۲هزار یعنی فلاکت مطلق قشر اسیب پذیر یعنی نان ۱۰ هزار تومانی یعنی اگه یه خانواده ۵ نفری فقط روزی ۵ نان خالی بخورن ماهی یک میلیون پانصد فقط پول نان ؟؟!!!
۳_ هزینه هر نسخه معمولی یک بیمار حداقل یک میلیون
۴_ افزایش ۲۵درصدی یک حداقل بگیر شاید به یک میلیون نرسه ولی افزایش ۲۵ درصدی کسی که ۲۰ میلیون میگیره حدود ۵ میلیون خواهد بود که شکاف طبقاتی رو افزایش خواهد داد بهترین کار پلکانی معکوس بود که متاسفانه دولت بخاطر اینکه منافع خودشون که نجومی بگیر هستند در خطر بود امسال هم اجرا نکرد نوبخت ؟ باید فاصله حداقل و حداکثر ۳ برابر باشه یعنی حداقل ۵ میلیون و حداکثر ۱۵ میلیون باشه .
ماشینهای خارجی مشمول مالیات بر کالاهای لوکس باشد
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس 4 درصدی واینهمه ادعا ؟؟؟ دولت نباید اجرا کند / مجلس ودولتی که زیر 50 درصد ویک رای از واجدین شرایط کمتر رای بیاورد بحکم عدالت نباید قانونی اعلام شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مجلس50درصددددددددددددددددددددددد؟ دوست عزیز نمایندگان با کمتر از10درصد مردم وارد مجلس شد البته فکر کنم 10درصد هم اکثر اینها دوبار رای دادند وگرنه کل طرفداران اصولگرایان درمجموع5میلیون نفر نمیشوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
گویا مردن بهتر از زندگی کردن است بیدار شو هموطن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
همه ما یه روز میمیریم ولی اینطور هر لحظه و هر ساعت میمیریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روحانی استعفا بده
اینا میخوان تا تو هستی مردم در آتش تحریم ها بسوزند
نذار اسمت به بدنامی بمونه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
آقای عبدی اگه تو چشم تک تک این اصولگرایان هفت پشت اینها رو فحش می داد تحملش از این حرف سبکتر بود !
به عبارتی این حرف یه مفهوم دیگه هم داره واون اینه که اصول اینها (( قدرت )) است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مرسی قالیباف ،اگه میدونستم اینقدر جربزه داری ۴ سال پیش بهت رای میدادم ..داشتم بدبخت میشدم ..پیش بسوی دلار سی هزار تومانی سکه ۱۶ میلیونی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
بر خلاف شانتاژهای ساختگی شما دلار ۵۰۰ تونان هم ارزون شد ، لطفا بازی با معیشت ملت ممنوع عاقبت خوبی نداره حواست جمع باشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
ترامپ بخواب که مجلس ما بیدار است . فاتحه به ایران و ایرانی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
درود بر مجلس. کارگرم ولی حاضر نون خالی بخورم ولی عزت داشته باشم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
دمت گرم قالیباف جون ..چیزی نمونده بود که ورشکست بشم ..پیش بسوی دلار ۳۰ هزار تومن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شما برو ارز 4200 بگیر و 25000 بفروش چون که کمتر از یه سال دیگه تموم میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
از کارهای عجیب احمدی نژاد معرفی مردان هسته ای در رسانه ملی به بهانه جشن هسته ای بود. ای کاش جلو این کار گرفته شده بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
اصولگراها میخواستن بگن ما هم در بازی هستیم
شما توپ جمع کن هم نیستید
بازیگر اصلی ظریف و تا حدودی روحانی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
مظلوم دکتر اردشیر حسین پور. روزی که تو دانشگاه شیراز فوت کرد اسراییل اعلام کرد ما یکی از دانشمندان هسته ای ایران رو ترور کردیم اما اسمی از کسی نبردند. اما مسولین دانشگاه مالک اشتر فقط گفتند چون بخاری بدون دودکش تو خوابگاهش استفاده شده گاز گرفتتش و فوت شده. دانشجوهای دانشگاه مالک اشتر اصفهان میدونند اون واقعا چه دانشمند بزرگی بود و چه کارها کرد. خدا رحتمش کنه برا اینکه یه عده زیر سوال نرند اسمی از ترور نبردند و به جای محافظت از دانشمندان ما فقط لاپوشانی کردند که نتیجش هم رو داریم میبینیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۲
یادش به خیر! در قدیم می گفتیم از خون شهید لاله می روید! اما افسوس که امروز با خون شهید بازی سیاسی می کنند! وای بر اصولگرا و اصلاح طلب!
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
مهرداد میناوند علی انصاریان علی اصغر عنابستانی مهدی جهانگیری پوری حسینی
آخرین اخبار